Wyniki zawodów z miedzyczasami 28.08.2021 22:47:54
Pomorze Sprint Cup 2021 3.etap
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: Family 1.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-41 3-54 4-63 5-56 6-46 7-61 8-65 9-49 10-60
11-99
1 [109] MAZAN, Kacper 0b.PK 11.18 1.22/1* 2.46/1* 4.01/1* 4.48/1* 5.47/1* 6.50/1* 7.19/1* 7.48/1* 9.47/1* 10.14/2
KOS BnO, Szczecin 1.22/1* 1.24/1* 1.15/1* 0.47/2 0.59/2 1.03/2 0.29/3 0.29/6 1.59/6 0.27/6
10.49/1* 11.18/2
0.35/1* 0.29/5
2 [103] RATAJCZAK, Jan 0b.PK 13.47 2.11/4 4.07/7 5.36/7 6.30/7 7.37/5 9.27/4 10.01/4 10.30/4 12.03/3 12.31/3
UMKS ORKAN, Ostróda 2.11/4 1.56/6 1.29/5 0.54/6 1.07/4 1.50/4 0.34/5 0.29/6 1.33/1* 0.28/7
13.14/3 13.47/3
0.43/5 0.33/9
3 [107] PIETRZAK, Inez 0b.PK 14.20 1.49/2 3.28/3 4.53/3 5.44/3 7.57/7 9.14/3 9.55/3 10.22/3 12.23/4 12.58/4
HKS Azymut, Mochy 1.49/2 1.39/3 1.25/4 0.51/5 2.13/8 1.17/3 0.41/7 0.27/4 2.01/7 0.35/10
13.49/4 14.20/4
0.51/8 0.31/7
4 [112] KAŹMIERCZAK, Szymon 0b.PK 15.05 2.20/5 3.59/6 5.28/6 6.17/6 7.29/4 10.43/5 11.15/5 11.40/5 13.34/5 13.52/5
HKS Azymut, Mochy 2.20/5 1.39/3 1.29/5 0.49/3 1.12/5 3.14/9 0.32/4 0.25/3 1.54/5 0.18/1*
14.39/5 15.05/5
0.47/7 0.26/3
5 [113] HETNAR, Martyna 0b.PK 20.41 2.29/6 3.54/5 5.16/5 5.52/4 7.56/6 16.37/9 17.12/10 17.31/7 19.18/7 19.37/7
UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2.29/6 1.25/2 1.22/3 0.36/1* 2.04/7 8.41/10 0.35/6 0.19/1* 1.47/4 0.19/3
20.12/7 20.41/7
0.35/1* 0.29/5
6 [101] TRZASKO, Oleg 0b.PK 21.38 3.05/10 5.35/8 7.59/8 9.28/8 12.01/8 14.57/6 16.23/7 17.44/8 20.04/8 20.28/8
PKO Harpagan, Gdańsk 3.05/10 2.30/7 2.24/9 1.29/11 2.33/9 2.56/6 1.26/10 1.21/12 2.20/10 0.24/4
21.13/8 21.38/8
0.45/6 0.25/1*
7 [105] PUSTKOWSKA, Jagoda 0b.PK 22.26 3.04/9 5.44/10 8.05/9 9.33/9 12.08/9 15.15/7 16.38/8 17.54/9 20.08/9 20.42/9
PKO Harpagan, Gdańsk 3.04/9 2.40/8 2.21/8 1.28/10 2.35/11 3.07/7 1.23/9 1.16/11 2.14/8 0.34/9
21.49/9 22.26/9
1.07/11 0.37/11
8 [108] MIELEWCZYK, Wiktor 0b.PK 22.37 3.00/8 5.49/11 8.13/10 9.40/10 12.14/10 15.22/8 16.44/9 17.57/10 20.14/10 20.53/10
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 3.00/8 2.49/9 2.24/9 1.27/9 2.34/10 3.08/8 1.22/8 1.13/10 2.17/9 0.39/11
22.00/10 22.37/10
1.07/11 0.37/11
9 [111] KOMSA, Aleksandra 0b.PK 26.05 3.38/11 7.05/12 10.37/11 12.35/11 15.25/12 18.04/10 19.30/11 20.34/11 23.39/11 24.34/11
UKS Orientuś, Łódź 3.38/11 3.27/11 3.32/11 1.58/12 2.50/12 2.39/5 1.26/10 1.04/9 3.05/12 0.55/12
25.34/11 26.05/11
1.00/10 0.31/7
10 [106] PRZYBYŁO, Justyna 0b.PK 35.15 1.51/3 3.36/4 5.09/4 5.58/5 7.28/3 29.58/11 30.25/12 30.53/12 33.25/12 33.49/12
WKS Wawel, Kraków 1.51/3 1.45/5 1.33/7 0.49/3 1.30/6 22.30/11 0.27/1* 0.28/5 2.32/11 0.24/4
34.42/12 35.15/12
0.53/9 0.33/9
11 [110] LEMKE, Kaja i Oliwia 1b.PK 11.14 / 3.14/2 4.33/2 5.30/2 6.23/2 7.22/2 7.50/2 8.11/2 9.51/2 10.09/1*
Indywidualnie Bydgoszcz / / 1.19/2 0.57/7 0.53/1* 0.59/1* 0.28/2 0.21/2 1.40/3 0.18/1*
10.49/1* 11.14/1*
0.40/3 0.25/1*
12 [114] WŁODARCZYK, Alicja 1b.PK 19.55 2.48/7 5.41/9 11.50/12 13.09/12 14.14/11 / 16.04/6 16.41/6 18.18/6 18.47/6
UKS Traper, Złocieniec 2.48/7 2.53/10 6.09/12 1.19/8 1.05/3 / / 0.37/8 1.37/2 0.29/8
19.28/6 19.55/6
0.41/4 0.27/4
[102] TREPCZYŃSKA, Hanna DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[104] PUSTKOWSKA, Malina DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-41 3-54 4-63 5-56 6-46 7-61 8-65 9-49 10-60
11-99
1 [1051] JĘDRAS, Jakub 8.45 1.21/4 2.36/1* 3.37/1* 4.14/1* 5.00/1* 5.51/1* 6.15/1* 6.31/1* 7.40/1* 7.55/1*
UMKS, Kwidzyn 1.21/4 1.15/1* 1.01/3 0.37/3 0.46/3 0.51/1* 0.24/2 0.16/1* 1.09/1* 0.15/2
8.25/1* 8.45/1*
0.30/4 0.20/7
2 [1055] SZUTKO, Aleksander 10.04 1.13/1* 2.44/2 3.55/3 4.33/2 5.14/2 6.15/2 6.45/2 7.11/2 9.06/3 9.20/2
UKS Traper, Złocieniec 1.13/1* 1.31/4 1.11/5 0.38/4 0.41/2 1.01/4 0.30/3 0.26/10 1.55/10 0.14/1*
9.46/2 10.04/2
0.26/1* 0.18/2
3 [1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof 10.10 1.14/2 3.15/5 4.44/5 5.15/3 5.55/3 6.51/3 7.10/3 7.27/3 9.03/2 9.20/2
HKS Azymut, Mochy 1.14/2 2.01/9 1.29/7 0.31/1* 0.40/1* 0.56/3 0.19/1* 0.17/2 1.36/5 0.17/4
9.52/3 10.10/3
0.32/8 0.18/2
4 [1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał 11.11 1.38/7 3.50/8 5.00/8 5.35/5 6.25/4 7.20/4 7.51/4 8.11/4 10.13/5 10.29/4
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1.38/7 2.12/11 1.10/4 0.35/2 0.50/4 0.55/2 0.31/4 0.20/4 2.02/13 0.16/3
10.55/4 11.11/4
0.26/1* 0.16/1*
5 [1053] RUBAJ, Maurycy 11.35 1.28/6 3.08/4 4.47/6 5.33/4 6.37/5 7.48/5 8.20/5 8.46/5 10.12/4 10.42/5
UMKS, Kwidzyn 1.28/6 1.40/5 1.39/8 0.46/8 1.04/7 1.11/8 0.32/5 0.26/10 1.26/2 0.30/10
11.13/5 11.35/5
0.31/5 0.22/11
6 [1068] GOS, Łukasz 12.40 1.25/5 3.18/6 4.57/7 5.42/6 6.46/6 8.16/6 8.49/6 9.08/6 11.12/6 11.42/6
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 1.25/5 1.53/7 1.39/8 0.45/6 1.04/7 1.30/12 0.33/6 0.19/3 2.04/14 0.30/10
12.17/6 12.40/6
0.35/9 0.23/14
7 [1062] DOBRZYŃSKI, Joachim 13.33 2.03/11 4.14/9 6.00/9 6.45/7 7.48/7 9.17/7 9.53/7 10.19/7 12.16/7 12.40/7
HKS Azymut, Mochy 2.03/11 2.11/10 1.46/10 0.45/6 1.03/6 1.29/11 0.36/7 0.26/10 1.57/12 0.24/8
13.11/7 13.33/7
0.31/5 0.22/11
8 [1064] URYGA, Adam 17.08 1.50/10 4.25/10 6.47/10 8.12/8 10.04/8 12.34/8 13.10/8 13.30/8 15.25/8 15.57/8
WKS Wawel, Kraków 1.50/10 2.35/13 2.22/12 1.25/12 1.52/13 2.30/15 0.36/7 0.20/4 1.55/10 0.32/12
16.46/8 17.08/8
0.49/15 0.22/11
9 [1061] STRUGAŁA, Tymoteusz 18.04 3.50/14 6.24/14 8.51/12 10.10/10 11.53/9 13.44/9 14.21/9 14.51/9 16.43/9 17.01/9
WKS Wawel, Kraków 3.50/14 2.34/12 2.27/13 1.19/11 1.43/11 1.51/14 0.37/9 0.30/15 1.52/9 0.18/5
17.44/9 18.04/9
0.43/11 0.20/7
10 [1069] BOREK, Adam 18.34 1.43/9 4.35/11 10.47/13 11.59/13 13.07/11 14.16/11 14.59/10 15.19/10 17.06/10 17.49/10
UKS Traper, Złocieniec 1.43/9 2.52/14 6.12/14 1.12/9 1.08/9 1.09/6 0.43/11 0.20/4 1.47/7 0.43/15
18.15/10 18.34/10
0.26/1* 0.19/5
11 [1067] MARSZAŁEK, Karol 19.21 2.51/13 4.41/12 6.53/11 11.28/12 12.41/10 14.02/10 15.47/11 16.08/11 17.48/11 18.12/11
UKS Azymut 45, Gdynia 2.51/13 1.50/6 2.12/11 4.35/13 1.13/10 1.21/10 1.45/13 0.21/8 1.40/6 0.24/8
18.56/11 19.21/11
0.44/13 0.25/15
12 [1070] TADEJEWSKI, Nikodem 19.30 8.44/15 10.38/15 12.03/14 12.45/14 13.44/12 15.00/12 15.51/12 16.15/12 18.19/12 18.39/12
UMKS ORKAN, Ostróda 8.44/15 1.54/8 1.25/6 0.42/5 0.59/5 1.16/9 0.51/12 0.24/9 2.04/14 0.20/6
19.10/12 19.30/12
0.31/5 0.20/7
13 [1065] RYGIEL, Aleksander 22.12 1.18/3 2.48/3 3.44/2 9.15/9 15.21/13 16.30/13 18.30/13 18.58/13 20.30/13 21.09/13
WKS Wawel, Kraków 1.18/3 1.30/3 0.56/1* 5.31/14 6.06/14 1.09/6 2.00/14 0.28/14 1.32/3 0.39/14
21.52/13 22.12/13
0.43/11 0.20/7
14 [1058] TOMASZEWSKI, Wojciech 23.09 2.17/12 3.46/7 4.42/4 10.16/11 16.31/14 17.34/14 19.37/14 19.57/14 21.32/14 22.06/14
UKS Włóczykij, Osiek 2.17/12 1.29/2 0.56/1* 5.34/15 6.15/15 1.03/5 2.03/15 0.20/4 1.35/4 0.34/13
22.50/14 23.09/14
0.44/13 0.19/5
15 [1066] PRZYBYŁO, Jakub 24.05 1.41/8 5.16/13 14.55/15 16.13/15 17.56/15 19.46/15 20.25/15 20.52/15 22.43/15 23.06/15
WKS Wawel, Kraków 1.41/8 3.35/15 9.39/15 1.18/10 1.43/11 1.50/13 0.39/10 0.27/13 1.51/8 0.23/7
23.47/15 24.05/15
0.41/10 0.18/2
[1052] DUDA, Łukasz NKL-bPK 1.04/ 6.43/ 7.41/ 12.55/ 14.13/ 15.55/ 16.19/ 16.34/ / 18.32/
UKS Traper, Złocieniec 1.04/ 5.39/ 0.58/ 5.14/ 1.18/ 1.42/ 0.24/ 0.15/ / /
19.00/ 19.15/
0.28/ 0.15/
[1054] SZYMANOWSKI, Natan NKL-bPK 1.47/ 3.27/ 5.33/ 6.04/ 6.59/ 7.56/ 8.23/ 8.40/ / 11.31/
UKS Traper, Złocieniec 1.47/ 1.40/ 2.06/ 0.31/ 0.55/ 0.57/ 0.27/ 0.17/ / /
11.52/ 12.09/
0.21/ 0.17/
[1059] MAŚLANKA, Igor NKL-bPK 1.29/ 2.55/ 4.05/ 5.04/ 6.25/ 7.58/ 8.31/ 8.48/ / 11.33/
UMKS, Kwidzyn 1.29/ 1.26/ 1.10/ 0.59/ 1.21/ 1.33/ 0.33/ 0.17/ / /
12.57/ 13.16/
1.24/ 0.19/
[1056] BULTROWICZ, Franciszek NKL-bPK 1.53/ 3.19/ 4.37/ 5.14/ 6.11/ 7.09/ 7.49/ 8.05/ / 9.26/
KS Hades, Poznań 1.53/ 1.26/ 1.18/ 0.37/ 0.57/ 0.58/ 0.40/ 0.16/ / /
9.53/ 10.13/
0.27/ 0.20/
[1063] WOLNY, Piotr DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 1.7km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-51 4-34 5-43 6-57 7-37 8-46 9-65 10-49
11-60 12-99
1 [1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni 10.14 2.37/1* 3.09/1* 4.13/1* 4.42/1* 5.40/1* 6.21/1* 6.47/1* 8.01/1* 8.25/1* 9.16/1*
UKS Patria, Młynne 2.37/1* 0.32/1* 1.04/3 0.29/1* 0.58/1* 0.41/2 0.26/1* 1.14/1* 0.24/1* 0.51/1*
9.29/1* 9.53/1* 10.14/1*
0.13/1* 0.24/1* 0.21/15
2 [1252] PACHNIK, Antoni 10.56 2.47/3 3.21/2 4.24/2 4.58/2 6.03/2 6.43/2 7.16/2 8.37/2 9.02/2 10.01/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.47/3 0.34/3 1.03/2 0.34/2 1.05/3 0.40/1* 0.33/7 1.21/2 0.25/2 0.59/2
10.16/2 10.40/2 10.56/2
0.15/4 0.24/1* 0.16/5
3 [1251] LEMAŃCZYK, Witold 11.50 2.51/5 3.23/3 4.28/4 5.03/3 6.12/3 6.58/3 7.30/3 9.17/3 9.42/3 10.57/4
PKO Harpagan, Gdańsk 2.51/5 0.32/1* 1.05/4 0.35/3 1.09/4 0.46/3 0.32/5 1.47/6 0.25/2 1.15/11
11.11/4 11.37/3 11.50/3
0.14/2 0.26/5 0.13/1*
4 [1256] MARSZAŁEK, Dawid 11.58 2.44/2 3.24/4 4.24/2 5.35/5 6.38/4 7.25/4 7.55/4 9.22/4 9.51/4 10.53/3
UKS Kometa, Gliwice 2.44/2 0.40/6 1.00/1* 1.11/11 1.03/2 0.47/4 0.30/3 1.27/3 0.29/6 1.02/3
11.08/3 11.41/4 11.58/4
0.15/4 0.33/13 0.17/6
5 [1253] ŚLUSARCZYK, Paweł 13.11 2.50/4 3.26/5 4.44/5 5.28/4 6.54/5 8.13/5 8.40/5 10.45/5 11.13/5 12.18/5
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.50/4 0.36/4 1.18/7 0.44/6 1.26/8 1.19/14 0.27/2 2.05/8 0.28/4 1.05/5
12.34/5 12.58/5 13.11/5
0.16/8 0.24/1* 0.13/1*
6 [1255] LIPIEC, Gabriel 13.34 3.12/7 4.02/7 5.24/7 6.27/7 7.46/7 8.36/6 9.07/6 10.50/6 11.19/6 12.30/6
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.12/7 0.50/8 1.22/8 1.03/9 1.19/6 0.50/6 0.31/4 1.43/4 0.29/6 1.11/6
12.46/6 13.16/6 13.34/6
0.16/8 0.30/7 0.18/8
7 [1258] BARTOS, Ryszard 14.06 3.04/6 3.46/6 5.21/6 6.19/6 7.30/6 8.47/7 9.29/7 11.14/7 11.46/7 13.00/7
UKS Orientuś, Łódź 3.04/6 0.42/7 1.35/13 0.58/7 1.11/5 1.17/13 0.42/11 1.45/5 0.32/8 1.14/9
13.15/7 13.47/7 14.06/7
0.15/4 0.32/10 0.19/9
8 [1259] MAŚLANKA, Emil 15.20 3.45/8 4.21/8 5.54/8 6.35/8 9.19/10 10.06/8 10.38/8 12.55/8 13.23/8 14.26/8
UMKS, Kwidzyn 3.45/8 0.36/4 1.33/12 0.41/4 2.44/16 0.47/4 0.32/5 2.17/10 0.28/4 1.03/4
14.40/8 15.05/8 15.20/8
0.14/2 0.25/4 0.15/3
9 [1261] URYGA, Artur 16.19 3.52/9 5.03/9 6.50/10 7.33/9 9.00/9 10.09/9 10.56/10 13.06/9 13.48/9 15.11/9
WKS Wawel, Kraków 3.52/9 1.11/13 1.47/15 0.43/5 1.27/9 1.09/10 0.47/13 2.10/9 0.42/12 1.23/12
15.32/9 16.00/9 16.19/9
0.21/17 0.28/6 0.19/9
10 [1262] JANAS, Aleksander 16.38 4.03/10 5.06/11 6.37/9 7.37/10 8.56/8 10.11/10 10.47/9 13.12/10 13.55/10 15.35/10
UKS Kometa, Gliwice 4.03/10 1.03/11 1.31/10 1.00/8 1.19/6 1.15/12 0.36/8 2.25/12 0.43/13 1.40/14
15.53/10 16.23/10 16.38/10
0.18/11 0.30/7 0.15/3
11 [1260] DROŃ, Wojciech 17.51 4.04/11 5.04/10 7.08/11 8.22/11 9.57/11 10.54/11 11.42/11 14.12/11 14.48/11 16.26/11
UMKS, Kwidzyn 4.04/11 1.00/9 2.04/16 1.14/12 1.35/10 0.57/8 0.48/14 2.30/14 0.36/10 1.38/13
16.49/11 17.24/11 17.51/11
0.23/18 0.35/17 0.27/18
12 [1264] WÓJCIK, Wojciech 18.09 4.41/12 5.41/12 7.08/11 9.24/12 11.41/12 12.34/12 13.12/12 15.08/12 15.42/12 16.53/12
WKS Wawel, Kraków 4.41/12 1.00/9 1.27/9 2.16/18 2.17/14 0.53/7 0.38/9 1.56/7 0.34/9 1.11/6
17.13/12 17.49/12 18.09/12
0.20/15 0.36/18 0.20/13
13 [1268] KIZERWETTER, Mikołaj 20.20 5.24/14 6.36/13 8.46/14 10.04/13 12.11/14 13.33/14 14.17/14 16.36/13 17.21/13 19.08/13
WKS Wawel, Kraków 5.24/14 1.12/14 2.10/18 1.18/13 2.07/13 1.22/15 0.44/12 2.19/11 0.45/14 1.47/15
19.28/13 20.00/13 20.20/13
0.20/15 0.32/10 0.20/13
14 [1267] MELLER, Jan 20.44 4.49/13 7.17/14 8.30/13 10.05/14 11.48/13 13.01/13 14.01/13 17.34/14 18.24/15 19.35/14
KS Hades, Poznań 4.49/13 2.28/19 1.13/6 1.35/14 1.43/11 1.13/11 1.00/15 3.33/16 0.50/16 1.11/6
19.53/14 20.25/14 20.44/14
0.18/11 0.32/10 0.19/9
15 [1269] GOŚCINIAK, Kacper 21.30 6.21/15 7.29/15 9.34/16 10.39/15 13.12/16 14.34/16 15.13/16 17.40/15 18.19/14 20.21/15
UKS Arkady, Raszków 6.21/15 1.08/12 2.05/17 1.05/10 2.33/15 1.22/15 0.39/10 2.27/13 0.39/11 2.02/17
20.40/15 21.13/15 21.30/15
0.19/13 0.33/13 0.17/6
16 [1271] JAWORSKI, Antoni 21.47 6.50/16 8.20/16 9.29/15 11.05/16 12.54/15 14.02/15 15.05/15 18.37/16 19.25/16 20.39/16
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 6.50/16 1.30/17 1.09/5 1.36/15 1.49/12 1.08/9 1.03/16 3.32/15 0.48/15 1.14/9
20.56/16 21.26/16 21.47/16
0.17/10 0.30/7 0.21/15
17 [1270] JAWORSKI, Stanisław 27.42 7.30/17 8.55/17 10.27/17 12.34/17 15.55/17 17.50/17 19.16/17 23.33/17 24.34/17 26.27/17
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 7.30/17 1.25/15 1.32/11 2.07/17 3.21/18 1.55/17 1.26/17 4.17/19 1.01/17 1.53/16
26.42/17 27.23/17 27.42/17
0.15/4 0.41/19 0.19/9
18 [1263] CERK, Szymon 29.57 9.27/18 10.53/18 12.30/18 14.31/18 17.53/18 19.48/18 21.15/18 25.31/18 26.32/18 28.42/18
UKS Traper, Złocieniec 9.27/18 1.26/16 1.37/14 2.01/16 3.22/19 1.55/17 1.27/18 4.16/18 1.01/17 2.10/18
29.01/18 29.34/18 29.57/18
0.19/13 0.33/13 0.23/17
19 [1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech 35.44 10.01/19 11.35/19 14.52/19 19.57/19 22.45/19 24.49/19 26.17/19 30.24/19 31.47/19 34.10/19
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 10.01/19 1.34/18 3.17/19 5.05/19 2.48/17 2.04/19 1.28/19 4.07/17 1.23/19 2.23/19
34.42/19 35.16/19 35.44/19
0.32/19 0.34/16 0.28/19
[1266] WOLNY, Maciej NKL-bPK 4.20/ 5.09/ 7.04/ 7.50/ / 10.38/ 11.37/ 13.32/ 14.09/ /
WKS Wawel, Kraków 4.20/ 0.49/ 1.55/ 0.46/ / / 0.59/ 1.55/ 0.37/ /
16.08/ 16.37/ 17.02/
/ 0.29/ 0.25/
[1257] TREPCZYŃSKI, Franciszek DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
[1265] BĄCZEK, Jędrzej DNF / / / / / / / / / /
UKS Technik, Ruciane-Nida / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 1.9km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-33 4-51 5-35 6-43 7-59 8-31 9-63 10-62
11-39 12-65 13-49 14-60 15-99
1 [1452] CHODLEWSKI, Antoni 11.51 2.19/1* 2.47/1* 3.15/1* 4.15/1* 4.35/1* 5.37/1* 6.12/1* 6.58/2 7.20/2 7.49/2
KS Kościelec, Chrzanów 2.19/1* 0.28/1* 0.28/1* 1.00/2 0.20/1* 1.02/4 0.35/1* 0.46/9 0.22/1* 0.29/3
9.03/1* 10.03/1* 10.58/1* 11.10/1* 11.35/1* 11.51/1*
1.14/1* 1.00/1* 0.55/3 0.12/1* 0.25/5 0.16/6
2 [1451] WODZICKI, Filip 12.14 2.27/2 2.58/2 3.26/2 4.25/2 4.46/2 5.44/2 6.21/2 6.53/1* 7.16/1* 7.41/1*
MKS MOS, Wrocław 2.27/2 0.31/4 0.28/1* 0.59/1* 0.21/3 0.58/2 0.37/3 0.32/1* 0.23/2 0.25/1*
9.23/2 10.28/2 11.21/2 11.35/2 11.58/2 12.14/2
1.42/9 1.05/2 0.53/1* 0.14/3 0.23/1* 0.16/6
3 [1467] TRZECIAK, Antoni 12.52 2.35/5 3.09/5 3.37/4 4.38/3 4.59/3 5.59/3 6.38/3 7.22/3 7.49/3 8.20/3
UKS Orientuś, Łódź 2.35/5 0.34/10 0.28/1* 1.01/4 0.21/3 1.00/3 0.39/6 0.44/7 0.27/11 0.31/4
9.42/3 10.53/3 12.00/4 12.13/4 12.37/3 12.52/3
1.22/3 1.11/4 1.07/17 0.13/2 0.24/4 0.15/2
4 [1454] RYGIELSKI, Wiktor 12.54 2.42/11 3.12/7 3.42/7 4.45/6 5.05/5 6.09/5 6.48/5 7.34/5 7.58/5 8.31/5
UMKS, Kwidzyn 2.42/11 0.30/2 0.30/7 1.03/6 0.20/1* 1.04/5 0.39/6 0.46/9 0.24/3 0.33/8
9.59/4 11.04/4 11.58/3 12.12/3 12.38/4 12.54/4
1.28/5 1.05/2 0.54/2 0.14/3 0.26/8 0.16/6
5 [1456] KOZIAK, Michał 13.26 2.39/8 3.33/16 4.01/15 5.05/9 5.26/8 6.41/10 7.19/8 7.57/8 8.23/8 8.54/7
KOS BnO, Szczecin 2.39/8 0.54/24 0.28/1* 1.04/7 0.21/3 1.15/16 0.38/5 0.38/2 0.26/5 0.31/4
10.14/5 11.29/5 12.27/5 12.41/5 13.09/5 13.26/5
1.20/2 1.15/11 0.58/7 0.14/3 0.28/15 0.17/11
6 [1461] ZAREMBA, Adam 13.30 2.37/6 3.10/6 3.39/5 4.39/4 5.03/4 6.11/6 6.48/5 7.28/4 7.54/4 8.26/4
UMKS, Kwidzyn 2.37/6 0.33/8 0.29/6 1.00/2 0.24/9 1.08/9 0.37/3 0.40/4 0.26/5 0.32/7
10.20/6 11.31/6 12.31/6 12.47/6 13.14/6 13.30/6
1.54/12 1.11/4 1.00/9 0.16/15 0.27/13 0.16/6
7 [1478] MOTAŁA, Piotr 13.48 2.52/15 3.23/10 3.56/10 5.08/12 5.37/13 6.41/10 7.24/11 8.05/9 8.35/9 9.11/9
UKS Siódemka Rumia 2.52/15 0.31/4 0.33/12 1.12/16 0.29/20 1.04/5 0.43/12 0.41/5 0.30/16 0.36/13
10.41/7 12.00/8 12.55/7 13.09/7 13.32/7 13.48/7
1.30/6 1.19/15 0.55/3 0.14/3 0.23/1* 0.16/6
8 [1459] RUSINEK, Wojciech 13.57 2.34/4 3.05/4 3.39/5 4.43/5 5.06/6 6.03/4 6.38/3 7.39/6 8.21/7 8.54/7
KOS BnO, Szczecin 2.34/4 0.31/4 0.34/16 1.04/7 0.23/8 0.57/1* 0.35/1* 1.01/17 0.42/26 0.33/8
10.47/8 11.58/7 12.59/8 13.13/8 13.42/8 13.57/8
1.53/11 1.11/4 1.01/11 0.14/3 0.29/17 0.15/2
9 [1455] PERFIKOWSKI, Paweł 14.03 2.41/9 3.19/9 3.47/8 4.49/7 5.15/7 6.20/7 7.10/7 7.54/7 8.19/6 8.50/6
UMKS, Kwidzyn 2.41/9 0.38/15 0.28/1* 1.02/5 0.26/17 1.05/7 0.50/20 0.44/7 0.25/4 0.31/4
10.52/9 12.09/10 13.05/9 13.20/9 13.45/9 14.03/9
2.02/14 1.17/13 0.56/5 0.15/10 0.25/5 0.18/16
10 [1453] UKLEJA, Krzysztof 14.07 2.41/9 3.14/8 3.47/8 5.01/8 5.30/10 6.53/14 7.38/15 8.21/12 8.51/12 9.25/11
UKS Azymut 45, Gdynia 2.41/9 0.33/8 0.33/12 1.14/17 0.29/20 1.23/20 0.45/18 0.43/6 0.30/16 0.34/11
10.52/9 12.07/9 13.10/10 13.25/10 13.50/10 14.07/10
1.27/4 1.15/11 1.03/15 0.15/10 0.25/5 0.17/11
11 [1457] ZIELIŃSKI, Tomasz 14.28 2.37/6 3.26/11 3.58/11 5.06/10 5.31/11 6.39/8 7.21/9 8.16/10 8.43/11 9.16/10
KS Hades, Poznań 2.37/6 0.49/20 0.32/11 1.08/11 0.25/13 1.08/9 0.42/11 0.55/13 0.27/11 0.33/8
11.22/11 12.35/11 13.37/11 13.52/11 14.15/11 14.28/11
2.06/16 1.13/8 1.02/13 0.15/10 0.23/1* 0.13/1*
12 [1462] CIUPA, Jan 14.54 2.32/3 3.02/3 3.36/3 5.19/17 5.40/15 6.53/14 7.32/13 8.32/14 8.58/14 9.26/12
UKS Orientuś, Łódź 2.32/3 0.30/2 0.34/16 1.43/27 0.21/3 1.13/14 0.39/6 1.00/16 0.26/5 0.28/2
11.27/12 12.40/12 13.54/12 14.09/12 14.36/12 14.54/12
2.01/13 1.13/8 1.14/18 0.15/10 0.27/13 0.18/16
13 [1458] ŚWIDERSKI, Ignacy 14.57 2.55/17 3.27/13 4.00/13 5.09/13 5.34/12 6.43/12 7.27/12 8.33/15 9.01/15 9.36/13
MKS MOS, Wrocław 2.55/17 0.32/7 0.33/12 1.09/12 0.25/13 1.09/11 0.44/15 1.06/20 0.28/14 0.35/12
11.44/14 13.02/13 14.02/13 14.16/13 14.42/13 14.57/13
2.08/17 1.18/14 1.00/9 0.14/3 0.26/8 0.15/2
14 [1472] SIKORA, Dawid 15.05 2.50/13 3.26/11 3.59/12 5.18/16 5.44/17 6.59/16 7.39/16 8.47/17 9.13/16 9.51/14
PKO Harpagan, Gdańsk 2.50/13 0.36/12 0.33/12 1.19/18 0.26/17 1.15/16 0.40/9 1.08/21 0.26/5 0.38/15
11.53/15 13.05/14 14.07/14 14.22/14 14.48/14 15.05/14
2.02/14 1.12/7 1.02/13 0.15/10 0.26/8 0.17/11
15 [1460] DROŃ, Wiktor 15.19 2.56/19 3.36/19 4.06/18 5.16/15 5.42/16 7.06/17 7.51/17 8.43/16 9.20/17 9.59/15
UMKS, Kwidzyn 2.56/19 0.40/16 0.30/7 1.10/15 0.26/17 1.24/22 0.45/18 0.52/11 0.37/21 0.39/17
11.38/13 13.09/15 14.10/15 14.28/15 14.59/15 15.19/15
1.39/8 1.31/19 1.01/11 0.18/19 0.31/20 0.20/23
16 [1471] TARNOWSKI, Przemysław 15.28 2.50/13 4.30/22 5.17/21 6.26/20 6.51/19 7.56/19 8.37/19 9.33/18 9.59/18 /
WKS Wawel, Kraków 2.50/13 1.40/28 0.47/22 1.09/12 0.25/13 1.05/7 0.41/10 0.56/14 0.26/5 /
12.18/18 13.31/17 14.27/16 14.41/16 15.10/16 15.28/16
/ 1.13/8 0.56/5 0.14/3 0.29/17 0.18/16
17 [1464] RUBAJ, Konrad 15.51 2.54/16 3.30/15 4.00/13 5.07/11 5.29/9 6.40/9 7.23/10 8.16/10 8.42/10 /
UMKS, Kwidzyn 2.54/16 0.36/12 0.30/7 1.07/10 0.22/7 1.11/12 0.43/12 0.53/12 0.26/5 /
12.16/17 13.38/18 14.44/17 15.02/17 15.33/17 15.51/17
/ 1.22/16 1.06/16 0.18/19 0.31/20 0.18/16
18 [1465] MIGACZ, Dawid 16.11 2.55/17 3.29/14 4.03/16 5.30/18 5.54/18 7.08/18 7.51/17 8.29/13 8.57/13 /
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.55/17 0.34/10 0.34/16 1.27/21 0.24/9 1.14/15 0.43/12 0.38/2 0.28/14 /
11.57/16 13.19/16 15.07/18 15.23/18 15.49/18 16.11/18
/ 1.22/16 1.48/28 0.16/15 0.26/8 0.22/26
19 [1473] CHACHURSKI, Mieszko 16.27 2.43/12 3.35/18 5.46/24 6.50/22 7.14/22 8.34/22 9.18/21 10.19/19 10.46/19 11.25/16
UNTS, Warszawa 2.43/12 0.52/23 2.11/27 1.04/7 0.24/9 1.20/18 0.44/15 1.01/17 0.27/11 0.39/17
12.58/19 14.29/19 15.28/19 15.44/19 16.12/19 16.27/19
1.33/7 1.31/19 0.59/8 0.16/15 0.28/15 0.15/2
20 [1475] CHMURA, Patryk 17.31 3.43/22 4.28/21 5.07/20 6.31/21 7.05/21 8.27/21 9.18/21 10.21/21 10.52/20 11.33/17
UKS Arkady, Raszków 3.43/22 0.45/18 0.39/20 1.24/20 0.34/26 1.22/19 0.51/21 1.03/19 0.31/18 0.41/20
13.25/20 15.02/20 16.16/20 16.34/20 17.09/20 17.31/20
1.52/10 1.37/23 1.14/18 0.18/19 0.35/26 0.22/26
21 [1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian 18.10 3.34/21 4.25/20 5.03/19 6.22/19 6.53/20 8.16/20 9.08/20 10.20/20 10.52/20 11.39/18
UKS Orientuś, Łódź 3.34/21 0.51/22 0.38/19 1.19/18 0.31/22 1.23/20 0.52/22 1.12/22 0.32/19 0.47/21
14.16/21 15.39/21 16.59/21 17.18/21 17.49/21 18.10/21
2.37/19 1.23/18 1.20/21 0.19/22 0.31/20 0.21/25
22 [1466] MURAWSKI, Rafał 20.17 4.13/25 4.55/24 5.36/23 7.16/24 7.48/24 9.33/25 10.28/25 11.46/23 12.23/24 13.22/20
HKS Azymut, Mochy 4.13/25 0.42/17 0.41/21 1.40/26 0.32/23 1.45/25 0.55/23 1.18/24 0.37/21 0.59/22
15.34/22 17.29/22 19.08/22 19.27/22 20.00/22 20.17/22
2.12/18 1.55/24 1.39/25 0.19/22 0.33/25 0.17/11
23 [1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip 20.30 2.56/19 3.33/16 4.04/17 5.13/14 5.37/13 6.48/13 7.32/13 11.46/23 12.18/23 12.56/19
UKS Orientuś, Łódź 2.56/19 0.37/14 0.31/10 1.09/12 0.24/9 1.11/12 0.44/15 4.14/28 0.32/19 0.38/15
15.38/23 17.38/23 19.24/23 19.40/23 20.12/23 20.30/23
2.42/20 2.00/26 1.46/26 0.16/15 0.32/23 0.18/16
24 [1479] MOL, Adam 20.33 3.58/24 5.15/26 6.02/25 7.30/25 7.55/25 9.25/23 10.20/23 11.17/22 11.59/22 13.24/21
HKS Azymut, Mochy 3.58/24 1.17/27 0.47/22 1.28/22 0.25/13 1.30/23 0.55/23 0.57/15 0.42/26 1.25/23
16.09/24 17.40/24 19.26/24 19.46/24 20.16/24 20.33/24
2.45/21 1.31/19 1.46/26 0.20/24 0.30/19 0.17/11
25 [1469] JONIEC, Hubert 20.46 3.48/23 4.43/23 5.33/22 7.04/23 7.39/23 9.26/24 10.23/24 12.27/25 13.06/25 /
UMKS, Kwidzyn 3.48/23 0.55/25 0.50/24 1.31/24 0.35/27 1.47/26 0.57/25 2.04/25 0.39/23 /
16.40/25 18.11/25 19.26/24 19.46/24 20.22/25 20.46/25
/ 1.31/19 1.15/20 0.20/24 0.36/27 0.24/28
26 [1477] BARTCZAK, Jonasz 23.54 4.13/25 4.59/25 6.46/26 8.20/26 8.52/26 10.53/26 11.56/26 14.29/26 15.11/26 15.50/22
UKS Arkady, Raszków 4.13/25 0.46/19 1.47/25 1.34/25 0.32/23 2.01/27 1.03/26 2.33/26 0.42/26 0.39/17
18.48/26 21.17/26 22.40/26 23.03/26 23.35/26 23.54/26
2.58/22 2.29/28 1.23/22 0.23/26 0.32/23 0.19/21
27 [1476] STEFAŃSKI, Marek 25.47 6.07/28 6.57/28 8.49/27 10.18/27 10.50/27 12.51/27 13.54/27 16.34/27 17.13/27 17.49/23
UKS Arkady, Raszków 6.07/28 0.50/21 1.52/26 1.29/23 0.32/23 2.01/27 1.03/26 2.40/27 0.39/23 0.36/13
20.48/27 23.14/27 24.38/27 25.01/27 25.27/27 25.47/27
2.59/23 2.26/27 1.24/23 0.23/26 0.26/8 0.20/23
28 [1468] RAWLUK, Alan 30.33 5.54/27 6.51/27 13.19/28 15.03/28 15.39/28 17.19/28 18.33/28 19.50/28 20.30/28 22.25/24
KOS BnO, Szczecin 5.54/27 0.57/26 6.28/28 1.44/28 0.36/28 1.40/24 1.14/28 1.17/23 0.40/25 1.55/24
25.32/28 27.31/28 29.01/28 29.26/28 30.14/28 30.33/28
3.07/24 1.59/25 1.30/24 0.25/28 0.48/28 0.19/21
[1474] MORDARSKI, Oskar NKL-bPK 3.23/ 4.11/ 5.03/ 6.22/ 6.51/ 8.09/ 8.56/ 10.13/ 10.46/ /
UKS Patria, Młynne 3.23/ 0.48/ 0.52/ 1.19/ 0.29/ 1.18/ 0.47/ 1.17/ 0.33/ /
13.30/ 15.01/ 16.05/ 16.20/ 16.56/ 17.15/
/ 1.31/ 1.04/ 0.15/ 0.36/ 0.19/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 2.2km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-55 3-36 4-34 5-51 6-53 7-31 8-63 9-62 10-58
11-57 12-38 13-39 14-61 15-65 16-49 17-60 18-99
1 [1652] PACHNIK, Jędrzej 11.20 2.02/3 2.21/3 3.03/3 3.56/3 4.21/3 5.08/3 5.35/3 5.55/3 6.20/3 7.29/3
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.02/3 0.19/2 0.42/2 0.53/3 0.25/1* 0.47/6 0.27/7 0.20/1* 0.25/2 1.09/1*
7.44/3 8.02/2 8.48/2 9.40/1* 9.49/1* 10.38/1* 10.49/1* 11.08/1* 11.20/1*
0.15/1* 0.18/1* 0.46/1* 0.52/1* 0.09/1* 0.49/3 0.11/1* 0.19/1* 0.12/1*
2 [1656] WÓJCIK, Paweł 11.35 1.52/1* 2.16/2 2.59/2 3.50/1* 4.15/1* 4.59/1* 5.26/2 5.47/2 6.18/2 7.27/2
WKS Wawel, Kraków 1.52/1* 0.24/14 0.43/6 0.51/1* 0.25/1* 0.44/1* 0.27/7 0.21/4 0.31/16 1.09/1*
7.43/2 8.08/3 8.59/3 9.51/2 10.01/2 10.48/2 10.59/2 11.20/2 11.35/2
0.16/3 0.25/16 0.51/8 0.52/1* 0.10/2 0.47/1* 0.11/1* 0.21/2 0.15/6
3 [1655] BULTROWICZ, Tymoteusz 11.42 2.10/9 2.28/6 3.10/6 4.02/4 4.29/4 5.14/4 5.39/4 5.59/4 6.25/4 7.37/4
KS Hades, Poznań 2.10/9 0.18/1* 0.42/2 0.52/2 0.27/5 0.45/2 0.25/2 0.20/1* 0.26/3 1.12/4
7.53/4 8.13/4 9.00/4 9.53/3 10.03/3 10.51/3 11.03/3 11.27/3 11.42/3
0.16/3 0.20/2 0.47/2 0.53/3 0.10/2 0.48/2 0.12/4 0.24/6 0.15/6
4 [1664] KOCIUBA, Kajetan 11.47 1.56/2 2.15/1* 2.55/1* 3.50/1* 4.15/1* 5.00/2 5.23/1* 5.43/1* 6.09/1* 7.20/1*
KOS BnO, Szczecin 1.56/2 0.19/2 0.40/1* 0.55/4 0.25/1* 0.45/2 0.23/1* 0.20/1* 0.26/3 1.11/3
7.37/1* 8.00/1* 8.47/1* 9.53/3 10.04/4 10.54/4 11.07/4 11.31/4 11.47/4
0.17/10 0.23/9 0.47/2 1.06/15 0.11/9 0.50/5 0.13/9 0.24/6 0.16/15
5 [1660] PISAREK, Kordian 12.02 2.09/7 2.28/6 3.13/7 4.12/7 4.39/7 5.24/7 5.49/5 6.11/5 6.33/5 7.49/5
WKS Wawel, Kraków 2.09/7 0.19/2 0.45/9 0.59/7 0.27/5 0.45/2 0.25/2 0.22/8 0.22/1* 1.16/8
8.04/5 8.24/5 9.13/5 10.08/5 10.18/5 11.10/5 11.21/5 11.45/5 12.02/5
0.15/1* 0.20/2 0.49/4 0.55/4 0.10/2 0.52/8 0.11/1* 0.24/6 0.17/18
6 [1653] WESOŁOWSKI, Oskar 12.13 2.07/6 2.27/5 3.09/5 4.05/6 4.33/6 5.19/5 5.49/5 6.11/5 6.39/6 7.54/6
UKS Azymut, Pabianice 2.07/6 0.20/5 0.42/2 0.56/5 0.28/10 0.46/5 0.30/13 0.22/8 0.28/8 1.15/7
8.10/6 8.31/6 9.20/6 10.16/6 10.27/6 11.18/6 11.32/6 11.57/6 12.13/6
0.16/3 0.21/7 0.49/4 0.56/5 0.11/9 0.51/6 0.14/15 0.25/12 0.16/15
7 [1654] PODWORSKI, Kacper 12.33 2.03/4 2.24/4 3.06/4 4.03/5 4.30/5 5.21/6 5.57/8 6.20/7 6.47/7 8.04/7
UKS OSiR, Góra Kalwaria 2.03/4 0.21/7 0.42/2 0.57/6 0.27/5 0.51/12 0.36/16 0.23/11 0.27/6 1.17/10
8.20/7 8.40/7 9.31/7 10.38/7 10.48/7 11.40/7 11.53/7 12.18/7 12.33/7
0.16/3 0.20/2 0.51/8 1.07/16 0.10/2 0.52/8 0.13/9 0.25/12 0.15/6
8 [1651] RZEŃCA, Tomasz 12.40 2.12/11 2.34/9 3.20/9 4.19/9 4.47/10 5.37/10 6.03/10 6.27/11 6.55/10 8.11/9
UKS Orientuś, Łódź 2.12/11 0.22/10 0.46/11 0.59/7 0.28/10 0.50/10 0.26/5 0.24/15 0.28/8 1.16/8
8.27/9 8.50/9 9.50/10 10.51/10 11.01/9 11.50/8 12.03/8 12.25/8 12.40/8
0.16/3 0.23/9 1.00/17 1.01/9 0.10/2 0.49/3 0.13/9 0.22/3 0.15/6
8 [1661] CEPURDEJ, Władysław 12.40 2.09/7 2.30/8 3.14/8 4.14/8 4.42/8 5.30/8 5.55/7 6.23/9 6.53/9 8.18/11
UKS Azymut 45, Gdynia 2.09/7 0.21/7 0.44/7 1.00/11 0.28/10 0.48/8 0.25/2 0.28/20 0.30/14 1.25/18
8.34/11 8.57/10 9.46/9 10.48/8 10.58/8 11.50/8 12.03/8 12.26/9 12.40/8
0.16/3 0.23/9 0.49/4 1.02/12 0.10/2 0.52/8 0.13/9 0.23/5 0.14/3
10 [1658] KREMPIŃSKI, Franciszek 12.44 2.05/5 2.37/11 3.22/11 4.21/11 4.49/11 5.38/11 6.04/11 6.26/10 6.55/10 8.15/10
UKS Azymut, Pabianice 2.05/5 0.32/18 0.45/9 0.59/7 0.28/10 0.49/9 0.26/5 0.22/8 0.29/11 1.20/13
8.32/10 9.01/11 9.53/11 10.50/9 11.01/9 11.55/10 12.08/10 12.30/10 12.44/10
0.17/10 0.29/19 0.52/11 0.57/6 0.11/9 0.54/11 0.13/9 0.22/3 0.14/3
11 [1657] SZTRANEK, Maciej 12.54 2.11/10 2.34/9 3.20/9 4.20/10 4.46/9 5.33/9 6.00/9 6.21/8 6.48/8 8.06/8
UKS Azymut, Pabianice 2.11/10 0.23/11 0.46/11 1.00/11 0.26/4 0.47/6 0.27/7 0.21/4 0.27/6 1.18/12
8.23/8 8.43/8 9.34/8 10.57/11 11.08/11 12.03/12 12.15/11 12.39/11 12.54/11
0.17/10 0.20/2 0.51/8 1.23/20 0.11/9 0.55/14 0.12/4 0.24/6 0.15/6
12 [1663] SIEROŃ, Karol 12.58 2.19/14 2.39/13 3.23/12 4.29/13 4.58/14 5.48/13 6.16/13 6.37/12 7.10/13 8.23/12
UKS Azymut, Pabianice 2.19/14 0.20/5 0.44/7 1.06/15 0.29/17 0.50/10 0.28/12 0.21/4 0.33/18 1.13/6
8.40/12 9.04/12 9.56/12 10.57/11 11.08/11 12.02/11 12.16/12 12.41/12 12.58/12
0.17/10 0.24/13 0.52/11 1.01/9 0.11/9 0.54/11 0.14/15 0.25/12 0.17/18
13 [1662] MARSZAŁEK, Patryk 13.13 2.17/13 2.38/12 3.26/13 4.27/12 4.55/12 5.47/12 6.14/12 6.37/12 7.08/12 8.29/13
UKS Kometa, Gliwice 2.17/13 0.21/7 0.48/14 1.01/13 0.28/10 0.52/13 0.27/7 0.23/11 0.31/16 1.21/15
8.47/13 9.11/13 10.06/13 11.05/13 11.19/13 12.16/13 12.28/13 12.57/14 13.13/13
0.18/15 0.24/13 0.55/16 0.59/7 0.14/18 0.57/15 0.12/4 0.29/19 0.16/15
13 [1669] STOLAREK, Piotr 13.13 2.21/15 3.00/18 3.47/18 4.58/18 5.25/18 6.17/16 6.44/16 7.07/16 7.35/16 8.52/16
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.21/15 0.39/21 0.47/13 1.11/19 0.27/5 0.52/13 0.27/7 0.23/11 0.28/8 1.17/10
9.08/16 9.28/15 10.18/15 11.17/15 11.28/14 12.19/14 12.31/14 12.56/13 13.13/13
0.16/3 0.20/2 0.50/7 0.59/7 0.11/9 0.51/6 0.12/4 0.25/12 0.17/18
15 [1668] KILICHOWSKI, Kacper 13.36 2.14/12 2.41/14 3.31/14 4.30/14 4.57/13 5.55/14 6.33/15 6.56/15 7.22/15 8.34/14
UKS Azymut 45, Gdynia 2.14/12 0.27/16 0.50/16 0.59/7 0.27/5 0.58/18 0.38/18 0.23/11 0.26/3 1.12/4
8.55/14 9.19/14 10.11/14 11.16/14 11.29/15 12.45/15 13.00/15 13.24/15 13.36/15
0.21/18 0.24/13 0.52/11 1.05/14 0.13/17 1.16/19 0.15/18 0.24/6 0.12/1*
16 [1659] ŻESŁAWSKI, Jakub 13.43 2.23/17 2.46/15 3.34/15 4.35/15 5.03/15 5.56/15 6.28/14 6.49/14 7.18/14 8.39/15
WKS Wawel, Kraków 2.23/17 0.23/11 0.48/14 1.01/13 0.28/10 0.53/15 0.32/15 0.21/4 0.29/11 1.21/15
8.58/15 9.30/16 10.24/16 11.41/16 11.53/16 12.50/16 13.02/16 13.28/16 13.43/16
0.19/16 0.32/21 0.54/14 1.17/19 0.12/15 0.57/15 0.12/4 0.26/16 0.15/6
17 [1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech 14.38 2.36/19 3.11/20 4.03/20 5.12/19 6.00/20 6.55/19 7.25/19 7.57/19 8.26/19 9.49/17
UKS Azymut, Pabianice 2.36/19 0.35/19 0.52/18 1.09/17 0.48/21 0.55/16 0.30/13 0.32/22 0.29/11 1.23/17
10.11/18 10.33/18 11.27/17 12.28/17 12.38/17 13.41/17 13.59/17 14.23/17 14.38/17
0.22/19 0.22/8 0.54/14 1.01/9 0.10/2 1.03/17 0.18/21 0.24/6 0.15/6
18 [1667] CHMIELOWSKI, Bartosz 14.45 2.21/15 2.48/16 3.41/17 4.48/16 5.16/16 6.35/18 7.14/18 7.40/18 8.21/18 9.50/19
UMKS, Kwidzyn 2.21/15 0.27/16 0.53/19 1.07/16 0.28/10 1.19/20 0.39/20 0.26/18 0.41/20 1.29/20
10.07/17 10.32/17 11.37/18 12.41/18 12.55/18 13.49/18 14.02/18 14.28/18 14.45/18
0.17/10 0.25/16 1.05/19 1.04/13 0.14/18 0.54/11 0.13/9 0.26/16 0.17/18
19 [1665] KOTKOWIAK, Bartosz 15.23 2.27/18 2.50/17 3.40/16 4.49/17 5.21/17 6.18/17 6.54/17 7.19/17 7.53/17 9.49/17
KOS BnO, Szczecin 2.27/18 0.23/11 0.50/16 1.09/17 0.32/18 0.57/17 0.36/16 0.25/17 0.34/19 1.56/21
10.11/18 10.34/19 11.52/20 13.07/20 13.19/20 14.22/19 14.37/19 15.08/19 15.23/19
0.22/19 0.23/9 1.18/21 1.15/18 0.12/15 1.03/17 0.15/18 0.31/21 0.15/6
20 [1670] GRZEGORCZYK, Borys 15.26 2.38/20 3.02/19 3.58/19 5.15/20 5.49/19 6.57/20 7.35/20 7.59/20 8.29/20 9.56/20
WKS Wawel, Kraków 2.38/20 0.24/14 0.56/20 1.17/20 0.34/19 1.08/19 0.38/18 0.24/15 0.30/14 1.27/19
10.16/20 10.42/20 11.45/19 12.56/19 13.11/19 14.28/20 14.42/20 15.11/20 15.26/20
0.20/17 0.26/18 1.03/18 1.11/17 0.15/20 1.17/20 0.14/15 0.29/19 0.15/6
21 [1671] BZIK, Kacper 22.44 3.14/21 3.49/21 5.37/21 7.08/21 8.12/21 10.28/21 12.36/21 13.02/21 14.42/21 16.02/21
UKS Arkady, Raszków 3.14/21 0.35/19 1.48/22 1.31/21 1.04/22 2.16/22 2.08/22 0.26/18 1.40/22 1.20/13
16.24/21 16.55/21 18.07/21 19.33/21 19.56/21 21.47/21 22.02/21 22.30/21 22.44/21
0.22/19 0.31/20 1.12/20 1.26/21 0.23/22 1.51/22 0.15/18 0.28/18 0.14/3
22 [1673] MAZUREK, Maciej 35.20 6.31/22 7.55/22 9.25/22 20.09/22 20.46/22 22.23/22 23.26/22 23.57/22 24.38/22 27.37/22
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 6.31/22 1.24/22 1.30/21 10.44/22 0.37/20 1.37/21 1.03/21 0.31/21 0.41/20 2.59/22
28.10/22 28.52/22 30.15/22 31.51/22 32.09/22 33.57/22 34.28/22 35.01/22 35.20/22
0.33/22 0.42/22 1.23/22 1.36/22 0.18/21 1.48/21 0.31/22 0.33/22 0.19/22
[1672] WAŻNY, Artur NKL-bPK 2.03/ 2.23/ 3.09/ 4.03/ 4.29/ 5.18/ 5.47/ 6.08/ 6.32/ 7.52/
WKS Śląsk, Wrocław 2.03/ 0.20/ 0.46/ 0.54/ 0.26/ 0.49/ 0.29/ 0.21/ 0.24/ 1.20/
8.09/ 8.34/ 9.20/ 10.17/ 10.27/ / 11.36/ 11.58/ 12.13/
0.17/ 0.25/ 0.46/ 0.57/ 0.10/ / / 0.22/ 0.15/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 2.4km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-63 3-32 4-36 5-34 6-48 7-41 8-59 9-40 10-62
11-56 12-58 13-57 14-38 15-46 16-61 17-65 18-42 19-60 20-99
1 [1852] KULA, Mateusz 11.42 1.27/2 2.22/2 3.05/2 3.38/2 4.36/2 5.06/2 5.30/2 5.56/2 6.22/2 6.41/2
KOS BnO, Szczecin 1.27/2 0.55/4 0.43/1* 0.33/1* 0.58/7 0.30/1* 0.24/1* 0.26/1* 0.26/1* 0.19/1*
6.55/2 7.56/1* 8.10/1* 8.27/1* 9.37/1* 9.52/1* 10.02/1* 10.55/1* 11.07/1* 11.28/1*
0.14/1* 1.01/1* 0.14/1* 0.17/1* 1.10/1* 0.15/1* 0.10/1* 0.53/1* 0.12/2 0.21/1*
11.42/1*
0.14/4
2 [1857] NOWAK, Grzegorz 11.59 1.24/1* 2.15/1* 2.59/1* 3.33/1* 4.25/1* 4.57/1* 5.23/1* 5.52/1* 6.18/1* 6.38/1*
UKS Siódemka, Rumia 1.24/1* 0.51/1* 0.44/2 0.34/2 0.52/1* 0.32/2 0.26/4 0.29/6 0.26/1* 0.20/2
6.52/1* 7.57/2 8.12/2 8.32/2 9.53/2 10.09/2 10.20/2 11.15/2 11.25/2 11.46/2
0.14/1* 1.05/4 0.15/2 0.20/4 1.21/5 0.16/3 0.11/3 0.55/4 0.10/1* 0.21/1*
11.59/2
0.13/3
3 [1854] MULLER, Wiktor 12.17 1.30/4 2.24/3 3.08/3 3.44/3 4.36/2 5.09/3 5.34/3 6.01/3 6.29/3 6.51/3
UMKS, Kwidzyn 1.30/4 0.54/2 0.44/2 0.36/3 0.52/1* 0.33/5 0.25/2 0.27/4 0.28/4 0.22/4
7.06/3 8.11/3 8.26/3 8.47/3 10.02/3 10.18/3 10.32/3 11.26/3 11.38/3 12.02/3
0.15/3 1.05/4 0.15/2 0.21/6 1.15/2 0.16/3 0.14/10 0.54/3 0.12/2 0.24/7
12.17/3
0.15/8
4 [1856] SZTRANEK, Jan 12.38 1.34/5 2.28/4 3.14/4 3.58/5 4.50/4 5.22/4 5.50/4 6.18/4 6.45/4 7.09/4
UKS Azymut, Pabianice 1.34/5 0.54/2 0.46/5 0.44/11 0.52/1* 0.32/2 0.28/7 0.28/5 0.27/3 0.24/7
7.24/4 8.27/4 8.43/4 9.03/4 10.28/4 10.45/4 10.55/4 11.50/4 12.02/4 12.24/4
0.15/3 1.03/2 0.16/5 0.20/4 1.25/7 0.17/5 0.10/1* 0.55/4 0.12/2 0.22/3
12.38/4
0.14/4
5 [1851] WOŁEK, Stanisław 13.06 1.36/7 2.31/6 3.16/5 4.05/8 4.59/6 5.33/7 5.58/5 6.24/5 6.53/5 7.18/5
UNTS, Warszawa 1.36/7 0.55/4 0.45/4 0.49/12 0.54/4 0.34/8 0.25/2 0.26/1* 0.29/6 0.25/8
7.33/5 8.38/5 8.58/5 9.19/5 10.39/5 10.57/5 11.09/5 12.15/5 12.28/5 12.52/5
0.15/3 1.05/4 0.20/10 0.21/6 1.20/3 0.18/8 0.12/7 1.06/10 0.13/5 0.24/7
13.06/5
0.14/4
6 [1863] KULESZA, Igor 13.19 1.40/9 2.42/9 3.32/9 4.09/9 5.09/9 5.44/9 6.11/8 6.41/8 7.09/7 7.32/6
UKS Orientuś, Łódź 1.40/9 1.02/9 0.50/8 0.37/4 1.00/8 0.35/9 0.27/5 0.30/8 0.28/4 0.23/6
7.49/6 8.58/7 9.14/6 9.32/6 11.01/7 11.18/7 11.29/6 12.28/6 12.43/6 13.07/6
0.17/8 1.09/8 0.16/5 0.18/2 1.29/10 0.17/5 0.11/3 0.59/7 0.15/9 0.24/7
13.19/6
0.12/1*
7 [1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz 13.21 1.29/3 2.33/7 3.20/7 3.58/5 4.59/6 5.38/8 6.05/7 6.35/7 7.09/7 7.34/7
WKS Wawel, Kraków 1.29/3 1.04/10 0.47/6 0.38/6 1.01/10 0.39/12 0.27/5 0.30/8 0.34/9 0.25/8
7.51/8 9.01/8 9.19/8 9.41/8 11.01/7 11.19/8 11.32/8 12.29/7 12.44/8 13.07/6
0.17/8 1.10/9 0.18/8 0.22/9 1.20/3 0.18/8 0.13/9 0.57/6 0.15/9 0.23/5
13.21/7
0.14/4
8 [1858] CZYŃSKI, Miłosz 13.28 1.36/7 2.35/8 3.27/8 4.04/7 4.59/6 5.32/6 6.00/6 6.29/6 6.59/6 7.34/7
KOS BnO, Szczecin 1.36/7 0.59/7 0.52/9 0.37/4 0.55/6 0.33/5 0.28/7 0.29/6 0.30/7 0.35/12
7.50/7 8.57/6 9.14/6 9.35/7 10.58/6 11.15/6 11.29/6 12.29/7 12.43/6 13.10/8
0.16/6 1.07/7 0.17/7 0.21/6 1.23/6 0.17/5 0.14/10 1.00/8 0.14/6 0.27/13
13.28/8
0.18/11
9 [1859] BARTOS, Zbigniew 13.44 1.35/6 2.30/5 3.18/6 3.57/4 4.51/5 5.24/5 6.16/9 6.46/9 7.16/9 7.38/9
UKS Orientuś, Łódź 1.35/6 0.55/4 0.48/7 0.39/7 0.54/4 0.33/5 0.52/13 0.30/8 0.30/7 0.22/4
7.54/9 9.07/9 9.22/9 9.50/9 11.18/9 11.39/9 11.50/9 12.53/9 13.10/9 13.32/9
0.16/6 1.13/10 0.15/2 0.28/12 1.28/9 0.21/10 0.11/3 1.03/9 0.17/12 0.22/3
13.44/9
0.12/1*
10 [1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof 14.13 2.02/12 3.02/10 4.02/11 4.43/11 5.47/11 6.19/10 6.50/10 7.16/10 7.52/10 8.12/10
UNTS, Warszawa 2.02/12 1.00/8 1.00/12 0.41/8 1.04/11 0.32/2 0.31/10 0.26/1* 0.36/10 0.20/2
8.32/10 9.36/10 9.57/10 10.16/10 11.57/10 12.12/10 12.26/10 13.19/10 13.33/10 13.56/10
0.20/10 1.04/3 0.21/11 0.19/3 1.41/12 0.15/1* 0.14/10 0.53/1* 0.14/6 0.23/5
14.13/10
0.17/10
11 [1865] BIELECKI, Michał 15.36 1.53/10 3.04/11 3.58/10 4.41/10 5.45/10 6.22/11 6.53/11 7.26/11 8.02/11 /
UKS Siódemka, Rumia 1.53/10 1.11/11 0.54/11 0.43/10 1.04/11 0.37/10 0.31/10 0.33/11 0.36/10 /
9.11/11 10.25/11 10.46/11 11.14/11 13.00/11 13.22/11 13.34/11 14.40/11 14.54/11 15.18/11
/ 1.14/11 0.21/11 0.28/12 1.46/13 0.22/12 0.12/7 1.06/10 0.14/6 0.24/7
15.36/11
0.18/11
12 [1862] RAWLUK, Patryk 15.51 1.56/11 3.20/12 4.33/13 5.15/12 6.15/12 6.52/12 7.23/12 8.02/12 8.44/12 9.13/11
KOS BnO, Szczecin 1.56/11 1.24/13 1.13/13 0.42/9 1.00/8 0.37/10 0.31/10 0.39/13 0.42/13 0.29/10
9.34/12 10.54/12 11.13/12 11.37/12 13.13/12 13.34/12 13.48/12 14.56/12 15.11/12 15.36/12
0.21/11 1.20/12 0.19/9 0.24/10 1.36/11 0.21/10 0.14/10 1.08/12 0.15/9 0.25/11
15.51/12
0.15/8
13 [1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz 16.38 2.07/13 3.25/13 4.18/12 5.27/13 6.42/13 7.30/13 8.00/13 8.34/13 9.11/13 9.43/12
KOS BnO, Szczecin 2.07/13 1.18/12 0.53/10 1.09/13 1.15/13 0.48/13 0.30/9 0.34/12 0.37/12 0.32/11
10.04/13 11.36/13 11.57/13 12.21/13 13.46/13 14.11/13 14.22/13 15.35/13 15.53/13 16.19/13
0.21/11 1.32/13 0.21/11 0.24/10 1.25/7 0.25/13 0.11/3 1.13/13 0.18/13 0.26/12
16.38/13
0.19/13
[1861] TARNAWSKI, Jan NKL-bPK / 3.05/ 3.58/ 4.46/ 5.38/ 6.18/ 6.45/ 7.16/ 7.49/ 8.14/
WKS Wawel, Kraków / / 0.53/ 0.48/ 0.52/ 0.40/ 0.27/ 0.31/ 0.33/ 0.25/
8.33/ 9.42/ 9.57/ 10.16/ 11.40/ 11.58/ 12.11/ 13.07/ 13.20/ 13.44/
0.19/ 1.09/ 0.15/ 0.19/ 1.24/ 0.18/ 0.13/ 0.56/ 0.13/ 0.24/
13.58/
0.14/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 2.7km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-64 4-31 5-37 6-38 7-59 8-52 9-35 10-34
11-50 12-44 13-47 14-57 15-56 16-39 17-65 18-49 19-60 20-99
1 [2051] PESTA, Piotr 15.21 1.58/1* 2.24/1* 3.03/1* 3.53/1* 5.06/1* 5.18/1* 6.12/1* 6.38/1* 7.22/1* 7.50/
UKS Azymut 45, Gdynia 1.58/1* 0.26/2 0.39/2 0.50/2 1.13/2 0.12/2 0.54/1* 0.26/1* 0.44/2 0.28/1*
8.16/1* 9.20/1* 10.11/1* 10.49/1* 11.47/1* 12.44/1* 13.41/1* 14.29/1* 14.43/1* 15.06/1*
0.26/1* 1.04/1* 0.51/2 0.38/2 0.58/1* 0.57/2 0.57/1* 0.48/1* 0.14/2 0.23/1*
15.21/1*
0.15/1*
2 [2052] MICHALAK, Kacper 15.35 2.14/3 2.40/3 3.18/3 4.07/2 5.18/2 5.32/2 6.28/2 6.54/2 7.35/2 8.04/2
UNTS, Warszawa 2.14/3 0.26/2 0.38/1* 0.49/1* 1.11/1* 0.14/3 0.56/2 0.26/1* 0.41/1* 0.29/2
8.31/2 9.38/2 10.28/2 11.02/2 12.02/2 12.56/2 13.55/2 14.44/2 14.56/2 15.20/2
0.27/2 1.07/2 0.50/1* 0.34/1* 1.00/2 0.54/1* 0.59/2 0.49/2 0.12/1* 0.24/2
15.35/2
0.15/1*
3 [2054] DEREDOS, Bruno 16.34 2.07/2 2.31/2 3.14/2 4.07/2 5.24/3 5.34/3 6.33/3 7.01/3 7.50/3 8.19/3
UKS Orientuś, Łódź 2.07/2 0.24/1* 0.43/3 0.53/3 1.17/3 0.10/1* 0.59/3 0.28/3 0.49/3 0.29/2
8.50/3 10.15/3 11.06/3 11.44/3 12.49/3 13.49/3 14.49/3 15.41/3 15.55/3 16.19/3
0.31/3 1.25/3 0.51/2 0.38/2 1.05/3 1.00/3 1.00/3 0.52/3 0.14/2 0.24/2
16.34/3
0.15/1*
[2053] GĄSIOR, Rafał DNF / / / / / / / / / /
UMKS, Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21A 3.0km 0m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-53 3-51 4-41 5-36 6-55 7-39 8-38 9-45 10-58
11-44 12-50 13-34 14-35 15-32 16-40 17-46 18-61 19-65 20-42
21-60 22-99
1 [2155] DANOWSKI, Mateusz 14.52 2.05/2 2.30/2 3.13/1* 3.45/1* 4.12/1* 4.52/1* 5.59/1* 6.45/1* 7.07/1* 7.26/1*
UNTS, Warszawa 2.05/2 0.25/2 0.43/1* 0.32/1* 0.27/1* 0.40/1* 1.07/1* 0.46/3 0.22/1* 0.19/9
8.17/1* 9.23/1* 9.46/1* 10.17/1* 11.11/1* 12.02/1* 12.41/1* 12.56/1* 13.06/1* 14.03/1*
0.51/1* 1.06/1* 0.23/3 0.31/4 0.54/4 0.51/2 0.39/2 0.15/3 0.10/1* 0.57/4
14.17/1* 14.38/1* 14.52/1*
0.14/10 0.21/1* 0.14/1*
2 [2153] KRASZEWSKI, Przemysław 15.24 2.20/6 2.45/5 3.28/3 4.01/3 4.31/3 5.11/3 6.25/2 7.11/2 7.34/2 7.46/2
WKS Śląsk, Wrocław 2.20/6 0.25/2 0.43/1* 0.33/3 0.30/3 0.40/1* 1.14/5 0.46/3 0.23/2 0.12/2
8.37/2 9.52/2 10.15/2 10.51/2 11.44/2 12.34/2 13.13/2 13.27/2 13.38/2 14.34/2
0.51/1* 1.15/4 0.23/3 0.36/10 0.53/3 0.50/1* 0.39/2 0.14/1* 0.11/5 0.56/3
14.46/2 15.09/2 15.24/2
0.12/3 0.23/5 0.15/2
3 [2151] KALATA, Michał 15.43 2.06/3 2.30/2 3.53/7 4.29/6 4.57/6 5.41/5 6.52/5 7.37/5 8.05/5 8.16/5
MKS Paulinum, Jelenia Góra 2.06/3 0.24/1* 1.23/12 0.36/5 0.28/2 0.44/5 1.11/2 0.45/1* 0.28/9 0.11/1*
9.08/4 10.19/3 10.41/3 11.08/3 12.00/3 12.51/3 13.29/3 13.45/3 13.58/3 14.50/3
0.52/3 1.11/2 0.22/2 0.27/1* 0.52/2 0.51/2 0.38/1* 0.16/5 0.13/9 0.52/2
15.01/3 15.23/3 15.43/3
0.11/1* 0.22/4 0.20/11
4 [2159] WALUGA, Ireneusz 16.13 2.16/5 2.41/4 3.33/4 4.08/4 4.40/4 5.22/4 6.34/3 7.21/3 7.44/3 7.57/3
Stowarzyszenie Team 360 stopni 2.16/5 0.25/2 0.52/5 0.35/4 0.32/4 0.42/3 1.12/4 0.47/5 0.23/2 0.13/3
8.54/3 10.30/4 10.49/4 11.18/4 12.18/4 13.10/4 13.52/4 14.09/4 14.19/4 15.17/4
0.57/5 1.36/10 0.19/1* 0.29/2 1.00/5 0.52/4 0.42/5 0.17/6 0.10/1* 0.58/5
15.30/4 15.58/4 16.13/4
0.13/7 0.28/11 0.15/2
5 [2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 16.39 2.00/1* 2.28/1* 3.20/2 3.52/2 4.28/2 5.10/2 6.38/4 7.23/4 7.47/4 8.14/4
2. ORel Przasnysz 2.00/1* 0.28/6 0.52/5 0.32/1* 0.36/9 0.42/3 1.28/9 0.45/1* 0.24/5 0.27/12
9.08/4 11.03/6 11.29/6 11.59/6 12.50/5 13.53/5 14.32/5 14.46/5 15.00/5 15.51/5
0.54/4 1.55/12 0.26/10 0.30/3 0.51/1* 1.03/7 0.39/2 0.14/1* 0.14/11 0.51/1*
16.02/5 16.23/5 16.39/5
0.11/1* 0.21/1* 0.16/5
6 [2162] LEWANDOWSKI, Marek 17.37 2.15/4 2.46/6 3.37/5 4.16/5 4.50/5 5.41/5 7.00/6 7.53/6 8.25/6 8.39/6
ind. Bydgoszcz 2.15/4 0.31/9 0.51/4 0.39/8 0.34/7 0.51/9 1.19/6 0.53/7 0.32/11 0.14/4
9.41/6 10.59/5 11.24/5 11.58/5 12.59/6 14.11/6 15.05/6 15.25/6 15.35/6 16.38/6
1.02/8 1.18/5 0.25/7 0.34/8 1.01/6 1.12/10 0.54/9 0.20/11 0.10/1* 1.03/8
16.52/6 17.18/6 17.37/6
0.14/10 0.26/7 0.19/10
7 [2160] SEBASTIAN, Toulouse 17.38 2.30/7 2.58/7 3.50/6 4.29/6 5.02/7 5.49/7 7.13/7 8.10/7 8.36/7 8.50/7
Pegase 2.30/7 0.28/6 0.52/5 0.39/8 0.33/6 0.47/6 1.24/8 0.57/9 0.26/6 0.14/4
9.51/7 11.23/7 11.47/7 12.18/7 13.21/7 14.19/7 15.14/7 15.32/7 15.43/7 16.43/7
1.01/7 1.32/8 0.24/6 0.31/4 1.03/7 0.58/5 0.55/10 0.18/8 0.11/5 1.00/6
16.56/7 17.22/7 17.38/7
0.13/7 0.26/7 0.16/5
8 [2154] PRZYWORSKI, Kamil 18.11 2.35/8 3.03/8 3.59/8 4.36/8 5.08/8 5.58/8 7.20/8 8.12/8 8.43/8 9.04/8
HKS Azymut, Mochy 2.35/8 0.28/6 0.56/9 0.37/6 0.32/4 0.50/7 1.22/7 0.52/6 0.31/10 0.21/10
10.06/8 11.35/8 12.00/8 12.50/8 13.57/8 15.03/8 15.47/8 16.04/8 16.16/8 17.17/8
1.02/8 1.29/7 0.25/7 0.50/12 1.07/9 1.06/9 0.44/6 0.17/6 0.12/7 1.01/7
17.30/8 17.54/8 18.11/8
0.13/7 0.24/6 0.17/7
9 [2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof 18.29 2.48/10 3.19/9 4.13/9 4.54/9 5.31/9 6.21/9 7.50/9 8.47/9 9.14/9 9.28/9
UNTS, Warszawa 2.48/10 0.31/9 0.54/8 0.41/10 0.37/10 0.50/7 1.29/10 0.57/9 0.27/8 0.14/4
10.40/9 12.02/9 12.27/9 12.58/9 14.03/9 15.03/8 15.53/9 16.12/9 16.25/9 17.29/9
1.12/10 1.22/6 0.25/7 0.31/4 1.05/8 1.00/6 0.50/8 0.19/9 0.13/9 1.04/9
17.41/9 18.08/9 18.29/9
0.12/3 0.27/10 0.21/12
10 [2161] KUREK, Jarosław 20.21 3.56/12 4.21/12 5.09/12 5.47/12 6.29/12 7.35/12 8.46/10 9.40/10 10.03/10 10.17/10
KU AZS WAT 3.56/12 0.25/2 0.48/3 0.38/7 0.42/12 1.06/11 1.11/2 0.54/8 0.23/2 0.14/4
11.17/10 12.30/10 12.53/10 13.27/10 14.36/10 17.17/11 18.01/11 18.16/11 18.26/10 19.30/10
1.00/6 1.13/3 0.23/3 0.34/8 1.09/10 2.41/13 0.44/6 0.15/3 0.10/1* 1.04/9
19.42/10 20.03/10 20.21/10
0.12/3 0.21/1* 0.18/9
11 [2157] KĄKOL, Michał 20.26 2.58/11 3.32/11 4.30/11 5.11/10 5.46/10 6.42/10 8.47/11 9.47/11 10.13/11 10.47/11
UKS Siódemka, Rumia 2.58/11 0.34/11 0.58/10 0.41/10 0.35/8 0.56/10 2.05/12 1.00/11 0.26/6 0.34/13
12.03/11 13.38/11 14.06/11 14.38/11 15.51/11 16.56/10 17.55/10 18.14/10 18.26/10 19.33/11
1.16/12 1.35/9 0.28/11 0.32/7 1.13/11 1.05/8 0.59/12 0.19/9 0.12/7 1.07/11
19.45/11 20.11/11 20.26/11
0.12/3 0.26/7 0.15/2
12 [2163] ZAJĄC, Bartosz 22.06 2.47/9 3.21/10 4.23/10 5.13/11 5.51/11 7.19/11 8.51/12 10.19/12 11.06/12 11.27/12
5 Batalion Dowodzenia 2.47/9 0.34/11 1.02/11 0.50/12 0.38/11 1.28/12 1.32/11 1.28/12 0.47/12 0.21/10
12.41/12 14.20/12 14.53/12 15.41/12 17.06/12 18.25/12 19.20/12 19.40/12 19.54/12 21.06/12
1.14/11 1.39/11 0.33/12 0.48/11 1.25/12 1.19/11 0.55/10 0.20/11 0.14/11 1.12/12
21.20/12 21.49/12 22.06/12
0.14/10 0.29/12 0.17/7
13 [2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian 43.14 6.47/13 10.33/13 12.13/13 13.21/13 14.03/13 20.16/13 22.58/13 24.53/13 25.41/13 25.59/13
UKS Orientuś, Łódź 6.47/13 3.46/13 1.40/13 1.08/13 0.42/12 6.13/13 2.42/13 1.55/13 0.48/13 0.18/8
27.24/13 30.10/13 31.09/13 32.21/13 34.11/13 36.24/13 39.22/13 39.46/13 40.06/13 42.01/13
1.25/13 2.46/13 0.59/13 1.12/13 1.50/13 2.13/12 2.58/13 0.24/13 0.20/13 1.55/13
42.21/13 42.51/13 43.14/13
0.20/13 0.30/13 0.23/13
[2166] WALTER, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
1 BLog Bydgoszcz / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 3.0km 0m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-53 3-51 4-41 5-36 6-55 7-39 8-38 9-45 10-58
11-44 12-50 13-34 14-35 15-32 16-40 17-46 18-61 19-65 20-42
21-60 22-99
1 [51] MICHIELS, Yannick 12.47 1.46/1* 2.08/1* 2.46/1* 3.16/1* 3.39/1* 4.15/1* 5.14/1* 5.52/1* 6.10/1* 6.19/1*
Turun Metsankavijat 1.46/1* 0.22/1* 0.38/1* 0.30/1* 0.23/1* 0.36/1* 0.59/1* 0.38/1* 0.18/1* 0.09/1*
7.06/1* 8.04/1* 8.25/1* 8.49/1* 9.35/1* 10.19/1* 10.54/1* 11.07/1* 11.15/1* 12.02/1*
0.47/2 0.58/1* 0.21/2 0.24/3 0.46/1* 0.44/1* 0.35/1* 0.13/1* 0.08/1* 0.47/3
12.13/1* 12.34/1* 12.47/1*
0.11/2 0.21/6 0.13/2
2 [53] OLEJNIK, Michał 13.11 1.53/3 2.16/3 2.54/3 3.24/3 3.51/3 4.29/3 5.30/3 6.09/3 6.28/3 6.38/2
WKS Grunwald, Poznań 1.53/3 0.23/3 0.38/1* 0.30/1* 0.27/5 0.38/5 1.01/2 0.39/2 0.19/2 0.10/4
7.24/2 8.24/2 8.45/2 9.08/2 9.54/2 10.40/2 11.16/2 11.29/2 11.39/2 12.25/2
0.46/1* 1.00/3 0.21/2 0.23/1* 0.46/1* 0.46/3 0.36/2 0.13/1* 0.10/6 0.46/1*
12.37/2 12.57/2 13.11/2
0.12/8 0.20/1* 0.14/4
3 [52] PARFIANOWICZ, Piotr 13.13 1.51/2 2.13/2 2.51/2 3.21/2 3.46/2 4.22/2 5.24/2 6.04/2 6.23/2 6.39/3
UNTS, Warszawa 1.51/2 0.22/1* 0.38/1* 0.30/1* 0.25/2 0.36/1* 1.02/3 0.40/3 0.19/2 0.16/12
7.26/3 8.25/3 8.47/3 9.11/3 10.00/3 10.44/3 11.20/3 11.34/3 11.44/3 12.30/3
0.47/2 0.59/2 0.22/5 0.24/3 0.49/4 0.44/1* 0.36/2 0.14/3 0.10/6 0.46/1*
12.41/3 13.01/3 13.13/3
0.11/2 0.20/1* 0.12/1*
4 [55] BEDNARSKI, Jan 13.43 1.58/5 2.21/5 3.03/5 3.34/5 4.03/5 4.44/5 5.46/5 6.26/5 6.47/5 6.57/5
UNTS, Warszawa 1.58/5 0.23/3 0.42/6 0.31/4 0.29/8 0.41/10 1.02/3 0.40/3 0.21/6 0.10/4
7.46/5 8.46/5 9.11/5 9.35/5 10.23/5 11.09/5 11.45/4 12.00/4 12.09/4 12.57/4
0.49/4 1.00/3 0.25/11 0.24/3 0.48/3 0.46/3 0.36/2 0.15/6 0.09/3 0.48/4
13.07/4 13.29/4 13.43/4
0.10/1* 0.22/8 0.14/4
5 [63] DZIOBA, Mateusz 13.53 1.53/3 2.17/4 2.57/4 3.28/4 3.54/4 4.31/4 5.36/4 6.16/4 6.36/4 6.46/4
MKS Paulinum, Jelenia Góra 1.53/3 0.24/5 0.40/5 0.31/4 0.26/3 0.37/3 1.05/5 0.40/3 0.20/4 0.10/4
7.37/4 8.38/4 9.02/4 9.27/4 10.18/4 11.07/4 11.50/5 12.06/5 12.15/5 13.07/5
0.51/6 1.01/5 0.24/8 0.25/6 0.51/6 0.49/6 0.43/10 0.16/9 0.09/3 0.52/8
13.19/5 13.39/5 13.53/5
0.12/8 0.20/1* 0.14/4
6 [56] PACHNIK, Wojciech 14.10 1.59/6 2.23/6 3.08/6 3.42/7 4.08/7 4.47/7 5.52/6 6.33/6 6.56/6 7.06/6
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.59/6 0.24/5 0.45/8 0.34/9 0.26/3 0.39/6 1.05/5 0.41/6 0.23/9 0.10/4
7.58/6 9.02/6 9.25/6 9.51/6 10.42/6 11.31/6 12.08/6 12.22/6 12.32/6 13.23/6
0.52/7 1.04/6 0.23/6 0.26/7 0.51/6 0.49/6 0.37/5 0.14/3 0.10/6 0.51/7
13.36/6 13.56/6 14.10/6
0.13/10 0.20/1* 0.14/4
7 [58] KUCA, Kacper 14.16 2.06/9 2.30/8 3.13/8 3.45/8 4.12/8 4.51/8 5.57/7 6.41/7 7.02/7 7.11/7
UNTS, Warszawa 2.06/9 0.24/5 0.43/7 0.32/6 0.27/5 0.39/6 1.06/7 0.44/7 0.21/6 0.09/1*
8.03/7 9.07/7 9.30/7 9.56/7 10.46/7 11.38/7 12.16/7 12.31/7 12.41/7 13.31/7
0.52/7 1.04/6 0.23/6 0.26/7 0.50/5 0.52/8 0.38/6 0.15/6 0.10/6 0.50/5
13.42/7 14.02/7 14.16/7
0.11/2 0.20/1* 0.14/4
8 [54] HUS, Wouter 14.46 2.05/7 2.29/7 3.08/6 3.40/6 4.07/6 4.44/5 6.23/9 7.23/10 7.43/10 7.52/10
Kempische Oriëntatielopers 2.05/7 0.24/5 0.39/4 0.32/6 0.27/5 0.37/3 1.39/13 1.00/13 0.20/4 0.09/1*
8.42/10 9.46/9 10.05/9 10.28/9 11.19/9 12.05/8 12.44/8 12.58/8 13.08/8 13.58/8
0.50/5 1.04/6 0.19/1* 0.23/1* 0.51/6 0.46/3 0.39/7 0.14/3 0.10/6 0.50/5
14.09/8 14.30/8 14.46/8
0.11/2 0.21/6 0.16/10
9 [57] STEFAŃSKI, Dawid 14.59 2.06/9 2.30/8 3.20/9 3.54/9 4.23/9 5.03/9 6.11/8 6.55/8 7.19/8 7.36/8
WKS Grunwald, Poznań 2.06/9 0.24/5 0.50/10 0.34/9 0.29/8 0.40/9 1.08/8 0.44/7 0.24/10 0.17/14
8.29/8 9.36/8 9.57/8 10.24/8 11.18/8 12.10/9 12.51/9 13.06/9 13.14/9 14.07/9
0.53/9 1.07/9 0.21/2 0.27/9 0.54/9 0.52/8 0.41/8 0.15/6 0.08/1* 0.53/9
14.18/9 14.42/9 14.59/9
0.11/2 0.24/10 0.17/12
10 [60] PASZYŃSKI, Piotr 15.31 2.05/7 2.31/10 3.26/10 3.58/10 4.29/10 5.08/10 6.28/10 7.12/9 7.34/9 7.45/9
UKS Orientuś, Łódź 2.05/7 0.26/10 0.55/12 0.32/6 0.31/10 0.39/6 1.20/11 0.44/7 0.22/8 0.11/8
8.40/9 10.02/10 10.26/10 10.53/10 11.50/10 12.44/10 13.25/10 13.41/10 13.50/10 14.45/10
0.55/10 1.22/11 0.24/8 0.27/9 0.57/10 0.54/11 0.41/8 0.16/9 0.09/3 0.55/10
14.56/10 15.18/10 15.31/10
0.11/2 0.22/8 0.13/2
11 [65] MOSSAKOWSKI, Wojciech 15.59 2.14/11 2.47/11 3.33/11 4.09/11 4.40/11 5.22/11 6.36/11 7.25/11 7.49/11 8.01/11
UNTS, Warszawa 2.14/11 0.33/13 0.46/9 0.36/11 0.31/10 0.42/11 1.14/9 0.49/10 0.24/10 0.12/10
9.00/11 10.11/11 10.35/11 11.04/11 12.01/11 12.54/11 13.39/11 13.57/11 14.08/11 15.05/11
0.59/11 1.11/10 0.24/8 0.29/11 0.57/10 0.53/10 0.45/11 0.18/11 0.11/11 0.57/11
15.19/11 15.44/11 15.59/11
0.14/11 0.25/11 0.15/9
12 [62] MAZAN, Bartłomiej 17.45 2.25/13 2.54/13 3.45/12 4.31/13 5.05/13 5.51/12 7.08/12 8.03/12 8.29/12 8.40/12
WKS Śląsk Wrocław 2.25/13 0.29/11 0.51/11 0.46/13 0.34/12 0.46/12 1.17/10 0.55/11 0.26/12 0.11/8
9.42/12 11.19/12 11.48/12 12.19/12 13.18/12 14.24/12 15.18/12 15.37/12 15.49/12 16.49/12
1.02/12 1.37/12 0.29/12 0.31/12 0.59/12 1.06/12 0.54/13 0.19/12 0.12/12 1.00/12
17.04/12 17.29/12 17.45/12
0.15/12 0.25/11 0.16/10
13 [64] HETMAN, Grzegorz 18.32 2.22/12 2.51/12 3.46/13 4.28/12 5.04/12 5.53/13 7.18/13 8.15/13 8.41/13 8.54/13
UNTS, Warszawa 2.22/12 0.29/11 0.55/12 0.42/12 0.36/13 0.49/13 1.25/12 0.57/12 0.26/12 0.13/11
10.00/13 11.44/13 12.15/13 12.48/13 13.55/13 15.06/13 15.57/13 16.16/13 16.28/13 17.35/13
1.06/13 1.44/13 0.31/13 0.33/13 1.07/13 1.11/13 0.51/12 0.19/12 0.12/12 1.07/13
17.50/13 18.15/13 18.32/13
0.15/12 0.25/11 0.17/12
14 [3517] PARUSZEWSKI, Marek 23.25 3.14/14 3.50/14 5.09/14 5.58/14 6.39/14 7.37/14 9.22/14 10.31/14 11.07/14 11.23/14
Indywidualni Pomorskie 3.14/14 0.36/14 1.19/14 0.49/14 0.41/14 0.58/14 1.45/14 1.09/14 0.36/14 0.16/12
12.48/14 14.33/14 15.10/14 15.53/14 17.13/14 18.35/14 19.39/14 20.03/14 20.17/14 21.42/14
1.25/14 1.45/14 0.37/14 0.43/14 1.20/14 1.22/14 1.04/14 0.24/14 0.14/14 1.25/14
21.59/14 23.03/14 23.25/14
0.17/14 1.04/14 0.22/14
[67] PIOTROWSKI, Radosław DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 2.7km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-64 4-31 5-37 6-38 7-59 8-52 9-35 10-34
11-50 12-44 13-47 14-57 15-56 16-39 17-65 18-49 19-60 20-99
1 [3565] BABYCH, Serhiy 14.36 1.56/1* 2.19/1* 2.56/1* 3.42/1* 4.50/1* 4.59/1* 5.52/1* 6.17/1* 6.57/1* 7.24/1*
LeO-Team 1.56/1* 0.23/1* 0.37/1* 0.46/1* 1.08/1* 0.09/1* 0.53/1* 0.25/2 0.40/1* 0.27/1*
7.53/1* 9.00/1* 9.45/1* 10.17/1* 11.13/1* 12.06/1* 13.00/1* 13.47/1* 13.59/1* 14.21/1*
0.29/6 1.07/2 0.45/1* 0.32/1* 0.56/1* 0.53/1* 0.54/1* 0.47/2 0.12/3 0.22/1*
14.36/1*
0.15/4
2 [68] SOKALSKI, Dariusz 15.22 2.11/2 2.34/2 3.13/2 4.07/2 5.21/2 5.31/2 6.27/2 6.50/2 7.32/2 7.59/2
KU AZS WAT, Warszawa 2.11/2 0.23/1* 0.39/2 0.54/3 1.14/2 0.10/2 0.56/2 0.23/1* 0.42/2 0.27/1*
8.22/2 9.26/2 10.16/2 10.53/2 11.55/2 12.53/2 13.47/2 14.33/2 14.44/2 15.07/2
0.23/1* 1.04/1* 0.50/2 0.37/2 1.02/2 0.58/2 0.54/1* 0.46/1* 0.11/2 0.23/3
15.22/2
0.15/4
3 [3551] LESISZ, Kamil 16.59 2.19/5 2.49/5 3.31/5 4.26/5 5.47/4 5.58/4 6.57/3 7.25/3 8.10/3 8.38/3
UNTS, Warszawa 2.19/5 0.30/5 0.42/5 0.55/4 1.21/4 0.11/3 0.59/3 0.28/3 0.45/3 0.28/3
9.04/3 10.34/3 11.25/3 12.05/3 13.09/3 14.09/3 15.10/3 16.02/3 16.15/3 16.40/3
0.26/3 1.30/12 0.51/3 0.40/3 1.04/3 1.00/3 1.01/3 0.52/3 0.13/5 0.25/7
16.59/3
0.19/12
4 [3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz 17.15 2.13/3 2.41/3 3.21/3 4.25/4 5.43/3 5.56/3 7.00/4 7.28/4 8.17/4 8.48/4
KU AZS WAT, Warszawa 2.13/3 0.28/4 0.40/3 1.04/8 1.18/3 0.13/5 1.04/5 0.28/3 0.49/5 0.31/4
9.13/4 10.34/3 11.28/4 12.08/4 13.19/4 14.25/4 15.31/4 16.23/4 16.37/4 17.01/4
0.25/2 1.21/8 0.54/4 0.40/3 1.11/7 1.06/4 1.06/4 0.52/3 0.14/7 0.24/4
17.15/4
0.14/1*
5 [3563] MUZIOŁ, Łukasz 17.47 2.16/4 2.43/4 3.29/4 4.24/3 5.49/5 6.02/5 7.04/5 7.34/5 8.20/5 8.51/5
Indywidualnie 2.16/4 0.27/3 0.46/7 0.55/4 1.25/8 0.13/5 1.02/4 0.30/8 0.46/4 0.31/4
9.32/5 10.49/5 11.48/5 12.29/5 13.43/5 14.49/5 15.56/5 16.54/5 17.06/5 17.31/5
0.41/12 1.17/6 0.59/9 0.41/5 1.14/8 1.06/4 1.07/6 0.58/8 0.12/3 0.25/7
17.47/5
0.16/8
6 [3555] SOKALSKI, Krzysztof 18.13 2.33/9 3.05/9 3.52/9 4.50/8 6.18/8 6.34/8 7.41/8 8.10/7 9.00/7 9.31/7
KU AZS WAT, Warszawa 2.33/9 0.32/11 0.47/10 0.58/6 1.28/10 0.16/8 1.07/8 0.29/7 0.50/6 0.31/4
10.02/6 11.18/6 12.15/6 12.59/6 14.14/8 15.20/7 16.28/7 17.24/7 17.34/6 17.58/6
0.31/7 1.16/3 0.57/6 0.44/7 1.15/9 1.06/4 1.08/7 0.56/7 0.10/1* 0.24/4
18.13/6
0.15/4
7 [3552] KACZYŃSKI, Piotr 18.20 2.20/6 2.50/6 3.35/7 4.33/6 5.57/6 6.10/6 7.21/6 7.49/6 8.43/6 9.18/6
PKO Harpagan, Gdańsk 2.20/6 0.30/5 0.45/6 0.58/6 1.24/7 0.13/5 1.11/10 0.28/3 0.54/8 0.35/8
10.05/7 11.23/7 12.20/8 13.03/7 14.11/6 15.19/6 16.27/6 17.22/6 17.35/7 18.01/7
0.47/13 1.18/7 0.57/6 0.43/6 1.08/4 1.08/8 1.08/7 0.55/6 0.13/5 0.26/10
18.20/7
0.19/12
8 [3554] GORZELNIAK, Karol 18.38 2.33/9 3.15/10 4.01/10 5.05/9 6.27/9 6.39/9 7.43/9 8.11/9 9.04/8 9.37/8
HKS Azymut, Mochy 2.33/9 0.42/12 0.46/7 1.04/8 1.22/5 0.12/4 1.04/5 0.28/3 0.53/7 0.33/7
10.08/8 11.24/8 12.18/7 13.03/7 14.13/7 15.40/8 16.46/8 17.44/8 17.59/8 18.24/8
0.31/7 1.16/3 0.54/4 0.45/9 1.10/6 1.27/12 1.06/4 0.58/8 0.15/8 0.25/7
18.38/8
0.14/1*
9 [3556] STĘŻYCKI, Grzegorz 19.03 2.22/7 2.52/7 3.33/6 5.07/11 6.29/10 6.45/10 7.51/10 8.22/10 9.32/10 10.17/10
Indywidualny lubuskie 2.22/7 0.30/5 0.41/4 1.34/13 1.22/5 0.16/8 1.06/7 0.31/9 1.10/12 0.45/12
10.43/10 11.59/10 12.59/9 13.43/9 14.52/9 16.02/9 17.14/9 18.07/9 18.22/9 18.46/9
0.26/3 1.16/3 1.00/10 0.44/7 1.09/5 1.10/9 1.12/9 0.53/5 0.15/8 0.24/4
19.03/9
0.17/10
10 [3561] MELLER, Błażej 20.22 2.31/8 3.02/8 3.51/8 4.44/7 6.11/7 6.27/7 7.39/7 8.10/7 9.06/9 9.43/9
KS Hades, Poznań 2.31/8 0.31/8 0.49/11 0.53/2 1.27/9 0.16/8 1.12/12 0.31/9 0.56/10 0.37/10
10.10/9 11.56/9 13.02/10 13.56/10 15.14/10 17.09/10 18.21/10 19.22/10 19.38/10 20.05/10
0.27/5 1.46/13 1.06/12 0.54/12 1.18/10 1.55/13 1.12/9 1.01/12 0.16/11 0.27/12
20.22/10
0.17/10
11 [3518] WYRZYKOWSKI, Patryk 20.33 2.44/11 3.15/10 4.01/10 5.06/10 6.34/11 7.35/11 8.44/11 9.16/11 10.11/11 10.47/11
KS Hades, Poznań 2.44/11 0.31/8 0.46/7 1.05/10 1.28/10 1.01/13 1.09/9 0.32/11 0.55/9 0.36/9
11.18/11 12.40/11 13.47/11 14.47/11 16.08/11 17.23/11 18.37/11 19.36/11 19.51/11 20.17/11
0.31/7 1.22/9 1.07/13 1.00/13 1.21/11 1.15/10 1.14/11 0.59/10 0.15/8 0.26/10
20.33/11
0.16/8
12 [3562] SURMA, Grzegorz 22.20 2.45/12 3.16/12 5.23/12 6.35/12 8.23/12 8.46/12 9.57/12 10.30/12 11.42/12 12.23/12
PKO Harpagan, Gdańsk 2.45/12 0.31/8 2.07/13 1.12/11 1.48/13 0.23/12 1.11/10 0.33/12 1.12/13 0.41/11
13.02/12 14.31/12 15.31/12 16.18/12 17.45/12 19.05/12 20.21/12 21.20/12 21.38/12 22.06/12
0.39/11 1.29/11 1.00/10 0.47/10 1.27/12 1.20/11 1.16/12 0.59/10 0.18/12 0.28/13
22.20/12
0.14/1*
13 [3564] DOBRZYŃSKI, Michał 27.01 2.57/13 5.31/13 6.45/13 7.59/13 9.35/13 9.57/13 13.25/13 13.59/13 14.59/13 16.38/13
HKS Azymut, Mochy 2.57/13 2.34/13 1.14/12 1.14/12 1.36/12 0.22/11 3.28/13 0.34/13 1.00/11 1.39/13
17.13/13 18.41/13 19.39/13 20.29/13 22.23/13 23.29/13 24.46/13 25.59/13 26.24/13 26.46/13
0.35/10 1.28/10 0.58/8 0.50/11 1.54/13 1.06/4 1.17/13 1.13/13 0.25/13 0.22/1*
27.01/13
0.15/4
[3557] FRĄTCZAK, Sławomir NKL-bPK 2.47/ 3.30/ 4.56/ 6.00/ 7.34/ 7.48/ 8.57/ 9.31/ 10.26/ 11.11/
PKO Harpagan, Gdańsk 2.47/ 0.43/ 1.26/ 1.04/ 1.34/ 0.14/ 1.09/ 0.34/ 0.55/ 0.45/
11.39/ 13.06/ 14.07/ 14.55/ 16.15/ 17.23/ 18.35/ / 20.12/ 20.37/
0.28/ 1.27/ 1.01/ 0.48/ 1.20/ 1.08/ 1.12/ / / 0.25/
20.53/
0.16/
[3559] TREPCZYŃSKI, Jarosław DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientuś, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[3560] BZDAWSKI, Maciej DNF / / / / / / / / / /
KU AZS WAT, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[3566] SOŁTYS, Maciej DNF / / / / / / / / / /
MKS Skarmat, Toruń / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[3558] PISARSKI, Patryk NKL 2.38/ 3.13/ 4.04/ 5.12/ 6.42/ 6.58/ 8.09/ 8.39/ 9.34/ 10.09/
Indywidualni Pomorskie 2.38/ 0.35/ 0.51/ 1.08/ 1.30/ 0.16/ 1.11/ 0.30/ 0.55/ 0.35/
10.41/ 12.13/ 13.16/ 14.02/ 15.20/ 16.34/ 17.32/ 18.30/ 18.45/ 19.14/
0.32/ 1.32/ 1.03/ 0.46/ 1.18/ 1.14/ 0.58/ 0.58/ 0.15/ 0.29/
19.33/
0.19/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 2.4km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-63 3-32 4-36 5-34 6-48 7-41 8-59 9-40 10-62
11-56 12-58 13-57 14-38 15-46 16-61 17-65 18-42 19-60 20-99
1 [4051] TKACZUK, Tomasz 12.21 1.29/1* 2.23/1* 3.05/1* 4.02/1* 4.56/1* 5.29/1* 5.56/2 6.22/1* 6.48/1* 7.07/1*
UKS Azymut, Pabianice 1.29/1* 0.54/1* 0.42/1* 0.57/13 0.54/3 0.33/4 0.27/2 0.26/2 0.26/1* 0.19/1*
7.22/1* 8.21/1* 8.37/1* 8.59/1* 10.11/1* 10.27/1* 10.37/1* 11.33/1* 11.45/1* 12.06/1*
0.15/1* 0.59/1* 0.16/3 0.22/6 1.12/1* 0.16/3 0.10/1* 0.56/3 0.12/3 0.21/1*
12.21/1*
0.15/3
2 [4072] TADEJEWSKI, Paweł 12.28 1.52/5 2.46/3 3.31/2 4.06/2 4.58/2 5.29/1* 5.55/1* 6.22/1* 6.57/2 7.17/2
UMKS ORKAN, Ostróda 1.52/5 0.54/1* 0.45/2 0.35/1* 0.52/1* 0.31/1* 0.26/1* 0.27/3 0.35/6 0.20/2
7.33/2 8.37/2 8.52/2 9.10/2 10.24/2 10.39/2 10.49/2 11.40/2 11.50/2 12.13/2
0.16/4 1.04/2 0.15/1* 0.18/2 1.14/2 0.15/1* 0.10/1* 0.51/1* 0.10/1* 0.23/6
12.28/2
0.15/3
3 [4063] ZIMMER, Łukasz 13.17 1.41/2 2.44/2 3.34/3 4.15/3 5.17/3 5.49/3 6.16/3 6.45/3 7.15/3 7.40/3
JW 1109 Grudziądz/2 ORel/PACKMAN TEAM 1.41/2 1.03/4 0.50/3 0.41/3 1.02/6 0.32/3 0.27/2 0.29/6 0.30/2 0.25/6
7.56/3 9.02/3 9.18/3 9.38/3 10.58/3 11.15/3 11.26/3 12.24/3 12.37/3 13.01/3
0.16/4 1.06/4 0.16/3 0.20/3 1.20/5 0.17/4 0.11/4 0.58/4 0.13/6 0.24/7
13.17/3
0.16/8
4 [4053] SITNICKI, Mariusz 13.36 1.54/6 3.16/8 4.12/8 5.07/9 6.00/7 6.31/7 6.59/7 7.24/5 8.00/5 8.21/5
Indywidualny lubuskie 1.54/6 1.22/13 0.56/6 0.55/11 0.53/2 0.31/1* 0.28/4 0.25/1* 0.36/8 0.21/3
8.36/5 9.41/5 9.57/5 10.13/5 11.27/5 11.42/4 11.52/4 12.44/4 12.55/4 13.17/4
0.15/1* 1.05/3 0.16/3 0.16/1* 1.14/2 0.15/1* 0.10/1* 0.52/2 0.11/2 0.22/2
13.36/4
0.19/15
5 [4056] FANKIDEJSKI, Artur 13.41 1.47/4 2.49/4 3.39/4 4.18/4 5.38/5 6.11/4 6.40/4 7.08/4 7.39/4 8.02/4
UKS Włóczykij, Osiek 1.47/4 1.02/3 0.50/3 0.39/2 1.20/13 0.33/4 0.29/5 0.28/5 0.31/4 0.23/4
8.20/4 9.28/4 9.43/4 10.04/4 11.26/4 11.44/5 11.55/5 12.53/5 13.05/5 13.27/5
0.18/7 1.08/5 0.15/1* 0.21/4 1.22/6 0.18/5 0.11/4 0.58/4 0.12/3 0.22/2
13.41/5
0.14/1*
6 [4054] WŁODARCZYK, Łukasz 14.46 1.57/7 3.05/6 4.01/6 4.46/6 5.46/6 6.23/5 6.54/5 7.26/6 8.04/6 8.32/6
UKS Traper, Złocieniec 1.57/7 1.08/5 0.56/6 0.45/4 1.00/5 0.37/6 0.31/10 0.32/8 0.38/10 0.28/9
8.49/6 10.00/6 10.18/6 10.41/6 12.23/6 12.41/6 12.53/6 13.57/6 14.09/6 14.31/6
0.17/6 1.11/7 0.18/6 0.23/7 1.42/11 0.18/5 0.12/6 1.04/8 0.12/3 0.22/2
14.46/6
0.15/3
7 [4052] GOLINOWSKI, Paweł 15.06 1.43/3 2.52/5 3.47/5 4.36/5 5.34/4 6.27/6 6.56/6 8.00/8 8.36/8 9.00/8
Indywidualny Dolnośląskie 1.43/3 1.09/6 0.55/5 0.49/8 0.58/4 0.53/15 0.29/5 1.04/20 0.36/8 0.24/5
9.21/8 10.30/7 10.48/7 11.12/7 12.36/7 / 13.10/7 14.11/7 14.26/7 14.51/7
0.21/10 1.09/6 0.18/6 0.24/8 1.24/7 / / 1.01/6 0.15/10 0.25/9
15.06/7
0.15/3
8 [4070] DAMAZYN, Damian 15.19 2.13/13 3.28/11 4.41/12 5.29/11 6.33/10 7.11/9 7.41/9 8.08/9 8.38/9 9.08/9
JW1109 2.13/13 1.15/8 1.13/15 0.48/7 1.04/9 0.38/7 0.30/9 0.27/3 0.30/2 0.30/11
9.29/9 10.42/9 11.04/9 11.25/8 12.43/8 13.14/7 13.26/8 14.28/8 14.42/8 15.04/8
0.21/10 1.13/8 0.22/9 0.21/4 1.18/4 0.31/18 0.12/6 1.02/7 0.14/8 0.22/2
15.19/8
0.15/3
9 [4059] WOJCZYK, Sebastian 15.42 2.03/10 3.18/9 4.15/9 5.00/7 6.02/8 6.44/8 7.15/8 7.50/7 8.28/7 8.55/7
UKS Orientuś, Łódź 2.03/10 1.15/8 0.57/9 0.45/4 1.02/6 0.42/10 0.31/10 0.35/12 0.38/10 0.27/7
9.14/7 10.33/8 11.01/8 11.30/9 13.01/9 13.22/8 13.34/9 14.44/9 14.59/9 15.26/9
0.19/8 1.19/11 0.28/17 0.29/14 1.31/9 0.21/8 0.12/6 1.10/13 0.15/10 0.27/11
15.42/9
0.16/8
10 [4058] PATREJKO, Andrzej 16.23 1.57/7 3.06/7 4.02/7 5.01/8 6.03/9 7.26/10 7.55/10 8.26/10 9.01/10 9.57/11
UKS Azymut 45, Gdynia 1.57/7 1.09/6 0.56/6 0.59/15 1.02/6 1.23/19 0.29/5 0.31/7 0.35/6 0.56/19
10.12/10 11.28/10 11.54/10 12.19/10 13.49/10 14.07/9 14.19/10 15.26/10 15.39/10 16.06/10
0.15/1* 1.16/9 0.26/16 0.25/9 1.30/8 0.18/5 0.12/6 1.07/10 0.13/6 0.27/11
16.23/10
0.17/11
11 [4057] NOWAK, Paweł 17.50 2.16/14 3.34/12 4.36/11 5.35/12 6.49/12 7.36/12 8.14/12 8.59/12 9.40/12 10.08/12
UKS Orientuś, Łódź 2.16/14 1.18/10 1.02/11 0.59/15 1.14/11 0.47/12 0.38/16 0.45/17 0.41/13 0.28/9
10.27/11 11.58/11 12.21/11 12.52/11 14.41/11 15.07/10 15.21/11 16.42/11 17.00/11 17.32/11
0.19/8 1.31/14 0.23/12 0.31/18 1.49/15 0.26/16 0.14/12 1.21/17 0.18/16 0.32/18
17.50/11
0.18/14
12 [4061] IWANOWSKI, Dariusz 17.55 2.07/11 3.34/12 4.43/13 5.38/13 7.01/13 7.45/13 8.22/13 9.00/13 9.41/13 10.19/13
KOS BnO, Szczecin 2.07/11 1.27/15 1.09/13 0.55/11 1.23/16 0.44/11 0.37/15 0.38/14 0.41/13 0.38/15
10.40/12 12.15/12 12.39/12 13.09/12 14.53/12 15.16/11 15.33/12 16.49/12 17.05/12 17.35/12
0.21/10 1.35/15 0.24/13 0.30/16 1.44/13 0.23/12 0.17/16 1.16/15 0.16/13 0.30/15
17.55/12
0.20/17
13 [4060] NIKOŁAJUK, Bartosz 18.09 2.01/9 3.20/10 4.21/10 5.27/10 6.47/11 7.26/10 7.58/11 8.31/11 9.13/11 9.40/10
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.01/9 1.19/11 1.01/10 1.06/17 1.20/13 0.39/8 0.32/12 0.33/10 0.42/15 0.27/7
11.36/14 12.54/14 13.12/14 13.41/14 15.37/14 15.58/12 16.11/13 17.15/13 17.29/13 17.53/13
1.56/19 1.18/10 0.18/6 0.29/14 1.56/17 0.21/8 0.13/10 1.04/8 0.14/8 0.24/7
18.09/13
0.16/8
14 [4062] PIETRZAK, Patryk 18.47 2.19/15 3.44/14 5.02/14 5.56/14 7.19/14 8.07/14 8.46/14 9.27/14 10.07/14 10.38/14
HKS Azymut, Mochy 2.19/15 1.25/14 1.18/16 0.54/9 1.23/16 0.48/13 0.39/18 0.41/15 0.40/12 0.31/12
11.00/13 12.42/13 13.07/13 13.35/13 15.36/13 16.03/13 16.19/14 17.41/14 18.02/14 18.33/14
0.22/14 1.42/17 0.25/15 0.28/12 2.01/18 0.27/17 0.16/15 1.22/19 0.21/18 0.31/16
18.47/14
0.14/1*
15 [4055] SUCHENIA, Piotr 19.02 3.58/20 5.17/20 6.43/19 7.29/18 8.39/17 9.20/16 9.52/16 10.25/16 11.25/17 12.03/17
UKS Siódemka, Rumia 3.58/20 1.19/11 1.26/18 0.46/6 1.10/10 0.41/9 0.32/12 0.33/10 1.00/19 0.38/15
12.26/17 13.45/16 14.07/16 14.33/16 16.10/15 16.31/14 16.46/15 17.58/15 18.14/15 18.41/15
0.23/15 1.19/11 0.22/9 0.26/10 1.37/10 0.21/8 0.15/14 1.12/14 0.16/13 0.27/11
19.02/15
0.21/19
16 [4069] DURMAJ, Marcin 19.20 2.10/12 4.41/17 5.48/16 6.42/15 8.29/16 9.23/17 9.52/16 10.24/15 11.06/16 11.47/16
15.GBZ 2.10/12 2.31/20 1.07/12 0.54/9 1.47/18 0.54/16 0.29/5 0.32/8 0.42/15 0.41/17
12.08/16 13.56/17 14.24/17 14.54/17 16.40/16 17.01/15 17.14/16 18.23/16 18.38/16 19.03/16
0.21/10 1.48/19 0.28/17 0.30/16 1.46/14 0.21/8 0.13/10 1.09/11 0.15/10 0.25/9
19.20/16
0.17/11
17 [4071] URYGA, Sławomir 19.49 2.33/16 4.13/16 6.08/18 7.06/16 8.24/15 9.13/15 9.51/15 10.28/17 11.01/15 11.33/15
WKS Wawel, Kraków 2.33/16 1.40/18 1.55/20 0.58/14 1.18/12 0.49/14 0.38/16 0.37/13 0.33/5 0.32/13
11.57/15 13.33/15 13.57/15 14.24/15 16.44/17 17.09/16 17.26/17 18.47/17 19.03/17 19.32/17
0.24/16 1.36/16 0.24/13 0.27/11 2.20/19 0.25/14 0.17/16 1.21/17 0.16/13 0.29/14
19.49/17
0.17/11
18 [4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 21.06 3.07/18 4.41/17 5.50/17 7.30/19 8.50/18 10.01/18 10.36/18 11.24/18 12.17/18 12.54/18
15.GBZ 3.07/18 1.34/17 1.09/13 1.40/19 1.20/13 1.11/18 0.35/14 0.48/18 0.53/17 0.37/14
14.09/18 15.38/18 16.00/18 16.28/18 18.11/18 18.34/17 18.48/18 19.57/18 20.15/18 20.46/18
1.15/18 1.29/13 0.22/9 0.28/12 1.43/12 0.23/12 0.14/12 1.09/11 0.18/16 0.31/16
21.06/18
0.20/17
19 [4067] NIKONOWICZ, Grzegorz 24.42 2.34/17 4.03/15 5.27/15 7.14/17 9.54/19 10.58/19 11.37/19 12.18/19 13.17/19 /
GOSiR Lipowo 2.34/17 1.29/16 1.24/17 1.47/20 2.40/20 1.04/17 0.39/18 0.41/15 0.59/18 /
15.00/19 16.44/19 18.50/19 19.31/19 21.23/19 21.48/18 22.06/19 23.26/19 23.47/19 24.23/19
/ 1.44/18 2.06/20 0.41/20 1.52/16 0.25/14 0.18/18 1.20/16 0.21/18 0.36/19
24.42/19
0.19/15
20 [4068] MARSZAŁEK, Michał 27.05 3.11/19 5.01/19 6.45/20 8.05/20 10.12/20 11.45/20 12.40/20 13.32/20 14.39/20 15.31/19
UKS Azymut 45, Gdynia 3.11/19 1.50/19 1.44/19 1.20/18 2.07/19 1.33/20 0.55/20 0.52/19 1.07/20 0.52/18
15.57/20 18.14/20 18.53/20 19.31/19 22.30/20 23.18/19 23.39/20 25.27/20 25.53/20 26.33/20
0.26/17 2.17/20 0.39/19 0.38/19 2.59/20 0.48/19 0.21/19 1.48/20 0.26/20 0.40/20
27.05/20
0.32/20
[4066] PUSTKOWSKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 2.2km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-55 3-36 4-34 5-51 6-53 7-31 8-63 9-62 10-58
11-57 12-38 13-39 14-61 15-65 16-49 17-60 18-99
1 [4553] PLESIŃSKI, Mariusz 11.47 2.09/3 2.34/3 3.11/2 4.02/2 4.28/2 5.13/1* 5.35/1* 5.57/1* 6.22/1* 7.31/1*
Indywidualny Dolnośląskie 2.09/3 0.25/13 0.37/1* 0.51/1* 0.26/1* 0.45/1* 0.22/1* 0.22/2 0.25/1* 1.09/1*
7.50/1* 8.09/1* 8.53/1* 9.55/1* 10.06/1* 10.58/1* 11.11/1* 11.34/1* 11.47/1*
0.19/5 0.19/1* 0.44/1* 1.02/6 0.11/2 0.52/3 0.13/2 0.23/2 0.13/2
2 [4580] NOWAK, Jacek 11.56 2.01/1* 2.20/1* 3.05/1* 4.00/1* 4.27/1* 5.14/2 5.39/2 6.00/2 6.30/2 7.45/2
UKS Siódemka, Rumia 2.01/1* 0.19/1* 0.45/3 0.55/2 0.27/2 0.47/2 0.25/2 0.21/1* 0.30/9 1.15/2
8.01/2 8.20/2 9.11/2 10.06/2 10.17/2 11.05/2 11.16/2 11.40/2 11.56/2
0.16/1* 0.19/1* 0.51/5 0.55/2 0.11/2 0.48/1* 0.11/1* 0.24/5 0.16/8
3 [4554] FIEDOROWICZ, Szczepan 12.54 2.16/6 2.39/5 3.29/5 4.35/5 5.03/4 5.52/4 6.20/4 6.42/4 7.10/4 8.26/4
UKS Traper, Złocieniec 2.16/6 0.23/7 0.50/7 1.06/11 0.28/4 0.49/3 0.28/7 0.22/2 0.28/5 1.16/4
8.44/4 9.09/4 9.59/4 10.56/3 11.06/3 12.02/3 12.15/3 12.38/3 12.54/3
0.18/4 0.25/12 0.50/3 0.57/3 0.10/1* 0.56/6 0.13/2 0.23/2 0.16/8
4 [4568] SZMYT, Łukasz 13.24 2.19/8 2.40/6 3.38/8 4.35/5 5.03/4 5.54/5 6.22/5 6.48/5 7.17/5 8.36/5
HKS Azymut, Mochy 2.19/8 0.21/2 0.58/16 0.57/3 0.28/4 0.51/8 0.28/7 0.26/16 0.29/8 1.19/5
8.58/5 9.24/6 10.14/5 11.22/5 11.34/5 12.28/5 12.41/5 13.06/4 13.24/4
0.22/14 0.26/15 0.50/3 1.08/15 0.12/6 0.54/4 0.13/2 0.25/7 0.18/15
5 [4559] BANACH, Krzysztof 13.27 2.10/4 2.34/3 3.26/4 4.37/7 5.09/8 6.01/8 6.28/6 6.52/7 7.22/7 8.43/7
UMKS ORKAN, Ostróda 2.10/4 0.24/10 0.52/11 1.11/18 0.32/16 0.52/10 0.27/4 0.24/10 0.30/9 1.21/9
9.05/7 9.26/7 10.20/7 11.23/7 11.36/7 12.34/6 12.47/6 13.11/6 13.27/5
0.22/14 0.21/4 0.54/8 1.03/7 0.13/12 0.58/10 0.13/2 0.24/5 0.16/8
6 [4551] NOWAK, Remigiusz 13.28 2.06/2 2.28/2 3.12/3 4.13/3 4.40/3 5.31/3 5.57/3 6.19/3 6.44/3 8.03/3
KS Hades, Poznań 2.06/2 0.22/4 0.44/2 1.01/5 0.27/2 0.51/8 0.26/3 0.22/2 0.25/1* 1.19/5
8.31/3 8.53/3 9.46/3 11.01/4 11.14/4 12.11/4 12.26/4 13.07/5 13.28/6
0.28/20 0.22/6 0.53/7 1.15/17 0.13/12 0.57/9 0.15/14 0.41/23 0.21/22
7 [4556] FILIPIAK, Marek 13.42 2.17/7 2.40/6 3.30/6 4.34/4 5.05/6 6.00/7 6.28/6 6.51/6 7.21/6 8.41/6
KS Hades, Poznań 2.17/7 0.23/7 0.50/7 1.04/9 0.31/12 0.55/15 0.28/7 0.23/8 0.30/9 1.20/7
9.00/6 9.22/5 10.18/6 11.22/5 11.35/6 12.39/7 12.53/7 13.22/7 13.42/7
0.19/5 0.22/6 0.56/12 1.04/9 0.13/12 1.04/16 0.14/9 0.29/17 0.20/21
8 [4557] KREMPIŃSKI, Piotr 13.45 2.26/12 2.50/10 3.41/9 4.42/10 5.12/9 6.05/9 6.35/8 6.58/8 7.30/8 8.53/8
UKS Azymut, Pabianice 2.26/12 0.24/10 0.51/10 1.01/5 0.30/8 0.53/12 0.30/11 0.23/8 0.32/15 1.23/11
9.10/8 9.35/9 10.33/9 11.34/9 11.46/9 12.50/9 13.04/9 13.30/8 13.45/8
0.17/3 0.25/12 0.58/15 1.01/5 0.12/6 1.04/16 0.14/9 0.26/8 0.15/6
9 [4569] MARSZAŁEK, Waldemar 13.47 2.31/13 2.53/11 3.54/14 5.03/15 5.31/14 6.21/14 6.48/11 7.10/11 7.37/10 8.57/10
UKS Kometa, Gliwice 2.31/13 0.22/4 1.01/18 1.09/15 0.28/4 0.50/5 0.27/4 0.22/2 0.27/3 1.20/7
9.13/9 9.33/8 10.25/8 11.32/8 11.44/8 12.44/8 13.03/8 13.33/9 13.47/9
0.16/1* 0.20/3 0.52/6 1.07/12 0.12/6 1.00/12 0.19/23 0.30/20 0.14/4
10 [4577] KOWAL, Tomasz 13.55 2.21/11 2.54/12 3.42/10 4.40/9 5.25/12 6.14/11 6.44/9 7.06/9 7.34/9 8.56/9
12BZ 2.21/11 0.33/18 0.48/4 0.58/4 0.45/21 0.49/3 0.30/11 0.22/2 0.28/5 1.22/10
9.17/10 9.40/10 10.34/10 11.59/10 12.11/10 13.07/10 13.21/10 13.43/10 13.55/10
0.21/11 0.23/9 0.54/8 1.25/22 0.12/6 0.56/6 0.14/9 0.22/1* 0.12/1*
11 [4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz 14.18 2.35/19 3.14/21 4.37/21 5.50/21 6.21/21 7.11/21 7.38/18 8.03/19 8.31/18 9.46/16
HKS Azymut, Mochy 2.35/19 0.39/21 1.23/21 1.13/22 0.31/12 0.50/5 0.27/4 0.25/14 0.28/5 1.15/2
10.09/16 10.33/16 11.22/15 12.26/16 12.37/15 13.27/12 13.40/12 14.03/11 14.18/11
0.23/17 0.24/10 0.49/2 1.04/9 0.11/2 0.50/2 0.13/2 0.23/2 0.15/6
12 [4555] MOL, Krzysztof 14.23 2.32/15 2.55/13 3.47/12 4.49/11 5.19/10 6.11/10 6.45/10 7.09/10 7.42/11 9.08/11
HKS Azymut, Mochy 2.32/15 0.23/7 0.52/11 1.02/7 0.30/8 0.52/10 0.34/16 0.24/10 0.33/17 1.26/12
9.50/14 10.12/14 11.06/12 12.23/14 12.34/14 13.29/13 13.42/13 14.09/13 14.23/12
0.42/22 0.22/6 0.54/8 1.17/19 0.11/2 0.55/5 0.13/2 0.27/10 0.14/4
12 [4558] MIANOWSKI, Rafał 14.23 2.19/8 3.00/16 4.01/18 5.05/17 5.35/16 6.29/16 6.57/14 7.21/14 7.55/14 9.21/13
UNTS, Warszawa 2.19/8 0.41/22 1.01/18 1.04/9 0.30/8 0.54/14 0.28/7 0.24/10 0.34/20 1.26/12
9.41/12 10.10/13 11.07/13 12.11/11 12.23/11 13.25/11 13.38/11 14.07/12 14.23/12
0.20/8 0.29/21 0.57/14 1.04/9 0.12/6 1.02/15 0.13/2 0.29/17 0.16/8
14 [4563] POLEWKA, Tomasz 14.39 2.31/13 2.55/13 3.43/11 4.50/12 5.21/11 6.17/12 6.53/13 7.19/13 7.50/13 9.21/13
UKS Kometa, Gliwice 2.31/13 0.24/10 0.48/4 1.07/13 0.31/12 0.56/16 0.36/19 0.26/16 0.31/12 1.31/15
9.42/13 10.07/12 11.07/13 12.14/12 12.28/12 13.32/14 13.48/14 14.18/14 14.39/14
0.21/11 0.25/12 1.00/16 1.07/12 0.14/19 1.04/16 0.16/20 0.30/20 0.21/22
15 [4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert 14.45 2.32/15 3.01/17 3.55/16 5.04/16 5.37/17 6.35/17 7.06/15 7.32/15 8.05/15 9.41/15
UKS Orientuś, Łódź 2.32/15 0.29/16 0.54/13 1.09/15 0.33/19 0.58/18 0.31/13 0.26/16 0.33/17 1.36/19
10.02/15 10.31/15 11.32/16 12.24/15 12.37/15 13.43/15 13.58/15 14.26/15 14.45/15
0.21/11 0.29/21 1.01/17 0.52/1* 0.13/12 1.06/20 0.15/14 0.28/16 0.19/19
16 [4578] CZAPLA, Przemysław 14.50 2.41/22 3.03/19 3.52/13 4.55/13 5.25/12 6.18/13 6.51/12 7.16/12 7.47/12 9.15/12
WKS Wawel, Kraków 2.41/22 0.22/4 0.49/6 1.03/8 0.30/8 0.53/12 0.33/15 0.25/14 0.31/12 1.28/14
9.34/11 10.00/11 10.55/11 12.17/13 12.29/13 13.50/16 14.04/16 14.31/16 14.50/16
0.19/5 0.26/15 0.55/11 1.22/20 0.12/6 1.21/23 0.14/9 0.27/10 0.19/19
17 [4582] BORZYSZKOWSKI, Jacek 14.59 2.19/8 2.40/6 3.30/6 4.37/7 5.05/6 5.55/6 7.38/18 8.00/18 8.27/17 10.08/18
UKS Siódemka, Rumia 2.19/8 0.21/2 0.50/7 1.07/13 0.28/4 0.50/5 1.43/22 0.22/2 0.27/3 1.41/23
10.28/18 10.49/18 11.45/17 12.48/17 13.01/17 14.00/17 14.15/17 14.42/17 14.59/17
0.20/8 0.21/4 0.56/12 1.03/7 0.13/12 0.59/11 0.15/14 0.27/10 0.17/13
18 [4567] LEMAŃCZYK, Dariusz 15.10 2.36/20 3.02/18 3.56/17 5.08/18 5.40/18 6.41/18 7.13/16 7.48/16 8.19/16 9.53/17
PKO Harpagan, Gdańsk 2.36/20 0.26/15 0.54/13 1.12/19 0.32/16 1.01/19 0.32/14 0.35/23 0.31/12 1.34/18
10.16/17 10.44/17 11.49/18 12.48/17 13.01/17 14.07/18 14.24/18 14.54/18 15.10/18
0.23/17 0.28/17 1.05/22 0.59/4 0.13/12 1.06/20 0.17/21 0.30/20 0.16/8
19 [4564] DUDA, Tomasz 15.39 2.37/21 3.08/20 4.08/19 5.20/19 5.52/19 6.59/19 7.33/17 7.59/17 8.31/18 10.09/19
UKS Traper, Złocieniec 2.37/21 0.31/17 1.00/17 1.12/19 0.32/16 1.07/22 0.34/16 0.26/16 0.32/15 1.38/21
10.29/19 10.57/19 12.04/19 13.14/19 13.31/19 14.35/19 14.52/19 15.21/19 15.39/19
0.20/8 0.28/17 1.07/23 1.10/16 0.17/22 1.04/16 0.17/21 0.29/17 0.18/15
20 [4579] PRZYBYŁO, Tomasz 16.00 2.33/17 3.21/22 4.26/20 5.36/20 6.09/20 7.10/20 7.44/20 8.13/20 8.49/20 10.25/20
WKS Wawel, Kraków 2.33/17 0.48/23 1.05/20 1.10/17 0.33/19 1.01/19 0.34/16 0.29/21 0.36/21 1.36/19
10.47/20 11.16/20 12.19/20 13.43/20 13.56/20 15.02/20 15.16/20 15.43/20 16.00/20
0.22/14 0.29/21 1.03/20 1.24/21 0.13/12 1.06/20 0.14/9 0.27/10 0.17/13
21 [4560] JANAS, Sebastian 16.44 2.15/5 2.49/9 4.57/22 6.09/22 7.01/22 8.02/22 8.43/22 9.13/22 9.53/22 11.24/22
UKS Kometa, Gliwice 2.15/5 0.34/19 2.08/23 1.12/19 0.52/22 1.01/19 0.41/20 0.30/22 0.40/22 1.31/15
11.51/21 12.15/21 13.19/21 14.26/21 14.43/21 15.44/21 15.59/21 16.26/21 16.44/21
0.27/19 0.24/10 1.04/21 1.07/12 0.17/22 1.01/13 0.15/14 0.27/10 0.18/15
22 [4581] WÓJCIK, Grzegorz 16.49 2.33/17 2.58/15 3.54/14 5.00/14 5.31/14 6.28/15 8.25/21 8.49/21 9.22/21 10.54/21
WKS Wawel, Kraków 2.33/17 0.25/13 0.56/15 1.06/11 0.31/12 0.57/17 1.57/23 0.24/10 0.33/17 1.32/17
11.55/22 12.23/22 13.25/22 14.40/22 14.54/22 15.55/22 16.10/22 16.36/22 16.49/22
1.01/23 0.28/17 1.02/18 1.15/17 0.14/19 1.01/13 0.15/14 0.26/8 0.13/2
23 [4571] GIELEC, Artur 19.22 3.44/23 4.18/23 6.07/23 7.30/23 8.22/23 9.38/23 10.38/23 11.06/23 11.49/23 13.29/23
UKS Orientuś, Łódź 3.44/23 0.34/19 1.49/22 1.23/23 0.52/22 1.16/23 1.00/21 0.28/20 0.43/23 1.40/22
13.59/23 14.27/23 15.29/23 17.12/23 17.26/23 18.22/23 18.37/23 19.04/23 19.22/23
0.30/21 0.28/17 1.02/18 1.43/23 0.14/19 0.56/6 0.15/14 0.27/10 0.18/15
[4566] TRZASKO, Bogusław NKL-bPK 2.14/ 2.40/ 4.11/ 7.38/ 8.04/ 8.58/ 9.25/ 9.46/ 10.17/ 11.34/
PKO Harpagan, Gdańsk 2.14/ 0.26/ 1.31/ 3.27/ 0.26/ 0.54/ 0.27/ 0.21/ 0.31/ 1.17/
11.54/ 12.14/ 13.03/ 14.05/ 14.17/ / 15.24/ 15.50/ 16.05/
0.20/ 0.20/ 0.49/ 1.02/ 0.12/ / / 0.26/ 0.15/
[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł NKL-bPK 2.35/ 3.09/ 4.03/ 5.12/ 5.44/ 6.42/ 7.12/ 7.38/ / 9.44/
WKS Wawel, Kraków 2.35/ 0.34/ 0.54/ 1.09/ 0.32/ 0.58/ 0.30/ 0.26/ / /
10.06/ 10.35/ 11.31/ 12.33/ 12.47/ 13.41/ 13.57/ 14.27/ 14.48/
0.22/ 0.29/ 0.56/ 1.02/ 0.14/ 0.54/ 0.16/ 0.30/ 0.21/
[4561] KALSZTEIN, Karol DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4573] SZERLING, Michał DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
MKS Skarmat, Toruń / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 2.3km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-63 3-41 4-51 5-50 6-48 7-36 8-59 9-57 10-38
11-39 12-46 13-65 14-42 15-60 16-99
1 [5051] STASZAK, Artur 13.26 2.42/2 2.51/2 3.53/2 4.35/2 5.15/1* 6.11/1* 7.17/1* 7.49/1* 8.47/1* 9.09/1*
UNTS, Warszawa 2.42/2 0.09/1* 1.02/3 0.42/3 0.40/1* 0.56/5 1.06/4 0.32/1* 0.58/1* 0.22/2
10.01/1* 11.05/1* 11.27/1* 12.29/1* 12.43/1* 13.11/1* 13.26/1*
0.52/2 1.04/1* 0.22/1* 1.02/1* 0.14/2 0.28/9 0.15/3
2 [5053] PACHNIK, Dariusz 13.49 2.39/1* 2.49/1* 3.50/1* 4.33/1* 5.16/2 6.16/2 7.21/2 7.54/2 8.56/2 9.23/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.39/1* 0.10/6 1.01/2 0.43/4 0.43/4 1.00/12 1.05/3 0.33/2 1.02/3 0.27/10
10.15/2 11.20/2 11.50/2 12.56/2 13.09/2 13.33/2 13.49/2
0.52/2 1.05/2 0.30/14 1.06/4 0.13/1* 0.24/2 0.16/5
3 [5066] RYCERSKI, Bogdan 14.02 3.08/8 3.17/8 4.22/6 5.02/6 5.44/4 6.34/4 7.38/4 8.13/3 9.15/3 9.37/3
KS Artemis, Wrocław 3.08/8 0.09/1* 1.05/4 0.40/2 0.42/2 0.50/2 1.04/2 0.35/4 1.02/3 0.22/2
10.29/3 11.37/3 12.04/3 13.07/3 13.21/3 13.46/3 14.02/3
0.52/2 1.08/4 0.27/6 1.03/2 0.14/2 0.25/3 0.16/5
4 [5057] WITKOWSKI, Adam 14.14 2.49/3 3.00/3 4.00/3 4.39/3 5.34/3 6.23/3 7.25/3 8.29/4 9.29/4 9.51/4
UKS Azymut 45, Gdynia 2.49/3 0.11/10 1.00/1* 0.39/1* 0.55/14 0.49/1* 1.02/1* 1.04/18 1.00/2 0.22/2
10.39/4 11.44/4 12.10/4 13.26/4 13.40/4 14.00/4 14.14/4
0.48/1* 1.05/2 0.26/3 1.16/13 0.14/2 0.20/1* 0.14/1*
5 [5061] GORCZYCA, Jacek 14.42 2.57/5 3.06/4 4.11/4 5.00/4 5.47/6 6.44/6 7.52/5 8.30/5 9.37/5 9.58/5
KS Hades, Poznań 2.57/5 0.09/1* 1.05/4 0.49/10 0.47/8 0.57/7 1.08/5 0.38/9 1.07/7 0.21/1*
10.58/5 12.13/5 12.41/5 13.48/5 14.02/5 14.27/5 14.42/5
1.00/9 1.15/8 0.28/10 1.07/6 0.14/2 0.25/3 0.15/3
6 [5067] PARTTIMAA, Timo 14.59 3.03/6 3.15/6 4.22/6 5.11/8 6.03/8 6.57/8 8.08/8 8.45/8 9.52/8 10.17/8
Angelniemen Ankkuri 3.03/6 0.12/15 1.07/7 0.49/10 0.52/11 0.54/3 1.11/10 0.37/6 1.07/7 0.25/8
11.15/8 12.25/6 12.52/6 13.57/6 14.11/6 14.39/6 14.59/6
0.58/6 1.10/5 0.27/6 1.05/3 0.14/2 0.28/9 0.20/8
7 [5059] GORAL, Michał 15.11 3.06/7 3.16/7 4.22/6 5.06/7 5.53/7 6.51/7 8.02/7 8.39/7 9.44/7 10.11/7
AZS UMCS, Lublin 3.06/7 0.10/6 1.06/6 0.44/5 0.47/8 0.58/10 1.11/10 0.37/6 1.05/6 0.27/10
11.09/7 12.30/7 12.59/7 14.06/7 14.22/7 14.49/7 15.11/7
0.58/6 1.21/9 0.29/12 1.07/6 0.16/9 0.27/6 0.22/12
8 [5056] SŁOŃSKI, Marek 15.14 3.19/10 3.29/11 4.39/11 5.27/11 6.12/10 7.10/10 8.23/10 9.01/10 10.09/10 10.32/10
WKS Wawel, Kraków 3.19/10 0.10/6 1.10/11 0.48/7 0.45/6 0.58/10 1.13/12 0.38/9 1.08/9 0.23/6
11.30/10 12.42/8 13.08/8 14.14/8 14.28/8 14.55/8 15.14/8
0.58/6 1.12/6 0.26/3 1.06/4 0.14/2 0.27/6 0.19/7
9 [5070] MADELLA, Remo 15.24 3.16/9 3.25/9 4.34/9 5.24/9 6.08/9 7.05/9 8.14/9 8.52/9 10.03/9 10.27/9
REM MAPS 3.16/9 0.09/1* 1.09/9 0.50/13 0.44/5 0.57/7 1.09/7 0.38/9 1.11/11 0.24/7
11.28/9 12.42/8 13.08/8 14.18/9 14.34/9 15.01/9 15.24/9
1.01/11 1.14/7 0.26/3 1.10/10 0.16/9 0.27/6 0.23/13
10 [5055] URBANIAK, Krzysztof 15.26 2.56/4 3.07/5 4.16/5 5.01/5 5.46/5 6.43/5 7.53/6 8.30/5 9.38/6 10.00/6
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.56/4 0.11/10 1.09/9 0.45/6 0.45/6 0.57/7 1.10/9 0.37/6 1.08/9 0.22/2
11.00/6 12.44/10 13.11/10 14.20/10 14.36/10 15.05/10 15.26/10
1.00/9 1.44/15 0.27/6 1.09/9 0.16/9 0.29/11 0.21/11
11 [5062] SZTRANEK, Paweł 16.20 3.24/13 3.36/13 4.50/13 5.39/13 6.21/12 7.17/11 8.25/11 9.01/10 10.14/11 10.52/11
UKS Azymut, Pabianice 3.24/13 0.12/15 1.14/13 0.49/10 0.42/2 0.56/5 1.08/5 0.36/5 1.13/12 0.38/14
12.05/11 13.32/11 14.00/11 15.19/11 15.35/11 16.00/11 16.20/11
1.13/15 1.27/11 0.28/10 1.19/14 0.16/9 0.25/3 0.20/8
12 [5063] SZCZYGIEŁ, Marcin 16.55 3.27/14 3.38/14 4.57/14 5.47/14 6.39/13 7.42/13 8.57/13 9.37/13 10.52/13 11.22/12
WKS Śląsk, Wrocław 3.27/14 0.11/10 1.19/14 0.50/13 0.52/11 1.03/13 1.15/13 0.40/12 1.15/14 0.30/13
12.29/12 13.53/12 14.22/12 15.37/12 15.54/12 16.29/12 16.55/12
1.07/13 1.24/10 0.29/12 1.15/12 0.17/14 0.35/16 0.26/16
13 [5060] SZURYGA, Hubert 17.15 3.20/12 3.30/12 4.43/12 5.31/12 6.19/11 7.24/12 8.41/12 9.27/12 10.40/12 11.43/13
AZS UMCS, Lublin 3.20/12 0.10/6 1.13/12 0.48/7 0.48/10 1.05/15 1.17/14 0.46/15 1.13/12 1.03/18
12.46/13 14.29/13 14.56/13 16.09/13 16.25/13 16.55/13 17.15/13
1.03/12 1.43/14 0.27/6 1.13/11 0.16/9 0.30/12 0.20/8
14 [5072] LEDZION, Grzegorz 17.26 3.19/10 3.28/10 4.36/10 5.24/9 7.45/15 8.39/15 9.48/15 10.22/15 11.26/15 11.52/15
UKS Orientuś, Łódź 3.19/10 0.09/1* 1.08/8 0.48/7 2.21/18 0.54/3 1.09/7 0.34/3 1.04/5 0.26/9
12.48/14 14.54/15 15.19/14 16.27/14 16.42/14 17.12/14 17.26/14
0.56/5 2.06/17 0.25/2 1.08/8 0.15/8 0.30/12 0.14/1*
15 [5058] ZIELIŃSKI, Paweł 17.56 3.30/15 3.41/15 5.03/15 5.54/15 6.47/14 7.51/14 9.15/14 9.59/14 11.19/14 11.47/14
KS Hades, Poznań 3.30/15 0.11/10 1.22/15 0.51/15 0.53/13 1.04/14 1.24/15 0.44/13 1.20/15 0.28/12
12.58/15 14.47/14 15.19/14 16.40/15 17.00/15 17.33/15 17.56/15
1.11/14 1.49/16 0.32/15 1.21/15 0.20/16 0.33/15 0.23/13
16 [5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz 21.05 4.14/17 4.28/17 5.58/17 6.57/17 8.10/17 9.39/17 11.19/16 12.13/16 13.41/16 14.29/16
KOS BnO, Szczecin 4.14/17 0.14/17 1.30/16 0.59/16 1.13/17 1.29/18 1.40/16 0.54/16 1.28/16 0.48/16
15.47/16 17.29/16 18.04/16 19.48/16 20.08/16 20.40/16 21.05/16
1.18/16 1.42/13 0.35/16 1.44/18 0.20/16 0.32/14 0.25/15
17 [5065] WITKOWSKI, Zbigniew 21.22 4.10/16 4.21/16 5.56/16 6.55/16 8.00/16 9.22/16 11.31/17 12.15/17 13.59/17 14.37/17
Łódź 4.10/16 0.11/10 1.35/17 0.59/16 1.05/15 1.22/16 2.09/17 0.44/13 1.44/17 0.38/14
16.09/17 17.40/17 18.19/17 19.56/17 20.14/17 20.54/17 21.22/17
1.32/18 1.31/12 0.39/17 1.37/16 0.18/15 0.40/18 0.28/17
18 [5069] MAZUREK, Jan 27.06 5.14/18 5.28/18 8.02/18 9.37/18 10.45/18 12.10/18 14.51/18 15.52/18 17.50/18 18.41/18
Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji 5.14/18 0.14/17 2.34/18 1.35/18 1.08/16 1.25/17 2.41/18 1.01/17 1.58/18 0.51/17
20.06/18 22.51/18 23.48/18 25.31/18 26.01/18 26.38/18 27.06/18
1.25/17 2.45/18 0.57/18 1.43/17 0.30/18 0.37/17 0.28/17
[5068] NOWACKI, Zbigniew NKL-bPK 3.31/ 3.43/ 5.12/ 6.06/ 6.59/ 8.03/ 9.30/ 10.12/ 11.24/ 12.37/
Indywidualni Pomorskie 3.31/ 0.12/ 1.29/ 0.54/ 0.53/ 1.04/ 1.27/ 0.42/ 1.12/ 1.13/
13.44/ 15.15/ 15.48/ 17.07/ 17.23/ / 18.12/
1.07/ 1.31/ 0.33/ 1.19/ 0.16/ / /
[5054] MOSSAKOWSKI, Przemysław DNF / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
[5052] MICHALAK, Tomasz NKL 2.44/ 2.53/ 3.56/ 4.44/ 5.58/ 6.54/ 8.06/ 8.39/ 9.52/ 10.13/
UNTS, Warszawa 2.44/ 0.09/ 1.03/ 0.48/ 1.14/ 0.56/ 1.12/ 0.33/ 1.13/ 0.21/
11.11/ 12.04/ 12.31/ 13.32/ 13.47/ 14.12/ 14.28/
0.58/ 0.53/ 0.27/ 1.01/ 0.15/ 0.25/ 0.16/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 1.9km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-33 4-51 5-35 6-43 7-59 8-31 9-63 10-62
11-39 12-65 13-49 14-60 15-99
1 [5552] MŁYNARCZYK, Piotr 13.12 2.41/3 3.11/3 3.41/1* 4.48/1* 5.13/1* 6.18/1* 6.58/1* 7.36/1* 8.01/1* 8.33/1*
UKS Orientuś, Łódź 2.41/3 0.30/2 0.30/1* 1.07/3 0.25/3 1.05/1* 0.40/3 0.38/3 0.25/1* 0.32/1*
9.56/1* 11.16/1* 12.13/1* 12.27/1* 12.55/1* 13.12/1*
1.23/1* 1.20/3 0.57/1* 0.14/1* 0.28/1* 0.17/1*
2 [5553] WOŁOWCZYK, Marek 14.08 2.51/4 3.23/4 3.54/2 5.02/2 5.28/2 6.37/2 7.20/2 8.00/2 8.29/2 9.09/2
UNTS, Warszawa 2.51/4 0.32/3 0.31/2 1.08/4 0.26/4 1.09/3 0.43/4 0.40/4 0.29/4 0.40/5
10.36/2 11.53/2 13.00/2 13.16/2 13.47/2 14.08/2
1.27/2 1.17/2 1.07/4 0.16/2 0.31/4 0.21/4
3 [5551] NIESSNER, Piotr 14.21 2.40/2 3.09/2 4.39/5 5.41/4 6.03/4 7.08/3 7.47/3 8.24/3 8.50/3 9.23/3
WKS Wawel, Kraków 2.40/2 0.29/1* 1.30/8 1.02/1* 0.22/1* 1.05/1* 0.39/2 0.37/2 0.26/2 0.33/2
10.52/3 12.08/3 13.09/3 13.34/3 14.02/3 14.21/3
1.29/3 1.16/1* 1.01/2 0.25/8 0.28/1* 0.19/2
4 [5561] PARFIANOWICZ, Marcin 15.34 2.59/5 3.36/5 4.12/3 5.27/3 5.54/3 7.12/4 7.58/4 8.41/4 9.11/4 9.51/4
warszawa 2.59/5 0.37/5 0.36/3 1.15/5 0.27/5 1.18/5 0.46/5 0.43/5 0.30/5 0.40/5
11.25/4 12.52/4 14.09/4 14.28/4 15.03/4 15.34/4
1.34/6 1.27/7 1.17/7 0.19/4 0.35/8 0.31/8
5 [5556] PŁYTNIK, Stanisław 15.50 2.31/1* 3.03/1* 5.39/8 6.43/8 7.05/8 8.16/7 8.54/7 9.30/6 9.57/6 10.36/6
KOS BnO, Szczecin 2.31/1* 0.32/3 2.36/9 1.04/2 0.22/1* 1.11/4 0.38/1* 0.36/1* 0.27/3 0.39/4
12.08/6 13.34/7 14.36/5 14.58/5 15.30/6 15.50/5
1.32/4 1.26/6 1.02/3 0.22/7 0.32/5 0.20/3
5 [5559] PRYJMA, Tomasz 15.50 3.33/7 4.14/7 4.54/6 6.13/6 6.41/6 8.02/6 8.50/6 9.33/7 10.03/7 10.41/7
UNTS, Warszawa 3.33/7 0.41/8 0.40/6 1.19/6 0.28/6 1.21/6 0.48/7 0.43/5 0.30/5 0.38/3
12.13/7 13.33/6 14.41/7 14.59/6 15.29/5 15.50/5
1.32/4 1.20/3 1.08/5 0.18/3 0.30/3 0.21/4
7 [5555] WOŁEK, Andrzej 15.59 3.16/6 3.53/6 4.30/4 5.49/5 6.18/5 7.40/5 8.27/5 9.12/5 9.43/5 10.24/5
UNTS, Warszawa 3.16/6 0.37/5 0.37/4 1.19/6 0.29/7 1.22/7 0.47/6 0.45/7 0.31/8 0.41/8
12.02/5 13.27/5 14.40/6 15.00/7 15.33/7 15.59/7
1.38/7 1.25/5 1.13/6 0.20/5 0.33/6 0.26/6
8 [5554] CHACHURSKI, Ryszard 17.06 3.54/8 4.34/8 5.12/7 6.31/7 7.02/7 8.33/8 9.22/8 10.08/8 10.38/8 11.18/8
KU AZS WAT, Warszawa 3.54/8 0.40/7 0.38/5 1.19/6 0.31/8 1.31/9 0.49/8 0.46/8 0.30/5 0.40/5
12.57/8 14.27/8 15.44/8 16.04/8 16.38/8 17.06/8
1.39/8 1.30/8 1.17/7 0.20/5 0.34/7 0.28/7
9 [5560] DEPTULSKI, Tomasz 19.57 4.30/9 5.17/9 6.15/9 7.54/9 8.28/9 9.58/9 10.56/9 11.47/9 12.22/9 13.07/9
UNTS, Warszawa 4.30/9 0.47/9 0.58/7 1.39/9 0.34/9 1.30/8 0.58/9 0.51/9 0.35/9 0.45/9
15.12/9 16.48/9 18.17/9 18.42/9 19.24/9 19.57/9
2.05/9 1.36/9 1.29/9 0.25/8 0.42/9 0.33/9
[5558] KŁOS, Józef NKL-bPK 4.23/ 5.12/ 6.49/ 8.21/ / 10.38/ 11.38/ 12.30/ 13.06/ /
UKS Azymut, Pabianice 4.23/ 0.49/ 1.37/ 1.32/ / / 1.00/ 0.52/ 0.36/ /
16.04/ 18.07/ 19.35/ 20.12/ 20.52/ 21.18/
/ 2.03/ 1.28/ 0.37/ 0.40/ 0.26/
[5557] BĄCZEK, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
UKS Technik, Ruciane-Nida / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 2.0km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-36 5-35 6-43 7-59 8-40 9-62 10-39
11-65 12-49 13-60 14-99
1 [6061] ROUTSI, Jyrki 13.08 2.43/1* 3.35/1* 3.58/1* 4.51/1* 5.42/1* 6.46/1* 7.26/1* 8.00/1* 8.28/1* 9.53/1*
Suunnistusmatkat 2.43/1* 0.52/1* 0.23/2 0.53/3 0.51/1* 1.04/1* 0.40/2 0.34/1* 0.28/1* 1.25/2
11.05/1* 12.04/1* 12.19/1* 12.47/1* 13.08/1*
1.12/1* 0.59/3 0.15/2 0.28/2 0.21/3
2 [6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof 14.06 3.05/3 4.04/3 4.28/3 5.18/2 6.12/2 7.27/2 8.04/2 8.47/2 9.18/2 10.42/2
UMKS ORKAN, Ostróda 3.05/3 0.59/3 0.24/4 0.50/1* 0.54/2 1.15/3 0.37/1* 0.43/4 0.31/3 1.24/1*
11.54/2 12.49/2 13.15/2 13.43/2 14.06/2
1.12/1* 0.55/1* 0.26/5 0.28/2 0.23/5
3 [6051] KRYJOMSKI, Jerzy 14.54 3.06/4 4.02/2 4.25/2 5.23/3 6.24/3 7.38/3 8.23/3 9.05/3 9.35/3 11.03/3
KS Kościelec, Chrzanów 3.06/4 0.56/2 0.23/2 0.58/4 1.01/3 1.14/2 0.45/4 0.42/3 0.30/2 1.28/3
12.24/3 13.53/3 14.07/3 14.35/3 14.54/3
1.21/3 1.29/6 0.14/1* 0.28/2 0.19/2
4 [6053] LECH, Bogdan 16.54 3.04/2 4.19/4 4.38/4 5.29/4 7.31/5 9.04/5 9.47/5 10.27/5 10.59/5 13.09/4
UMKS ORKAN, Ostróda 3.04/2 1.15/6 0.19/1* 0.51/2 2.02/9 1.33/5 0.43/3 0.40/2 0.32/4 2.10/6
14.42/4 15.39/4 16.11/4 16.37/4 16.54/4
1.33/4 0.57/2 0.32/9 0.26/1* 0.17/1*
5 [6054] KROCHMAL, Grzegorz 17.22 3.43/5 4.48/5 5.13/5 6.20/5 7.25/4 8.44/4 9.33/4 10.21/4 10.56/4 13.16/5
KU AZS WAT, Warszawa 3.43/5 1.05/5 0.25/5 1.07/5 1.05/4 1.19/4 0.49/5 0.48/5 0.35/5 2.20/7
14.50/5 16.08/5 16.26/5 17.00/5 17.22/5
1.34/5 1.18/4 0.18/3 0.34/5 0.22/4
6 [6056] CEPURDEJ, Oleksandr 18.47 4.03/6 5.07/6 5.40/6 6.49/6 8.02/6 9.48/6 10.42/6 11.30/6 12.07/6 14.05/6
UKS Azymut 45, Gdynia 4.03/6 1.04/4 0.33/7 1.09/6 1.13/5 1.46/7 0.54/6 0.48/5 0.37/6 1.58/4
15.52/6 17.19/6 17.39/6 18.18/6 18.47/6
1.47/7 1.27/5 0.20/4 0.39/6 0.29/7
7 [6058] CZERKAWSKI, Wacław 21.00 4.35/7 5.57/7 6.31/7 7.55/7 9.22/7 10.58/7 12.02/7 13.04/7 13.46/7 15.52/7
UKS Sparta, Czyżowice 4.35/7 1.22/7 0.34/8 1.24/7 1.27/6 1.36/6 1.04/7 1.02/7 0.42/7 2.06/5
17.37/7 19.14/7 19.40/7 20.29/7 21.00/7
1.45/6 1.37/7 0.26/5 0.49/8 0.31/8
8 [6059] GALLA, Andrzej 23.02 4.51/8 6.17/8 6.49/8 8.26/8 9.54/8 11.52/8 12.56/8 13.58/8 14.47/8 17.07/8
HKS Azymut, Mochy 4.51/8 1.26/8 0.32/6 1.37/8 1.28/7 1.58/8 1.04/7 1.02/7 0.49/8 2.20/7
19.22/8 21.12/8 21.40/8 22.31/8 23.02/8
2.15/8 1.50/8 0.28/7 0.51/9 0.31/8
9 [6060] SIKORA, Tomasz 29.58 5.04/9 7.10/9 7.45/9 10.13/9 11.56/9 14.18/9 16.44/9 19.04/9 20.34/9 23.28/9
Indywidualni Zachodniopomorskie 5.04/9 2.06/9 0.35/9 2.28/9 1.43/8 2.22/9 2.26/9 2.20/9 1.30/9 2.54/9
26.07/9 28.20/9 28.48/9 29.31/9 29.58/9
2.39/9 2.13/9 0.28/7 0.43/7 0.27/6
[6052] DYZIO, Włodzimierz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[6062] GAWEL, Jiri DNF / / / / / / / / / /
Expres Czech Team / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 1.7km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-51 4-34 5-43 6-57 7-37 8-46 9-65 10-49
11-60 12-99
1 [6552] HORNIK, Zbigniew 11.18 2.28/1* 3.03/1* 4.21/1* 4.55/1* 5.57/1* 6.47/1* 7.19/1* 8.40/1* 9.09/1* 10.14/1*
LKO, Leszno 2.28/1* 0.35/1* 1.18/5 0.34/1* 1.02/1* 0.50/4 0.32/1* 1.21/1* 0.29/2 1.05/1*
10.31/1* 11.01/1* 11.18/1*
0.17/2 0.30/1* 0.17/1*
2 [6553] MISZEWSKI, Romuald 12.00 2.45/2 3.21/2 4.25/2 5.05/2 6.21/2 7.08/2 7.46/2 9.19/2 9.46/2 10.56/2
Indywidualni Pomorskie 2.45/2 0.36/3 1.04/1* 0.40/2 1.16/4 0.47/2 0.38/3 1.33/2 0.27/1* 1.10/3
11.12/2 11.42/2 12.00/2
0.16/1* 0.30/1* 0.18/2
3 [6561] RAILIMO, Matti 12.35 2.56/3 3.33/3 4.41/3 5.24/3 6.31/3 7.16/3 7.56/3 9.34/3 10.04/3 11.16/3
SOC Asikkala 2.56/3 0.37/4 1.08/2 0.43/5 1.07/3 0.45/1* 0.40/5 1.38/3 0.30/3 1.12/4
11.35/3 12.10/3 12.35/3
0.19/5 0.35/4 0.25/7
4 [6551] KROCHMAL, Andrzej 13.04 3.07/4 3.42/4 4.52/4 5.32/4 6.37/4 7.25/4 8.05/4 10.00/4 10.33/4 11.47/4
KOS Warszawa 3.07/4 0.35/1* 1.10/3 0.40/2 1.05/2 0.48/3 0.40/5 1.55/5 0.33/4 1.14/5
12.07/4 12.40/4 13.04/4
0.20/7 0.33/3 0.24/5
5 [6556] MIENTKI, Tadeusz 13.30 3.20/6 3.59/5 5.14/5 5.58/5 7.14/5 8.06/5 8.44/5 10.29/5 11.06/5 12.12/5
UMKS ORKAN, Ostróda 3.20/6 0.39/5 1.15/4 0.44/6 1.16/4 0.52/5 0.38/3 1.45/4 0.37/7 1.06/2
12.30/5 13.06/5 13.30/5
0.18/4 0.36/5 0.24/5
6 [6559] GACKOWSKI, Bogdan 14.28 3.18/5 4.02/6 5.35/6 6.21/6 7.41/6 8.35/6 9.11/6 11.16/6 11.52/6 13.07/6
PKO Harpagan, Gdańsk 3.18/5 0.44/8 1.33/8 0.46/8 1.20/7 0.54/6 0.36/2 2.05/10 0.36/6 1.15/6
13.28/6 14.06/6 14.28/6
0.21/8 0.38/8 0.22/3
7 [6555] WIERCIŃSKI, Piotr 14.40 3.25/7 4.09/7 5.36/7 6.24/7 7.44/7 8.43/7 9.28/7 11.24/7 11.59/7 13.24/7
MKS Metalowiec, Łódź 3.25/7 0.44/8 1.27/7 0.48/10 1.20/7 0.59/8 0.45/9 1.56/7 0.35/5 1.25/9
13.41/7 14.17/7 14.40/7
0.17/2 0.36/5 0.23/4
8 [6557] OLBRYCHT, Janusz 15.31 3.56/9 4.41/9 6.16/9 7.03/9 8.22/8 9.18/8 10.01/8 11.56/8 12.34/8 13.57/8
Indywidualny Mazowsze 3.56/9 0.45/10 1.35/9 0.47/9 1.19/6 0.56/7 0.43/7 1.55/5 0.38/8 1.23/8
14.18/8 15.05/8 15.31/8
0.21/8 0.47/10 0.26/8
9 [6562] HANSENS, Ferdinand 15.46 3.51/8 4.33/8 6.19/10 7.04/10 8.39/9 9.40/9 10.23/9 12.22/9 13.02/9 14.23/9
TuS Bramsche 3.51/8 0.42/7 1.46/11 0.45/7 1.35/10 1.01/9 0.43/7 1.59/9 0.40/9 1.21/7
14.42/9 15.19/9 15.46/9
0.19/5 0.37/7 0.27/9
10 [6558] PASZYŃSKI, Józef 16.31 4.05/11 4.46/10 6.06/8 6.48/8 8.50/11 10.05/11 10.53/11 12.49/10 13.30/10 15.03/10
UKS Orientuś, Łódź 4.05/11 0.41/6 1.20/6 0.42/4 2.02/11 1.15/11 0.48/10 1.56/7 0.41/10 1.33/10
15.24/10 16.03/10 16.31/10
0.21/8 0.39/9 0.28/10
11 [6560] SEEFELD, Karl-Heinz 17.39 3.56/9 4.50/11 6.25/11 7.20/11 8.48/10 9.53/10 10.46/10 13.22/11 14.04/11 15.52/11
OLV Uslar 3.56/9 0.54/11 1.35/9 0.55/11 1.28/9 1.05/10 0.53/11 2.36/11 0.42/11 1.48/11
16.16/11 17.03/11 17.39/11
0.24/11 0.47/10 0.36/11
[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan NKL-bPK 3.17/ 4.26/ 5.30/ 6.06/ 7.12/ 7.57/ 8.37/ 10.23/ 11.02/ 12.13/
PKO Harpagan, Gdańsk 3.17/ 1.09/ 1.04/ 0.36/ 1.06/ 0.45/ 0.40/ 1.46/ 0.39/ 1.11/
12.30/ / 13.26/
0.17/ / /
[] PARFIANOWICZ, Ludomir DNF / / / / / / / / / /
UNTS, Warszawa / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-51 3-53 4-63 5-59 6-45 7-39 8-65 9-42 10-60
11-99
1 [7052] JAKIELASZEK, Ryszard 14.04 2.40/1* 4.01/1* 5.04/1* 5.49/1* 6.59/1* 8.15/1* 9.46/1* 11.22/1* 12.32/1* 12.55/1*
MKS Skarmat, Toruń 2.40/1* 1.21/1* 1.03/1* 0.45/1* 1.10/2 1.16/1* 1.31/1* 1.36/1* 1.10/1* 0.23/2
13.38/1* 14.04/1*
0.43/2 0.26/1*
2 [7051] KMIECIŃSKI, Józef 18.35 3.44/3 5.18/2 6.34/2 7.23/2 8.28/2 10.06/2 13.23/2 15.13/2 17.08/2 17.27/2
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 3.44/3 1.34/2 1.16/2 0.49/2 1.05/1* 1.38/2 3.17/3 1.50/2 1.55/2 0.19/1*
18.08/2 18.35/2
0.41/1* 0.27/2
3 [7053] WOŹNIAK, Henryk 23.20 3.41/2 5.56/3 7.38/3 9.35/3 11.03/3 13.17/3 16.22/3 19.04/3 21.24/3 21.55/3
UMKS ORKAN, Ostróda 3.41/2 2.15/3 1.42/3 1.57/3 1.28/3 2.14/3 3.05/2 2.42/3 2.20/3 0.31/3
22.45/3 23.20/3
0.50/3 0.35/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 1.6km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-41 3-35 4-54 5-55 6-59 7-38 8-39 9-65 10-49
11-99
1 [7551] WASILEWSKI, Stanisław 14.16 2.17/1* 2.49/1* 3.17/1* 6.06/1* 6.53/1* 7.53/1* 9.13/1* 10.24/1* 12.02/1* 13.15/1*
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2.17/1* 0.32/1* 0.28/1* 2.49/3 0.47/1* 1.00/3 1.20/1* 1.11/1* 1.38/1* 1.13/1*
13.54/1* 14.16/1*
0.39/1* 0.22/1*
2 [7553] PAAVOLA, Vesa 18.13 4.34/2 5.14/2 5.55/2 7.43/2 8.53/2 9.25/2 11.35/2 13.20/2 15.25/2 16.59/2
Epilän Esa 4.34/2 0.40/2 0.41/2 1.48/1* 1.10/2 0.32/1* 2.10/2 1.45/2 2.05/2 1.34/2
17.47/2 18.13/2
0.48/2 0.26/2
3 [7552] TEPPO, Jaakko 24.40 7.28/3 8.29/3 9.19/3 11.12/3 12.28/3 13.18/3 15.46/3 17.55/3 20.49/3 23.00/3
Aron Haka 7.28/3 1.01/3 0.50/3 1.53/2 1.16/3 0.50/2 2.28/3 2.09/3 2.54/3 2.11/3
24.06/3 24.40/3
1.06/3 0.34/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80 1.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-41 3-54 4-63 5-56 6-65 7-49 8-60 9-99
1 [8051] PAAVOLA, Seppo 15.04 3.45/1* 4.48/1* 6.14/1* 8.09/1* 9.14/1* 11.15/1* 13.04/1* 13.36/1* 14.33/1* 15.04/1*
Epilän Esa 3.45/1* 1.03/1* 1.26/1* 1.55/1* 1.05/1* 2.01/1* 1.49/1* 0.32/1* 0.57/1* 0.31/1*
2 [8052] KALNINS, Andris 39.37 / 10.02/2 13.37/2 22.14/2 24.30/2 30.06/2 34.45/2 35.51/2 37.59/2 39.37/2
OK Seniors Riga / / 3.35/2 8.37/2 2.16/2 5.36/2 4.39/2 1.06/2 2.08/2 1.38/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M90 1.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-41 3-54 4-63 5-56 6-65 7-49 8-60 9-99
[9051] ZIELCZYŃSKI, Mieczysław DNF / / / / / / / / / /
Indywidualny Mazowsze / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-51 3-53 4-63 5-59 6-45 7-39 8-65 9-42 10-60
11-99
1 [208] PARFIANOWICZ, Adam 0b.PK 12.22 2.07/3 3.20/4 4.21/3 5.15/3 6.00/3 7.08/1* 8.33/1* 9.52/1* 11.08/1* 11.27/1*
Warszawa 2.07/3 1.13/4 1.01/2 0.54/6 0.45/1* 1.08/2 1.25/1* 1.19/1* 1.16/2 0.19/3
12.04/1* 12.22/1*
0.37/7 0.18/2
2 [214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 0b.PK 12.38 2.07/3 3.18/3 4.17/2 4.57/1* 5.50/1* 7.24/3 8.51/2 10.24/2 11.37/2 11.54/2
Warszawa 2.07/3 1.11/1* 0.59/1* 0.40/1* 0.53/2 1.34/6 1.27/2 1.33/4 1.13/1* 0.17/1*
12.23/2 12.38/2
0.29/4 0.15/1*
3 [207] RUTKOWSKI, Remigiusz 0b.PK 17.01 3.16/6 4.39/6 6.21/6 7.19/6 8.27/6 10.28/6 12.20/6 14.00/6 15.41/3 15.59/6
UKS Siódemka, Rumia 3.16/6 1.23/7 1.42/7 0.58/8 1.08/8 2.01/9 1.52/5 1.40/6 1.41/4 0.18/2
16.35/6 17.01/6
0.36/6 0.26/8
4 [206] RYGIEL, Ryszard 0b.PK 17.37 6.01/10 7.12/9 8.19/7 9.04/7 10.02/7 11.09/7 13.02/7 14.38/7 15.59/4 16.49/7
WKS Wawel, Kraków 6.01/10 1.11/1* 1.07/4 0.45/4 0.58/5 1.07/1* 1.53/6 1.36/5 1.21/3 0.50/8
17.16/7 17.37/7
0.27/2 0.21/5
5 [216] GOŚCINIAK, Karolina 0b.PK 22.14 6.30/11 8.12/11 9.56/11 10.51/10 11.54/9 13.45/9 16.20/9 18.41/9 20.40/5 21.06/9
UKS Arkady, Raszków 6.30/11 1.42/8 1.44/8 0.55/7 1.03/7 1.51/8 2.35/9 2.21/10 1.59/5 0.26/5
21.45/9 22.14/9
0.39/8 0.29/9
6 [218] EMILEWICZ, Irena 0b.PK 25.24 3.45/8 6.26/8 8.53/9 12.18/11 14.07/11 16.19/11 19.06/11 21.28/10 23.39/6 24.03/10
WKS Wawel, Kraków 3.45/8 2.41/11 2.27/12 3.25/13 1.49/11 2.12/11 2.47/10 2.22/11 2.11/6 0.24/4
24.52/10 25.24/10
0.49/11 0.32/12
7 [221] CHACHURSKA, Magdalena 0b.PK 26.28 4.12/9 6.24/7 8.46/8 10.11/8 12.02/10 14.39/10 18.46/10 21.38/11 24.14/7 24.45/11
KU AZS WAT 4.12/9 2.12/9 2.22/11 1.25/11 1.51/12 2.37/12 4.07/12 2.52/12 2.36/8 0.31/7
25.58/11 26.28/11
1.13/12 0.30/10
8 [219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna 0b.PK 27.04 7.48/13 10.00/12 12.06/12 13.27/12 15.05/12 17.10/12 20.34/12 22.53/12 25.19/8 25.45/12
HKS Azymut, Mochy 7.48/13 2.12/9 2.06/10 1.21/10 1.38/10 2.05/10 3.24/11 2.19/9 2.26/7 0.26/5
26.33/12 27.04/12
0.48/10 0.31/11
9 [205] SOCHA, Stanisław 0b.PK 41.55 6.31/12 10.19/13 14.11/13 16.33/13 19.58/13 23.42/13 29.19/13 33.10/13 37.56/9 39.10/13
Indywidualnie 6.31/12 3.48/12 3.52/13 2.22/12 3.25/13 3.44/13 5.37/13 3.51/13 4.46/9 1.14/9
40.48/13 41.55/13
1.38/13 1.07/13
10 [215] KACZYŃSKA, Ewelina 1b.PK 13.08 2.32/5 3.54/5 4.56/5 5.46/5 6.41/4 7.59/4 9.29/4 10.58/4 / 12.21/3
PKO Harpagan, Gdańsk 2.32/5 1.22/6 1.02/3 0.50/5 0.55/4 1.18/4 1.30/3 1.29/3 / /
12.48/3 13.08/3
0.27/2 0.20/4
11 [1480] GOŁACKI, Piotr 1b.PK 13.38 1.43/1* 3.00/1* 4.16/1* 4.58/2 5.51/2 7.13/2 9.03/3 10.49/3 / 12.43/4
UKS Orientuś, Łódź 1.43/1* 1.17/5 1.16/5 0.42/2 0.53/2 1.22/5 1.50/4 1.46/7 / /
13.15/4 13.38/4
0.32/5 0.23/7
12 [204] SUCHENIA, Iwona 1b.PK 13.41 2.01/2 3.13/2 4.39/4 5.22/4 6.59/5 8.14/5 10.35/5 11.58/5 / 12.56/5
RUNPASSION.PL 2.01/2 1.12/3 1.26/6 0.43/3 1.37/9 1.15/3 2.21/8 1.23/2 / /
13.22/5 13.41/5
0.26/1* 0.19/3
13 [203] SZOTA, Katarzyna 1b.PK 19.39 3.21/7 7.47/10 9.33/10 10.42/9 11.44/8 13.25/8 15.22/8 17.10/8 / 18.34/8
WKS Wawel, Kraków 3.21/7 4.26/13 1.46/9 1.09/9 1.02/6 1.41/7 1.57/7 1.48/8 / /
19.18/8 19.39/8
0.44/9 0.21/5
[201] WAŚKO, Donata DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[202] WAŚKO, Bogna DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
[] KUSOWSKI, Andrzej DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan, Gdańsk / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W10 1.2km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-41 3-54 4-63 5-56 6-46 7-61 8-65 9-49 10-60
11-99
1 [1004] JANAS, Agnieszka 9.02 1.14/2 2.38/2 3.45/2 4.21/1* 5.12/1* 5.59/1* 6.24/1* 6.40/1* 7.50/1* 8.07/1*
UKS Kometa, Gliwice 1.14/2 1.24/2 1.07/1* 0.36/1* 0.51/1* 0.47/2 0.25/2 0.16/2 1.10/1* 0.17/5
8.44/1* 9.02/1*
0.37/12 0.18/1*
2 [1001] KACZYŃSKA, Amelia 9.56 1.10/1* 2.25/1* 3.35/1* 4.56/2 6.14/2 6.56/2 7.20/2 7.34/2 8.55/2 9.08/2
PKO Harpagan, Gdańsk 1.10/1* 1.15/1* 1.10/2 1.21/10 1.18/4 0.42/1* 0.24/1* 0.14/1* 1.21/2 0.13/1*
9.38/2 9.56/2
0.30/4 0.18/1*
3 [1014] WEJTKO, Paula 12.17 1.21/4 3.24/3 4.39/3 5.25/3 6.24/3 7.39/3 8.57/3 9.18/3 10.49/3 11.19/3
UMKS, Kwidzyn 1.21/4 2.03/8 1.15/3 0.46/4 0.59/2 1.15/10 1.18/16 0.21/9 1.31/4 0.30/12
11.53/3 12.17/3
0.34/7 0.24/9
4 [1005] MARCINIAK, Alicja 13.16 1.30/7 3.31/6 5.24/5 6.08/4 7.29/4 8.40/4 9.26/4 9.48/4 11.53/4 12.23/4
UMKS, Kwidzyn 1.30/7 2.01/6 1.53/9 0.44/3 1.21/5 1.11/8 0.46/11 0.22/10 2.05/13 0.30/12
12.52/4 13.16/4
0.29/2 0.24/9
5 [1011] GORZELNIAK, Maja 14.07 1.40/8 3.29/5 6.49/10 7.35/7 9.13/6 10.21/6 10.56/6 11.14/6 13.02/6 13.15/5
HKS Azymut, Mochy 1.40/8 1.49/3 3.20/14 0.46/4 1.38/8 1.08/5 0.35/7 0.18/4 1.48/10 0.13/1*
13.45/5 14.07/5
0.30/4 0.22/4
6 [1017] PRZYBYŁO, Julia 14.11 2.32/15 4.33/12 6.25/7 7.19/6 8.31/5 9.41/5 10.27/5 10.49/5 12.51/5 13.17/6
WKS Wawel, Kraków 2.32/15 2.01/6 1.52/7 0.54/7 1.12/3 1.10/7 0.46/11 0.22/10 2.02/12 0.26/8
13.47/6 14.11/6
0.30/4 0.24/9
7 [1007] OLIINYK, Arina 15.34 2.24/14 4.22/9 6.25/7 8.36/9 10.01/8 11.00/8 11.48/8 12.12/8 13.55/7 14.30/7
WKS Wawel, Kraków 2.24/14 1.58/5 2.03/11 2.11/14 1.25/6 0.59/3 0.48/13 0.24/12 1.43/5 0.35/15
15.06/7 15.34/7
0.36/10 0.28/14
8 [1009] PRZYWORSKA, Barbara 15.36 1.20/3 3.25/4 5.13/4 7.18/5 9.40/7 10.40/7 11.07/7 11.23/7 14.06/8 14.32/8
HKS Azymut, Mochy 1.20/3 2.05/9 1.48/6 2.05/13 2.22/12 1.00/4 0.27/4 0.16/2 2.43/16 0.26/8
15.14/8 15.36/8
0.42/15 0.22/4
9 [1016] WALAŚ, Emilia 16.12 1.23/5 5.37/13 9.02/14 9.41/12 11.08/9 12.20/9 12.54/9 13.18/9 15.01/9 15.16/9
WKS Wawel, Kraków 1.23/5 4.14/15 3.25/15 0.39/2 1.27/7 1.12/9 0.34/6 0.24/12 1.43/5 0.15/3
15.50/9 16.12/9
0.34/7 0.22/4
10 [1003] OSAK, Zuzanna 17.11 2.13/13 5.53/14 7.51/12 8.58/10 11.09/10 12.40/10 13.23/10 13.43/10 15.57/10 16.13/10
UKS Traper, Złocieniec 2.13/13 3.40/13 1.58/10 1.07/9 2.11/11 1.31/14 0.43/10 0.20/7 2.14/14 0.16/4
16.49/10 17.11/10
0.36/10 0.22/4
11 [1008] BISKUPSKA, Maria 17.57 2.08/11 7.52/15 9.25/15 11.17/15 13.04/13 14.19/12 14.45/11 15.05/11 16.27/11 17.04/11
WKS Wawel, Kraków 2.08/11 5.44/16 1.33/5 1.52/12 1.47/10 1.15/10 0.26/3 0.20/7 1.22/3 0.37/16
17.33/11 17.57/11
0.29/2 0.24/9
12 [1012] FANKIDEJSKA, Julia 18.34 2.09/12 4.04/8 8.36/13 9.28/11 12.50/12 13.58/11 14.48/12 15.06/12 17.20/12 17.44/12
UKS Włóczykij, Osiek 2.09/12 1.55/4 4.32/16 0.52/6 3.22/13 1.08/5 0.50/14 0.18/4 2.14/14 0.24/7
18.11/12 18.34/12
0.27/1* 0.23/8
13 [1006] OLIINYK, Hanna 20.21 5.53/16 9.56/16 11.28/16 13.19/16 14.57/15 16.20/14 16.52/14 17.11/14 18.54/14 19.17/13
WKS Wawel, Kraków 5.53/16 4.03/14 1.32/4 1.51/11 1.38/8 1.23/12 0.32/5 0.19/6 1.43/5 0.23/6
19.52/13 20.21/13
0.35/9 0.29/16
14 [1015] WALAŚ, Olga 20.27 1.24/6 3.47/7 5.39/6 10.16/13 14.32/14 16.04/13 16.39/13 17.10/13 18.53/13 19.21/14
WKS Wawel, Kraków 1.24/6 2.23/10 1.52/7 4.37/16 4.16/15 1.32/15 0.35/7 0.31/16 1.43/5 0.28/11
20.02/14 20.27/14
0.41/14 0.25/13
15 [1013] DOBRZYŃSKA, Nina 21.21 1.52/9 4.32/11 6.42/9 11.13/14 15.35/16 17.03/15 17.42/15 18.08/15 19.51/15 20.23/15
HKS Azymut, Mochy 1.52/9 2.40/12 2.10/12 4.31/15 4.22/16 1.28/13 0.39/9 0.26/15 1.43/5 0.32/14
21.00/15 21.21/15
0.37/12 0.21/3
16 [1010] GUMULA, Weronika 22.08 1.52/9 4.23/10 7.14/11 8.19/8 12.13/11 17.05/16 17.55/16 18.20/16 20.12/16 20.39/16
WKS Wawel, Kraków 1.52/9 2.31/11 2.51/13 1.05/8 3.54/14 4.52/16 0.50/14 0.25/14 1.52/11 0.27/10
21.40/16 22.08/16
1.01/16 0.28/14
[1002] TRZASKO, Martyna NKL-bPK 1.25/ 5.23/ 6.36/ 7.19/ 10.48/ 11.35/ 13.09/ 13.32/ 15.26/ /
PKO Harpagan, Gdańsk 1.25/ 3.58/ 1.13/ 0.43/ 3.29/ 0.47/ 1.34/ 0.23/ 1.54/ /
16.07/ 16.25/
/ 0.18/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W12 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-51 3-53 4-63 5-59 6-45 7-39 8-65 9-42 10-60
11-99
1 [1205] HETNAR, Oliwia 11.14 1.42/1* 2.44/1* 3.42/1* 4.20/1* 5.04/1* 6.26/2 7.38/1* 9.16/1* 10.22/1* 10.35/1*
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.42/1* 1.02/1* 0.58/2 0.38/2 0.44/6 1.22/14 1.12/2 1.38/14 1.06/1* 0.13/2
10.58/1* 11.14/1*
0.23/2 0.16/4
2 [1204] NIKOŁAJUK, Martyna 11.33 1.58/4 3.12/3 4.07/3 4.49/3 5.26/3 6.29/3 7.47/3 9.16/1* 10.30/2 10.44/2
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.58/4 1.14/7 0.55/1* 0.42/9 0.37/1* 1.03/1* 1.18/3 1.29/3 1.14/5 0.14/3
11.14/2 11.33/2
0.30/10 0.19/16
3 [1203] DUDA, Kornelia 11.47 1.48/2 2.53/2 3.51/2 4.31/2 5.15/2 6.25/1* 7.46/2 9.26/3 10.39/3 10.58/3
UKS Traper, Złocieniec 1.48/2 1.05/3 0.58/2 0.40/3 0.44/6 1.10/3 1.21/4 1.40/16 1.13/3 0.19/16
11.29/3 11.47/3
0.31/13 0.18/9
4 [1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena 12.27 2.05/11 3.15/4 4.22/5 5.03/4 5.44/4 6.56/4 8.22/4 10.03/4 11.19/4 11.35/4
HKS Azymut, Mochy 2.05/11 1.10/4 1.07/9 0.41/6 0.41/2 1.12/5 1.26/6 1.41/17 1.16/7 0.16/8
12.12/4 12.27/4
0.37/29 0.15/2
5 [1208] HEBDA, Julia 13.00 2.32/20 3.42/14 4.45/10 5.26/8 6.20/8 7.33/9 9.10/9 10.32/6 11.57/7 12.13/7
KS Kościelec, Chrzanów 2.32/20 1.10/4 1.03/7 0.41/6 0.54/13 1.13/7 1.37/11 1.22/1* 1.25/16 0.16/8
12.42/6 13.00/5
0.29/7 0.18/9
6 [1210] PODGÓRSKA, Gabriela 13.01 2.53/27 3.56/16 4.57/14 5.37/13 6.20/8 7.28/8 8.54/6 10.30/5 11.52/6 12.12/6
KS Kościelec, Chrzanów 2.53/27 1.03/2 1.01/5 0.40/3 0.43/4 1.08/2 1.26/6 1.36/9 1.22/10 0.20/20
12.44/7 13.01/6
0.32/17 0.17/7
6 [1217] BISKUPSKA, Małgorzata 13.01 2.06/12 3.19/8 4.40/8 5.17/6 6.02/5 7.20/5 8.51/5 10.33/7 11.48/5 12.07/5
WKS Wawel, Kraków 2.06/12 1.13/6 1.21/16 0.37/1* 0.45/8 1.18/9 1.31/9 1.42/19 1.15/6 0.19/16
12.39/5 13.01/6
0.32/17 0.22/27
8 [1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna 13.05 1.59/5 3.15/4 4.25/6 5.05/5 6.09/6 7.21/6 9.00/7 10.47/9 12.00/8 12.16/8
UMKS, Kwidzyn 1.59/5 1.16/8 1.10/11 0.40/3 1.04/23 1.12/5 1.39/15 1.47/20 1.13/3 0.16/8
12.45/8 13.05/8
0.29/7 0.20/22
9 [1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena 13.15 2.06/12 4.12/21 5.30/19 6.21/19 7.04/17 8.31/17 9.40/12 11.16/13 12.27/11 12.39/9
UKS Traper, Złocieniec 2.06/12 2.06/26 1.18/15 0.51/18 0.43/4 1.27/19 1.09/1* 1.36/9 1.11/2 0.12/1*
13.00/9 13.15/9
0.21/1* 0.15/2
10 [1201] WYSOCKA, Michalina 13.24 2.02/8 3.18/7 4.17/4 5.55/15 6.37/13 7.58/12 9.32/10 11.03/10 12.26/10 12.40/11
MKS MOS, Wrocław 2.02/8 1.16/8 0.59/4 1.38/30 0.42/3 1.21/12 1.34/10 1.31/5 1.23/12 0.14/3
13.05/10 13.24/10
0.25/3 0.19/16
11 [1219] GORZELNIAK, Zofia 13.26 2.32/20 4.07/20 5.10/17 5.54/14 6.50/15 8.08/14 9.36/11 11.06/11 12.25/9 12.39/9
HKS Azymut, Mochy 2.32/20 1.35/19 1.03/7 0.44/11 0.56/18 1.18/9 1.28/8 1.30/4 1.19/8 0.14/3
13.08/11 13.26/11
0.29/7 0.18/9
12 [1211] TRELA, Wanessa 13.33 1.59/5 3.15/4 4.37/7 5.23/7 6.16/7 7.27/7 9.04/8 10.45/8 12.36/12 12.50/12
UKS Traper, Złocieniec 1.59/5 1.16/8 1.22/17 0.46/15 0.53/11 1.11/4 1.37/11 1.41/17 1.51/28 0.14/3
13.17/12 13.33/12
0.27/5 0.16/4
13 [1223] BOHNE, Amelia 13.49 1.56/3 3.32/10 4.44/9 5.30/9 6.25/10 7.48/10 9.40/12 11.12/12 12.36/12 12.57/13
HKS Azymut, Mochy 1.56/3 1.36/20 1.12/14 0.46/15 0.55/15 1.23/15 1.52/20 1.32/7 1.24/13 0.21/22
13.30/13 13.49/13
0.33/23 0.19/16
14 [1222] PATEREK, Hanna 13.56 2.04/10 3.36/11 4.46/11 5.30/9 6.39/14 8.20/15 9.57/16 11.23/14 12.49/14 13.06/14
HKS Azymut, Mochy 2.04/10 1.32/18 1.10/11 0.44/11 1.09/24 1.41/23 1.37/11 1.26/2 1.26/17 0.17/12
13.38/14 13.56/14
0.32/17 0.18/9
15 [1224] WAŚKO, Anna 13.57 2.27/19 3.45/15 4.53/13 5.34/11 6.30/11 7.54/11 9.52/15 11.31/15 12.51/15 13.07/15
UKS Arkady, Raszków 2.27/19 1.18/12 1.08/10 0.41/6 0.56/18 1.24/16 1.58/22 1.39/15 1.20/9 0.16/8
13.38/14 13.57/15
0.31/13 0.19/16
16 [1209] ROMBEL, Gabriela 14.17 2.14/15 3.39/12 5.01/15 6.12/16 7.02/16 8.44/18 10.07/17 11.44/17 13.06/16 13.24/16
UMKS, Kwidzyn 2.14/15 1.25/15 1.22/17 1.11/26 0.50/10 1.42/24 1.23/5 1.37/13 1.22/10 0.18/15
13.58/16 14.17/16
0.34/26 0.19/16
17 [1212] MARCINIAK, Klaudia 14.27 2.21/17 3.41/13 4.51/12 5.35/12 6.35/12 8.01/13 9.41/14 11.35/16 13.11/17 13.34/17
UMKS, Kwidzyn 2.21/17 1.20/13 1.10/11 0.44/11 1.00/20 1.26/18 1.40/16 1.54/23 1.36/21 0.23/27
14.06/17 14.27/17
0.32/17 0.21/24
18 [1207] GROCHAL, Nina 14.45 2.02/8 3.28/9 5.04/16 6.31/20 7.26/19 8.51/19 10.39/19 12.10/18 13.34/18 13.55/18
KS Kościelec, Chrzanów 2.02/8 1.26/16 1.36/26 1.27/28 0.55/15 1.25/17 1.48/19 1.31/5 1.24/13 0.21/22
14.28/18 14.45/18
0.33/23 0.17/7
19 [1236] KLIMCZAK, Oksana 15.01 2.44/25 4.06/19 5.33/20 6.18/17 7.11/18 8.29/16 10.22/18 12.13/19 13.51/19 14.11/19
UKS Siódemka, Rumia 2.44/25 1.22/14 1.27/20 0.45/14 0.53/11 1.18/9 1.53/21 1.51/21 1.38/25 0.20/20
14.43/19 15.01/19
0.32/17 0.18/9
20 [1215] WÓJTOWICZ, Hanna 15.24 2.32/20 4.12/21 5.45/22 6.32/21 7.34/20 9.02/20 10.42/20 12.36/20 14.08/20 14.35/20
UNTS, Warszawa 2.32/20 1.40/21 1.33/25 0.47/17 1.02/21 1.28/20 1.40/16 1.54/23 1.32/20 0.27/30
15.06/20 15.24/20
0.31/13 0.18/9
21 [1229] SEWERYN, Weronika 15.51 2.55/28 4.12/21 5.37/21 6.20/18 7.39/21 9.17/21 11.35/22 13.11/22 14.42/21 14.57/21
HKS Azymut, Mochy 2.55/28 1.17/11 1.25/19 0.43/10 1.19/27 1.38/22 2.18/27 1.36/9 1.31/18 0.15/7
15.33/21 15.51/21
0.36/28 0.18/9
22 [1226] DEPTA, Helena 16.03 2.39/24 4.58/26 6.27/26 7.22/25 8.17/24 9.38/22 11.20/21 12.55/21 14.48/22 15.07/22
WKS Wawel, Kraków 2.39/24 2.19/27 1.29/22 0.55/20 0.55/15 1.21/12 1.42/18 1.35/8 1.53/29 0.19/16
15.42/22 16.03/22
0.35/27 0.21/24
23 [1232] WITKOWSKA, Agata 17.23 2.24/18 4.04/18 5.49/23 6.44/23 8.12/23 10.03/24 12.11/23 14.32/23 16.12/23 16.29/23
Łódź 2.24/18 1.40/21 1.45/28 0.55/20 1.28/28 1.51/29 2.08/24 2.21/28 1.40/27 0.17/12
17.01/23 17.23/23
0.32/17 0.22/27
24 [1213] RYCHŁOWSKA, Julia 17.36 2.00/7 7.27/30 8.28/29 9.57/29 10.43/29 11.59/29 13.36/28 15.12/26 16.36/25 16.53/24
KS Kościelec, Chrzanów 2.00/7 5.27/32 1.01/5 1.29/29 0.46/9 1.16/8 1.37/11 1.36/9 1.24/13 0.17/12
17.20/24 17.36/24
0.27/5 0.16/4
25 [1221] IWANOWSKA, Michalina 17.53 2.13/14 4.00/17 5.28/18 6.34/22 9.19/26 11.01/26 13.16/25 15.08/25 16.39/26 17.00/25
KOS BnO, Szczecin 2.13/14 1.47/25 1.28/21 1.06/25 2.45/33 1.42/24 2.15/26 1.52/22 1.31/18 0.21/22
17.31/25 17.53/25
0.31/13 0.22/27
26 [1227] MARSZAŁEK, Marta 17.56 2.38/23 4.18/24 5.50/24 6.50/24 8.06/22 9.49/23 12.23/24 14.51/24 16.28/24 17.04/26
UKS Azymut 45, Gdynia 2.38/23 1.40/21 1.32/23 1.00/23 1.16/26 1.43/26 2.34/28 2.28/29 1.37/24 0.36/33
17.37/26 17.56/26
0.33/23 0.19/16
27 [1216] WOJCZYK, Zofia 18.08 2.19/16 5.28/28 7.00/28 8.14/27 9.27/27 11.13/27 13.23/26 15.18/27 16.57/27 17.22/27
UKS Orientuś, Łódź 2.19/16 3.09/30 1.32/23 1.14/27 1.13/25 1.46/27 2.10/25 1.55/25 1.39/26 0.25/29
17.48/27 18.08/27
0.26/4 0.20/22
28 [1234] GOŚCINIAK, Wiktoria 19.07 3.30/30 5.13/27 6.58/27 7.52/26 8.54/25 10.43/25 13.23/26 15.42/28 17.44/28 18.05/28
UKS Arkady, Raszków 3.30/30 1.43/24 1.45/28 0.54/19 1.02/21 1.49/28 2.40/31 2.19/27 2.02/30 0.21/22
18.45/28 19.07/28
0.40/32 0.22/27
29 [1225] BREKSA, Blanka 19.29 2.49/26 4.18/24 6.00/25 9.01/28 9.55/28 11.52/28 13.59/29 16.35/29 18.11/29 18.38/29
WKS Wawel, Kraków 2.49/26 1.29/17 1.42/27 3.01/33 0.54/13 1.57/30 2.07/23 2.36/31 1.36/21 0.27/30
19.08/29 19.29/29
0.30/10 0.21/24
30 [1230] DZIK, Zofia 23.35 3.38/31 6.44/29 8.59/30 10.03/30 11.59/30 14.03/30 16.39/30 19.16/30 22.03/30 22.26/30
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 3.38/31 3.06/29 2.15/30 1.04/24 1.56/31 2.04/31 2.36/30 2.37/32 2.47/33 0.23/27
23.12/30 23.35/30
0.46/33 0.23/32
31 [1220] SZYMAŃSKA, Julia 24.15 3.07/29 8.47/31 12.51/31 13.49/31 15.28/31 17.04/31 19.39/31 21.36/31 23.12/31 23.31/31
UKS Traper, Złocieniec 3.07/29 5.40/33 4.04/33 0.58/22 1.39/29 1.36/21 2.35/29 1.57/26 1.36/21 0.19/16
24.01/31 24.15/31
0.30/10 0.14/1*
32 [1233] TRZECIAK, Klaudia 35.07 10.17/33 12.45/33 15.03/33 16.44/33 18.39/33 21.06/33 28.21/32 31.03/32 33.41/32 34.03/32
UKS Arkady, Raszków 10.17/33 2.28/28 2.18/32 1.41/31 1.55/30 2.27/33 7.15/32 2.42/33 2.38/32 0.22/26
34.42/32 35.07/32
0.39/31 0.25/33
33 [1231] SUCHARZEWSKA, Zofia 38.02 8.08/32 11.34/32 13.50/32 15.58/32 18.03/32 20.14/32 31.25/33 33.54/33 36.31/33 37.02/33
KOS BnO, Szczecin 8.08/32 3.26/31 2.16/31 2.08/32 2.05/32 2.11/32 11.11/33 2.29/30 2.37/31 0.31/32
37.40/33 38.02/33
0.38/30 0.22/27
[1214] SANDOMIERSKA, Iga NKL-bPK 2.14/ 3.36/ 5.01/ 5.56/ 6.52/ 8.23/ 10.12/ 12.06/ / 13.22/
UMKS, Kwidzyn 2.14/ 1.22/ 1.25/ 0.55/ 0.56/ 1.31/ 1.49/ 1.54/ / /
13.57/ 14.21/
0.35/ 0.24/
[1228] KICZKA, Julia DNF / / / / / / / / / /
UKS Arkady, Raszków / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W14 1.7km 0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-52 2-53 3-51 4-34 5-43 6-57 7-37 8-46 9-65 10-49
11-60 12-99
1 [1404] BOREK, Alicja 9.39 2.14/1* 2.42/1* 3.43/1* 4.14/2 5.06/1* 5.42/1* 6.09/1* 7.24/1* 7.46/1* 8.39/1*
UKS Traper, Złocieniec 2.14/1* 0.28/1* 1.01/10 0.31/3 0.52/1* 0.36/1* 0.27/1* 1.15/1* 0.22/1* 0.53/1*
8.55/1* 9.21/1* 9.39/1*
0.16/16 0.26/1* 0.18/10
2 [1406] MIANOWSKA, Antonina 9.50 2.21/3 2.50/3 3.43/1* 4.11/1* 5.06/1* 5.42/1* 6.10/2 7.28/2 7.58/2 8.51/2
UNTS, Warszawa 2.21/3 0.29/3 0.53/1* 0.28/1* 0.55/3 0.36/1* 0.28/2 1.18/2 0.30/16 0.53/1*
9.06/2 9.32/2 9.50/2
0.15/10 0.26/1* 0.18/10
3 [1403] OLEJNIK, Jaśmina 10.08 2.20/2 2.49/2 3.45/3 4.16/3 5.14/3 5.53/3 6.23/3 7.44/3 8.09/3 9.08/3
WKS Wawel, Kraków 2.20/2 0.29/3 0.56/3 0.31/3 0.58/4 0.39/3 0.30/4 1.21/3 0.25/5 0.59/5
9.21/3 9.48/3 10.08/3
0.13/5 0.27/6 0.20/20
4 [1405] BISKUPSKA, Julia 10.21 2.29/6 3.01/7 3.58/6 4.31/6 5.29/4 6.12/4 6.43/4 8.06/4 8.29/4 9.24/4
WKS Wawel, Kraków 2.29/6 0.32/8 0.57/4 0.33/7 0.58/4 0.43/8 0.31/7 1.23/5 0.23/2 0.55/3
9.36/4 10.02/4 10.21/4
0.12/1* 0.26/1* 0.19/15
5 [1414] PODGÓRSKA, Marta 10.33 2.26/5 2.54/5 3.48/4 4.19/4 5.33/5 6.15/5 6.48/5 8.14/5 8.37/5 9.35/5
KS Kościelec, Chrzanów 2.26/5 0.28/1* 0.54/2 0.31/3 1.14/17 0.42/6 0.33/11 1.26/8 0.23/2 0.58/4
9.48/5 10.18/5 10.33/5
0.13/5 0.30/19 0.15/2
6 [1402] WŁODARCZYK, Wiktoria 10.44 2.29/6 2.58/6 4.15/9 4.45/9 5.39/6 6.24/8 6.53/7 8.14/5 8.38/6 9.46/6
UKS Traper, Złocieniec 2.29/6 0.29/3 1.17/20 0.30/2 0.54/2 0.45/14 0.29/3 1.21/3 0.24/4 1.08/17
9.59/6 10.26/6 10.44/6
0.13/5 0.27/6 0.18/10
7 [1411] RAWECKA, Zofia 10.50 2.22/4 2.52/4 3.50/5 4.25/5 5.40/8 6.21/7 6.51/6 8.18/7 8.44/7 9.50/7
UKS Orientuś, Łódź 2.22/4 0.30/6 0.58/5 0.35/10 1.15/18 0.41/4 0.30/4 1.27/10 0.26/7 1.06/15
10.06/7 10.33/7 10.50/7
0.16/16 0.27/6 0.17/6
8 [1408] OLIINYK, Yelyzaveta 10.59 2.35/8 3.07/8 4.05/7 4.37/7 5.39/6 6.20/6 6.54/8 8.18/7 8.44/7 9.59/9
WKS Wawel, Kraków 2.35/8 0.32/8 0.58/5 0.32/6 1.02/6 0.41/4 0.34/13 1.24/6 0.26/7 1.15/29
10.11/8 10.37/8 10.59/8
0.12/1* 0.26/1* 0.22/28
8 [1412] KUCIEL, Hanna 10.59 2.48/14 3.19/11 4.17/10 4.51/10 5.53/10 6.36/9 7.07/9 8.31/9 8.57/9 9.58/8
MKS MOS, Wrocław 2.48/14 0.31/7 0.58/5 0.34/8 1.02/6 0.43/8 0.31/7 1.24/6 0.26/7 1.01/6
10.13/9 10.41/9 10.59/8
0.15/10 0.28/11 0.18/10
10 [1407] PORZYCZ, Małgorzata 11.09 2.35/8 3.08/9 4.08/8 4.43/8 5.45/9 6.38/10 7.08/10 8.36/10 9.04/10 10.06/10
UKS Siódemka, Rumia 2.35/8 0.33/11 1.00/9 0.35/10 1.02/6 0.53/24 0.30/4 1.28/13 0.28/11 1.02/9
10.21/10 10.50/10 11.09/10
0.15/10 0.29/15 0.19/15
11 [1416] ROKITA, Antonina 11.29 2.49/16 3.21/15 4.31/15 5.06/13 6.18/12 7.05/12 7.38/12 9.04/12 9.29/12 10.30/11
PKO Harpagan, Gdańsk 2.49/16 0.32/8 1.10/14 0.35/10 1.12/15 0.47/15 0.33/11 1.26/8 0.25/5 1.01/6
10.44/11 11.10/11 11.29/11
0.14/8 0.26/1* 0.19/15
12 [1413] SZCZYGIEŁ, Hanna 11.34 2.45/12 3.19/11 4.26/13 5.04/11 6.12/11 6.56/11 7.32/11 9.01/11 9.28/11 10.32/12
MKS MOS, Wrocław 2.45/12 0.34/12 1.07/13 0.38/15 1.08/11 0.44/11 0.36/18 1.29/14 0.27/10 1.04/11
10.47/12 11.15/12 11.34/12
0.15/10 0.28/11 0.19/15
13 [1410] MOSZKOWICZ, Julia 12.10 2.48/14 3.24/16 4.30/14 5.05/12 6.57/17 7.39/16 8.13/16 9.40/14 10.08/14 11.09/14
WKS Wawel, Kraków 2.48/14 0.36/17 1.06/12 0.35/10 1.52/31 0.42/6 0.34/13 1.27/10 0.28/11 1.01/6
11.21/13 11.50/13 12.10/13
0.12/1* 0.29/15 0.20/20
14 [1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja 12.12 2.55/17 3.29/17 4.48/16 5.29/17 6.40/15 7.24/15 8.02/15 9.32/13 10.01/13 11.04/13
UKS Traper, Złocieniec 2.55/17 0.34/12 1.19/22 0.41/17 1.11/13 0.44/11 0.38/19 1.30/15 0.29/14 1.03/10
11.21/13 11.52/14 12.12/14
0.17/21 0.31/22 0.20/20
15 [1436] KLIMCZAK, Olimpia 12.26 2.44/11 3.19/11 4.21/11 5.06/13 6.26/13 7.10/13 7.49/13 9.40/14 10.19/15 11.23/15
UKS Siódemka, Rumia 2.44/11 0.35/16 1.02/11 0.45/21 1.20/22 0.44/11 0.39/21 1.51/19 0.39/26 1.04/11
11.40/15 12.09/15 12.26/15
0.17/21 0.29/15 0.17/6
16 [1419] TRZASKO, Alicja 12.31 2.40/10 3.14/10 4.24/12 5.20/15 6.26/13 7.18/14 7.53/14 9.55/16 10.24/16 11.31/16
PKO Harpagan, Gdańsk 2.40/10 0.34/12 1.10/14 0.56/31 1.06/9 0.52/21 0.35/16 2.02/28 0.29/14 1.07/16
11.43/16 12.17/16 12.31/16
0.12/1* 0.34/28 0.14/1*
17 [1434] BIELECKA, Marta 12.44 3.19/23 4.00/21 5.16/20 6.05/21 7.17/19 8.00/19 8.35/18 10.02/17 10.33/17 11.38/17
UKS Siódemka, Rumia 3.19/23 0.41/19 1.16/18 0.49/22 1.12/15 0.43/8 0.35/16 1.27/10 0.31/18 1.05/14
11.55/17 12.24/17 12.44/17
0.17/21 0.29/15 0.20/20
18 [1429] HAŁUCHA, Milena 12.51 2.57/18 3.38/18 4.49/17 5.28/16 6.56/16 7.47/17 8.25/17 10.04/18 10.34/18 11.44/18
WKS Wawel, Kraków 2.57/18 0.41/19 1.11/16 0.39/16 1.28/27 0.51/20 0.38/19 1.39/18 0.30/16 1.10/21
11.59/18 12.30/18 12.51/18
0.15/10 0.31/22 0.21/25
19 [1425] FITRZYK, Magdalena 13.02 3.03/20 3.53/19 5.09/19 5.43/18 7.02/18 7.54/18 8.35/18 10.10/19 10.50/19 12.01/19
UKS Patria, Młynne 3.03/20 0.50/25 1.16/18 0.34/8 1.19/20 0.52/21 0.41/23 1.35/16 0.40/28 1.11/23
12.17/19 12.44/19 13.02/19
0.16/16 0.27/6 0.18/10
20 [1426] WALA, Aleksandra 13.21 3.35/28 4.14/25 5.40/23 6.15/23 7.22/20 8.17/21 8.56/20 10.31/20 10.59/20 12.10/20
KS Kościelec, Chrzanów 3.35/28 0.39/18 1.26/23 0.35/10 1.07/10 0.55/27 0.39/21 1.35/16 0.28/11 1.11/23
12.27/20 13.05/20 13.21/20
0.17/21 0.38/33 0.16/4
21 [1422] NOWAK, Zofia 14.05 3.26/26 4.10/24 5.23/22 6.04/20 7.25/22 8.19/22 9.00/21 10.55/21 11.44/22 12.53/22
KS Hades, Poznań 3.26/26 0.44/21 1.13/17 0.41/17 1.21/23 0.54/26 0.41/23 1.55/22 0.49/32 1.09/18
13.13/22 13.44/22 14.05/21
0.20/31 0.31/22 0.21/25
22 [1421] CIASTOŃ, Oliwia 14.06 3.14/22 3.59/20 5.17/21 6.06/22 7.23/21 8.13/20 9.04/22 11.01/22 11.39/21 12.51/21
MKS MOS, Wrocław 3.14/22 0.45/23 1.18/21 0.49/22 1.17/19 0.50/19 0.51/31 1.57/23 0.38/24 1.12/25
13.09/21 13.42/21 14.06/22
0.18/27 0.33/26 0.24/30
23 [1437] SĄDEJ, Zofia 14.46 3.20/24 4.06/23 5.46/24 6.29/24 7.48/23 8.45/23 9.27/23 11.47/23 12.30/24 13.44/24
UKS Siódemka, Rumia 3.20/24 0.46/24 1.40/27 0.43/19 1.19/20 0.57/29 0.42/26 2.20/30 0.43/30 1.14/27
13.59/24 14.29/24 14.46/23
0.15/10 0.30/19 0.17/6
24 [1418] NOWAK, Hanna 14.48 2.59/19 4.41/29 6.32/28 7.24/27 8.32/26 9.32/26 10.17/26 12.14/25 12.45/25 13.49/25
UKS Orientuś, Łódź 2.59/19 1.42/34 1.51/29 0.52/28 1.08/11 1.00/30 0.45/28 1.57/23 0.31/18 1.04/11
14.05/25 14.32/25 14.48/24
0.16/16 0.27/6 0.16/4
25 [1433] KASZOWSKA, Zofia 14.49 3.47/29 4.40/28 6.08/25 6.57/25 8.21/24 9.09/24 9.40/24 11.48/24 12.21/23 13.30/23
UKS Kometa, Gliwice 3.47/29 0.53/28 1.28/24 0.49/22 1.24/26 0.48/18 0.31/7 2.08/29 0.33/20 1.09/18
13.48/23 14.23/23 14.49/25
0.18/27 0.35/30 0.26/34
26 [1420] SZERLING, Lena 15.04 3.49/30 4.39/27 6.09/26 7.01/26 8.23/25 9.10/25 9.51/25 12.14/25 12.49/26 13.58/26
UNTS, Warszawa 3.49/30 0.50/25 1.30/25 0.52/28 1.22/25 0.47/15 0.41/23 2.23/32 0.35/22 1.09/18
14.15/26 14.49/26 15.04/26
0.17/21 0.34/28 0.15/2
27 [1423] ZELEK, Martyna 15.33 3.33/27 4.50/30 6.36/30 7.31/29 9.18/28 10.11/27 10.43/27 12.35/27 13.14/27 14.28/27
UKS Patria, Młynne 3.33/27 1.17/32 1.46/28 0.55/30 1.47/29 0.53/24 0.32/10 1.52/21 0.39/26 1.14/27
14.44/27 15.14/27 15.33/27
0.16/16 0.30/19 0.19/15
28 [1428] ŚWITAŁA, Nikola 16.07 3.22/25 4.26/26 6.17/27 8.08/30 9.29/29 10.24/29 10.58/28 12.59/28 13.34/28 15.00/28
UKS Arkady, Raszków 3.22/25 1.04/31 1.51/29 1.51/33 1.21/23 0.55/27 0.34/13 2.01/26 0.35/22 1.26/31
15.18/28 15.46/28 16.07/28
0.18/27 0.28/11 0.21/25
29 [1430] OWSIANKA, Weronika 17.31 3.11/21 4.01/22 5.00/18 5.43/18 9.31/30 10.23/28 11.28/29 13.29/29 14.07/29 16.26/30
WKS Wawel, Kraków 3.11/21 0.50/25 0.59/8 0.43/19 3.48/34 0.52/21 1.05/33 2.01/26 0.38/24 2.19/34
16.40/29 17.11/29 17.31/29
0.14/8 0.31/22 0.20/20
30 [1435] LEWANDOWSKA, Antonina 17.46 4.07/32 5.04/31 6.34/29 7.24/27 9.06/27 10.41/30 11.30/30 13.59/30 14.54/30 16.19/29
UKS Siódemka, Rumia 4.07/32 0.57/29 1.30/25 0.50/25 1.42/28 1.35/34 0.49/29 2.29/33 0.55/33 1.25/30
16.44/30 17.21/30 17.46/30
0.25/33 0.37/32 0.25/32
31 [1432] EMILEWICZ, Anna 18.16 3.55/31 5.28/32 7.21/31 8.12/31 10.18/31 11.31/31 12.44/31 14.44/31 15.24/31 16.53/31
WKS Wawel, Kraków 3.55/31 1.33/33 1.53/31 0.51/27 2.06/33 1.13/31 1.13/34 2.00/25 0.40/28 1.29/32
17.12/31 17.53/31 18.16/31
0.19/30 0.41/34 0.23/29
32 [1415] STEMPNIEWSKA, Nadia 19.31 2.46/13 3.20/14 8.55/33 12.14/33 13.25/33 14.12/33 14.54/33 16.45/32 17.19/32 18.29/32
UKS Traper, Złocieniec 2.46/13 0.34/12 5.35/33 3.19/34 1.11/13 0.47/15 0.42/26 1.51/19 0.34/21 1.10/21
18.46/32 19.14/32 19.31/32
0.17/21 0.28/11 0.17/6
33 [1427] SZCZĘSNA, Małgorzata 21.01 4.35/33 5.38/33 8.03/32 9.09/32 11.13/32 12.42/32 13.42/32 16.54/33 17.49/33 19.37/33
UKS Arkady, Raszków 4.35/33 1.03/30 2.25/32 1.06/32 2.04/32 1.29/33 1.00/32 3.12/34 0.55/33 1.48/33
20.04/33 20.37/33 21.01/33
0.27/34 0.33/26 0.24/30
34 [1431] EMILEWICZ, Maria 25.28 5.18/34 6.02/34 14.57/34 15.47/34 17.36/34 18.59/34 19.48/34 22.08/34 22.55/34 24.07/34
WKS Wawel, Kraków 5.18/34 0.44/21 8.55/34 0.50/25 1.49/30 1.23/32 0.49/29 2.20/30 0.47/31 1.12/25
24.28/34 25.03/34 25.28/34
0.21/32 0.35/30 0.25/32
[1409] NIKOŁAJUK, Maja NKL-bPK 2.36/ 3.06/ 4.09/ 4.41/ 5.37/ 6.15/ 6.43/ 8.04/ 8.30/ /
UKS Orientpark.pl, Iwiny 2.36/ 0.30/ 1.03/ 0.32/ 0.56/ 0.38/ 0.28/ 1.21/ 0.26/ /
9.44/ 10.07/ 10.22/
/ 0.23/ 0.15/
[1424] EGGERT, Wiktoria NKL-bPK 3.46/ 4.31/ 6.05/ 7.01/ 8.15/ 8.59/ 9.33/ 11.21/ 11.54/ /
UKS Włóczykij, Osiek 3.46/ 0.45/ 1.34/ 0.56/ 1.14/ 0.44/ 0.34/ 1.48/ 0.33/ /
13.27/ 13.58/ 14.24/
/ 0.31/ 0.26/
[] WEJTKO, Diana NKL-bPK 2.53/ 3.32/ 4.49/ 5.31/ 6.46/ 7.41/ 8.19/ 10.15/ 10.43/ /
UMKS, Kwidzyn 2.53/ 0.39/ 1.17/ 0.42/ 1.15/ 0.55/ 0.38/ 1.56/ 0.28/ /
12.26/ 12.55/ 13.15/
/ 0.29/ 0.20/
[1401] KULA, Maja DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO, Szczecin / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W16 2.0km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-33 4-36 5-35 6-43 7-59 8-40 9-62 10-39
11-65 12-49 13-60 14-99
1 [1601] MULLER, Iga 12.22 2.36/2 3.22/2 3.43/3 4.32/3 5.21/2 6.25/2 7.04/2 7.36/2 7.59/2 9.19/1*
UMKS, Kwidzyn 2.36/2 0.46/3 0.21/8 0.49/5 0.49/3 1.04/6 0.39/6 0.32/2 0.23/2 1.20/1*
10.29/1* 11.24/1* 11.39/1* 12.05/1* 12.22/1*
1.10/1* 0.55/2 0.15/8 0.26/3 0.17/6
2 [1602] SŁOŃSKA, Antonina 12.28 2.32/1* 3.15/1* 3.37/1* 4.22/1* 5.08/1* 6.03/1* 6.39/1* 7.10/1* 7.44/1* 9.27/2
WKS Wawel, Kraków 2.32/1* 0.43/1* 0.22/14 0.45/1* 0.46/1* 0.55/1* 0.36/1* 0.31/1* 0.34/18 1.43/13
10.37/2 11.33/2 11.46/2 12.11/2 12.28/2
1.10/1* 0.56/3 0.13/1* 0.25/1* 0.17/6
3 [1603] MIKUŁA, Daria 13.07 2.42/5 3.30/5 3.49/5 4.39/5 5.29/4 6.36/5 7.14/5 7.47/4 8.15/5 9.55/4
KOS BnO, Szczecin 2.42/5 0.48/4 0.19/2 0.50/7 0.50/5 1.07/11 0.38/3 0.33/4 0.28/12 1.40/12
11.06/3 12.05/3 12.20/3 12.49/3 13.07/3
1.11/5 0.59/8 0.15/8 0.29/12 0.18/12
4 [1607] NOWAK, Anna 13.12 2.56/8 3.47/8 4.06/8 4.54/7 5.43/6 6.45/6 7.25/6 8.02/6 8.28/6 9.56/6
UKS Siódemka, Rumia 2.56/8 0.51/9 0.19/2 0.48/2 0.49/3 1.02/2 0.40/7 0.37/9 0.26/6 1.28/6
11.13/4 12.11/4 12.26/4 12.55/4 13.12/4
1.17/10 0.58/4 0.15/8 0.29/12 0.17/6
5 [1606] LAMPARSKA, Maja 13.14 2.36/2 3.25/4 3.42/2 4.30/2 5.23/3 6.28/3 7.08/3 7.40/3 8.01/3 10.03/7
WKS Wawel, Kraków 2.36/2 0.49/6 0.17/1* 0.48/2 0.53/7 1.05/8 0.40/7 0.32/2 0.21/1* 2.02/18
11.17/7 12.16/5 12.30/5 12.58/5 13.14/5
1.14/7 0.59/8 0.14/3 0.28/9 0.16/3
6 [1610] GIELEC, Julia 13.21 3.01/10 3.50/10 4.14/11 5.13/12 6.04/13 7.07/10 7.45/9 8.24/9 8.47/9 10.12/8
UKS Orientuś, Łódź 3.01/10 0.49/6 0.24/16 0.59/17 0.51/6 1.03/3 0.38/3 0.39/14 0.23/2 1.25/5
11.22/8 12.20/7 12.36/7 13.03/6 13.21/6
1.10/1* 0.58/4 0.16/15 0.27/5 0.18/12
7 [1609] KURTYCZ, Natalia 13.24 2.43/6 3.33/6 3.54/6 4.52/6 5.47/7 6.50/7 7.30/7 8.06/7 8.33/7 9.55/4
WKS Wawel, Kraków 2.43/6 0.50/8 0.21/8 0.58/15 0.55/9 1.03/3 0.40/7 0.36/7 0.27/7 1.22/2
11.15/6 12.19/6 12.33/6 13.04/7 13.24/7
1.20/13 1.04/14 0.14/3 0.31/18 0.20/17
8 [1605] MIKUŁA, Iga 13.27 2.39/4 3.24/3 3.44/4 4.32/3 5.30/5 6.35/4 7.12/4 7.48/5 8.11/4 9.54/3
KOS BnO, Szczecin 2.39/4 0.45/2 0.20/5 0.48/2 0.58/14 1.05/8 0.37/2 0.36/7 0.23/2 1.43/13
11.14/5 12.28/8 12.42/8 13.10/8 13.27/8
1.20/13 1.14/17 0.14/3 0.28/9 0.17/6
9 [1611] MŁYNARCZYK, Kaja 13.35 3.02/12 3.57/12 4.17/12 5.08/11 6.01/10 7.09/11 7.52/12 8.26/12 8.53/10 10.24/10
UKS Azymut, Pabianice 3.02/12 0.55/14 0.20/5 0.51/8 0.53/7 1.08/12 0.43/15 0.34/5 0.27/7 1.31/7
11.41/10 12.40/9 12.54/9 13.19/9 13.35/9
1.17/10 0.59/8 0.14/3 0.25/1* 0.16/3
10 [1616] KOZUŃ, Marika 13.47 3.05/13 4.05/13 4.26/13 5.15/13 6.03/11 7.12/12 7.50/11 8.24/9 8.53/10 10.48/14
UKS Azymut, Pabianice 3.05/13 1.00/16 0.21/8 0.49/5 0.48/2 1.09/13 0.38/3 0.34/5 0.29/14 1.55/16
11.58/13 12.52/11 13.06/10 13.33/10 13.47/10
1.10/1* 0.54/1* 0.14/3 0.27/5 0.14/1*
11 [1613] DZWONKOWSKA, Paulina 13.54 3.01/10 3.53/11 4.13/10 5.06/10 6.03/11 7.06/9 7.46/10 8.24/9 8.54/12 10.17/9
UKS OSiR, Góra Kalwaria 3.01/10 0.52/12 0.20/5 0.53/10 0.57/12 1.03/3 0.40/7 0.38/13 0.30/16 1.23/3
11.38/9 12.53/12 13.11/12 13.37/11 13.54/11
1.21/16 1.15/18 0.18/19 0.26/3 0.17/6
12 [1614] SZMYT, Aleksandra 13.56 2.59/9 3.47/8 4.08/9 5.00/9 6.00/9 7.13/13 7.54/13 8.35/13 9.02/13 10.38/11
HKS Azymut, Mochy 2.59/9 0.48/4 0.21/8 0.52/9 1.00/16 1.13/16 0.41/11 0.41/16 0.27/7 1.36/10
11.54/12 12.59/13 13.14/13 13.41/13 13.56/12
1.16/9 1.05/15 0.15/8 0.27/5 0.15/2
13 [1620] KOMOROWSKA, Marta 13.58 2.51/7 3.42/7 4.03/7 4.57/8 5.52/8 6.56/8 7.38/8 8.15/8 8.44/8 10.41/12
UKS Orientuś, Łódź 2.51/7 0.51/9 0.21/8 0.54/13 0.55/9 1.04/6 0.42/13 0.37/9 0.29/14 1.57/17
11.53/11 12.51/10 13.08/11 13.38/12 13.58/13
1.12/6 0.58/4 0.17/17 0.30/17 0.20/17
14 [1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna 14.01 3.15/16 4.06/15 4.28/14 5.21/14 6.19/14 7.28/14 8.13/14 8.55/16 9.22/15 10.45/13
WKS Wawel, Kraków 3.15/16 0.51/9 0.22/14 0.53/10 0.58/14 1.09/13 0.45/16 0.42/17 0.27/7 1.23/3
12.04/14 13.03/14 13.16/14 13.45/14 14.01/14
1.19/12 0.59/8 0.13/1* 0.29/12 0.16/3
15 [1619] KIEŁB, Patrycja 14.27 3.07/14 4.11/16 4.30/15 5.25/15 6.22/15 7.36/16 8.17/16 8.54/15 9.22/15 10.58/15
UKS Azymut, Dębów 3.07/14 1.04/17 0.19/2 0.55/14 0.57/12 1.14/17 0.41/11 0.37/9 0.28/12 1.36/10
12.18/15 13.20/15 13.35/15 14.04/15 14.27/15
1.20/13 1.02/12 0.15/8 0.29/12 0.23/20
16 [1618] MICHNO, Marta 14.54 3.28/17 4.23/17 4.47/17 5.45/17 6.41/17 7.53/17 8.38/17 9.17/17 9.44/17 11.19/16
WKS Wawel, Kraków 3.28/17 0.55/14 0.24/16 0.58/15 0.56/11 1.12/15 0.45/16 0.39/14 0.27/7 1.35/8
12.45/16 13.48/16 14.03/16 14.35/16 14.54/16
1.26/17 1.03/13 0.15/8 0.32/19 0.19/15
17 [1622] WOJCZYK, Marta 15.00 3.13/15 4.05/13 4.35/16 5.28/16 6.28/16 7.34/15 8.16/15 8.53/14 9.17/14 11.49/17
UKS Orientuś, Łódź 3.13/15 0.52/12 0.30/20 0.53/10 1.00/16 1.06/10 0.42/13 0.37/9 0.24/5 2.32/19
13.03/17 14.01/17 14.16/17 14.43/17 15.00/17
1.14/7 0.58/4 0.15/8 0.27/5 0.17/6
18 [1625] KUBACKA, Wiktoria 16.20 3.35/18 4.50/18 5.18/18 6.19/18 7.25/18 8.40/18 9.25/18 10.20/18 10.57/18 12.32/18
HKS Azymut, Mochy 3.35/18 1.15/21 0.28/19 1.01/18 1.06/19 1.15/18 0.45/16 0.55/21 0.37/19 1.35/8
13.59/18 15.17/18 15.34/18 16.02/18 16.20/18
1.27/18 1.18/19 0.17/17 0.28/9 0.18/12
19 [1621] RYGIELSKA, Kinga 17.30 3.45/19 4.59/19 5.20/19 6.24/19 7.29/19 9.00/19 9.50/19 10.37/19 11.09/19 13.42/19
UMKS, Kwidzyn 3.45/19 1.14/18 0.21/8 1.04/20 1.05/18 1.31/20 0.50/19 0.47/19 0.32/17 2.33/20
15.17/19 16.26/19 16.42/19 17.11/19 17.30/19
1.35/19 1.09/16 0.16/15 0.29/12 0.19/15
20 [1623] POLEWKA, Julianna 18.39 3.46/20 5.00/20 5.27/20 6.52/20 8.01/20 9.39/20 10.38/20 11.32/20 12.13/20 14.07/20
UKS Kometa, Gliwice 3.46/20 1.14/18 0.27/18 1.25/21 1.09/20 1.38/21 0.59/20 0.54/20 0.41/20 1.54/15
15.53/20 17.17/20 17.35/20 18.17/20 18.39/20
1.46/21 1.24/20 0.18/19 0.42/21 0.22/19
21 [1624] DZIUBA, Justyna 21.21 3.46/20 5.00/20 7.13/21 8.14/21 9.25/21 10.45/21 11.45/21 12.30/21 13.14/21 16.20/21
UKS Kometa, Gliwice 3.46/20 1.14/18 2.13/21 1.01/18 1.11/21 1.20/19 1.00/21 0.45/18 0.44/21 3.06/21
17.59/21 20.02/21 20.20/21 20.56/21 21.21/21
1.39/20 2.03/21 0.18/19 0.36/20 0.25/21
[1604] PUDEŁEK, Jowita NKL-bPK 2.55/ 3.46/ 4.06/ 5.03/ 5.52/ 6.57/ 7.36/ 8.11/ 8.36/ 9.59/
LKS Górzanka, Nawojowa Góra 2.55/ 0.51/ 0.20/ 0.57/ 0.49/ 1.05/ 0.39/ 0.35/ 0.25/ 1.23/
11.11/ / 12.42/ 13.05/ 13.22/
1.12/ / / 0.23/ 0.17/
[1615] SZCZURKO, Paulina DNF / / / / / / / / / /
UKS Traper, Złocieniec / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[1617] HAJDUK, Maria DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut, Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[1626] PARAFINIUK, Hanna DNF / / / / / / / / / /
MKS Metalowiec, Łódź / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[1608] UKLEJA, Patrycja NKL 3.11/ 4.04/ 4.25/ 5.22/ 6.15/ 7.28/ 8.09/ 8.47/ 9.13/ 10.49/
UKS Azymut 45, Gdynia 3.11/ 0.53/ 0.21/ 0.57/ 0.53/ 1.13/ 0.41/ 0.38/ 0.26/ 1.36/
12.19/ 13.29/ 13.48/ 14.19/ 14.41/
1.30/ 1.10/ 0.19/ 0.31/ 0.22/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W18 2.2km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-59 2-55 3-36 4-34 5-51 6-53 7-31 8-63 9-62 10-58
11-57 12-38 13-39 14-61 15-65 16-49 17-60 18-99
1 [1801] PERFIKOWSKA, Hanna 13.42 2.24/3 2.48/3 3.39/3 4.40/3 5.09/3 6.05/3 6.33/3 6.57/3 7.29/3 8.53/3
UMKS, Kwidzyn 2.24/3 0.24/5 0.51/2 1.01/1* 0.29/1* 0.56/2 0.28/1* 0.24/2 0.32/5 1.24/2
9.16/3 9.41/3 10.34/3 11.35/2 11.47/2 12.42/1* 12.57/1* 13.24/1* 13.42/1*
0.23/9 0.25/4 0.53/1* 1.01/1* 0.12/2 0.55/1* 0.15/5 0.27/2 0.18/7
2 [1866] LEŚNIAK, Matylda 13.50 2.22/2 2.44/2 3.33/2 4.36/2 5.05/2 6.00/1* 6.28/1* 6.51/1* 7.22/1* 8.50/2
WKS Grunwald, Poznań 2.22/2 0.22/1* 0.49/1* 1.03/2 0.29/1* 0.55/1* 0.28/1* 0.23/1* 0.31/1* 1.28/3
9.09/2 9.36/2 10.30/2 11.43/3 11.54/3 12.53/2 13.07/2 13.34/2 13.50/2
0.19/2 0.27/9 0.54/2 1.13/6 0.11/1* 0.59/3 0.14/1* 0.27/2 0.16/2
3 [1803] FILIPIAK, Adrianna 13.53 2.12/1* 2.35/1* 3.27/1* 4.33/1* 5.03/1* 6.00/1* 6.28/1* 6.53/2 7.24/2 8.46/1*
KS Hades, Poznań 2.12/1* 0.23/2 0.52/3 1.06/3 0.30/3 0.57/3 0.28/1* 0.25/3 0.31/1* 1.22/1*
9.04/1* 9.26/1* 10.22/1* 11.24/1* 11.36/1* 12.59/3 13.13/3 13.36/3 13.53/3
0.18/1* 0.22/1* 0.56/3 1.02/2 0.12/2 1.23/12 0.14/1* 0.23/1* 0.17/3
4 [1802] CEPURDEJ, Katarzyna 14.37 2.28/4 2.53/4 3.46/4 4.54/4 5.35/5 6.37/5 7.09/5 7.34/5 8.05/5 9.37/5
UKS Azymut 45, Gdynia 2.28/4 0.25/10 0.53/4 1.08/4 0.41/11 1.02/9 0.32/8 0.25/3 0.31/1* 1.32/6
9.57/4 10.22/5 11.24/5 12.32/4 12.44/4 13.40/4 13.55/4 14.22/4 14.37/4
0.20/4 0.25/4 1.02/9 1.08/3 0.12/2 0.56/2 0.15/5 0.27/2 0.15/1*
5 [1805] WRZEŚNIAK, Zofia 14.54 2.37/7 3.01/7 3.56/7 5.06/7 5.40/6 6.40/6 7.09/5 7.35/6 8.11/6 9.43/6
BKS Wataha, Warszawa 2.37/7 0.24/5 0.55/7 1.10/6 0.34/6 1.00/8 0.29/4 0.26/8 0.36/9 1.32/6
10.03/6 10.29/6 11.29/6 12.38/6 12.51/6 13.53/5 14.08/5 14.36/5 14.54/5
0.20/4 0.26/7 1.00/6 1.09/4 0.13/6 1.02/5 0.15/5 0.28/5 0.18/7
5 [1806] CEPURDEJ, Nina 14.54 2.34/5 2.57/5 3.51/5 5.00/5 5.33/4 6.31/4 7.02/4 7.27/4 8.01/4 9.32/4
UKS Azymut 45, Gdynia 2.34/5 0.23/2 0.54/6 1.09/5 0.33/5 0.58/5 0.31/6 0.25/3 0.34/7 1.31/4
9.57/4 10.21/4 11.19/4 12.37/5 12.50/5 13.54/6 14.08/5 14.37/6 14.54/5
0.25/12 0.24/2 0.58/5 1.18/7 0.13/6 1.04/8 0.14/1* 0.29/8 0.17/3
7 [1809] GROCHOWALSKA, Alicja 15.13 2.54/10 3.18/10 4.14/9 5.24/9 5.56/8 6.55/8 7.25/8 7.50/8 8.23/8 9.54/8
UKS Azymut, Pabianice 2.54/10 0.24/5 0.56/8 1.10/6 0.32/4 0.59/7 0.30/5 0.25/3 0.33/6 1.31/4
10.16/8 10.42/7 11.39/7 13.02/7 13.14/7 14.13/7 14.27/7 14.55/7 15.13/7
0.22/8 0.26/7 0.57/4 1.23/8 0.12/2 0.59/3 0.14/1* 0.28/5 0.18/7
8 [1807] KIEŁB, Wiktoria 15.35 2.36/6 3.00/6 3.56/7 5.12/8 5.46/7 6.44/7 7.15/7 7.41/7 8.16/7 9.48/7
UKS Azymut, Dębów 2.36/6 0.24/5 0.56/8 1.16/9 0.34/6 0.58/5 0.31/6 0.26/8 0.35/8 1.32/6
10.08/7 10.48/8 11.49/8 13.15/8 13.28/8 14.33/8 14.49/8 15.18/8 15.35/8
0.20/4 0.40/12 1.01/8 1.26/9 0.13/6 1.05/9 0.16/8 0.29/8 0.17/3
9 [1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra 15.59 2.38/8 3.01/7 3.54/6 5.05/6 5.58/9 6.55/8 7.27/9 7.52/9 / 10.10/9
UKS Azymut, Dębów 2.38/8 0.23/2 0.53/4 1.11/8 0.53/12 0.57/3 0.32/8 0.25/3 / /
10.31/9 10.55/9 11.55/9 13.33/9 13.48/9 14.51/9 15.07/9 15.38/9 15.59/9
0.21/7 0.24/2 1.00/6 1.38/12 0.15/10 1.03/6 0.16/8 0.31/10 0.21/10
10 [1808] DOBROŚ, Aleksandra 16.43 2.50/9 3.14/9 4.15/10 5.41/10 6.16/10 7.27/10 8.02/10 8.38/10 9.09/9 10.49/10
UKS Arkady, Raszków 2.50/9 0.24/5 1.01/10 1.26/11 0.35/8 1.11/10 0.35/10 0.36/12 0.31/1* 1.40/9
11.13/10 11.38/10 12.43/10 14.09/10 14.22/10 15.32/10 15.48/10 16.19/10 16.43/10
0.24/10 0.25/4 1.05/11 1.26/9 0.13/6 1.10/10 0.16/8 0.31/10 0.24/12
11 [1813] MOL, Weronika 17.01 3.06/11 3.33/11 4.34/11 5.51/11 6.27/11 8.04/11 8.47/11 9.16/11 9.52/10 11.33/11
HKS Azymut, Mochy 3.06/11 0.27/11 1.01/10 1.17/10 0.36/9 1.37/12 0.43/12 0.29/10 0.36/9 1.41/10
11.52/11 12.26/11 13.30/11 14.41/11 14.56/11 15.59/11 16.16/11 16.44/11 17.01/11
0.19/2 0.34/11 1.04/10 1.11/5 0.15/10 1.03/6 0.17/11 0.28/5 0.17/3
12 [1811] GENDEK, Marta 18.35 3.15/12 3.44/12 4.54/12 6.23/12 7.02/12 8.16/12 8.56/12 9.28/12 10.06/11 11.56/12
UNTS, Warszawa 3.15/12 0.29/12 1.10/12 1.29/12 0.39/10 1.14/11 0.40/11 0.32/11 0.38/11 1.50/11
12.20/12 12.53/12 14.16/12 15.45/12 16.00/12 17.17/12 17.36/12 18.13/12 18.35/12
0.24/10 0.33/10 1.23/12 1.29/11 0.15/10 1.17/11 0.19/12 0.37/12 0.22/11
13 [1814] RUTKOWSKA, Magdalena 25.41 3.57/13 4.36/13 6.24/13 8.14/13 9.14/13 11.10/13 12.04/13 12.53/13 / 16.41/13
UKS Siódemka, Rumia 3.57/13 0.39/13 1.48/13 1.50/13 1.00/13 1.56/13 0.54/13 0.49/13 / /
17.23/13 18.06/13 20.12/13 22.12/13 22.32/13 24.04/13 24.30/13 25.08/13 25.41/13
0.42/13 0.43/13 2.06/13 2.00/13 0.20/13 1.32/13 0.26/13 0.38/13 0.33/13
[1812] KAPSKA, Nina NKL-bPK 3.01/ 3.32/ 4.36/ 5.51/ 6.33/ 7.37/ 8.14/ 8.43/ 9.23/ 11.54/
HKS Azymut, Mochy 3.01/ 0.31/ 1.04/ 1.15/ 0.42/ 1.04/ 0.37/ 0.29/ 0.40/ 2.31/
12.15/ 12.45/ 13.53/ 15.09/ 15.24/ / 17.15/ 17.46/ 18.03/
0.21/ 0.30/ 1.08/ 1.16/ 0.15/ / / 0.31/ 0.17/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W20 2.4km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-63 3-32 4-36 5-34 6-48 7-41 8-59 9-40 10-62
11-56 12-58 13-57 14-38 15-46 16-61 17-65 18-42 19-60 20-99
1 [2002] SŁOŃSKA, Zofia 13.50 1.48/1* 2.54/1* 3.42/1* 4.21/1* 5.20/1* 5.57/1* 6.26/1* 6.56/1* 7.35/1* 7.59/1*
WKS Wawel, Kraków 1.48/1* 1.06/1* 0.48/1* 0.39/1* 0.59/1* 0.37/1* 0.29/1* 0.30/1* 0.39/2 0.24/1*
8.20/1* 9.28/1* 9.45/1* 10.07/1* 11.30/1* 11.48/1* 11.59/1* 12.58/1* 13.13/1* 13.35/1*
0.21/1* 1.08/1* 0.17/1* 0.22/ 1.23/1* 0.18/1* 0.11/1* 0.59/1* 0.15/2 0.22/1*
13.50/1*
0.15/1*
2 [2003] MIANOWSKA, Julia 16.25 1.58/2 3.15/3 4.15/3 5.01/2 6.23/3 7.05/3 7.38/2 8.15/2 8.53/2 9.17/2
UNTS, Warszawa 1.58/2 1.17/3 1.00/3 0.46/2 1.22/3 0.42/2 0.33/2 0.37/2 0.38/1* 0.24/1*
9.38/2 10.59/2 11.20/2 11.52/2 13.34/2 13.55/2 14.06/2 15.19/2 15.32/2 16.02/2
0.21/1* 1.21/2 0.21/2 0.32/3 1.42/2 0.21/2 0.11/1* 1.13/2 0.13/1* 0.30/3
16.25/2
0.23/3
3 [2004] LEŚNICKA, Agnieszka 16.37 1.58/2 3.11/2 4.10/2 5.03/3 6.17/2 7.00/2 7.43/3 8.20/3 9.01/3 9.28/3
UKS Azymut, Dębów 1.58/2 1.13/2 0.59/2 0.53/3 1.14/2 0.43/3 0.43/3 0.37/2 0.41/3 0.27/3
9.50/3 11.14/3 11.36/3 12.00/3 13.45/3 14.06/3 14.20/3 15.34/3 15.50/3 16.18/3
0.22/3 1.24/3 0.22/3 0.24/2 1.45/3 0.21/2 0.14/3 1.14/3 0.16/3 0.28/2
16.37/3
0.19/2
[2005] KĘDZIERSKA, Nadia NKL-bPK 2.18/ 10.44/ 5.08/ 6.07/ 7.31/ 8.21/ 9.00/ 9.43/ 10.59/ 11.33/
HKS Azymut, Mochy 2.18/ 8.26/ / 0.59/ 1.24/ 0.50/ 0.39/ 0.43/ 1.16/ 0.34/
12.00/ 13.47/ 14.14/ 14.42/ 16.56/ 17.23/ 17.41/ 19.10/ 19.33/ 20.08/
0.27/ 1.47/ 0.27/ 0.28/ 2.14/ 0.27/ 0.18/ 1.29/ 0.23/ 0.35/
20.30/
0.22/
[2001] TOPÓR, Magdalena DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel, Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[] BąCZEK, Małgorzata DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21A 2.8km 0m 24k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-52 3-36 4-53 5-33 6-51 7-35 8-31 9-59 10-38
11-57 12-58 13-44 14-50 15-34 16-47 17-55 18-62 19-39 20-46
21-65 22-49 23-60 24-99
1 [2105] KOSTRZEWSKA, Justyna 17.17 1.48/2 2.15/1* 2.23/1* 2.50/2 3.16/2 4.15/2 4.36/2 5.40/2 6.12/2 7.11/2
WKS Śląsk, Wrocław 1.48/2 0.27/1* 0.08/2 0.27/2 0.26/2 0.59/3 0.21/2 1.04/2 0.32/2 0.59/1*
7.33/2 7.53/1* 8.54/1* 10.12/1* 10.37/1* 11.24/1* 12.14/1* 12.36/1* 13.49/1* 14.54/1*
0.22/1* 0.20/1* 1.01/1* 1.18/1* 0.25/1* 0.47/ 0.50/2 0.22/3 1.13/1* 1.05/2
15.16/1* 16.11/1* 16.34/1* 16.59/1* 17.17/1*
0.22/1* 0.55/1* 0.23/16 0.25/1* 0.18/4
2 [2119] GORCZYCA, Maria 17.49 1.47/1* 2.16/2 2.23/1* 2.49/1* 3.14/1* 4.12/1* 4.31/1* 5.30/1* 6.01/1* 7.03/1*
WKS Grunwald, Poznań 1.47/1* 0.29/2 0.07/1* 0.26/1* 0.25/1* 0.58/2 0.19/1* 0.59/1* 0.31/1* 1.02/2
7.28/1* 7.53/1* 8.58/2 10.49/2 11.14/2 12.01/2 12.48/2 13.09/2 14.30/2 15.37/2
0.25/2 0.25/7 1.05/2 1.51/11 0.25/1* 0.47/ 0.47/1* 0.21/1* 1.21/3 1.07/4
15.59/2 16.54/2 17.08/2 17.34/2 17.49/2
0.22/1* 0.55/1* 0.14/1* 0.26/2 0.15/1*
3 [2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna 19.13 1.53/3 2.23/3 2.31/3 3.00/3 4.33/12 5.30/9 5.52/9 7.07/8 7.40/7 8.45/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 1.53/3 0.30/3 0.08/2 0.29/3 1.33/16 0.57/1* 0.22/3 1.15/6 0.33/3 1.05/3
9.11/5 9.32/5 10.40/4 12.09/4 12.36/4 13.27/3 14.21/3 14.42/3 15.58/3 16.52/3
0.26/4 0.21/2 1.08/4 1.29/2 0.27/3 0.51/3 0.54/3 0.21/1* 1.16/2 0.54/1*
17.15/3 18.13/3 18.27/3 18.54/3 19.13/3
0.23/3 0.58/3 0.14/1* 0.27/4 0.19/5
4 [2102] PANASZEK, Justyna 19.54 2.07/5 2.39/5 2.49/5 3.20/5 3.58/4 5.04/4 5.27/3 6.58/6 7.32/4 8.41/4
Indywidualny lubuskie 2.07/5 0.32/5 0.10/10 0.31/5 0.38/9 1.06/4 0.23/4 1.31/12 0.34/4 1.09/4
9.06/4 9.28/3 10.37/3 12.06/3 12.34/3 13.28/4 14.22/4 14.46/4 16.12/4 17.29/4
0.25/2 0.22/4 1.09/5 1.29/2 0.28/4 0.54/4 0.54/3 0.24/5 1.26/5 1.17/8
17.56/4 18.56/4 19.10/4 19.38/4 19.54/4
0.27/4 1.00/4 0.14/1* 0.28/5 0.16/2
5 [2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja 20.57 2.23/12 2.58/12 3.07/12 3.37/8 4.08/6 5.17/6 5.43/6 6.56/5 7.35/6 8.54/7
KU AZS WAT, Warszawa 2.23/12 0.35/7 0.09/5 0.30/4 0.31/3 1.09/6 0.26/9 1.13/3 0.39/9 1.19/9
9.21/7 9.49/7 11.08/7 12.39/7 13.12/7 14.08/7 15.04/7 15.30/7 17.04/5 18.20/5
0.27/6 0.28/12 1.19/9 1.31/4 0.33/11 0.56/7 0.56/6 0.26/9 1.34/8 1.16/6
18.48/5 19.53/5 20.08/5 20.37/5 20.57/5
0.28/5 1.05/8 0.15/4 0.29/7 0.20/9
6 [2114] KALATA, Agnieszka 21.17 2.19/11 2.56/11 3.05/10 3.37/8 4.17/8 5.27/8 5.51/8 7.05/7 7.43/8 9.03/8
MKS Paulinum, Jelenia Góra 2.19/11 0.37/10 0.09/5 0.32/6 0.40/11 1.10/9 0.24/5 1.14/4 0.38/7 1.20/10
9.55/9 10.16/9 11.31/9 13.11/8 13.40/8 14.39/8 15.36/8 16.04/8 17.28/7 18.34/6
0.52/16 0.21/2 1.15/8 1.40/6 0.29/5 0.59/10 0.57/7 0.28/10 1.24/4 1.06/3
19.03/6 20.11/7 20.27/7 20.55/6 21.17/6
0.29/8 1.08/9 0.16/5 0.28/5 0.22/11
7 [2116] POLISHCHUK, Lesia 21.18 2.14/6 2.45/6 2.54/6 3.27/6 3.58/4 5.08/5 5.32/5 6.54/4 7.32/4 8.46/6
UNTS Warszawa 2.14/6 0.31/4 0.09/5 0.33/7 0.31/3 1.10/9 0.24/5 1.22/8 0.38/7 1.14/6
9.14/6 9.36/6 10.50/5 12.28/5 13.00/5 13.55/5 14.49/5 15.11/5 17.20/6 18.36/7
0.28/8 0.22/4 1.14/6 1.38/5 0.32/10 0.55/5 0.54/3 0.22/3 2.09/15 1.16/6
19.04/7 20.08/6 20.24/6 20.56/7 21.18/7
0.28/5 1.04/6 0.16/5 0.32/10 0.22/11
8 [2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna 21.52 1.58/4 2.34/4 2.44/4 3.17/4 3.53/3 5.02/3 5.28/4 6.42/3 7.18/3 8.31/3
warszawa 1.58/4 0.36/8 0.10/10 0.33/7 0.36/7 1.09/6 0.26/9 1.14/4 0.36/5 1.13/5
8.59/3 9.28/3 10.52/6 12.34/6 13.03/6 14.01/6 14.59/6 15.24/6 17.34/8 18.49/8
0.28/8 0.29/13 1.24/12 1.42/7 0.29/5 0.58/8 0.58/8 0.25/7 2.10/16 1.15/5
19.18/8 20.37/8 20.54/8 21.27/8 21.52/8
0.29/8 1.19/13 0.17/8 0.33/12 0.25/15
9 [2104] BUGAJ, Katarzyna 22.18 2.16/9 2.53/9 3.02/9 3.40/10 4.21/9 5.36/10 6.01/10 7.18/10 7.57/10 9.12/9
WKS Wawel, Kraków 2.16/9 0.37/10 0.09/5 0.38/11 0.41/12 1.15/14 0.25/7 1.17/7 0.39/9 1.15/7
9.44/8 10.10/8 11.24/8 13.52/11 14.21/10 15.19/10 16.23/10 16.52/10 18.24/10 19.41/9
0.32/10 0.26/10 1.14/6 2.28/15 0.29/5 0.58/8 1.04/11 0.29/11 1.32/6 1.17/8
20.09/9 21.13/9 21.30/9 21.59/9 22.18/9
0.28/5 1.04/6 0.17/8 0.29/7 0.19/5
10 [2110] LEWANDOWSKA, Justyna 22.50 2.14/6 2.48/7 2.56/7 3.52/12 4.27/11 5.40/12 6.07/12 7.36/11 8.16/11 9.34/11
12BZ 2.14/6 0.34/6 0.08/2 0.56/13 0.35/5 1.13/12 0.27/12 1.29/11 0.40/11 1.18/8
10.01/10 10.26/10 11.55/10 13.37/9 14.08/9 15.07/9 16.07/9 16.31/9 18.07/9 19.45/10
0.27/6 0.25/7 1.29/14 1.42/7 0.31/9 0.59/10 1.00/9 0.24/5 1.36/9 1.38/14
20.16/10 21.43/10 21.59/10 22.31/10 22.50/10
0.31/13 1.27/14 0.16/5 0.32/10 0.19/5
11 [2103] BĄKOWSKA, Dominika 24.02 2.14/6 2.51/8 3.00/8 3.35/7 4.10/7 5.22/7 5.49/7 7.11/9 7.55/9 9.21/10
PKO Harpagan, Gdańsk 2.14/6 0.37/10 0.09/5 0.35/9 0.35/5 1.12/11 0.27/12 1.22/8 0.44/14 1.26/11
10.01/10 10.37/11 11.57/11 13.46/10 14.33/11 15.35/11 16.48/11 17.18/11 19.00/11 20.26/11
0.40/14 0.36/15 1.20/11 1.49/9 0.47/16 1.02/14 1.13/15 0.30/12 1.42/10 1.26/12
21.00/11 22.46/11 23.04/11 23.40/11 24.02/11
0.34/15 1.46/16 0.18/11 0.36/14 0.22/11
12 [2106] NIKITCZENKO, Natasza 25.12 2.17/10 2.53/9 3.06/11 3.43/11 4.22/10 5.36/10 6.01/10 7.36/11 8.16/11 9.42/12
UKS Orientuś, Łódź 2.17/10 0.36/8 0.13/15 0.37/10 0.39/10 1.14/13 0.25/7 1.35/13 0.40/11 1.26/11
10.15/12 10.41/12 12.00/12 16.31/13 17.00/13 18.00/13 19.04/13 19.29/13 21.01/13 22.23/13
0.33/12 0.26/10 1.19/9 4.31/16 0.29/5 1.00/12 1.04/11 0.25/7 1.32/6 1.22/11
22.52/13 24.00/12 24.18/12 24.51/12 25.12/12
0.29/8 1.08/9 0.18/11 0.33/12 0.21/10
13 [2107] DETTLAFF, Anna 25.19 2.23/12 3.01/13 3.12/13 3.53/13 4.37/13 5.53/13 6.20/13 8.57/13 9.39/13 11.05/13
UKS Włóczykij, Osiek 2.23/12 0.38/13 0.11/12 0.41/12 0.44/13 1.16/15 0.27/12 2.37/16 0.42/13 1.26/11
11.37/13 12.21/13 13.47/13 15.37/12 16.10/12 17.16/12 18.22/12 18.52/12 20.40/12 22.10/12
0.32/10 0.44/16 1.26/13 1.50/10 0.33/11 1.06/15 1.06/13 0.30/12 1.48/11 1.30/13
22.43/12 24.01/13 24.19/13 24.55/13 25.19/13
0.33/14 1.18/12 0.18/11 0.36/14 0.24/14
14 [2111] SEKTA, Marta 28.58 3.13/15 3.51/15 4.03/15 8.11/15 9.16/15 10.23/15 10.53/15 12.39/15 13.16/15 14.45/15
15 GBZ 3.13/15 0.38/13 0.12/13 4.08/16 1.05/14 1.07/5 0.30/15 1.46/14 0.37/6 1.29/14
15.18/15 15.43/15 17.23/15 19.19/15 19.54/15 20.55/15 22.06/14 22.41/14 24.30/14 26.11/14
0.33/12 0.25/7 1.40/16 1.56/12 0.35/13 1.01/13 1.11/14 0.35/16 1.49/12 1.41/15
26.40/14 27.50/14 28.08/14 28.39/14 28.58/14
0.29/8 1.10/11 0.18/11 0.31/9 0.19/5
15 [2115] MOLLON, Rebecca 30.06 2.57/14 3.44/14 3.56/14 4.59/14 6.19/14 7.52/14 8.24/14 10.30/14 11.22/14 13.10/14
Pegase 2.57/14 0.47/15 0.12/13 1.03/14 1.20/15 1.33/16 0.32/16 2.06/15 0.52/16 1.48/15
13.54/14 14.28/14 16.07/14 18.14/14 18.56/14 20.11/14 22.18/15 22.50/15 24.48/15 26.33/15
0.44/15 0.34/14 1.39/15 2.07/14 0.42/15 1.15/16 2.07/16 0.32/14 1.58/13 1.45/16
27.12/15 28.40/15 29.00/15 29.38/15 30.06/15
0.39/16 1.28/15 0.20/15 0.38/16 0.28/16
16 [2113] WOŹNIAK, Basia 35.38 8.03/16 13.18/16 13.31/16 14.38/16 15.14/16 16.23/16 16.49/16 18.15/16 19.00/16 22.42/16
15GBZ 8.03/16 5.15/16 0.13/15 1.07/15 0.36/7 1.09/6 0.26/9 1.26/10 0.45/15 3.42/16
23.08/16 23.32/16 24.37/16 26.38/16 27.13/16 28.08/16 29.10/16 29.42/16 31.50/16 33.08/16
0.26/4 0.24/6 1.05/2 2.01/13 0.35/13 0.55/5 1.02/10 0.32/14 2.08/14 1.18/10
33.38/16 34.38/16 34.55/16 35.21/16 35.38/16
0.30/12 1.00/4 0.17/8 0.26/2 0.17/3
[2117] BEDNARSKA, Zuzanna NKL-bPK 2.28/ 3.08/ 3.18/ 4.02/ 4.37/ 5.54/ 6.19/ 7.38/ 8.19/ 9.43/
UNTS, Warszawa 2.28/ 0.40/ 0.10/ 0.44/ 0.35/ 1.17/ 0.25/ 1.19/ 0.41/ 1.24/
10.16/ / 11.56/ 14.07/ 14.39/ 15.43/ 17.29/ 17.59/ 20.05/ 21.33/
0.33/ / / 2.11/ 0.32/ 1.04/ 1.46/ 0.30/ 2.06/ 1.28/
22.05/ 23.13/ 23.31/ 24.03/ 24.21/
0.32/ 1.08/ 0.18/ 0.32/ 0.18/
[2108] JAKUBOWSKA, Monika DNF / / / / / / / / / /
HKS Azymut, Mochy / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[2112] CIARKOWSKA, Magdalena DNF / / / / / / / / / /
15.GBZ / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W21E 2.8km 0m 24k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-41 2-52 3-36 4-53 5-33 6-51 7-35 8-31 9-59 10-38
11-57 12-58 13-44 14-50 15-34 16-47 17-55 18-62 19-39 20-46
21-65 22-49 23-60 24-99
1 [1] HORNIK, Aleksandra 15.27 1.39/4 2.03/4 2.09/4 2.34/3 2.57/3 3.51/3 4.09/2 5.04/1* 5.33/1* 6.27/1*
WKS Grunwald, Poznań 1.39/4 0.24/1* 0.06/1* 0.25/2 0.23/1* 0.54/4 0.18/1* 0.55/2 0.29/4 0.54/1*
6.48/1* 7.12/2 8.06/2 9.13/1* 9.36/1* 10.18/1* 11.06/1* 11.24/1* 12.27/1* 13.23/1*
0.21/1* 0.24/13 0.54/1* 1.07/1* 0.23/1* 0.42/1* 0.48/6 0.18/2 1.03/1* 0.56/1*
13.45/1* 14.34/1* 14.49/1* 15.11/1* 15.27/1*
0.22/3 0.49/2 0.15/11 0.22/1* 0.16/7
2 [4] WIŚNIEWSKA, Hanna 15.33 1.33/1* 1.57/1* 2.05/1* 2.31/1* 2.55/1* 3.45/1* 4.04/1* 5.14/4 5.41/4 6.36/3
WKS Grunwald, Poznań 1.33/1* 0.24/1* 0.08/5 0.26/4 0.24/3 0.50/1* 0.19/2 1.10/8 0.27/1* 0.55/2
6.57/3 7.12/2 8.13/3 9.20/3 9.46/3 10.28/3 11.11/3 11.30/3 12.35/2 13.32/2
0.21/1* 0.15/1* 1.01/9 1.07/1* 0.26/10 0.42/1* 0.43/1* 0.19/4 1.05/2 0.57/2
13.53/2 14.42/2 14.54/2 15.17/2 15.33/2
0.21/1* 0.49/2 0.12/2 0.23/2 0.16/7
3 [2] BABYCH, Olena 15.45 1.42/8 2.08/7 2.16/7 2.40/5 3.04/5 3.58/5 4.18/5 5.18/5 5.47/5 6.43/5
LeO-Team 1.42/8 0.26/6 0.08/5 0.24/1* 0.24/3 0.54/4 0.20/4 1.00/4 0.29/4 0.56/3
7.07/5 7.23/5 8.18/5 9.29/4 9.55/5 10.39/4 11.23/4 11.40/4 12.49/4 13.46/4
0.24/7 0.16/2 0.55/2 1.11/4 0.26/10 0.44/5 0.44/2 0.17/1* 1.09/5 0.57/2
14.07/4 14.55/3 15.07/3 15.30/3 15.45/3
0.21/1* 0.48/1* 0.12/2 0.23/2 0.15/2
4 [3] OLEJNIK, Agata 15.46 1.35/2 2.00/2 2.07/2 2.37/4 3.02/4 3.53/4 4.12/4 5.06/2 5.34/2 6.30/2
UKS Orientuś, Łódź 1.35/2 0.25/3 0.07/2 0.30/9 0.25/6 0.51/2 0.19/2 0.54/1* 0.28/3 0.56/3
6.52/2 7.09/1* 8.04/1* 9.14/2 9.38/2 10.21/2 11.07/2 11.27/2 12.35/2 13.44/3
0.22/3 0.17/4 0.55/2 1.10/3 0.24/3 0.43/3 0.46/3 0.20/6 1.08/3 1.09/11
14.06/3 14.56/4 15.07/3 15.31/4 15.46/4
0.22/3 0.50/4 0.11/1* 0.24/4 0.15/2
5 [15] POLISHCHUK, Mariya 16.00 1.35/2 2.00/2 2.07/2 2.33/2 2.56/2 3.50/2 4.10/3 5.08/3 5.38/3 6.36/3
UNTS, Warszawa 1.35/2 0.25/3 0.07/2 0.26/4 0.23/1* 0.54/4 0.20/4 0.58/3 0.30/6 0.58/5
6.59/4 7.16/4 8.15/4 9.29/4 9.53/4 10.39/4 11.25/5 11.43/5 12.51/5 13.53/5
0.23/4 0.17/4 0.59/6 1.14/7 0.24/3 0.46/7 0.46/3 0.18/2 1.08/3 1.02/7
14.16/5 15.09/5 15.21/5 15.46/5 16.00/5
0.23/6 0.53/8 0.12/2 0.25/9 0.14/1*
6 [5] PARFIANOWICZ, Zuzanna 16.53 1.47/10 2.12/9 2.20/9 2.45/6 3.09/6 4.05/6 4.25/6 5.31/6 6.01/6 7.00/6
UNTS, Warszawa 1.47/10 0.25/3 0.08/5 0.25/2 0.24/3 0.56/7 0.20/4 1.06/5 0.30/6 0.59/7
7.23/6 7.39/6 8.36/6 9.47/6 10.10/6 10.55/6 12.04/6 12.23/6 13.50/6 14.48/6
0.23/4 0.16/2 0.57/4 1.11/4 0.23/1* 0.45/6 1.09/14 0.19/4 1.27/11 0.58/4
15.10/6 16.00/6 16.13/6 16.38/6 16.53/6
0.22/3 0.50/4 0.13/5 0.25/9 0.15/2
7 [6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna 16.57 1.41/6 2.07/5 2.15/5 3.06/12 3.33/12 4.26/11 4.46/11 6.00/11 6.27/9 7.25/9
OK! Sport, Warszawa 1.41/6 0.26/6 0.08/5 0.51/14 0.27/8 0.53/3 0.20/4 1.14/10 0.27/1* 0.58/5
7.49/9 8.06/9 9.03/8 10.16/7 10.41/7 11.24/7 12.14/7 12.35/7 13.53/8 14.51/7
0.24/7 0.17/4 0.57/4 1.13/6 0.25/7 0.43/3 0.50/7 0.21/7 1.18/9 0.58/4
15.14/7 16.05/7 16.18/7 16.42/7 16.57/7
0.23/6 0.51/6 0.13/5 0.24/4 0.15/2
8 [16] DURZYŃSKA, Katarzyna 17.01 1.41/6 2.09/8 2.16/7 2.47/8 3.15/9 4.11/8 4.31/7 5.37/7 6.08/7 7.07/7
HKS Azymut, Mochy 1.41/6 0.28/10 0.07/2 0.31/11 0.28/12 0.56/7 0.20/4 1.06/5 0.31/8 0.59/7
7.38/7 8.01/7 9.01/7 10.17/8 10.41/7 11.28/8 12.15/8 12.37/8 13.50/6 14.51/7
0.31/14 0.23/12 1.00/8 1.16/8 0.24/3 0.47/8 0.47/5 0.22/9 1.13/6 1.01/6
15.14/7 16.08/8 16.21/8 16.45/8 17.01/8
0.23/6 0.54/10 0.13/5 0.24/4 0.16/7
9 [8] PACHNIK, Małgorzata 17.23 1.40/5 2.07/5 2.15/5 2.46/7 3.13/7 4.10/7 4.31/7 5.40/8 6.13/8 7.16/8
UKS Orientpark.pl, Iwiny 1.40/5 0.27/9 0.08/5 0.31/11 0.27/8 0.57/9 0.21/9 1.09/7 0.33/11 1.03/10
7.42/8 8.01/7 9.03/8 10.23/9 10.49/9 11.39/9 12.31/9 12.53/9 14.08/9 15.12/9
0.26/11 0.19/7 1.02/11 1.20/9 0.26/10 0.50/11 0.52/10 0.22/9 1.15/7 1.04/8
15.37/9 16.29/9 16.44/9 17.08/9 17.23/9
0.25/11 0.52/7 0.15/11 0.24/4 0.15/2
10 [10] FORTUNIAK, Weronika 18.03 2.01/13 2.29/13 2.37/13 3.05/11 3.32/11 4.34/12 4.56/12 6.08/12 6.39/12 7.39/11
UNTS, Warszawa 2.01/13 0.28/10 0.08/5 0.28/8 0.27/8 1.02/12 0.22/11 1.12/9 0.31/8 1.00/9
8.03/11 8.22/10 9.26/11 10.50/11 11.15/11 12.06/11 12.58/11 13.19/11 14.35/10 15.44/10
0.24/7 0.19/7 1.04/12 1.24/11 0.25/7 0.51/12 0.52/10 0.21/7 1.16/8 1.09/11
16.08/10 17.03/10 17.16/10 17.47/10 18.03/10
0.24/10 0.55/11 0.13/5 0.31/13 0.16/7
11 [12] GRUCHALA, Natalia 18.13 1.54/11 2.22/11 2.30/11 2.56/10 3.21/10 4.18/10 4.39/10 5.58/9 6.31/10 7.36/10
PKO Harpagan, Gdańsk 1.54/11 0.28/10 0.08/5 0.26/4 0.25/6 0.57/9 0.21/9 1.19/12 0.33/11 1.05/11
7.59/10 8.24/11 9.23/10 10.43/10 11.08/10 11.56/10 12.47/10 13.09/10 14.54/11 16.01/11
0.23/4 0.25/14 0.59/6 1.20/9 0.25/7 0.48/10 0.51/8 0.22/9 1.45/13 1.07/10
16.24/11 17.17/11 17.30/11 17.57/11 18.13/11
0.23/6 0.53/8 0.13/5 0.27/11 0.16/7
12 [14] WIELEBA, Marlena 19.04 1.46/9 2.12/9 2.20/9 2.47/8 3.14/8 4.14/9 4.36/9 5.59/10 6.31/10 7.49/12
PKO Harpagan, Gdańsk 1.46/9 0.26/6 0.08/5 0.27/7 0.27/8 1.00/11 0.22/11 1.23/13 0.32/10 1.18/14
8.13/12 8.34/12 9.35/12 11.24/12 11.48/12 12.35/12 13.26/12 13.49/12 15.36/12 16.42/12
0.24/7 0.21/9 1.01/9 1.49/13 0.24/3 0.47/8 0.51/8 0.23/13 1.47/14 1.06/9
17.07/12 18.02/12 18.15/12 18.47/12 19.04/12
0.25/11 0.55/11 0.13/5 0.32/14 0.17/13
13 [9] MAZAN, Aleksandra 19.23 1.57/12 2.27/12 2.36/12 3.06/12 3.36/13 4.38/13 5.00/13 6.17/13 6.50/13 7.58/13
UKS Traper, Złocieniec 1.57/12 0.30/13 0.09/13 0.30/9 0.30/14 1.02/12 0.22/11 1.17/11 0.33/11 1.08/12
8.25/13 8.46/13 9.55/13 11.39/13 12.08/13 13.00/13 13.57/13 14.19/13 15.45/13 16.56/13
0.27/13 0.21/9 1.09/13 1.44/12 0.29/13 0.52/13 0.57/13 0.22/9 1.26/10 1.11/13
17.23/13 18.28/13 18.43/13 19.07/13 19.23/13
0.27/13 1.05/14 0.15/11 0.24/4 0.16/7
14 [18] HOFFMANN, Barbara 20.47 2.04/14 2.38/14 2.47/14 3.20/14 3.49/14 4.57/14 5.21/14 6.44/14 7.22/14 8.37/14
KS Hades, Poznań 2.04/14 0.34/14 0.09/13 0.33/13 0.29/13 1.08/14 0.24/14 1.23/13 0.38/14 1.15/13
9.03/14 9.24/14 10.39/14 12.31/14 13.01/14 13.58/14 14.54/14 15.17/14 16.56/14 18.11/14
0.26/11 0.21/9 1.15/14 1.52/14 0.30/14 0.57/14 0.56/12 0.23/13 1.39/12 1.15/14
18.40/14 19.43/14 19.59/14 20.27/14 20.47/14
0.29/14 1.03/13 0.16/14 0.28/12 0.20/14
Wyniki zawodów z międzyczasami: W35 2.3km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-63 3-41 4-51 5-50 6-48 7-36 8-59 9-57 10-38
11-39 12-46 13-65 14-42 15-60 16-99
1 [3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka 15.24 3.01/2 3.12/2 4.20/2 5.06/2 6.04/1* 6.58/1* 8.08/1* 8.47/1* 9.53/1* 10.20/1*
KOS BnO, Szczecin 3.01/2 0.11/4 1.08/1* 0.46/3 0.58/6 0.54/1* 1.10/1* 0.39/4 1.06/1* 0.27/1*
11.25/1* 12.42/1* 13.12/1* 14.25/1* 14.42/1* 15.08/1* 15.24/1*
1.05/8 1.17/4 0.30/7 1.13/3 0.17/8 0.26/3 0.16/1*
2 [3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 15.51 3.21/5 3.31/4 4.41/3 5.27/3 6.16/2 7.13/2 8.25/2 9.04/2 10.16/2 10.45/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.21/5 0.10/2 1.10/2 0.46/3 0.49/1* 0.57/4 1.12/2 0.39/4 1.12/6 0.29/7
11.46/2 13.02/2 13.31/2 14.48/2 15.02/2 15.30/2 15.51/2
1.01/5 1.16/3 0.29/5 1.17/6 0.14/2 0.28/6 0.21/10
3 [3512] KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta 16.01 2.51/1* 3.01/1* 4.17/1* 5.00/1* 6.55/5 7.49/5 9.05/5 9.40/4 10.46/4 11.13/4
UKS Siódemka, Rumia 2.51/1* 0.10/2 1.16/4 0.43/1* 1.55/13 0.54/1* 1.16/6 0.35/1* 1.06/1* 0.27/1*
12.11/4 13.19/3 13.43/3 15.05/3 15.18/3 15.42/3 16.01/3
0.58/1* 1.08/1* 0.24/1* 1.22/8 0.13/1* 0.24/1* 0.19/7
4 [3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 16.31 3.20/4 3.31/4 4.51/6 5.48/6 6.38/4 7.43/4 9.02/4 9.41/5 10.53/5 11.21/5
Indywidualny Dolnośląskie 3.20/4 0.11/4 1.20/7 0.57/10 0.50/2 1.05/10 1.19/7 0.39/4 1.12/6 0.28/6
12.25/5 13.55/6 14.22/6 15.32/5 15.48/5 16.14/5 16.31/4
1.04/7 1.30/8 0.27/2 1.10/1* 0.16/5 0.26/3 0.17/4
5 [3515] DYBKA, Katarzyna 16.33 3.32/7 3.44/7 5.04/7 5.48/6 7.13/7 8.09/7 9.22/7 9.59/7 11.06/7 11.33/7
12 BZ 3.32/7 0.12/9 1.20/7 0.44/2 1.25/9 0.56/3 1.13/4 0.37/2 1.07/3 0.27/1*
12.32/7 13.41/4 14.20/5 15.37/6 15.52/6 16.17/6 16.33/5
0.59/2 1.09/2 0.39/13 1.17/6 0.15/3 0.25/2 0.16/1*
6 [3511] DZIKA, Natalia 16.34 3.18/3 3.29/3 4.47/4 5.33/4 6.58/6 7.55/6 9.07/6 9.45/6 10.56/6 11.27/6
15.GBZ 3.18/3 0.11/4 1.18/5 0.46/3 1.25/9 0.57/4 1.12/2 0.38/3 1.11/5 0.31/10
12.28/6 13.47/5 14.16/4 15.29/4 15.45/4 16.13/4 16.34/6
1.01/5 1.19/6 0.29/5 1.13/3 0.16/5 0.28/6 0.21/10
7 [3503] RASCZUPKINA, Nina 17.34 3.23/6 3.36/6 4.49/5 5.36/5 6.26/3 7.27/3 8.40/3 9.22/3 10.29/3 11.01/3
UKS Azymut 45, Gdynia 3.23/6 0.13/11 1.13/3 0.47/6 0.50/2 1.01/8 1.13/4 0.42/7 1.07/3 0.32/11
12.00/3 14.36/7 15.04/7 16.30/7 16.49/7 17.17/7 17.34/7
0.59/2 2.36/13 0.28/4 1.26/9 0.19/12 0.28/6 0.17/4
8 [3509] NIKONOWICZ, Ewa 18.29 3.56/10 4.07/10 5.26/9 6.19/9 8.01/11 9.01/9 10.29/9 11.18/9 12.39/9 13.06/9
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 3.56/10 0.11/4 1.19/6 0.53/8 1.42/12 1.00/6 1.28/8 0.49/10 1.21/9 0.27/1*
14.13/9 15.41/9 16.15/9 17.26/9 17.42/9 18.10/8 18.29/8
1.07/9 1.28/7 0.34/9 1.11/2 0.16/5 0.28/6 0.19/7
9 [3508] ZAJĄC, Honorata 18.35 3.43/8 3.55/8 5.15/8 6.06/8 7.31/8 8.34/8 10.05/8 10.50/8 12.08/8 12.35/8
5 Batalion Dowodzenia 3.43/8 0.12/9 1.20/7 0.51/7 1.25/9 1.03/9 1.31/10 0.45/8 1.18/8 0.27/1*
13.47/8 15.22/8 15.52/8 17.21/8 17.40/8 18.14/9 18.35/9
1.12/10 1.35/10 0.30/7 1.29/10 0.19/12 0.34/11 0.21/10
10 [3510] KOPYTKO, Małgorzata 20.37 4.21/12 4.35/12 6.03/12 7.10/12 8.12/13 9.32/13 11.08/13 11.59/13 13.32/10 14.02/10
KU AZS WAT, Warszawa 4.21/12 0.14/12 1.28/10 1.07/12 1.02/7 1.20/12 1.36/12 0.51/11 1.33/10 0.30/9
15.29/10 17.02/10 17.37/10 19.17/10 19.35/10 20.13/10 20.37/10
1.27/12 1.33/9 0.35/10 1.40/12 0.18/9 0.38/13 0.24/13
11 [3505] KOMSA, Małgorzata 21.13 4.09/11 4.20/11 5.51/11 6.51/10 7.59/10 9.11/11 10.53/12 11.46/12 14.12/12 14.41/11
UKS Orientuś, Łódź 4.09/11 0.11/4 1.31/12 1.00/11 1.08/8 1.12/11 1.42/13 0.53/12 2.26/12 0.29/7
16.12/11 17.50/11 18.28/11 20.09/11 20.24/11 20.55/11 21.13/11
1.31/13 1.38/11 0.38/12 1.41/13 0.15/3 0.31/10 0.18/6
12 [3506] NIKOŁAJUK, Joanna 21.26 3.45/9 4.01/9 5.31/10 6.53/11 7.48/9 9.17/12 10.47/11 11.35/10 14.19/13 14.57/12
UKS Orientpark.pl, Iwiny 3.45/9 0.16/13 1.30/11 1.22/13 0.55/5 1.29/13 1.30/9 0.48/9 2.44/13 0.38/12
16.18/12 18.00/12 18.37/12 20.14/12 20.32/12 21.06/12 21.26/12
1.21/11 1.42/12 0.37/11 1.37/11 0.18/9 0.34/11 0.20/9
13 [3507] ANTOŃCZYK, Beata 22.20 4.37/13 4.45/13 6.20/13 7.15/13 8.08/12 9.08/10 10.41/10 11.43/11 13.51/11 17.19/13
Indywidualny lubuskie 4.37/13 0.08/1* 1.35/13 0.55/9 0.53/4 1.00/6 1.33/11 1.02/13 2.08/11 3.28/13
18.18/13 19.36/13 20.03/13 21.19/13 21.37/13 22.04/13 22.20/13
0.59/2 1.18/5 0.27/2 1.16/5 0.18/9 0.27/5 0.16/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: W40 2.3km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-63 3-41 4-51 5-50 6-48 7-36 8-59 9-57 10-38
11-39 12-46 13-65 14-42 15-60 16-99
1 [4004] BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 14.09 2.54/1* 3.03/1* 4.12/1* 4.53/1* 5.43/1* 6.33/1* 7.42/1* 8.15/1* 9.14/1* 9.39/1*
PKO Harpagan, Gdańsk 2.54/1* 0.09/1* 1.09/2 0.41/1* 0.50/3 0.50/1* 1.09/1* 0.33/2 0.59/1* 0.25/2
10.31/1* 11.46/1* 12.11/1* 13.14/1* 13.30/1* 13.55/1* 14.09/1*
0.52/1* 1.15/2 0.25/1* 1.03/2 0.16/2 0.25/2 0.14/1*
2 [4008] BOREK, Monika 15.53 3.51/9 4.01/8 5.03/5 5.53/5 7.03/8 7.56/5 9.15/5 9.47/5 10.49/5 11.21/5
UKS Traper, Złocieniec 3.51/9 0.10/2 1.02/1* 0.50/5 1.10/11 0.53/2 1.19/4 0.32/1* 1.02/2 0.32/8
12.17/5 13.31/5 13.57/4 14.58/4 15.09/3 15.32/2 15.53/2
0.56/2 1.14/1* 0.26/2 1.01/1* 0.11/1* 0.23/1* 0.21/3
3 [4001] GRABOWSKA, Joanna 15.54 3.20/3 3.30/3 4.46/3 5.31/2 6.18/2 7.16/2 8.33/2 9.13/2 10.24/3 10.52/3
WKS Wawel, Kraków 3.20/3 0.10/2 1.16/4 0.45/2 0.47/1* 0.58/3 1.17/2 0.40/4 1.11/4 0.28/3
11.55/3 13.11/3 13.40/3 14.50/2 15.07/2 15.35/3 15.54/3
1.03/4 1.16/3 0.29/4 1.10/4 0.17/4 0.28/4 0.19/2
4 [4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna 16.04 3.14/2 3.26/2 4.37/2 5.33/3 6.23/3 7.21/3 8.41/3 9.17/3 10.22/2 10.45/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 3.14/2 0.12/7 1.11/3 0.56/11 0.50/3 0.58/3 1.20/5 0.36/3 1.05/3 0.23/1*
11.42/2 13.07/2 13.33/2 14.57/3 15.16/4 15.43/4 16.04/4
0.57/3 1.25/5 0.26/2 1.24/10 0.19/8 0.27/3 0.21/3
5 [4003] BULTROWICZ, Agnieszka 16.30 3.30/4 3.40/4 4.56/4 5.41/4 6.29/4 7.27/4 8.44/4 9.25/4 10.36/4 11.05/4
KS Hades, Poznań 3.30/4 0.10/2 1.16/4 0.45/2 0.48/2 0.58/3 1.17/2 0.41/6 1.11/4 0.29/4
12.13/4 13.29/4 13.58/5 15.11/5 15.36/5 16.08/5 16.30/5
1.08/6 1.16/3 0.29/4 1.13/5 0.25/13 0.32/8 0.22/6
6 [4009] KOSIŃSKA, Zofia 17.38 3.36/6 3.48/6 5.10/7 5.59/6 6.58/6 8.02/7 9.26/7 10.06/6 11.25/6 11.54/6
WKS Wawel, Kraków 3.36/6 0.12/7 1.22/10 0.49/4 0.59/9 1.04/8 1.24/7 0.40/4 1.19/7 0.29/4
13.02/6 14.52/7 15.21/7 16.28/6 16.47/6 17.16/6 17.38/6
1.08/6 1.50/12 0.29/4 1.07/3 0.19/8 0.29/5 0.22/6
7 [4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna 17.39 3.38/7 3.51/7 5.12/8 6.04/8 6.58/6 8.01/6 9.23/6 10.07/7 11.26/7 11.57/7
WKS Wawel, Kraków 3.38/7 0.13/10 1.21/8 0.52/7 0.54/7 1.03/7 1.22/6 0.44/9 1.19/7 0.31/6
13.09/7 14.34/6 15.07/6 16.31/7 16.49/7 17.18/7 17.39/7
1.12/9 1.25/5 0.33/9 1.24/10 0.18/7 0.29/5 0.21/3
8 [4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna 18.30 3.35/5 3.47/5 5.08/6 6.02/7 6.55/5 8.09/8 9.36/8 10.21/8 11.52/8 12.34/8
KS Hades, Poznań 3.35/5 0.12/7 1.21/8 0.54/10 0.53/5 1.14/12 1.27/10 0.45/10 1.31/11 0.42/14
13.48/8 15.16/8 15.51/8 17.14/8 17.31/8 18.06/8 18.30/8
1.14/11 1.28/7 0.35/11 1.23/9 0.17/4 0.35/12 0.24/9
9 [4005] UKLEJA, Ewa 19.10 4.01/11 4.12/11 5.28/10 6.19/9 7.16/9 8.29/9 10.07/9 10.48/9 12.32/9 13.07/9
UKS Azymut 45, Gdynia 4.01/11 0.11/5 1.16/4 0.51/6 0.57/8 1.13/11 1.38/11 0.41/6 1.44/13 0.35/11
14.20/9 16.08/9 16.39/9 17.59/9 18.15/9 18.48/9 19.10/9
1.13/10 1.48/11 0.31/8 1.20/6 0.16/2 0.33/9 0.22/6
10 [4016] LEMKE, Katarzyna 19.53 3.45/8 4.11/10 5.36/11 6.34/11 8.17/11 9.24/11 11.02/11 12.00/11 13.26/11 14.00/11
MKS Skarmat, Toruń 3.45/8 0.26/16 1.25/11 0.58/12 1.43/15 1.07/10 1.38/11 0.58/13 1.26/10 0.34/10
15.08/11 16.42/11 17.15/11 18.36/10 18.55/10 19.28/10 19.53/10
1.08/6 1.34/8 0.33/9 1.21/7 0.19/8 0.33/9 0.25/11
11 [4012] WŁODARCZYK, Agnieszka 20.04 3.54/10 4.07/9 5.27/9 6.19/9 9.12/14 10.14/14 11.40/12 12.22/12 13.40/12 14.13/12
UKS Traper, Złocieniec 3.54/10 0.13/10 1.20/7 0.52/7 2.53/16 1.02/6 1.26/9 0.42/8 1.18/6 0.33/9
15.20/12 16.54/12 17.24/12 18.46/11 19.08/11 19.39/11 20.04/11
1.07/5 1.34/8 0.30/7 1.22/8 0.22/12 0.31/7 0.25/11
12 [4015] MARSZAŁEK, Maria 20.07 4.33/14 4.47/14 6.16/14 7.09/12 8.02/10 9.08/10 10.33/10 11.20/10 12.43/10 13.21/10
UKS Azymut 45, Gdynia 4.33/14 0.14/12 1.29/12 0.53/9 0.53/5 1.06/9 1.25/8 0.47/12 1.23/9 0.38/13
14.36/10 16.37/10 17.12/10 18.51/12 19.08/11 19.43/12 20.07/12
1.15/12 2.01/13 0.35/11 1.39/13 0.17/4 0.35/12 0.24/9
13 [4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna 21.49 4.22/13 4.33/13 6.08/12 7.16/14 8.28/13 9.48/13 11.49/14 12.35/13 14.23/13 14.54/13
UKS Orientuś, Łódź 4.22/13 0.11/5 1.35/13 1.08/14 1.12/12 1.20/13 2.01/15 0.46/11 1.48/14 0.31/6
16.40/13 18.20/13 18.56/13 20.28/13 20.47/13 21.21/13 21.49/13
1.46/15 1.40/10 0.36/13 1.32/12 0.19/8 0.34/11 0.28/13
14 [4011] STRUGAŁA, Barbara 23.12 4.16/12 4.31/12 6.11/13 7.12/13 8.19/12 9.43/12 11.40/12 12.43/14 14.26/14 15.12/14
WKS Wawel, Kraków 4.16/12 0.15/14 1.40/15 1.01/13 1.07/10 1.24/14 1.57/13 1.03/14 1.43/12 0.46/15
16.52/14 18.58/14 19.45/14 21.32/14 21.57/14 22.41/14 23.12/14
1.40/14 2.06/14 0.47/15 1.47/15 0.25/13 0.44/15 0.31/15
15 [4013] SUCHARZEWSKA, Marta 25.06 5.41/15 5.55/15 7.31/15 8.55/15 10.09/15 11.34/15 13.34/15 14.44/15 16.41/15 17.18/15
KOS BnO, Szczecin 5.41/15 0.14/12 1.36/14 1.24/15 1.14/13 1.25/15 2.00/14 1.10/15 1.57/15 0.37/12
18.43/15 20.50/15 21.35/15 23.18/15 24.02/15 24.37/15 25.06/15
1.25/13 2.07/15 0.45/14 1.43/14 0.44/16 0.35/12 0.29/14
16 [4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara 33.03 6.24/16 6.41/16 8.58/16 10.33/16 12.11/16 13.53/16 16.41/16 17.58/16 20.30/16 21.35/16
PKO Harpagan, Gdańsk 6.24/16 0.17/15 2.17/16 1.35/16 1.38/14 1.42/16 2.48/16 1.17/16 2.32/16 1.05/16
23.48/16 27.14/16 28.19/16 30.56/16 31.31/16 32.31/16 33.03/16
2.13/16 3.26/16 1.05/16 2.37/16 0.35/15 1.00/16 0.32/16
Wyniki zawodów z międzyczasami: W45 1.9km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-33 4-51 5-35 6-43 7-59 8-31 9-63 10-62
11-39 12-65 13-49 14-60 15-99
1 [4513] NOWAK, Beata 13.26 2.34/1* 3.04/1* 3.37/1* 4.40/1* 5.02/1* 6.06/1* 6.45/1* 7.24/1* 7.48/1* 8.25/1*
UKS Siódemka, Rumia 2.34/1* 0.30/1* 0.33/1* 1.03/1* 0.22/1* 1.04/1* 0.39/1* 0.39/2 0.24/1* 0.37/1*
10.20/1* 11.29/1* 12.27/1* 12.41/1* 13.08/1* 13.26/1*
1.55/3 1.09/1* 0.58/1* 0.14/1* 0.27/1* 0.18/1*
2 [4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra 15.54 3.21/3 4.03/4 4.40/3 5.55/2 6.22/2 7.38/2 8.23/2 9.03/2 9.31/2 10.12/2
PKO Harpagan, Gdańsk 3.21/3 0.42/4 0.37/3 1.15/2 0.27/3 1.16/3 0.45/3 0.40/3 0.28/2 0.41/2
11.48/2 13.26/2 14.43/2 15.01/2 15.30/2 15.54/2
1.36/1* 1.38/4 1.17/3 0.18/4 0.29/2 0.24/2
3 [4502] MIANOWSKA, Dorota 17.15 3.23/4 4.01/3 4.36/2 5.57/3 6.24/3 7.44/3 8.32/3 9.16/3 9.46/3 10.31/3
UNTS, Warszawa 3.23/4 0.38/2 0.35/2 1.21/5 0.27/3 1.20/4 0.48/5 0.44/4 0.30/4 0.45/4
12.08/3 13.45/3 15.21/3 15.38/3 16.51/3 17.15/3
1.37/2 1.37/3 1.36/5 0.17/3 1.13/8 0.24/2
4 [4501] KONC, Katarzyna 18.26 2.55/2 3.33/2 5.57/5 8.24/6 8.48/6 9.59/5 10.42/5 11.20/5 11.48/5 /
UKS Azymut, Pabianice 2.55/2 0.38/2 2.24/8 2.27/8 0.24/2 1.11/2 0.43/2 0.38/1* 0.28/2 /
14.02/4 16.00/4 17.14/4 17.30/4 18.02/4 18.26/4
/ 1.58/7 1.14/2 0.16/2 0.32/3 0.24/2
5 [4505] FILIPIAK, Agnieszka 19.33 3.23/4 5.14/5 5.54/4 7.10/4 7.39/4 9.12/4 9.58/4 10.46/4 11.17/4 12.00/4
KS Hades, Poznań 3.23/4 1.51/7 0.40/4 1.16/3 0.29/5 1.33/6 0.46/4 0.48/5 0.31/5 0.43/3
14.44/5 16.27/5 17.54/5 18.14/5 19.01/5 19.33/5
2.44/5 1.43/5 1.27/4 0.20/5 0.47/6 0.32/7
6 [4507] SZTRANEK, Iwona 21.05 4.00/7 5.41/6 6.23/6 7.59/5 8.33/5 10.12/6 11.06/6 11.58/6 12.32/6 /
UKS Azymut, Pabianice 4.00/7 1.41/6 0.42/5 1.36/6 0.34/7 1.39/7 0.54/7 0.52/6 0.34/7 /
16.29/6 17.53/6 19.31/6 19.54/6 20.35/6 21.05/6
/ 1.24/2 1.38/6 0.23/7 0.41/5 0.30/6
7 [4509] MURAWSKA, Ewa 22.37 3.57/6 6.14/7 8.14/8 9.33/8 10.05/7 11.31/7 12.22/7 13.20/7 13.51/7 14.37/5
HKS Azymut, Mochy 3.57/6 2.17/8 2.00/7 1.19/4 0.32/6 1.26/5 0.51/6 0.58/7 0.31/5 0.46/5
17.14/7 19.11/7 21.19/7 21.40/7 22.13/7 22.37/7
2.37/4 1.57/6 2.08/7 0.21/6 0.33/4 0.24/2
8 [4512] KLAUS URYGA, Anna 26.19 5.13/8 6.39/8 7.31/7 9.29/7 10.12/8 12.28/8 13.34/8 14.40/8 15.23/8 /
WKS Wawel, Kraków 5.13/8 1.26/5 0.52/6 1.58/7 0.43/8 2.16/8 1.06/8 1.06/8 0.43/8 /
19.37/8 22.14/8 24.29/8 24.58/8 25.46/8 26.19/8
/ 2.37/8 2.15/8 0.29/8 0.48/7 0.33/8
[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna NKL-bPK 3.10/ 3.54/ 4.29/ 5.48/ 6.18/ 7.36/ 8.28/ 9.13/ 9.45/ 10.29/
UNTS, Warszawa 3.10/ 0.44/ 0.35/ 1.19/ 0.30/ 1.18/ 0.52/ 0.45/ 0.32/ 0.44/
13.01/ 14.31/ / 16.29/ 17.01/ 17.24/
2.32/ 1.30/ / / 0.32/ 0.23/
[4511] OLEJNIK, Ewa NKL-bPK 3.09/ 3.44/ 4.19/ 5.32/ 5.58/ 7.12/ 8.03/ 8.43/ 9.10/ 9.49/
WKS Wawel 3.09/ 0.35/ 0.35/ 1.13/ 0.26/ 1.14/ 0.51/ 0.40/ 0.27/ 0.39/
11.36/ 13.00/ 14.07/ 14.23/ / 15.18/
1.47/ 1.24/ 1.07/ 0.16/ / /
[4504] MARSZAŁEK, Maria DNF / / / / / / / / / /
UKS Kometa, Gliwice / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W50 1.9km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-53 3-33 4-51 5-35 6-43 7-59 8-31 9-63 10-62
11-39 12-65 13-49 14-60 15-99
1 [5002] WOŁEK, Ewa 13.54 2.48/2 3.19/2 3.53/2 5.02/2 5.26/2 6.32/2 7.14/2 8.03/2 8.29/2 9.01/2
UNTS, Warszawa 2.48/2 0.31/1* 0.34/2 1.09/3 0.24/2 1.06/1* 0.42/3 0.49/3 0.26/2 0.32/1*
10.28/2 11.46/2 12.48/1* 13.04/1* 13.34/1* 13.54/1*
1.27/1* 1.18/1* 1.02/1* 0.16/2 0.30/1* 0.20/3
2 [5001] NOWAK, Barbara 14.19 2.41/1* 3.16/1* 3.48/1* 4.56/1* 5.19/1* 6.28/1* 7.08/1* 7.48/1* 8.13/1* 8.49/1*
HKS Azymut, Mochy 2.41/1* 0.35/2 0.32/1* 1.08/1* 0.23/1* 1.09/2 0.40/2 0.40/1* 0.25/1* 0.36/2
10.16/1* 11.34/1* 13.13/2 13.28/2 13.59/2 14.19/2
1.27/1* 1.18/1* 1.39/11 0.15/1* 0.31/2 0.20/3
3 [5004] HORNIK, Alicja 15.39 3.02/4 3.37/4 4.12/3 5.24/3 5.49/3 7.06/3 7.52/4 8.59/4 9.27/4 10.05/4
WKS Grunwald, Poznań 3.02/4 0.35/2 0.35/3 1.12/4 0.25/4 1.17/6 0.46/4 1.07/10 0.28/4 0.38/5
11.38/3 13.04/3 14.14/3 14.34/3 15.12/3 15.39/3
1.33/3 1.26/4 1.10/4 0.20/8 0.38/7 0.27/8
4 [5003] WYSOCKA, Joanna 15.43 2.52/3 3.29/3 4.24/4 5.32/4 5.57/4 7.09/4 7.48/3 8.48/3 9.15/3 9.52/3
WKS Śląsk, Wrocław 2.52/3 0.37/5 0.55/9 1.08/1* 0.25/4 1.12/4 0.39/1* 1.00/7 0.27/3 0.37/3
12.05/4 13.27/4 14.30/4 14.49/4 15.21/4 15.43/4
2.13/7 1.22/3 1.03/2 0.19/6 0.32/3 0.22/5
5 [5005] WOŁOWCZYK, Mariola 15.55 3.19/7 4.05/7 4.42/7 5.56/6 6.24/6 7.38/6 8.28/6 9.31/7 9.59/7 10.36/6
UNTS, Warszawa 3.19/7 0.46/8 0.37/4 1.14/6 0.28/6 1.14/5 0.50/8 1.03/8 0.28/4 0.37/3
12.11/5 13.42/5 14.45/5 15.04/5 15.36/5 15.55/5
1.35/4 1.31/6 1.03/2 0.19/6 0.32/3 0.19/2
6 [5006] BUGAJ, Teresa 16.41 3.18/6 3.55/6 4.38/6 5.58/7 6.26/7 7.43/7 8.32/7 9.20/6 9.49/6 10.29/5
WKS Wawel, Kraków 3.18/6 0.37/5 0.43/7 1.20/7 0.28/6 1.17/6 0.49/6 0.48/2 0.29/6 0.40/6
12.45/6 14.12/6 15.25/6 15.41/6 16.17/6 16.41/6
2.16/8 1.27/5 1.13/5 0.16/2 0.36/6 0.24/6
7 [5007] WITKOWSKA, Izabela 17.01 3.06/5 3.42/5 4.25/5 5.37/5 6.01/5 7.12/5 7.59/5 9.04/5 9.34/5 10.54/7
UKS Azymut 45, Gdynia 3.06/5 0.36/4 0.43/7 1.12/4 0.24/2 1.11/3 0.47/5 1.05/9 0.30/7 1.20/9
13.00/7 14.40/7 15.53/7 16.09/7 16.44/7 17.01/7
2.06/6 1.40/8 1.13/5 0.16/2 0.35/5 0.17/1*
8 [5010] FRANSSILA, Hanna 18.18 3.42/9 4.30/9 5.08/8 6.28/8 6.57/8 8.35/8 9.24/8 10.14/8 10.46/8 /
Angelniemen Ankkuri 3.42/9 0.48/9 0.38/5 1.20/7 0.29/8 1.38/10 0.49/6 0.50/4 0.32/8 /
14.06/8 15.41/8 16.54/8 17.12/8 17.53/8 18.18/8
/ 1.35/7 1.13/5 0.18/5 0.41/9 0.25/7
9 [5011] GORCZYCA, Magdalena 18.59 3.39/8 4.19/8 5.16/9 6.39/9 7.12/9 8.36/9 9.34/9 10.25/9 10.57/9 11.41/8
KS Hades, Poznań 3.39/8 0.40/7 0.57/10 1.23/9 0.33/11 1.24/8 0.58/9 0.51/6 0.32/8 0.44/8
14.14/9 16.00/9 17.28/9 17.50/9 18.32/9 18.59/9
2.33/9 1.46/10 1.28/10 0.22/10 0.42/11 0.27/8
10 [5008] POLEWKA, Beata 21.00 4.03/10 5.41/10 6.21/10 7.44/10 8.14/10 9.49/10 11.14/10 12.22/10 13.00/10 /
UKS Kometa, Gliwice 4.03/10 1.38/11 0.40/6 1.23/9 0.30/9 1.35/9 1.25/11 1.08/11 0.38/11 /
16.24/10 18.08/10 19.33/10 19.54/10 20.33/10 21.00/10
/ 1.44/9 1.25/8 0.21/9 0.39/8 0.27/8
11 [5009] DEPTULSKA, Agnieszka 27.27 6.02/11 6.55/11 8.08/11 9.34/11 10.06/11 17.15/11 18.27/11 19.17/11 19.51/11 20.33/9
UNTS, Warszawa 6.02/11 0.53/10 1.13/11 1.26/11 0.32/10 7.09/11 1.12/10 0.50/4 0.34/10 0.42/7
22.33/11 24.24/11 25.49/11 26.11/11 26.52/11 27.27/11
2.00/5 1.51/11 1.25/8 0.22/10 0.41/9 0.35/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: W55 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-51 3-53 4-63 5-59 6-45 7-39 8-65 9-42 10-60
11-99
1 [5502] CZERKAWSKA, Urszula 14.13 2.26/2 3.52/2 5.02/2 5.54/2 6.46/1* 8.06/1* 9.48/1* 11.25/1* 12.54/1* 13.13/1*
UKS Sparta, Czyżowice 2.26/2 1.26/1* 1.10/1* 0.52/1* 0.52/1* 1.20/1* 1.42/1* 1.37/1* 1.29/1* 0.19/1*
13.47/1* 14.13/1*
0.34/1* 0.26/2
2 [5501] PARFIANOWICZ, Joanna 14.29 2.02/1* 3.36/1* 4.48/1* 5.44/1* 6.53/2 8.16/2 10.00/2 11.38/2 13.09/2 13.29/2
UNTS, Warszawa 2.02/1* 1.34/2 1.12/2 0.56/2 1.09/3 1.23/2 1.44/2 1.38/2 1.31/2 0.20/2
14.04/2 14.29/2
0.35/2 0.25/1*
3 [5503] WOŁEK, Małgorzata 17.45 2.53/3 4.35/3 6.04/3 7.07/3 8.11/3 9.50/3 11.59/3 13.59/3 15.58/3 16.27/3
UNTS, Warszawa 2.53/3 1.42/3 1.29/3 1.03/3 1.04/2 1.39/3 2.09/3 2.00/3 1.59/3 0.29/3
17.12/3 17.45/3
0.45/3 0.33/3
[5504] KORF, Ulrike NKL-bPK 2.17/ 3.40/ 4.59/ 5.45/ 6.35/ 7.52/ 9.21/ 10.49/ 12.13/ 12.52/
SC Achmer 2.17/ 1.23/ 1.19/ 0.46/ 0.50/ 1.17/ 1.29/ 1.28/ 1.24/ 0.39/
/ 13.43/
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: W60 1.7km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-51 3-53 4-63 5-59 6-45 7-39 8-65 9-42 10-60
11-99
1 [6001] KROCHMAL, Małgorzata 17.15 2.40/1* 4.32/1* 6.02/1* 6.55/1* 8.08/1* 9.35/1* 11.39/1* 13.33/1* 15.35/1* 16.03/1*
KU AZS WAT, Warszawa 2.40/1* 1.52/1* 1.30/1* 0.53/1* 1.13/1* 1.27/1* 2.04/1* 1.54/1* 2.02/1* 0.28/1*
16.44/1* 17.15/1*
0.41/1* 0.31/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: W65 1.6km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-47 2-41 3-35 4-54 5-55 6-59 7-38 8-39 9-65 10-49
11-99
1 [6503] KATTILAKOSKI, Kirsti 13.14 2.29/2 3.06/2 3.38/2 4.51/2 5.44/2 6.14/2 7.45/2 9.02/2 10.37/1* 12.03/1*
Aron Haka 2.29/2 0.37/1* 0.32/1* 1.13/1* 0.53/2 0.30/2 1.31/1* 1.17/2 1.35/1* 1.26/2
12.49/1* 13.14/1*
0.46/2 0.25/1*
2 [6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 13.33 2.23/1* 3.04/1* 3.36/1* 4.49/1* 5.39/1* 6.08/1* 7.41/1* 8.55/1* 11.05/2 12.23/2
Stowarzyszenie Team 360 stopni, Warszawa 2.23/1* 0.41/2 0.32/1* 1.13/1* 0.50/1* 0.29/1* 1.33/2 1.14/1* 2.10/2 1.18/1*
13.06/2 13.33/2
0.43/1* 0.27/2
3 [6502] OLBRYCHT, Anna 24.37 4.27/3 5.27/3 6.25/3 8.32/3 10.44/3 11.54/3 14.39/3 17.07/3 20.05/3 22.32/3
Indywidualny Mazowsze 4.27/3 1.00/3 0.58/3 2.07/3 2.12/3 1.10/3 2.45/3 2.28/3 2.58/3 2.27/3
23.49/3 24.37/3
1.17/3 0.48/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: W70 1.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-41 3-54 4-63 5-56 6-65 7-49 8-60 9-99
1 [7002] KAJAVA, Ritva 9.32 2.17/1* 3.00/1* 4.01/1* 4.35/1* 5.19/1* 6.53/1* 8.05/1* 8.28/1* 9.07/1* 9.32/1*
Hameenlinnan Suunnistajat 2.17/1* 0.43/1* 1.01/1* 0.34/1* 0.44/1* 1.34/1* 1.12/1* 0.23/1* 0.39/1* 0.25/1*
2 [7001] STOOR, Anne 10.55 2.45/2 3.30/2 4.40/2 5.20/2 6.14/2 7.50/2 9.19/2 9.43/2 10.27/2 10.55/2
Kokkolan Suunnistajat 2.45/2 0.45/2 1.10/2 0.40/2 0.54/2 1.36/2 1.29/2 0.24/2 0.44/2 0.28/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: W75 1.2km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-48 2-41 3-54 4-63 5-56 6-65 7-49 8-60 9-99
1 [7501] JANSONE, Maija 23.58 5.19/1* 6.57/1* 9.43/1* 11.09/1* 13.30/1* 17.23/1* 20.33/1* 21.17/1* 22.48/1* 23.58/1*
OK Seniors Riga 5.19/1* 1.38/1* 2.46/1* 1.26/1* 2.21/1* 3.53/1* 3.10/1* 0.44/1* 1.31/1* 1.10/1*
|