Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            02.05.2021 20:40:16
                                                                     T2
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M1          5.2km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-37      6-38      7-39      8-35      9-40    
  1 LIS , Antoni               0b.PK 14.18  0.34/7    1.51/2    2.24/2    2.52/1*   4.01/1*   5.35/1*   7.23/1*  11.09/2   12.43/1*  14.18/1* 
    UKS Azymut Dębów                      0.34/7    1.17/2    0.33/3    0.28/1*   1.09/1*   1.34/4    1.48/2    3.46/8    1.34/1*   1.35/1* 
  2 RYCHŁOWSKA, Julia          0b.PK 15.08  0.31/3    2.12/6    2.49/6    3.26/6    4.44/3    6.16/2    8.10/2   11.11/3   13.28/3   15.08/2  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.31/3    1.41/6    0.37/5    0.37/5    1.18/2    1.32/2    1.54/5    3.01/2    2.17/7    1.40/3  
  3 JUCHA , Weronika           0b.PK 15.39  0.33/5    1.42/1*   2.20/1*   3.00/2    4.50/4    6.27/4    8.10/2   11.01/1*  13.04/2   15.39/3  
    UKS Azymut Dębów                      0.33/5    1.09/1*   0.38/6    0.40/6    1.50/8    1.37/5    1.43/1*   2.51/1*   2.03/3    2.35/9  
  4 WALA, Aleksandra           0b.PK 15.41  0.28/1*   2.07/5    2.42/4    3.14/4    4.57/5    6.41/5    8.47/5   11.50/5   13.57/5   15.41/4  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.28/1*   1.39/5    0.35/4    0.32/3    1.43/6    1.44/6    2.06/7    3.03/3    2.07/4    1.44/4  
  5 KRUK , Wojtek              0b.PK 15.43  0.33/5    1.53/3    2.34/3    3.05/3    4.32/2    6.22/3    8.10/2   11.20/4   13.30/4   15.43/5  
    UKS Azymut Dębów                      0.33/5    1.20/3    0.41/7    0.31/2    1.27/5    1.50/7    1.48/2    3.10/5    2.10/6    2.13/6  
  6 PODGÓRSKA, Gabriela        0b.PK 16.11  0.30/2    2.37/8    3.07/7    3.59/7    5.19/7    6.52/6    8.54/6   12.01/6   13.58/6   16.11/6  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.30/2    2.07/9    0.30/2    0.52/7    1.20/3    1.33/3    2.02/6    3.07/4    1.57/2    2.13/6  
  7 WALA, Małgorzata           0b.PK 17.28  0.35/9    4.34/10   5.01/10   5.53/9    7.15/9    8.46/8   10.35/8   13.45/8   15.52/7   17.28/7  
    KS Kościelec Chrzanów                 0.35/9    3.59/10   0.27/1*   0.52/7    1.22/4    1.31/1*   1.49/4    3.10/5    2.07/4    1.36/2  
  8 WOJCIECHOWSKA , Honorata   0b.PK 18.24  0.31/3    2.02/4    2.45/5    3.20/5    5.05/6    7.26/7    9.46/7   13.33/7   16.18/8   18.24/8  
    UKS Azymut Dębów                      0.31/3    1.31/4    0.43/8    0.35/4    1.45/7    2.21/9    2.20/9    3.47/9    2.45/9    2.06/5  
  9 KOWAL , Julia              0b.PK 19.34  0.34/7    2.27/7    3.42/8    4.45/8    7.00/8    9.14/9   11.23/9   14.45/9   17.07/9   19.34/9  
    UKS Azymut Dębów                      0.34/7    1.53/7    1.15/9    1.03/9    2.15/9    2.14/8    2.09/8    3.22/7    2.22/8    2.27/8  
 10 RUCHAŁA, Julia             0b.PK 47.29  0.48/10   2.49/9    4.47/9    6.08/10  19.52/10  24.20/10  29.05/10  36.36/10  41.12/10  47.29/10 
    UKS Azymut Dębów                      0.48/10   2.01/8    1.58/10   1.21/10  13.44/10   4.28/10   4.45/10   7.31/10   4.36/10   6.17/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2          5.6km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-35      3-32      4-33      5-31    
  1 ORZECHOWSKA , Aleksandra   0b.PK  5.00  1.34/3    2.47/2    3.17/3    3.49/3    4.36/4    5.00/1* 
    UKS Azymut Dębów                      1.34/3    1.13/2    0.30/1*   0.32/3    0.47/1*   0.24/1* 
  2 HEJSAK , Maciej            0b.PK  5.02  1.31/2    2.41/1*   3.12/2    3.42/2    4.34/3    5.02/2  
    MKS San Jarosław                      1.31/2    1.10/1*   0.31/2    0.30/1*   0.52/2    0.28/3  
  3 KIEŁB , Wiktoria           0b.PK  5.38  1.47/4    3.14/4    3.49/5    4.19/5    5.11/5    5.38/3  
    UKS Azymut Dębów                      1.47/4    1.27/3    0.35/3    0.30/1*   0.52/2    0.27/2  
  4 KIEŁB , Patrycja           0b.PK  5.42  1.28/1*   3.01/3    3.40/4    4.17/4    5.14/6    5.42/4  
    UKS Azymut Dębów                      1.28/1*   1.33/4    0.39/4    0.37/4    0.57/4    0.28/3  
  5 KRUK , Jakub               0b.PK  6.55  2.06/5    3.42/5    4.31/6    5.14/6    6.19/7    6.55/5  
    UKS Azymut Dębów                      2.06/5    1.36/5    0.49/5    0.43/6    1.05/5    0.36/6  
  6 KRUK , Wojtek              0b.PK  8.04  2.17/6    3.59/6    5.40/7    6.21/7    7.29/8    8.04/6  
    UKS Azymut Dębów                      2.17/6    1.42/6    1.41/7    0.41/5    1.08/6    0.35/5  
  7 ZIĘBA , Konrad             0b.PK  8.56  7.17/8    4.12/7    3.01/1*   2.03/1*   0.42/1*   8.56/7  
    UKS Azymut Dębów                      7.17/8        /         /         /         /     8.14/9  
  8 ŻYGADŁO , Marcelina        0b.PK 16.12  8.06/9   11.21/8   12.50/9   14.13/9   15.34/9   16.12/8  
    UKS Azymut Dębów                      8.06/9    3.15/7    1.29/6    1.23/7    1.21/7    0.38/7  
  9 MACH , Weronika            0b.PK 19.55  6.59/7   13.43/9   15.30/10  16.59/10  19.00/10  19.55/9  
    UKS Azymut Dębów                      6.59/7    6.44/8    1.47/8    1.29/8    2.01/8    0.55/8  
 10 KOWAL , Paulina            0b.PK 23.18 20.21/10  13.43/9   10.01/8    6.58/8    2.11/2   23.18/10 
    UKS Azymut Dębów                     20.21/10       /         /         /         /    21.07/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: S1          7.6km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-42      4-38      5-44      6-43      7-37      8-39      9-40    
  1 ORZECHOWSKA , Aleksandra   0b.PK 20.35  1.18/1*   3.05/1*   3.46/1*   5.28/1*   6.39/1*   9.54/1*  12.44/2   15.18/2   19.10/2   20.35/2  
    UKS Azymut Dębów                      1.18/1*   1.47/1*   0.41/2    1.42/1*   1.11/1*   3.15/2    2.50/4    2.34/3    3.52/5    1.25/1* 
  2 PODGÓRSKA, Marta           0b.PK 22.01  1.52/7    3.42/4    4.25/2    6.22/2    7.39/2   11.09/2   14.35/5   16.49/5   20.30/4   22.01/3  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.52/7    1.50/2    0.43/4    1.57/4    1.17/2    3.30/5    3.26/8    2.14/1*   3.41/3    1.31/3  
  3 KIEŁB , Wiktoria           0b.PK 22.02  1.39/5    3.43/5    4.39/5    6.33/4    7.53/3   11.14/4   14.20/4   16.47/4   20.25/3   22.02/4  
    UKS Azymut Dębów                      1.39/5    2.04/4    0.56/6    1.54/2    1.20/3    3.21/3    3.06/6    2.27/2    3.38/2    1.37/7  
  4 KIEŁB , Patrycja           0b.PK 22.19  1.32/3    3.40/3    4.25/2    6.25/3    7.57/4   11.09/2   13.56/3   16.36/3   20.32/5   22.19/5  
    UKS Azymut Dębów                      1.32/3    2.08/5    0.45/5    2.00/5    1.32/7    3.12/1*   2.47/3    2.40/6    3.56/6    1.47/9  
  5 HEJSAK , Maciej            0b.PK 22.51  2.23/8    4.17/7    4.58/6    6.52/6    8.23/6   12.22/5   14.58/6   17.33/6   21.16/6   22.51/6  
    MKS San Jarosław                      2.23/8    1.54/3    0.41/2    1.54/2    1.31/6    3.59/6    2.36/2    2.35/5    3.43/4    1.35/5  
  6 LIS , Antoni               0b.PK 23.02  1.25/2    3.37/2    4.38/4    6.39/5    8.08/5   12.44/6   15.15/7   17.58/7   21.34/7   23.02/7  
    UKS Azymut Dębów                      1.25/2    2.12/6    1.01/7    2.01/7    1.29/5    4.36/7    2.31/1*   2.43/7    3.36/1*   1.28/2  
  7 GROCHAŁ, Nina              0b.PK 25.22  2.50/9    5.44/8    6.23/8    8.23/7    9.47/7   13.11/7   16.25/8   18.59/8   23.36/8   25.22/8  
    KS Kościelec Chrzanów                 2.50/9    2.54/8    0.39/1*   2.00/5    1.24/4    3.24/4    3.14/7    2.34/3    4.37/7    1.46/8  
  8 HEBDA, Julia               0b.PK 28.24  1.39/5    4.03/6    5.30/7    8.59/9   10.35/8   15.56/8   18.56/9   22.10/9   26.50/9   28.24/9  
    KS Kościelec Chrzanów                 1.39/5    2.24/7    1.27/9    3.29/9    1.36/8    5.21/8    3.00/5    3.14/8    4.40/8    1.34/4  
  9 KRUK , Jakub               0b.PK 43.46  1.37/4   11.47/9   12.52/9   15.20/10  18.30/9   24.04/9   32.00/10  35.41/10  41.50/10  43.46/10 
    UKS Azymut Dębów                      1.37/4   10.10/9    1.05/8    2.28/8    3.10/9    5.34/9    7.56/9    3.41/10   6.09/10   1.56/10 
 10 WALA, Małgorzata           4b.PK 17.28  4.34/10       /         /     8.46/8        /         /     7.15/1*  10.35/1*  15.52/1*  17.28/1* 
    KS Kościelec Chrzanów                 4.34/10       /         /         /         /         /         /     3.20/9    5.17/9    1.36/6