Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 2021-09-11 11:26:12
Mistrzostwa Polski Leśników 2.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K12 7.8km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[27] DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 9 20.27 + 0.00
2>[53] KASPRZAK, Zuzanna BULiGL o. Brzeg 7 33.12 + 12.45
Wstepne wyniki zawodów: K21 10.7km 0m 19PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [4] BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 2 57.49 + 0.00
2 [66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 32 32 58.57 + 1.08
Wstepne wyniki zawodów: K35 9.7km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
[67] KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka 33 DNF
Wstepne wyniki zawodów: K60 7.9km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[6] BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 4 48.13 + 0.00
2>[58] KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka 28 62.01 + 13.48
[81] MIKIELSKA, Danuta Nadleśnictwo Olsztyn 36 NKL-bPK
[18] CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin 13 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M12 8.5km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[28] DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 9 25.48 + 0.00
2>[3] BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 2 29.13 + 3.25
3>[80] MICHAŁOWSKI, Witold BULiGL o. Brzeg 7 32.44 + 6.56
Wstepne wyniki zawodów: M16 10.1km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[56] KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża 8 60.59 + 0.00
2 [11] BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża 8 64.53 + 3.54
3 [61] KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża 8 65.33 + 4.34
Wstepne wyniki zawodów: M18 11.3km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [109] SOKOŁOWSKI , Piotr TL Tuchola 11 76.38 + 0.00
[107] SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida 27 NKL-bPK
[117] SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża 8 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M20 11.6km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [105] SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 41 48.16 + 0.00
2 [78] MAZUR, Kajetan ZSL Goraj 17 55.27 + 7.11
[37] PASŁAWSKI Paskal TL Brynek 23 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M21 9.2km 0m 20PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [21] CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin 13 72.53 + 0.00
2 [7] BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp 5 78.28 + 5.35
[41] GAŁECKI, Wojciech LZD Siemianice 12 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M35 12.6km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [86] NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białoga 37 69.36 + 0.00
2 [70] LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIAN 34 75.58 + 6.22
3 [20] CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 14 76.00 + 6.24
Wstepne wyniki zawodów: M40 9.4km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [29] DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskuli 19 51.44 + 0.00
2 [123] WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku 43 51.51 + 0.07
Wstepne wyniki zawodów: M45 10.9km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [8] BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościer 6 48.17 + 0.00
Wstepne wyniki zawodów: M50 8.5km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[72] LICKIEWICZ, Jarosław BULiGL Białystok 35 47.54 + 0.00
2 [104] SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 41 62.05 + 14.11
[33] ERTEL, Radosław LZD Siemianice 12 DNF
Wstepne wyniki zawodów: M60 9.8km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1 [82] MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztyn 36 39.39 + 0.00
[40] GAŁECKI, Iwo LZD Siemianice 12 DNF
[113] SUDOŁ, Jerzy Nadleśnictwo Bytów 39 DNF
Wstepne wyniki zawodów: Mundur 11.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[147] PYRKOSZ Paweł 5 Pułk Chemiczny 99 56.30 + 0.00
2 [142] CICHOŃ, Joanna PSP Tarnowskie Góry 48 64.20 + 7.50
3 [144] ZIAJA, Kamil PSP Tarnowskie Góry 48 70.18 + 13.48
4 [139] KOSELSKI, Roman Komandosi Lubliniec 47 72.01 + 15.31
[146] LATOS Tomasz 5 Pułk Chemiczny 99 NKL-bPK
[145]LANGOŚ Łukasz 5 Pułk Chemiczny 99 NKL-bPK
[138] SIOMA, Grzegorz ITD w Katowicach 46 DNF
[140] MITURA, Mikołaj Komandosi Lubliniec 47 DNF
[141] KUPISZ, Tomasz Komandosi Lubliniec 47 DNF
Wstepne wyniki zawodów: Rodzinna 7.8km 0m 11PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1>[26] DRABEK-UNOLT, Natalia, DRABEK Ewa,SNadleśnictwo Rajgród 18 0b.PK 45.43
2 [14] CHMIELEWSKA, Helena BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 73.35
3 [14] CHMIELEWSKI, Ziemowit BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 73.38
4 [51] KASPRZAK, Ignacy BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 76.37
5 [51] KASPRZAK, Kinga BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 76.41
|