Końcowe wyniki kategorii                                                                            28.08.2021 12:22:59
                                            Pomorze Sprint Cup 2021 2.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : Family                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[107] PIETRZAK, Inez               HKS Azymut, Mochy    10          0b.PK 28.29/2   0b.PK 13.31/4   0b.PK 42.00/1  
  2.[113] HETNAR, Martyna              UKS "Orientpark.pl"  24          0b.PK 22.50/1   0b.PK 20.10/9   0b.PK 43.00/2  
  3.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon          HKS Azymut, Mochy    10          0b.PK 29.59/3   0b.PK 13.52/5   0b.PK 43.51/3  
  4.[109] MAZAN, Kacper                KOS BnO, Szczecin    22          0b.PK 35.00/4   0b.PK 11.16/1   0b.PK 46.16/4  
  5.[114] WŁODARCZYK, Alicja           UKS Traper, Złocieni 7  5070     0b.PK 35.10/5   0b.PK 17.39/7   0b.PK 52.49/5  
  6.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia         Indywidualnie Bydgos 23          0b.PK 44.44/8   0b.PK 11.17/2   0b.PK 56.01/6  
  7.[108] MIELEWCZYK, Wiktor           Tczewskie Stowarzysz 21          0b.PK 41.38/7   0b.PK 14.52/6   0b.PK 56.30/7  
  8.[101] TRZASKO, Oleg                PKO Harpagan, Gdańsk 8           0b.PK 38.11/6   0b.PK 19.12/8   0b.PK 57.23/8  
  9.[106] PRZYBYŁO, Justyna            WKS Wawel, Kraków    20          0b.PK 46.58/9   0b.PK 30.26/10  0b.PK 77.24/9  
    [105] PUSTKOWSKA, Jagoda           PKO Harpagan, Gdańsk 8                    /    NKL      /    NKL      /   
    [103] RATAJCZAK, Jan               UMKS ORKAN, Ostróda  19                   /    0b.PK 13.07/3            /   
    [111] KOMSA, Aleksandra            UKS Orientuś, Łódź   3                    /    0b.PK 30.45/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1051] JĘDRAS, Jakub               UMKS, Kwidzyn        33 4509         14.41/2        8.49/1       23.30/1  
  2.[1055] SZUTKO, Aleksander          UKS Traper, Złocieni 7  4919         14.17/1        9.32/3       23.49/2  
  3.[1052] DUDA, Łukasz                UKS Traper, Złocieni 7  4142         17.00/4        9.24/2       26.24/3  
  4.[1054] SZYMANOWSKI, Natan          UKS Traper, Złocieni 7  4920         15.31/3       10.55/8       26.26/4  
  5.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał        Stowarzyszenie Team  35 5378         18.18/6       10.48/7       29.06/5  
  6.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech       UKS Włóczykij, Osiek 34 5301         19.20/7       10.34/6       29.54/6  
  7.[1053] RUBAJ, Maurycy              UMKS, Kwidzyn        33 5066         17.05/5       13.54/10      30.59/7  
  8.[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof      HKS Azymut, Mochy    10 4637         29.38/9        9.37/4       39.15/8  
  9.[1067] MARSZAŁEK, Karol            UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068         26.54/8       16.14/13      43.08/9  
 10.[1065] RYGIEL, Aleksander          WKS Wawel, Kraków    20 5206         30.45/10      15.10/12      45.55/10 
 11.[1068] GOS, Łukasz                 PUKS Młode Orły, Now 37 5216         33.14/12      22.10/16      55.24/11 
 12.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim         HKS Azymut, Mochy    10              31.42/11      23.54/17      55.36/12 
 12.[1069] BOREK, Adam                 UKS Traper, Złocieni 7  4144         37.44/13      17.52/14      55.36/12 
 14.[1064] URYGA, Adam                 WKS Wawel, Kraków    20 5200         42.11/15      18.28/15      60.39/14 
 15.[1066] PRZYBYŁO, Jakub             WKS Wawel, Kraków    20 5208         40.02/14      27.58/19      68.00/15 
 16.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz         WKS Wawel, Kraków    20 4930         63.40/16      26.32/18      90.12/16 
    [1056] BULTROWICZ, Franciszek      KS Hades, Poznań     12 5389     NKL-bPK  /        10.17/5   NKL      /   
    [1059] MAŚLANKA, Igor              UMKS, Kwidzyn        33 5249     NKL-bPK  /    DNF      /    NKL      /   
    [1063] WOLNY, Piotr                WKS Wawel, Kraków    20 5329     NKL-bPK  /        14.39/11  NKL      /   
    [1070] TADEJEWSKI, Nikodem         UMKS ORKAN, Ostróda  19 4497                       11.42/9            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni          UKS Patria, Młynne   42 4587         15.22/1       12.18/2       27.40/1  
  2.[1252] PACHNIK, Antoni             UKS Orientpark.pl, I 6  4299         16.30/3       12.16/1       28.46/2  
  3.[1251] LEMAŃCZYK, Witold           PKO Harpagan, Gdańsk 8  4804         15.42/2       15.06/4       30.48/3  
  4.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł           LKS Górzanka, Nawojo 40 4494         17.42/5       13.47/3       31.29/4  
  5.[1256] MARSZAŁEK, Dawid            UKS Kometa, Gliwice  32 4148         17.29/4       15.36/6       33.05/5  
  6.[1255] LIPIEC, Gabriel             PUKS Młode Orły, Now 37 5076         21.43/7       15.17/5       37.00/6  
  7.[1258] BARTOS, Ryszard             UKS Orientuś, Łódź   3  4217         21.38/6       17.13/7       38.51/7  
  8.[1261] URYGA, Artur                WKS Wawel, Kraków    20 4928         22.31/8       17.38/8       40.09/8  
  9.[1262] JANAS, Aleksander           UKS Kometa, Gliwice  32 4515         23.01/10      20.08/11      43.09/9  
 10.[1264] WÓJCIK, Wojciech            WKS Wawel, Kraków    20 5085         24.25/11      22.59/15      47.24/10 
 11.[1259] MAŚLANKA, Emil              UMKS, Kwidzyn        33 5248         22.41/9       26.20/17      49.01/11 
 12.[1260] DROŃ, Wojciech              UMKS, Kwidzyn        33 4510         31.15/12      17.54/9       49.09/12 
 13.[1266] WOLNY, Maciej               WKS Wawel, Kraków    20 5328         34.53/15      21.11/13      56.04/13 
 14.[1271] JAWORSKI, Antoni            LKS Górzanka, Nawojo 40 4958         32.43/13      24.36/16      57.19/14 
 15.[1267] MELLER, Jan                 KS Hades, Poznań     12 4150         35.28/16      22.32/14      58.00/15 
 16.[1269] GOŚCINIAK, Kacper           UKS Arkady, Raszków  25 5487         32.45/14      28.00/18      60.45/16 
 17.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj        WKS Wawel, Kraków    20 5215         36.31/18      31.56/19      68.27/17 
    [1263] CERK, Szymon                UKS Traper, Złocieni 7  4918     NKL-bPK  /        35.16/20  NKL      /   
    [1270] JAWORSKI, Stanisław         LKS Górzanka, Nawojo 40 4957     NKL-bPK  /        18.36/10  NKL      /   
    [1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech        PUKS Młode Orły, Now 37 4812         36.11/17  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1265] BĄCZEK, Jędrzej             UKS Technik, Ruciane 43 4816              /        20.14/12           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1451] WODZICKI, Filip             MKS MOS, Wrocław     38 4646         21.11/1       14.02/1       35.13/1  
  2.[1454] RYGIELSKI, Wiktor           UMKS, Kwidzyn        33 3570         23.10/2       15.19/4       38.29/2  
  3.[1467] TRZECIAK, Antoni            UKS Orientuś, Łódź   3  5024         23.45/3       15.19/4       39.04/3  
  4.[1452] CHODLEWSKI, Antoni          KS Kościelec, Chrzan 39 3602         25.21/7       14.14/2       39.35/4  
  5.[1456] KOZIAK, Michał              KOS BnO, Szczecin    22 4934         24.51/4       16.51/8       41.42/5  
  6.[1453] UKLEJA, Krzysztof           UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120         26.05/9       16.37/7       42.42/6  
  6.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł          UMKS, Kwidzyn        33 3568         25.18/6       17.24/10      42.42/6  
  8.[1459] RUSINEK, Wojciech           KOS BnO, Szczecin    22 4786         24.54/5       17.58/13      42.52/8  
  9.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz           KS Hades, Poznań     12 3701         25.47/8       17.40/11      43.27/9  
 10.[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy           MKS MOS, Wrocław     38 4649         26.59/11      17.09/9       44.08/10 
 11.[1460] DROŃ, Wiktor                UMKS, Kwidzyn        33 3764         27.46/13      17.48/12      45.34/11 
 12.[1461] ZAREMBA, Adam               UMKS, Kwidzyn        33 3567         29.40/16      15.55/6       45.35/12 
 13.[1471] TARNOWSKI, Przemysław       WKS Wawel, Kraków    20 3939         27.43/12      18.12/14      45.55/13 
 14.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip          UKS Orientuś, Łódź   3  3765         26.32/10      19.35/17      46.07/14 
 15.[1472] SIKORA, Dawid               PKO Harpagan, Gdańsk 8  5279         30.06/17      19.00/16      49.06/15 
 16.[1478] MOTAŁA, Piotr               UKS Siódemka Rumia   44              29.09/15      20.22/19      49.31/16 
 17.[1464] RUBAJ, Konrad               UMKS, Kwidzyn        33 5065         31.29/18      19.42/18      51.11/17 
 18.[1473] CHACHURSKI, Mieszko         UNTS, Warszawa       4  4193         35.17/20      18.20/15      53.37/18 
 19.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian     UKS Orientuś, Łódź   3  3711         37.53/21      21.32/20      59.25/19 
 20.[1466] MURAWSKI, Rafał             HKS Azymut, Mochy    10 3578         39.59/23      23.51/21      63.50/20 
 21.[1479] MOL, Adam                   HKS Azymut, Mochy    10 5391         39.47/22      25.30/23      65.17/21 
 22.[1475] CHMURA, Patryk              UKS Arkady, Raszków  25 4994         41.09/24      25.08/22      66.17/22 
 23.[1469] JONIEC, Hubert              UMKS, Kwidzyn        33 3917         48.51/26      25.59/24      74.50/23 
 24.[1476] STEFAŃSKI, Marek            UKS Arkady, Raszków  25 4034         47.49/25      30.09/25      77.58/24 
 25.[1477] BARTCZAK, Jonasz            UKS Arkady, Raszków  25 5001         51.13/27      31.08/26      82.21/25 
 26.[1468] RAWLUK, Alan                KOS BnO, Szczecin    22 4978         53.13/28      31.31/27      84.44/26 
    [1462] CIUPA, Jan                  UKS Orientuś, Łódź   3  3926     NKL-bPK  /        15.14/3   NKL      /   
    [1465] MIGACZ, Dawid               LKS Górzanka, Nawojo 40 4495         28.30/14  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1474] MORDARSKI, Oskar            UKS Patria, Młynne   42 3628         33.45/19  NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1652] PACHNIK, Jędrzej            UKS Orientpark.pl, I 6  3073         19.57/1       13.50/3       33.47/1  
  2.[1656] WÓJCIK, Paweł               WKS Wawel, Kraków    20 2991         21.54/4       13.21/1       35.15/2  
  3.[1664] KOCIUBA, Kajetan            KOS BnO, Szczecin    22 4785         21.22/2       14.15/5       35.37/3  
  4.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz       KS Hades, Poznań     12 3700         22.18/7       13.32/2       35.50/4  
  5.[1654] PODWORSKI, Kacper           UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780         22.14/6       13.59/4       36.13/5  
  6.[1660] PISAREK, Kordian            WKS Wawel, Kraków    20 4263         22.02/5       14.29/8       36.31/6  
  7.[1653] WESOŁOWSKI, Oskar           UKS Azymut, Pabianic 11 4458         21.25/3       16.00/13      37.25/7  
  8.[1651] RZEŃCA, Tomasz              UKS Orientuś, Łódź   3  3712         23.07/10      14.24/6       37.31/8  
  9.[1661] CEPURDEJ, Władysław         UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184         23.24/11      14.25/7       37.49/9  
 10.[1657] SZTRANEK, Maciej            UKS Azymut, Pabianic 11 3562         23.03/9       14.54/9       37.57/10 
 11.[1662] MARSZAŁEK, Patryk           UKS Kometa, Gliwice  32 3823         22.51/8       15.49/12      38.40/11 
 12.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek      UKS Azymut, Pabianic 11 3559         23.50/13      15.24/11      39.14/12 
 13.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub            WKS Wawel, Kraków    20 3201         24.39/14      15.04/10      39.43/13 
 14.[1672] WAŻNY, Artur                WKS Śląsk, Wrocław   49              23.33/12      16.58/16      40.31/14 
 15.[1663] SIEROŃ, Karol               UKS Azymut, Pabianic 11 4404         25.59/15      16.32/14      42.31/15 
 16.[1668] KILICHOWSKI, Kacper         UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126         26.19/16      17.17/19      43.36/16 
 17.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz          KOS BnO, Szczecin    22 3664         26.56/17      17.00/18      43.56/17 
 18.[1669] STOLAREK, Piotr             LKS Górzanka, Nawojo 40 4815         27.27/18      16.58/16      44.25/18 
 19.[1670] GRZEGORCZYK, Borys          WKS Wawel, Kraków    20 4481         30.04/21      16.44/15      46.48/19 
 20.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech     UKS Azymut, Pabianic 11 4105         27.57/19      19.21/20      47.18/20 
 21.[1673] MAZUREK, Maciej             Tczewskie Stowarzysz 50              63.19/23      44.26/21     107.45/21 
    [1667] CHMIELOWSKI, Bartosz        UMKS, Kwidzyn        33 3918         28.58/20  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1671] BZIK, Kacper                UKS Arkady, Raszków  25 4796         34.26/22  NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1852] KULA, Mateusz               KOS BnO, Szczecin    22 3666         18.26/1       16.00/1       34.26/1  
  2.[1856] SZTRANEK, Jan               UKS Azymut, Pabianic 11 2653         18.34/2       16.35/3       35.09/2  
  3.[1857] NOWAK, Grzegorz             UKS Siódemka, Rumia  9  2370         19.24/3       16.25/2       35.49/3  
  4.[1851] WOŁEK, Stanisław            UNTS, Warszawa       4  3557         20.34/4       17.22/4       37.56/4  
  5.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof        UNTS, Warszawa       4  3174         21.12/5       17.38/6       38.50/5  
  6.[1854] MULLER, Wiktor              UMKS, Kwidzyn        33 2578         21.25/6       17.32/5       38.57/6  
  7.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz          WKS Wawel, Kraków    20 3200         21.32/7       18.55/9       40.27/7  
  8.[1863] KULESZA, Igor               UKS Orientuś, Łódź   3  4098         23.48/10      18.24/8       42.12/8  
  9.[1859] BARTOS, Zbigniew            UKS Orientuś, Łódź   3  2127         27.19/11      18.06/7       45.25/9  
 10.[1862] RAWLUK, Patryk              KOS BnO, Szczecin    22 4979         29.24/13      23.31/11      52.55/10 
 11.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz        KOS BnO, Szczecin    22 4977         28.40/12      34.36/12      63.16/11 
    [1858] CZYŃSKI, Miłosz             KOS BnO, Szczecin    22 3443         22.18/9   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1861] TARNAWSKI, Jan              WKS Wawel, Kraków    20 3834         21.58/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1865] BIELECKI, Michał            UKS Siódemka, Rumia  9  2855                       20.39/10           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[2051] PESTA, Piotr                UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742         19.29/1       17.05/1       36.34/1  
  2.[2054] DEREDOS, Bruno              UKS Orientuś, Łódź   3  2839         20.57/3       17.57/2       38.54/2  
  3.[2052] MICHALAK, Kacper            UNTS, Warszawa       4  2980         20.34/2       18.43/3       39.17/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21A                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[2151] KALATA, Michał              MKS Paulinum, Jeleni 16 853          25.41/3       21.09/1       46.50/1  
  2.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof        UNTS, Warszawa       4  488          24.16/1       23.25/4       47.41/2  
  3.[2155] DANOWSKI, Mateusz           UNTS, Warszawa       4  4765         25.19/2       22.29/2       47.48/3  
  4.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław      WKS Śląsk, Wrocław   49 4836         27.32/5       22.56/3       50.28/4  
  5.[2159] WALUGA, Ireneusz            Stowarzyszenie Team  60              27.07/4       23.30/5       50.37/5  
  6.[2160] SEBASTIAN, Toulouse         Pegase               57              28.19/6       24.39/6       52.58/6  
  7.[2161] KUREK, Jarosław             KU AZS WAT           31              29.03/7       27.34/9       56.37/7  
  8.[2162] LEWANDOWSKI, Marek          ind. Bydgoszcz       61              30.39/9       26.27/8       57.06/8  
  9.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek         2. ORel Przasnysz    63              29.50/8       27.46/10      57.36/9  
 10.[2154] PRZYWORSKI, Kamil           HKS Azymut, Mochy    10 3589         32.15/10      26.02/7       58.17/10 
 11.[2157] KĄKOL, Michał               UKS Siódemka, Rumia  9               39.45/11      31.13/12      70.58/11 
 12.[2166] WALTER, Tomasz              1 BLog Bydgoszcz     65              40.29/12      30.34/11      71.03/12 
 13.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian       UKS Orientuś, Łódź   3  5285         59.14/14      73.33/13     132.47/13 
    [2163] ZAJĄC, Bartosz              5 Batalion Dowodzeni 62              43.19/13  NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[51] MICHIELS, Yannick             Turun Metsankavijat  13              19.45/1       17.50/1       37.35/1  
  2.[52] PARFIANOWICZ, Piotr           UNTS, Warszawa       4  102          20.02/2       18.34/3       38.36/2  
  3.[53] OLEJNIK, Michał               WKS Grunwald, Poznań 1  340          20.33/3       18.26/2       38.59/3  
  4.[54] HUS, Wouter                   Kempische Oriëntatie 14              21.07/4       19.41/5       40.48/4  
  5.[55] BEDNARSKI, Jan                UNTS, Warszawa       4  4096         22.10/6       19.21/4       41.31/5  
  6.[58] KUCA, Kacper                  UNTS, Warszawa       4  2032         22.06/5       19.52/6       41.58/6  
  7.[56] PACHNIK, Wojciech             UKS Orientpark.pl, I 6  704          22.41/7       20.33/8       43.14/7  
  8.[63] DZIOBA, Mateusz               MKS Paulinum, Jeleni 16 1101         24.13/11      20.11/7       44.24/8  
  9.[57] STEFAŃSKI, Dawid              WKS Grunwald, Poznań 1  909          24.42/13      20.46/9       45.28/9  
 10.[66] NIEWIEDZIAŁA, Robert          UKS Siódemka, Rumia  9  1021         24.37/12      21.38/10      46.15/10 
 11.[60] PASZYŃSKI, Piotr              UKS Orientuś, Łódź   3  423          24.04/10      22.15/11      46.19/11 
 12.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech         UNTS, Warszawa       4  1115         26.22/15      23.21/12      49.43/12 
 13.[62] MAZAN, Bartłomiej             WKS Śląsk Wrocław    15              28.35/17      23.54/13      52.29/13 
 14.[64] HETMAN, Grzegorz              UNTS, Warszawa       4  540          31.04/18      26.38/14      57.42/14 
 15.[67] PIOTROWSKI, Radosław          PKO Harpagan, Gdańsk 8  1625         28.31/16      57.07/15      85.38/15 
    [68] SOKALSKI, Dariusz             KU AZS WAT, Warszawa 17 715          25.40/14                             
    [59] BERNACIAK, Aleksander         WKS Śląsk Wrocław    15              22.53/8                              
    [61] RZEŃCA, Piotr (jr)            UKS Orientuś, Łódź   3  2129         23.35/9                              
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[3565] BABYCH, Serhiy              LeO-Team             2               19.27/1       16.10/1       35.37/1  
  2.[3551] LESISZ, Kamil               UNTS, Warszawa       4  3904         23.00/2       18.32/3       41.32/2  
  3.[3552] KACZYŃSKI, Piotr            PKO Harpagan, Gdańsk 8  4349         24.28/3       20.32/7       45.00/3  
  4.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz         KU AZS WAT, Warszawa 17 2852         26.06/4       19.13/4       45.19/4  
  5.[3554] GORZELNIAK, Karol           HKS Azymut, Mochy    10 4909         26.20/5       20.28/6       46.48/5  
  6.[3563] MUZIOŁ, Łukasz              Indywidualnie        27              27.00/6       20.25/5       47.25/6  
  7.[3555] SOKALSKI, Krzysztof         KU AZS WAT, Warszawa 17 565          27.28/7       22.00/8       49.28/7  
  8.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz          Indywidualny lubuski 52 4684         28.16/8       23.17/9       51.33/8  
  9.[3558] PISARSKI, Patryk            Indywidualni Pomorsk 67 4692         28.58/9       23.45/11      52.43/9  
 10.[3561] MELLER, Błażej              KS Hades, Poznań     12 4746         29.16/10      23.38/10      52.54/10 
 11.[3557] FRĄTCZAK, Sławomir          PKO Harpagan, Gdańsk 8  4370         29.42/11      25.55/13      55.37/11 
 12.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał          HKS Azymut, Mochy    10              34.27/13      33.16/15      67.43/12 
    [3562] SURMA, Grzegorz             PKO Harpagan, Gdańsk 8  5147         32.20/12  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [68] SOKALSKI, Dariusz             KU AZS WAT, Warszawa 17 715                        17.01/2            /   
    [3517] PARUSZEWSKI, Marek          Indywidualni Pomorsk 67 3905                       35.20/17           /   
    [3518] WYRZYKOWSKI, Patryk         KS Hades, Poznań     12 5078                       23.50/12           /   
    [3519] BURDA, Patryk               DKS Powiśle Dzierzgo 48                            30.57/14           /   
    [3520] GOSK, Daniel                Zamek                72                            33.45/16           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[4051] TKACZUK, Tomasz             UKS Azymut, Pabianic 11 3253         19.07/1       16.00/1       35.07/1  
  2.[4056] FANKIDEJSKI, Artur          UKS Włóczykij, Osiek 34 3873         22.41/2       19.49/5       42.30/2  
  3.[4058] PATREJKO, Andrzej           UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284         24.54/6       19.45/4       44.39/3  
  4.[4063] ZIMMER, Łukasz              JW 1109 Grudziądz/2  73              25.09/7       19.42/3       44.51/4  
  5.[4052] GOLINOWSKI, Paweł           Indywidualny Dolnośl 66 2892         23.15/3       22.23/8       45.38/5  
  6.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz          UKS Traper, Złocieni 7  3889         24.28/5       23.20/10      47.48/6  
  7.[4059] WOJCZYK, Sebastian          UKS Orientuś, Łódź   3  5272         26.24/8       22.17/7       48.41/7  
  8.[4053] SITNICKI, Mariusz           Indywidualny lubuski 52 4379         24.18/4       27.09/13      51.27/8  
  9.[4055] SUCHENIA, Piotr             UKS Siódemka, Rumia  9  4990         30.04/10      21.39/6       51.43/9  
 10.[4061] IWANOWSKI, Dariusz          KOS BnO, Szczecin    22 5441         31.10/13      22.56/9       54.06/10 
 11.[4062] PIETRZAK, Patryk            HKS Azymut, Mochy    10 1229         30.51/12      25.35/12      56.26/11 
 12.[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz         15.GBZ               55              32.16/14      25.16/11      57.32/12 
 13.[4071] URYGA, Sławomir             WKS Wawel, Kraków    20 5205         33.04/15      29.53/14      62.57/13 
 14.[4069] DURMAJ, Marcin              15.GBZ               55              33.04/15      31.22/15      64.26/14 
 15.[4068] MARSZAŁEK, Michał           UKS Azymut 45, Gdyni 36              46.22/18      40.10/17      86.32/15 
 16.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz        GOSiR Lipowo         74              61.19/19      32.43/16      94.02/16 
    [4057] NOWAK, Paweł                UKS Orientuś, Łódź   3  3930         29.51/9   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4060] NIKOŁAJUK, Bartosz          UKS Orientpark.pl, I 6  4974         36.33/17  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4066] PUSTKOWSKI, Wojciech        PKO Harpagan, Gdańsk 8  4889     NKL-bPK  /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4072] TADEJEWSKI, Paweł           UMKS ORKAN, Ostróda  19 904                    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4064] WAŻNY, Dariusz              WKS Śląsk, Wrocław   49              30.47/11                             
    [4070] DAMAZYN, Damian             JW1109               75                   /        19.26/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan       UKS Traper, Złocieni 7  2906         21.14/1       18.48/4       40.02/1  
  2.[4551] NOWAK, Remigiusz            KS Hades, Poznań     12 907          22.01/3       19.12/7       41.13/2  
  3.[4555] MOL, Krzysztof              HKS Azymut, Mochy    10 2866         22.11/4       19.04/5       41.15/3  
  4.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz          Indywidualny Dolnośl 66 1304         25.22/10      16.00/1       41.22/4  
  5.[4578] CZAPLA, Przemysław          WKS Wawel, Kraków    20              22.27/5       19.49/8       42.16/5  
  6.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr           UKS Azymut, Pabianic 11 2652         23.48/7       18.35/3       42.23/6  
  7.[4556] FILIPIAK, Marek             KS Hades, Poznań     12 4414         23.50/8       20.23/11      44.13/7  
  8.[4577] KOWAL, Tomasz               12BZ                 53              27.31/16      19.08/6       46.39/8  
  9.[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł           WKS Wawel, Kraków    20 2932         26.41/12      20.19/10      47.00/9  
 10.[4563] POLEWKA, Tomasz             UKS Kometa, Gliwice  32 301          26.57/14      21.26/13      48.23/10 
 11.[4566] TRZASKO, Bogusław           PKO Harpagan, Gdańsk 8  1618         26.59/15      22.11/15      49.10/11 
 12.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz         HKS Azymut, Mochy    10 4636         28.27/19      22.09/14      50.36/12 
 13.[4560] JANAS, Sebastian            UKS Kometa, Gliwice  32 4512         26.56/13      23.46/19      50.42/13 
 14.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz          PKO Harpagan, Gdańsk 8  4846         28.11/18      22.49/17      51.00/14 
 15.[4564] DUDA, Tomasz                UKS Traper, Złocieni 7  4529         28.07/17      23.08/18      51.15/15 
 16.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert         UKS Orientuś, Łódź   3  3001         31.09/20      22.16/16      53.25/16 
 17.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz            WKS Wawel, Kraków    20 5201         33.10/21      27.08/21      60.18/17 
    [4559] BANACH, Krzysztof           UMKS ORKAN, Ostróda  19 1440         21.35/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4568] SZMYT, Łukasz               HKS Azymut, Mochy    10 4634         24.44/9   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4569] MARSZAŁEK, Waldemar         UKS Kometa, Gliwice  32 4146         25.45/11  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [4571] GIELEC, Artur               UKS Orientuś, Łódź   3  5271     NKL-bPK  /        26.24/20  NKL      /   
    [4573] SZERLING, Michał            UNTS, Warszawa       4  5289     DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    [4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof    MKS Skarmat, Toruń   71 5254     DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    [4575] TYBURSKI, Mariusz           2ORel.               78          DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    Vakant                                                                  23.22/6            /             /   
    [4558] MIANOWSKI, Rafał            UNTS, Warszawa       4  2068              /        19.59/9            /   
    [4580] NOWAK, Jacek                UKS Siódemka, Rumia  9  143                        17.11/2            /   
    [4581] WÓJCIK, Grzegorz            WKS Wawel, Kraków    20 3195                       29.28/22           /   
    [4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek        UKS Siódemka, Rumia  9  3307                       20.59/12           /   
    [4576] KUCHARCZYK, Zbigniew        Kitki                76          DNF      /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[5051] STASZAK, Artur              UNTS, Warszawa       4  2013         20.37/1       13.53/1       34.30/1  
  2.[5052] MICHALAK, Tomasz            UNTS, Warszawa       4  2981         24.05/3       15.49/3       39.54/2  
  3.[5066] RYCERSKI, Bogdan            KS Artemis, Wrocław  81 1302         24.26/6       15.46/2       40.12/3  
  4.[5070] MADELLA, Remo               REM MAPS             83              24.17/5       16.05/4       40.22/4  
  5.[5061] GORCZYCA, Jacek             KS Hades, Poznań     12 3305         24.06/4       16.22/6       40.28/5  
  6.[5055] URBANIAK, Krzysztof         Stowarzyszenie Team  35 522          24.32/7       17.54/9       42.26/6  
  7.[5067] PARTTIMAA, Timo             Angelniemen Ankkuri  79              25.35/9       16.53/7       42.28/7  
  8.[5059] GORAL, Michał               AZS UMCS, Lublin     80 4551         27.39/12      16.21/5       44.00/8  
  9.[5056] SŁOŃSKI, Marek              WKS Wawel, Kraków    20 3192         25.38/10      18.43/12      44.21/9  
 10.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin           WKS Śląsk, Wrocław   49 4648         27.15/11      18.37/11      45.52/10 
 11.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł            KS Hades, Poznań     12 913          28.19/13      18.28/10      46.47/11 
 12.[5057] WITKOWSKI, Adam             UKS Azymut 45, Gdyni 36 158          25.10/8       23.56/18      49.06/12 
 13.[5062] SZTRANEK, Paweł             UKS Azymut, Pabianic 11 4827         30.05/14      19.06/13      49.11/13 
 14.[5060] SZURYGA, Hubert             AZS UMCS, Lublin     80 683          33.47/15      19.55/14      53.42/14 
 15.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz       KOS BnO, Szczecin    22 4094         34.02/16      23.26/17      57.28/15 
 16.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew         Łódź                 41              36.11/17      23.22/16      59.33/16 
 17.[5069] MAZUREK, Jan                Tczewskie Stowarzysz 82              62.35/18      29.52/20      92.27/17 
    [5053] PACHNIK, Dariusz            UKS Orientpark.pl, I 6  706          22.25/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [5064] DESZCZ, Stanisław           MKS Metalowiec, Łódź 47 2638     NKL-bPK  /        23.07/15  NKL      /   
    [5068] NOWACKI, Zbigniew           Indywidualni Pomorsk 67          DNF      /        24.55/19  NKL      /   
    [5072] LEDZION, Grzegorz           UKS Orientuś, Łódź   3  4657                       17.40/8            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr           UKS Orientuś, Łódź   3  3294         23.05/1       17.19/2       40.24/1  
  2.[5553] WOŁOWCZYK, Marek            UNTS, Warszawa       4  113          25.59/2       17.44/4       43.43/2  
  3.[5551] NIESSNER, Piotr             WKS Wawel, Kraków    20 2725         28.17/4       17.31/3       45.48/3  
  4.[5556] PŁYTNIK, Stanisław          KOS BnO, Szczecin    22 3670         30.03/6       17.18/1       47.21/4  
  5.[5554] CHACHURSKI, Ryszard         KU AZS WAT, Warszawa 17 65           26.34/3       20.53/7       47.27/5  
  6.[5559] PRYJMA, Tomasz              UNTS, Warszawa       4  1756         30.41/7       19.44/6       50.25/6  
  7.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin        warszawa             59              31.37/8       19.30/5       51.07/7  
  8.[5555] WOŁEK, Andrzej              UNTS, Warszawa       4  3555         29.19/5       22.45/8       52.04/8  
  9.[5558] KŁOS, Józef                 UKS Azymut, Pabianic 11 682          40.33/10      22.50/9       63.23/9  
 10.[5560] DEPTULSKI, Tomasz           UNTS, Warszawa       4  2368         37.25/9       27.10/10      64.35/10 
    [5562] ZIMA, Jan                   DKS Powiśle Dzierzgo 48                            56.46/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[6061] ROUTSI, Jyrki               Suunnistusmatkat     87              24.50/1       12.36/2       37.26/1  
  2.[6053] LECH, Bogdan                UMKS ORKAN, Ostróda  19 789          27.41/3       12.35/1       40.16/2  
  3.[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof      UMKS ORKAN, Ostróda  19 134          27.57/4       15.07/4       43.04/3  
  4.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy            KS Kościelec, Chrzan 39 963          32.05/6       14.48/3       46.53/4  
  5.[6054] KROCHMAL, Grzegorz          KU AZS WAT, Warszawa 17 76           31.40/5       16.30/5       48.10/5  
  6.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr         UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180         32.30/7       17.06/6       49.36/6  
  7.[6058] CZERKAWSKI, Wacław          UKS Sparta, Czyżowic 84 1496         37.43/8       23.01/7       60.44/7  
  8.[6059] GALLA, Andrzej              HKS Azymut, Mochy    10 1230         39.47/9       24.07/8       63.54/8  
  9.[6060] SIKORA, Tomasz              Indywidualni Zachodn 86 5116         59.15/10      34.24/9       93.39/9  
    [6052] DYZIO, Włodzimierz          WKS Wawel, Kraków    20 1533         26.01/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[6561] RAILIMO, Matti              SOC Asikkala         94              19.47/2       12.50/1       32.37/1  
  2.[6552] HORNIK, Zbigniew            LKO, Leszno          92 1554         19.29/1       13.09/2       32.38/2  
  3.[6553] MISZEWSKI, Romuald          Indywidualni Pomorsk 67 142          19.55/3       13.31/4       33.26/3  
  4.[6551] KROCHMAL, Andrzej           KOS Warszawa         91 528          21.06/5       13.22/3       34.28/4  
  5.[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan        PKO Harpagan, Gdańsk 8  885          21.00/4       13.58/5       34.58/5  
  6.[6556] MIENTKI, Tadeusz            UMKS ORKAN, Ostróda  19 788          22.23/6       14.09/6       36.32/6  
  7.[6559] GACKOWSKI, Bogdan           PKO Harpagan, Gdańsk 8  846          28.02/7       16.24/8       44.26/7  
  8.[6557] OLBRYCHT, Janusz            Indywidualny Mazowsz 89 228          28.51/10      15.48/7       44.39/8  
  9.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr           MKS Metalowiec, Łódź 47 1105         28.38/9       17.43/10      46.21/9  
 10.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz         OLV Uslar            93              28.52/11      17.49/11      46.41/10 
 11.[6562] HANSENS, Ferdinand          TuS Bramsche         95              29.50/12      17.31/9       47.21/11 
 12.[6558] PASZYŃSKI, Józef            UKS Orientuś, Łódź   3  383          28.33/8       19.20/13      47.53/12 
    [] PARFIANOWICZ, Ludomir           UNTS, Warszawa       4                    /        18.33/12           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[7051] KMIECIŃSKI, Józef           PUKS Młode Orły, Now 37 69           29.21/2       20.46/1       50.07/1  
  2.[7053] WOŹNIAK, Henryk             UMKS ORKAN, Ostróda  19 131          34.29/3       22.08/2       56.37/2  
    [7052] JAKIELASZEK, Ryszard        MKS Skarmat, Toruń   71 179          22.54/1   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M75                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[7551] WASILEWSKI, Stanisław       PUKS Młode Orły, Now 37 1168         26.25/2       12.18/1       38.43/1  
  2.[7553] PAAVOLA, Vesa               Epilän Esa           99              25.40/1       17.10/2       42.50/2  
  3.[7552] TEPPO, Jaakko               Aron Haka            90              36.38/3       18.26/3       55.04/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M80                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[8051] PAAVOLA, Seppo              Epilän Esa           99              28.20/1       18.37/1       46.57/1  
  2.[8052] KALNINS, Andris             OK Seniors Riga      98              72.09/2       38.10/2      110.19/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[208] PARFIANOWICZ, Adam           Warszawa             28          0b.PK 25.12/1   0b.PK 13.24/1   0b.PK 38.36/1  
  2.[1480] GOŁACKI, Piotr              UKS Orientuś, Łódź   3  5268     0b.PK 34.59/2   0b.PK 17.17/3   0b.PK 52.16/2  
  3.[206] RYGIEL, Ryszard              WKS Wawel, Kraków    20          0b.PK 37.07/4   0b.PK 16.43/2   0b.PK 53.50/3  
  4.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz         UKS Siódemka, Rumia  9           0b.PK 35.52/3   0b.PK 18.16/5   0b.PK 54.08/4  
  5.[204] SUCHENIA, Iwona              RUNPASSION.PL        26          0b.PK 47.14/    0b.PK 19.50/9   0b.PK 67.04/5  
  6.[215] KACZYŃSKA, Ewelina           PKO Harpagan, Gdańsk 8           0b.PK 57.12/9   0b.PK 17.33/4   0b.PK 74.45/6  
  7.[213] ŁUGOM, Andrzej               Indywidualnie SZCZEC 30          0b.PK 55.43/7   0b.PK 19.18/8   0b.PK 75.01/7  
  8.[218] EMILEWICZ, Irena             WKS Wawel, Kraków    20          0b.PK 51.22/6   0b.PK 27.23/12  0b.PK 78.45/8  
  9.[221] CHACHURSKA, Magdalena        KU AZS WAT           31          0b.PK 50.21/5   0b.PK 29.02/13  0b.PK 79.23/9  
 10.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna          HKS Azymut, Mochy    10          0b.PK 65.29/10  0b.PK 29.34/15  0b.PK 95.03/10 
 11.[216] GOŚCINIAK, Karolina          UKS Arkady, Raszków  25          0b.PK 68.16/13  0b.PK 29.12/14  0b.PK 97.28/11 
 12.[202] WAŚKO, Bogna                 UKS Arkady, Raszków  25          0b.PK 65.37/11  0b.PK 88.20/17  0b.PK153.57/12 
 13.[201] WAŚKO, Donata                UKS Arkady, Raszków  25          0b.PK 67.38/12  0b.PK 88.18/16  0b.PK155.56/13 
 14.[203] SZOTA, Katarzyna             WKS Wawel, Kraków    20          1b.PK 51.23/16  0b.PK 25.27/11  1b.PK 76.50/14 
 15.[205] SOCHA, Stanisław             Indywidualnie        27          0b.PK 80.32/15  1b.PK 47.26/18  1b.PK127.58/15 
    [212] ŁUGOM, Elżbieta              Indywidualnie SZCZEC 30          0b.PK 55.45/8                              
    [214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej     Warszawa             28                   /    0b.PK 20.27/10           /   
    [4064] WAŻNY, Dariusz              WKS Śląsk, Wrocław   49                        0b.PK 18.52/6            /   
    [] MRZGŁÓD, Kuba                                                    0b.PK 73.50/14           /             /   
    [] KUSOWSKI, Andrzej               PKO Harpagan, Gdańsk 8                         0b.PK 19.11/7            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W10                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1001] KACZYŃSKA, Amelia           PKO Harpagan, Gdańsk 8  4954         21.04/1        9.34/1       30.38/1  
  2.[1004] JANAS, Agnieszka            UKS Kometa, Gliwice  32 4516         21.42/2       11.35/2       33.17/2  
  3.[1002] TRZASKO, Martyna            PKO Harpagan, Gdańsk 8  4966         22.21/3       18.31/6       40.52/3  
  4.[1005] MARCINIAK, Alicja           UMKS, Kwidzyn        33 5247         28.41/6       12.38/3       41.19/4  
  5.[1014] WEJTKO, Paula               UMKS, Kwidzyn        33 5246         26.14/5       18.06/5       44.20/5  
  6.[1016] WALAŚ, Emilia               WKS Wawel, Kraków    20 5093         25.17/4       27.36/14      52.53/6  
  7.[1012] FANKIDEJSKA, Julia          UKS Włóczykij, Osiek 34 4854         43.00/9       17.58/4       60.58/7  
  8.[1009] PRZYWORSKA, Barbara         HKS Azymut, Mochy    10              43.00/9       19.52/8       62.52/8  
  9.[1003] OSAK, Zuzanna               UKS Traper, Złocieni 7  4145         40.37/7       22.17/10      62.54/9  
 10.[1011] GORZELNIAK, Maja            HKS Azymut, Mochy    10              45.01/12      21.50/9       66.51/10 
 11.[1010] GUMULA, Weronika            WKS Wawel, Kraków    20 5095         44.55/11      27.11/12      72.06/11 
 12.[1013] DOBRZYŃSKA, Nina            HKS Azymut, Mochy    10              47.02/13      29.03/15      76.05/12 
 13.[1006] OLIINYK, Hanna              WKS Wawel, Kraków    20 4929         59.38/14      19.01/7       78.39/13 
 14.[1008] BISKUPSKA, Maria            WKS Wawel, Kraków    20 5096         61.44/15      22.20/11      84.04/14 
 15.[1017] PRZYBYŁO, Julia             WKS Wawel, Kraków    20 5207         70.14/16      27.22/13      97.36/15 
 16.[1015] WALAŚ, Olga                 WKS Wawel, Kraków    20 5092         70.39/17      31.43/16     102.22/16 
    [1007] OLIINYK, Arina              WKS Wawel, Kraków    20 5091         41.17/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna          UKS Orientpark.pl, I 6  4975         14.01/1       12.05/2       26.06/1  
  2.[1205] HETNAR, Oliwia              UKS Orientpark.pl, I 6  4726         16.58/4       11.34/1       28.32/2  
  3.[1203] DUDA, Kornelia              UKS Traper, Złocieni 7  4141         15.39/2       14.14/10      29.53/3  
  4.[1201] WYSOCKA, Michalina          MKS MOS, Wrocław     38 4012         16.32/3       13.39/5       30.11/4  
  5.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna      UMKS, Kwidzyn        33 4179         17.36/5       12.46/3       30.22/5  
  6.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena      HKS Azymut, Mochy    10 4638         18.37/6       14.12/8       32.49/6  
  7.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia           KS Kościelec, Chrzan 39 4519         19.59/11      12.54/4       32.53/7  
  7.[1219] GORZELNIAK, Zofia           HKS Azymut, Mochy    10 4903         19.08/9       13.45/6       32.53/7  
  9.[1212] MARCINIAK, Klaudia          UMKS, Kwidzyn        33 4505         20.08/14      14.13/9       34.21/9  
 10.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna            UNTS, Warszawa       4  4547         19.44/10      15.13/14      34.57/10 
 11.[1207] GROCHAL, Nina               KS Kościelec, Chrzan 39 4935         18.56/7       16.16/18      35.12/11 
 12.[1223] BOHNE, Amelia               HKS Azymut, Mochy    10 4904         20.06/13      15.33/16      35.39/12 
 13.[1209] ROMBEL, Gabriela            UMKS, Kwidzyn        33 4502         20.51/16      14.59/12      35.50/13 
 14.[1208] HEBDA, Julia                KS Kościelec, Chrzan 39 4520         20.01/12      16.20/19      36.21/14 
 15.[1216] WOJCZYK, Zofia              UKS Orientuś, Łódź   3  5025         21.37/18      14.46/11      36.23/15 
 16.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela         KS Kościelec, Chrzan 39 4164         21.42/19      15.25/15      37.07/16 
 17.[1222] PATEREK, Hanna              HKS Azymut, Mochy    10 5047         21.01/17      16.59/21      38.00/17 
 18.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena       UKS Traper, Złocieni 7  5018         20.16/15      18.54/27      39.10/18 
 19.[1226] DEPTA, Helena               WKS Wawel, Kraków    20 5084         24.20/24      15.03/13      39.23/19 
 20.[1229] SEWERYN, Weronika           HKS Azymut, Mochy    10 5394         22.41/23      16.43/20      39.24/20 
 21.[1214] SANDOMIERSKA, Iga           UMKS, Kwidzyn        33 5064         22.14/21      17.25/22      39.39/21 
 22.[1225] BREKSA, Blanka              WKS Wawel, Kraków    20 4268         22.17/22      17.29/24      39.46/22 
 23.[1221] IWANOWSKA, Michalina        KOS BnO, Szczecin    22 5080         22.11/20      18.15/25      40.26/23 
 24.[1224] WAŚKO, Anna                 UKS Arkady, Raszków  25 5049         25.57/26      17.27/23      43.24/24 
 25.[1227] MARSZAŁEK, Marta            UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015         26.26/27      18.40/26      45.06/25 
 26.[1232] WITKOWSKA, Agata            Łódź                 41              25.51/25      19.45/28      45.36/26 
 27.[1230] DZIK, Zofia                 LKS Górzanka, Nawojo 40 5474         30.07/28      26.55/31      57.02/27 
 28.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria         UKS Arkady, Raszków  25 5486         40.06/29      23.58/29      64.04/28 
 29.[1233] TRZECIAK, Klaudia           UKS Arkady, Raszków  25 4999         50.25/31      34.39/32      85.04/29 
 30.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia         KOS BnO, Szczecin    22 5506         48.54/30      43.08/33      92.02/30 
    [1211] TRELA, Wanessa              UKS Traper, Złocieni 7  5019         18.59/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1217] BISKUPSKA, Małgorzata       WKS Wawel, Kraków    20 4748     NKL-bPK  /        13.58/7   NKL      /   
    [1220] SZYMAŃSKA, Julia            UKS Traper, Złocieni 7  5016     NKL-bPK  /        24.23/30  NKL      /   
    [1236] KLIMCZAK, Oksana            UKS Siódemka, Rumia  9  4960                       15.49/17           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1403] OLEJNIK, Jaśmina            WKS Wawel, Kraków    20 3938         16.37/1       10.48/1       27.25/1  
  2.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta         WKS Wawel, Kraków    20 4023         17.24/4       11.19/2       28.43/2  
  3.[1405] BISKUPSKA, Julia            WKS Wawel, Kraków    20 3646         16.42/2       12.42/6       29.24/3  
  4.[1404] BOREK, Alicja               UKS Traper, Złocieni 7  3314         17.34/5       12.03/4       29.37/4  
  5.[1407] PORZYCZ, Małgorzata         UKS Siódemka, Rumia  9  4252         18.33/8       11.52/3       30.25/5  
  6.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria        UKS Traper, Złocieni 7  3546         17.13/3       13.24/10      30.37/6  
  7.[1406] MIANOWSKA, Antonina         UNTS, Warszawa       4  3554         17.50/6       13.14/9       31.04/7  
  8.[1412] KUCIEL, Hanna               MKS MOS, Wrocław     38 4295         18.58/9       13.13/8       32.11/8  
  9.[1416] ROKITA, Antonina            PKO Harpagan, Gdańsk 8  4848         18.32/7       14.25/15      32.57/9  
 10.[1411] RAWECKA, Zofia              UKS Orientuś, Łódź   3  4880         19.28/11      13.32/12      33.00/10 
 11.[1414] PODGÓRSKA, Marta            KS Kościelec, Chrzan 39 3611         21.02/14      13.27/11      34.29/11 
 12.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja       UKS Traper, Złocieni 7  4528         21.27/17      13.04/7       34.31/12 
 13.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna            MKS MOS, Wrocław     38 2911         20.59/13      13.59/13      34.58/13 
 14.[1410] MOSZKOWICZ, Julia           WKS Wawel, Kraków    20 4022         19.18/10      16.45/23      36.03/14 
 15.[1419] TRZASKO, Alicja             PKO Harpagan, Gdańsk 8  4965         21.16/15      15.35/20      36.51/15 
 16.[1425] FITRZYK, Magdalena          UKS Patria, Młynne   42 3622         21.21/16      16.17/22      37.38/16 
 17.[1422] NOWAK, Zofia                KS Hades, Poznań     12 3702         23.52/23      14.16/14      38.08/17 
 18.[1421] CIASTOŃ, Oliwia             MKS MOS, Wrocław     38 4312         22.49/20      15.32/19      38.21/18 
 19.[1426] WALA, Aleksandra            KS Kościelec, Chrzan 39 5077         24.01/24      14.50/16      38.51/19 
 20.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia         UKS Traper, Złocieni 7  4139         20.43/12      18.26/27      39.09/20 
 21.[1418] NOWAK, Hanna                UKS Orientuś, Łódź   3  4870         23.26/22      16.08/21      39.34/21 
 22.[1420] SZERLING, Lena              UNTS, Warszawa       4  4554         25.12/25      15.15/18      40.27/22 
 23.[1429] HAŁUCHA, Milena             WKS Wawel, Kraków    20 3936         21.58/18      18.44/28      40.42/23 
 24.[] WEJTKO, Diana                   UMKS, Kwidzyn        33              23.14/21      18.04/26      41.18/24 
 25.[1424] EGGERT, Wiktoria            UKS Włóczykij, Osiek 34 4175         28.37/28      16.47/24      45.24/25 
 26.[1430] OWSIANKA, Weronika          WKS Wawel, Kraków    20              25.42/26      23.11/34      48.53/26 
 27.[1423] ZELEK, Martyna              UKS Patria, Młynne   42 3632         27.08/27      22.15/33      49.23/27 
 28.[1433] KASZOWSKA, Zofia            UKS Kometa, Gliwice  32 4933         34.27/32      19.14/29      53.41/28 
 29.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata        UKS Arkady, Raszków  25 4423         33.15/31      21.47/32      55.02/29 
 30.[1432] EMILEWICZ, Anna             WKS Wawel, Kraków    20 5087         35.13/33      23.36/35      58.49/30 
 31.[1428] ŚWITAŁA, Nikola             UKS Arkady, Raszków  25 4418         30.27/29      28.25/36      58.52/31 
    [1409] NIKOŁAJUK, Maja             UKS Orientpark.pl, I 6  4783         22.48/19  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1431] EMILEWICZ, Maria            WKS Wawel, Kraków    20 5086         31.01/30  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1401] KULA, Maja                  KOS BnO, Szczecin    22 3962              /        12.17/5            /   
    [1434] BIELECKA, Marta             UKS Siódemka, Rumia  9  4398                       15.12/17           /   
    [1435] LEWANDOWSKA, Antonina       UKS Siódemka, Rumia  9  4468                       20.15/30           /   
    [1436] KLIMCZAK, Olimpia           UKS Siódemka, Rumia  9  4482                       17.25/25           /   
    [1437] SĄDEJ, Zofia                UKS Siódemka, Rumia  9  5051                       20.35/31           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1605] MIKUŁA, Iga                 KOS BnO, Szczecin    22 3959         21.50/1       15.15/5       37.05/1  
  2.[1602] SŁOŃSKA, Antonina           WKS Wawel, Kraków    20 3190         23.08/2       14.24/1       37.32/2  
  3.[1604] PUDEŁEK, Jowita             LKS Górzanka, Nawojo 40 3998         23.38/3       14.35/2       38.13/3  
  4.[1606] LAMPARSKA, Maja             WKS Wawel, Kraków    20 3832         24.20/4       14.46/4       39.06/4  
  5.[1607] NOWAK, Anna                 UKS Siódemka, Rumia  9  2858         25.02/5       15.47/7       40.49/5  
  6.[1610] GIELEC, Julia               UKS Orientuś, Łódź   3  3047         25.15/6       15.38/6       40.53/6  
  7.[1603] MIKUŁA, Daria               KOS BnO, Szczecin    22 3960         25.35/7       15.49/8       41.24/7  
  8.[1611] MŁYNARCZYK, Kaja            UKS Azymut, Pabianic 11 4596         26.16/9       16.38/11      42.54/8  
  8.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna           WKS Wawel, Kraków    20 3193         26.20/10      16.34/10      42.54/8  
 10.[1608] UKLEJA, Patrycja            UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121         26.40/11      17.00/13      43.40/10 
 11.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina        UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366         27.41/12      16.25/9       44.06/11 
 12.[1616] KOZUŃ, Marika               UKS Azymut, Pabianic 11 4599         28.10/15      17.11/14      45.21/12 
 13.[1619] KIEŁB, Patrycja             UKS Azymut, Dębów    46 3845         27.56/13      17.33/16      45.29/13 
 14.[1622] WOJCZYK, Marta              UKS Orientuś, Łódź   3  4877         28.09/14      17.27/15      45.36/14 
 15.[1609] KURTYCZ, Natalia            WKS Wawel, Kraków    20 4021         29.04/17      16.43/12      45.47/15 
 16.[1614] SZMYT, Aleksandra           HKS Azymut, Mochy    10 4635         28.15/16      17.42/17      45.57/16 
 17.[1615] SZCZURKO, Paulina           UKS Traper, Złocieni 7  3545         30.40/20      18.02/18      48.42/17 
 18.[1618] MICHNO, Marta               WKS Wawel, Kraków    20 3937         30.28/19      18.20/19      48.48/18 
 19.[1621] RYGIELSKA, Kinga            UMKS, Kwidzyn        33 4506         29.53/18      20.50/21      50.43/19 
 20.[1625] KUBACKA, Wiktoria           HKS Azymut, Mochy    10 4281         37.29/21      19.49/20      57.18/20 
 21.[1623] POLEWKA, Julianna           UKS Kometa, Gliwice  32 2461         40.36/23      21.56/22      62.32/21 
    [1601] MULLER, Iga                 UMKS, Kwidzyn        33 2764     NKL-bPK  /        14.37/3   NKL      /   
    [1617] HAJDUK, Maria               HKS Azymut, Mochy    10 3257     DNF      /    DNF      /    NKL      /   
    [1620] KOMOROWSKA, Marta           UKS Orientuś, Łódź   3  4655         25.43/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [1624] DZIUBA, Justyna             UKS Kometa, Gliwice  32 4340         38.23/22  NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1803] FILIPIAK, Adrianna          KS Hades, Poznań     12 4153         25.51/1       15.51/1       41.42/1  
  2.[1866] LEŚNIAK, Matylda            WKS Grunwald, Poznań 1  3406         26.23/2       16.07/2       42.30/2  
  3.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia            BKS Wataha, Warszawa 51 3152         28.06/3       17.04/5       45.10/3  
  4.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna          UMKS, Kwidzyn        33 3363         29.37/4       16.08/3       45.45/4  
  5.[1802] CEPURDEJ, Katarzyna         UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183         30.49/6       16.48/4       47.37/5  
  6.[1806] CEPURDEJ, Nina              UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182         30.21/5       18.11/7       48.32/6  
  7.[1807] KIEŁB, Wiktoria             UKS Azymut, Dębów    46 3413         31.05/7       18.02/6       49.07/7  
  8.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra     UKS Azymut, Dębów    46 4057         35.18/9       18.16/8       53.34/8  
  9.[1808] DOBROŚ, Aleksandra          UKS Arkady, Raszków  25 3060         34.19/8       22.47/12      57.06/9  
 10.[1811] GENDEK, Marta               UNTS, Warszawa       4  4136         35.24/10      22.41/11      58.05/10 
 11.[1812] KAPSKA, Nina                HKS Azymut, Mochy    10 3912         37.07/12      21.49/10      58.56/11 
 12.[1813] MOL, Weronika               HKS Azymut, Mochy    10 4967         36.11/11      23.14/13      59.25/12 
 13.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja        UKS Azymut, Pabianic 11 4604         41.57/13      21.15/9       63.12/13 
 14.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena        UKS Siódemka, Rumia  9               59.13/14      31.51/14      91.04/14 
 
Końcowe wyniki kategorii           : W20                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia              WKS Wawel, Kraków    20 3191         22.20/1       19.46/1       42.06/1  
  2.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka         UKS Azymut, Dębów    46 2611         26.50/2       21.49/3       48.39/2  
  3.[2003] MIANOWSKA, Julia            UNTS, Warszawa       4  2096         28.23/3       22.24/4       50.47/3  
  4.[2005] KĘDZIERSKA, Nadia           HKS Azymut, Mochy    10 2377         33.05/4       25.59/5       59.04/4  
    [] BCZEK, Małgorzata               WKS Wawel            77                   /        20.46/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W21A                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna   Stowarzyszenie Team  35 91           30.42/1       22.37/3       53.19/1  
  2.[2102] PANASZEK, Justyna           Indywidualny lubuski 52 5264         34.37/2       24.47/4       59.24/2  
  3.[2116] POLISHCHUK, Lesia           UNTS Warszawa        58              37.18/5       25.48/5       63.06/3  
  4.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna     warszawa             59              37.03/4       26.18/6       63.21/4  
  5.[2104] BUGAJ, Katarzyna            WKS Wawel, Kraków    20 1528         35.42/3       27.46/10      63.28/5  
  6.[2106] NIKITCZENKO, Natasza        UKS Orientuś, Łódź   3  3250         37.54/6       28.19/11      66.13/6  
  7.[2103] BĄKOWSKA, Dominika          PKO Harpagan, Gdańsk 8  4215         41.14/7       28.55/12      70.09/7  
  8.[2114] KALATA, Agnieszka           MKS Paulinum, Jeleni 16              43.32/9       29.28/13      73.00/8  
  9.[2107] DETTLAFF, Anna              UKS Włóczykij, Osiek 34 3872         43.56/10      29.53/14      73.49/9  
 10.[2113] WOŹNIAK, Basia              15GBZ                56              42.27/8       38.35/17      81.02/10 
 11.[2115] MOLLON, Rebecca             Pegase               57              58.32/11      37.45/16      96.17/11 
 12.[2111] SEKTA, Marta                15 GBZ               54              58.48/12      37.36/15      96.24/12 
    [2108] JAKUBOWSKA, Monika          HKS Azymut, Mochy    10 4044     NKL-bPK  /        27.36/9   NKL      /   
    [2110] LEWANDOWSKA, Justyna        12BZ                 53          NKL-bPK  /        27.32/8   NKL      /   
    [2105] KOSTRZEWSKA, Justyna        WKS Śląsk, Wrocław   49 2046              /        22.33/2            /   
    [2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja      KU AZS WAT, Warszawa 17 1942              /        27.20/7            /   
    [2117] BEDNARSKA, Zuzanna          UNTS, Warszawa       4  5516              /        49.34/18           /   
    [2119] GORCZYCA, Maria             WKS Grunwald, Poznań 1  2971                       21.41/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W21E                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[1] HORNIK, Aleksandra             WKS Grunwald, Poznań 1  1524         23.21/1       18.25/1       41.46/1  
  2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna              WKS Grunwald, Poznań 1  724          23.48/2       19.03/2       42.51/2  
  3.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna          UNTS, Warszawa       4  37           25.00/3       20.20/8       45.20/3  
  4.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna          OK! Sport, Warszawa  5  3480         26.00/4       19.35/5       45.35/4  
  5.[3] OLEJNIK, Agata                 UKS Orientuś, Łódź   3  376          27.06/7       19.13/3       46.19/5  
  6.[2] BABYCH, Olena                  LeO-Team             2               27.02/6       19.23/4       46.25/6  
  7.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna          HKS Azymut, Mochy    10 3584         28.11/8       20.04/7       48.15/7  
  8.[15] POLISHCHUK, Mariya            UNTS, Warszawa       4  1962         29.18/11      19.58/6       49.16/8  
  9.[8] PACHNIK, Małgorzata            UKS Orientpark.pl, I 6  1177         28.28/9       21.31/9       49.59/9  
 10.[10] FORTUNIAK, Weronika           UNTS, Warszawa       4  2836         28.42/10      21.53/10      50.35/10 
 11.[14] WIELEBA, Marlena              PKO Harpagan, Gdańsk 8  167          32.47/15      22.03/11      54.50/11 
 12.[9] MAZAN, Aleksandra              UKS Traper, Złocieni 7  328          31.43/13      23.52/13      55.35/12 
 13.[12] GRUCHALA, Natalia             PKO Harpagan, Gdańsk 8  4764         32.34/14      23.09/12      55.43/13 
 14.[13] MIŚKIEWICZ, Martyna           UKS Siódemka, Rumia  9  2434         35.15/16      27.18/15      62.33/14 
 15.[18] HOFFMANN, Barbara             KS Hades, Poznań     12 930          38.41/17      25.30/14      64.11/15 
    [7] BERNACIAK, Ewa                 UKS Orientuś, Łódź   3  384          26.26/5   DNF      /    NKL      /   
    [11] GIELEC, Zuzanna               UKS Orientuś, Łódź   3  3046         29.37/12  NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka    KOS BnO, Szczecin    22 3743         28.46/3       21.25/2       50.11/1  
  2.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta      Indywidualny Dolnośl 66 4287         27.01/1       23.29/5       50.30/2  
  3.[3503] RASCZUPKINA, Nina           UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181         28.05/2       22.55/4       51.00/3  
  4.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona          Stowarzyszenie Team  35 2347         29.05/4       21.56/3       51.01/4  
  5.[3515] DYBKA, Katarzyna            12 BZ                70              30.50/5       24.51/7       55.41/5  
  6.[3511] DZIKA, Natalia              15.GBZ               55              30.57/6       24.58/8       55.55/6  
  7.[3510] KOPYTKO, Małgorzata         KU AZS WAT, Warszawa 17 4907         38.48/10      28.11/10      66.59/7  
  8.[3505] KOMSA, Małgorzata           UKS Orientuś, Łódź   3  366          37.07/9       30.15/11      67.22/8  
  9.[3508] ZAJĄC, Honorata             5 Batalion Dowodzeni 62              44.23/12      25.21/9       69.44/9  
 10.[3507] ANTOŃCZYK, Beata            Indywidualny lubuski 52 5395         34.00/7       36.59/12      70.59/10 
 11.[3509] NIKONOWICZ, Ewa             15 Giżycka Brygada Z 68              36.21/8       37.01/13      73.22/11 
 12.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna           UKS Orientpark.pl, I 6  4973         42.26/11      37.40/14      80.06/12 
    [3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta   UKS Siódemka, Rumia  9  1990                       20.19/1            /   
    [35xx] RATAJCZAK, Iza                                                                 24.16/6            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W40                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[4001] GRABOWSKA, Joanna           WKS Wawel, Kraków    20 3716         27.55/2       18.08/1       46.03/1  
  2.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka       KS Hades, Poznań     12 944          27.36/1       21.09/6       48.45/2  
  3.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna      WKS Wawel, Kraków    20 828          29.17/3       20.25/4       49.42/3  
  4.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna         Stowarzyszenie Team  35 4274         30.47/5       19.42/3       50.29/4  
  5.[4005] UKLEJA, Ewa                 UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714         29.43/4       21.51/9       51.34/5  
  6.[4008] BOREK, Monika               UKS Traper, Złocieni 7  4531         31.30/6       21.39/8       53.09/6  
  7.[4009] KOSIŃSKA, Zofia             WKS Wawel, Kraków    20 5330         33.45/7       21.01/5       54.46/7  
  8.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna       KS Hades, Poznań     12 915          35.31/8       21.33/7       57.04/8  
  9.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka       UKS Traper, Złocieni 7  3888         37.01/10      22.31/10      59.32/9  
 10.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna    UKS Orientuś, Łódź   3  5274         36.23/9       25.45/12      62.08/10 
 11.[4011] STRUGAŁA, Barbara           WKS Wawel, Kraków    20 4121         39.28/11      26.06/13      65.34/11 
 12.[4016] LEMKE, Katarzyna            MKS Skarmat, Toruń   71 5258         44.52/13      24.27/11      69.19/12 
 13.[4015] MARSZAŁEK, Maria            UKS Azymut 45, Gdyni 36              40.06/12      29.37/15      69.43/13 
 14.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta         KOS BnO, Szczecin    22              53.59/15      28.49/14      82.48/14 
 15.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8  4890         51.01/14      37.57/16      88.58/15 
    [4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8  5146              /        19.00/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[4501] KONC, Katarzyna             UKS Azymut, Pabianic 11 2953         28.02/1       17.51/2       45.53/1  
  2.[4502] MIANOWSKA, Dorota           UNTS, Warszawa       4  2405         31.10/2       20.56/5       52.06/2  
  3.[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna        UNTS, Warszawa       4  4548         32.39/4       20.23/4       53.02/3  
  4.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra       PKO Harpagan, Gdańsk 8  4847         31.54/3       21.52/6       53.46/4  
  5.[4511] OLEJNIK, Ewa                WKS Wawel            77              34.46/6       20.10/3       54.56/5  
  6.[4505] FILIPIAK, Agnieszka         KS Hades, Poznań     12 4413         34.26/5       22.17/7       56.43/6  
  7.[4508] WOJTCZAK- LUTER, Anna       MKS Metalowiec, Łódź 47 3220         35.25/7       26.29/10      61.54/7  
  8.[4509] MURAWSKA, Ewa               HKS Azymut, Mochy    10 5392         38.15/8       25.55/9       64.10/8  
  9.[4507] SZTRANEK, Iwona             UKS Azymut, Pabianic 11 4826         45.32/9       23.12/8       68.44/9  
 10.[4512] KLAUS URYGA, Anna           WKS Wawel, Kraków    20 5204         53.07/10      35.08/11      88.15/10 
    [4513] NOWAK, Beata                UKS Siódemka, Rumia  9  144                        16.04/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W50                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[5001] NOWAK, Barbara              HKS Azymut, Mochy    10 1222         25.40/2       13.09/1       38.49/1  
  2.[5003] WYSOCKA, Joanna             WKS Śląsk, Wrocław   49 1400         26.06/3       13.31/2       39.37/2  
  3.[5002] WOŁEK, Ewa                  UNTS, Warszawa       4  1208         24.40/1       15.22/3       40.02/3  
  4.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola          UNTS, Warszawa       4  112          27.40/4       17.50/6       45.30/4  
  5.[5004] HORNIK, Alicja              WKS Grunwald, Poznań 1  1296         27.58/5       18.53/7       46.51/5  
  6.[5007] WITKOWSKA, Izabela          UKS Azymut 45, Gdyni 36 238          29.50/6       17.47/5       47.37/6  
  7.[5010] FRANSSILA, Hanna            Angelniemen Ankkuri  79              34.20/8       16.05/4       50.25/7  
  8.[5011] GORCZYCA, Magdalena         KS Hades, Poznań     12 3306         36.20/9       19.35/8       55.55/8  
  9.[5009] DEPTULSKA, Agnieszka        UNTS, Warszawa       4  2367         45.32/11      21.40/9       67.12/9  
 10.[5008] POLEWKA, Beata              UKS Kometa, Gliwice  32 2460         44.36/10      23.31/10      68.07/10 
    [5006] BUGAJ, Teresa               WKS Wawel, Kraków    20 3313         29.55/7   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : W55                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna        UNTS, Warszawa       4  100          23.00/1       14.44/1       37.44/1  
  2.[5504] KORF, Ulrike                SC Achmer            85              25.23/3       15.07/2       40.30/2  
  3.[5502] CZERKAWSKA, Urszula         UKS Sparta, Czyżowic 84 1495         24.37/2       17.03/3       41.40/3  
  4.[5503] WOŁEK, Małgorzata           UNTS, Warszawa       4  3556         33.38/4       25.09/4       58.47/4  
 
Końcowe wyniki kategorii           : W60                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata        KU AZS WAT, Warszawa 17 75           31.11/1       19.41/1       50.52/1  
 
Końcowe wyniki kategorii           : W65                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti        Aron Haka            90              20.24/1       15.48/2       36.12/1  
  2.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna       Stowarzyszenie Team  35 5436         23.08/2       13.17/1       36.25/2  
  3.[6502] OLBRYCHT, Anna              Indywidualny Mazowsz 89 229          38.37/3       25.57/3       64.34/3  
 
Końcowe wyniki kategorii           : W70                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[7002] KAJAVA, Ritva               Hameenlinnan Suunnis 97              23.14/1       12.52/1       36.06/1  
  2.[7001] STOOR, Anne                 Kokkolan Suunnistaja 96              24.23/2       13.30/2       37.53/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : W75                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[7501] JANSONE, Maija              OK Seniors Riga      98              46.09/1       31.58/1       78.07/1