Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 25.05.2021 13:35:42
Mistrzostwa 18DZ. w BnO 2021 1.etap
===Podkarpacki OZOS========================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K21-34 3.6km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>GOŁEBIOWSKA, Monika 19 Brygada Zmechaniz 6 A 68.34 + 0.00
2>ADAMCZYK, Natalia 2.psap Nowy Dwór Maz 5 B 81.52 + 13.18
3>SIKORA, Anna 19 Brygada Zmechaniz 6 A 84.31 + 15.57
4>KAUCKA, Alicja 21.BSP 9 A 84.33 + 15.59
5>MATUSZCZAK, Martyna JW. 1230 Warszawa - 4 A 93.07 + 24.33
6>PIASECKA, Joanna 21.BSP 9 B 102.47 + 34.13
7>KOPCZEWSKA, Martyna 18. Pułk Logistyczny 1 B 104.44 + 36.10
8>GODŁOZA, Anita JW. 1230 Warszawa - 4 A 107.16 + 38.42
SZEWCZUK, Dominika 2.psap Nowy Dwór Maz 5 A NKL-bPK
BOBROWSKA, Eliza 2.pr JW..4055 8 B NKL-bPK
ŚLIWOWSKA, Bogusława 18.pr 3 B NKL-LIM
WŁODARCZYK, Agata JW. 1230 Warszawa - 4 B NKL-LIM
HAYDER, Kamilia 21.BSP 9 A NKL-LIM
Wstepne wyniki zawodów: K35+ 3.5km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>BORCZYK, Iwona 2.psap Nowy Dwór Maz 5 B 55.07 + 0.00
2>ADAMOWICZ, Maria 19 Brygada Zmechaniz 6 B 77.56 + 22.49
3>OMELAŃCZUK, Małgorzata 19 Brygada Zmechaniz 6 B 93.55 + 38.48
4>LUKSEMBURG-CZUJ, Marta 21.BSP 9 B 94.06 + 38.59
BORKOWSKA, Julita 18 DiSDZ / 18. bdow 2 A NKL-bPK
KRAWCZUK, Anna 18 DiSDZ / 18. bdow 2 A NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M21-34 4.5km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>MARSZAŁEK, Patryk 21.BSP 9 B 44.14 + 0.00
2>KOGUCIUK, Konrad 19 Brygada Zmechaniz 6 A 58.16 + 14.02
3>KWARTA, Maciej JW. 1230 Warszawa - 4 A 58.19 + 14.05
4>PARYS, Jarosław 19 Brygada Zmechaniz 6 A 61.55 + 17.41
5>IWAŃCZUK, Tomasz 19 Brygada Zmechaniz 6 A 68.27 + 24.13
6>SZAŁYŃSKI, Łukasz 18.pr 3 A 69.15 + 25.01
7>FILIP, Paweł 21.BSP 9 B 76.08 + 31.54
8>RYCYK, Łukasz 21.BSP 9 B 77.15 + 33.01
9>ZAWADKA, Sebastian JW. 1230 Warszawa - 4 A 78.08 + 33.54
10>WASIK, Jacek 2.pr JW..4055 8 B 80.18 + 36.04
11>CEBULA, Krystian 18 DiSDZ / 18. bdow 2 B 92.13 + 47.59
12>KAWALEC, Dominik 2.psap Nowy Dwór Maz 5 B 92.45 + 48.31
13>ZYCH, Michał 18. Pułk Logistyczny 1 A 102.28 + 58.14
14>TURSKI, Waldemar 18 DiSDZ / 18. bdow 2 B 104.16 + 60.02
15 PIOTROWSKI, Emil 2.pr JW..4055 8 B 107.56 + 63.42
16 SONIAK, Piotr JW. 1230 Warszawa - 4 A 110.49 + 66.35
KACZKOWSKI, Karol 18. Pułk Logistyczny 1 A NKL-bPK
ŻYDEK, Kamil 2.pr JW..4055 8 B NKL-LIM
Wstepne wyniki zawodów: M35-39 4.3km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>NESTOROWICZ, Łukasz 19 Brygada Zmechaniz 6 B 50.49 + 0.00
2>PIETRZAK, Konrad 19 Brygada Zmechaniz 6 B 57.38 + 6.49
3>KLIMASZ, Krzysztof 21.BSP 9 B 61.54 + 11.05
4>PIEJKO, Gerard 21.BSP 9 B 72.21 + 21.32
5>ŻELAZNY, Kamil 19 Brygada Zmechaniz 6 B 82.58 + 32.09
6>WAŁCZYK, Krzysztof 21.BSP 9 A 91.22 + 40.33
7>POTAPCZYK, Piotr 18.pr 3 A 92.11 + 41.22
8>Martin, CHŁOPIK JW. 1230 Warszawa - 4 A 93.48 + 42.59
9>MENDYKA, Mariusz 18 DiSDZ / 18. bdow 2 B 94.28 + 43.39
10>ŚLESZYŃSKI, Zbigniew 18.pr 3 A 97.06 + 46.17
11>PIÓRKOWSKI, Jacek JW. 1230 Warszawa - 4 A 99.37 + 48.48
12 BORCZYK, Łukasz 2.psap Nowy Dwór Maz 5 B 107.57 + 57.08
13 LUTOSTANSKI, Michał 18. Pułk Logistyczny 1 B 109.25 + 58.36
14 KOZAK, Grzegorz 2.pr JW..4055 8 A 112.51 + 62.02
15 DŁUTOWSKI, Michał 2.psap Nowy Dwór Maz 5 B 114.04 + 63.15
MARTYNIUK, Emil 2.pr JW..4055 8 A NKL-LIM
Wstepne wyniki zawodów: M40-44 4.2km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>ULICKI, Piotr 21.BSP 9 B 54.43 + 0.00
2>OPALUCH, Wiesław 21.BSP 9 A 55.12 + 0.29
3>LEŚNIAK, Piotr 19 Brygada Zmechaniz 6 B 79.02 + 24.19
4>ORYSZCZAK, Bartłomiej 19 Brygada Zmechaniz 6 A 84.31 + 29.48
5>FILIPEK, Robert 2.psap Nowy Dwór Maz 5 A 111.20 + 56.37
NAWSUĆ, Leszek 18 DiSDZ / 18. bdow 2 A NKL-bPK
JĘDRUSZCZAK, Tomasz 2.pr JW..4055 8 A NKL-bPK
DOBKOWSKI, Jarosław 18. Pułk Logistyczny 1 B NKL-LIM
CACKOWSKI, Mariusz 18.pr 3 B NKL-LIM
Wstepne wyniki zawodów: M45+ 3.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1>SOŁOWIEJ, Stanisław 19 Brygada Zmechaniz 6 B 57.41 + 0.00
2>WYSOCKI, Stanisław 18.pr 3 B 64.09 + 6.28
3>BURAK, Adam 21.BSP 9 A 72.44 + 15.03
4>KARUŚ, Waldemar 21.BSP 9 A 79.02 + 21.21
5>GAWKOWSKI, Robert 2.psap Nowy Dwór Maz 5 A 91.39 + 33.58
6>KURYŁOWICZ, Mariusz 19 Brygada Zmechaniz 6 B 92.10 + 34.29
FILIPIAK, Mariusz 2.psap Nowy Dwór Maz 5 A NKL-bPK
SZNURA, Robert 2.pr JW..4055 8 B NKL-LIM
|