Końcowe wyniki zawodów 2021-09-10 17:47:02
Mistrzostwa Polski Leśników 1.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K-Biegły 0.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[81] MIKIELSKA, Danuta Nadleśnictwo Olsztyn 36 16.59 + 0.00
2.[6] BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 4 18.00 + 1.01
3.[58] KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka 28 22.28 + 5.29
4.[17] CHWOŁKA, Barbara LZD Siemianice 12 24.58 + 7.59
5.[18] CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin 13 27.05 + 10.06
[108] SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole 38 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K-Junior 0.0km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[115] SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża 8 25.24 + 0.00
2.[118] ŚWIC Aleksandra TL Białowieża 8 30.28 + 5.04
3.[52] KASPRZAK, Patrycja ZSL Goraj 17 30.36 + 5.12
4.[122] WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida 27 31.46 + 6.22
5.[130] ZIELIŃSKA , Dominika TL Tuchola 11 32.23 + 6.59
6.[90] PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża 8 34.25 + 9.01
7.[91] PALUSZAK, Zofia ZSL Goraj 17 36.13 + 10.49
8.[124] WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida 27 36.44 + 11.20
9.[100] RESZUTA, Weronika TL Białowieża 8 40.18 + 14.54
10.[62] KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida 27 42.10 + 16.46
11.[43] GOSTOMCZYK, Antonina TL Tuchola 11 42.22 + 16.58
12.[116] SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża 8 43.19 + 17.55
Końcowe wyniki zawodów: K-Młodzik 0.0km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[27] DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 9 10.27 + 0.00
2.[53] KASPRZAK, Zuzanna BULiGL o. Brzeg 7 68.12 + 57.45
Końcowe wyniki zawodów: K-Senior 0.0km 0m 20PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4] BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 2 20.41 + 0.00
2.[66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 32 32 23.12 + 2.31
3.[45] GRZYWACZ, Anna TL Tuchola 11 44.11 + 23.30
[12] BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek 9 NKL-bPK
[67] KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka 33 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K-Weteran 0.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[101] RUDA-ERTEL, Krystyna LZD Siemianice 12 27.59 + 0.00
2.[119] ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża 8 29.39 + 1.40
3.[102] RYBA, Sabina BULiGL Kraków 1 31.25 + 3.26
4.[36] FRYC, Bożena Nadleśnictwo Brynek 22 39.40 + 11.41
Końcowe wyniki zawodów: M-Biegły 0.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2] BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 2 14.09 + 0.00
2.[72] LICKIEWICZ, Jarosław BULiGL Białystok 35 16.13 + 2.04
3.[82] MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztyn 36 17.14 + 3.05
4.[98] PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna 40 19.36 + 5.27
5.[35] FAŁKOWSKI, Zbigniew Nadleśnictwo Osie 16 20.03 + 5.54
6.[73] LISZCZYK, Janusz BULiGL o. Brzeg 7 21.39 + 7.30
7.[59] KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów 29 22.30 + 8.21
8.[13] CEGIEŁKA, Jan 10 10 32.26 + 18.17
[40] GAŁECKI, Iwo LZD Siemianice 12 DNF
[113] SUDOŁ, Jerzy Nadleśnictwo Bytów 39 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M-Junior 0.0km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[105] SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 41 16.28 + 0.00
2.[16] CHUDECKI, Dominik TL Tuchola 11 18.03 + 1.35
3.[32] ERTEL, Jacek LZD Siemianice 12 18.32 + 2.04
4.[149} MOLIK, Jakub ZSL Goraj 17 21.30 + 5.02
5.[78] MAZUR, Kajetan ZSL Goraj 17 23.00 + 6.32
6.[107] SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida 27 24.06 + 7.38
7.[99] JUDEK Filip ZSL Goraj 17 24.43 + 8.15
8.[74] ŁUPIŃSKI, Jan ZSL Goraj 17 25.35 + 9.07
9.[94] PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida 27 25.57 + 9.29
10.[39] GALUBA, Hubert ZSL Goraj 17 28.28 + 12.00
11.[150]KOWALCZYK Miłosz ZSL Goraj 17 28.39 + 12.11
12.[87] OLSZOK, Łukasz TL Brynek 23 28.40 + 12.12
13.[71] LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża 8 28.58 + 12.30
14.[48] HOŁOWATY, Dominik ZSL Goraj 17 31.30 + 15.02
15.[109] SOKOŁOWSKI , Piotr TL Tuchola 11 32.17 + 15.49
16.[56] KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża 8 33.32 + 17.04
17.[120] ŚWITECKI, Filip TL Białowieża 8 34.08 + 17.40
18.[61] KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża 8 36.34 + 20.06
19.[85] MRÓZ, Kamil TL Białowieża 8 37.42 + 21.14
20.[11] BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża 8 38.36 + 22.08
21.[128] ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża 8 40.28 + 24.00
22.[125] WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida 27 41.31 + 25.03
23.[75] MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża 8 41.43 + 25.15
24.[42] GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża 8 44.30 + 28.02
25.[117] SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża 8 45.44 + 29.16
26.[44] GRZYBOWSKI, Tomasz TL Tuchola 11 46.18 + 29.50
27.[37] PASŁAWSKI Paskal TL Brynek 23 64.52 + 48.24
[88] OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida 27 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M-Młodzik 0.0km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[28] DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 9 13.46 + 0.00
2.[3] BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 2 14.00 + 0.14
3.[80] MICHAŁOWSKI, Witold BULiGL o. Brzeg 7 15.34 + 1.48
4.[148] SIEWERT Witold TL Tuchola 11 35.44 + 21.58
5.[79] MICHAŁOWSKI, Piotr BULiGL o. Brzeg 7 62.29 + 48.43
Końcowe wyniki zawodów: M-Nestor 0.0km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[114] SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 27 11.15 + 0.00
2.[19] CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin 13 16.34 + 5.19
3.[49] JELIŃSKI, Zygmunt ZSL Goraj 17 17.41 + 6.26
4.[50] KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń 26 24.00 + 12.45
5.[15] CHMIELEWSKI, Wiesław BULiGL o. Brzeg 7 40.35 + 29.20
Końcowe wyniki zawodów: M-Senior 0.0km 0m 21PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[95] PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida 27 22.55 + 0.00
2.[86] NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białoga 37 25.28 + 2.33
3.[126] WODA, Michał BULiGL Kraków 1 25.53 + 2.58
4.[21] CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin 13 26.23 + 3.28
5.[34] FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzało 21 28.28 + 5.33
6.[20] CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 14 28.36 + 5.41
7.[70] LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIAN 34 28.48 + 5.53
8.[111] STELTER, Paweł BULiGL o. Brzeg 7 30.02 + 7.07
9.[92] PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 27 31.55 + 9.00
10.[69] LACH, Jan BULiGL Kraków 1 36.56 + 14.01
11.[5] BIAŁKOWSKI, Karol Nadleśnictwo Lubsko 3 36.57 + 14.02
12.[96] PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów 39 38.39 + 15.44
13.[131] ŻUK, Patryk Nadleśnictwo Brzózka 45 39.55 + 17.00
14.[106] SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów 29 43.59 + 21.04
15.[38] FURS, Mateusz Nadleśnictwo Choszcz 24 45.24 + 22.29
[47] HŁADCZUK, Piotr UP Poznań 25 NKL-bPK
[54] KIEDRZYN, Tadeusz TL Brynek 23 NKL-bPK
[9] BRĄGIEL, Mateusz BULiGL o. Brzeg 7 NKL-bPK
[7] BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp 5 DNF
[41] GAŁECKI, Wojciech LZD Siemianice 12 DNF
[76] MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp 5 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M-Weteran 0.0km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[65] KRZYŻOSTANEK, Jarosław Nadleśnictwo Przedbo 31 18.04 + 0.00
1.[97] POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskuli 19 18.04 + 0.00
3.[8] BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościer 6 19.06 + 1.02
4.[89] PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole 38 19.46 + 1.42
5.[30] DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 9 19.49 + 1.45
6.[123] WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku 43 21.59 + 3.55
7.[127] WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebi 44 22.05 + 4.01
8.[29] DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskuli 19 25.11 + 7.07
9.[104] SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 41 27.22 + 9.18
10.[64] KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach 30 28.13 + 10.09
11.[24] DEINOWSKI, Mariusz Nadleśnictwo Osie 16 30.46 + 12.42
12.[68] KUŹNICKI, Artur BULiGL Kraków 1 31.11 + 13.07
13.[46] GUZIAK, Jerzy BULiGL o. Brzeg 7 33.09 + 15.05
14.[83] MOLSKI, Remigiusz ZSL Goraj 17 38.51 + 20.47
15.[93] PERTEK, Maciej ZSL Goraj 17 43.11 + 25.07
16.[103] RYBA, Zenon BULiGL Kraków 1 48.54 + 30.50
[10] BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp 5 DNF
[33] ERTEL, Radosław LZD Siemianice 12 DNF
[77] MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp 5 DNF
[129] ZIARKO, Arkadiusz BULiGL o. Brzeg 7 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna 0.0km 0m 10PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[31] ERTEL Alicja 0b.PK 13.45
2.[26] DRABEK-UNOLT, Natalia, DRABEK Ewa,SNadleśnictwo Rajgród 18 0b.PK 19.09
3.[14] CHMIELEWSKA, Helena BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 25.40
4.[14] CHMIELEWSKI, Ziemowit BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 25.41
5.[112] STELTER, Weronika BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 32.24
6.[112] STELTER, Stanisław BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 32.25
[51] KASPRZAK, Ignacy BULiGL o. Brzeg 7 DNF
[51] KASPRZAK, Kinga BULiGL o. Brzeg 7 DNF
|