Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 26.06.2021 17:45:18
LimanowaCup2021 1.E
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K10 1.6km 110m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[172]MORDARSKA, Julita UKS Patria, Młynne 51 04586 23.49 + 0.00
2>[129]JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 46 04516 25.53 + 2.04
3>[99]GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 40 04693 27.55 + 4.06
4>[165]JUSZCZAK, Anna UKS Patria, Młynne 51 04584 30.43 + 6.54
5>[95]BENESZ, Olga Stowarzyszenie Team 40 05376 35.14 + 11.25
6>[208]WOJDA, Katarzyna UNTS, Warszawa 57 05502 38.48 + 14.59
PK [220]BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 61 05096 PK 33.37 + 9.48
Wstepne wyniki zawodów: K10N 1.6km 110m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[163]DUPLAK, Sara UKS Patria, Młynne 51 05185 29.15 0b.PK
2>[146]FITRZYK, Martyna UKS Orlik Rajbrot 48 29.41 0b.PK
3>[162]DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria, Młynne 51 05188 32.43 1b.PK
4>[149]ŁACNA, Katarzyna UKS Orlik Rajbrot 48 39.00 1b.PK
5>[223]BREKSA, Pia WKS Wawel, Kraków 61 05213 41.11 0b.PK
6>[151]TABOR, Julia UKS Orlik Rajbrot 48 41.14 1b.PK
7>[169]KURNYTA, Aleksandra UKS Patria, Młynne 51 05275 43.43 0b.PK
[145]FITER, Wiktoria UKS Orlik Rajbrot 48 DNF
[178]WIKTOR, Hanna UKS Patria, Młynne 51 05230 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K12 1.8km 135m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[41]RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 19 04519 21.38 + 0.00
2>[219]BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 61 04748 23.42 + 2.04
3>[37]HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 19 04520 24.47 + 3.09
4>[227]DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 61 05084 26.52 + 5.14
5>[11]PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 3 04924 30.48 + 9.10
6>[222]BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 61 04268 40.46 + 19.08
7>[127]ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut, Dębów 44 05400 40.56 + 19.18
8>[39]PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 19 04164 54.23 + 32.45
9>[115]KOWAL, Julia UKS Azymut, Dębów 44 04952 58.27 + 36.49
10>[116]KOWAL, Paulina UKS Azymut, Dębów 44 05399 99.07 + 77.29
11>[89]KORNACKA, Hanna Skierniewickie Stowa 32 05449 103.12 + 81.34
12 [123]SZALA, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 44 04951 117.03 + 95.25
[64]SAGANOWSKA, Kinga MKS Metalowiec, Łódź 24 05054 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: K14 2.7km 155m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[218]BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 61 03646 31.29 + 0.00
2>[244]OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 61 03938 32.48 + 1.19
3>[202]MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 57 03554 33.12 + 1.43
4>[40]PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 19 03611 35.30 + 4.01
5>[67]STANIEC, Julia MKS MOS, Wrocław 25 04346 45.46 + 14.17
6>[206]SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 57 04554 52.48 + 21.19
7>[195]WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 55 03546 56.48 + 25.19
8>[185]PORADA, Jagoda UKS Reflex, Rybnik 52 04760 60.52 + 29.23
9>[124]WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut, Dębów 44 04751 62.54 + 31.25
10>[112]JUCHA, Weronika UKS Azymut, Dębów 44 04752 66.49 + 35.20
11>[183]ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 51 03632 66.50 + 35.21
12 [164]FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 51 03622 74.52 + 43.23
[232]HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 61 03936 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K16 3.5km 170m 15PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[267]SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 61 03190 39.04 + 0.00
2>[242]NIESSNER, Pola WKS Wawel, Kraków 61 03651 45.31 + 6.27
3>[153]DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 49 03366 52.25 + 13.21
4>[250]PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 61 03193 53.31 + 14.27
5 [54]PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 23 03998 57.23 + 18.19
6 [179]WRZYSZCZ, Weronika UKS Patria, Młynne 51 66.48 + 27.44
Wstepne wyniki zawodów: K18 3.7km 175m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[35]BERKE, Laura Kouvolan Suunnistaja 17 37.18 + 0.00
2 [239]LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 61 03832 42.58 + 5.40
3 [237]KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 61 04021 43.56 + 6.38
4 [48]MONIAK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 23 46.02 + 8.44
5 [14]WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 3 03152 46.52 + 9.34
6 [114]KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 44 03413 47.34 + 10.16
7 [121]ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 44 04057 50.56 + 13.38
Wstepne wyniki zawodów: K20-21A 3.8km 180m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[257]TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 61 02935 38.27 + 0.00
2 [55]PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka, Nawojo 23 03999 44.58 + 6.31
3 [106]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 40 02347 47.07 + 8.40
4 [230]GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 61 03716 49.19 + 10.52
Wstepne wyniki zawodów: K21E 4.4km 290m 21PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[143]PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 47 01177 46.05 + 0.00
2>[80]WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 30 00167 48.48 + 2.43
3>[29]PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 12 05264 58.14 + 12.09
4>[82]FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły, Now 31 01927 67.07 + 21.02
Wstepne wyniki zawodów: K35 3.7km 190m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[98]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 40 00091 42.34 + 0.00
2>[229]GAWRON, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 61 04680 53.21 + 10.47
[26]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 11 04287 NKL-bPK
[217]ZAJĄC, Honorata WKS Wawel, Kraków 61 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K40 3.4km 180m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[234]KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 61 00828 51.05 + 0.00
2>[104]SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 40 04274 60.07 + 9.02
3>[131]JANAS, Irena UKS Kometa, Gliwice 46 04514 68.32 + 17.27
4>[191]WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 55 03888 78.23 + 27.18
Wstepne wyniki zawodów: K45 3.3km 175m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[134]MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 46 04147 47.13 + 0.00
2>[94]KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 32 01157 49.38 + 2.25
3>[77]LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 30 04847 50.25 + 3.12
4>[253]SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel, Kraków 61 03655 65.48 + 18.35
5>[238]LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel, Kraków 61 04272 71.36 + 24.23
6>[102]GRZYWACZ, Agnieszka Stowarzyszenie Team 40 04277 72.06 + 24.53
[243]OLEJNIK, Ewa WKS Wawel, Kraków 61 04120 NKL-bPK
[4]DANILUK, Karina BKS Wataha, Warszawa 3 03159 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K50-55 3.2km 165m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[258]TOPÓR, Monika WKS Wawel, Kraków 61 03372 53.48 + 0.00
2>[225]BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 61 03313 55.15 + 1.27
3>[187]CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 53 01495 58.43 + 4.55
4>[]NADERA, Agata CX80 Kalisz 62 95.03 + 41.15
[15]LATAŁA, Bożena brak 4 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K60+ 2.3km 160m 10PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[137]WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa, Gliwice 46 02181 40.12 + 0.00
2>[197]BIZIUK, Halina UMKS ORKAN, Ostróda 56 01154 42.05 + 1.53
3 [45]KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 21 00075 44.22 + 4.10
4 [199]LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN, Ostróda 56 00129 46.15 + 6.03
5 [200]ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN, Ostróda 56 00133 50.44 + 10.32
Wstepne wyniki zawodów: KM10R 1.7km 110m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[]KASPERCZYK, Leon JODŁOWA 52 15 0b.PK 26.29
2>[33]KASPERCZYK, Julian JODŁOWA 52 15 0b.PK 26.50
3>[109]JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 42 0b.PK 29.22
4>[159]BODURKA, Zofia UKS Patria, Młynne 51 0b.PK 34.46
5>[158]BODURKA, Maria UKS Patria, Młynne 51 0b.PK 34.47
6>[192]WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 55 05070 0b.PK 38.32
7>[266]RAUNDER-FORYSTEK, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 61 05331 0b.PK 54.41
Wstepne wyniki zawodów: M10 1.6km 110m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[117]KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut, Dębów 44 04950 25.49 + 0.00
2>[105]SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 40 05378 33.26 + 7.37
3>[155]SOBIEPANEK, Marcel UKS OSiR, Góra Kalwa 49 05322 33.54 + 8.05
4>[180]ZELEK, Bartłomiej UKS Patria, Młynne 51 05186 36.04 + 10.15
5>[90]KORNACKI, Miłosz Skierniewickie Stowa 32 05448 56.43 + 30.54
Wstepne wyniki zawodów: M10N 1.6km 110m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[150]SYTOŃ, Adrian UKS Orlik Rajbrot 48 26.06 0b.PK
2>[167]KRÓL, Krystian UKS Patria, Młynne 51 05187 27.22 0b.PK
3>[147]GUNIA, Adam UKS Orlik Rajbrot 48 31.09 0b.PK
4>[152]TROJAN, Filip UKS Orlik Rajbrot 48 31.20 0b.PK
5>[175]SAJDAK, Michał UKS Patria, Młynne 51 39.05 0b.PK
6>[177]SUŁKOWSKI, Dominik UKS Patria, Młynne 51 05229 40.59 1b.PK
7>[87]FICA, Wojciech Skierniewickie Stowa 32 05446 41.43 0b.PK
8>[84]KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły, Now 31 04533 52.36 0b.PK
9>[83]GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 31 05216 65.40 1b.PK
Wstepne wyniki zawodów: M12 1.8km 140m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[161]BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 51 04587 14.38 + 0.00
2>[79]LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 30 04804 17.04 + 2.26
3>[133]MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 46 04148 18.04 + 3.26
4>[130]JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 46 04515 21.22 + 6.44
5>[86]LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 31 05076 22.16 + 7.38
6>[181]ZELEK, Filip UKS Patria, Młynne 51 03631 23.20 + 8.42
7>[262]ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 61 04749 25.09 + 10.31
8>[207]WOJDA, Grzegorz UNTS, Warszawa 57 04570 29.12 + 14.34
8>[]KUPISZ, Wojciech BKS Wataha, Warszawa 3 29.12 + 14.34
10>[170]KURNYTA, Dawid UKS Patria, Młynne 51 03625 29.51 + 15.13
11>[88]GAWAŁKIEWICZ, Mieszko Skierniewickie Stowa 32 05444 30.40 + 16.02
12>[154]GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR, Góra Kalwa 49 05321 37.14 + 22.36
13>[101]GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 40 04072 46.48 + 32.10
14>[126]ZIĘBA, Konrad UKS Azymut, Dębów 44 05401 63.37 + 48.59
[81]BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 31 04812 NKL-bPK
[59]ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 23 04494 DNF
[103]MIKOSZA, Juliusz Stowarzyszenie Team 40 04866 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M14 3.0km 160m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[75]DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk 30 04803 40.28 + 0.00
2>[13]TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha, Warszawa 3 04577 42.55 + 2.27
3>[10]PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha, Warszawa 3 04395 48.30 + 8.02
4>[8]LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 3 04944 50.18 + 9.50
5>[119]KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów 44 04090 58.38 + 18.10
6>[157]WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR, Góra Kalwa 49 04441 66.41 + 26.13
7>[148]HEC, Patryk UKS Orlik Rajbrot 48 75.59 + 35.31
8>[168]KRÓL, Maksymilian UKS Patria, Młynne 51 03624 83.04 + 42.36
9>[173]MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 51 03628 88.12 + 47.44
10 [166]JUSZCZAK, Antoni UKS Patria, Młynne 51 04585 101.02 + 60.34
[92]KUBISIAK, Tomasz Skierniewickie Stowa 32 04844 NKL-bPK
[120]LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów 44 04249 NKL-bPK
Wstepne wyniki zawodów: M16 3.7km 180m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[245]PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 61 04263 38.15 + 0.00
2>[12]STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha, Warszawa 3 04093 38.38 + 0.23
3>[135]MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 46 03823 39.32 + 1.17
4>[260]WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 61 02991 49.14 + 10.59
5>[58]STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 23 04815 59.38 + 21.23
6>[231]GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 61 04481 62.38 + 24.23
[61]KOWALCZYK, Mateusz MKS Metalowiec, Łódź 24 04328 NKL-bPK
[]CZAPLA, Tadeusz WKS Wawel, Kraków 61 NKL-bPK
[224]BUBLIK, Piotr WKS Wawel, Kraków 61 04018 DNF
[263]ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 61 03201 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M18-20 4.2km 190m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[111]PETERSBURSKI, Krystian UKS Azymut 45, Gdyni 43 03452 39.09 + 0.00
2>[53]PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka, Nawojo 23 03852 41.31 + 2.22
3>[215]TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 61 47.12 + 8.03
4>[204]MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 57 02980 47.52 + 8.43
5>[93]KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 32 04845 50.45 + 11.36
6>[264]ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 61 03200 51.04 + 11.55
[9]NOWAKOWSKI, Maciej BKS Wataha, Warszawa 3 03150 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M21A-35 4.7km 200m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[122]SIWEK, Marcin UKS Azymut, Dębów 44 04773 52.46 + 0.00
2 [30]STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 12 04684 59.43 + 6.57
[1]ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 1 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M21E 6.0km 350m 22PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[71]KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 27 00853 43.39 + 0.00
2>[108]SPEKTORS, Fricis Turun Metsänkävijät 41 44.18 + 0.39
3>[69]DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum, Jeleni 27 00684 45.10 + 1.31
4>[70]DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 27 01101 46.28 + 2.49
5>[7]GALICZ, Karol BKS Wataha, Warszawa 3 01853 46.36 + 2.57
6>[144]PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 47 00704 47.05 + 3.26
7>[214]KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 59 04836 51.04 + 7.25
8 [118]KRUK, Michał UKS Azymut, Dębów 44 02606 57.43 + 14.04
[20]OPIOŁA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 23 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M40 4.3km 195m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[27]GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 11 02892 42.47 + 0.00
2>[272]KURYJ, Marek WKS Wawel, Kraków 61 45.44 + 2.57
3>[50]KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 23 04317 49.57 + 7.10
4>[22]KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualni Małopol 8 05265 56.51 + 14.04
5>[91]KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 32 02107 66.11 + 23.24
6>[42]RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec, Chrzan 19 05184 72.08 + 29.21
[100]GROMADZKI, Emil Stowarzyszenie Team 40 05261 NKL-bPK
[28]PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 11 01304 DNF
[31]BEK, Michał Indywidualny Łódzkie 13 04818 DNF
[194]WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 55 03889 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M45 4.0km 190m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[226]CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 61 02933 42.07 + 0.00
2>[97]BŁACHUT, Igor Stowarzyszenie Team 40 02679 43.13 + 1.06
3>[132]JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 46 04512 48.17 + 6.10
4>[203]MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 57 02068 48.36 + 6.29
5>[235]KOŚCIELNY, Wojciech WKS Wawel, Kraków 61 01616 53.42 + 11.35
6>[186]PORADA, Robert UKS Reflex, Rybnik 52 02084 55.09 + 13.02
7>[32]WIECZOREK, Piotr Indywidualny Mazowsz 14 03016 59.09 + 17.02
8>[74]MIKHAYLOV, Victor Odessa TEAM 29 60.51 + 18.44
9>[78]LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 30 04846 61.06 + 18.59
10>[96]BENESZ, Rafał Stowarzyszenie Team 40 03753 61.18 + 19.11
11>[136]MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 46 04146 63.34 + 21.27
12 [259]WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 61 03195 66.46 + 24.39
[216]WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 61 NKL-bPK
[6]DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha, Warszawa 3 03143 DNF
[43]KUDŁACZ, Tomasz KTK Piekary Śląskie 20 DNF
[256]SZAJNA, Robert WKS Wawel, Kraków 61 05197 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M50 3.7km 180m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[196]BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN, Ostróda 56 00743 37.44 + 0.00
2>[56]PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 23 04339 40.05 + 2.21
3>[107]URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 40 00522 40.27 + 2.43
4>[205]MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 57 02981 41.15 + 3.31
5>[2]GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 2 04551 41.23 + 3.39
6>[57]SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka, Nawojo 23 01004 41.35 + 3.51
7 [3]SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 2 00683 45.50 + 8.06
8 [246]PISAREK, Piotr WKS Wawel, Kraków 61 04588 46.35 + 8.51
9 [19]JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 6 49.19 + 11.35
10 [233]JAMROZIK, Krzysztof WKS Wawel, Kraków 61 04266 54.29 + 16.45
[255]SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 61 03192 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M55 3.5km 170m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[241]NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 61 02725 41.01 + 0.00
2>[47]MONIAK, Andrzej LKS Górzanka, Nawojo 23 42.59 + 1.58
3>[189]BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 54 04013 45.12 + 4.11
4>[228]FORYSTEK, Józef WKS Wawel, Kraków 61 02080 56.36 + 15.35
5>[128]KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 45 00682 85.04 + 44.03
6>[24]MALARZ, Zbigniew Indywidualnie 9 96.28 + 55.27
Wstepne wyniki zawodów: M60 3.1km 160m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[60]WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka, Nawojo 23 01121 42.41 + 0.00
2>[38]KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 19 00963 45.13 + 2.32
3>[44]KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 21 00076 47.20 + 4.39
4>[51]KRET, Jacek LKS Górzanka, Nawojo 23 03723 58.40 + 15.59
5>[188]CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 53 01496 62.18 + 19.37
Wstepne wyniki zawodów: M65 2.9km 160m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[198]BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN, Ostróda 56 00135 36.21 + 0.00
2>[34]KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 16 00528 36.59 + 0.38
3>[65]WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 24 01105 39.07 + 2.46
4>[36]PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 18 01323 40.44 + 4.23
5 [201]ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN, Ostróda 56 00132 43.38 + 7.17
Wstepne wyniki zawodów: M70+ 2.4km 150m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[46]ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT, Warszawa 21 00190 38.17 + 0.00
2>[236]KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel, Kraków 61 00830 44.55 + 6.38
3>[138]WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa, Gliwice 46 02697 45.38 + 7.21
4>[85]KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 31 00069 47.25 + 9.08
5>[49]BLIMKE, Roman LKS Górzanka, Nawojo 23 00189 83.28 + 45.11
Wstepne wyniki zawodów: OPEN 2.8km 150m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1>[]WÓJCIK, Natalia BKS Wataha, Warszawa 3 0b.PK 57.37
2>[21]HEBDA, Ireneusz Indywidualni Małopol 8 05266 0b.PK 75.36
3>[247]PISAREK, Renata WKS Wawel, Kraków 61 0b.PK 77.37
|