Preliminary total class results 16.07.2021 21:44:29
Hit The Pit 2021
===Podkarpacki OZOS=============================================================Orienteering Organiser===
Preliminary total class results : F_MElite 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PRYJMA, Fryderyk UNTS Warszawa 3 2672 15.11/1 19.39/2 34.50/1
2 BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 3 4096 21.06/5 18.21/1 39.27/2
3 PODZIŃSKI, Rafcio UKS Orientuś Łódź 6 410 15.34/2 24.47/4 40.21/3
4 PAŁKA, Szymon UKS Orientuś Łódź 6 20.23/4 20.27/3 40.50/4
5 KNITSCH, Sebastian USV TU Dresden 10 22.09/6 25.07/5 47.16/5
PIOTROWSKI, Radosław Harpagan Gdańsk 13 1625 18.11/3 MISPUNCH / DISQ /
Preliminary total class results : F_MMasters 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 TADEJEWSKI, Paweł 20.21/6 14.39/1 35.00/1
2 NOWAK, Remik KS HADES Poznań 30 907 16.39/1 18.36/4 35.15/2
3 MIHÁLYI, Ferenc HDSF 29 18.18/3 18.09/3 36.27/3
4 OLECH, Przemysław 31 1564 18.42/5 17.49/2 36.31/4
5 JĘDRAS, Przemysław UMKS Kwidzyn 21 18.28/4 21.04/5 39.32/5
ZARĘBA, Łukasz 15 Giżycka Brygada Z 19 18.13/2 MISPUNCH / DISQ /
Preliminary total class results : F_MSMaster 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 ZSCHÄCKEL , Raik Team Sonnenschein 53 13.10/2 18.01/1 31.11/1
2 URBANIAK, Krzysztof Team360 522 13.00/1 19.03/2 32.03/2
3 MIKŠYS, Eugenijus RE 15 13.47/4 25.08/3 38.55/3
4 BIKELIS, Vytautas 15.38/6 30.22/4 46.00/4
CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 27 65 13.46/3 MISPUNCH / DISQ /
GROTE , Andreas OLC SKOG Fribourg 40 14.55/5 MISPUNCH / DISQ /
Preliminary total class results : F_MYouth 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 3 3174 17.19/5 16.00/1 33.19/1
2 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel BnO 60 16.21/2 19.12/2 35.33/2
3 SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 2 2653 16.22/3 19.17/3 35.39/3
4 WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 2 4458 14.21/1 21.22/4 35.43/4
5 PILECKAS, Justas SM Gaja 38 17.10/4 22.24/5 39.34/5
6 KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 20 4785 18.03/6 26.28/6 44.31/6
Preliminary total class results : F_WElite 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KREMPIŃSKA, Julia 20.12/3 17.57/1 38.09/1
2 CYGLER, Paulina WKS Wawel 5 836 19.55/2 18.26/2 38.21/2
3 PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 2 330 20.36/4 22.08/3 42.44/3
4 KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk Wrocław 4 2046 20.44/5 23.57/4 44.41/4
5 ŠKLÍBOVÁ, Veronika OK Slavia Hradec Kra 14 19.40/1 25.06/5 44.46/5
6 MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocienie 62 328 21.27/6 30.37/6 52.04/6
Preliminary total class results : F_WMasters 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 VELDE, Reda RE 15 20.32/1 19.41/1 40.13/1
2 ŚLIWCZYŃSKA , Ilona Team360 2347 21.01/2 26.23/5 47.24/2
3 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 20 3743 28.15/6 20.59/2 49.14/3
4 KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kra 14 27.18/5 22.03/3 49.21/4
5 KAŠPAROVÁ, Šárka Orientační běh Opava 65 25.32/4 25.21/4 50.53/5
6 NOWICKA-BIELECKA, Korneli 25.11/3 31.05/6 56.16/6
Preliminary total class results : F_WSMaster 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 JUNGAKER, Lotta Korsnäs IF OK 43 23.44/3 26.28/1 50.12/1
2 KÖNIG, Kirsten OLG Ortenau 45 24.37/4 27.00/2 51.37/2
3 TRYKOZKO, Urszula Team 360 50 2691 23.23/2 29.36/3 52.59/3
4 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 50 5436 22.09/1 31.28/4 53.37/4
5 ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 49 5318 25.56/5 47.19/ 73.15/
BIKELIENE, Emma 28.03/6 DNF / DISQ /
Preliminary total class results : F_WYouth 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 KURTYCZ, Natalia 18.36/3 17.59/2 36.35/1
2 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel BnO 60 19.24/4 17.31/1 36.55/2
3 KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 2 4599 20.01/6 19.57/3 39.58/3
4 SATT, Omer Yizrael 52 17.19/1 25.43/4 43.02/4
5 WOJCZYK, Marta UKS Orientuś Łódź 6 4877 19.49/5 33.04/5 52.53/5
6 SHURAIEVA, Alona Zombie 18 17.30/2 63.09/ 80.39/
|