Końcowe wyniki zawodów 28.08.2021 22:47:27
Pomorze Sprint Cup 2021 3.etap
===Podkarpacki OZOS====================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: Family 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 0b.PK 11.18
2.[103] RATAJCZAK, Jan UMKS ORKAN, Ostróda 19 0b.PK 13.47
3.[107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 14.20
4.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 15.05
5.[113] HETNAR, Martyna UKS "Orientpark.pl" 24 0b.PK 20.41
6.[101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 21.38
7.[105] PUSTKOWSKA, Jagoda PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 22.26
8.[108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 0b.PK 22.37
9.[111] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 3 0b.PK 26.05
10.[106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 35.15
11.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23 1b.PK 11.14
12.[114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 1b.PK 19.55
[102] TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 5286 DNF
[104] PUSTKOWSKA, Malina PKO Harpagan, Gdańsk 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 8.45 + 0.00
2.[1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 10.04 + 1.19
3.[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 10.10 + 1.25
4.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 11.11 + 2.26
5.[1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 11.35 + 2.50
6.[1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 12.40 + 3.55
7.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 13.33 + 4.48
8.[1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 17.08 + 8.23
9.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 18.04 + 9.19
10.[1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 18.34 + 9.49
11.[1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 19.21 + 10.36
12.[1070] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN, Ostróda 19 4497 19.30 + 10.45
13.[1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 22.12 + 13.27
14.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 23.09 + 14.24
15.[1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 24.05 + 15.20
[1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 NKL-bPK
[1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 NKL-bPK
[1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 NKL-bPK
[1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 NKL-bPK
[1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.7km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 10.14 + 0.00
2.[1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 10.56 + 0.42
3.[1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 11.50 + 1.36
4.[1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 11.58 + 1.44
5.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 13.11 + 2.57
6.[1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 13.34 + 3.20
7.[1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 14.06 + 3.52
8.[1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 15.20 + 5.06
9.[1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 16.19 + 6.05
10.[1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 16.38 + 6.24
11.[1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 17.51 + 7.37
12.[1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 18.09 + 7.55
13.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 20.20 + 10.06
14.[1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 20.44 + 10.30
15.[1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 21.30 + 11.16
16.[1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 21.47 + 11.33
17.[1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 27.42 + 17.28
18.[1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 29.57 + 19.43
19.[1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 35.44 + 25.30
[1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 NKL-bPK
[1257] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 3 4220 DNF
[1265] BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 43 4816 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 11.51 + 0.00
2.[1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 12.14 + 0.23
3.[1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 12.52 + 1.01
4.[1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 12.54 + 1.03
5.[1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 13.26 + 1.35
6.[1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 13.30 + 1.39
7.[1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 13.48 + 1.57
8.[1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 13.57 + 2.06
9.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 14.03 + 2.12
10.[1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 14.07 + 2.16
11.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 14.28 + 2.37
12.[1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 14.54 + 3.03
13.[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 14.57 + 3.06
14.[1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 15.05 + 3.14
15.[1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 15.19 + 3.28
16.[1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 15.28 + 3.37
17.[1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 15.51 + 4.00
18.[1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 16.11 + 4.20
19.[1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 16.27 + 4.36
20.[1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 17.31 + 5.40
21.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 18.10 + 6.19
22.[1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 20.17 + 8.26
23.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 20.30 + 8.39
24.[1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 20.33 + 8.42
25.[1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 20.46 + 8.55
26.[1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 23.54 + 12.03
27.[1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 25.47 + 13.56
28.[1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 30.33 + 18.42
[1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M16 2.2km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 11.20 + 0.00
2.[1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 11.35 + 0.15
3.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 11.42 + 0.22
4.[1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 11.47 + 0.27
5.[1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 12.02 + 0.42
6.[1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 12.13 + 0.53
7.[1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 12.33 + 1.13
8.[1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 12.40 + 1.20
8.[1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 12.40 + 1.20
10.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 12.44 + 1.24
11.[1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 12.54 + 1.34
12.[1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 12.58 + 1.38
13.[1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 13.13 + 1.53
13.[1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 13.13 + 1.53
15.[1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 13.36 + 2.16
16.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 13.43 + 2.23
17.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 14.38 + 3.18
18.[1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 14.45 + 3.25
19.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 15.23 + 4.03
20.[1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 15.26 + 4.06
21.[1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 22.44 + 11.24
22.[1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 35.20 + 24.00
[1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18 2.4km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 11.42 + 0.00
2.[1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 11.59 + 0.17
3.[1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 12.17 + 0.35
4.[1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 12.38 + 0.56
5.[1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 13.06 + 1.24
6.[1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 13.19 + 1.37
7.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 13.21 + 1.39
8.[1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 13.28 + 1.46
9.[1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 13.44 + 2.02
10.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 14.13 + 2.31
11.[1865] BIELECKI, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 2855 15.36 + 3.54
12.[1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 15.51 + 4.09
13.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 16.38 + 4.56
[1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M20 2.7km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 15.21 + 0.00
2.[2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 15.35 + 0.14
3.[2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 16.34 + 1.13
[2053] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 33 3361 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21A 3.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 14.52 + 0.00
2.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 15.24 + 0.32
3.[2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 15.43 + 0.51
4.[2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 16.13 + 1.21
5.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 16.39 + 1.47
6.[2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 17.37 + 2.45
7.[2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 17.38 + 2.46
8.[2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 18.11 + 3.19
9.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 18.29 + 3.37
10.[2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 20.21 + 5.29
11.[2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 20.26 + 5.34
12.[2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 22.06 + 7.14
13.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 43.14 + 28.22
[2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21E 3.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 12.47 + 0.00
2.[53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 13.11 + 0.24
3.[52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 13.13 + 0.26
4.[55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 13.43 + 0.56
5.[63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 13.53 + 1.06
6.[56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 14.10 + 1.23
7.[58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 14.16 + 1.29
8.[54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 14.46 + 1.59
9.[57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 14.59 + 2.12
10.[60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 15.31 + 2.44
11.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 15.59 + 3.12
12.[62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 17.45 + 4.58
13.[64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 18.32 + 5.45
14.[3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 23.25 + 10.38
[67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 2.7km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 14.36 + 0.00
2.[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 715 15.22 + 0.46
3.[3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 16.59 + 2.23
4.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 17.15 + 2.39
5.[3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 17.47 + 3.11
6.[3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 18.13 + 3.37
7.[3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 18.20 + 3.44
8.[3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 18.38 + 4.02
9.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 19.03 + 4.27
10.[3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 20.22 + 5.46
11.[3518] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 12 5078 20.33 + 5.57
12.[3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 22.20 + 7.44
13.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 27.01 + 12.25
[3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 NKL-bPK
[3559] TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 3 4221 DNF
[3560] BZDAWSKI, Maciej KU AZS WAT, Warszawa 17 4608 DNF
[3566] SOŁTYS, Maciej MKS Skarmat, Toruń 71 5252 DNF
[3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 NKL
Końcowe wyniki zawodów: M40 2.4km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 12.21 + 0.00
2.[4072] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN, Ostróda 19 904 12.28 + 0.07
3.[4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 13.17 + 0.56
4.[4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 13.36 + 1.15
5.[4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 13.41 + 1.20
6.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 14.46 + 2.25
7.[4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 15.06 + 2.45
8.[4070] DAMAZYN, Damian JW1109 75 15.19 + 2.58
9.[4059] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 3 5272 15.42 + 3.21
10.[4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 16.23 + 4.02
11.[4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 17.50 + 5.29
12.[4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 17.55 + 5.34
13.[4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 18.09 + 5.48
14.[4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 18.47 + 6.26
15.[4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 19.02 + 6.41
16.[4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 19.20 + 6.59
17.[4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 19.49 + 7.28
18.[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 21.06 + 8.45
19.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 24.42 + 12.21
20.[4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 27.05 + 14.44
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech PKO Harpagan, Gdańsk 8 4889 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 2.2km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 11.47 + 0.00
2.[4580] NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 143 11.56 + 0.09
3.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 12.54 + 1.07
4.[4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 13.24 + 1.37
5.[4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 13.27 + 1.40
6.[4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 13.28 + 1.41
7.[4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 13.42 + 1.55
8.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 13.45 + 1.58
9.[4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 13.47 + 2.00
10.[4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 13.55 + 2.08
11.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 14.18 + 2.31
12.[4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 14.23 + 2.36
12.[4558] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 4 2068 14.23 + 2.36
14.[4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 14.39 + 2.52
15.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 14.45 + 2.58
16.[4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 14.50 + 3.03
17.[4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 3307 14.59 + 3.12
18.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 15.10 + 3.23
19.[4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 15.39 + 3.52
20.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 16.00 + 4.13
21.[4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 16.44 + 4.57
22.[4581] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 20 3195 16.49 + 5.02
23.[4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 19.22 + 7.35
[4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 NKL-bPK
[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 NKL-bPK
[4561] KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 8 985 DNF
[4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 DNF
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 2.3km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 13.26 + 0.00
2.[5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 13.49 + 0.23
3.[5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 14.02 + 0.36
4.[5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 14.14 + 0.48
5.[5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 14.42 + 1.16
6.[5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 14.59 + 1.33
7.[5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 15.11 + 1.45
8.[5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 15.14 + 1.48
9.[5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 15.24 + 1.58
10.[5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 15.26 + 2.00
11.[5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 16.20 + 2.54
12.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 16.55 + 3.29
13.[5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 17.15 + 3.49
14.[5072] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 3 4657 17.26 + 4.00
15.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 17.56 + 4.30
16.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 21.05 + 7.39
17.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 21.22 + 7.56
18.[5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 27.06 + 13.40
[5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 NKL-bPK
[5054] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 35 1758 DNF
[5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 NKL
Końcowe wyniki zawodów: M55 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 13.12 + 0.00
2.[5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 14.08 + 0.56
3.[5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 14.21 + 1.09
4.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 15.34 + 2.22
5.[5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 15.50 + 2.38
5.[5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 15.50 + 2.38
7.[5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 15.59 + 2.47
8.[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 17.06 + 3.54
9.[5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 19.57 + 6.45
[5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 NKL-bPK
[5557] BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 43 4013 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 2.0km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 13.08 + 0.00
2.[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 14.06 + 0.58
3.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 14.54 + 1.46
4.[6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 16.54 + 3.46
5.[6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 17.22 + 4.14
6.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 18.47 + 5.39
7.[6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 21.00 + 7.52
8.[6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 23.02 + 9.54
9.[6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 29.58 + 16.50
[6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 DNF
[6062] GAWEL, Jiri Expres Czech Team 88 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 1.7km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 11.18 + 0.00
2.[6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 12.00 + 0.42
3.[6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 12.35 + 1.17
4.[6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 13.04 + 1.46
5.[6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 13.30 + 2.12
6.[6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 14.28 + 3.10
7.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 14.40 + 3.22
8.[6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 15.31 + 4.13
9.[6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 15.46 + 4.28
10.[6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 16.31 + 5.13
11.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 17.39 + 6.21
[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 NKL-bPK
[] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M70 1.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 14.04 + 0.00
2.[7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 18.35 + 4.31
3.[7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 23.20 + 9.16
Końcowe wyniki zawodów: M75 1.6km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 14.16 + 0.00
2.[7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 18.13 + 3.57
3.[7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 24.40 + 10.24
Końcowe wyniki zawodów: M80 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 15.04 + 0.00
2.[8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 39.37 + 24.33
Końcowe wyniki zawodów: M90 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
[9051] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław Indywidualny Mazowsz 89 750 DNF
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 1.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28 0b.PK 12.22
2.[214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej Warszawa 28 0b.PK 12.38
3.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 0b.PK 17.01
4.[206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 17.37
5.[216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 22.14
6.[218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 25.24
7.[221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 0b.PK 26.28
8.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 27.04
9.[205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 0b.PK 41.55
10.[215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 1b.PK 13.08
11.[1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 1b.PK 13.38
12.[204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 1b.PK 13.41
13.[203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1b.PK 19.39
[201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 DNF
[202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 DNF
[] KUSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W10 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 9.02 + 0.00
2.[1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 9.56 + 0.54
3.[1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 12.17 + 3.15
4.[1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 13.16 + 4.14
5.[1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 14.07 + 5.05
6.[1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 14.11 + 5.09
7.[1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 15.34 + 6.32
8.[1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 15.36 + 6.34
9.[1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 16.12 + 7.10
10.[1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 17.11 + 8.09
11.[1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 17.57 + 8.55
12.[1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 18.34 + 9.32
13.[1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 20.21 + 11.19
14.[1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 20.27 + 11.25
15.[1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 21.21 + 12.19
16.[1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 22.08 + 13.06
[1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W12 1.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 11.14 + 0.00
2.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 11.33 + 0.19
3.[1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 11.47 + 0.33
4.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 12.27 + 1.13
5.[1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 13.00 + 1.46
6.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 13.01 + 1.47
6.[1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 13.01 + 1.47
8.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 13.05 + 1.51
9.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 13.15 + 2.01
10.[1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 13.24 + 2.10
11.[1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 13.26 + 2.12
12.[1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 13.33 + 2.19
13.[1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 13.49 + 2.35
14.[1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 13.56 + 2.42
15.[1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 13.57 + 2.43
16.[1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 14.17 + 3.03
17.[1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 14.27 + 3.13
18.[1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 14.45 + 3.31
19.[1236] KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 9 4960 15.01 + 3.47
20.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 15.24 + 4.10
21.[1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 15.51 + 4.37
22.[1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 16.03 + 4.49
23.[1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 17.23 + 6.09
24.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 17.36 + 6.22
25.[1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 17.53 + 6.39
26.[1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 17.56 + 6.42
27.[1216] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 5025 18.08 + 6.54
28.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 19.07 + 7.53
29.[1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 19.29 + 8.15
30.[1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 23.35 + 12.21
31.[1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 24.15 + 13.01
32.[1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 35.07 + 23.53
33.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 38.02 + 26.48
[1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 NKL-bPK
[1228] KICZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 25 4998 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 1.7km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 9.39 + 0.00
2.[1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 9.50 + 0.11
3.[1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 10.08 + 0.29
4.[1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 10.21 + 0.42
5.[1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 10.33 + 0.54
6.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 10.44 + 1.05
7.[1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 10.50 + 1.11
8.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 10.59 + 1.20
8.[1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 10.59 + 1.20
10.[1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 11.09 + 1.30
11.[1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 11.29 + 1.50
12.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 11.34 + 1.55
13.[1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 12.10 + 2.31
14.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 12.12 + 2.33
15.[1436] KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 9 4482 12.26 + 2.47
16.[1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 12.31 + 2.52
17.[1434] BIELECKA, Marta UKS Siódemka, Rumia 9 4398 12.44 + 3.05
18.[1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 12.51 + 3.12
19.[1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 13.02 + 3.23
20.[1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 13.21 + 3.42
21.[1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 14.05 + 4.26
22.[1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 14.06 + 4.27
23.[1437] SĄDEJ, Zofia UKS Siódemka, Rumia 9 5051 14.46 + 5.07
24.[1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 14.48 + 5.09
25.[1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 14.49 + 5.10
26.[1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 15.04 + 5.25
27.[1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 15.33 + 5.54
28.[1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 16.07 + 6.28
29.[1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 17.31 + 7.52
30.[1435] LEWANDOWSKA, Antonina UKS Siódemka, Rumia 9 4468 17.46 + 8.07
31.[1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 18.16 + 8.37
32.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 19.31 + 9.52
33.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 21.01 + 11.22
34.[1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 25.28 + 15.49
[1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 NKL-bPK
[1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 NKL-bPK
[] WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 33 NKL-bPK
[1401] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 22 3962 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W16 2.0km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 12.22 + 0.00
2.[1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 12.28 + 0.06
3.[1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 13.07 + 0.45
4.[1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 13.12 + 0.50
5.[1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 13.14 + 0.52
6.[1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 13.21 + 0.59
7.[1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 13.24 + 1.02
8.[1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 13.27 + 1.05
9.[1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 13.35 + 1.13
10.[1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 13.47 + 1.25
11.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 13.54 + 1.32
12.[1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 13.56 + 1.34
13.[1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 13.58 + 1.36
14.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 14.01 + 1.39
15.[1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 14.27 + 2.05
16.[1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 14.54 + 2.32
17.[1622] WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4877 15.00 + 2.38
18.[1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 16.20 + 3.58
19.[1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 17.30 + 5.08
20.[1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 18.39 + 6.17
21.[1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 21.21 + 8.59
[1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 NKL-bPK
[1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 DNF
[1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 DNF
[1626] PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 47 4384 DNF
[1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 NKL
Końcowe wyniki zawodów: W18 2.2km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 13.42 + 0.00
2.[1866] LEŚNIAK, Matylda WKS Grunwald, Poznań 1 3406 13.50 + 0.08
3.[1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 13.53 + 0.11
4.[1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 14.37 + 0.55
5.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 14.54 + 1.12
5.[1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 14.54 + 1.12
7.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 15.13 + 1.31
8.[1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 15.35 + 1.53
9.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 15.59 + 2.17
10.[1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 16.43 + 3.01
11.[1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 17.01 + 3.19
12.[1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 18.35 + 4.53
13.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 25.41 + 11.59
[1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W20 2.4km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 13.50 + 0.00
2.[2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 16.25 + 2.35
3.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 16.37 + 2.47
[2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 NKL-bPK
[2001] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 20 2935 DNF
[] BąCZEK, Małgorzata WKS Wawel 77 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21A 2.8km 0m 24PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2105] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 49 2046 17.17 + 0.00
2.[2119] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 1 2971 17.49 + 0.32
3.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 19.13 + 1.56
4.[2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 19.54 + 2.37
5.[2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 17 1942 20.57 + 3.40
6.[2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 21.17 + 4.00
7.[2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 21.18 + 4.01
8.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 21.52 + 4.35
9.[2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 22.18 + 5.01
10.[2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 22.50 + 5.33
11.[2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 24.02 + 6.45
12.[2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 25.12 + 7.55
13.[2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 25.19 + 8.02
14.[2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 28.58 + 11.41
15.[2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 30.06 + 12.49
16.[2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 35.38 + 18.21
[2117] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 5516 NKL-bPK
[2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 DNF
[2112] CIARKOWSKA, Magdalena 15.GBZ 55 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21E 2.8km 0m 24PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 15.27 + 0.00
2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 15.33 + 0.06
3.[2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 15.45 + 0.18
4.[3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 15.46 + 0.19
5.[15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 16.00 + 0.33
6.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 16.53 + 1.26
7.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 16.57 + 1.30
8.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 17.01 + 1.34
9.[8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 17.23 + 1.56
10.[10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 18.03 + 2.36
11.[12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 18.13 + 2.46
12.[14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 19.04 + 3.37
13.[9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 19.23 + 3.56
14.[18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 20.47 + 5.20
Końcowe wyniki zawodów: W35 2.3km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 15.24 + 0.00
2.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 15.51 + 0.27
3.[3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta UKS Siódemka, Rumia 9 1990 16.01 + 0.37
4.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 16.31 + 1.07
5.[3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 16.33 + 1.09
6.[3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 16.34 + 1.10
7.[3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 17.34 + 2.10
8.[3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 18.29 + 3.05
9.[3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 18.35 + 3.11
10.[3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 20.37 + 5.13
11.[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 21.13 + 5.49
12.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 21.26 + 6.02
13.[3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 22.20 + 6.56
Końcowe wyniki zawodów: W40 2.3km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8 5146 14.09 + 0.00
2.[4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 15.53 + 1.44
3.[4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 15.54 + 1.45
4.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 16.04 + 1.55
5.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 16.30 + 2.21
6.[4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 17.38 + 3.29
7.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 17.39 + 3.30
8.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 18.30 + 4.21
9.[4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 19.10 + 5.01
10.[4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 19.53 + 5.44
11.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 20.04 + 5.55
12.[4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 20.07 + 5.58
13.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 21.49 + 7.40
14.[4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 23.12 + 9.03
15.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 25.06 + 10.57
16.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 33.03 + 18.54
Końcowe wyniki zawodów: W45 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4513] NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 9 144 13.26 + 0.00
2.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 15.54 + 2.28
3.[4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 17.15 + 3.49
4.[4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 18.26 + 5.00
5.[4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 19.33 + 6.07
6.[4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 21.05 + 7.39
7.[4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 22.37 + 9.11
8.[4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 26.19 + 12.53
[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 NKL-bPK
[4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 NKL-bPK
[4504] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 32 4147 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 13.54 + 0.00
2.[5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 14.19 + 0.25
3.[5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 15.39 + 1.45
4.[5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 15.43 + 1.49
5.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 15.55 + 2.01
6.[5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 16.41 + 2.47
7.[5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 17.01 + 3.07
8.[5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 18.18 + 4.24
9.[5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 18.59 + 5.05
10.[5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 21.00 + 7.06
11.[5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 27.27 + 13.33
Końcowe wyniki zawodów: W55 1.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 14.13 + 0.00
2.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 14.29 + 0.16
3.[5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 17.45 + 3.32
[5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W60 1.7km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 17.15 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: W65 1.6km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 13.14 + 0.00
2.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 13.33 + 0.19
3.[6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 24.37 + 11.23
Końcowe wyniki zawodów: W70 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 9.32 + 0.00
2.[7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 10.55 + 1.23
Końcowe wyniki zawodów: W75 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 23.58 + 0.00
|