Końcowe wyniki zawodów 29.08.2021 14:35:08
Pomorze Sprint Cup 2021 4.etap
===Podkarpacki OZOS====================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: Family 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[109] MAZAN, Kacper KOS BnO, Szczecin 22 0b.PK 11.10
2.[113] HETNAR, Emilia UKS "Orientpark.pl" 24 0b.PK 13.29
3.[101] TRZASKO, Oleg PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 15.32
4.[105] PUSTKOWSKA, Jagoda PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 15.36
5.[103] RATAJCZAK, Jan UMKS ORKAN, Ostróda 19 0b.PK 15.53
6.[108] MIELEWCZYK, Wiktor Tczewskie Stowarzysz 21 0b.PK 16.10
7.[107] PIETRZAK, Inez HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 21.27
8.[114] WŁODARCZYK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 5070 0b.PK 25.16
9.[111] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 3 0b.PK 30.54
10.[106] PRZYBYŁO, Justyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 31.30
11.[112] KAŹMIERCZAK, Szymon HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 36.13
12.[110] LEMKE, Kaja i Oliwia Indywidualnie Bydgos 23 3b.PK 17.42
[102] TREPCZYŃSKA, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 5286 DNF
[104] PUSTKOWSKA, Malina PKO Harpagan, Gdańsk 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1051] JĘDRAS, Jakub UMKS, Kwidzyn 33 4509 9.33 + 0.00
2.[1055] SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 7 4919 10.40 + 1.07
3.[1057] SZEWCZYKOWSKI, Rafał Stowarzyszenie Team 35 5378 11.30 + 1.57
4.[1058] TOMASZEWSKI, Wojciech UKS Włóczykij, Osiek 34 5301 11.35 + 2.02
5.[1054] SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 7 4920 13.21 + 3.48
6.[1067] MARSZAŁEK, Karol UKS Azymut 45, Gdyni 36 5068 13.39 + 4.06
7.[1053] RUBAJ, Maurycy UMKS, Kwidzyn 33 5066 13.52 + 4.19
8.[1052] DUDA, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 4142 16.55 + 7.22
9.[1056] BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 12 5389 17.00 + 7.27
10.[1059] MAŚLANKA, Igor UMKS, Kwidzyn 33 5249 18.50 + 9.17
11.[1064] URYGA, Adam WKS Wawel, Kraków 20 5200 19.13 + 9.40
12.[1068] GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 37 5216 20.27 + 10.54
13.[1069] BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 7 4144 20.35 + 11.02
14.[1065] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel, Kraków 20 5206 21.58 + 12.25
15.[1061] STRUGAŁA, Tymoteusz WKS Wawel, Kraków 20 4930 23.41 + 14.08
16.[1066] PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 5208 23.58 + 14.25
17.[1062] DOBRZYŃSKI, Joachim HKS Azymut, Mochy 10 51.27 + 41.54
[1060] KAŹMIERCZAK, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 4637 NKL-bPK
[1063] WOLNY, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 5329 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.5km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1252] PACHNIK, Antoni UKS Orientpark.pl, I 6 4299 10.09 + 0.00
2.[1251] LEMAŃCZYK, Witold PKO Harpagan, Gdańsk 8 4804 10.32 + 0.23
3.[1254] BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne 42 4587 10.49 + 0.40
4.[1259] MAŚLANKA, Emil UMKS, Kwidzyn 33 5248 11.11 + 1.02
5.[1253] ŚLUSARCZYK, Paweł LKS Górzanka, Nawojo 40 4494 11.31 + 1.22
6.[1255] LIPIEC, Gabriel PUKS Młode Orły, Now 37 5076 11.47 + 1.38
7.[1258] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 3 4217 13.22 + 3.13
8.[1261] URYGA, Artur WKS Wawel, Kraków 20 4928 13.56 + 3.47
9.[1260] DROŃ, Wojciech UMKS, Kwidzyn 33 4510 15.59 + 5.50
10.[1256] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa, Gliwice 32 4148 17.09 + 7.00
11.[1267] MELLER, Jan KS Hades, Poznań 12 4150 20.08 + 9.59
12.[1262] JANAS, Aleksander UKS Kometa, Gliwice 32 4515 20.50 + 10.41
13.[1268] KIZERWETTER, Mikołaj WKS Wawel, Kraków 20 5215 24.58 + 14.49
14.[1271] JAWORSKI, Antoni LKS Górzanka, Nawojo 40 4958 25.51 + 15.42
15.[1264] WÓJCIK, Wojciech WKS Wawel, Kraków 20 5085 26.35 + 16.26
16.[1269] GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 5487 27.58 + 17.49
17.[1263] CERK, Szymon UKS Traper, Złocieni 7 4918 30.00 + 19.51
18.[1272] BIEŃKOWSKI, Wojciech PUKS Młode Orły, Now 37 4812 34.07 + 23.58
19.[1270] JAWORSKI, Stanisław LKS Górzanka, Nawojo 40 4957 34.48 + 24.39
[1257] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś, Łódź 3 4220 DNF
[1265] BĄCZEK, Jędrzej UKS Technik, Ruciane 43 4816 DNF
[1266] WOLNY, Maciej WKS Wawel, Kraków 20 5328 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 2.0km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1452] CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 39 3602 15.01 + 0.00
2.[1451] WODZICKI, Filip MKS MOS, Wrocław 38 4646 15.35 + 0.34
3.[1467] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś, Łódź 3 5024 16.54 + 1.53
4.[1454] RYGIELSKI, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3570 17.16 + 2.15
5.[1453] UKLEJA, Krzysztof UKS Azymut 45, Gdyni 36 3120 17.20 + 2.19
6.[1459] RUSINEK, Wojciech KOS BnO, Szczecin 22 4786 17.23 + 2.22
7.[1461] ZAREMBA, Adam UMKS, Kwidzyn 33 3567 17.26 + 2.25
8.[1456] KOZIAK, Michał KOS BnO, Szczecin 22 4934 17.27 + 2.26
9.[1478] MOTAŁA, Piotr UKS Siódemka Rumia 44 18.07 + 3.06
10.[1462] CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 3 3926 18.13 + 3.12
11.[1455] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS, Kwidzyn 33 3568 19.03 + 4.02
12.[1472] SIKORA, Dawid PKO Harpagan, Gdańsk 8 5279 20.23 + 5.22
13.[1460] DROŃ, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 3764 20.26 + 5.25
14.[1471] TARNOWSKI, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 3939 21.14 + 6.13
15.[1457] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 12 3701 21.59 + 6.58
16.[1465] MIGACZ, Dawid LKS Górzanka, Nawojo 40 4495 22.30 + 7.29
17.[1474] MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne 42 3628 23.29 + 8.28
18.[1466] MURAWSKI, Rafał HKS Azymut, Mochy 10 3578 23.32 + 8.31
19.[1473] CHACHURSKI, Mieszko UNTS, Warszawa 4 4193 23.39 + 8.38
20.[1464] RUBAJ, Konrad UMKS, Kwidzyn 33 5065 25.19 + 10.18
21.[1470] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 3 3765 26.14 + 11.13
22.[1463] MŁYNARCZYK, Maksymilian UKS Orientuś, Łódź 3 3711 26.38 + 11.37
23.[1479] MOL, Adam HKS Azymut, Mochy 10 5391 30.50 + 15.49
24.[1469] JONIEC, Hubert UMKS, Kwidzyn 33 3917 31.36 + 16.35
25.[1476] STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 25 4034 32.25 + 17.24
26.[1475] CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 25 4994 34.43 + 19.42
27.[1477] BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 25 5001 35.40 + 20.39
28.[1468] RAWLUK, Alan KOS BnO, Szczecin 22 4978 37.25 + 22.24
[1458] ŚWIDERSKI, Ignacy MKS MOS, Wrocław 38 4649 DNF
[1481] DRAPELLA, Stanisław PKO Harpagan, Gdańsk 8 4803 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 2.5km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1652] PACHNIK, Jędrzej UKS Orientpark.pl, I 6 3073 15.52 + 0.00
2.[1656] WÓJCIK, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2991 16.24 + 0.32
3.[1660] PISAREK, Kordian WKS Wawel, Kraków 20 4263 17.18 + 1.26
4.[1655] BULTROWICZ, Tymoteusz KS Hades, Poznań 12 3700 18.07 + 2.15
5.[1657] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 11 3562 18.33 + 2.41
6.[1651] RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 3 3712 18.54 + 3.02
7.[1654] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 45 2780 19.13 + 3.21
8.[1664] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO, Szczecin 22 4785 19.37 + 3.45
9.[1672] WAŻNY, Artur WKS Śląsk, Wrocław 49 20.07 + 4.15
10.[1658] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 11 3559 20.26 + 4.34
11.[1659] ŻESŁAWSKI, Jakub WKS Wawel, Kraków 20 3201 20.51 + 4.59
12.[1661] CEPURDEJ, Władysław UKS Azymut 45, Gdyni 36 4184 21.04 + 5.12
13.[1667] CHMIELOWSKI, Bartosz UMKS, Kwidzyn 33 3918 21.59 + 6.07
14.[1669] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka, Nawojo 40 4815 22.49 + 6.57
15.[1670] GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel, Kraków 20 4481 23.07 + 7.15
16.[1663] SIEROŃ, Karol UKS Azymut, Pabianic 11 4404 23.45 + 7.53
17.[1666] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 11 4105 24.52 + 9.00
18.[1665] KOTKOWIAK, Bartosz KOS BnO, Szczecin 22 3664 27.30 + 11.38
19.[1668] KILICHOWSKI, Kacper UKS Azymut 45, Gdyni 36 4126 31.32 + 15.40
20.[1671] BZIK, Kacper UKS Arkady, Raszków 25 4796 45.40 + 29.48
21.[1673] MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 50 65.05 + 49.13
[1653] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 11 4458 NKL-bPK
[1674] KACPERSKI, Mateusz DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[1662] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa, Gliwice 32 3823 NKL-bPK
[1675] MAŃKA, Eryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M18 2.7km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1852] KULA, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 3666 14.38 + 0.00
2.[1857] NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 9 2370 16.23 + 1.45
3.[1856] SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 11 2653 16.37 + 1.59
4.[1853] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 3174 16.42 + 2.04
5.[1851] WOŁEK, Stanisław UNTS, Warszawa 4 3557 16.52 + 2.14
6.[1854] MULLER, Wiktor UMKS, Kwidzyn 33 2578 17.22 + 2.44
7.[1859] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś, Łódź 3 2127 18.09 + 3.31
8.[1860] ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel, Kraków 20 3200 18.29 + 3.51
9.[1858] CZYŃSKI, Miłosz KOS BnO, Szczecin 22 3443 18.33 + 3.55
10.[1861] TARNAWSKI, Jan WKS Wawel, Kraków 20 3834 18.58 + 4.20
11.[1863] KULESZA, Igor UKS Orientuś, Łódź 3 4098 20.02 + 5.24
12.[1864] TYSZKIEWICZ, Mateusz KOS BnO, Szczecin 22 4977 23.28 + 8.50
13.[1862] RAWLUK, Patryk KOS BnO, Szczecin 22 4979 24.28 + 9.50
[1855] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś, Łódź 3 2837 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M20 3.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2052] MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 4 2980 19.02 + 0.00
2.[2054] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 3 2839 20.01 + 0.59
3.[2051] PESTA, Piotr UKS Azymut 45, Gdyni 36 2742 22.20 + 3.18
[2055] KACPERSKI, Bartosz DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[2053] GĄSIOR, Rafał UMKS, Kwidzyn 33 3361 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21A 3.2km 0m 28PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2152] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 4 488 19.34 + 0.00
2.[2151] KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 16 853 21.35 + 2.01
3.[2155] DANOWSKI, Mateusz UNTS, Warszawa 4 4765 22.10 + 2.36
4.[2164] ŻEBROWSKI, Krzysiek 2. ORel Przasnysz 63 23.34 + 4.00
5.[2159] WALUGA, Ireneusz Stowarzyszenie Team 60 23.36 + 4.02
6.[2160] SEBASTIAN, Toulouse Pegase 57 23.42 + 4.08
7.[2153] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 49 4836 23.48 + 4.14
8.[2154] PRZYWORSKI, Kamil HKS Azymut, Mochy 10 3589 24.14 + 4.40
9.[2161] KUREK, Jarosław KU AZS WAT 31 25.17 + 5.43
10.[2162] LEWANDOWSKI, Marek ind. Bydgoszcz 61 26.25 + 6.51
11.[2157] KĄKOL, Michał UKS Siódemka, Rumia 9 28.33 + 8.59
12.[2166] WALTER, Tomasz 1 BLog Bydgoszcz 65 32.24 + 12.50
13.[2163] ZAJĄC, Bartosz 5 Batalion Dowodzeni 62 34.31 + 14.57
14.[2158] HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 3 5285 62.58 + 43.24
Końcowe wyniki zawodów: M21E 3.2km 0m 28PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[52] PARFIANOWICZ, Piotr UNTS, Warszawa 4 102 17.07 + 0.00
2.[51] MICHIELS, Yannick Turun Metsankavijat 13 17.09 + 0.02
3.[53] OLEJNIK, Michał WKS Grunwald, Poznań 1 340 17.17 + 0.10
4.[55] BEDNARSKI, Jan UNTS, Warszawa 4 4096 17.59 + 0.52
5.[54] HUS, Wouter Kempische Oriëntatie 14 18.02 + 0.55
6.[56] PACHNIK, Wojciech UKS Orientpark.pl, I 6 704 18.59 + 1.52
7.[61] RZEŃCA, Piotr (jr) UKS Orientuś, Łódź 3 2129 19.44 + 2.37
8.[57] STEFAŃSKI, Dawid WKS Grunwald, Poznań 1 909 19.55 + 2.48
9.[59] BERNACIAK, Aleksander WKS Śląsk Wrocław 15 20.02 + 2.55
10.[60] PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 423 21.02 + 3.55
11.[62] MAZAN, Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 15 23.26 + 6.19
12.[65] MOSSAKOWSKI, Wojciech UNTS, Warszawa 4 1115 24.32 + 7.25
13.[64] HETMAN, Grzegorz UNTS, Warszawa 4 540 26.41 + 9.34
[63] DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 16 1101 NKL-bPK
[67] PIOTROWSKI, Radosław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1625 DNF
[58] KUCA, Kacper UNTS, Warszawa 4 2032 NKL
Końcowe wyniki zawodów: M35 3.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3565] BABYCH, Serhiy LeO-Team 2 18.10 + 0.00
2.[68] SOKALSKI, Dariusz KU AZS WAT, Warszawa 17 18.31 + 0.21
3.[3551] LESISZ, Kamil UNTS, Warszawa 4 3904 20.33 + 2.23
4.[3563] MUZIOŁ, Łukasz Indywidualnie 27 21.25 + 3.15
5.[3552] KACZYŃSKI, Piotr PKO Harpagan, Gdańsk 8 4349 21.27 + 3.17
6.[3555] SOKALSKI, Krzysztof KU AZS WAT, Warszawa 17 565 21.55 + 3.45
7.[3553] ŁONIEWSKI, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 2852 22.19 + 4.09
8.[3558] PISARSKI, Patryk Indywidualni Pomorsk 67 4692 24.06 + 5.56
9.[3554] GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 10 4909 24.15 + 6.05
10.[3561] MELLER, Błażej KS Hades, Poznań 12 4746 25.43 + 7.33
11.[3556] STĘŻYCKI, Grzegorz Indywidualny lubuski 52 4684 27.18 + 9.08
12.[3557] FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 8 4370 27.44 + 9.34
13.[3518] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 12 5078 29.31 + 11.21
14.[3562] SURMA, Grzegorz PKO Harpagan, Gdańsk 8 5147 29.50 + 11.40
15.[3517] PARUSZEWSKI, Marek Indywidualni Pomorsk 67 3905 31.52 + 13.42
16.[3564] DOBRZYŃSKI, Michał HKS Azymut, Mochy 10 37.31 + 19.21
17.[3519] BURDA, Patryk DKS Powiśle Dzierzgo 48 44.20 + 26.10
[3559] TREPCZYŃSKI, Jarosław UKS Orientuś, Łódź 3 4221 DNF
[3560] BZDAWSKI, Maciej KU AZS WAT, Warszawa 17 4608 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 3.0km 0m 22PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4051] TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 11 3253 18.52 + 0.00
2.[4056] FANKIDEJSKI, Artur UKS Włóczykij, Osiek 34 3873 20.01 + 1.09
3.[4053] SITNICKI, Mariusz Indywidualny lubuski 52 4379 22.45 + 3.53
4.[4052] GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 66 2892 22.47 + 3.55
5.[4070] DAMAZYN, Damian JW1109 75 23.39 + 4.47
6.[4057] NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 3 3930 26.53 + 8.01
7.[4063] ZIMMER, Łukasz JW 1109 Grudziądz/2 73 26.55 + 8.03
8.[4058] PATREJKO, Andrzej UKS Azymut 45, Gdyni 36 5284 27.43 + 8.51
9.[4054] WŁODARCZYK, Łukasz UKS Traper, Złocieni 7 3889 29.25 + 10.33
10.[4060] NIKOŁAJUK, Bartosz UKS Orientpark.pl, I 6 4974 29.54 + 11.02
11.[4061] IWANOWSKI, Dariusz KOS BnO, Szczecin 22 5441 31.14 + 12.22
12.[4062] PIETRZAK, Patryk HKS Azymut, Mochy 10 1229 31.27 + 12.35
13.[4071] URYGA, Sławomir WKS Wawel, Kraków 20 5205 32.10 + 13.18
14.[4068] MARSZAŁEK, Michał UKS Azymut 45, Gdyni 36 45.31 + 26.39
15.[4067] NIKONOWICZ, Grzegorz GOSiR Lipowo 74 52.05 + 33.13
[4069] DURMAJ, Marcin 15.GBZ 55 NKL-bPK
[4055] SUCHENIA, Piotr UKS Siódemka, Rumia 9 4990 NKL-bPK
[4065] RAMOTOWSKI, Mariusz 15.GBZ 55 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 2.7km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4580] NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 9 143 17.02 + 0.00
2.[4553] PLESIŃSKI, Mariusz Indywidualny Dolnośl 66 1304 17.06 + 0.04
3.[4554] FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 7 2906 18.58 + 1.56
4.[4559] BANACH, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 1440 19.23 + 2.21
5.[4578] CZAPLA, Przemysław WKS Wawel, Kraków 20 19.36 + 2.34
6.[4557] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 11 2652 19.44 + 2.42
7.[4558] MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 4 2068 20.51 + 3.49
8.[4555] MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 10 2866 21.00 + 3.58
9.[4556] FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 12 4414 21.09 + 4.07
10.[4566] TRZASKO, Bogusław PKO Harpagan, Gdańsk 8 1618 21.53 + 4.51
11.[4560] JANAS, Sebastian UKS Kometa, Gliwice 32 4512 22.24 + 5.22
12.[4569] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa, Gliwice 32 4146 22.38 + 5.36
13.[4568] SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 10 4634 23.01 + 5.59
14.[4572] KAŹMIERCZAK, Tomasz HKS Azymut, Mochy 10 4636 23.02 + 6.00
15.[4563] POLEWKA, Tomasz UKS Kometa, Gliwice 32 301 24.16 + 7.14
16.[4567] LEMAŃCZYK, Dariusz PKO Harpagan, Gdańsk 8 4846 24.31 + 7.29
17.[4562] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 3 3001 24.48 + 7.46
18.[4564] DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 7 4529 25.38 + 8.36
19.[4581] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel, Kraków 20 3195 25.39 + 8.37
20.[4579] PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel, Kraków 20 5201 26.02 + 9.00
21.[4570] WIŚNIEWSKI, Paweł WKS Wawel, Kraków 20 2932 26.28 + 9.26
22.[4571] GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 3 5271 28.31 + 11.29
[4551] NOWAK, Remigiusz KS Hades, Poznań 12 907 NKL-bPK
[4577] KOWAL, Tomasz 12BZ 53 NKL-bPK
[4561] KALSZTEIN, Karol PKO Harpagan, Gdańsk 8 985 DNF
[4573] SZERLING, Michał UNTS, Warszawa 4 5289 DNF
[4574] WOJCIECHOWSKI, Krzysztof MKS Skarmat, Toruń 71 5254 DNF
[4575] TYBURSKI, Mariusz 2ORel. 78 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 2.6km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 4 2013 19.51 + 0.00
2.[5070] MADELLA, Remo REM MAPS 83 20.59 + 1.08
3.[5067] PARTTIMAA, Timo Angelniemen Ankkuri 79 21.06 + 1.15
4.[5053] PACHNIK, Dariusz UKS Orientpark.pl, I 6 706 21.10 + 1.19
5.[5057] WITKOWSKI, Adam UKS Azymut 45, Gdyni 36 158 21.33 + 1.42
6.[5066] RYCERSKI, Bogdan KS Artemis, Wrocław 81 1302 21.35 + 1.44
7.[5061] GORCZYCA, Jacek KS Hades, Poznań 12 3305 21.56 + 2.05
8.[5052] MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2981 22.05 + 2.14
9.[5055] URBANIAK, Krzysztof Stowarzyszenie Team 35 522 22.22 + 2.31
10.[5056] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel, Kraków 20 3192 23.09 + 3.18
11.[5059] GORAL, Michał AZS UMCS, Lublin 80 4551 23.26 + 3.35
12.[5058] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 12 913 24.18 + 4.27
13.[5072] LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 3 4657 24.21 + 4.30
14.[5062] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 11 4827 25.18 + 5.27
15.[5063] SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 49 4648 25.32 + 5.41
16.[5060] SZURYGA, Hubert AZS UMCS, Lublin 80 683 26.04 + 6.13
17.[5071] MATUSZEWSKI, Grzegorz KOS BnO, Szczecin 22 4094 32.14 + 12.23
18.[5068] NOWACKI, Zbigniew Indywidualni Pomorsk 67 34.25 + 14.34
19.[5065] WITKOWSKI, Zbigniew Łódź 41 35.52 + 16.01
20.[5069] MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 82 49.53 + 30.02
[5054] MOSSAKOWSKI, Przemysław Stowarzyszenie Team 35 1758 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 2.1km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5553] WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 4 113 18.41 + 0.00
2.[5551] NIESSNER, Piotr WKS Wawel, Kraków 20 2725 19.09 + 0.28
3.[5554] CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT, Warszawa 17 65 19.16 + 0.35
4.[5552] MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 3294 19.45 + 1.04
5.[5555] WOŁEK, Andrzej UNTS, Warszawa 4 3555 20.24 + 1.43
6.[5561] PARFIANOWICZ, Marcin warszawa 59 21.36 + 2.55
7.[5559] PRYJMA, Tomasz UNTS, Warszawa 4 1756 24.10 + 5.29
8.[5556] PŁYTNIK, Stanisław KOS BnO, Szczecin 22 3670 25.16 + 6.35
9.[5560] DEPTULSKI, Tomasz UNTS, Warszawa 4 2368 29.02 + 10.21
10.[5562] ZIMA, Jan DKS Powiśle Dzierzgo 48 29.23 + 10.42
11.[5558] KŁOS, Józef UKS Azymut, Pabianic 11 682 38.45 + 20.04
[5557] BĄCZEK, Dariusz UKS Technik, Ruciane 43 4013 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6061] ROUTSI, Jyrki Suunnistusmatkat 87 14.33 + 0.00
2.[6051] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 39 963 18.12 + 3.39
3.[6054] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 17 76 19.30 + 4.57
4.[6056] CEPURDEJ, Oleksandr UKS Azymut 45, Gdyni 36 4180 23.19 + 8.46
5.[6053] LECH, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 19 789 24.08 + 9.35
6.[6058] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta, Czyżowic 84 1496 25.37 + 11.04
7.[6059] GALLA, Andrzej HKS Azymut, Mochy 10 1230 27.38 + 13.05
8.[6060] SIKORA, Tomasz Indywidualni Zachodn 86 5116 40.56 + 26.23
[6057] KRAŚNIEWSKI, Krzysztof UMKS ORKAN, Ostróda 19 134 NKL-bPK
[6052] DYZIO, Włodzimierz WKS Wawel, Kraków 20 1533 DNF
[6062] GAWEL, Jiri Expres Czech Team 88 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 1.6km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6552] HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 92 1554 14.32 + 0.00
2.[6553] MISZEWSKI, Romuald Indywidualni Pomorsk 67 142 15.15 + 0.43
3.[6561] RAILIMO, Matti SOC Asikkala 94 15.27 + 0.55
4.[6551] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 91 528 16.50 + 2.18
5.[6556] MIENTKI, Tadeusz UMKS ORKAN, Ostróda 19 788 17.21 + 2.49
6.[6554] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 885 19.22 + 4.50
7.[6562] HANSENS, Ferdinand TuS Bramsche 95 19.35 + 5.03
8.[6558] PASZYŃSKI, Józef UKS Orientuś, Łódź 3 383 20.37 + 6.05
9.[6560] SEEFELD, Karl-Heinz OLV Uslar 93 20.45 + 6.13
10.[6555] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec, Łódź 47 1105 20.50 + 6.18
11.[6557] OLBRYCHT, Janusz Indywidualny Mazowsz 89 228 22.36 + 8.04
12.[6559] GACKOWSKI, Bogdan PKO Harpagan, Gdańsk 8 846 26.00 + 11.28
[] PARFIANOWICZ, Ludomir UNTS, Warszawa 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M70 1.6km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7052] JAKIELASZEK, Ryszard MKS Skarmat, Toruń 71 179 18.05 + 0.00
2.[7051] KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 37 69 21.50 + 3.45
3.[7053] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN, Ostróda 19 131 25.41 + 7.36
Końcowe wyniki zawodów: M75 1.5km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7551] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły, Now 37 1168 16.14 + 0.00
2.[7552] TEPPO, Jaakko Aron Haka 90 20.22 + 4.08
3.[7553] PAAVOLA, Vesa Epilän Esa 99 25.48 + 9.34
Końcowe wyniki zawodów: M80 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8051] PAAVOLA, Seppo Epilän Esa 99 15.18 + 0.00
2.[8052] KALNINS, Andris OK Seniors Riga 98 34.51 + 19.33
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[214] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej Warszawa 28 0b.PK 18.47
2.[208] PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 28 0b.PK 19.09
3.[215] KACZYŃSKA, Ewelina PKO Harpagan, Gdańsk 8 0b.PK 21.26
4.[1480] GOŁACKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 3 5268 0b.PK 24.07
5.[207] RUTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 0b.PK 24.31
6.[203] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 29.55
7.[206] RYGIEL, Ryszard WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 30.26
8.[204] SUCHENIA, Iwona RUNPASSION.PL 26 0b.PK 32.56
9.[216] GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 25 0b.PK 35.42
10.[219] DOBRZYŃSKA, Zuzanna HKS Azymut, Mochy 10 0b.PK 36.37
11.[221] CHACHURSKA, Magdalena KU AZS WAT 31 0b.PK 40.26
12.[218] EMILEWICZ, Irena WKS Wawel, Kraków 20 0b.PK 58.29
13.[205] SOCHA, Stanisław Indywidualnie 27 0b.PK 80.59
[201] WAŚKO, Donata UKS Arkady, Raszków 25 DNF
[202] WAŚKO, Bogna UKS Arkady, Raszków 25 DNF
[223] RYTKOWSKI, Remigiusz UKS Siódemka, Rumia 9 DNF
[] KUSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W10 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1004] JANAS, Agnieszka UKS Kometa, Gliwice 32 4516 10.47 + 0.00
2.[1001] KACZYŃSKA, Amelia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4954 11.58 + 1.11
3.[1008] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5096 13.40 + 2.53
4.[1005] MARCINIAK, Alicja UMKS, Kwidzyn 33 5247 13.53 + 3.06
5.[1014] WEJTKO, Paula UMKS, Kwidzyn 33 5246 14.23 + 3.36
6.[1016] WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków 20 5093 15.45 + 4.58
7.[1002] TRZASKO, Martyna PKO Harpagan, Gdańsk 8 4966 17.17 + 6.30
8.[1010] GUMULA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 5095 19.55 + 9.08
9.[1011] GORZELNIAK, Maja HKS Azymut, Mochy 10 20.15 + 9.28
10.[1015] WALAŚ, Olga WKS Wawel, Kraków 20 5092 21.47 + 11.00
11.[1003] OSAK, Zuzanna UKS Traper, Złocieni 7 4145 22.28 + 11.41
12.[1006] OLIINYK, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 4929 28.20 + 17.33
13.[1017] PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel, Kraków 20 5207 29.11 + 18.24
14.[1012] FANKIDEJSKA, Julia UKS Włóczykij, Osiek 34 4854 29.51 + 19.04
[1007] OLIINYK, Arina WKS Wawel, Kraków 20 5091 NKL-bPK
[1009] PRZYWORSKA, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 NKL-bPK
[1013] DOBRZYŃSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W12 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1204] NIKOŁAJUK, Martyna UKS Orientpark.pl, I 6 4975 8.02 + 0.00
2.[1205] HETNAR, Oliwia UKS Orientpark.pl, I 6 4726 8.53 + 0.51
3.[1203] DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 7 4141 9.10 + 1.08
4.[1206] KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 10 4638 9.32 + 1.30
5.[1201] WYSOCKA, Michalina MKS MOS, Wrocław 38 4012 9.44 + 1.42
6.[1211] TRELA, Wanessa UKS Traper, Złocieni 7 5019 9.57 + 1.55
7.[1223] BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 10 4904 10.27 + 2.25
8.[1207] GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 39 4935 11.18 + 3.16
9.[1215] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 4 4547 11.52 + 3.50
10.[1222] PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 10 5047 11.56 + 3.54
11.[1209] ROMBEL, Gabriela UMKS, Kwidzyn 33 4502 12.04 + 4.02
12.[1202] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS, Kwidzyn 33 4179 12.11 + 4.09
13.[1208] HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4520 12.17 + 4.15
14.[1225] BREKSA, Blanka WKS Wawel, Kraków 20 4268 12.22 + 4.20
15.[1219] GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 10 4903 12.27 + 4.25
16.[1226] DEPTA, Helena WKS Wawel, Kraków 20 5084 12.28 + 4.26
17.[1221] IWANOWSKA, Michalina KOS BnO, Szczecin 22 5080 12.55 + 4.53
18.[1212] MARCINIAK, Klaudia UMKS, Kwidzyn 33 4505 12.56 + 4.54
19.[1214] SANDOMIERSKA, Iga UMKS, Kwidzyn 33 5064 13.10 + 5.08
20.[1232] WITKOWSKA, Agata Łódź 41 13.59 + 5.57
21.[1229] SEWERYN, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 5394 14.06 + 6.04
22.[1220] SZYMAŃSKA, Julia UKS Traper, Złocieni 7 5016 14.25 + 6.23
23.[1217] BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel, Kraków 20 4748 14.46 + 6.44
24.[1227] MARSZAŁEK, Marta UKS Azymut 45, Gdyni 36 5015 15.02 + 7.00
25.[1213] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 39 4519 15.29 + 7.27
26.[1224] WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 25 5049 17.45 + 9.43
26.[1231] SUCHARZEWSKA, Zofia KOS BnO, Szczecin 22 5506 17.45 + 9.43
28.[1230] DZIK, Zofia LKS Górzanka, Nawojo 40 5474 19.50 + 11.48
29.[1210] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 39 4164 23.38 + 15.36
30.[1218] SZYDŁOWSKA, Magdalena UKS Traper, Złocieni 7 5018 24.33 + 16.31
31.[1233] TRZECIAK, Klaudia UKS Arkady, Raszków 25 4999 24.59 + 16.57
32.[1234] GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 25 5486 28.28 + 20.26
[1228] KICZKA, Julia UKS Arkady, Raszków 25 4998 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 1.6km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1404] BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 7 3314 10.20 + 0.00
2.[1406] MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 4 3554 10.55 + 0.35
3.[1403] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel, Kraków 20 3938 11.03 + 0.43
4.[1405] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel, Kraków 20 3646 11.12 + 0.52
5.[1408] OLIINYK, Yelyzaveta WKS Wawel, Kraków 20 4023 11.34 + 1.14
6.[1402] WŁODARCZYK, Wiktoria UKS Traper, Złocieni 7 3546 11.41 + 1.21
7.[1414] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 39 3611 11.46 + 1.26
8.[1410] MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel, Kraków 20 4022 12.10 + 1.50
9.[1407] PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 9 4252 12.14 + 1.54
10.[1412] KUCIEL, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 4295 12.26 + 2.06
11.[1413] SZCZYGIEŁ, Hanna MKS MOS, Wrocław 38 2911 12.28 + 2.08
12.[1417] MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 7 4528 13.02 + 2.42
13.[1425] FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne 42 3622 13.23 + 3.03
14.[1415] STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 7 4139 14.03 + 3.43
15.[1418] NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 3 4870 14.07 + 3.47
16.[1411] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 3 4880 14.15 + 3.55
17.[1419] TRZASKO, Alicja PKO Harpagan, Gdańsk 8 4965 15.25 + 5.05
18.[1422] NOWAK, Zofia KS Hades, Poznań 12 3702 15.30 + 5.10
19.[1423] ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne 42 3632 16.12 + 5.52
20.[1426] WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 39 5077 16.27 + 6.07
21.[1420] SZERLING, Lena UNTS, Warszawa 4 4554 16.32 + 6.12
22.[1416] ROKITA, Antonina PKO Harpagan, Gdańsk 8 4848 16.46 + 6.26
23.[1429] HAŁUCHA, Milena WKS Wawel, Kraków 20 3936 18.18 + 7.58
24.[1430] OWSIANKA, Weronika WKS Wawel, Kraków 20 18.42 + 8.22
25.[1421] CIASTOŃ, Oliwia MKS MOS, Wrocław 38 4312 19.08 + 8.48
26.[] WEJTKO, Diana UMKS, Kwidzyn 33 19.19 + 8.59
27.[1427] SZCZĘSNA, Małgorzata UKS Arkady, Raszków 25 4423 20.00 + 9.40
28.[1431] EMILEWICZ, Maria WKS Wawel, Kraków 20 5086 21.48 + 11.28
29.[1428] ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 25 4418 21.52 + 11.32
30.[1433] KASZOWSKA, Zofia UKS Kometa, Gliwice 32 4933 22.22 + 12.02
31.[1424] EGGERT, Wiktoria UKS Włóczykij, Osiek 34 4175 22.52 + 12.32
32.[1432] EMILEWICZ, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5087 24.49 + 14.29
33.[1409] NIKOŁAJUK, Maja UKS Orientpark.pl, I 6 4783 28.08 + 17.48
[1401] KULA, Maja KOS BnO, Szczecin 22 3962 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W16 2.1km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1602] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel, Kraków 20 3190 15.01 + 0.00
2.[1601] MULLER, Iga UMKS, Kwidzyn 33 2764 15.26 + 0.25
3.[1603] MIKUŁA, Daria KOS BnO, Szczecin 22 3960 15.53 + 0.52
4.[1605] MIKUŁA, Iga KOS BnO, Szczecin 22 3959 15.55 + 0.54
5.[1606] LAMPARSKA, Maja WKS Wawel, Kraków 20 3832 16.00 + 0.59
6.[1607] NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 9 2858 16.17 + 1.16
7.[1616] KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 11 4599 16.27 + 1.26
8.[1604] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka, Nawojo 40 3998 17.13 + 2.12
9.[1610] GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 3 3047 17.24 + 2.23
10.[1612] PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel, Kraków 20 3193 17.36 + 2.35
11.[1609] KURTYCZ, Natalia WKS Wawel, Kraków 20 4021 17.45 + 2.44
12.[1608] UKLEJA, Patrycja UKS Azymut 45, Gdyni 36 3121 17.54 + 2.53
13.[1614] SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 10 4635 18.06 + 3.05
14.[1613] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 45 3366 18.29 + 3.28
15.[1618] MICHNO, Marta WKS Wawel, Kraków 20 3937 19.05 + 4.04
16.[1619] KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów 46 3845 19.10 + 4.09
17.[1620] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 3 4655 20.22 + 5.21
18.[1621] RYGIELSKA, Kinga UMKS, Kwidzyn 33 4506 22.21 + 7.20
19.[1625] KUBACKA, Wiktoria HKS Azymut, Mochy 10 4281 23.12 + 8.11
20.[1624] DZIUBA, Justyna UKS Kometa, Gliwice 32 4340 29.46 + 14.45
[1627] MAŃKA, Sandra DKS Powiśle Dzierzgo 48 NKL-bPK
[1623] POLEWKA, Julianna UKS Kometa, Gliwice 32 2461 NKL-bPK
[1611] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 11 4596 DNF
[1615] SZCZURKO, Paulina UKS Traper, Złocieni 7 3545 DNF
[1617] HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 10 3257 DNF
[1626] PARAFINIUK, Hanna MKS Metalowiec, Łódź 47 4384 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W18 2.5km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1803] FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 12 4153 19.42 + 0.00
2.[1801] PERFIKOWSKA, Hanna UMKS, Kwidzyn 33 3363 21.53 + 2.11
3.[1805] WRZEŚNIAK, Zofia BKS Wataha, Warszawa 51 3152 22.52 + 3.10
4.[1807] KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów 46 3413 23.11 + 3.29
5.[1806] CEPURDEJ, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4182 23.41 + 3.59
6.[1866] LEŚNIAK, Matylda UKS Kometa, Gliwice 32 3406 24.09 + 4.27
7.[1810] ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów 46 4057 24.29 + 4.47
8.[1809] GROCHOWALSKA, Alicja UKS Azymut, Pabianic 11 4604 24.57 + 5.15
9.[1813] MOL, Weronika HKS Azymut, Mochy 10 4967 25.44 + 6.02
10.[1812] KAPSKA, Nina HKS Azymut, Mochy 10 3912 28.14 + 8.32
11.[1808] DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 25 3060 28.42 + 9.00
12.[1811] GENDEK, Marta UNTS, Warszawa 4 4136 30.13 + 10.31
13.[1814] RUTKOWSKA, Magdalena UKS Siódemka, Rumia 9 50.57 + 31.15
[1802] CEPURDEJ, Katarzyna UKS Azymut 45, Gdyni 36 4183 DNF
[1804] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 3 3854 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W20 2.7km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2002] SŁOŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 3191 18.17 + 0.00
2.[2004] LEŚNICKA, Agnieszka UKS Azymut, Dębów 46 2611 21.55 + 3.38
3.[2003] MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 4 2096 23.04 + 4.47
4.[2005] KĘDZIERSKA, Nadia HKS Azymut, Mochy 10 2377 26.11 + 7.54
[2001] TOPÓR, Magdalena WKS Wawel, Kraków 20 2935 DNF
[] BąCZEK, Małgorzata WKS Wawel 77 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21A 2.9km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[17] KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 11 2651 21.43 + 0.00
2.[2101] GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna Stowarzyszenie Team 35 91 21.47 + 0.04
3.[2105] KOSTRZEWSKA, Justyna WKS Śląsk, Wrocław 49 2046 22.24 + 0.41
4.[2119] GORCZYCA, Maria WKS Grunwald, Poznań 1 2971 22.25 + 0.42
5.[2102] PANASZEK, Justyna Indywidualny lubuski 52 5264 23.47 + 2.04
6.[2116] POLISHCHUK, Lesia UNTS Warszawa 58 25.26 + 3.43
7.[2118] PARFIANOWICZ, Katarzyna warszawa 59 26.48 + 5.05
8.[2103] BĄKOWSKA, Dominika PKO Harpagan, Gdańsk 8 4215 26.58 + 5.15
9.[2108] JAKUBOWSKA, Monika HKS Azymut, Mochy 10 4044 27.08 + 5.25
10.[2114] KALATA, Agnieszka MKS Paulinum, Jeleni 16 27.27 + 5.44
11.[2109] CHRUBCZYŃSKA, Patrycja KU AZS WAT, Warszawa 17 1942 27.50 + 6.07
12.[2106] NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 3 3250 27.55 + 6.12
13.[2117] BEDNARSKA, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 5516 28.14 + 6.31
14.[2104] BUGAJ, Katarzyna WKS Wawel, Kraków 20 1528 30.04 + 8.21
15.[2107] DETTLAFF, Anna UKS Włóczykij, Osiek 34 3872 30.13 + 8.30
16.[2110] LEWANDOWSKA, Justyna 12BZ 53 31.59 + 10.16
17.[2113] WOŹNIAK, Basia 15GBZ 56 34.57 + 13.14
18.[2115] MOLLON, Rebecca Pegase 57 36.02 + 14.19
19.[2111] SEKTA, Marta 15 GBZ 54 39.29 + 17.46
[2112] CIARKOWSKA, Magdalena 15.GBZ 55 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21E 2.9km 0m 23PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1] HORNIK, Aleksandra WKS Grunwald, Poznań 1 1524 17.40 + 0.00
2.[4] WIŚNIEWSKA, Hanna WKS Grunwald, Poznań 1 724 18.08 + 0.28
3.[7] BERNACIAK, Ewa UKS Orientuś, Łódź 3 384 18.35 + 0.55
4.[5] PARFIANOWICZ, Zuzanna UNTS, Warszawa 4 37 18.46 + 1.06
5.[2] BABYCH, Olena LeO-Team 2 18.58 + 1.18
6.[6] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK! Sport, Warszawa 5 3480 19.03 + 1.23
7.[3] OLEJNIK, Agata UKS Orientuś, Łódź 3 376 19.04 + 1.24
8.[15] POLISHCHUK, Mariya UNTS, Warszawa 4 1962 19.48 + 2.08
9.[8] PACHNIK, Małgorzata UKS Orientpark.pl, I 6 1177 20.45 + 3.05
10.[12] GRUCHALA, Natalia PKO Harpagan, Gdańsk 8 4764 21.05 + 3.25
11.[16] DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 10 3584 21.06 + 3.26
12.[14] WIELEBA, Marlena PKO Harpagan, Gdańsk 8 167 22.19 + 4.39
13.[11] GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 3 3046 22.37 + 4.57
14.[9] MAZAN, Aleksandra UKS Traper, Złocieni 7 328 22.40 + 5.00
15.[10] FORTUNIAK, Weronika UNTS, Warszawa 4 2836 22.46 + 5.06
16.[18] HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 12 930 28.14 + 10.34
Końcowe wyniki zawodów: W35 2.7km 0m 21PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3503] RASCZUPKINA, Nina UKS Azymut 45, Gdyni 36 4181 23.36 + 0.00
2.[35xx] RATAJCZAK, Iza 24.01 + 0.25
3.[3501] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona Stowarzyszenie Team 35 2347 24.35 + 0.59
4.[3515] DYBKA, Katarzyna 12 BZ 70 24.36 + 1.00
5.[3511] DZIKA, Natalia 15.GBZ 55 24.54 + 1.18
6.[3508] ZAJĄC, Honorata 5 Batalion Dowodzeni 62 25.17 + 1.41
7.[3502] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Indywidualny Dolnośl 66 4287 25.44 + 2.08
8.[3504] ALABRUDZIŃSKA, Agnieszka KOS BnO, Szczecin 22 3743 25.56 + 2.20
9.[3505] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 3 366 29.47 + 6.11
10.[3510] KOPYTKO, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 4907 31.53 + 8.17
11.[3507] ANTOŃCZYK, Beata Indywidualny lubuski 52 5395 43.06 + 19.30
12.[3506] NIKOŁAJUK, Joanna UKS Orientpark.pl, I 6 4973 46.46 + 23.10
[3509] NIKONOWICZ, Ewa 15 Giżycka Brygada Z 68 NKL-bPK
[3514] LESISZ, Agata Adva 69 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W40 2.5km 0m 20PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4004] BARANOWSKA-TRZASKO, AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk 8 5146 21.05 + 0.00
2.[4001] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel, Kraków 20 3716 22.28 + 1.23
3.[4003] BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 944 24.52 + 3.47
4.[4006] SZEWCZYKOWSKA, Anna Stowarzyszenie Team 35 4274 24.54 + 3.49
5.[4009] KOSIŃSKA, Zofia WKS Wawel, Kraków 20 5330 25.20 + 4.15
6.[4002] KARNIA-BISKUPSKA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 828 27.03 + 5.58
7.[4005] UKLEJA, Ewa UKS Azymut 45, Gdyni 36 3714 27.28 + 6.23
8.[4007] ZBROJA-NOWAK, Justyna KS Hades, Poznań 12 915 32.42 + 11.37
9.[4008] BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 7 4531 32.57 + 11.52
10.[4010] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 3 5274 35.40 + 14.35
11.[4011] STRUGAŁA, Barbara WKS Wawel, Kraków 20 4121 41.46 + 20.41
12.[4012] WŁODARCZYK, Agnieszka UKS Traper, Złocieni 7 3888 44.43 + 23.38
13.[4016] LEMKE, Katarzyna MKS Skarmat, Toruń 71 5258 45.02 + 23.57
14.[4013] SUCHARZEWSKA, Marta KOS BnO, Szczecin 22 53.12 + 32.07
15.[4014] RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara PKO Harpagan, Gdańsk 8 4890 64.24 + 43.19
[4015] MARSZAŁEK, Maria UKS Azymut 45, Gdyni 36 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W45 2.1km 0m 18PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4513] NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 9 144 17.18 + 0.00
2.[4501] KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 11 2953 20.54 + 3.36
3.[4506] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 4 4548 21.46 + 4.28
4.[4502] MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 4 2405 22.54 + 5.36
5.[4503] LEMAŃCZYK, Aleksandra PKO Harpagan, Gdańsk 8 4847 23.48 + 6.30
6.[4509] MURAWSKA, Ewa HKS Azymut, Mochy 10 5392 26.56 + 9.38
7.[4507] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut, Pabianic 11 4826 27.20 + 10.02
8.[4511] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 77 30.35 + 13.17
9.[4505] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 12 4413 31.27 + 14.09
10.[4512] KLAUS URYGA, Anna WKS Wawel, Kraków 20 5204 43.12 + 25.54
[4504] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa, Gliwice 32 4147 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 1.9km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5001] NOWAK, Barbara HKS Azymut, Mochy 10 1222 16.04 + 0.00
2.[5003] WYSOCKA, Joanna WKS Śląsk, Wrocław 49 1400 16.29 + 0.25
3.[5002] WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 4 1208 17.33 + 1.29
4.[5004] HORNIK, Alicja WKS Grunwald, Poznań 1 1296 19.58 + 3.54
5.[5005] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 4 112 20.43 + 4.39
6.[5010] FRANSSILA, Hanna Angelniemen Ankkuri 79 21.04 + 5.00
7.[5006] BUGAJ, Teresa WKS Wawel, Kraków 20 3313 21.58 + 5.54
8.[5007] WITKOWSKA, Izabela UKS Azymut 45, Gdyni 36 238 22.08 + 6.04
9.[5011] GORCZYCA, Magdalena KS Hades, Poznań 12 3306 22.23 + 6.19
10.[5008] POLEWKA, Beata UKS Kometa, Gliwice 32 2460 25.11 + 9.07
[5009] DEPTULSKA, Agnieszka UNTS, Warszawa 4 2367 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: W55 1.6km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5501] PARFIANOWICZ, Joanna UNTS, Warszawa 4 100 18.31 + 0.00
2.[5502] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta, Czyżowic 84 1495 19.08 + 0.37
3.[5504] KORF, Ulrike SC Achmer 85 20.57 + 2.26
4.[5503] WOŁEK, Małgorzata UNTS, Warszawa 4 3556 23.25 + 4.54
Końcowe wyniki zawodów: W60 1.7km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6001] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 17 75 20.02 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: W65 1.4km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6503] KATTILAKOSKI, Kirsti Aron Haka 90 13.30 + 0.00
2.[6501] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 35 5436 14.54 + 1.24
3.[6502] OLBRYCHT, Anna Indywidualny Mazowsz 89 229 27.57 + 14.27
Końcowe wyniki zawodów: W70 1.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7002] KAJAVA, Ritva Hameenlinnan Suunnis 97 11.40 + 0.00
2.[7001] STOOR, Anne Kokkolan Suunnistaja 96 12.56 + 1.16
Końcowe wyniki zawodów: W75 1.2km 0m 9PK
------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7501] JANSONE, Maija OK Seniors Riga 98 32.28 + 0.00
|