Końcowe wyniki kategorii                                                              01.05.2021 17:29:24
                                   Puchar Podkarpacia 2021 - R1 2.etap
===Podkarpacki OZOS=============================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KARDASZ, Karolina        UKS Azymut Siedliska 18 4884         32.23/4       21.54/2       54.17/1  
  2.WITKOWSKA, Agata         indywidualnie        9               33.09/5       21.33/1       54.42/2  
  3.OLIINYK, Hanna           WKS Wawel            20              30.56/3       27.39/3       58.35/3  
  4.WALAŚ, Emilia            WKS Wawel            20              30.20/1       35.41/5       66.01/4  
  5.BISKUPSKA, Maria         WKS Wawel            20              30.46/2       38.33/7       69.19/5  
  6.WALAŚ, Olga              WKS Wawel            20              49.17/6       36.36/6       85.53/6  
    OLIINYK, Arina           WKS Wawel            20          NKL-bPK  /        34.04/4   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.GROCHAŁ, Nina            KS Kościelec Chrzanó 11 4935         25.17/3        8.40/1       33.57/1  
  2.HEBDA, Julia             KS Kościelec Chrzanó 11 4520         25.14/2       10.40/3       35.54/2  
  3.BISKUPSKA, Małgorzata    WKS Wawel            20              23.41/1       12.16/5       35.57/3  
  4.RYCHŁOWSKA, Julia        KS Kościelec Chrzanó 11 4519         25.38/4       10.27/2       36.05/4  
  5.DEPTA, Helena            WKS Wawel            20              27.48/5       14.24/7       42.12/5  
  6.PODGÓRSKA, Gabriela      KS Kościelec Chrzanó 11 4164         33.27/7       11.15/4       44.42/6  
  7.BREKSA, Blanka           WKS Wawel            20              37.46/8       12.40/6       50.26/7  
  8.KOWAL , Julia            UKS Azymut Dębów     17 4952         41.12/9       19.51/8       61.03/8  
  9.RUCHAŁA, Julia           UKS Azymut Dębów     17 4976         58.54/10      25.50/9       84.44/9  
    WALA, Małgorzata         KS Kościelec Chrzanó 11 5133         29.12/6   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.PODGÓRSKA, Marta         KS Kościelec Chrzanó 11 3611         37.50/2        9.05/1       46.55/1  
  2.FITRZYK, MAGDALENA       UKS Patria Młynne    19 3622         35.00/1       12.50/4       47.50/2  
  3.JUCHA , Weronika         UKS Azymut Dębów     17 4752         38.18/3       11.03/2       49.21/3  
  4.ZELEK, MARTYNA           UKS Patria Młynne    19 3632         41.47/4       15.02/7       56.49/4  
  5.BOŻEK, Ewelina           UKS Azymut Siedliska 18 4359         44.21/5       12.46/3       57.07/5  
  6.MIELKO, Zuzanna          UKS Azymut Siedliska 18 4362         55.56/6       15.27/8       71.23/6  
  7.WOJCIECHOWSKA , Honorata UKS Azymut Dębów     17 4751         57.58/7       14.24/6       72.22/7  
    WALA, Aleksandra         KS Kościelec Chrzanó 11 5077     NKL-bPK  /        12.54/5   NKL      /   
    BALICKA, Maja            MKS San Jarosław     13          NKL-bPK  /        38.19/11  NKL      /   
    OŻYŁO, Zuzanna           MKS San Jarosław     13          NKL-bPK  /        30.01/10  NKL      /   
    ADAMIAK, Amelia          UKS Azymut Siedliska 18 4937     NKL-bPK  /        29.18/9   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BISKUPSKA, Julia         WKS Wawel            20              30.22/1        9.46/1       40.08/1  
  2.OLIINYK, Yelyzaveta      WKS Wawel            20              30.23/2        9.51/2       40.14/2  
  3.KIEŁB , Patrycja         UKS Azymut Dębów     17 3845         37.34/3       11.06/3       48.40/3  
  4.MOSZKOWICZ, Julia        WKS Wawel            20              39.22/4       12.09/4       51.31/4  
  5.WERONIKA, WRZYSZCZ       UKS Patria Młynne    19 5298         42.03/6       18.39/7       60.42/5  
  6.PIESTRAK , Karolina      UKS Azymut Dębów     17 4058         78.39/9       15.39/6       94.18/6  
  7.SARZYŃSKA, Anna          UKS Azymut Siedliska 18 5101         69.43/7       29.57/8       99.40/7  
  8.BEKIER, Monika           UKS Azymut Siedliska 18 4730         76.41/8       34.55/9      111.36/8  
    KOTLIŃSKA , Kamila       UKS Azymut Dębów     17 4056         40.25/5   DNF      /    NKL      /   
    PIESTRAK , Aleksandra    UKS Azymut Dębów     17 4460     NKL-bPK  /        13.12/5   NKL      /   
 PK.POKORA, Roman                                                      /   PK   19.21/10 PK        /   
 PK.KOTŁA, Franciszek                                                  /   PK   32.44/11 PK        /   
 PK.SERAFIN, Jan                                                       /   PK   30.45/12 PK        /   
 PK.SKWAREK, Krzysztof                                                 /   PKNKL-bPK /   PKNKL     /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18-21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.ORZECHOWSKA , Aleksandra UKS Azymut Dębów     17 4057         34.39/1       12.45/5       47.24/1  
  2.GRABOWSKA, Joanna        WKS Wawel            20              36.56/2       11.42/3       48.38/2  
  3.ZELEK, KLAUDIA           UKS Patria Młynne    19 2149         37.32/4       11.17/2       48.49/3  
  4.KIEŁB , Wiktoria         UKS Azymut Dębów     17 3413         37.29/3       12.14/4       49.43/4  
  5.KARNIA-BISKUPSKA, Anna   WKS Wawel            20              39.26/5       13.20/6       52.46/5  
  6.SROKA, MAŁGORZATA        UKS Patria Młynne    19 2200         45.22/6       13.31/7       58.53/6  
  7.GOŁĘBIOWSKA, Monika      19bzm                4               48.39/7       26.44/8       75.23/7  
    LEŚNICKA, Agnieszka      UKS Azymut Dębów     17 2611     DNF      /        10.59/1   NKL      /   
    RĄCZKOWSKA, KLAUDIA      UKS Patria Młynne    19 5299         56.24/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35-45                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BUGAJ, Teresa            WKS Wawel            20              41.01/1       13.50/1       54.51/1  
  2.POMORSKA-PLICH, KatarzynaKU AZS UMCS Lublin   12              50.57/2       16.16/4       67.13/2  
  3.OKRASA, Iwona            19bzm                4               58.26/4       15.38/3       74.04/3  
  4.TURSKA, Magdalena        Team 360 stopni      16 5377         53.56/3       20.26/5       74.22/4  
  5.STAROŃSKA, Anna          Stalowowolski Klub B 14              62.46/6       13.52/2       76.38/5  
  6.REJMAN , Dorota          22                   22              58.58/5       22.38/6       81.36/6  
    SZUWARA-MARGOL, Agnieszka1 bdm Dęblin         1           DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    KLAUS-URYGA, Anna        WKS Wawel            20          NKL-bPK  /    DNF      /    NKL      /   
    TOPÓR, Monika            WKS Wawel            20          NKL-bPK  /    NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10N                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KURNYTA, ALEKSANDRA      UKS Patria Młynne    19 5275         14.24/1       34.54/2       49.18/1  
  2.WIKTOR, HANIA            UKS Patria Młynne    19 5230         15.47/2       33.33/1       49.20/2  
  3.BREKSA, Pia              WKS Wawel            20              17.43/3       39.00/3       56.43/3  
  4.HERETA, Bartłomiej       UKS Azymut Siedliska 18 5105         18.40/4       51.32/4       70.12/4  
 PK.PLICH, Mateusz           KU AZS UMCS Lublin   12         PK   14.53/5  PK   21.05/5  PK   35.58/5  
 PK.PLICH, Wiktoria          KU AZS UMCS Lublin   12         PK   16.47/6  PK   14.36/6  PK   31.23/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM12B                     1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.ŻYGADŁO , Marcelina      UKS Azymut Dębów     17 5400         29.26/2       26.36/1       56.02/1  
  2.ZIĘBA , Konrad           UKS Azymut Dębów     17 5401         29.16/1       27.34/2       56.50/2  
  3.MACH , Weronika          UKS Azymut Dębów     17 5398         33.31/3       46.33/3       80.04/3  
  4.KOWAL , Paulina          UKS Azymut Dębów     17 5399         35.26/4       46.41/4       82.07/4  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOŚĆ, Kacper             UKS Azymut Siedliska 18 5107         33.47/2       13.19/1       47.06/1  
  2.ZELEK, BARTŁOMIEJ        UKS Patria Młynne    19 5186         62.47/4       29.52/3       92.39/2  
  3.URYGA, Adam              WKS Wawel            20              52.32/3       45.43/4       98.15/3  
    MATWIEJCZUK, Kamil       UKS Azymut Siedliska 18 4936     NKL-bPK  /        19.54/2   NKL      /   
    PARUCH, Bartłomiej       UKS Azymut Siedliska 18 4931         26.12/1   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BAŁAZIŃSKI, ANTONI       UKS Patria Młynne    19 4587         24.53/2        7.34/1       32.27/1  
  2.PUŁCZYŃSKI, Jeremi       WKS Wawel            20              24.29/1        8.18/2       32.47/2  
  3.KURNYTA, DAWID           UKS Patria Młynne    19 3625         40.07/3       14.43/5       54.50/3  
  4.URYGA, Artur             WKS Wawel            20              44.30/4       13.02/4       57.32/4  
  5.ZELEK, FILIP             UKS Patria Młynne    19 3631         46.30/5       15.51/6       62.21/5  
  6.TUR, Mikołaj             UKS Azymut Siedliska 18              54.41/6       25.09/8       79.50/6  
  7.HALINOWSKI, Jakub        UKS Azymut Siedliska 18 5106         68.44/7       20.37/7       89.21/7  
    SZUWARA, Eryk            KU AZS UMCS Lublin   12          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    ZASADZKI, Tymoteusz      WKS Wawel            20          NKL-bPK  /        11.43/3   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.BEKIER, Daniel           UKS Azymut Siedliska 18 4357         40.20/1       11.28/1       51.48/1  
  2.LIS , Antoni             UKS Azymut Dębów     17 4249         40.34/2       13.43/4       54.17/2  
  3.MORDARSKI, OSKAR         UKS Patria Młynne    19 3628         44.37/3       13.48/5       58.25/3  
  4.KRUK , Wojtek            UKS Azymut Dębów     17 4090         45.50/4       13.11/3       59.01/4  
  5.PIÓRO, Dawid             UKS Azymut Siedliska 18 4360         62.25/5       11.58/2       74.23/5  
  6.KOŚĆ, Krystian           UKS Azymut Siedliska 18 4885         70.11/7       16.11/6       86.22/6  
  7.SZAREK, Wiktor           UKS Azymut Siedliska 18 5108         66.43/6       22.22/7       89.05/7  
    SZUWARA, Daniel          KU AZS UMCS Lublin   12          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    GEMBOWICZ, Maciej        MKS San Jarosław     13          DNF      /        27.40/9   NKL      /   
    KIERSZTYN, Jakub         UKS Azymut Siedliska 18 4431     NKL-bPK  /        25.45/8   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.HEJSAK , Maciej          MKS San Jarosław     13              43.05/1       11.15/1       54.20/1  
  2.DOŁEMSKI, Hubert         MKS San Jarosław     13              44.31/2       14.55/5       59.26/2  
  3.PARUCH, Paweł            UKS Azymut Siedliska 18 4732         51.45/3       12.18/2       64.03/3  
  4.KRUK , Jakub             UKS Azymut Dębów     17 3846         53.12/4       13.13/3       66.25/4  
  5.MNICH, Marcin            UKS Azymut Siedliska 18 4731         54.42/5       13.51/4       68.33/5  
  6.KARDASZ, Jakub           UKS Azymut Siedliska 18 4356         58.46/6       20.27/7       79.13/6  
  7.WAŁCZUK-PIECH, Wiktor    UKS Azymut Siedliska 18 4358         73.50/7       17.43/6       91.33/7  
    LEWCZUK, Filip           KU AZS UMCS Lublin   12          NKL-bPK  /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18-21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SIWEK, Marcin            UKS Azymut Dębów     17 4773         30.54/1       10.11/2       41.05/1  
  2.KOGUCIUK, Konrad         KU AZS UMCS Lublin   12              31.22/2        9.56/1       41.18/2  
  3.HUBA , Karol             UKS Azymut Dębów     17 2612         32.37/3       10.28/3       43.05/3  
  4.IWAŃCZUK, Tomasz         19bzm                4               45.49/4       13.10/5       58.59/4  
  5.WOŁOWIEC , Daniel        UKS Azymut Dębów     17              57.06/5       17.53/6       74.59/5  
  6.LENAR, Michał            14 das               3               65.09/6       12.38/4       77.47/6  
    NESTOROWICZ, Łukasz      KU AZS UMCS Lublin   12          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    BOJKO, Sebastian         UKS Azymut Siedliska 18              75.35/7   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35-45                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.SOŁOWIEJ, Stanisław      KU AZS UMCS Lublin   12 2494         31.29/1        9.37/1       41.06/1  
  2.MAREK, Mirosław          InO.Maniak Nowa Dęba 10              36.46/3       10.12/2       46.58/2  
  3.MORĄG, Bohdan            14 das               3               35.33/2       12.03/3       47.36/3  
  4.WAŁCZYK, Krzysztof       14 das               3               42.18/4       15.05/5       57.23/4  
  5.BISKUPSKI, Michał        WKS Wawel            20              44.12/5       14.51/4       59.03/5  
  6.URYGA, Sławek            WKS Wawel            20              54.04/7       20.09/6       74.13/6  
    KUBAK, Krzysztof         biegusiem.pl         7               49.20/6   DNF      /    NKL      /   
    SZUWARA, Piotr           CSIL Dęblin          8           DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    KRUK , Zbigniew          Wydry Galicja        21          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    KŁAK , Andrzej           24                   24          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50-65                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.GORAL, Michał            AZS UMCS Lublin      5               32.48/1       10.17/1       43.05/1  
  2.KRYJOMSKI, Jerzy         KS Kościelec Chrzanó 11 963          34.53/2       12.02/3       46.55/2  
  3.PODOLAK, Zbigniew        29                   29              38.00/3       14.07/6       52.07/3  
  4.PUKA, Hubert             30                   30              41.51/5       11.27/2       53.18/4  
  5.JAKLIK, Andrzej          26                   26              41.04/4       12.28/4       53.32/5  
  6.LEWCZUK, Andrzej         KU AZS UMCS Lublin   12              43.36/6       15.36/8       59.12/6  
  7.WITKOWSKI, Zbigniew      indywidualnie        9               48.20/7       14.59/7       63.19/7  
  8.KŁOS, Józef              Azymut Pabianice     6  682          50.22/8       18.05/10      68.27/8  
  9.KARUŚ, Waldemar          14 das               3               52.03/9       16.37/9       68.40/9  
 10.MOTYKA, Mariusz          28                   28              52.35/10      21.02/11      73.37/10 
    FEDUŚ, Wiesław           114 szpital wojskowy 2           DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    KLIMASZ , Józef          Szarotki             15          NKL-bPK  /        12.33/5   NKL      /   
    MEIER, Wolfgang          Team 360 stopni      16              80.24/12  DNF      /    NKL      /   
    OLEKSIAK, Marek          Wydry Galicja        21          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    PLICH, Marek             KU AZS UMCS Lublin   12              52.45/11  DNF      /    NKL      /