Wyniki zawodów z miedzyczasami 2021-09-10 17:52:43
Mistrzostwa Polski Leśników 1.etap
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-Biegły 0.0km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-32 3-52 4-53 5-34 6-51 7-37 8-38 9-43 10-56
11-46 12-47 13-58 14-99
1 [81] MIKIELSKA, Danuta 16.59 1.03/2 2.08/2 2.39/2 3.30/2 4.33/1* 5.32/1* 6.33/1* 7.38/1* 10.00/2 11.42/1*
Nadleśnictwo Olsztynek 1.03/2 1.05/2 0.31/1* 0.51/1* 1.03/1* 0.59/1* 1.01/2 1.05/1* 2.22/5 1.42/1*
12.24/1* 13.14/1* 15.02/1* 16.28/1* 16.59/1*
0.42/1* 0.50/1* 1.48/1* 1.26/1* 0.31/1*
2 [6] BIZIUK, Halina 18.00 0.52/1* 1.46/1* 2.21/1* 3.20/1* 4.39/2 5.40/2 6.35/2 8.02/2 9.54/1* 11.43/2
Nadleśnictwo Korpele 0.52/1* 0.54/1* 0.35/2 0.59/2 1.19/3 1.01/2 0.55/1* 1.27/2 1.52/3 1.49/2
12.27/2 13.25/2 15.52/2 17.27/2 18.00/2
0.44/2 0.58/2 2.27/2 1.35/2 0.33/2
3 [58] KONIECZNA, Krystyna 22.28 1.10/3 2.26/4 3.01/3 4.15/3 5.28/3 6.44/3 8.18/3 9.51/3 12.11/3 14.20/3
Nadleśnictwo Lipka 1.10/3 1.16/5 0.35/2 1.14/4 1.13/2 1.16/3 1.34/4 1.33/3 2.20/4 2.09/3
15.35/3 16.45/3 19.37/3 21.45/3 22.28/3
1.15/5 1.10/3 2.52/3 2.08/3 0.43/4
4 [17] CHWOŁKA, Barbara 24.58 1.10/3 2.25/3 3.24/4 4.43/4 6.08/4 7.37/4 9.04/4 12.13/4 13.57/4 16.08/4
LZD Siemianice 1.10/3 1.15/4 0.59/4 1.19/5 1.25/4 1.29/5 1.27/3 3.09/5 1.44/1* 2.11/4
17.15/4 18.40/4 22.02/4 24.23/4 24.58/4
1.07/4 1.25/5 3.22/4 2.21/4 0.35/3
5 [18] CIEŚLIK, Alicja 27.05 2.15/5 3.27/5 4.37/5 5.48/5 7.16/5 8.39/5 10.19/5 13.16/5 15.00/5 17.13/5
Nadleśnictwo Podanin 2.15/5 1.12/3 1.10/5 1.11/3 1.28/5 1.23/4 1.40/5 2.57/4 1.44/1* 2.13/5
18.17/5 19.34/5 23.08/5 26.17/5 27.05/5
1.04/3 1.17/4 3.34/5 3.09/5 0.48/5
[108] SŁOWIK, Agata DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Opole / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-Junior 0.0km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-53 4-52 5-43 6-42 7-38 8-40 9-41 10-39
11-36 12-46 13-44 14-49 15-48 16-99
1 [115] SZPAKOWICZ, Angelika 25.24 1.31/8 2.27/6 3.14/4 4.05/2 5.02/2 6.16/3 6.55/3 13.02/7 14.41/6 16.21/4
TL Białowieża 1.31/8 0.56/3 0.47/1* 0.51/3 0.57/2 1.14/6 0.39/6 6.07/11 1.39/5 1.40/5
17.32/3 18.30/3 19.40/3 21.33/3 22.50/1* 24.56/1* 25.24/1*
1.11/1* 0.58/2 1.10/1* 1.53/3 1.17/3 2.06/7 0.28/3
2 [118] ŚWIC Aleksandra 30.28 0.48/2 1.47/1* 2.41/1* 3.29/1* 4.15/1* 5.05/1* 5.43/1* 9.27/1* 10.12/1* 11.26/1*
TL Białowieża 0.48/2 0.59/4 0.54/2 0.48/1* 0.46/1* 0.50/2 0.38/4 3.44/5 0.45/1* 1.14/1*
12.43/1* 13.38/1* 16.24/1* 18.48/1* 28.46/4 30.06/3 30.28/2
1.17/2 0.55/1* 2.46/12 2.24/6 9.58/11 1.20/1* 0.22/1*
3 [52] KASPRZAK, Patrycja 30.36 0.49/3 2.30/7 3.26/7 4.30/5 5.53/5 8.49/8 9.27/8 14.16/8 17.42/8 19.31/8
ZSL Goraj 0.49/3 1.41/12 0.56/3 1.04/6 1.23/8 2.56/11 0.38/4 4.49/7 3.26/9 1.49/6
21.29/8 22.42/8 24.17/8 26.40/7 27.52/2 30.01/2 30.36/3
1.58/9 1.13/7 1.35/9 2.23/5 1.12/2 2.09/8 0.35/12
4 [122] WAGA, Kamila 31.46 1.37/10 2.39/8 5.06/12 5.54/11 7.00/9 7.56/5 8.48/5 12.53/6 15.12/7 17.21/5
ZSL Ruciane-Nida 1.37/10 1.02/5 2.27/12 0.48/1* 1.06/4 0.56/3 0.52/12 4.05/6 2.19/8 2.09/8
20.36/6 21.39/6 23.29/7 25.57/6 28.30/3 31.14/4 31.46/4
3.15/12 1.03/3 1.50/11 2.28/7 2.33/4 2.44/11 0.32/7
5 [130] ZIELIŃSKA , Dominika 32.23 1.03/5 1.55/2 2.57/2 4.09/3 5.17/3 6.03/2 6.49/2 10.31/2 11.25/2 13.19/2
TL Tuchola 1.03/5 0.52/1* 1.02/4 1.12/10 1.08/5 0.46/1* 0.46/10 3.42/4 0.54/2 1.54/7
15.38/2 16.49/2 18.16/2 20.07/2 29.56/5 31.57/5 32.23/5
2.19/11 1.11/6 1.27/8 1.51/1* 9.49/10 2.01/5 0.26/2
6 [90] PAJĄK, Zuzanna 34.25 1.44/11 2.49/10 3.57/9 4.54/8 6.04/7 8.08/6 8.55/6 11.29/4 13.01/3 17.21/5
TL Białowieża 1.44/11 1.05/7 1.08/7 0.57/4 1.10/6 2.04/10 0.47/11 2.34/1* 1.32/4 4.20/11
18.58/5 20.04/5 21.23/5 23.14/4 31.49/6 33.53/6 34.25/6
1.37/4 1.06/4 1.19/3 1.51/1* 8.35/9 2.04/6 0.32/7
7 [91] PALUSZAK, Zofia 36.13 0.47/1* 2.19/4 3.23/6 4.33/6 6.38/8 8.18/7 8.58/7 11.38/5 13.19/5 18.52/7
ZSL Goraj 0.47/1* 1.32/11 1.04/6 1.10/8 2.05/10 1.40/9 0.40/7 2.40/2 1.41/6 5.33/12
20.42/7 22.00/7 23.24/6 32.26/8 33.25/7 35.42/7 36.13/7
1.50/8 1.18/9 1.24/6 9.02/12 0.59/1* 2.17/10 0.31/5
8 [124] WĘGLEWSKA, Alicja 36.44 0.55/4 1.57/3 3.08/3 4.18/4 5.37/4 6.41/4 7.23/4 10.50/3 13.07/4 15.20/3
ZSL Ruciane-Nida 0.55/4 1.02/5 1.11/9 1.10/8 1.19/7 1.04/5 0.42/8 3.27/3 2.17/7 2.13/9
17.35/4 18.43/4 20.08/4 23.51/5 34.03/8 36.14/8 36.44/8
2.15/10 1.08/5 1.25/7 3.43/8 10.12/12 2.11/9 0.30/4
9 [100] RESZUTA, Weronika 40.18 1.36/9 2.59/11 5.00/11 6.12/12 8.02/10 9.01/9 9.37/9 15.31/9 23.44/10 25.06/9
TL Białowieża 1.36/9 1.23/8 2.01/11 1.12/10 1.50/9 0.59/4 0.36/3 5.54/8 8.13/12 1.22/2
26.49/9 28.10/9 29.30/9 34.22/10 38.00/10 39.44/9 40.18/9
1.43/7 1.21/10 1.20/4 4.52/9 3.38/6 1.44/2 0.34/11
10 [62] KOWAL, Joanna 42.10 1.27/7 2.19/4 3.21/5 5.01/9 6.02/6 10.19/10 11.01/10 22.11/12 23.32/9 25.58/10
ZSL Ruciane-Nida 1.27/7 0.52/1* 1.02/4 1.40/12 1.01/3 4.17/12 0.42/8 11.10/12 1.21/3 2.26/10
27.31/10 28.55/10 30.34/10 32.36/9 37.01/9 41.39/10 42.10/10
1.33/3 1.24/11 1.39/10 2.02/4 4.25/8 4.38/12 0.31/5
11 [43] GOSTOMCZYK, Antonina 42.22 1.11/6 2.40/9 3.49/8 4.53/7 9.42/11 10.59/11 11.34/11 17.34/10 25.45/11 27.11/11
TL Tuchola 1.11/6 1.29/10 1.09/8 1.04/6 4.49/11 1.17/7 0.35/2 6.00/9 8.11/11 1.26/3
28.52/11 30.08/11 31.31/11 36.26/11 40.04/11 41.49/11 42.22/11
1.41/6 1.16/8 1.23/5 4.55/11 3.38/6 1.45/3 0.33/9
12 [116] SZPAKOWICZ, Oliwia 43.19 1.49/12 3.17/12 4.47/10 5.50/10 10.40/12 12.02/12 12.35/12 18.36/11 26.41/12 28.09/12
TL Białowieża 1.49/12 1.28/9 1.30/10 1.03/5 4.50/12 1.22/8 0.33/1* 6.01/10 8.05/10 1.28/4
29.46/12 31.12/12 32.28/12 37.21/12 40.58/12 42.46/12 43.19/12
1.37/4 1.26/12 1.16/2 4.53/10 3.37/5 1.48/4 0.33/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-Młodzik 0.0km 0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-43 4-39 5-56 6-46 7-44 8-57 9-58 10-99
1 [27] DUDA, Kornelia 10.27 0.47/1* 1.19/1* 2.32/1* 3.26/1* 4.26/1* 5.11/1* 6.15/1* 7.22/1* 8.28/1* 9.54/1*
BULiGL o. Szczecinek 0.47/1* 0.32/1* 1.13/1* 0.54/1* 1.00/1* 0.45/1* 1.04/1* 1.07/1* 1.06/1* 1.26/1*
10.27/1*
0.33/2
2 [53] KASPRZAK, Zuzanna 68.12 3.42/2 9.05/2 11.42/2 28.05/2 38.00/2 39.23/2 41.32/2 64.10/2 65.58/2 67.43/2
BULiGL o. Brzeg 3.42/2 5.23/2 2.37/2 16.23/2 9.55/2 1.23/2 2.09/2 22.38/2 1.48/2 1.45/2
68.12/2
0.29/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-Senior 0.0km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-33 3-43 4-42 5-41 6-40 7-39 8-52 9-32 10-34
11-35 12-36 13-37 14-45 15-46 16-47 17-49 18-48 19-50 20-99
1 [4] BĄCZEK, Małgorzata 20.41 0.42/1* 1.12/1* 2.07/1* 2.38/1* 5.18/2 6.22/1* 7.36/1* 9.13/1* 9.40/1* 10.00/1*
ZUL Dariusz Bączek 0.42/1* 0.30/2 0.55/1* 0.31/1* 2.40/2 1.04/1* 1.14/1* 1.37/1* 0.27/1* 0.20/1*
10.49/1* 11.35/1* 12.08/1* 12.44/1* 13.36/1* 15.31/1* 17.23/1* 18.21/1* 19.17/1* 20.15/1*
0.49/2 0.46/1* 0.33/1* 0.36/1* 0.52/1* 1.55/3 1.52/1* 0.58/2 0.56/1* 0.58/1*
20.41/1*
0.26/2
2 [66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 23.12 0.44/2 1.13/2 2.13/2 2.48/2 5.09/1* 8.30/2 9.44/2 11.21/2 11.51/2 12.12/2
32 0.44/2 0.29/1* 1.00/2 0.35/2 2.21/1* 3.21/3 1.14/1* 1.37/1* 0.30/2 0.21/2
12.59/2 13.52/2 14.28/2 15.08/2 16.11/2 17.01/2 19.46/2 20.41/2 21.38/2 22.47/2
0.47/1* 0.53/2 0.36/2 0.40/2 1.03/2 0.50/1* 2.45/2 0.55/1* 0.57/2 1.09/2
23.12/2
0.25/1*
3 [45] GRZYWACZ, Anna 44.11 2.57/3 3.41/3 5.34/3 8.21/3 13.56/3 15.32/3 17.56/3 20.46/3 21.18/3 21.47/3
TL Tuchola 2.57/3 0.44/3 1.53/3 2.47/3 5.35/3 1.36/2 2.24/3 2.50/3 0.32/3 0.29/3
23.14/3 27.16/3 28.10/3 30.53/3 32.45/3 33.41/3 37.43/3 39.15/3 41.23/3 43.42/3
1.27/3 4.02/3 0.54/3 2.43/3 1.52/3 0.56/2 4.02/3 1.32/3 2.08/3 2.19/3
44.11/3
0.29/3
[12] BUTRYM, Justyna NKL-bPK / 3.08/ 4.51/ 5.45/ 18.26/ 19.34/ 24.05/ 28.57/ 29.36/ 30.09/
BULiGL o. Szczecinek / / 1.43/ 0.54/ 12.41/ 1.08/ 4.31/ 4.52/ 0.39/ 0.33/
31.14/ 32.33/ 33.25/ 39.28/ 50.47/ / / / / 60.36/
1.05/ 1.19/ 0.52/ 6.03/ 11.19/ / / / / /
61.16/
0.40/
[67] KULPA, Marta DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Śnieżka / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-Weteran 0.0km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-52 3-35 4-51 5-43 6-38 7-40 8-39 9-37 10-46
11-44 12-49 13-48 14-99
1 [101] RUDA-ERTEL, Krystyna 27.59 1.23/2 2.30/2 3.43/2 4.30/2 6.00/2 6.57/2 9.30/1* 11.03/1* 12.23/1* 13.48/1*
LZD Siemianice 1.23/2 1.07/1* 1.13/1* 0.47/1* 1.30/3 0.57/1* 2.33/1* 1.33/1* 1.20/2 1.25/3
15.52/1* 18.09/1* 23.46/1* 27.29/1* 27.59/1*
2.04/3 2.17/2 5.37/2 3.43/2 0.30/2
2 [119] ŚWIĆ, Anetta 29.39 1.05/1* 2.14/1* 3.40/1* 4.27/1* 5.20/1* 6.55/1* 9.40/2 11.34/2 13.53/2 14.52/2
TL Białowieża 1.05/1* 1.09/2 1.26/2 0.47/1* 0.53/1* 1.35/2 2.45/2 1.54/3 2.19/4 0.59/1*
16.19/2 19.13/2 25.33/2 29.10/2 29.39/2
1.27/1* 2.54/4 6.20/3 3.37/1* 0.29/1*
3 [102] RYBA, Sabina 31.25 1.47/3 3.18/3 4.44/3 5.39/3 6.53/3 8.49/3 11.44/3 13.30/3 14.46/3 15.50/3
BULiGL Kraków 1.47/3 1.31/3 1.26/2 0.55/3 1.14/2 1.56/3 2.55/3 1.46/2 1.16/1* 1.04/2
17.25/3 19.32/3 26.40/3 30.51/3 31.25/3
1.35/2 2.07/1* 7.08/4 4.11/3 0.34/3
4 [36] FRYC, Bożena 39.40 2.02/4 4.07/4 7.05/4 8.16/4 9.49/4 12.30/4 20.40/4 23.00/4 25.17/4 27.01/4
Nadleśnictwo Brynek 2.02/4 2.05/4 2.58/4 1.11/4 1.33/4 2.41/4 8.10/4 2.20/4 2.17/3 1.44/4
29.12/4 31.55/4 33.41/4 38.39/4 39.40/4
2.11/4 2.43/3 1.46/1* 4.58/4 1.01/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Biegły 0.0km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-35 3-34 4-53 5-43 6-42 7-41 8-39 9-36 10-46
11-47 12-44 13-58 14-99
1 [2] BĄCZEK, Dariusz 14.09 0.42/1* 0.57/1* 1.39/1* 2.24/1* 3.47/1* 4.22/1* 6.43/1* 7.53/1* 9.06/1* 10.02/1*
ZUL Dariusz Bączek 0.42/1* 0.15/1* 0.42/1* 0.45/1* 1.23/2 0.35/1* 2.21/1* 1.10/1* 1.13/1* 0.56/2
10.37/1* 11.16/1* 12.23/1* 13.42/1* 14.09/1*
0.35/1* 0.39/1* 1.07/2 1.19/4 0.27/2
2 [72] LICKIEWICZ, Jarosław 16.13 0.45/2 1.02/2 1.52/2 2.38/2 4.02/2 4.38/2 7.34/2 9.12/2 10.25/2 11.44/2
BULiGL Białystok 0.45/2 0.17/2 0.50/3 0.46/2 1.24/3 0.36/2 2.56/2 1.38/4 1.13/1* 1.19/6
12.27/2 13.06/2 14.26/2 15.43/2 16.13/2
0.43/3 0.39/1* 1.20/5 1.17/1* 0.30/4
3 [82] MIKIELSKI, Marek 17.14 1.06/5 1.27/4 2.15/4 3.04/3 4.21/3 5.36/3 9.00/3 10.46/3 12.15/3 13.08/3
Nadleśnictwo Olsztynek 1.06/5 0.21/4 0.48/2 0.49/3 1.17/1* 1.15/8 3.24/4 1.46/5 1.29/3 0.53/1*
13.44/3 14.27/3 15.33/3 16.50/3 17.14/3
0.36/2 0.43/4 1.06/1* 1.17/1* 0.24/1*
4 [98] PROTASIEWICZ, Włodzimierz 19.36 1.19/7 1.38/5 2.57/6 3.50/6 5.25/6 6.08/5 10.35/5 11.56/5 13.30/5 14.35/5
Nadleśnictwo Czarna Białostocka 1.19/7 0.19/3 1.19/8 0.53/4 1.35/5 0.43/3 4.27/6 1.21/2 1.34/4 1.05/3
15.23/5 16.08/5 17.21/4 18.59/4 19.36/4
0.48/5 0.45/6 1.13/4 1.38/6 0.37/7
5 [35] FAŁKOWSKI, Zbigniew 20.03 1.55/8 2.16/8 3.32/8 4.30/8 6.16/7 7.04/7 10.24/4 11.51/4 13.26/4 14.31/4
Nadleśnictwo Osie 1.55/8 0.21/4 1.16/7 0.58/5 1.46/6 0.48/4 3.20/3 1.27/3 1.35/5 1.05/3
15.21/4 16.05/4 17.59/5 19.31/5 20.03/5
0.50/6 0.44/5 1.54/7 1.32/5 0.32/5
6 [73] LISZCZYK, Janusz 21.39 0.58/3 1.19/3 2.09/3 3.11/4 5.16/5 6.13/6 10.37/6 12.26/6 14.07/6 15.37/6
BULiGL o. Brzeg 0.58/3 0.21/4 0.50/3 1.02/7 2.05/7 0.57/7 4.24/5 1.49/6 1.41/6 1.30/7
16.28/6 17.35/6 19.15/6 21.05/6 21.39/6
0.51/7 1.07/8 1.40/6 1.50/7 0.34/6
7 [59] KONIECZNY, Tomasz 22.30 1.18/6 1.59/6 2.49/5 3.48/5 5.15/4 6.07/4 12.19/7 14.47/7 17.00/7 18.08/7
Nadleśnictwo Złotów 1.18/6 0.41/7 0.50/3 0.59/6 1.27/4 0.52/5 6.12/7 2.28/8 2.13/8 1.08/5
18.52/7 19.33/7 20.43/7 22.01/7 22.30/7
0.44/4 0.41/3 1.10/3 1.18/3 0.29/3
8 [13] CEGIEŁKA, Jan 32.26 0.59/4 2.05/7 3.17/7 4.23/7 6.44/8 7.36/8 16.59/8 18.54/8 20.56/8 22.30/8
10 0.59/4 1.06/8 1.12/6 1.06/8 2.21/8 0.52/5 9.23/8 1.55/7 2.02/7 1.34/8
26.06/8 27.03/8 29.23/8 31.46/8 32.26/8
3.36/8 0.57/7 2.20/8 2.23/8 0.40/8
[40] GAŁECKI, Iwo DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[113] SUDOŁ, Jerzy DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Bytów / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Junior 0.0km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-33 3-35 4-43 5-42 6-52 7-32 8-38 9-41 10-40
11-39 12-36 13-46 14-47 15-44 16-49 17-50 18-99
1 [105] SEIDEL, Nikodem 16.28 0.38/1* 1.07/1* 1.49/1* 2.52/1* 3.26/1* 4.30/1* 4.54/1* 6.03/1* 7.04/1* 8.04/1*
Nadleśnictwo Kościan 0.38/1* 0.29/2 0.42/1* 1.03/5 0.34/2 1.04/2 0.24/4 1.09/1* 1.01/1* 1.00/6
9.08/1* 10.19/1* 11.10/1* 11.46/1* 12.24/1* 13.44/1* 15.01/1* 16.05/1* 16.28/1*
1.04/1* 1.11/2 0.51/3 0.36/1* 0.38/5 1.20/1* 1.17/1* 1.04/2 0.23/1*
2 [16] CHUDECKI, Dominik 18.03 0.46/2 1.20/2 2.07/2 3.06/2 3.37/2 4.55/2 5.19/2 6.36/2 7.58/2 8.49/2
TL Tuchola 0.46/2 0.34/7 0.47/3 0.59/2 0.31/1* 1.18/6 0.24/4 1.17/7 1.22/3 0.51/1*
10.01/2 11.10/2 12.07/2 12.50/2 13.32/2 15.03/2 16.28/2 17.35/2 18.03/2
1.12/7 1.09/1* 0.57/8 0.43/6 0.42/11 1.31/4 1.25/4 1.07/4 0.28/12
3 [32] ERTEL, Jacek 18.32 1.23/11 1.56/8 2.46/6 3.45/6 4.31/6 5.51/6 6.18/6 7.27/4 8.57/4 9.48/3
LZD Siemianice 1.23/11 0.33/5 0.50/6 0.59/2 0.46/7 1.20/7 0.27/11 1.09/1* 1.30/7 0.51/1*
10.53/3 12.09/3 13.03/3 13.40/3 14.11/3 15.37/3 17.01/3 18.06/3 18.32/3
1.05/2 1.16/4 0.54/4 0.37/2 0.31/2 1.26/3 1.24/3 1.05/3 0.26/6
4 [149} MOLIK, Jakub 21.30 1.19/10 1.51/6 2.40/5 3.41/5 4.18/3 5.19/3 5.43/3 7.35/5 9.53/6 10.45/6
ZSL Goraj 1.19/10 0.32/4 0.49/5 1.01/4 0.37/3 1.01/1* 0.24/4 1.52/22 2.18/12 0.52/3
11.50/6 13.06/5 13.53/5 16.20/7 16.47/7 18.12/5 19.40/4 21.03/4 21.30/4
1.05/2 1.16/4 0.47/1* 2.27/24 0.27/1* 1.25/2 1.28/5 1.23/11 0.27/10
5 [78] MAZUR, Kajetan 23.00 1.11/8 1.57/9 2.51/7 4.19/8 5.17/8 6.49/8 7.23/10 8.49/9 10.42/8 12.24/8
ZSL Goraj 1.11/8 0.46/15 0.54/13 1.28/20 0.58/11 1.32/13 0.34/19 1.26/12 1.53/10 1.42/19
13.59/8 15.38/9 16.39/9 17.23/9 18.04/8 19.35/6 21.08/5 22.27/5 23.00/5
1.35/19 1.39/16 1.01/15 0.44/7 0.41/8 1.31/4 1.33/6 1.19/10 0.33/22
6 [107] SKISIAŁY, Karol 24.06 0.52/3 1.30/4 2.21/4 3.26/4 4.19/4 5.31/4 5.52/4 7.11/3 8.39/3 10.06/4
ZSL Ruciane-Nida 0.52/3 0.38/10 0.51/7 1.05/7 0.53/9 1.12/3 0.21/1* 1.19/8 1.28/6 1.27/17
11.17/4 12.38/4 13.35/4 14.27/4 15.17/4 17.04/4 22.26/7 23.41/6 24.06/6
1.11/6 1.21/8 0.57/8 0.52/12 0.50/18 1.47/6 5.22/27 1.15/8 0.25/3
7 [99] JUDEK Filip 24.43 1.09/7 1.55/7 2.58/9 4.18/7 5.01/7 7.10/11 7.47/11 9.38/11 11.54/9 12.50/9
ZSL Goraj 1.09/7 0.46/15 1.03/21 1.20/14 0.43/6 2.09/20 0.37/22 1.51/21 2.16/11 0.56/4
14.02/9 15.14/8 16.10/8 17.18/8 18.12/9 20.13/7 21.47/6 24.08/7 24.43/7
1.12/7 1.12/3 0.56/6 1.08/15 0.54/21 2.01/12 1.34/7 2.21/26 0.35/24
8 [74] ŁUPIŃSKI, Jan 25.35 2.12/16 2.58/15 3.49/14 4.47/12 5.33/11 6.54/10 7.19/9 8.31/7 9.55/7 10.51/7
ZSL Goraj 2.12/16 0.46/15 0.51/7 0.58/1* 0.46/7 1.21/8 0.25/8 1.12/3 1.24/4 0.56/4
11.57/7 13.13/6 14.07/6 14.45/5 15.29/5 21.10/8 23.04/8 25.04/8 25.35/8
1.06/4 1.16/4 0.54/4 0.38/3 0.44/14 5.41/25 1.54/12 2.00/22 0.31/17
9 [94] PIEŃKOWSKI, Szymon 25.57 0.54/4 1.25/3 2.12/3 3.19/3 4.19/4 5.50/5 6.15/5 7.38/6 9.10/5 10.13/5
ZSL Ruciane-Nida 0.54/4 0.31/3 0.47/3 1.07/8 1.00/16 1.31/11 0.25/8 1.23/9 1.32/8 1.03/8
11.48/5 13.35/7 14.33/7 15.18/6 15.56/6 22.57/9 24.19/9 25.31/9 25.57/9
1.35/19 1.47/17 0.58/10 0.45/9 0.38/5 7.01/26 1.22/2 1.12/6 0.26/6
10 [39] GALUBA, Hubert 28.28 2.00/14 2.45/14 3.43/13 5.07/14 8.15/16 9.58/15 10.25/15 11.53/14 13.33/12 14.36/10
ZSL Goraj 2.00/14 0.45/13 0.58/18 1.24/15 3.08/22 1.43/16 0.27/11 1.28/14 1.40/9 1.03/8
16.08/11 17.33/11 18.36/11 20.43/11 21.29/11 23.18/10 26.25/11 27.56/10 28.28/10
1.32/17 1.25/10 1.03/18 2.07/22 0.46/16 1.49/8 3.07/18 1.31/12 0.32/19
11 [150]KOWALCZYK Miłosz 28.39 1.00/6 1.45/5 3.26/12 4.41/11 5.22/10 6.38/7 7.18/7 8.34/8 14.03/14 15.08/12
ZSL Goraj 1.00/6 0.45/13 1.41/24 1.15/11 0.41/5 1.16/5 0.40/23 1.16/4 5.29/24 1.05/10
16.54/12 19.11/12 20.01/12 21.23/14 22.08/14 23.59/11 25.44/10 28.06/11 28.39/11
1.46/25 2.17/24 0.50/2 1.22/18 0.45/15 1.51/11 1.45/11 2.22/27 0.33/22
12 [87] OLSZOK, Łukasz 28.40 1.23/11 1.58/10 2.52/8 4.47/12 5.49/12 10.08/16 10.32/16 12.03/15 13.28/11 14.48/11
TL Brynek 1.23/11 0.35/8 0.54/13 1.55/23 1.02/17 4.19/27 0.24/4 1.31/15 1.25/5 1.20/14
15.54/10 17.12/10 18.21/10 19.32/10 20.05/10 25.25/13 27.04/13 28.15/12 28.40/12
1.06/4 1.18/7 1.09/21 1.11/16 0.33/3 5.20/24 1.39/9 1.11/5 0.25/3
13 [71] LEONOWICZ, Sebastian 28.58 2.20/17 3.18/17 4.10/17 5.34/15 6.31/14 8.03/12 8.33/12 10.33/13 12.53/10 15.51/13
TL Białowieża 2.20/17 0.58/20 0.52/9 1.24/15 0.57/10 1.32/13 0.30/17 2.00/24 2.20/13 2.58/22
17.15/13 19.12/13 20.17/13 21.01/12 21.49/12 24.02/12 26.45/12 28.32/13 28.58/13
1.24/15 1.57/21 1.05/20 0.44/7 0.48/17 2.13/15 2.43/16 1.47/18 0.26/6
14 [48] HOŁOWATY, Dominik 31.30 3.53/19 4.59/19 5.53/19 7.28/18 8.54/17 11.02/17 11.52/18 13.24/18 17.43/17 18.44/15
ZSL Goraj 3.53/19 1.06/21 0.54/13 1.35/21 1.26/19 2.08/19 0.50/27 1.32/16 4.19/20 1.01/7
20.45/15 22.48/15 23.46/15 24.36/15 25.18/15 27.07/15 29.31/14 31.02/14 31.30/14
2.01/26 2.03/23 0.58/10 0.50/11 0.42/11 1.49/8 2.24/13 1.31/12 0.28/12
15 [109] SOKOŁOWSKI , Piotr 32.17 1.52/13 2.25/12 3.18/10 4.22/9 5.20/9 6.49/8 7.18/7 9.26/10 13.46/13 15.51/13
TL Tuchola 1.52/13 0.33/5 0.53/11 1.04/6 0.58/11 1.29/9 0.29/16 2.08/26 4.20/21 2.05/20
17.24/14 19.14/14 20.28/14 21.08/13 22.00/13 26.01/14 30.36/15 31.52/15 32.17/15
1.33/18 1.50/18 1.14/23 0.40/4 0.52/20 4.01/23 4.35/21 1.16/9 0.25/3
16 [56] KLEKOTKO, Mateusz 33.32 0.55/5 2.42/13 3.24/11 4.33/10 6.29/13 8.18/13 8.40/13 10.07/12 18.47/18 20.01/16
TL Białowieża 0.55/5 1.47/25 0.42/1* 1.09/9 1.56/20 1.49/18 0.22/2 1.27/13 8.40/25 1.14/12
21.16/16 23.06/16 24.05/16 24.59/16 26.09/16 29.24/16 31.03/16 33.05/16 33.32/16
1.15/10 1.50/18 0.59/12 0.54/13 1.10/25 3.15/22 1.39/9 2.02/24 0.27/10
17 [120] ŚWITECKI, Filip 34.08 6.34/25 8.52/27 10.05/27 11.31/26 12.30/22 14.01/20 14.28/20 16.32/20 18.54/19 21.44/19
TL Białowieża 6.34/25 2.18/27 1.13/22 1.26/17 0.59/15 1.31/11 0.27/11 2.04/25 2.22/14 2.50/21
23.11/19 25.11/19 26.10/19 26.57/18 27.37/17 29.57/18 32.38/17 33.39/17 34.08/17
1.27/16 2.00/22 0.59/12 0.47/10 0.40/7 2.20/18 2.41/15 1.01/1* 0.29/15
18 [61] KORZENIECKI, Mateusz 36.34 4.23/20 5.34/20 6.49/20 8.08/19 9.06/18 12.14/19 12.57/19 14.44/19 17.23/16 20.43/17
TL Białowieża 4.23/20 1.11/22 1.15/23 1.19/12 0.58/11 3.08/25 0.43/24 1.47/19 2.39/16 3.20/24
22.18/17 23.46/18 25.00/18 26.50/17 27.49/18 29.36/17 33.55/18 35.46/18 36.34/18
1.35/19 1.28/12 1.14/23 1.50/20 0.59/22 1.47/6 4.19/20 1.51/21 0.48/26
19 [85] MRÓZ, Kamil 37.42 3.09/18 3.35/18 4.29/18 5.42/17 9.31/19 11.03/18 11.30/17 12.46/17 16.54/15 20.59/18
TL Białowieża 3.09/18 0.26/1* 0.54/13 1.13/10 3.49/24 1.32/13 0.27/11 1.16/4 4.08/18 4.05/25
22.19/18 23.42/17 24.51/17 27.26/19 28.07/19 30.21/19 35.27/19 37.16/19 37.42/19
1.20/12 1.23/9 1.09/21 2.35/25 0.41/8 2.14/16 5.06/24 1.49/20 0.26/6
20 [11] BUJNICKI, Sebastian 38.36 6.01/23 7.59/25 8.51/25 10.10/22 11.08/20 14.16/21 14.59/21 16.49/22 19.26/20 22.40/20
TL Białowieża 6.01/23 1.58/26 0.52/9 1.19/12 0.58/11 3.08/25 0.43/24 1.50/20 2.37/15 3.14/23
24.20/20 25.49/20 27.03/20 28.39/20 29.51/20 31.41/20 35.58/20 37.41/20 38.36/20
1.40/23 1.29/15 1.14/23 1.36/19 1.12/27 1.50/10 4.17/19 1.43/17 0.55/27
21 [128] ZAKRZEWSKI, Mateusz 40.28 4.49/21 6.02/21 6.56/21 10.59/24 14.06/24 15.20/24 15.45/24 17.09/24 25.50/25 26.59/23
TL Białowieża 4.49/21 1.13/23 0.54/13 4.03/25 3.07/21 1.14/4 0.25/8 1.24/11 8.41/26 1.09/11
28.17/23 30.08/23 31.04/23 32.57/23 33.47/23 36.22/23 38.00/21 40.00/21 40.28/21
1.18/11 1.51/20 0.56/6 1.53/21 0.50/18 2.35/20 1.38/8 2.00/22 0.28/12
22 [125] WINCONEK, Filip 41.31 1.14/9 2.10/11 4.03/16 8.16/20 12.23/21 14.35/22 15.10/22 16.53/23 22.06/23 23.31/21
ZSL Ruciane-Nida 1.14/9 0.56/18 1.53/26 4.13/26 4.07/25 2.12/21 0.35/21 1.43/18 5.13/23 1.25/16
25.11/21 28.43/22 29.45/22 31.06/21 32.15/22 34.49/22 39.29/23 41.00/22 41.31/22
1.40/23 3.32/26 1.02/17 1.21/17 1.09/23 2.34/19 4.40/23 1.31/12 0.31/17
23 [75] MACKIEWICZ, Jan 41.43 6.41/26 7.19/24 8.18/22 9.44/21 13.30/23 15.00/23 15.28/23 16.44/21 20.56/21 25.03/22
TL Białowieża 6.41/26 0.38/10 0.59/19 1.26/17 3.46/23 1.30/10 0.28/15 1.16/4 4.12/19 4.07/26
26.16/22 27.44/21 28.47/21 31.22/22 32.04/21 34.15/21 39.26/22 41.14/23 41.43/23
1.13/9 1.28/12 1.03/18 2.35/25 0.42/11 2.11/14 5.11/25 1.48/19 0.29/15
24 [42] GAWRYLUK, Andrzej 44.30 5.26/22 6.48/22 8.50/23 11.22/25 20.43/26 23.04/26 23.26/26 25.06/26 26.26/26 27.40/25
TL Białowieża 5.26/22 1.22/24 2.02/27 2.32/24 9.21/27 2.21/22 0.22/2 1.40/17 1.20/2 1.14/12
29.19/24 35.15/26 36.15/26 36.55/26 37.32/26 39.47/26 42.33/24 44.06/24 44.30/24
1.39/22 5.56/27 1.00/14 0.40/4 0.37/4 2.15/17 2.46/17 1.33/15 0.24/2
25 [117] SZYMAŃSKI, Wojciech 45.44 2.11/15 3.07/16 4.00/15 5.35/16 6.53/15 9.16/14 10.02/14 12.14/16 21.24/22 29.01/26
TL Białowieża 2.11/15 0.56/18 0.53/11 1.35/21 1.18/18 2.23/23 0.46/26 2.12/27 9.10/27 7.37/27
30.21/26 31.48/24 32.49/24 35.24/25 36.05/24 38.13/24 43.31/25 45.12/25 45.44/25
1.20/12 1.27/11 1.01/15 2.35/25 0.41/8 2.08/13 5.18/26 1.41/16 0.32/19
26 [44] GRZYBOWSKI, Tomasz 46.18 7.45/27 8.21/26 9.21/26 10.47/23 16.05/25 18.40/25 19.14/25 21.09/25 25.44/24 27.05/24
TL Tuchola 7.45/27 0.36/9 1.00/20 1.26/17 5.18/26 2.35/24 0.34/19 1.55/23 4.35/22 1.21/15
29.19/24 32.37/25 33.58/25 34.57/24 36.07/25 39.00/25 43.38/26 45.40/26 46.18/26
2.14/27 3.18/25 1.21/27 0.59/14 1.10/25 2.53/21 4.38/22 2.02/24 0.38/25
27 [37] PASŁAWSKI Paskal 64.52 6.23/24 7.01/23 8.50/23 34.37/27 35.14/27 36.59/27 37.31/27 38.54/27 42.47/27 44.23/27
TL Brynek 6.23/24 0.38/10 1.49/25 25.47/27 0.37/3 1.45/17 0.32/18 1.23/9 3.53/17 1.36/18
45.43/27 47.11/27 48.28/27 50.48/27 51.57/27 60.28/27 63.08/27 64.20/27 64.52/27
1.20/12 1.28/12 1.17/26 2.20/23 1.09/23 8.31/27 2.40/14 1.12/6 0.32/19
[88] OSTROWSKI, Michał NKL-bPK 1.14/ 1.49/ 2.40/ 4.27/ 7.06/ 8.51/ 9.13/ 10.55/ 14.18/ 15.17/
ZSL Ruciane-Nida 1.14/ 0.35/ 0.51/ 1.47/ 2.39/ 1.45/ 0.22/ 1.42/ 3.23/ 0.59/
17.40/ 19.12/ 20.29/ / / / 36.49/ 38.25/ 38.50/
2.23/ 1.32/ 1.17/ / / / / 1.36/ 0.25/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Młodzik 0.0km 0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-43 4-39 5-56 6-46 7-44 8-57 9-58 10-99
1 [28] DUDA, Łukasz 13.46 0.52/1* 1.26/1* 2.22/1* 3.28/1* 5.00/1* 5.57/1* 7.25/1* 10.30/2 11.50/2 13.22/1*
BULiGL o. Szczecinek 0.52/1* 0.34/2 0.56/1* 1.06/1* 1.32/3 0.57/1* 1.28/3 3.05/2 1.20/1* 1.32/1*
13.46/1*
0.24/1*
2 [3] BĄCZEK, Jędrzej 14.00 1.01/2 1.36/2 2.57/2 4.50/3 6.05/3 7.14/3 8.56/3 10.03/1* 11.42/1* 13.27/2
ZUL Dariusz Bączek 1.01/2 0.35/3 1.21/3 1.53/3 1.15/1* 1.09/4 1.42/4 1.07/1* 1.39/3 1.45/2
14.00/2
0.33/4
3 [80] MICHAŁOWSKI, Witold 15.34 1.56/3 2.28/3 3.26/3 4.32/2 6.03/2 7.03/2 8.27/2 11.34/3 12.56/3 14.57/3
BULiGL o. Brzeg 1.56/3 0.32/1* 0.58/2 1.06/1* 1.31/2 1.00/2 1.24/2 3.07/3 1.22/2 2.01/4
15.34/3
0.37/5
4 [148] SIEWERT Witold 35.44 14.13/5 14.54/5 16.40/5 22.56/5 24.28/4 25.28/4 26.49/4 31.10/4 32.59/4 35.12/4
TL Tuchola 14.13/5 0.41/4 1.46/4 6.16/4 1.32/3 1.00/2 1.21/5 4.21/4 1.49/4 2.13/5
35.44/4
0.32/3
5 [79] MICHAŁOWSKI, Piotr 62.29 2.19/4 3.03/4 5.44/4 22.08/4 31.58/5 33.19/5 35.36/5 58.12/5 60.02/5 62.00/5
BULiGL o. Brzeg 2.19/4 0.44/5 2.41/5 16.24/5 9.50/5 1.21/5 2.17/5 22.36/5 1.50/5 1.58/3
62.29/5
0.29/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Nestor 0.0km 0m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-51 4-43 5-38 6-39 7-37 8-56 9-46 10-47
11-57 12-58 13-99
1 [114] SZCZEPAŃSKI, Marek 11.15 0.57/1* 1.26/1* 2.19/1* 3.04/1* 3.44/1* 4.20/1* 4.58/1* 5.22/1* 6.07/1* 6.46/1*
ZSL Ruciane-Nida 0.57/1* 0.29/1* 0.53/1* 0.45/1* 0.40/1* 0.36/1* 0.38/1* 0.24/1* 0.45/1* 0.39/1*
8.08/1* 9.27/1* 10.48/1* 11.15/1*
1.22/1* 1.19/2 1.21/1* 0.27/1*
2 [19] CIEŚLIK, Jerzy 16.34 1.35/5 2.18/3 3.45/4 5.01/4 5.49/3 6.28/3 7.10/3 7.41/2 8.31/2 9.31/2
Nadleśnictwo Podanin 1.35/5 0.43/3 1.27/5 1.16/3 0.48/2 0.39/2 0.42/2 0.31/3 0.50/2 1.00/4
12.06/2 13.43/2 15.43/2 16.34/2
2.35/3 1.37/3 2.00/4 0.51/5
3 [49] JELIŃSKI, Zygmunt 17.41 1.34/4 2.22/4 3.34/3 4.57/3 6.06/4 6.45/4 8.06/4 8.36/4 9.33/4 10.29/4
ZSL Goraj 1.34/4 0.48/4 1.12/2 1.23/5 1.09/4 0.39/2 1.21/4 0.30/2 0.57/4 0.56/3
13.01/3 14.45/3 16.55/3 17.41/3
2.32/2 1.44/4 2.10/5 0.46/4
4 [50] KACZANOWSKI, Feliks 24.00 1.09/2 1.51/2 3.11/2 4.28/2 5.28/2 6.16/2 7.08/2 7.53/3 8.50/3 9.44/3
OSP Krutyń 1.09/2 0.42/2 1.20/3 1.17/4 1.00/3 0.48/4 0.52/3 0.45/4 0.57/4 0.54/2
20.20/4 21.34/4 23.22/4 24.00/4
10.36/4 1.14/1* 1.48/2 0.38/3
5 [15] CHMIELEWSKI, Wiesław 40.35 1.29/3 2.43/5 4.04/5 5.16/5 6.30/5 8.09/5 11.14/5 12.00/5 12.56/5 17.55/5
BULiGL o. Brzeg 1.29/3 1.14/5 1.21/4 1.12/2 1.14/5 1.39/5 3.05/5 0.46/5 0.56/3 4.59/5
36.08/5 38.04/5 39.58/5 40.35/5
18.13/5 1.56/5 1.54/3 0.37/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Senior 0.0km 0m 21k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-52 4-53 5-34 6-35 7-36 8-37 9-38 10-40
11-41 12-39 13-42 14-43 15-51 16-45 17-46 18-49 19-48 20-50
21-99
1 [95] PIERSA, Jakub 22.55 0.39/1* 1.14/1* 1.37/1* 2.15/1* 2.56/1* 3.32/1* 4.13/1* 4.39/1* 5.37/1* 7.49/1*
ZSL Ruciane-Nida 0.39/1* 0.35/1* 0.23/2 0.38/2 0.41/1* 0.36/1* 0.41/1* 0.26/1* 0.58/4 2.12/8
8.36/1* 9.40/1* 10.22/1* 10.48/1* 11.27/1* 12.35/1* 13.29/1* 15.51/1* 20.58/1* 21.42/1*
0.47/1* 1.04/1* 0.42/1* 0.26/1* 0.39/1* 1.08/3 0.54/1* 2.22/1* 5.07/13 0.44/1*
22.34/1* 22.55/1*
0.52/1* 0.21/1*
2 [86] NIKONOWICZ, Łukasz 25.28 1.01/6 2.04/6 2.37/5 3.25/5 4.17/4 5.14/4 6.02/4 6.47/4 7.44/4 10.09/4
Nadleśnictwo Białogard 1.01/6 1.03/7 0.33/7 0.48/7 0.52/4 0.57/10 0.48/2 0.45/11 0.57/3 2.25/9
11.06/4 12.29/4 13.40/4 14.20/4 15.15/4 16.37/4 17.41/4 21.00/4 22.06/2 23.31/2
0.57/2 1.23/4 1.11/5 0.40/6 0.55/7 1.22/6 1.04/5 3.19/6 1.06/2 1.25/11
24.54/2 25.28/2
1.23/6 0.34/9
3 [126] WODA, Michał 25.53 1.13/10 2.30/9 2.54/9 3.47/8 4.37/5 5.21/5 6.12/5 6.46/3 7.37/3 9.18/3
BULiGL Kraków 1.13/10 1.17/11 0.24/3 0.53/9 0.50/2 0.44/2 0.51/4 0.34/3 0.51/1* 1.41/3
10.26/3 11.44/3 12.55/3 13.38/3 14.28/3 15.36/3 16.39/3 19.04/3 22.36/3 23.52/3
1.08/6 1.18/3 1.11/5 0.43/9 0.50/3 1.08/3 1.03/4 2.25/3 3.32/8 1.16/10
25.29/3 25.53/3
1.37/12 0.24/2
4 [21] CIEŚLIK, Sławomir 26.23 1.03/8 1.55/3 2.22/3 3.03/3 3.53/3 4.39/3 5.27/2 6.01/2 7.08/2 8.14/2
Nadleśnictwo Podanin 1.03/8 0.52/4 0.27/5 0.41/3 0.50/2 0.46/3 0.48/2 0.34/3 1.07/6 1.06/1*
9.26/2 11.00/2 12.00/2 12.37/2 13.28/2 14.27/2 15.46/2 18.54/2 23.31/4 24.39/4
1.12/8 1.34/10 1.00/3 0.37/4 0.51/4 0.59/1* 1.19/9 3.08/5 4.37/11 1.08/3
25.56/4 26.23/4
1.17/5 0.27/5
5 [34] FABISIAK, Mateusz 28.28 0.47/2 1.35/2 2.01/2 2.47/2 3.43/2 4.34/2 5.29/3 7.12/6 8.49/8 11.17/8
Nadleśnictwo Strzałowo 0.47/2 0.48/2 0.26/4 0.46/5 0.56/5 0.51/5 0.55/7 1.43/14 1.37/13 2.28/10
12.24/8 14.16/8 15.20/7 15.54/6 16.54/6 19.24/9 20.48/9 24.36/9 25.50/7 27.01/7
1.07/5 1.52/15 1.04/4 0.34/2 1.00/11 2.30/15 1.24/11 3.48/10 1.14/4 1.11/5
28.04/7 28.28/5
1.03/2 0.24/2
6 [20] CIEŚLIK, Marcin 28.36 1.06/9 1.58/4 2.31/4 3.17/4 4.39/7 5.35/7 6.26/6 7.05/5 8.19/5 12.07/9
RDLP Zielona Góra 1.06/9 0.52/4 0.33/7 0.46/5 1.22/15 0.56/9 0.51/4 0.39/6 1.14/9 3.48/12
13.07/9 14.37/9 15.50/9 16.28/9 17.22/8 18.56/8 20.14/7 23.43/7 24.55/6 26.32/6
1.00/3 1.30/8 1.13/7 0.38/5 0.54/6 1.34/10 1.18/8 3.29/7 1.12/3 1.37/15
28.01/5 28.36/6
1.29/8 0.35/10
7 [70] LEHWARK, Emil 28.48 1.00/5 2.13/8 2.40/6 3.34/6 4.38/6 5.28/6 6.30/7 7.14/7 8.34/6 10.36/5
NADLEŚNICTWO TRZCIANKA 1.00/5 1.13/9 0.27/5 0.54/10 1.04/11 0.50/4 1.02/12 0.44/10 1.20/10 2.02/6
12.15/6 13.54/6 15.10/6 15.55/7 16.57/7 18.22/6 19.36/6 23.16/6 24.19/5 25.47/5
1.39/14 1.39/12 1.16/10 0.45/11 1.02/12 1.25/7 1.14/6 3.40/8 1.03/1* 1.28/14
28.03/6 28.48/7
2.16/15 0.45/15
8 [111] STELTER, Paweł 30.02 1.02/7 2.04/6 2.52/8 3.51/9 4.58/9 5.53/9 6.50/8 7.28/8 8.38/7 10.45/6
BULiGL o. Brzeg 1.02/7 1.02/6 0.48/11 0.59/11 1.07/12 0.55/8 0.57/9 0.38/5 1.10/7 2.07/7
11.51/5 13.16/5 14.15/5 15.12/5 16.03/5 17.35/5 18.58/5 21.55/5 27.02/8 28.12/8
1.06/4 1.25/5 0.59/2 0.57/13 0.51/4 1.32/9 1.23/10 2.57/4 5.07/13 1.10/4
29.26/8 30.02/8
1.14/4 0.36/13
9 [92] PAŃKOWSKI, Mateusz 31.55 0.58/4 2.03/5 2.40/6 3.44/7 4.45/8 5.52/8 7.02/9 7.43/9 9.14/9 11.01/7
ZSL Ruciane-Nida 0.58/4 1.05/8 0.37/9 1.04/13 1.01/8 1.07/13 1.10/14 0.41/8 1.31/11 1.47/5
12.22/7 14.07/7 15.34/8 16.18/8 17.29/9 18.54/7 20.23/8 24.18/8 28.25/9 29.50/9
1.21/12 1.45/14 1.27/12 0.44/10 1.11/14 1.25/7 1.29/12 3.55/12 4.07/10 1.25/11
31.20/9 31.55/9
1.30/9 0.35/10
10 [69] LACH, Jan 36.56 1.39/11 2.30/9 13.43/15 14.19/15 15.29/15 16.20/15 17.15/15 17.48/15 18.44/15 20.20/15
BULiGL Kraków 1.39/11 0.51/3 11.13/15 0.36/1* 1.10/13 0.51/5 0.55/7 0.33/2 0.56/2 1.36/2
21.30/14 22.46/14 24.00/14 24.36/14 25.33/13 26.40/11 27.38/11 30.02/10 33.43/11 34.57/11
1.10/7 1.16/2 1.14/9 0.36/3 0.57/10 1.07/2 0.58/2 2.24/2 3.41/9 1.14/9
36.30/11 36.56/10
1.33/10 0.26/4
11 [5] BIAŁKOWSKI, Karol 36.57 1.51/12 3.05/11 3.55/10 5.21/10 6.19/10 7.18/10 8.18/10 9.19/10 11.12/10 15.41/11
Nadleśnictwo Lubsko 1.51/12 1.14/10 0.50/12 1.26/14 0.58/7 0.59/11 1.00/10 1.01/13 1.53/14 4.29/15
16.56/11 18.37/11 20.03/10 20.44/10 21.40/10 24.04/10 25.42/10 31.18/11 33.33/10 34.44/10
1.15/9 1.41/13 1.26/11 0.41/7 0.56/8 2.24/13 1.38/15 5.36/14 2.15/6 1.11/5
36.21/10 36.57/11
1.37/12 0.36/13
12 [96] PLATA, Dawid 38.39 1.55/13 3.24/12 7.41/14 8.26/13 9.28/13 10.40/13 11.31/13 14.18/14 15.22/13 19.25/14
Nadleśnictwo Bytów 1.55/13 1.29/13 4.17/14 0.45/4 1.02/9 1.12/14 0.51/4 2.47/15 1.04/5 4.03/13
21.52/15 23.17/15 24.30/15 27.32/15 28.18/15 29.39/15 30.37/15 34.17/14 35.50/12 36.54/12
2.27/15 1.25/5 1.13/7 3.02/15 0.46/2 1.21/5 0.58/2 3.40/8 1.33/5 1.04/2
38.04/12 38.39/12
1.10/3 0.35/10
13 [131] ŻUK, Patryk 39.55 2.47/14 7.01/15 7.20/13 8.19/12 9.21/12 10.15/12 11.20/12 12.17/12 14.10/12 18.38/13
Nadleśnictwo Brzózka 2.47/14 4.14/14 0.19/1* 0.59/11 1.02/9 0.54/7 1.05/13 0.57/12 1.53/14 4.28/14
19.53/13 21.31/13 23.01/13 23.42/12 24.38/11 27.07/13 28.40/13 34.02/13 36.27/13 37.40/13
1.15/9 1.38/11 1.30/14 0.41/7 0.56/8 2.29/14 1.33/13 5.22/13 2.25/7 1.13/8
39.23/13 39.55/13
1.43/14 0.32/8
14 [106] SIJKA, Bartłomiej 43.59 2.59/15 4.20/13 5.29/11 6.19/11 7.16/11 8.29/11 9.29/11 10.10/11 11.21/11 14.59/10
Nadleśnictwo Złotów 2.59/15 1.21/12 1.09/13 0.50/8 0.57/6 1.13/15 1.00/10 0.41/8 1.11/8 3.38/11
16.15/10 17.42/10 22.57/12 24.02/13 25.08/12 26.48/12 28.23/12 35.38/15 40.31/14 41.56/14
1.16/11 1.27/7 5.15/15 1.05/14 1.06/13 1.40/11 1.35/14 7.15/15 4.53/12 1.25/11
43.29/14 43.59/14
1.33/10 0.30/6
15 [38] FURS, Mateusz 45.24 0.51/3 5.55/14 6.35/12 9.44/14 11.00/14 12.03/14 13.17/14 13.56/13 15.30/14 17.16/12
Nadleśnictwo Choszczno 0.51/3 5.04/15 0.40/10 3.09/15 1.16/14 1.03/12 1.14/15 0.39/6 1.34/12 1.46/4
18.42/12 20.14/12 21.41/11 22.34/11 26.02/14 28.04/14 29.20/14 33.10/12 42.18/15 43.30/15
1.26/13 1.32/9 1.27/12 0.53/12 3.28/15 2.02/12 1.16/7 3.50/11 9.08/15 1.12/7
44.54/15 45.24/15
1.24/7 0.30/6
[47] HŁADCZUK, Piotr NKL-bPK 3.41/ / 6.30/ 13.52/ 14.27/ 15.17/ 16.13/ 16.46/ 18.16/ 28.39/
UP Poznań 3.41/ / / 7.22/ 0.35/ 0.50/ 0.56/ 0.33/ 1.30/ 10.23/
29.38/ 30.51/ 32.43/ 34.05/ 35.01/ 36.47/ 38.16/ 47.10/ 52.55/ 53.58/
0.59/ 1.13/ 1.52/ 1.22/ 0.56/ 1.46/ 1.29/ 8.54/ 5.45/ 1.03/
55.28/ 56.04/
1.30/ 0.36/
[54] KIEDRZYN, Tadeusz NKL-bPK 0.50/ 1.45/ 2.20/ 3.01/ 3.51/ 4.38/ 5.31/ 6.08/ 19.15/ 8.03/
TL Brynek 0.50/ 0.55/ 0.35/ 0.41/ 0.50/ 0.47/ 0.53/ 0.37/ 13.07/ /
9.56/ 6.42/ 18.38/ / 21.12/ 29.15/ 30.25/ 42.39/ 43.46/ 44.46/
1.53/ / 11.56/ / / 8.03/ 1.10/ 12.14/ 1.07/ 1.00/
46.07/ 46.35/
1.21/ 0.28/
[9] BRĄGIEL, Mateusz NKL-bPK 2.17/ 3.32/ 4.03/ 4.53/ 5.41/ 6.28/ 7.23/ / 11.14/ 14.54/
BULiGL o. Brzeg 2.17/ 1.15/ 0.31/ 0.50/ 0.48/ 0.47/ 0.55/ / / 3.40/
17.41/ 19.16/ 20.24/ 21.05/ 22.00/ 23.55/ 25.20/ 28.24/ 35.36/ 36.47/
2.47/ 1.35/ 1.08/ 0.41/ 0.55/ 1.55/ 1.25/ 3.04/ 7.12/ 1.11/
38.17/ 38.51/
1.30/ 0.34/
[7] BOJARSKI, Krzysztof DNF / / / / / / / / / /
BULiGL Gorzów Wlkp / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
[41] GAŁECKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
[76] MAŁECKI, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
BULiGL Gorzów Wlkp / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-Weteran 0.0km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-33 4-52 5-43 6-41 7-40 8-38 9-37 10-34
11-32 12-56 13-46 14-47 15-48 16-50 17-99
1 [65] KRZYŻOSTANEK, Jarosław 18.04 0.57/7 1.20/6 2.07/5 2.31/4 3.15/3 5.08/1* 6.02/1* 7.08/1* 8.03/1* 9.25/1*
Nadleśnictwo Przedborów 0.57/7 0.23/8 0.47/3 0.24/3 0.44/1* 1.53/2 0.54/3 1.06/4 0.55/2 1.22/3
9.53/1* 10.56/1* 11.31/1* 12.12/1* 15.44/2 16.48/2 17.43/2 18.04/1*
0.28/11 1.03/2 0.35/1* 0.41/3 3.32/7 1.04/7 0.55/3 0.21/1*
1 [97] POMIANEK, Mateusz 18.04 0.40/2 0.57/1* 1.38/1* 2.02/1* 4.08/9 5.41/2 6.35/2 7.44/3 8.47/3 10.05/3
Nadleśnictwo Maskulińskie 0.40/2 0.17/1* 0.41/1* 0.24/3 2.06/16 1.33/1* 0.54/3 1.09/5 1.03/6 1.18/2
10.27/3 11.26/3 12.02/3 12.47/3 15.37/1* 16.31/1* 17.36/1* 18.04/1*
0.22/5 0.59/1* 0.36/2 0.45/6 2.50/4 0.54/3 1.05/5 0.28/7
3 [8] BORZYSZKOWSKI, Jacek 19.06 0.39/1* 0.57/1* 1.43/2 2.07/2 3.07/1* 5.46/3 6.36/3 7.40/2 8.29/2 9.43/2
Nadleśnictwo Kościerzyna 0.39/1* 0.18/2 0.46/2 0.24/3 1.00/7 2.39/5 0.50/1* 1.04/1* 0.49/1* 1.14/1*
10.03/2 11.07/2 11.44/2 12.23/2 17.03/4 17.50/3 18.43/3 19.06/3
0.20/3 1.04/3 0.37/4 0.39/1* 4.40/13 0.47/1* 0.53/2 0.23/3
4 [89] PACAN, Bogumił 19.46 0.59/8 1.26/8 2.29/9 2.53/9 3.59/8 6.45/8 7.39/6 8.58/6 9.56/5 11.30/4
Nadleśnictwo Opole 0.59/8 0.27/10 1.03/8 0.24/3 1.06/9 2.46/7 0.54/3 1.19/9 0.58/4 1.34/7
11.49/4 12.55/4 13.33/4 14.17/4 16.42/3 18.01/4 19.18/4 19.46/4
0.19/1* 1.06/5 0.38/5 0.44/5 2.25/1* 1.19/10 1.17/10 0.28/7
5 [30] DUDA, Tomek 19.49 1.04/9 1.31/9 2.27/7 2.51/8 3.49/6 6.21/7 7.21/5 8.34/5 9.45/4 11.44/6
BULiGL o. Szczecinek 1.04/9 0.27/10 0.56/6 0.24/3 0.58/6 2.32/3 1.00/7 1.13/6 1.11/7 1.59/11
12.08/6 13.16/5 13.55/5 14.35/5 17.20/5 18.22/5 19.23/5 19.49/5
0.24/6 1.08/6 0.39/7 0.40/2 2.45/3 1.02/5 1.01/4 0.26/5
6 [123] WASZKIEWICZ, Michał 21.59 1.18/11 1.38/10 2.27/7 2.48/6 3.36/5 6.14/6 9.10/9 10.35/9 11.37/9 13.09/9
RDLP w Białymstoku 1.18/11 0.20/4 0.49/4 0.21/2 0.48/3 2.38/4 2.56/16 1.25/10 1.02/5 1.32/6
13.35/9 14.43/8 15.31/8 16.16/7 18.49/6 20.25/6 21.30/6 21.59/6
0.26/9 1.08/6 0.48/12 0.45/6 2.33/2 1.36/14 1.05/5 0.29/10
7 [127] WÓJTOWICZ, Piotr 22.05 0.50/5 1.10/5 2.04/4 2.32/5 3.21/4 6.13/5 7.49/7 9.02/7 9.58/6 11.34/5
Nadleśnictwo Strzebielino 0.50/5 0.20/4 0.54/5 0.28/9 0.49/5 2.52/8 1.36/14 1.13/6 0.56/3 1.36/8
11.59/5 13.45/6 14.23/6 15.04/6 19.22/7 20.25/6 21.37/7 22.05/7
0.25/7 1.46/14 0.38/5 0.41/3 4.18/10 1.03/6 1.12/9 0.28/7
8 [29] DUDA, Marcin 25.11 0.49/4 1.07/4 2.03/3 2.22/3 3.07/1* 5.46/3 7.14/4 8.19/4 10.51/7 12.36/7
Nadleśnictwo Maskulińskie 0.49/4 0.18/2 0.56/6 0.19/1* 0.45/2 2.39/5 1.28/13 1.05/3 2.32/14 1.45/10
13.01/7 14.16/7 14.52/7 19.24/9 22.49/8 23.58/8 24.50/8 25.11/8
0.25/7 1.15/8 0.36/2 4.32/16 3.25/6 1.09/8 0.52/1* 0.21/1*
9 [104] SEIDEL, Marek 27.22 0.52/6 1.21/7 2.35/10 3.16/10 4.22/10 8.44/10 9.59/10 11.54/10 13.30/10 16.39/10
Nadleśnictwo Kościan 0.52/6 0.29/14 1.14/12 0.41/12 1.06/9 4.22/10 1.15/10 1.55/13 1.36/11 3.09/16
17.06/10 18.37/10 19.26/10 20.13/10 24.11/9 25.31/9 26.50/9 27.22/9
0.27/10 1.31/9 0.49/13 0.47/10 3.58/8 1.20/11 1.19/11 0.32/12
10 [64] KRÓL, Piotr 28.13 0.43/3 1.05/3 2.09/6 2.49/7 3.54/7 12.35/11 13.27/11 15.09/11 16.44/11 18.07/11
RDLP w Katowicach 0.43/3 0.22/7 1.04/9 0.40/11 1.05/8 8.41/14 0.52/2 1.42/12 1.35/9 1.23/4
18.28/11 19.32/11 20.11/11 20.57/11 25.28/10 26.37/10 27.48/10 28.13/10
0.21/4 1.04/3 0.39/7 0.46/9 4.31/12 1.09/8 1.11/8 0.25/4
11 [24] DEINOWSKI, Mariusz 30.46 1.20/13 1.47/13 2.54/11 3.39/11 4.27/11 7.33/9 8.42/8 9.46/8 11.21/8 12.47/8
Nadleśnictwo Osie 1.20/13 0.27/10 1.07/10 0.45/14 0.48/3 3.06/9 1.09/9 1.04/1* 1.35/9 1.26/5
13.06/8 17.01/9 17.43/9 18.28/8 28.20/12 29.11/12 30.20/11 30.46/11
0.19/1* 3.55/16 0.42/10 0.45/6 9.52/16 0.51/2 1.09/7 0.26/5
12 [68] KUŹNICKI, Artur 31.11 4.30/16 5.01/16 7.56/16 8.20/15 9.42/15 14.20/14 15.35/14 16.52/12 18.36/13 20.50/13
BULiGL Kraków 4.30/16 0.31/15 2.55/16 0.24/3 1.22/15 4.38/11 1.15/10 1.17/8 1.44/12 2.14/13
21.37/13 23.15/13 23.56/12 24.43/12 27.46/11 28.46/11 30.41/12 31.11/12
0.47/14 1.38/11 0.41/9 0.47/10 3.03/5 1.00/4 1.55/15 0.30/11
13 [46] GUZIAK, Jerzy 33.09 1.19/12 1.46/12 3.27/14 4.09/13 5.20/13 14.20/14 15.39/15 17.15/13 18.35/12 20.42/12
BULiGL o. Brzeg 1.19/12 0.27/10 1.41/14 0.42/13 1.11/12 9.00/16 1.19/12 1.36/11 1.20/8 2.07/12
21.15/12 23.02/12 23.59/13 24.58/13 29.24/13 30.49/13 32.22/13 33.09/13
0.33/12 1.47/15 0.57/14 0.59/12 4.26/11 1.25/13 1.33/12 0.47/16
14 [83] MOLSKI, Remigiusz 38.51 1.13/10 1.38/10 3.16/12 4.19/14 5.28/14 12.46/12 13.44/12 17.46/14 20.16/14 21.56/14
ZSL Goraj 1.13/10 0.25/9 1.38/13 1.03/15 1.09/11 7.18/13 0.58/6 4.02/16 2.30/13 1.40/9
23.04/14 24.47/14 26.05/14 27.26/14 33.37/14 36.09/14 38.18/14 38.51/14
1.08/16 1.43/13 1.18/16 1.21/15 6.11/14 2.32/15 2.09/16 0.33/13
15 [93] PERTEK, Maciej 43.11 1.47/15 2.08/14 3.16/12 3.53/12 5.04/12 13.52/13 15.00/13 18.02/15 24.11/15 27.03/15
ZSL Goraj 1.47/15 0.21/6 1.08/11 0.37/10 1.11/12 8.48/15 1.08/8 3.02/15 6.09/15 2.52/15
28.09/15 29.42/15 30.29/15 31.37/15 39.23/15 40.44/15 42.32/15 43.11/15
1.06/15 1.33/10 0.47/11 1.08/13 7.46/15 1.21/12 1.48/13 0.39/14
16 [103] RYBA, Zenon 48.54 1.45/14 2.21/15 5.07/15 9.02/16 10.19/16 16.09/16 17.45/16 19.57/16 32.22/16 34.54/16
BULiGL Kraków 1.45/14 0.36/16 2.46/15 3.55/16 1.17/14 5.50/12 1.36/14 2.12/14 12.25/16 2.32/14
35.34/16 37.15/16 38.12/16 39.20/16 43.32/16 46.19/16 48.13/16 48.54/16
0.40/13 1.41/12 0.57/14 1.08/13 4.12/9 2.47/16 1.54/14 0.41/15
[10] BUDASZ, Karol DNF / / / / / / / / / /
BULiGL Gorzów Wlkp / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[33] ERTEL, Radosław DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[77] MAŁEK, Piotr DNF / / / / / / / / / /
BULiGL Gorzów Wlkp / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
[129] ZIARKO, Arkadiusz DNF / / / / / / / / / /
BULiGL o. Brzeg / / / / / / / / / /
/ / / / / / / /
/ / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 0.0km 0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-34 3-43 4-39 5-56 6-46 7-44 8-57 9-58 10-99
1 [31] ERTEL Alicja 0b.PK 13.45 0.32/1* 1.47/1* 3.05/1* 4.46/1* 6.25/1* 7.20/1* 8.45/1* 9.54/1* 11.39/1* 13.17/1*
0.32/1* 1.15/4 1.18/1* 1.41/1* 1.39/2 0.55/1* 1.25/1* 1.09/1* 1.45/1* 1.38/1*
13.45/1*
0.28/1*
2 [26] DRABEK-UNOLT, Natalia, DRABEK Ewa,S 0b.PK 19.09 2.47/2 3.42/2 5.11/2 6.55/2 8.29/2 9.29/2 11.21/2 14.14/2 16.10/2 18.19/2
Nadleśnictwo Rajgród 2.47/2 0.55/1* 1.29/2 1.44/2 1.34/1* 1.00/2 1.52/4 2.53/4 1.56/2 2.09/2
19.09/2
0.50/4
3 [14] CHMIELEWSKA, Helena 0b.PK 25.40 2.49/3 4.01/4 9.08/6 13.39/4 16.01/4 17.09/3 18.55/3 20.42/4 22.46/4 24.57/4
BULiGL o. Brzeg 2.49/3 1.12/3 5.07/5 4.31/4 2.22/5 1.08/3 1.46/3 1.47/3 2.04/3 2.11/3
25.40/3
0.43/2
4 [14] CHMIELEWSKI, Ziemowit 0b.PK 25.41 2.52/4 3.57/3 9.06/5 13.34/3 15.58/3 17.14/4 18.56/4 20.37/3 22.43/3 24.54/3
BULiGL o. Brzeg 2.52/4 1.05/2 5.09/6 4.28/3 2.24/6 1.16/4 1.42/2 1.41/2 2.06/4 2.11/3
25.41/4
0.47/3
5 [112] STELTER, Weronika 0b.PK 32.24 4.36/5 6.06/5 8.53/3 16.28/5 18.33/5 20.12/5 22.42/5 25.58/5 28.08/5 31.12/5
BULiGL o. Brzeg 4.36/5 1.30/6 2.47/3 7.35/5 2.05/3 1.39/6 2.30/5 3.16/5 2.10/5 3.04/6
32.24/5
1.12/5
6 [112] STELTER, Stanisław 0b.PK 32.25 4.38/6 6.07/6 8.54/4 16.29/6 18.35/6 20.13/6 22.43/6 25.59/6 28.10/6 31.13/6
BULiGL o. Brzeg 4.38/6 1.29/5 2.47/3 7.35/5 2.06/4 1.38/5 2.30/5 3.16/5 2.11/6 3.03/5
32.25/6
1.12/5
[51] KASPRZAK, Ignacy DNF / / / / / / / / / /
BULiGL o. Brzeg / / / / / / / / / /
/
/
[51] KASPRZAK, Kinga DNF / / / / / / / / / /
BULiGL o. Brzeg / / / / / / / / / /
/
/
|