Lista startowa wg kategorii 06.09.2021 07:57:03
Mistrzostwa Polski Leśników 1.etap
===Podkarpacki OZOS========================================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K-Biegły
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [6] BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 4 9102814 27.00
2 [58] KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka 28 28.00
3 [18] CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin 13 29.00
4 [17] CHWOŁKA, Barbara LZD Siemianice 12 30.00
5 [81] MIKIELSKA, Danuta Nadleśnictwo Olsztyn 36 8664837 31.00
6 [108] SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole 38 32.00
Lista startowa wg kategorii: K-Junior
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [115] SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża 8 46.00
2 [124] WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida 27 47.00
3 [118] ŚWIĆ, Aleksandra 42 42 48.00
4 [90] PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża 8 49.00
5 [122] WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida 27 50.00
6 [130] ZIELIŃSKA , Dominika TL Tuchola 11 51.00
7 [84] MRÓWKA, Wiktoria ZSL Ruciane-Nida 27 52.00
8 [52] KASPRZAK, Patrycja ZSL Goraj 17 431917 53.00
9 [62] KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida 27 54.00
10 [23] DEINOWSKA, Anna TL Tuchola 11 55.00
11 [91] PALUSZAK, Zofia ZSL Goraj 17 56.00
12 [63] KREFT, Martyna TL Tuchola 11 57.00
13 [116] SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża 8 58.00
14 [43] GOSTOMCZYK, Antonina TL Tuchola 11 59.00
15 [57] KMIT, Oksana ZSL Ruciane-Nida 27 60.00
16 [100] RESZUTA, Weronika TL Białowieża 8 61.00
Lista startowa wg kategorii: K-Młodzik
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [27] DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 9 8220950 7.00
2 [53] KASPRZAK, Zuzanna BULiGL o. Brzeg 7 8.00
3 [31] ERTEL, Alicja LZD Siemianice 12 9.00
Lista startowa wg kategorii: K-Senior
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 32 32 886349 35.00
2 [22] DĄBROWSKA-DUDA, Dominika RDLP w Krośnie 15 36.00
3 [12] BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek 9 37.00
4 [67] KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka 33 38.00
5 [45] GRZYWACZ, Anna TL Tuchola 11 39.00
6 [4] BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 2 8636995 40.00
7 [55] KISIEL, Monika BULiGL Kraków 1 41.00
Lista startowa wg kategorii: K-Weteran
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [102] RYBA, Sabina BULiGL Kraków 1 30.00
2 [119] ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża 8 31.00
3 [36] FRYC, Bożena Nadleśnictwo Brynek 22 32.00
4 [101] RUDA-ERTEL, Krystyna LZD Siemianice 12 33.00
Lista startowa wg kategorii: M-Biegły
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [73] LISZCZYK, Janusz BULiGL o. Brzeg 7 16.00
2 [82] MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztyn 36 8664836 17.00
3 [59] KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów 29 18.00
4 [72] LICKIEWICZ, Jarosław BULiGL Białystok 35 8103045 19.00
5 [40] GAŁECKI, Iwo LZD Siemianice 12 20.00
6 [113] SUDOŁ, Jerzy Nadleśnictwo Bytów 39 44757 21.00
7 [98] PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna 40 22.00
8 [2] BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 2 8007387 23.00
9 [13] CEGIEŁKA, Jan 10 10 8032061 24.00
10 [35] FAŁKOWSKI, Zbigniew Nadleśnictwo Osie 16 8661795 25.00
Lista startowa wg kategorii: M-Junior
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [117] SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża 8 1.00
2 [87] OLSZOK, Łukasz TL Brynek 23 2.00
3 [42] GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża 8 3.00
4 [44] GRZYBOWSKI, Tomasz TL Tuchola 11 4.00
5 [75] MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża 8 5.00
6 [107] SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida 27 6.00
7 [39] GALUBA, Hubert ZSL Goraj 17 431923 7.00
8 [125] WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida 27 8.00
9 [85] MRÓZ, Kamil TL Białowieża 8 9.00
10 [88] OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida 27 10.00
11 [74] ŁUPIŃSKI, Jan ZSL Goraj 17 11.00
12 [32] ERTEL, Jacek Technikum Leśne w Mi 20 2086235 12.00
13 [120] ŚWITECKI, Filip TL Białowieża 8 13.00
14 [60] KORNAGA, Aleksander ZSL Goraj 17 431925 14.00
15 [94] PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida 27 15.00
16 [78] MAZUR, Kajetan ZSL Goraj 17 431922 16.00
17 [128] ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża 8 17.00
18 [48] HOŁAWATY, Dominik ZSL Goraj 17 18.00
19 [71] LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża 8 19.00
20 [37] FUCHS, Mikołaj TL Brynek 23 20.00
21 [16] CHUDECKI, Dominik TL Tuchola 11 21.00
22 [105] SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 41 8666007 22.00
23 [25] DEKERT, Szymon ZSL Goraj 17 431906 23.00
24 [56] KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża 8 24.00
25 [109] SOKOŁOWSKI , Piotr TL Tuchola 11 25.00
26 [11] BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża 8 26.00
27 [99] PUCEK, Fryderyk ZSL Goraj 17 27.00
28 [61] KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża 8 28.00
Lista startowa wg kategorii: M-Młodzik
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [3] BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 2 8661592 11.00
2 [80] MICHAŁOWSKI, Witold BULiGL o. Brzeg 7 12.00
3 [28] DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 9 8220954 13.00
4 [79] MICHAŁOWSKI, Piotr BULiGL o. Brzeg 7 14.00
Lista startowa wg kategorii: M-Nestor
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [49] JELIŃSKI, Zygmunt ZSL Goraj 17 431935 34.00
2 [19] CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin 13 35.00
3 [15] CHMIELEWSKI, Wiesław BULiGL o. Brzeg 7 36.00
4 [114] SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 27 8651327 37.00
5 [50] KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń 26 38.00
Lista startowa wg kategorii: M-Senior
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [106] SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów 29 1.00
2 [21] CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin 13 2.00
3 [47] HŁADCZUK, Piotr UP Poznań 25 3.00
4 [20] CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 14 2076978 4.00
5 [131] ŻUK, Patryk Nadleśnictwo Brzózka 45 5.00
6 [96] PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów 39 6.00
7 [92] PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 27 9101596 7.00
8 [5] BIAŁKOWSKI, Karol Nadleśnictwo Lubsko 3 8.00
9 [95] PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida 27 9.00
10 [76] MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp 5 10.00
11 [69] LACH, Jan BULiGL Kraków 1 11.00
12 [110] SPICKER, Seweryn ZSL Goraj 17 12.00
13 [86] NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białoga 37 13.00
14 [38] FURS, Mateusz Nadleśnictwo Choszcz 24 14.00
15 [7] BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp 5 15.00
16 [111] STELTER, Paweł BULiGL o. Brzeg 7 16.00
17 [54] KIEDRZYN, Tadeusz TL Brynek 23 17.00
18 [70] LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIAN 34 18.00
19 [34] FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzało 21 19.00
20 [41] GAŁECKI, Wojciech LZD Siemianice 12 20.00
21 [9] BRĄGIEL, Mateusz BULiGL o. Brzeg 7 21.00
22 [126] WODA, Michał BULiGL Kraków 1 22.00
Lista startowa wg kategorii: M-Weteran
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [30] DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 9 8032147 24.00
2 [65] KRZYŻOSTANEK, Jarosław Nadleśnictwo Przedbo 31 8050888 25.00
3 [89] PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole 38 26.00
4 [46] GUZIAK, Jerzy BULiGL o. Brzeg 7 27.00
5 [24] DEINOWSKI, Mariusz Nadleśnictwo Osie 16 28.00
6 [33] ERTEL, Radosław LZD Siemianice 12 29.00
7 [104] SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 41 8666009 30.00
8 [129] ZIARKO, Arkadiusz BULiGL o. Brzeg 7 31.00
9 [83] MOLSKI, Remigiusz ZSL Goraj 17 32.00
10 [10] BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp 5 33.00
11 [29] DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskuli 19 34.00
12 [127] WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebi 44 2139266 35.00
13 [123] WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku 43 36.00
14 [103] RYBA, Zenon BULiGL Kraków 1 37.00
15 [77] MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp 5 38.00
16 [93] PERTEK, Maciej ZSL Goraj 17 39.00
17 [64] KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach 30 40.00
18 [68] KUŹNICKI, Artur BULiGL Kraków 1 41.00
19 [97] POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskuli 19 42.00
20 [1] ANDRYSZCZAK, Michał BULiGL Kraków 1 43.00
21 [8] BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościer 6 8635800 44.00
Lista startowa wg kategorii: Rodzinna
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [112] STELTER, Stanisław BULiGL o. Brzeg 7 1.00
2 [112] STELTER, Weronika BULiGL o. Brzeg 7 1.00
3 [14] CHMIELEWSKA, Helena BULiGL o. Brzeg 7 2.00
4 [14] CHMIELEWSKI, Ziemowit BULiGL o. Brzeg 7 2.00
5 [26] DRABEK, Ewa Nadleśnictwo Rajgród 18 3.00
6 [26] DRABEK - UNOLT, Natalia Nadleśnictwo Rajgród 18 3.00
7 [51] KASPRZAK, Ignacy BULiGL o. Brzeg 7 4.00
8 [51] KASPRZAK, Kinga BULiGL o. Brzeg 7 4.00
9 [121] UNOLT, Hania Nadleśnictwo Rajgród 18 5.00
10 [121] UNOLT, Szymon Nadleśnictwo Rajgród 18 5.00
|