Końcowe wyniki zawodów 09.09.2021 13:46:46
Mistrzostwa Wojska Polskiego w BnO 2021 2.etap
===Podkarpacki OZOS==================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K21 5.5km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.WICHA, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 35.43 + 0.00
2.WIELEBA, Marlena 12 Dywizja Zmechaniz 9 40.14 + 4.31
3.DURZYŃSKA, Katarzyna 12 Dywizja Zmechaniz 9 40.15 + 4.32
4.PACHNIK, Małgorzata 11 DKPanc Żagań 10 40.52 + 5.09
5.MAZAN, Aleksandra Wojska Obrony Teryto 1 47.13 + 11.30
6.LUBAK, Kamila 11 DKPanc Żagań 10 47.43 + 12.00
7.PANASZEK, Justyna 11 DKPanc Żagań 10 49.05 + 13.22
8.WAWRZYNIAK, Magdalena Inspektorat Wsparcia 4 50.51 + 15.08
9.JAKUBOWSKA, Monika 12 Dywizja Zmechaniz 9 54.44 + 19.01
10.JĘDROWSKA, Kartarzyna Siły powietrzne 6 57.14 + 21.31
11.CHRUBCZYŃSKA, Patrycja Wyższe Szkolnictwo W 2 58.33 + 22.50
12.WIATRZYK, Joanna Inspektorat Wsparcia 4 58.56 + 23.13
13.URBANOWICZ, Karolina Wyższe Szkolnictwo W 2 62.39 + 26.56
14.SZOST, Sandra 16 Pomorska Dywizja 8 64.55 + 29.12
15.KANKOWSKA, Dominika Wyższe Szkolnictwo W 2 65.44 + 30.01
16.KLUCEWICZ, Agnieszka Siły powietrzne 6 68.12 + 32.29
17.CIARKOWSKA, Magdalena 16 Pomorska Dywizja 8 72.03 + 36.20
18.HISZCZYŃSKA, Aleksandra Siły powietrzne 6 72.33 + 36.50
19.ANTONOWICZ, Renata Marynarka Wojenna 5 73.44 + 38.01
20.GRODZICKA, Izabela Wojska Obrony Teryto 1 74.09 + 38.26
21.GOŁĘBIOWSKA, Monika 18. Dywizja Zmechani 7 78.02 + 42.19
22.BĄCZEK, Aleksandra Inspektorat Wsparcia 4 91.33 + 55.50
23.ŻELAZNA, Monika Wojska Obrony Teryto 1 100.20 + 64.37
24.SIECZKOWSKA, Ewa 16 Pomorska Dywizja 8 108.36 + 72.53
DRZEWIECKA, Justyna Marynarka Wojenna 5 NKL-bPK
NOWICKA, Dagmara 18. Dywizja Zmechani 7 NKL-bPK
KONCEWICZ, Aneta Marynarka Wojenna 5 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K21PK 5.5km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.KAUCKA, Alicja 18. Dywizja Zmechani 7 63.42 + 0.00
2.KALATA, Agnieszka 11 DKPanc Żagań 10 67.42 + 4.00
CAŁKA, Sylwia 16 Pomorska Dywizja 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35 4.4km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.ALABRUDZIŃSKA-RYCHTER, Agnieszka 12 Dywizja Zmechaniz 9 33.02 + 0.00
2.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 11 DKPanc Żagań 10 36.14 + 3.12
3.BORCZYK, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 39.44 + 6.42
4.SIENKIEWICZ, Monika Siły powietrzne 6 44.08 + 11.06
5.NIKONOWICZ, Ewa 16 Pomorska Dywizja 8 46.44 + 13.42
6.KRZYŻANOWSKA, Agnieszka Marynarka Wojenna 5 48.25 + 15.23
7.MASTERNAK, Edyta Wojska Obrony Teryto 1 49.54 + 16.52
8.BUJNOWICZ, Edyta Marynarka Wojenna 5 50.01 + 16.59
9.DZIKA, Natalia 16 Pomorska Dywizja 8 51.23 + 18.21
10.MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Inspektorat Wsparcia 4 52.59 + 19.57
11.DYKSA, Anna Siły powietrzne 6 53.18 + 20.16
12.KOPYTKO, Małgorzata Wyższe Szkolnictwo W 2 55.26 + 22.24
13.MIELCAREK, Izabela 12 Dywizja Zmechaniz 9 55.27 + 22.25
14.SKIERKA, Agata Wojska Obrony Teryto 1 58.49 + 25.47
15.OKRASA, Iwona 18. Dywizja Zmechani 7 64.46 + 31.44
16.AŃTOCZYK, Beata 11 DKPanc Żagań 10 71.05 + 38.03
17.DZIADEK, Anna Wyższe Szkolnictwo W 2 149.13 + 116.11
LESISZ, Agata Inspektorat Wsparcia 4 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K35PK 4.4km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOZIŃSKA, Beata Inspektorat Wsparcia 4 56.18 + 0.00
2.SOŁTYS, Katarzyna Marynarka Wojenna 5 57.21 + 1.03
Końcowe wyniki zawodów: M21 8.6km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.KALATA, Michał 11 DKPanc Żagań 10 43.45 + 0.00
2.DZIOBA, Mateusz 11 DKPanc Żagań 10 47.12 + 3.27
3.KRASZEWSKI, Przemysław 11 DKPanc Żagań 10 48.12 + 4.27
4.WENSŁAW, Mateusz Marynarka Wojenna 5 49.59 + 6.14
5.WŁODARCZYK, Kamil Marynarka Wojenna 5 50.46 + 7.01
6.HOFFMANN, Mateusz 12 Dywizja Zmechaniz 9 51.05 + 7.20
7.MARSZAŁEK, Patryk 18. Dywizja Zmechani 7 51.20 + 7.35
8.GOŁAWSKI, Rafał Wyższe Szkolnictwo W 2 57.06 + 13.21
9.BORGIEL, Jarosław Wojska Obrony Teryto 1 57.18 + 13.33
10.MAZAN, Bartłomiej Wojska Obrony Teryto 1 59.11 + 15.26
10.PRZYWORSKI, Kamil 12 Dywizja Zmechaniz 9 59.11 + 15.26
12.POKRZYWIŃSKI, Zbigniew 12 Dywizja Zmechaniz 9 62.49 + 19.04
13.KUREK, Jarosław Wyższe Szkolnictwo W 2 65.18 + 21.33
14.KABATA, Stanisław Wojska Obrony Teryto 1 66.33 + 22.48
15.KOGUCIUK, Konrad 18. Dywizja Zmechani 7 67.49 + 24.04
16.PLEWA, Łukasz Siły powietrzne 6 67.59 + 24.14
17.PECZ, Igor Marynarka Wojenna 5 70.46 + 27.01
18.GRABOWSKI, Bogusz 16 Pomorska Dywizja 8 72.12 + 28.27
19.SOBIEGRAJ, Krzysztof Siły powietrzne 6 78.53 + 35.08
20.RUTKOWSKI, Tomasz Siły powietrzne 6 79.02 + 35.17
21.KIEŁTYKA, Łukasz Inspektorat Wsparcia 4 80.45 + 37.00
22.SZCZYGIELSKI, Jakub Inspektorat Wsparcia 4 80.46 + 37.01
23.KWARTA, Maciej 18. Dywizja Zmechani 7 81.20 + 37.35
24.ŻEBROWSKI, Krzysztof 16 Pomorska Dywizja 8 83.48 + 40.03
25.WALTER, Tomasz Inspektorat Wsparcia 4 108.01 + 64.16
WESOŁOSKI, Sebastian 16 Pomorska Dywizja 8 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M21PK 8.6km 0m 20PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.DOMAŃSKI, Dariusz 11 DKPanc Żagań 10 56.49 + 0.00
SOKALSKI, Dariusz Wyższe Szkolnictwo W 2 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 7.5km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.KONARCZAK, Dariusz 11 DKPanc Żagań 10 44.08 + 0.00
2.KOŻYCZKOWSKI, Edward 16 Pomorska Dywizja 8 52.21 + 8.13
3.NESTOROWICZ, Łukasz 18. Dywizja Zmechani 7 54.05 + 9.57
4.BZDAWSKI, Maciej Wyższe Szkolnictwo W 2 54.39 + 10.31
5.ŁĄCKI, Lukasz Dowództwo Garnizonu 3 55.08 + 11.00
6.STĘŻYCKI, Grzegorz 11 DKPanc Żagań 10 58.18 + 14.10
7.POCIERZNICKI, Rafał 12 Dywizja Zmechaniz 9 59.11 + 15.03
8.URBAŃSKI, Kamil 11 DKPanc Żagań 10 60.07 + 15.59
9.NAGÓREK, Kamil 12 Dywizja Zmechaniz 9 61.14 + 17.06
10.WDOWCZYK, Piotr Inspektorat Wsparcia 4 61.44 + 17.36
11.PROKOPIUK, Przemysław Inspektorat Wsparcia 4 62.47 + 18.39
12.PIETRZAK, Konrad 18. Dywizja Zmechani 7 63.00 + 18.52
13.FRĄTCZAK, Sławomir 12 Dywizja Zmechaniz 9 64.10 + 20.02
14.FROM, Piotr Inspektorat Wsparcia 4 65.24 + 21.16
15.JANKOWSKI, Paweł 16 Pomorska Dywizja 8 66.12 + 22.04
16.BARSZCZ, Jakub Siły powietrzne 6 66.45 + 22.37
17.KUROWSKI, Grzegorz Marynarka Wojenna 5 66.47 + 22.39
18.KOKŁOWSKI, Daniel Wojska Obrony Teryto 1 69.57 + 25.49
19.ŁAZARSKI, Janusz 16 Pomorska Dywizja 8 72.31 + 28.23
20.NIEDZIELSKI, Paweł Siły powietrzne 6 72.40 + 28.32
21.LEMIESZEK, Konrad Siły powietrzne 6 72.59 + 28.51
22.OŚWIT, Bartłomiej 18. Dywizja Zmechani 7 74.38 + 30.30
23.SAWA, Mariusz Marynarka Wojenna 5 87.43 + 43.35
24.SZKOPINSKI, Jakub Wyższe Szkolnictwo W 2 91.04 + 46.56
25.ROŻKO, Sebastian Wojska Obrony Teryto 1 92.50 + 48.42
26.DYWELSKI, Krzysztof Marynarka Wojenna 5 101.09 + 57.01
27.LIPSKI, Grzegorz Wojska Obrony Teryto 1 104.50 + 60.42
28.LEŚNIK, Grzegorz Wyższe Szkolnictwo W 2 112.19 + 68.11
Końcowe wyniki zawodów: M35PK 7.5km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.GOLARZ, Tomasz Inspektorat Wsparcia 4 64.29 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: M40 6.7km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.RICHERT, Marcin Marynarka Wojenna 5 35.19 + 0.00
2.GOLINOWSKI, Paweł 11 DKPanc Żagań 10 39.03 + 3.44
3.KOCIUBA, Marek Wyższe Szkolnictwo W 2 44.15 + 8.56
4.WŁODARCZYK, Łukasz 12 Dywizja Zmechaniz 9 51.41 + 16.22
5.DAMAZYN, Damian 16 Pomorska Dywizja 8 51.52 + 16.33
6.ULICKI, Piotr 18. Dywizja Zmechani 7 53.35 + 18.16
7.POCIASK, Marcin Siły powietrzne 6 54.09 + 18.50
8.JASNOWSKI, Marcin Wojska Obrony Teryto 1 54.39 + 19.20
8.SITNICKI, Mariusz 11 DKPanc Żagań 10 54.39 + 19.20
10.LEWIŃSKI, Łukasz 12 Dywizja Zmechaniz 9 54.46 + 19.27
11.RZOSIŃSKI, Dariusz Siły powietrzne 6 56.55 + 21.36
12.JAKIELASZEK, Łukasz Inspektorat Wsparcia 4 58.09 + 22.50
13.KUJAWSKI, Robert Marynarka Wojenna 5 67.25 + 32.06
14.WŁOCH, Grzegorz Wyższe Szkolnictwo W 2 68.51 + 33.32
15.OPALUCH, Wiesław 18. Dywizja Zmechani 7 69.53 + 34.34
16.ZIMMER, Łukasz 16 Pomorska Dywizja 8 71.12 + 35.53
17.MATACZYŃSKI, Marcin Inspektorat Wsparcia 4 77.29 + 42.10
18.PONETA, Krzysztof Wojska Obrony Teryto 1 86.05 + 50.46
Końcowe wyniki zawodów: M40PK 6.7km 0m 17PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.ROZUMEK, Adam Inspektorat Wsparcia 4 103.12 + 0.00
KARPOWICZ, Bartosz Marynarka Wojenna 5 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M45 4.8km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.PLESIŃSKI, Mariusz 11 DKPanc Żagań 10 27.00 + 0.00
2.NOWAK, Jacek Marynarka Wojenna 5 28.26 + 1.26
3.WÓJCIK, Rafał 12 Dywizja Zmechaniz 9 30.12 + 3.12
4.BALMOWSKI, Radosław Inspektorat Wsparcia 4 33.50 + 6.50
5.KASPERSKI, Arkadiusz Wojska Obrony Teryto 1 35.11 + 8.11
6.BANACH, Krzysztof 16 Pomorska Dywizja 8 35.51 + 8.51
7.DOBROWOLSKI, Piotr Wojska Obrony Teryto 1 36.01 + 9.01
8.MOL, Krzysztof 12 Dywizja Zmechaniz 9 39.44 + 12.44
9.SZCZYBELSKI, Wojciech Marynarka Wojenna 5 41.05 + 14.05
10.WYSOCKI, Stanisław 18. Dywizja Zmechani 7 41.24 + 14.24
11.KIJEWSKI, Jacek Wyższe Szkolnictwo W 2 42.50 + 15.50
12.GRYDZIUSZKO, Marcin Inspektorat Wsparcia 4 43.04 + 16.04
13.WIŚNIEWSKI, Paweł 11 DKPanc Żagań 10 44.27 + 17.27
14.SŁAWIŃSKI, Marcin Siły powietrzne 6 44.54 + 17.54
15.RYCERSKI, Bogdan 16 Pomorska Dywizja 8 45.42 + 18.42
16.BURAK, Adam 18. Dywizja Zmechani 7 47.41 + 20.41
17.POCIASK, Krzysztof Siły powietrzne 6 71.42 + 44.42
Końcowe wyniki zawodów: M45PK 4.8km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------------------
RAMOTOWSKI, Mariusz 16 Pomorska Dywizja 8 DNF
|