Wstepne wyniki kategorii 23.06.2021 13:17:28
Mistrzostwa 11DGRsz
===Podkarpacki OZOS==========================================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta, szer. 10DKPanc 1 23.03/1 58.58 82.01
2 KACZMAREK, Agnieszka, plut. 6BPD 10 30.58/4 61.52 92.50
3 FIŁKA, Ewa, st. szer. 17WBZ 4 29.01/3 70.31 99.32
4 WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna, mjr 1Psap 5 26.21/2 76.44 103.05
5 WALIDUDA, Anna, st. szer. 1Psap 5 31.59/5 93.19 125.18
6 BUGANIK, Magdalena, st. szer. 23pa 6 38.00/6 88.50 126.50
7 ANTOŃCZYK, Beata, szer. 10DKPanc 1 38.51/7 99.53 138.44
8 MALINOWSKA, Anna, Szer. 34BKPanc 7 47.59/10 93.16 141.15
9 HORBOWA, Ewelina, st. szer. 11bdow 2 58.37/17 82.54 141.31
10 JASTRZĘBSKA, Dorota, st. szer. 17WBZ 4 49.28/11 93.54 143.22
11 SUWADA, Katarzyna, st.chor.szt. ChemInż. 11 49.48/12 102.16 152.04
12 NIKOŁAJUK, Joanna, st. szer. 23pa 6 41.14/8 111.28 152.42
13 OLESZCZUK, PATRYCJA, st. szer. 11brem 3 44.36/9 120.42 165.18
14 ZIELONKA, BERNADETA, szer. 11brem 3 51.05/13 126.51 177.56
15 TOMASZEWSKA, Agnieszka, kpr. 11bdow 2 67.39/18 128.36 196.15
16 BARTO, Lidia, sierż. 5pchem 9 74.01/19 125.40 199.41
17 KOWALSKA, Kamila, ppor. 5pchem 9 80.06/21 120.37 200.43
18 POCHWAŁA, Aleksandra, por. 6BPD 10 77.49/20 124.56 202.45
Wstepne wyniki kategorii : K35-PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JESIONEK, MARTA, kpr. 11brem 3 NKL-bPK / NKL-bPK NKL
LAMPARSKA, Iwona, / 85.40
Wstepne wyniki kategorii : Kdo34 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PACHNIK, Małgorzata, szer. 23pa 6 21.02/1 50.17 71.19
2 PANASZEK, Justyna, kpr. 10DKPanc 1 32.04/3 65.35 97.39
3 LUBAK, Kamila, szer. ChemInż. 11 33.08/4 66.23 99.31
4 KALATA, Agnieszka, szer. 10DKPanc 1 30.09/2 81.07 111.16
5 LEWICKA, Wioletta, kpr. 17WBZ 4 51.39/9 68.26 120.05
6 RZEPKA-BAKA, Dominika, st.sierż, 6BPD 10 36.14/5 90.22 126.36
7 LEBIEDŹ, Joanna, st.szer. ChemInż. 11 63.40/12 79.38 143.18
8 ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra, plut. 1Psap 5 50.15/7 96.44 146.59
9 JANKOWSKA, Karolina, szer. 23pa 6 40.27/6 108.21 148.48
10 JAKUBOWSKA, Katarzyna, szer. 17WBZ 4 51.04/8 110.29 161.33
11 PACZYŃSKA, Sylwia, ppor. 5pchem 9 81.08/17 101.05 182.13
12 ROWIŃSKA-KULAWIEC, Paulina, szer. 4pplot 8 59.32/11 122.51 182.23
13 BRĄGOSZEWSKA, Jowita, Szer. 34BKPanc 7 86.52/18 98.10 185.02
14 MAŁECKA, Żaneta, kpr. 11bdow 2 74.51/15 110.13 185.04
15 TOMASZYK, Milena, szer. 4pplot 8 59.26/10 135.16 194.42
16 ZOK, Patrycja, st. szer. 1Psap 5 75.43/16 119.08 194.51
PAIASTOWSKA, Karolina, szer. 6BPD 10 93.49
Wstepne wyniki kategorii : Kdo34PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ORACZEWSKA, Monika, st.szer. 6BPD 10 49.29/3 DNF NKL
Wstepne wyniki kategorii : M35-39 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KONARCZAK, Dariusz, ppor. 17WBZ 4 22.19/1 57.26 79.45
2 URBAŃSKI, Kamil, mł. chor. 17WBZ 4 27.14/3 73.05 100.19
3 HRABIA, Łukasz, kpr. 6BPD 10 26.55/2 74.09 101.04
4 STĘŻYCKI, Grzegorz, st. szer. 10DKPanc 1 29.58/4 84.46 114.44
5 OGORZAŁY, Tomasz, st.szer. 6BPD 10 36.40/7 83.06 119.46
6 KOPEĆ, Adam, st. sierż. 23pa 6 32.50/5 90.32 123.22
7 KUŻDŻAŁ, Maciej, szer. 1Psap 5 46.07/9 98.37 144.44
8 POPŁAWSKI, Radosław, kpr. 4pplot 8 68.19/14 94.03 162.22
9 LANGOŚ, Łukasz, st. szer. 5pchem 9 42.51/8 123.34 166.25
10 MALINOWSKI, Sławomir, 11bdow 2 66.05/13 102.29 168.34
11 KUDZIA, Sebastian, kpr. 4pplot 8 63.03/12 108.30 171.33
12 WÓJCIK, Łukasz, st. kpr. 10DKPanc 1 32.51/6 149.10 182.01
13 MAŚLANKA, Marcin, st. kpr. 5pchem 9 74.21/16 112.16 186.37
14 KIJOWSKI, Marek, kpr. 23pa 6 46.11/10 142.57 189.08
15 KADŁUBOWSKI, Marcin, mł. Chor. 1Psap 5 57.40/11 135.28 193.08
16 KWIATKOWSKI, Piotr, 34BKPanc 7 71.18/15 152.12 223.30
KWASIGROCH, PRZEMYSŁAW, st. szer. 11brem 3 NKL-bPK / 167.59 NKL
Wstepne wyniki kategorii : M35-39-PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 ZYGMUNT, Waldemar, st. sierż. 17WBZ 4 31.46/1 84.50 116.36
KUTKIEWICZ, Marcin, ppłk. / 93.16
Wstepne wyniki kategorii : M40-44 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 DWOJAK, Wojciech, mł.chor. ChemInż. 11 18.06/1 47.22 65.28
2 GOLINOWSKI, Paweł, kpr. 10DKPanc 1 20.12/2 52.37 72.49
3 WALICKI, Rafał, sierż. 17WBZ 4 26.59/3 50.56 77.55
4 SITNICKI, Mariusz, st. szer. 10DKPanc 1 29.07/5 56.30 85.37
5 SZTYCH, Damian, st. szer. 23pa 6 33.36/7 64.59 98.35
6 KACZMARSKI, Paweł, st.szer. 6BPD 10 28.43/4 73.23 102.06
7 STANIK, Bartłomiej, st.kpr. 6BPD 10 42.30/10 73.09 115.39
8 LACHOWSKI, Przemysław, st. chor. sztab. 23pa 6 33.29/6 86.57 120.26
9 NASTAŁEK, Jacek, plut. ChemInż. 11 37.40/8 108.32 146.12
10 SITKO, Mariusz, kpr. 17WBZ 4 38.26/9 109.20 147.46
11 PACEK, Krzysztof, plut. 1Psap 5 60.49/13 116.32 177.21
12 DERESZ, Rafał, kpr. 4pplot 8 55.27/12 132.58 188.25
13 KOWALSKI, Marcin, mjr 1Psap 5 67.52/14 136.47 204.39
14 DWORSKI, Tomasz, 11bdow 2 54.52/11 158.23 213.15
15 WUWER, Marek, st. szer. 5pchem 9 98.34/16 130.00 228.34
16 SIWY, Marek, kpr. 5pchem 9 92.08/15 138.58 231.06
PASEK, Marek, mł. chor. 11bdow 2 NKL-bPK / 149.02 NKL
JURCZAK, Adrian, st. kpr. 34BKPanc 7 NKL / 151.35 NKL
KRZYŻANOWSKI, Piotr, st.szer. 4pplot 8 DNF / DNF NKL
Wstepne wyniki kategorii : M45+ 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PLESIŃSKI, Mariusz, st. chor. sztab. 10DKPanc 1 22.43/1 45.50 68.33
2 WIŚNIEWSKI, Paweł, st.chor.szt. 6BPD 10 28.22/4 54.09 82.31
3 CISZEK, Marcin, st.chor.szt. ChemInż. 11 27.35/2 57.47 85.22
4 JACKOWIAK, Jacek, st.chor.szt. 17WBZ 4 27.58/3 68.53 96.51
5 FAJGER, Janusz, ppłk. 10DKPanc 1 31.55/5 72.47 104.42
6 KAZIMIERCZAK, Tomasz, kpt. 17WBZ 4 38.23/7 75.41 114.04
7 PAWLAK, Tomasz, mł. chor. 4pplot 8 37.46/6 81.50 119.36
8 MUSIAŁ, Sławomir, kpt. 6BPD 10 60.51/11 69.49 130.40
9 MIEMCZYK, Artur, st. chor. Szt. 34BKPanc 7 56.59/9 81.06 138.05
10 SIELSKI, Tomasz, Sierż. 34BKPanc 7 73.59/15 87.10 161.09
11 CZAPKA, Norbert, st. chor. 1Psap 5 58.38/10 104.15 162.53
12 LESZCZYŃSKI, Darek, st. szer. 11bdow 2 66.23/13 99.58 166.21
13 MIKULSKI, ROBERT, ppor. 11brem 3 55.48/8 121.12 177.00
14 KMITA, Krzysztof, st. chor. sztab. 23pa 6 65.46/12 114.33 180.19
15 JAMRÓZ, Gracjan, szer. 1Psap 5 67.56/14 112.52 180.48
PRZYBYŁEK, Piotr, st. szer. 11bdow 2 NKL-bPK / 107.23 NKL
JAZŁOWIECKI, Rafał, st. chor. sztab. 23pa 6 80.55/16 DNF NKL
KONIECZNY, Dariusz, st.szer. 4pplot 8 NKL-bPK / 92.54 NKL
Wstepne wyniki kategorii : M45+PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KOT, Edward, mł. chor. 17WBZ 4 116.51/1 85.33 202.24
Wstepne wyniki kategorii : Mdo34 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KALATA, Michał, szer. 10DKPanc 1 16.26/1 61.34 78.00
2 DZIOBA, Mateusz, szer. 10DKPanc 1 18.58/2 59.17 78.15
3 DUTKOWSKI, Mikołaj, szer. 4pplot 8 21.02/3 63.38 84.40
4 WOJNOWICZ, Marek, szer. 23pa 6 25.51/4 83.23 109.14
5 DOMAŃSKI, Dariusz, szer. 17WBZ 4 26.47/5 98.32 125.19
6 WACHOWICZ, Marcin, st. szer. 17WBZ 4 55.11/14 116.08 171.19
7 GOŁDA, Damian, st.szer. 6BPD 10 37.10/7 138.41 175.51
8 LATOS, Tomasz, st. szer. 5pchem 9 43.41/11 136.52 180.33
9 PLEŚNIAK, Kamil, st. szer. 4pplot 8 54.10/13 126.54 181.04
10 PACZYŃSKI, Dawid, ppor. 5pchem 9 37.42/8 163.49 201.31
11 GRZYWACZYK, Artur, szer. 34BKPanc 7 118.53/19 166.53 285.46
PIECUCH, Michał, szer. 1Psap 5 NKL-bPK / 144.26 NKL
JAROS, Mariusz, st.szer. ChemInż. 11 32.29/6 DNF NKL
Wstepne wyniki kategorii : Mdo34PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KRASZEWSKI, Przemysław, szer. 10DKPanc 1 19.03/1 81.14 100.17
JUSZCZAK, Piotr, kpr. 6BPD 10 DNF / DNF NKL
|