Wyniki zawodów z miedzyczasami 01.08.2021 14:49:52
Sudety Cup 2021 4.E
===Podkarpacki OZOS======================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.8km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-70 3-72 4-55 5-100
1 HEPNEROVÁ, Tereza 21.26 2.54/2 8.35/2 12.11/2 19.04/1* 21.10/1* 21.26/1*
OK 99 Hradec Kralove 2.54/2 5.41/2 3.36/3 6.53/1* 2.06/12 0.16/3
2 JANAS, Agnieszka 27.47 2.58/4 7.44/1* 10.53/1* 26.06/2 27.31/2 27.47/2
UKS Kometa Gliwice 2.58/4 4.46/1* 3.09/1* 15.13/7 1.25/4 0.16/3
3 PABICH, Hanna 28.09 3.01/5 8.47/3 12.28/3 26.18/3 27.53/3 28.09/3
UKS Azymut Pabianice 3.01/5 5.46/3 3.41/4 13.50/5 1.35/7 0.16/3
4 KACZYŃSKA, Amelia 31.59 2.38/1* 11.47/6 15.10/4 30.20/4 31.46/4 31.59/4
PKO Harpagan Gdańsk 2.38/1* 9.09/6 3.23/2 15.10/6 1.26/5 0.13/1*
5 PTACKOVA, Lucie 32.28 3.29/6 14.27/7 19.15/7 30.28/5 32.08/5 32.28/5
KOS Tesla Brno 3.29/6 10.58/7 4.48/5 11.13/4 1.40/9 0.20/11
6 LORENC, Sara 33.25 4.11/9 15.15/8 20.18/8 31.26/6 33.07/6 33.25/6
UKS Azymut Pabianice 4.11/9 11.04/8 5.03/6 11.08/3 1.41/10 0.18/9
7 KOPECKÁ, Eliška 37.30 2.56/3 9.15/4 16.24/5 35.34/7 37.15/7 37.30/7
OK 99 Hradec Kralove 2.56/3 6.19/4 7.09/8 19.10/11 1.41/10 0.15/2
8 POZDÍLKOVÁ, Kateřina 38.14 3.35/7 10.06/5 17.09/6 36.20/8 37.58/8 38.14/8
OK 99 Hradec Kralove 3.35/7 6.31/5 7.03/7 19.11/12 1.38/8 0.16/3
9 GORZELNIAK, Maja 48.15 3.53/8 20.23/9 30.36/9 46.45/9 47.59/9 48.15/9
HKS Azymut Mochy 3.53/8 16.30/9 10.13/9 16.09/8 1.14/1* 0.16/3
10 KUREČKOVÁ, Zuzana 52.37 4.13/10 25.12/10 40.18/10 50.47/10 52.16/10 52.37/10
KOS Tesla Brno 4.13/10 20.59/10 15.06/10 10.29/2 1.29/6 0.21/12
11 HRUŠOVÁ, Kateřina 101.55 6.58/11 46.05/11 83.54/11 100.13/11 101.36/11 101.55/11
OK 99 Hradec Kralove 6.58/11 39.07/11 37.49/12 16.19/9 1.23/3 0.19/10
12 NOVOTNÁ, Anna 102.49 8.01/12 47.10/12 84.27/12 101.11/12 102.32/12 102.49/12
OK 99 Hradec Kralove 8.01/12 39.09/12 37.17/11 16.44/10 1.21/2 0.17/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.5km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-70 3-42 4-65 5-48 6-54 7-55 8-100
1 KUTLVAŠROVÁ, Pavla 23.55 3.32/3 6.15/1* 9.38/1* 12.44/1* 17.00/1* 19.36/1* 22.20/1* 23.38/1* 23.55/1*
OOS TJ Spartak Vrchlabí 3.32/3 2.43/1* 3.23/1* 3.06/4 4.16/2 2.36/2 2.44/11 1.18/10 0.17/9
2 HRUŠOVÁ, Lucie 25.15 4.04/6 7.17/5 10.40/3 13.43/2 19.01/2 21.59/2 23.50/2 25.01/2 25.15/2
OK 99 Hradec Kralove 4.04/6 3.13/3 3.23/1* 3.03/3 5.18/9 2.58/4 1.51/5 1.11/4 0.14/2
3 WYSOCKA, Michalina 28.00 3.48/5 11.52/13 15.24/9 18.16/7 22.43/6 25.18/3 26.48/3 27.44/3 28.00/3
MKS MOS Wrocław 3.48/5 8.04/13 3.32/3 2.52/2 4.27/4 2.35/1* 1.30/1* 0.56/1* 0.16/8
4 GORZELNIAK, Zofia 29.18 4.05/7 7.42/6 11.58/4 15.48/3 20.16/4 25.31/4 27.50/4 29.03/4 29.18/4
HKS Azymut Mochy 4.05/7 3.37/5 4.16/5 3.50/6 4.28/5 5.15/11 2.19/9 1.13/6 0.15/6
5 MIŚ, Milena 29.19 3.16/1* 6.16/2 10.16/2 16.07/4 19.44/3 25.50/5 27.56/5 29.07/5 29.19/5
HKS Azymut Mochy 3.16/1* 3.00/2 4.00/4 5.51/11 3.37/1* 6.06/12 2.06/6 1.11/4 0.12/1*
6 KAŹMIERCZAK, Magdalena 29.54 3.34/4 7.11/4 17.43/11 20.11/9 24.36/9 27.13/7 28.44/6 29.40/6 29.54/6
HKS Azymut Mochy 3.34/4 3.37/5 10.32/11 2.28/1* 4.25/3 2.37/3 1.31/2 0.56/1* 0.14/2
7 SEWERYN, Weronika 30.11 4.35/10 8.37/9 13.00/5 16.50/5 21.19/5 26.33/6 28.47/7 29.57/7 30.11/7
HKS Azymut Mochy 4.35/10 4.02/9 4.23/6 3.50/6 4.29/6 5.14/10 2.14/8 1.10/3 0.14/2
8 KLIMCZAK, Oksana 31.17 4.39/11 9.46/10 14.39/7 17.56/6 23.01/7 27.33/8 29.45/8 31.03/8 31.17/8
UKS Siódemka Rumia 4.39/11 5.07/10 4.53/7 3.17/5 5.05/7 4.32/9 2.12/7 1.18/10 0.14/2
9 POZDÍLKOVÁ, Zuzana 32.18 4.30/9 8.15/8 14.36/6 18.47/8 23.52/8 28.23/9 30.48/9 32.01/9 32.18/9
OK 99 Hradec Kralove 4.30/9 3.45/7 6.21/10 4.11/8 5.05/7 4.31/8 2.25/10 1.13/6 0.17/9
10 BOHNE, Amelia 41.56 3.25/2 6.56/3 25.42/12 29.58/12 35.32/11 38.35/10 40.24/10 41.38/10 41.56/10
HKS Azymut Mochy 3.25/2 3.31/4 18.46/13 4.16/9 5.34/11 3.03/5 1.49/4 1.14/8 0.18/11
11 GROCHAL, Nina 42.51 4.08/8 7.59/7 26.39/13 30.57/13 36.29/13 39.38/11 41.22/11 42.36/11 42.51/11
KS Kościelec Chrzanów 4.08/8 3.51/8 18.40/12 4.18/10 5.32/10 3.09/6 1.44/3 1.14/8 0.15/6
12 KURFÜRSTOVÁ, Marie 46.14 4.50/12 10.17/11 15.11/8 24.09/10 35.48/12 40.14/12 43.57/12 45.54/12 46.14/12
FS Praha 4.50/12 5.27/11 4.54/9 8.58/13 11.39/13 4.26/7 3.43/13 1.57/13 0.20/12
13 DZIK, Zofia 51.27 5.49/13 11.21/12 16.14/10 25.01/11 30.41/10 46.30/13 49.30/13 51.04/13 51.27/13
LKS Górzanka Nawojowa Góra 5.49/13 5.32/12 4.53/7 8.47/12 5.40/12 15.49/13 3.00/12 1.34/12 0.23/13
SZAFAREWICZ, Katarzyna DNF / / / / / / / / /
UMKS Kwidzyn / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.9km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-57 3-61 4-62 5-38 6-48 7-55 8-100
1 KOVALČÍKOVÁ, Alena 44.40 2.41/1* 9.28/1* 14.14/1* 20.50/1* 30.01/1* 38.58/1* 43.06/1* 44.24/1* 44.40/1*
Orientační běh Opava 2.41/1* 6.47/3 4.46/2 6.36/2 9.11/5 8.57/10 4.08/5 1.18/6 0.16/7
2 ORANYOVÁ, Sylva 44.56 3.39/5 9.43/3 18.56/8 25.18/4 32.38/3 39.38/2 43.28/2 44.42/2 44.56/2
OK Jihlava 3.39/5 6.04/1* 9.13/12 6.22/1* 7.20/1* 7.00/1* 3.50/4 1.14/3 0.14/2
3 KARAFIÁTOVÁ, Eliška 48.46 3.10/4 10.58/4 16.14/3 24.36/3 35.08/4 42.37/3 46.58/3 48.33/3 48.46/3
KOB Alfa Brno 3.10/4 7.48/6 5.16/4 8.22/6 10.32/8 7.29/2 4.21/7 1.35/11 0.13/1*
4 MOSZKOWICZ, Julia 50.14 3.06/3 9.33/2 14.47/2 23.47/2 32.36/2 43.10/4 48.34/4 49.58/4 50.14/4
WKS Wawel Kraków 3.06/3 6.27/2 5.14/3 9.00/7 8.49/2 10.34/12 5.24/12 1.24/7 0.16/7
5 WŁODARCZYK, Wiktoria 50.40 6.23/12 15.33/11 19.53/9 27.36/7 36.57/5 45.33/5 49.12/5 50.26/5 50.40/5
UKS Traper Złocieniec 6.23/12 9.10/9 4.20/1* 7.43/3 9.21/6 8.36/7 3.39/2 1.14/3 0.14/2
6 PTACKOVA, Julie 52.16 4.27/8 11.26/5 17.30/4 25.50/5 37.39/6 46.13/6 50.58/6 52.02/6 52.16/6
KOS Tesla Brno 4.27/8 6.59/5 6.04/7 8.20/5 11.49/12 8.34/6 4.45/9 1.04/2 0.14/2
7 BOREK, Alicja 53.22 5.31/10 12.27/6 18.37/7 26.53/6 38.41/7 47.19/7 52.03/7 53.06/7 53.22/7
UKS Traper Złocieniec 5.31/10 6.56/4 6.10/8 8.16/4 11.48/11 8.38/8 4.44/8 1.03/1* 0.16/7
8 KLIMCZAK, Olimpia 53.51 5.19/9 15.24/10 22.05/11 31.39/9 40.38/9 48.12/8 52.20/9 53.37/8 53.51/8
UKS Siódemka Rumia 5.19/9 10.05/11 6.41/10 9.34/8 8.59/4 7.34/4 4.08/5 1.17/5 0.14/2
9 STANIEC, Julia 54.02 6.21/11 16.22/12 22.55/12 32.30/12 41.23/10 48.56/10 52.16/8 53.45/9 54.02/9
MKS MOS Wrocław 6.21/11 10.01/10 6.33/9 9.35/9 8.53/3 7.33/3 3.20/1* 1.29/10 0.17/11
10 KLECHA, Weronika 55.09 2.50/2 13.00/8 18.16/6 28.00/8 39.07/8 48.41/9 53.26/10 54.54/10 55.09/10
HKS Azymut Mochy 2.50/2 10.10/12 5.16/4 9.44/10 11.07/9 9.34/11 4.45/9 1.28/9 0.15/6
11 ŁĄCKA, Julia 55.55 4.16/6 13.20/9 21.10/10 32.02/11 41.34/11 50.25/11 54.14/11 55.39/11 55.55/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.16/6 9.04/8 7.50/11 10.52/11 9.32/7 8.51/9 3.49/3 1.25/8 0.16/7
12 SZCZYGIEŁ, Hanna 58.20 4.25/7 12.29/7 17.52/5 31.55/10 43.23/12 51.18/12 56.04/12 58.00/12 58.20/12
MKS MOS Wrocław 4.25/7 8.04/7 5.23/6 14.03/12 11.28/10 7.55/5 4.46/11 1.56/12 0.20/12
KURASIŃSKA, Lena DNF / / / / / / / / /
HKS Azymut Mochy / / / / / / / / /
NOWAK, Zofia DNF / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / / /
CIASTOŃ, Oliwia DNF / / / / / / / / /
MKS MOS Wrocław / / / / / / / / /
JABŁOŃSKA, Amelia DNF / / / / / / / / /
MKS MOS Wrocław / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.5km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-42 4-43 5-53 6-40 7-37 8-45 9-50 10-48
11-54 12-55 13-100
1 HOLASOVA, Barbora 42.34 1.53/1* 6.04/1* 10.33/1* 14.53/1* 19.37/1* 23.20/1* 25.47/1* 28.31/1* 31.04/1* 37.32/1*
AOP 1.53/1* 4.11/1* 4.29/1* 4.20/2 4.44/1* 3.43/1* 2.27/1* 2.44/1* 2.33/1* 6.28/1*
39.40/1* 41.19/1* 42.22/1* 42.34/1*
2.08/1* 1.39/1* 1.03/1* 0.12/1*
2 KUREČKOVÁ, Klára 48.43 2.10/4 7.10/4 11.55/2 16.11/2 21.22/2 25.57/2 29.02/2 32.47/2 36.44/2 43.25/2
KOS Tesla Brno 2.10/4 5.00/3 4.45/2 4.16/1* 5.11/2 4.35/5 3.05/2 3.45/4 3.57/4 6.41/2
45.41/2 47.23/2 48.29/2 48.43/2
2.16/2 1.42/2 1.06/2 0.14/5
3 CISZEK, Katarzyna 51.26 3.55/10 9.50/9 14.50/5 19.29/3 25.10/3 29.16/3 32.37/3 35.35/3 39.08/3 45.53/3
WKS Śląsk Wrocław 3.55/10 5.55/5 5.00/3 4.39/3 5.41/3 4.06/2 3.21/3 2.58/2 3.33/2 6.45/3
48.14/3 49.59/3 51.11/3 51.26/3
2.21/3 1.45/3 1.12/4 0.15/6
4 GIELEC, Julia 66.50 2.05/3 7.00/2 12.02/3 25.25/7 35.21/7 39.31/7 43.06/7 46.17/6 50.06/6 58.15/4
UKS Orientuś Łódź 2.05/3 4.55/2 5.02/4 13.23/10 9.56/10 4.10/3 3.35/4 3.11/3 3.49/3 8.09/4
61.00/4 65.26/4 66.37/4 66.50/4
2.45/4 4.26/10 1.11/3 0.13/2
5 KOPECKÁ, Martina 67.47 2.23/7 8.37/5 13.43/4 19.36/4 26.28/4 32.11/4 40.46/6 46.46/7 51.08/7 61.00/5
OK 99 Hradec Kralove 2.23/7 6.14/6 5.06/5 5.53/6 6.52/4 5.43/8 8.35/9 6.00/10 4.22/5 9.52/6
64.13/5 66.07/5 67.30/5 67.47/5
3.13/5 1.54/4 1.23/5 0.17/8
6 HAJDUK, Maria 71.18 2.31/8 9.01/7 14.54/6 20.12/5 27.25/5 32.29/5 36.18/4 41.40/4 46.15/4 61.00/5
HKS Azymut Mochy 2.31/8 6.30/8 5.53/6 5.18/5 7.13/6 5.04/6 3.49/6 5.22/8 4.35/6 14.45/10
65.02/6 69.03/6 71.03/6 71.18/6
4.02/8 4.01/8 2.00/9 0.15/6
7 SZMYT, Aleksandra 73.16 2.15/5 10.59/10 17.04/7 22.11/6 29.18/6 34.27/6 38.15/5 43.43/5 48.18/5 62.59/7
HKS Azymut Mochy 2.15/5 8.44/10 6.05/7 5.07/4 7.07/5 5.09/7 3.48/5 5.28/9 4.35/6 14.41/9
66.59/7 71.00/7 73.03/7 73.16/7
4.00/7 4.01/8 2.03/10 0.13/2
8 DZWONKOWSKA, Paulina 78.42 2.19/6 8.47/6 17.53/8 27.16/8 36.27/8 42.46/9 48.47/8 54.06/8 59.41/8 70.26/8
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.19/6 6.28/7 9.06/8 9.23/8 9.11/7 6.19/9 6.01/7 5.19/7 5.35/10 10.45/7
74.30/8 76.49/8 78.22/8 78.42/8
4.04/10 2.19/7 1.33/7 0.20/9
9 KASPRZYK, Marta 79.42 3.16/9 9.48/8 18.55/9 28.18/10 37.30/10 43.49/10 49.50/9 55.03/9 60.36/9 71.28/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.16/9 6.32/9 9.07/9 9.23/8 9.12/8 6.19/9 6.01/7 5.13/6 5.33/9 10.52/8
75.31/9 77.46/9 79.22/9 79.42/9
4.03/9 2.15/5 1.36/8 0.20/9
10 KOZUŃ, Marika 80.22 2.01/2 7.07/3 21.32/10 27.47/9 37.26/9 41.49/8 54.41/10 58.35/10 63.16/10 72.38/10
UKS Azymut Pabianice 2.01/2 5.06/4 14.25/10 6.15/7 9.39/9 4.23/4 12.52/10 3.54/5 4.41/8 9.22/5
76.31/10 78.46/10 80.09/10 80.22/10
3.53/6 2.15/5 1.23/5 0.13/2
MŁYNKOWIAK, Karolina NKL-bPK 5.11/ 20.58/ 28.08/ 52.36/ 64.03/ 71.46/ / / / /
HKS Azymut Mochy 5.11/ 15.47/ 7.10/ 24.28/ 11.27/ 7.43/ / / / /
/ / 105.49/ 106.08/
/ / / 0.19/
MUREK, Emilia NKL-bPK 3.41/ 21.47/ 29.02/ 53.29/ 64.58/ 72.37/ / / / /
HKS Azymut Mochy 3.41/ 18.06/ 7.15/ 24.27/ 11.29/ 7.39/ / / / /
/ / 106.43/ 106.58/
/ / / 0.15/
MIKUŁA, Iga DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
MŁYNARCZYK, Kaja DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
CEGIEŁKA, Milena DNF / / / / / / / / / /
UKS Grom Sokolniki / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 4.8km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-60 3-46 4-37 5-40 6-47 7-31 8-52 9-35 10-42
11-58 12-55 13-100
1 POWICHROWSKA, Ilona 64.18 4.14/4 9.24/2 16.37/2 24.43/2 28.00/2 31.42/1* 36.42/1* 46.40/1* 49.17/1* 54.58/1*
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.14/4 5.10/1* 7.13/2 8.06/3 3.17/1* 3.42/1* 5.00/1* 9.58/1* 2.37/2 5.41/1*
59.38/1* 62.50/1* 64.03/1* 64.18/1*
4.40/1* 3.12/1* 1.13/2 0.15/1*
2 WRZEŚNIAK, Zofia 67.30 2.39/1* 9.06/1* 15.24/1* 22.56/1* 27.24/1* 32.28/2 37.50/2 48.20/2 50.34/2 57.13/2
BKS Wataha Warszawa 2.39/1* 6.27/2 6.18/1* 7.32/2 4.28/2 5.04/4 5.22/2 10.30/2 2.14/1* 6.39/3
62.49/2 66.07/2 67.14/2 67.30/2
5.36/2 3.18/2 1.07/1* 0.16/4
3 GROCHOWALSKA, Alicja 83.06 3.50/2 10.17/3 18.15/3 29.03/3 35.04/3 38.47/3 46.57/3 57.47/3 60.31/3 67.06/3
UKS Azymut Pabianice 3.50/2 6.27/2 7.58/3 10.48/5 6.01/3 3.43/2 8.10/3 10.50/3 2.44/3 6.35/2
74.03/3 81.26/3 82.50/3 83.06/3
6.57/3 7.23/5 1.24/3 0.16/4
4 SIUDEK, Agnieszka 134.43 8.04/5 23.51/5 36.42/4 46.33/4 58.31/4 63.42/4 75.20/4 105.01/4 109.25/4 119.30/4
UKS Orientuś Łódź 8.04/5 15.47/5 12.51/4 9.51/4 11.58/4 5.11/5 11.38/4 29.41/5 4.24/4 10.05/5
126.44/4 132.45/4 134.28/4 134.43/4
7.14/4 6.01/4 1.43/4 0.15/1*
5 MOL, Weronika 135.43 3.56/3 16.41/4 40.17/5 47.39/5 59.48/5 64.25/5 76.24/5 106.03/5 110.27/5 120.19/5
HKS Azymut Mochy 3.56/3 12.45/4 23.36/5 7.22/1* 12.09/5 4.37/3 11.59/5 29.39/4 4.24/4 9.52/4
127.47/5 133.39/5 135.28/5 135.43/5
7.28/5 5.52/3 1.49/5 0.15/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 4.8km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-60 3-46 4-37 5-40 6-47 7-31 8-52 9-35 10-42
11-58 12-55 13-100
1 ĎOUBALOVÁ, Věra 61.50 3.03/3 9.14/3 14.15/2 21.55/1* 25.37/1* 28.29/1* 36.55/4 43.28/3 45.50/2 51.33/2
KOB Dobruška 3.03/3 6.11/5 5.01/1* 7.40/2 3.42/2 2.52/3 8.26/8 6.33/2 2.22/1* 5.43/3
56.27/2 60.02/1* 61.32/1* 61.50/1*
4.54/1* 3.35/1* 1.30/8 0.18/6
2 AZEBOVA, Nina 62.35 2.59/2 8.28/1* 13.56/1* 22.40/2 26.19/2 30.09/3 36.52/3 42.57/1* 46.01/3 51.33/2
OK 99 Hradec Kralove 2.59/2 5.29/2 5.28/2 8.44/3 3.39/1* 3.50/9 6.43/4 6.05/1* 3.04/11 5.32/1*
57.03/3 60.41/2 62.16/2 62.35/2
5.30/5 3.38/2 1.35/12 0.19/9
3 HEPNEROVÁ, Martina 62.51 2.47/1* 8.51/2 14.26/3 23.10/3 27.29/3 30.06/2 35.36/1* 42.59/2 45.21/1* 51.20/1*
OK 99 Hradec Kralove 2.47/1* 6.04/4 5.35/3 8.44/3 4.19/7 2.37/2 5.30/1* 7.23/3 2.22/1* 5.59/4
56.21/1* 61.08/3 62.32/3 62.51/3
5.01/2 4.47/7 1.24/5 0.19/9
4 MORAWSKA, Zuzanna 63.35 5.23/13 10.31/8 17.21/7 24.51/5 28.43/4 31.01/4 36.35/2 44.49/4 47.12/4 52.47/4
Indywidualnie, Pomorskie 5.23/13 5.08/1* 6.50/7 7.30/1* 3.52/3 2.18/1* 5.34/2 8.14/4 2.23/3 5.35/2
58.15/4 62.04/4 63.19/4 63.35/4
5.28/4 3.49/3 1.15/1* 0.16/2
5 PETEROVÁ, Alena 68.06 3.39/5 9.39/5 15.37/4 24.41/4 29.03/5 31.56/5 38.05/5 47.46/5 50.34/5 56.44/5
KOB Dobruška 3.39/5 6.00/3 5.58/4 9.04/6 4.22/8 2.53/4 6.09/3 9.41/6 2.48/6 6.10/5
61.58/5 66.14/5 67.44/5 68.06/5
5.14/3 4.16/4 1.30/8 0.22/14
6 ZŁOŚNIK-KRASKA, Sandra 77.47 3.53/9 10.27/7 17.06/6 26.03/6 30.27/6 34.35/7 43.09/8 53.59/6 56.52/6 63.42/6
MKS Paulinum Jelenia Góra 3.53/9 6.34/7 6.39/6 8.57/5 4.24/9 4.08/10 8.34/9 10.50/11 2.53/8 6.50/8
69.27/6 76.06/6 77.28/6 77.47/6
5.45/6 6.39/15 1.22/3 0.19/9
7 BĄKOWSKA, Dominika 82.04 3.22/4 9.38/4 17.02/5 26.54/7 30.47/7 34.28/6 42.22/6 59.53/8 62.54/8 69.46/8
PKO Harpagan Gdańsk 3.22/4 6.16/6 7.24/8 9.52/9 3.53/4 3.41/8 7.54/7 17.31/13 3.01/10 6.52/9
75.42/7 80.24/7 81.47/7 82.04/7
5.56/8 4.42/5 1.23/4 0.17/4
8 BUGAJ, Katarzyna 83.02 3.47/6 10.25/6 17.55/8 27.38/8 31.39/8 35.16/8 42.59/7 60.40/9 63.46/9 70.38/9
WKS Wawel Kraków 3.47/6 6.38/8 7.30/9 9.43/8 4.01/5 3.37/6 7.43/6 17.41/14 3.06/12 6.52/9
76.44/8 81.26/8 82.47/8 83.02/8
6.06/11 4.42/5 1.21/2 0.15/1*
9 JĘDROWSKA, Katarzyna 85.24 4.22/10 12.58/11 21.28/11 32.48/10 37.37/10 42.11/10 53.16/10 63.31/10 66.07/10 72.46/10
KS Hades Poznań 4.22/10 8.36/11 8.30/11 11.20/11 4.49/11 4.34/14 11.05/14 10.15/9 2.36/5 6.39/7
78.42/10 83.35/10 85.05/9 85.24/9
5.56/8 4.53/9 1.30/8 0.19/9
10 MYSLIVCOVÁ, Pavla 85.50 3.51/7 11.08/9 18.46/9 28.28/9 33.59/9 38.15/9 45.47/9 56.51/7 59.16/7 67.12/7
OK Slavia Hradec Králové 3.51/7 7.17/10 7.38/10 9.42/7 5.31/14 4.16/13 7.32/5 11.04/12 2.25/4 7.56/12
77.04/9 83.05/9 85.22/10 85.50/10
9.52/15 6.01/14 2.17/15 0.28/15
11 FILIPCZAK, Natalia 87.33 3.52/8 12.40/10 18.59/10 37.45/12 41.58/11 45.31/11 54.32/11 65.09/11 68.00/11 74.27/11
PUKS Młode Orły NDM 3.52/8 8.48/13 6.19/5 18.46/15 4.13/6 3.33/5 9.01/10 10.37/10 2.51/7 6.27/6
80.19/11 85.44/11 87.16/11 87.33/11
5.52/7 5.25/12 1.32/11 0.17/4
12 KALATA, Agnieszka 94.02 10.10/15 17.04/15 28.32/15 39.08/13 44.25/13 48.04/12 60.58/15 70.19/14 73.17/13 81.03/12
10DKPanc 10.10/15 6.54/9 11.28/15 10.36/10 5.17/13 3.39/7 12.54/15 9.21/5 2.58/9 7.46/11
87.06/12 92.20/12 93.46/12 94.02/12
6.03/10 5.14/11 1.26/6 0.16/2
13 AERDEN, Eske 95.19 4.32/11 15.06/13 25.20/13 36.51/11 43.58/12 48.46/13 58.10/12 67.56/12 72.04/12 81.05/13
Kempische Orientatielopers 4.32/11 10.34/15 10.14/13 11.31/12 7.07/15 4.48/15 9.24/12 9.46/7 4.08/14 9.01/14
87.58/13 93.03/13 95.01/13 95.19/13
6.53/13 5.05/10 1.58/14 0.18/6
14 SZCZĘSNA, Daria 96.29 6.09/14 16.12/14 27.26/14 41.12/15 46.17/15 50.26/15 60.05/14 69.52/13 74.08/14 83.01/14
IWsp SZ 6.09/14 10.03/14 11.14/14 13.46/13 5.05/12 4.09/11 9.39/13 9.47/8 4.16/15 8.53/13
89.50/14 94.42/14 96.11/14 96.29/14
6.49/12 4.52/8 1.29/7 0.18/6
15 DETTLAFF, Anna 110.05 4.49/12 13.36/12 22.51/12 40.45/14 45.24/14 49.38/14 59.01/13 80.02/15 83.35/15 92.37/15
UKS Włóczykij Osiek 4.49/12 8.47/12 9.15/12 17.54/14 4.39/10 4.14/12 9.23/11 21.01/15 3.33/13 9.02/15
102.05/15 107.55/15 109.45/15 110.05/15
9.28/14 5.50/13 1.50/13 0.20/13
KOZŁOWSKA, Wiktoria NKL-bPK 3.52/ 11.28/ 20.48/ 33.19/ 37.41/ 40.58/ 49.08/ / 75.54/ 84.24/
UKS Patria Młynne 3.52/ 7.36/ 9.20/ 12.31/ 4.22/ 3.17/ 8.10/ / / 8.30/
91.43/ 98.47/ 100.17/ 100.34/
7.19/ 7.04/ 1.30/ 0.17/
KATERINA, Fantova NKL-bPK 4.40/ 11.47/ 18.30/ 28.22/ 33.32/ 36.41/ 42.45/ 53.24/ 57.17/ 65.12/
VŠTJ Ekonom Praha 4.40/ 7.07/ 6.43/ 9.52/ 5.10/ 3.09/ 6.04/ 10.39/ 3.53/ 7.55/
/ / / /
/ / / /
TURCZEROVÁ, Hana DNF / / / / / / / / / /
Klub vytrvalostních sportů Šumperk / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
LOSMANOVÁ, Zuzana DNF / / / / / / / / / /
OK Lokomotiva Pardubice / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
CHMELAŘOVÁ, Michaela DNF / / / / / / / / / /
OK Slavia Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
BINIECKA, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Pabianice / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
KOZŁOWSKA, Olga DNF / / / / / / / / / /
UKS Patria Młynne / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
JAKÓB, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
1PBLog / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 6.2km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21
1 TEPLÁ, Karolína 57.37 2.02/5 7.31/4 9.57/5 11.56/4 15.38/2 19.14/2 21.47/3 23.05/3 25.55/3 28.46/3
Czech National Team 2.02/5 5.29/4 2.26/5 1.59/5 3.42/1* 3.36/5 2.33/7 1.18/2 2.50/8 2.51/8
31.26/3 32.54/3 35.55/3 37.17/2 38.56/1* 42.38/1* 46.34/1* 49.18/1* 54.06/1* 56.23/1*
2.40/2 1.28/1* 3.01/8 1.22/2 1.39/1* 3.42/12 3.56/5 2.44/1* 4.48/3 2.17/2
57.22/1* 57.37/1*
0.59/2 0.15/4
2 HORNIK, Aleksandra 59.07 1.55/3 6.54/1* 8.56/1* 10.38/1* 15.23/1* 18.15/1* 20.23/1* 22.23/1* 23.46/1* 25.41/1*
WKS Grunwald Poznań 1.55/3 4.59/1* 2.02/1* 1.42/2 4.45/14 2.52/1* 2.08/5 2.00/9 1.23/2 1.55/3
28.57/1* 31.35/1* 34.02/2 36.46/1* 41.11/3 43.48/3 47.33/3 50.24/3 55.05/3 57.46/2
3.16/5 2.38/8 2.27/6 2.44/11 4.25/17 2.37/4 3.45/4 2.51/3 4.41/2 2.41/3
58.52/2 59.07/2
1.06/8 0.15/4
3 KOSOVÁ, Denisa 59.44 1.48/2 7.01/2 9.28/2 11.27/2 15.58/3 19.35/3 21.23/2 22.37/2 23.50/2 26.44/2
Czech National Team 1.48/2 5.13/2 2.27/6 1.59/5 4.31/9 3.37/6 1.48/1* 1.14/1* 1.13/1* 2.54/10
29.41/2 32.13/2 33.47/1* 38.39/3 41.07/2 43.27/2 46.38/2 50.13/2 54.51/2 58.30/3
2.57/3 2.32/6 1.34/2 4.52/16 2.28/5 2.20/1* 3.11/1* 3.35/5 4.38/1* 3.39/13
59.29/3 59.44/3
0.59/2 0.15/4
4 KNAPOVÁ, Jana 61.19 1.46/1* 7.37/5 9.47/4 13.10/6 17.45/6 21.01/6 22.58/6 25.53/7 27.16/5 29.08/4
Czech National Team 1.46/1* 5.51/6 2.10/2 3.23/17 4.35/10 3.16/3 1.57/2 2.55/17 1.23/2 1.52/2
33.04/6 35.40/4 37.12/4 40.17/4 43.13/5 45.34/4 48.58/4 52.58/4 57.56/4 60.06/4
3.56/11 2.36/7 1.32/1* 3.05/14 2.56/8 2.21/2 3.24/2 4.00/6 4.58/4 2.10/1*
61.04/4 61.19/4
0.58/1* 0.15/4
5 ZVĚŘINOVÁ, Martina 64.58 2.00/4 8.43/9 11.32/10 13.18/7 17.57/9 22.14/8 24.50/8 26.21/8 27.46/6 29.28/5
OK Lokomotiva Pardubice 2.00/4 6.43/11 2.49/9 1.46/3 4.39/12 4.17/11 2.36/9 1.31/4 1.25/4 1.42/1*
32.51/4 36.01/7 37.56/5 40.45/5 44.19/6 46.51/6 51.06/6 54.35/5 60.50/5 63.31/5
3.23/7 3.10/11 1.55/3 2.49/13 3.34/14 2.32/3 4.15/10 3.29/4 6.15/13 2.41/3
64.41/5 64.58/5
1.10/11 0.17/14
6 WIŚNIEWSKA, Hanna 65.28 2.15/10 7.29/3 9.39/3 12.50/5 19.00/11 22.17/9 24.23/7 25.46/6 28.50/8 31.51/8
WKS Grunwald Poznań 2.15/10 5.14/3 2.10/2 3.11/13 6.10/17 3.17/4 2.06/3 1.23/3 3.04/9 3.01/11
35.38/8 37.33/8 41.25/8 42.46/7 46.12/8 49.29/8 53.26/7 56.10/7 61.09/6 64.08/6
3.47/10 1.55/2 3.52/10 1.21/1* 3.26/12 3.17/6 3.57/6 2.44/1* 4.59/5 2.59/6
65.12/6 65.28/6
1.04/5 0.16/12
7 HORČIČKOVÁ, Vendula 65.57 2.44/17 8.49/10 11.11/7 13.29/8 17.15/5 20.26/5 22.36/5 24.24/5 28.00/7 30.23/6
Czech National Team 2.44/17 6.05/7 2.22/4 2.18/9 3.46/2 3.11/2 2.10/6 1.48/7 3.36/13 2.23/5
33.01/5 35.47/5 39.39/6 41.06/6 42.49/4 46.12/5 49.42/5 56.06/6 61.29/7 64.15/7
2.38/1* 2.46/9 3.52/10 1.27/3 1.43/2 3.23/7 3.30/3 6.24/18 5.23/6 2.46/5
65.40/7 65.57/7
1.25/16 0.17/14
8 PETEROVÁ, Jana 68.58 2.11/6 7.44/6 10.16/6 11.54/3 16.34/4 20.17/4 22.24/4 24.03/4 27.15/4 30.35/7
OK Lokomotiva Pardubice 2.11/6 5.33/5 2.32/7 1.38/1* 4.40/13 3.43/7 2.07/4 1.39/5 3.12/10 3.20/13
33.58/7 35.53/6 41.31/9 43.11/8 45.41/7 49.08/7 53.31/8 57.43/8 63.54/8 67.38/8
3.23/7 1.55/2 5.38/17 1.40/4 2.30/6 3.27/9 4.23/11 4.12/9 6.11/12 3.44/14
68.43/8 68.58/8
1.05/6 0.15/4
9 OLEJNIK, Agata 71.14 2.12/8 8.17/7 11.30/9 13.40/10 17.56/7 21.52/7 25.53/10 28.11/10 32.07/11 34.58/11
UKS Orientuś Łódź 2.12/8 6.05/7 3.13/14 2.10/7 4.16/6 3.56/8 4.01/15 2.18/14 3.56/14 2.51/8
37.57/10 40.10/10 43.53/10 45.49/10 47.53/9 51.47/9 55.56/9 60.34/9 66.22/9 69.49/9
2.59/4 2.13/5 3.43/9 1.56/5 2.04/4 3.54/13 4.09/9 4.38/13 5.48/9 3.27/10
70.59/9 71.14/9
1.10/11 0.15/4
10 PACHNIK, Małgorzata 71.30 2.11/6 8.30/8 11.19/8 13.37/9 17.56/7 22.23/10 25.06/9 26.52/9 30.04/9 32.09/9
UKS Orientpark.pl Iwiny 2.11/6 6.19/9 2.49/9 2.18/9 4.19/7 4.27/12 2.43/11 1.46/6 3.12/10 2.05/4
36.07/9 39.07/9 41.17/7 45.00/9 48.17/10 51.50/10 56.20/10 61.43/10 67.08/10 70.11/10
3.58/12 3.00/10 2.10/4 3.43/15 3.17/10 3.33/10 4.30/12 5.23/17 5.25/7 3.03/8
71.16/10 71.30/10
1.05/6 0.14/2
11 ŚLUSARCZYK, Katarzyna 77.33 3.56/19 10.36/16 13.24/14 16.04/14 19.55/13 23.56/13 26.37/11 28.51/12 32.47/12 35.24/12
OK! Sport Warszawa 3.56/19 6.40/10 2.48/8 2.40/12 3.51/4 4.01/9 2.41/10 2.14/12 3.56/14 2.37/7
38.42/11 43.17/12 49.38/12 51.47/11 53.47/11 57.27/11 61.28/11 66.13/11 73.18/11 76.20/11
3.18/6 4.35/16 6.21/18 2.09/7 2.00/3 3.40/11 4.01/7 4.45/14 7.05/14 3.02/7
77.21/11 77.33/11
1.01/4 0.12/1*
12 MORAWSKA, Anna 82.08 2.31/15 9.42/13 12.36/12 15.49/13 20.25/14 24.32/14 27.23/13 29.38/13 31.58/10 34.30/10
Indywidualnie, Pomorskie 2.31/15 7.11/13 2.54/11 3.13/14 4.36/11 4.07/10 2.51/12 2.15/13 2.20/6 2.32/6
39.07/12 43.05/11 45.44/11 52.47/12 57.06/12 59.59/12 65.05/12 69.39/12 76.57/12 80.28/12
4.37/16 3.58/15 2.39/7 7.03/18 4.19/16 2.53/5 5.06/16 4.34/12 7.18/15 3.31/11
81.53/12 82.08/12
1.25/16 0.15/4
13 WIELEBA, Marlena 84.24 2.17/12 9.29/12 12.50/13 14.48/12 19.10/12 23.43/12 26.37/11 28.46/11 33.20/13 36.54/13
PKO Harpagan Gdańsk 2.17/12 7.12/14 3.21/16 1.58/4 4.22/8 4.33/13 2.54/13 2.09/10 4.34/16 3.34/16
40.21/13 44.03/13 54.57/15 57.11/14 59.47/13 64.27/13 69.05/13 73.16/13 79.09/13 83.01/13
3.27/9 3.42/13 10.54/19 2.14/8 2.36/7 4.40/16 4.38/13 4.11/8 5.53/10 3.52/15
84.10/13 84.24/13
1.09/9 0.14/2
14 TOPÓR, Magdalena 86.05 2.12/8 12.44/19 17.20/19 20.38/19 24.28/18 29.10/17 34.37/18 36.31/17 39.55/17 43.02/16
WKS Wawel Kraków 2.12/8 10.32/19 4.36/19 3.18/16 3.50/3 4.42/15 5.27/18 1.54/8 3.24/12 3.07/12
47.00/15 51.57/16 56.53/16 58.54/15 62.25/15 67.50/16 71.54/15 75.56/15 81.37/15 84.41/14
3.58/12 4.57/17 4.56/15 2.01/6 3.31/13 5.25/19 4.04/8 4.02/7 5.41/8 3.04/9
85.50/14 86.05/14
1.09/9 0.15/4
15 CIESIÓŁKA, Katarzyna 87.18 2.21/13 9.13/11 12.33/11 14.45/11 18.39/10 23.20/11 29.38/14 32.35/14 38.12/15 41.41/15
WKS Śląsk Wrocław 2.21/13 6.52/12 3.20/15 2.12/8 3.54/5 4.41/14 6.18/19 2.57/18 5.37/19 3.29/15
47.05/16 49.17/15 53.42/14 56.29/13 60.29/14 65.05/14 69.45/14 74.15/14 81.35/14 85.42/15
5.24/18 2.12/4 4.25/14 2.47/12 4.00/15 4.36/15 4.40/14 4.30/10 7.20/16 4.07/16
87.01/15 87.18/15
1.19/14 0.17/14
16 CIURA, Aleksandra 93.17 2.16/11 10.12/14 13.43/16 16.08/15 21.02/15 27.08/15 31.21/16 33.31/16 38.33/16 43.39/17
WKS Śląsk Wrocław 2.16/11 7.56/17 3.31/18 2.25/11 4.54/15 6.06/19 4.13/17 2.10/11 5.02/18 5.06/18
49.36/17 53.22/17 57.23/17 59.41/16 62.53/16 67.08/15 72.11/16 77.33/16 85.51/16 91.06/16
5.57/19 3.46/14 4.01/12 2.18/9 3.12/9 4.15/14 5.03/15 5.22/16 8.18/18 5.15/17
92.57/16 93.17/16
1.51/18 0.20/18
17 MORAWSKA, Urszula 95.23 2.32/16 10.21/15 13.30/15 17.01/16 22.48/16 27.32/16 30.07/15 32.56/15 34.56/14 38.16/14
Indywidualnie, Pomorskie 2.32/16 7.49/15 3.09/12 3.31/18 5.47/16 4.44/16 2.35/8 2.49/16 2.00/5 3.20/13
42.49/14 48.08/14 50.29/13 61.39/17 66.08/17 69.32/17 74.53/17 82.05/17 90.04/17 93.39/17
4.33/15 5.19/18 2.21/5 11.10/19 4.29/18 3.24/8 5.21/17 7.12/19 7.59/17 3.35/12
/ 95.23/17
/ /
18 HOFFMANN, Barbara 105.56 3.02/18 10.54/17 14.22/17 17.38/17 23.48/17 29.27/18 32.47/17 38.52/18 43.52/18 55.47/19
KS Hades Poznań 3.02/18 7.52/16 3.28/17 3.16/15 6.10/17 5.39/18 3.20/14 6.05/19 5.00/17 11.55/19
59.45/19 62.57/18 67.56/19 70.22/18 73.47/18 78.57/18 84.40/18 89.10/18 98.12/18 104.16/18
3.58/12 3.12/12 4.59/16 2.26/10 3.25/11 5.10/18 5.43/18 4.30/10 9.02/19 6.04/19
105.40/17 105.56/18
1.24/15 0.16/12
19 PACEK, Karolina 110.04 2.27/14 12.27/18 15.39/18 19.39/18 34.32/19 39.49/19 43.54/19 46.25/19 49.06/19 53.03/18
OK! Sport Warszawa 2.27/14 10.00/18 3.12/13 4.00/19 14.53/19 5.17/17 4.05/16 2.31/15 2.41/7 3.57/17
57.47/18 63.29/19 67.46/18 73.14/19 79.11/19 84.12/19 91.31/19 96.22/19 102.31/19 108.32/19
4.44/17 5.42/19 4.17/13 5.28/17 5.57/19 5.01/17 7.19/19 4.51/15 6.09/11 6.01/18
109.47/18 110.04/19
1.15/13 0.17/14
DURZYŃSKA, Katarzyna NKL-bPK 2.15/ 19.27/ 22.18/ 30.50/ / 46.26/ 52.53/ 55.31/ 58.36/ /
HKS Azymut Mochy 2.15/ 17.12/ 2.51/ 8.32/ / / 6.27/ 2.38/ 3.05/ /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ 75.32/
/ /
BIAŁA, Weronika NKL-bPK 2.27/ 16.09/ 20.30/ 23.15/ 29.23/ 36.09/ 43.07/ 57.02/ 64.55/ 81.37/
Indywidualnie 2.27/ 13.42/ 4.21/ 2.45/ 6.08/ 6.46/ 6.58/ 13.55/ 7.53/ 16.42/
89.20/ 94.30/ 97.57/ 107.19/ / / / / / /
7.43/ 5.10/ 3.27/ 9.22/ / / / / / /
/ 137.48/
/ /
GRUCHALA, Natalia NKL-bPK 2.17/ 12.26/ 15.26/ 19.03/ 26.55/ 32.09/ 36.50/ 40.12/ 43.10/ 46.05/
PKO Harpagan Gdańsk 2.17/ 10.09/ 3.00/ 3.37/ 7.52/ 5.14/ 4.41/ 3.22/ 2.58/ 2.55/
51.29/ / / / / / / / 68.48/ /
5.24/ / / / / / / / / /
72.14/ 72.36/
/ 0.22/
MAZAN, Aleksandra NKL-bPK 2.40/ 10.50/ 18.15/ 20.45/ 26.06/ 30.44/ 34.47/ 37.05/ 55.03/ 58.47/
UKS Traper Złocieniec 2.40/ 8.10/ 7.25/ 2.30/ 5.21/ 4.38/ 4.03/ 2.18/ 17.58/ 3.44/
63.33/ / / / / / 76.43/ 81.14/ 90.18/ 96.14/
4.46/ / / / / / / 4.31/ 9.04/ 5.56/
97.40/ 97.56/
1.26/ 0.16/
FRĄCZEK-BOGACKA, Justyna NKL-bPK 3.18/ 12.07/ 18.52/ 33.49/ 43.25/ 55.28/ 65.18/ 68.47/ 76.14/ 81.20/
WKS Wawel Kraków 3.18/ 8.49/ 6.45/ 14.57/ 9.36/ 12.03/ 9.50/ 3.29/ 7.27/ 5.06/
86.18/ 94.22/ 108.55/ 124.17/ / / / / / /
4.58/ 8.04/ 14.33/ 15.22/ / / / / / /
/ 140.43/
/ /
INDRÁKOVÁ, Adéla DNF / / / / / / / / / /
Czech National Team / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
RUFFEROVÁ, Iva DNF / / / / / / / / / /
OOB TJ Turnov / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
MAZUREK, Agnieszka DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
BIEDERMAN, Adrianna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 4.7km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-57 3-46 4-45 5-37 6-53 7-41 8-31 9-35 10-42
11-58 12-55 13-100
1 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 56.13 2.19/2 7.38/2 12.37/2 15.57/2 20.34/1* 24.51/1* 27.44/1* 31.03/1* 40.49/1* 46.05/1*
Team 360 stopni 2.19/2 5.19/2 4.59/3 3.20/5 4.37/2 4.17/2 2.53/1* 3.19/7 9.46/5 5.16/2
50.36/1* 54.40/1* 55.54/1* 56.13/1*
4.31/2 4.04/8 1.14/2 0.19/9
2 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 57.22 2.17/1* 8.07/4 15.43/7 19.40/7 24.12/7 28.08/5 31.02/5 34.22/4 42.52/4 48.07/4
UKS Siódemka Rumia 2.17/1* 5.50/4 7.36/9 3.57/9 4.32/1* 3.56/1* 2.54/2 3.20/8 8.30/1* 5.15/1*
52.27/2 55.56/2 57.08/2 57.22/2
4.20/1* 3.29/4 1.12/1* 0.14/1*
3 PABICH, Maria 57.30 2.31/4 7.59/3 13.40/4 16.11/3 21.15/2 26.19/3 29.47/3 32.30/3 41.54/3 47.35/3
UKS Azymut Pabianice 2.31/4 5.28/3 5.41/6 2.31/3 5.04/4 5.04/4 3.28/6 2.43/5 9.24/4 5.41/4
52.36/3 55.57/3 57.14/3 57.30/3
5.01/4 3.21/2 1.17/6 0.16/4
4 SVOBODOVA, Jitka 57.54 2.37/5 8.38/5 13.34/3 15.56/1* 21.33/4 27.15/4 30.21/4 32.08/2 41.28/2 47.25/2
USK Praha 2.37/5 6.01/5 4.56/2 2.22/1* 5.37/7 5.42/6 3.06/4 1.47/1* 9.20/3 5.57/5
52.55/4 56.24/4 57.38/4 57.54/4
5.30/7 3.29/4 1.14/2 0.16/4
5 VÍTKOVÁ, Lucie 59.15 2.29/3 7.30/1* 12.11/1* 16.46/4 21.30/3 25.49/2 29.20/2 35.32/5 44.09/5 49.42/5
OK 99 Hradec Kralove 2.29/3 5.01/1* 4.41/1* 4.35/11 4.44/3 4.19/3 3.31/7 6.12/11 8.37/2 5.33/3
54.21/5 57.42/5 58.56/5 59.15/5
4.39/3 3.21/2 1.14/2 0.19/9
6 NOVOTNÁ, Kateřina 64.23 2.51/11 9.32/8 14.45/5 17.08/5 22.43/5 30.23/6 34.15/7 37.03/7 46.56/6 53.20/6
OK 99 Hradec Kralove 2.51/11 6.41/6 5.13/4 2.23/2 5.35/6 7.40/9 3.52/9 2.48/6 9.53/6 6.24/7
58.52/6 62.51/6 64.06/6 64.23/6
5.32/8 3.59/7 1.15/5 0.17/7
7 ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 70.10 2.44/8 9.30/6 14.50/6 18.13/6 24.08/6 30.30/7 33.34/6 35.32/5 53.19/8 59.45/8
KOS BnO Szczecin 2.44/8 6.46/7 5.20/5 3.23/6 5.55/9 6.22/8 3.04/3 1.58/2 17.47/9 6.26/8
65.20/8 68.38/8 69.55/7 70.10/7
5.35/9 3.18/1* 1.17/6 0.15/3
8 MACHOWSKA-KRUPA, Weronika 70.26 2.44/8 10.53/9 18.32/9 21.58/9 27.52/9 33.06/9 38.04/9 40.02/9 51.37/7 58.33/7
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.44/8 8.09/9 7.39/10 3.26/7 5.54/8 5.14/5 4.58/11 1.58/2 11.35/7 6.56/10
64.39/7 68.33/7 70.05/8 70.26/8
6.06/10 3.54/6 1.32/11 0.21/11
9 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 74.54 2.43/6 9.30/6 16.46/8 19.56/8 26.04/8 32.23/8 35.37/8 37.38/8 55.27/9 62.13/9
Team 360 stopni 2.43/6 6.47/8 7.16/8 3.10/4 6.08/10 6.19/7 3.14/5 2.01/4 17.49/10 6.46/9
68.24/9 73.18/9 74.38/9 74.54/9
6.11/11 4.54/10 1.20/9 0.16/4
10 DYBKA, Katarzyna 85.47 2.49/10 11.33/10 26.28/11 30.25/11 36.52/11 44.49/10 49.24/10 53.38/10 65.43/10 74.19/10
12BZ 2.49/10 8.44/10 14.55/11 3.57/9 6.27/11 7.57/10 4.35/10 4.14/9 12.05/8 8.36/11
79.34/10 84.14/10 85.33/10 85.47/10
5.15/5 4.40/9 1.19/8 0.14/1*
11 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 102.59 2.43/6 13.11/11 19.39/10 23.16/10 28.49/10 48.22/11 51.57/11 56.37/11 84.05/11 90.05/11
10DKPanc 2.43/6 10.28/11 6.28/7 3.37/8 5.33/5 19.33/11 3.35/8 4.40/10 27.28/11 6.00/6
95.34/11 101.14/11 102.42/11 102.59/11
5.29/6 5.40/11 1.28/10 0.17/7
MARCINIAK, Maria DNF / / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 4.5km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-42 4-43 5-53 6-40 7-37 8-45 9-50 10-48
11-54 12-55 13-100
1 PTACKOVA, Veronika 47.36 2.09/2 7.15/1* 11.52/1* 15.41/1* 21.07/1* 25.34/1* 28.22/1* 31.30/1* 34.29/1* 41.43/1*
KOS Tesla Brno 2.09/2 5.06/1* 4.37/1* 3.49/1* 5.26/1* 4.27/5 2.48/1* 3.08/1* 2.59/1* 7.14/3
44.16/1* 45.53/1* 47.17/1* 47.36/1*
2.33/1* 1.37/1* 1.24/5 0.19/5
2 KUTLVAŠROVÁ, Vlaďka 52.24 2.02/1* 7.50/3 12.34/3 16.49/2 23.35/2 27.31/2 31.52/2 35.19/2 39.16/2 46.10/2
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2.02/1* 5.48/4 4.44/3 4.15/2 6.46/5 3.56/2 4.21/8 3.27/2 3.57/5 6.54/2
48.44/2 50.54/2 52.06/2 52.24/2
2.34/2 2.10/4 1.12/3 0.18/4
3 MULÍČKOVÁ, Eva 55.01 2.11/4 8.30/5 14.13/5 18.52/4 24.58/4 29.13/3 33.29/3 37.23/3 40.57/3 48.43/3
KOB Alfa Brno 2.11/4 6.19/5 5.43/5 4.39/4 6.06/2 4.15/4 4.16/7 3.54/5 3.34/2 7.46/4
51.33/3 53.23/3 54.42/3 55.01/3
2.50/4 1.50/3 1.19/4 0.19/5
4 LIBROVÁ, Lucie 61.29 2.16/6 7.34/2 12.14/2 20.51/5 31.58/7 35.40/6 39.34/6 43.43/5 47.21/4 53.47/4
Orientační běh Opava 2.16/6 5.18/2 4.40/2 8.37/10 11.07/10 3.42/1* 3.54/4 4.09/6 3.38/3 6.26/1*
57.51/4 60.05/4 61.13/4 61.29/4
4.04/8 2.14/5 1.08/1* 0.16/2
5 BIOLIK, Agnieszka 61.49 2.10/3 7.54/4 12.55/4 17.25/3 23.40/3 36.40/7 40.32/7 44.25/7 48.15/6 56.06/5
UNTS Warszawa 2.10/3 5.44/3 5.01/4 4.30/3 6.15/4 13.00/10 3.52/3 3.53/4 3.50/4 7.51/5
58.40/5 60.24/5 61.34/5 61.49/5
2.34/2 1.44/2 1.10/2 0.15/1*
6 MRÁZKOVÁ, Jana 64.28 2.56/9 9.51/8 16.00/6 22.00/6 30.09/5 35.04/5 38.49/4 43.45/6 48.11/5 56.26/6
OB Kotlářka 2.56/9 6.55/8 6.09/6 6.00/5 8.09/6 4.55/7 3.45/2 4.56/7 4.26/6 8.15/7
59.28/6 62.40/6 64.05/6 64.28/6
3.02/5 3.12/9 1.25/6 0.23/9
7 HOLASOVA, Sarka 64.47 2.14/5 8.47/6 18.06/8 24.32/7 30.46/6 34.59/4 38.56/5 42.37/4 48.33/7 56.42/7
AOP 2.14/5 6.33/6 9.19/10 6.26/6 6.14/3 4.13/3 3.57/5 3.41/3 5.56/10 8.09/6
60.33/7 63.03/7 64.30/7 64.47/7
3.51/6 2.30/7 1.27/7 0.17/3
8 KOVALČÍKOVÁ, Eva 71.45 2.46/7 9.29/7 16.52/7 24.58/8 33.42/8 38.32/8 42.47/8 48.19/8 52.46/8 61.18/8
Orientační běh Opava 2.46/7 6.43/7 7.23/8 8.06/8 8.44/8 4.50/6 4.15/6 5.32/8 4.27/7 8.32/8
66.59/8 69.45/8 71.23/8 71.45/8
5.41/10 2.46/8 1.38/9 0.22/8
9 JANAS, Irena 76.08 3.29/10 12.45/10 20.23/10 26.49/10 36.39/10 42.18/10 46.42/10 52.33/10 58.09/10 67.55/9
UKS Kometa Gliwice 3.29/10 9.16/10 7.38/9 6.26/6 9.50/9 5.39/9 4.24/9 5.51/9 5.36/9 9.46/9
71.58/9 74.18/9 75.47/9 76.08/9
4.03/7 2.20/6 1.29/8 0.21/7
10 KURFÜRSTOVÁ, Magdalena 79.10 2.48/8 11.21/9 18.36/9 26.44/9 35.27/9 40.32/9 46.18/9 52.09/9 57.18/9 68.09/10
FS Praha 2.48/8 8.33/9 7.15/7 8.08/9 8.43/7 5.05/8 5.46/10 5.51/9 5.09/8 10.51/10
72.58/10 76.46/10 78.47/10 79.10/10
4.49/9 3.48/10 2.01/10 0.23/9
HRUŠOVÁ, Dagmar NKL-bPK 6.35/ 13.54/ 18.54/ 25.24/ 36.53/ / 45.44/ 53.36/ 59.21/ 67.46/
OK 99 Hradec Kralove 6.35/ 7.19/ 5.00/ 6.30/ 11.29/ / / 7.52/ 5.45/ 8.25/
71.30/ 73.38/ 74.49/ 75.09/
3.44/ 2.08/ 1.11/ 0.20/
ZBROJA-NOWAK, Justyna DNF 3.09/ 13.52/ 21.25/ 29.00/ 39.29/ 45.03/ 51.42/ 58.51/ 67.31/ 77.15/
KS Hades Poznań 3.09/ 10.43/ 7.33/ 7.35/ 10.29/ 5.34/ 6.39/ 7.09/ 8.40/ 9.44/
81.28/ 84.16/ 86.06/ /
4.13/ 2.48/ 1.50/ /
POZDÍLKOVÁ, Alena DNF / / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Kralove / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 4.2km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-61 3-62 4-63 5-38 6-48 7-55 8-100
1 KULICKA, Agata 47.13 9.02/8 16.05/9 22.18/5 27.35/1* 36.06/1* 42.28/1* 45.45/1* 46.58/1* 47.13/1*
SSRS 9.02/8 7.03/14 6.13/1* 5.17/1* 8.31/4 6.22/1* 3.17/1* 1.13/1* 0.15/1*
2 ZURYNKOVA, Jana 51.30 8.05/3 12.06/1* 21.00/1* 29.02/3 37.16/2 45.20/2 49.46/2 51.12/2 51.30/2
VŠTJ Ekonom Praha 8.05/3 4.01/1* 8.54/5 8.02/4 8.14/3 8.04/8 4.26/7 1.26/7 0.18/6
3 STREGLOVA, Andrea 51.42 8.23/5 13.21/5 22.17/4 31.38/6 39.29/3 46.28/3 50.05/3 51.23/3 51.42/3
OOS TJ Spartak Vrchlabí 8.23/5 4.58/5 8.56/6 9.21/12 7.51/2 6.59/3 3.37/3 1.18/3 0.19/7
4 RADOVÁ, Martina 53.20 8.13/4 13.29/6 23.41/8 32.57/8 40.20/5 48.08/5 51.33/4 52.58/4 53.20/4
KOB Alfa Brno 8.13/4 5.16/8 10.12/11 9.16/11 7.23/1* 7.48/6 3.25/2 1.25/6 0.22/16
5 LIBUSE, Fantova 55.02 8.23/5 12.53/4 22.05/3 29.49/4 39.36/4 47.57/4 53.09/5 54.39/5 55.02/5
VŠTJ Ekonom Praha 8.23/5 4.30/2 9.12/8 7.44/3 9.47/7 8.21/10 5.12/14 1.30/13 0.23/17
6 KOZŁOWSKA, Jolanta 55.03 8.39/7 13.39/7 22.47/6 31.06/5 40.40/6 48.12/6 53.16/6 54.42/6 55.03/6
UKS Patria Młynne 8.39/7 5.00/6 9.08/7 8.19/5 9.34/6 7.32/5 5.04/11 1.26/7 0.21/13
7 KOSOVÁ, Michaela 56.16 7.58/1* 12.32/2 24.06/9 32.31/7 44.22/7 50.44/7 54.33/7 56.00/7 56.16/7
OK 99 Hradec Kralove 7.58/1* 4.34/3 11.34/18 8.25/7 11.51/14 6.22/1* 3.49/4 1.27/9 0.16/4
8 MARCELA, Konecna 59.46 8.04/2 12.45/3 21.25/2 28.59/2 44.39/8 53.41/8 57.58/8 59.27/8 59.46/8
VŠTJ Ekonom Praha 8.04/2 4.41/4 8.40/4 7.34/2 15.40/18 9.02/13 4.17/5 1.29/11 0.19/7
9 KONC, Katarzyna 62.15 9.02/8 17.20/14 25.25/10 38.39/13 47.53/10 56.18/10 60.35/9 61.59/9 62.15/9
UKS Azymut Pabianice 9.02/8 8.18/18 8.05/3 13.14/13 9.14/5 8.25/11 4.17/5 1.24/5 0.16/4
10 DRZKOVA, Marketa 64.11 10.27/12 16.44/12 26.42/11 35.19/9 46.03/9 57.30/11 62.10/10 63.50/10 64.11/10
OK Lokomotiva Pardubice 10.27/12 6.17/13 9.58/10 8.37/8 10.44/11 11.27/18 4.40/9 1.40/14 0.21/13
11 LEMAŃCZYK, Aleksandra 64.16 10.56/15 16.53/13 27.45/13 36.29/10 48.44/11 56.03/9 62.16/11 63.57/11 64.16/11
PKO Harpagan Gdańsk 10.56/15 5.57/11 10.52/15 8.44/9 12.15/15 7.19/4 6.13/19 1.41/15 0.19/7
12 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 64.37 14.34/18 19.37/16 30.05/16 38.26/12 49.22/13 57.34/12 62.45/12 64.14/12 64.37/12
UKS Siódemka Rumia 14.34/18 5.03/7 10.28/13 8.21/6 10.56/12 8.12/9 5.11/13 1.29/11 0.23/17
13 ROSZAK, Maja 64.41 10.14/11 15.53/8 23.10/7 39.02/14 49.10/12 58.34/14 63.07/13 64.26/13 64.41/13
UMKS Kwidzyn 10.14/11 5.39/9 7.17/2 15.52/15 10.08/9 9.24/15 4.33/8 1.19/4 0.15/1*
14 PRUSOVA, Marketa 65.41 9.13/10 16.18/10 27.49/14 36.54/11 49.34/14 58.32/13 63.39/14 65.21/14 65.41/14
USK Praha 9.13/10 7.05/15 11.31/16 9.05/10 12.40/17 8.58/12 5.07/12 1.42/16 0.20/11
15 LAMPARSKA, Iwona 68.31 10.40/13 16.32/11 27.03/12 43.21/16 53.22/15 61.21/15 66.43/15 68.11/15 68.31/15
WKS Wawel Kraków 10.40/13 5.52/10 10.31/14 16.18/16 10.01/8 7.59/7 5.22/15 1.28/10 0.20/11
16 TRYKOZKO, Urszula 72.59 11.45/16 17.51/15 28.13/15 42.53/15 55.10/16 64.59/16 70.54/16 72.44/16 72.59/16
Team 360 stopni 11.45/16 6.06/12 10.22/12 14.40/14 12.17/16 9.49/17 5.55/16 1.50/18 0.15/1*
17 SŁOŃSKA, Bogusława 84.38 10.50/14 20.30/17 33.35/17 54.01/17 65.51/17 77.26/18 82.24/17 84.15/17 84.38/17
WKS Wawel Kraków 10.50/14 9.40/19 13.05/21 20.26/21 11.50/13 11.35/19 4.58/10 1.51/19 0.23/17
18 WINNIG, Anke 85.07 15.09/19 29.24/18 38.47/18 56.49/18 67.10/18 76.52/17 82.57/18 84.46/18 85.07/18
IHW Berlin 15.09/19 14.15/20 9.23/9 18.02/20 10.21/10 9.42/16 6.05/18 1.49/17 0.21/13
19 MAŠATOVÁ, Zora 103.27 12.25/17 33.18/21 45.45/21 62.59/21 86.46/21 95.49/19 101.53/19 103.08/19 103.27/19
OK 99 Hradec Kralove 12.25/17 20.53/21 12.27/20 17.14/19 23.47/19 9.03/14 6.04/17 1.15/2 0.19/7
20 MURAWSKA, Ewa 116.56 22.01/20 29.44/19 41.15/19 58.05/19 84.01/19 104.36/20 114.18/20 116.31/20 116.56/20
HKS Azymut Mochy 22.01/20 7.43/16 11.31/16 16.50/17 25.56/21 20.35/21 9.42/20 2.13/21 0.25/20
21 FILIPIAK, Agnieszka 117.53 22.54/21 30.39/20 42.18/20 59.10/20 85.03/20 105.31/21 115.20/21 117.28/21 117.53/21
KS Hades Poznań 22.54/21 7.45/17 11.39/19 16.52/18 25.53/20 20.28/20 9.49/21 2.08/20 0.25/20
BOHÁČOVÁ, Alena NKL-bPK 15.44/ 32.38/ 48.28/ / / 61.21/ / 67.53/ 68.15/
OB Kunvald 15.44/ 16.54/ 15.50/ / / / / / 0.22/
KAMIŃSKA-SULICH, Iwona DNF / / / / / / / / /
KS Artemis Wrocław / / / / / / / / /
KOZIŃSKA, Beata DNF / / / / / / / / /
1PBLog / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 3.9km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-57 3-61 4-62 5-38 6-48 7-55 8-100
1 KOPECKÁ, Marcela 38.42 2.37/2 9.17/1* 12.47/1* 20.33/1* 27.19/1* 33.56/1* 37.15/1* 38.23/1* 38.42/1*
OK 99 Hradec Kralove 2.37/2 6.40/2 3.30/1* 7.46/5 6.46/1* 6.37/2 3.19/2 1.08/2 0.19/6
2 WOŁEK, Ewa 40.32 2.31/1* 9.33/2 13.31/2 21.03/2 28.51/2 35.33/2 39.02/2 40.17/2 40.32/2
UNTS Warszawa 2.31/1* 7.02/4 3.58/3 7.32/2 7.48/4 6.42/3 3.29/3 1.15/5 0.15/1*
3 MORAWSKA, Irena 42.48 3.01/4 10.07/3 13.55/3 21.33/3 29.43/3 37.54/3 41.08/3 42.29/3 42.48/3
Indywidualnie, Pomorskie 3.01/4 7.06/6 3.48/2 7.38/3 8.10/7 8.11/6 3.14/1* 1.21/8 0.19/6
4 PODMOLÍKOVÁ, Dagmar 48.28 6.36/12 13.12/10 19.38/9 27.59/5 36.01/5 43.08/4 46.46/4 48.09/4 48.28/4
SKOB Zlín 6.36/12 6.36/1* 6.26/13 8.21/7 8.02/6 7.07/4 3.38/4 1.23/11 0.19/6
5 WYSOCKA, Joanna 51.44 8.31/16 17.32/17 21.44/15 29.27/10 37.28/8 45.47/5 50.05/5 51.26/5 51.44/5
WKS Śląsk Wrocław 8.31/16 9.01/13 4.12/4 7.43/4 8.01/5 8.19/7 4.18/7 1.21/8 0.18/5
6 WITKOWSKA, Izabela 52.48 4.35/9 13.46/11 18.53/7 30.13/12 39.27/9 46.51/7 51.23/6 52.32/6 52.48/6
UKS Azymut 45 Gdynia 4.35/9 9.11/15 5.07/10 11.20/15 9.14/9 7.24/5 4.32/8 1.09/3 0.16/2
7 SEIDLOVA, Jana 54.03 8.16/15 15.16/13 20.16/13 29.22/9 36.56/7 48.22/8 52.28/7 53.46/7 54.03/7
TJ Spartak Rychnov 8.16/15 7.00/3 5.00/9 9.06/8 7.34/3 11.26/14 4.06/6 1.18/7 0.17/3
8 WOŁOWCZYK, Mariola 55.05 2.52/3 11.14/5 15.40/4 26.30/4 36.04/6 46.16/6 53.14/8 54.46/8 55.05/8
UNTS Warszawa 2.52/3 8.22/11 4.26/5 10.50/13 9.34/10 10.12/10 6.58/16 1.32/14 0.19/6
9 PIPKOVÁ, Táňa 57.19 4.30/8 12.58/8 20.00/11 32.14/15 41.18/13 51.15/11 55.53/10 56.57/9 57.19/9
OK Lokomotiva Pardubice 4.30/8 8.28/12 7.02/14 12.14/16 9.04/8 9.57/9 4.38/9 1.04/1* 0.22/14
10 OTRUSINOVÁ, Helena 58.00 3.52/7 12.58/8 18.16/6 29.08/8 40.47/11 49.47/9 55.51/9 57.37/10 58.00/10
KOB Alfa Brno 3.52/7 9.06/14 5.18/11 10.52/14 11.39/14 9.00/8 6.04/15 1.46/15 0.23/15
11 BUGAJ, Teresa 58.29 6.48/13 14.41/12 19.09/8 29.49/11 39.58/10 50.52/10 56.47/11 58.10/11 58.29/11
WKS Wawel Kraków 6.48/13 7.53/10 4.28/6 10.40/10 10.09/13 10.54/11 5.55/13 1.23/11 0.19/6
12 NOWAK, Barbara 59.14 3.43/6 10.46/4 19.56/10 28.07/6 35.40/4 51.24/12 57.25/12 58.53/12 59.14/12
HKS Azymut Mochy 3.43/6 7.03/5 9.10/15 8.11/6 7.33/2 15.44/17 6.01/14 1.28/13 0.21/13
13 KURZYP, Anna 59.34 7.38/14 15.19/14 20.10/12 30.55/13 40.52/12 52.04/13 57.58/13 59.14/13 59.34/13
WKS Śląsk Wrocław 7.38/14 7.41/8 4.51/8 10.45/11 9.57/11 11.12/13 5.54/12 1.16/6 0.20/12
14 RŮŽIČKOVÁ, Kamila 59.55 5.15/11 12.55/7 25.07/16 32.21/16 48.21/16 54.48/15 58.28/14 59.38/14 59.55/14
OK 99 Hradec Kralove 5.15/11 7.40/7 12.12/17 7.14/1* 16.00/16 6.27/1* 3.40/5 1.10/4 0.17/3
15 TOPÓR, Monika 60.30 8.41/17 16.32/15 21.15/14 31.53/14 41.56/14 53.02/14 58.49/15 60.11/15 60.30/15
WKS Wawel Kraków 8.41/17 7.51/9 4.43/7 10.38/9 10.03/12 11.06/12 5.47/11 1.22/10 0.19/6
16 AZEBOVA, Martina 63.56 3.03/5 12.21/6 17.57/5 28.42/7 43.14/15 56.13/16 60.53/16 63.30/16 63.56/16
OK 99 Hradec Kralove 3.03/5 9.18/16 5.36/12 10.45/11 14.32/15 12.59/15 4.40/10 2.37/16 0.26/16
17 DELANGHE, Anne-Marie 86.59 4.35/9 17.31/16 27.53/17 41.10/17 62.00/17 75.08/17 83.26/17 / 86.59/17
Kempische Orientatielopers 4.35/9 12.56/17 10.22/16 13.17/17 20.50/17 13.08/16 8.18/17 / /
MÜLLEROVÁ, Zorka NKL-bPK 3.49/ 12.21/ 17.53/ / / / / / 46.17/
Bajecne zeny v orientacnim behu 3.49/ 8.32/ 5.32/ / / / / / /
MAŇÁKOVÁ, Silvie NKL-bPK 6.08/ 14.59/ / / / / / 58.56/ 59.44/
OK 99 Hradec Kralove 6.08/ 8.51/ / / / / / / 0.48/
MYSLIVCOVÁ, Lenka NKL-bPK 3.43/ / / / / / / / 18.56/
OK Slavia Hradec Králové 3.43/ / / / / / / / /
KUCIŃSKA, Magdalena DNF / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / /
NADERA, Agata DNF / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / /
TOMASZEWSKA, Monika DNF / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / /
FENCLOVÁ, Markéta DNF / / / / / / / / /
Lokomotiva Pardubice / / / / / / / / /
IVANA, Koucka DNF / / / / / / / / /
VŠTJ Ekonom Praha / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55 3.5km 0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-57 4-50 5-62 6-64 7-42 8-48 9-55 10-100
1 HORNIK, Alicja 46.01 2.17/1* 8.45/1* 12.15/1* 14.27/1* 24.46/1* 31.21/1* 35.39/1* 40.14/1* 44.02/1* 45.36/1*
WKS Grunwald Poznań 2.17/1* 6.28/1* 3.30/4 2.12/1* 10.19/2 6.35/4 4.18/1* 4.35/1* 3.48/1* 1.34/3
46.01/1*
0.25/4
2 CZERKAWSKA, Urszula 52.21 3.09/4 10.03/3 12.57/3 15.24/2 27.10/2 32.34/2 37.57/2 44.02/2 50.12/2 51.56/2
UKS Sparta Czyżowice 3.09/4 6.54/2 2.54/3 2.27/2 11.46/4 5.24/2 5.23/4 6.05/4 6.10/2 1.44/4
52.21/2
0.25/4
3 MAGET, Brigitte 53.06 2.55/3 12.03/4 14.45/4 17.21/3 28.16/4 33.27/3 38.19/3 44.15/3 51.19/3 52.49/3
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 2.55/3 9.08/4 2.42/2 2.36/3 10.55/3 5.11/1* 4.52/2 5.56/3 7.04/4 1.30/2
53.06/3
0.17/1*
4 NOVOTNÁ, Ivana 53.39 2.45/2 9.41/2 12.16/2 17.38/4 27.26/3 35.01/4 40.19/4 45.40/4 51.56/4 53.18/4
OK 99 Hradec Kralove 2.45/2 6.56/3 2.35/1* 5.22/6 9.48/1* 7.35/5 5.18/3 5.21/2 6.16/3 1.22/1*
53.39/4
0.21/2
5 WOŁEK, Małgorzata 63.48 3.13/5 13.05/5 16.38/5 19.42/5 31.28/5 37.35/5 43.53/5 53.11/5 61.17/5 63.24/5
UNTS Warszawa 3.13/5 9.52/5 3.33/5 3.04/4 11.46/4 6.07/3 6.18/5 9.18/5 8.06/6 2.07/5
63.48/5
0.24/3
6 VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka 108.02 3.39/6 17.48/6 26.43/6 30.05/6 47.21/6 67.50/6 75.46/6 97.43/6 104.56/6 107.32/6
Start Náchod 3.39/6 14.09/6 8.55/6 3.22/5 17.16/6 20.29/6 7.56/6 21.57/6 7.13/5 2.36/6
108.02/6
0.30/6
CHMELAŘOVÁ, Marie DNF / / / / / / / / / /
OK Slavia Hradec Králové / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 3.5km 0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-57 4-50 5-62 6-64 7-42 8-48 9-55 10-100
1 WYSOCKA, Jolanta 50.43 2.54/1* 9.55/1* 12.39/1* 15.05/1* 28.32/1* 33.36/1* 37.59/1* 44.00/1* 48.49/1* 50.25/1*
UKS Kometa Gliwice 2.54/1* 7.01/1* 2.44/2 2.26/1* 13.27/2 5.04/2 4.23/1* 6.01/2 4.49/1* 1.36/2
50.43/1*
0.18/1*
2 KRÁLOVÁ, Zdenka 51.32 3.05/2 11.42/2 14.21/2 17.12/2 30.12/2 34.26/2 38.58/2 44.37/2 49.40/2 51.12/2
SK Severka Šumperk 3.05/2 8.37/2 2.39/1* 2.51/2 13.00/1* 4.14/1* 4.32/2 5.39/1* 5.03/2 1.32/1*
51.32/2
0.20/2
3 DUSILKOVA, Marie 83.55 3.56/3 16.24/3 20.28/3 26.24/3 50.01/3 57.56/3 63.56/3 73.15/3 80.19/3 83.26/3
TJ Spartak Rychnov 3.56/3 12.28/3 4.04/3 5.56/3 23.37/3 7.55/3 6.00/3 9.19/3 7.04/3 3.07/3
83.55/3
0.29/3
NOVAKOVA, Pavla DNF / / / / / / / / / /
OK Doksy / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65 3.1km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-50 3-43 4-65 5-42 6-58 7-55 8-100
1 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 64.19 3.47/1* 19.59/1* 39.31/1* 43.34/1* 47.03/1* 54.59/1* 62.09/1* 63.57/1* 64.19/1*
Team 360 stopni 3.47/1* 16.12/1* 19.32/1* 4.03/1* 3.29/1* 7.56/1* 7.10/1* 1.48/1* 0.22/1*
2 OLBRYCHT, Anna 112.40 6.38/2 37.45/2 61.35/2 70.40/2 79.20/2 94.43/2 107.15/2 111.49/2 112.40/2
Indywidualnie, Mazowieckie 6.38/2 31.07/2 23.50/2 9.05/2 8.40/2 15.23/2 12.32/2 4.34/2 0.51/2
BĚHOUNOVÁ, Jiřina DNF / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Kralove / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Krótka 3.4km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-70 3-61 4-64 5-72 6-73 7-55 8-100
1 BIELECKI, Michał 30.32 3.08/2 5.56/1* 13.12/1* 19.11/1* 23.12/1* 25.41/1* 28.45/1* 30.14/1* 30.32/1*
UKS Siódemka Rumia 3.08/2 2.48/1* 7.16/2 5.59/2 4.01/2 2.29/2 3.04/2 1.29/4 0.18/5
2 PABICH, Marta 34.23 3.31/4 7.47/2 14.07/2 21.51/2 27.19/2 30.10/2 32.37/2 34.06/2 34.23/2
UKS Azymut Pabianice 3.31/4 4.16/3 6.20/1* 7.44/5 5.28/4 2.51/5 2.27/1* 1.29/4 0.17/2
3 DOLEŽAL, Lukáš 40.43 3.33/5 10.37/5 19.37/4 26.09/3 31.49/3 34.37/3 38.58/3 40.26/3 40.43/3
OK Slavia Hradec Králové 3.33/5 7.04/6 9.00/4 6.32/3 5.40/6 2.48/3 4.21/6 1.28/3 0.17/2
4 MąDRY, Paweł 42.20 2.18/1* 12.55/7 26.06/6 31.25/6 34.38/5 36.29/4 41.05/5 42.06/4 42.20/4
Indywidualnie, Małopolskie 2.18/1* 10.37/9 13.11/7 5.19/1* 3.13/1* 1.51/1* 4.36/7 1.01/1* 0.14/1*
5 DUDEK, Izabela 42.41 5.29/8 8.55/3 18.24/3 28.49/4 34.20/4 37.11/5 40.24/4 42.22/5 42.41/5
PUKS Młode Orły NDM 5.29/8 3.26/2 9.29/5 10.25/9 5.31/5 2.51/5 3.13/3 1.58/9 0.19/6
6 TOMASZEWSKI, Krzysztof 47.32 4.41/7 9.42/4 21.18/5 31.16/5 37.18/6 40.43/6 45.22/6 47.12/6 47.32/6
CX80 Kalisz 4.41/7 5.01/4 11.36/6 9.58/6 6.02/7 3.25/9 4.39/8 1.50/6 0.20/7
7 BIELECKI, Tadeusz 59.39 3.10/3 30.08/10 38.44/10 46.27/9 50.58/8 53.47/8 57.19/7 59.15/7 59.39/7
UKS Siódemka Rumia 3.10/3 26.58/11 8.36/3 7.43/4 4.31/3 2.49/4 3.32/4 1.56/8 0.24/8
8 KUBACKA, Wiktoria 63.05 4.06/6 10.54/6 33.07/9 43.05/8 51.41/9 54.53/9 61.45/9 62.48/9 63.05/8
HKS Azymut Mochy 4.06/6 6.48/5 22.13/10 9.58/6 8.36/10 3.12/7 6.52/10 1.03/2 0.17/2
9 PALÁTOVÁ, Hana 63.15 5.45/9 14.30/8 28.13/7 38.25/7 46.41/7 52.13/7 58.55/8 62.33/8 63.15/9
KOB Alfa Brno 5.45/9 8.45/7 13.43/8 10.12/8 8.16/9 5.32/10 6.42/9 3.38/10 0.42/10
10 CIURA, Marzena 72.21 6.13/10 16.18/9 32.34/8 55.38/10 62.35/10 65.53/10 70.05/10 71.57/10 72.21/10
Indywidualnie 6.13/10 10.05/8 16.16/9 23.04/11 6.57/8 3.18/8 4.12/5 1.52/7 0.24/8
11 SOCHA, Stanisław 125.32 12.57/11 35.52/11 62.24/11 84.24/11 97.35/11 106.41/11 119.51/11 124.31/11 125.32/11
Indywidualnie 12.57/11 22.55/10 26.32/11 22.00/10 13.11/11 9.06/11 13.10/11 4.40/11 1.01/11
WERES-PORTKA, Małgorzata DNF / / / / / / / / /
Indywidualnie / / / / / / / / /
VERBIN, Oded DNF / / / / / / / / /
Israel Orienteering / / / / / / / / /
MASTELA, Rafał DNF / / / / / / / / /
Jastrzębie-Zdrój / / / / / / / / /
BRZÓSTEK, Szymon DNF / / / / / / / / /
Katowice / / / / / / / / /
HADAČOVÁ, Gabriela DNF 5.55/ 23.07/ 38.04/ 48.14/ 56.31/ 61.19/ 66.43/ 70.10/ 70.54/
Orientační běh Opava 5.55/ 17.12/ 14.57/ 10.10/ 8.17/ 4.48/ 5.24/ 3.27/ 0.44/
JANA, Hubackova DNF / / / / / / / / /
VŠTJ Ekonom Praha / / / / / / / / /
MOSZKOWICZ, Monika DNF / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.8km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-70 3-72 4-55 5-100
1 GÓRSKI, Krzesimir 17.50 2.25/1* 7.05/1* 10.21/1* 16.26/1* 17.34/1* 17.50/1*
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.25/1* 4.40/1* 3.16/1* 6.05/3 1.08/2 0.16/2
2 SZYMANOWSKI, Natan 20.34 2.57/3 10.31/3 13.50/3 19.11/2 20.18/2 20.34/2
UKS Traper Złocieniec 2.57/3 7.34/3 3.19/2 5.21/1* 1.07/1* 0.16/2
3 KAŹMIERCZAK, Krzysztof 20.53 2.27/2 10.20/2 13.44/2 19.28/3 20.38/3 20.53/3
HKS Azymut Mochy 2.27/2 7.53/4 3.24/3 5.44/2 1.10/3 0.15/1*
4 LIBER, Tomáš 36.57 3.24/4 10.44/4 19.50/4 35.17/4 36.37/4 36.57/4
Orientační běh Opava 3.24/4 7.20/2 9.06/4 15.27/4 1.20/4 0.20/4
MYNAR, Matyas NKL-bPK 8.46/ / / / 44.32/ 45.23/
TJ Spartak Rychnov 8.46/ / / / / 0.51/
KMIECIŃSKI, Franciszek DNF / / / / / /
PUKS Młode Orły NDM / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.5km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-67 2-70 3-42 4-65 5-48 6-54 7-55 8-100
1 HOLAS, Stepan 19.58 2.57/1* 5.36/2 8.26/2 10.58/1* 14.22/1* 16.49/1* 18.21/1* 19.46/1* 19.58/1*
AOP 2.57/1* 2.39/3 2.50/2 2.32/3 3.24/1* 2.27/2 1.32/1* 1.25/9 0.12/1*
2 LIBER, Václav 22.42 3.22/7 6.24/7 9.08/3 11.44/3 16.24/2 19.30/2 21.16/2 22.27/2 22.42/2
Orientační běh Opava 3.22/7 3.02/7 2.44/1* 2.36/4 4.40/7 3.06/6 1.46/4 1.11/4 0.15/11
3 ŁUBISZ, Łukasz 23.13 3.16/5 6.11/5 10.00/7 12.30/5 16.42/3 19.43/3 21.48/3 22.58/3 23.13/3
UKS Azymut Pabianice 3.16/5 2.55/5 3.49/11 2.30/2 4.12/6 3.01/5 2.05/8 1.10/3 0.15/11
4 WIŚNIEWSKI, Adam 23.22 3.28/9 6.08/4 9.24/6 12.26/4 17.29/4 20.10/4 21.53/4 23.08/4 23.22/4
UKS Azymut Pabianice 3.28/9 2.40/4 3.16/5 3.02/7 5.03/9 2.41/4 1.43/2 1.15/6 0.14/5
5 KUTLVAŠR, Vladimír 24.49 3.24/8 6.39/8 12.30/12 14.55/9 18.24/6 20.55/5 22.50/5 24.33/5 24.49/5
OOS TJ Spartak Vrchlabí 3.24/8 3.15/9 5.51/20 2.25/1* 3.29/2 2.31/3 1.55/5 1.43/14 0.16/16
6 KOVALČÍK, Petr 26.24 2.59/2 5.31/1* 8.22/1* 11.04/2 18.38/7 21.02/6 25.00/6 26.09/6 26.24/6
Orientační běh Opava 2.59/2 2.32/1* 2.51/3 2.42/5 7.34/19 2.24/1* 3.58/14 1.09/2 0.15/11
7 MYNAR, Daniel 29.09 3.19/6 6.20/6 9.13/4 16.26/10 21.14/9 25.17/8 27.25/7 28.53/7 29.09/7
TJ Spartak Rychnov 3.19/6 3.01/6 2.53/4 7.13/20 4.48/8 4.03/14 2.08/9 1.28/10 0.16/16
8 BASUS, Ondrej 29.53 3.02/3 5.36/2 9.13/4 13.12/6 21.50/11 26.27/10 28.23/8 29.40/8 29.53/8
OK Sparta Praha 3.02/3 2.34/2 3.37/9 3.59/11 8.38/20 4.37/16 1.56/6 1.17/7 0.13/2
9 TOMALA, Maciej 30.55 3.37/10 8.23/12 11.59/11 17.49/12 21.31/10 27.40/13 29.39/9 30.42/9 30.55/9
MKS MOS Wrocław 3.37/10 4.46/14 3.36/8 5.50/18 3.42/3 6.09/20 1.59/7 1.03/1* 0.13/2
10 FRANC, Julian Emilian 31.26 3.40/11 6.54/9 10.57/9 14.03/7 17.58/5 26.10/9 29.51/10 31.12/10 31.26/10
HKS Azymut Mochy 3.40/11 3.14/8 4.03/13 3.06/8 3.55/4 8.12/21 3.41/12 1.21/8 0.14/5
11 KOPECKÝ, Matěj 31.45 3.45/12 8.58/14 13.58/14 16.53/11 23.55/13 27.17/11 29.51/10 31.29/11 31.45/11
OK 99 Hradec Kralove 3.45/12 5.13/16 5.00/18 2.55/6 7.02/18 3.22/7 2.34/10 1.38/12 0.16/16
12 NOVOTNÝ, Kryštof 31.57 3.09/4 7.54/11 11.11/10 14.37/8 20.24/8 24.13/7 30.10/12 31.43/12 31.57/12
OK 99 Hradec Kralove 3.09/4 4.45/13 3.17/6 3.26/9 5.47/17 3.49/11 5.57/21 1.33/11 0.14/5
13 LIPIEC, Gabriel 33.35 4.04/13 7.27/10 10.55/8 22.24/19 26.31/17 29.53/16 31.37/13 33.19/13 33.35/13
PUKS Młode Orły NDM 4.04/13 3.23/10 3.28/7 11.29/21 4.07/5 3.22/7 1.44/3 1.42/13 0.16/16
14 JAGIELSKI, Adam 35.38 5.13/21 9.37/15 14.23/15 19.25/14 24.50/14 28.44/14 32.48/14 35.24/14 35.38/14
HKS Azymut Mochy 5.13/21 4.24/12 4.46/17 5.02/12 5.25/15 3.54/13 4.04/15 2.36/21 0.14/5
15 JANAS, Aleksander 36.40 4.20/16 12.58/20 16.43/19 20.11/15 25.16/15 29.35/15 33.41/15 36.22/15 36.40/15
UKS Kometa Gliwice 4.20/16 8.38/20 3.45/10 3.28/10 5.05/10 4.19/15 4.06/16 2.41/22 0.18/21
16 BORCZYK, Dawid 37.16 4.39/17 8.29/13 13.06/13 18.25/13 23.40/12 27.27/12 35.47/16 37.01/16 37.16/16
PUKS Młode Orły NDM 4.39/17 3.50/11 4.37/15 5.19/16 5.15/11 3.47/10 8.20/22 1.14/5 0.15/11
17 WYRWA, Fabian 38.19 4.14/15 11.40/18 16.18/18 21.26/17 26.43/18 30.32/17 35.54/17 38.06/17 38.19/17
HKS Azymut Mochy 4.14/15 7.26/19 4.38/16 5.08/14 5.17/12 3.49/11 5.22/18 2.12/18 0.13/2
18 MŁYNKOWIAK, Fabian 39.32 5.05/20 10.55/17 14.57/16 20.48/16 26.07/16 31.52/18 37.20/18 39.18/18 39.32/18
HKS Azymut Mochy 5.05/20 5.50/17 4.02/12 5.51/19 5.19/13 5.45/18 5.28/19 1.58/17 0.14/5
19 SIUDEK, Krzysztof 40.32 4.55/18 11.57/19 16.02/17 21.51/18 27.10/19 32.46/19 38.21/20 40.18/19 40.32/19
UKS Orientuś Łódź 4.55/18 7.02/18 4.05/14 5.49/17 5.19/13 5.36/17 5.35/20 1.57/16 0.14/5
20 PIETRZAK, Bruno 40.41 5.03/19 9.58/16 19.28/20 24.35/20 30.03/20 33.43/20 37.51/19 40.26/20 40.41/20
HKS Azymut Mochy 5.03/19 4.55/15 9.30/22 5.07/13 5.28/16 3.40/9 4.08/17 2.35/20 0.15/11
21 DRZKA, Filip 51.02 4.08/14 13.49/21 20.34/21 25.44/21 39.06/21 45.00/21 48.47/21 50.39/21 51.02/21
OK Lokomotiva Pardubice 4.08/14 9.41/21 6.45/21 5.10/15 13.22/22 5.54/19 3.47/13 1.52/15 0.23/22
22 BIEŃKOWSKI, Wojciech 60.53 5.46/22 15.42/22 21.30/22 35.32/22 46.37/22 55.30/22 58.18/22 60.36/22 60.53/22
PUKS Młode Orły NDM 5.46/22 9.56/22 5.48/19 14.02/22 11.05/21 8.53/22 2.48/11 2.18/19 0.17/20
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 4.2km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-61 3-62 4-63 5-38 6-48 7-55 8-100
1 WIŚNIEWSKI, Jakub 40.10 6.12/1* 9.40/1* 15.44/1* 22.44/1* 29.27/1* 35.32/1* 38.53/1* 39.58/1* 40.10/1*
UKS Azymut Pabianice 6.12/1* 3.28/1* 6.04/1* 7.00/2 6.43/1* 6.05/2 3.21/1* 1.05/3 0.12/1*
2 WODZICKI, Filip 44.04 6.26/2 11.12/2 17.57/2 25.54/2 33.04/2 39.04/2 42.48/2 43.52/2 44.04/2
MKS MOS Wrocław 6.26/2 4.46/3 6.45/3 7.57/4 7.10/2 6.00/1* 3.44/2 1.04/1* 0.12/1*
3 ZAREMBA, Adam 47.21 7.16/4 15.04/6 21.13/5 26.27/3 35.01/3 41.11/3 45.55/3 47.05/3 47.21/3
UMKS Kwidzyn 7.16/4 7.48/7 6.09/2 5.14/1* 8.34/3 6.10/3 4.44/6 1.10/8 0.16/8
4 PERFIKOWSKI, Paweł 51.09 7.51/5 11.48/3 19.04/3 26.55/4 37.27/4 45.28/4 49.51/4 50.57/4 51.09/4
UMKS Kwidzyn 7.51/5 3.57/2 7.16/4 7.51/3 10.32/11 8.01/5 4.23/4 1.06/4 0.12/1*
5 DROŃ, Wiktor 58.03 8.50/7 14.44/5 23.36/6 35.58/6 44.59/5 51.53/5 56.29/5 57.48/5 58.03/5
UMKS Kwidzyn 8.50/7 5.54/6 8.52/6 12.22/13 9.01/4 6.54/4 4.36/5 1.19/12 0.15/7
6 VELJACIK, Jonas 64.19 7.15/3 12.19/4 20.51/4 35.51/5 49.46/8 58.47/6 62.56/6 64.03/6 64.19/6
OK Sparta Praha 7.15/3 5.04/4 8.32/5 15.00/14 13.55/14 9.01/6 4.09/3 1.07/6 0.16/8
7 KOZIAK, Michał 67.13 11.00/9 19.30/8 29.00/7 37.17/7 47.38/6 60.34/7 65.50/7 66.59/7 67.13/7
KOS BnO Szczecin 11.00/9 8.30/9 9.30/12 8.17/7 10.21/5 12.56/15 5.16/7 1.09/7 0.14/5
8 WYRWA, Tobiasz 68.24 11.58/11 20.40/9 29.53/9 38.20/8 48.46/7 61.09/8 67.06/8 68.10/8 68.24/8
HKS Azymut Mochy 11.58/11 8.42/12 9.13/7 8.27/11 10.26/6 12.23/11 5.57/13 1.04/1* 0.14/5
9 MURAWSKI, Rafał 69.41 13.17/13 21.48/10 31.11/10 39.30/9 50.15/9 62.27/9 68.10/9 69.23/9 69.41/9
HKS Azymut Mochy 13.17/13 8.31/10 9.23/8 8.19/8 10.45/13 12.12/9 5.43/9 1.13/10 0.18/11
10 MOL, Adam 71.11 14.19/14 22.46/11 32.14/11 40.36/10 51.19/10 63.25/10 69.14/10 70.42/10 71.11/10
HKS Azymut Mochy 14.19/14 8.27/8 9.28/11 8.22/10 10.43/12 12.06/8 5.49/10 1.28/13 0.29/15
11 PACHUCKI, Tymoteusz 72.20 8.47/6 24.20/14 33.58/13 42.11/12 52.41/12 65.12/12 71.02/12 72.08/12 72.20/11
BKS Wataha Warszawa 8.47/6 15.33/14 9.38/13 8.13/5 10.30/10 12.31/13 5.50/11 1.06/4 0.12/1*
12 KĘDZIERSKI, Dawid 72.24 15.12/15 23.45/12 33.10/12 41.31/11 51.59/11 64.20/11 70.21/11 71.58/11 72.24/12
HKS Azymut Mochy 15.12/15 8.33/11 9.25/9 8.21/9 10.28/8 12.21/10 6.01/14 1.37/14 0.26/14
13 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 74.40 10.09/8 26.38/15 36.04/15 44.17/13 54.46/13 67.15/13 73.05/13 74.20/13 74.40/13
PUKS Młode Orły NDM 10.09/8 16.29/15 9.26/10 8.13/5 10.29/9 12.29/12 5.50/11 1.15/11 0.20/12
14 GÓRSKI, Igor 76.18 11.56/10 24.11/13 34.50/14 46.13/14 56.39/14 69.31/14 74.51/14 76.02/14 76.18/14
MKS Paulinum Jelenia Góra 11.56/10 12.15/13 10.39/14 11.23/12 10.26/6 12.52/14 5.20/8 1.11/9 0.16/8
15 KRAWCZYK, Piotr 93.20 12.04/12 17.55/7 29.07/8 51.19/15 70.24/15 82.01/15 90.43/15 92.56/15 93.20/15
UKS Azymut Pabianice 12.04/12 5.51/5 11.12/15 22.12/15 19.05/15 11.37/7 8.42/15 2.13/15 0.24/13
AERDEN, Torben NKL-bPK 9.28/ 16.18/ 27.27/ 58.40/ / / / 115.06/ 115.29/
Kempische Orientatielopers 9.28/ 6.50/ 11.09/ 31.13/ / / / / 0.23/
RAWLUK, Alan NKL-bPK 14.18/ 25.24/ 36.12/ / 50.48/ 63.38/ 68.19/ 70.31/ 70.57/
KOS BnO Szczecin 14.18/ 11.06/ 10.48/ / / 12.50/ 4.41/ 2.12/ 0.26/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.7km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-57 3-46 4-45 5-37 6-53 7-41 8-31 9-35 10-42
11-58 12-55 13-100
1 WÓJCIK, Paweł 48.16 1.52/1* 6.04/1* 9.59/1* 12.24/1* 15.51/1* 19.11/1* 25.31/1* 27.16/1* 34.20/1* 39.09/1*
WKS Wawel Kraków 1.52/1* 4.12/1* 3.55/2 2.25/6 3.27/1* 3.20/2 6.20/15 1.45/2 7.04/1* 4.49/6
44.28/1* 47.06/1* 48.04/1* 48.16/1*
5.19/12 2.38/1* 0.58/6 0.12/4
2 MAJOWSKI, Jan 49.33 2.17/7 6.37/4 10.50/2 15.27/8 19.35/6 23.27/3 26.01/3 28.14/4 35.45/2 41.46/2
WKS Śląsk Wrocław 2.17/7 4.20/3 4.13/4 4.37/16 4.08/6 3.52/4 2.34/4 2.13/7 7.31/2 6.01/12
45.35/3 48.27/2 49.20/2 49.33/2
3.49/3 2.52/3 0.53/1* 0.13/8
3 PTACEK, Jonas 49.58 2.01/2 6.34/3 10.56/3 15.18/6 20.15/9 24.33/9 27.45/8 29.32/7 37.47/4 41.49/3
KOS Tesla Brno 2.01/2 4.33/5 4.22/5 4.22/15 4.57/12 4.18/7 3.12/6 1.47/3 8.15/4 4.02/1*
45.30/2 48.45/3 49.46/3 49.58/3
3.41/2 3.15/9 1.01/7 0.12/4
4 DĄBROWSKI, Karol 50.42 2.15/5 6.55/6 14.13/11 15.37/9 19.13/5 22.49/2 25.41/2 27.31/2 38.33/6 43.16/6
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.15/5 4.40/6 7.18/15 1.24/1* 3.36/2 3.36/3 2.52/5 1.50/4 11.02/11 4.43/5
46.46/4 49.33/4 50.30/4 50.42/4
3.30/1* 2.47/2 0.57/4 0.12/4
5 SIEROŃ, Karol 50.58 3.21/15 7.35/9 11.29/5 13.51/2 17.37/2 23.41/5 26.06/4 29.10/5 37.46/3 42.51/4
UKS Azymut Pabianice 3.21/15 4.14/2 3.54/1* 2.22/5 3.46/4 6.04/15 2.25/2 3.04/14 8.36/5 5.05/8
46.48/5 49.47/5 50.44/5 50.58/5
3.57/4 2.59/7 0.57/4 0.14/10
6 ŁĄCKI, Jakub 51.27 2.03/4 6.52/5 11.17/4 14.19/4 18.13/3 24.01/7 26.28/6 29.32/7 38.22/5 43.14/5
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.03/4 4.49/8 4.25/7 3.02/9 3.54/5 5.48/14 2.27/3 3.04/14 8.50/7 4.52/7
47.14/6 50.12/6 51.16/6 51.27/6
4.00/5 2.58/6 1.04/10 0.11/3
7 PISAREK, Kordian 53.48 2.15/5 7.00/7 12.38/8 15.50/10 20.15/9 24.34/10 28.04/9 30.16/9 40.46/11 45.21/8
WKS Wawel Kraków 2.15/5 4.45/7 5.38/10 3.12/12 4.25/8 4.19/8 3.30/7 2.12/6 10.30/8 4.35/4
49.24/8 52.30/7 53.32/7 53.48/7
4.03/6 3.06/8 1.02/8 0.16/14
8 KOCIUBA, Kajetan 54.20 2.26/10 7.28/8 11.50/7 15.20/7 19.38/7 23.43/6 27.15/7 29.20/6 40.05/9 44.33/7
KOS BnO Szczecin 2.26/10 5.02/10 4.22/5 3.30/13 4.18/7 4.05/6 3.32/8 2.05/5 10.45/10 4.28/2
49.23/7 52.53/8 54.04/8 54.20/8
4.50/10 3.30/10 1.11/12 0.16/14
9 KURZYP, Michał 55.05 2.01/2 6.33/2 11.47/6 13.54/3 18.33/4 23.32/4 28.36/10 31.02/10 39.49/8 45.34/9
WKS Śląsk Wrocław 2.01/2 4.32/4 5.14/8 2.07/4 4.39/10 4.59/12 5.04/12 2.26/11 8.47/6 5.45/11
50.55/9 53.50/9 54.55/9 55.05/9
5.21/13 2.55/5 1.05/11 0.10/1*
10 PODWORSKI, Kacper 57.50 4.15/16 9.14/14 13.16/9 14.56/5 20.45/11 24.01/7 26.09/5 27.34/3 39.37/7 46.00/10
UKS OSiR Góra Kalwaria 4.15/16 4.59/9 4.02/3 1.40/2 5.49/13 3.16/1* 2.08/1* 1.25/1* 12.03/14 6.23/14
51.13/10 55.59/10 57.33/10 57.50/10
5.13/11 4.46/14 1.34/15 0.17/16
11 ZURYNEK, Jan 57.55 2.36/12 8.04/10 13.20/10 16.18/11 20.01/8 24.38/11 30.08/11 32.33/11 40.28/10 46.46/11
VŠTJ Ekonom Praha 2.36/12 5.28/11 5.16/9 2.58/7 3.43/3 4.37/10 5.30/14 2.25/9 7.55/3 6.18/13
52.10/11 56.48/11 57.43/11 57.55/11
5.24/14 4.38/13 0.55/2 0.12/4
12 DURMA, Jerzy 60.02 2.52/14 12.53/15 19.07/15 22.38/15 27.07/15 30.59/15 34.34/14 36.49/14 47.20/13 51.51/12
UKS Azymut Pabianice 2.52/14 10.01/15 6.14/14 3.31/14 4.29/9 3.52/4 3.35/9 2.15/8 10.31/9 4.31/3
55.58/12 58.52/12 59.48/12 60.02/12
4.07/7 2.54/4 0.56/3 0.14/10
13 ŁUBISZ, Dominik 61.41 2.21/8 8.45/11 14.58/14 18.04/14 22.55/12 27.18/12 32.03/12 35.00/12 46.52/12 51.57/13
UKS Azymut Pabianice 2.21/8 6.24/13 6.13/13 3.06/11 4.51/11 4.23/9 4.45/11 2.57/13 11.52/13 5.05/8
56.20/13 60.26/13 61.28/13 61.41/13
4.23/8 4.06/11 1.02/8 0.13/8
14 KREMPIŃSKI, Franciszek 63.46 2.24/9 8.48/13 14.45/13 17.46/13 24.51/14 29.41/13 34.03/13 36.28/13 47.35/14 53.15/14
UKS Azymut Pabianice 2.24/9 6.24/13 5.57/12 3.01/8 7.05/14 4.50/11 4.22/10 2.25/9 11.07/12 5.40/10
57.55/14 62.14/14 63.31/14 63.46/14
4.40/9 4.19/12 1.17/13 0.15/12
15 KOTKOWIAK, Bartosz 76.27 2.26/10 8.47/12 14.40/12 17.43/12 24.50/13 30.23/14 35.49/15 38.16/15 51.47/15 60.54/15
KOS BnO Szczecin 2.26/10 6.21/12 5.53/11 3.03/10 7.07/15 5.33/13 5.26/13 2.27/12 13.31/15 9.07/16
68.54/15 74.45/15 76.17/15 76.27/15
8.00/16 5.51/16 1.32/14 0.10/1*
16 WASILEWSKI, Mikołaj 89.19 2.43/13 16.04/16 23.54/16 25.55/16 36.49/16 44.02/16 50.54/16 54.01/16 68.59/16 76.08/16
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.43/13 13.21/16 7.50/16 2.01/3 10.54/16 7.13/16 6.52/16 3.07/16 14.58/16 7.09/15
81.47/16 87.12/16 89.04/16 89.19/16
5.39/15 5.25/15 1.52/16 0.15/12
TYWONEK, Jan NKL-bPK / 7.14/ 12.19/ 14.27/ 18.56/ 23.41/ 27.51/ 30.04/ 38.50/ 45.14/
UKS OSiR Góra Kalwaria / / 5.05/ 2.08/ 4.29/ 4.45/ 4.10/ 2.13/ 8.46/ 6.24/
50.40/ 53.40/ 54.40/ 54.50/
5.26/ 3.00/ 1.00/ 0.10/
LIOR, Amit NKL-bPK 2.52/ 11.45/ 29.09/ / / / / / / /
Israel Orienteering 2.52/ 8.53/ 17.24/ / / / / / / /
/ / 44.27/ 44.47/
/ / / 0.20/
CIONOIU, Daniel DNF / / / / / / / / / /
TV Coburg- Neuses / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
KURDZIEL, Szymon DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 5.3km 0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-60 3-57 4-44 5-37 6-40 7-47 8-41 9-33 10-34
11-35 12-42 13-58 14-55 15-100
1 KOLÁŘ, Šimon 45.06 1.58/3 5.45/1* 7.17/1* 10.02/2 15.22/2 18.32/1* 20.18/1* 22.28/1* 26.52/1* 30.20/1*
OK Slavia Hradec Králové 1.58/3 3.47/1* 1.32/4 2.45/3 5.20/4 3.10/4 1.46/4 2.10/2 4.24/1* 3.28/6
34.03/1* 38.14/1* 41.31/1* 44.04/1* 44.55/1* 45.06/1*
3.43/3 4.11/6 3.17/1* 2.33/4 0.51/1* 0.11/1*
2 FABRA, Dawid 46.04 2.37/9 6.55/8 8.19/8 10.49/4 16.10/3 19.18/2 21.15/2 23.21/2 28.07/2 31.22/2
OK Slavia Hradec Králové 2.37/9 4.18/5 1.24/1* 2.30/2 5.21/5 3.08/3 1.57/7 2.06/1* 4.46/5 3.15/3
35.07/2 38.56/2 42.34/2 44.54/2 45.53/2 46.04/2
3.45/4 3.49/1* 3.38/3 2.20/2 0.59/6 0.11/1*
3 GRYC, Ondrej 47.04 1.53/1* 5.48/2 7.17/1* 9.40/1* 14.48/1* 20.42/5 22.25/5 24.36/4 29.13/3 32.30/3
KOS Tesla Brno 1.53/1* 3.55/3 1.29/3 2.23/1* 5.08/1* 5.54/12 1.43/3 2.11/4 4.37/3 3.17/5
36.01/3 39.54/3 43.38/3 45.53/3 46.51/3 47.04/3
3.31/1* 3.53/2 3.44/4 2.15/1* 0.58/5 0.13/6
4 WOŁEK, Stanisław 47.51 2.16/7 6.03/3 8.06/4 12.59/7 18.18/7 21.12/7 22.48/6 25.03/6 30.04/6 33.07/5
UNTS Warszawa 2.16/7 3.47/1* 2.03/12 4.53/12 5.19/3 2.54/1* 1.36/2 2.15/5 5.01/6 3.03/2
36.48/4 40.43/4 44.09/4 46.42/4 47.35/4 47.51/4
3.41/2 3.55/3 3.26/2 2.33/4 0.53/2 0.16/11
5 DOHNÁLEK, Tomáš 48.47 2.05/5 6.16/4 7.52/3 10.40/3 16.11/4 21.00/6 23.13/7 25.23/7 30.04/6 33.20/6
OK Slavia Hradec Králové 2.05/5 4.11/4 1.36/5 2.48/4 5.31/8 4.49/9 2.13/8 2.10/2 4.41/4 3.16/4
37.05/5 41.00/5 44.45/5 47.09/5 48.29/5 48.47/5
3.45/4 3.55/3 3.45/5 2.24/3 1.20/13 0.18/13
6 SZTRANEK, Jan 49.27 1.57/2 6.33/7 8.09/5 11.01/5 16.26/6 20.15/4 22.01/4 24.54/5 29.22/4 32.58/4
UKS Azymut Pabianice 1.57/2 4.36/8 1.36/5 2.52/5 5.25/7 3.49/7 1.46/4 2.53/8 4.28/2 3.36/7
37.13/6 41.31/6 45.32/6 48.10/6 49.13/6 49.27/6
4.15/6 4.18/7 4.01/8 2.38/6 1.03/9 0.14/8
7 BARTOS, Zbigniew 51.19 1.58/3 6.18/5 8.11/6 11.10/6 16.18/5 19.46/3 21.17/3 23.33/3 29.32/5 33.23/7
UKS Orientuś Łódź 1.58/3 4.20/6 1.53/10 2.59/6 5.08/1* 3.28/5 1.31/1* 2.16/6 5.59/9 3.51/8
38.05/7 42.10/7 46.19/7 50.02/7 51.07/7 51.19/7
4.42/8 4.05/5 4.09/9 3.43/12 1.05/11 0.12/3
8 WÓJTOWICZ, Krzysztof 54.42 2.05/5 6.29/6 8.18/7 13.13/9 18.35/8 21.42/8 23.38/8 27.02/8 32.31/8 36.25/8
UNTS Warszawa 2.05/5 4.24/7 1.49/9 4.55/13 5.22/6 3.07/2 1.56/6 3.24/9 5.29/7 3.54/9
42.17/9 47.09/9 50.54/9 53.35/8 54.30/8 54.42/8
5.52/13 4.52/9 3.45/5 2.41/7 0.55/4 0.12/3
9 GÓRSKI, Patryk 55.18 3.40/12 9.46/13 11.10/12 14.11/11 19.42/10 23.26/9 26.10/9 28.35/9 34.25/9 37.19/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.40/12 6.06/12 1.24/1* 3.01/7 5.31/8 3.44/6 2.44/9 2.25/7 5.50/8 2.54/1*
41.42/8 46.16/8 50.04/8 53.49/9 55.04/9 55.18/9
4.23/7 4.34/8 3.48/7 3.45/13 1.15/12 0.14/8
10 RAWLUK, Patryk 66.28 2.16/7 7.46/9 9.28/9 12.59/7 19.19/9 24.58/10 27.55/10 32.01/10 39.39/10 44.16/10
KOS BnO Szczecin 2.16/7 5.30/10 1.42/8 3.31/9 6.20/10 5.39/10 2.57/12 4.06/11 7.38/10 4.37/12
49.45/10 56.37/10 61.45/10 65.13/10 66.15/10 66.28/10
5.29/10 6.52/12 5.08/13 3.28/11 1.02/8 0.13/6
11 SOBIEPANEK, Maksymilian 67.26 2.53/11 8.49/11 10.26/10 13.54/10 20.15/11 25.55/11 28.49/11 32.58/11 40.45/11 45.17/11
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.53/11 5.56/11 1.37/7 3.28/8 6.21/11 5.40/11 2.54/11 4.09/12 7.47/11 4.32/11
50.48/11 57.43/11 62.49/11 66.11/11 67.14/11 67.26/11
5.31/11 6.55/13 5.06/12 3.22/9 1.03/9 0.12/3
12 PALÁT, Tomáš 69.17 3.42/13 8.41/10 10.34/11 14.45/12 21.52/12 27.50/13 30.41/12 34.38/12 42.35/12 47.29/12
KOB Alfa Brno 3.42/13 4.59/9 1.53/10 4.11/11 7.07/13 5.58/13 2.51/10 3.57/10 7.57/12 4.54/13
52.56/12 59.40/12 64.37/12 67.59/12 69.00/12 69.17/12
5.27/9 6.44/10 4.57/10 3.22/9 1.01/7 0.17/12
13 RADA, Štěpán 69.57 2.49/10 9.02/12 11.31/13 15.35/13 22.37/13 27.23/12 31.19/13 35.44/13 43.49/13 48.01/13
KOB Alfa Brno 2.49/10 6.13/13 2.29/13 4.04/10 7.02/12 4.46/8 3.56/13 4.25/13 8.05/13 4.12/10
53.42/13 60.33/13 65.33/13 68.50/13 69.43/13 69.57/13
5.41/12 6.51/11 5.00/11 3.17/8 0.53/2 0.14/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 5.6km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-57 3-50 4-46 5-45 6-37 7-40 8-47 9-31 10-32
11-39 12-36 13-35 14-43 15-44 16-42 17-58 18-55 19-100
1 MICHALAK, Kacper 64.11 2.55/4 7.59/2 10.26/2 13.21/2 15.31/2 20.35/2 23.29/1* 25.36/1* 30.55/1* 32.57/1*
UNTS Warszawa 2.55/4 5.04/2 2.27/3 2.55/1* 2.10/1* 5.04/1* 2.54/1* 2.07/1* 5.19/2 2.02/2
34.54/1* 38.30/1* 44.07/1* 49.20/1* 50.59/1* 54.21/1* 59.08/1* 62.43/1* 63.55/1* 64.11/1*
1.57/1* 3.36/2 5.37/2 5.13/1* 1.39/1* 3.22/1* 4.47/2 3.35/2 1.12/2 0.16/4
2 ANDRZEJCZAK, Maciej 71.23 2.03/2 6.57/1* 8.35/1* 11.39/1* 14.35/1* 19.58/1* 23.37/2 26.07/2 31.51/2 34.55/2
UKS Azymut Pabianice 2.03/2 4.54/1* 1.38/1* 3.04/2 2.56/2 5.23/2 3.39/3 2.30/3 5.44/3 3.04/3
37.35/2 41.44/2 49.25/2 55.07/3 58.02/3 61.48/2 66.08/2 69.49/2 71.11/2 71.23/2
2.40/3 4.09/3 7.41/3 5.42/3 2.55/4 3.46/2 4.20/1* 3.41/3 1.22/3 0.12/1*
3 PIERZCHAŁA, Michał 74.05 1.58/1* 9.02/4 10.55/3 14.38/3 17.47/3 26.38/4 30.00/3 32.09/3 37.12/3 39.11/3
UNTS Warszawa 1.58/1* 7.04/4 1.53/2 3.43/3 3.09/3 8.51/4 3.22/2 2.09/2 5.03/1* 1.59/1*
41.35/3 44.55/3 49.40/3 54.59/2 57.18/2 63.48/3 69.16/3 72.27/3 73.50/3 74.05/3
2.24/2 3.20/1* 4.45/1* 5.19/2 2.19/3 6.30/4 5.28/4 3.11/1* 1.23/4 0.15/2
4 FRIEBE, Jonas 89.40 2.15/3 8.57/3 12.07/4 17.46/4 21.06/4 26.31/3 31.13/4 35.11/4 44.15/4 47.36/4
OLA TSV Deggendorf 2.15/3 6.42/3 3.10/4 5.39/4 3.20/4 5.25/3 4.42/4 3.58/4 9.04/4 3.21/4
50.24/4 54.56/4 62.41/4 70.38/4 72.51/4 78.32/4 83.54/4 88.17/4 89.25/4 89.40/4
2.48/4 4.32/4 7.45/4 7.57/4 2.13/2 5.41/3 5.22/3 4.23/4 1.08/1* 0.15/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 6.2km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-50 3-46 4-45 5-37 6-53 7-41 8-31 9-32 10-33
11-34 12-52 13-36 14-31 15-39 16-34 17-35 18-38 19-48 20-55
21-100
1 DZIOBA, Mateusz 56.34 1.45/1* 6.46/1* 9.19/1* 11.34/1* 14.49/1* 17.58/1* 20.18/1* 22.27/1* 23.50/1* 25.35/1*
MKS Paulinum/10DKPanc 1.45/1* 5.01/1* 2.33/1* 2.15/2 3.15/1* 3.09/1* 2.20/1* 2.09/5 1.23/1* 1.45/1*
30.10/1* 32.25/1* 34.29/1* 37.09/1* 40.00/1* 42.02/1* 45.08/1* 47.54/1* 52.45/1* 55.24/1*
4.35/8 2.15/1* 2.04/4 2.40/1* 2.51/2 2.02/1* 3.06/1* 2.46/1* 4.51/1* 2.39/1*
56.21/1* 56.34/1*
0.57/1* 0.13/3
2 VÍTEK, Petr 68.37 2.08/3 7.39/2 10.57/2 14.23/3 18.37/2 22.19/2 24.57/2 26.32/2 28.13/2 31.33/2
OK 99 Hradec Kralove 2.08/3 5.31/2 3.18/5 3.26/8 4.14/4 3.42/2 2.38/2 1.35/1* 1.41/3 3.20/9
35.03/2 38.14/2 39.52/2 43.40/2 46.47/2 49.19/2 53.27/2 57.26/2 64.13/2 67.09/2
3.30/1* 3.11/5 1.38/1* 3.48/5 3.07/3 2.32/3 4.08/4 3.59/7 6.47/8 2.56/5
68.19/2 68.37/2
1.10/8 0.18/8
3 CHARUBA, Łukasz 71.00 2.10/4 8.22/4 11.23/3 13.57/2 19.47/3 23.44/3 26.25/3 28.29/3 30.30/4 33.38/4
UKS Orientuś Łódź 2.10/4 6.12/5 3.01/3 2.34/4 5.50/9 3.57/4 2.41/3 2.04/4 2.01/6 3.08/8
37.23/3 40.10/3 41.59/3 47.17/4 50.33/4 52.56/4 56.58/4 60.12/3 66.51/4 69.43/3
3.45/5 2.47/3 1.49/2 5.18/7 3.16/4 2.23/2 4.02/3 3.14/2 6.39/6 2.52/3
70.46/3 71.00/3
1.03/4 0.14/4
4 ORANY, Vojtěch 71.29 2.29/9 8.31/6 14.53/6 17.37/6 21.17/5 25.04/5 29.03/5 32.42/6 34.23/6 36.14/6
OK Jihlava 2.29/9 6.02/4 6.22/9 2.44/5 3.40/2 3.47/3 3.59/10 3.39/10 1.41/3 1.51/3
39.47/6 42.19/6 44.10/5 47.09/3 49.59/3 52.40/3 56.18/3 61.38/4 66.47/3 70.05/4
3.33/2 2.32/2 1.51/3 2.59/2 2.50/1* 2.41/5 3.38/2 5.20/10 5.09/2 3.18/8
71.12/4 71.29/4
1.07/6 0.17/6
5 JURCZYK, Maciej 73.59 2.00/2 8.28/5 12.25/5 15.17/5 19.58/4 24.02/4 27.03/4 28.54/4 30.29/3 32.37/3
UKS Sparta Czyżowice 2.00/2 6.28/7 3.57/6 2.52/7 4.41/6 4.04/5 3.01/5 1.51/2 1.35/2 2.08/5
37.25/4 40.36/4 42.40/4 48.37/5 51.55/5 54.39/5 60.13/5 63.40/5 69.41/5 72.36/5
4.48/10 3.11/5 2.04/4 5.57/9 3.18/5 2.44/6 5.34/9 3.27/3 6.01/4 2.55/4
73.45/5 73.59/5
1.09/7 0.14/4
6 HEPNER, David 77.25 2.10/4 7.46/3 15.26/7 17.45/7 22.02/6 26.18/6 29.31/6 31.40/5 33.26/5 35.13/5
OK Slavia Hradec Králové 2.10/4 5.36/3 7.40/10 2.19/3 4.17/5 4.16/6 3.13/6 2.09/5 1.46/5 1.47/2
38.59/5 42.01/5 45.29/6 49.14/6 53.22/6 56.45/6 60.53/6 64.45/6 71.22/6 75.46/6
3.46/6 3.02/4 3.28/9 3.45/4 4.08/8 3.23/9 4.08/4 3.52/5 6.37/5 4.24/9
77.03/6 77.25/6
1.17/9 0.22/11
7 KADEŘÁVEK, Petr 81.37 2.25/8 9.11/8 12.08/4 14.59/4 23.13/7 27.48/7 31.01/7 33.16/7 35.34/7 38.03/7
OK 99 Hradec Kralove 2.25/8 6.46/8 2.57/2 2.51/6 8.14/11 4.35/9 3.13/6 2.15/7 2.18/9 2.29/6
42.47/8 46.53/8 49.10/7 54.17/7 58.20/7 61.05/7 66.21/7 70.17/7 77.03/7 80.13/7
4.44/9 4.06/9 2.17/6 5.07/6 4.03/7 2.45/7 5.16/8 3.56/6 6.46/7 3.10/7
81.19/7 81.37/7
1.06/5 0.18/8
8 BORGIEL, Jarosław 82.20 2.17/6 8.41/7 18.17/11 22.19/11 26.22/11 31.23/11 34.18/10 36.19/10 38.26/10 42.14/10
UKS Sparta Czyżowice 2.17/6 6.24/6 9.36/11 4.02/10 4.03/3 5.01/10 2.55/4 2.01/3 2.07/7 3.48/10
45.48/10 49.22/10 52.53/10 56.29/9 60.24/8 63.14/9 68.13/9 72.51/9 78.27/9 81.11/8
3.34/3 3.34/7 3.31/10 3.36/3 3.55/6 2.50/8 4.59/7 4.38/8 5.36/3 2.44/2
82.09/8 82.20/8
0.58/2 0.11/1*
9 FILIPIAK, Mateusz 82.23 4.05/11 13.50/11 16.52/10 18.58/8 23.41/8 27.58/8 31.16/8 33.45/8 35.52/8 38.52/8
KS Hades Poznań 4.05/11 9.45/11 3.02/4 2.06/1* 4.43/7 4.17/7 3.18/8 2.29/8 2.07/7 3.00/7
42.35/7 46.35/7 49.37/8 55.09/8 60.28/9 63.04/8 67.15/8 71.02/8 78.09/8 81.11/8
3.43/4 4.00/8 3.02/7 5.32/8 5.19/10 2.36/4 4.11/6 3.47/4 7.07/9 3.02/6
82.12/9 82.23/9
1.01/3 0.11/1*
10 FLORIÁN, Vojtěch 96.30 2.17/6 11.23/10 15.34/9 19.04/9 24.37/9 28.58/9 32.27/9 34.57/9 37.30/9 39.36/9
KOB Alfa Brno 2.17/6 9.06/10 4.11/7 3.30/9 5.33/8 4.21/8 3.29/9 2.30/9 2.33/11 2.06/4
43.43/9 48.13/9 52.04/9 58.52/10 64.24/10 68.28/10 76.29/10 82.24/10 90.22/10 94.50/10
4.07/7 4.30/10 3.51/11 6.48/11 5.32/11 4.04/11 8.01/11 5.55/11 7.58/11 4.28/10
96.13/10 96.30/10
1.23/10 0.17/6
11 WAŁACHOWSKI, Piotr 102.01 2.56/10 11.13/9 15.26/7 19.37/10 25.31/10 31.01/10 36.05/11 39.51/11 42.23/11 46.39/11
Indywidualnie, Mazowieckie 2.56/10 8.17/9 4.13/8 4.11/11 5.54/10 5.30/11 5.04/11 3.46/11 2.32/10 4.16/11
52.32/11 57.17/11 60.21/11 66.22/11 71.23/11 75.24/11 81.34/11 86.49/11 94.33/11 100.15/11
5.53/11 4.45/11 3.04/8 6.01/10 5.01/9 4.01/10 6.10/10 5.15/9 7.44/10 5.42/11
101.43/11 102.01/11
1.28/11 0.18/8
MAŠATA, Roman NKL-bPK 2.11/ 9.59/ 13.47/ 16.00/ 24.14/ 28.37/ 31.27/ 57.23/ 38.22/ 42.42/
OK 99 Hradec Kralove 2.11/ 7.48/ 3.48/ 2.13/ 8.14/ 4.23/ 2.50/ 25.56/ / 4.20/
65.47/ 50.19/ 52.58/ / 62.33/ / 70.56/ 76.56/ 83.07/ 86.22/
23.05/ / 2.39/ / / / / 6.00/ 6.11/ 3.15/
87.41/ 87.58/
1.19/ 0.17/
KRUPA, Łukasz NKL-bPK 2.34/ 14.55/ 30.22/ 34.16/ 41.14/ 48.32/ 52.02/ / / /
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.34/ 12.21/ 15.27/ 3.54/ 6.58/ 7.18/ 3.30/ / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
78.50/ 79.12/
/ 0.22/
OTRUSINA, Jan DNF / / / / / / / / / /
KOB Alfa Brno / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
ZEMAN, Jaroslav DNF / / / / / / / / / /
KOB Dobruška / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
SZCZYGIELSKI, Jakub DNF / / / / / / / / / /
1PBLog / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 7.4km 0m 24k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24
1 KRÁL, Vojtěch 58.14 2.43/23 6.52/2 8.51/1* 10.16/1* 13.00/1* 13.58/1* 18.03/1* 19.57/1* 21.50/1* 24.16/1*
Czech National Team 2.43/23 4.09/1* 1.59/1* 1.25/1* 2.44/1* 0.58/1* 4.05/4 1.54/1* 1.53/16 2.26/8
27.19/2 29.42/2 31.35/2 34.29/3 36.38/2 39.07/2 40.23/1* 42.01/1* 44.32/1* 47.26/1*
3.03/24 2.23/14 1.53/6 2.54/3 2.09/1* 2.29/3 1.16/3 1.38/2 2.31/10 2.54/2
51.15/1* 54.36/1* 57.06/1* 58.00/1* 58.14/1*
3.49/1* 3.21/3 2.30/4 0.54/4 0.14/8
2 OLEJNIK, Michał 58.28 2.03/5 6.46/1* 8.56/2 10.32/2 14.07/6 15.13/4 19.04/2 21.54/3 23.21/3 25.37/3
WKS Grunwald Poznań 2.03/5 4.43/2 2.10/4 1.36/5 3.35/18 1.06/2 3.51/1* 2.50/11 1.27/2 2.16/4
27.19/2 28.42/1* 30.29/1* 33.22/1* 36.20/1* 38.43/1* 40.51/2 43.06/2 45.01/2 47.46/2
1.42/10 1.23/5 1.47/4 2.53/2 2.58/5 2.23/2 2.08/13 2.15/12 1.55/2 2.45/1*
51.46/2 55.05/2 57.21/2 58.14/2 58.28/2
4.00/2 3.19/2 2.16/3 0.53/2 0.14/8
3 KUCA, Kacper 61.32 2.24/16 7.10/5 9.14/3 10.58/4 13.52/2 15.06/2 19.43/5 22.57/5 24.21/5 27.26/5
UNTS Warszawa 2.24/16 4.46/3 2.04/2 1.44/6 2.54/4 1.14/3 4.37/12 3.14/19 1.24/1* 3.05/22
28.47/5 30.00/3 31.41/3 34.26/2 37.44/3 40.41/3 42.58/4 45.19/4 47.06/4 50.11/4
1.21/3 1.13/2 1.41/2 2.45/1* 3.18/9 2.57/9 2.17/14 2.21/13 1.47/1* 3.05/3
54.23/3 57.52/3 60.22/3 61.16/3 61.32/3
4.12/3 3.29/6 2.30/4 0.54/4 0.16/18
4 PABICH, Mariusz 62.26 2.05/6 7.12/6 9.20/5 10.53/3 13.53/3 15.08/3 19.12/3 21.34/2 23.17/2 25.36/2
UKS Azymut Pabianice 2.05/6 5.07/7 2.08/3 1.33/4 3.00/6 1.15/4 4.04/3 2.22/5 1.43/7 2.19/6
27.08/1* 30.24/4 32.20/4 35.33/4 38.26/4 40.47/4 41.52/3 43.20/3 46.25/3 49.31/3
1.32/7 3.16/20 1.56/10 3.13/7 2.53/4 2.21/1* 1.05/2 1.28/1* 3.05/20 3.06/5
54.37/4 58.24/4 61.17/4 62.12/4 62.26/4
5.06/11 3.47/14 2.53/16 0.55/7 0.14/8
5 KALATA, Michał 63.39 2.13/8 7.12/6 9.33/7 11.34/10 14.44/9 16.18/7 20.12/6 23.38/6 25.25/6 27.30/6
MKS Paulinum/10DKPanc 2.13/8 4.59/6 2.21/10 2.01/14 3.10/11 1.34/17 3.54/2 3.26/21 1.47/10 2.05/1*
29.20/6 32.05/8 34.22/8 37.56/8 40.24/5 43.05/5 44.08/5 45.55/5 48.58/5 52.07/5
1.50/13 2.45/16 2.17/16 3.34/12 2.28/2 2.41/7 1.03/1* 1.47/5 3.03/17 3.09/6
56.42/5 60.15/5 62.30/5 63.25/5 63.39/5
4.35/6 3.33/7 2.15/2 0.55/7 0.14/8
6 DUDEK, Wojciech 67.21 2.00/1* 7.18/8 9.40/9 11.10/7 13.54/4 15.13/4 19.41/4 21.57/4 23.49/4 26.06/4
PUKS Młode Orły NDM 2.00/1* 5.18/12 2.22/12 1.30/3 2.44/1* 1.19/6 4.28/8 2.16/2 1.52/14 2.17/5
27.50/4 31.07/5 33.59/7 37.20/7 41.37/8 44.13/7 45.41/6 47.32/6 51.12/7 54.33/6
1.44/12 3.17/21 2.52/26 3.21/8 4.17/22 2.36/4 1.28/9 1.51/6 3.40/24 3.21/7
59.49/6 63.24/6 66.10/6 67.09/6 67.21/6
5.16/17 3.35/10 2.46/10 0.59/10 0.12/4
7 BEDNARSKI, Jan 67.27 2.08/7 7.03/4 9.19/4 11.05/6 13.57/5 17.19/15 22.29/16 24.50/14 26.28/13 29.05/11
UNTS Warszawa 2.08/7 4.55/4 2.16/7 1.46/8 2.52/3 3.22/28 5.10/19 2.21/4 1.38/4 2.37/15
31.19/11 34.31/12 36.55/12 39.59/12 43.15/11 46.20/10 47.37/9 49.59/9 52.50/9 56.16/9
2.14/18 3.12/19 2.24/18 3.04/5 3.16/8 3.05/13 1.17/4 2.22/14 2.51/15 3.26/8
60.31/7 63.48/7 66.25/7 67.16/7 67.27/7
4.15/4 3.17/1* 2.37/6 0.51/1* 0.11/2
8 KETTNER, Lukas 68.28 2.02/2 7.19/9 9.37/8 11.27/8 14.30/8 16.40/9 21.35/8 24.43/11 26.23/11 28.30/8
OK Kamenice 2.02/2 5.17/11 2.18/9 1.50/11 3.03/7 2.10/26 4.55/16 3.08/18 1.40/6 2.07/2
29.43/7 34.15/11 36.18/11 39.54/11 42.23/10 45.24/9 46.43/8 48.21/7 51.03/6 55.55/8
1.13/1* 4.32/26 2.03/12 3.36/14 2.29/3 3.01/10 1.19/5 1.38/2 2.42/13 4.52/24
60.52/8 64.29/8 67.09/8 68.16/8 68.28/8
4.57/10 3.37/11 2.40/8 1.07/19 0.12/4
9 ZELINKA, Jiří 68.57 2.25/17 8.15/17 10.36/17 12.20/13 15.35/14 17.03/13 21.35/8 24.15/8 26.01/8 28.30/8
O-mikron 2.25/17 5.50/18 2.21/10 1.44/6 3.15/13 1.28/11 4.32/11 2.40/8 1.46/8 2.29/11
29.50/8 31.12/6 33.26/5 37.03/6 41.19/7 43.58/6 46.34/7 49.27/8 51.58/8 55.41/7
1.20/2 1.22/4 2.14/14 3.37/15 4.16/20 2.39/6 2.36/16 2.53/18 2.31/10 3.43/12
61.03/9 64.42/9 67.25/9 68.47/9 68.57/9
5.22/18 3.39/12 2.43/9 1.22/25 0.10/1*
10 DUTKOWSKI, Mikołaj 69.25 2.02/2 7.37/12 9.48/11 12.21/14 15.27/12 16.55/10 21.11/7 24.43/11 26.21/10 28.29/7
WKS Śląsk Wrocław 2.02/2 5.35/15 2.11/5 2.33/25 3.06/8 1.28/11 4.16/5 3.32/23 1.38/4 2.08/3
31.14/10 33.14/9 34.57/9 38.54/9 42.16/9 44.58/8 47.50/10 51.13/10 53.12/10 56.49/10
2.45/23 2.00/12 1.43/3 3.57/22 3.22/11 2.42/8 2.52/21 3.23/21 1.59/3 3.37/11
61.56/10 65.17/10 68.04/10 69.07/10 69.25/10
5.07/12 3.21/3 2.47/11 1.03/15 0.18/22
11 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 70.01 2.23/15 7.30/11 9.44/10 11.33/9 15.31/13 16.59/12 21.45/13 24.04/7 25.40/7 29.09/12
WKS Śląsk Wrocław 2.23/15 5.07/7 2.14/6 1.49/10 3.58/21 1.28/11 4.46/15 2.19/3 1.36/3 3.29/23
35.50/21 37.02/17 38.32/16 41.33/16 44.43/14 47.21/12 50.09/12 52.49/12 54.58/12 58.03/11
6.41/27 1.12/1* 1.30/1* 3.01/4 3.10/7 2.38/5 2.48/19 2.40/16 2.09/4 3.05/3
62.40/11 66.19/11 68.32/11 69.36/11 70.01/11
4.37/7 3.39/12 2.13/1* 1.04/16 0.25/28
12 PIOTROWSKI, Radosław 72.22 2.13/8 7.22/10 10.10/12 12.13/12 15.24/11 16.57/11 21.38/11 25.51/16 27.56/16 30.31/14
PKO Harpagan Gdańsk 2.13/8 5.09/9 2.48/21 2.03/16 3.11/12 1.33/16 4.41/13 4.13/28 2.05/24 2.35/14
32.28/14 33.59/10 35.53/10 39.15/10 43.20/12 46.29/11 49.08/11 52.39/11 54.51/11 58.35/12
1.57/14 1.31/6 1.54/7 3.22/9 4.05/16 3.09/14 2.39/18 3.31/23 2.12/6 3.44/13
64.13/12 68.21/12 71.00/12 72.05/12 72.22/12
5.38/21 4.08/22 2.39/7 1.05/17 0.17/20
13 STREGL, Matyas 74.07 2.02/2 7.00/3 9.31/6 10.59/5 14.23/7 15.51/6 22.07/14 26.07/17 28.16/17 31.03/16
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2.02/2 4.58/5 2.31/17 1.28/2 3.24/15 1.28/11 6.16/26 4.00/26 2.09/25 2.47/17
33.22/15 35.02/14 37.26/15 40.38/13 44.39/13 48.25/13 51.41/13 55.26/16 57.36/13 61.28/14
2.19/19 1.40/8 2.24/18 3.12/6 4.01/15 3.46/20 3.16/24 3.45/25 2.10/5 3.52/17
66.43/13 70.10/13 73.01/13 73.56/13 74.07/13
5.15/16 3.27/5 2.51/14 0.55/7 0.11/2
14 JURCZYK, Tomasz 75.11 2.14/10 7.51/15 10.19/14 12.35/16 15.44/15 17.06/14 21.36/10 24.30/9 26.16/9 29.52/13
UKS Sparta Czyżowice 2.14/10 5.37/16 2.28/14 2.16/21 3.09/10 1.22/7 4.30/9 2.54/14 1.46/8 3.36/25
31.29/12 37.25/18 39.50/18 43.48/17 49.55/21 52.57/19 54.23/19 56.04/17 59.07/17 62.33/16
1.37/8 5.56/27 2.25/20 3.58/23 6.07/26 3.02/11 1.26/7 1.41/4 3.03/17 3.26/8
67.41/16 71.14/15 74.05/14 74.58/14 75.11/14
5.08/13 3.33/7 2.51/14 0.53/2 0.13/6
15 HOLAS, Tomas 75.34 3.01/25 9.05/25 11.29/22 13.44/21 17.05/18 18.32/18 23.17/18 26.46/20 28.46/20 31.17/17
AOP 3.01/25 6.04/22 2.24/13 2.15/20 3.21/14 1.27/10 4.45/14 3.29/22 2.00/22 2.31/13
33.37/18 35.30/15 37.21/14 41.03/15 45.13/16 48.34/14 51.47/14 55.10/14 57.43/15 61.44/15
2.20/20 1.53/10 1.51/5 3.42/17 4.10/17 3.21/17 3.13/23 3.23/21 2.33/12 4.01/20
67.08/14 71.06/14 74.10/15 75.16/15 75.34/15
5.24/20 3.58/15 3.04/20 1.06/18 0.18/22
16 HEWELT, Maciej 75.48 2.26/18 7.41/13 10.10/12 11.56/11 14.52/10 16.28/8 21.44/12 24.36/10 26.26/12 28.52/10
PKO Harpagan Gdańsk 2.26/18 5.15/10 2.29/16 1.46/8 2.56/5 1.36/18 5.16/21 2.52/13 1.50/13 2.26/8
30.23/9 31.43/7 33.37/6 36.59/5 40.40/6 50.30/16 52.48/15 55.20/15 57.39/14 61.25/13
1.31/5 1.20/3 1.54/7 3.22/9 3.41/13 9.50/27 2.18/15 2.32/15 2.19/7 3.46/14
67.29/15 71.40/16 74.34/16 75.34/16 75.48/16
6.04/26 4.11/24 2.54/17 1.00/12 0.14/8
17 PACHNIK, Wojciech 76.01 2.33/20 8.01/16 10.29/16 12.34/15 16.13/16 17.43/16 22.08/15 24.43/11 26.31/14 32.36/21
UKS Orientpark.pl Iwiny 2.33/20 5.28/14 2.28/14 2.05/18 3.39/19 1.30/15 4.25/7 2.35/6 1.48/11 6.05/28
34.18/19 37.35/19 40.23/20 44.04/19 47.02/17 50.23/15 53.01/16 55.00/13 58.15/16 63.36/19
1.42/10 3.17/21 2.48/25 3.41/16 2.58/5 3.21/17 2.38/17 1.59/8 3.15/21 5.21/26
68.05/18 72.04/17 74.53/17 75.47/17 76.01/17
4.29/5 3.59/18 2.49/12 0.54/4 0.14/8
18 ZDRAHAL, Tomas 76.13 2.17/11 8.27/19 11.20/19 13.40/20 16.48/17 18.11/17 22.41/17 25.27/15 27.19/15 30.48/15
Hana Orienteering 2.17/11 6.10/23 2.53/23 2.20/23 3.08/9 1.23/8 4.30/9 2.46/9 1.52/14 3.29/23
32.27/13 34.38/13 37.10/13 40.44/14 45.00/15 51.02/17 53.52/17 57.08/19 59.31/18 63.26/18
1.39/9 2.11/13 2.32/21 3.34/12 4.16/20 6.02/25 2.50/20 3.16/19 2.23/8 3.55/19
68.37/19 72.10/19 75.00/18 75.59/18 76.13/18
5.11/15 3.33/7 2.50/13 0.59/10 0.14/8
19 REMEŠ, Petr 77.30 2.36/21 8.26/18 12.03/24 13.56/23 19.55/25 21.58/26 26.54/25 29.50/24 31.49/24 34.16/23
OK Slavia Hradec Králové 2.36/21 5.50/18 3.37/27 1.53/12 5.59/27 2.03/23 4.56/17 2.56/15 1.59/21 2.27/10
36.14/22 39.15/22 42.00/24 45.56/24 49.16/19 52.44/18 54.13/18 56.15/18 59.34/19 63.04/17
1.58/15 3.01/17 2.45/24 3.56/21 3.20/10 3.28/19 1.29/10 2.02/9 3.19/22 3.30/10
67.59/17 72.04/17 75.20/19 77.14/19 77.30/19
4.55/9 4.05/20 3.16/24 1.54/28 0.16/18
20 NOVOTNÝ, Radek 83.55 2.30/19 8.58/24 11.57/23 13.59/24 18.19/23 20.09/23 25.45/22 29.56/25 32.05/25 35.09/25
OK 99 Hradec Kralove 2.30/19 6.28/25 2.59/24 2.02/15 4.20/24 1.50/22 5.36/25 4.11/27 2.09/25 3.04/21
37.12/24 38.53/21 40.54/21 44.48/21 49.55/21 53.11/20 57.14/20 60.48/20 63.51/20 68.17/20
2.03/16 1.41/9 2.01/11 3.54/20 5.07/24 3.16/15 4.03/26 3.34/24 3.03/17 4.26/22
74.03/20 78.59/20 82.20/20 83.37/20 83.55/20
5.46/23 4.56/26 3.21/25 1.17/23 0.18/22
21 WOJARSKI, Michał 85.37 2.38/22 8.33/20 11.21/20 13.25/18 18.00/20 19.43/22 26.11/24 29.48/23 31.43/23 34.31/24
Indywidualnie, Małopolskie 2.38/22 5.55/20 2.48/21 2.04/17 4.35/25 1.43/20 6.28/28 3.37/24 1.55/18 2.48/18
38.01/25 41.38/25 44.42/25 49.02/25 54.38/26 57.41/23 59.16/21 63.20/21 67.39/22 71.32/21
3.30/26 3.37/24 3.04/27 4.20/26 5.36/25 3.03/12 1.35/11 4.04/27 4.19/28 3.53/18
76.54/21 80.52/21 84.07/21 85.22/21 85.37/21
5.22/18 3.58/15 3.15/23 1.15/22 0.15/17
22 KRASUSKI, Marcin 85.54 2.50/24 8.48/22 11.26/21 13.25/18 18.21/24 20.29/24 25.50/23 28.40/22 31.09/22 33.51/22
OK! Sport Warszawa 2.50/24 5.58/21 2.38/19 1.59/13 4.56/26 2.08/24 5.21/22 2.50/11 2.29/28 2.42/16
43.23/27 44.56/27 46.51/27 50.43/27 54.34/25 59.27/25 62.35/24 65.54/25 68.19/24 72.06/23
9.32/28 1.33/7 1.55/9 3.52/19 3.51/14 4.53/24 3.08/22 3.19/20 2.25/9 3.47/15
77.16/22 81.17/22 84.15/22 85.41/22 85.54/22
5.10/14 4.01/19 2.58/18 1.26/27 0.13/6
23 HOFFMANN, Mateusz 86.48 2.17/11 7.43/14 10.24/15 13.55/22 18.03/21 19.18/20 23.38/19 26.24/18 28.21/19 32.00/19
LKO Leszno 2.17/11 5.26/13 2.41/20 3.31/28 4.08/23 1.15/4 4.20/6 2.46/9 1.57/19 3.39/26
33.23/16 39.36/24 41.56/23 45.54/23 55.10/27 58.26/24 62.53/25 65.00/23 68.28/25 72.15/24
1.23/4 6.13/28 2.20/17 3.58/23 9.16/28 3.16/15 4.27/27 2.07/10 3.28/23 3.47/15
78.04/23 82.10/23 85.17/23 86.31/23 86.48/23
5.49/24 4.06/21 3.07/21 1.14/21 0.17/20
24 GALICZ, Karol 87.39 2.21/13 9.49/26 12.06/25 14.41/25 18.06/22 19.30/21 24.44/21 27.43/21 29.37/21 32.01/20
BKS Wataha Warszawa 2.21/13 7.28/27 2.17/8 2.35/26 3.25/16 1.24/9 5.14/20 2.59/16 1.54/17 2.24/7
34.33/20 37.44/20 40.20/19 44.36/20 53.24/23 60.10/26 61.29/23 63.20/21 67.03/21 72.05/22
2.32/21 3.11/18 2.36/22 4.16/25 8.48/27 6.46/26 1.19/5 1.51/6 3.43/25 5.02/25
78.19/25 82.56/24 85.58/24 87.20/24 87.39/24
6.14/27 4.37/25 3.02/19 1.22/25 0.19/25
25 GŁADECKI, Dawid 88.40 3.26/27 12.55/28 16.05/28 18.19/28 22.15/27 24.24/27 30.50/27 33.54/27 36.03/27 38.55/27
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.26/27 9.29/28 3.10/26 2.14/19 3.56/20 2.09/25 6.26/27 3.04/17 2.09/25 2.52/19
41.27/26 43.26/26 45.38/26 49.22/26 53.32/24 57.36/22 61.16/22 65.12/24 68.10/23 72.23/25
2.32/21 1.59/11 2.12/13 3.44/18 4.10/17 4.04/21 3.40/25 3.56/26 2.58/16 4.13/21
78.13/24 83.13/25 87.00/25 88.20/25 88.40/25
5.50/25 5.00/27 3.47/28 1.20/24 0.20/27
26 ĎOUBAL, Jan 92.54 3.15/26 8.52/23 13.59/26 16.31/26 19.58/26 21.44/25 27.06/26 30.50/26 32.51/26 35.20/26
KOB Dobruška 3.15/26 5.37/16 5.07/28 2.32/24 3.27/17 1.46/21 5.22/23 3.44/25 2.01/23 2.29/11
36.51/23 39.24/23 41.38/22 45.00/22 49.50/20 54.32/21 63.55/26 68.51/26 71.37/26 79.11/26
1.31/5 2.33/15 2.14/14 3.22/9 4.50/23 4.42/22 9.23/28 4.56/28 2.46/14 7.34/28
83.50/26 88.00/26 91.27/26 92.35/26 92.54/26
4.39/8 4.10/23 3.27/26 1.08/20 0.19/25
27 MAZAN, Bartłomiej 95.45 2.22/14 8.34/21 11.06/18 13.22/17 17.20/19 18.58/19 23.56/20 26.31/19 28.19/18 31.22/18
WKS Śląsk Wrocław 2.22/14 6.12/24 2.32/18 2.16/21 3.58/21 1.38/19 4.58/18 2.35/6 1.48/11 3.03/20
33.28/17 36.48/16 39.28/17 43.55/18 47.21/18 67.49/27 69.15/27 71.25/27 75.28/27 80.02/27
2.06/17 3.20/23 2.40/23 4.27/28 3.26/12 20.28/28 1.26/7 2.10/11 4.03/27 4.34/23
87.01/27 90.59/27 94.29/27 95.31/27 95.45/27
6.59/28 3.58/15 3.30/27 1.02/13 0.14/8
28 BYRCZEK, Jan 100.48 5.17/28 11.58/27 15.03/27 17.47/27 25.04/28 28.05/28 33.35/28 36.53/28 38.50/28 42.34/28
UKS Azymut 45 Gdynia 5.17/28 6.41/26 3.05/25 2.44/27 7.17/28 3.01/27 5.30/24 3.18/20 1.57/19 3.44/27
45.46/28 49.29/28 56.36/28 61.02/28 65.12/28 70.01/28 72.00/28 74.48/28 78.41/28 85.13/28
3.12/25 3.43/25 7.07/28 4.26/27 4.10/17 4.49/23 1.59/12 2.48/17 3.53/26 6.32/27
90.55/28 96.18/28 99.32/28 100.34/28 100.48/28
5.42/22 5.23/28 3.14/22 1.02/13 0.14/8
DŮREK, Milan NKL-bPK 4.31/ 10.52/ 14.35/ 16.41/ 23.51/ 26.24/ 32.28/ 35.32/ 38.04/ 41.14/
OK Slavia Hradec Králové 4.31/ 6.21/ 3.43/ 2.06/ 7.10/ 2.33/ 6.04/ 3.04/ 2.32/ 3.10/
44.41/ 52.00/ 56.04/ 60.34/ 70.25/ 74.25/ 76.59/ / 83.19/ 87.52/
3.27/ 7.19/ 4.04/ 4.30/ 9.51/ 4.00/ 2.34/ / / 4.33/
94.49/ 100.56/ 104.34/ 105.49/ 106.08/
6.57/ 6.07/ 3.38/ 1.15/ 0.19/
KURZYP, Stanisław NKL-bPK 2.40/ 9.17/ 12.21/ 14.31/ 18.32/ 20.22/ 26.47/ 29.37/ 31.46/ 34.24/
WKS Śląsk Wrocław 2.40/ 6.37/ 3.04/ 2.10/ 4.01/ 1.50/ 6.25/ 2.50/ 2.09/ 2.38/
36.02/ 37.31/ 39.09/ 42.50/ / / / / / 51.18/
1.38/ 1.29/ 1.38/ 3.41/ / / / / / /
/ / / / 56.53/
/ / / / /
TURCZER, Petr DNF / / / / / / / / / /
Klub vytrvalostních sportů Šumperk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
LOSMAN, Petr DNF / / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Kralove / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
ZVĚŘINA, Petr DNF / / / / / / / / / /
OK Lokomotiva Pardubice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
VÁŇA, Martin DNF / / / / / / / / / /
OOB TJ Turnov / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
RZEŃCA, Piotr (jr) DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
KOWALSKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
MANAK, Matej DNF / / / / / / / / / /
Czech National Team / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 5.6km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-57 3-50 4-46 5-45 6-37 7-40 8-47 9-31 10-32
11-39 12-36 13-35 14-43 15-44 16-42 17-58 18-55 19-100
1 KONARCZAK, Dariusz 53.37 1.36/1* 5.51/1* 7.05/1* 9.43/1* 14.24/6 18.47/6 21.11/3 23.22/4 27.15/3 28.50/3
17BZ/KS Hades 1.36/1* 4.15/1* 1.14/2 2.38/3 4.41/16 4.23/6 2.24/1* 2.11/6 3.53/2 1.35/2
31.54/3 34.32/2 37.28/2 41.27/2 43.22/2 45.54/2 49.28/2 52.29/2 53.24/1* 53.37/1*
3.04/12 2.38/1* 2.56/1* 3.59/1* 1.55/11 2.32/3 3.34/1* 3.01/10 0.55/1* 0.13/4
2 PALÁT, Petr 53.40 3.36/18 7.59/9 9.10/7 11.38/5 13.24/2 16.55/1* 20.08/1* 21.46/1* 26.21/1* 28.10/2
KOB Alfa Brno 3.36/18 4.23/2 1.11/1* 2.28/1* 1.46/1* 3.31/1* 3.13/8 1.38/1* 4.35/6 1.49/7
29.39/1* 32.19/1* 37.01/1* 41.11/1* 42.34/1* 45.29/1* 49.15/1* 52.27/1* 53.27/2 53.40/2
1.29/1* 2.40/2 4.42/11 4.10/2 1.23/2 2.55/7 3.46/2 3.12/12 1.00/5 0.13/4
3 SVOBODA, Lukáš 57.04 1.49/2 7.21/6 8.49/5 11.47/6 14.14/5 18.34/4 21.09/2 23.20/3 27.21/4 29.07/4
STS Cervenka 1.49/2 5.32/7 1.28/3 2.58/7 2.27/10 4.20/5 2.35/2 2.11/6 4.01/4 1.46/5
31.22/2 36.30/3 39.49/3 44.31/3 45.56/3 48.42/3 52.59/3 55.48/3 56.49/3 57.04/3
2.15/5 5.08/11 3.19/4 4.42/7 1.25/3 2.46/5 4.17/6 2.49/3 1.01/6 0.15/8
4 PABICH, Tomasz 57.49 2.02/7 6.59/4 8.32/2 11.06/2 12.59/1* 17.54/3 21.28/5 23.18/2 26.40/2 28.04/1*
UKS Azymut Pabianice 2.02/7 4.57/4 1.33/4 2.34/2 1.53/2 4.55/11 3.34/14 1.50/3 3.22/1* 1.24/1*
33.13/5 36.37/4 40.21/4 44.43/4 46.33/4 49.01/4 53.20/4 56.12/4 57.21/4 57.49/4
5.09/17 3.24/4 3.44/7 4.22/3 1.50/9 2.28/2 4.19/7 2.52/4 1.09/11 0.28/18
5 ŁONIEWSKI, Grzegorz 57.54 2.26/15 8.03/10 9.38/9 12.48/9 15.03/8 19.42/8 22.36/6 24.23/6 28.18/5 30.04/5
KU AZS WAT Warszawa 2.26/15 5.37/9 1.35/6 3.10/10 2.15/6 4.39/8 2.54/5 1.47/2 3.55/3 1.46/5
32.36/4 37.27/5 41.07/5 45.34/5 47.08/5 49.25/5 54.00/5 56.46/5 57.43/5 57.54/5
2.32/9 4.51/9 3.40/5 4.27/4 1.34/6 2.17/1* 4.35/9 2.46/2 0.57/2 0.11/1*
6 STĘŻYCKI, Grzegorz 59.06 2.17/12 8.07/12 9.46/11 12.37/7 15.28/10 19.40/7 22.52/7 25.19/7 29.26/6 31.17/6
10DKPanc 2.17/12 5.50/10 1.39/8 2.51/5 2.51/13 4.12/4 3.12/7 2.27/9 4.07/5 1.51/8
33.30/6 37.31/6 41.59/6 46.39/6 47.58/6 50.43/6 54.54/6 57.49/6 58.51/6 59.06/6
2.13/3 4.01/7 4.28/10 4.40/6 1.19/1* 2.45/4 4.11/5 2.55/6 1.02/7 0.15/8
7 KOPECKÝ, Martin 67.02 2.01/6 8.29/13 10.22/13 13.43/12 17.34/13 21.26/11 24.13/10 26.50/10 33.52/13 36.07/12
OK 99 Hradec Kralove 2.01/6 6.28/13 1.53/11 3.21/11 3.51/15 3.52/2 2.47/4 2.37/11 7.02/16 2.15/14
43.54/13 46.43/12 49.54/12 54.32/10 56.06/10 59.03/10 63.07/10 65.41/9 66.45/8 67.02/7
7.47/18 2.49/3 3.11/3 4.38/5 1.34/6 2.57/8 4.04/3 2.34/1* 1.04/8 0.17/12
8 BORANEK, Petr 67.06 2.04/9 7.56/8 9.42/10 12.46/8 15.00/7 19.49/9 23.46/9 26.18/9 32.01/8 33.53/8
USK Praha 2.04/9 5.52/11 1.46/10 3.04/8 2.14/5 4.49/9 3.57/15 2.32/10 5.43/10 1.52/9
36.48/9 40.38/7 44.40/7 50.20/7 52.17/7 55.37/7 61.10/7 65.14/7 66.44/7 67.06/8
2.55/11 3.50/6 4.02/8 5.40/9 1.57/12 3.20/13 5.33/15 4.04/16 1.30/18 0.22/16
9 KACZYŃSKI, Piotr 67.12 1.59/5 6.53/2 8.52/6 11.36/4 13.41/3 18.43/5 21.24/4 23.27/5 30.06/7 32.02/7
PKO Harpagan Gdańsk 1.59/5 4.54/3 1.59/12 2.44/4 2.05/3 5.02/12 2.41/3 2.03/4 6.39/14 1.56/10
34.16/7 43.56/10 46.52/8 52.14/8 53.48/8 57.35/8 62.42/8 65.34/8 66.53/9 67.12/9
2.14/4 9.40/18 2.56/1* 5.22/8 1.34/6 3.47/14 5.07/14 2.52/4 1.19/15 0.19/15
10 GORZELNIAK, Karol 67.35 1.55/4 7.07/5 8.43/4 13.41/11 16.05/11 21.46/12 25.06/12 27.43/11 32.49/11 35.02/11
HKS Azymut Mochy 1.55/4 5.12/6 1.36/7 4.58/17 2.24/9 5.41/15 3.20/10 2.37/11 5.06/8 2.13/13
37.23/11 42.22/8 47.14/10 53.35/9 55.27/9 58.33/9 63.04/9 66.19/10 67.24/10 67.35/10
2.21/7 4.59/10 4.52/12 6.21/10 1.52/10 3.06/11 4.31/8 3.15/13 1.05/9 0.11/1*
11 HANZL, Tomáš 70.17 2.03/8 8.04/11 10.18/12 14.12/13 16.42/12 22.07/13 25.23/13 27.45/12 33.11/12 34.56/10
Sportcentrum Jičín 2.03/8 6.01/12 2.14/13 3.54/15 2.30/11 5.25/13 3.16/9 2.22/8 5.26/9 1.45/4
37.16/10 42.50/9 46.56/9 55.38/11 57.11/11 60.29/11 65.21/11 68.51/11 70.00/11 70.17/11
2.20/6 5.34/14 4.06/9 8.42/16 1.33/5 3.18/12 4.52/13 3.30/14 1.09/11 0.17/12
12 ŁĄCKI, Łukasz 70.23 2.06/10 7.40/7 9.21/8 13.09/10 15.15/9 20.09/10 23.40/8 25.49/8 32.15/9 33.57/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.06/10 5.34/8 1.41/9 3.48/13 2.06/4 4.54/10 3.31/12 2.09/5 6.26/13 1.42/3
36.06/8 44.43/11 48.24/11 57.27/12 58.54/12 61.52/12 65.58/12 68.56/12 70.05/12 70.23/12
2.09/2 8.37/17 3.41/6 9.03/18 1.27/4 2.58/9 4.06/4 2.58/8 1.09/11 0.18/14
13 PRUSA, Michal 76.46 1.54/3 6.58/3 8.32/2 11.27/3 13.48/4 17.52/2 24.28/11 27.48/13 32.26/10 45.00/16
USK Praha 1.54/3 5.04/5 1.34/5 2.55/6 2.21/7 4.04/3 6.36/18 3.20/17 4.38/7 12.34/18
47.28/16 51.12/14 56.35/13 63.08/13 65.11/13 68.00/13 72.37/13 75.33/13 76.31/13 76.46/13
2.28/8 3.44/5 5.23/13 6.33/11 2.03/13 2.49/6 4.37/10 2.56/7 0.58/3 0.15/8
14 JAGIELSKI, Łukasz 85.10 2.29/16 12.38/18 16.04/18 19.56/18 22.35/18 27.07/16 30.16/15 33.05/15 40.39/16 42.44/15
HKS Azymut Mochy 2.29/16 10.09/18 3.26/18 3.52/14 2.39/12 4.32/7 3.09/6 2.49/13 7.34/17 2.05/11
47.23/15 51.34/15 62.15/16 70.49/16 73.19/16 76.17/15 81.01/14 84.01/14 84.59/14 85.10/14
4.39/16 4.11/8 10.41/16 8.34/15 2.30/14 2.58/9 4.44/12 3.00/9 0.58/3 0.11/1*
15 DUDA, Jakub 86.27 2.25/14 9.26/16 11.40/16 16.51/16 19.13/14 24.38/14 28.47/14 31.50/14 38.04/14 40.16/13
KInO ORIENTOP Wrocław 2.25/14 7.01/16 2.14/13 5.11/18 2.22/8 5.25/13 4.09/17 3.03/15 6.14/12 2.12/12
42.58/12 48.14/13 61.09/15 70.04/15 73.12/15 77.19/16 81.57/15 85.07/15 86.13/15 86.27/15
2.42/10 5.16/12 12.55/18 8.55/17 3.08/17 4.07/17 4.38/11 3.10/11 1.06/10 0.14/7
16 DRĄGOWSKI, Piotr 88.17 2.15/11 9.14/14 11.32/14 15.59/15 19.21/15 26.57/15 31.04/16 34.12/16 40.16/15 42.41/14
OK! Sport Warszawa 2.15/11 6.59/15 2.18/17 4.27/16 3.22/14 7.36/16 4.07/16 3.08/16 6.04/11 2.25/15
45.53/14 52.29/16 58.34/14 65.25/14 71.22/14 75.28/14 82.55/16 86.31/16 87.55/16 88.17/16
3.12/13 6.36/16 6.05/14 6.51/12 5.57/18 4.06/16 7.27/17 3.36/15 1.24/17 0.22/16
17 FRĄTCZAK, Sławomir 90.22 2.24/13 9.17/15 11.34/15 14.39/14 20.16/16 29.04/17 32.36/17 35.30/17 44.39/17 48.09/17
PKO Harpagan Gdańsk 2.24/13 6.53/14 2.17/16 3.05/9 5.37/18 8.48/17 3.32/13 2.54/14 9.09/18 3.30/16
51.58/17 57.23/17 63.49/17 71.24/17 74.30/17 78.31/17 84.31/17 88.51/17 90.06/17 90.22/17
3.49/14 5.25/13 6.26/15 7.35/13 3.06/16 4.01/15 6.00/16 4.20/17 1.15/14 0.16/11
18 SURMA, Grzegorz 104.18 2.43/17 11.24/17 13.39/17 17.15/17 22.20/17 31.20/18 34.40/18 38.25/18 45.24/18 50.04/18
PKO Harpagan Gdańsk 2.43/17 8.41/17 2.15/15 3.36/12 5.05/17 9.00/18 3.20/10 3.45/18 6.59/15 4.40/17
53.55/18 59.38/18 72.26/18 80.03/18 82.52/18 87.17/18 98.05/18 102.44/18 104.05/18 104.18/18
3.51/15 5.43/15 12.48/17 7.37/14 2.49/15 4.25/18 10.48/18 4.39/18 1.21/16 0.13/4
MARCINIAK, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
HULEC, Jan DNF / / / / / / / / / /
Orlické Záhoří / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 5.3km 0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-60 3-57 4-44 5-37 6-40 7-47 8-41 9-33 10-34
11-35 12-42 13-58 14-55 15-100
1 GOLINOWSKI, Paweł 53.08 2.46/10 7.30/3 9.12/2 12.39/2 17.51/2 20.40/1* 23.14/1* 25.43/1* 31.15/1* 35.25/1*
10DKPanc 2.46/10 4.44/1* 1.42/1* 3.27/2 5.12/1* 2.49/1* 2.34/5 2.29/2 5.32/2 4.10/4
39.20/1* 43.57/1* 47.50/1* 51.44/1* 52.52/1* 53.08/1*
3.55/1* 4.37/3 3.53/1* 3.54/14 1.08/9 0.16/11
2 MRÁZEK, Jiří 55.52 2.19/2 7.13/1* 8.57/1* 11.48/1* 17.34/1* 21.37/2 23.50/2 26.34/2 32.05/2 38.36/2
OB Kotlářka 2.19/2 4.54/2 1.44/2 2.51/1* 5.46/2 4.03/10 2.13/1* 2.44/3 5.31/1* 6.31/14
42.37/2 47.11/2 51.40/2 54.35/2 55.37/2 55.52/2
4.01/2 4.34/2 4.29/5 2.55/1* 1.02/4 0.15/7
3 LESTINSKY, Tomas 64.47 2.11/1* 7.20/2 9.41/3 13.13/3 21.01/3 24.25/3 27.32/3 30.48/3 36.57/3 43.55/3
Orienteering Adventure 2.11/1* 5.09/3 2.21/12 3.32/5 7.48/13 3.24/2 3.07/13 3.16/4 6.09/4 6.58/15
49.13/3 54.57/3 59.38/3 63.12/3 64.29/3 64.47/3
5.18/12 5.44/9 4.41/7 3.34/6 1.17/14 0.18/15
4 SIUDEK, Konrad 64.52 3.15/14 9.15/10 11.16/9 16.14/9 23.43/11 31.13/15 34.37/15 37.01/14 42.58/9 46.51/9
UKS Orientuś Łódź 3.15/14 6.00/8 2.01/4 4.58/12 7.29/11 7.30/18 3.24/16 2.24/1* 5.57/3 3.53/2
51.34/8 55.43/4 59.45/4 63.32/4 64.38/4 64.52/4
4.43/6 4.09/1* 4.02/2 3.47/12 1.06/8 0.14/5
5 FANKIDEJSKI, Artur 65.32 2.22/3 8.23/5 10.26/5 14.36/5 21.51/5 25.45/5 28.42/5 34.28/8 42.26/7 46.29/8
UKS Włóczykij Osiek 2.22/3 6.01/9 2.03/5 4.10/6 7.15/10 3.54/6 2.57/11 5.46/15 7.58/11 4.03/3
51.25/7 56.47/6 61.11/5 64.22/5 65.20/5 65.32/5
4.56/9 5.22/5 4.24/3 3.11/2 0.58/2 0.12/2
6 KUBISIAK, Marek 66.28 2.25/4 9.08/8 11.15/8 15.46/8 22.47/7 26.50/7 29.49/7 33.32/5 42.32/8 46.19/6
SSRS 2.25/4 6.43/13 2.07/9 4.31/10 7.01/8 4.03/10 2.59/12 3.43/7 9.00/15 3.47/1*
51.08/6 56.47/6 61.16/6 65.09/6 66.13/6 66.28/6
4.49/7 5.39/6 4.29/5 3.53/13 1.04/5 0.15/7
7 MULÍČEK, Ondřej 66.57 2.30/5 8.26/6 10.37/6 14.05/4 22.39/6 26.33/6 29.26/6 33.25/4 40.04/4 45.27/4
KOB Alfa Brno 2.30/5 5.56/7 2.11/10 3.28/3 8.34/17 3.54/6 2.53/10 3.59/8 6.39/5 5.23/12
50.48/4 56.05/5 61.47/7 65.28/7 66.41/7 66.57/7
5.21/13 5.17/4 5.42/11 3.41/9 1.13/11 0.16/11
8 GABROWSKI, Karol 67.29 3.19/15 10.56/16 12.50/16 17.05/12 23.19/9 27.53/10 30.33/10 34.14/7 43.28/10 47.43/10
POLISPORTIVA 'G. MASI' 3.19/15 7.37/17 1.54/3 4.15/7 6.14/4 4.34/14 2.40/6 3.41/6 9.14/16 4.15/5
52.13/10 57.59/10 62.27/8 66.11/8 67.15/8 67.29/8
4.30/5 5.46/11 4.28/4 3.44/11 1.04/5 0.14/5
9 PAWEŁ, Kaczmarski 68.37 2.30/5 7.59/4 10.04/4 15.08/6 21.36/4 25.38/4 28.11/4 33.54/6 41.37/5 46.13/5
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.30/5 5.29/4 2.05/7 5.04/13 6.28/5 4.02/9 2.33/4 5.43/13 7.43/10 4.36/9
51.35/9 57.21/9 64.05/10 67.25/9 68.25/9 68.37/9
5.22/14 5.46/11 6.44/15 3.20/3 1.00/3 0.12/2
10 KUTLVAŠR, Ruda 69.08 3.14/13 9.19/11 11.43/11 15.11/7 22.50/8 27.19/8 30.26/9 34.38/9 41.59/6 46.21/7
OOS TJ Spartak Vrchlabí 3.14/13 6.05/10 2.24/13 3.28/3 7.39/12 4.29/13 3.07/13 4.12/9 7.21/7 4.22/7
50.49/5 56.51/8 63.53/9 67.32/10 68.49/10 69.08/10
4.28/4 6.02/15 7.02/17 3.39/8 1.17/14 0.19/16
11 KUTKIEWICZ, Marcin 71.11 2.59/11 8.54/7 10.59/7 16.46/11 23.30/10 27.21/9 29.51/8 36.07/11 43.33/11 48.19/11
Indywidualnie, Małopolskie 2.59/11 5.55/6 2.05/7 5.47/14 6.44/7 3.51/5 2.30/3 6.16/16 7.26/8 4.46/11
53.32/11 59.16/11 65.57/11 69.23/11 70.28/11 71.11/11
5.13/11 5.44/9 6.41/14 3.26/4 1.05/7 0.43/18
12 BAŁDYGA, Daniel 71.39 2.37/7 9.36/13 11.40/10 18.12/15 24.44/13 28.39/12 31.07/11 36.50/13 44.31/13 48.59/12
12BZ 2.37/7 6.59/14 2.04/6 6.32/16 6.32/6 3.55/8 2.28/2 5.43/13 7.41/9 4.28/8
54.21/12 60.03/12 67.02/12 70.31/12 71.26/12 71.39/12
5.22/14 5.42/7 6.59/16 3.29/5 0.55/1* 0.13/4
13 PTACEK, Ondrej 72.56 2.37/7 9.08/8 12.02/14 16.18/10 24.39/12 28.25/11 31.13/12 36.45/12 46.42/15 51.00/14
KOS Tesla Brno 2.37/7 6.31/11 2.54/17 4.16/8 8.21/16 3.46/4 2.48/9 5.32/12 9.57/18 4.18/6
55.49/13 61.46/13 67.02/12 71.18/14 72.33/13 72.56/13
4.49/7 5.57/14 5.16/10 4.16/15 1.15/13 0.23/17
14 HRUŠA, Petr 73.50 3.05/12 9.47/14 12.01/13 20.02/17 26.02/15 29.45/13 32.30/13 35.54/10 44.25/12 52.00/15
OK 99 Hradec Kralove 3.05/12 6.42/12 2.14/11 8.01/17 6.00/3 3.43/3 2.45/7 3.24/5 8.31/14 7.35/16
56.13/15 61.55/14 67.10/14 70.45/13 73.34/14 73.50/14
4.13/3 5.42/7 5.15/9 3.35/7 2.49/18 0.16/11
15 REJMENT, Daniel 80.21 3.35/16 9.23/12 11.48/12 17.38/14 24.50/14 29.53/14 32.38/14 39.14/15 46.11/14 50.50/13
Centrum OK 3.35/16 5.48/5 2.25/14 5.50/15 7.12/9 5.03/17 2.45/7 6.36/17 6.57/6 4.39/10
56.00/14 61.55/14 74.31/15 78.54/15 80.06/15 80.21/15
5.10/10 5.55/13 12.36/18 4.23/16 1.12/10 0.15/7
16 PIETRZAK, Patryk 81.55 2.43/9 9.59/15 12.31/15 17.28/13 26.56/16 31.22/16 34.44/16 39.29/16 49.21/17 55.30/16
HKS Azymut Mochy 2.43/9 7.16/16 2.32/15 4.57/11 9.28/18 4.26/12 3.22/15 4.45/11 9.52/17 6.09/13
61.13/16 68.45/16 75.11/16 80.16/16 81.44/16 81.55/16
5.43/16 7.32/17 6.26/13 5.05/18 1.28/17 0.11/1*
17 POZDÍLEK, Martin 82.32 4.19/17 12.30/18 15.41/18 20.01/16 28.11/17 32.45/17 36.17/17 40.52/17 49.08/16 58.46/17
OK 99 Hradec Kralove 4.19/17 8.11/18 3.11/18 4.20/9 8.10/15 4.34/14 3.32/17 4.35/10 8.16/12 9.38/18
64.46/17 72.14/17 77.22/17 81.04/17 82.17/17 82.32/17
6.00/17 7.28/16 5.08/8 3.42/10 1.13/11 0.15/7
18 STEFANIAK, Marcin 98.34 4.31/18 11.31/17 14.10/17 27.16/18 35.04/18 39.41/18 43.25/18 53.31/18 62.00/18 70.12/18
OK! Sport Warszawa 4.31/18 7.00/15 2.39/16 13.06/18 7.48/13 4.37/16 3.44/18 10.06/18 8.29/13 8.12/17
76.47/18 85.48/18 92.13/18 96.55/18 98.17/18 98.34/18
6.35/18 9.01/18 6.25/12 4.42/17 1.22/16 0.17/14
DERLATKO, Marek NKL-bPK 2.55/ 7.36/ 34.10/ 37.23/ 46.12/ 49.56/ 52.42/ 69.34/ 76.59/ 81.55/
HKS Azymut Mochy 2.55/ 4.41/ 26.34/ 3.13/ 8.49/ 3.44/ 2.46/ 16.52/ 7.25/ 4.56/
/ 106.49/ 112.12/ 121.13/ 122.35/ 123.16/
/ / 5.23/ 9.01/ 1.22/ 0.41/
KURFÜRST, Pavel NKL-bPK 3.41/ / / / / / / / / /
FS Praha 3.41/ / / / / / / / / /
/ / 12.08/ 16.18/ 17.40/ 17.59/
/ / / 4.10/ 1.22/ 0.19/
CIONOIU, Gheorghe DNF / / / / / / / / / /
TV Coburg- Neuses / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 5.1km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-60 2-50 3-45 4-37 5-40 6-47 7-41 8-32 9-35 10-44
11-48 12-54 13-55 14-100
1 GMUR, Karol 49.48 5.17/5 7.40/1* 10.54/1* 15.08/1* 18.51/2 21.01/2 23.58/1* 27.16/1* 33.44/1* 38.30/1*
WKS Śląsk Wrocław 5.17/5 2.23/1* 3.14/1* 4.14/3 3.43/13 2.10/4 2.57/2 3.18/2 6.28/2 4.46/1*
44.42/2 46.43/1* 48.25/1* 49.32/1* 49.48/1*
6.12/8 2.01/1* 1.42/14 1.07/6 0.16/14
2 NOWAK, Remigiusz 52.28 5.06/4 7.53/2 11.26/2 15.33/3 18.32/1* 20.39/1* 24.04/2 27.46/2 36.30/3 41.35/3
KS Hades Poznań 5.06/4 2.47/3 3.33/5 4.07/2 2.59/3 2.07/2 3.25/4 3.42/5 8.44/18 5.05/3
47.09/3 49.30/3 51.00/2 52.13/2 52.28/2
5.34/2 2.21/9 1.30/4 1.13/12 0.15/7
3 KOVALČÍK, Tomáš 53.23 5.04/3 8.42/7 12.09/6 16.35/5 20.07/5 22.09/4 25.17/3 28.35/3 34.52/2 39.39/2
Orientační běh Opava 5.04/3 3.38/15 3.27/4 4.26/4 3.32/10 2.02/1* 3.08/3 3.18/2 6.17/1* 4.47/2
44.41/1* 46.50/2 51.53/3 53.04/3 53.23/3
5.02/1* 2.09/4 5.03/31 1.11/9 0.19/19
4 BASUS, Petr 53.32 5.01/2 8.17/5 11.50/5 16.47/6 19.44/4 22.02/3 25.43/4 29.15/4 37.13/4 42.29/4
OK Sparta Praha 5.01/2 3.16/8 3.33/5 4.57/8 2.57/2 2.18/6 3.41/10 3.32/4 7.58/12 5.16/4
48.13/4 50.26/4 52.00/4 53.16/4 53.32/4
5.44/4 2.13/6 1.34/5 1.16/17 0.16/14
5 FIEDOROWICZ, Szczepan 55.24 4.48/1* 8.09/3 11.28/3 15.22/2 20.09/6 23.15/6 26.55/6 31.01/7 37.43/5 44.02/5
UKS Traper Złocieniec 4.48/1* 3.21/9 3.19/2 3.54/1* 4.47/22 3.06/16 3.40/9 4.06/7 6.42/3 6.19/11
50.11/5 52.19/5 53.43/5 55.09/5 55.24/5
6.09/7 2.08/3 1.24/1* 1.26/23 0.15/7
6 MÜLLER, Denis 56.06 5.26/6 8.10/4 12.10/7 18.53/9 22.05/7 24.14/7 27.08/7 30.57/6 38.05/6 44.25/6
IHW Berlin 5.26/6 2.44/2 4.00/7 6.43/25 3.12/4 2.09/3 2.54/1* 3.49/6 7.08/5 6.20/12
50.18/6 52.25/6 54.30/6 55.52/6 56.06/6
5.53/5 2.07/2 2.05/21 1.22/19 0.14/4
7 SĘDŁAK, Krystian 56.35 5.33/7 8.21/6 11.40/4 16.13/4 19.41/3 22.22/5 25.53/5 30.06/5 39.19/7 44.41/7
OK! Sport Warszawa 5.33/7 2.48/4 3.19/2 4.33/5 3.28/9 2.41/13 3.31/6 4.13/9 9.13/23 5.22/5
51.05/7 53.22/7 55.03/7 56.16/7 56.35/7
6.24/10 2.17/8 1.41/13 1.13/12 0.19/19
8 JANAS, Sebastian 59.55 7.18/19 11.07/17 15.09/13 19.57/11 23.20/11 25.37/9 29.25/9 34.24/9 41.43/9 47.46/9
UKS Kometa Gliwice 7.18/19 3.49/18 4.02/8 4.48/6 3.23/7 2.17/5 3.48/12 4.59/15 7.19/6 6.03/8
54.12/8 57.02/8 58.37/8 59.40/8 59.55/8
6.26/11 2.50/18 1.35/7 1.03/2 0.15/7
9 VÁVRA, Jaroslav 61.31 6.28/12 9.31/11 13.35/10 22.43/16 26.05/16 28.34/14 32.02/11 36.31/11 44.31/10 49.58/10
OK Lokomotiva Pardubice 6.28/12 3.03/5 4.04/9 9.08/30 3.22/5 2.29/8 3.28/5 4.29/12 8.00/13 5.27/6
56.05/9 58.19/9 59.59/9 61.12/9 61.31/9
6.07/6 2.14/7 1.40/12 1.13/12 0.19/19
10 BIOLIK, Grzegorz 63.10 6.02/10 9.12/8 14.17/11 19.19/10 23.11/10 25.44/10 29.25/9 34.03/8 41.30/8 47.36/8
UNTS Warszawa 6.02/10 3.10/6 5.05/16 5.02/10 3.52/16 2.33/11 3.41/10 4.38/13 7.27/8 6.06/9
57.12/10 59.49/10 61.26/10 62.56/10 63.10/10
9.36/28 2.37/13 1.37/9 1.30/24 0.14/4
11 KREMPIŃSKI, Piotr 63.44 5.53/9 9.15/9 13.26/8 18.43/7 22.16/9 24.55/8 28.46/8 34.47/10 45.01/11 51.16/11
UKS Azymut Pabianice 5.53/9 3.22/10 4.11/11 5.17/13 3.33/11 2.39/12 3.51/13 6.01/20 10.14/26 6.15/10
57.39/11 60.11/11 62.20/11 63.29/11 63.44/11
6.23/9 2.32/12 2.09/23 1.09/8 0.15/7
12 ORANY, Tomáš 66.41 7.26/21 11.19/18 15.30/15 20.22/12 24.18/13 26.48/11 32.50/15 38.36/14 46.01/13 52.36/14
OK Jihlava 7.26/21 3.53/19 4.11/11 4.52/7 3.56/17 2.30/9 6.02/28 5.46/19 7.25/7 6.35/13
61.08/15 63.33/13 65.10/12 66.23/12 66.41/12
8.32/24 2.25/10 1.37/9 1.13/12 0.18/16
13 VELJACIK, Pavel 66.50 5.51/8 9.17/10 13.30/9 18.48/8 22.12/8 29.07/15 32.45/14 37.09/12 45.01/11 52.08/12
OK Sparta Praha 5.51/8 3.26/12 4.13/13 5.18/14 3.24/8 6.55/31 3.38/8 4.24/10 7.52/11 7.07/22
60.03/12 62.33/12 65.23/13 66.35/13 66.50/13
7.55/18 2.30/11 2.50/30 1.12/11 0.15/7
14 KAŹMIERCZAK, Tomasz 66.59 6.21/11 9.59/12 15.28/14 20.27/13 23.49/12 27.08/12 32.19/12 40.40/17 48.30/16 55.27/16
HKS Azymut Mochy 6.21/11 3.38/15 5.29/17 4.59/9 3.22/5 3.19/19 5.11/24 8.21/26 7.50/10 6.57/20
61.02/14 64.07/14 65.44/14 66.47/14 66.59/14
5.35/3 3.05/21 1.37/9 1.03/2 0.12/1*
15 MOL, Krzysztof 67.12 6.50/15 10.05/13 18.19/19 24.02/19 28.25/19 31.10/19 35.06/17 38.17/13 47.21/15 54.13/15
HKS Azymut Mochy 6.50/15 3.15/7 8.14/28 5.43/20 4.23/20 2.45/14 3.56/14 3.11/1* 9.04/19 6.52/17
62.23/16 64.35/15 66.02/15 67.00/15 67.12/15
8.10/22 2.12/5 1.27/3 0.58/1* 0.12/1*
16 DRZKA, Stepan 68.59 7.20/20 10.46/16 17.06/16 22.17/15 26.00/15 29.44/17 34.02/16 39.15/15 46.49/14 52.30/13
OK Lokomotiva Pardubice 7.20/20 3.26/12 6.20/23 5.11/11 3.43/13 3.44/25 4.18/17 5.13/16 7.34/9 5.41/7
60.38/13 64.37/16 66.37/16 68.30/16 68.59/16
8.08/21 3.59/26 2.00/20 1.53/30 0.29/31
17 KUREČKA, Robert 69.42 9.11/27 12.59/20 17.19/17 22.48/17 27.16/18 30.43/18 35.28/18 40.10/16 48.52/17 55.48/17
KOB Alfa Brno 9.11/27 3.48/17 4.20/14 5.29/18 4.28/21 3.27/20 4.45/19 4.42/14 8.42/17 6.56/19
63.04/17 65.55/17 68.10/17 69.24/17 69.42/17
7.16/13 2.51/19 2.15/25 1.14/16 0.18/16
18 KALSZTEIN, Karol 70.14 8.42/24 15.14/24 19.59/21 25.50/21 29.39/21 32.50/21 36.55/20 41.20/18 50.01/18 56.44/18
PKO Harpagan Gdańsk 8.42/24 6.32/24 4.45/15 5.51/21 3.49/15 3.11/18 4.05/15 4.25/11 8.41/15 6.43/15
64.14/18 67.03/18 68.52/18 69.59/18 70.14/18
7.30/14 2.49/17 1.49/18 1.07/6 0.15/7
19 KOLÁŘ, Viktor 71.30 8.45/25 12.09/19 17.54/18 23.14/18 29.12/20 31.38/20 36.29/19 41.49/19 50.57/19 57.39/19
OK Slavia Hradec Králové 8.45/25 3.24/11 5.45/19 5.20/15 5.58/29 2.26/7 4.51/20 5.20/17 9.08/21 6.42/14
65.43/19 68.22/19 69.57/19 71.08/19 71.30/19
8.04/19 2.39/14 1.35/7 1.11/9 0.22/27
20 CISZEK, Marcin 73.38 6.33/14 10.28/15 14.32/12 20.41/14 24.56/14 28.04/13 32.28/13 44.05/20 52.12/21 58.59/20
CSWIiCh/Śląsk Wrocław 6.33/14 3.55/20 4.04/9 6.09/23 4.15/18 3.08/17 4.24/18 11.37/30 8.07/14 6.47/16
66.50/20 69.50/20 71.36/20 73.14/20 73.38/20
7.51/17 3.00/20 1.46/16 1.38/26 0.24/28
21 PERFIKOWSKI, Piotr 76.41 9.49/28 16.26/26 22.26/26 28.17/25 32.34/24 36.22/24 39.59/23 46.50/23 56.00/23 62.54/23
UMKS Kwidzyn 9.49/28 6.37/25 6.00/20 5.51/21 4.17/19 3.48/26 3.37/7 6.51/22 9.10/22 6.54/18
69.46/21 73.25/21 74.59/21 76.22/21 76.41/21
6.52/12 3.39/24 1.34/5 1.23/21 0.19/19
22 PIPEK, Kamil 77.47 6.51/16 17.08/27 22.47/27 28.12/24 31.53/22 35.30/23 39.39/22 45.19/22 54.32/22 62.21/22
OK Lokomotiva Pardubice 6.51/16 10.17/29 5.39/18 5.25/17 3.41/12 3.37/23 4.09/16 5.40/18 9.13/23 7.49/23
70.26/22 74.08/22 76.06/22 77.28/22 77.47/22
8.05/20 3.42/25 1.58/19 1.22/19 0.19/19
23 SZMYT, Łukasz 78.05 6.52/17 10.27/14 18.55/20 24.10/20 27.02/17 29.34/16 38.08/21 44.53/21 51.46/20 60.36/21
HKS Azymut Mochy 6.52/17 3.35/14 8.28/29 5.15/12 2.52/1* 2.32/10 8.34/31 6.45/21 6.53/4 8.50/27
72.13/23 75.00/23 76.47/23 77.53/23 78.05/23
11.37/30 2.47/16 1.47/17 1.06/5 0.12/1*
24 SEROCKI, Wojciech 82.11 7.48/22 19.30/28 25.32/28 30.56/27 36.17/27 39.45/27 45.58/27 53.13/26 61.54/25 68.51/25
UMKS Kwidzyn 7.48/22 11.42/30 6.02/21 5.24/16 5.21/26 3.28/21 6.13/29 7.15/23 8.41/15 6.57/20
76.38/24 79.24/24 80.50/24 81.53/24 82.11/24
7.47/16 2.46/15 1.26/2 1.03/2 0.18/16
25 MURAWSKI, Piotr 87.08 7.10/18 14.28/22 20.38/22 26.48/22 32.18/23 35.11/22 40.53/24 48.28/24 57.35/24 65.35/24
HKS Azymut Mochy 7.10/18 7.18/26 6.10/22 6.10/24 5.30/28 2.53/15 5.42/27 7.35/24 9.07/20 8.00/24
77.23/25 83.46/25 85.30/25 86.48/25 87.08/25
11.48/31 6.23/29 1.44/15 1.18/18 0.20/24
26 FILIPIAK, Marek 93.35 6.28/12 15.24/25 21.59/25 31.57/28 38.48/28 42.26/28 49.57/28 57.55/27 69.04/27 77.59/27
KS Hades Poznań 6.28/12 8.56/28 6.35/24 9.58/31 6.51/31 3.38/24 7.31/30 7.58/25 11.09/27 8.55/28
86.09/27 89.29/26 91.36/26 93.14/26 93.35/26
8.10/22 3.20/22 2.07/22 1.38/26 0.21/25
27 HÁP, Petr 94.47 8.46/26 13.56/21 20.42/23 27.29/23 33.33/25 38.27/25 43.36/25 52.50/25 64.16/26 75.15/26
OK 99 Hradec Kralove 8.46/26 5.10/23 6.46/26 6.47/26 6.04/30 4.54/30 5.09/23 9.14/27 11.26/29 10.59/31
85.18/26 89.43/27 92.21/27 94.20/27 94.47/27
10.03/29 4.25/28 2.38/29 1.59/31 0.27/30
28 BRAATZ, Frank 99.02 9.54/29 14.42/23 21.19/24 29.41/26 35.02/26 39.27/26 44.25/26 60.44/28 72.08/28 82.13/28
IHW Berlin 9.54/29 4.48/22 6.37/25 8.22/29 5.21/26 4.25/29 4.58/21 16.19/31 11.24/28 10.05/30
91.12/28 94.48/28 97.01/28 98.38/28 99.02/28
8.59/27 3.36/23 2.13/24 1.37/25 0.24/28
29 BADARYCZ, Piotr 102.07 30.43/31 35.03/31 44.29/31 50.02/31 54.58/31 58.29/31 63.30/31 67.41/31 77.25/29 86.22/29
Indywidualnie 30.43/31 4.20/21 9.26/30 5.33/19 4.56/23 3.31/22 5.01/22 4.11/8 9.44/25 8.57/29
94.04/29 98.04/29 100.21/29 101.46/29 102.07/29
7.42/15 4.00/27 2.17/26 1.25/22 0.21/25
30 LEMAŃCZYK, Dariusz 114.09 7.50/23 21.37/30 29.28/29 37.30/29 42.39/29 46.53/29 52.09/29 61.24/29 84.01/30 92.24/30
PKO Harpagan Gdańsk 7.50/23 13.47/31 7.51/27 8.02/27 5.09/25 4.14/28 5.16/25 9.15/28 22.37/31 8.23/25
101.03/30 109.53/30 112.16/30 113.55/30 114.09/30
8.39/25 8.50/31 2.23/28 1.39/28 0.14/4
31 STROIŃSKI, Cezary 116.11 13.38/30 21.08/29 31.23/30 39.39/30 44.37/30 48.50/30 54.07/30 63.28/30 85.56/31 94.21/31
HKS Azymut Mochy 13.38/30 7.30/27 10.15/31 8.16/28 4.58/24 4.13/27 5.17/26 9.21/29 22.28/30 8.25/26
103.08/31 111.51/31 114.11/31 115.56/31 116.11/31
8.47/26 8.43/30 2.20/27 1.45/29 0.15/7
JACHNA, Dariusz NKL-bPK 21.12/ 26.29/ 34.02/ 41.50/ 47.20/ 52.06/ 57.27/ 65.43/ 88.24/ /
UMKS ORKAN Ostróda 21.12/ 5.17/ 7.33/ 7.48/ 5.30/ 4.46/ 5.21/ 8.16/ 22.41/ /
/ / / 106.33/ 107.06/
/ / / / 0.33/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 4.7km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-57 3-46 4-45 5-37 6-53 7-41 8-31 9-35 10-42
11-58 12-55 13-100
1 SOBCZYŃSKI, Kalikst 48.33 2.02/1* 6.31/1* 10.35/1* 12.48/1* 16.58/1* 20.39/1* 23.37/1* 25.29/1* 34.11/1* 38.56/1*
WKS Śląsk Wrocław 2.02/1* 4.29/1* 4.04/1* 2.13/3 4.10/2 3.41/2 2.58/5 1.52/3 8.42/6 4.45/3
43.09/1* 47.18/1* 48.20/1* 48.33/1*
4.13/1* 4.09/10 1.02/2 0.13/3
2 MOSZKOWICZ, Paweł 51.08 2.14/5 7.08/3 11.54/2 13.39/2 21.54/8 25.33/6 28.07/2 29.30/2 37.03/2 42.25/3
WKS Wawel Kraków 2.14/5 4.54/2 4.46/5 1.45/1* 8.15/20 3.39/1* 2.34/1* 1.23/1* 7.33/2 5.22/7
46.42/3 49.43/2 50.49/2 51.08/2
4.17/3 3.01/2 1.06/4 0.19/12
3 WITKOWSKI, Adam 51.57 3.46/18 9.25/13 13.57/8 16.54/9 20.34/5 25.11/5 28.10/3 29.36/3 37.39/3 42.16/2
UKS Azymut 45 Gdynia 3.46/18 5.39/8 4.32/4 2.57/14 3.40/1* 4.37/6 2.59/6 1.26/2 8.03/4 4.37/2
46.35/2 50.45/3 51.45/3 51.57/3
4.19/4 4.10/11 1.00/1* 0.12/1*
4 PODMOLÍK, Tomáš 52.41 2.11/3 7.35/4 12.06/3 14.38/3 19.46/3 24.07/3 28.11/4 30.11/4 39.09/5 44.04/4
SKOB Zlín 2.11/3 5.24/5 4.31/3 2.32/9 5.08/11 4.21/5 4.04/14 2.00/5 8.58/7 4.55/4
48.17/4 51.12/4 52.23/4 52.41/4
4.13/1* 2.55/1* 1.11/9 0.18/10
5 DZIK, Mirosław 54.44 2.08/2 7.44/6 13.19/7 15.44/6 20.10/4 24.17/4 29.47/8 32.27/8 39.54/6 44.56/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.08/2 5.36/7 5.35/11 2.25/8 4.26/4 4.07/3 5.30/19 2.40/12 7.27/1* 5.02/5
50.00/6 53.19/5 54.27/5 54.44/5
5.04/11 3.19/4 1.08/5 0.17/8
6 MICHALAK, Tomasz 55.16 2.23/6 7.50/7 12.38/6 14.56/4 19.37/2 23.51/2 28.26/5 30.33/5 38.19/4 44.55/5
UNTS Warszawa 2.23/6 5.27/6 4.48/6 2.18/5 4.41/6 4.14/4 4.35/17 2.07/6 7.46/3 6.36/14
49.38/5 53.59/6 55.04/6 55.16/6
4.43/6 4.21/14 1.05/3 0.12/1*
7 PISAREK, Piotr 57.17 2.55/12 9.33/14 14.45/12 17.56/12 22.09/10 27.06/9 30.14/9 33.25/9 42.02/8 47.15/8
WKS Wawel Kraków 2.55/12 6.38/15 5.12/9 3.11/16 4.13/3 4.57/7 3.08/8 3.11/15 8.37/5 5.13/6
52.05/8 55.50/7 56.59/7 57.17/7
4.50/7 3.45/7 1.09/7 0.18/10
8 WRZESIŃSKI, Krzysztof 59.12 2.58/13 9.07/12 14.05/9 16.14/8 21.27/7 26.50/8 29.46/7 32.03/7 42.12/9 48.34/9
WKS Śląsk Wrocław 2.58/13 6.09/13 4.58/8 2.09/2 5.13/13 5.23/11 2.56/4 2.17/7 10.09/11 6.22/13
53.25/9 57.46/9 58.57/8 59.12/8
4.51/8 4.21/14 1.11/9 0.15/4
9 GRYC, Jan 59.18 2.29/7 7.43/5 12.33/4 15.29/5 20.43/6 25.42/7 28.44/6 31.07/6 41.30/7 46.59/7
KOS Tesla Brno 2.29/7 5.14/4 4.50/7 2.56/13 5.14/14 4.59/8 3.02/7 2.23/8 10.23/12 5.29/8
51.51/7 57.35/8 58.59/9 59.18/9
4.52/9 5.44/19 1.24/15 0.19/12
10 SŁOŃSKI, Marek 59.47 2.47/9 8.26/8 12.36/5 16.02/7 23.02/12 30.30/14 33.15/14 36.13/12 45.17/10 49.51/10
WKS Wawel Kraków 2.47/9 5.39/8 4.10/2 3.26/17 7.00/18 7.28/19 2.45/2 2.58/13 9.04/8 4.34/1*
54.21/10 58.22/10 59.31/10 59.47/10
4.30/5 4.01/9 1.09/7 0.16/6
11 STASZAK, Artur 62.13 2.11/3 7.06/2 16.20/14 19.59/16 24.38/15 32.03/19 34.55/15 36.48/14 46.28/12 52.24/11
UNTS Warszawa 2.11/3 4.55/3 9.14/20 3.39/18 4.39/5 7.25/18 2.52/3 1.53/4 9.40/9 5.56/9
57.30/11 60.48/11 61.56/11 62.13/11
5.06/12 3.18/3 1.08/5 0.17/8
12 ZURYNEK, Jan 64.28 2.51/11 8.46/10 14.24/10 16.57/10 22.00/9 27.23/10 31.59/10 34.29/10 45.38/11 52.29/12
VŠTJ Ekonom Praha 2.51/11 5.55/11 5.38/12 2.33/10 5.03/8 5.23/11 4.36/18 2.30/10 11.09/13 6.51/15
58.24/12 62.36/12 64.05/12 64.28/12
5.55/16 4.12/12 1.29/16 0.23/19
13 URBANIAK, Krzysztof 65.09 3.00/14 10.02/15 15.42/13 18.29/13 23.36/13 29.04/12 32.29/12 37.46/16 47.51/13 53.59/13
Team 360 stopni 3.00/14 7.02/17 5.40/13 2.47/12 5.07/9 5.28/13 3.25/10 5.17/18 10.05/10 6.08/10
59.15/13 63.28/13 64.50/13 65.09/13
5.16/14 4.13/13 1.22/14 0.19/12
14 ANTONOWICZ, Jerzy 65.56 2.38/8 8.44/9 14.28/11 17.26/11 22.33/11 28.11/11 32.11/11 36.40/13 48.50/14 55.00/14
Team 360 stopni 2.38/8 6.06/12 5.44/14 2.58/15 5.07/9 5.38/15 4.00/13 4.29/17 12.10/14 6.10/11
60.06/14 64.01/14 65.37/14 65.56/14
5.06/12 3.55/8 1.36/18 0.19/12
15 RŮŽIČKA, Ivan 70.00 3.06/15 8.52/11 17.54/18 20.12/17 26.29/19 31.34/16 35.06/16 37.32/15 50.47/15 58.21/15
OK 99 Hradec Kralove 3.06/15 5.46/10 9.02/19 2.18/5 6.17/16 5.05/9 3.32/11 2.26/9 13.15/16 7.34/17
63.15/15 68.28/15 69.44/15 70.00/15
4.54/10 5.13/17 1.16/12 0.16/6
16 VAN BOVEN, Donald 70.51 5.05/20 11.32/19 16.46/16 19.00/14 24.23/14 29.51/13 33.13/13 36.11/11 53.21/17 59.33/17
TROL 5.05/20 6.27/14 5.14/10 2.14/4 5.23/15 5.28/13 3.22/9 2.58/13 17.10/18 6.12/12
65.28/17 69.11/17 70.32/16 70.51/16
5.55/16 3.43/5 1.21/13 0.19/12
17 MYSLIVEC, Tomáš 70.54 2.48/10 10.16/16 16.55/17 20.49/18 25.41/16 31.50/18 35.47/18 38.25/17 51.13/16 59.19/16
OK Slavia Hradec Králové 2.48/10 7.28/18 6.39/17 3.54/19 4.52/7 6.09/17 3.57/12 2.38/11 12.48/15 8.06/18
65.03/16 68.47/16 70.34/17 70.54/17
5.44/15 3.44/6 1.47/19 0.20/18
18 SZCZYGIEŁ, Marcin 78.57 3.19/17 10.19/17 16.34/15 19.19/15 26.01/17 31.40/17 36.03/19 39.49/18 58.31/18 65.59/18
WKS Śląsk Wrocław 3.19/17 7.00/16 6.15/16 2.45/11 6.42/17 5.39/16 4.23/16 3.46/16 18.42/19 7.28/16
72.27/18 77.08/18 78.38/18 78.57/18
6.28/18 4.41/16 1.30/17 0.19/12
19 SZTRANEK, Paweł 84.50 4.20/19 12.45/20 18.34/19 20.53/19 26.05/18 31.27/15 35.41/17 46.06/19 62.12/19 71.01/19
UKS Azymut Pabianice 4.20/19 8.25/20 5.49/15 2.19/7 5.12/12 5.22/10 4.14/15 10.25/20 16.06/17 8.49/19
77.36/19 83.21/19 84.35/19 84.50/19
6.35/19 5.45/20 1.14/11 0.15/4
20 AERDEN, Frank 101.39 3.17/16 10.55/18 19.31/20 23.25/20 31.00/20 39.59/20 49.28/20 55.20/20 76.50/20 85.48/20
Kempische Orientatielopers 3.17/16 7.38/19 8.36/18 3.54/19 7.35/19 8.59/20 9.29/20 5.52/19 21.30/20 8.58/20
93.18/20 98.53/20 101.01/20 101.39/20
7.30/20 5.35/18 2.08/20 0.38/20
LIOR, Ayal NKL-bPK 5.36/ 21.10/ 48.15/ 52.44/ 64.35/ / / / / /
Israel Orienteering 5.36/ 15.34/ 27.05/ 4.29/ 11.51/ / / / / /
/ / / 106.48/
/ / / /
MÜLLER, Robert NKL-bPK 3.32/ 11.23/ 20.34/ 26.40/ 35.28/ 43.32/ 50.36/ 54.57/ / /
Orienteering Adventure 3.32/ 7.51/ 9.11/ 6.06/ 8.48/ 8.04/ 7.04/ 4.21/ / /
/ / 93.07/ 93.41/
/ / / 0.34/
BUCHNAJZER, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
NADERA, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
CX80 Kalisz / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
WRZOSEK, Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie, Mazowieckie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
PORTKA, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
Indywidualnie, Opolskie / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
ROMAN, Koucky DNF / / / / / / / / / /
VŠTJ Ekonom Praha / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 4.5km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-42 4-43 5-53 6-40 7-37 8-45 9-50 10-48
11-54 12-55 13-100
1 HADAČ, Miroslav 45.11 1.49/1* 6.05/1* 10.52/1* 15.08/1* 20.05/1* 23.43/1* 26.41/1* 29.51/1* 32.45/1* 39.25/1*
Orientační běh Opava 1.49/1* 4.16/1* 4.47/1* 4.16/1* 4.57/1* 3.38/1* 2.58/1* 3.10/3 2.54/2 6.40/1*
41.58/1* 43.48/1* 44.57/1* 45.11/1*
2.33/2 1.50/4 1.09/3 0.14/1*
2 KOZŁOWSKI, Jacek 51.56 1.56/2 6.29/2 11.27/2 16.04/2 21.36/2 25.34/2 31.55/3 34.59/3 37.49/2 46.05/2
UKS Patria Młynne 1.56/2 4.33/2 4.58/2 4.37/4 5.32/2 3.58/2 6.21/14 3.04/2 2.50/1* 8.16/5
48.18/2 50.10/2 51.33/2 51.56/2
2.13/1* 1.52/5 1.23/10 0.23/13
3 FENCL, Jiří 53.53 1.58/3 6.55/3 12.24/4 16.45/3 22.32/3 26.52/3 30.57/2 34.11/2 39.39/3 47.05/3
Lokomotiva Pardubice 1.58/3 4.57/4 5.29/6 4.21/2 5.47/4 4.20/4 4.05/6 3.14/4 5.28/12 7.26/4
49.52/3 52.23/3 53.33/3 53.53/3
2.47/6 2.31/14 1.10/4 0.20/9
4 MORAWSKI, Paweł 55.22 2.16/6 7.01/4 12.08/3 18.37/6 25.13/7 29.27/6 33.10/4 37.22/4 41.43/5 49.06/4
Indywidualnie, Pomorskie 2.16/6 4.45/3 5.07/3 6.29/11 6.36/8 4.14/3 3.43/3 4.12/8 4.21/7 7.23/3
51.48/4 53.41/4 55.02/4 55.22/4
2.42/3 1.53/6 1.21/8 0.20/9
5 DE VEIRMAN, Andre 55.31 2.17/7 7.54/7 14.28/7 19.11/7 24.50/5 30.01/7 35.28/8 39.01/6 42.27/7 49.21/5
TROL 2.17/7 5.37/7 6.34/11 4.43/5 5.39/3 5.11/10 5.27/12 3.33/6 3.26/4 6.54/2
52.04/5 53.58/5 55.15/5 55.31/5
2.43/4 1.54/7 1.17/6 0.16/2
6 VAN HOEY, Hendrik 57.24 2.13/5 7.33/5 12.53/5 18.29/5 24.57/6 29.18/5 34.08/5 37.28/5 40.58/4 50.31/6
TROL 2.13/5 5.20/5 5.20/5 5.36/10 6.28/7 4.21/5 4.50/9 3.20/5 3.30/5 9.33/11
54.06/6 56.00/6 57.08/6 57.24/6
3.35/12 1.54/7 1.08/1* 0.16/2
7 NIESSNER, Piotr 59.55 2.18/8 8.18/8 13.33/6 18.01/4 23.52/4 28.20/4 36.22/9 39.15/8 42.26/6 53.29/8
WKS Wawel Kraków 2.18/8 6.00/9 5.15/4 4.28/3 5.51/5 4.28/7 8.02/15 2.53/1* 3.11/3 11.03/15
56.37/8 58.26/8 59.37/7 59.55/7
3.08/8 1.49/3 1.11/5 0.18/4
8 WOŁOWCZYK, Marek 60.05 2.43/11 8.19/9 14.59/10 20.30/11 26.34/8 31.03/8 35.05/6 39.13/7 43.53/8 52.34/7
UNTS Warszawa 2.43/11 5.36/6 6.40/12 5.31/9 6.04/6 4.29/8 4.02/5 4.08/7 4.40/8 8.41/7
55.39/7 57.55/7 59.39/8 60.05/8
3.05/7 2.16/11 1.44/13 0.26/16
9 HANUŠ, Luboš 63.20 2.11/4 7.48/6 14.36/8 19.57/9 27.45/11 33.09/11 37.17/10 42.14/10 47.01/10 55.17/9
TJ Start Náchod 2.11/4 5.37/7 6.48/13 5.21/8 7.48/15 5.24/11 4.08/7 4.57/11 4.47/10 8.16/5
59.13/9 61.30/9 62.57/9 63.20/9
3.56/14 2.17/12 1.27/11 0.23/13
10 WOŁEK, Andrzej 63.33 2.44/12 8.53/10 15.03/11 20.19/10 26.59/9 31.20/9 35.17/7 40.02/9 45.52/9 56.39/10
UNTS Warszawa 2.44/12 6.09/10 6.10/9 5.16/7 6.40/10 4.21/5 3.57/4 4.45/10 5.50/13 10.47/14
59.58/10 61.57/10 63.15/10 63.33/10
3.19/10 1.59/9 1.18/7 0.18/4
11 CHMELAŘ, Pavel 68.46 2.29/9 10.04/12 15.49/12 28.24/14 35.34/13 42.12/14 45.28/13 49.47/13 53.30/11 62.14/11
OK Slavia Hradec Králové 2.29/9 7.35/14 5.45/8 12.35/15 7.10/11 6.38/16 3.16/2 4.19/9 3.43/6 8.44/8
65.34/11 67.20/11 68.28/11 68.46/11
3.20/11 1.46/2 1.08/1* 0.18/4
12 AMAR, Itzik 71.47 2.39/10 9.04/11 14.48/9 19.53/8 27.27/10 32.56/10 37.53/11 45.21/11 55.59/13 65.38/13
Israel Orienteering 2.39/10 6.25/11 5.44/7 5.05/6 7.34/14 5.29/12 4.57/10 7.28/16 10.38/16 9.39/12
68.24/13 70.07/13 71.28/12 71.47/12
2.46/5 1.43/1* 1.21/8 0.19/8
13 PREGARTNER, Georg 72.04 3.57/15 11.00/14 17.14/13 26.45/13 34.12/12 39.06/12 43.33/12 48.30/12 55.09/12 64.21/12
SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 3.57/15 7.03/13 6.14/10 9.31/13 7.27/13 4.54/9 4.27/8 4.57/11 6.39/14 9.12/9
67.35/12 69.42/12 71.46/13 72.04/13
3.14/9 2.07/10 2.04/16 0.18/4
14 LUX, Zdeněk 78.37 3.47/14 10.13/13 19.50/15 31.01/15 38.19/15 44.28/15 49.29/15 55.14/15 60.24/14 69.47/14
OB Kunvald 3.47/14 6.26/12 9.37/16 11.11/14 7.18/12 6.09/15 5.01/11 5.45/13 5.10/11 9.23/10
73.33/14 76.17/14 78.14/14 78.37/14
3.46/13 2.44/15 1.57/14 0.23/13
15 HLAVÁČEK, Lubomír 81.48 3.30/13 11.06/15 18.05/14 25.43/12 35.46/14 41.36/13 47.37/14 53.46/14 61.36/15 73.00/15
OK 99 Hradec Kralove 3.30/13 7.36/15 6.59/14 7.38/12 10.03/16 5.50/14 6.01/13 6.09/15 7.50/15 11.24/16
77.00/15 79.25/15 81.26/15 81.48/15
4.00/15 2.25/13 2.01/15 0.22/12
16 BURCHARDT, Sławomir 107.35 4.05/16 16.54/16 25.00/16 39.10/16 45.46/16 51.18/16 65.24/16 71.31/16 76.12/16 86.53/16
KS Hades Poznań 4.05/16 12.49/16 8.06/15 14.10/16 6.36/8 5.32/13 14.06/16 6.07/14 4.41/9 10.41/13
102.26/16 105.32/16 107.15/16 107.35/16
15.33/16 3.06/16 1.43/12 0.20/9
LIBER, Vlastimil NKL-bPK 3.36/ 10.09/ 20.19/ / / / / / / /
Orientační běh Opava 3.36/ 6.33/ 10.10/ / / / / / / /
/ / / 102.50/
/ / / /
ŁUGOM, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
1PBLog / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 4.2km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-57 2-61 3-62 4-63 5-38 6-48 7-55 8-100
1 GREPL, Ladislav 46.28 6.49/2 11.58/1* 18.58/1* 26.22/1* 33.29/1* 40.48/1* 44.51/1* 46.08/1* 46.28/1*
Hana Orienteering 6.49/2 5.09/6 7.00/2 7.24/4 7.07/1* 7.19/4 4.03/4 1.17/2 0.20/10
2 DUŠÁTKO, Petr 48.23 6.34/1* 13.59/10 20.45/4 27.23/2 35.29/2 43.03/2 46.39/2 47.59/2 48.23/2
OK 99 Hradec Kralove 6.34/1* 7.25/14 6.46/1* 6.38/1* 8.06/2 7.34/8 3.36/1* 1.20/3 0.24/16
3 WOJARSKI, Krzysztof 50.02 7.54/7 12.23/3 20.47/5 28.04/3 36.37/3 44.25/4 48.25/3 49.45/3 50.02/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 7.54/7 4.29/3 8.24/7 7.17/3 8.33/7 7.48/13 4.00/3 1.20/3 0.17/5
4 DYZIO, Włodzimierz 50.10 7.51/6 12.37/4 21.18/6 28.13/4 37.14/4 44.23/3 48.42/4 49.53/4 50.10/4
WKS Wawel Kraków 7.51/6 4.46/4 8.41/11 6.55/2 9.01/9 7.09/3 4.19/8 1.11/1* 0.17/5
5 MOSSAKOWSKI, Przemysław 51.46 9.18/13 13.15/6 21.49/9 29.18/5 37.43/5 45.10/5 49.53/5 51.29/5 51.46/5
Team 360 stopni 9.18/13 3.57/2 8.34/9 7.29/5 8.25/5 7.27/5 4.43/13 1.36/13 0.17/5
6 WAŁACHOWSKI, Janusz 52.47 7.36/5 13.29/8 21.32/7 29.57/6 38.06/6 45.37/6 50.39/6 52.26/6 52.47/6
PUKS Młode Orły NDM 7.36/5 5.53/9 8.03/6 8.25/9 8.09/3 7.31/6 5.02/14 1.47/16 0.21/12
7 BĚHOUN, Pavel 53.02 7.29/4 14.13/11 23.00/10 30.40/7 39.08/7 46.39/8 51.20/7 52.44/7 53.02/7
OK 99 Hradec Kralove 7.29/4 6.44/11 8.47/13 7.40/7 8.28/6 7.31/6 4.41/12 1.24/6 0.18/8
8 MIREK, Fanta 53.42 8.45/12 15.19/12 23.12/11 30.44/8 39.17/8 46.25/7 52.00/8 53.27/8 53.42/8
VŠTJ Ekonom Praha 8.45/12 6.34/10 7.53/4 7.32/6 8.33/7 7.08/2 5.35/16 1.27/7 0.15/1*
9 ZDRAHAL, Robert 54.22 8.15/8 12.00/2 20.24/2 32.38/9 41.02/9 47.55/9 52.30/9 54.00/9 54.22/9
Hana Orienteering 8.15/8 3.45/1* 8.24/7 12.14/12 8.24/4 6.53/1* 4.35/10 1.30/8 0.22/14
10 TREJTNAR, Pavel 57.18 7.05/3 12.38/5 20.38/3 32.53/10 43.20/10 51.03/10 55.21/10 56.57/10 57.18/10
OB Kunvald 7.05/3 5.33/8 8.00/5 12.15/13 10.27/14 7.43/10 4.18/6 1.36/13 0.21/12
11 MARKOWSKI, Adam 63.06 10.43/15 18.11/14 28.10/14 40.06/11 49.15/11 57.01/11 61.19/11 62.50/11 63.06/11
UKS Energetyk Dychów 10.43/15 7.28/15 9.59/15 11.56/11 9.09/12 7.46/12 4.18/6 1.31/10 0.16/2
12 POLEWSKI, Dariusz 65.58 8.24/9 13.21/7 27.37/13 43.16/13 52.24/13 60.07/13 64.10/12 65.42/12 65.58/12
Indywidualnie, Opolskie 8.24/9 4.57/5 14.16/18 15.39/15 9.08/11 7.43/10 4.03/4 1.32/11 0.16/2
13 ZDRÁHAL, Tomas 66.36 9.33/14 19.32/15 28.13/15 43.20/14 52.23/12 60.05/12 64.27/13 66.13/13 66.36/13
Hana Orienteering 9.33/14 9.59/16 8.41/11 15.07/14 9.03/10 7.42/9 4.22/9 1.46/15 0.23/15
14 SEGAL, Davidi 68.17 8.33/10 13.48/9 21.37/8 45.06/16 54.40/14 62.50/14 66.31/14 68.01/14 68.17/14
Israel Orienteering 8.33/10 5.15/7 7.49/3 23.29/18 9.34/13 8.10/14 3.41/2 1.30/8 0.16/2
15 VISNA, Milan 75.28 8.43/11 15.48/13 24.27/12 40.56/12 59.27/16 67.55/15 73.35/15 75.08/15 75.28/15
Hana Orienteering 8.43/11 7.05/12 8.39/10 16.29/16 18.31/18 8.28/15 5.40/17 1.33/12 0.20/10
16 WOLLSTEIN, Dan 85.19 16.14/19 23.27/18 33.57/17 44.02/15 69.58/18 79.01/17 83.40/17 85.01/16 85.19/16
Israel Orienteering 16.14/19 7.13/13 10.30/17 10.05/10 25.56/19 9.03/16 4.39/11 1.21/5 0.18/8
17 CZERKAWSKI, Wacław 85.54 10.50/16 22.55/17 39.25/18 47.48/17 58.48/15 72.59/16 83.34/16 85.29/17 85.54/17
UKS Sparta Czyżowice 10.50/16 12.05/18 16.30/19 8.23/8 11.00/15 14.11/18 10.35/19 1.55/18 0.25/17
18 ALBERT, Frantisek 87.43 11.46/17 21.48/16 30.50/16 49.22/18 60.30/17 80.12/18 85.28/18 87.15/18 87.43/18
Hana Orienteering 11.46/17 10.02/17 9.02/14 18.32/17 11.08/16 19.42/19 5.16/15 1.47/16 0.28/18
19 HNYK, Petr 108.51 12.03/18 33.30/19 43.40/19 70.39/19 84.07/19 97.24/19 105.59/19 108.20/19 108.51/19
TJ Start Náchod 12.03/18 21.27/19 10.10/16 26.59/19 13.28/17 13.17/17 8.35/18 2.21/19 0.31/19
BÍLEK, Jaromír DNF / / / / / / / / /
OB Kunvald / / / / / / / / /
SOUČEK, Pavel DNF / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Kralove / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 3.9km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-57 3-61 4-62 5-38 6-48 7-55 8-100
1 KALIBÁN, Pavel 42.06 2.41/3 10.05/2 14.33/1* 22.07/1* 29.40/1* 36.23/1* 40.11/1* 41.47/1* 42.06/1*
TJ Start Náchod 2.41/3 7.24/2 4.28/2 7.34/2 7.33/1* 6.43/1* 3.48/1* 1.36/5 0.19/2
2 HORNIK, Zbigniew 45.51 2.39/2 9.52/1* 14.54/2 22.26/2 31.43/2 40.02/2 44.24/2 45.35/2 45.51/2
LKO Leszno 2.39/2 7.13/1* 5.02/3 7.32/1* 9.17/3 8.19/2 4.22/2 1.11/1* 0.16/1*
3 KROCHMAL, Andrzej 49.10 2.33/1* 12.55/4 16.53/3 25.05/3 34.27/3 42.49/3 47.24/3 48.51/3 49.10/3
KOS Warszawa 2.33/1* 10.22/5 3.58/1* 8.12/3 9.22/4 8.22/3 4.35/3 1.27/4 0.19/2
4 PIETRUSIŃSKI, Marek 57.57 3.34/6 12.48/3 21.34/5 31.27/5 42.35/5 51.28/5 56.14/4 57.37/4 57.57/4
KS Artemis Wrocław 3.34/6 9.14/3 8.46/8 9.53/4 11.08/5 8.53/4 4.46/4 1.23/3 0.20/4
5 OLBRYCHT, Janusz 59.43 3.29/5 13.04/5 20.11/4 30.35/4 41.56/4 50.54/4 57.34/5 59.17/5 59.43/5
Indywidualnie, Mazowieckie 3.29/5 9.35/4 7.07/6 10.24/5 11.21/6 8.58/5 6.40/7 1.43/6 0.26/8
6 POŹNIAK, Szymon 72.23 3.28/4 30.55/8 36.11/8 47.07/8 56.18/7 65.18/6 70.46/6 72.01/6 72.23/6
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.28/4 27.27/8 5.16/4 10.56/6 9.11/2 9.00/6 5.28/5 1.15/2 0.22/5
7 ŠROLER, Zdeněk 77.26 4.58/7 16.43/6 22.56/6 42.42/7 57.38/8 68.59/7 75.09/7 77.02/7 77.26/7
OB Kunvald 4.58/7 11.45/7 6.13/5 19.46/8 14.56/8 11.21/7 6.10/6 1.53/7 0.24/6
8 POHL, Zdenek 85.13 9.57/8 20.52/7 28.12/7 39.59/6 52.50/6 75.38/8 82.48/8 84.49/8 85.13/8
TJ Spartak Rychnov 9.57/8 10.55/6 7.20/7 11.47/7 12.51/7 22.48/8 7.10/8 2.01/8 0.24/6
SITRIT, Meir Ben DNF / / / / / / / / /
Israel Orienteering / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 3.5km 0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-60 3-57 4-50 5-62 6-64 7-42 8-48 9-55 10-100
1 MCSWAN, Georgy 49.37 2.30/2 9.54/1* 12.46/1* 15.14/1* 27.48/1* 32.05/1* 36.54/1* 42.33/1* 47.40/1* 49.15/1*
OLA TSV Deggendorf 2.30/2 7.24/1* 2.52/3 2.28/1* 12.34/3 4.17/1* 4.49/4 5.39/4 5.07/3 1.35/3
49.37/1*
0.22/4
2 ŁAPANOWSKI, Jacenty 53.08 2.27/1* 11.28/4 14.40/4 17.27/3 33.31/3 37.49/2 41.53/2 46.51/2 51.31/2 52.51/2
KU AZS WAT Warszawa 2.27/1* 9.01/6 3.12/5 2.47/3 16.04/7 4.18/2 4.04/1* 4.58/1* 4.40/1* 1.20/1*
53.08/2
0.17/1*
3 VITEK, Zdenek 57.27 3.07/6 15.33/8 18.31/7 22.20/6 33.32/5 38.59/3 44.58/3 50.05/3 55.20/3 57.08/3
TJ Spartak Rychnov 3.07/6 12.26/8 2.58/4 3.49/6 11.12/1* 5.27/4 5.59/7 5.07/2 5.15/4 1.48/5
57.27/3
0.19/2
4 STREGL, Tomas 63.08 4.25/9 12.06/5 15.28/5 18.18/5 32.17/2 41.00/4 46.19/4 52.03/4 60.56/4 62.44/4
OOS TJ Spartak Vrchlabí 4.25/9 7.41/3 3.22/7 2.50/4 13.59/4 8.43/8 5.19/5 5.44/5 8.53/9 1.48/5
63.08/4
0.24/6
5 GORAJSKI, Andrzej 64.09 2.55/4 10.28/2 14.38/3 17.47/4 33.31/3 44.56/6 49.37/5 55.36/5 61.50/5 63.47/5
WKS Śląsk Wrocław 2.55/4 7.33/2 4.10/9 3.09/5 15.44/6 11.25/9 4.41/2 5.59/7 6.14/7 1.57/8
64.09/5
0.22/4
6 WYSOCKI, Andrzej 66.41 3.35/7 15.12/7 19.11/8 23.48/7 38.23/6 44.36/5 51.35/6 58.33/6 64.29/6 66.21/7
UKS Kometa Gliwice 3.35/7 11.37/7 3.59/8 4.37/8 14.35/5 6.13/6 6.59/9 6.58/8 5.56/6 1.52/7
66.41/6
0.20/3
7 KMIECIŃSKI, Józef 66.42 3.05/5 24.17/9 27.01/9 31.17/9 43.43/8 48.43/7 53.28/7 58.46/7 64.36/7 66.18/6
PUKS Młode Orły NDM 3.05/5 21.12/9 2.44/1* 4.16/7 12.26/2 5.00/3 4.45/3 5.18/3 5.50/5 1.42/4
66.42/7
0.24/6
8 HROBAŘ, Rudolf 68.05 2.50/3 10.44/3 13.32/2 16.02/2 43.00/7 49.41/8 55.10/8 61.00/8 65.53/8 67.22/8
SRK Rychnov 2.50/3 7.54/4 2.48/2 2.30/2 26.58/9 6.41/7 5.29/6 5.50/6 4.53/2 1.29/2
68.05/8
0.43/9
9 DVOŘÁK, Vlastimil 83.37 3.55/8 12.45/6 16.00/6 29.33/8 54.19/9 60.17/9 67.11/9 74.17/9 81.08/9 83.09/9
Baník Ostrava 3.55/8 8.50/5 3.15/6 13.33/9 24.46/8 5.58/5 6.54/8 7.06/9 6.51/8 2.01/9
83.37/9
0.28/8
SMOLKA, Milos NKL-bPK / / / / / / / / / /
Hana Orienteering / / / / / / / / / /
28.30/
/
KRUCZEK, Stanisław DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 3.1km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-56 2-50 3-43 4-65 5-42 6-58 7-55 8-100
1 WASILEWSKI, Stanisław 45.05 3.10/1* 13.54/1* 20.39/1* 24.44/1* 29.17/1* 38.17/1* 43.11/1* 44.46/1* 45.05/1*
PUKS Młode Orły NDM 3.10/1* 10.44/1* 6.45/1* 4.05/1* 4.33/3 9.00/2 4.54/1* 1.35/1* 0.19/1*
2 SEIDL, Karel 58.11 3.36/2 17.53/2 25.58/2 32.15/2 36.38/2 50.12/2 55.43/2 57.45/2 58.11/2
TJ Spartak Rychnov 3.36/2 14.17/2 8.05/2 6.17/3 4.23/1* 13.34/3 5.31/2 2.02/2 0.26/2
3 SOKOLAR, Zdeněk 61.43 3.47/3 20.59/3 32.43/3 37.46/3 42.12/3 51.05/3 58.52/3 61.08/3 61.43/3
TJ Start Náchod 3.47/3 17.12/3 11.44/3 5.03/2 4.26/2 8.53/1* 7.47/3 2.16/3 0.35/3
4 MINSKY, Menachem 98.54 9.39/4 37.48/4 55.40/4 62.52/4 68.59/4 82.37/4 94.59/4 98.11/4 98.54/4
Israel Orienteering 9.39/4 28.09/4 17.52/4 7.12/4 6.07/4 13.38/4 12.22/4 3.12/4 0.43/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80 2.5km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-60 3-57 4-42 5-48 6-58 7-55 8-100
1 NOVOTNÝ, Petr 67.02 5.43/1* 17.27/1* 22.34/1* 28.45/1* 47.03/1* 54.46/1* 63.48/1* 66.25/1* 67.02/1*
OK 99 Hradec Kralove 5.43/1* 11.44/1* 5.07/1* 6.11/1* 18.18/1* 7.43/1* 9.02/1* 2.37/1* 0.37/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 2.0km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-67 3-70 4-72 5-73 6-55 7-100
1 KURFÜRSTOVÁ, Anna 24.45 3.10/5 4.41/2 10.42/5 14.40/4 17.43/2 22.21/1* 24.26/1* 24.45/1*
FS Praha 3.10/5 1.31/2 6.01/7 3.58/1* 3.03/1* 4.38/1* 2.05/4 0.19/1*
2 MAZAN, Kacper 25.16 2.58/1* 4.13/1* 8.38/1* 13.33/1* 17.30/1* 23.16/4 24.54/2 25.16/2
KOS BnO Szczecin 2.58/1* 1.15/1* 4.25/2 4.55/2 3.57/4 5.46/4 1.38/1* 0.22/4
3 MOSZKOWICZ, Michał 25.17 2.58/1* 4.46/3 9.06/2 14.28/2 17.45/3 22.51/2 24.58/3 25.17/3
WKS Wawel Kraków 2.58/1* 1.48/4 4.20/1* 5.22/4 3.17/2 5.06/2 2.07/5 0.19/1*
4 MOSZKOWICZ, Aleksandra 25.30 3.07/3 4.46/3 9.22/3 14.33/3 17.53/4 23.01/3 25.09/4 25.30/4
WKS Wawel Kraków 3.07/3 1.39/3 4.36/4 5.11/3 3.20/3 5.08/3 2.08/6 0.21/3
5 MRÁZEK, Václav 31.45 3.09/4 5.17/5 9.44/4 15.22/5 21.44/5 29.21/5 31.11/5 31.45/5
OB Kotlářka 3.09/4 2.08/5 4.27/3 5.38/5 6.22/12 7.37/6 1.50/2 0.34/11
6 KUTLVAŠROVÁ, Marta 34.15 4.44/8 7.24/8 13.00/7 19.50/7 24.23/7 31.55/7 33.53/6 34.15/6
OOS TJ Spartak Vrchlabí 4.44/8 2.40/8 5.36/6 6.50/8 4.33/7 7.32/5 1.58/3 0.22/4
7 SIUDEK, Piotr 36.40 3.58/7 6.48/7 11.57/6 17.48/6 22.16/6 31.09/6 36.14/7 36.40/7
UKS Orientuś Łódź 3.58/7 2.50/9 5.09/5 5.51/6 4.28/6 8.53/7 5.05/11 0.26/7
8 VAN BOVEN, Lotte 41.29 3.54/6 6.16/6 14.14/8 20.11/8 24.52/8 37.33/8 41.06/8 41.29/8
TROL 3.54/6 2.22/6 7.58/9 5.57/7 4.41/8 12.41/9 3.33/9 0.23/6
9 JANAS, Małgorzata 42.24 5.17/10 8.20/10 17.04/10 23.57/10 29.31/10 39.49/9 41.58/9 42.24/9
UKS Kometa Gliwice 5.17/10 3.03/12 8.44/10 6.53/9 5.34/10 10.18/8 2.09/7 0.26/7
10 RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara 45.53 5.54/12 8.25/11 15.08/9 22.22/9 27.54/9 40.50/10 45.26/10 45.53/10
PKO Harpagan Gdańsk 5.54/12 2.31/7 6.43/8 7.14/10 5.32/9 12.56/10 4.36/10 0.27/9
11 PIETRZAK, Inez 52.50 5.42/11 8.36/12 21.25/11 28.54/11 33.19/11 50.01/11 52.21/11 52.50/11
HKS Azymut Mochy 5.42/11 2.54/11 12.49/11 7.29/11 4.25/5 16.42/12 2.20/8 0.29/10
12 PUSTKOWSKI, Malina 62.48 4.58/9 7.49/9 25.50/12 36.54/12 43.09/12 56.53/12 62.06/12 62.48/12
PKO Harpagan Gdańsk 4.58/9 2.51/10 18.01/12 11.04/12 6.15/11 13.44/11 5.13/12 0.42/12
MASTELA, Michał i Hania DNF / / / / / / / /
Jastrzębie-Zdrój / / / / / / / /
BRZÓSTEK, Antoni DNF / / / / / / / /
Katowice / / / / / / / /
JURCZYK, Ida DNF / / / / / / / /
UKS Sparta Czyżowice / / / / / / / /
MORAWSKA, Aniela DNF / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / /
MORAWSKI, Ignacy DNF / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / /
MARCINIAK, Dorota Tadeusz DNF / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / /
BELA, Winnig DNF / / / / / / / /
IHW Berlin / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Średnia 4.3km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-71 2-70 3-61 4-62 5-34 6-72 7-73 8-55 9-100
1 SEREDYŃSKI, Tomasz 45.18 1.50/1* 5.56/1* 14.02/3 20.29/2 30.31/1* 39.01/1* 40.52/1* 44.07/1* 45.05/1* 45.18/1*
Indywidualnie 1.50/1* 4.06/1* 8.06/3 6.27/1* 10.02/1* 8.30/1* 1.51/1* 3.15/4 0.58/1* 0.13/1*
2 GROCHAL, Marcin 52.51 1.58/2 6.15/2 13.25/1* 20.21/1* 35.58/2 46.01/2 48.16/2 51.23/2 52.37/2 52.51/2
KS Kościelec Chrzanów 1.58/2 4.17/2 7.10/2 6.56/2 15.37/5 10.03/2 2.15/2 3.07/3 1.14/2 0.14/2
3 SORNAT, Paweł 61.48 2.20/3 9.07/8 17.56/5 25.26/3 45.02/7 55.25/5 57.42/4 60.15/3 61.30/3 61.48/3
Indywidualnie 2.20/3 6.47/8 8.49/4 7.30/3 19.36/10 10.23/3 2.17/3 2.33/1* 1.15/3 0.18/6
4 KOZŁOWSKA, Maria 61.53 2.41/7 8.52/7 17.43/4 25.51/4 42.25/5 53.22/3 55.51/3 60.17/4 61.37/4 61.53/4
UKS Patria Młynne 2.41/7 6.11/7 8.51/5 8.08/5 16.34/8 10.57/4 2.29/5 4.26/7 1.20/4 0.16/3
5 DRZKOVA, Berenika 64.08 2.49/9 7.10/3 13.56/2 28.11/8 39.34/3 54.41/4 57.45/5 62.15/5 63.50/5 64.08/5
OK Lokomotiva Pardubice 2.49/9 4.21/3 6.46/1* 14.15/11 11.23/2 15.07/9 3.04/8 4.30/8 1.35/9 0.18/6
6 GOLINOWSKA, Elżbieta 64.55 2.35/6 9.22/9 18.50/8 28.02/7 40.56/4 55.25/5 58.05/6 63.06/6 64.39/6 64.55/6
5 Pułk Artylerii 2.35/6 6.47/8 9.28/7 9.12/7 12.54/3 14.29/7 2.40/6 5.01/11 1.33/8 0.16/3
7 CIURA, Krzysztof 70.19 3.12/11 7.45/4 20.00/9 30.40/9 46.14/8 61.26/8 64.50/8 68.08/7 69.54/7 70.19/7
Indywidualnie 3.12/11 4.33/4 12.15/10 10.40/10 15.34/4 15.12/10 3.24/10 3.18/5 1.46/10 0.25/11
8 KOPECKÁ, Tereza 71.12 2.42/8 8.47/6 18.12/6 27.51/6 44.07/6 58.02/7 64.15/7 69.01/8 70.51/8 71.12/8
OK 99 Hradec Kralove 2.42/8 6.05/6 9.25/6 9.39/8 16.16/7 13.55/6 6.13/11 4.46/10 1.50/11 0.21/10
9 DOBOSZ, Aleksandra 71.56 2.26/5 7.58/5 18.21/7 26.22/5 49.40/10 62.17/9 65.35/9 70.10/9 71.40/9 71.56/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.26/5 5.32/5 10.23/9 8.01/4 23.18/11 12.37/5 3.18/9 4.35/9 1.30/7 0.16/3
10 MACIEJEWSKI, Marcin 77.46 2.24/4 10.16/10 30.15/11 38.56/11 55.58/11 70.37/10 73.04/10 76.00/10 77.27/10 77.46/10
Indywidualnie 2.24/4 7.52/10 19.59/11 8.41/6 17.02/9 14.39/8 2.27/4 2.56/2 1.27/6 0.19/8
11 PISAREK, Renata 81.50 2.55/10 12.47/11 22.34/10 32.28/10 48.43/9 73.37/11 76.21/11 80.08/11 81.31/11 81.50/11
WKS Wawel Kraków 2.55/10 9.52/11 9.47/8 9.54/9 16.15/6 24.54/11 2.44/7 3.47/6 1.23/5 0.19/8
|