Końcowe wyniki kategorii 31.07.2021 14:51:33
Sudety Cup 2021 3.E
===Podkarpacki OZOS======================================================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNEROVÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 23.53/1 32.47/1 56.40/1 34.03/6 90.43/1
2.KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan Gdańsk 62 4954 26.33/2 38.27/3 65.00/2 30.37/3 95.37/2
3.JANAS, Agnieszka UKS Kometa Gliwice 84 4516 30.45/4 42.20/6 73.05/4 26.48/1 99.53/3
4.PABICH, Hanna UKS Azymut Pabianice 81 4168 34.34/5 38.11/2 72.45/3 32.40/5 105.25/4
5.POZDÍLKOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 37.56/7 43.09/7 81.05/7 36.08/7 117.13/5
6.KOPECKÁ, Eliška OK 99 Hradec Kralove 46 45.54/11 41.22/5 87.16/9 30.39/4 117.55/6
7.PTACKOVA, Lucie KOS Tesla Brno 32 39.05/8 40.21/4 79.26/5 41.17/8 120.43/7
8.ZVĚŘINOVÁ, Nina OK Lokomotiva Pardub 51 37.06/6 43.58/8 81.04/6 42.45/9 123.49/8
9.LORENC, Sara UKS Azymut Pabianice 81 5241 30.25/3 56.18/9 86.43/8 44.51/10 131.34/9
10.GORZELNIAK, Maja HKS Azymut Mochy 13 81.33/13 65.26/13 146.59/13 29.00/2 175.59/10
11.KUREČKOVÁ, Zuzana KOS Tesla Brno 32 44.33/9 59.20/11 103.53/10 76.44/11 180.37/11
12.NOVOTNÁ, Anna OK 99 Hradec Kralove 46 49.26/12 57.29/10 106.55/11 79.26/12 186.21/12
13.HRUŠOVÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 45.27/10 61.39/12 107.06/12 83.35/13 190.41/13
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KUTLVAŠROVÁ, Pavla OOS TJ Spartak Vrchl 58 26.17/1 31.10/1 57.27/1 23.21/1 80.48/1
2.MIŚ, Milena HKS Azymut Mochy 13 3575 30.48/2 33.09/2 63.57/2 25.28/2 89.25/2
3.KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut Mochy 13 4638 35.48/8 49.08/4 84.56/4 28.09/4 113.05/3
4.WYSOCKA, Michalina MKS MOS Wrocław 41 4012 36.54/9 50.37/6 87.31/8 27.31/3 115.02/4
5.HRUŠOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 33.45/6 45.29/3 79.14/3 40.18/5 119.32/5
6.GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 36 4935 35.23/7 50.01/5 85.24/5 42.53/6 128.17/6
7.BOHNE, Amelia HKS Azymut Mochy 13 4904 33.29/3 52.20/9 85.49/7 46.13/8 132.02/7
8.POZDÍLKOVÁ, Zuzana OK 99 Hradec Kralove 46 39.42/10 56.52/10 96.34/10 52.19/10 148.53/8
9.KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka Rumia 89 43.17/12 66.15/12 109.32/11 47.03/9 156.35/9
10.SEWERYN, Weronika HKS Azymut Mochy 13 5394 40.25/11 72.16/13 112.41/12 56.06/11 168.47/10
11.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut Mochy 13 4903 100.06/17 51.01/7 151.07/14 46.02/7 197.09/11
12.DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 39 5474 47.25/14 147.30/16 194.55/16 72.04/12 266.59/12
13.KURFÜRSTOVÁ, Marie FS Praha 11 61.51/16 122.07/15 183.58/15 97.21/13 281.19/13
SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 93 4179 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
SUPLICKA, Weronika UKS Arkady Raszków 79 5008 49.32/15 98.38/14 148.10/13
KICZKA, Julia UKS Arkady Raszków 79 4998 45.28/13 149.31/17 194.59/17
UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady Raszków 79 4416 33.29/3 61.35/11 95.04/9
WAŚKO, Anna UKS Arkady Raszków 79 5049 33.30/5 51.55/8 85.25/6
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ORANYOVÁ, Sylva OK Jihlava 48 32.02/1 36.32/1 68.34/1 32.10/1 100.44/1
2.KOVALČÍKOVÁ, Alena Orientační běh Opava 59 35.07/3 46.17/3 81.24/2 40.38/4 122.02/2
3.WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper Złocienie 91 3546 42.54/6 42.55/2 85.49/4 39.35/3 125.24/3
4.BOREK, Alicja UKS Traper Złocienie 91 3314 39.13/4 47.01/4 86.14/5 44.49/7 131.03/4
5.PTACKOVA, Julie KOS Tesla Brno 32 34.35/2 50.49/6 85.24/3 46.41/10 132.05/5
6.SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS Wrocław 41 2911 43.26/7 52.20/7 95.46/6 43.16/5 139.02/6
7.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel Kraków 1004022 42.14/5 54.21/8 96.35/7 45.21/8 141.56/7
8.KLECHA, Weronika HKS Azymut Mochy 13 3574 44.30/9 55.53/10 100.23/8 46.08/9 146.31/8
9.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 87 3573 50.06/12 54.21/8 104.27/10 44.12/6 148.39/9
10.KARAFIÁTOVÁ, Eliška KOB Alfa Brno 29 51.41/13 48.59/5 100.40/9 51.05/12 151.45/10
11.STANIEC, Julia MKS MOS Wrocław 41 4346 44.12/8 60.33/11 104.45/11 48.14/11 152.59/11
12.KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka Rumia 89 46.20/10 64.28/12 110.48/12 52.00/13 162.48/12
KURASIŃSKA, Lena HKS Azymut Mochy 13 4288 47.15/11 66.10/13 113.25/13 NKL-bPK / NKL /
NOWAK, Zofia KS Hades Poznań 35 3702 76.04/15 NKL-bPK / NKL / 78.01/15 NKL /
CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS Wrocław 41 4312 57.19/14 NKL-bPK / NKL / 65.41/14 NKL /
JABŁOŃSKA, Amelia MKS MOS Wrocław 41 4313 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady Raszków 79 4418 94.19/16 NKL-bPK / NKL /
BALCAROVÁ, Olga TJ Start Náchod 76 NKL-bPK / / 36.42/2 /
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HOLASOVA, Barbora AOP 2 40.13/1 42.47/1 83.00/1 35.05/2 118.05/1
2.KUREČKOVÁ, Klára KOS Tesla Brno 32 43.44/3 44.02/2 87.46/2 34.04/1 121.50/2
3.GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 86 3047 60.31/9 50.58/3 111.29/4 38.13/4 149.42/3
4.CISZEK, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 4290 60.19/8 54.42/4 115.01/7 37.22/3 152.23/4
5.KOPECKÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 47.19/4 70.51/9 118.10/8 46.21/5 164.31/5
6.KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 81 4599 55.43/6 56.34/5 112.17/5 53.03/8 165.20/6
7.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 81 4596 51.43/5 60.46/7 112.29/6 58.02/9 170.31/7
8.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut Mochy 13 4635 64.32/12 59.27/6 123.59/9 50.03/7 174.02/8
9.CEGIEŁKA, Milena UKS Grom Sokolniki 83 4115 43.42/2 66.42/8 110.24/3 72.06/12 182.30/9
10.HAJDUK, Maria HKS Azymut Mochy 13 3257 61.11/10 75.49/10 137.00/11 48.49/6 185.49/10
11.KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 87 4540 56.07/7 77.37/11 133.44/10 61.16/11 195.00/11
12.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 87 3366 64.26/11 86.07/13 150.33/12 60.18/10 210.51/12
13.MUREK, Emilia HKS Azymut Mochy 13 3579 75.12/13 100.08/14 175.20/14 93.13/13 268.33/13
14.MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut Mochy 13 3262 95.12/15 107.29/15 202.41/15 101.28/14 304.09/14
MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 31 3959 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
KMIECIŃSKA, Agata UKS Arkady Raszków 79 4996 101.17/16
UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady Raszków 79 4035 77.06/14 81.40/12 158.46/13
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha Warszawa 5 3152 48.19/1 67.46/2 116.05/1 50.56/2 167.01/1
2.POWICHROWSKA, Ilona UKS OSiR Góra Kalwar 87 2781 51.57/3 67.24/1 119.21/2 49.10/1 168.31/2
3.GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut Pabianice 81 4604 50.19/2 73.26/3 123.45/3 65.06/3 188.51/3
4.MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 13 4967 73.14/5 113.32/4 186.46/4 103.29/4 290.15/4
5.SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 86 4869 94.18/6 117.49/5 212.07/5 110.33/5 322.40/5
DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady Raszków 79 3060 62.21/4
Końcowe wyniki kategorii : K21 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HEPNEROVÁ, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 45.01/1 53.00/2 98.01/1 39.26/1 137.27/1
2.AZEBOVA, Nina OK 99 Hradec Kralove 46 48.06/3 61.42/3 109.48/3 52.42/4 162.30/2
3.ĎOUBALOVÁ, Věra KOB Dobruška 30 49.00/4 68.05/5 117.05/4 45.45/2 162.50/3
4.MORAWSKA, Zuzanna Indywidualnie, Pomor 20 64.19/11 68.21/6 132.40/6 52.16/3 184.56/4
5.PETEROVÁ, Alena KOB Dobruška 30 66.59/12 69.21/7 136.20/9 53.39/5 189.59/5
6.BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel Kraków 1001528 61.12/9 73.03/8 134.15/7 64.43/8 198.58/6
7.BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan Gdańsk 62 4215 55.37/5 79.21/10 134.58/8 66.48/9 201.46/7
8.TURCZEROVÁ, Hana Klub vytrvalostních 28 75.26/15 80.14/11 155.40/14 55.13/6 210.53/8
9.KATERINA, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 67.08/13 74.52/9 142.00/10 69.57/11 211.57/9
10.KOZŁOWSKA, Olga UKS Patria Młynne 88 61.43/10 86.59/13 148.42/11 68.32/10 217.14/10
11.FILIPCZAK, Natalia PUKS Młode Orły NDM 64 1927 58.31/8 100.05/15 158.36/15 63.44/7 222.20/11
12.JĘDROWSKA, Katarzyna KS Hades Poznań 35 4149 68.09/14 81.41/12 149.50/12 73.15/12 223.05/12
13.KALATA, Agnieszka 10DKPanc 109 56.47/7 95.18/14 152.05/13 88.27/16 240.32/13
14.SZCZĘSNA, Daria IWsp SZ 23 82.54/18 117.17/19 200.11/18 77.51/14 278.02/14
15.DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij Osiek 92 3872 79.01/17 116.48/18 195.49/17 86.13/15 282.02/15
16.AERDEN, Eske Kempische Orientatie 26 115.44/20 111.05/17 226.49/19 105.16/18 332.05/16
LOSMANOVÁ, Zuzana OK Lokomotiva Pardub 51 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
CHMELAŘOVÁ, Michaela OK Slavia Hradec Krá 52 45.49/2 52.54/1 98.43/2 DNF / NKL /
BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 81 339 56.21/6 65.41/4 122.02/5 DNF / NKL /
KOZŁOWSKA, Wiktoria UKS Patria Młynne 88 78.15/16 102.26/16 180.41/16 NKL-bPK / NKL /
JAKÓB, Aleksandra 1PBLog 107 86.52/19 DNF / NKL / DNF / NKL /
KUFEL, Agata MKS Paulinum Jelenia 42 5426 76.53/13 /
ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra MKS Paulinum Jelenia 42 5495 88.36/17 /
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOSOVÁ, Denisa Czech National Team 8 47.33/1 61.03/1 108.36/1 41.19/5 149.55/1
2.WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald Poznań 98 724 50.49/4 62.50/2 113.39/2 40.00/3 153.39/2
3.HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald Poznań 98 1524 52.56/7 63.54/3 116.50/4 37.26/1 154.16/3
4.HORČIČKOVÁ, Vendula Czech National Team 8 48.35/2 67.16/5 115.51/3 39.58/2 155.49/4
5.KNAPOVÁ, Jana Czech National Team 8 51.18/5 72.44/7 124.02/6 40.44/4 164.46/5
6.TEPLÁ, Karolína Czech National Team 8 50.12/3 71.10/6 121.22/5 47.27/9 168.49/6
7.ZVĚŘINOVÁ, Martina OK Lokomotiva Pardub 51 51.38/6 73.01/8 124.39/7 44.33/7 169.12/7
8.ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport Warszawa 54 3480 62.10/13 83.51/11 146.01/9 46.06/8 192.07/8
9.PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl Iw 85 1177 59.15/11 86.41/12 145.56/8 49.31/13 195.27/9
10.OLEJNIK, Agata UKS Orientuś Łódź 86 376 57.42/10 91.01/15 148.43/10 48.17/12 197.00/10
11.DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut Mochy 13 3584 54.03/8 98.45/19 152.48/11 48.07/11 200.55/11
12.TOPÓR, Magdalena WKS Wawel Kraków 1002935 72.09/16 82.30/9 154.39/12 53.44/14 208.23/12
13.MORAWSKA, Anna Indywidualnie, Pomor 20 234 70.59/15 97.11/17 168.10/16 57.44/16 225.54/13
14.WIELEBA, Marlena PKO Harpagan Gdańsk 62 167 82.06/19 82.39/10 164.45/14 64.58/19 229.43/14
15.GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan Gdańsk 62 4764 78.33/18 88.47/14 167.20/15 64.26/18 231.46/15
16.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 99 3696 95.04/23 92.13/16 187.17/18 57.33/15 244.50/16
17.MORAWSKA, Urszula Indywidualnie, Pomor 20 74.12/17 113.58/24 188.10/19 71.34/22 259.44/17
18.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 99 1827 90.31/21 108.58/22 199.29/21 61.45/17 261.14/18
19.PACEK, Karolina OK! Sport Warszawa 54 2346 82.47/20 98.21/18 181.08/17 83.23/25 264.31/19
20.HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 35 930 90.46/22 108.42/21 199.28/20 70.13/21 269.41/20
21.BIAŁA, Weronika Indywidualnie 15 97.15/24 106.10/20 203.25/22 73.33/23 276.58/21
22.FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna WKS Wawel Kraków 1005332 121.03/25 112.09/23 233.12/23 82.00/24 315.12/22
INDRÁKOVÁ, Adéla Czech National Team 8 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
PETEROVÁ, Jana OK Lokomotiva Pardub 51 NKL-bPK / 66.41/4 NKL / 42.17/6 NKL /
RUFFEROVÁ, Iva OOB TJ Turnov 57 56.03/9 DNF / NKL / 48.04/10 NKL /
MAZUREK, Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 99 2223 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
BIEDERMAN, Adrianna WKS Wawel Kraków 1001509 69.57/14 86.53/13 156.50/13 NKL-bPK / NKL /
MAZAN, Aleksandra UKS Traper Złocienie 91 328 67.11/20 /
GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś Łódź 86 3046 61.32/12 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Team 360 stopni 74 91 44.16/1 58.25/1 102.41/1 38.00/3 140.41/1
2.PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 81 330 47.33/3 64.01/3 111.34/2 40.55/4 152.29/2
3.KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka Rumia 89 47.04/2 70.23/6 117.27/3 36.39/1 154.06/3
4.VÍTKOVÁ, Lucie OK 99 Hradec Kralove 46 57.04/4 63.23/2 120.27/4 36.52/2 157.19/4
5.NOVOTNÁ, Kateřina OK 99 Hradec Kralove 46 58.35/5 65.49/4 124.24/5 44.05/7 168.29/5
6.MACHOWSKA-KRUPA, Weronika UKS OSiR Góra Kalwar 87 483 59.01/6 70.21/5 129.22/6 42.07/6 171.29/6
7.ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Team 360 stopni 74 69.14/8 79.32/8 148.46/8 44.47/8 193.33/7
8.DYBKA, Katarzyna 12BZ 1 69.34/10 74.50/7 144.24/7 51.03/10 195.27/8
9.ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO Szczecin 31 3743 64.31/7 84.28/9 148.59/9 62.26/11 211.25/9
10.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10DKPanc 1094287 74.21/11 93.53/11 168.14/11 47.25/9 215.39/10
11.MARCINIAK, Maria KS Hades Poznań 35 69.16/9 88.36/10 157.52/10 64.19/12 222.11/11
DRĄGOWSKA, Malwina OK! Sport Warszawa 54 786 NKL-bPK /
SVOBODOVA, Jitka USK Praha 96 DNF / DNF / NKL / 41.14/5 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PTACKOVA, Veronika KOS Tesla Brno 32 42.49/1 50.59/1 93.48/1 38.48/2 132.36/1
2.MULÍČKOVÁ, Eva KOB Alfa Brno 29 44.58/2 51.02/2 96.00/2 39.31/3 135.31/2
3.BIOLIK, Agnieszka UNTS Warszawa 95 2178 45.51/3 74.16/9 120.07/4 48.11/4 168.18/3
4.MRÁZKOVÁ, Jana OB Kotlářka 44 57.11/5 67.59/5 125.10/5 50.06/6 175.16/4
5.KOVALČÍKOVÁ, Eva Orientační běh Opava 59 66.17/9 64.12/4 130.29/8 50.22/7 180.51/5
6.HOLASOVA, Sarka AOP 2 47.23/4 70.53/7 118.16/3 64.17/10 182.33/6
7.HRUŠOVÁ, Dagmar OK 99 Hradec Kralove 46 60.22/8 68.10/6 128.32/6 59.10/8 187.42/7
8.JANAS, Irena UKS Kometa Gliwice 84 4514 58.23/7 88.03/10 146.26/9 60.25/9 206.51/8
9.KURFÜRSTOVÁ, Magdalena FS Praha 11 68.58/11 89.24/11 158.22/10 72.05/13 230.27/9
10.POZDÍLKOVÁ, Alena OK 99 Hradec Kralove 46 82.47/12 91.22/12 174.09/11 67.19/11 241.28/10
11.ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades Poznań 35 915 68.26/10 117.23/13 185.49/12 68.24/12 254.13/11
LIBROVÁ, Lucie Orientační běh Opava 59 DNF / 57.10/3 NKL / 49.12/5 NKL /
KUTLVAŠROVÁ, Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchl 58 38.05/1 /
DOUSKOVA, Klara KOS Tesla Brno 32 58.17/6 71.56/8 130.13/7
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ZURYNKOVA, Jana VŠTJ Ekonom Praha 97 42.29/1 44.42/1 87.11/1 33.54/2 121.05/1
2.KOSOVÁ, Michaela OK 99 Hradec Kralove 46 47.50/4 49.32/3 97.22/4 39.57/4 137.19/2
3.RADOVÁ, Martina KOB Alfa Brno 29 45.00/3 48.58/2 93.58/2 46.51/10 140.49/3
4.STREGLOVA, Andrea OOS TJ Spartak Vrchl 58 43.10/2 52.58/4 96.08/3 46.13/8 142.21/4
5.PRUSOVA, Marketa USK Praha 96 48.51/5 55.15/6 104.06/5 51.42/16 155.48/5
6.LIBUSE, Fantova VŠTJ Ekonom Praha 97 56.53/9 56.57/7 113.50/6 45.58/7 159.48/6
7.MARCELA, Konecna VŠTJ Ekonom Praha 97 54.40/7 66.43/11 121.23/9 39.03/3 160.26/7
8.ROSZAK, Maja UMKS Kwidzyn 93 4192 65.00/15 53.43/5 118.43/8 43.19/5 162.02/8
9.KOZŁOWSKA, Jolanta UKS Patria Młynne 88 2841 55.59/8 59.45/8 115.44/7 48.29/13 164.13/9
10.KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 81 2953 59.55/12 61.42/9 121.37/10 45.11/6 166.48/10
11.LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan Gdańsk 62 4847 57.33/10 75.45/13 133.18/13 46.49/9 180.07/11
12.DRZKOVA, Marketa OK Lokomotiva Pardub 51 67.53/17 64.58/10 132.51/12 49.44/14 182.35/12
13.WINNIG, Anke IHW Berlin 14 51.29/6 79.58/16 131.27/11 51.29/15 182.56/13
14.LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel Kraków 1004272 59.52/11 89.32/18 149.24/17 47.41/11 197.05/14
15.TRYKOZKO, Urszula Team 360 stopni 74 2691 64.38/14 79.37/15 144.15/15 54.09/17 198.24/15
16.SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel Kraków 1003655 71.49/20 76.58/14 148.47/16 57.39/18 206.26/16
17.MAŠATOVÁ, Zora OK 99 Hradec Kralove 46 65.25/16 71.42/12 137.07/14 79.40/20 216.47/17
18.NOWICKA-BIELECKA, Kornelia UKS Siódemka Rumia 89 2729 71.27/19 85.26/17 156.53/18 65.25/19 222.18/18
19.BOHÁČOVÁ, Alena OB Kunvald 45 89.42/22 96.03/19 185.45/19 93.55/22 279.40/19
MURAWSKA, Ewa HKS Azymut Mochy 13 5392 92.51/23 102.11/20 195.02/21 NKL-bPK / NKL /
HÁJKOVÁ, Kateřina KOS Tesla Brno 32 87.21/21 103.04/21 190.25/20 NKL-bPK / NKL /
FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 35 4413 NKL-bPK / 114.12/22 NKL / NKL-bPK / NKL /
KOZIŃSKA, Beata 1PBLog 107 63.24/13 DNF / NKL / DNF / NKL /
KAMIŃSKA-SULICH, Iwona KS Artemis Wrocław 34 89.53/21 /
KULICKA, Agata SSRS 70 1157 32.00/1 /
VELJACIKOVA, Marketa OK Sparta Praha 53 48.11/12 /
HALLANDER, Asa Centrum OK 6 68.02/18
OKSVOLD, Anna OK Kare 50 100.22/24
Końcowe wyniki kategorii : K50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOPECKÁ, Marcela OK 99 Hradec Kralove 46 34.37/2 40.13/1 74.50/1 30.38/1 105.28/1
2.PODMOLÍKOVÁ, Dagmar SKOB Zlín 66 34.23/1 41.13/2 75.36/2 30.52/2 106.28/2
3.WOŁEK, Ewa UNTS Warszawa 95 1208 42.34/7 42.44/3 85.18/4 32.59/3 118.17/3
4.NOWAK, Barbara HKS Azymut Mochy 13 1222 41.31/5 44.44/5 86.15/5 40.56/7 127.11/4
5.WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk Wrocław 99 1400 47.32/11 44.15/4 91.47/6 38.26/5 130.13/5
6.SEIDLOVA, Jana TJ Spartak Rychnov 75 41.14/4 51.01/7 92.15/7 38.19/4 130.34/6
7.RŮŽIČKOVÁ, Kamila OK 99 Hradec Kralove 46 35.14/3 46.38/6 81.52/3 49.18/16 131.10/7
8.MORAWSKA, Irena Indywidualnie, Pomor 20 160 41.38/6 52.52/8 94.30/8 43.25/10 137.55/8
9.PIPKOVÁ, Táňa OK Lokomotiva Pardub 51 43.27/8 58.10/10 101.37/9 45.29/13 147.06/9
10.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 95 112 46.30/10 56.12/9 102.42/10 46.14/15 148.56/10
11.IVANA, Koucka VŠTJ Ekonom Praha 97 53.46/14 60.38/14 114.24/11 43.28/11 157.52/11
12.WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45 Gdynia 80 238 61.15/19 60.36/13 121.51/14 40.26/6 162.17/12
13.MÜLLEROVÁ, Zorka Bajecne zeny v orien 3 44.57/9 77.50/20 122.47/15 42.15/8 165.02/13
14.OTRUSINOVÁ, Helena KOB Alfa Brno 29 53.23/13 61.04/15 114.27/12 52.46/19 167.13/14
15.TOPÓR, Monika WKS Wawel Kraków 1003372 57.02/16 59.20/11 116.22/13 52.12/18 168.34/15
16.KURZYP, Anna WKS Śląsk Wrocław 99 4745 59.33/18 68.27/17 128.00/16 45.10/12 173.10/16
17.BUGAJ, Teresa WKS Wawel Kraków 1003313 56.39/15 74.35/18 131.14/17 46.10/14 177.24/17
18.MAŇÁKOVÁ, Silvie OK 99 Hradec Kralove 46 65.55/21 68.24/16 134.19/18 56.11/20 190.30/18
19.NADERA, Agata CX80 Kalisz 7 58.45/17 76.31/19 135.16/19 58.35/21 193.51/19
20.AZEBOVA, Martina OK 99 Hradec Kralove 46 51.36/12 107.14/24 158.50/21 50.46/17 209.36/20
21.TOMASZEWSKA, Monika CX80 Kalisz 7 78.24/22 78.54/21 157.18/20 72.22/24 229.40/21
22.DELANGHE, Anne-Marie Kempische Orientatie 26 90.08/23 100.27/22 190.35/23 69.25/23 260.00/22
KUCIŃSKA, Magdalena CX80 Kalisz 7 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
FENCLOVÁ, Markéta Lokomotiva Pardubice 40 64.36/20 106.53/23 171.29/22 DNF / NKL /
MYSLIVCOVÁ, Lenka OK Slavia Hradec Krá 52 59.27/12 / 43.20/9 /
HADAČOVÁ, Gabriela Orientační běh Opava 59 60.09/22 /
Końcowe wyniki kategorii : K55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNÁ, Ivana OK 99 Hradec Kralove 46 39.29/2 57.18/1 96.47/1 48.17/3 145.04/1
2.WOŁEK, Małgorzata UNTS Warszawa 95 3556 53.49/4 90.47/5 144.36/2 68.17/6 212.53/2
3.VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka Start Náchod 71 55.38/6 91.58/6 147.36/3 76.19/7 223.55/3
4.CYWIŃSKA-BYRCZEK, Katarzyna Indywidualnie 15 79.52/8 87.22/4 167.14/4 103.34/9 270.48/4
5.MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 67 66.09/7 127.54/7 194.03/5 103.18/8 297.21/5
CHMELAŘOVÁ, Marie OK Slavia Hradec Krá 52 42.17/3 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 90 1495 NKL-bPK / 63.44/3 NKL / 50.46/4 NKL /
HORNIK, Alicja WKS Grunwald Poznań 98 1296 DNF / DNF / NKL / 45.02/1 NKL /
TEPLA, Hanka OK Slavia Hradec Krá 52 37.46/1 45.13/2 /
DRĄGOWSKA, Marzena OK! Sport Warszawa 54 862 63.04/2 / 54.44/5 /
VELJACIKOVA, Marketa OK Sparta Praha 53 54.19/5
Końcowe wyniki kategorii : K60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 84 2181 39.26/2 65.51/2 105.17/2 52.23/1 157.40/1
2.KRÁLOVÁ, Zdenka SK Severka Šumperk 65 38.56/1 65.28/1 104.24/1 53.38/2 158.02/2
3.DUSILKOVA, Marie TJ Spartak Rychnov 75 56.53/3 88.40/3 145.33/3 76.24/3 221.57/3
NOVAKOVA, Pavla OK Doksy 47 60.55/4 103.28/4 164.23/4 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Team 360 stopni 74 5436 42.01/1 56.58/1 98.59/1 63.38/1 162.37/1
2.OLBRYCHT, Anna Indywidualnie, Mazow 18 229 87.22/2 177.38/2 265.00/2 117.48/2 382.48/2
BĚHOUNOVÁ, Jiřina OK 99 Hradec Kralove 46 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : Krótka 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BIELECKI, Michał UKS Siódemka Rumia 89 2855 0b.PK 32.10/2 0b.PK 36.38/1 0b.PK 68.48/1 0b.PK 29.14/3 0b.PK 98.02/1
2.MASTELA, Rafał Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 32.29/3 0b.PK 38.19/2 0b.PK 70.48/2 0b.PK 27.35/2 0b.PK 98.23/2
3.MąDRY, Paweł Indywidualnie, Małop 17 0b.PK 34.30/5 0b.PK 42.14/5 0b.PK 76.44/5 0b.PK 26.38/1 0b.PK103.22/3
4.PABICH, Marta UKS Azymut Pabianice 81 355 0b.PK 34.44/6 0b.PK 40.40/4 0b.PK 75.24/4 0b.PK 30.31/4 0b.PK105.55/4
5.BIELECKI, Tadeusz UKS Siódemka Rumia 89 0b.PK 33.12/4 0b.PK 39.02/3 0b.PK 72.14/3 0b.PK 34.22/5 0b.PK106.36/5
6.DUDEK, Izabela PUKS Młode Orły NDM 64 4819 0b.PK 42.22/8 0b.PK 43.12/6 0b.PK 85.34/7 0b.PK 34.54/6 0b.PK120.28/6
7.TOMASZEWSKI, Krzysztof CX80 Kalisz 7 0b.PK 43.38/9 0b.PK 45.06/7 0b.PK 88.44/8 0b.PK 35.00/7 0b.PK123.44/7
8.DOLEŽAL, Lukáš OK Slavia Hradec Krá 52 0b.PK 35.51/7 0b.PK 47.18/8 0b.PK 83.09/6 0b.PK 48.49/10 0b.PK131.58/8
9.KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut Mochy 13 4281 0b.PK 56.42/11 0b.PK 55.10/9 0b.PK111.52/10 0b.PK 35.04/8 0b.PK146.56/9
10.JANA, Hubackova VŠTJ Ekonom Praha 97 0b.PK 48.29/10 0b.PK 55.36/10 0b.PK104.05/9 0b.PK 47.56/9 0b.PK152.01/10
11.PALÁTOVÁ, Hana KOB Alfa Brno 29 0b.PK 63.47/12 0b.PK 84.57/13 0b.PK148.44/11 0b.PK 55.36/13 0b.PK204.20/11
12.CIURA, Marzena Indywidualnie 15 0b.PK172.44/14 0b.PK 77.17/12 0b.PK250.01/12 0b.PK 55.54/14 0b.PK305.55/12
13.SOCHA, Stanisław Indywidualnie 15 0b.PK127.25/13 0b.PK136.45/15 0b.PK264.10/13 0b.PK114.25/15 0b.PK378.35/13
14.MOSZKOWICZ, Monika WKS Wawel Kraków 1005199 5b.PK 76.02/15 0b.PK 69.22/11 5b.PK145.24/14 0b.PK 49.26/11 5b.PK194.50/14
VERBIN, Oded Israel Orienteering 22 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
BRZÓSTEK, Szymon Katowice 25 DNF / / 0b.PK 50.28/12 /
DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum/10DKPan 1101101 0b.PK 24.50/1
MULICKOVA, Zuzana 0b.PK 85.09/14 /
Końcowe wyniki kategorii : M10 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GÓRSKI, Krzesimir MKS Paulinum Jelenia 42 5415 31.53/3 33.25/1 65.18/1 28.01/2 93.19/1
2.KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 4637 29.55/2 39.08/2 69.03/2 26.16/1 95.19/2
3.SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper Złocienie 91 4920 25.59/1 43.14/3 69.13/3 38.53/3 108.06/3
4.MYNAR, Matyas TJ Spartak Rychnov 75 32.54/4 44.49/4 77.43/4 46.40/5 124.23/4
LIBER, Tomáš Orientační běh Opava 59 DNF / 101.57/5 NKL / 44.43/4 NKL /
KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły NDM 64 4533 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOVALČÍK, Petr Orientační běh Opava 59 21.04/1 28.31/2 49.35/1 19.56/1 69.31/1
2.HOLAS, Stepan AOP 2 25.02/3 26.33/1 51.35/2 23.49/2 75.24/2
3.WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 81 4406 23.08/2 36.01/4 59.09/3 27.19/3 86.28/3
4.NOVOTNÝ, Kryštof OK 99 Hradec Kralove 46 27.12/5 32.47/3 59.59/4 27.36/4 87.35/4
5.KUTLVAŠR, Vladimír OOS TJ Spartak Vrchl 58 29.08/9 39.20/5 68.28/5 28.07/5 96.35/5
6.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 81 4402 27.15/6 43.17/7 70.32/6 28.49/6 99.21/6
7.FRANC, Julian Emilian HKS Azymut Mochy 13 4640 28.17/7 46.51/8 75.08/8 28.55/7 104.03/7
8.BASUS, Ondrej OK Sparta Praha 53 29.29/11 47.41/10 77.10/9 30.22/9 107.32/8
9.KOPECKÝ, Matěj OK 99 Hradec Kralove 46 30.41/12 47.24/9 78.05/10 33.02/10 111.07/9
10.PIETRZAK, Bruno HKS Azymut Mochy 13 5046 26.26/4 55.21/12 81.47/12 38.17/12 120.04/10
11.LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły NDM 64 5076 28.17/7 53.08/11 81.25/11 46.48/16 128.13/11
12.MYNAR, Daniel TJ Spartak Rychnov 75 35.39/13 60.41/14 96.20/13 43.05/14 139.25/12
13.WYRWA, Fabian HKS Azymut Mochy 13 41.27/15 68.09/16 109.36/14 37.33/11 147.09/13
14.JANAS, Aleksander UKS Kometa Gliwice 84 4515 51.17/17 76.38/17 127.55/16 49.37/17 177.32/14
15.JAGIELSKI, Adam HKS Azymut Mochy 13 5472 38.36/14 83.06/19 121.42/15 59.35/20 181.17/15
16.BORCZYK, Dawid PUKS Młode Orły NDM 64 4535 90.15/21 67.31/15 157.46/20 43.15/15 201.01/16
17.DRZKA, Filip OK Lokomotiva Pardub 51 66.20/18 84.16/20 150.36/17 55.51/19 206.27/17
18.SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 86 4874 48.37/16 102.21/21 150.58/18 55.40/18 206.38/18
19.MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut Mochy 13 4791 72.04/19 80.27/18 152.31/19 61.31/21 214.02/19
20.BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 4812 76.24/20 119.05/22 195.29/21 77.38/22 273.07/20
LIBER, Václav Orientační běh Opava 59 DNF / 55.43/13 NKL / 40.38/13 NKL /
TOMALA, Maciej MKS MOS Wrocław 41 4916 29.19/8 /
DOUSEK, Vilem KOS Tesla Brno 32 29.26/10 41.08/6 70.34/7
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 81 3879 43.06/2 39.50/1 82.56/1 33.58/1 116.54/1
2.WODZICKI, Filip MKS MOS Wrocław 41 4646 36.12/1 48.13/2 84.25/2 37.59/3 122.24/2
3.ZAREMBA, Adam UMKS Kwidzyn 93 3567 44.37/3 51.40/3 96.17/3 40.46/4 137.03/3
4.PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 93 3568 46.52/4 52.00/4 98.52/4 42.35/8 141.27/4
5.VELJACIK, Jonas OK Sparta Praha 53 47.43/5 59.59/5 107.42/5 34.53/2 142.35/5
6.DROŃ, Wiktor UMKS Kwidzyn 93 3784 47.51/6 67.04/7 114.55/7 41.01/5 155.56/6
7.GÓRSKI, Igor MKS Paulinum Jelenia 42 5013 48.16/7 73.33/8 121.49/8 42.20/7 164.09/7
8.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 4606 50.31/8 60.22/6 110.53/6 59.28/13 170.21/8
9.SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły NDM 64 4714 81.36/10 78.10/10 159.46/9 45.09/10 204.55/9
10.AERDEN, Torben Kempische Orientatie 26 137.44/11 120.53/12 258.37/10 78.15/15 336.52/10
PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 5 4395 NKL-bPK / 81.33/11 NKL / 42.48/9 NKL /
KĘDZIERSKI, Dawid HKS Azymut Mochy 13 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 110.59/16 NKL /
MOL, Adam HKS Azymut Mochy 13 5391 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
MURAWSKI, Rafał HKS Azymut Mochy 13 3578 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 64.59/14 NKL /
WYRWA, Tobiasz HKS Azymut Mochy 13 3865 NKL-bPK / DNF / NKL / 54.59/12 NKL /
KOZIAK, Michał KOS BnO Szczecin 31 4934 NKL-bPK / 73.36/9 NKL / 48.26/11 NKL /
RAWLUK, Alan KOS BnO Szczecin 31 4978 NKL-bPK / 129.37/13 NKL / 112.55/17 NKL /
HÁJEK, Štěpán KOS Tesla Brno 32 65.59/9 DNF / NKL / 41.53/6 NKL /
OKSVOLD, Walter OK Kare 50 NKL-bPK /
KRÓL, Jan UKS Arkady Raszków 79 4030
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PTACEK, Jonas KOS Tesla Brno 32 41.04/5 53.04/1 94.08/1 33.34/2 127.42/1
2.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk Wrocław 99 3502 37.49/1 57.38/3 95.27/2 34.21/4 129.48/2
3.PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 87 2780 44.34/7 59.45/6 104.19/5 35.30/6 139.49/3
4.BORUNSKÝ, Matěj Orientační běh Opava 59 39.41/2 60.36/7 100.17/3 39.54/12 140.11/4
5.ŁĄCKI, Jakub UKS OSiR Góra Kalwar 87 3296 44.36/8 60.51/8 105.27/6 38.44/9 144.11/5
6.SIEROŃ, Karol UKS Azymut Pabianice 81 4404 48.26/12 57.32/2 105.58/7 38.38/8 144.36/6
7.WÓJCIK, Paweł WKS Wawel Kraków 100 48.16/11 66.12/12 114.28/9 31.36/1 146.04/7
8.KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 81 3559 43.54/6 62.40/11 106.34/8 41.32/13 148.06/8
9.KURZYP, Michał WKS Śląsk Wrocław 99 3271 56.11/15 59.04/4 115.15/10 33.50/3 149.05/9
10.CIONOIU, Daniel TV Coburg- Neuses 78 40.10/4 62.00/10 102.10/4 49.51/16 152.01/10
11.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 87 3907 58.51/16 59.33/5 118.24/11 35.03/5 153.27/11
12.TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 87 3841 47.43/10 77.28/14 125.11/13 37.34/7 162.45/12
13.DURMA, Jerzy UKS Azymut Pabianice 81 4457 66.14/19 60.56/9 127.10/14 39.12/10 166.22/13
14.PISAREK, Kordian WKS Wawel Kraków 1004263 54.38/13 66.14/13 120.52/12 55.25/17 176.17/14
15.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 31 4785 47.04/9 87.12/15 134.16/15 42.07/14 176.23/15
16.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 81 4169 54.52/14 98.12/16 153.04/16 44.06/15 197.10/16
17.KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO Szczecin 31 3664 62.28/18 101.49/17 164.17/17 57.26/18 221.43/17
18.WASILEWSKI, Mikołaj UKS OSiR Góra Kalwar 87 2779 88.05/20 104.17/18 192.22/18 61.09/19 253.31/18
19.LIOR, Amit Israel Orienteering 22 106.38/21 129.32/19 236.10/19 77.04/20 313.14/19
KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk Wrocław 99 4293 60.05/17 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
ZURYNEK, Jan VŠTJ Ekonom Praha 97 39.48/11 /
OKSVOLD, William OK Kare 50 40.01/3
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 86 2127 42.32/2 63.15/1 105.47/1 40.16/2 146.03/1
2.SZTRANEK, Jan UKS Azymut Pabianice 81 2653 47.40/4 66.23/2 114.03/3 42.25/4 156.28/2
3.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 95 3174 56.35/7 69.16/4 125.51/4 39.55/1 165.46/3
4.WOŁEK, Stanisław UNTS Warszawa 95 3557 54.04/5 76.40/5 130.44/5 49.03/6 179.47/4
5.KOLÁŘ, Šimon OK Slavia Hradec Krá 52 44.27/3 91.36/7 136.03/6 46.11/5 182.14/5
6.RADA, Štěpán KOB Alfa Brno 29 55.24/6 99.51/9 155.15/7 67.23/11 222.38/6
7.PALÁT, Tomáš KOB Alfa Brno 29 95.47/9 82.30/6 178.17/8 61.40/10 239.57/7
8.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR Góra Kalwar 87 4541 127.28/10 93.20/8 220.48/10 61.39/9 282.27/8
9.SOBIEPANEK, Maksymilian UKS OSiR Góra Kalwar 87 3759 133.29/11 100.45/10 234.14/11 51.09/8 285.23/9
10.RAWLUK, Patryk KOS BnO Szczecin 31 4979 95.01/8 125.11/12 220.12/9 69.28/12 289.40/10
DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 40.12/1 67.46/3 107.58/2 NKL-bPK / NKL /
GRYC, Ondrej KOS Tesla Brno 32 41.45/3 /
BALCAR, Jiří TJ Start Náchod 76 101.50/11 / 49.16/7 /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PIERZCHAŁA, Michał UNTS Warszawa 95 2411 46.11/1 87.57/1 134.08/1 47.10/1 181.18/1
2.MICHALAK, Kacper UNTS Warszawa 95 2980 65.13/4 90.38/2 155.51/2 68.11/2 224.02/2
3.ANDRZEJCZAK, Maciej UKS Azymut Pabianice 81 2192 57.23/2 107.57/4 165.20/3 72.26/3 237.46/3
4.FRIEBE, Jonas OLA TSV Deggendorf 55 63.31/3 107.56/3 171.27/4 89.58/4 261.25/4
Końcowe wyniki kategorii : M21 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.VÍTEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 56.52/5 60.50/1 117.42/2 41.45/3 159.27/1
2.ORANY, Vojtěch OK Jihlava 48 56.15/3 62.19/3 118.34/3 41.43/2 160.17/2
3.HEPNER, David OK Slavia Hradec Krá 52 52.06/1 61.21/2 113.27/1 47.59/5 161.26/3
4.JURCZYK, Maciej UKS Sparta Czyżowice 90 2064 54.14/2 73.40/5 127.54/4 51.45/8 179.39/4
5.MAŠATA, Roman OK 99 Hradec Kralove 46 63.23/9 72.59/4 136.22/6 48.17/6 184.39/5
6.BORGIEL, Jarosław UKS Sparta Czyżowice 90 1766 56.43/4 76.54/7 133.37/5 51.27/7 185.04/6
7.FLORIÁN, Vojtěch KOB Alfa Brno 29 63.53/10 80.56/9 144.49/7 63.07/12 207.56/7
8.FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 35 4415 66.03/11 84.39/10 150.42/8 58.10/9 208.52/8
9.KADEŘÁVEK, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 67.31/12 98.40/12 166.11/10 45.47/4 211.58/9
10.WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie, Mazow 18 94.25/15 111.49/13 206.14/11 68.07/13 274.21/10
11.KRUPA, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 4250 93.15/14 113.59/14 207.14/12 88.04/14 295.18/11
OTRUSINA, Jan KOB Alfa Brno 29 61.44/8 89.41/11 151.25/9 DNF / NKL /
ZEMAN, Jaroslav KOB Dobruška 30 99.04/16 121.21/15 220.25/13 DNF / NKL /
SZCZYGIELSKI, Jakub 1PBLog 107 75.16/13 DNF / NKL / DNF / NKL /
DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum/10DKPan 1101101 37.45/1 /
ČERNÝ, Michal OK 99 Hradec Kralove 46 74.23/6 / 61.02/10 /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 86 402 78.16/8 / 61.49/11 /
OKSVOLD, Ove Centrum OK 6 60.12/7
OKSVOLD, Anders OK Kare 50 58.04/6
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.OLEJNIK, Michał WKS Grunwald Poznań 98 340 48.11/1 73.59/1 122.10/1 44.04/3 166.14/1
2.KRÁL, Vojtěch Czech National Team 8 51.56/3 79.28/3 131.24/2 41.14/1 172.38/2
3.KUCA, Kacper UNTS Warszawa 95 2032 53.00/5 82.56/5 135.56/4 45.49/6 181.45/3
4.PABICH, Mariusz UKS Azymut Pabianice 81 338 52.52/4 87.42/8 140.34/6 43.19/2 183.53/4
5.KRAWCZYŃSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 2226 56.49/10 79.03/2 135.52/3 48.35/9 184.27/5
6.KALATA, Michał MKS Paulinum/10DKPan 110853 53.26/6 82.51/4 136.17/5 54.07/17 190.24/6
7.DUTKOWSKI, Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 99 774 54.05/7 92.11/11 146.16/8 45.04/5 191.20/7
8.BEDNARSKI, Jan UNTS Warszawa 95 4096 64.53/16 84.10/7 149.03/9 47.00/7 196.03/8
9.ZELINKA, Jiří O-mikron 56 55.12/9 94.08/13 149.20/10 50.51/13 200.11/9
10.DUDEK, Wojciech PUKS Młode Orły NDM 64 1171 67.06/22 90.17/9 157.23/12 50.25/12 207.48/10
11.STREGL, Matyas OOS TJ Spartak Vrchl 58 60.13/14 96.55/14 157.08/11 51.06/14 208.14/11
12.HOFFMANN, Mateusz LKO Leszno 38 7 62.45/15 98.55/17 161.40/14 54.11/18 215.51/12
13.ZDRAHAL, Tomas Hana Orienteering 12 66.07/20 93.26/12 159.33/13 56.51/22 216.24/13
14.JURCZYK, Tomasz UKS Sparta Czyżowice 90 1936 72.27/26 97.44/15 170.11/17 48.59/10 219.10/14
15.ĎOUBAL, Jan KOB Dobruška 30 65.24/19 97.58/16 163.22/15 60.52/26 224.14/15
16.TURCZER, Petr Klub vytrvalostních 28 68.51/24 104.12/19 173.03/18 59.17/24 232.20/16
17.HEWELT, Maciej PKO Harpagan Gdańsk 62 162 66.51/21 111.18/28 178.09/20 58.38/23 236.47/17
18.GALICZ, Karol BKS Wataha Warszawa 5 1853 78.40/33 107.54/23 186.34/27 52.05/15 238.39/18
19.HOLAS, Tomas AOP 2 77.15/30 106.24/22 183.39/25 55.42/19 239.21/19
20.REMEŠ, Petr OK Slavia Hradec Krá 52 71.47/25 105.49/21 177.36/19 62.42/27 240.18/20
21.KRASUSKI, Marcin OK! Sport Warszawa 54 2688 75.39/29 109.50/25 185.29/26 56.37/21 242.06/21
22.WOJARSKI, Michał Indywidualnie, Małop 17 1107 73.42/28 107.57/24 181.39/23 63.41/29 245.20/22
23.PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan Gdańsk 62 1625 78.02/31 114.38/29 192.40/28 53.03/16 245.43/23
24.VÁŇA, Martin OOB TJ Turnov 57 73.25/27 110.08/26 183.33/24 64.09/31 247.42/24
25.NOVOTNÝ, Radek OK 99 Hradec Kralove 46 67.46/23 131.19/32 199.05/31 59.44/25 258.49/25
26.BYRCZEK, Jan UKS Azymut 45 Gdynia 80 2726 84.00/34 111.14/27 195.14/29 64.06/30 259.20/26
27.GŁADECKI, Dawid UKS OSiR Góra Kalwar 87 3729 64.55/17 132.54/33 197.49/30 64.39/32 262.28/27
28.DŮREK, Milan OK Slavia Hradec Krá 52 98.32/36 145.56/34 244.28/32 71.20/33 315.48/28
LOSMAN, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
KETTNER, Lukas OK Kamenice 49 DNF / 115.05/30 NKL / 47.47/8 NKL /
ZVĚŘINA, Petr OK Lokomotiva Pardub 51 54.14/8 126.04/31 180.18/22 DNF / NKL /
PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl Iw 85 704 58.53/13 104.59/20 163.52/16 DNF / NKL /
RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś Łódź 86 2129 58.44/12 DNF / NKL / 62.58/28 NKL /
KURZYP, Stanisław WKS Śląsk Wrocław 99 2225 65.11/18 NKL-bPK / NKL / 49.16/11 NKL /
KOWALSKI, Wojciech WKS Śląsk Wrocław 99 50.55/2 DNF / NKL / DNF / NKL /
DRĄGOWSKI, Kuba MKS Paulinum Jelenia 42 684 91.34/10 / 44.42/4 /
CHARUBA, Łukasz UKS Orientuś Łódź 86 402 87.27/35
MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 99 1319 55.46/20 /
MANAK, Matej Czech National Team 8 / / / 84.52/34 /
UDRZAL, Tomas OK Lokomotiva Pardub 51 57.29/11 84.07/6 141.36/7
KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk/10DKPanc 1114836 78.15/32 100.22/18 178.37/21
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PABICH, Tomasz UKS Azymut Pabianice 81 331 40.03/1 67.24/1 107.27/1 42.51/3 150.18/1
2.PALÁT, Petr KOB Alfa Brno 29 40.10/2 79.53/2 120.03/2 38.39/1 158.42/2
3.KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan Gdańsk 62 4349 48.03/3 85.51/7 133.54/4 43.21/5 177.15/3
4.KONARCZAK, Dariusz 17BZ/KS Hades 108903 59.21/8 81.27/4 140.48/5 41.30/2 182.18/4
5.PRUSA, Michal USK Praha 96 52.21/5 80.05/3 132.26/3 52.34/8 185.00/5
6.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 87 1673 59.41/9 85.32/6 145.13/6 50.06/6 195.19/6
7.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut Mochy 13 4909 61.52/12 88.47/8 150.39/8 61.05/10 211.44/7
8.HANZL, Tomáš Sportcentrum Jičín 68 59.15/7 102.55/12 162.10/10 54.21/9 216.31/8
9.KOPECKÝ, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 61.27/11 85.21/5 146.48/7 71.22/12 218.10/9
10.DUDA, Jakub KInO ORIENTOP Wrocła 27 5327 61.17/10 112.16/13 173.33/11 74.33/13 248.06/10
11.JAGIELSKI, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 5471 84.14/14 91.14/9 175.28/12 78.37/15 254.05/11
12.DRĄGOWSKI, Piotr OK! Sport Warszawa 54 687 66.59/13 121.07/14 188.06/13 66.18/11 254.24/12
13.SURMA, Grzegorz PKO Harpagan Gdańsk 62 5147 93.27/15 129.34/15 223.01/14 94.00/18 317.01/13
STĘŻYCKI, Grzegorz 10DKPanc 1094684 56.11/6 98.26/11 154.37/9 NKL-bPK / NKL /
MARCINIAK, Tomasz KS Hades Poznań 35 DNF / DNF / NKL / 75.21/14 NKL /
ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 37 2852 49.39/4 NKL-bPK / NKL / NKL-bPK / NKL /
FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan Gdańsk 62 4370 NKL-bPK / 98.25/10 NKL / 91.58/17 NKL /
BORANEK, Petr USK Praha 96 DNF / DNF / NKL / 51.47/7 NKL /
MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie 15 98.36/16 113.48/19 /
SOUČEK, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 82.16/16 /
SVOBODA, Lukáš STS Cervenka 72 DNF / / 43.02/4 /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MRÁZEK, Jiří OB Kotlářka 44 50.54/1 64.20/1 115.14/1 39.58/1 155.12/1
2.GOLINOWSKI, Paweł 10DKPanc 1092892 54.06/4 73.43/4 127.49/3 42.55/2 170.44/2
3.PTACEK, Ondrej KOS Tesla Brno 32 51.40/2 71.29/2 123.09/2 50.05/5 173.14/3
4.LESTINSKY, Tomas Orienteering Adventu 60 53.53/3 77.49/6 131.42/5 46.42/3 178.24/4
5.MULÍČEK, Ondřej KOB Alfa Brno 29 61.12/7 77.16/5 138.28/6 47.26/4 185.54/5
6.HÁJEK, Ondřej KOS Tesla Brno 32 55.37/5 72.48/3 128.25/4 58.28/9 186.53/6
7.SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 86 4873 62.28/8 78.36/7 141.04/7 55.44/7 196.48/7
8.REJMENT, Daniel Centrum OK 6 67.18/9 83.48/9 151.06/8 51.39/6 202.45/8
9.KUTLVAŠR, Ruda OOS TJ Spartak Vrchl 58 69.20/11 81.53/8 151.13/9 69.01/16 220.14/9
10.BAŁDYGA, Daniel 12BZ 1 73.17/14 93.36/11 166.53/12 56.24/8 223.17/10
11.KUTKIEWICZ, Marcin Indywidualnie, Małop 17 5265 69.58/12 89.54/10 159.52/11 64.03/13 223.55/11
12.FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij Osiek 92 3873 67.45/10 102.12/16 169.57/13 61.45/12 231.42/12
13.PAWEŁ, Kaczmarski LKS Górzanka Nawojow 39 4317 85.27/17 97.50/14 183.17/15 64.19/14 247.36/13
14.PIETRZAK, Patryk HKS Azymut Mochy 13 1229 74.25/16 116.37/19 191.02/16 69.02/17 260.04/14
15.KURFÜRST, Pavel FS Praha 11 72.00/13 123.30/20 195.30/17 79.11/19 274.41/15
16.CIONOIU, Gheorghe TV Coburg- Neuses 78 102.07/19 137.29/21 239.36/18 104.17/21 343.53/16
DERLATKO, Marek HKS Azymut Mochy 13 NKL-LIM / 97.04/13 NKL / 65.28/15 NKL /
PLESIŃSKI, Mariusz 10DKPanc 1091304 NKL-bPK / 95.05/12 NKL /
HRUŠA, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 85.37/18 NKL-bPK / NKL / 73.52/18 NKL /
POZDÍLEK, Martin OK 99 Hradec Kralove 46 73.34/15 104.53/17 178.27/14 NKL-bPK / NKL /
STEFANIAK, Marcin OK! Sport Warszawa 54 96.28/20 /
GABROWSKI, Karol POLISPORTIVA 'G. MAS 63 110.17/18 / 59.53/11 /
KUBISIAK, Marek SSRS 70 2107 59.18/10 /
DOUSEK, Robert KOS Tesla Brno 32 57.02/6 101.25/15 158.27/10
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BASUS, Petr OK Sparta Praha 53 45.23/2 55.26/2 100.49/1 35.41/2 136.30/1
2.NOWAK, Remigiusz KS Hades Poznań 35 907 44.06/1 66.51/8 110.57/6 32.54/1 143.51/2
3.KOVALČÍK, Tomáš Orientační běh Opava 59 45.48/3 64.56/6 110.44/5 38.39/3 149.23/3
4.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper Złocienie 91 2906 47.03/4 57.53/3 104.56/2 45.05/10 150.01/4
5.GMUR, Karol WKS Śląsk Wrocław 99 1237 52.12/8 54.43/1 106.55/3 43.40/8 150.35/5
6.BORUNSKÝ, Tomáš Orientační běh Opava 59 48.47/5 61.37/4 110.24/4 44.19/9 154.43/6
7.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport Warszawa 54 1130 51.01/6 65.03/7 116.04/7 38.53/4 154.57/7
8.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 81 2652 53.57/9 63.46/5 117.43/8 40.27/5 158.10/8
9.VÁVRA, Jaroslav OK Lokomotiva Pardub 51 54.19/11 67.02/9 121.21/9 40.41/6 162.02/9
10.ORANY, Tomáš OK Jihlava 48 53.58/10 68.05/10 122.03/10 49.30/17 171.33/10
11.CISZEK, Marcin CSWIiCh/Śląsk Wrocła 1131330 56.37/13 68.55/12 125.32/11 47.47/14 173.19/11
12.JANAS, Sebastian UKS Kometa Gliwice 84 4512 57.44/14 68.37/11 126.21/12 51.47/21 178.08/12
13.MÜLLER, Denis IHW Berlin 14 58.29/15 71.25/13 129.54/13 49.25/16 179.19/13
14.VELJACIK, Pavel OK Sparta Praha 53 56.12/12 76.59/14 133.11/14 51.38/19 184.49/14
15.KOLÁŘ, Viktor OK Slavia Hradec Krá 52 68.22/19 80.55/18 149.17/15 46.12/11 195.29/15
16.KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan Gdańsk 62 985 52.02/7 97.46/26 149.48/16 48.54/15 198.42/16
17.SZMYT, Łukasz HKS Azymut Mochy 13 4634 75.10/22 80.22/17 155.32/21 46.23/12 201.55/17
18.MOL, Krzysztof HKS Azymut Mochy 13 2866 59.58/16 96.05/23 156.03/22 47.37/13 203.40/18
19.SEROCKI, Wojciech UMKS Kwidzyn 93 3695 77.05/24 77.36/15 154.41/19 51.41/20 206.22/19
20.PIPEK, Kamil OK Lokomotiva Pardub 51 65.13/17 85.24/20 150.37/17 56.20/22 206.57/20
21.KUREČKA, Robert KOB Alfa Brno 29 67.51/18 83.57/19 151.48/18 58.01/25 209.49/21
22.BIOLIK, Grzegorz UNTS Warszawa 95 2177 79.37/28 99.17/27 178.54/26 41.02/7 219.56/22
23.FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 35 4414 74.09/20 97.13/24 171.22/24 56.43/24 228.05/23
24.MURAWSKI, Piotr HKS Azymut Mochy 13 3588 78.09/25 93.05/21 171.14/23 58.27/26 229.41/24
25.PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 93 4190 76.23/23 103.09/30 179.32/27 56.23/23 235.55/25
26.DRZKA, Stepan OK Lokomotiva Pardub 51 78.25/26 102.22/29 180.47/29 59.02/27 239.49/26
27.JACHNA, Dariusz UMKS ORKAN Ostróda 94 2126 79.14/27 95.27/22 174.41/25 79.33/32 254.14/27
28.BRAATZ, Frank IHW Berlin 14 83.00/29 107.11/32 190.11/30 67.32/28 257.43/28
29.STROIŃSKI, Cezary HKS Azymut Mochy 13 3592 83.20/30 97.15/25 180.35/28 78.25/31 259.00/29
30.HÁP, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 89.31/31 103.57/31 193.28/31 73.24/30 266.52/30
31.LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan Gdańsk 62 4846 99.38/32 101.48/28 201.26/32 70.17/29 271.43/31
KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut Mochy 13 4636 74.46/21 79.55/16 154.41/19 NKL-bPK / NKL /
BADARYCZ, Piotr Indywidualnie 15 51.19/18 /
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PODMOLÍK, Tomáš SKOB Zlín 66 38.54/1 48.59/1 87.53/1 32.22/1 120.15/1
2.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk Wrocław 99 717 42.43/4 51.19/2 94.02/2 38.08/3 132.10/2
3.MOSZKOWICZ, Paweł WKS Wawel Kraków 100826 45.23/6 55.37/4 101.00/6 37.34/2 138.34/3
4.STASZAK, Artur UNTS Warszawa 95 2013 42.03/3 55.56/5 97.59/4 40.47/4 138.46/4
5.DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 39 1195 41.43/2 58.18/6 100.01/5 43.07/5 143.08/5
6.WRZESIŃSKI, Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 99 1138 45.52/7 64.50/8 110.42/7 46.34/8 157.16/6
7.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel Kraków 1003192 47.42/9 64.47/7 112.29/8 49.06/11 161.35/7
8.NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 7 48.47/11 67.31/9 116.18/9 47.09/10 163.27/8
9.MICHALAK, Tomasz UNTS Warszawa 95 2981 48.07/10 69.03/10 117.10/10 50.38/13 167.48/9
10.URBANIAK, Krzysztof Team 360 stopni 74 522 46.43/8 75.50/14 122.33/11 52.11/14 174.44/10
11.ANTONOWICZ, Jerzy Team 360 stopni 74 90 55.48/14 71.51/12 127.39/13 49.41/12 177.20/11
12.PISAREK, Piotr WKS Wawel Kraków 1004588 59.33/16 82.05/17 141.38/15 46.49/9 188.27/12
13.WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45 Gdynia 80 158 49.48/12 79.16/15 129.04/14 61.06/17 190.10/13
14.RŮŽIČKA, Ivan OK 99 Hradec Kralove 46 55.11/13 71.13/11 126.24/12 64.27/19 190.51/14
15.VAN BOVEN, Donald TROL 77 56.34/15 89.28/19 146.02/17 57.23/16 203.25/15
16.SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk Wrocław 99 4648 63.31/18 83.12/18 146.43/18 61.34/18 208.17/16
17.AERDEN, Frank Kempische Orientatie 26 84.39/20 100.41/20 185.20/20 71.48/20 257.08/17
18.MÜLLER, Robert Orienteering Adventu 60 71.42/19 112.31/22 184.13/19 82.57/21 267.10/18
19.PORTKA, Mariusz Indywidualnie, Opols 19 5232 105.39/21 108.07/21 213.46/21 93.51/22 307.37/19
BUCHNAJZER, Mariusz CX80 Kalisz 7 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
WRZOSEK, Zbigniew Indywidualnie, Mazow 18 569 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
LIOR, Ayal Israel Orienteering 22 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL / 131.20/23 NKL /
SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 81 4827 62.23/17 81.44/16 144.07/16 NKL-bPK / NKL /
ROMAN, Koucky VŠTJ Ekonom Praha 97 43.02/5 53.16/3 96.18/3 NKL-bPK / NKL /
GRYC, Jan KOS Tesla Brno 32 46.15/7 /
MYSLIVEC, Tomáš OK Slavia Hradec Krá 52 75.14/13 / 45.40/6 /
ZURYNEK, Jan VŠTJ Ekonom Praha 97 53.34/15 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HADAČ, Miroslav Orientační běh Opava 59 36.32/2 46.00/1 82.32/1 31.32/1 114.04/1
2.KOZŁOWSKI, Jacek UKS Patria Młynne 88 1044 35.39/1 48.45/2 84.24/2 34.17/2 118.41/2
3.NIESSNER, Piotr WKS Wawel Kraków 1002725 40.32/3 50.22/4 90.54/3 35.58/3 126.52/3
4.FENCL, Jiří Lokomotiva Pardubice 40 45.26/7 49.22/3 94.48/4 37.47/5 132.35/4
5.DE VEIRMAN, Andre TROL 77 47.22/9 50.40/6 98.02/7 37.34/4 135.36/5
6.WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 95 113 45.11/6 53.49/8 99.00/8 38.25/6 137.25/6
7.MORAWSKI, Paweł Indywidualnie, Pomor 20 145 43.16/4 52.14/7 95.30/5 51.22/9 146.52/7
8.CHMELAŘ, Pavel OK Slavia Hradec Krá 52 45.35/8 50.27/5 96.02/6 52.05/10 148.07/8
9.WOŁEK, Andrzej UNTS Warszawa 95 3555 53.07/10 58.16/9 111.23/10 42.00/7 153.23/9
10.VAN HOEY, Hendrik TROL 77 44.33/5 58.51/10 103.24/9 55.42/15 159.06/10
11.HLAVÁČEK, Lubomír OK 99 Hradec Kralove 46 63.41/15 77.41/13 141.22/13 52.30/11 193.52/11
12.AMAR, Itzik Israel Orienteering 22 58.44/12 82.07/14 140.51/12 54.22/14 195.13/12
13.PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 67 66.39/17 85.02/15 151.41/14 56.23/16 208.04/13
14.LUX, Zdeněk OB Kunvald 45 65.36/16 96.54/18 162.30/15 53.10/12 215.40/14
15.BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 35 3699 76.27/19 93.13/16 169.40/17 64.33/17 234.13/15
MALARZ, Zbigniew Indywidualnie, Opols 19 59.41/13 75.07/12 134.48/11 DNF / NKL /
LIBER, Vlastimil Orientační běh Opava 59 DNF / 67.05/11 NKL / 53.45/13 NKL /
HANUŠ, Luboš TJ Start Náchod 76 54.30/11 NKL-bPK / NKL / 45.33/8 NKL /
ŁUGOM, Andrzej 1PBLog 107 63.02/14 DNF / NKL / DNF / NKL /
DUTKOWSKI, Adam UKS Arkady Raszków 79 780 68.41/18 96.32/17 165.13/16
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GREPL, Ladislav Hana Orienteering 12 33.06/1 39.52/1 72.58/1 28.32/1 101.30/1
2.DUŠÁTKO, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 39.13/4 41.20/2 80.33/2 28.56/2 109.29/2
3.ZDRAHAL, Robert Hana Orienteering 12 38.14/2 45.35/3 83.49/3 36.09/6 119.58/3
4.MIREK, Fanta VŠTJ Ekonom Praha 97 42.08/6 46.32/4 88.40/4 36.09/6 124.49/4
5.DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel Kraków 1001533 45.11/8 49.40/8 94.51/8 32.03/3 126.54/5
6.WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 39 1121 38.44/3 54.57/11 93.41/6 33.36/5 127.17/6
7.BĚHOUN, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 40.46/5 51.11/9 91.57/5 38.09/10 130.06/7
8.WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły NDM 64 1173 47.34/11 48.36/6 96.10/9 37.15/8 133.25/8
9.MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 stopni 74 1758 44.36/7 49.21/7 93.57/7 41.39/12 135.36/9
10.SEGAL, Davidi Israel Orienteering 22 45.27/9 52.28/10 97.55/10 48.14/15 146.09/10
11.TREJTNAR, Pavel OB Kunvald 45 52.05/13 60.09/12 112.14/11 37.23/9 149.37/11
12.POLEWSKI, Dariusz Indywidualnie, Opols 19 4258 53.48/14 60.54/13 114.42/12 49.42/16 164.24/12
13.ZDRÁHAL, Tomas Hana Orienteering 12 63.36/15 61.25/14 125.01/14 44.40/14 169.41/13
14.VISNA, Milan Hana Orienteering 12 46.50/10 83.08/20 129.58/15 42.14/13 172.12/14
15.MARKOWSKI, Adam UKS Energetyk Dychów 82 49.32/12 70.40/17 120.12/13 52.57/17 173.09/15
16.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 90 1496 66.08/16 82.16/19 148.24/16 53.35/19 201.59/16
17.SOUČEK, Pavel OK 99 Hradec Kralove 46 81.32/19 68.46/16 150.18/17 53.34/18 203.52/17
18.HNYK, Petr TJ Start Náchod 76 72.21/17 88.56/21 161.17/20 55.32/20 216.49/18
19.ALBERT, Frantisek Hana Orienteering 12 74.06/18 81.50/18 155.56/18 62.36/21 218.32/19
20.WOLLSTEIN, Dan Israel Orienteering 22 92.26/20 68.44/15 161.10/19 65.46/22 226.56/20
BÍLEK, Jaromír OB Kunvald 45 NKL-bPK / DNF / NKL / DNF / NKL /
JANŮ, Zdeněk Klub vytrvalostních 28 41.07/11 /
DRĄGOWSKI, Robert OK! Sport Warszawa 54 690 47.42/5 / 32.54/4 /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KALIBÁN, Pavel TJ Start Náchod 76 37.01/1 41.03/1 78.04/1 41.43/4 119.47/1
2.KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 33 528 42.38/2 50.34/2 93.12/2 39.36/2 132.48/2
3.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 34 44.32/3 55.04/3 99.36/3 40.33/3 140.09/3
4.POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojow 39 45.13/4 60.15/4 105.28/4 51.06/5 156.34/4
5.HORNIK, Zbigniew LKO Leszno 38 1554 64.03/8 61.07/5 125.10/6 37.27/1 162.37/5
6.OLBRYCHT, Janusz Indywidualnie, Mazow 18 228 52.42/5 67.45/7 120.27/5 57.08/7 177.35/6
7.ŠROLER, Zdeněk OB Kunvald 45 60.03/6 66.49/6 126.52/7 53.42/6 180.34/7
8.POHL, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 60.22/7 98.36/8 158.58/8 71.48/8 230.46/8
SITRIT, Meir Ben Israel Orienteering 22 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M70 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 37 190 39.46/1 64.04/4 103.50/2 39.56/1 143.46/1
2.KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły NDM 64 69 41.11/2 59.27/2 100.38/1 55.37/6 156.15/2
3.MCSWAN, Georgy OLA TSV Deggendorf 55 41.48/3 62.22/3 104.10/3 55.33/5 159.43/3
4.HROBAŘ, Rudolf SRK Rychnov 69 65.16/9 51.06/1 116.22/4 45.35/2 161.57/4
5.GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk Wrocław 99 5303 50.55/6 68.22/5 119.17/5 57.00/7 176.17/5
6.SMOLKA, Milos Hana Orienteering 12 44.52/4 86.52/8 131.44/7 52.11/3 183.55/6
7.STREGL, Tomas OOS TJ Spartak Vrchl 58 51.47/7 83.02/6 134.49/8 53.28/4 188.17/7
8.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 84 2697 46.01/5 84.17/7 130.18/6 85.18/9 215.36/8
9.VITEK, Zdenek TJ Spartak Rychnov 75 53.21/8 112.18/9 165.39/9 75.27/8 241.06/9
DVOŘÁK, Vlastimil Baník Ostrava 4 67.06/10 DNF / NKL / 95.15/10 NKL /
KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel Kraków 100830 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M75 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły NDM 64 1168 37.50/1 59.00/1 96.50/1 61.27/2 158.17/1
2.SOKOLAR, Zdeněk TJ Start Náchod 76 47.59/2 62.23/2 110.22/2 57.28/1 167.50/2
3.SEIDL, Karel TJ Spartak Rychnov 75 59.07/3 66.13/3 125.20/3 68.52/3 194.12/3
4.MINSKY, Menachem Israel Orienteering 22 74.28/4 115.18/4 189.46/4 76.21/4 266.07/4
Końcowe wyniki kategorii : M80 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOVOTNÝ, Petr OK 99 Hradec Kralove 46 47.55/1 67.35/1 115.30/1 69.27/1 184.57/1
Końcowe wyniki kategorii : Rodzinna 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KURFÜRSTOVÁ, Anna FS Praha 11 0b.PK 28.27/1 0b.PK 40.22/1 0b.PK 68.49/1 0b.PK 37.57/3 0b.PK106.46/1
2.MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel Kraków 1005196 0b.PK 36.51/3 0b.PK 45.30/2 0b.PK 82.21/2 0b.PK 31.49/1 0b.PK114.10/2
3.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel Kraków 1005223 0b.PK 37.03/4 0b.PK 45.39/3 0b.PK 82.42/3 0b.PK 32.20/2 0b.PK115.02/3
4.KUTLVAŠROVÁ, Marta OOS TJ Spartak Vrchl 58 0b.PK 42.11/6 0b.PK 50.34/4 0b.PK 92.45/4 0b.PK 47.07/6 0b.PK139.52/4
5.MASTELA, Michał i Hania Jastrzębie-Zdrój 24 0b.PK 36.48/2 0b.PK 57.17/6 0b.PK 94.05/5 0b.PK 47.44/7 0b.PK141.49/5
6.VAN BOVEN, Lotte TROL 77 0b.PK 38.49/5 0b.PK 61.43/9 0b.PK100.32/6 0b.PK 43.39/5 0b.PK144.11/6
7.MRÁZEK, Václav OB Kotlářka 44 0b.PK 52.50/8 0b.PK 56.13/5 0b.PK109.03/7 0b.PK 49.14/8 0b.PK158.17/7
8.JANAS, Małgorzata UKS Kometa Gliwice 84 4513 0b.PK 55.50/12 0b.PK 62.47/10 0b.PK118.37/9 0b.PK 61.46/12 0b.PK180.23/8
9.MARCINIAK, Dorota Tadeusz KS Hades Poznań 35 0b.PK 49.36/7 0b.PK 60.37/7 0b.PK110.13/8 0b.PK 82.23/15 0b.PK192.36/9
10.SIUDEK, Piotr UKS Orientuś Łódź 86 0b.PK 83.50/15 0b.PK 60.40/8 0b.PK144.30/11 0b.PK 60.27/11 0b.PK204.57/10
11.PIETRZAK, Inez HKS Azymut Mochy 13 0b.PK 56.22/13 0b.PK 84.04/11 0b.PK140.26/10 0b.PK 75.30/13 0b.PK215.56/11
12.PUSTKOWSKI, Malina PKO Harpagan Gdańsk 62 4889 0b.PK 55.20/11 0b.PK114.27/13 0b.PK169.47/12 0b.PK 88.27/16 0b.PK258.14/12
13.RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan Gdańsk 62 4890 0b.PK 55.11/9 1b.PK 77.57/14 1b.PK133.08/14 0b.PK 76.00/14 1b.PK209.08/13
14.JURCZYK, Ida UKS Sparta Czyżowice 90 2052 0b.PK 55.11/9 2b.PK 52.59/15 2b.PK108.10/15 0b.PK 55.40/9 2b.PK163.50/14
MORAWSKA, Aniela UNTS Warszawa 95 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
MORAWSKI, Ignacy UNTS Warszawa 95 DNF / DNF / NKL / DNF / NKL /
BELA, Winnig IHW Berlin 14 0b.PK 79.52/14 DNF / NKL / 0b.PK 59.47/10 NKL /
BRZÓSTEK, Antoni Katowice 25 / 3b.PK 83.53/16 / DNF / /
SNÍTILOVÁ, Alžběta Klub vytrvalostních 28 1b.PK 78.27/17 /
MAZAN, Kacper KOS BnO Szczecin 31 0b.PK 41.19/4 /
WAŚKO, Donata UKS Arkady Raszków 79 0b.PK 89.27/16 0b.PK106.17/12 0b.PK195.44/13
Końcowe wyniki kategorii : Średnia 1.E 2.E Raz. 2.E 3.E Raz. 3.E
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SEREDYŃSKI, Tomasz Indywidualnie 15 0b.PK 56.43/2 0b.PK 38.44/2 0b.PK 95.27/1 0b.PK 36.52/2 0b.PK132.19/1
2.SORNAT, Paweł Indywidualnie 15 0b.PK 48.42/1 0b.PK 53.11/7 0b.PK101.53/2 0b.PK 34.58/1 0b.PK136.51/2
3.GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanó 36 4830 0b.PK 66.34/3 0b.PK 40.57/3 0b.PK107.31/3 0b.PK 40.46/3 0b.PK148.17/3
4.CIURA, Krzysztof Indywidualnie 15 0b.PK 68.30/4 0b.PK 56.21/8 0b.PK124.51/4 0b.PK 45.52/5 0b.PK170.43/4
5.KOZŁOWSKA, Maria UKS Patria Młynne 88 0b.PK 70.45/5 0b.PK 65.09/10 0b.PK135.54/7 0b.PK 51.55/7 0b.PK187.49/5
6.KOPECKÁ, Tereza OK 99 Hradec Kralove 46 0b.PK 74.45/6 0b.PK 51.22/6 0b.PK126.07/6 0b.PK 67.06/10 0b.PK193.13/6
7.ROMANIAK, Sebastian Szczodrkowice 73 0b.PK105.40/9 0b.PK 62.00/9 0b.PK167.40/8 0b.PK 59.53/8 0b.PK227.33/7
8.DOBOSZ, Aleksandra UKS OSiR Góra Kalwar 87 5323 0b.PK107.32/10 0b.PK110.26/11 0b.PK217.58/9 0b.PK 66.16/9 0b.PK284.14/8
PISAREK, Renata WKS Wawel Kraków 100 0b.PK103.31/8 DNF / NKL / 0b.PK 67.53/11 NKL /
MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie 15 0b.PK 50.44/5 /
DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum/10DKPan 1101101 0b.PK 29.19/1 /
DRZKOVA, Berenika OK Lokomotiva Pardub 51 0b.PK 46.33/6 /
GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Pułk Artylerii 112 / / / 0b.PK 45.40/4 /
TOMASZEWSKI, Jacek Dolnośląski Klub Cur 9 0b.PK 78.29/7 0b.PK 46.40/4 0b.PK125.09/5
|