Końcowe wyniki zawodów 27.08.2021 21:54:06
Pomorze Sprint Cup 2021 1.etap
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: Family 1.3km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[113] HETNAR, Martyna UKS "Orientpark.pl" 24 0b.PK 22.50
2.[107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 28.29
3.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 29.59
4.[109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 0b.PK 35.00
5.[114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 0b.PK 35.10
6.[101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 38.11
7.[108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 0b.PK 41.38
8.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23 0b.PK 44.44
9.[106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 46.58
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 14.17 + 0.00
2.[1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 14.41 + 0.24
3.[1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 15.31 + 1.14
4.[1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 17.00 + 2.43
5.[1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 17.05 + 2.48
6.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 18.18 + 4.01
7.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 19.20 + 5.03
8.[1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 26.54 + 12.37
9.[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 29.38 + 15.21
10.[1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 30.45 + 16.28
11.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 31.42 + 17.25
12.[1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 33.14 + 18.57
13.[1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 37.44 + 23.27
14.[1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 40.02 + 25.45
15.[1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 42.11 + 27.54
16.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 63.40 + 49.23
[1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 NKL-bPK
[1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 NKL-bPK
[1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.8km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 15.22 + 0.00
2.[1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 15.42 + 0.20
3.[1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 16.30 + 1.08
4.[1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 17.29 + 2.07
5.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 17.42 + 2.20
6.[1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 21.38 + 6.16
7.[1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 21.43 + 6.21
8.[1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 22.31 + 7.09
9.[1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 22.41 + 7.19
10.[1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 23.01 + 7.39
11.[1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 24.25 + 9.03
12.[1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 31.15 + 15.53
13.[1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 32.43 + 17.21
14.[1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 32.45 + 17.23
15.[1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 34.53 + 19.31
16.[1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 35.28 + 20.06
17.[1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 36.11 + 20.49
18.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 36.31 + 21.09
[1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 NKL-bPK
[1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M14 2.1km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 21.11 + 0.00
2.[1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 23.10 + 1.59
3.[1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 23.45 + 2.34
4.[1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 24.51 + 3.40
5.[1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 24.54 + 3.43
6.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 25.18 + 4.07
7.[1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 25.21 + 4.10
8.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 25.47 + 4.36
9.[1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 26.05 + 4.54
10.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 26.32 + 5.21
11.[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 26.59 + 5.48
12.[1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 27.43 + 6.32
13.[1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 27.46 + 6.35
14.[1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 28.30 + 7.19
15.[1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 29.09 + 7.58
16.[1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 29.40 + 8.29
17.[1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 30.06 + 8.55
18.[1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 31.29 + 10.18
19.[1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 33.45 + 12.34
20.[1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 35.17 + 14.06
21.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 37.53 + 16.42
22.[1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 39.47 + 18.36
23.[1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 39.59 + 18.48
24.[1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 41.09 + 19.58
25.[1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 47.49 + 26.38
26.[1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 48.51 + 27.40
27.[1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 51.13 + 30.02
28.[1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 53.13 + 32.02
[1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M16 2.6km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 19.57 + 0.00
2.[1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 21.22 + 1.25
3.[1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 21.25 + 1.28
4.[1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 21.54 + 1.57
5.[1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 22.02 + 2.05
6.[1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 22.14 + 2.17
7.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 22.18 + 2.21
8.[1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 22.51 + 2.54
9.[1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 23.03 + 3.06
10.[1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 23.07 + 3.10
11.[1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 23.24 + 3.27
12.[1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 23.33 + 3.36
13.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 23.50 + 3.53
14.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 24.39 + 4.42
15.[1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 25.59 + 6.02
16.[1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 26.19 + 6.22
17.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 26.56 + 6.59
18.[1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 27.27 + 7.30
19.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 27.57 + 8.00
20.[1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 28.58 + 9.01
21.[1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 30.04 + 10.07
22.[1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 34.26 + 14.29
23.[1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 63.19 + 43.22
Końcowe wyniki zawodów: M18 2.6km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 18.26 + 0.00
2.[1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 18.34 + 0.08
3.[1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 19.24 + 0.58
4.[1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 20.34 + 2.08
5.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 21.12 + 2.46
6.[1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 21.25 + 2.59
7.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 21.32 + 3.06
8.[1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 21.58 + 3.32
9.[1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 22.18 + 3.52
10.[1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 23.48 + 5.22
11.[1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 27.19 + 8.53
12.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 28.40 + 10.14
13.[1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 29.24 + 10.58
Końcowe wyniki zawodów: M20 2.7km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 19.29 + 0.00
2.[2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 20.34 + 1.05
3.[2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 20.57 + 1.28
Końcowe wyniki zawodów: M21A 3.1km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 24.16 + 0.00
2.[2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 25.19 + 1.03
3.[2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 25.41 + 1.25
4.[2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 27.07 + 2.51
5.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 27.32 + 3.16
6.[2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 28.19 + 4.03
7.[2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 29.03 + 4.47
8.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 29.50 + 5.34
9.[2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 30.39 + 6.23
10.[2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 32.15 + 7.59
11.[2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 39.45 + 15.29
12.[2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 40.29 + 16.13
13.[2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 43.19 + 19.03
14.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 59.14 + 34.58
Końcowe wyniki zawodów: M21E 3.1km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 19.45 + 0.00
2.[52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 20.02 + 0.17
3.[53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 20.33 + 0.48
4.[54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 21.07 + 1.22
5.[58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 22.06 + 2.21
6.[55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 22.10 + 2.25
7.[56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 22.41 + 2.56
8.[59] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 15 22.53 + 3.08
9.[61] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 3 2129 23.35 + 3.50
10.[60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 24.04 + 4.19
11.[63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 24.13 + 4.28
12.[66] NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 9 1021 24.37 + 4.52
13.[57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 24.42 + 4.57
14.[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 25.40 + 5.55
15.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 26.22 + 6.37
16.[67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 28.31 + 8.46
17.[62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 28.35 + 8.50
18.[64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 31.04 + 11.19
Końcowe wyniki zawodów: M35 2.8km 0m 15PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 19.27 + 0.00
2.[3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 23.00 + 3.33
3.[3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 24.28 + 5.01
4.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 26.06 + 6.39
5.[3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 26.20 + 6.53
6.[3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 27.00 + 7.33
7.[3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 27.28 + 8.01
8.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 28.16 + 8.49
9.[3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 28.58 + 9.31
10.[3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 29.16 + 9.49
11.[3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 29.42 + 10.15
12.[3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 32.20 + 12.53
13.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 34.27 + 15.00
Końcowe wyniki zawodów: M40 2.7km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 19.07 + 0.00
2.[4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 22.41 + 3.34
3.[4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 23.15 + 4.08
4.[4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 24.18 + 5.11
5.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 24.28 + 5.21
6.[4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 24.54 + 5.47
7.[4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 25.09 + 6.02
8.[4059] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 3 5272 26.24 + 7.17
9.[4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 29.51 + 10.44
10.[4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 30.04 + 10.57
11.[4064] WAŻNY, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 49 30.47 + 11.40
12.[4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 30.51 + 11.44
13.[4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 31.10 + 12.03
14.[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 32.16 + 13.09
15.[4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 33.04 + 13.57
15.[4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 33.04 + 13.57
17.[4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 36.33 + 17.26
18.[4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 46.22 + 27.15
19.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 61.19 + 42.12
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan, Gdańsk 8 4889 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 2.6km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 21.14 + 0.00
2.[4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 21.35 + 0.21
3.[4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 22.01 + 0.47
4.[4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 22.11 + 0.57
5.[4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 22.27 + 1.13
6.Vakant 23.22 + 2.08
7.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 23.48 + 2.34
8.[4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 23.50 + 2.36
9.[4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 24.44 + 3.30
10.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 25.22 + 4.08
11.[4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 25.45 + 4.31
12.[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 26.41 + 5.27
13.[4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 26.56 + 5.42
14.[4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 26.57 + 5.43
15.[4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 26.59 + 5.45
16.[4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 27.31 + 6.17
17.[4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 28.07 + 6.53
18.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 28.11 + 6.57
19.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 28.27 + 7.13
20.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 31.09 + 9.55
21.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 33.10 + 11.56
[4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 NKL-bPK
[4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 DNF
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 DNF
[4575] TYBURSKI, Mariusz 2ORel. 78 DNF
[4576] KUCHARCZYK, Zbigniew Kitki 76 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 2.4km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 20.37 + 0.00
2.[5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 22.25 + 1.48
3.[5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 24.05 + 3.28
4.[5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 24.06 + 3.29
5.[5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 24.17 + 3.40
6.[5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 24.26 + 3.49
7.[5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 24.32 + 3.55
8.[5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 25.10 + 4.33
9.[5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 25.35 + 4.58
10.[5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 25.38 + 5.01
11.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 27.15 + 6.38
12.[5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 27.39 + 7.02
13.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 28.19 + 7.42
14.[5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 30.05 + 9.28
15.[5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 33.47 + 13.10
16.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 34.02 + 13.25
17.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 36.11 + 15.34
18.[5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 62.35 + 41.58
[5064] DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec, Łódź 47 2638 NKL-bPK
[5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 2.1km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 23.05 + 0.00
2.[5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 25.59 + 2.54
3.[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 26.34 + 3.29
4.[5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 28.17 + 5.12
5.[5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 29.19 + 6.14
6.[5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 30.03 + 6.58
7.[5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 30.41 + 7.36
8.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 31.37 + 8.32
9.[5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 37.25 + 14.20
10.[5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 40.33 + 17.28
Końcowe wyniki zawodów: M60 2.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 24.50 + 0.00
2.[6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 26.01 + 1.11
3.[6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 27.41 + 2.51
4.[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 27.57 + 3.07
5.[6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 31.40 + 6.50
6.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 32.05 + 7.15
7.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 32.30 + 7.40
8.[6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 37.43 + 12.53
9.[6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 39.47 + 14.57
10.[6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 59.15 + 34.25
Końcowe wyniki zawodów: M65 1.6km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 19.29 + 0.00
2.[6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 19.47 + 0.18
3.[6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 19.55 + 0.26
4.[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 21.00 + 1.31
5.[6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 21.06 + 1.37
6.[6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 22.23 + 2.54
7.[6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 28.02 + 8.33
8.[6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 28.33 + 9.04
9.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 28.38 + 9.09
10.[6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 28.51 + 9.22
11.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 28.52 + 9.23
12.[6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 29.50 + 10.21
Końcowe wyniki zawodów: M70 1.7km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 22.54 + 0.00
2.[7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 29.21 + 6.27
3.[7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 34.29 + 11.35
Końcowe wyniki zawodów: M75 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 25.40 + 0.00
2.[7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 26.25 + 0.45
3.[7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 36.38 + 10.58
Końcowe wyniki zawodów: M80 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 28.20 + 0.00
2.[8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 72.09 + 43.49
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 2.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28 0b.PK 25.12
2.[1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 0b.PK 34.59
3.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 0b.PK 35.52
4.[206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 37.07
5.[221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 0b.PK 50.21
6.[218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 51.22
7.[213] ŁUGOM, Andrzej Indywidualnie SZCZEC 30 0b.PK 55.43
8.[212] ŁUGOM, Elżbieta Indywidualnie SZCZEC 30 0b.PK 55.45
9.[215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 57.12
10.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 65.29
11.[202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 65.37
12.[201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 67.38
13.[216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 68.16
14.MRZGŁÓD, Kuba 0b.PK 73.50
15.[205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 0b.PK 80.32
16.[203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1b.PK 51.23
[204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 NKL
Końcowe wyniki zawodów: W10 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 21.04 + 0.00
2.[1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 21.42 + 0.38
3.[1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 22.21 + 1.17
4.[1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 25.17 + 4.13
5.[1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 26.14 + 5.10
6.[1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 28.41 + 7.37
7.[1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 40.37 + 19.33
8.[1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 41.17 + 20.13
9.[1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 43.00 + 21.56
9.[1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 43.00 + 21.56
11.[1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 44.55 + 23.51
12.[1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 45.01 + 23.57
13.[1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 47.02 + 25.58
14.[1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 59.38 + 38.34
15.[1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 61.44 + 40.40
16.[1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 70.14 + 49.10
17.[1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 70.39 + 49.35
Końcowe wyniki zawodów: W12 1.6km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 14.01 + 0.00
2.[1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 15.39 + 1.38
3.[1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 16.32 + 2.31
4.[1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 16.58 + 2.57
5.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 17.36 + 3.35
6.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 18.37 + 4.36
7.[1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 18.56 + 4.55
8.[1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 18.59 + 4.58
9.[1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 19.08 + 5.07
10.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 19.44 + 5.43
11.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 19.59 + 5.58
12.[1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 20.01 + 6.00
13.[1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 20.06 + 6.05
14.[1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 20.08 + 6.07
15.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 20.16 + 6.15
16.[1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 20.51 + 6.50
17.[1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 21.01 + 7.00
18.[1216] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 5025 21.37 + 7.36
19.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 21.42 + 7.41
20.[1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 22.11 + 8.10
21.[1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 22.14 + 8.13
22.[1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 22.17 + 8.16
23.[1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 22.41 + 8.40
24.[1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 24.20 + 10.19
25.[1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 25.51 + 11.50
26.[1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 25.57 + 11.56
27.[1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 26.26 + 12.25
28.[1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 30.07 + 16.06
29.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 40.06 + 26.05
30.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 48.54 + 34.53
31.[1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 50.25 + 36.24
[1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 NKL-bPK
[1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W14 1.7km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 16.37 + 0.00
2.[1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 16.42 + 0.05
3.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 17.13 + 0.36
4.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 17.24 + 0.47
5.[1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 17.34 + 0.57
6.[1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 17.50 + 1.13
7.[1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 18.32 + 1.55
8.[1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 18.33 + 1.56
9.[1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 18.58 + 2.21
10.[1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 19.18 + 2.41
11.[1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 19.28 + 2.51
12.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 20.43 + 4.06
13.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 20.59 + 4.22
14.[1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 21.02 + 4.25
15.[1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 21.16 + 4.39
16.[1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 21.21 + 4.44
17.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 21.27 + 4.50
18.[1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 21.58 + 5.21
19.[1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 22.48 + 6.11
20.[1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 22.49 + 6.12
21.[]WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 33 23.14 + 6.37
22.[1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 23.26 + 6.49
23.[1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 23.52 + 7.15
24.[1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 24.01 + 7.24
25.[1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 25.12 + 8.35
26.[1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 25.42 + 9.05
27.[1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 27.08 + 10.31
28.[1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 28.37 + 12.00
29.[1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 30.27 + 13.50
30.[1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 31.01 + 14.24
31.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 33.15 + 16.38
32.[1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 34.27 + 17.50
33.[1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 35.13 + 18.36
Końcowe wyniki zawodów: W16 2.1km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 21.50 + 0.00
2.[1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 23.08 + 1.18
3.[1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 23.38 + 1.48
4.[1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 24.20 + 2.30
5.[1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 25.02 + 3.12
6.[1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 25.15 + 3.25
7.[1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 25.35 + 3.45
8.[1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 25.43 + 3.53
9.[1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 26.16 + 4.26
10.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 26.20 + 4.30
11.[1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 26.40 + 4.50
12.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 27.41 + 5.51
13.[1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 27.56 + 6.06
14.[1622] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4877 28.09 + 6.19
15.[1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 28.10 + 6.20
16.[1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 28.15 + 6.25
17.[1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 29.04 + 7.14
18.[1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 29.53 + 8.03
19.[1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 30.28 + 8.38
20.[1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 30.40 + 8.50
21.[1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 37.29 + 15.39
22.[1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 38.23 + 16.33
23.[1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 40.36 + 18.46
[1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 NKL-bPK
[1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W18 2.6km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 25.51 + 0.00
2.[] LEŚNIAK, Matylda WKS Grunwald, Poznań 1 26.23 + 0.32
3.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 28.06 + 2.15
4.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 29.37 + 3.46
5.[1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 30.21 + 4.30
6.[1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 30.49 + 4.58
7.[1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 31.05 + 5.14
8.[1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 34.19 + 8.28
9.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 35.18 + 9.27
10.[1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 35.24 + 9.33
11.[1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 36.11 + 10.20
12.[1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 37.07 + 11.16
13.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 41.57 + 16.06
14.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 59.13 + 33.22
Końcowe wyniki zawodów: W20 2.6km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 22.20 + 0.00
2.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 26.50 + 4.30
3.[2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 28.23 + 6.03
4.[2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 33.05 + 10.45
Końcowe wyniki zawodów: W21A 2.9km 0m 21PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 30.42 + 0.00
2.[2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 34.37 + 3.55
3.[2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 35.42 + 5.00
4.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 37.03 + 6.21
5.[2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 37.18 + 6.36
6.[2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 37.54 + 7.12
7.[2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 41.14 + 10.32
8.[2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 42.27 + 11.45
9.[2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 43.32 + 12.50
10.[2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 43.56 + 13.14
11.[2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 58.32 + 27.50
12.[2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 58.48 + 28.06
[2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 NKL-bPK
[2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W21E 2.9km 0m 21PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 23.21 + 0.00
2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 23.48 + 0.27
3.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 25.00 + 1.39
4.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 26.00 + 2.39
5.[7] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 3 384 26.26 + 3.05
6.[2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 27.02 + 3.41
7.[3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 27.06 + 3.45
8.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 28.11 + 4.50
9.[8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 28.28 + 5.07
10.[10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 28.42 + 5.21
11.[15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 29.18 + 5.57
12.[11] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 3 3046 29.37 + 6.16
13.[9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 31.43 + 8.22
14.[12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 32.34 + 9.13
15.[14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 32.47 + 9.26
16.[13] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 9 2434 35.15 + 11.54
17.[18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 38.41 + 15.20
Końcowe wyniki zawodów: W35 2.6km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 27.01 + 0.00
2.[3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 28.05 + 1.04
3.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 28.46 + 1.45
4.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 29.05 + 2.04
5.[3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 30.50 + 3.49
6.[3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 30.57 + 3.56
7.[3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 34.00 + 6.59
8.[3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 36.21 + 9.20
9.[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 37.07 + 10.06
10.[3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 38.48 + 11.47
11.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 42.26 + 15.25
12.[3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 44.23 + 17.22
Końcowe wyniki zawodów: W40 2.4km 0m 16PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 27.36 + 0.00
2.[4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 27.55 + 0.19
3.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 29.17 + 1.41
4.[4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 29.43 + 2.07
5.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 30.47 + 3.11
6.[4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 31.30 + 3.54
7.[4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 33.45 + 6.09
8.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 35.31 + 7.55
9.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 36.23 + 8.47
10.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 37.01 + 9.25
11.[4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 39.28 + 11.52
12.[4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 40.06 + 12.30
13.[4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 44.52 + 17.16
14.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 51.01 + 23.25
15.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 53.59 + 26.23
Końcowe wyniki zawodów: W45 2.1km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 28.02 + 0.00
2.[4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 31.10 + 3.08
3.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 31.54 + 3.52
4.[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 32.39 + 4.37
5.[4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 34.26 + 6.24
6.[4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 34.46 + 6.44
7.[4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna MKS Metalowiec, Łódź 47 3220 35.25 + 7.23
8.[4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 38.15 + 10.13
9.[4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 45.32 + 17.30
10.[4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 53.07 + 25.05
Końcowe wyniki zawodów: W50 2.0km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 24.40 + 0.00
2.[5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 25.40 + 1.00
3.[5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 26.06 + 1.26
4.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 27.40 + 3.00
5.[5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 27.58 + 3.18
6.[5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 29.50 + 5.10
7.[5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 29.55 + 5.15
8.[5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 34.20 + 9.40
9.[5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 36.20 + 11.40
10.[5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 44.36 + 19.56
11.[5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 45.32 + 20.52
Końcowe wyniki zawodów: W55 1.7km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 23.00 + 0.00
2.[5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 24.37 + 1.37
3.[5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 25.23 + 2.23
4.[5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 33.38 + 10.38
Końcowe wyniki zawodów: W60 1.7km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 31.11 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: W65 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 20.24 + 0.00
2.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 23.08 + 2.44
3.[6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 38.37 + 18.13
Końcowe wyniki zawodów: W70 1.4km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 23.14 + 0.00
2.[7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 24.23 + 1.09
Końcowe wyniki zawodów: W75 1.3km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 46.09 + 0.00
|