Lista Startowa na etapy 09.09.2021 09:16:45
Mistrzostwa Wojska Polskiego w BnO 2021 2.etap
===Podkarpacki OZOS=================================================Orienteering Organiser===
Lista Startowa na etapy: K21
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 SZOST, Sandra 16 Pomorska Dywizja 8 8000745 0.00 25.00
2 KANKOWSKA, Dominika Wyższe Szkolnictwo W 2 8010868 1.00 49.00
3 BĄCZEK, Aleksandra Inspektorat Wsparcia 4 1426887 2.00 10.00
4 KLUCEWICZ, Agnieszka Siły powietrzne 6 8000839 3.00 55.00
5 WIELEBA, Marlena 12 Dywizja Zmechaniz 9 8271088 4.00 73.00
6 LUBAK, Kamila 11 DKPanc Żagań 10 8654381 5.00 40.00
7 ŻELAZNA, Monika Wojska Obrony Teryto 1 8012805 6.00 58.00
8 KONCEWICZ, Aneta Marynarka Wojenna 5 2067824 7.00 16.00
9 NOWICKA, Dagmara 18. Dywizja Zmechani 7 8010861 8.00 34.00
10 CIARKOWSKA, Magdalena 16 Pomorska Dywizja 8 8160987 9.00 52.00
11 URBANOWICZ, Karolina Wyższe Szkolnictwo W 2 8010863 10.00 22.00
12 WIATRZYK, Joanna Inspektorat Wsparcia 4 1419987 11.00 64.00
13 HISZCZYŃSKA, Aleksandra Siły powietrzne 6 8199406 12.00 28.00
14 DURZYŃSKA, Katarzyna 12 Dywizja Zmechaniz 9 8636511 13.00 19.00
15 PANASZEK, Justyna 11 DKPanc Żagań 10 8007399 14.00 67.00
16 GRODZICKA, Izabela Wojska Obrony Teryto 1 8012825 15.00 4.00
17 DRZEWIECKA, Justyna Marynarka Wojenna 5 2067819 16.00 43.00
18 WICHA, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 8004850 17.00 61.00
19 SIECZKOWSKA, Ewa 16 Pomorska Dywizja 8 8667184 18.00 79.00
20 CHRUBCZYŃSKA, Patrycja Wyższe Szkolnictwo W 2 8010862 19.00 76.00
21 WAWRZYNIAK, Magdalena Inspektorat Wsparcia 4 1413726 20.00 37.00
22 JĘDROWSKA, Kartarzyna Siły powietrzne 6 8229204 21.00 1.00
23 JAKUBOWSKA, Monika 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648768 22.00 46.00
24 PACHNIK, Małgorzata 11 DKPanc Żagań 10 8110693 23.00 13.00
25 MAZAN, Aleksandra Wojska Obrony Teryto 1 8650884 24.00 31.00
26 ANTONOWICZ, Renata Marynarka Wojenna 5 2067818 25.00 70.00
27 GOŁĘBIOWSKA, Monika 18. Dywizja Zmechani 7 7203226 26.00 7.00
Lista Startowa na etapy: K21PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 KAUCKA, Alicja 18. Dywizja Zmechani 7 2067838 60.00 123.00
2 CAŁKA, Sylwia 16 Pomorska Dywizja 8 8000744 62.00 121.00
3 KALATA, Agnieszka 11 DKPanc Żagań 10 8007400 63.00 120.00
Lista Startowa na etapy: K35
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 NIKONOWICZ, Ewa 16 Pomorska Dywizja 8 8012855 27.00 6.00
2 ALABRUDZIŃSKA-RYCHTER, Agnieszka 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648779 28.00 51.00
3 DYKSA, Anna Siły powietrzne 6 8661595 29.00 0.00
4 BORCZYK, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 1419992 30.00 45.00
5 BUJNOWICZ, Edyta Marynarka Wojenna 5 2067821 31.00 9.00
6 KOPYTKO, Małgorzata Wyższe Szkolnictwo W 2 8667181 32.00 15.00
7 SKIERKA, Agata Wojska Obrony Teryto 1 8012786 33.00 30.00
8 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 11 DKPanc Żagań 10 8648669 34.00 48.00
9 MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Inspektorat Wsparcia 4 8418948 35.00 12.00
10 DZIKA, Natalia 16 Pomorska Dywizja 8 8093109 36.00 33.00
11 MIELCAREK, Izabela 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648749 37.00 24.00
12 SIENKIEWICZ, Monika Siły powietrzne 6 8000833 38.00 27.00
13 OKRASA, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 7203225 39.00 18.00
14 KRZYŻANOWSKA, Agnieszka Marynarka Wojenna 5 2067823 40.00 36.00
15 DZIADEK, Anna Wyższe Szkolnictwo W 2 2067801 41.00 42.00
16 MASTERNAK, Edyta Wojska Obrony Teryto 1 8012795 42.00 3.00
17 AŃTOCZYK, Beata 11 DKPanc Żagań 10 8007397 43.00 21.00
18 LESISZ, Agata Inspektorat Wsparcia 4 2067805 44.00 39.00
Lista Startowa na etapy: K35PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 KOZIŃSKA, Beata Inspektorat Wsparcia 4 2067815 60.00 121.00
2 SOŁTYS, Katarzyna Marynarka Wojenna 5 2067822 61.00 120.00
Lista Startowa na etapy: M21
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 WENSŁAW, Mateusz Marynarka Wojenna 5 8000590 0.00 27.00
2 GOŁAWSKI, Rafał Wyższe Szkolnictwo W 2 8062057 1.00 75.00
3 MARSZAŁEK, Patryk 18. Dywizja Zmechani 7 889735 2.00 9.00
4 KALATA, Michał 11 DKPanc Żagań 10 8003380 3.00 42.00
5 MAZAN, Bartłomiej Wojska Obrony Teryto 1 8100192 4.00 21.00
6 WALTER, Tomasz Inspektorat Wsparcia 4 2146577 5.00 33.00
7 WESOŁOSKI, Sebastian 16 Pomorska Dywizja 8 8177088 6.00 54.00
8 PRZYWORSKI, Kamil 12 Dywizja Zmechaniz 9 8636516 7.00 18.00
9 SOBIEGRAJ, Krzysztof Siły powietrzne 6 8661593 8.00 39.00
10 WŁODARCZYK, Kamil Marynarka Wojenna 5 8200273 9.00 57.00
11 PLEWA, Łukasz Siły powietrzne 6 8000841 10.00 66.00
12 KOGUCIUK, Konrad 18. Dywizja Zmechani 7 8012785 11.00 36.00
13 DZIOBA, Mateusz 11 DKPanc Żagań 10 8650822 12.00 69.00
14 BORGIEL, Jarosław Wojska Obrony Teryto 1 8055091 13.00 48.00
15 SZCZYGIELSKI, Jakub Inspektorat Wsparcia 4 2121113 14.00 60.00
16 GRABOWSKI, Bogusz 16 Pomorska Dywizja 8 8012779 15.00 24.00
17 HOFFMANN, Mateusz 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648758 16.00 45.00
18 RUTKOWSKI, Tomasz Siły powietrzne 6 8000840 17.00 12.00
19 PECZ, Igor Marynarka Wojenna 5 7211306 18.00 3.00
20 KUREK, Jarosław Wyższe Szkolnictwo W 2 8010870 19.00 51.00
21 KWARTA, Maciej 18. Dywizja Zmechani 7 7203228 20.00 63.00
22 KRASZEWSKI, Przemysław 11 DKPanc Żagań 10 8648667 21.00 15.00
23 KABATA, Stanisław Wojska Obrony Teryto 1 8012818 22.00 30.00
24 KIEŁTYKA, Łukasz Inspektorat Wsparcia 4 1424637 23.00 6.00
25 ŻEBROWSKI, Krzysztof 16 Pomorska Dywizja 8 8000743 24.00 0.00
26 POKRZYWIŃSKI, Zbigniew 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648757 25.00 72.00
27 LUBKIEWICZ, Tomasz Wyższe Szkolnictwo W 2
Lista Startowa na etapy: M21PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 DOMAŃSKI, Dariusz 11 DKPanc Żagań 10 8003379 61.00 122.00
2 SOKALSKI, Dariusz Wyższe Szkolnictwo W 2 8667186 62.00 2.00
Lista Startowa na etapy: M35
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 KOŻYCZKOWSKI, Edward 16 Pomorska Dywizja 8 8062050 17.00 11.00
2 WDOWCZYK, Piotr Inspektorat Wsparcia 4 8099118 18.00 74.00
3 LEMIESZEK, Konrad Siły powietrzne 6 8667182 19.00 41.00
4 STĘŻYCKI, Grzegorz 11 DKPanc Żagań 10 8007391 20.00 53.00
5 KUROWSKI, Grzegorz Marynarka Wojenna 5 7211304 21.00 20.00
6 FRĄTCZAK, Sławomir 12 Dywizja Zmechaniz 9 8270584 22.00 50.00
7 BZDAWSKI, Maciej Wyższe Szkolnictwo W 2 8664974 23.00 32.00
8 KOKŁOWSKI, Daniel Wojska Obrony Teryto 1 8012811 24.00 59.00
9 OŚWIT, Bartłomiej 18. Dywizja Zmechani 7 7203227 25.00 8.00
10 JANKOWSKI, Paweł 16 Pomorska Dywizja 8 8012856 26.00 38.00
11 FROM, Piotr Inspektorat Wsparcia 4 8091814 27.00 17.00
12 NIEDZIELSKI, Paweł Siły powietrzne 6 8229207 28.00 14.00
13 URBAŃSKI, Kamil 11 DKPanc Żagań 10 8003529 29.00 26.00
14 SAWA, Mariusz Marynarka Wojenna 5 7211308 30.00 47.00
15 POCIERZNICKI, Rafał 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648750 31.00 80.00
16 SZKOPINSKI, Jakub Wyższe Szkolnictwo W 2 7211313 32.00 62.00
17 LIPSKI, Grzegorz Wojska Obrony Teryto 1 8012852 33.00 2.00
18 NESTOROWICZ, Łukasz 18. Dywizja Zmechani 7 8667598 34.00 65.00
19 ŁĄCKI, Lukasz Dowództwo Garnizonu 3 8062059 35.00 56.00
20 ŁAZARSKI, Janusz 16 Pomorska Dywizja 8 8000750 36.00 68.00
21 PROKOPIUK, Przemysław Inspektorat Wsparcia 4 2048169 37.00 44.00
22 BARSZCZ, Jakub Siły powietrzne 6 8000828 38.00 71.00
23 KONARCZAK, Dariusz 11 DKPanc Żagań 10 8003532 39.00 83.00
24 DYWELSKI, Krzysztof Marynarka Wojenna 5 7021124 40.00 77.00
25 NAGÓREK, Kamil 12 Dywizja Zmechaniz 9 8012816 41.00 23.00
26 LEŚNIK, Grzegorz Wyższe Szkolnictwo W 2 1970315 42.00 5.00
27 ROŻKO, Sebastian Wojska Obrony Teryto 1 8012848 43.00 29.00
28 PIETRZAK, Konrad 18. Dywizja Zmechani 7 8667599 44.00 35.00
Lista Startowa na etapy: M35PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 GOLARZ, Tomasz Inspektorat Wsparcia 4 8099119 62.00 122.00
Lista Startowa na etapy: M40
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 DAMAZYN, Damian 16 Pomorska Dywizja 8 8000741 27.00 43.00
2 PONETA, Krzysztof Wojska Obrony Teryto 1 8012787 28.00 49.00
3 MATACZYŃSKI, Marcin Inspektorat Wsparcia 4 1411428 29.00 19.00
4 RZOSIŃSKI, Dariusz Siły powietrzne 6 8000829 30.00 34.00
5 OPALUCH, Wiesław 18. Dywizja Zmechani 7 889731 31.00 4.00
6 GOLINOWSKI, Paweł 11 DKPanc Żagań 10 8648666 32.00 37.00
7 RICHERT, Marcin Marynarka Wojenna 5 8000593 33.00 28.00
8 WŁODARCZYK, Łukasz 12 Dywizja Zmechaniz 9 8004603 34.00 13.00
9 KOCIUBA, Marek Wyższe Szkolnictwo W 2 8010869 35.00 52.00
10 ZIMMER, Łukasz 16 Pomorska Dywizja 8 8000742 36.00 16.00
11 JASNOWSKI, Marcin Wojska Obrony Teryto 1 8012801 37.00 22.00
12 JAKIELASZEK, Łukasz Inspektorat Wsparcia 4 8631450 38.00 46.00
13 POCIASK, Marcin Siły powietrzne 6 8661596 39.00 7.00
14 ULICKI, Piotr 18. Dywizja Zmechani 7 889733 40.00 31.00
15 SITNICKI, Mariusz 11 DKPanc Żagań 10 8648674 41.00 10.00
16 KUJAWSKI, Robert Marynarka Wojenna 5 2067820 42.00 1.00
17 LEWIŃSKI, Łukasz 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648764 43.00 40.00
18 WŁOCH, Grzegorz Wyższe Szkolnictwo W 2 8062058 44.00 25.00
Lista Startowa na etapy: M40PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 KARPOWICZ, Bartosz Marynarka Wojenna 5 2067816 64.00 124.00
2 ROZUMEK, Adam Inspektorat Wsparcia 4 2067806 65.00 123.00
Lista Startowa na etapy: M45
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 WÓJCIK, Rafał 12 Dywizja Zmechaniz 9 8648760 0.00 14.00
2 WYSOCKI, Stanisław 18. Dywizja Zmechani 7 2067831 1.00 32.00
3 SZCZYBELSKI, Wojciech Marynarka Wojenna 5 2067812 2.00 23.00
4 BALMOWSKI, Radosław Inspektorat Wsparcia 4 8099120 3.00 11.00
5 DOBROWOLSKI, Piotr Wojska Obrony Teryto 1 8012797 4.00 44.00
6 BANACH, Krzysztof 16 Pomorska Dywizja 8 8071974 5.00 2.00
7 SŁAWIŃSKI, Marcin Siły powietrzne 6 8012849 6.00 47.00
8 PLESIŃSKI, Mariusz 11 DKPanc Żagań 10 8648670 7.00 35.00
9 KIJEWSKI, Jacek Wyższe Szkolnictwo W 2 8150370 8.00 26.00
10 MOL, Krzysztof 12 Dywizja Zmechaniz 9 8636515 9.00 41.00
11 BURAK, Adam 18. Dywizja Zmechani 7 889732 10.00 5.00
12 NOWAK, Jacek Marynarka Wojenna 5 8100276 11.00 50.00
13 GRYDZIUSZKO, Marcin Inspektorat Wsparcia 4 8646247 12.00 38.00
14 KASPERSKI, Arkadiusz Wojska Obrony Teryto 1 8012803 13.00 17.00
15 RYCERSKI, Bogdan 16 Pomorska Dywizja 8 8061271 14.00 29.00
16 POCIASK, Krzysztof Siły powietrzne 6 8667190 15.00 20.00
17 WIŚNIEWSKI, Paweł 11 DKPanc Żagań 10 8003385 16.00 8.00
Lista Startowa na etapy: M45PK
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 RAMOTOWSKI, Mariusz 16 Pomorska Dywizja 8 8012778 63.00 125.00
|