Wyniki sztafet 30.05.2021 19:41:52
Mistrzostwa Polski w BnO - Sztafety
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K105 3.6- 3.7km 0- 0m 15-15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5* 6 7* 8* 9 10* 11 12 13* 14 15*
1 651 1 UKS Siódemka Rumia 137.22 Nowak, Beata 42.10 Ratajczak, Izabela 54.15 96.25 Konkol-Klimczak, W 40.57 137.22
1: 3.53 7.42 10.48 16.49 18.29 20.19 23.56 29.16 32.41 34.33 35.19 37.52 39.30 40.05 41.48 42.10
2: 4.41 9.53 13.41 21.27 26.52 30.46 33.12 39.27 42.11 45.05 46.06 49.02 50.55 52.02 53.51 54.15
3: 4.26 7.11 11.24 16.10 18.23 21.30 23.18 28.18 31.37 33.19 33.54 36.21 38.04 39.08 40.38 40.57
2 653 1 WKS Wawel Kraków 198.52 Gawron, Katarzyna 65.50 Grabowska, Joanna 53.59 119.49 Olejnik, Ewa 79.03 198.52
1: 4.33 9.13 14.08 35.28 38.24 42.25 45.00 50.52 53.35 57.27 58.22 61.02 62.48 63.27 65.31 65.50
2: 4.54 7.52 13.30 21.53 23.14 25.39 32.14 38.01 42.17 44.49 45.53 48.44 50.32 51.39 53.36 53.59
3: 9.49 16.06 20.00 32.49 43.16 47.50 51.01 62.10 66.25 68.05 69.12 72.37 74.59 76.35 78.34 79.03
652 1 Team360 NKL Szewczykowska, Ann NKL-bPK Śliwczyńska, Ilona 52.47 NKL Górnicka-Antonowic 39.56 NKL
1: 5.15 10.25 21.03 30.25 32.59 37.11 44.10 50.54 56.13 57.37 58.33 61.16 62.59 65.37 65.59
2: 5.10 12.06 15.24 21.40 23.09 27.59 30.32 36.39 40.21 43.12 44.05 47.18 49.27 50.10 52.25 52.47
3: 3.31 7.05 9.40 14.57 16.04 19.00 21.09 26.25 29.47 31.56 32.43 35.12 36.58 37.52 39.28 39.56
Końcowe wyniki zawodów: K140 3.3- 3.3km 0- 0m 15-15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5 6* 7 8* 9 10* 11 12 13 14 15
1 751 1 UNTS Warszawa 136.37 Biolik, Agnieszka 50.31 Wołowczyk, Mariola 47.36 98.07 Wołek, Ewa 38.30 136.37
1: 2.18 5.20 8.13 16.16 18.38 27.17 31.23 33.54 39.20 42.30 43.27 47.01 47.47 49.01 50.07 50.31
2: 3.58 6.06 13.26 19.36 21.52 23.10 28.33 31.21 37.13 39.26 40.31 43.53 44.22 45.43 47.09 47.36
3: 2.39 5.17 10.36 15.31 17.29 18.42 19.58 24.04 28.19 31.23 32.09 35.09 35.38 36.54 38.05 38.30
2 754 1 WKS Śląsk Wrocław 141.46 Dura, Magdalena 45.04 Kozłowska, Ewa 52.55 97.59 Wysocka, Joanna 43.47 141.46
1: 4.01 6.46 13.13 16.41 19.38 20.53 26.10 29.30 35.17 37.00 37.42 41.03 41.48 43.17 44.36 45.04
2: 2.27 10.05 20.02 26.16 28.01 30.27 32.05 36.43 42.32 45.15 46.20 49.15 49.47 51.06 52.30 52.55
3: 2.37 5.14 12.22 18.42 20.39 21.55 26.48 29.38 33.18 36.13 37.25 40.25 41.06 42.18 43.23 43.47
3 753 1 WKS Wawel Kraków 172.14 Topór, Monika 57.10 Lamparska, Iwona 58.57 116.07 Bugaj, Teresa 56.07 172.14
1: 2.35 8.07 13.18 21.42 24.41 27.11 34.14 37.25 42.48 48.33 49.41 52.58 53.43 55.19 56.45 57.10
2: 4.38 9.31 13.46 20.48 24.05 25.46 35.06 39.34 44.49 49.16 50.27 53.48 54.37 56.25 58.27 58.57
3: 2.52 6.10 14.43 25.42 28.27 30.12 34.31 37.48 44.27 46.18 47.36 51.24 52.08 54.17 55.42 56.07
4 757 1 UNTS Warszawa 180.04 Mianowska, Dorota 64.30 Parfianowicz, Joan 49.37 114.07 Wójtowicz, Katarzy 65.57 180.04
1: 2.40 8.04 13.31 21.39 24.46 27.23 34.11 37.28 48.56 53.43 54.58 58.28 60.31 62.15 64.01 64.30
2: 4.04 7.11 13.46 19.08 21.49 23.31 28.12 31.28 38.26 40.33 41.40 45.29 46.05 47.37 49.10 49.37
3: 4.33 7.47 13.56 23.58 26.42 33.15 37.05 42.29 49.25 54.08 55.31 59.21 60.19 63.24 65.29 65.57
5 752 1 BKS Wataha Warszawa 287.26 Kuźma, Elżbieta 74.08 Galicz, Krystyna 134.16 208.24 Michalska, Izabela 79.02 287.26
1: 3.04 8.17 13.37 23.03 30.59 33.55 36.35 45.54 56.26 59.17 61.04 65.53 67.17 71.37 73.40 74.08
2: 4.57 9.53 23.53 36.54 56.56 61.24 76.43 82.31 94.29106.36111.00117.24122.58130.47133.31134.16
3: 9.50 12.35 21.10 31.43 35.09 37.19 47.56 52.05 61.29 65.43 67.00 70.59 75.02 76.51 78.34 79.02
755 1 Kometa / Sparta PK PK 199.40 Czerkawska, UrszulPK 63.12 Marszałek, Maria PK 70.49 PK 134.01 Wysocka, Jolanta PK 65.39 PK 199.40
1: 3.31 7.43 13.01 21.57 25.32 27.53 30.25 37.09 42.42 51.35 53.04 57.24 58.21 60.22 62.39 63.12
2: 2.53 6.12 12.04 32.40 35.38 37.12 49.55 53.14 59.46 61.58 63.13 66.38 67.25 69.16 70.25 70.49
3: 4.36 7.28 11.08 20.15 23.02 30.12 41.03 45.00 51.08 54.34 56.11 60.06 61.40 63.36 65.09 65.39
Końcowe wyniki zawodów: K16 3.3- 3.4km 0- 0m 14-14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4* 5 6* 7* 8 9* 10 11 12* 13 14*
1 302 1 WKS Wawel Kraków 122.14 Lamparska, Maja 40.24 Kurtycz, Natalia 45.26 85.50 Słońska, Antonina 36.24 122.14
1: 3.20 9.14 13.39 16.31 20.00 22.47 26.28 29.43 32.13 33.20 36.11 37.28 39.03 40.04 40.24
2: 2.33 14.12 16.25 19.51 22.01 26.53 30.42 35.29 37.21 38.13 41.15 42.33 43.15 45.00 45.26
3: 3.14 9.36 12.37 15.24 18.36 21.06 24.03 27.03 29.28 30.27 32.52 33.57 34.37 36.03 36.24
2 303 1 UKS Orientuś Łódź 135.08 Gielec, Julia 44.40 Komorowska, Marta 46.57 91.37 Rawecka, Zofia 43.31 135.08
1: 3.47 11.54 15.17 18.06 24.20 27.25 30.50 34.36 36.35 37.33 40.41 41.52 42.24 44.13 44.40
2: 3.44 9.08 15.15 18.53 22.40 25.42 29.24 33.43 37.59 39.02 42.30 43.36 45.05 46.37 46.57
3: 2.23 15.17 17.03 19.51 21.24 26.26 29.57 32.45 35.24 36.09 39.01 40.27 41.08 43.08 43.31
3 306 1 UKS Traper, Złocieniec 152.36 Pieragowska, Julia 53.02 Borek, Alicja 44.39 97.41 Szczurko, Paulina 54.55 152.36
1: 3.49 9.54 18.06 23.47 25.56 30.25 36.12 41.26 43.19 44.10 46.42 47.59 51.40 52.41 53.02
2: 3.11 8.50 11.36 17.38 22.35 24.46 30.27 34.43 37.52 38.43 41.03 42.20 42.46 44.20 44.39
3: 2.24 13.54 15.42 26.39 29.39 32.50 36.53 43.20 46.19 47.03 50.37 51.57 52.41 54.33 54.55
4 309 1 WKS Wawel Kraków 154.47 Pułczyńska, Hanna 54.56 Michno, Marta 60.18 115.14 Niessner, Pola 39.33 154.47
1: 2.22 16.43 19.57 29.33 33.09 36.08 39.04 43.34 45.08 47.12 50.41 51.57 52.43 54.37 54.56
2: 4.15 14.57 20.19 25.41 35.16 38.48 42.51 47.22 50.13 51.13 54.48 56.16 58.13 59.58 60.18
3: 3.26 11.37 15.07 17.28 19.19 23.20 27.01 29.28 32.27 33.00 35.51 36.57 37.31 39.08 39.33
5 307 1 UKS Orientuś Łódź 174.29 Wojczyk, Marta 47.50 Siudek, Julia 72.07 119.57 Nowak, Hanna 54.32 174.29
1: 3.37 9.20 15.10 18.15 24.38 27.18 31.19 35.09 39.15 40.33 43.21 44.50 45.38 47.31 47.50
2: 2.36 23.33 27.16 32.30 41.00 43.44 47.43 53.46 57.02 58.14 64.53 66.21 70.33 71.50 72.07
3: 3.54 18.15 21.37 27.00 28.51 35.20 39.13 43.42 45.23 46.23 49.54 51.26 52.14 54.13 54.32
6 308 1 HKS Azymut Mochy 202.10 Michalewicz, Alicj 54.55 Murek, Emilia 79.36 134.31 Karkut, Estera 67.39 202.10
1: 3.52 12.38 17.37 23.44 31.30 34.48 38.28 42.51 45.40 46.27 49.59 51.24 53.25 54.35 54.55
2: 4.25 34.50 41.47 50.25 52.59 58.08 62.56 68.10 70.32 71.23 75.01 76.26 77.20 79.17 79.36
3: 2.33 13.17 15.24 36.10 43.09 46.27 50.45 53.58 57.01 57.40 63.46 64.56 65.46 67.20 67.39
7 304 1 UKS OSiR Góra Kalwaria 219.26 Kasprzyk, Marta 57.37 Łącka, Julia 109.03 166.40 Dzwonkowska, Pauli 52.46 219.26
1: 2.31 16.35 20.11 26.19 28.19 33.25 39.14 42.52 45.54 47.04 52.29 54.19 56.12 57.19 57.37
2: 4.28 33.22 45.09 57.29 65.37 69.29 84.49 92.39 95.45 96.49100.43102.48105.46108.35109.03
3: 3.50 12.05 18.59 23.51 28.55 31.50 35.56 40.53 43.56 45.01 48.20 49.50 50.30 52.26 52.46
8 305 1 UKS Arkady, Raszków 261.06 Uciechowska, Ameli 55.54 Szczęsna, Małgorza 121.17 177.11 Kmiecińska, Agata 83.55 261.06
1: 2.33 16.39 20.14 26.21 32.23 35.57 39.20 44.00 47.01 47.45 51.09 52.54 53.43 55.32 55.54
2: 5.19 23.11 46.50 58.38 64.19 76.27 86.39 94.23104.31106.10112.09114.49119.04120.54121.17
3: 4.12 23.37 31.22 36.34 47.34 50.39 58.05 67.09 72.28 73.23 77.10 79.34 80.41 83.32 83.55
301 1 HKS Azymut Mochy NKL Hajduk, Maria 49.00 Dreier, Anna 65.54 114.54 Szmyt, Aleksandra NKL-bPK NKL
1: 3.31 11.51 15.21 18.11 24.25 27.29 30.55 33.54 38.04 39.06 42.15 45.01 45.35 48.32 49.00
2: 2.34 15.27 17.23 31.27 39.49 42.36 46.34 52.29 55.51 57.09 60.49 62.05 63.49 65.35 65.54
3: 3.13 10.28 15.31 21.55 23.58 31.52 36.54 38.25 39.20 42.22 43.46 44.33 47.36 48.00
Końcowe wyniki zawodów: K18 3.6- 3.7km 0- 0m 15-15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5 6* 7* 8 9* 10 11 12 13* 14 15*
1 504 1 UKS Azymut 45 Gdynia 149.50 Cepurdej, Nina 48.31 Pesta, Anna 49.22 97.53 Cepurdej, Katarzyn 51.57 149.50
1: 8.44 13.07 17.50 21.52 23.47 28.34 32.32 35.29 38.24 39.17 41.56 43.36 44.59 46.48 48.11 48.31
2: 8.16 12.57 17.45 22.35 26.33 29.43 34.02 37.47 40.14 41.07 44.07 45.36 46.45 47.21 48.59 49.22
3: 7.39 13.16 18.25 23.19 24.53 31.55 35.02 40.03 41.54 42.51 45.42 47.21 48.46 49.26 51.23 51.57
2 506 1 WKS Śląsk Wrocław 159.47 Mazurek, Joanna 59.03 Sudoł, Hanna 44.35 103.38 Ciszek, Katarzyna 56.09 159.47
1: 8.47 13.32 19.49 26.32 28.43 35.49 39.00 45.19 47.04 47.50 51.02 53.42 55.04 56.48 58.35 59.03
2: 8.34 11.06 15.43 19.37 23.42 26.22 29.07 33.11 35.42 36.30 39.16 40.43 41.56 42.27 44.08 44.35
3: 8.20 14.30 20.18 26.56 29.14 34.29 38.50 41.56 45.08 46.01 49.27 51.09 52.43 53.43 55.47 56.09
3 505 1 UKS Azymut Pabianice 168.03 Grochowalska, Alic 77.01 Młynarczyk, Kaja 54.30 131.31 Krempińska, Julia 36.32 168.03
1: 14.34 22.13 27.41 40.59 43.39 50.43 55.00 60.53 63.42 64.59 67.52 72.33 74.01 74.57 76.30 77.01
2: 8.08 12.22 18.02 22.56 26.44 31.26 34.48 40.50 42.24 43.21 46.19 48.45 50.14 52.31 54.10 54.30
3: 7.26 9.23 12.47 15.33 19.44 21.49 24.13 26.22 29.10 29.50 32.02 33.24 34.22 34.46 36.11 36.32
4 503 1 UKS Azymut Dębów 177.14 Orzechowska, Aleks 65.13 Kiełb, Wiktoria 54.18 119.31 Kiełb, Patrycja 57.43 177.14
1: 11.59 20.16 25.07 32.08 38.33 41.43 45.30 49.46 51.48 53.22 56.38 60.40 62.18 62.59 64.47 65.13
2: 7.45 14.49 20.07 24.14 26.26 30.34 35.25 39.00 41.51 42.43 46.16 48.38 50.04 52.40 53.54 54.18
3: 9.39 14.00 18.59 24.23 26.04 35.48 39.45 43.32 46.25 47.17 50.35 52.41 54.12 55.09 57.19 57.43
5 502 1 LKS Górzanka Nawojowa 205.58 Moniak, Zosia 84.02 Pudełek, Jowita 53.41 137.43 Skorupa, Maja 68.15 205.58
1: 9.00 17.45 24.37 32.17 35.33 41.27 59.00 64.59 70.35 71.42 75.45 78.18 79.56 82.21 83.38 84.02
2: 8.11 17.34 21.38 25.06 28.42 34.11 39.16 42.18 44.52 45.28 48.31 50.12 51.22 51.53 53.22 53.41
3: 9.35 13.33 18.08 22.56 33.20 36.28 40.30 52.37 56.07 56.52 60.27 62.16 63.57 64.50 67.51 68.15
507 1 HKS Azymut Mochy NKL Młynkowiak, Karoli 83.09 Kapska, Nina 82.16 165.25 Mol, Weronika NKL-bPK NKL
1: 15.36 24.41 33.08 41.22 44.52 51.12 57.26 62.57 67.44 68.53 72.37 76.39 79.02 80.17 82.46 83.09
2: 9.46 18.23 25.33 33.55 41.06 49.54 58.53 65.55 67.52 69.17 72.57 75.37 77.34 80.05 81.51 82.16
3: 9.29 21.02 28.44 81.23 93.00 98.25103.25122.08127.56129.52 131.41
Końcowe wyniki zawodów: K21 4.3- 4.4km 0- 0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5 6 7* 8 9* 10 11* 12 13 14* 15 16*
1 107 1 UKS Orientuś Łódź 132.12 Olejnik, Agata 44.41 Gielec, Zuzanna 44.54 89.35 Gwóźdź, Ewa 42.37 132.12
1: 5.43 8.28 10.59 15.49 18.21 22.03 24.51 27.12 30.20 35.05 36.50 37.37 39.59 41.12 42.19 44.21 44.41
2: 5.57 10.37 13.24 18.03 19.24 23.57 25.26 26.45 31.27 35.51 37.46 38.21 40.42 42.03 43.16 44.35 44.54
3: 6.34 8.13 10.28 14.27 15.42 21.20 24.42 28.00 29.59 33.06 35.12 35.53 38.00 38.58 41.01 42.17 42.37
2 104 1 WKS Grunwald, Poznań 135.07 Gorczyca, Maria 55.36 Wisniewska, Hanna 38.59 94.35 Hornik, Aleksandra 40.32 135.07
1: 12.38 16.50 19.37 24.22 28.10 33.23 37.05 39.11 42.30 46.19 48.09 49.08 51.23 52.42 53.53 55.17 55.36
2: 5.51 8.10 11.27 15.25 16.24 21.26 22.38 25.59 28.00 31.39 32.40 33.22 35.22 36.31 37.18 38.40 38.59
3: 6.49 8.10 10.23 14.16 17.22 21.19 23.54 24.52 28.35 31.22 33.22 33.58 36.03 37.01 38.51 40.10 40.32
3 105 1 WKS Śląsk Wrocław 139.52 Ciesiółka, Katarzy 45.44 Mazurek, Agnieszka 45.52 91.36 Cych, Agnieszka 48.16 139.52
1: 6.23 9.06 11.50 16.25 18.20 23.09 25.50 29.43 32.03 36.20 38.03 38.58 41.26 42.41 43.47 45.25 45.44
2: 8.28 10.04 12.25 16.21 17.46 21.14 24.57 29.21 33.18 36.30 38.47 39.22 41.34 42.43 44.14 45.35 45.52
3: 5.47 9.31 13.35 18.01 19.32 23.44 25.28 30.50 34.37 38.32 40.37 41.23 43.46 45.13 46.24 47.47 48.16
4 101 1 UNTS Warszawa 149.24 Borjesson Eriksson 47.26 Fortuniak, Weronik 51.59 99.25 Parfianowicz, Zuza 49.59 149.24
1: 6.48 8.25 10.56 17.57 19.29 23.00 25.11 28.39 31.49 37.54 39.22 39.57 42.14 44.35 45.31 47.01 47.26
2: 5.49 10.18 13.14 21.54 23.22 29.39 30.58 32.51 37.51 42.08 44.36 45.11 47.29 48.49 50.12 51.37 51.59
3: 5.59 8.49 11.53 16.38 19.19 26.41 30.10 33.45 35.44 39.25 41.48 42.34 44.47 47.00 48.19 49.39 49.59
5 108 1 WKS Wawel Kraków 152.34 Biederman, Adriann 47.45 Słońska, Zofia 55.09 102.54 Topór, Magdalena 49.40 152.34
1: 7.38 9.26 12.09 16.48 18.25 24.05 25.42 29.55 32.34 37.19 40.02 40.39 43.10 44.29 45.50 47.25 47.45
2: 7.12 10.01 12.48 18.05 20.31 26.16 31.41 35.16 39.08 45.07 46.29 47.27 49.58 51.41 52.59 54.50 55.09
3: 5.42 9.28 12.40 17.28 19.25 24.26 27.43 29.53 35.03 39.55 41.48 42.27 44.47 46.25 47.50 49.19 49.40
6 111 1 WKS Śląsk Wrocław 156.43 Podzińska, Weronik 50.23 Kostrzewska, Justy 48.55 99.18 Ciura, Aleksandra 57.25 156.43
1: 10.05 12.04 14.46 19.48 21.19 26.15 28.35 33.23 35.52 40.35 42.11 43.24 45.55 47.18 48.18 50.03 50.23
2: 5.42 11.19 14.16 19.59 22.06 26.26 29.12 30.41 35.42 39.22 41.40 42.12 44.29 45.46 47.14 48.34 48.55
3: 7.05 10.55 14.35 19.33 24.04 29.48 35.27 38.14 42.11 46.56 49.19 50.11 52.30 53.52 55.36 57.07 57.25
7 106 1 UNTS Warszawa 157.36 Głowacz, Julia 65.39 Borjesson Eriksson 46.04 111.43 Polishchuk, Mariya 45.53 157.36
1: 25.25 26.53 29.46 34.56 36.28 42.22 43.57 45.54 50.23 54.23 56.01 56.45 59.28 62.08 63.42 65.18 65.39
2: 5.45 10.01 12.41 17.32 19.24 23.35 26.25 31.25 33.31 36.34 39.10 39.44 41.56 43.13 44.14 45.47 46.04
3: 6.24 8.50 11.19 16.01 17.39 22.17 25.53 29.11 32.58 37.18 38.45 39.33 41.46 43.08 44.17 45.31 45.53
8 109 1 UKS Orientuś Łódź 163.50 Ewiak, Natalia 50.14 Muschinska, Amelia 52.28 102.42 Ewiak-Paszyńska, A 61.08 163.50
1: 6.31 11.58 14.44 19.59 21.44 26.14 30.09 31.35 36.30 39.55 42.20 43.20 45.48 47.11 48.14 49.54 50.14
2: 7.01 11.24 14.27 21.55 23.13 28.27 29.50 32.35 36.17 40.55 42.53 43.41 46.33 49.07 50.23 52.06 52.28
3: 8.34 10.43 15.09 21.30 24.11 29.38 33.01 42.09 44.45 50.11 51.45 52.45 55.33 57.04 58.46 60.37 61.08
9 114 1 OK! Sport 165.47 Ślusarczyk, Katarz 50.31 Drągowska, Maria 54.55 105.26 Drągowska, Malwina 60.21 165.47
1: 5.44 11.33 15.00 19.42 21.24 26.11 30.06 34.47 37.03 40.25 42.48 43.41 45.52 47.13 48.53 50.14 50.31
2: 10.22 12.33 15.54 21.48 24.44 28.58 32.06 34.52 39.34 44.51 46.07 46.50 49.46 51.21 52.24 54.30 54.55
3: 8.19 11.38 15.46 21.03 23.35 30.02 31.55 35.41 42.05 47.01 49.43 50.39 53.56 56.17 58.01 59.55 60.21
10 102 1 UKS Azymut Pabianice 185.12 Pabich, Maria 47.47 Biniecka, Małgorza 65.46 113.33 Konc, Katarzyna 71.39 185.12
1: 7.04 9.58 12.46 17.32 19.10 23.43 25.13 31.39 34.17 37.49 40.11 40.47 43.22 44.34 45.54 47.23 47.47
2: 7.44 12.39 17.03 23.03 25.19 31.22 38.13 43.28 48.24 54.16 55.55 56.55 60.00 61.31 62.54 65.20 65.46
3: 8.46 11.20 14.50 22.56 25.56 31.33 36.10 46.39 52.53 58.35 61.34 62.54 65.52 67.26 69.18 71.15 71.39
110 1 HKS Azymut Mochy NKL Jakubowska, Monika 54.52 Durzyńska, Katarzy DNF NKL Galla, Katarzyna NKL NKL
1: 6.30 9.31 12.15 16.51 19.09 25.14 28.31 34.34 38.38 43.55 46.20 47.30 49.58 51.27 53.00 54.30 54.52
2:
3:
103 1 UKS Azymut 45 GdyniaPKPKNKL Patassiova, MichaePKNKL-bPK Witkowska, IzabelaPK 103.11 PKNKL Durka, Ewelina PKDNF PKNKL
1: 14.23 22.32 31.26 43.21 73.53 75.13 78.15 82.41 85.07 87.57 88.21
2: 8.57 11.45 32.55 38.13 43.30 52.01 57.25 63.48 69.29 85.25 90.23 91.22 95.04 96.59100.04102.45103.11
3:
112 1 KS Hades Poznań PK 185.19 Filipiak, AdriannaPK 50.44 Jędrowska, KatarzyPK 83.39 PK 134.23 Hoffman, Barbara PK 50.56 PK 185.19
1: 6.37 9.44 12.43 17.47 19.54 25.15 28.35 30.47 36.02 40.31 42.45 43.44 46.08 47.31 49.02 50.25 50.44
2: 13.06 22.33 27.09 35.21 37.32 45.54 49.55 59.27 63.01 68.22 72.24 73.43 76.57 79.00 80.33 83.06 83.39
3: 8.29 10.22 13.12 21.38 23.08 28.21 32.33 34.28 38.20 42.32 44.22 45.06 47.02 48.20 49.33 50.42 50.56
113 1 UNTS Warszawa PK PK 214.11 Mianowska, Julia PK 56.47 Marchuk , WiolettaPK 61.03 PK 117.50 Gendek, Marta PK 96.21 PK 214.11
1: 11.28 14.16 17.47 23.20 25.42 31.58 33.49 37.00 41.24 46.35 47.55 49.00 51.47 53.26 54.32 56.23 56.47
2: 7.00 9.49 13.06 20.34 22.19 27.16 32.32 38.09 44.52 49.48 52.41 53.33 55.54 57.13 58.57 60.43 61.03
3: 9.44 18.34 28.58 37.18 42.03 54.30 59.50 69.33 73.14 80.05 84.08 85.07 88.29 90.25 93.43 95.54 96.21
Końcowe wyniki zawodów: M105 4.3- 4.4km 0- 0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5* 6 7 8* 9 10* 11 12 13 14* 15 16*
1 610 1 UKS Siódemka Rumia 121.54 Kożyczkowski, Edwa 46.15 Nowak, Jacek 38.18 84.33 Richert, Marcin 37.21 121.54
1: 2.57 9.14 12.40 16.15 21.03 22.42 25.11 27.54 30.00 35.11 36.28 37.50 38.52 43.52 44.50 45.55 46.15
2: 1.53 8.07 11.53 14.03 18.22 19.12 21.34 24.16 25.16 30.51 31.40 32.50 33.30 35.37 36.30 37.58 38.18
3: 2.42 9.42 11.34 14.13 17.42 18.39 20.40 23.46 26.11 30.02 30.48 32.07 32.45 34.53 35.44 37.01 37.21
2 605 1 UKS Azymut Pabianice 127.37 Łubis, Michał 46.04 Tkaczuk, Tomasz 38.55 84.59 Pabich, Tomasz 42.38 127.37
1: 3.08 9.31 13.00 15.23 20.33 21.33 24.41 28.09 31.54 37.35 38.33 39.55 40.34 42.58 43.59 45.43 46.04
2: 1.49 8.08 12.08 14.38 18.02 18.55 21.44 24.12 25.20 31.21 32.13 33.16 33.59 35.51 37.27 38.37 38.55
3: 3.17 11.11 13.24 17.33 20.38 21.37 24.02 26.55 29.40 35.00 35.49 36.55 37.34 39.49 40.51 42.10 42.38
3 601 1 WKS Śląsk Wrocław 132.28 Pancerowicz, Tomas 41.18 Gmur, Karol 44.29 85.47 Majasow, Kostianty 46.41 132.28
1: 2.58 8.49 12.09 15.32 19.48 20.44 23.12 26.10 27.59 34.02 34.53 35.55 36.31 38.30 39.29 40.56 41.18
2: 3.17 12.55 15.26 18.02 22.36 23.35 26.40 29.22 32.14 36.42 37.33 39.04 39.46 41.58 42.51 44.07 44.29
3: 2.31 11.41 15.03 18.59 21.46 22.36 25.06 28.11 29.59 36.08 40.04 41.16 41.57 44.09 45.03 46.16 46.41
4 604 1 KU AZS WAT, Warszawa I 144.09 Bartnik, Konrad 52.15 Sokalski, Krzyszto 54.09 106.24 Sokalski, Dariusz 37.45 144.09
1: 3.02 11.43 16.15 20.59 24.24 25.33 28.50 32.03 34.41 42.15 44.02 45.39 46.30 49.12 50.15 51.50 52.15
2: 3.28 18.43 21.16 23.43 29.29 30.45 33.47 37.20 39.00 45.46 46.46 48.02 48.49 51.18 52.27 53.51 54.09
3: 1.39 7.27 10.32 13.17 17.07 17.53 20.19 22.48 26.14 30.49 31.37 32.50 33.36 35.21 36.14 37.24 37.45
5 611 1 KU AZS WAT, Warszawa 144.17 Przybyła, Krzyszto 46.06 Krlemiński, Paweł 52.56 99.02 Łoniewski, Grzegor 45.15 144.17
1: 3.04 10.42 12.49 15.21 20.07 21.17 24.40 28.01 31.45 37.38 38.51 40.01 40.40 42.53 43.59 45.45 46.06
2: 2.00 15.12 20.48 23.53 28.24 29.44 32.39 35.46 37.30 44.19 45.20 46.36 47.11 49.39 50.49 52.24 52.56
3: 2.58 9.07 12.31 20.10 24.33 25.22 27.48 30.17 32.14 38.16 39.04 40.18 41.00 42.50 43.49 44.59 45.15
6 612 1 UMKS Kwidzyn 145.20 Jędras, Przemysław 50.59 Wdowczyk, Piotr 55.00 105.59 From, Piotr 39.21 145.20
1: 3.05 9.28 12.55 15.18 20.05 21.11 24.43 28.05 32.58 41.07 42.39 44.46 45.39 47.56 49.15 50.40 50.59
2: 3.34 12.36 15.01 24.08 27.02 28.09 31.06 34.03 37.16 45.23 46.42 47.56 48.39 51.39 53.04 54.43 55.00
3: 1.44 7.58 11.13 14.06 17.52 18.37 21.09 23.29 27.27 32.08 33.03 34.14 34.50 36.49 37.50 39.02 39.21
7 614 1 BKS Wataha Warszawa 164.00 Galicz, Karol 40.16 Maciejewski, Mikoł 80.23 120.39 Magier, Andrzej 43.21 164.00
1: 2.44 8.43 10.41 13.37 17.26 18.23 21.11 25.03 28.37 33.02 33.53 34.53 35.26 37.34 38.37 39.56 40.16
2: 4.24 16.45 23.08 31.33 36.30 38.16 44.38 50.05 59.03 69.26 70.49 72.13 73.29 76.32 77.44 79.54 80.23
3: 1.50 9.03 13.26 17.16 21.52 22.46 25.19 28.13 29.54 35.39 36.50 38.07 38.44 40.37 41.56 43.04 43.21
8 613 1 WKS Wawel Kraków 172.16 Czapla, Przemysław 60.31 Dargacz, Piotr 53.35 114.06 Słoński, Marek 58.10 172.16
1: 2.07 11.42 17.45 25.44 29.29 30.48 33.28 36.55 43.04 51.00 52.09 53.46 54.38 57.21 58.22 60.09 60.31
2: 3.55 12.41 15.33 19.36 24.42 25.52 28.57 32.28 39.10 44.43 45.47 47.10 47.50 50.21 51.33 53.14 53.35
3: 4.06 11.22 17.09 23.50 29.19 30.20 33.40 37.11 39.04 48.32 49.34 51.20 52.09 54.55 56.14 57.49 58.10
9 607 1 Team360 184.28 Jaskuła, Kornel 63.46 Piller, Sebastian 52.57 116.43 Mossakowski, Przem 67.45 184.28
1: 1.48 19.29 27.12 31.01 36.08 37.15 40.07 43.29 48.18 54.52 56.03 57.23 58.12 60.51 61.50 63.26 63.46
2: 3.53 11.33 15.05 18.04 24.09 25.17 28.20 32.55 36.56 42.31 43.28 45.06 46.16 49.38 50.47 52.38 52.57
3: 4.23 15.00 18.44 24.12 34.42 35.51 40.02 44.41 47.14 56.52 58.06 59.44 60.33 63.44 65.03 67.15 67.45
10 603 1 UKS Traper, Złocieniec 192.25 Włodarczyk, Łukasz 84.00 Duda, Tomasz 59.21 143.21 Fiedorowicz, Szcze 49.04 192.25
1: 1.58 11.50 21.11 41.01 50.29 55.04 58.21 63.10 66.09 75.08 76.33 77.39 78.29 80.44 81.53 83.39 84.00
2: 3.53 14.11 18.28 23.46 27.55 29.22 33.36 37.35 42.09 49.46 51.06 52.52 53.53 56.21 57.37 58.59 59.21
3: 3.26 10.00 13.38 16.16 21.20 22.28 26.25 30.36 33.07 41.10 42.01 43.26 44.06 46.13 47.28 48.45 49.04
11 602 1 HKS Azymut Mochy 205.54 Kaźmierczak, Tomas 81.03 Gorzelniak, Karol 51.56 132.59 Pietrzak, Patryk 72.55 205.54
1: 2.12 18.30 35.18 47.06 49.58 51.06 55.05 59.51 64.25 71.11 72.39 74.35 75.33 77.55 79.16 80.46 81.03
2: 3.36 10.36 16.38 20.19 24.37 25.48 29.38 33.03 35.42 43.12 44.28 45.45 46.38 48.52 49.57 51.37 51.56
3: 3.59 16.53 20.08 23.51 32.09 37.27 41.22 46.14 49.12 59.57 61.30 63.55 65.04 68.20 70.06 72.40 72.55
12 606 1 UKS Orientuś Łódź 212.32 Wojczyk, Sebastian 78.37 Nowak, Paweł 70.08 148.45 Siudek, Konrad 63.47 212.32
1: 3.18 15.49 18.18 35.37 41.35 42.52 49.35 53.20 57.28 67.28 68.52 72.10 72.42 75.06 76.58 78.19 78.37
2: 2.30 12.51 18.50 29.12 33.11 34.48 38.50 42.57 48.51 58.56 60.17 61.55 62.54 65.59 67.33 69.44 70.08
3: 4.10 13.07 17.13 22.08 30.54 32.50 36.35 41.21 46.17 53.33 55.07 56.43 57.41 60.20 61.55 63.27 63.47
13 615 1 UKS Azymut Pabianice 272.41 Krempiński, Piotr 64.02 Kielnierowski, Paw 79.17 143.19 Krawczyk, Marcin 129.22 272.41
1: 3.40 11.42 15.41 21.19 25.38 26.54 31.28 35.00 38.16 51.46 53.34 55.25 56.21 60.44 61.48 63.41 64.02
2: 3.00 21.32 27.13 30.59 38.22 39.49 50.10 55.35 62.14 69.47 71.16 73.19 74.08 76.39 77.42 79.00 79.17
3: 4.44 27.10 40.19 55.11 64.46 78.17 82.06 91.03 96.31109.02116.17118.38119.37123.57127.14128.53129.22
609 1 UKS Energetyk, Dychów NKL Grydziuszko, Marci NKL-bPK Pacyna, Krzysztof 64.27 NKL Żak, Tomasz 58.29 NKL
1: 4.01 13.53 17.35 22.37 29.18 30.53 35.18 39.02 45.50 55.51 57.01 59.19 61.01 64.24 66.36 66.54
2: 4.17 12.04 18.15 24.19 27.46 29.57 33.23 37.41 43.29 53.07 54.02 55.56 57.51 60.54 62.24 64.06 64.27
3: 1.53 9.56 14.02 17.55 23.54 25.53 29.29 32.38 39.35 49.12 50.39 52.14 53.05 55.27 56.40 58.09 58.29
Końcowe wyniki zawodów: M140 3.8- 4.0km 0- 0m 15-15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5 6 7* 8* 9 10* 11 12 13* 14 15*
1 704 OK! Sport 129.17 Krasuski, Marcin 41.28 Sędłak, Krystian 41.49 83.17 Wójcik, Dariusz 46.00 129.17
1: 6.48 8.29 11.22 15.03 17.03 21.44 24.15 27.25 31.15 33.22 34.10 36.23 38.50 39.43 41.05 41.28
2: 6.00 9.01 11.54 15.56 17.43 22.10 26.01 29.07 33.17 34.44 35.34 37.49 39.22 39.54 41.28 41.49
3: 6.01 10.45 15.11 20.16 22.44 25.59 27.57 31.22 34.28 37.37 38.26 40.45 42.43 43.55 45.35 46.00
2 713 KS Hades Poznań 130.06 Filipiak, Marek 44.03 Zieliński, Paweł 48.51 92.54 Nowak, Remigiusz 37.12 130.06
1: 8.28 10.59 13.44 18.26 20.13 23.09 25.01 28.50 33.49 35.57 36.37 39.27 41.14 41.53 43.38 44.03
2: 6.31 11.50 14.51 19.10 21.38 25.03 28.48 33.10 37.10 40.01 40.52 43.48 45.38 46.39 48.27 48.51
3: 6.24 8.49 11.06 14.55 16.13 19.15 21.26 24.42 28.49 29.55 30.30 32.55 34.20 35.19 36.49 37.12
3 703 UNTS Warszawa 132.38 Lesisz, Kamil 39.26 Wołowczyk, Marek 51.40 91.06 Staszak, Artur 41.32 132.38
1: 7.51 10.03 13.16 16.32 18.16 20.52 24.01 27.01 31.09 32.40 33.27 35.36 37.06 37.34 39.08 39.26
2: 7.05 11.57 16.57 21.00 23.45 27.38 31.15 35.51 39.50 42.26 43.11 45.59 48.31 49.41 51.15 51.40
3: 7.05 9.10 11.45 15.48 18.07 21.35 23.55 27.39 31.51 34.13 35.05 37.21 38.44 39.47 41.11 41.32
4 709 UKS Azymut 45 Gdynia 135.02 Ciećwierz, Sławomi 43.54 Witkowski, Adam 46.50 90.44 Pesta, Adam 44.18 135.02
1: 9.04 11.05 13.56 18.01 19.46 23.04 24.55 28.41 34.42 35.53 36.34 39.22 41.10 41.48 43.32 43.54
2: 6.17 10.37 13.28 17.23 19.05 26.39 29.30 33.02 36.37 39.29 40.25 42.51 44.14 45.11 46.34 46.50
3: 5.44 9.57 12.34 16.15 21.18 24.07 26.21 29.36 33.51 36.25 37.14 39.28 41.03 42.29 43.55 44.18
5 707 UMKS Orkan Ostróda 135.35 Ratajczak, Piotr 53.33 Bartczak, Jarosław 43.19 96.52 Tadejewski, Paweł 38.43 135.35
1: 7.46 11.25 14.55 21.07 23.38 27.25 29.24 33.59 40.17 43.50 44.44 47.46 50.03 50.45 53.08 53.33
2: 7.51 9.33 12.30 16.35 19.09 22.04 24.47 28.52 32.21 35.31 36.23 38.47 40.34 41.27 42.56 43.19
3: 4.31 11.22 15.30 18.53 20.22 23.27 25.18 27.47 31.02 32.20 32.54 34.40 36.10 36.58 38.19 38.43
6 701 UKS Siódemka Rumia 140.33 Motała, Michał 43.58 Porzycz, Janusz 41.32 85.30 Suchenia, Piotr 55.03 140.33
1: 6.12 11.07 13.57 17.58 19.49 23.33 25.13 29.00 33.45 35.51 36.32 39.24 41.24 41.53 43.31 43.58
2: 7.18 10.35 13.37 17.17 19.05 21.40 23.56 27.39 31.12 33.31 34.18 37.03 38.41 39.35 41.09 41.32
3: 6.51 8.38 12.48 18.05 27.10 34.38 36.50 40.44 44.42 46.46 47.40 49.57 51.43 53.03 54.43 55.03
7 706 LKS Górzanka Nawojowa 142.34 Pudełek, Paweł 49.22 Skorupa, Mariusz 52.34 101.56 Dzik, Mirosław 40.38 142.34
1: 6.45 11.51 14.52 20.05 22.19 26.17 28.37 32.37 38.19 40.00 40.47 43.29 45.35 47.01 48.55 49.22
2: 10.10 12.54 15.38 22.36 24.39 28.09 31.25 35.26 41.51 44.23 45.14 48.01 49.41 50.17 52.07 52.34
3: 8.35 10.21 13.08 16.44 18.48 21.47 23.59 27.21 30.32 33.03 33.50 36.07 37.36 38.48 40.14 40.38
8 720 Team360 143.36 Błachut, Igor 51.02 Mioduszewski, Mate 41.33 92.35 Urbaniak, Krzyszto 51.01 143.36
1: 9.06 10.57 13.29 16.42 29.01 31.24 33.44 37.17 40.28 43.23 44.18 46.33 48.10 49.06 50.42 51.02
2: 6.50 9.08 11.39 15.41 20.24 22.57 24.11 27.39 32.33 33.51 34.27 36.38 39.12 39.44 41.13 41.33
3: 8.22 13.16 16.19 21.06 23.47 27.31 30.52 35.09 39.47 42.03 42.54 45.58 47.44 48.58 50.39 51.01
9 708 UNTS Warszawa 165.20 Mianowski, Rafał 51.03 Biolik, Grzegorz 50.31 101.34 Michalak, Tomasz 63.46 165.20
1: 7.20 10.01 13.24 16.48 29.04 31.30 33.53 37.03 40.40 43.22 44.20 46.35 48.15 49.11 50.44 51.03
2: 6.19 11.08 14.05 20.32 23.10 29.49 31.36 35.14 40.30 42.02 42.56 45.42 47.21 48.07 50.04 50.31
3: 16.06 19.21 22.12 26.40 29.44 39.08 42.22 46.09 52.09 54.54 55.47 58.37 60.31 61.59 63.31 63.46
10 717 UNTS Warszawa 199.27 Wójtowicz, Grzegor 77.45 Chabiera, Tomasz 59.49 137.34 Wołek, Andrzej 61.53 199.27
1: 9.46 15.39 21.49 32.47 36.36 44.32 52.51 58.00 62.43 67.21 68.27 71.44 74.20 75.01 77.19 77.45
2: 11.44 14.24 25.03 29.23 32.29 36.32 38.31 42.28 49.15 51.56 52.38 55.07 56.45 58.00 59.25 59.49
3: 8.02 14.02 19.44 25.25 28.53 33.59 37.24 42.56 48.37 50.24 51.46 55.10 58.00 59.19 61.26 61.53
11 718 Wawel/Kości./Górz. PK 204.57 Kryjomski, Jerzy 89.50 Frączek-Bogacka, J 59.05 148.55 Kaczmarski, Paweł 56.02 204.57
1: 8.53 11.03 14.06 53.20 56.12 60.45 68.23 73.22 78.30 80.33 81.47 84.47 86.28 87.42 89.25 89.50
2: 6.51 12.00 14.46 23.03 26.35 30.40 33.36 37.33 43.55 47.31 48.17 50.54 56.02 56.49 58.38 59.05
3: 7.43 11.16 16.17 22.47 28.54 32.58 35.01 39.04 42.50 45.37 46.29 49.19 52.04 53.34 55.39 56.02
12 715 KOS BnO Szczecin 210.53 Sadzikowski, Andrz 73.45 Płytnik, Stanisław 77.18 151.03 Alabrudzińska, Agn 59.50 210.53
1: 7.11 12.55 19.14 25.13 41.33 46.32 49.25 54.34 60.45 63.38 64.57 67.54 70.01 70.46 73.23 73.45
2: 9.40 12.39 16.26 22.22 38.52 46.47 50.22 54.39 58.43 63.22 64.11 71.14 73.39 74.55 76.52 77.18
3: 7.39 11.29 17.10 25.39 28.37 33.59 38.12 42.59 48.33 52.06 52.54 55.26 57.08 58.04 59.29 59.50
13 716 UKS Arkady, Raszków 218.08 Król, Adam 70.06 Chmura, Jarosław 78.33 148.39 Dutkowski, Adam 69.29 218.08
1: 6.18 11.16 32.29 37.25 39.28 44.16 47.49 52.01 58.48 62.11 63.03 65.33 67.16 68.34 69.47 70.06
2: 7.30 12.44 22.19 33.02 38.44 43.04 49.09 54.40 65.20 67.30 68.09 70.40 73.38 74.07 78.16 78.33
3: 11.38 14.44 22.11 28.46 32.06 36.57 40.11 45.18 50.49 55.52 57.10 61.16 64.09 66.10 68.57 69.29
14 719 WKS Śląsk Wrocław 224.03 Mazurek, Piotr 66.51 Wrzesiński, Krzysz 57.41 124.32 Kurzyp, Anna 99.31 224.03
1: 7.22 11.27 17.08 21.28 25.42 29.17 31.55 49.02 54.56 57.38 58.34 61.18 63.23 64.03 66.29 66.51
2: 7.23 14.04 17.49 22.48 25.26 31.34 36.04 41.17 45.34 48.26 49.10 52.10 54.09 55.36 57.17 57.41
3: 28.18 32.11 37.10 44.26 52.08 67.40 73.23 78.23 85.37 87.51 88.59 92.37 94.50 96.08 98.59 99.31
15 712 HKS Azymut Mochy 224.52 Szmyt, Łukasz 92.37 Nowak, Barbara 80.10 172.47 Mol, Krzysztof 52.05 224.52
1: 9.58 13.02 19.27 35.41 39.13 43.22 73.00 76.51 81.49 83.37 84.54 87.27 89.34 90.37 92.16 92.37
2: 12.13 15.36 21.09 26.10 46.48 51.36 55.59 61.25 66.28 69.50 71.07 74.14 76.10 76.59 79.41 80.10
3: 14.57 19.55 23.00 26.57 28.59 32.48 34.40 38.42 42.13 44.36 45.22 47.57 49.32 50.24 51.47 52.05
702 UKS Orientuś Łódź NKL Ledzion, Grzegorz NKL-bPK Słomczyński, Rober 60.09 NKL Młynarczyk, Piotr 56.57 NKL
1: 11.01 13.56 17.17 21.00 23.16 35.25 59.04 62.36 65.13 66.22 68.53 70.44 71.53 73.36 73.56
2: 9.44 12.11 16.23 21.44 24.54 32.58 36.11 40.34 47.46 50.20 51.19 54.18 57.02 57.42 59.43 60.09
3: 7.18 12.51 16.08 21.22 23.20 31.20 35.18 39.40 44.54 47.57 48.47 51.46 53.31 54.52 56.35 56.57
705 WKS Wawel Kraków NKL Pisarek, Piotr 59.03 Żesławski, Wojciec 65.22 124.25 Forystek, Józef NKL-bPK NKL
1: 6.53 11.42 14.56 26.43 30.09 35.02 38.46 42.39 46.20 50.26 51.12 53.47 55.55 56.38 58.41 59.03
2: 13.56 16.07 20.28 26.46 32.18 36.34 38.44 42.55 48.37 51.27 52.49 55.56 62.00 63.03 64.56 65.22
3: 8.23 19.26 24.36 42.39 50.51 56.06 60.38 65.20 71.36 73.53 74.55 78.27 81.02 84.04 84.33
710 WKS Śląsk Wrocław NKL Widziewicz, Remigi NKL-bPK Sobczyński, Kaliks 43.51 NKL Cych, Piotr 38.30 NKL
1: 6.41 11.56 14.20 39.38 42.40 46.41 68.08
2: 8.55 10.56 13.47 17.32 19.36 22.42 26.33 30.00 34.13 35.53 36.46 39.23 40.57 41.31 43.21 43.51
3: 5.43 8.20 11.22 15.13 18.51 21.56 23.27 26.32 29.27 31.43 32.32 34.48 36.07 36.55 38.12 38.30
711 UKS Orientuś Łódź NKL Ziółkiewicz, Krzys 58.30 Gielec, Artur 65.40 124.10 Rzeńca, Piotr NKL-bPK NKL
1: 7.49 13.07 17.24 21.20 24.18 30.10 36.50 40.50 46.29 49.30 50.28 53.01 55.14 55.52 58.07 58.30
2: 7.12 12.07 16.45 31.15 35.12 40.42 42.45 46.36 51.54 55.43 56.45 59.14 61.58 63.19 65.21 65.40
3: 12.57 15.59 19.26 28.46 33.08 36.36 42.26 46.24 56.11 57.38 64.07 66.00 67.28 69.20 69.42
Końcowe wyniki zawodów: M16 3.7- 3.8km 0- 0m 14-14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5 6* 7* 8 9* 10 11 12* 13 14*
1 207 1 WKS Wawel Kraków 121.06 Wójcik, Paweł 38.37 Pisarek, Kordian 38.52 77.29 Bublik, Piotr 43.37 121.06
1: 5.09 10.42 15.23 17.29 21.01 24.10 27.15 30.16 32.30 33.18 35.15 36.16 37.32 38.22 38.37
2: 8.16 13.07 16.23 18.00 20.37 22.32 25.56 30.13 31.48 32.23 34.47 35.43 37.03 38.33 38.52
3: 8.51 12.11 15.47 18.49 20.58 24.48 28.33 34.19 36.24 37.16 39.33 40.50 41.34 43.09 43.37
2 201 1 UKS Azymut Pabianice 130.31 Sztranek, Maciej 45.26 Krempiński, Franci 42.43 88.09 Wesołowski, Oskar 42.22 130.31
1: 5.54 11.59 17.06 19.32 22.55 26.19 30.04 34.02 37.56 38.58 41.19 42.46 44.09 45.07 45.26
2: 10.22 14.04 18.33 22.01 25.39 27.42 31.01 35.14 36.36 37.11 39.19 40.29 41.10 42.28 42.43
3: 5.52 12.36 17.26 18.59 20.28 25.55 29.39 33.30 35.47 36.35 38.48 39.45 40.21 41.57 42.22
3 204 1 KOS BnO Szczecin 134.17 Kotkowiak, Bartosz 44.08 Mikuła, Daria 44.07 88.15 Kociuba, Kajetan 46.02 134.17
1: 10.24 15.23 19.12 21.48 23.26 26.33 30.21 33.52 36.26 37.25 39.56 42.03 42.25 43.50 44.08
2: 6.20 11.54 17.05 19.47 24.37 26.12 29.51 34.44 37.11 37.58 40.29 41.29 42.54 43.49 44.07
3: 5.56 11.48 17.17 19.00 25.04 28.17 31.58 36.59 38.33 39.14 42.33 43.43 44.22 45.43 46.02
4 209 1 UKS Azymut Pabianice 140.12 Durma, Jerzy 50.30 Wiśniewski, Jakub 50.59 101.29 Sieroń, Karol 38.43 140.12
1: 8.21 12.02 17.00 19.21 26.29 28.47 36.41 40.45 43.21 44.06 46.23 47.28 49.00 50.10 50.30
2: 6.12 12.44 18.08 20.49 26.51 30.48 36.02 41.02 43.32 44.14 46.48 48.08 48.54 50.37 50.59
3: 6.12 11.47 15.44 18.47 20.46 23.09 26.23 29.32 32.35 33.08 35.22 36.16 36.38 38.25 38.43
5 203 1 WKS Śląsk Wrocław 140.18 Majowski, Jan 45.14 Kurzyp, Michał 53.06 98.20 Ważny, Artur 41.58 140.18
1: 6.56 12.02 15.12 17.20 26.02 27.18 30.54 35.18 38.45 39.33 41.49 42.45 43.56 44.57 45.14
2: 11.51 17.32 22.40 25.52 29.58 34.06 38.41 43.27 45.11 46.06 48.15 51.03 51.31 52.49 53.06
3: 7.08 14.19 18.43 21.58 24.16 26.21 29.21 32.59 35.52 36.23 38.20 39.17 39.47 41.40 41.58
6 212 1 BKS Wataha Warszawa 147.23 Stopczyński, Barto 44.08 Owsiak, Stanisłąw 66.03 110.11 Maciejewski, Bartł 37.12 147.23
1: 7.18 13.32 19.18 22.02 23.33 27.12 31.06 35.06 37.48 38.26 40.48 41.53 42.21 43.45 44.08
2: 7.35 18.47 25.38 28.01 41.09 46.29 50.17 54.47 58.54 59.48 62.06 63.06 64.27 65.38 66.03
3: 6.31 9.22 15.54 19.09 21.33 22.48 25.43 29.56 31.37 32.19 34.19 35.10 35.36 36.52 37.12
7 208 1 UKS Azymut 45 Gdynia 159.52 Ukleja, Patrycja 50.36 Kilichowski, Kacpe 60.11 110.47 Cepurdej, Władysła 49.05 159.52
1: 7.55 13.43 19.04 21.50 26.40 28.32 33.26 41.24 43.04 44.00 46.44 47.58 48.40 50.15 50.36
2: 11.22 15.55 22.40 26.16 28.25 32.55 37.13 41.49 45.20 46.08 48.36 55.41 58.32 59.56 60.11
3: 5.03 11.19 19.20 21.59 25.19 28.50 32.01 37.45 39.43 40.51 43.51 46.00 47.27 48.49 49.05
8 202 1 UKS Orientpark.pl 162.04 Kulka, Wiktoria 77.00 Nikołajuk, Maja 51.36 128.36 Pachnik, Jędrzej 33.28 162.04
1: 9.18 23.34 30.12 37.27 43.18 45.59 51.40 63.37 66.36 68.45 72.24 73.48 74.50 76.38 77.00
2: 7.53 14.46 19.02 22.48 24.56 31.08 35.16 39.11 42.13 43.11 46.00 47.02 50.07 51.20 51.36
3: 6.54 9.45 12.18 14.03 16.21 18.13 21.10 25.46 27.28 28.00 30.02 31.03 31.26 33.05 33.28
9 210 1 UKS Azymut Pabianice 167.02 Kielnierowski, Woj 45.43 Kozuń, Marika 73.50 119.33 Łubisz, Dominik 47.29 167.02
1: 6.58 11.55 17.10 19.23 21.37 26.20 30.05 34.03 37.56 38.58 41.16 42.42 44.04 45.24 45.43
2: 7.14 15.30 23.12 25.45 46.27 48.54 53.48 61.56 64.49 65.42 68.59 70.12 72.02 73.26 73.50
3: 10.00 14.26 18.43 21.11 25.14 28.05 31.49 38.47 40.24 41.19 43.53 45.04 45.37 47.08 47.29
10 205 1 UKS Arkady, Raszków 206.21 Król, Jan 71.36 Bzik, Kacper 67.50 139.26 Wdowczyk, Paweł 66.55 206.21
1: 8.55 17.43 25.16 29.52 45.08 48.46 52.47 61.11 63.52 64.43 67.05 68.22 70.03 71.20 71.36
2: 10.41 17.03 24.38 29.15 34.26 41.06 46.42 53.24 59.46 60.36 63.37 64.59 65.50 67.31 67.50
3: 11.03 20.16 26.56 32.31 40.58 45.28 50.31 54.41 58.44 59.22 61.44 63.05 63.57 66.32 66.55
11 206 1 UMKS Kwidzyn 209.51 Chmielowski, Barto 88.43 Rygielska, Kinga 62.43 151.26 Rygielski, Wiktor 58.25 209.51
1: 24.13 33.09 45.52 51.29 53.31 63.08 68.14 73.52 81.01 82.11 84.27 85.59 86.44 88.25 88.43
2: 10.58 15.41 24.56 28.12 35.32 39.59 45.00 49.59 53.27 54.30 57.50 59.13 60.53 62.17 62.43
3: 6.28 16.49 25.35 28.51 33.47 35.31 39.23 49.21 50.54 52.09 54.40 56.01 56.30 58.07 58.25
211 1 UKS OSiR Góra Kalwaria NKL Dąbrowski, Karol NKL-bPK Łącki, Jakub 53.49 NKL Podworski, Kacper 38.32 NKL
1: 5.04 10.45 15.11 17.25 37.14 40.06 43.39 48.49 49.59 50.42 52.37 54.23 55.12 55.29
2: 7.42 12.01 17.42 20.34 27.16 30.45 34.07 38.55 47.34 48.21 50.39 51.37 52.06 53.26 53.49
3: 6.44 12.29 16.57 18.38 22.13 23.46 27.20 30.18 32.28 33.17 35.39 36.34 36.57 38.16 38.32
Końcowe wyniki zawodów: M175 3.1- 3.2km 0- 0m 12-12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4 5* 6 7* 8 9 10* 11 12*
1 808 1 WKS Wawel Kraków 123.05 Niessner, Piotr 36.20 Kruczek, Stanisław 50.27 86.47 Dyzio, Włodzimierz 36.18 123.05
1: 6.33 10.53 16.07 17.58 21.44 26.41 28.01 29.03 31.50 33.00 34.32 35.55 36.20
2: 11.42 14.33 23.08 28.07 31.40 37.46 40.37 41.44 45.18 46.54 47.32 49.49 50.27
3: 7.23 10.29 14.45 20.05 22.42 26.05 28.35 29.16 32.06 33.13 34.37 35.48 36.18
2 801 1 KU AZS WAT, Warszawa 128.22 Chachurski, Ryszar 48.06 Krochmal, Grzegorz 42.06 90.12 Parzewski, Jerzy 38.10 128.22
1: 10.59 14.11 23.22 28.30 31.24 35.39 40.04 40.44 43.49 45.09 45.48 47.37 48.06
2: 7.29 11.51 15.14 17.44 22.23 28.20 31.09 32.06 35.20 36.44 40.31 41.36 42.06
3: 9.02 11.46 14.50 19.33 22.20 28.10 30.30 31.24 34.17 35.28 36.56 37.47 38.10
3 804 1 UKS Energetyk, Dychów 128.40 Deptuła, Jerzy 41.17 Kramski, Mariusz 39.55 81.12 Michałek, Janusz 47.28 128.40
1: 6.57 12.02 15.45 21.23 24.14 28.56 32.11 33.08 36.03 37.36 39.23 40.55 41.17
2: 7.05 13.01 18.13 20.20 24.20 31.28 32.50 33.52 36.27 37.30 37.57 39.30 39.55
3: 10.06 16.00 19.31 23.51 26.45 33.36 36.59 37.49 41.09 44.15 46.01 46.58 47.28
4 803 1 LKS Górzanka Nawojowa 139.18 Moniak, Andrzej 44.05 Kret, Jacek 57.02 101.07 Wojarski, Krzyszto 38.11 139.18
1: 6.22 17.53 21.27 25.19 27.30 32.38 34.46 35.31 38.40 40.04 40.37 43.45 44.05
2: 10.40 13.34 18.38 29.58 32.57 38.30 41.54 42.48 46.33 51.56 54.55 56.37 57.02
3: 7.52 11.40 15.53 18.13 22.20 27.21 28.49 30.13 33.01 34.25 36.13 37.44 38.11
5 805 1 UMKS Kwidzyn 148.40 Droń, Grzegorz 43.49 Pokora, Edward 61.19 105.08 Mądrzyński, Zbiegn 43.32 148.40
1: 8.59 11.39 16.31 22.27 25.37 33.46 34.54 35.32 38.26 39.40 40.34 43.28 43.49
2: 9.51 17.29 26.44 35.07 38.13 43.34 49.04 50.24 54.26 56.32 58.52 60.54 61.19
3: 9.45 13.54 17.46 20.51 25.17 30.23 33.51 34.36 37.31 39.51 42.12 43.12 43.32
6 806 1 WKS Śląsk Wrocław 154.51 Guga, Romuald 38.07 Gorajski, Andrzej 77.26 115.33 Ciszek, Marcin 39.18 154.51
1: 7.52 11.15 15.49 17.41 21.49 26.50 29.41 30.29 33.27 34.44 36.22 37.46 38.07
2: 10.26 32.46 39.14 45.24 50.00 61.04 63.44 65.38 70.15 72.23 73.32 76.52 77.26
3: 11.43 14.22 17.36 22.16 24.25 28.13 31.17 32.14 34.44 36.02 37.34 38.52 39.18
7 802 1 KOS Warszawa 186.12 Krochmal, Andrzej 44.40 Patejko, Tadeusz 73.08 117.48 Janowski, Konrad 68.24 186.12
1: 10.20 13.40 17.38 20.38 25.28 32.02 33.51 34.53 38.18 39.48 42.33 44.09 44.40
2: 18.44 24.19 34.29 44.54 49.21 56.26 60.28 61.39 66.40 69.00 69.51 72.28 73.08
3: 9.38 15.37 31.38 40.59 44.34 50.10 55.26 56.48 60.31 62.34 66.08 67.52 68.24
807 1 UKS Azymut 45 Gdynia NKL Andrzejewski, Lesz 50.06 Porzycz, Agata DNF NKL Porzycz, Jerzy DNF NKL
1: 9.19 13.16 17.37 23.27 26.59 35.14 40.09 41.10 44.47 46.27 47.21 49.43 50.06
2:
3:
809 WAT Warszawa PK 182.42 Łapanowski, JacentPK 64.14 Krochmal, MałgorzaPK 66.19 PK 130.33 Konstanciak, AndrzPK 52.09 PK 182.42
1: 8.25 21.16 26.59 34.06 37.31 49.11 53.45 55.03 58.30 60.15 61.18 63.45 64.14
2: 10.24 17.03 31.09 39.25 43.21 49.03 53.50 55.08 59.13 61.20 63.44 65.45 66.19
3: 12.19 16.44 21.09 24.24 30.03 37.00 40.12 41.20 45.18 47.15 49.31 51.32 52.09
Końcowe wyniki zawodów: M18 4.1- 4.4km 0- 0m 16-16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2* 3 4* 5* 6 7* 8 9* 10 11 12 13 14* 15 16*
1 405 1 UKS Orientuś Łódź 119.10 Nowak, Michał 38.56 Słomczyński, Ignac 38.26 77.22 Pachnik, Stanisław 41.48 119.10
1: 2.46 6.32 9.20 10.43 13.44 16.49 19.37 24.40 26.30 30.18 32.04 32.45 35.34 36.40 37.32 38.40 38.56
2: 2.47 6.54 10.28 11.42 14.39 16.41 19.44 22.52 26.03 29.43 31.51 32.28 35.28 36.00 37.22 38.09 38.26
3: 1.43 6.36 9.53 11.59 14.44 16.34 20.13 25.13 29.36 32.53 35.19 36.14 38.46 39.20 40.35 41.28 41.48
2 406 1 WKS Śląsk Wrocław 124.25 Strugarek, Łukasz 46.24 Toborek, Jakub 38.59 85.23 Jończy, Jakub 39.02 124.25
1: 3.44 9.58 14.19 15.23 18.46 23.16 27.31 31.19 33.58 37.04 39.03 39.53 43.11 43.48 45.16 46.06 46.24
2: 2.57 6.47 9.59 11.11 14.07 17.16 20.17 23.29 26.06 29.32 31.43 32.21 35.47 36.21 37.20 38.39 38.59
3: 2.40 6.40 9.10 10.31 13.27 15.48 19.09 26.35 27.57 30.44 32.28 32.57 35.53 36.34 37.58 38.45 39.02
3 402 1 UNTS Warszawa 140.10 Wołek, Stanisław 46.32 Nitsch, Aleksandra 51.27 97.59 Wójtowicz, Krzyszt 42.11 140.10
1: 3.07 7.06 10.35 12.06 15.26 22.09 25.16 28.24 31.20 35.12 37.38 38.12 43.22 44.00 45.24 46.12 46.32
2: 2.11 8.57 13.36 14.50 18.51 21.26 26.19 31.57 34.07 38.55 41.00 41.45 47.10 47.46 49.28 51.05 51.27
3: 3.01 7.31 10.41 12.14 15.41 19.32 23.14 27.05 29.18 32.50 34.42 35.12 38.37 39.20 40.55 41.50 42.11
4 408 1 UMKS Kwidzyn 151.17 Muller, Wiktor 44.32 Perfikowska, Hanna 53.19 97.51 Muller, Iga 53.26 151.17
1: 2.57 7.17 10.48 12.09 15.54 21.43 25.12 28.45 31.28 34.42 37.04 37.44 40.55 41.34 43.19 44.15 44.32
2: 3.48 9.13 14.21 15.44 20.35 23.20 28.37 33.54 36.10 40.43 43.01 43.47 48.47 49.37 51.12 52.56 53.19
3: 2.10 9.47 13.09 15.27 19.27 25.55 30.56 35.08 38.03 42.09 44.26 45.21 49.15 49.55 51.42 53.02 53.26
5 401 1 WKS Wawel Kraków 158.10 Tarnawski, Jan 59.17 Żesławski, Mateusz 52.38 111.55 Żesławski, Jakub 46.15 158.10
1: 4.17 11.25 18.39 20.38 25.12 28.10 34.32 40.25 42.50 47.48 50.36 51.33 55.13 56.11 57.14 59.01 59.17
2: 3.23 10.52 14.49 17.11 20.59 23.28 28.19 33.19 36.23 40.59 43.34 44.28 48.43 49.31 51.18 52.21 52.38
3: 3.22 7.50 12.07 14.49 18.23 21.58 25.33 29.18 32.50 36.51 38.39 39.24 42.35 43.10 45.04 45.54 46.15
6 407 1 UKS Orientuś Łódź 163.25 Bartos, Zbigniew 44.08 Doreń, Wiktoria 46.49 90.57 Kulesza, Igor 72.28 163.25
1: 2.54 6.27 11.09 12.41 15.45 18.02 21.51 27.07 28.33 33.01 36.26 37.08 40.49 41.24 42.27 43.48 44.08
2: 2.12 8.08 11.05 12.54 16.34 18.58 23.32 27.57 31.00 35.33 37.57 38.37 42.18 43.06 45.19 46.30 46.49
3: 3.27 9.42 15.12 17.25 21.10 30.56 37.20 44.45 56.20 60.37 62.33 63.14 67.21 67.55 70.44 72.10 72.28
7 403 1 KOS BnO Szczecin I 177.24 Sadzikowska, Magda 91.29 Czyński, Miłosz 42.44 134.13 Kula, Mateusz 43.11 177.24
1: 3.56 11.30 17.20 20.32 25.49 30.31 38.01 44.14 53.08 62.21 65.41 66.30 85.21 86.49 88.17 91.08 91.29
2: 1.56 7.46 11.19 12.58 16.22 19.04 22.48 27.04 29.44 33.22 35.24 36.04 39.03 39.43 41.24 42.26 42.44
3: 2.56 7.23 11.24 12.48 16.12 23.06 26.32 30.35 32.08 35.14 36.57 37.32 40.23 40.50 42.08 42.54 43.11
404 1 KOS BnO Szczecin II NKL Rawluk, Patryk NKL-bPK Kotkowiak, Piotr 94.45 NKL Kwiatkowski, Olaf NKL-bPK NKL
1: 3.46 11.35 31.54 40.21 84.22 87.54 88.36 94.21 95.31 95.51
2: 4.40 14.11 20.02 23.34 30.37 45.33 53.50 66.57 73.20 79.29 82.50 83.48 89.30 90.35 92.30 94.17 94.45
3: 4.11 16.36 27.01 28.49 36.37 42.08 50.34 58.18 66.15 73.29 73.59
409 1 LKS Górzanka Nawojowa NKL Stolarek, Piotr NKL-bPK Łabuzek, Marta 111.17 NKL Mirek, Gracjan DNF NKL
1: 3.34 11.20 21.30 23.56 28.06 30.48 36.47 44.18 48.29 52.41 55.11 56.13 61.49 62.47 65.35 65.54
2: 7.49 30.19 47.37 49.36 56.55 62.01 71.19 78.52 83.25 93.02 97.23 98.45105.00106.19109.26110.51111.17
3:
Końcowe wyniki zawodów: M21 5.3- 5.4km 0- 0m 20-20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3* 4* 5 6 7* 8* 9 10* 11 12* 13 14 15 16 17 18* 19 20*
1 12 1 WKS Grunwald, Poznań 127.31 Stefański, Dawid 46.36 Pawlak, Bartosz 41.37 88.13 Olejnik, Michał 39.18 127.31
1: 1.58 7.54 10.59 13.43 17.39 20.56 22.27 25.02 27.29 29.13 32.35 33.32 36.39 37.59 38.54 40.46 42.51 44.08 45.43 46.20 46.36
2: 2.29 8.10 9.46 12.18 15.19 19.35 21.55 24.17 25.26 27.38 28.50 30.22 33.04 34.05 34.38 36.21 38.13 39.23 40.16 41.18 41.37
3: 2.42 7.00 9.29 12.04 14.20 17.32 19.08 21.35 23.51 25.20 26.51 27.50 30.29 31.27 31.56 33.33 35.32 36.41 38.21 38.56 39.18
2 6 1 MKS Paulinum Jelenia G 130.46 Kalata, Michał 46.20 Drągowski, Kuba 43.32 89.52 Dzioba, Mateusz 40.54 130.46
1: 2.03 7.58 10.56 13.40 17.27 20.51 22.16 24.55 27.05 28.36 31.59 33.32 36.33 38.06 38.55 40.41 42.46 43.59 45.32 46.05 46.20
2: 2.37 7.16 10.05 12.57 15.20 19.57 22.38 25.18 26.36 29.09 30.11 31.35 34.28 35.30 35.59 37.50 39.58 41.15 42.11 43.16 43.32
3: 2.27 8.33 10.25 13.11 15.22 19.23 21.00 23.21 25.32 27.03 28.29 29.29 32.13 33.17 33.48 35.27 37.24 38.24 39.59 40.34 40.54
3 10 1 WKS Śląsk Wrocław 135.53 Krawczyński, Mikoł 47.47 Bernaciak, Aleksan 46.07 93.54 Kowalski, Wojciech 41.59 135.53
1: 2.37 8.46 11.59 14.41 17.37 22.06 24.00 28.08 30.30 32.00 33.35 34.53 37.50 39.11 39.43 41.24 43.35 44.54 46.43 47.30 47.47
2: 2.36 8.19 9.58 13.13 17.22 21.06 22.50 25.38 28.02 29.46 32.16 33.15 36.16 37.15 37.50 39.46 42.08 43.31 44.39 45.48 46.07
3: 2.11 7.11 9.29 12.06 14.50 18.42 21.20 23.54 25.06 27.22 28.34 29.58 32.49 33.40 34.06 35.51 37.56 39.19 40.52 41.33 41.59
4 7 1 UNTS Warszawa 142.06 Bednarski, Jan 48.36 Parfianowicz, Piot 45.12 93.48 Pryjma , Fryderyk 48.18 142.06
1: 2.30 7.55 9.42 14.38 18.10 22.48 25.04 27.39 30.01 31.49 35.01 35.59 39.03 40.08 40.35 42.15 44.49 46.13 47.19 48.20 48.36
2: 2.35 8.20 11.16 13.50 17.16 20.13 21.58 24.45 26.12 29.02 30.44 32.01 34.49 35.46 36.16 38.45 41.16 42.40 44.20 44.57 45.12
3: 2.15 7.20 9.39 12.11 15.55 20.10 25.04 28.00 30.26 32.03 33.19 34.53 37.56 39.17 39.45 41.35 43.47 45.16 47.03 47.53 48.18
5 2 1 UKS Orientuś Łódź I 144.38 Rzeńca, Piotr 47.32 Paszyński, Piotr 49.49 97.21 Rzeńca, Krzysztof 47.17 144.38
1: 2.32 7.58 9.43 14.37 19.06 22.29 24.01 27.28 28.54 31.51 33.38 34.56 37.49 39.12 39.44 41.22 43.38 44.56 46.38 47.19 47.32
2: 2.52 8.56 12.14 15.02 18.21 22.36 24.44 27.47 30.21 32.08 33.19 35.02 38.16 39.45 40.38 42.34 45.18 46.51 48.28 49.33 49.49
3: 2.01 8.12 11.02 13.49 16.35 21.12 23.33 26.16 28.59 30.46 33.37 34.52 37.42 38.47 39.15 40.56 43.06 44.25 46.11 47.01 47.17
6 15 1 WKS Śląsk Wrocław 151.54 Kraszewski, Przemy 55.25 Kurzyp, Stanisław 49.24 104.49 Dutkowski, Mikołaj 47.05 151.54
1: 2.39 9.53 14.14 17.01 19.58 24.28 26.55 31.09 33.46 35.54 37.30 39.31 42.51 44.06 44.44 47.35 50.20 52.08 54.03 55.08 55.25
2: 2.37 8.24 10.04 14.14 16.55 21.27 24.07 26.55 29.21 31.07 34.21 35.32 38.24 39.24 39.58 41.40 45.22 46.44 48.21 49.07 49.24
3: 2.20 9.01 11.49 14.45 18.27 21.57 23.21 26.21 28.07 30.57 32.42 33.59 36.59 37.54 38.26 40.19 42.49 44.12 45.57 46.44 47.05
7 3 1 UKS Orientpark.pl 168.20 Wojnowicz, Marek 55.36 Pachnik, Małgorzat 62.32 118.08 Pachnik, Wojciech 50.12 168.20
1: 2.44 9.45 13.47 16.57 19.53 24.38 27.06 30.34 33.38 35.51 37.33 39.36 43.11 44.14 44.46 47.28 50.29 52.11 54.08 55.20 55.36
2: 2.52 10.55 14.08 19.54 23.28 28.55 32.15 36.01 38.53 40.55 44.12 45.36 49.36 50.50 51.36 53.48 56.58 58.50 61.07 62.13 62.32
3: 2.41 8.10 10.00 13.08 20.41 25.04 26.58 29.47 31.18 34.01 35.51 37.10 39.59 41.06 41.56 43.36 46.33 47.40 49.08 49.53 50.12
8 14 1 UKS Azymut 45 Gdynia 168.47 Byrczek, Jan 48.34 Petersburski, Krys 70.29 119.03 Pesta, Piotr 49.44 168.47
1: 2.49 8.54 11.13 14.28 19.00 22.27 24.08 27.02 28.44 31.58 33.46 34.57 38.03 39.24 39.54 41.51 44.10 45.36 47.34 48.16 48.34
2: 2.38 12.12 15.51 21.26 27.33 33.51 36.58 40.46 43.58 48.21 50.12 52.54 56.40 57.48 58.35 61.01 64.30 66.57 68.47 70.10 70.29
3: 2.41 8.47 12.26 15.07 18.02 22.54 25.20 28.09 30.44 32.36 35.56 37.07 40.06 41.04 41.32 43.36 45.49 46.56 48.38 49.23 49.44
9 5 1 WKS Wawel Kraków 182.33 Biederman, Marcin 49.39 Moszkowicz, Paweł 61.02 110.41 Garbacik, Michał 71.52 182.33
1: 2.31 7.40 10.48 14.56 18.05 22.52 25.07 27.40 29.04 31.44 33.12 35.44 38.56 40.08 40.35 42.30 45.14 46.28 48.08 49.24 49.39
2: 3.12 9.50 12.13 15.54 23.32 28.26 31.12 34.46 37.40 39.56 41.51 43.27 47.00 48.14 48.55 52.00 55.55 57.41 59.54 60.43 61.02
3: 3.04 11.29 16.25 20.41 28.18 32.12 34.13 38.04 41.34 44.01 47.48 49.16 53.21 55.14 55.50 58.17 65.38 67.50 70.12 71.27 71.52
10 8 1 UKS Orientuś Łódź II 188.50 Marcjanek, Maciej 75.17 Podziński, Rafał 51.29 126.46 Deredos, Bruno 62.04 188.50
1: 2.42 8.56 12.56 15.44 20.27 29.09 30.30 38.39 40.23 45.13 48.07 50.12 54.37 55.45 56.39 58.55 69.25 71.01 73.54 74.57 75.17
2: 2.44 9.44 12.58 15.53 18.41 23.27 25.45 29.23 32.02 33.48 35.05 36.52 40.38 41.35 42.08 44.28 47.11 48.40 49.49 51.12 51.29
3: 2.49 9.54 12.13 16.00 20.10 27.33 31.11 34.29 37.09 39.57 43.38 44.54 48.27 49.34 50.20 52.38 55.59 58.15 60.46 61.45 62.04
11 11 1 UNTS Warszawa 214.44 Michalak, Kacper 87.28 Mossakowski , Wojc 68.52 156.20 Wołowczyk, Krzyszt 58.24 214.44
1: 3.47 12.47 17.07 28.24 36.08 49.23 52.43 56.58 58.45 63.25 67.41 70.46 74.32 75.45 76.22 78.36 81.45 83.43 85.53 87.12 87.28
2: 3.15 9.40 14.01 21.20 25.47 33.43 37.14 41.11 44.21 46.28 50.21 51.50 55.48 57.03 57.39 59.53 62.56 65.13 67.31 68.31 68.52
3: 3.10 11.36 14.22 17.26 24.33 28.24 30.25 34.05 37.20 39.24 42.36 44.02 47.11 48.19 48.52 50.53 53.39 55.19 57.14 58.07 58.24
12 9 1 OK! Sport 272.58 Cwalina, Karol 91.37 Drągowski, Piotr 93.23 185.00 Mazurkiewicz, Jaku 87.58 272.58
1: 2.48 13.55 18.51 22.07 29.32 41.16 54.29 59.50 63.09 65.39 68.43 70.57 76.18 77.29 78.09 80.31 85.06 87.40 90.01 91.20 91.37
2: 4.06 19.11 24.09 31.59 42.22 51.08 55.09 59.53 63.13 65.32 69.30 70.56 76.22 77.56 78.42 82.11 86.28 88.41 91.27 92.55 93.23
3: 3.39 14.41 20.36 27.43 35.06 44.02 47.14 51.48 54.03 59.33 62.40 64.40 70.36 72.24 73.07 76.35 80.16 82.41 86.20 87.42 87.58
1 1 KS Hades Poznań NKL Filipiak, Mateusz 82.21 Konarczak, Dariusz 60.11 142.32 Wyrzykowski, Patry NKL-bPK NKL
1: 3.12 12.53 17.30 21.35 25.40 39.51 43.11 49.57 53.24 56.09 60.20 61.56 67.12 68.34 69.38 72.02 75.43 77.54 80.18 81.59 82.21
2: 3.01 10.44 12.58 16.24 21.16 25.18 30.56 34.30 36.03 39.37 41.43 43.32 47.05 48.29 49.30 51.42 55.06 56.54 59.00 59.49 60.11
3: 4.35 29.27 41.51 46.34 55.34 64.19 68.49 92.52114.21118.25123.21127.25135.51138.31139.36145.41 171.19173.16173.51
4 1 UKS Azymut Pabianice NKL Pabich, Mariusz 46.30 Gryzio, Łukasz 58.31 105.01 Gąsiorowski, Adam NKL-bPK NKL
1: 2.39 8.15 9.59 13.03 15.47 19.55 22.05 24.54 27.08 28.40 30.47 32.02 35.19 36.47 37.28 40.23 42.48 44.06 45.38 46.14 46.30
2: 2.37 12.45 15.48 19.02 25.14 28.48 30.39 33.53 36.53 39.49 43.08 44.29 47.25 48.25 48.59 51.36 54.16 55.42 57.02 58.12 58.31
3: 3.14 10.36 15.21 20.37 29.13 36.42 41.40 46.50 53.32 58.56 69.58 70.26
13 1 UKS OSiR Góra Kalwaria NKL Gładecki, Dawid 64.04 Krupa, Łukasz NKL-bPK NKL Górski, Patryk NKL-bPK NKL
1: 2.46 9.54 14.05 17.03 20.56 30.36 34.44 38.06 40.51 42.51 47.23 48.56 52.13 53.25 54.11 56.12 59.29 61.11 62.44 63.51 64.04
2: 2.49 19.47 24.02 53.18 57.35 59.33 64.44 66.49 67.40 73.48 81.50 84.39 87.08 88.16 88.40
3: 3.20 32.20 35.08 63.41 65.05 65.59 74.30 79.43 82.28 85.31 86.39 87.03
|