Końcowe wyniki kategorii 23.06.2021 14:36:09
Mistrzostwa 11DGRsz
===Podkarpacki OZOS==========================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta, szer. 10DKPanc 1 23.03/1 58.58 82.01
2.KACZMAREK, Agnieszka, plut. 6BPD 10 30.58/4 61.52 92.50
3.FIŁKA, Ewa, st. szer. 17WBZ 4 29.01/3 70.31 99.32
4.WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna, mjr 1Psap 5 26.21/2 76.44 103.05
5.WALIDUDA, Anna, st. szer. 1Psap 5 31.59/5 93.19 125.18
6.BUGANIK, Magdalena, st. szer. 23pa 6 38.00/6 88.50 126.50
7.ANTOŃCZYK, Beata, szer. 10DKPanc 1 38.51/7 99.53 138.44
8.MALINOWSKA, Anna, Szer. 34BKPanc 7 47.59/10 93.16 141.15
9.HORBOWA, Ewelina, st. szer. 11bdow 2 58.37/17 82.54 141.31
10.JASTRZĘBSKA, Dorota, st. szer. 17WBZ 4 49.28/11 93.54 143.22
11.SUWADA, Katarzyna, st.chor.szt. ChemInż. 11 49.48/12 102.16 152.04
12.NIKOŁAJUK, Joanna, st. szer. 23pa 6 41.14/8 111.28 152.42
13.OLESZCZUK, PATRYCJA, st. szer. 11brem 3 44.36/9 120.42 165.18
14.ZIELONKA, BERNADETA, szer. 11brem 3 51.05/13 126.51 177.56
15.TOMASZEWSKA, Agnieszka, kpr. 11bdow 2 67.39/18 128.36 196.15
16.BARTO, Lidia, sierż. 5pchem 9 74.01/19 125.40 199.41
17.KOWALSKA, Kamila, ppor. 5pchem 9 80.06/21 120.37 200.43
18.POCHWAŁA, Aleksandra, por. 6BPD 10 77.49/20 124.56 202.45
KRYGIER, Ewelina, Szer. 34BKPanc 7 56.22/15 NKL-LIM NKL
MARUSIAK, Anna, szer. 4pplot 8 57.43/16 NKL-LIM NKL
RATOWICZ, Aleksandra, st.szer. 4pplot 8 52.48/14 NKL-LIM NKL
Końcowe wyniki kategorii : K35-PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JURECZKO, Marta, szer. 6BPD 10 59.16/3 105.47 165.03
2.BISAGA, Monika, szer. 6BPD 10 59.07/1 106.11 165.18
3.SOKOŁOWSKA, Kinga st.szer, 11bdow 2 59.10/2 106.24 165.34
JESIONEK, MARTA, kpr. 11brem 3 NKL-bPK / NKL-bPK NKL
LAMPARSKA, Iwona, / 85.40
Końcowe wyniki kategorii : Kdo34 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PACHNIK, Małgorzata, szer. 23pa 6 21.02/1 50.17 71.19
2.PANASZEK, Justyna, kpr. 10DKPanc 1 32.04/3 65.35 97.39
3.LUBAK, Kamila, szer. ChemInż. 11 33.08/4 66.23 99.31
4.KALATA, Agnieszka, szer. 10DKPanc 1 30.09/2 81.07 111.16
5.LEWICKA, Wioletta, kpr. 17WBZ 4 51.39/9 68.26 120.05
6.RZEPKA-BAKA, Dominika, st.sierż, 6BPD 10 36.14/5 90.22 126.36
7.LEBIEDŹ, Joanna, st.szer. ChemInż. 11 63.40/12 79.38 143.18
8.ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra, plut. 1Psap 5 50.15/7 96.44 146.59
9.JANKOWSKA, Karolina, szer. 23pa 6 40.27/6 108.21 148.48
10.JAKUBOWSKA, Katarzyna, szer. 17WBZ 4 51.04/8 110.29 161.33
11.PACZYŃSKA, Sylwia, ppor. 5pchem 9 81.08/17 101.05 182.13
12.ROWIŃSKA-KULAWIEC, Paulina, szer. 4pplot 8 59.32/11 122.51 182.23
13.BRĄGOSZEWSKA, Jowita, Szer. 34BKPanc 7 86.52/18 98.10 185.02
14.MAŁECKA, Żaneta, kpr. 11bdow 2 74.51/15 110.13 185.04
15.TOMASZYK, Milena, szer. 4pplot 8 59.26/10 135.16 194.42
16.ZOK, Patrycja, st. szer. 1Psap 5 75.43/16 119.08 194.51
LĄG, Magdalena, szer. 11bdow 2 72.08/14 NKL-LIM NKL
JAŚKIELEWICZ, Roksana, Szer. 34BKPanc 7 87.13/19 NKL-LIM NKL
PFEIFER, Anna, szer. 5pchem 9 69.09/13 NKL-LIM NKL
PAIASTOWSKA, Karolina, szer. 6BPD 10 93.49
Końcowe wyniki kategorii : Kdo34PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOSIOR, Monika, szer. 10DKPanc 1 47.07/1 103.29 150.36
2.CHMIEL, Dominika, szer. 6BPD 10 57.52/4 109.12 167.04
BUGANIK-GUTWIŃSKA, Patrycja, kpr. 1Psap 5 76.38/6 NKL-bPK NKL
KUŻDŻAŁ, Urszula, szer. 1Psap 5 76.23/5 NKL-bPK NKL
ORACZEWSKA, Monika, st.szer. 6BPD 10 49.29/3 DNF NKL
Końcowe wyniki kategorii : M35-39 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KONARCZAK, Dariusz, ppor. 17WBZ 4 22.19/1 57.26 79.45
2.URBAŃSKI, Kamil, mł. chor. 17WBZ 4 27.14/3 73.05 100.19
3.HRABIA, Łukasz, kpr. 6BPD 10 26.55/2 74.09 101.04
4.STĘŻYCKI, Grzegorz, st. szer. 10DKPanc 1 29.58/4 84.46 114.44
5.OGORZAŁY, Tomasz, st.szer. 6BPD 10 36.40/7 83.06 119.46
6.KOPEĆ, Adam, st. sierż. 23pa 6 32.50/5 90.32 123.22
7.KUŻDŻAŁ, Maciej, szer. 1Psap 5 46.07/9 98.37 144.44
8.POPŁAWSKI, Radosław, kpr. 4pplot 8 68.19/14 94.03 162.22
9.LANGOŚ, Łukasz, st. szer. 5pchem 9 42.51/8 123.34 166.25
10.MALINOWSKI, Sławomir, 11bdow 2 66.05/13 102.29 168.34
11.KUDZIA, Sebastian, kpr. 4pplot 8 63.03/12 108.30 171.33
12.WÓJCIK, Łukasz, st. kpr. 10DKPanc 1 32.51/6 149.10 182.01
13.MAŚLANKA, Marcin, st. kpr. 5pchem 9 74.21/16 112.16 186.37
14.KIJOWSKI, Marek, kpr. 23pa 6 46.11/10 142.57 189.08
15.KADŁUBOWSKI, Marcin, mł. Chor. 1Psap 5 57.40/11 135.28 193.08
16.KWIATKOWSKI, Piotr, 34BKPanc 7 71.18/15 152.12 223.30
KWASIGROCH, PRZEMYSŁAW, st. szer. 11brem 3 NKL-bPK / 167.59 NKL
Końcowe wyniki kategorii : M35-39-PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ZYGMUNT, Waldemar, st. sierż. 17WBZ 4 31.46/1 84.50 116.36
2.ŚMITKOWSKI, Michał, st.kpr. 6BPD 10 57.52/2 120.35 178.27
KUTKIEWICZ, Marcin, ppłk. / 93.16
Końcowe wyniki kategorii : M40-44 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.DWOJAK, Wojciech, mł.chor. ChemInż. 11 18.06/1 47.22 65.28
2.GOLINOWSKI, Paweł, kpr. 10DKPanc 1 20.12/2 52.37 72.49
3.WALICKI, Rafał, sierż. 17WBZ 4 26.59/3 50.56 77.55
4.SITNICKI, Mariusz, st. szer. 10DKPanc 1 29.07/5 56.30 85.37
5.SZTYCH, Damian, st. szer. 23pa 6 33.36/7 64.59 98.35
6.KACZMARSKI, Paweł, st.szer. 6BPD 10 28.43/4 73.23 102.06
7.STANIK, Bartłomiej, st.kpr. 6BPD 10 42.30/10 73.09 115.39
8.LACHOWSKI, Przemysław, st. chor. sztab. 23pa 6 33.29/6 86.57 120.26
9.NASTAŁEK, Jacek, plut. ChemInż. 11 37.40/8 108.32 146.12
10.SITKO, Mariusz, kpr. 17WBZ 4 38.26/9 109.20 147.46
11.PACEK, Krzysztof, plut. 1Psap 5 60.49/13 116.32 177.21
12.DERESZ, Rafał, kpr. 4pplot 8 55.27/12 132.58 188.25
13.KOWALSKI, Marcin, mjr 1Psap 5 67.52/14 136.47 204.39
14.DWORSKI, Tomasz, 11bdow 2 54.52/11 158.23 213.15
15.WUWER, Marek, st. szer. 5pchem 9 98.34/16 130.00 228.34
16.SIWY, Marek, kpr. 5pchem 9 92.08/15 138.58 231.06
PASEK, Marek, mł. chor. 11bdow 2 NKL-bPK / 149.02 NKL
JURCZAK, Adrian, st. kpr. 34BKPanc 7 NKL / 151.35 NKL
KRZYŻANOWSKI, Piotr, st.szer. 4pplot 8 DNF / DNF NKL
Końcowe wyniki kategorii : M40-44-PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GRABOŃ, Grzegorz, st.szer. 6BPD 10 47.07/1 107.46 154.53
Końcowe wyniki kategorii : M45+ 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PLESIŃSKI, Mariusz, st. chor. sztab. 10DKPanc 1 22.43/1 45.50 68.33
2.WIŚNIEWSKI, Paweł, st.chor.szt. 6BPD 10 28.22/4 54.09 82.31
3.CISZEK, Marcin, st.chor.szt. ChemInż. 11 27.35/2 57.47 85.22
4.JACKOWIAK, Jacek, st.chor.szt. 17WBZ 4 27.58/3 68.53 96.51
5.FAJGER, Janusz, ppłk. 10DKPanc 1 31.55/5 72.47 104.42
6.KAZIMIERCZAK, Tomasz, kpt. 17WBZ 4 38.23/7 75.41 114.04
7.PAWLAK, Tomasz, mł. chor. 4pplot 8 37.46/6 81.50 119.36
8.MUSIAŁ, Sławomir, kpt. 6BPD 10 60.51/11 69.49 130.40
9.MIEMCZYK, Artur, st. chor. Szt. 34BKPanc 7 56.59/9 81.06 138.05
10.SIELSKI, Tomasz, Sierż. 34BKPanc 7 73.59/15 87.10 161.09
11.CZAPKA, Norbert, st. chor. 1Psap 5 58.38/10 104.15 162.53
12.LESZCZYŃSKI, Darek, st. szer. 11bdow 2 66.23/13 99.58 166.21
13.MIKULSKI, ROBERT, ppor. 11brem 3 55.48/8 121.12 177.00
14.KMITA, Krzysztof, st. chor. sztab. 23pa 6 65.46/12 114.33 180.19
15.JAMRÓZ, Gracjan, szer. 1Psap 5 67.56/14 112.52 180.48
PRZYBYŁEK, Piotr, st. szer. 11bdow 2 NKL-bPK / 107.23 NKL
JAZŁOWIECKI, Rafał, st. chor. sztab. 23pa 6 80.55/16 DNF NKL
KONIECZNY, Dariusz, st.szer. 4pplot 8 NKL-bPK / 92.54 NKL
Końcowe wyniki kategorii : M45+PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOT, Edward, mł. chor. 17WBZ 4 116.51/1 85.33 202.24
Końcowe wyniki kategorii : Mdo34 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KALATA, Michał, szer. 10DKPanc 1 16.26/1 61.34 78.00
2.DZIOBA, Mateusz, szer. 10DKPanc 1 18.58/2 59.17 78.15
3.DUTKOWSKI, Mikołaj, szer. 4pplot 8 21.02/3 63.38 84.40
4.WOJNOWICZ, Marek, szer. 23pa 6 25.51/4 83.23 109.14
5.DOMAŃSKI, Dariusz, szer. 17WBZ 4 26.47/5 98.32 125.19
6.WACHOWICZ, Marcin, st. szer. 17WBZ 4 55.11/14 116.08 171.19
7.GOŁDA, Damian, st.szer. 6BPD 10 37.10/7 138.41 175.51
8.LATOS, Tomasz, st. szer. 5pchem 9 43.41/11 136.52 180.33
9.PLEŚNIAK, Kamil, st. szer. 4pplot 8 54.10/13 126.54 181.04
10.PACZYŃSKI, Dawid, ppor. 5pchem 9 37.42/8 163.49 201.31
11.GROMYKO, Adrian, szer. 23pa 6 69.46/16 154.38 224.24
12.GRZYWACZYK, Artur, szer. 34BKPanc 7 118.53/19 166.53 285.46
FRASZCZYK, Mariusz, kpr. 11bdow 2 40.42/10 NKL-LIM NKL
WÓJCIK, Dawid, 11bdow 2 106.33/18 NKL-bPK NKL
BUDZIŃSKI, RAFAŁ, st. szer. 11brem 3 NKL-bPK / NKL-bPK NKL
PAŃKOWSKI, Łukasz, st. szer. 1Psap 5 78.38/17 NKL-LIM NKL
PIECUCH, Michał, szer. 1Psap 5 NKL-bPK / 144.26 NKL
MODRZEJEWSKI, Kacper, por. 34BKPanc 7 61.56/15 NKL-LIM NKL
JANUSZ, Tomasz, szer. 6BPD 10 38.22/9 NKL-LIM NKL
JAROS, Mariusz, st.szer. ChemInż. 11 32.29/6 DNF NKL
SIUDZIŃSKI, Michał, st.szer. ChemInż. 11 52.36/12 NKL-bPK NKL
Końcowe wyniki kategorii : Mdo34PK 1.E 2.E Raz. 2.E
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KRASZEWSKI, Przemysław, szer. 10DKPanc 1 19.03/1 81.14 100.17
2.NATKANIEC, Daniel, szer. 6BPD 10 28.10/2 103.33 131.43
JUSZCZAK, Piotr, kpr. 6BPD 10 DNF / DNF NKL
|