Końcowe wyniki zawodów                                                     27.06.2021 16:46:04
                                     LimanowaCup2021 2.E
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.2km   55m 10PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[172]MORDARSKA, Julita             UKS Patria, Młynne   51 04586        15.43  +      0.00
  2.[129]JANAS, Agnieszka              UKS Kometa, Gliwice  46 04516        16.44  +      1.01
  3.[165]JUSZCZAK, Anna                UKS Patria, Młynne   51 04584        17.46  +      2.03
  4.[99]GROMADZKA, Lena                Stowarzyszenie Team  40 04693        18.05  +      2.22
  5.[95]BENESZ, Olga                   Stowarzyszenie Team  40 05376        19.10  +      3.27
  6.[208]WOJDA, Katarzyna              UNTS, Warszawa       57 05502        39.19  +     23.36
 PK [220]BISKUPSKA, Maria              WKS Wawel, Kraków    61 05096   PKDNF              
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        0.9km   50m 6PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[163]DUPLAK, Sara                  UKS Patria, Młynne   51 05185    15.35 0b.PK         
  2.[146]FITRZYK, Martyna              UKS Orlik Rajbrot    48          17.06 0b.PK         
  3.[151]TABOR, Julia                  UKS Orlik Rajbrot    48          19.11 0b.PK         
  4.[149]ŁACNA, Katarzyna              UKS Orlik Rajbrot    48          21.14 0b.PK         
  5.[162]DUNIKOWSKA, Nina              UKS Patria, Młynne   51 05188    21.19 0b.PK         
  6.[169]KURNYTA, Aleksandra           UKS Patria, Młynne   51 05275    24.02 0b.PK         
  7.[223]BREKSA, Pia                   WKS Wawel, Kraków    61 05213    29.26 0b.PK         
    [145]FITER, Wiktoria               UKS Orlik Rajbrot    48          DNF               
    [178]WIKTOR, Hanna                 UKS Patria, Młynne   51 05230    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.4km   60m 11PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[37]HEBDA, Julia                   KS Kościelec, Chrzan 19 04520        16.57  +      0.00
  2.[219]BISKUPSKA, Małgorzata         WKS Wawel, Kraków    61 04748        19.57  +      3.00
  3.[41]RYCHŁOWSKA, Julia              KS Kościelec, Chrzan 19 04519        21.05  +      4.08
  4.[222]BREKSA, Blanka                WKS Wawel, Kraków    61 04268        21.47  +      4.50
  5.[227]DEPTA, Helena                 WKS Wawel, Kraków    61 05084        22.04  +      5.07
  6.[39]PODGÓRSKA, Gabriela            KS Kościelec, Chrzan 19 04164        24.00  +      7.03
  7.[11]PAKULSKA, Natalia              BKS Wataha, Warszawa 3  04924        24.35  +      7.38
  8.[64]SAGANOWSKA, Kinga              MKS Metalowiec, Łódź 24 05054        29.09  +     12.12
  9.[115]KOWAL, Julia                  UKS Azymut, Dębów    44 04952        30.29  +     13.32
 10.[127]ZYGADŁO, Marcelina            UKS Azymut, Dębów    44 05400        37.18  +     20.21
 11.[123]SZALA, Wiktoria               UKS Azymut, Dębów    44 04951        40.16  +     23.19
 12.[89]KORNACKA, Hanna                Skierniewickie Stowa 32 05449        46.27  +     29.30
 13.[116]KOWAL, Paulina                UKS Azymut, Dębów    44 05399        48.27  +     31.30
    []CZAPLA, Julia                    WKS Wawel, Kraków    61          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.4km   75m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[40]PODGÓRSKA, Marta               KS Kościelec, Chrzan 19 03611        16.30  +      0.00
  2.[202]MIANOWSKA, Antonina           UNTS, Warszawa       57 03554        16.44  +      0.14
  3.[218]BISKUPSKA, Julia              WKS Wawel, Kraków    61 03646        16.45  +      0.15
  4.[244]OLEJNIK, Jaśmina              WKS Wawel, Kraków    61 03938        17.39  +      1.09
  5.[164]FITRZYK, Magdalena            UKS Patria, Młynne   51 03622        21.03  +      4.33
  6.[67]STANIEC, Julia                 MKS MOS, Wrocław     25 04346        22.52  +      6.22
  7.[209]MOSZKOWICZ, Julia             Wawel Kraków         58              24.55  +      8.25
  8.[206]SZERLING, Lena                UNTS, Warszawa       57 04554        24.59  +      8.29
  9.[183]ZELEK, Martyna                UKS Patria, Młynne   51 03632        25.07  +      8.37
 10.[112]JUCHA, Weronika               UKS Azymut, Dębów    44 04752        25.39  +      9.09
 11.[124]WOJCIECHOWSKA, Honorata       UKS Azymut, Dębów    44 04751        27.45  +     11.15
 12.[185]PORADA, Jagoda                UKS Reflex, Rybnik   52 04760        28.26  +     11.56
 13.[156]WASILEWSKA, Olga              UKS OSiR, Góra Kalwa 49 04251        30.56  +     14.26
 14.[125]WYCZARSKA, Maria              UKS Azymut, Dębów    44 04754        31.55  +     15.25
    [195]WŁODARCZYK, Wiktoria          UKS Traper, Złocieni 55 03546    NKL-bPK           
    [232]HAŁUCHA, Milena               WKS Wawel, Kraków    61 03936    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         1.5km  100m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[242]NIESSNER, Pola                WKS Wawel, Kraków    61 03651        16.50  +      0.00
  2.[54]PUDEŁEK, Jowita                LKS Górzanka, Nawojo 23 03998        17.17  +      0.27
  3.[153]DZWONKOWSKA, Paulina          UKS OSiR, Góra Kalwa 49 03366        17.50  +      1.00
  4.[250]PUŁCZYŃSKA, Hanna             WKS Wawel, Kraków    61 03193        18.27  +      1.37
  5.[62]PARAFINIUK, Hanna              MKS Metalowiec, Łódź 24 04384        19.27  +      2.37
  6.[113]KIEŁB, Patrycja               UKS Azymut, Dębów    44 03845        19.47  +      2.57
  7.[240]MICHNO, Marta                 WKS Wawel, Kraków    61 03937        20.54  +      4.04
  8.[66]ZIÓŁKOWSKA, Nina               MKS Metalowiec, Łódź 24 04707        57.36  +     40.46
    [179]WRZYSZCZ, Weronika            UKS Patria, Młynne   51          NKL-bPK           
    [267]SŁOŃSKA, Antonina             WKS Wawel, Kraków    61 03190    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         1.8km  110m 18PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[35]BERKE, Laura                   Kouvolan Suunnistaja 17              19.06  +      0.00
  2.[237]KURTYCZ, Natalia              WKS Wawel, Kraków    61 04021        21.19  +      2.13
  3.[239]LAMPARSKA, Maja               WKS Wawel, Kraków    61 03832        21.41  +      2.35
  4.[14]WRZEŚNIAK, Zofia               BKS Wataha, Warszawa 3  03152        22.21  +      3.15
  5.[114]KIEŁB, Wiktoria               UKS Azymut, Dębów    44 03413        22.27  +      3.21
  6.[48]MONIAK, Zofia                  LKS Górzanka, Nawojo 23              25.27  +      6.21
  7.[140]ŻMIJ, Karolina                UKS Kometa, Gliwice  46 4511         27.37  +      8.31
  8.[182]ZELEK, Klaudia                UKS Patria, Młynne   51 2149         29.19  +     10.13
    [121]ORZECHOWSKA, Aleksandra       UKS Azymut, Dębów    44 04057    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K20-21A     1.7km  120m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[257]TOPÓR, Magdalena              WKS Wawel, Kraków    61 02935        18.41  +      0.00
  2.[55]PUDEŁEK, Michalina             LKS Górzanka, Nawojo 23 03999        19.48  +      1.07
  3.[160]KOZŁOWSKA, Wiktoria           UKS Patria, Młynne   51              21.38  +      2.57
  4.[72]KUFEL, Agata                   MKS Paulinum, Jeleni 27 05426        23.03  +      4.22
  5.[106]ŚLIWCZYŃSKA, Ilona            Stowarzyszenie Team  40 02347        23.22  +      4.41
  6.[68]KALATA, Agnieszka              MKS Paulinum, Jeleni 27              28.43  +     10.02
  7.[110]PATASSIOVA, Michaela          UKS Azymut 45, Gdyni 43 05496        29.16  +     10.35
    [174]RĄCZKOWSKA, Klaudia           UKS Patria, Młynne   51 05299    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K21E        2.4km  135m 25PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[143]PACHNIK, Małgorzata           UKS Orientpark.pl, I 47 01177        22.04  +      0.00
  2.[29]PANASZEK, Justyna              Indywidualny lubuski 12 05264        26.06  +      4.02
  3.[82]FILIPCZAK, Natalia             PUKS Młode Orły, Now 31 01927        32.44  +     10.40
    [80]WIELEBA, Marlena               PKO Harpagan, Gdańsk 30 00167    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         1.8km  115m 18PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[229]GAWRON, Katarzyna             WKS Wawel, Kraków    61 04680        19.55  +      0.00
  2.[98]GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna      Stowarzyszenie Team  40 00091        20.28  +      0.33
  3.[26]BAŃSKA-BODZIONA, Aneta         Indywidualny Dolnośl 11 04287        25.31  +      5.36
    [217]ZAJĄC, Honorata               WKS Wawel, Kraków    61          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         1.5km  105m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[234]KARNIA-BISKUPSKA, Anna        WKS Wawel, Kraków    61 00828        21.29  +      0.00
  2.[104]SZEWCZYKOWSKA, Anna           Stowarzyszenie Team  40 04274        24.26  +      2.57
  3.[131]JANAS, Irena                  UKS Kometa, Gliwice  46 04514        24.56  +      3.27
  4.[191]WŁODARCZYK, Agnieszka         UKS Traper, Złocieni 55 03888        29.48  +      8.19
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         1.5km   95m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[94]KULICKA, Agata                 Skierniewickie Stowa 32 01157        17.58  +      0.00
  2.[134]MARSZAŁEK, Maria              UKS Kometa, Gliwice  46 04147        23.03  +      5.05
  3.[243]OLEJNIK, Ewa                  WKS Wawel, Kraków    61 04120        23.39  +      5.41
  4.[77]LEMAŃCZYK, Aleksandra          PKO Harpagan, Gdańsk 30 04847        26.26  +      8.28
  5.[253]SŁOŃSKA, Bogusława            WKS Wawel, Kraków    61 03655        27.02  +      9.04
  6.[238]LAMPARSKA, Iwona              WKS Wawel, Kraków    61 04272        32.09  +     14.11
  7.[4]DANILUK, Karina                 BKS Wataha, Warszawa 3  03159        32.51  +     14.53
  8.[63]SAGANOWSKA, Aleksandra         MKS Metalowiec, Łódź 24 05127        36.58  +     19.00
  9.[141]ŻMIJ, Sylwia                  UKS Kometa, Gliwice  46 5292         44.17  +     26.19
    [102]GRZYWACZ, Agnieszka           Stowarzyszenie Team  40 04277    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K50-55      1.4km   90m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[225]BUGAJ, Teresa                 WKS Wawel, Kraków    61 03313        21.35  +      0.00
  2.[258]TOPÓR, Monika                 WKS Wawel, Kraków    61 03372        24.20  +      2.45
  3.[187]CZERKAWSKA, Urszula           UKS Sparta, Czyżowic 53 01495        24.35  +      3.00
  4.[]NADERA, Agata                    CX80 Kalisz          62              32.02  +     10.27
  5.[249]PUŁCZYŃSKA, Agnieszka         WKS Wawel, Kraków    61 05198        51.03  +     29.28
 
Końcowe wyniki zawodów: K60+        1.3km   75m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[45]KROCHMAL, Małgorzata           KU AZS WAT, Warszawa 21 00075        25.55  +      0.00
  2.[197]BIZIUK, Halina                UMKS ORKAN, Ostróda  56 01154        26.13  +      0.18
  3.[200]ŁUŃSKA, Regina                UMKS ORKAN, Ostróda  56 00133        26.27  +      0.32
  4.[137]WYSOCKA, Jolanta              UKS Kometa, Gliwice  46 02181        26.29  +      0.34
  5.[199]LEWOŃ, Ewa                    UMKS ORKAN, Ostróda  56 00129        28.15  +      2.20
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       1.0km   55m 9PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[192]WŁODARCZYK, Alicja            UKS Traper, Złocieni 55 05070    0b.PK 15.23         
  2.[158]BODURKA, Maria                UKS Patria, Młynne   51          0b.PK 16.50         
  2.[159]BODURKA, Zofia                UKS Patria, Młynne   51          0b.PK 16.50         
  4.[109]JANAS, Małgorzata             UKS  Kometa Gliwice  42          0b.PK 17.29         
  5.[]MOSZKOWICZ, MichałiOla           Wawel Kraków         58          0b.PK 24.36         
  6.MOSZKOWICZ, Ola                                                     0b.PK 24.37         
  7.[266]RAUNDER-FORYSTEK, Katarzyna   WKS Wawel, Kraków    61 05331    3b.PK 22.53         
    [33]KASPERCZYK, Julian             JODŁOWA 52           15          NKL               
    [73]NIEĆ, Dominik                  NOWY WIŚNICZ         28          NKL               
    []KASPERCZYK, Leon                 JODŁOWA 52           15          NKL               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.2km   55m 10PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[105]SZEWCZYKOWSKI, Rafał          Stowarzyszenie Team  40 05378        15.15  +      0.00
  2.[155]SOBIEPANEK, Marcel            UKS OSiR, Góra Kalwa 49 05322        16.19  +      1.04
  3.[117]KOWALIK-MOTYKA, Jan           UKS Azymut, Dębów    44 04950        23.45  +      8.30
  4.[180]ZELEK, Bartłomiej             UKS Patria, Młynne   51 05186        30.39  +     15.24
    [90]KORNACKI, Miłosz               Skierniewickie Stowa 32 05448    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        0.9km   50m 6PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[167]KRÓL, Krystian                UKS Patria, Młynne   51 05187    13.55 0b.PK         
  2.[152]TROJAN, Filip                 UKS Orlik Rajbrot    48          14.02 0b.PK         
  3.[150]SYTOŃ, Adrian                 UKS Orlik Rajbrot    48          14.57 0b.PK         
  4.[147]GUNIA, Adam                   UKS Orlik Rajbrot    48          16.06 0b.PK         
  5.[177]SUŁKOWSKI, Dominik            UKS Patria, Młynne   51 05229    16.20 0b.PK         
  6.[87]FICA, Wojciech                 Skierniewickie Stowa 32 05446    20.25 0b.PK         
  7.[83]GOS, Łukasz                    PUKS Młode Orły, Now 31 05216    27.09 0b.PK         
  8.[175]SAJDAK, Michał                UKS Patria, Młynne   51          30.48 0b.PK         
  9.[84]KMIECIŃSKI, Franciszek         PUKS Młode Orły, Now 31 04533    31.15 0b.PK         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.4km   60m 13PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[161]BAŁAZIŃSKI, Antoni            UKS Patria, Młynne   51 04587        13.01  +      0.00
  2.[79]LEMAŃCZYK, Witold              PKO Harpagan, Gdańsk 30 04804        14.55  +      1.54
  3.[133]MARSZAŁEK, Dawid              UKS Kometa, Gliwice  46 04148        18.34  +      5.33
  4.[262]ZASADZKI, Tymoteusz           WKS Wawel, Kraków    61 04749        20.55  +      7.54
  5.[86]LIPIEC, Gabriel                PUKS Młode Orły, Now 31 05076        21.22  +      8.21
  6.[]KUPISZ, Wojciech                 BKS Wataha, Warszawa 3               22.16  +      9.15
  7.[181]ZELEK, Filip                  UKS Patria, Młynne   51 03631        22.44  +      9.43
  8.[130]JANAS, Aleksander             UKS Kometa, Gliwice  46 04515        23.14  +     10.13
  9.[142]ŻMIJ, Szymon                  UKS Kometa, Gliwice  46 4823         26.21  +     13.20
 10.[88]GAWAŁKIEWICZ, Mieszko          Skierniewickie Stowa 32 05444        27.13  +     14.12
 11.[207]WOJDA, Grzegorz               UNTS, Warszawa       57 04570        27.18  +     14.17
 12.[101]GROMADZKI, Wiktor             Stowarzyszenie Team  40 04072        27.20  +     14.19
 13.[170]KURNYTA, Dawid                UKS Patria, Młynne   51 03625        28.06  +     15.05
 14.[126]ZIĘBA, Konrad                 UKS Azymut, Dębów    44 05401        29.40  +     16.39
 15.[213]ZWONEK, Rafał                 Wawel Kraków         58              31.30  +     18.29
 16.[81]BIEŃKOWSKI, Wojciech           PUKS Młode Orły, Now 31 04812        38.41  +     25.40
 17.[154]GÓRSKI, Seweryn               UKS OSiR, Góra Kalwa 49 05321        42.33  +     29.32
    [59]ŚLUSARCZYK, Paweł              LKS Górzanka, Nawojo 23 04494    DNF               
    [103]MIKOSZA, Juliusz              Stowarzyszenie Team  40 04866    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         1.5km   85m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[75]DRAPELLA, Stanisław            PKO Harpagan, Gdańsk 30 04803        17.53  +      0.00
  2.[13]TUFEKCIS, Leonidas             BKS Wataha, Warszawa 3  04577        19.43  +      1.50
  3.[173]MORDARSKI, Oskar              UKS Patria, Młynne   51 03628        20.34  +      2.41
  4.[157]WASILEWSKI, Antoni            UKS OSiR, Góra Kalwa 49 04441        20.42  +      2.49
  5.[8]LENDZIOSZEK, Roman              BKS Wataha, Warszawa 3  04944        22.57  +      5.04
  6.[10]PACHUCKI, Tymoteusz            BKS Wataha, Warszawa 3  04395        23.35  +      5.42
  7.[120]LIS, Antoni                   UKS Azymut, Dębów    44 04249        24.57  +      7.04
  8.[119]KRUK, Wojciech                UKS Azymut, Dębów    44 04090        26.24  +      8.31
  9.[148]HEC, Patryk                   UKS Orlik Rajbrot    48              27.50  +      9.57
 10.[92]KUBISIAK, Tomasz               Skierniewickie Stowa 32 04844        28.31  +     10.38
 11.[168]KRÓL, Maksymilian             UKS Patria, Młynne   51 03624        36.12  +     18.19
 12.[166]JUSZCZAK, Antoni              UKS Patria, Młynne   51 04585        38.34  +     20.41
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         1.5km  110m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[135]MARSZAŁEK, Patryk             UKS Kometa, Gliwice  46 03823        15.42  +      0.00
  2.[245]PISAREK, Kordian              WKS Wawel, Kraków    61 04263        15.58  +      0.16
  3.[58]STOLAREK, Piotr                LKS Górzanka, Nawojo 23 04815        18.15  +      2.33
  4.[231]GRZEGORCZYK, Borys            WKS Wawel, Kraków    61 04481        19.33  +      3.51
  5.[61]KOWALCZYK, Mateusz             MKS Metalowiec, Łódź 24 04328        26.19  +     10.37
    [12]STOPCZYŃSKI, Bartosz           BKS Wataha, Warszawa 3  04093    NKL-bPK           
    [260]WÓJCIK, Paweł                 WKS Wawel, Kraków    61 02991    DNF               
    [263]ŻESŁAWSKI, Jakub              WKS Wawel, Kraków    61 03201    DNF               
    []CZAPLA, Tadeusz                  WKS Wawel, Kraków    61          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18-20      2.2km  120m 23PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[111]PETERSBURSKI, Krystian        UKS Azymut 45, Gdyni 43 03452        20.32  +      0.00
  2.[53]PUDEŁEK, Błażej                LKS Górzanka, Nawojo 23 03852        20.56  +      0.24
  3.[204]MICHALAK, Kacper              UNTS, Warszawa       57 02980        21.51  +      1.19
  4.[93]KUBISIAK, Witold               Skierniewickie Stowa 32 04845        29.31  +      8.59
    [215]TARNAWSKI, Jan                WKS Wawel, Kraków    61          NKL-bPK           
    [9]NOWAKOWSKI, Maciej              BKS Wataha, Warszawa 3  03150    DNF               
    [264]ŻESŁAWSKI, Mateusz            WKS Wawel, Kraków    61 03200    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21A-35     2.2km  145m 23PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[122]SIWEK, Marcin                 UKS Azymut, Dębów    44 04773        23.14  +      0.00
  2.[76]FRĄTCZAK, Sławomir             PKO Harpagan, Gdańsk 30 04370        26.32  +      3.18
  3.[176]SOCHACKI, Bartłomiej          UKS Patria, Młynne   51              27.35  +      4.21
  4.[1]ZAJĄC, Bartosz                  5 Batalion Dowodzeni 1               29.26  +      6.12
    [30]STĘŻYCKI, Grzegorz             Indywidualny lubuski 12 04684    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        2.9km  175m 29PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[70]DZIOBA, Mateusz                MKS Paulinum, Jeleni 27 01101        20.34  +      0.00
  2.[71]KALATA, Michał                 MKS Paulinum, Jeleni 27 00853        21.42  +      1.08
  3.[108]SPEKTORS, Fricis              Turun Metsänkävijät  41              22.20  +      1.46
  4.[69]DRĄGOWSKI, Kuba                MKS Paulinum, Jeleni 27 00684        23.07  +      2.33
  5.[7]GALICZ, Karol                   BKS Wataha, Warszawa 3  01853        23.16  +      2.42
  6.[144]PACHNIK, Wojciech             UKS Orientpark.pl, I 47 00704        23.44  +      3.10
  7.[214]KRASZEWSKI, Przemysław        WKS Śląsk, Wrocław   59 04836        25.09  +      4.35
  8.[118]KRUK, Michał                  UKS Azymut, Dębów    44 02606        26.08  +      5.34
  9.[23]WOJARSKI, Michał               Indywidualni Małopol 8  01107        27.09  +      6.35
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         2.3km  140m 25PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[27]GOLINOWSKI, Paweł              Indywidualny Dolnośl 11 02892        24.02  +      0.00
  2.[272]KURYJ, Marek                  WKS Wawel, Kraków    61              25.02  +      1.00
  3.[22]KUTKIEWICZ, Marcin             Indywidualni Małopol 8  05265        30.23  +      6.21
  4.[50]KACZMARSKI, Paweł              LKS Górzanka, Nawojo 23 04317        30.42  +      6.40
  5.[91]KUBISIAK, Marek                Skierniewickie Stowa 32 02107        31.33  +      7.31
  6.[194]WŁODARCZYK, Łukasz            UKS Traper, Złocieni 55 03889        32.13  +      8.11
  7.[261]ZASADZKI, Mirosław            WKS Wawel, Kraków    61              43.36  +     19.34
  8.[100]GROMADZKI, Emil               Stowarzyszenie Team  40 05261        51.19  +     27.17
    [42]RYCHŁOWSKI, Tomasz             KS Kościelec, Chrzan 19 05184    NKL-bPK           
    [28]PLESIŃSKI, Mariusz             Indywidualny Dolnośl 11 01304    DNF               
    [31]BEK, Michał                    Indywidualny Łódzkie 13 04818    DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         2.2km  130m 23PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[97]BŁACHUT, Igor                  Stowarzyszenie Team  40 02679        22.08  +      0.00
  2.[226]CZAPLA, Przemysław            WKS Wawel, Kraków    61 02933        23.25  +      1.17
  3.[132]JANAS, Sebastian              UKS Kometa, Gliwice  46 04512        26.12  +      4.04
  4.[32]WIECZOREK, Piotr               Indywidualny Mazowsz 14 03016        27.23  +      5.15
  5.[139]ŻMIJ, Jacek                   UKS Kometa, Gliwice  46 4824         28.12  +      6.04
  6.[136]MARSZAŁEK, Waldemar           UKS Kometa, Gliwice  46 04146        28.18  +      6.10
  7.[203]MIANOWSKI, Rafał              UNTS, Warszawa       57 02068        28.21  +      6.13
  8.[186]PORADA, Robert                UKS Reflex, Rybnik   52 02084        29.25  +      7.17
  8.[235]KOŚCIELNY, Wojciech           WKS Wawel, Kraków    61 01616        29.25  +      7.17
 10.[256]SZAJNA, Robert                WKS Wawel, Kraków    61 05197        31.00  +      8.52
 11.[259]WÓJCIK, Grzegorz              WKS Wawel, Kraków    61 03195        31.18  +      9.10
 12.[221]BISKUPSKI, Michał             WKS Wawel, Kraków    61 5203         33.39  +     11.31
 13.[96]BENESZ, Rafał                  Stowarzyszenie Team  40 03753        35.44  +     13.36
 14.[248]PRZYBYŁO, Tomasz              WKS Wawel, Kraków    61 5201         35.46  +     13.38
 15.[78]LEMAŃCZYK, Dariusz             PKO Harpagan, Gdańsk 30 04846        37.00  +     14.52
    [6]DOLIŃSKI, Grzegorz              BKS Wataha, Warszawa 3  03143    DNF               
    [216]WIŚNIEWSKI, Paweł             WKS Wawel, Kraków    61          DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         2.2km  120m 22PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[210]MOSZKOWICZ, Paweł             Wawel Kraków         58              21.20  +      0.00
  2.[196]BARTCZAK, Jarosław            UMKS ORKAN, Ostróda  56 00743        22.07  +      0.47
  3.[107]URBANIAK, Krzysztof           Stowarzyszenie Team  40 00522        23.07  +      1.47
  4.[56]PUDEŁEK, Paweł                 LKS Górzanka, Nawojo 23 04339        23.39  +      2.19
  5.[57]SKORUPA, Mariusz               LKS Górzanka, Nawojo 23 01004        24.12  +      2.52
  6.[246]PISAREK, Piotr                WKS Wawel, Kraków    61 04588        24.47  +      3.27
  7.[2]GORAL, Michał                   AZS UMCS, Lublin     2  04551        25.45  +      4.25
  8.[265]ŻESŁAWSKI, Wojciech           WKS Wawel, Kraków    61 03660        26.59  +      5.39
  9.[]NADERA, Dariusz                  CX80 Kalisz          62              27.50  +      6.30
 10.[205]MICHALAK, Tomasz              UNTS, Warszawa       57 02981        28.15  +      6.55
 11.[233]JAMROZIK, Krzysztof           WKS Wawel, Kraków    61 04266        32.48  +     11.28
 12.[3]SZURYGA, Hubert                 AZS UMCS, Lublin     2  00683        33.10  +     11.50
 13.[212]ZWONEK, Paweł                 Wawel Kraków         58              35.53  +     14.33
 14.[19]JAKLIK, Andrzej                Dreptak Krosno       6               45.52  +     24.32
    [255]SŁOŃSKI, Marek                WKS Wawel, Kraków    61 03192    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         2.0km  110m 21PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[228]FORYSTEK, Józef               WKS Wawel, Kraków    61 02080        26.08  +      0.00
  2.[47]MONIAK, Andrzej                LKS Górzanka, Nawojo 23              27.13  +      1.05
  3.[241]NIESSNER, Piotr               WKS Wawel, Kraków    61 02725        28.04  +      1.56
  4.[189]BĄCZEK, Dariusz               UKS Technik, Ruciane 54 04013        30.39  +      4.31
  5.[128]KŁOS, Józef                   UKS Azymut, Pabianic 45 00682        37.22  +     11.14
  6.[24]MALARZ, Zbigniew               Indywidualnie        9               48.49  +     22.41
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         1.6km  105m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[60]WOJARSKI, Krzysztof            LKS Górzanka, Nawojo 23 01121        22.20  +      0.00
  2.[44]KROCHMAL, Grzegorz             KU AZS WAT, Warszawa 21 00076        22.29  +      0.09
  3.[51]KRET, Jacek                    LKS Górzanka, Nawojo 23 03723        32.17  +      9.57
  4.[188]CZERKAWSKI, Wacław            UKS Sparta, Czyżowic 53 01496        33.28  +     11.08
    [38]KRYJOMSKI, Jerzy               KS Kościelec, Chrzan 19 00963    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         1.5km   95m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[34]KROCHMAL, Andrzej              KOS Warszawa         16 00528        19.22  +      0.00
  2.[190]SZCZEPAŃSKI, Marek            UKS Technik, Ruciane 54 02509        19.36  +      0.14
  3.[36]PIETRUSIŃSKI, Marek            KS Artemis, Wrocław  18 01323        22.52  +      3.30
  4.[25]POŹNIAK, Szymon                indywidualnie        10              25.01  +      5.39
  5.[65]WIERCIŃSKI, Piotr              MKS Metalowiec, Łódź 24 01105        25.03  +      5.41
  6.[201]ŁUŃSKI, Zbigniew              UMKS ORKAN, Ostróda  56 00132        25.19  +      5.57
    [198]BOHACZEK, Janusz              UMKS ORKAN, Ostróda  56 00135    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M70+        1.3km   80m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[46]ŁAPANOWSKI, Jacenty            KU AZS WAT, Warszawa 21 00190        21.36  +      0.00
  2.[236]KRUCZEK, Stanisław            WKS Wawel, Kraków    61 00830        22.13  +      0.37
  3.[49]BLIMKE, Roman                  LKS Górzanka, Nawojo 23 00189        29.42  +      8.06
  4.[138]WYSOCKI, Andrzej              UKS Kometa, Gliwice  46 02697        31.22  +      9.46
  5.[85]KMIECIŃSKI, Józef              PUKS Młode Orły, Now 31 00069        32.23  +     10.47
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.5km   85m 14PK  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[]WÓJCIK, Natalia                  BKS Wataha, Warszawa 3           0b.PK 21.09         
  2.[21]HEBDA, Ireneusz                Indywidualni Małopol 8  05266    0b.PK 23.03         
  3.[5]DANILUK, Piotr                  BKS Wataha, Warszawa 3           0b.PK 31.08         
  4.[247]PISAREK, Renata               WKS Wawel, Kraków    61          0b.PK 38.37         
  5.[211]ZWONEK, Mateusz               Wawel Kraków         58          0b.PK 40.21