Końcowe wyniki zawodów 28.08.2021 12:22:24
Pomorze Sprint Cup 2021 2.etap
===Podkarpacki OZOS====================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: Family 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 0b.PK 11.16
2.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23 0b.PK 11.17
3.[103] RATAJCZAK, Jan UMKS ORKAN, Ostróda 19 0b.PK 13.07
4.[107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 13.31
5.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 13.52
6.[108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 0b.PK 14.52
7.[114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 0b.PK 17.39
8.[101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 19.12
9.[113] HETNAR, Martyna UKS "Orientpark.pl" 24 0b.PK 20.10
10.[106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 30.26
11.[111] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 3 0b.PK 30.45
[102] TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 5286 DNF
[104] PUSTKOWSKA, Malina PKO Harpagan, Gdańsk 8 DNF
[105] PUSTKOWSKA, Jagoda PKO Harpagan, Gdańsk 8 NKL
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 8.49 + 0.00
2.[1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 9.24 + 0.35
3.[1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 9.32 + 0.43
4.[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 9.37 + 0.48
5.[1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 10.17 + 1.28
6.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 10.34 + 1.45
7.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 10.48 + 1.59
8.[1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 10.55 + 2.06
9.[1070] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN, Ostróda 19 4497 11.42 + 2.53
10.[1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 13.54 + 5.05
11.[1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 14.39 + 5.50
12.[1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 15.10 + 6.21
13.[1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 16.14 + 7.25
14.[1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 17.52 + 9.03
15.[1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 18.28 + 9.39
16.[1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 22.10 + 13.21
17.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 23.54 + 15.05
18.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 26.32 + 17.43
19.[1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 27.58 + 19.09
[1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.8km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 12.16 + 0.00
2.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 12.18 + 0.02
3.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 13.47 + 1.31
4.[1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 15.06 + 2.50
5.[1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 15.17 + 3.01
6.[1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 15.36 + 3.20
7.[1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 17.13 + 4.57
8.[1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 17.38 + 5.22
9.[1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 17.54 + 5.38
10.[1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 18.36 + 6.20
11.[1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 20.08 + 7.52
12.[1265] BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 43 4816 20.14 + 7.58
13.[1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 21.11 + 8.55
14.[1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 22.32 + 10.16
15.[1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 22.59 + 10.43
16.[1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 24.36 + 12.20
17.[1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 26.20 + 14.04
18.[1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 28.00 + 15.44
19.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 31.56 + 19.40
20.[1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 35.16 + 23.00
[1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 NKL-bPK
[1257] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 3 4220 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 2.1km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 14.02 + 0.00
2.[1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 14.14 + 0.12
3.[1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 15.14 + 1.12
4.[1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 15.19 + 1.17
4.[1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 15.19 + 1.17
6.[1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 15.55 + 1.53
7.[1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 16.37 + 2.35
8.[1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 16.51 + 2.49
9.[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 17.09 + 3.07
10.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 17.24 + 3.22
11.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 17.40 + 3.38
12.[1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 17.48 + 3.46
13.[1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 17.58 + 3.56
14.[1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 18.12 + 4.10
15.[1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 18.20 + 4.18
16.[1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 19.00 + 4.58
17.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 19.35 + 5.33
18.[1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 19.42 + 5.40
19.[1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 20.22 + 6.20
20.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 21.32 + 7.30
21.[1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 23.51 + 9.49
22.[1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 25.08 + 11.06
23.[1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 25.30 + 11.28
24.[1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 25.59 + 11.57
25.[1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 30.09 + 16.07
26.[1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 31.08 + 17.06
27.[1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 31.31 + 17.29
[1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 NKL-bPK
[1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M16 2.5km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 13.21 + 0.00
2.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 13.32 + 0.11
3.[1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 13.50 + 0.29
4.[1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 13.59 + 0.38
5.[1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 14.15 + 0.54
6.[1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 14.24 + 1.03
7.[1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 14.25 + 1.04
8.[1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 14.29 + 1.08
9.[1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 14.54 + 1.33
10.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 15.04 + 1.43
11.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 15.24 + 2.03
12.[1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 15.49 + 2.28
13.[1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 16.00 + 2.39
14.[1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 16.32 + 3.11
15.[1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 16.44 + 3.23
16.[1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 16.58 + 3.37
16.[1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 16.58 + 3.37
18.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 17.00 + 3.39
19.[1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 17.17 + 3.56
20.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 19.21 + 6.00
21.[1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 44.26 + 31.05
[1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 NKL-bPK
[1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 NKL-bPK
[1674] KACPERSKI, Mateusz DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[1675] MAŃKA, Eryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18 3.1km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 16.00 + 0.00
2.[1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 16.25 + 0.25
3.[1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 16.35 + 0.35
4.[1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 17.22 + 1.22
5.[1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 17.32 + 1.32
6.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 17.38 + 1.38
7.[1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 18.06 + 2.06
8.[1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 18.24 + 2.24
9.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 18.55 + 2.55
10.[1865] BIELECKI, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 2855 20.39 + 4.39
11.[1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 23.31 + 7.31
12.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 34.36 + 18.36
[1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 NKL-bPK
[1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 NKL-bPK
[1855] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 3 2837 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M20 3.0km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 17.05 + 0.00
2.[2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 17.57 + 0.52
3.[2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 18.43 + 1.38
[2055] KACPERSKI, Bartosz DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[2053] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 33 3361 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21A 3.8km 0m 28PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 21.09 + 0.00
2.[2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 22.29 + 1.20
3.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 22.56 + 1.47
4.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 23.25 + 2.16
5.[2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 23.30 + 2.21
6.[2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 24.39 + 3.30
7.[2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 26.02 + 4.53
8.[2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 26.27 + 5.18
9.[2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 27.34 + 6.25
10.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 27.46 + 6.37
11.[2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 30.34 + 9.25
12.[2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 31.13 + 10.04
13.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 73.33 + 52.24
[2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 NKL-bPK
[2156] KUNIKOWSKI, TomaszV MKS Metalowiec, Łódź 47 5130 DNF
[2165] MAJDZIŃSKI, Konrad 12 bz 64 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21E 3.8km 0m 28PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 17.50 + 0.00
2.[53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 18.26 + 0.36
3.[52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 18.34 + 0.44
4.[55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 19.21 + 1.31
5.[54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 19.41 + 1.51
6.[58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 19.52 + 2.02
7.[63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 20.11 + 2.21
8.[56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 20.33 + 2.43
9.[57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 20.46 + 2.56
10.[66] NIEWIEDZIAŁA, Robert UKS Siódemka, Rumia 9 1021 21.38 + 3.48
11.[60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 22.15 + 4.25
12.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 23.21 + 5.31
13.[62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 23.54 + 6.04
14.[64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 26.38 + 8.48
15.[67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 57.07 + 39.17
Końcowe wyniki zawodów: M35 3.0km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 16.10 + 0.00
2.[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 17.01 + 0.51
3.[3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 18.32 + 2.22
4.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 19.13 + 3.03
5.[3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 20.25 + 4.15
6.[3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 20.28 + 4.18
7.[3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 20.32 + 4.22
8.[3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 22.00 + 5.50
9.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 23.17 + 7.07
10.[3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 23.38 + 7.28
11.[3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 23.45 + 7.35
12.[3518] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 12 5078 23.50 + 7.40
13.[3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 25.55 + 9.45
14.[3519] BURDA, Patryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 30.57 + 14.47
15.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 33.16 + 17.06
16.[3520] GOSK, Daniel Zamek 72 33.45 + 17.35
17.[3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 35.20 + 19.10
[3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 NKL-bPK
[3559] TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 3 4221 DNF
[3560] BZDAWSKI, Maciej KU AZS WAT, Warszawa 17 4608 DNF
[3566] SOŁTYS, Maciej MKS Skarmat, Toruń 71 5252 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 3.1km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 16.00 + 0.00
2.[4070] DAMAZYN, Damian JW1109 75 19.26 + 3.26
3.[4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 19.42 + 3.42
4.[4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 19.45 + 3.45
5.[4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 19.49 + 3.49
6.[4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 21.39 + 5.39
7.[4059] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 3 5272 22.17 + 6.17
8.[4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 22.23 + 6.23
9.[4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 22.56 + 6.56
10.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 23.20 + 7.20
11.[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 25.16 + 9.16
12.[4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 25.35 + 9.35
13.[4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 27.09 + 11.09
14.[4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 29.53 + 13.53
15.[4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 31.22 + 15.22
16.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 32.43 + 16.43
17.[4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 40.10 + 24.10
[4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 NKL-bPK
[4072] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN, Ostróda 19 904 NKL-bPK
[4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 NKL-bPK
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan, Gdańsk 8 4889 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 2.8km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 16.00 + 0.00
2.[4580] NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 143 17.11 + 1.11
3.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 18.35 + 2.35
4.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 18.48 + 2.48
5.[4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 19.04 + 3.04
6.[4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 19.08 + 3.08
7.[4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 19.12 + 3.12
8.[4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 19.49 + 3.49
9.[4558] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 4 2068 19.59 + 3.59
10.[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 20.19 + 4.19
11.[4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 20.23 + 4.23
12.[4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 3307 20.59 + 4.59
13.[4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 21.26 + 5.26
14.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 22.09 + 6.09
15.[4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 22.11 + 6.11
16.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 22.16 + 6.16
17.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 22.49 + 6.49
18.[4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 23.08 + 7.08
19.[4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 23.46 + 7.46
20.[4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 26.24 + 10.24
21.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 27.08 + 11.08
22.[4581] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 20 3195 29.28 + 13.28
[4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 NKL-bPK
[4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 NKL-bPK
[4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 NKL-bPK
[4561] KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 8 985 DNF
[4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 DNF
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 DNF
[4575] TYBURSKI, Mariusz 2ORel. 78 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 2.2km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 13.53 + 0.00
2.[5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 15.46 + 1.53
3.[5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 15.49 + 1.56
4.[5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 16.05 + 2.12
5.[5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 16.21 + 2.28
6.[5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 16.22 + 2.29
7.[5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 16.53 + 3.00
8.[5072] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 3 4657 17.40 + 3.47
9.[5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 17.54 + 4.01
10.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 18.28 + 4.35
11.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 18.37 + 4.44
12.[5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 18.43 + 4.50
13.[5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 19.06 + 5.13
14.[5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 19.55 + 6.02
15.[5064] DESZCZ, Stanisław MKS Metalowiec, Łódź 47 2638 23.07 + 9.14
16.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 23.22 + 9.29
17.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 23.26 + 9.33
18.[5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 23.56 + 10.03
19.[5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 24.55 + 11.02
20.[5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 29.52 + 15.59
[5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 NKL-bPK
[5054] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 35 1758 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 2.1km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 17.18 + 0.00
2.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 17.19 + 0.01
3.[5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 17.31 + 0.13
4.[5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 17.44 + 0.26
5.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 19.30 + 2.12
6.[5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 19.44 + 2.26
7.[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 20.53 + 3.35
8.[5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 22.45 + 5.27
9.[5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 22.50 + 5.32
10.[5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 27.10 + 9.52
11.[5562] ZIMA, Jan DKS Powiśle Dzierzgo 48 56.46 + 39.28
[5557] BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 43 4013 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 1.8km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 12.35 + 0.00
2.[6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 12.36 + 0.01
3.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 14.48 + 2.13
4.[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 15.07 + 2.32
5.[6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 16.30 + 3.55
6.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 17.06 + 4.31
7.[6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 23.01 + 10.26
8.[6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 24.07 + 11.32
9.[6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 34.24 + 21.49
[6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 NKL-bPK
Vakant DNF
[6062] GAWEL, Jiri Expres Czech Team 88 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 12.50 + 0.00
2.[6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 13.09 + 0.19
3.[6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 13.22 + 0.32
4.[6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 13.31 + 0.41
5.[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 13.58 + 1.08
6.[6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 14.09 + 1.19
7.[6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 15.48 + 2.58
8.[6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 16.24 + 3.34
9.[6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 17.31 + 4.41
10.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 17.43 + 4.53
11.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 17.49 + 4.59
12.[] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 4 18.33 + 5.43
13.[6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 19.20 + 6.30
Końcowe wyniki zawodów: M70 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 20.46 + 0.00
2.[7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 22.08 + 1.22
[7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M75 1.6km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 12.18 + 0.00
2.[7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 17.10 + 4.52
3.[7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 18.26 + 6.08
Końcowe wyniki zawodów: M80 1.4km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 18.37 + 0.00
2.[8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 38.10 + 19.33
Końcowe wyniki zawodów: M90 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
[9051] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Indywidualny Mazowsz 89 750 DNF
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 1.8km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28 0b.PK 13.24
2.[206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 16.43
3.[1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 0b.PK 17.17
4.[215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 17.33
5.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 0b.PK 18.16
6.[4064] WAŻNY, Dariusz WKS Śląsk, Wrocław 49 0b.PK 18.52
7.[] KUSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 19.11
8.[213] ŁUGOM, Andrzej Indywidualnie SZCZEC 30 0b.PK 19.18
9.[204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 0b.PK 19.50
10.[214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej Warszawa 28 0b.PK 20.27
11.[203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 25.27
12.[218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 27.23
13.[221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 0b.PK 29.02
14.[216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 29.12
15.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 29.34
16.[201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 88.18
17.[202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 88.20
18.[205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 1b.PK 47.26
Końcowe wyniki zawodów: W10 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 9.34 + 0.00
2.[1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 11.35 + 2.01
3.[1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 12.38 + 3.04
4.[1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 17.58 + 8.24
5.[1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 18.06 + 8.32
6.[1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 18.31 + 8.57
7.[1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 19.01 + 9.27
8.[1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 19.52 + 10.18
9.[1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 21.50 + 12.16
10.[1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 22.17 + 12.43
11.[1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 22.20 + 12.46
12.[1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 27.11 + 17.37
13.[1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 27.22 + 17.48
14.[1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 27.36 + 18.02
15.[1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 29.03 + 19.29
16.[1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 31.43 + 22.09
[1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W12 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 11.34 + 0.00
2.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 12.05 + 0.31
3.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 12.46 + 1.12
4.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 12.54 + 1.20
5.[1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 13.39 + 2.05
6.[1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 13.45 + 2.11
7.[1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 13.58 + 2.24
8.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 14.12 + 2.38
9.[1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 14.13 + 2.39
10.[1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 14.14 + 2.40
11.[1216] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 5025 14.46 + 3.12
12.[1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 14.59 + 3.25
13.[1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 15.03 + 3.29
14.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 15.13 + 3.39
15.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 15.25 + 3.51
16.[1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 15.33 + 3.59
17.[1236] KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 9 4960 15.49 + 4.15
18.[1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 16.16 + 4.42
19.[1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 16.20 + 4.46
20.[1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 16.43 + 5.09
21.[1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 16.59 + 5.25
22.[1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 17.25 + 5.51
23.[1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 17.27 + 5.53
24.[1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 17.29 + 5.55
25.[1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 18.15 + 6.41
26.[1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 18.40 + 7.06
27.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 18.54 + 7.20
28.[1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 19.45 + 8.11
29.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 23.58 + 12.24
30.[1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 24.23 + 12.49
31.[1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 26.55 + 15.21
32.[1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 34.39 + 23.05
33.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 43.08 + 31.34
[1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 NKL-bPK
[1228] KICZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 25 4998 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 1.8km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 10.48 + 0.00
2.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 11.19 + 0.31
3.[1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 11.52 + 1.04
4.[1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 12.03 + 1.15
5.[1401] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 22 3962 12.17 + 1.29
6.[1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 12.42 + 1.54
7.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 13.04 + 2.16
8.[1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 13.13 + 2.25
9.[1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 13.14 + 2.26
10.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 13.24 + 2.36
11.[1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 13.27 + 2.39
12.[1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 13.32 + 2.44
13.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 13.59 + 3.11
14.[1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 14.16 + 3.28
15.[1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 14.25 + 3.37
16.[1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 14.50 + 4.02
17.[1434] BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 9 4398 15.12 + 4.24
18.[1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 15.15 + 4.27
19.[1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 15.32 + 4.44
20.[1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 15.35 + 4.47
21.[1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 16.08 + 5.20
22.[1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 16.17 + 5.29
23.[1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 16.45 + 5.57
24.[1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 16.47 + 5.59
25.[1436] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 9 4482 17.25 + 6.37
26.[] WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 33 18.04 + 7.16
27.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 18.26 + 7.38
28.[1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 18.44 + 7.56
29.[1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 19.14 + 8.26
30.[1435] LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 9 4468 20.15 + 9.27
31.[1437] SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 9 5051 20.35 + 9.47
32.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 21.47 + 10.59
33.[1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 22.15 + 11.27
34.[1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 23.11 + 12.23
35.[1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 23.36 + 12.48
36.[1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 28.25 + 17.37
[1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 NKL-bPK
[1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W16 2.1km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 14.24 + 0.00
2.[1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 14.35 + 0.11
3.[1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 14.37 + 0.13
4.[1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 14.46 + 0.22
5.[1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 15.15 + 0.51
6.[1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 15.38 + 1.14
7.[1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 15.47 + 1.23
8.[1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 15.49 + 1.25
9.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 16.25 + 2.01
10.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 16.34 + 2.10
11.[1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 16.38 + 2.14
12.[1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 16.43 + 2.19
13.[1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 17.00 + 2.36
14.[1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 17.11 + 2.47
15.[1622] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4877 17.27 + 3.03
16.[1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 17.33 + 3.09
17.[1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 17.42 + 3.18
18.[1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 18.02 + 3.38
19.[1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 18.20 + 3.56
20.[1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 19.49 + 5.25
21.[1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 20.50 + 6.26
22.[1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 21.56 + 7.32
[1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 NKL-bPK
[1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 NKL-bPK
[1627] MAŃKA, Sandra DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 DNF
[1626] PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 47 4384 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W18 2.5km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 15.51 + 0.00
2.[1866] LEŚNIAK, Matylda WKS Grunwald, Poznań 1 3406 16.07 + 0.16
3.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 16.08 + 0.17
4.[1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 16.48 + 0.57
5.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 17.04 + 1.13
6.[1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 18.02 + 2.11
7.[1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 18.11 + 2.20
8.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 18.16 + 2.25
9.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 21.15 + 5.24
10.[1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 21.49 + 5.58
11.[1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 22.41 + 6.50
12.[1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 22.47 + 6.56
13.[1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 23.14 + 7.23
14.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 31.51 + 16.00
[1804] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 3 3854 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W20 2.8km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 19.46 + 0.00
2.[] BCZEK, Małgorzata WKS Wawel 77 20.46 + 1.00
3.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 21.49 + 2.03
4.[2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 22.24 + 2.38
5.[2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 25.59 + 6.13
[2001] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 20 2935 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21A 3.3km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2119] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 1 2971 21.41 + 0.00
2.[2105] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 49 2046 22.33 + 0.52
3.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 22.37 + 0.56
4.[2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 24.47 + 3.06
5.[2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 25.48 + 4.07
6.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 26.18 + 4.37
7.[2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 17 1942 27.20 + 5.39
8.[2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 27.32 + 5.51
9.[2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 27.36 + 5.55
10.[2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 27.46 + 6.05
11.[2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 28.19 + 6.38
12.[2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 28.55 + 7.14
13.[2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 29.28 + 7.47
14.[2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 29.53 + 8.12
15.[2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 37.36 + 15.55
16.[2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 37.45 + 16.04
17.[2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 38.35 + 16.54
18.[2117] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 5516 49.34 + 27.53
[2112] CIARKOWSKA, Magdalena 15.GBZ 55 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21E 3.3km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 18.25 + 0.00
2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 19.03 + 0.38
3.[3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 19.13 + 0.48
4.[2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 19.23 + 0.58
5.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 19.35 + 1.10
6.[15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 19.58 + 1.33
7.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 20.04 + 1.39
8.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 20.20 + 1.55
9.[8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 21.31 + 3.06
10.[10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 21.53 + 3.28
11.[14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 22.03 + 3.38
12.[12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 23.09 + 4.44
13.[9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 23.52 + 5.27
14.[18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 25.30 + 7.05
15.[13] MIŚKIEWICZ, Martyna UKS Siódemka, Rumia 9 2434 27.18 + 8.53
[11] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 3 3046 NKL-bPK
[7] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 3 384 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W35 2.8km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 9 1990 20.19 + 0.00
2.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 21.25 + 1.06
3.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 21.56 + 1.37
4.[3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 22.55 + 2.36
5.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 23.29 + 3.10
6.[35xx] RATAJCZAK, Iza 24.16 + 3.57
7.[3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 24.51 + 4.32
8.[3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 24.58 + 4.39
9.[3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 25.21 + 5.02
10.[3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 28.11 + 7.52
11.[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 30.15 + 9.56
12.[3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 36.59 + 16.40
13.[3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 37.01 + 16.42
14.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 37.40 + 17.21
[3514] LESISZ, Agata Adva 69 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W40 2.5km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 18.08 + 0.00
2.[4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8 5146 19.00 + 0.52
3.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 19.42 + 1.34
4.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 20.25 + 2.17
5.[4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 21.01 + 2.53
6.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 21.09 + 3.01
7.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 21.33 + 3.25
8.[4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 21.39 + 3.31
9.[4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 21.51 + 3.43
10.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 22.31 + 4.23
11.[4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 24.27 + 6.19
12.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 25.45 + 7.37
13.[4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 26.06 + 7.58
14.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 28.49 + 10.41
15.[4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 29.37 + 11.29
16.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 37.57 + 19.49
Końcowe wyniki zawodów: W45 2.1km 0m 19PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4513] NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 9 144 16.04 + 0.00
2.[4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 17.51 + 1.47
3.[4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 20.10 + 4.06
4.[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 20.23 + 4.19
5.[4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 20.56 + 4.52
6.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 21.52 + 5.48
7.[4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 22.17 + 6.13
8.[4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 23.12 + 7.08
9.[4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 25.55 + 9.51
10.[4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna MKS Metalowiec, Łódź 47 3220 26.29 + 10.25
11.[4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 35.08 + 19.04
[4504] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 32 4147 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 1.8km 0m 17PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 13.09 + 0.00
2.[5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 13.31 + 0.22
3.[5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 15.22 + 2.13
4.[5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 16.05 + 2.56
5.[5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 17.47 + 4.38
6.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 17.50 + 4.41
7.[5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 18.53 + 5.44
8.[5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 19.35 + 6.26
9.[5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 21.40 + 8.31
10.[5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 23.31 + 10.22
[5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W55 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 14.44 + 0.00
2.[5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 15.07 + 0.23
3.[5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 17.03 + 2.19
4.[5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 25.09 + 10.25
Końcowe wyniki zawodów: W60 1.7km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 19.41 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: W65 1.6km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 13.17 + 0.00
2.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 15.48 + 2.31
3.[6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 25.57 + 12.40
Końcowe wyniki zawodów: W70 1.4km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 12.52 + 0.00
2.[7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 13.30 + 0.38
Końcowe wyniki zawodów: W75 1.4km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 31.58 + 0.00
|