Wyniki zawodów z miedzyczasami 27.08.2021 21:54:16
Pomorze Sprint Cup 2021 1.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: Family 1.3km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-62 3-44 4-63 5-54 6-38 7-47 8-48 9-99
1 [113] HETNAR, Martyna 0b.PK 22.50 3.45/2 4.37/2 7.26/1* 9.08/1* 11.34/1* 12.43/1* 15.06/1* 18.48/1* 22.20/1* 22.50/1*
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 3.45/2 0.52/2 2.49/1* 1.42/2 2.26/1* 1.09/3 2.23/6 3.42/1* 3.32/3 0.30/2
2 [107] PIETRZAK, Inez 0b.PK 28.29 5.41/6 7.09/7 10.53/4 13.36/2 16.47/2 18.04/2 19.35/2 23.51/2 27.54/2 28.29/2
HKS Azymut, Mochy 5.41/6 1.28/8 3.44/3 2.43/3 3.11/2 1.17/4 1.31/1* 4.16/2 4.03/5 0.35/6
3 [112] KAŹMIERCZAK, Szymon 0b.PK 29.59 5.27/4 6.22/3 9.16/3 15.14/5 18.42/4 19.33/3 21.14/3 25.36/3 29.28/3 29.59/3
HKS Azymut, Mochy 5.27/4 0.55/3 2.54/2 5.58/8 3.28/3 0.51/1* 1.41/3 4.22/3 3.52/4 0.31/4
4 [109] MAZAN, Kacper 0b.PK 35.00 5.18/3 6.36/4 11.33/7 16.19/6 20.07/6 22.01/6 24.19/4 29.05/4 34.33/4 35.00/4
KOS BnO, Szczecin 5.18/3 1.18/5 4.57/8 4.46/7 3.48/6 1.54/7 2.18/5 4.46/4 5.28/8 0.27/1*
5 [114] WŁODARCZYK, Alicja 0b.PK 35.10 5.38/5 7.01/5 11.42/8 16.23/7 20.32/7 22.15/7 24.28/6 29.34/5 34.34/5 35.10/5
UKS Traper, Złocieniec 5.38/5 1.23/7 4.41/7 4.41/6 4.09/7 1.43/5 2.13/4 5.06/5 5.00/7 0.36/7
6 [101] TRZASKO, Oleg 0b.PK 38.11 5.42/7 7.04/6 11.15/5 14.11/3 18.25/3 20.57/4 24.23/5 35.05/6 37.41/6 38.11/6
PKO Harpagan, Gdańsk 5.42/7 1.22/6 4.11/5 2.56/4 4.14/8 2.32/9 3.26/9 10.42/8 2.36/1* 0.30/2
7 [108] MIELEWCZYK, Wiktor 0b.PK 41.38 6.03/8 7.35/8 11.30/6 14.26/4 18.53/5 21.19/5 24.40/7 35.11/7 40.44/7 41.38/7
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 6.03/8 1.32/9 3.55/4 2.56/4 4.27/9 2.26/8 3.21/8 10.31/7 5.33/9 0.54/9
8 [110] LEMKE, Kaja i Oliwia 0b.PK 44.44 2.58/1* 3.49/1* 8.06/2 27.04/9 30.42/9 31.37/9 33.17/9 41.06/8 44.11/8 44.44/8
Indywidualnie Bydgoszcz 2.58/1* 0.51/1* 4.17/6 18.58/9 3.38/5 0.55/2 1.40/2 7.49/6 3.05/2 0.33/5
9 [106] PRZYBYŁO, Justyna 0b.PK 46.58 13.40/9 14.55/9 20.59/9 22.12/8 25.45/8 27.34/8 30.38/8 41.47/9 46.11/9 46.58/9
WKS Wawel, Kraków 13.40/9 1.15/4 6.04/9 1.13/1* 3.33/4 1.49/6 3.04/7 11.09/9 4.24/6 0.47/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-45 3-57 4-49 5-44 6-63 7-52 8-48 9-50 10-70
11-99
1 [1055] SZUTKO, Aleksander 14.17 3.34/1* 4.51/1* 5.43/1* 6.28/1* 7.10/1* 8.03/1* 9.36/1* 10.59/1* 11.40/1* 13.20/1*
UKS Traper, Złocieniec 3.34/1* 1.17/9 0.52/1* 0.45/4 0.42/8 0.53/3 1.33/1* 1.23/5 0.41/9 1.40/13
13.59/1* 14.17/1*
0.39/7 0.18/1*
2 [1051] JĘDRAS, Jakub 14.41 5.04/5 6.12/4 7.04/2 7.43/2 8.24/2 9.13/2 11.06/2 12.22/2 13.01/2 13.46/2
UMKS, Kwidzyn 5.04/5 1.08/5 0.52/1* 0.39/2 0.41/7 0.49/2 1.53/3 1.16/1* 0.39/8 0.45/6
14.20/2 14.41/2
0.34/1* 0.21/6
3 [1054] SZYMANOWSKI, Natan 15.31 5.25/7 6.27/6 7.25/4 8.13/3 9.17/3 10.17/4 12.08/3 13.25/3 14.00/3 14.37/3
UKS Traper, Złocieniec 5.25/7 1.02/2 0.58/3 0.48/6 1.04/12 1.00/6 1.51/2 1.17/2 0.35/6 0.37/3
15.12/3 15.31/3
0.35/2 0.19/3
4 [1052] DUDA, Łukasz 17.00 4.57/4 6.08/3 7.06/3 8.50/5 9.27/5 10.14/3 13.24/6 14.42/5 15.13/4 15.59/4
UKS Traper, Złocieniec 4.57/4 1.11/6 0.58/3 1.44/9 0.37/5 0.47/1* 3.10/10 1.18/4 0.31/3 0.46/7
16.38/4 17.00/4
0.39/7 0.22/8
5 [1053] RUBAJ, Maurycy 17.05 4.19/2 6.00/2 8.27/7 9.13/6 10.18/6 11.16/6 13.15/5 14.32/4 15.13/4 15.59/4
UMKS, Kwidzyn 4.19/2 1.41/12 2.27/11 0.46/5 1.05/13 0.58/5 1.59/4 1.17/2 0.41/9 0.46/7
16.41/5 17.05/5
0.42/11 0.24/14
6 [1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał 18.18 5.33/8 6.55/8 8.01/5 8.39/4 9.24/4 10.39/5 13.02/4 15.46/6 16.16/6 17.20/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 5.33/8 1.22/10 1.06/5 0.38/1* 0.45/10 1.15/10 2.23/5 2.44/7 0.30/2 1.04/11
17.58/6 18.18/6
0.38/4 0.20/4
7 [1058] TOMASZEWSKI, Wojciech 19.20 6.40/11 7.56/11 9.02/8 9.42/7 10.26/7 11.40/7 14.07/7 16.52/7 17.19/7 18.21/7
UKS Włóczykij, Osiek 6.40/11 1.16/8 1.06/5 0.40/3 0.44/9 1.14/9 2.27/6 2.45/8 0.27/1* 1.02/10
18.58/7 19.20/7
0.37/3 0.22/8
8 [1067] MARSZAŁEK, Karol 26.54 4.46/3 6.42/7 8.01/5 12.09/8 12.49/8 14.28/8 19.15/9 22.02/8 23.15/8 25.37/8
UKS Azymut 45, Gdynia 4.46/3 1.56/14 1.19/7 4.08/15 0.40/6 1.39/12 4.47/13 2.47/9 1.13/15 2.22/15
26.27/8 26.54/8
0.50/12 0.27/16
9 [1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof 29.38 5.24/6 6.22/5 11.17/10 14.30/10 15.03/10 16.00/10 19.04/8 27.29/9 28.03/9 28.39/9
HKS Azymut, Mochy 5.24/6 0.58/1* 4.55/13 3.13/13 0.33/2 0.57/4 3.04/7 8.25/16 0.34/4 0.36/2
29.17/9 29.38/9
0.38/4 0.21/6
10 [1065] RYGIEL, Aleksander 30.45 6.21/10 7.25/9 12.20/11 15.30/12 16.04/11 17.04/11 20.10/10 28.31/10 29.05/10 29.42/10
WKS Wawel, Kraków 6.21/10 1.04/3 4.55/13 3.10/11 0.34/3 1.00/6 3.06/9 8.21/14 0.34/4 0.37/3
30.22/10 30.45/10
0.40/9 0.23/12
11 [1062] DOBRZYŃSKI, Joachim 31.42 7.26/12 8.33/12 13.23/13 16.33/13 17.04/13 18.07/12 21.11/11 29.34/11 30.09/11 30.42/11
HKS Azymut, Mochy 7.26/12 1.07/4 4.50/12 3.10/11 0.31/1* 1.03/8 3.04/7 8.23/15 0.35/6 0.33/1*
31.20/11 31.42/11
0.38/4 0.22/8
12 [1068] GOS, Łukasz 33.14 5.49/9 7.41/10 9.06/9 13.12/9 13.57/9 15.34/9 23.04/12 30.02/12 30.58/12 31.58/12
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 5.49/9 1.52/13 1.25/9 4.06/14 0.45/10 1.37/11 7.30/16 6.58/13 0.56/13 1.00/9
32.48/12 33.14/12
0.50/12 0.26/15
13 [1069] BOREK, Adam 37.44 10.46/15 12.01/14 13.40/14 19.58/14 20.34/14 22.49/13 29.12/13 35.22/13 36.07/13 36.45/13
UKS Traper, Złocieniec 10.46/15 1.15/7 1.39/10 6.18/16 0.36/4 2.15/14 6.23/15 6.10/12 0.45/11 0.38/5
37.26/13 37.44/13
0.41/10 0.18/1*
14 [1066] PRZYBYŁO, Jakub 40.02 10.04/14 11.41/13 13.01/12 15.01/11 16.07/12 27.36/14 31.34/14 35.38/14 36.27/14 38.48/14
WKS Wawel, Kraków 10.04/14 1.37/11 1.20/8 2.00/10 1.06/14 11.29/16 3.58/11 4.04/11 0.49/12 2.21/14
39.40/14 40.02/14
0.52/14 0.22/8
15 [1064] URYGA, Adam 42.11 9.02/13 19.34/16 25.46/15 27.20/15 28.46/15 30.28/15 35.12/15 37.55/15 39.10/15 40.49/15
WKS Wawel, Kraków 9.02/13 10.32/16 6.12/15 1.34/7 1.26/15 1.42/13 4.44/12 2.43/6 1.15/16 1.39/12
41.48/15 42.11/15
0.59/15 0.23/12
16 [1061] STRUGAŁA, Tymoteusz 63.40 16.34/16 18.34/15 38.17/16 39.51/16 42.12/16 45.14/16 51.35/16 54.47/16 55.51/16 62.08/16
WKS Wawel, Kraków 16.34/16 2.00/15 19.43/16 1.34/7 2.21/16 3.02/15 6.21/14 3.12/10 1.04/14 6.17/16
63.20/16 63.40/16
1.12/16 0.20/4
[1056] BULTROWICZ, Franciszek NKL-bPK 5.42/ 6.57/ 8.27/ 10.04/ 11.03/ 12.34/ / / / /
KS Hades, Poznań 5.42/ 1.15/ 1.30/ 1.37/ 0.59/ 1.31/ / / / /
/ /
/ /
[1059] MAŚLANKA, Igor NKL-bPK / / / / / 8.12/ / / / /
UMKS, Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[1063] WOLNY, Piotr NKL-bPK / / / / / / / 12.08/ / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
14.59/ 15.22/
/ 0.23/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.8km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-64 3-58 4-51 5-55 6-53 7-49 8-44 9-38 10-34
11-48 12-50 13-70 14-99
1 [1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni 15.22 1.43/2 3.41/1* 5.03/1* 6.13/1* 6.45/1* 7.27/1* 8.08/1* 8.40/1* 10.09/1* 11.30/1*
UKS Patria, Młynne 1.43/2 1.58/1* 1.22/1* 1.10/5 0.32/3 0.42/5 0.41/4 0.32/2 1.29/3 1.21/3
13.25/1* 13.52/1* 14.34/1* 15.04/1* 15.22/1*
1.55/1* 0.27/3 0.42/7 0.30/1* 0.18/4
2 [1251] LEMAŃCZYK, Witold 15.42 1.42/1* 3.48/2 5.21/2 6.23/2 6.51/2 7.32/2 8.10/2 8.43/2 10.10/2 11.49/2
PKO Harpagan, Gdańsk 1.42/1* 2.06/3 1.33/6 1.02/1* 0.28/2 0.41/4 0.38/2 0.33/3 1.27/1* 1.39/6
13.53/2 14.24/2 14.50/2 15.23/2 15.42/2
2.04/3 0.31/6 0.26/1* 0.33/3 0.19/6
3 [1252] PACHNIK, Antoni 16.30 1.50/3 4.40/6 6.20/6 7.24/5 7.51/4 8.29/4 9.09/3 9.39/3 11.06/3 12.17/3
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.50/3 2.50/8 1.40/8 1.04/2 0.27/1* 0.38/1* 0.40/3 0.30/1* 1.27/1* 1.11/1*
14.45/3 15.11/3 15.41/3 16.13/3 16.30/3
2.28/4 0.26/1* 0.30/3 0.32/2 0.17/3
4 [1256] MARSZAŁEK, Dawid 17.29 1.57/4 5.33/10 7.07/10 8.11/6 8.54/6 9.34/6 10.10/5 10.43/5 12.15/5 13.32/5
UKS Kometa, Gliwice 1.57/4 3.36/11 1.34/7 1.04/2 0.43/8 0.40/3 0.36/1* 0.33/3 1.32/4 1.17/2
15.33/4 15.59/4 16.32/4 17.08/4 17.29/4
2.01/2 0.26/1* 0.33/4 0.36/7 0.21/10
5 [1253] ŚLUSARCZYK, Paweł 17.42 2.20/10 4.24/3 5.56/3 7.05/3 7.38/3 8.25/3 9.12/4 9.46/4 11.56/4 13.26/4
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.20/10 2.04/2 1.32/5 1.09/4 0.33/4 0.47/6 0.47/6 0.34/5 2.10/8 1.30/4
15.58/5 16.25/5 16.53/5 17.27/5 17.42/5
2.32/5 0.27/3 0.28/2 0.34/5 0.15/1*
6 [1258] BARTOS, Ryszard 21.38 2.16/9 5.24/9 6.53/9 8.31/9 9.23/8 10.25/8 11.24/7 12.16/8 14.25/7 16.14/8
UKS Orientuś, Łódź 2.16/9 3.08/9 1.29/3 1.38/9 0.52/12 1.02/10 0.59/9 0.52/11 2.09/7 1.49/9
19.14/7 19.50/6 20.32/6 21.16/6 21.38/6
3.00/9 0.36/7 0.42/7 0.44/14 0.22/12
7 [1255] LIPIEC, Gabriel 21.43 2.08/5 4.36/5 6.06/5 9.22/10 9.57/10 10.48/9 11.39/9 12.17/9 14.27/8 16.01/7
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.08/5 2.28/5 1.30/4 3.16/18 0.35/5 0.51/8 0.51/7 0.38/8 2.10/8 1.34/5
18.40/6 19.52/7 20.42/7 21.21/7 21.43/7
2.39/7 1.12/17 0.50/11 0.39/9 0.22/12
8 [1261] URYGA, Artur 22.31 2.43/11 6.13/11 7.55/11 9.34/11 10.11/11 11.22/10 12.22/10 13.11/10 15.27/10 17.17/10
WKS Wawel, Kraków 2.43/11 3.30/10 1.42/9 1.39/10 0.37/6 1.11/14 1.00/10 0.49/10 2.16/11 1.50/11
20.03/9 20.50/9 21.31/8 22.09/8 22.31/8
2.46/8 0.47/11 0.41/6 0.38/8 0.22/12
9 [1259] MAŚLANKA, Emil 22.41 2.09/6 4.34/4 5.59/4 7.15/4 7.52/5 8.42/5 11.07/6 11.41/6 13.23/6 15.04/6
UMKS, Kwidzyn 2.09/6 2.25/4 1.25/2 1.16/6 0.37/6 0.50/7 2.25/18 0.34/5 1.42/5 1.41/7
20.00/8 20.28/8 21.51/9 22.25/9 22.41/9
4.56/13 0.28/5 1.23/18 0.34/5 0.16/2
10 [1262] JANAS, Aleksander 23.01 2.14/7 5.02/8 6.52/8 8.24/8 9.26/9 10.04/7 11.37/8 12.12/7 14.44/9 16.32/9
UKS Kometa, Gliwice 2.14/7 2.48/7 1.50/11 1.32/8 1.02/16 0.38/1* 1.33/15 0.35/7 2.32/13 1.48/8
20.37/10 21.16/10 22.04/10 22.43/10 23.01/10
4.05/11 0.39/9 0.48/10 0.39/9 0.18/4
11 [1264] WÓJCIK, Wojciech 24.25 2.15/8 4.54/7 6.44/7 8.14/7 8.59/7 13.04/11 13.49/11 14.42/11 16.59/11 18.48/11
WKS Wawel, Kraków 2.15/8 2.39/6 1.50/11 1.30/7 0.45/9 4.05/18 0.45/5 0.53/12 2.17/12 1.49/9
21.48/11 22.26/11 23.22/11 24.05/11 24.25/11
3.00/9 0.38/8 0.56/13 0.43/12 0.20/8
12 [1260] DROŃ, Wojciech 31.15 2.49/13 6.30/12 9.12/12 11.38/12 12.40/12 14.20/12 15.42/12 16.49/12 19.49/12 22.41/12
UMKS, Kwidzyn 2.49/13 3.41/12 2.42/17 2.26/17 1.02/16 1.40/17 1.22/11 1.07/18 3.00/16 2.52/17
27.57/12 29.11/12 30.02/12 30.49/12 31.15/12
5.16/14 1.14/18 0.51/12 0.47/17 0.26/17
13 [1271] JAWORSKI, Antoni 32.43 5.45/18 15.30/18 17.26/18 19.28/18 20.15/18 21.09/18 22.40/18 23.21/18 25.29/18 27.28/18
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.45/18 9.45/18 1.56/14 2.02/14 0.47/10 0.54/9 1.31/14 0.41/9 2.08/6 1.59/12
30.06/14 30.54/14 31.41/13 32.20/13 32.43/13
2.38/6 0.48/12 0.47/9 0.39/9 0.23/15
14 [1269] GOŚCINIAK, Kacper 32.45 3.38/17 8.39/13 10.36/13 12.35/13 13.30/13 15.00/13 16.37/13 17.34/13 22.00/14 24.44/15
UKS Arkady, Raszków 3.38/17 5.01/13 1.57/15 1.59/13 0.55/13 1.30/15 1.37/16 0.57/15 4.26/18 2.44/16
29.36/13 30.29/13 31.41/13 32.24/14 32.45/14
4.52/12 0.53/14 1.12/15 0.43/12 0.21/10
15 [1266] WOLNY, Maciej 34.53 2.44/12 10.21/15 12.04/14 13.48/14 14.50/14 15.54/14 16.51/14 17.44/14 19.58/13 22.51/13
WKS Wawel, Kraków 2.44/12 7.37/15 1.43/10 1.44/11 1.02/16 1.04/12 0.57/8 0.53/12 2.14/10 2.53/18
31.40/15 32.28/15 33.44/15 34.30/15 34.53/15
8.49/18 0.48/12 1.16/17 0.46/16 0.23/15
16 [1267] MELLER, Jan 35.28 2.55/14 11.09/16 13.20/16 15.22/16 16.13/16 17.15/16 18.39/16 19.33/15 22.12/15 24.22/14
KS Hades, Poznań 2.55/14 8.14/16 2.11/16 2.02/14 0.51/11 1.02/10 1.24/12 0.54/14 2.39/14 2.10/13
32.55/17 33.59/17 34.36/16 35.09/16 35.28/16
8.33/17 1.04/16 0.37/5 0.33/3 0.19/6
17 [1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech 36.11 3.03/15 8.52/14 12.29/15 14.40/15 15.40/15 17.10/15 18.38/15 19.40/16 24.03/17 26.45/17
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.03/15 5.49/14 3.37/18 2.11/16 1.00/15 1.30/15 1.28/13 1.02/17 4.23/17 2.42/15
32.47/16 33.42/16 34.56/17 35.40/17 36.11/17
6.02/15 0.55/15 1.14/16 0.44/14 0.31/18
18 [1268] KIZERWETTER, Mikołaj 36.31 3.12/16 12.24/17 14.18/17 16.04/17 17.01/17 18.10/17 19.56/17 20.55/17 23.36/16 26.05/16
WKS Wawel, Kraków 3.12/16 9.12/17 1.54/13 1.46/12 0.57/14 1.09/13 1.46/17 0.59/16 2.41/15 2.29/14
33.42/18 34.23/18 35.20/18 36.11/18 36.31/18
7.37/16 0.41/10 0.57/14 0.51/18 0.20/8
[1263] CERK, Szymon NKL-bPK 3.36/ 13.46/ / 37.00/ 38.35/ 40.44/ 42.21/ 43.21/ 47.48/ /
UKS Traper, Złocieniec 3.36/ 10.10/ / / 1.35/ 2.09/ 1.37/ 1.00/ 4.27/ /
/ / / 57.39/ 58.10/
/ / / / 0.31/
[1270] JAWORSKI, Stanisław NKL-bPK 5.02/ 13.13/ 15.26/ 17.29/ 18.14/ 19.12/ 20.42/ / 24.13/ 26.23/
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 5.02/ 8.11/ 2.13/ 2.03/ 0.45/ 0.58/ 1.30/ / / 2.10/
34.52/ 35.55/ / / 37.20/
8.29/ 1.03/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-63 3-32 4-41 5-58 6-57 7-67 8-60 9-44 10-54
11-38 12-33 13-48 14-99
1 [1451] WODZICKI, Filip 21.11 2.52/1* 3.59/1* 4.57/1* 7.25/1* 9.37/1* 10.52/1* 11.34/1* 12.30/1* 14.19/1* 15.15/1*
MKS MOS, Wrocław 2.52/1* 1.07/1* 0.58/2 2.28/1* 2.12/2 1.15/3 0.42/1* 0.56/1* 1.49/1* 0.56/1*
15.54/1* 16.47/1* 18.34/1* 20.50/1* 21.11/1*
0.39/5 0.53/1* 1.47/4 2.16/20 0.21/18
2 [1454] RYGIELSKI, Wiktor 23.10 3.53/3 5.00/2 5.53/2 8.35/2 10.45/2 11.59/2 13.12/2 14.10/2 16.21/2 17.19/2
UMKS, Kwidzyn 3.53/3 1.07/1* 0.53/1* 2.42/3 2.10/1* 1.14/1* 1.13/14 0.58/2 2.11/8 0.58/2
17.52/2 18.48/2 20.37/2 22.51/2 23.10/2
0.33/1* 0.56/3 1.49/5 2.14/17 0.19/9
3 [1467] TRZECIAK, Antoni 23.45 4.21/8 5.33/6 6.57/7 9.41/3 12.11/3 13.33/4 14.21/3 15.24/3 17.33/3 18.42/3
UKS Orientuś, Łódź 4.21/8 1.12/4 1.24/15 2.44/4 2.30/7 1.22/6 0.48/2 1.03/6 2.09/6 1.09/4
19.23/3 20.24/3 22.13/3 23.25/3 23.45/3
0.41/7 1.01/6 1.49/5 1.12/3 0.20/13
4 [1456] KOZIAK, Michał 24.51 4.14/6 5.29/4 6.28/4 10.12/7 12.33/5 14.13/7 15.06/5 16.13/6 18.13/5 19.23/6
KOS BnO, Szczecin 4.14/6 1.15/6 0.59/4 3.44/15 2.21/4 1.40/12 0.53/3 1.07/13 2.00/2 1.10/5
20.05/6 21.04/6 22.47/6 24.33/4 24.51/4
0.42/9 0.59/5 1.43/1* 1.46/10 0.18/6
5 [1459] RUSINEK, Wojciech 24.54 3.49/2 5.14/3 6.13/3 9.43/4 12.14/4 13.32/3 14.29/4 15.30/4 17.40/4 18.57/4
KOS BnO, Szczecin 3.49/2 1.25/11 0.59/4 3.30/11 2.31/9 1.18/4 0.57/5 1.01/4 2.10/7 1.17/9
19.39/4 20.40/4 22.42/4 24.38/5 24.54/5
0.42/9 1.01/6 2.02/12 1.56/14 0.16/1*
6 [1455] PERFIKOWSKI, Paweł 25.18 4.20/7 5.33/6 6.31/5 9.46/5 12.40/7 13.58/6 15.08/6 16.07/5 18.18/6 19.20/5
UMKS, Kwidzyn 4.20/7 1.13/5 0.58/2 3.15/8 2.54/17 1.18/4 1.10/12 0.59/3 2.11/8 1.02/3
19.57/5 20.51/5 22.44/5 24.58/6 25.18/6
0.37/2 0.54/2 1.53/8 2.14/17 0.20/13
7 [1452] CHODLEWSKI, Antoni 25.21 5.06/18 6.16/14 7.21/12 10.51/11 13.04/9 14.18/9 15.15/8 16.18/8 18.36/7 19.52/7
KS Kościelec, Chrzanów 5.06/18 1.10/3 1.05/9 3.30/11 2.13/3 1.14/1* 0.57/5 1.03/6 2.18/10 1.16/8
20.30/7 21.31/7 23.22/7 25.04/7 25.21/7
0.38/4 1.01/6 1.51/7 1.42/9 0.17/2
8 [1457] ZIELIŃSKI, Tomasz 25.47 4.13/5 5.39/8 7.16/11 11.00/12 13.34/13 15.07/12 16.08/11 17.11/11 19.15/10 20.26/9
KS Hades, Poznań 4.13/5 1.26/12 1.37/20 3.44/15 2.34/10 1.33/8 1.01/9 1.03/6 2.04/3 1.11/6
21.09/9 22.06/8 23.52/8 25.30/8 25.47/8
0.43/12 0.57/4 1.46/2 1.38/7 0.17/2
9 [1453] UKLEJA, Krzysztof 26.05 4.25/9 5.49/9 6.49/6 9.56/6 12.34/6 13.57/5 15.08/6 16.16/7 18.46/8 20.15/8
UKS Azymut 45, Gdynia 4.25/9 1.24/10 1.00/6 3.07/6 2.38/12 1.23/7 1.11/13 1.08/15 2.30/13 1.29/16
21.02/8 22.12/9 24.12/9 25.45/9 26.05/9
0.47/17 1.10/13 2.00/10 1.33/4 0.20/13
10 [1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip 26.32 5.16/21 6.48/19 7.48/14 11.19/15 13.57/15 16.08/15 17.04/14 18.10/15 20.18/14 21.37/14
UKS Orientuś, Łódź 5.16/21 1.32/14 1.00/6 3.31/13 2.38/12 2.11/22 0.56/4 1.06/11 2.08/5 1.19/11
22.14/13 23.22/12 25.08/11 26.15/10 26.32/10
0.37/2 1.08/12 1.46/2 1.07/1* 0.17/2
11 [1458] ŚWIDERSKI, Ignacy 26.59 4.09/4 5.32/5 6.58/8 10.12/7 12.42/8 14.15/8 15.43/9 16.49/9 19.09/9 20.33/10
MKS MOS, Wrocław 4.09/4 1.23/7 1.26/17 3.14/7 2.30/7 1.33/8 1.28/21 1.06/11 2.20/11 1.24/15
21.15/10 23.06/10 25.06/10 26.40/11 26.59/11
0.42/9 1.51/25 2.00/10 1.34/5 0.19/9
12 [1471] TARNOWSKI, Przemysław 27.43 4.32/11 5.55/10 7.48/14 10.29/9 13.08/10 14.59/10 16.04/10 17.07/10 19.53/11 21.07/11
WKS Wawel, Kraków 4.32/11 1.23/7 1.53/21 2.41/2 2.39/14 1.51/15 1.05/10 1.03/6 2.46/19 1.14/7
21.46/11 23.12/11 26.18/13 27.25/12 27.43/12
0.39/5 1.26/20 3.06/19 1.07/1* 0.18/6
13 [1460] DROŃ, Wiktor 27.46 4.34/13 6.05/12 7.14/10 10.42/10 13.30/11 15.26/14 16.24/13 17.31/13 20.00/13 21.33/13
UMKS, Kwidzyn 4.34/13 1.31/13 1.09/10 3.28/10 2.48/15 1.56/16 0.58/7 1.07/13 2.29/12 1.33/18
22.16/14 23.26/14 25.29/12 27.25/12 27.46/13
0.43/12 1.10/13 2.03/13 1.56/14 0.21/18
14 [1465] MIGACZ, Dawid 28.30 4.49/15 6.38/17 8.02/18 11.03/13 13.37/14 15.20/13 17.06/15 18.08/14 20.49/15 22.07/15
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.49/15 1.49/23 1.24/15 3.01/5 2.34/10 1.43/13 1.46/24 1.02/5 2.41/17 1.18/10
22.48/15 24.02/15 26.20/14 28.13/14 28.30/14
0.41/7 1.14/16 2.18/16 1.53/13 0.17/2
15 [1478] MOTAŁA, Piotr 29.09 4.33/12 6.09/13 7.23/13 11.11/14 13.33/12 15.06/11 16.14/12 17.26/12 19.57/12 21.20/12
UKS Siódemka Rumia 4.33/12 1.36/16 1.14/11 3.48/17 2.22/5 1.33/8 1.08/11 1.12/17 2.31/15 1.23/13
22.11/12 23.24/13 27.05/15 28.51/15 29.09/15
0.51/18 1.13/15 3.41/22 1.46/10 0.18/6
16 [1461] ZAREMBA, Adam 29.40 4.25/9 5.58/11 7.01/9 13.03/20 15.32/20 17.05/17 18.30/17 19.33/17 22.03/16 23.23/16
UMKS, Kwidzyn 4.25/9 1.33/15 1.03/8 6.02/27 2.29/6 1.33/8 1.25/19 1.03/6 2.30/13 1.20/12
24.06/16 25.09/16 27.06/16 29.20/16 29.40/16
0.43/12 1.03/9 1.57/9 2.14/17 0.20/13
17 [1472] SIKORA, Dawid 30.06 4.59/17 6.39/18 7.58/16 12.08/17 15.11/17 16.58/16 17.56/16 19.08/16 22.11/17 23.43/17
PKO Harpagan, Gdańsk 4.59/17 1.40/20 1.19/12 4.10/21 3.03/20 1.47/14 0.58/7 1.12/17 3.03/22 1.32/17
24.29/17 25.36/17 27.59/17 29.47/17 30.06/17
0.46/16 1.07/11 2.23/17 1.48/12 0.19/9
18 [1464] RUBAJ, Konrad 31.29 4.55/16 6.18/15 9.08/20 12.24/19 15.14/18 17.24/19 18.38/18 20.29/18 22.35/18 24.10/18
UMKS, Kwidzyn 4.55/16 1.23/7 2.50/25 3.16/9 2.50/16 2.10/21 1.14/15 1.51/27 2.06/4 1.35/20
25.05/18 26.09/18 28.24/18 31.08/18 31.29/18
0.55/20 1.04/10 2.15/15 2.44/24 0.21/18
19 [1474] MORDARSKI, Oskar 33.45 7.15/27 8.56/25 11.33/25 15.34/24 18.35/22 20.49/22 22.03/22 23.13/22 25.52/21 27.15/20
UKS Patria, Młynne 7.15/27 1.41/21 2.37/24 4.01/18 3.01/18 2.14/23 1.14/15 1.10/16 2.39/16 1.23/13
27.59/20 29.13/20 31.22/19 33.24/19 33.45/19
0.44/15 1.14/16 2.09/14 2.02/16 0.21/18
20 [1473] CHACHURSKI, Mieszko 35.17 4.45/14 6.22/16 7.58/16 11.35/16 15.09/16 18.52/20 20.17/20 21.31/19 24.32/19 26.15/19
UNTS, Warszawa 4.45/14 1.37/17 1.36/18 3.37/14 3.34/23 3.43/26 1.25/19 1.14/19 3.01/21 1.43/22
27.16/19 28.44/19 33.24/20 34.58/20 35.17/20
1.01/23 1.28/21 4.40/24 1.34/5 0.19/9
21 [1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian 37.53 5.09/19 6.55/21 9.15/21 13.59/21 17.17/21 20.28/21 21.43/21 23.02/21 26.16/22 27.49/22
UKS Orientuś, Łódź 5.09/19 1.46/22 2.20/23 4.44/23 3.18/21 3.11/25 1.15/17 1.19/22 3.14/24 1.33/18
28.42/22 30.05/22 34.43/21 37.27/21 37.53/21
0.53/19 1.23/19 4.38/23 2.44/24 0.26/26
22 [1479] MOL, Adam 39.47 5.12/20 6.51/20 8.10/19 12.15/18 15.17/19 17.18/18 19.16/19 22.44/20 25.47/20 27.24/21
HKS Azymut, Mochy 5.12/20 1.39/18 1.19/12 4.05/19 3.02/19 2.01/17 1.58/26 3.28/28 3.03/22 1.37/21
28.35/21 29.57/21 36.17/22 39.22/22 39.47/22
1.11/27 1.22/18 6.20/28 3.05/27 0.25/25
23 [1466] MURAWSKI, Rafał 39.59 6.47/24 9.19/26 10.55/24 16.09/25 20.06/25 22.07/24 23.58/24 25.42/24 29.36/24 31.32/24
HKS Azymut, Mochy 6.47/24 2.32/25 1.36/18 5.14/26 3.57/26 2.01/17 1.51/25 1.44/24 3.54/26 1.56/23
32.33/24 34.04/24 37.01/23 39.36/23 39.59/23
1.01/23 1.31/22 2.57/18 2.35/22 0.23/23
24 [1475] CHMURA, Patryk 41.09 5.56/23 8.38/23 10.54/23 14.59/22 19.00/24 21.06/23 22.22/23 23.59/23 27.36/23 30.04/23
UKS Arkady, Raszków 5.56/23 2.42/28 2.16/22 4.05/19 4.01/27 2.06/20 1.16/18 1.37/23 3.37/25 2.28/25
31.01/23 32.33/23 37.56/24 40.37/24 41.09/24
0.57/21 1.32/23 5.23/25 2.41/23 0.32/27
25 [1476] STEFAŃSKI, Marek 47.49 7.02/25 8.41/24 10.03/22 15.08/23 18.47/23 26.39/26 28.21/26 29.38/26 32.28/26 36.27/26
UKS Arkady, Raszków 7.02/25 1.39/18 1.22/14 5.05/25 3.39/25 7.52/28 1.42/22 1.17/21 2.50/20 3.59/27
37.35/26 40.08/26 45.45/26 47.25/25 47.49/25
1.08/25 2.33/27 5.37/27 1.40/8 0.24/24
26 [1469] JONIEC, Hubert 48.51 5.48/22 8.22/22 12.23/26 16.51/26 20.20/26 22.22/25 24.35/25 26.23/25 30.50/25 33.33/25
UMKS, Kwidzyn 5.48/22 2.34/26 4.01/28 4.28/22 3.29/22 2.02/19 2.13/27 1.48/26 4.27/28 2.43/26
34.33/25 36.14/25 39.30/25 48.19/26 48.51/26
1.00/22 1.41/24 3.16/20 8.49/28 0.32/27
27 [1477] BARTCZAK, Jonasz 51.13 7.06/26 9.40/27 13.13/27 18.12/27 21.46/27 29.35/28 31.20/27 32.36/27 35.20/27 39.24/27
UKS Arkady, Raszków 7.06/26 2.34/26 3.33/27 4.59/24 3.34/23 7.49/27 1.45/23 1.16/20 2.44/18 4.04/28
40.34/27 43.10/27 48.36/27 50.53/27 51.13/27
1.10/26 2.36/28 5.26/26 2.17/21 0.20/13
28 [1468] RAWLUK, Alan 53.13 8.52/28 11.15/28 14.12/28 21.48/28 26.13/28 29.02/27 34.08/28 35.54/28 40.19/28 42.44/28
KOS BnO, Szczecin 8.52/28 2.23/24 2.57/26 7.36/28 4.25/28 2.49/24 5.06/28 1.46/25 4.25/27 2.25/24
44.17/28 46.36/28 49.57/28 52.51/28 53.13/28
1.33/28 2.19/26 3.21/21 2.54/26 0.22/22
[1462] CIUPA, Jan NKL-bPK 4.00/ 5.19/ 6.40/ 9.44/ 12.15/ 14.24/ 15.22/ 16.29/ 18.20/ 19.27/
UKS Orientuś, Łódź 4.00/ 1.19/ 1.21/ 3.04/ 2.31/ 2.09/ 0.58/ 1.07/ 1.51/ 1.07/
/ 20.39/ 22.30/ 24.09/ 24.28/
/ / 1.51/ 1.39/ 0.19/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 2.6km 0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-45 3-60 4-67 5-40 6-39 7-51 8-44 9-59 10-41
11-63 12-32 13-38 14-56 15-46 16-50 17-99
1 [1652] PACHNIK, Jędrzej 19.57 2.52/3 3.26/3 4.35/1* 5.24/1* 6.16/1* 7.33/1* 8.48/1* 9.25/1* 11.02/1* 11.33/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.52/3 0.34/5 1.09/1* 0.49/2 0.52/1* 1.17/2 1.15/1* 0.37/1* 1.37/6 0.31/15
13.34/1* 14.17/1* 15.00/1* 16.03/1* 16.37/1* 18.36/1* 19.41/1* 19.57/1*
2.01/2 0.43/1* 0.43/1* 1.03/2 0.34/13 1.59/1* 1.05/7 0.16/3
2 [1664] KOCIUBA, Kajetan 21.22 3.01/5 3.37/5 4.53/3 5.40/3 6.33/2 7.53/2 9.14/2 9.55/2 11.27/2 11.46/2
KOS BnO, Szczecin 3.01/5 0.36/10 1.16/4 0.47/1* 0.53/2 1.20/4 1.21/7 0.41/3 1.32/2 0.19/1*
13.53/2 14.43/2 15.32/2 16.36/2 17.03/2 20.07/2 21.05/2 21.22/2
2.07/5 0.50/5 0.49/9 1.04/3 0.27/1* 3.04/18 0.58/2 0.17/7
3 [1653] WESOŁOWSKI, Oskar 21.25 3.16/10 3.51/10 5.12/8 6.02/7 6.59/8 8.23/8 9.46/8 10.28/8 12.09/7 12.31/7
UKS Azymut, Pabianice 3.16/10 0.35/8 1.21/6 0.50/5 0.57/7 1.24/6 1.23/9 0.42/4 1.41/13 0.22/2
14.38/5 15.27/3 16.13/3 17.23/3 17.52/3 20.08/3 21.06/3 21.25/3
2.07/5 0.49/4 0.46/5 1.10/9 0.29/4 2.16/2 0.58/2 0.19/16
4 [1656] WÓJCIK, Paweł 21.54 2.57/4 3.29/4 4.55/4 5.44/4 6.42/4 8.07/4 9.26/4 10.19/4 11.50/3 12.18/3
WKS Wawel, Kraków 2.57/4 0.32/1* 1.26/9 0.49/2 0.58/9 1.25/8 1.19/4 0.53/16 1.31/1* 0.28/13
14.35/4 15.39/5 16.26/4 17.31/4 18.03/4 20.37/4 21.37/4 21.54/4
2.17/15 1.04/14 0.47/6 1.05/4 0.32/11 2.34/10 1.00/4 0.17/7
5 [1660] PISAREK, Kordian 22.02 3.33/17 4.05/14 5.18/9 6.09/9 7.09/9 8.30/9 9.48/9 10.25/7 12.00/4 12.27/5
WKS Wawel, Kraków 3.33/17 0.32/1* 1.13/2 0.51/6 1.00/11 1.21/5 1.18/3 0.37/1* 1.35/4 0.27/12
14.55/7 15.43/7 16.31/5 17.43/7 18.21/8 20.44/6 21.46/5 22.02/5
2.28/21 0.48/2 0.48/7 1.12/10 0.38/19 2.23/5 1.02/5 0.16/3
6 [1654] PODWORSKI, Kacper 22.14 2.44/1* 3.21/1* 4.43/2 5.39/2 6.33/2 7.58/3 9.18/3 10.09/3 12.04/6 12.26/4
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.44/1* 0.37/13 1.22/8 0.56/14 0.54/3 1.25/8 1.20/6 0.51/14 1.55/20 0.22/2
14.39/6 15.31/4 16.38/8 17.46/8 18.16/7 20.58/7 21.54/6 22.14/6
2.13/11 0.52/7 1.07/19 1.08/7 0.30/6 2.42/14 0.56/1* 0.20/21
7 [1655] BULTROWICZ, Tymoteusz 22.18 3.15/9 3.48/8 5.01/5 5.58/6 6.54/5 8.10/5 9.31/5 10.21/5 12.00/4 12.29/6
KS Hades, Poznań 3.15/9 0.33/4 1.13/2 0.57/17 0.56/4 1.16/1* 1.21/7 0.50/13 1.39/9 0.29/14
14.34/3 15.42/6 16.31/5 17.38/5 18.07/5 20.38/5 21.57/7 22.18/7
2.05/4 1.08/15 0.49/9 1.07/6 0.29/4 2.31/9 1.19/16 0.21/22
8 [1662] MARSZAŁEK, Patryk 22.51 3.05/6 3.45/7 5.26/10 6.21/10 7.23/11 8.53/10 10.22/10 11.13/10 12.56/10 13.19/10
UKS Kometa, Gliwice 3.05/6 0.40/15 1.41/15 0.55/12 1.02/13 1.30/11 1.29/13 0.51/14 1.43/16 0.23/6
15.34/11 16.25/9 17.13/9 18.32/9 19.06/10 21.22/8 22.32/8 22.51/8
2.15/13 0.51/6 0.48/7 1.19/14 0.34/13 2.16/2 1.10/9 0.19/16
9 [1657] SZTRANEK, Maciej 23.03 3.25/13 3.59/12 5.28/11 6.21/10 7.21/10 9.21/14 10.45/13 11.48/14 13.24/14 13.47/13
UKS Azymut, Pabianice 3.25/13 0.34/5 1.29/10 0.53/10 1.00/11 2.00/20 1.24/10 1.03/18 1.36/5 0.23/6
15.49/12 16.46/10 17.31/10 18.33/10 19.01/9 21.40/10 22.44/9 23.03/9
2.02/3 0.57/11 0.45/3 1.02/1* 0.28/3 2.39/11 1.04/6 0.19/16
10 [1651] RZEŃCA, Tomasz 23.07 3.19/12 3.53/11 5.10/7 6.02/7 6.58/7 8.16/6 9.33/6 10.21/5 12.12/8 12.34/8
UKS Orientuś, Łódź 3.19/12 0.34/5 1.17/5 0.52/8 0.56/4 1.18/3 1.17/2 0.48/12 1.51/19 0.22/2
15.01/8 15.49/8 16.34/7 17.40/6 18.07/5 21.23/9 22.50/10 23.07/10
2.27/20 0.48/2 0.45/3 1.06/5 0.27/1* 3.16/19 1.27/18 0.17/7
11 [1661] CEPURDEJ, Władysław 23.24 3.07/8 3.42/6 5.43/14 6.35/14 7.44/15 9.15/13 10.47/14 11.29/12 13.01/12 13.37/12
UKS Azymut 45, Gdynia 3.07/8 0.35/8 2.01/18 0.52/8 1.09/17 1.31/13 1.32/14 0.42/4 1.32/2 0.36/17
15.49/12 16.48/11 17.32/11 18.46/11 19.21/11 21.50/11 23.07/11 23.24/11
2.12/10 0.59/13 0.44/2 1.14/12 0.35/15 2.29/8 1.17/14 0.17/7
12 [1672] WAŻNY, Artur 23.33 2.46/2 3.22/2 5.06/6 5.55/5 6.54/5 8.18/7 9.37/7 11.06/9 12.46/9 13.18/9
WKS Śląsk, Wrocław 2.46/2 0.36/10 1.44/16 0.49/2 0.59/10 1.24/6 1.19/4 1.29/22 1.40/10 0.32/16
15.28/9 17.08/13 17.58/13 19.12/13 19.44/13 22.05/13 23.16/12 23.33/12
2.10/9 1.40/18 0.50/11 1.14/12 0.32/11 2.21/4 1.11/10 0.17/7
13 [1658] KREMPIŃSKI, Franciszek 23.50 3.29/14 4.09/16 5.30/12 6.26/12 7.35/12 9.54/16 11.26/15 12.11/15 13.51/15 14.14/14
UKS Azymut, Pabianice 3.29/14 0.40/15 1.21/6 0.56/14 1.09/17 2.19/21 1.32/14 0.45/10 1.40/10 0.23/6
16.11/14 17.05/12 17.55/12 19.03/12 19.34/12 21.59/12 23.32/13 23.50/13
1.57/1* 0.54/8 0.50/11 1.08/7 0.31/8 2.25/6 1.33/19 0.18/14
14 [1659] ŻESŁAWSKI, Jakub 24.39 3.29/14 4.06/15 5.38/13 6.34/13 7.37/13 9.02/11 10.29/11 11.13/10 12.56/10 13.20/11
WKS Wawel, Kraków 3.29/14 0.37/13 1.32/11 0.56/14 1.03/14 1.25/8 1.27/11 0.44/7 1.43/16 0.24/9
15.33/10 17.26/14 18.18/14 19.30/14 20.05/14 23.00/14 24.21/14 24.39/14
2.13/11 1.53/20 0.52/13 1.12/10 0.35/15 2.55/17 1.21/17 0.18/14
15 [1663] SIEROŃ, Karol 25.59 3.52/18 4.24/18 6.27/18 7.26/18 8.29/17 10.02/17 11.29/16 12.42/17 14.23/17 14.59/15
UKS Azymut, Pabianice 3.52/18 0.32/1* 2.03/19 0.59/19 1.03/14 1.33/14 1.27/11 1.13/21 1.41/13 0.36/17
17.22/17 18.40/17 19.36/17 21.02/16 21.37/16 24.27/15 25.40/15 25.59/15
2.23/18 1.18/17 0.56/15 1.26/18 0.35/15 2.50/15 1.13/12 0.19/16
16 [1668] KILICHOWSKI, Kacper 26.19 3.06/7 3.48/8 5.51/15 6.42/15 7.38/14 9.08/12 10.43/12 11.30/13 13.10/13 15.07/17
UKS Azymut 45, Gdynia 3.06/7 0.42/18 2.03/19 0.51/6 0.56/4 1.30/11 1.35/16 0.47/11 1.40/10 1.57/21
17.14/15 18.31/16 19.25/15 20.49/15 21.20/15 24.51/16 26.05/16 26.19/16
2.07/5 1.17/16 0.54/14 1.24/17 0.31/8 3.31/21 1.14/13 0.14/1*
17 [1665] KOTKOWIAK, Bartosz 26.56 3.32/16 4.15/17 5.53/16 6.55/16 8.09/16 9.53/15 12.12/18 13.16/19 15.25/20 16.08/20
KOS BnO, Szczecin 3.32/16 0.43/20 1.38/14 1.02/21 1.14/21 1.44/18 2.19/22 1.04/19 2.09/22 0.43/19
18.54/20 19.51/19 20.48/19 22.07/17 22.49/17 25.29/17 26.40/17 26.56/17
2.46/22 0.57/11 0.57/17 1.19/14 0.42/20 2.40/12 1.11/10 0.16/3
18 [1669] STOLAREK, Piotr 27.27 4.20/19 5.02/20 6.38/19 7.36/19 8.33/18 10.09/18 11.45/17 12.29/16 14.07/16 16.04/18
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.20/19 0.42/18 1.36/12 0.58/18 0.57/7 1.36/16 1.36/17 0.44/7 1.38/7 1.57/21
18.13/18 20.00/20 21.02/20 22.25/18 22.55/18 25.36/18 27.10/18 27.27/18
2.09/8 1.47/19 1.02/18 1.23/16 0.30/6 2.41/13 1.34/20 0.17/7
19 [1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech 27.57 4.34/21 5.14/21 6.51/20 7.51/20 9.00/19 10.34/19 12.15/19 12.57/18 14.38/18 15.00/16
UKS Azymut, Pabianice 4.34/21 0.40/15 1.37/13 1.00/20 1.09/17 1.34/15 1.41/21 0.42/4 1.41/13 0.22/2
17.21/16 18.16/15 19.34/16 22.52/20 23.34/20 26.24/19 27.41/19 27.57/19
2.21/17 0.55/9 1.18/20 3.18/23 0.42/20 2.50/15 1.17/14 0.16/3
20 [1667] CHMIELOWSKI, Bartosz 28.58 3.17/11 4.03/13 6.26/17 7.21/17 9.00/19 10.58/21 12.38/21 13.45/21 15.40/21 16.04/18
UMKS, Kwidzyn 3.17/11 0.46/21 2.23/22 0.55/12 1.39/23 1.58/19 1.40/19 1.07/20 1.55/20 0.24/9
18.20/19 19.15/18 20.39/18 22.44/19 23.15/19 26.43/20 28.41/20 28.58/20
2.16/14 0.55/9 1.24/21 2.05/21 0.31/8 3.28/20 1.58/21 0.17/7
21 [1670] GRZEGORCZYK, Borys 30.04 4.22/20 4.58/19 6.52/21 7.58/21 9.10/21 10.51/20 12.29/20 13.28/20 15.17/19 17.09/21
WKS Wawel, Kraków 4.22/20 0.36/10 1.54/17 1.06/22 1.12/20 1.41/17 1.38/18 0.59/17 1.49/18 1.52/20
19.35/21 21.45/21 22.41/21 24.08/21 24.45/21 28.44/21 29.49/21 30.04/21
2.26/19 2.10/21 0.56/15 1.27/19 0.37/18 3.59/22 1.05/7 0.15/2
22 [1671] BZIK, Kacper 34.26 5.58/22 6.53/22 8.57/22 9.51/22 10.54/22 15.40/22 17.20/22 18.04/22 19.42/22 20.07/22
UKS Arkady, Raszków 5.58/22 0.55/22 2.04/21 0.54/11 1.03/14 4.46/23 1.40/19 0.44/7 1.38/7 0.25/11
22.25/22 24.47/22 26.53/22 28.23/22 29.09/22 31.34/22 34.07/22 34.26/22
2.18/16 2.22/22 2.06/22 1.30/20 0.46/22 2.25/6 2.33/23 0.19/16
23 [1673] MAZUREK, Maciej 63.19 8.50/23 17.12/23 20.47/23 22.07/23 23.43/23 26.12/23 29.16/23 31.57/23 36.06/23 38.06/23
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 8.50/23 8.22/23 3.35/23 1.20/23 1.36/22 2.29/22 3.04/23 2.41/23 4.09/23 2.00/23
44.17/23 46.59/23 50.07/23 52.41/23 53.27/23 60.45/23 62.56/23 63.19/23
6.11/23 2.42/23 3.08/23 2.34/22 0.46/22 7.18/23 2.11/22 0.23/23
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 2.6km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-39 8-65 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-35 17-50 18-99
1 [1852] KULA, Mateusz 18.26 2.54/2 3.37/2 5.24/1* 5.42/1* 7.16/1* 7.48/1* 8.19/1* 8.53/1* 9.36/1* 10.21/1*
KOS BnO, Szczecin 2.54/2 0.43/1* 1.47/1* 0.18/1* 1.34/1* 0.32/1* 0.31/1* 0.34/1* 0.43/1* 0.45/1*
11.55/1* 12.39/1* 13.12/1* 13.41/1* 14.39/1* 15.07/1* 17.15/1* 18.11/1* 18.26/1*
1.34/1* 0.44/1* 0.33/13 0.29/2 0.58/1* 0.28/2 2.08/3 0.56/2 0.15/3
2 [1856] SZTRANEK, Jan 18.34 3.06/3 3.52/3 5.39/3 5.59/3 7.35/3 8.07/3 8.39/3 9.13/2 9.59/2 10.44/2
UKS Azymut, Pabianice 3.06/3 0.46/2 1.47/1* 0.20/2 1.36/2 0.32/1* 0.32/2 0.34/1* 0.46/2 0.45/1*
12.29/2 13.24/2 13.40/2 14.07/2 15.06/2 15.40/2 17.28/2 18.20/2 18.34/2
1.45/3 0.55/4 0.16/1* 0.27/1* 0.59/2 0.34/10 1.48/1* 0.52/1* 0.14/1*
3 [1857] NOWAK, Grzegorz 19.24 2.43/1* 3.33/1* 5.26/2 5.49/2 7.27/2 8.01/2 8.38/2 9.14/3 10.01/3 10.48/3
UKS Siódemka, Rumia 2.43/1* 0.50/7 1.53/3 0.23/6 1.38/3 0.34/3 0.37/6 0.36/3 0.47/4 0.47/3
12.30/3 13.29/3 13.46/3 14.17/3 15.23/3 15.51/3 18.02/3 19.07/3 19.24/3
1.42/2 0.59/6 0.17/2 0.31/3 1.06/6 0.28/2 2.11/5 1.05/6 0.17/4
4 [1851] WOŁEK, Stanisław 20.34 3.15/5 4.04/5 6.02/5 6.25/5 8.11/4 8.48/4 9.23/4 10.02/4 10.48/4 11.43/4
UNTS, Warszawa 3.15/5 0.49/4 1.58/5 0.23/6 1.46/5 0.37/4 0.35/4 0.39/6 0.46/2 0.55/8
13.34/4 14.29/4 14.48/4 15.20/4 16.23/4 16.56/4 19.17/4 20.17/4 20.34/4
1.51/4 0.55/4 0.19/7 0.32/5 1.03/3 0.33/6 2.21/8 1.00/4 0.17/4
5 [1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof 21.12 3.20/8 4.09/6 6.08/6 6.29/6 8.15/5 8.52/5 9.26/5 10.04/5 10.56/5 11.52/5
UNTS, Warszawa 3.20/8 0.49/4 1.59/8 0.21/3 1.46/5 0.37/4 0.34/3 0.38/4 0.52/11 0.56/10
13.48/5 15.12/6 15.39/7 16.11/7 17.23/8 17.49/6 19.43/6 20.54/5 21.12/5
1.56/8 1.24/12 0.27/12 0.32/5 1.12/8 0.26/1* 1.54/2 1.11/8 0.18/6
6 [1854] MULLER, Wiktor 21.25 3.18/6 4.09/6 6.15/8 6.40/8 8.29/7 9.07/7 9.44/6 10.22/6 11.13/6 12.10/6
UMKS, Kwidzyn 3.18/6 0.51/8 2.06/10 0.25/11 1.49/8 0.38/8 0.37/6 0.38/4 0.51/8 0.57/12
14.02/6 14.52/5 15.11/5 15.44/5 16.56/5 17.29/5 19.42/5 21.04/6 21.25/6
1.52/5 0.50/3 0.19/7 0.33/8 1.12/8 0.33/6 2.13/7 1.22/10 0.21/11
7 [1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz 21.32 3.36/11 4.23/10 6.21/9 6.45/9 8.33/8 9.10/8 9.48/8 10.28/8 11.16/7 12.10/6
WKS Wawel, Kraków 3.36/11 0.47/3 1.58/5 0.24/8 1.48/7 0.37/4 0.38/8 0.40/8 0.48/5 0.54/6
14.13/8 15.16/7 15.34/6 16.05/6 17.15/6 17.53/8 20.04/7 21.13/7 21.32/7
2.03/12 1.03/7 0.18/5 0.31/3 1.10/7 0.38/13 2.11/5 1.09/7 0.19/9
8 [1861] TARNAWSKI, Jan 21.58 3.11/4 4.00/4 5.58/4 6.22/4 8.15/5 8.53/6 9.55/10 10.36/10 11.27/10 12.21/10
WKS Wawel, Kraków 3.11/4 0.49/4 1.58/5 0.24/8 1.53/10 0.38/8 1.02/12 0.41/10 0.51/8 0.54/6
14.13/8 15.23/8 15.40/8 16.14/8 17.19/7 17.51/7 20.44/9 21.44/8 21.58/8
1.52/5 1.10/9 0.17/2 0.34/9 1.05/4 0.32/5 2.53/12 1.00/4 0.14/1*
9 [1858] CZYŃSKI, Miłosz 22.18 3.33/10 4.31/11 6.28/10 6.50/10 8.34/10 9.11/9 9.46/7 10.27/7 11.18/8 12.11/8
KOS BnO, Szczecin 3.33/10 0.58/10 1.57/4 0.22/5 1.44/4 0.37/4 0.35/4 0.41/10 0.51/8 0.53/5
14.11/7 15.32/10 15.49/9 16.23/9 17.38/10 18.11/10 20.33/8 21.54/9 22.18/9
2.00/11 1.21/10 0.17/2 0.34/9 1.15/11 0.33/6 2.22/9 1.21/9 0.24/12
10 [1863] KULESZA, Igor 23.48 3.23/9 4.22/9 6.39/11 7.00/11 8.49/11 9.27/11 10.05/11 10.45/11 11.35/11 12.25/11
UKS Orientuś, Łódź 3.23/9 0.59/11 2.17/11 0.21/3 1.49/8 0.38/8 0.38/8 0.40/8 0.50/6 0.50/4
14.23/10 15.30/9 15.49/9 16.26/10 17.31/9 18.04/9 22.32/10 23.30/10 23.48/10
1.58/9 1.07/8 0.19/7 0.37/12 1.05/4 0.33/6 4.28/13 0.58/3 0.18/6
11 [1859] BARTOS, Zbigniew 27.19 3.19/7 4.13/8 6.14/7 6.39/7 8.33/8 9.11/9 9.50/9 10.29/9 11.19/9 12.15/9
UKS Orientuś, Łódź 3.19/7 0.54/9 2.01/9 0.25/11 1.54/11 0.38/8 0.39/10 0.39/6 0.50/6 0.56/10
18.53/11 20.14/11 20.36/11 21.17/11 22.29/11 23.00/11 25.29/11 26.59/11 27.19/11
6.38/13 1.21/10 0.22/11 0.41/13 1.12/8 0.31/4 2.29/11 1.30/12 0.20/10
12 [1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz 28.40 3.48/12 4.50/12 9.00/12 9.29/12 11.38/12 12.26/12 15.00/12 15.58/12 16.56/12 17.51/12
KOS BnO, Szczecin 3.48/12 1.02/12 4.10/13 0.29/13 2.09/12 0.48/13 2.34/13 0.58/13 0.58/12 0.55/8
19.49/12 21.33/12 21.51/12 22.25/12 23.44/12 24.19/12 26.41/12 28.16/12 28.40/12
1.58/9 1.44/13 0.18/5 0.34/9 1.19/13 0.35/12 2.22/9 1.35/13 0.24/12
13 [1862] RAWLUK, Patryk 29.24 6.57/13 8.39/13 11.25/13 11.49/13 14.06/13 14.51/13 15.47/13 16.40/13 17.43/13 20.08/13
KOS BnO, Szczecin 6.57/13 1.42/13 2.46/12 0.24/8 2.17/13 0.45/12 0.56/11 0.53/12 1.03/13 2.25/13
22.03/13 22.52/13 23.12/13 23.44/13 24.59/13 25.33/13 27.41/13 29.06/13 29.24/13
1.55/7 0.49/2 0.20/10 0.32/5 1.15/11 0.34/10 2.08/3 1.25/11 0.18/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 2.7km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-65 8-40 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-35 17-50 18-99
1 [2051] PESTA, Piotr 19.29 2.57/1* 3.45/1* 5.35/1* 5.55/1* 7.31/1* 8.04/1* 8.43/1* 9.28/1* 10.19/1* 11.09/1*
UKS Azymut 45, Gdynia 2.57/1* 0.48/3 1.50/3 0.20/1* 1.36/2 0.33/1* 0.39/2 0.45/1* 0.51/1* 0.50/2
12.47/1* 13.45/1* 14.01/1* 14.31/1* 15.36/1* 16.08/1* 18.03/1* 19.11/1* 19.29/1*
1.38/1* 0.58/3 0.16/1* 0.30/1* 1.05/1* 0.32/3 1.55/1* 1.08/1* 0.18/2
2 [2052] MICHALAK, Kacper 20.34 3.13/2 4.00/2 5.49/2 6.11/2 7.45/2 8.19/2 8.55/2 9.40/2 10.33/2 11.22/2
UNTS, Warszawa 3.13/2 0.47/2 1.49/2 0.22/2 1.34/1* 0.34/2 0.36/1* 0.45/1* 0.53/2 0.49/1*
13.07/2 14.03/2 14.21/2 14.52/2 15.59/2 16.25/2 18.59/2 20.15/2 20.34/2
1.45/2 0.56/2 0.18/3 0.31/2 1.07/2 0.26/1* 2.34/3 1.16/2 0.19/3
3 [2054] DEREDOS, Bruno 20.57 3.42/3 4.28/3 6.14/3 6.36/3 8.19/3 8.54/3 9.35/3 10.24/3 11.19/3 12.11/3
UKS Orientuś, Łódź 3.42/3 0.46/1* 1.46/1* 0.22/2 1.43/3 0.35/3 0.41/3 0.49/3 0.55/3 0.52/3
14.01/3 14.50/3 15.07/3 15.49/3 16.56/3 17.26/3 19.22/3 20.40/3 20.57/3
1.50/3 0.49/1* 0.17/2 0.42/3 1.07/2 0.30/2 1.56/2 1.18/3 0.17/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21A 3.1km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-47 5-36 6-41 7-37 8-51 9-60 10-39
11-40 12-57 13-49 14-44 15-38 16-34 17-42 18-35 19-48 20-99
1 [2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof 24.16 2.30/1* 3.51/2 4.49/1* 5.15/1* 6.34/1* 8.17/1* 10.42/1* 11.40/1* 12.39/1* 14.27/1*
UNTS, Warszawa 2.30/1* 1.21/3 0.58/1* 0.26/3 1.19/3 1.43/2 2.25/6 0.58/1* 0.59/1* 1.48/4
15.41/1* 17.03/1* 17.31/1* 18.00/1* 19.16/1* 20.14/1* 20.44/1* 21.05/1* 23.01/1* 23.59/1*
1.14/1* 1.22/2 0.28/2 0.29/4 1.16/3 0.58/3 0.30/3 0.21/3 1.56/1* 0.58/3
24.16/1*
0.17/2
2 [2155] DANOWSKI, Mateusz 25.19 2.35/2 4.07/3 5.18/3 5.42/3 6.59/2 8.54/2 11.10/2 12.21/2 13.22/2 15.05/2
UNTS, Warszawa 2.35/2 1.32/6 1.11/4 0.24/1* 1.17/2 1.55/6 2.16/4 1.11/4 1.01/2 1.43/3
16.20/2 17.41/2 18.13/2 18.40/2 19.54/2 20.52/2 21.21/2 21.42/2 23.46/2 25.04/2
1.15/3 1.21/1* 0.32/8 0.27/1* 1.14/1* 0.58/3 0.29/2 0.21/3 2.04/3 1.18/9
25.19/2
0.15/1*
3 [2151] KALATA, Michał 25.41 3.11/8 4.42/7 5.47/5 6.13/5 7.41/4 9.23/3 11.45/4 12.46/3 13.58/3 15.36/3
MKS Paulinum, Jelenia Góra 3.11/8 1.31/5 1.05/2 0.26/3 1.28/5 1.42/1* 2.22/5 1.01/2 1.12/7 1.38/2
16.52/3 18.15/3 18.42/3 19.09/3 20.32/3 21.29/3 21.56/3 22.14/3 24.20/3 25.20/3
1.16/5 1.23/3 0.27/1* 0.27/1* 1.23/7 0.57/2 0.27/1* 0.18/1* 2.06/4 1.00/5
25.41/3
0.21/10
4 [2159] WALUGA, Ireneusz 27.07 2.37/3 3.46/1* 5.01/2 5.30/2 7.46/5 9.34/4 11.43/3 13.25/4 14.36/4 16.47/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni 2.37/3 1.09/1* 1.15/5 0.29/6 2.16/12 1.48/3 2.09/2 1.42/9 1.11/5 2.11/9
18.07/4 19.30/4 20.00/4 20.30/4 21.44/4 22.46/4 23.17/4 23.44/4 25.52/4 26.50/4
1.20/6 1.23/3 0.30/5 0.30/6 1.14/1* 1.02/5 0.31/5 0.27/10 2.08/5 0.58/3
27.07/4
0.17/2
5 [2153] KRASZEWSKI, Przemysław 27.32 2.44/5 4.58/8 6.15/8 6.42/8 8.12/8 10.06/7 13.40/8 14.48/8 15.51/8 17.27/6
WKS Śląsk, Wrocław 2.44/5 2.14/10 1.17/7 0.27/5 1.30/6 1.54/5 3.34/13 1.08/3 1.03/3 1.36/1*
18.41/6 20.11/6 20.40/6 21.09/6 22.28/6 23.24/6 23.54/5 24.16/5 26.19/5 27.13/5
1.14/1* 1.30/6 0.29/3 0.29/4 1.19/4 0.56/1* 0.30/3 0.22/5 2.03/2 0.54/1*
27.32/5
0.19/7
6 [2160] SEBASTIAN, Toulouse 28.19 3.00/6 4.32/6 5.48/6 6.19/6 8.02/7 10.00/6 12.28/7 13.42/6 14.53/5 16.42/4
Pegase 3.00/6 1.32/6 1.16/6 0.31/7 1.43/9 1.58/8 2.28/7 1.14/5 1.11/5 1.49/5
18.23/5 19.54/5 20.23/5 20.53/5 22.13/5 23.21/5 23.56/6 24.19/6 26.54/6 28.00/6
1.41/10 1.31/7 0.29/3 0.30/6 1.20/6 1.08/7 0.35/8 0.23/6 2.35/9 1.06/7
28.19/6
0.19/7
7 [2161] KUREK, Jarosław 29.03 3.02/7 4.18/5 5.58/7 6.22/7 7.54/6 9.51/5 12.06/6 13.29/5 15.15/6 17.54/8
KU AZS WAT 3.02/7 1.16/2 1.40/11 0.24/1* 1.32/7 1.57/7 2.15/3 1.23/8 1.46/11 2.39/12
19.18/8 21.08/8 21.45/8 22.17/8 23.36/7 24.47/7 25.18/7 25.41/7 27.51/7 28.46/7
1.24/7 1.50/8 0.37/10 0.32/8 1.19/4 1.11/9 0.31/5 0.23/6 2.10/6 0.55/2
29.03/7
0.17/2
8 [2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 29.50 2.42/4 4.09/4 5.19/4 5.52/4 7.04/3 10.10/8 12.05/5 14.13/7 15.34/7 17.44/7
2. ORel Przasnysz 2.42/4 1.27/4 1.10/3 0.33/9 1.12/1* 3.06/11 1.55/1* 2.08/12 1.21/9 2.10/8
18.59/7 20.25/7 21.35/7 22.03/7 23.41/8 24.50/8 25.26/8 25.56/8 28.29/8 29.32/8
1.15/3 1.26/5 1.10/12 0.28/3 1.38/11 1.09/8 0.36/9 0.30/12 2.33/8 1.03/6
29.50/8
0.18/6
9 [2162] LEWANDOWSKI, Marek 30.39 3.29/9 5.27/9 6.57/9 7.31/9 9.24/9 11.28/9 14.11/9 15.33/9 16.51/9 18.52/9
ind. Bydgoszcz 3.29/9 1.58/9 1.30/9 0.34/10 1.53/10 2.04/9 2.43/10 1.22/7 1.18/8 2.01/7
20.21/9 22.19/9 22.49/9 23.21/9 24.50/9 25.53/9 26.30/9 26.53/9 29.12/9 30.18/9
1.29/8 1.58/9 0.30/5 0.32/8 1.29/9 1.03/6 0.37/10 0.23/6 2.19/7 1.06/7
30.39/9
0.21/10
10 [2154] PRZYWORSKI, Kamil 32.15 3.42/10 6.10/11 7.41/11 8.13/11 10.35/11 12.26/10 15.02/10 16.20/10 17.30/10 19.20/10
HKS Azymut, Mochy 3.42/10 2.28/13 1.31/10 0.32/8 2.22/13 1.51/4 2.36/9 1.18/6 1.10/4 1.50/6
20.57/10 23.04/10 23.34/10 24.14/10 25.37/10 26.51/10 27.23/10 27.46/10 30.25/10 31.58/10
1.37/9 2.07/12 0.30/5 0.40/11 1.23/7 1.14/10 0.32/7 0.23/6 2.39/10 1.33/11
32.15/10
0.17/2
11 [2157] KĄKOL, Michał 39.45 3.58/11 6.59/13 9.04/13 9.45/13 11.21/12 15.44/13 18.19/13 20.10/12 22.56/12 25.07/12
UKS Siódemka, Rumia 3.58/11 3.01/14 2.05/12 0.41/12 1.36/8 4.23/13 2.35/8 1.51/11 2.46/14 2.11/9
27.15/12 29.25/12 29.59/12 30.31/12 32.08/12 33.29/12 34.49/12 35.09/12 38.01/11 39.23/11
2.08/14 2.10/13 0.34/9 0.32/8 1.37/10 1.21/11 1.20/14 0.20/2 2.52/11 1.22/10
39.45/11
0.22/12
12 [2166] WALTER, Tomasz 40.29 3.58/11 6.15/12 7.38/10 8.12/10 9.39/10 14.18/11 17.24/11 19.11/11 21.14/11 23.56/11
1 BLog Bydgoszcz 3.58/11 2.17/11 1.23/8 0.34/10 1.27/4 4.39/14 3.06/11 1.47/10 2.03/12 2.42/13
25.48/11 27.54/11 29.08/11 29.48/11 31.42/11 33.04/11 33.59/11 34.27/11 38.25/12 40.09/12
1.52/12 2.06/11 1.14/13 0.40/11 1.54/13 1.22/12 0.55/12 0.28/11 3.58/14 1.44/13
40.29/12
0.20/9
13 [2163] ZAJĄC, Bartosz 43.19 4.18/13 6.01/10 8.32/12 9.13/12 11.52/13 14.22/12 17.36/12 22.37/13 24.50/13 27.20/13
5 Batalion Dowodzenia 4.18/13 1.43/8 2.31/13 0.41/12 2.39/14 2.30/10 3.14/12 5.01/14 2.13/13 2.30/11
29.04/13 31.09/13 31.52/13 32.38/13 34.29/13 35.57/13 36.51/13 37.28/13 41.17/13 42.56/13
1.44/11 2.05/10 0.43/11 0.46/14 1.51/12 1.28/13 0.54/11 0.37/13 3.49/13 1.39/12
43.19/13
0.23/13
14 [2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian 59.14 8.05/14 10.25/14 13.19/14 17.04/14 19.13/14 23.16/14 27.56/14 32.20/14 33.55/14 37.12/14
UKS Orientuś, Łódź 8.05/14 2.20/12 2.54/14 3.45/14 2.09/11 4.03/12 4.40/14 4.24/13 1.35/10 3.17/14
39.15/14 43.46/14 45.37/14 46.22/14 48.35/14 50.14/14 51.19/14 52.13/14 55.56/14 58.47/14
2.03/13 4.31/14 1.51/14 0.45/13 2.13/14 1.39/14 1.05/13 0.54/14 3.43/12 2.51/14
59.14/14
0.27/14
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 3.1km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-47 5-36 6-41 7-37 8-51 9-60 10-39
11-40 12-57 13-49 14-44 15-38 16-34 17-42 18-35 19-48 20-99
1 [51] MICHIELS, Yannick 19.45 2.11/2 3.04/2 4.05/2 4.25/2 5.29/1* 6.54/1* 8.44/2 9.35/2 10.21/2 11.41/1*
Turun Metsankavijat 2.11/2 0.53/1* 1.01/4 0.20/1* 1.04/1* 1.25/1* 1.50/7 0.51/1* 0.46/1* 1.20/1*
12.44/1* 13.50/1* 14.14/1* 14.39/1* 15.38/1* 16.27/1* 16.53/1* 17.10/1* 18.48/1* 19.30/1*
1.03/1* 1.06/1* 0.24/2 0.25/2 0.59/1* 0.49/1* 0.26/3 0.17/4 1.38/1* 0.42/1*
19.45/1*
0.15/1*
2 [52] PARFIANOWICZ, Piotr 20.02 2.07/1* 3.03/1* 3.58/1* 4.21/1* 5.29/1* 6.58/2 8.39/1* 9.30/1* 10.17/1* 11.43/2
UNTS, Warszawa 2.07/1* 0.56/2 0.55/1* 0.23/5 1.08/3 1.29/3 1.41/1* 0.51/1* 0.47/2 1.26/5
12.49/2 13.58/2 14.23/2 14.48/2 15.48/2 16.39/2 17.03/2 17.19/2 19.01/2 19.47/2
1.06/5 1.09/2 0.25/5 0.25/2 1.00/2 0.51/2 0.24/1* 0.16/1* 1.42/3 0.46/4
20.02/2
0.15/1*
3 [53] OLEJNIK, Michał 20.33 2.14/4 3.14/3 4.19/4 4.41/4 5.48/3 7.13/3 8.57/3 9.49/3 10.38/3 11.59/3
WKS Grunwald, Poznań 2.14/4 1.00/5 1.05/7 0.22/3 1.07/2 1.25/1* 1.44/3 0.52/3 0.49/3 1.21/2
13.04/3 14.16/3 14.40/3 15.06/3 16.19/3 17.13/3 17.41/3 17.57/3 19.35/3 20.18/3
1.05/2 1.12/5 0.24/2 0.26/5 1.13/14 0.54/5 0.28/6 0.16/1* 1.38/1* 0.43/2
20.33/3
0.15/1*
4 [54] HUS, Wouter 21.07 2.20/5 3.17/5 4.14/3 4.36/3 5.48/3 7.24/4 9.11/4 10.05/4 11.07/4 12.32/4
Kempische Oriëntatielopers 2.20/5 0.57/3 0.57/2 0.22/3 1.12/6 1.36/4 1.47/4 0.54/4 1.02/14 1.25/3
13.37/4 14.47/4 15.11/4 15.36/4 16.42/4 17.34/4 18.00/4 18.18/4 20.04/4 20.50/4
1.05/2 1.10/3 0.24/2 0.25/2 1.06/4 0.52/3 0.26/3 0.18/8 1.46/5 0.46/4
21.07/4
0.17/12
5 [58] KUCA, Kacper 22.06 2.29/8 3.27/6 4.36/7 4.59/7 6.14/7 7.51/5 9.48/6 10.45/5 11.35/5 13.07/5
UNTS, Warszawa 2.29/8 0.58/4 1.09/9 0.23/5 1.15/8 1.37/5 1.57/10 0.57/7 0.50/4 1.32/6
14.19/5 15.39/5 16.06/5 16.30/5 17.38/5 18.34/5 19.00/5 19.20/5 21.07/5 21.51/5
1.12/8 1.20/10 0.27/9 0.24/1* 1.08/5 0.56/6 0.26/3 0.20/12 1.47/6 0.44/3
22.06/5
0.15/1*
6 [55] BEDNARSKI, Jan 22.10 2.39/12 3.53/12 5.29/13 5.50/13 7.00/13 8.39/11 10.21/9 11.15/9 12.06/8 13.31/8
UNTS, Warszawa 2.39/12 1.14/10 1.36/17 0.21/2 1.10/4 1.39/6 1.42/2 0.54/4 0.51/5 1.25/3
14.36/7 15.46/7 16.09/7 16.39/7 17.43/6 18.36/6 19.05/6 19.22/6 21.07/5 21.55/6
1.05/2 1.10/3 0.23/1* 0.30/14 1.04/3 0.53/4 0.29/9 0.17/4 1.45/4 0.48/6
22.10/6
0.15/1*
7 [56] PACHNIK, Wojciech 22.41 2.11/2 3.14/3 4.26/5 4.51/5 6.12/6 8.01/7 9.53/7 10.48/6 11.43/6 13.18/6
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.11/2 1.03/6 1.12/11 0.25/10 1.21/12 1.49/10 1.52/8 0.55/6 0.55/8 1.35/8
14.27/6 15.43/6 16.08/6 16.36/6 17.45/7 18.42/7 19.10/7 19.29/7 21.25/7 22.24/7
1.09/6 1.16/7 0.25/5 0.28/12 1.09/8 0.57/9 0.28/6 0.19/10 1.56/11 0.59/11
22.41/7
0.17/12
8 [59] BERNACIAK, Aleksander 22.53 2.26/7 3.29/7 4.32/6 4.55/6 6.07/5 7.57/6 9.44/5 10.51/7 11.44/7 13.22/7
WKS Śląsk Wrocław 2.26/7 1.03/6 1.03/5 0.23/5 1.12/6 1.50/11 1.47/4 1.07/14 0.53/7 1.38/10
14.38/8 15.57/8 16.23/8 16.50/8 18.00/8 18.56/8 19.37/8 19.54/8 21.48/8 22.37/8
1.16/11 1.19/8 0.26/7 0.27/8 1.10/11 0.56/6 0.41/18 0.17/4 1.54/9 0.49/7
22.53/8
0.16/8
9 [61] RZEŃCA, Piotr (jr) 23.35 2.44/13 3.50/8 4.55/9 5.18/9 6.28/8 8.36/9 10.39/11 11.42/10 12.39/10 14.11/10
UKS Orientuś, Łódź 2.44/13 1.06/9 1.05/7 0.23/5 1.10/4 2.08/14 2.03/13 1.03/9 0.57/10 1.32/6
15.27/10 16.49/10 17.16/10 17.42/10 18.51/10 19.47/9 20.16/9 20.33/9 22.24/9 23.19/9
1.16/11 1.22/12 0.27/9 0.26/5 1.09/8 0.56/6 0.29/9 0.17/4 1.51/7 0.55/9
23.35/9
0.16/8
10 [60] PASZYŃSKI, Piotr 24.04 2.37/11 3.53/12 4.57/10 5.25/10 6.43/10 9.03/13 10.50/12 11.55/12 12.47/11 14.25/11
UKS Orientuś, Łódź 2.37/11 1.16/12 1.04/6 0.28/15 1.18/10 2.20/18 1.47/4 1.05/12 0.52/6 1.38/10
15.39/11 16.58/11 17.25/11 17.52/11 19.02/11 20.06/10 20.38/10 20.56/10 22.53/11 23.49/10
1.14/10 1.19/8 0.27/9 0.27/8 1.10/11 1.04/14 0.32/13 0.18/8 1.57/12 0.56/10
24.04/10
0.15/1*
11 [63] DZIOBA, Mateusz 24.13 2.48/14 3.51/9 4.50/8 5.17/8 6.32/9 8.16/8 10.16/8 11.14/8 12.13/9 13.50/9
MKS Paulinum, Jelenia Góra 2.48/14 1.03/6 0.59/3 0.27/12 1.15/8 1.44/7 2.00/12 0.58/8 0.59/12 1.37/9
14.59/9 16.12/9 16.43/9 17.09/9 18.17/9 20.20/11 20.45/11 21.01/11 22.52/10 23.56/11
1.09/6 1.13/6 0.31/16 0.26/5 1.08/5 2.03/18 0.25/2 0.16/1* 1.51/7 1.04/13
24.13/11
0.17/12
12 [66] NIEWIEDZIAŁA, Robert 24.37 2.36/9 3.57/14 5.07/12 5.36/12 6.55/12 8.40/12 10.58/13 12.01/13 12.58/13 14.36/12
UKS Siódemka, Rumia 2.36/9 1.21/13 1.10/10 0.29/17 1.19/11 1.45/8 2.18/17 1.03/9 0.57/10 1.38/10
16.05/12 17.27/12 17.53/12 18.23/12 19.32/12 20.32/12 21.07/13 21.33/13 23.28/13 24.21/12
1.29/17 1.22/12 0.26/7 0.30/14 1.09/8 1.00/11 0.35/14 0.26/16 1.55/10 0.53/8
24.37/12
0.16/8
13 [57] STEFAŃSKI, Dawid 24.42 2.22/6 3.51/9 5.05/11 5.28/11 6.51/11 8.37/10 10.34/10 11.54/11 12.50/12 15.05/13
WKS Grunwald, Poznań 2.22/6 1.29/16 1.14/13 0.23/5 1.23/13 1.46/9 1.57/10 1.20/17 0.56/9 2.15/18
16.17/13 17.38/13 18.05/13 18.32/13 19.40/13 20.37/13 21.05/12 21.24/12 23.21/12 24.22/13
1.12/8 1.21/11 0.27/9 0.27/8 1.08/5 0.57/9 0.28/6 0.19/10 1.57/12 1.01/12
24.42/13
0.20/17
14 [68] SOKALSKI, Dariusz 25.40 3.05/16 4.27/16 5.50/16 6.16/16 7.39/15 9.38/15 11.33/14 12.37/14 13.37/14 15.15/14
KU AZS WAT, Warszawa 3.05/16 1.22/14 1.23/15 0.26/11 1.23/13 1.59/12 1.55/9 1.04/11 1.00/13 1.38/10
16.36/14 18.01/14 18.31/14 18.58/14 20.21/14 21.21/14 21.51/14 22.22/14 24.21/14 25.25/14
1.21/15 1.25/14 0.30/15 0.27/8 1.23/16 1.00/11 0.30/11 0.31/18 1.59/14 1.04/13
25.40/14
0.15/1*
15 [65] MOSSAKOWSKI, Wojciech 26.22 2.36/9 3.51/9 5.30/14 5.57/14 7.21/14 9.30/14 11.33/14 12.39/15 13.41/15 15.27/15
UNTS, Warszawa 2.36/9 1.15/11 1.39/18 0.27/12 1.24/15 2.09/15 2.03/13 1.06/13 1.02/14 1.46/14
16.46/15 18.15/15 18.43/15 19.13/15 20.25/15 21.35/15 22.06/15 22.30/15 24.43/15 26.04/15
1.19/14 1.29/16 0.28/13 0.30/14 1.12/13 1.10/15 0.31/12 0.24/15 2.13/15 1.21/17
26.22/15
0.18/15
16 [67] PIOTROWSKI, Radosław 28.31 3.18/17 6.21/18 7.34/18 8.02/18 9.27/18 11.29/18 13.36/18 14.44/18 15.46/18 17.36/17
PKO Harpagan, Gdańsk 3.18/17 3.03/18 1.13/12 0.28/15 1.25/16 2.02/13 2.07/15 1.08/15 1.02/14 1.50/15
18.53/16 20.18/16 20.47/16 21.16/16 22.31/16 23.43/16 24.18/16 24.41/16 26.58/16 28.12/16
1.17/13 1.25/14 0.29/14 0.29/13 1.15/15 1.12/16 0.35/14 0.23/14 2.17/17 1.14/16
28.31/16
0.19/16
17 [62] MAZAN, Bartłomiej 28.35 3.55/18 5.28/17 6.56/17 7.23/17 8.54/17 11.08/17 13.25/17 14.33/17 15.36/16 17.32/16
WKS Śląsk Wrocław 3.55/18 1.33/17 1.28/16 0.27/12 1.31/17 2.14/17 2.17/16 1.08/15 1.03/17 1.56/16
19.00/17 20.33/17 21.04/17 21.38/17 23.01/17 24.04/17 24.39/17 25.00/17 27.14/17 28.19/17
1.28/16 1.33/17 0.31/16 0.34/17 1.23/16 1.03/13 0.35/14 0.21/13 2.14/16 1.05/15
28.35/17
0.16/8
18 [64] HETMAN, Grzegorz 31.04 2.56/15 4.22/15 5.42/15 6.14/15 7.52/16 10.05/16 12.44/16 14.29/16 15.44/17 17.49/18
UNTS, Warszawa 2.56/15 1.26/15 1.20/14 0.32/18 1.38/18 2.13/16 2.39/18 1.45/18 1.15/18 2.05/17
19.30/18 21.18/18 21.53/18 22.31/18 24.01/18 25.18/18 25.58/18 26.24/18 29.00/18 30.42/18
1.41/18 1.48/18 0.35/18 0.38/18 1.30/18 1.17/17 0.40/17 0.26/16 2.36/18 1.42/18
31.04/18
0.22/18
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 2.8km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-60 3-53 4-39 5-40 6-49 7-44 8-37 9-41 10-54
11-38 12-34 13-42 14-50 15-99
1 [3565] BABYCH, Serhiy 19.27 2.31/1* 4.42/1* 6.01/1* 6.32/1* 7.45/1* 9.05/1* 9.32/1* 10.26/1* 12.31/1* 14.11/1*
LeO-Team 2.31/1* 2.11/1* 1.19/1* 0.31/1* 1.13/1* 1.20/1* 0.27/1* 0.54/1* 2.05/1* 1.40/1*
14.39/1* 15.54/1* 16.26/1* 18.07/1* 19.12/1* 19.27/1*
0.28/1* 1.15/5 0.32/2 1.41/1* 1.05/4 0.15/1*
2 [3551] LESISZ, Kamil 23.00 3.01/2 5.45/2 7.11/2 7.45/2 9.01/2 10.28/2 10.59/2 12.03/2 14.21/2 16.17/2
UNTS, Warszawa 3.01/2 2.44/5 1.26/3 0.34/2 1.16/2 1.27/2 0.31/4 1.04/4 2.18/2 1.56/3
16.50/2 17.55/2 18.26/2 21.36/2 22.40/2 23.00/2
0.33/2 1.05/1* 0.31/1* 3.10/5 1.04/3 0.20/10
3 [3552] KACZYŃSKI, Piotr 24.28 3.46/6 6.23/5 7.55/5 8.34/5 10.00/5 11.39/4 12.12/4 13.15/3 15.46/3 17.53/3
PKO Harpagan, Gdańsk 3.46/6 2.37/3 1.32/5 0.39/5 1.26/3 1.39/3 0.33/5 1.03/2 2.31/4 2.07/6
18.30/3 19.43/3 20.17/3 23.03/3 24.09/3 24.28/3
0.37/3 1.13/4 0.34/3 2.46/3 1.06/6 0.19/7
4 [3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz 26.06 3.38/5 6.03/3 7.27/3 8.09/3 9.55/4 11.52/5 12.22/5 14.59/8 17.36/6 19.29/5
KU AZS WAT, Warszawa 3.38/5 2.25/2 1.24/2 0.42/9 1.46/12 1.57/10 0.30/2 2.37/13 2.37/5 1.53/2
20.09/5 21.17/5 21.51/5 24.31/4 25.47/4 26.06/4
0.40/9 1.08/2 0.34/3 2.40/2 1.16/10 0.19/7
5 [3554] GORZELNIAK, Karol 26.20 4.40/11 7.19/9 8.51/8 9.33/8 11.08/7 12.51/7 13.26/7 14.35/6 17.02/4 19.13/4
HKS Azymut, Mochy 4.40/11 2.39/4 1.32/5 0.42/9 1.35/7 1.43/4 0.35/9 1.09/5 2.27/3 2.11/8
19.52/4 21.04/4 21.40/4 25.01/5 26.02/5 26.20/5
0.39/5 1.12/3 0.36/6 3.21/8 1.01/2 0.18/4
6 [3563] MUZIOŁ, Łukasz 27.00 5.08/13 7.53/12 9.28/12 10.13/12 11.43/12 13.28/11 14.01/10 15.04/9 17.55/8 20.08/7
Indywidualnie 5.08/13 2.45/6 1.35/9 0.45/13 1.30/5 1.45/5 0.33/5 1.03/2 2.51/7 2.13/9
20.45/7 22.00/7 22.36/7 25.49/6 26.43/6 27.00/6
0.37/3 1.15/5 0.36/6 3.13/6 0.54/1* 0.17/2
7 [3555] SOKALSKI, Krzysztof 27.28 3.01/2 6.08/4 7.40/4 8.18/4 9.45/3 11.33/3 12.10/3 13.26/4 17.37/7 19.45/6
KU AZS WAT, Warszawa 3.01/2 3.07/9 1.32/5 0.38/3 1.27/4 1.48/6 0.37/10 1.16/8 4.11/13 2.08/7
20.24/6 21.50/6 22.29/6 25.56/7 27.06/7 27.28/7
0.39/5 1.26/10 0.39/8 3.27/10 1.10/7 0.22/12
8 [3556] STĘŻYCKI, Grzegorz 28.16 3.51/7 6.55/7 8.27/6 9.05/6 10.38/6 12.34/6 13.07/6 14.30/5 18.31/10 20.36/9
Indywidualny lubuskie 3.51/7 3.04/8 1.32/5 0.38/3 1.33/6 1.56/9 0.33/5 1.23/9 4.01/12 2.05/5
21.18/9 22.49/9 23.24/8 26.43/8 27.56/8 28.16/8
0.42/11 1.31/13 0.35/5 3.19/7 1.13/9 0.20/10
9 [3558] PISARSKI, Patryk 28.58 3.18/4 6.51/6 8.46/7 9.29/7 11.11/8 13.00/8 13.40/8 14.52/7 17.33/5 20.43/10
Indywidualni Pomorskie 3.18/4 3.33/11 1.55/13 0.43/11 1.42/10 1.49/8 0.40/11 1.12/7 2.41/6 3.10/13
21.29/10 22.51/10 23.32/9 27.24/9 28.36/9 28.58/9
0.46/12 1.22/7 0.41/9 3.52/12 1.12/8 0.22/12
10 [3561] MELLER, Błażej 29.16 4.15/10 7.10/8 8.52/9 9.35/9 11.17/9 13.15/9 14.00/9 15.11/10 18.16/9 20.34/8
KS Hades, Poznań 4.15/10 2.55/7 1.42/12 0.43/11 1.42/10 1.58/12 0.45/13 1.11/6 3.05/8 2.18/11
21.15/8 22.44/8 23.50/10 27.27/10 28.58/10 29.16/10
0.41/10 1.29/12 1.06/12 3.37/11 1.31/11 0.18/4
11 [3557] FRĄTCZAK, Sławomir 29.42 3.53/8 7.29/10 9.09/10 9.49/10 11.27/10 13.24/10 14.08/11 15.32/11 19.26/11 21.42/11
PKO Harpagan, Gdańsk 3.53/8 3.36/12 1.40/11 0.40/7 1.38/8 1.57/10 0.44/12 1.24/10 3.54/11 2.16/10
22.21/11 23.46/11 24.27/11 27.52/11 29.24/11 29.42/11
0.39/5 1.25/9 0.41/9 3.25/9 1.32/12 0.18/4
12 [3562] SURMA, Grzegorz 32.20 4.07/9 7.36/11 9.15/11 9.56/11 11.36/11 16.08/13 16.38/13 18.10/13 21.48/13 24.18/13
PKO Harpagan, Gdańsk 4.07/9 3.29/10 1.39/10 0.41/8 1.40/9 4.32/13 0.30/2 1.32/11 3.38/10 2.30/12
24.57/13 26.21/13 27.05/13 30.58/13 32.03/12 32.20/12
0.39/5 1.24/8 0.44/11 3.53/13 1.05/4 0.17/2
13 [3564] DOBRZYŃSKI, Michał 34.27 4.44/12 9.11/13 10.39/13 11.18/13 13.24/13 15.12/12 15.45/12 17.49/12 21.25/12 23.29/12
HKS Azymut, Mochy 4.44/12 4.27/13 1.28/4 0.39/5 2.06/13 1.48/6 0.33/5 2.04/12 3.36/9 2.04/4
24.18/12 25.46/12 26.53/12 29.44/12 34.08/13 34.27/13
0.49/13 1.28/11 1.07/13 2.51/4 4.24/13 0.19/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 2.7km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-65 8-40 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-56 17-35 18-50 19-99
1 [4051] TKACZUK, Tomasz 19.07 2.30/1* 3.14/1* 4.58/1* 5.18/1* 6.52/1* 7.24/1* 7.59/1* 8.40/1* 9.30/1* 10.17/1*
UKS Azymut, Pabianice 2.30/1* 0.44/1* 1.44/1* 0.20/1* 1.34/1* 0.32/1* 0.35/1* 0.41/2 0.50/1* 0.47/1*
11.57/1* 12.46/1* 13.03/1* 13.33/1* 14.32/1* 14.49/1* 15.39/1* 17.41/1* 18.50/1* 19.07/1*
1.40/1* 0.49/1* 0.17/1* 0.30/1* 0.59/1* 0.17/5 0.50/15 2.02/1* 1.09/7 0.17/4
2 [4056] FANKIDEJSKI, Artur 22.41 3.38/5 4.26/3 6.18/3 6.39/3 8.21/2 8.58/2 9.36/2 10.20/2 11.13/2 12.03/2
UKS Włóczykij, Osiek 3.38/5 0.48/3 1.52/3 0.21/3 1.42/3 0.37/4 0.38/3 0.44/3 0.53/2 0.50/3
13.56/2 16.02/3 16.33/3 17.07/3 18.10/3 18.24/2 18.54/2 21.35/2 22.25/2 22.41/2
1.53/2 2.06/12 0.31/16 0.34/3 1.03/2 0.14/1* 0.30/3 2.41/5 0.50/2 0.16/2
3 [4052] GOLINOWSKI, Paweł 23.15 3.52/7 4.41/5 6.41/5 7.08/5 8.58/5 9.36/6 10.17/6 11.05/6 12.01/6 12.52/6
Indywidualny Dolnośląskie 3.52/7 0.49/4 2.00/5 0.27/10 1.50/6 0.38/6 0.41/5 0.48/5 0.56/3 0.51/4
14.51/6 16.14/4 16.34/4 17.10/4 18.26/4 18.43/4 19.12/3 21.45/3 22.58/3 23.15/3
1.59/5 1.23/5 0.20/4 0.36/5 1.16/9 0.17/5 0.29/2 2.33/3 1.13/8 0.17/4
4 [4053] SITNICKI, Mariusz 24.18 4.32/12 5.17/8 7.03/6 7.23/6 8.58/5 9.31/5 10.10/5 10.48/5 11.47/5 12.41/5
Indywidualny lubuskie 4.32/12 0.45/2 1.46/2 0.20/1* 1.35/2 0.33/2 0.39/4 0.38/1* 0.59/4 0.54/5
14.40/4 17.19/6 17.37/6 18.10/6 19.24/6 19.41/6 20.08/5 22.43/4 24.01/4 24.18/4
1.59/5 2.39/15 0.18/2 0.33/2 1.14/7 0.17/5 0.27/1* 2.35/4 1.18/11 0.17/4
5 [4054] WŁODARCZYK, Łukasz 24.28 3.12/3 4.11/2 6.10/2 6.32/2 8.26/3 9.04/3 9.49/4 10.33/3 11.34/3 12.36/4
UKS Traper, Złocieniec 3.12/3 0.59/6 1.59/4 0.22/6 1.54/7 0.38/6 0.45/7 0.44/3 1.01/6 1.02/8
14.40/4 16.17/5 16.43/5 17.17/5 18.28/5 18.43/4 19.21/4 23.20/5 24.09/5 24.28/5
2.04/7 1.37/9 0.26/10 0.34/3 1.11/5 0.15/4 0.38/10 3.59/13 0.49/1* 0.19/9
6 [4058] PATREJKO, Andrzej 24.54 3.37/4 5.29/10 7.41/9 8.04/8 9.51/8 10.28/7 11.12/7 12.01/7 13.04/7 14.07/7
UKS Azymut 45, Gdynia 3.37/4 1.52/19 2.12/8 0.23/7 1.47/5 0.37/4 0.44/6 0.49/6 1.03/8 1.03/9
16.01/7 18.04/8 18.26/8 19.04/8 20.13/8 20.27/8 20.57/6 23.39/6 24.34/6 24.54/6
1.54/4 2.03/11 0.22/7 0.38/6 1.09/4 0.14/1* 0.30/3 2.42/6 0.55/4 0.20/12
7 [4063] ZIMMER, Łukasz 25.09 3.05/2 4.27/4 6.32/4 6.53/4 8.36/4 9.10/4 9.47/3 10.37/4 11.37/4 12.26/3
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEAM 3.05/2 1.22/15 2.05/6 0.21/3 1.43/4 0.34/3 0.37/2 0.50/7 1.00/5 0.49/2
14.19/3 15.53/2 16.14/2 16.55/2 18.00/2 18.24/2 21.22/8 23.44/7 24.36/7 25.09/7
1.53/2 1.34/8 0.21/6 0.41/9 1.05/3 0.24/15 2.58/19 2.22/2 0.52/3 0.33/19
8 [4059] WOJCZYK, Sebastian 26.24 4.07/8 5.04/6 7.15/7 7.43/7 9.50/7 10.31/8 11.18/8 12.18/8 13.19/8 14.16/8
UKS Orientuś, Łódź 4.07/8 0.57/5 2.11/7 0.28/12 2.07/9 0.41/8 0.47/8 1.00/10 1.01/6 0.57/6
16.22/8 17.39/7 18.03/7 18.41/7 19.56/7 20.14/7 21.04/7 24.43/8 26.07/8 26.24/8
2.06/8 1.17/4 0.24/8 0.38/6 1.15/8 0.18/9 0.50/15 3.39/11 1.24/13 0.17/4
9 [4057] NOWAK, Paweł 29.51 4.24/10 5.29/10 8.01/11 8.29/12 10.42/12 11.30/11 12.24/10 13.29/10 14.41/11 15.46/10
UKS Orientuś, Łódź 4.24/10 1.05/9 2.32/13 0.28/12 2.13/11 0.48/11 0.54/10 1.05/12 1.12/13 1.05/10
18.25/9 20.13/10 20.53/10 21.37/10 23.00/9 23.25/9 24.09/9 27.34/9 29.32/9 29.51/9
2.39/13 1.48/10 0.40/19 0.44/11 1.23/11 0.25/16 0.44/12 3.25/9 1.58/19 0.19/9
10 [4055] SUCHENIA, Piotr 30.04 6.33/19 7.32/19 9.47/17 10.13/16 12.16/16 13.09/15 13.58/15 15.00/14 16.09/14 17.17/14
UKS Siódemka, Rumia 6.33/19 0.59/6 2.15/9 0.26/9 2.03/8 0.53/15 0.49/9 1.02/11 1.09/11 1.08/11
19.38/14 20.51/11 21.20/11 22.05/11 23.26/10 23.46/10 24.35/10 28.06/10 29.43/10 30.04/10
2.21/11 1.13/3 0.29/14 0.45/12 1.21/10 0.20/13 0.49/14 3.31/10 1.37/16 0.21/15
11 [4064] WAŻNY, Dariusz 30.47 4.34/14 5.41/12 8.05/12 8.26/11 10.40/11 11.59/12 12.55/12 14.11/12 15.17/12 16.17/12
WKS Śląsk, Wrocław 4.34/14 1.07/11 2.24/11 0.21/3 2.14/12 1.19/19 0.56/13 1.16/17 1.06/9 1.00/7
18.33/11 19.56/9 20.24/9 21.15/9 23.50/12 24.09/12 24.49/12 29.18/13 30.31/11 30.47/11
2.16/9 1.23/5 0.28/13 0.51/15 2.35/17 0.19/11 0.40/11 4.29/17 1.13/8 0.16/2
12 [4062] PIETRZAK, Patryk 30.51 4.30/11 5.44/13 8.14/13 8.48/13 11.27/13 12.14/13 13.10/13 14.20/13 15.38/13 17.01/13
HKS Azymut, Mochy 4.30/11 1.14/13 2.30/12 0.34/17 2.39/16 0.47/9 0.56/13 1.10/15 1.18/17 1.23/16
19.37/13 21.50/14 22.20/14 23.12/14 24.44/13 25.05/13 25.42/13 29.04/11 30.32/12 30.51/12
2.36/12 2.13/14 0.30/15 0.52/16 1.32/13 0.21/14 0.37/9 3.22/8 1.28/14 0.19/9
13 [4061] IWANOWSKI, Dariusz 31.10 4.09/9 5.08/7 7.43/10 8.14/10 10.29/10 11.19/10 12.17/9 13.14/9 14.26/9 15.37/9
KOS BnO, Szczecin 4.09/9 0.59/6 2.35/14 0.31/15 2.15/13 0.50/13 0.58/15 0.57/9 1.12/13 1.11/12
18.28/10 21.08/12 21.34/12 22.21/12 23.49/11 24.07/11 24.40/11 29.15/12 30.50/13 31.10/13
2.51/17 2.40/17 0.26/10 0.47/13 1.28/12 0.18/9 0.33/6 4.35/18 1.35/15 0.20/12
14 [4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 32.16 4.33/13 5.52/14 9.59/18 10.23/17 12.47/17 13.36/17 14.31/17 15.40/17 16.50/16 18.41/17
15.GBZ 4.33/13 1.19/14 4.07/19 0.24/8 2.24/15 0.49/12 0.55/11 1.09/14 1.10/12 1.51/19
21.27/17 22.39/15 23.04/15 23.52/15 25.31/14 25.50/14 26.34/14 30.47/14 31.54/14 32.16/14
2.46/16 1.12/2 0.25/9 0.48/14 1.39/14 0.19/11 0.44/12 4.13/16 1.07/5 0.22/16
15 [4069] DURMAJ, Marcin 33.04 5.20/16 6.31/16 9.07/14 9.34/14 12.13/15 13.21/16 14.16/16 15.28/16 16.54/17 18.06/16
15.GBZ 5.20/16 1.11/12 2.36/15 0.27/10 2.39/16 1.08/16 0.55/11 1.12/16 1.26/18 1.12/13
20.47/16 22.56/16 23.14/16 23.57/16 26.43/16 26.57/16 27.28/16 31.31/16 32.49/16 33.04/15
2.41/15 2.09/13 0.18/2 0.43/10 2.46/19 0.14/1* 0.31/5 4.03/15 1.18/11 0.15/1*
15 [4071] URYGA, Sławomir 33.04 5.28/18 6.34/17 9.13/15 9.44/15 12.07/14 12.54/14 13.54/14 15.00/14 16.12/15 17.32/15
WKS Wawel, Kraków 5.28/18 1.06/10 2.39/16 0.31/15 2.23/14 0.47/9 1.00/16 1.06/13 1.12/13 1.20/15
20.12/15 21.36/13 22.03/13 23.01/13 25.44/15 26.01/15 27.16/15 31.07/15 32.44/15 33.04/15
2.40/14 1.24/7 0.27/12 0.58/17 2.43/18 0.17/5 1.15/18 3.51/12 1.37/16 0.20/12
17 [4060] NIKOŁAJUK, Bartosz 36.33 3.47/6 5.21/9 7.36/8 8.04/8 10.16/9 11.06/9 12.43/11 13.34/11 14.40/10 16.16/11
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.47/6 1.34/16 2.15/9 0.28/12 2.12/10 0.50/13 1.37/18 0.51/8 1.06/9 1.36/17
18.36/12 28.52/17 29.12/17 29.50/17 31.03/17 31.28/17 32.02/17 35.00/17 36.16/17 36.33/17
2.20/10 10.16/19 0.20/4 0.38/6 1.13/6 0.25/16 0.34/7 2.58/7 1.16/10 0.17/4
18 [4068] MARSZAŁEK, Michał 46.22 5.20/16 7.05/18 11.05/19 11.46/19 15.41/18 16.51/18 18.19/18 20.07/18 21.48/18 23.30/18
UKS Azymut 45, Gdynia 5.20/16 1.45/18 4.00/18 0.41/18 3.55/18 1.10/17 1.28/17 1.48/19 1.41/19 1.42/18
29.48/18 32.27/18 33.00/18 34.15/18 36.37/18 37.04/18 38.12/18 43.59/18 45.54/18 46.22/18
6.18/19 2.39/15 0.33/17 1.15/18 2.22/16 0.27/18 1.08/17 5.47/19 1.55/18 0.28/18
19 [4067] NIKONOWICZ, Grzegorz 61.19 4.41/15 6.21/15 9.44/16 10.31/18 29.18/19 30.29/19 32.55/19 34.13/19 35.29/19 36.44/19
GOSiR Lipowo 4.41/15 1.40/17 3.23/17 0.47/19 18.47/19 1.11/18 2.26/19 1.18/18 1.16/16 1.15/14
39.38/19 48.25/19 48.59/19 52.48/19 54.39/19 55.12/19 55.48/19 59.48/19 60.56/19 61.19/19
2.54/18 8.47/18 0.34/18 3.49/19 1.51/15 0.33/19 0.36/8 4.00/14 1.08/6 0.23/17
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech NKL-bPK / -18.41/ / -27.81/ / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
-21.42/ / -14.46/ -12.82/ / / / / -0.37/ -0.08/
/ / / 2.36/ / / / / / 0.29/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 2.6km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-39 8-65 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-35 17-50 18-99
1 [4554] FIEDOROWICZ, Szczepan 21.14 3.01/2 3.52/2 5.48/1* 6.17/2 8.01/1* 8.37/1* 9.11/1* 9.51/1* 10.42/1* 11.34/1*
UKS Traper, Złocieniec 3.01/2 0.51/4 1.56/1* 0.29/16 1.44/3 0.36/3 0.34/3 0.40/5 0.51/4 0.52/4
13.31/1* 14.27/1* 14.46/1* 15.17/1* 16.29/1* 17.13/1* 19.50/1* 20.57/1* 21.14/1*
1.57/2 0.56/2 0.19/2 0.31/1* 1.12/4 0.44/19 2.37/4 1.07/4 0.17/3
2 [4559] BANACH, Krzysztof 21.35 2.56/1* 3.49/1* 5.50/2 6.16/1* 8.08/2 8.46/2 9.30/2 10.09/2 11.05/2 12.06/2
UMKS ORKAN, Ostróda 2.56/1* 0.53/5 2.01/4 0.26/12 1.52/6 0.38/4 0.44/15 0.39/4 0.56/10 1.01/8
14.15/3 15.29/4 15.51/4 16.26/4 17.38/4 18.07/3 20.17/2 21.17/2 21.35/2
2.09/12 1.14/10 0.22/8 0.35/3 1.12/4 0.29/3 2.10/2 1.00/2 0.18/6
3 [4551] NOWAK, Remigiusz 22.01 3.32/7 4.27/6 6.28/3 6.51/3 8.44/3 9.23/3 10.04/3 10.44/4 11.35/4 12.30/4
KS Hades, Poznań 3.32/7 0.55/8 2.01/4 0.23/3 1.53/7 0.39/5 0.41/11 0.40/5 0.51/4 0.55/7
14.28/4 15.19/3 15.41/2 16.16/2 17.34/3 18.15/4 20.26/3 21.37/3 22.01/3
1.58/5 0.51/1* 0.22/8 0.35/3 1.18/7 0.41/16 2.11/3 1.11/7 0.24/20
4 [4555] MOL, Krzysztof 22.11 3.46/11 4.40/9 6.37/5 7.02/6 8.56/4 9.35/5 10.14/6 10.51/5 11.45/5 12.36/5
HKS Azymut, Mochy 3.46/11 0.54/6 1.57/2 0.25/10 1.54/9 0.39/5 0.39/7 0.37/3 0.54/8 0.51/3
14.35/5 15.31/5 15.48/3 16.23/3 17.32/2 18.05/2 20.55/5 21.55/4 22.11/4
1.59/6 0.56/2 0.17/1* 0.35/3 1.09/ 0.33/6 2.50/7 1.00/2 0.16/1*
5 [4578] CZAPLA, Przemysław 22.27 3.41/10 4.37/7 6.39/6 7.03/7 9.05/8 9.47/8 10.25/8 11.05/8 11.57/8 12.51/7
WKS Wawel, Kraków 3.41/10 0.56/10 2.02/6 0.24/7 2.02/12 0.42/10 0.38/6 0.40/5 0.52/7 0.54/6
14.43/6 15.48/6 16.08/5 16.48/5 18.05/6 18.42/6 20.42/4 22.04/5 22.27/5
1.52/1* 1.05/5 0.20/5 0.40/9 1.17/6 0.37/13 2.00/1* 1.22/12 0.23/17
6 Vakant 23.22 4.08/16 4.57/14 7.01/9 7.24/9 9.00/7 9.33/4 10.04/3 10.40/3 11.23/3 12.09/3
4.08/16 0.49/2 2.04/7 0.23/3 1.36/1* 0.33/1* 0.31/1* 0.36/1* 0.43/1* 0.46/1*
14.06/2 15.12/2 16.11/6 16.51/6 18.02/5 18.36/5 21.52/6 23.03/6 23.22/6
1.57/2 1.06/6 0.59/18 0.40/9 1.11/2 0.34/7 3.16/13 1.11/7 0.19/8
7 [4557] KREMPIŃSKI, Piotr 23.48 3.11/3 4.06/3 6.39/6 7.01/5 8.56/4 9.35/5 10.10/5 10.53/6 11.49/6 12.42/6
UKS Azymut, Pabianice 3.11/3 0.55/8 2.33/16 0.22/2 1.55/10 0.39/5 0.35/4 0.43/11 0.56/10 0.53/5
14.47/7 16.06/7 16.49/7 17.28/7 18.55/8 19.26/8 22.17/8 23.27/7 23.48/7
2.05/11 1.19/12 0.43/16 0.39/8 1.27/17 0.31/4 2.51/8 1.10/6 0.21/12
8 [4556] FILIPIAK, Marek 23.50 3.31/6 4.25/5 6.33/4 6.58/4 8.56/4 9.38/7 10.17/7 10.59/7 11.55/7 12.59/8
KS Hades, Poznań 3.31/6 0.54/6 2.08/9 0.25/10 1.58/11 0.42/10 0.39/7 0.42/10 0.56/10 1.04/12
14.59/8 16.28/8 16.50/8 17.30/8 18.49/7 19.24/7 22.06/7 23.28/8 23.50/8
2.00/8 1.29/15 0.22/8 0.40/9 1.19/9 0.35/9 2.42/6 1.22/12 0.22/15
9 [4568] SZMYT, Łukasz 24.44 3.53/13 4.50/12 6.50/8 7.21/8 9.07/9 9.48/9 10.30/9 11.18/9 12.12/9 13.22/9
HKS Azymut, Mochy 3.53/13 0.57/11 2.00/3 0.31/19 1.46/4 0.41/8 0.42/13 0.48/17 0.54/8 1.10/15
15.25/9 17.06/9 17.38/9 18.14/9 19.39/9 20.06/9 23.01/9 24.24/9 24.44/9
2.03/9 1.41/17 0.32/15 0.36/6 1.25/15 0.27/1* 2.55/10 1.23/15 0.20/10
10 [4553] PLESIŃSKI, Mariusz 25.22 6.08/20 6.57/20 9.01/20 9.24/20 11.00/20 11.33/19 12.04/19 12.40/19 13.23/14 14.09/11
Indywidualny Dolnośląskie 6.08/20 0.49/2 2.04/7 0.23/3 1.36/1* 0.33/1* 0.31/1* 0.36/1* 0.43/1* 0.46/1*
16.06/10 17.12/10 18.11/11 18.51/10 20.02/10 20.36/10 23.52/10 25.03/10 25.22/10
1.57/2 1.06/6 0.59/18 0.40/9 1.11/2 0.34/7 3.16/13 1.11/7 0.19/8
11 [4569] MARSZAŁEK, Waldemar 25.45 3.34/9 4.37/7 7.10/10 7.46/12 9.58/11 10.39/10 11.23/10 12.13/13 13.10/11 14.13/12
UKS Kometa, Gliwice 3.34/9 1.03/14 2.33/16 0.36/21 2.12/18 0.41/8 0.44/15 0.50/19 0.57/14 1.03/10
16.43/13 18.11/13 18.31/13 19.15/13 20.44/14 21.20/14 23.59/11 25.25/11 25.45/11
2.30/20 1.28/14 0.20/5 0.44/16 1.29/19 0.36/12 2.39/5 1.26/16 0.20/10
12 [4570] WIŚNIEWSKI, Paweł 26.41 4.32/19 5.34/19 7.57/17 8.23/17 10.25/18 11.11/18 11.50/17 12.33/17 13.31/17 14.33/15
WKS Wawel, Kraków 4.32/19 1.02/13 2.23/15 0.26/12 2.02/12 0.46/17 0.39/7 0.43/11 0.58/15 1.02/9
16.48/14 18.15/14 18.38/14 19.16/14 20.38/13 21.16/13 24.13/12 26.20/12 26.41/12
2.15/15 1.27/13 0.23/12 0.38/7 1.22/11 0.38/14 2.57/11 2.07/21 0.21/12
13 [4560] JANAS, Sebastian 26.56 3.59/15 5.02/15 7.22/13 7.50/13 9.59/14 10.43/13 11.26/12 12.13/13 13.04/10 14.08/10
UKS Kometa, Gliwice 3.59/15 1.03/14 2.20/13 0.28/15 2.09/17 0.44/14 0.43/14 0.47/16 0.51/4 1.04/12
16.20/11 17.28/11 17.47/10 18.56/11 20.19/11 21.00/11 25.01/13 26.39/14 26.56/13
2.12/13 1.08/9 0.19/2 1.09/21 1.23/13 0.41/16 4.01/17 1.38/20 0.17/3
14 [4563] POLEWKA, Tomasz 26.57 3.15/5 4.23/4 7.10/10 7.34/10 9.49/10 10.44/14 11.25/11 12.11/11 13.18/13 14.30/13
UKS Kometa, Gliwice 3.15/5 1.08/18 2.47/20 0.24/7 2.15/19 0.55/21 0.41/11 0.46/13 1.07/18 1.12/17
16.59/16 18.03/12 18.26/12 19.09/12 20.37/12 21.12/12 25.16/15 26.34/13 26.57/14
2.29/19 1.04/4 0.23/12 0.43/15 1.28/18 0.35/9 4.04/18 1.18/10 0.23/17
15 [4566] TRZASKO, Bogusław 26.59 4.18/17 5.15/17 7.36/16 8.00/16 10.07/16 10.51/16 11.27/14 12.08/10 13.28/16 14.34/17
PKO Harpagan, Gdańsk 4.18/17 0.57/11 2.21/14 0.24/7 2.07/16 0.44/14 0.36/5 0.41/9 1.20/20 1.06/14
16.56/15 19.28/19 19.47/16 20.28/16 21.47/16 22.15/16 25.09/14 26.41/15 26.59/15
2.22/17 2.32/20 0.19/2 0.41/13 1.19/9 0.28/2 2.54/9 1.32/19 0.18/6
16 [4577] KOWAL, Tomasz 27.31 6.53/21 7.59/21 10.14/21 10.35/21 12.28/21 13.14/21 13.53/21 14.33/21 15.29/21 16.32/21
12BZ 6.53/21 1.06/17 2.15/11 0.21/1* 1.53/7 0.46/17 0.39/7 0.40/5 0.56/10 1.03/10
18.35/20 20.12/20 20.33/19 21.06/19 22.24/19 23.11/19 26.08/16 27.15/16 27.31/16
2.03/9 1.37/16 0.21/7 0.33/2 1.18/7 0.47/20 2.57/11 1.07/4 0.16/1*
17 [4564] DUDA, Tomasz 28.07 3.50/12 4.53/13 7.11/12 7.43/11 9.58/11 10.41/11 11.28/15 12.18/15 13.32/18 14.49/18
UKS Traper, Złocieniec 3.50/12 1.03/14 2.18/12 0.32/20 2.15/19 0.43/12 0.47/20 0.50/19 1.14/19 1.17/20
17.13/18 19.27/18 19.52/17 20.37/17 22.01/17 22.41/17 26.26/18 27.46/17 28.07/17
2.24/18 2.14/18 0.25/14 0.45/18 1.24/14 0.40/15 3.45/16 1.20/11 0.21/12
18 [4567] LEMAŃCZYK, Dariusz 28.11 3.13/4 5.11/16 7.23/14 7.52/14 9.58/11 10.41/11 11.26/12 12.12/12 13.15/12 14.31/14
PKO Harpagan, Gdańsk 3.13/4 1.58/21 2.12/10 0.29/16 2.06/14 0.43/12 0.45/17 0.46/13 1.03/17 1.16/19
17.11/17 18.18/15 20.10/18 20.54/18 22.20/18 23.01/18 26.19/17 27.47/18 28.11/18
2.40/21 1.07/8 1.52/21 0.44/16 1.26/16 0.41/16 3.18/15 1.28/18 0.24/20
19 [4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz 28.27 3.54/14 4.41/10 8.06/18 8.29/18 10.17/17 11.05/17 11.50/17 12.36/18 13.23/14 14.33/15
HKS Azymut, Mochy 3.54/14 0.47/1* 3.25/21 0.23/3 1.48/5 0.48/19 0.45/17 0.46/13 0.47/3 1.10/15
16.32/12 18.49/16 19.11/15 20.00/15 21.22/15 21.53/15 26.48/19 28.10/19 28.27/19
1.59/6 2.17/19 0.22/8 0.49/19 1.22/11 0.31/4 4.55/20 1.22/12 0.17/3
20 [4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert 31.09 4.25/18 5.33/18 8.10/19 8.39/19 10.56/19 11.41/20 12.29/20 13.17/20 14.16/20 15.28/19
UKS Orientuś, Łódź 4.25/18 1.08/18 2.37/18 0.29/16 2.17/21 0.45/16 0.48/21 0.48/17 0.59/16 1.12/17
17.42/19 19.00/17 20.43/20 21.25/20 23.03/20 23.38/20 29.20/20 30.46/20 31.09/20
2.14/14 1.18/11 1.43/20 0.42/14 1.38/20 0.35/9 5.42/21 1.26/16 0.23/17
21 [4579] PRZYBYŁO, Tomasz 33.10 3.32/7 4.49/11 7.28/15 7.54/15 10.00/15 10.50/15 11.36/16 12.26/16 14.15/19 16.24/20
WKS Wawel, Kraków 3.32/7 1.17/20 2.39/19 0.26/12 2.06/14 0.50/20 0.46/19 0.50/19 1.49/21 2.09/21
18.44/21 21.44/21 22.28/21 23.17/21 25.07/21 27.45/21 31.49/21 32.48/21 33.10/21
2.20/16 3.00/21 0.44/17 0.49/19 1.50/21 2.38/21 4.04/18 0.59/1* 0.22/15
[4571] GIELEC, Artur NKL-bPK / 5.21/ 9.12/ 9.42/ 11.55/ 12.37/ 13.21/ 14.13/ 15.13/ 16.21/
UKS Orientuś, Łódź / / 3.51/ 0.30/ 2.13/ 0.42/ 0.44/ 0.52/ 1.00/ 1.08/
18.46/ 19.54/ 20.17/ 21.00/ 22.45/ 23.21/ 26.11/ 27.56/ 28.16/
2.25/ 1.08/ 0.23/ 0.43/ 1.45/ 0.36/ 2.50/ 1.45/ 0.20/
[4573] SZERLING, Michał DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
MKS Skarmat, Toruń / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4575] TYBURSKI, Mariusz DNF / / / / / / / / / /
2ORel. / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4576] KUCHARCZYK, Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
Kitki / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 2.4km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-37 2-45 3-57 4-60 5-65 6-39 7-55 8-62 9-41 10-63
11-32 12-38 13-56 14-46 15-50 16-99
1 [5051] STASZAK, Artur 20.37 3.07/1* 4.04/1* 4.37/1* 6.02/1* 7.33/1* 8.11/1* 9.05/1* 10.21/1* 11.11/1* 13.20/1*
UNTS, Warszawa 3.07/1* 0.57/3 0.33/1* 1.25/2 1.31/1* 0.38/1* 0.54/1* 1.16/1* 0.50/2 2.09/1*
14.13/1* 15.02/1* 16.05/1* 16.43/1* 18.58/1* 20.20/1* 20.37/1*
0.53/2 0.49/2 1.03/1* 0.38/9 2.15/1* 1.22/10 0.17/1*
2 [5053] PACHNIK, Dariusz 22.25 3.42/4 4.42/4 5.16/3 6.35/2 8.11/2 8.51/2 10.01/2 11.23/2 12.12/2 15.07/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.42/4 1.00/4 0.34/2 1.19/1* 1.36/4 0.40/2 1.10/11 1.22/7 0.49/1* 2.55/14
16.06/2 16.56/2 18.04/2 18.40/2 21.15/2 22.06/2 22.25/2
0.59/4 0.50/3 1.08/2 0.36/7 2.35/4 0.51/1* 0.19/2
3 [5052] MICHALAK, Tomasz 24.05 3.33/3 4.29/3 5.16/3 7.17/6 8.52/5 9.38/6 10.49/7 12.10/5 13.00/4 15.37/4
UNTS, Warszawa 3.33/3 0.56/2 0.47/14 2.01/13 1.35/3 0.46/8 1.11/13 1.21/4 0.50/2 2.37/10
16.49/4 17.41/4 19.05/4 19.45/4 22.13/3 23.46/3 24.05/3
1.12/11 0.52/5 1.24/10 0.40/12 2.28/3 1.33/12 0.19/2
4 [5061] GORCZYCA, Jacek 24.06 3.50/5 4.53/5 5.29/5 7.00/3 8.48/4 9.35/5 10.34/4 11.51/3 12.43/3 15.16/3
KS Hades, Poznań 3.50/5 1.03/7 0.36/5 1.31/4 1.48/10 0.47/9 0.59/4 1.17/2 0.52/4 2.33/9
16.24/3 17.20/3 18.58/3 19.29/3 22.39/4 23.46/3 24.06/4
1.08/7 0.56/6 1.38/15 0.31/1* 3.10/10 1.07/5 0.20/5
5 [5070] MADELLA, Remo 24.17 4.14/9 5.20/8 5.55/7 7.25/7 9.04/7 9.48/7 10.48/6 12.18/6 13.17/5 15.58/5
REM MAPS 4.14/9 1.06/8 0.35/4 1.30/3 1.39/5 0.44/5 1.00/6 1.30/11 0.59/6 2.41/13
17.06/6 18.03/6 19.15/6 19.52/6 22.39/4 23.51/5 24.17/5
1.08/7 0.57/8 1.12/4 0.37/8 2.47/7 1.12/6 0.26/15
6 [5066] RYCERSKI, Bogdan 24.26 3.17/2 4.17/2 5.03/2 7.05/4 8.53/6 9.33/4 10.31/3 11.52/4 14.04/7 16.18/7
KS Artemis, Wrocław 3.17/2 1.00/4 0.46/13 2.02/14 1.48/10 0.40/2 0.58/3 1.21/4 2.12/15 2.14/2
17.59/8 18.44/8 19.55/8 20.28/8 23.03/7 24.05/6 24.26/6
1.41/15 0.45/1* 1.11/3 0.33/4 2.35/4 1.02/2 0.21/7
7 [5055] URBANIAK, Krzysztof 24.32 4.14/9 5.23/10 6.00/8 7.39/8 9.27/8 10.12/8 11.16/8 12.45/7 13.45/6 16.02/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.14/9 1.09/11 0.37/7 1.39/8 1.48/10 0.45/7 1.04/9 1.29/9 1.00/7 2.17/5
17.02/5 18.00/5 19.13/5 19.51/5 22.48/6 24.07/7 24.32/7
1.00/5 0.58/9 1.13/6 0.38/9 2.57/8 1.19/9 0.25/13
8 [5057] WITKOWSKI, Adam 25.10 4.08/8 5.02/6 5.39/6 7.10/5 8.41/3 9.31/3 10.34/4 13.15/10 14.19/8 16.35/8
UKS Azymut 45, Gdynia 4.08/8 0.54/1* 0.37/7 1.31/4 1.31/1* 0.50/13 1.03/8 2.41/18 1.04/8 2.16/4
17.26/7 18.31/7 19.46/7 20.17/7 23.39/8 24.51/8 25.10/8
0.51/1* 1.05/11 1.15/8 0.31/1* 3.22/11 1.12/6 0.19/2
9 [5067] PARTTIMAA, Timo 25.35 4.07/7 5.08/7 6.05/9 8.08/11 9.52/10 10.35/9 11.34/9 12.54/8 15.06/12 17.21/10
Angelniemen Ankkuri 4.07/7 1.01/6 0.57/16 2.03/15 1.44/7 0.43/4 0.59/4 1.20/3 2.12/15 2.15/3
18.56/12 19.46/11 20.58/10 21.30/10 24.08/10 25.12/9 25.35/9
1.35/14 0.50/3 1.12/4 0.32/3 2.38/6 1.04/3 0.23/8
10 [5056] SŁOŃSKI, Marek 25.38 5.18/16 6.29/14 7.03/14 8.42/14 10.23/14 11.07/14 12.13/14 13.39/12 14.36/9 17.13/9
WKS Wawel, Kraków 5.18/16 1.11/12 0.34/2 1.39/8 1.41/6 0.44/5 1.06/10 1.26/8 0.57/5 2.37/10
18.11/9 19.07/9 20.31/9 21.04/9 24.02/9 25.18/10 25.38/10
0.58/3 0.56/6 1.24/10 0.33/4 2.58/9 1.16/8 0.20/5
11 [5063] SZCZYGIEŁ, Marcin 27.15 4.21/11 5.35/11 6.11/11 8.08/11 10.02/12 10.50/12 12.00/13 13.41/13 14.53/11 17.32/11
WKS Śląsk, Wrocław 4.21/11 1.14/13 0.36/5 1.57/12 1.54/13 0.48/11 1.10/11 1.41/12 1.12/11 2.39/12
18.42/10 19.44/10 21.06/11 21.41/11 25.10/11 26.47/11 27.15/11
1.10/10 1.02/10 1.22/9 0.35/6 3.29/12 1.37/13 0.28/16
12 [5059] GORAL, Michał 27.39 4.45/12 5.53/12 6.31/12 8.15/13 10.10/13 11.02/13 11.59/12 13.28/11 16.16/14 18.45/14
AZS UMCS, Lublin 4.45/12 1.08/10 0.38/9 1.44/11 1.55/14 0.52/15 0.57/2 1.29/9 2.48/17 2.29/7
20.30/14 21.46/14 23.00/14 23.45/14 26.11/12 27.15/12 27.39/12
1.45/16 1.16/15 1.14/7 0.45/14 2.26/2 1.04/3 0.24/12
13 [5058] ZIELIŃSKI, Paweł 28.19 4.04/6 5.22/9 6.06/10 7.49/9 9.51/9 10.41/11 11.57/11 13.41/13 14.47/10 17.47/13
KS Hades, Poznań 4.04/6 1.18/15 0.44/12 1.43/10 2.02/15 0.50/13 1.16/15 1.44/13 1.06/9 3.00/15
18.52/11 20.02/12 21.35/12 22.19/12 26.13/13 27.54/13 28.19/13
1.05/6 1.10/13 1.33/13 0.44/13 3.54/13 1.41/14 0.25/13
14 [5062] SZTRANEK, Paweł 30.05 4.48/13 5.55/13 6.34/13 8.05/10 9.52/10 10.39/10 11.41/10 13.02/9 15.12/13 17.37/12
UKS Azymut, Pabianice 4.48/13 1.07/9 0.39/11 1.31/4 1.47/9 0.47/9 1.02/7 1.21/4 2.10/14 2.25/6
19.03/13 20.14/13 21.48/13 22.33/13 27.59/14 29.42/14 30.05/14
1.26/12 1.11/14 1.34/14 0.45/14 5.26/18 1.43/15 0.23/8
15 [5060] SZURYGA, Hubert 33.47 9.08/17 10.24/17 11.02/17 12.38/17 14.22/17 15.11/17 16.26/17 18.10/17 19.16/17 21.48/15
AZS UMCS, Lublin 9.08/17 1.16/14 0.38/9 1.36/7 1.44/7 0.49/12 1.15/14 1.44/13 1.06/9 2.32/8
22.56/15 24.30/15 25.54/15 26.32/15 31.40/15 33.24/15 33.47/15
1.08/7 1.34/17 1.24/10 0.38/9 5.08/15 1.44/16 0.23/8
16 [5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz 34.02 5.08/15 6.45/16 7.34/15 10.23/15 12.53/15 14.11/16 15.35/15 17.45/16 19.00/15 22.16/16
KOS BnO, Szczecin 5.08/15 1.37/17 0.49/15 2.49/18 2.30/17 1.18/17 1.24/16 2.10/17 1.15/12 3.16/17
24.19/17 25.28/17 27.11/16 27.59/16 32.11/16 33.33/16 34.02/16
2.03/18 1.09/12 1.43/16 0.48/16 4.12/14 1.22/10 0.29/17
17 [5065] WITKOWSKI, Zbigniew 36.11 5.07/14 6.38/15 7.51/16 10.33/16 12.56/16 13.51/15 15.47/16 17.44/15 19.10/16 22.17/17
Łódź 5.07/14 1.31/16 1.13/17 2.42/17 2.23/16 0.55/16 1.56/17 1.57/15 1.26/13 3.07/16
23.48/16 25.20/16 27.20/17 28.08/17 33.17/17 35.48/17 36.11/17
1.31/13 1.32/16 2.00/17 0.48/16 5.09/17 2.31/18 0.23/8
18 [5069] MAZUREK, Jan 62.35 21.38/18 23.15/18 27.17/18 29.51/18 33.07/18 36.03/18 38.19/18 40.20/18 43.42/18 47.22/18
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 21.38/18 1.37/17 4.02/18 2.34/16 3.16/18 2.56/18 2.16/18 2.01/16 3.22/18 3.40/18
49.13/18 51.07/18 53.42/18 54.45/18 59.53/18 62.03/18 62.35/18
1.51/17 1.54/18 2.35/18 1.03/18 5.08/15 2.10/17 0.32/18
[5064] DESZCZ, Stanisław NKL-bPK / 11.35/ 12.15/ 14.14/ 16.42/ 17.39/ 19.03/ 22.59/ 25.23/ 30.09/
MKS Metalowiec, Łódź / / 0.40/ 1.59/ 2.28/ 0.57/ 1.24/ 3.56/ 2.24/ 4.46/
31.39/ 34.04/ 35.58/ 36.49/ 41.40/ 44.25/ 44.51/
1.30/ 2.25/ 1.54/ 0.51/ 4.51/ 2.45/ 0.26/
[5068] NOWACKI, Zbigniew DNF / / / / / / / / / /
Indywidualni Pomorskie / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 2.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-63 3-32 4-41 5-58 6-57 7-67 8-60 9-44 10-54
11-38 12-33 13-48 14-99
1 [5552] MŁYNARCZYK, Piotr 23.05 4.08/2 5.26/2 6.42/2 9.35/1* 11.41/1* 13.10/1* 14.03/1* 15.06/1* 17.03/1* 18.17/1*
UKS Orientuś, Łódź 4.08/2 1.18/1* 1.16/1* 2.53/1* 2.06/1* 1.29/3 0.53/2 1.03/2 1.57/1* 1.14/3
18.56/1* 19.55/1* 21.35/1* 22.44/1* 23.05/1*
0.39/1* 0.59/1* 1.40/10 1.09/1* 0.21/1*
2 [5553] WOŁOWCZYK, Marek 25.59 4.13/3 5.40/3 6.57/3 9.51/2 12.54/2 14.20/2 15.13/2 16.23/2 18.35/2 19.50/2
UNTS, Warszawa 4.13/3 1.27/4 1.17/2 2.54/2 3.03/5 1.26/2 0.53/2 1.10/4 2.12/3 1.15/5
20.36/2 21.46/2 23.46/2 25.32/2 25.59/2
0.46/3 1.10/4 2.00/4 1.46/7 0.27/7
3 [5554] CHACHURSKI, Ryszard 26.34 4.47/7 6.18/6 7.46/6 10.45/4 13.38/4 15.12/3 16.10/3 17.16/3 19.34/3 20.48/3
KU AZS WAT, Warszawa 4.47/7 1.31/5 1.28/5 2.59/3 2.53/2 1.34/4 0.58/5 1.06/3 2.18/4 1.14/3
21.30/3 22.40/3 24.42/3 26.10/3 26.34/3
0.42/2 1.10/4 2.02/5 1.28/4 0.24/3
4 [5551] NIESSNER, Piotr 28.17 4.22/4 5.43/4 8.19/7 12.56/8 15.59/8 17.16/7 18.09/6 19.09/4 21.13/4 22.23/4
WKS Wawel, Kraków 4.22/4 1.21/2 2.36/10 4.37/9 3.03/5 1.17/1* 0.53/2 1.00/1* 2.04/2 1.10/1*
23.11/4 24.15/4 26.32/4 27.55/4 28.17/4
0.48/6 1.04/2 2.17/7 1.23/3 0.22/2
5 [5555] WOŁEK, Andrzej 29.19 4.34/5 6.22/7 7.44/5 11.43/6 14.41/5 17.03/6 18.07/5 19.22/5 21.53/5 23.14/5
UNTS, Warszawa 4.34/5 1.48/7 1.22/4 3.59/8 2.58/3 2.22/8 1.04/6 1.15/5 2.31/7 1.21/7
24.01/5 25.14/5 27.17/5 28.50/5 29.19/5
0.47/5 1.13/7 2.03/6 1.33/6 0.29/8
6 [5556] PŁYTNIK, Stanisław 30.03 3.11/1* 4.33/1* 6.15/1* 9.54/3 13.04/3 16.37/4 17.24/4 19.59/7 22.29/6 23.47/6
KOS BnO, Szczecin 3.11/1* 1.22/3 1.42/7 3.39/5 3.10/7 3.33/9 0.47/1* 2.35/10 2.30/6 1.18/6
25.01/6 26.12/6 28.10/6 29.39/6 30.03/6
1.14/10 1.11/6 1.58/3 1.29/5 0.24/3
7 [5559] PRYJMA, Tomasz 30.41 6.08/9 8.12/9 9.43/9 12.50/7 15.52/7 17.56/8 19.01/8 21.27/8 23.55/8 25.08/8
UNTS, Warszawa 6.08/9 2.04/10 1.31/6 3.07/4 3.02/4 2.04/7 1.05/7 2.26/9 2.28/5 1.13/2
25.54/8 27.00/8 28.57/7 30.17/7 30.41/7
0.46/3 1.06/3 1.57/2 1.20/2 0.24/3
8 [5561] PARFIANOWICZ, Marcin 31.37 4.37/6 6.17/5 7.34/4 11.19/5 15.05/6 16.46/5 18.10/7 19.29/6 22.33/7 24.15/7
warszawa 4.37/6 1.40/6 1.17/2 3.45/7 3.46/10 1.41/5 1.24/10 1.19/6 3.04/9 1.42/8
25.12/7 26.29/7 29.07/8 31.08/8 31.37/8
0.57/7 1.17/8 2.38/9 2.01/8 0.29/8
9 [5560] DEPTULSKI, Tomasz 37.25 6.20/10 8.17/10 10.11/10 13.55/9 17.13/9 21.53/10 23.09/10 25.06/10 27.58/10 29.44/10
UNTS, Warszawa 6.20/10 1.57/8 1.54/9 3.44/6 3.18/8 4.40/10 1.16/9 1.57/8 2.52/8 1.46/9
30.42/10 32.10/10 34.44/9 37.00/9 37.25/9
0.58/8 1.28/9 2.34/8 2.16/9 0.25/6
10 [5558] KŁOS, Józef 40.33 5.11/8 7.11/8 9.04/8 13.56/10 17.41/10 19.35/9 20.49/9 22.21/9 25.47/9 27.39/9
UKS Azymut, Pabianice 5.11/8 2.00/9 1.53/8 4.52/10 3.45/9 1.54/6 1.14/8 1.32/7 3.26/10 1.52/10
28.39/9 30.19/9 37.31/10 40.04/10 40.33/10
1.00/9 1.40/10 7.12/10 2.33/10 0.29/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 2.1km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-60 3-67 4-44 5-31 6-37 7-59 8-36 9-32 10-38
11-35 12-50 13-99
1 [6061] ROUTSI, Jyrki 24.50 3.42/4 5.15/1* 6.20/1* 7.44/1* 8.30/1* 9.10/1* 11.51/1* 14.17/1* 15.58/1* 17.21/1*
Suunnistusmatkat 3.42/4 1.33/1* 1.05/3 1.24/1* 0.46/1* 0.40/2 2.41/3 2.26/4 1.41/2 1.23/5
19.17/1* 23.16/1* 24.25/1* 24.50/1*
1.56/1* 3.59/3 1.09/2 0.25/3
2 [6052] DYZIO, Włodzimierz 26.01 3.32/2 5.53/5 6.56/4 8.25/3 9.24/3 10.23/4 12.47/3 15.01/2 17.00/3 18.03/3
WKS Wawel, Kraków 3.32/2 2.21/5 1.03/2 1.29/2 0.59/4 0.59/6 2.24/10 2.14/2 1.59/3 1.03/3
20.13/3 24.04/2 25.36/2 26.01/2
2.10/4 3.51/1* 1.32/4 0.25/3
3 [6053] LECH, Bogdan 27.41 3.39/3 5.37/2 6.36/2 8.06/2 9.01/2 9.39/2 12.55/4 15.01/2 16.34/2 17.26/2
UMKS ORKAN, Ostróda 3.39/3 1.58/3 0.59/1* 1.30/3 0.55/2 0.38/1* 3.16/6 2.06/1* 1.33/1* 0.52/1*
19.33/2 25.53/3 27.17/3 27.41/3
2.07/3 6.20/10 1.24/3 0.24/1*
4 [6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof 27.57 3.23/1* 5.50/4 6.56/4 8.27/4 9.26/4 10.44/5 13.30/5 15.54/4 17.57/4 18.56/4
UMKS ORKAN, Ostróda 3.23/1* 2.27/6 1.06/4 1.31/4 0.59/4 1.18/8 2.46/4 2.24/3 2.03/4 0.59/2
20.58/4 26.25/4 27.31/4 27.57/4
2.02/2 5.27/8 1.06/1* 0.26/6
5 [6054] KROCHMAL, Grzegorz 31.40 4.12/6 6.44/7 7.57/6 9.54/6 11.49/7 12.49/7 15.56/7 18.37/5 20.45/5 22.12/5
KU AZS WAT, Warszawa 4.12/6 2.32/7 1.13/6 1.57/7 1.55/9 1.00/7 3.07/5 2.41/5 2.08/5 1.27/7
24.36/5 29.39/5 31.15/5 31.40/5
2.24/6 5.03/6 1.36/5 0.25/3
6 [6051] KRYJOMSKI, Jerzy 32.05 3.48/5 5.37/2 6.43/3 8.29/5 9.26/4 10.06/3 12.36/2 20.14/7 22.41/7 23.55/7
KS Kościelec, Chrzanów 3.48/5 1.49/2 1.06/4 1.46/5 0.57/3 0.40/2 2.30/2 7.38/10 2.27/7 1.14/4
26.07/7 30.00/6 31.41/6 32.05/6
2.12/5 3.53/2 1.41/6 0.24/1*
7 [6056] CEPURDEJ, Oleksandr 32.30 4.33/7 6.41/6 8.04/7 9.59/7 11.03/6 12.01/6 15.43/6 18.47/6 21.08/6 22.34/6
UKS Azymut 45, Gdynia 4.33/7 2.08/4 1.23/7 1.55/6 1.04/6 0.58/5 3.42/7 3.04/6 2.21/6 1.26/6
25.46/6 30.14/7 32.01/7 32.30/7
3.12/8 4.28/5 1.47/7 0.29/8
8 [6058] CZERKAWSKI, Wacław 37.43 5.33/8 8.17/9 10.00/9 12.06/8 13.27/8 14.24/8 18.24/8 21.54/8 24.32/8 26.11/8
UKS Sparta, Czyżowice 5.33/8 2.44/9 1.43/9 2.06/8 1.21/7 0.57/4 4.00/8 3.30/7 2.38/8 1.39/8
29.21/8 34.47/8 37.14/8 37.43/8
3.10/7 5.26/7 2.27/8 0.29/8
9 [6059] GALLA, Andrzej 39.47 5.34/9 8.14/8 9.57/8 12.16/9 13.45/9 15.11/9 19.37/9 23.48/9 26.51/9 28.45/9
HKS Azymut, Mochy 5.34/9 2.40/8 1.43/9 2.19/9 1.29/8 1.26/9 4.26/9 4.11/9 3.03/9 1.54/9
32.21/9 36.22/9 39.08/9 39.47/9
3.36/9 4.01/4 2.46/9 0.39/10
10 [6060] SIKORA, Tomasz 59.15 6.10/10 9.06/10 10.39/10 16.11/10 18.38/10 21.02/10 27.33/10 31.15/10 34.32/10 42.27/10
Indywidualni Zachodniopomorskie 6.10/10 2.56/10 1.33/8 5.32/10 2.27/10 2.24/10 6.31/10 3.42/8 3.17/10 7.55/10
47.30/10 53.43/10 58.47/10 59.15/10
5.03/10 6.13/9 5.04/10 0.28/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 1.6km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-52 3-41 4-58 5-44 6-54 7-38 8-56 9-35 10-50
11-99
1 [6552] HORNIK, Zbigniew 19.29 1.56/1* 3.18/2 5.45/1* 8.54/3 9.46/2 12.45/6 13.22/6 14.38/4 15.18/4 17.56/1*
LKO, Leszno 1.56/1* 1.22/4 2.27/1* 3.09/6 0.52/1* 2.59/12 0.37/1* 1.16/1* 0.40/3 2.38/1*
19.10/1* 19.29/1*
1.14/2 0.19/1*
2 [6561] RAILIMO, Matti 19.47 2.06/4 3.16/1* 5.52/3 8.38/1* 9.39/1* 10.59/1* 12.07/2 13.48/1* 14.31/1* 17.57/2
SOC Asikkala 2.06/4 1.10/1* 2.36/3 2.46/2 1.01/2 1.20/3 1.08/10 1.41/3 0.43/5 3.26/4
19.17/2 19.47/2
1.20/3 0.30/10
3 [6553] MISZEWSKI, Romuald 19.55 2.03/3 3.19/3 5.51/2 8.44/2 9.55/3 11.11/2 11.57/1* 14.38/4 15.15/3 17.57/2
Indywidualni Pomorskie 2.03/3 1.16/2 2.32/2 2.53/4 1.11/5 1.16/2 0.46/2 2.41/11 0.37/1* 2.42/2
19.30/3 19.55/3
1.33/5 0.25/3
4 [6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan 21.00 2.12/6 4.17/6 6.53/6 9.42/6 10.58/6 12.12/5 12.58/5 15.39/6 16.16/6 18.58/5
PKO Harpagan, Gdańsk 2.12/6 2.05/7 2.36/3 2.49/3 1.16/8 1.14/1* 0.46/2 2.41/11 0.37/1* 2.42/2
20.33/4 21.00/4
1.35/7 0.27/7
5 [6551] KROCHMAL, Andrzej 21.06 2.00/2 3.23/4 6.07/4 9.26/5 10.30/5 11.56/4 12.46/4 14.29/3 15.11/2 18.51/4
KOS Warszawa 2.00/2 1.23/5 2.44/5 3.19/9 1.04/3 1.26/6 0.50/4 1.43/4 0.42/4 3.40/6
20.40/5 21.06/5
1.49/8 0.26/4
6 [6556] MIENTKI, Tadeusz 22.23 2.21/9 3.38/5 6.26/5 9.07/4 10.28/4 11.52/3 12.45/3 14.24/2 15.41/5 20.47/6
UMKS ORKAN, Ostróda 2.21/9 1.17/3 2.48/6 2.41/1* 1.21/10 1.24/5 0.53/6 1.39/2 1.17/12 5.06/9
21.57/6 22.23/6
1.10/1* 0.26/4
7 [6559] GACKOWSKI, Bogdan 28.02 2.07/5 6.23/11 9.24/8 12.17/7 13.29/7 14.52/7 15.43/7 17.31/7 18.43/7 26.09/7
PKO Harpagan, Gdańsk 2.07/5 4.16/12 3.01/7 2.53/4 1.12/7 1.23/4 0.51/5 1.48/6 1.12/11 7.26/11
27.38/7 28.02/7
1.29/4 0.24/2
8 [6558] PASZYŃSKI, Józef 28.33 2.38/12 6.52/12 11.41/12 16.20/12 17.31/12 19.05/12 20.02/12 21.56/12 22.45/12 26.16/9
UKS Orientuś, Łódź 2.38/12 4.14/11 4.49/10 4.39/11 1.11/5 1.34/8 0.57/7 1.54/8 0.49/7 3.31/5
28.06/8 28.33/8
1.50/9 0.27/7
9 [6555] WIERCIŃSKI, Piotr 28.38 2.20/7 5.44/9 11.23/11 14.38/10 16.03/10 18.03/10 19.14/11 21.00/11 21.58/11 26.39/11
MKS Metalowiec, Łódź 2.20/7 3.24/9 5.39/12 3.15/7 1.25/12 2.00/10 1.11/11 1.46/5 0.58/9 4.41/8
28.12/9 28.38/9
1.33/5 0.26/4
10 [6557] OLBRYCHT, Janusz 28.51 2.33/10 6.09/10 11.18/10 15.19/11 16.26/11 18.04/11 19.01/10 20.56/10 21.56/10 26.15/8
Indywidualny Mazowsze 2.33/10 3.36/10 5.09/11 4.01/10 1.07/4 1.38/9 0.57/7 1.55/9 1.00/10 4.19/7
28.22/11 28.51/10
2.07/12 0.29/9
11 [6560] SEEFELD, Karl-Heinz 28.52 2.33/10 4.24/7 7.55/7 13.01/9 14.22/9 16.26/9 17.32/9 19.38/9 20.30/9 26.24/10
OLV Uslar 2.33/10 1.51/6 3.31/8 5.06/12 1.21/10 2.04/11 1.06/9 2.06/10 0.52/8 5.54/10
28.17/10 28.52/11
1.53/10 0.35/12
12 [6562] HANSENS, Ferdinand 29.50 2.20/7 5.10/8 9.39/9 12.56/8 14.16/8 15.45/8 16.57/8 18.48/8 19.31/8 27.20/12
TuS Bramsche 2.20/7 2.50/8 4.29/9 3.17/8 1.20/9 1.29/7 1.12/12 1.51/7 0.43/5 7.49/12
29.18/12 29.50/12
1.58/11 0.32/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-64 3-58 4-51 5-60 6-67 7-44 8-38 9-34 10-48
11-99
1 [7052] JAKIELASZEK, Ryszard 22.54 2.20/1* 4.50/1* 6.25/1* 7.50/1* 9.51/1* 11.12/1* 13.14/1* 15.09/1* 17.04/1* 21.00/1*
MKS Skarmat, Toruń 2.20/1* 2.30/1* 1.35/1* 1.25/1* 2.01/1* 1.21/1* 2.02/1* 1.55/1* 1.55/1* 3.56/2
22.31/1* 22.54/1*
1.31/1* 0.23/1*
2 [7051] KMIECIŃSKI, Józef 29.21 3.33/3 6.52/2 11.25/2 13.11/2 15.16/2 16.45/2 18.55/2 21.13/2 23.23/2 26.50/2
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.33/3 3.19/2 4.33/3 1.46/2 2.05/2 1.29/2 2.10/2 2.18/2 2.10/2 3.27/1*
28.55/2 29.21/2
2.05/2 0.26/2
3 [7053] WOŹNIAK, Henryk 34.29 3.29/2 7.42/3 11.30/3 13.43/3 16.26/3 18.20/3 21.11/3 23.56/3 26.23/3 30.41/3
UMKS ORKAN, Ostróda 3.29/2 4.13/3 3.48/2 2.13/3 2.43/3 1.54/3 2.51/3 2.45/3 2.27/3 4.18/3
33.43/3 34.29/3
3.02/3 0.46/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-61 3-51 4-44 5-32 6-54 7-38 8-33 9-56 10-48
11-99
1 [7553] PAAVOLA, Vesa 25.40 4.45/2 7.21/2 10.38/2 12.20/2 15.20/1* 16.01/1* 17.18/2 19.02/2 19.34/2 23.13/1*
Epilän Esa 4.45/2 2.36/2 3.17/3 1.42/1* 3.00/2 0.41/2 1.17/2 1.44/2 0.32/2 3.39/1*
25.16/1* 25.40/1*
2.03/2 0.24/1*
2 [7551] WASILEWSKI, Stanisław 26.25 3.18/1* 5.26/1* 7.03/1* 9.05/1* 15.50/2 16.25/2 17.13/1* 18.21/1* 18.47/1* 24.35/2
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.18/1* 2.08/1* 1.37/1* 2.02/3 6.45/3 0.35/1* 0.48/1* 1.08/1* 0.26/1* 5.48/2
26.01/2 26.25/2
1.26/1* 0.24/1*
3 [7552] TEPPO, Jaakko 36.38 5.30/3 8.41/3 11.47/3 13.43/3 16.36/3 17.21/3 19.08/3 21.09/3 21.58/3 32.24/3
Aron Haka 5.30/3 3.11/3 3.06/2 1.56/2 2.53/1* 0.45/3 1.47/3 2.01/3 0.49/3 10.26/3
35.54/3 36.38/3
3.30/3 0.44/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-61 3-51 4-44 5-32 6-54 7-38 8-33 9-56 10-48
11-99
1 [8051] PAAVOLA, Seppo 28.20 5.29/1* 8.09/1* 10.41/1* 12.21/1* 14.33/1* 15.14/1* 16.31/1* 18.12/1* 18.45/1* 25.04/1*
Epilän Esa 5.29/1* 2.40/1* 2.32/1* 1.40/1* 2.12/1* 0.41/1* 1.17/1* 1.41/1* 0.33/1* 6.19/1*
27.42/1* 28.20/1*
2.38/1* 0.38/1*
2 [8052] KALNINS, Andris 72.09 12.04/2 17.44/2 23.22/2 26.50/2 33.46/2 35.02/2 38.16/2 42.22/2 43.30/2 57.32/2
OK Seniors Riga 12.04/2 5.40/2 5.38/2 3.28/2 6.56/2 1.16/2 3.14/2 4.06/2 1.08/2 14.02/2
70.34/2 72.09/2
13.02/2 1.35/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 2.1km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-60 3-67 4-57 5-44 6-37 7-59 8-36 9-32 10-38
11-35 12-50 13-99
1 [208] PARFIANOWICZ, Adam 0b.PK 25.12 3.06/1* 4.28/1* 5.34/1* 6.24/1* 7.30/1* 9.09/1* 11.55/1* 14.17/1* 16.14/1* 17.51/1*
Warszawa 3.06/1* 1.22/1* 1.06/1* 0.50/1* 1.06/8 1.39/1* 2.46/2 2.22/1* 1.57/1* 1.37/6
20.00/1* 23.17/1* 24.50/1* 25.12/1*
2.09/1* 3.17/1* 1.33/2 0.22/2
2 [1480] GOŁACKI, Piotr 0b.PK 34.59 3.50/3 5.17/3 6.39/3 9.10/4 9.55/3 11.57/3 15.17/2 18.15/2 21.00/2 22.46/2
UKS Orientuś, Łódź 3.50/3 1.27/2 1.22/5 2.31/14 0.45/1* 2.02/2 3.20/4 2.58/3 2.45/3 1.46/7
26.29/2 32.49/2 34.39/2 34.59/2
3.43/5 6.20/11 1.50/4 0.20/1*
3 [207] RUTKOWSKI, Remigiusz 0b.PK 35.52 3.31/2 5.11/2 6.29/2 7.36/2 8.30/2 11.19/2 15.32/3 23.20/3 25.39/3 27.10/3
UKS Siódemka, Rumia 3.31/2 1.40/3 1.18/4 1.07/2 0.54/3 2.49/6 4.13/6 7.48/15 2.19/2 1.31/2
29.27/3 33.22/3 35.22/3 35.52/3
2.17/2 3.55/2 2.00/5 0.30/8
4 [206] RYGIEL, Ryszard 0b.PK 37.07 4.23/4 6.33/4 7.42/4 9.08/3 10.12/4 13.48/4 16.28/4 23.27/4 26.35/4 28.00/4
WKS Wawel, Kraków 4.23/4 2.10/5 1.09/3 1.26/4 1.04/7 3.36/11 2.40/1* 6.59/14 3.08/4 1.25/1*
30.26/4 35.20/4 36.44/4 37.07/4
2.26/3 4.54/5 1.24/1* 0.23/3
5 [221] CHACHURSKA, Magdalena 0b.PK 50.21 6.45/7 9.54/6 11.57/7 13.41/7 15.14/7 19.06/6 24.10/7 28.29/7 32.15/6 35.05/5
KU AZS WAT 6.45/7 3.09/9 2.03/11 1.44/9 1.33/15 3.52/12 5.04/9 4.19/5 3.46/7 2.50/11
39.36/5 47.30/6 49.52/5 50.21/5
4.31/12 7.54/14 2.22/6 0.29/7
6 [218] EMILEWICZ, Irena 0b.PK 51.22 6.07/5 9.43/5 11.25/5 12.54/5 14.13/5 17.08/5 22.10/5 26.28/5 31.12/5 35.46/6
WKS Wawel, Kraków 6.07/5 3.36/11 1.42/8 1.29/6 1.19/12 2.55/7 5.02/8 4.18/4 4.44/10 4.34/14
40.19/6 48.22/7 50.48/6 51.22/6
4.33/13 8.03/15 2.26/7 0.34/10
7 [213] ŁUGOM, Andrzej 0b.PK 55.43 9.38/11 12.35/11 14.26/10 16.14/10 17.41/11 20.15/8 28.11/9 33.07/8 37.47/8 39.49/7
Indywidualnie SZCZECINEK 9.38/11 2.57/8 1.51/10 1.48/10 1.27/14 2.34/3 7.56/15 4.56/10 4.40/9 2.02/9
43.52/8 50.43/8 55.05/8 55.43/8
4.03/10 6.51/12 4.22/10 0.38/14
8 [212] ŁUGOM, Elżbieta 0b.PK 55.45 9.56/14 12.47/12 14.36/11 16.18/11 17.40/10 20.36/9 27.43/8 33.13/9 37.51/10 39.56/8
Indywidualnie SZCZECINEK 9.56/14 2.51/6 1.49/9 1.42/8 1.22/13 2.56/8 7.07/13 5.30/12 4.38/8 2.05/10
43.56/9 51.03/9 55.08/9 55.45/9
4.00/8 7.07/13 4.05/9 0.37/12
9 [215] KACZYŃSKA, Ewelina 0b.PK 57.12 9.49/12 11.52/10 12.58/8 14.19/8 15.21/8 25.17/12 29.48/10 34.12/10 37.48/9 45.11/10
PKO Harpagan, Gdańsk 9.49/12 2.03/4 1.06/1* 1.21/3 1.02/5 9.56/14 4.31/7 4.24/8 3.36/6 7.23/16
48.55/10 55.13/11 56.46/10 57.12/10
3.44/6 6.18/10 1.33/2 0.26/4
10 [219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna 0b.PK 65.29 6.24/6 10.07/7 11.40/6 13.34/6 14.46/6 29.29/14 33.24/14 45.19/16 48.53/14 50.25/14
HKS Azymut, Mochy 6.24/6 3.43/13 1.33/7 1.54/12 1.12/10 14.43/16 3.55/5 11.55/16 3.34/5 1.32/3
54.16/14 59.52/14 64.55/11 65.29/11
3.51/7 5.36/9 5.03/11 0.34/10
11 [202] WAŚKO, Bogna 0b.PK 65.37 6.58/8 10.32/8 17.46/13 19.40/12 20.43/12 24.12/10 30.26/11 34.46/11 43.54/11 45.29/11
UKS Arkady, Raszków 6.58/8 3.34/10 7.14/14 1.54/12 1.03/6 3.29/9 6.14/12 4.20/6 9.08/16 1.35/5
49.59/11 54.55/10 65.04/12 65.37/12
4.30/11 4.56/7 10.09/15 0.33/9
12 [201] WAŚKO, Donata 0b.PK 67.38 7.07/9 10.48/9 18.21/14 19.48/13 20.58/13 24.32/11 30.37/12 35.22/12 44.29/12 46.17/12
UKS Arkady, Raszków 7.07/9 3.41/12 7.33/15 1.27/5 1.10/9 3.34/10 6.05/10 4.45/9 9.07/14 1.48/8
50.19/12 55.38/12 66.47/13 67.38/13
4.02/9 5.19/8 11.09/16 0.51/15
13 [216] GOŚCINIAK, Karolina 0b.PK 68.16 9.04/10 13.12/13 20.15/16 21.51/14 23.04/14 25.52/13 33.00/13 37.21/13 46.28/13 48.01/13
UKS Arkady, Raszków 9.04/10 4.08/14 7.03/13 1.36/7 1.13/11 2.48/5 7.08/14 4.21/7 9.07/14 1.33/4
52.39/13 57.33/13 67.39/14 68.16/14
4.38/14 4.54/5 10.06/14 0.37/12
14 MRZGŁÓD, Kuba 0b.PK 73.50 11.09/15 14.05/14 15.27/12 23.21/16 24.11/15 35.14/16 41.21/16 44.16/14 49.05/15 53.20/15
11.09/15 2.56/7 1.22/5 7.54/16 0.50/2 11.03/15 6.07/11 2.55/2 4.49/11 4.15/13
63.21/16 68.11/15 73.22/15 73.50/15
10.01/16 4.50/4 5.11/12 0.28/6
15 [205] SOCHA, Stanisław 0b.PK 80.32 11.39/16 15.52/15 19.06/15 22.39/15 25.10/16 30.02/15 38.21/15 44.39/15 52.37/16 55.56/16
Indywidualnie 11.39/16 4.13/15 3.14/12 3.33/15 2.31/16 4.52/13 8.19/16 6.18/13 7.58/13 3.19/12
61.14/15 71.02/16 79.26/16 80.32/16
5.18/15 9.48/16 8.24/13 1.06/16
16 [203] SZOTA, Katarzyna 1b.PK 51.23 9.53/13 / 13.59/9 15.52/9 16.50/9 19.35/7 22.50/6 28.15/6 33.57/7 39.59/9
WKS Wawel, Kraków 9.53/13 / / 1.53/11 0.58/4 2.45/4 3.15/3 5.25/11 5.42/12 6.02/15
43.14/7 47.25/5 50.56/7 51.23/7
3.15/4 4.11/3 3.31/8 0.27/5
[204] SUCHENIA, Iwona NKL / / / / / / / / / /
RUNPASSION.PL / 1.49/ 1.23/ 1.06/ 0.50/ 1.31/ 2.58/ 8.04/ 2.37/ 4.32/
/ / / /
8.26/ 4.06/ 1.25/ 0.22/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-45 3-57 4-49 5-44 6-63 7-52 8-48 9-50 10-70
11-99
1 [1001] KACZYŃSKA, Amelia 21.04 4.37/1* 5.29/1* 7.50/1* 8.25/1* 9.27/1* 11.53/2 16.26/2 18.24/1* 19.11/1* 20.02/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 4.37/1* 0.52/1* 2.21/6 0.35/2 1.02/7 2.26/8 4.33/7 1.58/2 0.47/5 0.51/3
20.43/1* 21.04/1*
0.41/2 0.21/3
2 [1004] JANAS, Agnieszka 21.42 4.48/2 6.14/2 7.50/1* 8.57/2 9.49/2 11.25/1* 13.21/1* 18.49/2 19.36/2 20.41/2
UKS Kometa, Gliwice 4.48/2 1.26/8 1.36/3 1.07/5 0.52/5 1.36/4 1.56/1* 5.28/13 0.47/5 1.05/7
21.24/2 21.42/2
0.43/4 0.18/1*
3 [1002] TRZASKO, Martyna 22.21 5.12/4 6.30/3 8.50/3 9.20/3 10.24/3 12.54/3 17.26/3 19.25/3 20.11/3 21.21/3
PKO Harpagan, Gdańsk 5.12/4 1.18/3 2.20/5 0.30/1* 1.04/8 2.30/10 4.32/6 1.59/3 0.46/4 1.10/9
22.01/3 22.21/3
0.40/1* 0.20/2
4 [1016] WALAŚ, Emilia 25.17 6.20/6 7.40/6 10.01/4 11.16/4 13.17/4 14.33/4 18.49/4 21.10/4 22.14/4 23.49/4
WKS Wawel, Kraków 6.20/6 1.20/5 2.21/6 1.15/9 2.01/11 1.16/2 4.16/3 2.21/7 1.04/10 1.35/14
24.54/4 25.17/4
1.05/12 0.23/6
5 [1014] WEJTKO, Paula 26.14 7.18/9 8.39/8 10.58/5 12.13/5 14.15/5 15.26/5 19.48/5 22.11/5 23.12/5 24.46/5
UMKS, Kwidzyn 7.18/9 1.21/6 2.19/4 1.15/9 2.02/12 1.11/1* 4.22/4 2.23/8 1.01/9 1.34/13
25.51/5 26.14/5
1.05/12 0.23/6
6 [1005] MARCINIAK, Alicja 28.41 9.12/11 10.34/10 17.44/11 18.19/11 19.16/11 20.42/7 22.53/6 25.01/6 26.05/6 27.27/6
UMKS, Kwidzyn 9.12/11 1.22/7 7.10/15 0.35/2 0.57/6 1.26/3 2.11/2 2.08/5 1.04/10 1.22/10
28.17/6 28.41/6
0.50/8 0.24/10
7 [1003] OSAK, Zuzanna 40.37 9.00/10 11.39/12 14.36/9 16.49/9 19.05/10 21.28/10 30.36/7 35.06/7 36.48/7 38.58/7
UKS Traper, Złocieniec 9.00/10 2.39/14 2.57/10 2.13/13 2.16/13 2.23/7 9.08/9 4.30/12 1.42/14 2.10/16
40.07/7 40.37/7
1.09/15 0.30/17
8 [1007] OLIINYK, Arina 41.17 9.34/12 11.20/11 14.01/8 15.03/6 18.45/9 21.12/9 35.36/10 37.19/9 38.13/9 39.46/8
WKS Wawel, Kraków 9.34/12 1.46/11 2.41/8 1.02/4 3.42/17 2.27/9 14.24/11 1.43/1* 0.54/7 1.33/12
40.50/8 41.17/8
1.04/11 0.27/14
9 [1009] PRZYWORSKA, Barbara 43.00 12.04/13 15.07/15 16.00/10 17.14/10 18.27/8 23.10/11 38.09/13 40.16/11 40.57/11 41.49/9
HKS Azymut, Mochy 12.04/13 3.03/15 0.53/1* 1.14/7 1.13/10 4.43/16 14.59/12 2.07/4 0.41/3 0.52/4
42.38/9 43.00/9
0.49/7 0.22/4
9 [1012] FANKIDEJSKA, Julia 43.00 7.09/8 9.43/9 23.30/17 25.12/16 27.44/17 29.23/17 33.54/9 38.15/10 40.29/10 41.56/10
UKS Włóczykij, Osiek 7.09/8 2.34/13 13.47/16 1.42/12 2.32/14 1.39/6 4.31/5 4.21/11 2.14/15 1.27/11
42.38/9 43.00/9
0.42/3 0.22/4
11 [1010] GUMULA, Weronika 44.55 12.58/15 16.07/16 19.03/12 20.35/12 23.30/13 26.39/12 32.52/8 35.50/8 37.00/8 43.20/11
WKS Wawel, Kraków 12.58/15 3.09/17 2.56/9 1.32/11 2.55/15 3.09/12 6.13/8 2.58/10 1.10/13 6.20/17
44.26/11 44.55/11
1.06/14 0.29/16
12 [1011] GORZELNIAK, Maja 45.01 5.01/3 7.23/5 22.18/16 23.32/14 26.45/16 28.21/14 39.46/14 42.17/12 42.57/12 43.44/12
HKS Azymut, Mochy 5.01/3 2.22/12 14.55/17 1.14/7 3.13/16 1.36/4 11.25/10 2.31/9 0.40/2 0.47/2
44.38/12 45.01/12
0.54/9 0.23/6
13 [1013] DOBRZYŃSKA, Nina 47.02 16.02/17 19.08/17 20.05/13 21.17/13 22.29/12 27.12/13 42.13/15 44.21/13 45.00/13 45.44/13
HKS Azymut, Mochy 16.02/17 3.06/16 0.57/2 1.12/6 1.12/9 4.43/16 15.01/13 2.08/5 0.39/1* 0.44/1*
46.38/13 47.02/13
0.54/9 0.24/10
14 [1006] OLIINYK, Hanna 59.38 5.26/5 7.01/4 11.15/6 15.43/7 16.18/6 19.41/6 36.51/11 50.51/14 54.17/14 55.11/14
WKS Wawel, Kraków 5.26/5 1.35/9 4.14/12 4.28/15 0.35/1* 3.23/14 17.10/16 14.00/14 3.26/16 0.54/5
59.10/14 59.38/14
3.59/16 0.28/15
15 [1008] BISKUPSKA, Maria 61.44 6.24/7 8.03/7 12.12/7 16.39/8 17.14/7 20.44/8 37.42/12 58.21/15 59.29/15 60.36/15
WKS Wawel, Kraków 6.24/7 1.39/10 4.09/11 4.27/14 0.35/1* 3.30/15 16.58/14 20.39/17 1.08/12 1.07/8
61.21/15 61.44/15
0.45/5 0.23/6
16 [1017] PRZYBYŁO, Julia 70.14 13.05/16 14.13/14 21.03/15 25.46/17 26.22/15 29.19/16 46.47/17 60.49/16 64.16/16 65.10/16
WKS Wawel, Kraków 13.05/16 1.08/2 6.50/14 4.43/17 0.36/3 2.57/11 17.28/17 14.02/15 3.27/17 0.54/5
69.48/16 70.14/16
4.38/17 0.26/12
17 [1015] WALAŚ, Olga 70.39 12.16/14 13.35/13 20.10/14 24.44/15 25.24/14 28.46/15 45.44/16 66.19/17 67.18/17 69.26/17
WKS Wawel, Kraków 12.16/14 1.19/4 6.35/13 4.34/16 0.40/4 3.22/13 16.58/14 20.35/16 0.59/8 2.08/15
70.13/17 70.39/17
0.47/6 0.26/12
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12 1.6km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-61 3-51 4-44 5-32 6-54 7-38 8-33 9-56 10-48
11-50 12-70 13-99
1 [1204] NIKOŁAJUK, Martyna 14.01 2.42/2 4.09/2 5.37/2 6.36/1* 7.42/1* 8.06/1* 8.42/1* 9.35/1* 9.55/1* 12.12/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.42/2 1.27/2 1.28/1* 0.59/2 1.06/3 0.24/2 0.36/1* 0.53/1* 0.20/2 2.17/1*
12.43/1* 13.11/1* 13.42/1* 14.01/1*
0.31/3 0.28/1* 0.31/2 0.19/7
2 [1203] DUDA, Kornelia 15.39 2.42/2 4.20/3 6.02/3 7.03/2 8.32/2 8.58/2 9.39/2 10.35/2 10.56/2 13.39/2
UKS Traper, Złocieniec 2.42/2 1.38/5 1.42/8 1.01/3 1.29/8 0.26/4 0.41/5 0.56/2 0.21/5 2.43/10
14.10/2 14.45/2 15.20/2 15.39/2
0.31/3 0.35/7 0.35/5 0.19/7
3 [1201] WYSOCKA, Michalina 16.32 2.35/1* 3.56/1* 5.31/1* 7.21/5 9.01/6 9.29/4 10.12/4 11.28/4 11.57/5 14.20/3
MKS MOS, Wrocław 2.35/1* 1.21/1* 1.35/5 1.50/24 1.40/10 0.28/9 0.43/9 1.16/16 0.29/15 2.23/3
15.04/3 15.40/3 16.14/3 16.32/3
0.44/18 0.36/8 0.34/4 0.18/3
4 [1205] HETNAR, Oliwia 16.58 3.13/10 4.45/6 6.16/6 7.36/6 8.35/4 10.50/8 11.31/8 12.29/7 12.54/7 15.11/4
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.13/10 1.32/3 1.31/2 1.20/12 0.59/1* 2.15/29 0.41/5 0.58/3 0.25/9 2.17/1*
15.39/4 16.10/4 16.38/4 16.58/4
0.28/1* 0.31/2 0.28/1* 0.20/13
5 [1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna 17.36 3.17/13 4.58/11 6.37/8 8.22/11 10.06/10 10.31/7 11.14/7 12.30/8 12.57/8 15.22/5
UMKS, Kwidzyn 3.17/13 1.41/8 1.39/6 1.45/22 1.44/16 0.25/3 0.43/9 1.16/16 0.27/11 2.25/4
16.05/6 16.41/5 17.19/5 17.36/5
0.43/17 0.36/8 0.38/11 0.17/1*
6 [1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena 18.37 3.13/10 4.53/9 6.24/7 7.18/4 8.33/3 9.00/3 9.45/3 10.54/3 11.17/3 16.38/9
HKS Azymut, Mochy 3.13/10 1.40/7 1.31/2 0.54/1* 1.15/4 0.27/6 0.45/11 1.09/7 0.23/7 5.21/26
17.08/8 17.40/6 18.19/6 18.37/6
0.30/2 0.32/3 0.39/12 0.18/3
7 [1207] GROCHAL, Nina 18.56 2.47/4 4.26/4 6.09/5 8.00/9 9.36/7 11.53/14 12.38/13 13.36/12 14.06/11 16.35/8
KS Kościelec, Chrzanów 2.47/4 1.39/6 1.43/9 1.51/25 1.36/9 2.17/31 0.45/11 0.58/3 0.30/18 2.29/7
17.19/9 17.58/7 18.34/7 18.56/7
0.44/18 0.39/11 0.36/7 0.22/22
8 [1211] TRELA, Wanessa 18.59 3.00/6 4.55/10 6.43/10 8.13/10 10.51/14 11.30/12 12.12/11 13.18/11 13.47/10 16.17/7
UKS Traper, Złocieniec 3.00/6 1.55/16 1.48/11 1.30/17 2.38/25 0.39/18 0.42/7 1.06/5 0.29/15 2.30/8
16.59/7 17.59/8 18.42/8 18.59/8
0.42/15 1.00/23 0.43/20 0.17/1*
9 [1219] GORZELNIAK, Zofia 19.08 3.43/21 5.44/19 7.42/17 9.51/23 11.09/16 12.07/17 12.46/14 13.57/14 14.17/12 17.00/10
HKS Azymut, Mochy 3.43/21 2.01/19 1.58/17 2.09/29 1.18/6 0.58/25 0.39/4 1.11/12 0.20/2 2.43/10
17.31/10 18.10/9 18.46/9 19.08/9
0.31/3 0.39/11 0.36/7 0.22/22
10 [1215] WÓJTOWICZ, Hanna 19.44 3.28/18 5.22/13 7.22/14 9.04/17 10.54/15 11.23/11 12.48/16 13.58/16 14.24/15 17.16/12
UNTS, Warszawa 3.28/18 1.54/15 2.00/20 1.42/19 1.50/17 0.29/12 1.25/31 1.10/10 0.26/10 2.52/12
17.56/11 18.35/10 19.23/10 19.44/10
0.40/14 0.39/11 0.48/23 0.21/19
11 [1213] RYCHŁOWSKA, Julia 19.59 4.24/25 6.07/22 8.01/21 9.26/18 10.28/12 12.24/18 13.22/18 14.28/17 15.07/17 17.35/14
KS Kościelec, Chrzanów 4.24/25 1.43/10 1.54/14 1.25/14 1.02/2 1.56/28 0.58/23 1.06/5 0.39/22 2.28/6
18.29/14 19.08/14 19.41/12 19.59/11
0.54/26 0.39/11 0.33/3 0.18/3
12 [1208] HEBDA, Julia 20.01 3.03/7 4.51/7 6.46/12 7.54/8 9.36/7 10.04/6 10.49/6 12.00/6 12.20/6 17.44/15
KS Kościelec, Chrzanów 3.03/7 1.48/12 1.55/16 1.08/8 1.42/15 0.28/9 0.45/11 1.11/12 0.20/2 5.24/27
18.17/13 18.57/12 19.37/11 20.01/12
0.33/8 0.40/15 0.40/15 0.24/26
13 [1223] BOHNE, Amelia 20.06 2.51/5 4.28/5 6.08/4 7.14/3 8.55/5 9.37/5 10.19/5 11.28/4 11.56/4 15.33/6
HKS Azymut, Mochy 2.51/5 1.37/4 1.40/7 1.06/6 1.41/13 0.42/21 0.42/7 1.09/7 0.28/13 3.37/17
16.04/5 18.53/11 19.46/13 20.06/13
0.31/3 2.49/31 0.53/26 0.20/13
14 [1212] MARCINIAK, Klaudia 20.08 3.41/19 5.36/18 7.27/15 8.32/12 9.48/9 11.38/13 12.31/12 13.51/13 14.19/13 17.13/11
UMKS, Kwidzyn 3.41/19 1.55/16 1.51/12 1.05/4 1.16/5 1.50/27 0.53/19 1.20/20 0.28/13 2.54/13
18.00/12 19.02/13 19.46/13 20.08/14
0.47/22 1.02/24 0.44/21 0.22/22
15 [1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena 20.16 3.24/15 5.10/12 6.43/10 8.45/14 10.09/11 11.10/10 11.48/9 13.17/10 14.57/16 17.24/13
UKS Traper, Złocieniec 3.24/15 1.46/11 1.33/4 2.02/27 1.24/7 1.01/26 0.38/2 1.29/22 1.40/31 2.27/5
18.48/15 19.22/15 19.58/15 20.16/15
1.24/31 0.34/5 0.36/7 0.18/3
16 [1209] ROMBEL, Gabriela 20.51 3.49/22 5.55/21 7.49/20 8.55/16 10.35/13 11.01/9 11.51/10 13.04/9 13.23/9 18.42/17
UMKS, Kwidzyn 3.49/22 2.06/21 1.54/14 1.06/6 1.40/10 0.26/4 0.50/17 1.13/14 0.19/1* 5.19/25
19.18/17 19.55/16 20.31/16 20.51/16
0.36/12 0.37/10 0.36/7 0.20/13
17 [1222] PATEREK, Hanna 21.01 3.10/9 4.52/8 6.39/9 7.44/7 13.14/25 14.06/25 14.44/25 15.53/25 16.17/24 18.55/18
HKS Azymut, Mochy 3.10/9 1.42/9 1.47/10 1.05/4 5.30/29 0.52/24 0.38/2 1.09/7 0.24/8 2.38/9
19.26/18 20.06/17 20.41/17 21.01/17
0.31/3 0.40/15 0.35/5 0.20/13
18 [1216] WOJCZYK, Zofia 21.37 3.20/14 5.22/13 7.21/13 8.40/13 11.53/21 12.30/20 13.25/19 14.42/18 15.16/18 18.23/16
UKS Orientuś, Łódź 3.20/14 2.02/20 1.59/18 1.19/11 3.13/27 0.37/16 0.55/21 1.17/18 0.34/20 3.07/15
19.05/16 20.37/18 21.16/18 21.37/18
0.42/15 1.32/28 0.39/12 0.21/19
19 [1210] PODGÓRSKA, Gabriela 21.42 4.47/26 6.53/25 8.45/24 9.53/24 11.34/19 12.02/15 12.47/15 13.57/14 14.19/13 19.36/21
KS Kościelec, Chrzanów 4.47/26 2.06/21 1.52/13 1.08/8 1.41/13 0.28/9 0.45/11 1.10/10 0.22/6 5.17/24
20.10/20 20.44/19 21.23/19 21.42/19
0.34/9 0.34/5 0.39/12 0.19/7
20 [1221] IWANOWSKA, Michalina 22.11 3.25/16 5.35/17 7.42/17 8.54/15 12.07/22 12.50/21 14.09/22 15.38/22 16.10/22 19.19/19
KOS BnO, Szczecin 3.25/16 2.10/24 2.07/22 1.12/10 3.13/27 0.43/22 1.19/29 1.29/22 0.32/19 3.09/16
20.16/21 21.07/20 21.47/20 22.11/20
0.57/28 0.51/20 0.40/15 0.24/26
21 [1214] SANDOMIERSKA, Iga 22.14 3.15/12 5.26/15 7.32/16 9.34/19 11.14/17 13.29/24 14.26/24 15.48/24 16.15/23 19.21/20
UMKS, Kwidzyn 3.15/12 2.11/25 2.06/21 2.02/27 1.40/10 2.15/29 0.57/22 1.22/21 0.27/11 3.06/14
20.08/19 21.07/20 21.49/21 22.14/21
0.47/22 0.59/22 0.42/19 0.25/28
22 [1225] BREKSA, Blanka 22.17 3.51/23 5.51/20 8.09/22 9.37/21 11.52/20 12.25/19 13.19/17 14.49/19 15.28/19 19.42/22
WKS Wawel, Kraków 3.51/23 2.00/18 2.18/24 1.28/15 2.15/23 0.33/14 0.54/20 1.30/25 0.39/22 4.14/20
20.28/22 21.16/22 21.57/22 22.17/22
0.46/20 0.48/18 0.41/18 0.20/13
23 [1229] SEWERYN, Weronika 22.41 4.22/24 6.14/24 8.13/23 9.48/22 12.45/24 13.06/22 14.24/23 15.38/22 16.22/25 20.04/23
HKS Azymut, Mochy 4.22/24 1.52/14 1.59/18 1.35/18 2.57/26 0.21/1* 1.18/28 1.14/15 0.44/26 3.42/18
20.54/23 21.42/23 22.22/23 22.41/23
0.50/24 0.48/18 0.40/15 0.19/7
24 [1226] DEPTA, Helena 24.20 5.59/27 7.48/26 10.07/26 11.35/26 13.43/26 14.23/26 15.09/26 16.47/26 17.29/26 21.41/25
WKS Wawel, Kraków 5.59/27 1.49/13 2.19/25 1.28/15 2.08/20 0.40/20 0.46/15 1.38/28 0.42/25 4.12/19
22.34/25 23.14/25 24.00/24 24.20/24
0.53/25 0.40/15 0.46/22 0.20/13
25 [1232] WITKOWSKA, Agata 25.51 3.25/16 5.33/16 7.47/19 9.35/20 11.31/18 12.02/15 13.26/20 14.59/20 15.34/20 22.49/26
Łódź 3.25/16 2.08/23 2.14/23 1.48/23 1.56/18 0.31/13 1.24/30 1.33/27 0.35/21 7.15/28
23.35/26 24.29/26 25.29/25 25.51/25
0.46/20 0.54/21 1.00/30 0.22/22
26 [1224] WAŚKO, Anna 25.57 3.04/8 6.10/23 9.02/25 10.26/25 12.38/23 13.15/23 14.04/21 15.21/21 15.50/21 20.35/24
UKS Arkady, Raszków 3.04/8 3.06/26 2.52/28 1.24/13 2.12/22 0.37/16 0.49/16 1.17/18 0.29/15 4.45/22
21.09/24 21.42/23 25.31/26 25.57/26
0.34/9 0.33/4 3.49/31 0.26/31
27 [1227] MARSZAŁEK, Marta 26.26 3.42/20 7.59/27 10.35/27 12.18/27 14.40/27 15.27/27 16.25/27 17.54/27 18.34/27 23.39/27
UKS Azymut 45, Gdynia 3.42/20 4.17/30 2.36/26 1.43/20 2.22/24 0.47/23 0.58/23 1.29/22 0.40/24 5.05/23
24.14/27 25.19/27 26.07/27 26.26/27
0.35/11 1.05/25 0.48/23 0.19/7
28 [1230] DZIK, Zofia 30.07 6.39/28 9.51/28 14.05/28 15.48/28 17.54/28 18.29/28 19.20/28 20.52/28 21.44/28 26.01/28
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.39/28 3.12/27 4.14/30 1.43/20 2.06/19 0.35/15 0.51/18 1.32/26 0.52/27 4.17/21
26.55/28 28.50/28 29.46/28 30.07/28
0.54/26 1.55/30 0.56/29 0.21/19
29 [1234] GOŚCINIAK, Wiktoria 40.06 7.12/29 14.54/31 17.42/31 19.35/31 21.45/29 22.24/29 23.23/29 25.06/29 26.09/29 37.01/29
UKS Arkady, Raszków 7.12/29 7.42/31 2.48/27 1.53/26 2.10/21 0.39/18 0.59/25 1.43/29 1.03/28 10.52/29
37.40/29 38.52/29 39.47/29 40.06/29
0.39/13 1.12/26 0.55/27 0.19/7
30 [1231] SUCHARZEWSKA, Zofia 48.54 7.33/30 10.47/29 15.10/29 17.55/29 24.45/30 25.12/30 26.22/30 29.29/30 30.43/30 45.21/30
KOS BnO, Szczecin 7.33/30 3.14/28 4.23/31 2.45/31 6.50/30 0.27/6 1.10/27 3.07/30 1.14/29 14.38/31
46.22/30 47.41/30 48.29/30 48.54/30
1.01/29 1.19/27 0.48/23 0.25/28
31 [1233] TRZECIAK, Klaudia 50.25 9.48/31 13.16/30 16.37/30 18.57/30 25.47/31 26.14/31 27.23/31 30.31/31 31.45/31 46.21/31
UKS Arkady, Raszków 9.48/31 3.28/29 3.21/29 2.20/30 6.50/30 0.27/6 1.09/26 3.08/31 1.14/29 14.36/30
47.29/31 49.05/31 50.00/31 50.25/31
1.08/30 1.36/29 0.55/27 0.25/28
[1217] BISKUPSKA, Małgorzata NKL-bPK 3.29/ 5.10/ 6.50/ 7.53/ / 14.13/ 14.56/ 15.59/ 16.21/ 18.48/
WKS Wawel, Kraków 3.29/ 1.41/ 1.40/ 1.03/ / / 0.43/ 1.03/ 0.22/ 2.27/
19.20/ 20.02/ 20.40/ 21.02/
0.32/ 0.42/ 0.38/ 0.22/
[1220] SZYMAŃSKA, Julia NKL-bPK 5.29/ 7.16/ / 11.02/ 12.15/ 13.14/ 13.57/ 15.03/ 17.00/ 19.35/
UKS Traper, Złocieniec 5.29/ 1.47/ / / 1.13/ 0.59/ 0.43/ 1.06/ 1.57/ 2.35/
22.00/ 22.34/ 23.10/ 23.30/
2.25/ 0.34/ 0.36/ 0.20/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-64 3-58 4-51 5-60 6-67 7-44 8-38 9-34 10-48
11-99
1 [1403] OLEJNIK, Jaśmina 16.37 1.50/6 3.47/4 4.51/2 5.58/3 7.26/2 8.24/2 9.48/1* 11.54/3 13.08/2 15.04/2
WKS Wawel, Kraków 1.50/6 1.57/5 1.04/1* 1.07/6 1.28/11 0.58/4 1.24/2 2.06/22 1.14/3 1.56/2
16.16/1* 16.37/1*
1.12/2 0.21/9
2 [1405] BISKUPSKA, Julia 16.42 1.53/8 3.52/5 5.13/6 6.19/4 7.43/4 8.39/4 10.12/4 11.55/4 13.10/3 15.03/1*
WKS Wawel, Kraków 1.53/8 1.59/6 1.21/8 1.06/4 1.24/8 0.56/1* 1.33/6 1.43/6 1.15/4 1.53/1*
16.21/2 16.42/2
1.18/4 0.21/9
3 [1402] WŁODARCZYK, Wiktoria 17.13 1.38/1* 4.11/9 5.54/11 6.58/7 8.47/10 9.45/9 11.04/7 12.31/7 13.39/6 15.41/4
UKS Traper, Złocieniec 1.38/1* 2.33/19 1.43/25 1.04/3 1.49/18 0.58/4 1.19/1* 1.27/1* 1.08/1* 2.02/3
16.52/3 17.13/3
1.11/1* 0.21/9
4 [1408] OLIINYK, Yelyzaveta 17.24 1.53/8 3.58/7 5.10/5 6.23/5 7.48/5 8.48/5 10.29/5 12.17/5 13.37/5 15.41/4
WKS Wawel, Kraków 1.53/8 2.05/8 1.12/3 1.13/10 1.25/9 1.00/8 1.41/11 1.48/9 1.20/6 2.04/5
17.02/4 17.24/4
1.21/6 0.22/18
5 [1404] BOREK, Alicja 17.34 1.48/4 3.42/3 4.53/3 5.51/1* 7.38/3 8.37/3 10.03/3 11.31/1* 12.39/1* 15.59/6
UKS Traper, Złocieniec 1.48/4 1.54/3 1.11/2 0.58/1* 1.47/16 0.59/6 1.26/3 1.28/2 1.08/1* 3.20/23
17.16/5 17.34/5
1.17/3 0.18/2
6 [1406] MIANOWSKA, Antonina 17.50 1.38/1* 3.31/1* 4.45/1* 5.51/1* 7.05/1* 8.02/1* 9.51/2 11.39/2 13.11/4 15.13/3
UNTS, Warszawa 1.38/1* 1.53/1* 1.14/4 1.06/4 1.14/2 0.57/3 1.49/16 1.48/9 1.32/10 2.02/3
17.28/6 17.50/6
2.15/24 0.22/18
7 [1416] ROKITA, Antonina 18.32 2.10/17 4.21/13 5.58/13 7.11/10 8.32/8 9.34/8 11.15/9 12.59/8 14.31/9 16.49/8
PKO Harpagan, Gdańsk 2.10/17 2.11/9 1.37/20 1.13/10 1.21/6 1.02/9 1.41/11 1.44/8 1.32/10 2.18/8
18.11/7 18.32/7
1.22/8 0.21/9
8 [1407] PORZYCZ, Małgorzata 18.33 2.07/15 4.18/12 5.56/12 6.58/7 8.16/7 9.21/7 11.04/7 13.05/9 14.27/8 16.32/7
UKS Siódemka, Rumia 2.07/15 2.11/9 1.38/21 1.02/2 1.18/3 1.05/12 1.43/14 2.01/17 1.22/7 2.05/6
18.12/8 18.33/8
1.40/12 0.21/9
9 [1412] KUCIEL, Hanna 18.58 1.58/11 4.09/8 5.25/7 6.37/6 7.56/6 8.59/6 10.40/6 12.21/6 13.55/7 16.50/9
MKS MOS, Wrocław 1.58/11 2.11/9 1.16/5 1.12/8 1.19/4 1.03/10 1.41/11 1.41/4 1.34/13 2.55/17
18.35/9 18.58/9
1.45/15 0.23/25
10 [1410] MOSZKOWICZ, Julia 19.18 1.49/5 4.31/16 6.06/14 7.16/11 9.11/11 10.07/11 12.15/13 14.06/11 15.29/11 17.38/11
WKS Wawel, Kraków 1.49/5 2.42/21 1.35/15 1.10/7 1.55/22 0.56/1* 2.08/21 1.51/11 1.23/8 2.09/7
18.58/10 19.18/10
1.20/5 0.20/6
11 [1411] RAWECKA, Zofia 19.28 1.51/7 3.53/6 5.29/8 7.28/12 8.40/9 9.46/10 11.23/10 13.05/9 14.58/10 17.30/10
UKS Orientuś, Łódź 1.51/7 2.02/7 1.36/19 1.59/27 1.12/1* 1.06/13 1.37/8 1.42/5 1.53/24 2.32/12
19.06/11 19.28/11
1.36/11 0.22/18
12 [1415] STEMPNIEWSKA, Nadia 20.43 2.21/20 4.37/17 6.09/15 7.38/14 9.39/15 10.49/14 12.40/14 14.41/16 16.28/16 18.56/14
UKS Traper, Złocieniec 2.21/20 2.16/12 1.32/12 1.29/15 2.01/23 1.10/16 1.51/17 2.01/17 1.47/21 2.28/9
20.26/12 20.43/12
1.30/10 0.17/1*
13 [1413] SZCZYGIEŁ, Hanna 20.59 1.55/10 4.21/13 7.27/26 8.39/22 9.58/18 11.07/17 12.44/15 14.27/13 16.03/14 18.54/13
MKS MOS, Wrocław 1.55/10 2.26/14 3.06/32 1.12/8 1.19/4 1.09/15 1.37/8 1.43/6 1.36/17 2.51/16
20.38/13 20.59/13
1.44/14 0.21/9
14 [1414] PODGÓRSKA, Marta 21.02 1.47/3 3.41/2 4.58/4 7.32/13 9.37/14 10.41/13 12.11/12 14.28/14 15.53/13 18.52/12
KS Kościelec, Chrzanów 1.47/3 1.54/3 1.17/6 2.34/30 2.05/24 1.04/11 1.30/5 2.17/24 1.25/9 2.59/18
20.40/14 21.02/14
1.48/16 0.22/18
15 [1419] TRZASKO, Alicja 21.16 2.13/18 5.46/27 7.20/25 8.39/22 10.01/19 11.13/19 12.50/17 14.50/17 16.25/15 19.31/17
PKO Harpagan, Gdańsk 2.13/18 3.33/31 1.34/14 1.19/13 1.22/7 1.12/21 1.37/8 2.00/15 1.35/14 3.06/20
20.58/15 21.16/15
1.27/9 0.18/2
16 [1425] FITRZYK, Magdalena 21.21 2.24/22 4.56/21 6.14/17 7.46/15 9.19/12 10.26/12 12.10/11 14.08/12 15.41/12 19.05/16
UKS Patria, Młynne 2.24/22 2.32/18 1.18/7 1.32/18 1.33/12 1.07/14 1.44/15 1.58/13 1.33/12 3.24/26
21.02/16 21.21/16
1.57/19 0.19/5
17 [1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja 21.27 1.58/11 4.16/10 5.51/9 7.09/9 9.52/17 11.10/18 12.45/16 14.39/15 16.32/17 19.03/15
UKS Traper, Złocieniec 1.58/11 2.18/13 1.35/15 1.18/12 2.43/33 1.18/23 1.35/7 1.54/12 1.53/24 2.31/10
21.06/17 21.27/17
2.03/20 0.21/9
18 [1429] HAŁUCHA, Milena 21.58 2.24/22 4.54/19 6.35/20 8.05/19 9.40/16 11.00/16 12.56/18 15.25/19 17.07/18 19.54/18
WKS Wawel, Kraków 2.24/22 2.30/16 1.41/23 1.30/16 1.35/13 1.20/26 1.56/18 2.29/27 1.42/18 2.47/15
21.34/18 21.58/18
1.40/12 0.24/27
19 [1409] NIKOŁAJUK, Maja 22.48 2.24/22 4.17/11 5.52/10 10.47/28 12.38/28 13.37/27 15.05/26 16.33/24 17.49/22 21.09/23
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.24/22 1.53/1* 1.35/15 4.55/32 1.51/20 0.59/6 1.28/4 1.28/2 1.16/5 3.20/23
22.30/20 22.48/19
1.21/6 0.18/2
20 [1421] CIASTOŃ, Oliwia 22.49 1.59/13 4.30/15 6.11/16 7.57/17 9.23/13 10.59/15 13.23/19 15.24/18 17.25/19 20.31/20
MKS MOS, Wrocław 1.59/13 2.31/17 1.41/23 1.46/24 1.26/10 1.36/31 2.24/27 2.01/17 2.01/30 3.06/20
22.27/19 22.49/20
1.56/18 0.22/18
21 []WEJTKO, Diana 23.14 2.07/15 5.33/26 7.04/23 8.45/24 10.20/21 11.44/22 13.46/20 15.51/20 17.43/20 20.46/22
UMKS, Kwidzyn 2.07/15 3.26/29 1.31/9 1.41/23 1.35/13 1.24/29 2.02/20 2.05/20 1.52/22 3.03/19
22.52/21 23.14/21
2.06/22 0.22/18
22 [1418] NOWAK, Hanna 23.26 2.00/14 5.26/24 6.58/22 8.22/20 10.58/24 12.09/23 14.10/23 16.09/22 17.44/21 20.15/19
UKS Orientuś, Łódź 2.00/14 3.26/29 1.32/12 1.24/14 2.36/31 1.11/18 2.01/19 1.59/14 1.35/14 2.31/10
23.03/22 23.26/22
2.48/28 0.23/25
23 [1422] NOWAK, Zofia 23.52 2.21/20 4.54/19 6.25/19 7.55/16 10.28/22 11.39/21 13.50/21 16.06/21 17.59/23 21.22/24
KS Hades, Poznań 2.21/20 2.33/19 1.31/9 1.30/16 2.33/30 1.11/18 2.11/22 2.16/23 1.53/24 3.23/25
23.26/23 23.52/23
2.04/21 0.26/30
24 [1426] WALA, Aleksandra 24.01 2.24/22 4.52/18 6.23/18 7.59/18 10.18/20 11.29/20 13.54/22 16.25/23 18.00/24 20.34/21
KS Kościelec, Chrzanów 2.24/22 2.28/15 1.31/9 1.36/21 2.19/28 1.11/18 2.25/29 2.31/28 1.35/14 2.34/13
23.41/24 24.01/24
3.07/30 0.20/6
25 [1420] SZERLING, Lena 25.12 3.17/29 6.36/29 8.15/28 9.55/26 11.34/26 13.04/26 15.33/27 17.33/26 19.26/26 22.12/25
UNTS, Warszawa 3.17/29 3.19/27 1.39/22 1.40/22 1.39/15 1.30/30 2.29/30 2.00/15 1.53/24 2.46/14
24.47/25 25.12/25
2.35/26 0.25/28
26 [1430] OWSIANKA, Weronika 25.42 2.31/26 5.18/23 7.39/27 9.11/25 11.00/25 12.10/25 14.48/25 17.34/27 19.26/26 22.32/26
WKS Wawel, Kraków 2.31/26 2.47/23 2.21/28 1.32/18 1.49/18 1.10/16 2.38/32 2.46/31 1.52/22 3.06/20
25.22/26 25.42/26
2.50/29 0.20/6
27 [1423] ZELEK, Martyna 27.08 2.32/27 5.17/22 6.52/21 8.25/21 10.51/23 12.09/23 14.28/24 17.18/25 19.12/25 23.13/27
UKS Patria, Młynne 2.32/27 2.45/22 1.35/15 1.33/20 2.26/29 1.18/23 2.19/26 2.50/33 1.54/28 4.01/28
26.47/27 27.08/27
3.34/31 0.21/9
28 [1424] EGGERT, Wiktoria 28.37 2.18/19 5.31/25 7.19/24 11.14/30 13.25/29 14.41/29 16.54/28 18.59/28 20.57/28 26.19/29
UKS Włóczykij, Osiek 2.18/19 3.13/25 1.48/26 3.55/31 2.11/26 1.16/22 2.13/23 2.05/20 1.58/29 5.22/32
28.12/28 28.37/28
1.53/17 0.25/28
29 [1428] ŚWITAŁA, Nikola 30.27 3.39/32 6.40/30 9.16/30 11.03/29 13.43/30 15.06/30 17.19/30 19.36/29 21.20/29 25.31/28
UKS Arkady, Raszków 3.39/32 3.01/24 2.36/30 1.47/25 2.40/32 1.23/28 2.13/23 2.17/24 1.44/20 4.11/29
30.05/29 30.27/29
4.34/33 0.22/18
30 [1431] EMILEWICZ, Maria 31.01 2.45/28 6.06/28 8.54/29 10.44/27 12.35/27 14.27/28 17.02/29 19.44/30 22.16/30 28.22/30
WKS Wawel, Kraków 2.45/28 3.21/28 2.48/31 1.50/26 1.51/20 1.52/33 2.35/31 2.42/30 2.32/33 6.06/33
30.33/30 31.01/30
2.11/23 0.28/32
31 [1427] SZCZĘSNA, Małgorzata 33.15 6.00/33 9.47/32 11.55/31 14.04/31 16.14/31 17.51/31 20.39/31 23.16/31 25.22/31 30.02/32
UKS Arkady, Raszków 6.00/33 3.47/32 2.08/27 2.09/29 2.10/25 1.37/32 2.48/33 2.37/29 2.06/31 4.40/31
32.49/31 33.15/31
2.47/27 0.26/30
32 [1433] KASZOWSKA, Zofia 34.27 3.37/30 6.54/31 13.28/33 15.30/32 17.46/32 19.07/32 21.21/32 23.40/32 25.23/32 29.39/31
UKS Kometa, Gliwice 3.37/30 3.17/26 6.34/33 2.02/28 2.16/27 1.21/27 2.14/25 2.19/26 1.43/19 4.16/30
34.06/32 34.27/32
4.27/32 0.21/9
33 [1432] EMILEWICZ, Anna 35.13 3.38/31 10.34/33 12.57/32 18.07/33 19.55/33 21.13/33 23.37/33 26.24/33 28.32/33 32.28/33
WKS Wawel, Kraków 3.38/31 6.56/33 2.23/29 5.10/33 1.48/17 1.18/23 2.24/27 2.47/32 2.08/32 3.56/27
34.44/33 35.13/33
2.16/25 0.29/33
Wyniki zawodów z międzyczasami: W16 2.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-63 3-32 4-41 5-58 6-57 7-67 8-60 9-44 10-54
11-38 12-33 13-48 14-99
1 [1605] MIKUŁA, Iga 21.50 3.13/1* 4.31/1* 5.27/1* 8.05/1* 10.26/1* 11.37/1* 12.28/1* 13.28/1* 15.33/1* 16.41/1*
KOS BnO, Szczecin 3.13/1* 1.18/4 0.56/2 2.38/2 2.21/2 1.11/1* 0.51/1* 1.00/2 2.05/2 1.08/4
17.19/1* 18.17/1* 20.02/1* 21.30/1* 21.50/1*
0.38/1* 0.58/2 1.45/1* 1.28/3 0.20/5
2 [1602] SŁOŃSKA, Antonina 23.08 4.03/4 5.12/4 6.09/4 8.54/2 11.22/2 12.43/2 13.46/2 14.45/2 17.00/2 18.12/3
WKS Wawel, Kraków 4.03/4 1.09/1* 0.57/4 2.45/6 2.28/4 1.21/4 1.03/13 0.59/1* 2.15/3 1.12/8
18.50/3 19.48/3 21.33/3 22.49/2 23.08/2
0.38/1* 0.58/2 1.45/1* 1.16/1* 0.19/2
3 [1604] PUDEŁEK, Jowita 23.38 4.16/9 5.36/9 6.29/5 9.06/3 11.33/3 12.57/3 14.00/4 15.02/4 17.04/3 18.09/2
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 4.16/9 1.20/7 0.53/1* 2.37/1* 2.27/3 1.24/8 1.03/13 1.02/3 2.02/1* 1.05/1*
18.49/2 19.43/2 21.29/2 23.20/3 23.38/3
0.40/7 0.54/1* 1.46/3 1.51/12 0.18/1*
4 [1606] LAMPARSKA, Maja 24.20 3.57/3 5.11/3 6.07/3 9.07/4 11.38/4 12.58/4 13.51/3 14.53/3 17.12/4 18.23/4
WKS Wawel, Kraków 3.57/3 1.14/2 0.56/2 3.00/8 2.31/5 1.20/3 0.53/3 1.02/3 2.19/6 1.11/7
19.04/4 20.11/4 22.11/4 23.57/4 24.20/4
0.41/8 1.07/16 2.00/9 1.46/9 0.23/17
5 [1607] NOWAK, Anna 25.02 4.11/8 5.32/8 6.36/6 9.52/7 12.24/6 13.48/7 14.54/7 15.59/7 18.22/7 19.31/7
UKS Siódemka, Rumia 4.11/8 1.21/8 1.04/6 3.16/10 2.32/7 1.24/8 1.06/16 1.05/5 2.23/10 1.09/5
20.10/7 21.13/7 23.07/6 24.43/5 25.02/5
0.39/4 1.03/11 1.54/4 1.36/6 0.19/2
6 [1610] GIELEC, Julia 25.15 4.03/4 5.18/5 7.12/10 9.53/8 12.24/6 13.45/6 14.46/6 15.53/6 18.09/6 19.16/6
UKS Orientuś, Łódź 4.03/4 1.15/3 1.54/16 2.41/5 2.31/5 1.21/4 1.01/10 1.07/8 2.16/5 1.07/2
19.59/6 20.59/6 23.10/7 24.53/6 25.15/6
0.43/10 1.00/5 2.11/14 1.43/8 0.22/12
7 [1603] MIKUŁA, Daria 25.35 4.03/4 5.22/6 7.08/8 10.38/9 13.14/9 14.36/9 15.36/9 16.41/9 19.00/9 20.12/9
KOS BnO, Szczecin 4.03/4 1.19/6 1.46/14 3.30/15 2.36/9 1.22/6 1.00/7 1.05/5 2.19/6 1.12/8
20.54/9 21.55/9 23.51/8 25.12/7 25.35/7
0.42/9 1.01/9 1.56/5 1.21/2 0.23/17
8 [1620] KOMOROWSKA, Marta 25.43 3.34/2 4.57/2 6.00/2 9.16/5 12.06/5 13.37/5 14.34/5 15.41/5 18.01/5 19.08/5
UKS Orientuś, Łódź 3.34/2 1.23/14 1.03/5 3.16/10 2.50/13 1.31/12 0.57/4 1.07/8 2.20/8 1.07/2
19.56/5 20.57/5 22.56/5 25.20/8 25.43/8
0.48/14 1.01/9 1.59/7 2.24/22 0.23/17
9 [1611] MŁYNARCZYK, Kaja 26.16 4.30/13 5.55/13 8.17/19 10.56/14 13.16/10 14.47/10 15.46/10 16.55/10 19.10/10 20.19/10
UKS Azymut, Pabianice 4.30/13 1.25/16 2.22/20 2.39/3 2.20/1* 1.31/12 0.59/5 1.09/15 2.15/3 1.09/5
20.58/10 21.58/10 24.06/10 25.56/9 26.16/9
0.39/4 1.00/5 2.08/13 1.50/11 0.20/5
10 [1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna 26.20 4.06/7 5.28/7 7.06/7 9.45/6 12.26/8 13.55/8 14.56/8 16.04/8 18.31/8 19.44/8
WKS Wawel, Kraków 4.06/7 1.22/12 1.38/13 2.39/3 2.41/10 1.29/11 1.01/10 1.08/11 2.27/14 1.13/11
20.33/8 21.33/8 24.05/9 25.59/10 26.20/10
0.49/16 1.00/5 2.32/16 1.54/14 0.21/8
11 [1608] UKLEJA, Patrycja 26.40 4.39/18 6.01/15 7.13/11 10.49/11 13.23/11 14.54/11 15.54/11 17.01/11 19.26/11 20.38/11
UKS Azymut 45, Gdynia 4.39/18 1.22/12 1.12/8 3.36/17 2.34/8 1.31/12 1.00/7 1.07/8 2.25/12 1.12/8
21.21/11 22.31/11 24.30/11 26.18/11 26.40/11
0.43/10 1.10/17 1.59/7 1.48/10 0.22/12
12 [1613] DZWONKOWSKA, Paulina 27.41 4.49/19 6.07/19 8.00/17 10.49/11 13.36/12 15.26/14 16.40/16 17.53/16 20.22/15 21.41/15
UKS OSiR, Góra Kalwaria 4.49/19 1.18/4 1.53/15 2.49/7 2.47/12 1.50/18 1.14/20 1.13/18 2.29/15 1.19/15
22.19/12 23.23/12 25.44/14 27.20/12 27.41/12
0.38/1* 1.04/13 2.21/15 1.36/6 0.21/8
13 [1619] KIEŁB, Patrycja 27.56 4.19/10 5.40/10 7.39/16 11.06/17 13.58/17 15.37/16 16.38/15 17.50/15 20.21/14 21.34/14
UKS Azymut, Dębów 4.19/10 1.21/8 1.59/17 3.27/14 2.52/16 1.39/16 1.01/10 1.12/17 2.31/16 1.13/11
22.25/14 23.25/14 25.25/12 27.31/13 27.56/13
0.51/17 1.00/5 2.00/9 2.06/18 0.25/22
14 [1622] WOJCZYK, Marta 28.09 4.35/15 5.59/14 7.10/9 10.58/15 13.51/14 15.13/12 16.13/12 17.28/12 20.02/13 21.29/13
UKS Orientuś, Łódź 4.35/15 1.24/15 1.11/7 3.48/19 2.53/17 1.22/6 1.00/7 1.15/20 2.34/17 1.27/17
22.21/13 23.27/15 25.31/13 27.47/14 28.09/14
0.52/19 1.06/15 2.04/12 2.16/20 0.22/12
15 [1616] KOZUŃ, Marika 28.10 4.23/12 5.44/12 9.07/21 12.11/19 15.02/19 16.20/18 17.26/18 18.34/18 20.56/17 22.10/16
UKS Azymut, Pabianice 4.23/12 1.21/8 3.23/23 3.04/9 2.51/15 1.18/2 1.06/16 1.08/11 2.22/9 1.14/13
22.49/16 23.52/16 25.50/15 27.51/15 28.10/15
0.39/4 1.03/11 1.58/6 2.01/17 0.19/2
16 [1614] SZMYT, Aleksandra 28.15 4.34/14 6.05/17 7.35/14 10.51/13 13.36/12 15.24/13 16.27/13 17.35/13 20.00/12 21.22/12
HKS Azymut, Mochy 4.34/14 1.31/20 1.30/12 3.16/10 2.45/11 1.48/17 1.03/13 1.08/11 2.25/12 1.22/16
22.25/14 23.24/13 26.21/16 27.54/16 28.15/16
1.03/22 0.59/4 2.57/21 1.33/5 0.21/8
17 [1609] KURTYCZ, Natalia 29.04 4.21/11 5.42/11 8.09/18 13.04/21 15.54/20 17.18/20 18.10/20 19.15/20 21.38/20 22.55/19
WKS Wawel, Kraków 4.21/11 1.21/8 2.27/21 4.55/22 2.50/13 1.24/8 0.52/2 1.05/5 2.23/10 1.17/14
23.42/18 24.46/17 26.46/17 28.44/17 29.04/17
0.47/13 1.04/13 2.00/9 1.58/16 0.20/5
18 [1621] RYGIELSKA, Kinga 29.53 4.36/17 6.05/17 7.26/13 10.45/10 13.51/14 15.44/17 17.11/17 18.19/17 20.57/18 22.46/18
UMKS, Kwidzyn 4.36/17 1.29/18 1.21/11 3.19/13 3.06/19 1.53/19 1.27/23 1.08/11 2.38/18 1.49/19
23.34/17 24.49/18 27.35/18 29.31/18 29.53/18
0.48/14 1.15/20 2.46/17 1.56/15 0.22/12
19 [1618] MICHNO, Marta 30.28 4.35/15 6.04/16 7.18/12 10.59/16 13.52/16 15.30/15 16.29/14 17.42/14 20.52/16 22.43/17
WKS Wawel, Kraków 4.35/15 1.29/18 1.14/10 3.41/18 2.53/17 1.38/15 0.59/5 1.13/18 3.10/21 1.51/20
23.45/19 25.01/19 27.56/19 30.04/19 30.28/19
1.02/21 1.16/21 2.55/19 2.08/19 0.24/20
20 [1615] SZCZURKO, Paulina 30.40 4.56/21 6.24/20 7.37/15 11.09/18 14.36/18 16.29/19 17.36/19 18.45/19 21.36/19 23.40/20
UKS Traper, Złocieniec 4.56/21 1.28/17 1.13/9 3.32/16 3.27/21 1.53/19 1.07/18 1.09/15 2.51/19 2.04/23
24.25/20 25.37/20 28.27/20 30.18/20 30.40/20
0.45/12 1.12/19 2.50/18 1.51/12 0.22/12
21 [1625] KUBACKA, Wiktoria 37.29 4.49/19 6.37/21 8.37/20 12.56/20 16.16/21 20.56/22 22.15/22 23.30/22 26.35/22 28.12/21
HKS Azymut, Mochy 4.49/19 1.48/21 2.00/18 4.19/20 3.20/20 4.40/23 1.19/21 1.15/20 3.05/20 1.37/18
29.03/21 30.14/21 35.38/22 37.08/21 37.29/21
0.51/17 1.11/18 5.24/23 1.30/4 0.21/8
22 [1624] DZIUBA, Justyna 38.23 4.58/22 6.49/22 9.09/22 13.53/22 17.41/22 20.09/21 21.21/21 22.48/21 26.13/21 28.12/21
UKS Kometa, Gliwice 4.58/22 1.51/22 2.20/19 4.44/21 3.48/23 2.28/21 1.12/19 1.27/23 3.25/22 1.59/22
29.18/22 30.46/22 34.45/21 37.58/22 38.23/22
1.06/23 1.28/22 3.59/22 3.13/23 0.25/22
23 [1623] POLEWKA, Julianna 40.36 5.55/23 8.05/23 10.43/23 17.26/23 21.13/23 24.01/23 25.24/23 26.49/23 30.16/23 32.09/23
UKS Kometa, Gliwice 5.55/23 2.10/23 2.38/22 6.43/23 3.47/22 2.48/22 1.23/22 1.25/22 3.27/23 1.53/21
33.07/23 34.54/23 37.50/23 40.12/23 40.36/23
0.58/20 1.47/23 2.56/20 2.22/21 0.24/20
[1601] MULLER, Iga NKL-bPK / 20.33/ 22.01/ 17.48/ / / 7.59/ 6.47/ 14.20/ /
UMKS, Kwidzyn / / 1.28/ / / / / / 7.33/ /
23.11/ / / / 23.28/
/ / / / /
[1617] HAJDUK, Maria DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut, Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W18 2.6km 0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-45 3-60 4-67 5-40 6-39 7-51 8-44 9-59 10-41
11-63 12-32 13-38 14-56 15-46 16-50 17-99
1 [1803] FILIPIAK, Adrianna 25.51 3.19/2 4.01/2 5.29/1* 6.27/1* 7.28/1* 9.03/1* 10.43/1* 11.35/1* 13.21/1* 13.43/1*
KS Hades, Poznań 3.19/2 0.42/4 1.28/1* 0.58/2 1.01/1* 1.35/3 1.40/4 0.52/1* 1.46/1* 0.22/1*
16.04/1* 17.00/1* 18.57/1* 20.16/1* 20.55/1* 23.55/1* 25.34/1* 25.51/1*
2.21/2 0.56/1* 1.57/11 1.19/3 0.39/4 3.00/2 1.39/6 0.17/1*
2 [] LEŚNIAK, Matylda 26.23 3.13/1* 3.54/1* 5.43/2 6.41/2 7.57/2 9.28/2 11.10/2 12.18/3 14.19/3 14.43/2
WKS Grunwald, Poznań 3.13/1* 0.41/1* 1.49/3 0.58/2 1.16/7 1.31/2 1.42/5 1.08/8 2.01/7 0.24/2
16.56/2 18.42/2 19.42/2 21.00/2 21.35/2 24.40/2 26.02/2 26.23/2
2.13/1* 1.46/10 1.00/2 1.18/2 0.35/1* 3.05/3 1.22/2 0.21/8
3 [1805] WRZEŚNIAK, Zofia 28.06 3.53/3 4.34/3 6.11/3 7.07/3 8.11/3 9.40/3 11.13/3 12.13/2 14.06/2 16.53/5
BKS Wataha, Warszawa 3.53/3 0.41/1* 1.37/2 0.56/1* 1.04/2 1.29/1* 1.33/1* 1.00/2 1.53/2 2.47/13
19.16/5 20.22/4 21.20/3 22.37/3 23.12/3 26.09/3 27.47/3 28.06/3
2.23/3 1.06/3 0.58/1* 1.17/1* 0.35/1* 2.57/1* 1.38/5 0.19/4
4 [1801] PERFIKOWSKA, Hanna 29.37 4.09/6 4.51/6 6.46/7 7.45/5 8.53/4 10.33/4 12.22/5 13.42/6 15.38/6 16.06/4
UMKS, Kwidzyn 4.09/6 0.42/4 1.55/6 0.59/4 1.08/3 1.40/5 1.49/8 1.20/10 1.56/3 0.28/5
18.46/4 19.55/3 21.21/4 22.59/4 23.51/4 27.37/4 29.19/4 29.37/4
2.40/8 1.09/6 1.26/7 1.38/8 0.52/12 3.46/7 1.42/8 0.18/3
5 [1806] CEPURDEJ, Nina 30.21 4.10/7 4.55/7 6.45/6 7.47/6 8.57/6 10.36/5 12.12/4 13.12/4 15.08/4 17.50/6
UKS Azymut 45, Gdynia 4.10/7 0.45/7 1.50/5 1.02/5 1.10/4 1.39/4 1.36/3 1.00/2 1.56/3 2.42/12
20.15/6 21.21/5 22.22/5 23.41/5 24.21/5 28.01/5 30.02/5 30.21/5
2.25/4 1.06/3 1.01/3 1.19/3 0.40/6 3.40/6 2.01/12 0.19/4
6 [1802] CEPURDEJ, Katarzyna 30.49 3.58/4 4.39/4 6.28/4 7.38/4 8.56/5 10.45/6 12.30/6 13.33/5 15.32/5 15.59/3
UKS Azymut 45, Gdynia 3.58/4 0.41/1* 1.49/3 1.10/8 1.18/9 1.49/7 1.45/6 1.03/4 1.59/6 0.27/4
18.34/3 21.30/6 22.39/6 24.10/6 24.50/6 28.38/6 30.30/6 30.49/6
2.35/6 2.56/14 1.09/4 1.31/7 0.40/6 3.48/8 1.52/11 0.19/4
7 [1807] KIEŁB, Wiktoria 31.05 4.14/8 4.58/8 7.26/8 8.31/8 9.48/8 11.34/7 13.07/7 14.13/7 16.10/7 17.56/7
UKS Azymut, Dębów 4.14/8 0.44/6 2.28/10 1.05/6 1.17/8 1.46/6 1.33/1* 1.06/7 1.57/5 1.46/11
20.34/7 21.40/7 23.20/7 24.41/7 25.20/7 28.56/7 30.45/7 31.05/7
2.38/7 1.06/3 1.40/10 1.21/5 0.39/4 3.36/5 1.49/10 0.20/7
8 [1808] DOBROŚ, Aleksandra 34.19 4.26/9 5.16/9 7.58/11 9.14/11 10.51/10 12.42/9 14.36/9 16.04/9 18.22/9 18.46/9
UKS Arkady, Raszków 4.26/9 0.50/10 2.42/12 1.16/11 1.37/12 1.51/8 1.54/10 1.28/11 2.18/8 0.24/2
21.43/9 22.58/9 25.43/8 27.34/8 28.24/8 32.24/8 33.52/8 34.19/8
2.57/10 1.15/8 2.45/12 1.51/11 0.50/11 4.00/9 1.28/4 0.27/12
9 [1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra 35.18 4.03/5 4.48/5 6.44/5 7.53/7 9.05/7 12.05/8 13.54/8 14.57/8 17.23/8 18.23/8
UKS Azymut, Dębów 4.03/5 0.45/7 1.56/7 1.09/7 1.12/5 3.00/13 1.49/8 1.03/4 2.26/10 1.00/10
20.56/8 22.00/8 28.38/11 30.08/11 30.45/11 33.55/10 35.01/10 35.18/9
2.33/5 1.04/2 6.38/14 1.30/6 0.37/3 3.10/4 1.06/1* 0.17/1*
10 [1811] GENDEK, Marta 35.24 4.55/12 5.51/12 8.09/12 9.33/12 11.02/12 13.46/12 16.01/12 17.06/12 19.26/11 19.55/10
UNTS, Warszawa 4.55/12 0.56/12 2.18/9 1.24/12 1.29/10 2.44/11 2.15/12 1.05/6 2.20/9 0.29/6
23.23/10 24.49/10 26.12/9 28.04/9 28.52/9 33.21/9 35.00/9 35.24/10
3.28/12 1.26/9 1.23/6 1.52/12 0.48/9 4.29/12 1.39/6 0.24/10
11 [1813] MOL, Weronika 36.11 4.46/11 5.38/11 7.52/9 9.04/9 10.59/11 12.59/10 15.11/11 16.46/11 19.33/12 20.04/11
HKS Azymut, Mochy 4.46/11 0.52/11 2.14/8 1.12/10 1.55/13 2.00/9 2.12/11 1.35/12 2.47/11 0.31/7
23.24/11 26.01/11 27.19/10 28.57/10 29.40/10 34.00/11 35.45/11 36.11/11
3.20/11 2.37/13 1.18/5 1.38/8 0.43/8 4.20/11 1.45/9 0.26/11
12 [1812] KAPSKA, Nina 37.07 4.32/10 5.19/10 7.57/10 9.07/10 10.22/9 13.08/11 14.56/10 16.05/10 18.56/10 22.55/12
HKS Azymut, Mochy 4.32/10 0.47/9 2.38/11 1.10/8 1.15/6 2.46/12 1.48/7 1.09/9 2.51/12 3.59/14
25.51/12 27.01/12 28.40/12 30.25/12 31.20/12 35.21/12 36.45/12 37.07/12
2.56/9 1.10/7 1.39/9 1.45/10 0.55/13 4.01/10 1.24/3 0.22/9
13 [1809] GROCHOWALSKA, Alicja 41.57 5.55/13 6.53/13 9.45/13 11.10/13 12.43/13 15.10/13 17.27/13 19.14/13 22.22/13 22.58/13
UKS Azymut, Pabianice 5.55/13 0.58/13 2.52/13 1.25/13 1.33/11 2.27/10 2.17/13 1.47/13 3.08/13 0.36/8
26.35/13 28.35/13 30.02/13 32.00/13 32.48/13 38.34/13 41.24/13 41.57/13
3.37/13 2.00/11 1.27/8 1.58/13 0.48/9 5.46/13 2.50/14 0.33/14
14 [1814] RUTKOWSKA, Magdalena 59.13 8.37/14 10.06/14 14.33/14 16.25/14 18.45/14 22.29/14 25.46/14 27.35/14 32.06/14 32.50/14
UKS Siódemka, Rumia 8.37/14 1.29/14 4.27/14 1.52/14 2.20/14 3.44/14 3.17/14 1.49/14 4.31/14 0.44/9
38.23/14 40.29/14 44.49/14 47.13/14 48.47/14 56.03/14 58.42/14 59.13/14
5.33/14 2.06/12 4.20/13 2.24/14 1.34/14 7.16/14 2.39/13 0.31/13
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20 2.6km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-39 8-65 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-35 17-50 18-99
1 [2002] SŁOŃSKA, Zofia 22.20 3.30/1* 4.26/1* 6.17/1* 6.37/1* 8.25/1* 9.01/1* 9.38/1* 10.16/1* 11.03/1* 11.58/1*
WKS Wawel, Kraków 3.30/1* 0.56/1* 1.51/1* 0.20/1* 1.48/1* 0.36/1* 0.37/1* 0.38/1* 0.47/1* 0.55/1*
13.57/1* 14.58/1* 15.21/1* 16.00/1* 17.08/1* 17.38/1* 20.47/1* 22.03/1* 22.20/1*
1.59/1* 1.01/1* 0.23/1* 0.39/1* 1.08/1* 0.30/1* 3.09/1* 1.16/1* 0.17/1*
2 [2004] LEŚNICKA, Agnieszka 26.50 3.58/2 5.04/2 7.46/2 8.15/2 10.32/2 11.16/3 11.57/2 12.43/2 13.50/3 15.03/3
UKS Azymut, Dębów 3.58/2 1.06/2 2.42/3 0.29/2 2.17/3 0.44/3 0.41/2 0.46/2 1.07/3 1.13/3
17.14/3 18.17/2 18.42/2 19.27/2 20.55/2 21.42/2 25.03/2 26.27/2 26.50/2
2.11/3 1.03/2 0.25/2 0.45/2 1.28/3 0.47/3 3.21/3 1.24/2 0.23/2
3 [2003] MIANOWSKA, Julia 28.23 4.08/3 5.33/3 7.52/3 8.21/3 10.34/3 11.15/2 11.57/2 12.44/3 13.47/2 14.53/2
UNTS, Warszawa 4.08/3 1.25/3 2.19/2 0.29/2 2.13/2 0.41/2 0.42/3 0.47/3 1.03/2 1.06/2
17.03/2 18.26/3 20.09/3 20.59/3 22.25/3 23.04/3 26.17/3 28.00/3 28.23/3
2.10/2 1.23/3 1.43/4 0.50/3 1.26/2 0.39/2 3.13/2 1.43/3 0.23/2
4 [2005] KĘDZIERSKA, Nadia 33.05 4.56/4 6.21/4 9.10/4 9.44/4 12.30/4 13.25/4 14.18/4 15.14/4 16.30/4 17.50/4
HKS Azymut, Mochy 4.56/4 1.25/3 2.49/4 0.34/4 2.46/4 0.55/4 0.53/4 0.56/4 1.16/4 1.20/4
20.47/4 22.30/4 22.58/4 24.02/4 25.50/4 26.38/4 30.29/4 32.41/4 33.05/4
2.57/4 1.43/4 0.28/3 1.04/4 1.48/4 0.48/4 3.51/4 2.12/4 0.24/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21A 2.9km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-63 3-36 4-41 5-37 6-51 7-60 8-67 9-40 10-39
11-55 12-49 13-44 14-31 15-47 16-52 17-38 18-34 19-42 20-50
21-99
1 [2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 30.42 3.46/3 4.48/2 6.36/5 8.37/2 11.09/1* 12.46/1* 13.55/1* 14.55/1* 16.00/1* 17.40/1*
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.46/3 1.02/1* 1.48/10 2.01/1* 2.32/1* 1.37/3 1.09/1* 1.00/1* 1.05/1* 1.40/2
18.41/1* 19.20/1* 19.52/1* 20.48/1* 22.44/1* 23.41/1* 24.27/1* 25.38/1* 26.21/1* 29.08/1*
1.01/1* 0.39/1* 0.32/1* 0.56/5 1.56/1* 0.57/1* 0.46/1* 1.11/1* 0.43/2 2.47/1*
30.23/1* 30.42/1*
1.15/3 0.19/2
2 [2102] PANASZEK, Justyna 34.37 6.20/12 7.38/12 8.53/11 11.03/10 14.11/9 15.41/6 16.59/6 18.02/6 19.10/6 20.48/6
Indywidualny lubuskie 6.20/12 1.18/9 1.15/4 2.10/2 3.08/4 1.30/2 1.18/2 1.03/2 1.08/2 1.38/1*
21.58/6 22.37/6 23.12/5 24.17/6 26.17/5 27.26/4 28.17/4 29.36/4 30.13/4 33.05/2
1.10/3 0.39/1* 0.35/2 1.05/8 2.00/2 1.09/2 0.51/4 1.19/2 0.37/1* 2.52/2
34.20/2 34.37/2
1.15/3 0.17/1*
3 [2104] BUGAJ, Katarzyna 35.42 3.21/1* 4.37/1* 5.45/1* 9.06/5 11.54/3 13.41/4 15.18/3 16.24/3 17.42/3 19.33/2
WKS Wawel, Kraków 3.21/1* 1.16/8 1.08/1* 3.21/11 2.48/2 1.47/7 1.37/6 1.06/4 1.18/8 1.51/3
20.44/2 21.26/2 22.05/2 22.51/2 25.05/2 26.44/2 27.31/2 28.59/2 29.51/2 33.44/3
1.11/4 0.42/4 0.39/4 0.46/1* 2.14/3 1.39/5 0.47/2 1.28/4 0.52/8 3.53/4
35.22/3 35.42/3
1.38/7 0.20/3
4 [2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna 37.03 3.48/4 5.03/5 6.16/4 8.27/1* 11.36/2 13.34/3 15.48/4 17.01/4 18.18/4 20.12/4
warszawa 3.48/4 1.15/7 1.13/3 2.11/3 3.09/5 1.58/8 2.14/8 1.13/6 1.17/7 1.54/7
21.20/4 22.10/4 22.50/4 23.41/4 25.57/3 27.12/3 28.00/3 29.24/3 30.08/3 34.41/4
1.08/2 0.50/8 0.40/5 0.51/2 2.16/4 1.15/3 0.48/3 1.24/3 0.44/3 4.33/7
36.40/4 37.03/4
1.59/9 0.23/6
5 [2116] POLISHCHUK, Lesia 37.18 3.54/5 4.59/4 6.07/2 9.02/3 12.00/4 13.29/2 14.56/2 16.09/2 17.29/2 20.05/3
UNTS Warszawa 3.54/5 1.05/3 1.08/1* 2.55/6 2.58/3 1.29/1* 1.27/5 1.13/6 1.20/9 2.36/12
21.19/3 22.00/3 22.41/3 23.37/3 26.03/4 28.45/6 29.44/6 31.17/6 32.03/6 35.21/5
1.14/7 0.41/3 0.41/6 0.56/5 2.26/7 2.42/10 0.59/8 1.33/5 0.46/4 3.18/3
36.56/5 37.18/5
1.35/6 0.22/5
6 [2106] NIKITCZENKO, Natasza 37.54 3.28/2 4.49/3 6.07/2 9.04/4 12.20/5 14.01/5 16.02/5 17.20/5 18.34/5 20.30/5
UKS Orientuś, Łódź 3.28/2 1.21/10 1.18/5 2.57/8 3.16/6 1.41/4 2.01/7 1.18/8 1.14/4 1.56/8
21.46/5 22.33/5 23.14/6 24.06/5 26.26/6 28.37/5 29.30/5 31.04/5 31.54/5 35.54/6
1.16/9 0.47/6 0.41/6 0.52/3 2.20/5 2.11/9 0.53/6 1.34/6 0.50/7 4.00/5
37.28/6 37.54/6
1.34/5 0.26/9
7 [2103] BĄKOWSKA, Dominika 41.14 4.30/7 6.11/8 7.30/8 10.36/8 13.55/6 16.48/9 18.12/7 19.43/7 21.07/7 23.07/7
PKO Harpagan, Gdańsk 4.30/7 1.41/11 1.19/6 3.06/9 3.19/7 2.53/11 1.24/3 1.31/10 1.24/11 2.00/9
24.23/7 25.23/7 26.07/7 27.26/8 29.59/7 31.46/7 32.38/7 34.19/7 35.07/7 39.07/7
1.16/9 1.00/10 0.44/8 1.19/9 2.33/8 1.47/8 0.52/5 1.41/7 0.48/5 4.00/5
40.49/7 41.14/7
1.42/8 0.25/8
8 [2113] WOŹNIAK, Basia 42.27 5.06/9 6.14/9 7.49/9 10.44/9 15.02/10 16.45/8 19.11/9 20.16/9 21.32/8 23.24/8
15GBZ 5.06/9 1.08/5 1.35/9 2.55/6 4.18/11 1.43/5 2.26/10 1.05/3 1.16/5 1.52/4
24.35/8 25.23/7 26.16/8 27.11/7 30.25/8 32.04/8 33.04/8 34.48/8 36.11/8 40.56/8
1.11/4 0.48/7 0.53/10 0.55/4 3.14/11 1.39/5 1.00/9 1.44/9 1.23/12 4.45/8
42.07/8 42.27/8
1.11/2 0.20/3
9 [2114] KALATA, Agnieszka 43.32 6.19/11 7.31/10 8.52/10 11.45/11 16.02/11 17.46/10 20.09/10 21.16/10 22.32/10 24.25/10
MKS Paulinum, Jelenia Góra 6.19/11 1.12/6 1.21/7 2.53/5 4.17/10 1.44/6 2.23/9 1.07/5 1.16/5 1.53/5
25.36/10 26.19/10 27.16/10 28.12/9 31.23/10 33.04/10 34.02/10 35.49/10 37.08/10 41.58/10
1.11/4 0.43/5 0.57/12 0.56/5 3.11/10 1.41/7 0.58/7 1.47/10 1.19/11 4.50/9
43.08/9 43.32/9
1.10/1* 0.24/7
10 [2107] DETTLAFF, Anna 43.56 4.38/8 5.45/7 7.06/6 10.22/7 14.00/8 16.11/7 18.47/8 20.15/8 21.38/9 23.44/9
UKS Włóczykij, Osiek 4.38/8 1.07/4 1.21/7 3.16/10 3.38/8 2.11/9 2.36/11 1.28/9 1.23/10 2.06/10
25.11/9 26.01/9 26.48/9 28.17/10 30.59/9 32.32/9 33.53/9 35.35/9 36.24/9 41.27/9
1.27/11 0.50/8 0.47/9 1.29/11 2.42/9 1.33/4 1.21/11 1.42/8 0.49/6 5.03/10
43.30/10 43.56/10
2.03/10 0.26/9
11 [2115] MOLLON, Rebecca 58.32 5.52/10 7.36/11 9.33/12 16.23/12 21.08/12 23.48/12 26.55/12 28.32/12 30.22/12 32.45/12
Pegase 5.52/10 1.44/12 1.57/11 6.50/12 4.45/12 2.40/10 3.07/12 1.37/11 1.50/12 2.23/11
34.39/12 35.47/11 36.40/11 38.20/12 41.50/12 45.38/11 46.59/11 48.47/11 49.43/11 55.09/11
1.54/12 1.08/11 0.53/10 1.40/12 3.30/12 3.48/11 1.21/11 1.48/11 0.56/10 5.26/11
58.01/11 58.32/11
2.52/11 0.31/11
12 [2111] SEKTA, Marta 58.48 4.03/6 5.07/6 7.23/7 9.58/6 13.57/7 22.46/11 24.12/11 25.56/11 27.09/11 29.02/11
15 GBZ 4.03/6 1.04/2 2.16/12 2.35/4 3.59/9 8.49/12 1.26/4 1.44/12 1.13/3 1.53/5
30.17/11 36.06/12 36.42/12 38.05/11 40.26/11 45.53/12 47.05/12 48.55/12 49.50/12 55.18/12
1.15/8 5.49/12 0.36/3 1.23/10 2.21/6 5.27/12 1.12/10 1.50/12 0.55/9 5.28/12
58.16/12 58.48/12
2.58/12 0.32/12
[2108] JAKUBOWSKA, Monika NKL-bPK 4.29/ 5.29/ 6.43/ 11.40/ 14.31/ 15.54/ 17.56/ 19.16/ 20.26/ 22.13/
HKS Azymut, Mochy 4.29/ 1.00/ 1.14/ 4.57/ 2.51/ 1.23/ 2.02/ 1.20/ 1.10/ 1.47/
23.24/ 24.05/ 24.44/ 26.03/ 28.19/ / 42.55/ 46.48/ 47.28/ 51.23/
1.11/ 0.41/ 0.39/ 1.19/ 2.16/ / / 3.53/ 0.40/ 3.55/
52.54/ 53.14/
1.31/ 0.20/
[2110] LEWANDOWSKA, Justyna NKL-bPK 5.21/ 6.58/ 8.46/ 12.26/ 15.58/ 19.14/ 20.42/ 22.02/ 23.29/ 25.25/
12BZ 5.21/ 1.37/ 1.48/ 3.40/ 3.32/ 3.16/ 1.28/ 1.20/ 1.27/ 1.56/
26.41/ 27.25/ 28.10/ 29.07/ 31.41/ / 40.25/ 41.59/ 42.47/ 47.15/
1.16/ 0.44/ 0.45/ 0.57/ 2.34/ / / 1.34/ 0.48/ 4.28/
49.04/ 49.25/
1.49/ 0.21/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E 2.9km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-63 3-36 4-41 5-37 6-51 7-60 8-67 9-40 10-39
11-55 12-49 13-44 14-31 15-47 16-52 17-38 18-34 19-42 20-50
21-99
1 [1] HORNIK, Aleksandra 23.21 2.36/1* 3.23/1* 4.10/1* 6.01/1* 8.05/1* 9.05/1* 10.05/1* 10.53/1* 11.45/1* 13.08/1*
WKS Grunwald, Poznań 2.36/1* 0.47/1* 0.47/1* 1.51/1* 2.04/3 1.00/1* 1.00/4 0.48/1* 0.52/1* 1.23/5
13.58/1* 14.28/1* 14.56/1* 15.33/1* 17.05/1* 17.54/1* 18.27/1* 19.32/1* 20.03/1* 21.58/1*
0.50/1* 0.30/2 0.28/1* 0.37/5 1.32/1* 0.49/1* 0.33/1* 1.05/4 0.31/1* 1.55/2
23.03/1* 23.21/1*
1.05/5 0.18/6
2 [4] WIŚNIEWSKA, Hanna 23.48 2.41/2 3.29/2 4.21/2 6.25/2 8.27/2 9.35/2 10.33/2 11.29/2 12.24/2 13.37/2
WKS Grunwald, Poznań 2.41/2 0.48/2 0.52/5 2.04/7 2.02/2 1.08/4 0.58/1* 0.56/8 0.55/3 1.13/1*
14.29/2 14.58/2 15.26/2 16.02/2 17.37/2 18.27/2 19.02/2 20.06/2 20.40/2 22.33/2
0.52/2 0.29/1* 0.28/1* 0.36/4 1.35/2 0.50/2 0.35/2 1.04/3 0.34/8 1.53/1*
23.30/2 23.48/2
0.57/1* 0.18/6
3 [5] PARFIANOWICZ, Zuzanna 25.00 2.45/3 3.48/3 4.38/3 6.47/3 8.52/3 9.58/3 10.57/3 11.49/3 12.45/3 14.04/3
UNTS, Warszawa 2.45/3 1.03/10 0.50/2 2.09/9 2.05/4 1.06/2 0.59/2 0.52/3 0.56/4 1.19/3
14.56/3 15.26/3 15.59/3 16.34/3 18.11/3 19.04/3 19.40/3 20.43/3 21.14/3 23.46/3
0.52/2 0.30/2 0.33/11 0.35/2 1.37/3 0.53/3 0.36/4 1.03/2 0.31/1* 2.32/6
24.43/3 25.00/3
0.57/1* 0.17/2
4 [6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna 26.00 2.56/5 4.03/6 5.07/8 7.58/10 9.58/7 11.04/7 12.06/7 12.55/7 13.49/7 15.07/6
OK! Sport, Warszawa 2.56/5 1.07/12 1.04/13 2.51/14 2.00/1* 1.06/2 1.02/5 0.49/2 0.54/2 1.18/2
16.00/6 16.31/6 17.02/6 17.36/5 19.14/4 20.08/4 20.43/4 21.48/4 22.20/4 24.35/4
0.53/4 0.31/4 0.31/5 0.34/1* 1.38/4 0.54/4 0.35/2 1.05/4 0.32/4 2.15/4
25.41/4 26.00/4
1.06/7 0.19/10
5 [7] BERNACIAK, Ewa 26.26 2.51/4 3.53/4 4.48/4 6.53/4 9.07/4 10.19/4 11.40/4 12.34/4 13.31/4 14.56/4
UKS Orientuś, Łódź 2.51/4 1.02/9 0.55/8 2.05/8 2.14/5 1.12/7 1.21/15 0.54/4 0.57/7 1.25/7
15.51/4 16.22/4 16.53/4 17.31/4 19.16/5 20.12/5 20.52/5 21.59/5 22.32/5 25.04/5
0.55/7 0.31/4 0.31/5 0.38/6 1.45/6 0.56/6 0.40/8 1.07/6 0.33/6 2.32/6
26.09/5 26.26/5
1.05/5 0.17/2
6 [2] BABYCH, Olena 27.02 4.20/17 5.31/17 6.21/16 8.21/13 10.45/13 12.03/12 13.09/12 14.05/12 15.01/12 16.20/11
LeO-Team 4.20/17 1.11/14 0.50/2 2.00/5 2.24/9 1.18/9 1.06/9 0.56/8 0.56/4 1.19/3
17.13/11 17.44/10 18.12/8 18.47/8 20.27/8 21.22/8 21.58/7 23.00/7 23.31/7 25.45/7
0.53/4 0.31/4 0.28/1* 0.35/2 1.40/5 0.55/5 0.36/4 1.02/1* 0.31/1* 2.14/3
26.45/6 27.02/6
1.00/4 0.17/2
7 [3] OLEJNIK, Agata 27.06 3.36/15 4.27/10 5.20/10 7.13/6 9.31/5 10.39/5 11.45/5 12.40/5 13.36/5 15.03/5
UKS Orientuś, Łódź 3.36/15 0.51/3 0.53/6 1.53/2 2.18/8 1.08/4 1.06/9 0.55/6 0.56/4 1.27/8
15.56/5 16.28/5 16.57/5 17.38/6 19.26/6 20.25/6 21.02/6 22.10/6 22.42/6 25.14/6
0.53/4 0.32/7 0.29/4 0.41/8 1.48/9 0.59/8 0.37/6 1.08/7 0.32/4 2.32/6
26.47/7 27.06/7
1.33/14 0.19/10
8 [16] DURZYŃSKA, Katarzyna 28.11 3.13/7 4.06/7 5.00/6 6.59/5 9.40/6 10.48/6 11.47/6 12.41/6 13.43/6 15.12/7
HKS Azymut, Mochy 3.13/7 0.53/5 0.54/7 1.59/4 2.41/13 1.08/4 0.59/2 0.54/4 1.02/12 1.29/10
16.10/7 16.45/7 17.17/7 17.58/7 19.43/7 21.20/7 22.33/9 23.42/9 24.17/9 26.46/8
0.58/8 0.35/12 0.32/7 0.41/8 1.45/6 1.37/12 1.13/16 1.09/8 0.35/11 2.29/5
27.54/8 28.11/8
1.08/8 0.17/2
9 [8] PACHNIK, Małgorzata 28.28 2.58/6 3.53/4 4.56/5 7.59/11 10.16/9 11.35/10 12.42/10 13.40/9 14.40/9 16.10/9
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.58/6 0.55/6 1.03/12 3.03/16 2.17/6 1.19/10 1.07/11 0.58/10 1.00/10 1.30/14
17.08/9 17.41/9 18.14/10 18.54/10 20.39/9 21.44/9 22.25/8 23.37/8 24.13/8 26.55/10
0.58/8 0.33/8 0.33/11 0.40/7 1.45/6 1.05/9 0.41/9 1.12/11 0.36/12 2.42/12
28.10/9 28.28/9
1.15/10 0.18/6
10 [10] FORTUNIAK, Weronika 28.42 3.19/8 4.31/11 5.26/11 7.24/7 9.58/7 11.24/8 12.29/8 13.42/10 14.43/10 16.12/10
UNTS, Warszawa 3.19/8 1.12/15 0.55/8 1.58/3 2.34/11 1.26/13 1.05/6 1.13/16 1.01/11 1.29/10
17.10/10 17.47/11 18.19/11 19.02/11 20.56/12 21.53/10 22.35/10 23.45/10 24.18/10 26.52/9
0.58/8 0.37/14 0.32/7 0.43/12 1.54/13 0.57/7 0.42/10 1.10/9 0.33/6 2.34/9
28.20/10 28.42/10
1.28/12 0.22/16
11 [15] POLISHCHUK, Mariya 29.18 3.21/9 4.13/8 5.04/7 8.01/12 10.18/11 11.49/11 12.54/11 13.53/11 14.52/11 16.21/12
UNTS, Warszawa 3.21/9 0.52/4 0.51/4 2.57/15 2.17/6 1.31/14 1.05/6 0.59/12 0.59/9 1.29/10
17.19/12 17.52/12 18.24/12 19.06/12 20.55/11 22.36/12 23.22/12 24.40/12 25.21/12 28.01/12
0.58/8 0.33/8 0.32/7 0.42/11 1.49/10 1.41/13 0.46/12 1.18/12 0.41/15 2.40/11
28.59/11 29.18/11
0.58/3 0.19/10
12 [11] GIELEC, Zuzanna 29.37 3.22/11 4.18/9 5.19/9 7.46/9 10.17/10 11.29/9 12.37/9 13.35/8 14.38/8 16.05/8
UKS Orientuś, Łódź 3.22/11 0.56/7 1.01/11 2.27/11 2.31/10 1.12/7 1.08/12 0.58/10 1.03/14 1.27/8
17.05/8 17.39/8 18.12/8 18.53/9 20.47/10 22.34/11 23.17/11 24.27/11 25.04/11 27.58/11
1.00/14 0.34/10 0.33/11 0.41/8 1.54/13 1.47/14 0.43/11 1.10/9 0.37/13 2.54/13
29.19/12 29.37/12
1.21/11 0.18/6
13 [9] MAZAN, Aleksandra 31.43 3.21/9 4.40/14 5.47/13 8.54/15 11.31/14 12.53/14 14.12/14 15.20/14 16.26/14 18.02/14
UKS Traper, Złocieniec 3.21/9 1.19/16 1.07/14 3.07/17 2.37/12 1.22/12 1.19/14 1.08/13 1.06/15 1.36/15
19.03/14 19.38/14 20.14/14 20.57/14 22.53/14 24.01/14 24.49/13 26.09/13 26.49/13 29.51/13
1.01/15 0.35/12 0.36/15 0.43/12 1.56/15 1.08/10 0.48/13 1.20/13 0.40/14 3.02/14
31.24/13 31.43/13
1.33/14 0.19/10
14 [12] GRUCHALA, Natalia 32.34 3.35/14 4.34/12 6.20/15 8.58/16 12.19/17 13.40/17 14.49/15 15.44/15 16.41/15 18.10/15
PKO Harpagan, Gdańsk 3.35/14 0.59/8 1.46/17 2.38/13 3.21/17 1.21/11 1.09/13 0.55/6 0.57/7 1.29/10
19.09/15 19.48/15 20.20/15 21.04/15 22.53/14 24.54/15 25.31/15 26.52/14 27.26/14 31.09/15
0.59/12 0.39/15 0.32/7 0.44/14 1.49/10 2.01/15 0.37/6 1.21/15 0.34/8 3.43/16
32.18/14 32.34/14
1.09/9 0.16/1*
15 [14] WIELEBA, Marlena 32.47 3.31/13 4.36/13 5.35/12 7.36/8 10.19/12 12.19/13 13.24/13 14.33/13 15.35/13 16.59/13
PKO Harpagan, Gdańsk 3.31/13 1.05/11 0.59/10 2.01/6 2.43/14 2.00/17 1.05/6 1.09/14 1.02/12 1.24/6
17.58/13 18.32/13 19.06/13 19.52/13 21.44/13 24.00/13 25.15/14 26.54/15 27.28/15 30.55/14
0.59/12 0.34/10 0.34/14 0.46/15 1.52/12 2.16/16 1.15/17 1.39/17 0.34/8 3.27/15
32.27/15 32.47/15
1.32/13 0.20/14
16 [13] MIŚKIEWICZ, Martyna 35.15 3.25/12 4.50/15 6.12/14 8.34/14 11.47/15 13.37/16 15.02/16 16.28/16 17.40/16 19.26/16
UKS Siódemka, Rumia 3.25/12 1.25/17 1.22/16 2.22/10 3.13/16 1.50/16 1.25/16 1.26/17 1.12/16 1.46/16
20.40/16 21.24/16 22.06/16 23.11/16 25.35/16 26.55/16 27.49/16 29.20/16 30.04/16 32.38/16
1.14/16 0.44/17 0.42/16 1.05/16 2.24/16 1.20/11 0.54/15 1.31/16 0.44/17 2.34/9
34.52/16 35.15/16
2.14/17 0.23/17
17 [18] HOFFMANN, Barbara 38.41 4.12/16 5.20/16 6.32/17 9.03/17 11.52/16 13.35/15 15.20/17 16.29/17 17.41/17 19.45/17
KS Hades, Poznań 4.12/16 1.08/13 1.12/15 2.31/12 2.49/15 1.43/15 1.45/17 1.09/14 1.12/16 2.04/17
21.07/17 21.47/17 22.30/17 23.43/17 26.31/17 29.25/17 30.18/17 31.38/17 32.21/17 36.36/17
1.22/17 0.40/16 0.43/17 1.13/17 2.48/17 2.54/17 0.53/14 1.20/13 0.43/16 4.15/17
38.21/17 38.41/17
1.45/16 0.20/14
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35 2.6km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-58 2-63 3-41 4-59 5-55 6-53 7-39 8-65 9-67 10-60
11-44 12-32 13-54 14-38 15-34 16-35 17-50 18-99
1 [3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 27.01 3.57/1* 5.07/1* 7.25/1* 7.55/1* 10.02/1* 10.43/1* 11.27/1* 12.16/1* 13.12/1* 14.15/1*
Indywidualny Dolnośląskie 3.57/1* 1.10/6 2.18/1* 0.30/5 2.07/2 0.41/1* 0.44/5 0.49/3 0.56/1* 1.03/1*
16.19/1* 17.25/1* 17.59/1* 18.42/1* 20.01/1* 20.41/1* 24.43/1* 26.35/1* 27.01/1*
2.04/1* 1.06/1* 0.34/4 0.43/3 1.19/1* 0.40/5 4.02/6 1.52/6 0.26/11
2 [3503] RASCZUPKINA, Nina 28.05 4.21/5 5.25/4 7.52/3 8.23/3 10.38/3 11.22/3 12.05/3 12.51/3 13.55/3 15.01/3
UKS Azymut 45, Gdynia 4.21/5 1.04/1* 2.27/3 0.31/8 2.15/5 0.44/3 0.43/1* 0.46/1* 1.04/7 1.06/2
17.13/3 18.24/3 18.57/2 19.41/2 21.05/3 21.44/3 25.44/2 27.42/2 28.05/2
2.12/4 1.11/3 0.33/3 0.44/6 1.24/4 0.39/4 4.00/5 1.58/9 0.23/6
3 [3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 28.46 4.13/3 5.18/3 7.43/2 8.13/2 10.22/2 11.07/2 11.50/2 12.43/2 13.39/2 14.49/2
KOS BnO, Szczecin 4.13/3 1.05/3 2.25/2 0.30/5 2.09/3 0.45/4 0.43/1* 0.53/8 0.56/1* 1.10/6
16.56/2 18.13/2 19.04/3 19.45/3 21.04/2 21.40/2 26.43/3 28.25/3 28.46/3
2.07/2 1.17/4 0.51/7 0.41/1* 1.19/1* 0.36/3 5.03/12 1.42/5 0.21/1*
4 [3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 29.05 4.18/4 5.25/4 8.09/4 8.38/4 10.56/4 11.42/4 12.26/4 13.14/4 14.16/4 15.26/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 4.18/4 1.07/5 2.44/6 0.29/4 2.18/6 0.46/6 0.44/5 0.48/2 1.02/5 1.10/6
17.37/4 19.08/4 20.48/4 21.30/4 22.55/4 23.44/4 27.10/4 28.43/4 29.05/4
2.11/3 1.31/8 1.40/9 0.42/2 1.25/5 0.49/6 3.26/2 1.33/3 0.22/3
5 [3515] DYBKA, Katarzyna 30.50 4.09/2 5.13/2 8.50/5 9.16/5 11.17/5 12.00/5 12.43/5 13.33/5 14.33/5 15.41/5
12 BZ 4.09/2 1.04/1* 3.37/12 0.26/1* 2.01/1* 0.43/2 0.43/1* 0.50/5 1.00/4 1.08/4
18.04/5 21.18/6 21.42/6 22.26/6 23.45/5 24.19/5 27.31/5 30.29/5 30.50/5
2.23/5 3.14/10 0.24/1* 0.44/6 1.19/1* 0.34/2 3.12/1* 2.58/12 0.21/1*
6 [3511] DZIKA, Natalia 30.57 5.00/7 6.56/7 9.40/7 10.06/7 12.26/6 13.15/6 13.58/6 14.47/6 15.46/6 17.06/6
15.GBZ 5.00/7 1.56/11 2.44/6 0.26/1* 2.20/7 0.49/7 0.43/1* 0.49/3 0.59/3 1.20/9
19.37/6 20.56/5 21.30/5 22.21/5 23.48/6 24.21/6 28.55/6 30.35/6 30.57/6
2.31/6 1.19/5 0.34/4 0.51/9 1.27/6 0.33/1* 4.34/9 1.40/4 0.22/3
7 [3507] ANTOŃCZYK, Beata 34.00 6.40/9 8.06/9 10.34/8 11.05/8 13.18/8 14.08/8 15.07/8 15.57/8 17.13/7 18.20/7
Indywidualny lubuskie 6.40/9 1.26/9 2.28/4 0.31/8 2.13/4 0.50/8 0.59/12 0.50/5 1.16/8 1.07/3
20.58/7 24.37/9 25.20/7 26.03/7 27.37/7 28.37/7 32.24/7 33.38/7 34.00/7
2.38/7 3.39/12 0.43/6 0.43/3 1.34/7 1.00/8 3.47/3 1.14/1* 0.22/3
8 [3509] NIKONOWICZ, Ewa 36.21 8.50/10 9.56/10 12.26/10 12.52/10 15.24/10 16.09/10 16.53/10 17.45/10 18.47/10 19.56/9
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8.50/10 1.06/4 2.30/5 0.26/1* 2.32/8 0.45/4 0.44/5 0.52/7 1.02/5 1.09/5
23.00/9 26.37/10 27.07/10 27.50/9 29.29/9 30.49/9 34.36/9 35.57/8 36.21/8
3.04/11 3.37/11 0.30/2 0.43/3 1.39/8 1.20/12 3.47/3 1.21/2 0.24/8
9 [3505] KOMSA, Małgorzata 37.07 4.46/6 6.14/6 9.22/6 9.54/6 13.05/7 14.00/7 14.52/7 15.53/7 17.20/8 18.39/8
UKS Orientuś, Łódź 4.46/6 1.28/10 3.08/11 0.32/11 3.11/12 0.55/11 0.52/10 1.01/9 1.27/12 1.19/8
21.49/8 23.42/7 25.30/8 26.24/8 28.20/8 29.31/8 34.19/8 36.42/9 37.07/9
3.10/12 1.53/9 1.48/10 0.54/10 1.56/11 1.11/11 4.48/10 2.23/11 0.25/10
10 [3510] KOPYTKO, Małgorzata 38.48 5.25/8 7.50/8 10.51/9 11.29/9 14.19/9 15.23/9 16.16/9 17.19/9 18.36/9 20.10/10
KU AZS WAT, Warszawa 5.25/8 2.25/12 3.01/10 0.38/12 2.50/11 1.04/12 0.53/11 1.03/10 1.17/9 1.34/12
23.06/10 24.36/8 26.52/9 28.21/10 30.13/10 31.05/10 36.00/10 38.22/10 38.48/10
2.56/9 1.30/7 2.16/11 1.29/11 1.52/10 0.52/7 4.55/11 2.22/10 0.26/11
11 [3506] NIKOŁAJUK, Joanna 42.26 12.39/11 14.03/11 16.59/11 17.30/11 20.04/11 20.58/11 21.46/11 22.55/11 24.13/11 25.44/11
UKS Orientpark.pl, Iwiny 12.39/11 1.24/7 2.56/8 0.31/8 2.34/9 0.54/9 0.48/9 1.09/12 1.18/10 1.31/10
28.46/11 29.54/11 30.51/11 32.42/11 34.42/11 35.51/11 40.08/11 42.03/11 42.26/11
3.02/10 1.08/2 0.57/8 1.51/12 2.00/12 1.09/9 4.17/7 1.55/7 0.23/6
12 [3508] ZAJĄC, Honorata 44.23 14.36/12 16.01/12 18.57/12 19.27/12 22.01/12 22.55/12 23.41/12 24.49/12 26.09/12 27.40/12
5 Batalion Dowodzenia 14.36/12 1.25/8 2.56/8 0.30/5 2.34/9 0.54/9 0.46/8 1.08/11 1.20/11 1.31/10
30.23/12 31.52/12 34.08/12 34.58/12 36.37/12 37.46/12 42.03/12 43.59/12 44.23/12
2.43/8 1.29/6 2.16/11 0.50/8 1.39/8 1.09/9 4.17/7 1.56/8 0.24/8
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40 2.4km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-44 3-57 4-60 5-65 6-39 7-55 8-59 9-41 10-63
11-32 12-38 13-56 14-46 15-50 16-99
1 [4003] BULTROWICZ, Agnieszka 27.36 4.25/4 5.34/4 6.15/4 8.23/3 10.20/3 11.08/3 12.26/3 14.34/3 15.04/3 17.41/2
KS Hades, Poznań 4.25/4 1.09/7 0.41/2 2.08/6 1.57/3 0.48/4 1.18/6 2.08/4 0.30/2 2.37/3
18.45/1* 19.55/1* 21.29/1* 22.14/1* 25.38/1* 27.10/1* 27.36/1*
1.04/4 1.10/6 1.34/2 0.45/6 3.24/3 1.32/3 0.26/9
2 [4001] GRABOWSKA, Joanna 27.55 4.18/2 5.22/2 6.01/2 7.39/2 9.29/2 10.13/2 11.21/2 13.29/2 14.50/2 17.25/1*
WKS Wawel, Kraków 4.18/2 1.04/4 0.39/1* 1.38/1* 1.50/1* 0.44/2 1.08/2 2.08/4 1.21/12 2.35/2
19.21/2 20.20/2 21.49/2 22.31/2 25.53/2 27.34/2 27.55/2
1.56/13 0.59/1* 1.29/1* 0.42/3 3.22/2 1.41/5 0.21/4
3 [4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna 29.17 4.36/5 5.38/5 6.58/7 8.48/4 11.05/6 11.57/6 13.13/5 15.35/6 16.04/5 18.54/3
WKS Wawel, Kraków 4.36/5 1.02/3 1.20/13 1.50/3 2.17/8 0.52/6 1.16/4 2.22/7 0.29/1* 2.50/4
20.04/3 21.15/3 22.56/3 23.38/3 27.05/3 28.54/3 29.17/3
1.10/6 1.11/7 1.41/5 0.42/3 3.27/4 1.49/8 0.23/7
4 [4005] UKLEJA, Ewa 29.43 4.37/6 5.45/6 6.32/5 8.51/5 10.59/4 11.53/5 13.22/6 15.30/5 16.00/4 18.57/4
UKS Azymut 45, Gdynia 4.37/6 1.08/5 0.47/5 2.19/8 2.08/6 0.54/7 1.29/13 2.08/4 0.30/2 2.57/5
20.23/5 21.32/6 23.07/4 23.53/5 27.39/5 29.21/4 29.43/4
1.26/10 1.09/5 1.35/3 0.46/7 3.46/7 1.42/6 0.22/5
5 [4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna 30.47 3.53/1* 4.52/1* 5.35/1* 7.23/1* 9.14/1* 10.01/1* 11.05/1* 13.06/1* 14.28/1* 19.39/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.53/1* 0.59/1* 0.43/3 1.48/2 1.51/2 0.47/3 1.04/1* 2.01/2 1.22/13 5.11/11
20.30/6 21.29/5 23.09/5 23.49/4 28.59/6 30.27/5 30.47/5
0.51/1* 0.59/1* 1.40/4 0.40/2 5.10/10 1.28/1* 0.20/2
6 [4008] BOREK, Monika 31.30 5.05/8 6.04/7 6.55/6 9.01/6 11.04/5 11.45/4 13.03/4 15.00/4 16.49/6 18.58/5
UKS Traper, Złocieniec 5.05/8 0.59/1* 0.51/8 2.06/5 2.03/4 0.41/1* 1.18/6 1.57/1* 1.49/14 2.09/1*
20.19/4 21.26/4 23.41/6 24.25/6 27.18/4 31.11/6 31.30/6
1.21/8 1.07/4 2.15/13 0.44/5 2.53/1* 3.53/13 0.19/1*
7 [4009] KOSIŃSKA, Zofia 33.45 4.18/2 5.26/3 6.10/3 10.07/9 12.13/8 13.03/8 14.12/8 16.13/7 17.19/7 22.39/9
WKS Wawel, Kraków 4.18/2 1.08/5 0.44/4 3.57/15 2.06/5 0.50/5 1.09/3 2.01/2 1.06/11 5.20/13
23.34/9 24.40/8 26.21/7 26.58/7 31.56/7 33.25/7 33.45/7
0.55/2 1.06/3 1.41/5 0.37/1* 4.58/9 1.29/2 0.20/2
8 [4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna 35.31 5.05/8 6.14/8 7.03/8 9.08/7 11.39/7 12.34/7 14.01/7 16.52/8 17.27/8 20.51/7
KS Hades, Poznań 5.05/8 1.09/7 0.49/7 2.05/4 2.31/12 0.55/9 1.27/12 2.51/10 0.35/4 3.24/7
23.22/8 25.00/9 26.50/9 27.36/9 33.06/8 35.04/8 35.31/8
2.31/15 1.38/12 1.50/8 0.46/7 5.30/12 1.58/9 0.27/11
9 [4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 36.23 4.53/7 6.37/9 7.34/9 10.00/8 12.26/9 13.48/9 15.07/9 17.47/9 18.29/9 21.58/8
UKS Orientuś, Łódź 4.53/7 1.44/12 0.57/10 2.26/10 2.26/9 1.22/13 1.19/8 2.40/8 0.42/7 3.29/8
23.16/7 24.28/7 26.22/8 27.11/8 33.34/9 35.56/9 36.23/9
1.18/7 1.12/8 1.54/9 0.49/10 6.23/14 2.22/10 0.27/11
10 [4012] WŁODARCZYK, Agnieszka 37.01 5.40/10 7.01/10 10.50/15 13.05/14 15.18/13 16.12/12 17.29/11 22.24/13 23.08/13 26.19/11
UKS Traper, Złocieniec 5.40/10 1.21/10 3.49/15 2.15/7 2.13/7 0.54/7 1.17/5 4.55/14 0.44/8 3.11/6
27.27/11 28.46/11 30.34/11 31.23/11 34.57/10 36.37/10 37.01/10
1.08/5 1.19/9 1.48/7 0.49/10 3.34/5 1.40/4 0.24/8
11 [4011] STRUGAŁA, Barbara 39.28 6.15/14 7.31/12 8.18/11 12.14/11 15.07/12 16.08/11 17.42/12 20.41/12 21.20/11 24.59/10
WKS Wawel, Kraków 6.15/14 1.16/9 0.47/5 3.56/14 2.53/14 1.01/10 1.34/14 2.59/12 0.39/6 3.39/9
26.21/10 27.53/10 29.55/10 30.49/10 36.27/11 39.02/11 39.28/11
1.22/9 1.32/11 2.02/12 0.54/12 5.38/13 2.35/11 0.26/9
12 [4015] MARSZAŁEK, Maria 40.06 5.46/11 7.07/11 8.02/10 11.16/10 13.46/10 14.51/10 16.12/10 19.01/10 21.52/12 29.15/14
UKS Azymut 45, Gdynia 5.46/11 1.21/10 0.55/9 3.14/12 2.30/11 1.05/11 1.21/9 2.49/9 2.51/15 7.23/15
30.15/14 31.41/12 33.40/12 34.27/12 38.02/12 39.44/12 40.06/12
1.00/3 1.26/10 1.59/10 0.47/9 3.35/6 1.42/6 0.22/5
13 [4016] LEMKE, Katarzyna 44.52 6.08/13 8.10/13 9.14/12 12.24/12 14.57/11 16.18/13 17.42/12 20.33/11 21.17/10 27.06/12
MKS Skarmat, Toruń 6.08/13 2.02/13 1.04/11 3.10/11 2.33/13 1.21/12 1.24/11 2.51/10 0.44/8 5.49/14
28.35/12 31.45/13 34.10/13 35.11/13 40.22/13 44.20/13 44.52/13
1.29/11 3.10/14 2.25/14 1.01/13 5.11/11 3.58/14 0.32/13
14 [4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara 51.01 6.48/15 8.56/14 10.19/13 13.33/15 17.25/15 18.54/15 21.00/15 25.14/15 26.11/15 31.26/15
PKO Harpagan, Gdańsk 6.48/15 2.08/14 1.23/14 3.14/12 3.52/15 1.29/14 2.06/15 4.14/13 0.57/10 5.15/12
33.42/15 36.18/15 39.05/15 40.27/15 47.03/15 50.26/14 51.01/14
2.16/14 2.36/13 2.47/15 1.22/15 6.36/15 3.23/12 0.35/14
15 [4013] SUCHARZEWSKA, Marta 53.59 5.49/12 9.24/15 10.40/14 13.03/13 15.31/14 17.14/14 18.36/14 23.36/14 24.13/14 28.20/13
KOS BnO, Szczecin 5.49/12 3.35/15 1.16/12 2.23/9 2.28/10 1.43/15 1.22/10 5.00/15 0.37/5 4.07/10
29.49/13 36.01/14 38.01/14 39.21/14 43.31/14 53.13/15 53.59/15
1.29/11 6.12/15 2.00/11 1.20/14 4.10/8 9.42/15 0.46/15
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45 2.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-60 3-67 4-49 5-44 6-37 7-59 8-41 9-36 10-32
11-38 12-35 13-50 14-99
1 [4501] KONC, Katarzyna 28.02 3.48/1* 5.05/1* 6.06/1* 7.08/1* 7.46/1* 9.20/1* 12.32/1* 13.06/1* 15.51/1* 18.28/1*
UKS Azymut, Pabianice 3.48/1* 1.17/1* 1.01/1* 1.02/1* 0.38/1* 1.34/1* 3.12/5 0.34/5 2.45/1* 2.37/3
19.37/1* 21.50/1* 25.50/1* 27.38/1* 28.02/1*
1.09/2 2.13/1* 4.00/4 1.48/3 0.24/1*
2 [4502] MIANOWSKA, Dorota 31.10 4.17/5 5.50/3 7.08/3 8.15/2 8.55/3 10.35/2 13.41/2 14.11/2 17.24/2 20.37/2
UNTS, Warszawa 4.17/5 1.33/2 1.18/7 1.07/2 0.40/3 1.40/2 3.06/3 0.30/1* 3.13/5 3.13/4
21.59/2 24.28/2 28.22/2 30.40/2 31.10/2
1.22/4 2.29/3 3.54/3 2.18/7 0.30/9
3 [4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra 31.54 4.02/2 6.17/5 7.21/5 8.34/5 9.18/5 11.24/3 14.30/4 15.03/3 18.09/3 21.33/4
PKO Harpagan, Gdańsk 4.02/2 2.15/9 1.04/2 1.13/4 0.44/4 2.06/4 3.06/3 0.33/4 3.06/4 3.24/6
22.56/4 25.25/4 29.15/3 31.29/3 31.54/3
1.23/5 2.29/3 3.50/2 2.14/6 0.25/5
4 [4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna 32.39 4.12/3 5.45/2 7.02/2 8.23/4 9.08/4 11.25/4 14.10/3 15.15/4 18.09/3 20.38/3
UNTS, Warszawa 4.12/3 1.33/2 1.17/5 1.21/6 0.45/6 2.17/6 2.45/1* 1.05/9 2.54/2 2.29/2
22.37/3 25.22/3 29.55/4 32.15/4 32.39/4
1.59/9 2.45/7 4.33/6 2.20/8 0.24/1*
5 [4505] FILIPIAK, Agnieszka 34.26 4.38/6 6.22/6 7.34/6 8.57/6 9.48/6 11.30/5 15.18/6 15.48/5 20.30/5 23.55/6
KS Hades, Poznań 4.38/6 1.44/4 1.12/4 1.23/7 0.51/8 1.42/3 3.48/8 0.30/1* 4.42/7 3.25/7
25.11/6 27.54/6 31.58/6 33.58/5 34.26/5
1.16/3 2.43/6 4.04/5 2.00/5 0.28/7
6 [4511] OLEJNIK, Ewa 34.46 4.14/4 6.02/4 7.08/3 8.16/3 8.54/2 11.43/6 14.32/5 18.09/8 21.04/7 23.30/5
WKS Wawel 4.14/4 1.48/5 1.06/3 1.08/3 0.38/1* 2.49/9 2.49/2 3.37/10 2.55/3 2.26/1*
24.36/5 27.08/5 31.52/5 34.21/6 34.46/6
1.06/1* 2.32/5 4.44/7 2.29/9 0.25/5
7 [4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna 35.25 4.45/7 6.46/7 8.03/7 9.32/7 10.16/7 13.24/8 16.46/8 17.18/7 20.41/6 24.38/7
MKS Metalowiec, Łódź 4.45/7 2.01/8 1.17/5 1.29/8 0.44/4 3.08/10 3.22/6 0.32/3 3.23/6 3.57/8
26.01/7 28.25/7 33.10/7 35.01/7 35.25/7
1.23/5 2.24/2 4.45/8 1.51/4 0.24/1*
8 [4509] MURAWSKA, Ewa 38.15 5.09/9 7.00/8 8.28/8 11.21/9 12.08/9 14.52/9 18.40/9 19.24/9 24.34/8 27.53/8
HKS Azymut, Mochy 5.09/9 1.51/6 1.28/8 2.53/10 0.47/7 2.44/8 3.48/8 0.44/7 5.10/8 3.19/5
29.17/8 32.30/8 36.04/8 37.51/8 38.15/8
1.24/7 3.13/9 3.34/1* 1.47/2 0.24/1*
9 [4507] SZTRANEK, Iwona 45.32 5.08/8 7.02/9 8.31/9 9.48/8 10.41/8 12.56/7 16.38/7 17.15/6 25.13/9 32.57/9
UKS Azymut, Pabianice 5.08/8 1.54/7 1.29/9 1.17/5 0.53/9 2.15/5 3.42/7 0.37/6 7.58/10 7.44/10
35.29/9 38.21/9 43.26/9 45.03/9 45.32/9
2.32/10 2.52/8 5.05/9 1.37/1* 0.29/8
10 [4512] KLAUS URYGA, Anna 53.07 8.39/10 11.21/10 13.15/10 15.05/10 16.13/10 18.43/10 23.49/10 24.37/10 30.08/10 36.46/10
WKS Wawel, Kraków 8.39/10 2.42/10 1.54/10 1.50/9 1.08/10 2.30/7 5.06/10 0.48/8 5.31/9 6.38/9
38.44/10 42.22/10 49.18/10 52.29/10 53.07/10
1.58/8 3.38/10 6.56/10 3.11/10 0.38/10
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50 2.0km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-61 2-63 3-32 4-41 5-58 6-60 7-67 8-44 9-54 10-38
11-33 12-48 13-99
1 [5002] WOŁEK, Ewa 24.40 3.54/2 5.21/2 6.53/2 9.50/1* 12.24/1* 15.00/1* 16.20/1* 17.45/1* 18.56/1* 19.47/1*
UNTS, Warszawa 3.54/2 1.27/2 1.32/3 2.57/1* 2.34/2 2.36/1* 1.20/7 1.25/1* 1.11/1* 0.51/8
20.48/1* 22.45/1* 24.22/1* 24.40/1*
1.01/1* 1.57/3 1.37/4 0.18/1*
2 [5001] NOWAK, Barbara 25.40 4.31/3 6.09/4 7.57/4 11.11/3 13.49/3 16.25/3 17.36/3 19.10/3 20.22/3 21.01/3
HKS Azymut, Mochy 4.31/3 1.38/6 1.48/4 3.14/2 2.38/3 2.36/1* 1.11/1* 1.34/6 1.12/2 0.39/1*
22.05/3 24.10/3 25.22/2 25.40/2
1.04/3 2.05/5 1.12/1* 0.18/1*
3 [5003] WYSOCKA, Joanna 26.06 3.44/1* 5.08/1* 6.14/1* 10.29/2 13.24/2 16.08/2 17.31/2 18.56/2 20.11/2 20.53/2
WKS Śląsk, Wrocław 3.44/1* 1.24/1* 1.06/1* 4.15/7 2.55/4 2.44/4 1.23/8 1.25/1* 1.15/3 0.42/2
21.57/2 23.56/2 25.43/3 26.06/3
1.04/3 1.59/4 1.47/7 0.23/5
4 [5005] WOŁOWCZYK, Mariola 27.40 4.35/4 6.08/3 8.28/5 12.14/5 14.44/5 17.22/5 18.33/5 20.14/5 21.46/5 22.48/5
UNTS, Warszawa 4.35/4 1.33/4 2.20/7 3.46/4 2.30/1* 2.38/3 1.11/1* 1.41/8 1.32/8 1.02/10
23.50/5 25.46/5 27.20/4 27.40/4
1.02/2 1.56/2 1.34/3 0.20/4
5 [5004] HORNIK, Alicja 27.58 4.48/5 6.20/5 7.34/3 11.31/4 14.27/4 17.13/4 18.27/4 20.01/4 21.28/4 22.17/4
WKS Grunwald, Poznań 4.48/5 1.32/3 1.14/2 3.57/6 2.56/5 2.46/5 1.14/4 1.34/6 1.27/7 0.49/6
23.26/4 25.44/4 27.28/5 27.58/5
1.09/6 2.18/8 1.44/5 0.30/8
6 [5007] WITKOWSKA, Izabela 29.50 5.59/7 7.48/7 9.52/6 14.20/7 17.26/7 20.16/7 21.32/7 22.58/7 24.15/7 24.58/7
UKS Azymut 45, Gdynia 5.59/7 1.49/9 2.04/5 4.28/8 3.06/8 2.50/6 1.16/5 1.26/3 1.17/4 0.43/3
26.05/7 27.58/7 29.31/7 29.50/6
1.07/5 1.53/1* 1.33/2 0.19/3
7 [5006] BUGAJ, Teresa 29.55 5.10/6 6.44/6 9.55/7 13.33/6 16.29/6 19.25/6 20.42/6 22.12/6 23.34/6 24.22/6
WKS Wawel, Kraków 5.10/6 1.34/5 3.11/11 3.38/3 2.56/5 2.56/8 1.17/6 1.30/4 1.22/6 0.48/5
25.35/6 27.42/6 29.27/6 29.55/7
1.13/7 2.07/6 1.45/6 0.28/7
8 [5010] FRANSSILA, Hanna 34.20 6.12/9 7.52/8 10.18/8 17.36/11 20.32/9 23.22/9 24.35/9 26.05/9 27.25/9 28.12/9
Angelniemen Ankkuri 6.12/9 1.40/7 2.26/9 7.18/11 2.56/5 2.50/6 1.13/3 1.30/4 1.20/5 0.47/4
29.37/9 31.50/8 33.53/8 34.20/8
1.25/8 2.13/7 2.03/9 0.27/6
9 [5011] GORCZYCA, Magdalena 36.20 6.04/8 8.04/9 10.27/9 14.22/8 18.00/8 21.52/8 23.24/8 25.17/8 26.56/8 27.46/8
KS Hades, Poznań 6.04/8 2.00/11 2.23/8 3.55/5 3.38/9 3.52/9 1.32/9 1.53/9 1.39/9 0.50/7
29.19/8 33.50/9 35.49/9 36.20/9
1.33/10 4.31/9 1.59/8 0.31/9
10 [5008] POLEWKA, Beata 44.36 7.07/10 8.55/10 11.40/10 16.08/9 21.14/10 26.45/10 28.24/10 30.44/10 33.00/10 34.15/10
UKS Kometa, Gliwice 7.07/10 1.48/8 2.45/10 4.28/8 5.06/10 5.31/11 1.39/11 2.20/10 2.16/11 1.15/11
35.48/10 41.12/10 44.05/10 44.36/10
1.33/10 5.24/11 2.53/11 0.31/9
11 [5009] DEPTULSKA, Agnieszka 45.32 8.02/11 9.57/11 12.15/11 17.15/10 23.47/11 28.59/11 30.33/11 33.01/11 34.58/11 35.49/11
UNTS, Warszawa 8.02/11 1.55/10 2.18/6 5.00/10 6.32/11 5.12/10 1.34/10 2.28/11 1.57/10 0.51/8
37.20/11 42.08/11 45.00/11 45.32/11
1.31/9 4.48/10 2.52/10 0.32/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-64 3-58 4-51 5-60 6-67 7-44 8-38 9-34 10-48
11-99
1 [5501] PARFIANOWICZ, Joanna 23.00 2.30/1* 5.22/2 7.01/2 8.41/2 10.20/2 11.43/2 13.36/2 15.42/2 17.29/1* 20.26/1*
UNTS, Warszawa 2.30/1* 2.52/2 1.39/2 1.40/3 1.39/1* 1.23/2 1.53/1* 2.06/2 1.47/2 2.57/1*
22.22/1* 23.00/1*
1.56/1* 0.38/4
2 [5502] CZERKAWSKA, Urszula 24.37 2.56/3 5.53/3 7.33/3 9.10/3 11.13/3 12.32/3 14.28/3 16.35/3 18.20/3 21.45/2
UKS Sparta, Czyżowice 2.56/3 2.57/3 1.40/3 1.37/2 2.03/3 1.19/1* 1.56/2 2.07/3 1.45/1* 3.25/2
24.06/2 24.37/2
2.21/3 0.31/2
3 [5504] KORF, Ulrike 25.23 2.30/1* 5.05/1* 6.32/1* 8.01/1* 9.42/1* 11.09/1* 13.16/1* 15.19/1* 17.46/2 22.51/3
SC Achmer 2.30/1* 2.35/1* 1.27/1* 1.29/1* 1.41/2 1.27/3 2.07/3 2.03/1* 2.27/4 5.05/4
24.56/3 25.23/3
2.05/2 0.27/1*
4 [5503] WOŁEK, Małgorzata 33.38 3.03/4 7.42/4 9.48/4 11.44/4 14.41/4 16.26/4 18.44/4 21.26/4 23.39/4 27.58/4
UNTS, Warszawa 3.03/4 4.39/4 2.06/4 1.56/4 2.57/4 1.45/4 2.18/4 2.42/4 2.13/3 4.19/3
33.02/4 33.38/4
5.04/4 0.36/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: W60 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-64 3-58 4-51 5-60 6-67 7-44 8-38 9-34 10-48
11-99
1 [6001] KROCHMAL, Małgorzata 31.11 2.57/1* 6.07/1* 8.18/1* 9.53/1* 12.15/1* 13.53/1* 16.21/1* 18.37/1* 20.24/1* 26.26/1*
KU AZS WAT, Warszawa 2.57/1* 3.10/1* 2.11/1* 1.35/1* 2.22/1* 1.38/1* 2.28/1* 2.16/1* 1.47/1* 6.02/1*
30.35/1* 31.11/1*
4.09/1* 0.36/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: W65 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-61 3-51 4-44 5-32 6-54 7-38 8-33 9-56 10-48
11-99
1 [6503] KATTILAKOSKI, Kirsti 20.24 3.31/1* 5.32/2 7.35/2 8.53/2 10.18/1* 11.04/1* 11.57/1* 13.29/1* 13.52/1* 16.50/1*
Aron Haka 3.31/1* 2.01/2 2.03/2 1.18/2 1.25/1* 0.46/2 0.53/1* 1.32/1* 0.23/1* 2.58/1*
19.54/1* 20.24/1*
3.04/2 0.30/1*
2 [6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 23.08 3.32/2 5.30/1* 7.31/1* 8.47/1* 11.46/2 12.17/2 13.21/2 14.56/2 15.40/2 20.17/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.32/2 1.58/1* 2.01/1* 1.16/1* 2.59/2 0.31/1* 1.04/2 1.35/2 0.44/2 4.37/2
22.36/2 23.08/2
2.19/1* 0.32/2
3 [6502] OLBRYCHT, Anna 38.37 5.17/3 8.34/3 11.30/3 13.26/3 17.41/3 18.38/3 21.14/3 23.15/3 23.59/3 32.11/3
Indywidualny Mazowsze 5.17/3 3.17/3 2.56/3 1.56/3 4.15/3 0.57/3 2.36/3 2.01/3 0.44/2 8.12/3
37.47/3 38.37/3
5.36/3 0.50/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: W70 1.4km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-64 2-61 3-51 4-44 5-32 6-54 7-38 8-33 9-56 10-48
11-99
1 [7002] KAJAVA, Ritva 23.14 3.33/1* 5.26/1* 7.21/1* 8.49/1* 11.40/1* 12.34/1* 13.31/1* 14.50/1* 15.30/1* 20.29/1*
Hameenlinnan Suunnistajat 3.33/1* 1.53/1* 1.55/1* 1.28/1* 2.51/2 0.54/1* 0.57/1* 1.19/1* 0.40/2 4.59/2
22.45/1* 23.14/1*
2.16/1* 0.29/1*
2 [7001] STOOR, Anne 24.23 3.54/2 6.10/2 8.31/2 10.15/2 12.49/2 13.55/2 15.11/2 16.48/2 17.16/2 20.36/2
Kokkolan Suunnistajat 3.54/2 2.16/2 2.21/2 1.44/2 2.34/1* 1.06/2 1.16/2 1.37/2 0.28/1* 3.20/1*
23.48/2 24.23/2
3.12/2 0.35/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: W75 1.3km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-45 3-57 4-49 5-44 6-63 7-54 8-38 9-52 10-48
11-99
1 [7501] JANSONE, Maija 46.09 8.18/1* 11.20/1* 13.31/1* 16.25/1* 18.06/1* 20.40/1* 26.09/1* 28.27/1* 32.36/1* 35.59/1*
OK Seniors Riga 8.18/1* 3.02/1* 2.11/1* 2.54/1* 1.41/1* 2.34/1* 5.29/1* 2.18/1* 4.09/1* 3.23/1*
44.55/1* 46.09/1*
8.56/1* 1.14/1*
|