Wyniki zawodów z miedzyczasami 01.05.2021 17:28:57
Puchar Podkarpacia 2021 - R1 2.etap
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.1km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-51 3-37 4-43 5-47 6-50 7-44 8-39 9-41 10-38
11-100
1 WITKOWSKA, Agata 21.33 0.48/3 1.39/2 2.40/1* 6.22/1* 6.53/1* 7.45/1* 9.05/1* 18.31/2 19.40/1* 20.26/1*
indywidualnie 0.48/3 0.51/1* 1.01/1* 3.42/1* 0.31/1* 0.52/1* 1.20/5 9.26/7 1.09/1* 0.46/1*
21.29/1* 21.33/1*
1.03/7 0.04/1*
2 KARDASZ, Karolina 21.54 1.04/7 3.00/5 5.10/4 11.01/3 13.15/3 15.35/3 16.27/2 17.36/1* 20.02/2 21.08/2
UKS Azymut Siedliska 1.04/7 1.56/5 2.10/3 5.51/4 2.14/3 2.20/4 0.52/4 1.09/1* 2.26/2 1.06/2
21.48/2 21.54/2
0.40/4 0.06/2
3 OLIINYK, Hanna 27.39 0.55/5 1.56/3 3.50/2 9.32/2 11.13/2 13.17/2 17.55/3 19.23/3 25.42/3 26.50/3
WKS Wawel 0.55/5 1.01/3 1.54/2 5.42/2 1.41/2 2.04/3 4.38/7 1.28/2 6.19/7 1.08/3
27.32/3 27.39/3
0.42/5 0.07/5
4 OLIINYK, Arina 34.04 1.02/6 2.19/4 7.56/7 13.41/5 20.06/4 23.00/4 23.50/4 26.33/4 31.28/4 33.14/4
WKS Wawel 1.02/6 1.17/4 5.37/7 5.45/3 6.25/6 2.54/5 0.50/3 2.43/6 4.55/3 1.46/7
33.56/4 34.04/4
0.42/5 0.08/6
5 WALAŚ, Emilia 35.41 0.51/4 3.11/6 6.12/5 12.05/4 21.43/5 24.57/6 25.31/5 27.44/5 33.35/5 34.58/5
WKS Wawel 0.51/4 2.20/6 3.01/4 5.53/5 9.38/7 3.14/7 0.34/2 2.13/4 5.51/6 1.23/4
35.29/5 35.41/5
0.31/3 0.12/7
6 WALAŚ, Olga 36.36 0.12/1* 1.11/1* 4.49/3 16.52/6 22.49/6 24.12/5 26.33/6 28.43/6 34.29/6 36.02/6
WKS Wawel 0.12/1* 0.59/2 3.38/6 12.03/7 5.57/4 1.23/2 2.21/6 2.10/3 5.46/5 1.33/6
36.30/6 36.36/6
0.28/2 0.06/2
7 BISKUPSKA, Maria 38.33 0.45/2 3.22/7 6.54/6 18.32/7 24.44/7 27.55/7 28.28/7 30.47/7 36.31/7 38.01/7
WKS Wawel 0.45/2 2.37/7 3.32/5 11.38/6 6.12/5 3.11/6 0.33/1* 2.19/5 5.44/4 1.30/5
38.27/7 38.33/7
0.26/1* 0.06/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-33 3-51 4-37 5-43 6-46 7-40 8-44 9-39 10-41
11-38 12-100
1 GROCHAŁ, Nina 8.40 0.35/2 1.03/2 1.44/1* 2.30/1* 3.55/1* 4.32/1* 5.04/1* 5.46/1* 6.22/1* 7.25/1*
KS Kościelec Chrzanów 0.35/2 0.28/1* 0.41/1* 0.46/1* 1.25/2 0.37/2 0.32/3 0.42/2 0.36/1* 1.03/2
7.57/1* 8.36/1* 8.40/1*
0.32/1* 0.39/1* 0.04/2
2 RYCHŁOWSKA, Julia 10.27 0.40/5 1.12/4 1.59/3 3.31/5 5.27/6 6.03/4 6.41/4 7.23/4 8.04/2 9.07/2
KS Kościelec Chrzanów 0.40/5 0.32/5 0.47/3 1.32/6 1.56/7 0.36/1* 0.38/6 0.42/2 0.41/2 1.03/2
9.43/2 10.24/2 10.27/2
0.36/3 0.41/4 0.03/1*
3 HEBDA, Julia 10.40 0.43/6 1.13/6 1.58/2 2.50/2 4.03/2 4.40/2 5.16/2 5.57/2 8.11/3 9.22/3
KS Kościelec Chrzanów 0.43/6 0.30/3 0.45/2 0.52/3 1.13/1* 0.37/2 0.36/5 0.41/1* 2.14/9 1.11/6
9.56/3 10.35/3 10.40/3
0.34/2 0.39/1* 0.05/4
4 PODGÓRSKA, Gabriela 11.15 0.38/4 1.12/4 2.08/4 3.50/6 5.20/5 6.37/5 7.07/5 7.58/5 8.40/5 9.48/4
KS Kościelec Chrzanów 0.38/4 0.34/6 0.56/5 1.42/7 1.30/3 1.17/7 0.30/2 0.51/6 0.42/3 1.08/5
10.26/4 11.10/4 11.15/4
0.38/4 0.44/5 0.05/4
5 BISKUPSKA, Małgorzata 12.16 0.30/1* 0.58/1* 3.59/8 4.45/7 6.16/7 7.35/6 8.02/6 8.46/6 9.36/6 10.39/5
WKS Wawel 0.30/1* 0.28/1* 3.01/8 0.46/1* 1.31/4 1.19/8 0.27/1* 0.44/4 0.50/4 1.03/2
11.19/5 12.09/5 12.16/5
0.40/6 0.50/9 0.07/9
6 BREKSA, Blanka 12.40 0.36/3 1.06/3 2.10/5 3.17/3 4.57/3 5.46/3 6.18/3 7.09/3 8.11/3 11.18/6
WKS Wawel 0.36/3 0.30/3 1.04/6 1.07/4 1.40/5 0.49/5 0.32/3 0.51/6 1.02/6 3.07/9
11.57/6 12.36/6 12.40/6
0.39/5 0.39/1* 0.04/2
7 DEPTA, Helena 14.24 0.46/7 1.22/7 2.13/6 3.26/4 5.10/4 9.21/7 9.59/7 10.53/7 11.51/7 12.53/7
WKS Wawel 0.46/7 0.36/7 0.51/4 1.13/5 1.44/6 4.11/9 0.38/6 0.54/8 0.58/5 1.02/1*
13.33/7 14.19/7 14.24/7
0.40/6 0.46/7 0.05/4
8 KOWAL , Julia 19.51 1.03/8 1.53/8 2.57/7 4.48/8 11.28/8 12.16/8 13.23/8 14.12/8 15.40/8 18.20/8
UKS Azymut Dębów 1.03/8 0.50/8 1.04/6 1.51/9 6.40/8 0.48/4 1.07/9 0.49/5 1.28/8 2.40/7
19.00/8 19.45/8 19.51/8
0.40/6 0.45/6 0.06/7
9 RUCHAŁA, Julia 25.50 1.20/9 2.26/9 8.58/9 10.46/9 17.26/9 18.20/9 19.25/9 20.20/9 21.38/9 24.18/9
UKS Azymut Dębów 1.20/9 1.06/9 6.32/9 1.48/8 6.40/8 0.54/6 1.05/8 0.55/9 1.18/7 2.40/7
24.58/9 25.44/9 25.50/9
0.40/6 0.46/7 0.06/7
WALA, Małgorzata NKL-bPK / / / 1.54/ 10.22/ 3.14/ 4.12/ 7.29/ / 3.36/
KS Kościelec Chrzanów / / / / 8.28/ / 0.58/ 3.17/ / /
11.06/ 11.35/ 11.41/
7.30/ 0.29/ 0.06/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 1.5km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-51 3-38 4-49 5-36 6-41 7-43 8-50 9-48 10-47
11-37 12-100
1 PODGÓRSKA, Marta 9.05 0.47/1* 1.30/1* 2.15/1* 2.52/1* 3.47/1* 4.51/1* 5.37/1* 6.08/1* 6.54/1* 7.15/1*
KS Kościelec Chrzanów 0.47/1* 0.43/1* 0.45/1* 0.37/3 0.55/2 1.04/1* 0.46/1* 0.31/1* 0.46/1* 0.21/1*
8.27/1* 9.02/1* 9.05/1*
1.12/1* 0.35/1* 0.03/1*
2 JUCHA , Weronika 11.03 1.01/3 1.46/2 2.32/2 3.08/2 4.00/2 5.17/2 6.18/2 7.16/2 8.12/2 8.40/2
UKS Azymut Dębów 1.01/3 0.45/2 0.46/2 0.36/1* 0.52/1* 1.17/2 1.01/2 0.58/7 0.56/2 0.28/3
10.19/2 10.58/2 11.03/2
1.39/3 0.39/2 0.05/5
3 BOŻEK, Ewelina 12.46 0.59/2 1.47/3 2.43/4 4.07/7 5.12/6 6.36/5 8.00/5 8.42/5 9.49/5 10.21/5
UKS Azymut Siedliska 0.59/2 0.48/4 0.56/7 1.24/9 1.05/4 1.24/4 1.24/5 0.42/2 1.07/6 0.32/6
12.03/5 12.42/3 12.46/3
1.42/4 0.39/2 0.04/2
4 FITRZYK, MAGDALENA 12.50 1.01/3 1.52/4 2.42/3 3.18/3 4.20/3 6.09/3 7.32/3 8.16/3 9.22/3 10.01/3
UKS Patria Młynne 1.01/3 0.51/5 0.50/3 0.36/1* 1.02/3 1.49/8 1.23/4 0.44/3 1.06/5 0.39/8
12.02/4 12.46/4 12.50/4
2.01/5 0.44/5 0.04/2
5 WALA, Aleksandra 12.54 1.26/8 2.27/8 3.20/7 4.02/6 5.20/7 6.43/6 7.49/4 8.33/4 9.34/4 10.19/4
KS Kościelec Chrzanów 1.26/8 1.01/8 0.53/5 0.42/4 1.18/6 1.23/3 1.06/3 0.44/3 1.01/3 0.45/10
11.54/3 12.50/5 12.54/5
1.35/2 0.56/9 0.04/2
6 WOJCIECHOWSKA , Honorata 14.24 1.04/6 2.01/5 2.56/6 3.40/4 5.08/5 6.53/7 8.36/7 9.20/7 10.47/6 11.26/6
UKS Azymut Dębów 1.04/6 0.57/6 0.55/6 0.44/5 1.28/8 1.45/6 1.43/9 0.44/3 1.27/9 0.39/8
13.29/6 14.19/6 14.24/6
2.03/6 0.50/7 0.05/5
7 ZELEK, MARTYNA 15.02 1.07/7 2.04/6 2.55/5 3.52/5 5.01/4 6.32/4 8.21/6 9.19/6 11.36/7 12.02/7
UKS Patria Młynne 1.07/7 0.57/6 0.51/4 0.57/7 1.09/5 1.31/5 1.49/10 0.58/7 2.17/11 0.26/2
14.17/7 14.57/7 15.02/7
2.15/8 0.40/4 0.05/5
8 MIELKO, Zuzanna 15.27 1.03/5 2.13/7 3.26/8 4.21/8 6.09/8 7.55/8 9.34/8 10.22/8 11.48/8 12.21/8
UKS Azymut Siedliska 1.03/5 1.10/9 1.13/9 0.55/6 1.48/9 1.46/7 1.39/8 0.48/6 1.26/8 0.33/7
14.32/8 15.22/8 15.27/8
2.11/7 0.50/7 0.05/5
9 ADAMIAK, Amelia 29.18 1.27/9 4.22/11 5.41/10 6.41/9 12.21/9 19.40/10 21.36/11 23.29/9 25.12/10 25.59/10
UKS Azymut Siedliska 1.27/9 2.55/11 1.19/10 1.00/8 5.40/11 7.19/11 1.56/11 1.53/9 1.43/10 0.47/11
28.14/9 29.13/9 29.18/9
2.15/8 0.59/10 0.05/5
10 OŻYŁO, Zuzanna 30.01 2.09/11 2.56/9 4.05/9 9.45/10 13.17/10 16.44/9 18.10/9 23.37/10 24.42/9 25.12/9
MKS San Jarosław 2.09/11 0.47/3 1.09/8 5.40/10 3.32/10 3.27/9 1.26/7 5.27/10 1.05/4 0.30/4
29.04/10 29.51/10 30.01/10
3.52/10 0.47/6 0.10/10
11 BALICKA, Maja 38.19 1.57/10 4.15/10 7.04/11 14.50/11 16.09/11 19.42/11 21.07/10 26.47/11 28.07/11 28.38/11
MKS San Jarosław 1.57/10 2.18/10 2.49/11 7.46/11 1.19/7 3.33/10 1.25/6 5.40/11 1.20/7 0.31/5
37.06/11 38.07/11 38.19/11
8.28/11 1.01/11 0.12/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 1.7km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-36 3-35 4-32 5-49 6-41 7-42 8-44 9-40 10-47
11-43 12-46 13-100
1 BISKUPSKA, Julia 9.46 1.03/1* 1.32/2 2.03/1* 2.48/1* 4.15/1* 5.02/1* 6.14/1* 7.03/1* 7.45/1* 8.14/1*
WKS Wawel 1.03/1* 0.29/2 0.31/2 0.45/2 1.27/2 0.47/1* 1.12/1* 0.49/1* 0.42/2 0.29/6
8.42/1* 9.10/1* 9.42/1* 9.46/1*
0.28/6 0.28/1* 0.32/1* 0.04/3
2 OLIINYK, Yelyzaveta 9.51 1.12/3 1.46/4 2.16/3 2.57/2 4.16/2 5.04/2 6.26/2 7.28/2 8.07/2 8.26/2
WKS Wawel 1.12/3 0.34/4 0.30/1* 0.41/1* 1.19/1* 0.48/2 1.22/2 1.02/2 0.39/1* 0.19/1*
8.46/2 9.16/2 9.48/2 9.51/2
0.20/1* 0.30/3 0.32/1* 0.03/1*
3 KIEŁB , Patrycja 11.06 1.03/1* 1.31/1* 2.09/2 3.08/3 4.54/4 5.47/4 7.13/3 8.15/3 9.01/3 9.26/3
UKS Azymut Dębów 1.03/1* 0.28/1* 0.38/3 0.59/6 1.46/4 0.53/4 1.26/3 1.02/2 0.46/4 0.25/4
9.54/3 10.23/3 11.02/3 11.06/3
0.28/6 0.29/2 0.39/5 0.04/3
4 MOSZKOWICZ, Julia 12.09 1.12/3 1.42/3 2.20/4 3.12/4 4.47/3 5.39/3 7.21/4 9.05/4 9.49/4 10.29/4
WKS Wawel 1.12/3 0.30/3 0.38/3 0.52/4 1.35/3 0.52/3 1.42/6 1.44/10 0.44/3 0.40/9
10.54/4 11.29/4 12.06/4 12.09/4
0.25/3 0.35/4 0.37/4 0.03/1*
5 PIESTRAK , Aleksandra 13.12 1.31/6 2.07/5 2.54/5 3.43/5 5.55/5 6.49/5 8.24/5 9.54/5 10.48/5 11.22/5
UKS Azymut Dębów 1.31/6 0.36/5 0.47/11 0.49/3 2.12/6 0.54/5 1.35/5 1.30/7 0.54/5 0.34/8
11.48/5 12.32/5 13.07/5 13.12/5
0.26/4 0.44/6 0.35/3 0.05/5
6 PIESTRAK , Karolina 15.39 1.34/7 2.15/6 2.58/6 4.01/7 6.10/6 7.44/6 9.43/6 11.51/6 12.50/6 13.22/6
UKS Azymut Dębów 1.34/7 0.41/6 0.43/7 1.03/7 2.09/5 1.34/9 1.59/7 2.08/12 0.59/7 0.32/7
13.53/6 14.34/6 15.34/6 15.39/6
0.31/8 0.41/5 1.00/6 0.05/5
7 WERONIKA, WRZYSZCZ 18.39 1.28/5 2.16/7 2.58/6 3.50/6 7.13/7 8.11/7 13.01/8 14.03/8 14.59/7 15.51/8
UKS Patria Młynne 1.28/5 0.48/7 0.42/5 0.52/4 3.23/10 0.58/6 4.50/12 1.02/2 0.56/6 0.52/10
16.27/8 17.26/7 18.34/7 18.39/7
0.36/9 0.59/9 1.08/9 0.05/5
8 SARZYŃSKA, Anna 29.57 4.33/10 5.42/9 6.30/9 9.24/9 14.26/9 16.43/9 21.16/10 22.53/11 24.38/9 26.18/9
UKS Azymut Siedliska 4.33/10 1.09/8 0.48/12 2.54/9 5.02/11 2.17/11 4.33/11 1.37/8 1.45/10 1.40/11
26.41/9 28.06/9 29.49/9 29.57/9
0.23/2 1.25/11 1.43/11 0.08/11
9 BEKIER, Monika 34.55 9.36/12 10.46/12 11.28/12 14.22/11 19.33/12 21.48/12 26.14/12 27.55/12 29.36/12 31.16/12
UKS Azymut Siedliska 9.36/12 1.10/9 0.42/5 2.54/9 5.11/12 2.15/10 4.26/10 1.41/9 1.41/9 1.40/11
31.43/12 33.04/12 34.48/12 34.55/12
0.27/5 1.21/10 1.44/12 0.07/8
KOTLIŃSKA , Kamila DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Dębów / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
11 POKORA, Roman PK 19.21 1.39/8 3.38/8 4.21/8 5.39/8 8.03/8 10.38/8 12.07/7 13.53/7 15.03/8 15.30/7
1.39/8 1.59/11 0.43/7 1.18/8 2.24/7 2.35/12 1.29/4 1.46/11 1.10/8 0.27/5
16.07/7 17.35/8 19.09/8 19.21/8
0.37/10 1.28/12 1.34/10 0.12/12
12 KOTŁA, Franciszek PK 32.44 7.37/11 8.51/11 9.37/11 14.53/12 17.49/11 19.09/11 21.17/11 22.37/10 29.33/11 29.55/11
7.37/11 1.14/10 0.46/10 5.16/12 2.56/8 1.20/8 2.08/9 1.20/5 6.56/11 0.22/3
30.45/11 31.35/11 32.37/11 32.44/11
0.50/12 0.50/7 1.02/8 0.07/8
13 SERAFIN, Jan PK 30.45 2.42/9 6.56/10 7.40/10 12.55/10 15.51/10 17.10/10 19.13/9 20.40/9 27.37/10 27.57/10
2.42/9 4.14/12 0.44/9 5.15/11 2.56/8 1.19/7 2.03/8 1.27/6 6.57/12 0.20/2
28.46/10 29.38/10 30.38/10 30.45/10
0.49/11 0.52/8 1.00/6 0.07/8
SKWAREK, Krzysztof PKNKL-bPK / 4.53/ 5.42/ 3.05/ 14.22/ / 19.32/ 32.15/ / 23.38/
/ / 0.49/ / 11.17/ / / 12.43/ / /
17.38/ 34.26/ 38.43/ 38.52/
/ 16.48/ 4.17/ 0.09/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21 1.9km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-51 3-35 4-33 5-38 6-48 7-39 8-50 9-44 10-43
11-41 12-40 13-49 14-100
1 LEŚNICKA, Agnieszka 10.59 0.43/3 1.45/3 2.32/1* 3.13/1* 4.40/1* 5.34/1* 6.13/1* 6.31/1* 7.04/1* 7.54/1*
UKS Azymut Dębów 0.43/3 1.02/1* 0.47/1* 0.41/1* 1.27/2 0.54/2 0.39/2 0.18/1* 0.33/2 0.50/4
8.44/1* 9.15/1* 10.05/1* 10.54/1* 10.59/1*
0.50/3 0.31/2 0.50/1* 0.49/1* 0.05/5
2 ZELEK, KLAUDIA 11.17 0.40/2 1.43/1* 2.34/3 3.19/3 4.47/3 5.43/3 6.21/2 6.39/2 7.14/2 8.03/2
UKS Patria Młynne 0.40/2 1.03/2 0.51/3 0.45/3 1.28/3 0.56/3 0.38/1* 0.18/1* 0.35/3 0.49/3
8.55/2 9.26/2 10.23/2 11.13/2 11.17/2
0.52/4 0.31/2 0.57/4 0.50/4 0.04/1*
3 GRABOWSKA, Joanna 11.42 1.01/6 2.13/6 3.05/5 3.52/5 5.18/5 6.17/5 6.57/5 7.17/4 7.52/4 8.39/4
WKS Wawel 1.01/6 1.12/6 0.52/4 0.47/6 1.26/1* 0.59/4 0.40/3 0.20/3 0.35/3 0.47/1*
9.27/3 9.56/3 10.49/3 11.38/3 11.42/3
0.48/2 0.29/1* 0.53/3 0.49/1* 0.04/1*
4 KIEŁB , Wiktoria 12.14 0.45/4 1.53/4 2.47/4 3.33/4 5.04/4 6.04/4 6.48/4 7.08/3 7.44/3 8.34/3
UKS Azymut Dębów 0.45/4 1.08/4 0.54/5 0.46/4 1.31/5 1.00/5 0.44/4 0.20/3 0.36/5 0.50/4
9.42/5 10.19/4 11.18/4 12.10/4 12.14/4
1.08/7 0.37/4 0.59/5 0.52/5 0.04/1*
5 ORZECHOWSKA , Aleksandra 12.45 0.39/1* 1.44/2 2.33/2 3.17/2 4.46/2 5.37/2 6.36/3 7.22/5 8.00/5 8.47/5
UKS Azymut Dębów 0.39/1* 1.05/3 0.49/2 0.44/2 1.29/4 0.51/1* 0.59/7 0.46/7 0.38/7 0.47/1*
9.34/4 10.55/5 11.47/5 12.41/5 12.45/5
0.47/1* 1.21/7 0.52/2 0.54/6 0.04/1*
6 KARNIA-BISKUPSKA, Anna 13.20 0.56/5 2.28/7 3.28/7 4.17/7 5.58/7 7.01/7 7.45/7 8.08/6 8.44/6 9.38/6
WKS Wawel 0.56/5 1.32/7 1.00/7 0.49/7 1.41/8 1.03/6 0.44/4 0.23/5 0.36/5 0.54/6
10.34/6 11.13/6 12.14/6 13.13/6 13.20/6
0.56/5 0.39/5 1.01/6 0.59/7 0.07/7
7 SROKA, MAŁGORZATA 13.31 1.01/6 2.12/5 3.06/6 3.52/5 5.27/6 6.36/6 7.23/6 8.09/7 8.54/7 9.48/7
UKS Patria Młynne 1.01/6 1.11/5 0.54/5 0.46/4 1.35/6 1.09/7 0.47/6 0.46/7 0.45/8 0.54/6
10.47/7 11.28/7 12.37/7 13.26/7 13.31/7
0.59/6 0.41/6 1.09/8 0.49/1* 0.05/5
8 GOŁĘBIOWSKA, Monika 26.44 1.01/6 3.14/8 4.16/8 7.06/8 8.44/8 11.09/8 16.51/8 17.18/8 17.49/8 19.05/8
19bzm 1.01/6 2.13/8 1.02/8 2.50/8 1.38/7 2.25/8 5.42/8 0.27/6 0.31/1* 1.16/8
22.13/8 24.03/8 25.09/8 26.36/8 26.44/8
3.08/8 1.50/8 1.06/7 1.27/8 0.08/8
RĄCZKOWSKA, KLAUDIA NKL-bPK 1.42/ 2.58/ 4.07/ 4.54/ 6.46/ 8.09/ 9.04/ 9.33/ 10.25/ 13.09/
UKS Patria Młynne 1.42/ 1.16/ 1.09/ 0.47/ 1.52/ 1.23/ 0.55/ 0.29/ 0.52/ 2.44/
/ 14.12/ 15.25/ 16.32/ 16.38/
/ / 1.13/ 1.07/ 0.06/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35-45 1.8km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-36 3-35 4-33 5-38 6-42 7-48 8-45 9-50 10-40
11-49 12-37 13-100
1 BUGAJ, Teresa 13.50 1.26/3 2.05/2 2.45/2 3.37/2 5.23/2 7.05/2 8.52/2 9.30/2 10.06/2 11.21/2
WKS Wawel 1.26/3 0.39/1* 0.40/3 0.52/4 1.46/3 1.42/2 1.47/5 0.38/1* 0.36/1* 1.15/1*
12.25/2 13.03/2 13.45/1* 13.50/1*
1.04/1* 0.38/1* 0.42/2 0.05/1*
2 STAROŃSKA, Anna 13.52 1.12/1* 2.04/1* 2.39/1* 3.29/1* 5.09/1* 6.41/1* 8.02/1* 8.52/1* 9.32/1* 10.52/1*
Stalowowolski Klub Biegacza 1.12/1* 0.52/3 0.35/2 0.50/2 1.40/2 1.32/1* 1.21/1* 0.50/3 0.40/3 1.20/3
12.14/1* 13.00/1* 13.46/2 13.52/2
1.22/5 0.46/3 0.46/4 0.06/2
3 OKRASA, Iwona 15.38 2.17/6 3.10/4 3.43/4 4.25/4 6.04/3 8.05/3 9.50/3 10.41/3 11.44/4 13.17/4
19bzm 2.17/6 0.53/4 0.33/1* 0.42/1* 1.39/1* 2.01/5 1.45/4 0.51/4 1.03/5 1.33/6
14.21/3 14.59/3 15.32/3 15.38/3
1.04/1* 0.38/1* 0.33/1* 0.06/2
4 POMORSKA-PLICH, Katarzyna 16.16 1.35/4 2.22/3 3.08/3 4.10/3 6.21/4 8.10/4 9.51/4 10.52/4 11.30/3 13.02/3
KU AZS UMCS Lublin 1.35/4 0.47/2 0.46/5 1.02/5 2.11/5 1.49/3 1.41/3 1.01/5 0.38/2 1.32/5
14.22/4 15.14/4 16.08/4 16.16/4
1.20/4 0.52/5 0.54/5 0.08/6
5 TURSKA, Magdalena 20.26 2.03/5 5.37/6 6.28/6 7.31/6 9.38/6 11.34/5 13.51/5 15.05/5 15.47/5 17.18/5
Team 360 stopni 2.03/5 3.34/6 0.51/6 1.03/6 2.07/4 1.56/4 2.17/6 1.14/6 0.42/4 1.31/4
18.37/5 19.23/5 20.19/5 20.26/5
1.19/3 0.46/3 0.56/6 0.07/4
6 REJMAN , Dorota 22.38 1.20/2 4.35/5 5.16/5 6.07/5 9.02/5 13.11/6 14.35/6 15.19/6 16.29/6 17.45/6
22 1.20/2 3.15/5 0.41/4 0.51/3 2.55/6 4.09/6 1.24/2 0.44/2 1.10/6 1.16/2
19.59/6 21.49/6 22.31/6 22.38/6
2.14/6 1.50/6 0.42/2 0.07/4
TOPÓR, Monika NKL-bPK 1.21/ 2.01/ 2.42/ / / 9.09/ / / / 11.10/
WKS Wawel 1.21/ 0.40/ 0.41/ / / / / / / /
5.22/ / 15.12/ 15.18/
/ / / 0.06/
SZUWARA-MARGOL, Agnieszka DNF / / / / / / / / / /
1 bdm Dęblin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
KLAUS-URYGA, Anna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 1.1km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-51 3-37 4-43 5-47 6-50 7-44 8-39 9-41 10-38
11-100
1 WIKTOR, HANIA 33.33 0.56/1* 2.18/2 4.54/4 10.38/3 16.52/3 19.52/3 22.15/3 26.33/3 28.59/3 30.33/3
UKS Patria Młynne 0.56/1* 1.22/2 2.36/5 5.44/5 6.14/5 3.00/4 2.23/5 4.18/5 2.26/5 1.34/6
33.22/3 33.33/3
2.49/5 0.11/5
2 KURNYTA, ALEKSANDRA 34.54 0.57/2 5.55/6 7.07/5 12.35/4 20.35/4 26.35/4 29.24/4 30.42/4 32.41/4 33.35/4
UKS Patria Młynne 0.57/2 4.58/6 1.12/1* 5.28/4 8.00/6 6.00/5 2.49/6 1.18/3 1.59/1* 0.54/3
34.45/4 34.54/4
1.10/3 0.09/2
3 BREKSA, Pia 39.00 1.05/6 3.08/5 23.23/6 26.35/6 28.06/6 30.20/6 31.58/6 33.54/5 36.38/5 37.46/5
WKS Wawel 1.05/6 2.03/5 20.15/6 3.12/3 1.31/2 2.14/3 1.38/4 1.56/4 2.44/6 1.08/5
38.51/5 39.00/5
1.05/2 0.09/2
4 HERETA, Bartłomiej 51.32 1.01/5 2.29/4 4.05/3 16.26/5 22.04/5 28.08/5 29.27/5 45.00/6 47.12/6 48.08/6
UKS Azymut Siedliska 1.01/5 1.28/3 1.36/3 12.21/6 5.38/3 6.04/6 1.19/2 15.33/6 2.12/4 0.56/4
51.24/6 51.32/6
3.16/6 0.08/1*
5 PLICH, Mateusz PK 21.05 1.00/4 2.12/1* 3.58/2 6.32/2 12.37/2 14.07/2 15.33/2 16.47/2 18.48/2 19.38/2
KU AZS UMCS Lublin 1.00/4 1.12/1* 1.46/4 2.34/1* 6.05/4 1.30/1* 1.26/3 1.14/2 2.01/2 0.50/1*
20.52/2 21.05/2
1.14/4 0.13/6
6 PLICH, Wiktoria PK 14.36 0.58/3 2.26/3 3.50/1* 6.29/1* 7.05/1* 8.35/1* 9.33/1* 10.38/1* 12.43/1* 13.33/1*
KU AZS UMCS Lublin 0.58/3 1.28/3 1.24/2 2.39/2 0.36/1* 1.30/1* 0.58/1* 1.05/1* 2.05/3 0.50/1*
14.26/1* 14.36/1*
0.53/1* 0.10/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM12B 1.2km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-33 3-51 4-37 5-43 6-46 7-40 8-44 9-39 10-41
11-38 12-100
1 ŻYGADŁO , Marcelina 26.36 1.20/1* 2.37/3 5.00/1* 7.42/1* 12.18/1* 19.03/1* 19.42/1* 20.49/1* 22.41/1* 24.40/1*
UKS Azymut Dębów 1.20/1* 1.17/4 2.23/1* 2.42/1* 4.36/1* 6.45/4 0.39/2 1.07/2 1.52/2 1.59/2
25.59/1* 26.29/1* 26.36/1*
1.19/1* 0.30/1* 0.07/1*
2 ZIĘBA , Konrad 27.34 1.27/2 2.22/1* 5.57/3 8.46/3 13.34/2 20.08/2 20.46/2 21.52/2 23.38/2 25.36/2
UKS Azymut Dębów 1.27/2 0.55/1* 3.35/4 2.49/2 4.48/2 6.34/3 0.38/1* 1.06/1* 1.46/1* 1.58/1*
26.55/2 27.27/2 27.34/2
1.19/1* 0.32/2 0.07/1*
3 MACH , Weronika 46.33 2.26/4 3.29/4 6.11/4 9.32/4 29.33/4 31.47/4 34.39/4 36.32/3 38.47/3 42.27/3
UKS Azymut Dębów 2.26/4 1.03/3 2.42/2 3.21/3 20.01/4 2.14/1* 2.52/4 1.53/3 2.15/3 3.40/4
45.28/3 46.25/3 46.33/3
3.01/4 0.57/4 0.08/3
4 KOWAL , Paulina 46.41 1.28/3 2.25/2 5.09/2 8.34/2 27.20/3 30.30/3 33.05/3 37.56/4 41.29/4 44.08/4
UKS Azymut Dębów 1.28/3 0.57/2 2.44/3 3.25/4 18.46/3 3.10/2 2.35/3 4.51/4 3.33/4 2.39/3
45.41/4 46.31/4 46.41/4
1.33/3 0.50/3 0.10/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.1km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-51 3-37 4-43 5-47 6-50 7-44 8-39 9-41 10-38
11-100
1 KOŚĆ, Kacper 13.19 0.54/2 2.01/2 3.33/2 5.21/1* 5.58/1* 7.29/1* 8.18/1* 9.23/1* 11.31/1* 12.26/1*
UKS Azymut Siedliska 0.54/2 1.07/2 1.32/2 1.48/1* 0.37/1* 1.31/1* 0.49/1* 1.05/1* 2.08/2 0.55/3
13.12/1* 13.19/1*
0.46/2 0.07/1*
2 MATWIEJCZUK, Kamil 19.54 0.35/1* 1.21/1* 2.30/1* 8.44/2 12.17/2 13.50/2 15.26/2 17.14/2 18.37/2 19.17/2
UKS Azymut Siedliska 0.35/1* 0.46/1* 1.09/1* 6.14/2 3.33/4 1.33/2 1.36/3 1.48/3 1.23/1* 0.40/1*
19.47/2 19.54/2
0.30/1* 0.07/1*
3 ZELEK, BARTŁOMIEJ 29.52 1.07/3 4.03/3 10.42/3 17.18/3 19.21/3 21.39/3 22.32/3 23.42/3 27.14/3 28.08/3
UKS Patria Młynne 1.07/3 2.56/4 6.39/4 6.36/3 2.03/3 2.18/3 0.53/2 1.10/2 3.32/3 0.54/2
29.45/3 29.52/3
1.37/3 0.07/1*
4 URYGA, Adam 45.43 8.07/4 9.37/4 12.01/4 19.46/4 20.56/4 26.40/4 29.48/4 33.41/4 42.19/4 43.47/4
WKS Wawel 8.07/4 1.30/3 2.24/3 7.45/4 1.10/2 5.44/4 3.08/4 3.53/4 8.38/4 1.28/4
45.36/4 45.43/4
1.49/4 0.07/1*
PARUCH, Bartłomiej NKL-bPK 0.47/ 2.16/ 4.39/ 10.27/ 15.41/ 13.28/ 16.23/ 17.17/ 20.22/ 20.57/
UKS Azymut Siedliska 0.47/ 1.29/ 2.23/ 5.48/ 5.14/ / 2.55/ 0.54/ 3.05/ 0.35/
21.38/ 21.46/
0.41/ 0.08/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.3km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-36 3-37 4-49 5-46 6-41 7-40 8-42 9-44 10-43
11-38 12-100
1 BAŁAZIŃSKI, ANTONI 7.34 0.41/1* 1.19/1* 1.37/1* 2.07/1* 2.54/1* 3.14/1* 3.44/1* 4.38/1* 5.44/1* 6.30/1*
UKS Patria Młynne 0.41/1* 0.38/1* 0.18/1* 0.30/1* 0.47/4 0.20/1* 0.30/1* 0.54/1* 1.06/2 0.46/1*
6.59/1* 7.28/1* 7.34/1*
0.29/1* 0.29/2 0.06/3
2 PUŁCZYŃSKI, Jeremi 8.18 0.42/2 1.31/2 1.51/2 2.23/2 2.57/2 3.20/2 3.52/2 5.15/2 6.14/2 7.03/2
WKS Wawel 0.42/2 0.49/3 0.20/2 0.32/2 0.34/1* 0.23/3 0.32/2 1.23/2 0.59/1* 0.49/2
7.47/2 8.14/2 8.18/2
0.44/2 0.27/1* 0.04/1*
3 ZASADZKI, Tymoteusz 11.43 0.50/3 1.36/3 2.00/3 2.32/3 3.20/3 3.43/3 4.23/3 6.20/3 7.49/3 10.12/3
WKS Wawel 0.50/3 0.46/2 0.24/3 0.32/2 0.48/6 0.23/3 0.40/4 1.57/4 1.29/3 2.23/7
11.04/3 11.35/3 11.43/3
0.52/4 0.31/3 0.08/8
4 URYGA, Artur 13.02 1.06/6 2.07/5 2.42/5 3.23/4 4.10/5 4.49/5 5.37/4 7.53/4 9.35/4 10.58/4
WKS Wawel 1.06/6 1.01/4 0.35/7 0.41/4 0.47/4 0.39/5 0.48/5 2.16/6 1.42/6 1.23/3
12.15/4 12.56/4 13.02/4
1.17/6 0.41/6 0.06/3
5 KURNYTA, DAWID 14.43 0.56/5 2.07/5 3.28/7 4.54/7 5.38/6 6.18/7 6.55/5 8.41/5 10.20/5 12.01/5
UKS Patria Młynne 0.56/5 1.11/7 1.21/8 1.26/8 0.44/3 0.40/7 0.37/3 1.46/3 1.39/4 1.41/5
14.01/5 14.37/5 14.43/5
2.00/7 0.36/4 0.06/3
6 ZELEK, FILIP 15.51 0.55/4 1.57/4 2.23/4 3.23/4 3.58/4 4.44/4 8.59/7 11.07/6 12.50/6 14.23/6
UKS Patria Młynne 0.55/4 1.02/5 0.26/4 1.00/6 0.35/2 0.46/8 4.15/7 2.08/5 1.43/7 1.33/4
15.10/6 15.46/6 15.51/6
0.47/3 0.36/4 0.05/2
7 HALINOWSKI, Jakub 20.37 1.42/8 2.52/7 3.19/6 4.17/6 5.38/6 6.17/6 7.59/6 13.07/7 15.09/7 17.50/7
UKS Azymut Siedliska 1.42/8 1.10/6 0.27/5 0.58/5 1.21/8 0.39/5 1.42/6 5.08/8 2.02/8 2.41/8
19.06/7 20.30/7 20.37/7
1.16/5 1.24/8 0.07/6
8 TUR, Mikołaj 25.09 1.35/7 3.28/8 3.57/8 5.20/8 6.18/8 6.40/8 12.28/8 17.09/8 18.49/8 20.54/8
UKS Azymut Siedliska 1.35/7 1.53/8 0.29/6 1.23/7 0.58/7 0.22/2 5.48/8 4.41/7 1.40/5 2.05/6
24.11/8 25.02/8 25.09/8
3.17/8 0.51/7 0.07/6
SZUWARA, Eryk DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 1.5km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-51 4-37 5-38 6-48 7-44 8-50 9-40 10-41
11-42 12-49 13-100
1 BEKIER, Daniel 11.28 1.06/7 1.38/7 2.22/6 3.11/4 3.58/4 5.09/3 5.30/3 6.10/3 7.13/3 7.45/3
UKS Azymut Siedliska 1.06/7 0.32/3 0.44/2 0.49/1* 0.47/1* 1.11/2 0.21/1* 0.40/1* 1.03/2 0.32/1*
9.35/1* 10.28/1* 11.24/1* 11.28/1*
1.50/3 0.53/1* 0.56/3 0.04/1*
2 PIÓRO, Dawid 11.58 0.29/1* 0.57/1* 1.41/1* 2.38/1* 3.31/2 4.51/2 5.12/2 5.52/1* 6.59/2 7.37/2
UKS Azymut Siedliska 0.29/1* 0.28/1* 0.44/2 0.57/3 0.53/3 1.20/3 0.21/1* 0.40/1* 1.07/3 0.38/2
9.41/2 11.02/2 11.53/2 11.58/2
2.04/5 1.21/5 0.51/1* 0.05/2
3 KRUK , Wojtek 13.11 0.41/6 1.13/5 2.05/4 3.14/6 4.12/5 5.36/5 6.04/5 6.56/5 8.17/5 8.56/4
UKS Azymut Dębów 0.41/6 0.32/3 0.52/5 1.09/6 0.58/5 1.24/5 0.28/5 0.52/5 1.21/4 0.39/3
10.51/3 12.06/3 13.06/3 13.11/3
1.55/4 1.15/4 1.00/4 0.05/2
4 LIS , Antoni 13.43 0.37/4 1.07/4 1.49/2 2.39/2 3.30/1* 4.38/1* 5.07/1* 5.53/2 6.47/1* 7.27/1*
UKS Azymut Dębów 0.37/4 0.30/2 0.42/1* 0.50/2 0.51/2 1.08/1* 0.29/6 0.46/4 0.54/1* 0.40/4
11.35/4 12.45/5 13.38/4 13.43/4
4.08/8 1.10/3 0.53/2 0.05/2
5 MORDARSKI, OSKAR 13.48 0.32/2 1.04/2 1.49/2 2.52/3 3.55/3 5.18/4 5.43/4 6.23/4 7.49/4 10.04/5
UKS Patria Młynne 0.32/2 0.32/3 0.45/4 1.03/4 1.03/6 1.23/4 0.25/3 0.40/1* 1.26/5 2.15/9
11.42/5 12.42/4 13.43/5 13.48/5
1.38/1* 1.00/2 1.01/5 0.05/2
6 KOŚĆ, Krystian 16.11 0.33/3 1.06/3 2.08/5 3.13/5 4.30/6 6.37/6 7.04/6 7.59/6 9.37/6 10.45/6
UKS Azymut Siedliska 0.33/3 0.33/6 1.02/7 1.05/5 1.17/7 2.07/7 0.27/4 0.55/6 1.38/7 1.08/7
13.04/6 14.41/6 16.05/6 16.11/6
2.19/7 1.37/6 1.24/7 0.06/8
7 SZAREK, Wiktor 22.22 1.09/8 1.50/8 2.45/7 4.06/7 6.07/8 8.12/7 8.45/7 10.42/7 14.10/8 14.58/7
UKS Azymut Siedliska 1.09/8 0.41/7 0.55/6 1.21/8 2.01/9 2.05/6 0.33/7 1.57/9 3.28/8 0.48/5
17.16/7 18.54/7 22.14/7 22.22/7
2.18/6 1.38/7 3.20/9 0.08/9
8 KIERSZTYN, Jakub 25.45 1.42/9 2.38/9 3.54/9 5.23/9 7.01/9 9.18/8 10.13/8 11.52/8 16.10/9 17.21/9
UKS Azymut Siedliska 1.42/9 0.56/9 1.16/8 1.29/9 1.38/8 2.17/8 0.55/9 1.39/8 4.18/9 1.11/8
19.00/8 24.16/8 25.40/8 25.45/8
1.39/2 5.16/9 1.24/7 0.05/2
9 GEMBOWICZ, Maciej 27.40 0.38/5 1.21/6 3.41/8 4.56/8 5.53/7 10.30/9 11.15/9 12.29/9 14.05/7 14.58/7
MKS San Jarosław 0.38/5 0.43/8 2.20/9 1.15/7 0.57/4 4.37/9 0.45/8 1.14/7 1.36/6 0.53/6
21.45/9 26.20/9 27.35/9 27.40/9
6.47/9 4.35/8 1.15/6 0.05/2
SZUWARA, Daniel DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 1.7km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-36 3-35 4-33 5-49 6-43 7-42 8-45 9-47 10-39
11-44 12-46 13-37 14-100
1 HEJSAK , Maciej 11.15 0.44/1* 1.21/1* 1.55/1* 2.37/1* 4.07/1* 5.23/2 5.59/1* 6.45/1* 7.24/1* 7.53/1*
MKS San Jarosław 0.44/1* 0.37/1* 0.34/1* 0.42/1* 1.30/1* 1.16/6 0.36/1* 0.46/2 0.39/1* 0.29/2
8.26/1* 9.41/1* 10.34/1* 11.10/1* 11.15/1*
0.33/1* 1.15/2 0.53/1* 0.36/1* 0.05/2
2 PARUCH, Paweł 12.18 0.54/4 1.37/3 2.13/3 3.00/3 5.05/3 5.46/3 6.25/2 7.14/2 8.06/2 8.45/2
UKS Azymut Siedliska 0.54/4 0.43/2 0.36/3 0.47/3 2.05/4 0.41/1* 0.39/2 0.49/3 0.52/5 0.39/5
9.20/2 10.34/2 11.27/2 12.13/2 12.18/2
0.35/2 1.14/1* 0.53/1* 0.46/4 0.05/2
3 KRUK , Jakub 13.13 0.53/3 1.38/4 2.22/4 3.16/4 5.12/4 6.26/4 7.08/4 8.04/4 8.43/4 9.10/3
UKS Azymut Dębów 0.53/3 0.45/4 0.44/4 0.54/5 1.56/3 1.14/5 0.42/3 0.56/6 0.39/1* 0.27/1*
9.52/3 11.21/3 12.33/3 13.09/3 13.13/3
0.42/3 1.29/4 1.12/5 0.36/1* 0.04/1*
4 MNICH, Marcin 13.51 0.55/5 1.45/5 2.29/5 3.19/5 5.46/5 6.46/5 7.40/5 8.31/5 9.15/5 9.51/5
UKS Azymut Siedliska 0.55/5 0.50/5 0.44/4 0.50/4 2.27/5 1.00/3 0.54/4 0.51/4 0.44/3 0.36/4
10.37/4 11.55/4 13.00/4 13.46/4 13.51/4
0.46/4 1.18/3 1.05/3 0.46/4 0.05/2
5 DOŁEMSKI, Hubert 14.55 0.48/2 1.32/2 2.07/2 2.49/2 4.29/2 5.21/1* 6.52/3 7.28/3 8.17/3 9.14/4
MKS San Jarosław 0.48/2 0.44/3 0.35/2 0.42/1* 1.40/2 0.52/2 1.31/6 0.36/1* 0.49/4 0.57/7
11.21/5 12.59/5 14.09/5 14.50/5 14.55/5
2.07/7 1.38/5 1.10/4 0.41/3 0.05/2
6 WAŁCZUK-PIECH, Wiktor 17.43 1.14/7 2.17/6 3.10/6 4.13/6 7.02/6 8.19/6 9.42/6 10.36/6 11.35/6 12.05/6
UKS Azymut Siedliska 1.14/7 1.03/6 0.53/7 1.03/6 2.49/6 1.17/7 1.23/5 0.54/5 0.59/6 0.30/3
13.08/6 14.52/6 16.35/6 17.37/6 17.43/6
1.03/5 1.44/6 1.43/7 1.02/7 0.06/6
7 KARDASZ, Jakub 20.27 1.11/6 2.42/7 3.31/7 4.48/7 7.49/7 8.56/7 10.38/7 12.17/7 13.43/7 14.29/7
UKS Azymut Siedliska 1.11/6 1.31/7 0.49/6 1.17/7 3.01/7 1.07/4 1.42/7 1.39/7 1.26/7 0.46/6
15.54/7 17.59/7 19.32/7 20.20/7 20.27/7
1.25/6 2.05/7 1.33/6 0.48/6 0.07/7
LEWCZUK, Filip DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21 2.0km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-37 3-35 4-34 5-51 6-42 7-39 8-48 9-44 10-50
11-40 12-43 13-46 14-41 15-100
1 KOGUCIUK, Konrad 9.56 0.44/2 1.28/1* 2.06/ 2.51/1* 3.43/1* 5.18/1* 6.01/1* 6.52/1* 7.09/1* 7.36/1*
KU AZS UMCS Lublin 0.44/2 0.44/1* 0.38/1* 0.45/1* 0.52/1* 1.35/1* 0.43/5 0.51/5 0.17/1* 0.27/2
8.18/1* 8.49/1* 9.12/1* 9.30/1* 9.51/1* 9.56/1*
0.42/1* 0.31/2 0.23/1* 0.18/1* 0.21/3 0.05/2
2 SIWEK, Marcin 10.11 0.43/1* 1.35/2 2.13/2 3.05/2 4.16/2 5.53/2 6.21/2 6.54/2 7.14/2 7.40/2
UKS Azymut Dębów 0.43/1* 0.52/2 0.38/1* 0.52/2 1.11/3 1.37/3 0.28/1* 0.33/1* 0.20/2 0.26/1*
8.30/2 8.59/2 9.25/2 9.46/2 10.05/2 10.11/2
0.50/2 0.29/1* 0.26/2 0.21/3 0.19/2 0.06/6
3 HUBA , Karol 10.28 0.45/3 1.38/3 2.20/3 3.19/3 4.28/3 6.03/3 6.32/3 7.06/3 7.26/3 7.56/3
UKS Azymut Dębów 0.45/3 0.53/3 0.42/3 0.59/3 1.09/2 1.35/1* 0.29/2 0.34/2 0.20/2 0.30/3
8.48/3 9.25/3 9.52/3 10.10/3 10.25/3 10.28/3
0.52/3 0.37/3 0.27/3 0.18/1* 0.15/1* 0.03/1*
4 LENAR, Michał 12.38 0.51/4 2.03/5 2.48/5 3.49/5 5.02/4 6.59/4 7.35/4 8.17/4 8.49/4 9.36/4
14 das 0.51/4 1.12/6 0.45/4 1.01/4 1.13/4 1.57/4 0.36/3 0.42/4 0.32/6 0.47/6
10.31/4 11.08/4 11.39/4 12.01/4 12.33/4 12.38/4
0.55/4 0.37/3 0.31/4 0.22/4 0.32/6 0.05/2
5 IWAŃCZUK, Tomasz 13.10 0.51/4 1.54/4 2.39/4 3.43/4 5.03/5 7.10/5 7.50/5 8.31/5 8.58/5 9.37/5
19bzm 0.51/4 1.03/4 0.45/4 1.04/5 1.20/5 2.07/5 0.40/4 0.41/3 0.27/5 0.39/4
10.43/5 11.30/5 12.10/5 12.38/5 13.05/5 13.10/5
1.06/5 0.47/5 0.40/5 0.28/5 0.27/4 0.05/2
6 WOŁOWIEC , Daniel 17.53 0.59/6 2.06/6 3.06/6 4.32/6 6.01/6 8.42/6 11.08/6 12.24/6 12.48/6 13.32/6
UKS Azymut Dębów 0.59/6 1.07/5 1.00/6 1.26/6 1.29/6 2.41/6 2.26/6 1.16/6 0.24/4 0.44/5
14.58/6 15.58/6 16.48/6 17.19/6 17.48/6 17.53/6
1.26/6 1.00/6 0.50/6 0.31/6 0.29/5 0.05/2
BOJKO, Sebastian NKL-bPK 0.53/ 2.21/ 3.10/ 4.26/ 5.49/ 8.35/ 14.13/ 15.15/ 15.40/ 17.20/
UKS Azymut Siedliska 0.53/ 1.28/ 0.49/ 1.16/ 1.23/ 2.46/ 5.38/ 1.02/ 0.25/ 1.40/
19.04/ / 19.42/ / 20.59/ 21.05/
1.44/ / / / / 0.06/
NESTOROWICZ, Łukasz DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
PARYS, Jarosław DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-45 1.7km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-37 3-46 4-47 5-40 6-41 7-42 8-45 9-44 10-39
11-49 12-51 13-36 14-100
1 SOŁOWIEJ, Stanisław 9.37 1.15/2 1.59/2 2.50/1* 3.23/1* 3.50/2 4.16/2 5.28/1* 6.03/1* 6.23/1* 6.59/1*
KU AZS UMCS Lublin 1.15/2 0.44/2 0.51/1* 0.33/2 0.27/5 0.26/1* 1.12/1* 0.35/1* 0.20/2 0.36/1*
7.40/1* 8.35/1* 8.59/1* 9.34/1* 9.37/1*
0.41/1* 0.55/1* 0.24/1* 0.35/2 0.03/1*
2 MAREK, Mirosław 10.12 1.12/1* 1.55/1* 2.50/1* 3.24/2 3.47/1* 4.15/1* 5.34/2 6.13/2 6.32/2 7.13/2
InO.Maniak Nowa Dęba 1.12/1* 0.43/1* 0.55/2 0.34/3 0.23/1* 0.28/2 1.19/2 0.39/3 0.19/1* 0.41/2
8.01/2 9.05/2 9.33/2 10.07/2 10.12/2
0.48/3 1.04/4 0.28/3 0.34/1* 0.05/3
3 MORĄG, Bohdan 12.03 1.17/3 2.03/3 3.00/3 4.33/4 4.58/4 5.29/3 7.11/3 7.47/3 8.08/3 8.49/3
14 das 1.17/3 0.46/3 0.57/3 1.33/4 0.25/2 0.31/3 1.42/5 0.36/2 0.21/3 0.41/2
9.47/3 10.45/3 11.16/3 11.59/3 12.03/3
0.58/4 0.58/3 0.31/4 0.43/5 0.04/2
4 BISKUPSKI, Michał 14.51 1.19/4 2.07/4 4.05/6 4.32/3 4.57/3 7.53/4 9.30/4 10.09/4 10.34/4 11.43/4
WKS Wawel 1.19/4 0.48/4 1.58/6 0.27/1* 0.25/2 2.56/6 1.37/4 0.39/3 0.25/4 1.09/6
12.26/4 13.33/4 14.11/4 14.46/4 14.51/4
0.43/2 1.07/5 0.38/5 0.35/2 0.05/3
5 WAŁCZYK, Krzysztof 15.05 1.25/5 2.17/5 3.44/5 7.33/6 7.59/6 8.33/6 10.02/5 10.47/5 11.12/5 11.55/5
14 das 1.25/5 0.52/5 1.27/5 3.49/6 0.26/4 0.34/4 1.29/3 0.45/5 0.25/4 0.43/4
12.58/5 13.55/5 14.22/5 14.59/5 15.05/5
1.03/5 0.57/2 0.27/2 0.37/4 0.06/5
6 URYGA, Sławek 20.09 1.35/6 2.27/6 3.32/4 6.37/5 7.18/5 8.02/5 12.56/6 13.44/6 14.26/6 15.26/6
WKS Wawel 1.35/6 0.52/5 1.05/4 3.05/5 0.41/6 0.44/5 4.54/6 0.48/6 0.42/6 1.00/5
16.49/6 18.02/6 18.43/6 20.02/6 20.09/6
1.23/6 1.13/6 0.41/6 1.19/6 0.07/6
KUBAK, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
biegusiem.pl / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
SZUWARA, Piotr DNF / / / / / / / / / /
CSIL Dęblin / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KRUK , Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
Wydry Galicja / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KŁAK , Andrzej DNF / / / / / / / / / /
24 / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50-65 1.7km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-36 3-35 4-33 5-49 6-43 7-42 8-45 9-47 10-39
11-44 12-46 13-37 14-100
1 GORAL, Michał 10.17 0.39/2 1.17/1* 1.50/1* 2.29/1* 3.54/1* 4.28/1* 5.00/1* 5.34/1* 6.29/1* 6.48/1*
AZS UMCS Lublin 0.39/2 0.38/1* 0.33/1* 0.39/1* 1.25/2 0.34/1* 0.32/1* 0.34/1* 0.55/7 0.19/1*
7.18/1* 8.20/1* 9.37/1* 10.12/1* 10.17/1*
0.30/1* 1.02/3 1.17/9 0.35/2 0.05/2
2 PUKA, Hubert 11.27 0.44/3 1.28/4 2.03/2 2.43/2 4.20/2 5.12/2 5.46/2 6.25/2 7.07/2 7.45/2
30 0.44/3 0.44/4 0.35/2 0.40/2 1.37/3 0.52/5 0.34/2 0.39/3 0.42/2 0.38/10
8.35/2 9.54/2 10.45/2 11.22/2 11.27/2
0.50/8 1.19/8 0.51/1* 0.37/4 0.05/2
3 KRYJOMSKI, Jerzy 12.02 0.49/5 1.38/6 2.18/6 3.05/5 4.47/3 5.53/4 6.40/3 7.22/3 8.11/3 8.35/3
KS Kościelec Chrzanów 0.49/5 0.49/8 0.40/7 0.47/6 1.42/4 1.06/7 0.47/4 0.42/7 0.49/4 0.24/2
9.13/3 10.20/3 11.18/3 11.58/3 12.02/3
0.38/3 1.07/5 0.58/2 0.40/7 0.04/1*
4 JAKLIK, Andrzej 12.28 0.37/1* 1.23/2 2.05/4 2.49/3 5.02/6 5.53/4 6.51/4 7.31/4 8.32/5 9.04/5
26 0.37/1* 0.46/5 0.42/8 0.44/3 2.13/11 0.51/4 0.58/9 0.40/4 1.01/8 0.32/7
9.39/4 10.44/4 11.53/5 12.23/4 12.28/4
0.35/2 1.05/4 1.09/6 0.30/1* 0.05/2
5 KLIMASZ , Józef 12.33 0.57/7 1.43/7 2.20/7 3.04/4 4.47/3 5.32/3 6.58/5 7.39/5 8.29/4 9.00/4
Szarotki 0.57/7 0.46/5 0.37/4 0.44/3 1.43/5 0.45/2 1.26/11 0.41/6 0.50/5 0.31/5
9.40/5 10.47/5 11.47/4 12.28/5 12.33/5
0.40/6 1.07/5 1.00/3 0.41/8 0.05/2
6 PODOLAK, Zbigniew 14.07 0.49/5 1.32/5 2.11/5 3.06/6 4.50/5 7.06/9 7.56/8 8.32/7 9.13/6 9.48/6
29 0.49/5 0.43/3 0.39/5 0.55/8 1.44/6 2.16/9 0.50/5 0.36/2 0.41/1* 0.35/9
10.28/6 11.27/6 13.27/6 14.02/6 14.07/6
0.40/6 0.59/1* 2.00/11 0.35/2 0.05/2
7 WITKOWSKI, Zbigniew 14.59 0.58/8 1.56/9 2.46/9 3.46/8 5.53/8 6.41/6 7.38/7 8.30/6 9.35/8 10.05/7
indywidualnie 0.58/8 0.58/10 0.50/10 1.00/10 2.07/10 0.48/3 0.57/8 0.52/9 1.05/9 0.30/4
11.21/7 12.48/7 14.06/7 14.53/7 14.59/7
1.16/11 1.27/10 1.18/10 0.47/9 0.06/8
8 LEWCZUK, Andrzej 15.36 0.58/8 1.46/8 2.25/8 3.11/7 5.05/7 7.04/8 7.57/9 8.42/8 9.34/7 12.05/8
KU AZS UMCS Lublin 0.58/8 0.48/7 0.39/5 0.46/5 1.54/8 1.59/8 0.53/7 0.45/8 0.52/6 2.31/11
12.44/8 13.45/8 14.52/8 15.30/8 15.36/8
0.39/5 1.01/2 1.07/5 0.38/6 0.06/8
9 KARUŚ, Waldemar 16.37 0.47/4 1.27/3 2.03/2 4.38/11 5.56/10 6.54/7 7.29/6 11.39/9 12.22/9 12.51/9
14 das 0.47/4 0.40/2 0.36/3 2.35/11 1.18/1* 0.58/6 0.35/3 4.10/11 0.43/3 0.29/3
13.29/9 14.55/9 15.55/9 16.32/9 16.37/9
0.38/3 1.26/9 1.00/3 0.37/4 0.05/2
10 KŁOS, Józef 18.05 1.12/11 2.08/10 2.52/10 3.50/9 5.56/10 9.48/10 11.02/10 11.54/10 13.06/10 13.38/10
Azymut Pabianice 1.12/11 0.56/9 0.44/9 0.58/9 2.06/9 3.52/10 1.14/10 0.52/9 1.12/10 0.32/7
14.28/10 15.56/10 17.12/10 17.59/10 18.05/10
0.50/8 1.28/11 1.16/7 0.47/9 0.06/8
11 MOTYKA, Mariusz 21.02 1.01/10 2.24/11 3.20/11 4.09/10 5.53/8 13.07/11 13.59/11 14.39/11 16.08/11 16.39/11
28 1.01/10 1.23/11 0.56/11 0.49/7 1.44/6 7.14/11 0.52/6 0.40/4 1.29/11 0.31/5
17.29/11 18.46/11 20.02/11 20.51/11 21.02/11
0.50/8 1.17/7 1.16/7 0.49/11 0.11/11
FEDUŚ, Wiesław DNF / / / / / / / / / /
114 szpital wojskowy / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
MEIER, Wolfgang DNF / / / / / / / / / /
Team 360 stopni / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
OLEKSIAK, Marek DNF / / / / / / / / / /
Wydry Galicja / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
PLICH, Marek DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
|