Końcowe wyniki zawodów 2021-09-11 13:20:22
Mistrzostwa Polski Leśników 2.etap
===Podkarpacki OZOS=======================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: 10N 7.2km 0m 9PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[79] MICHAŁOWSKI, Piotr BULiGL o. Brzeg 7 113.46 0b.PK
2.[31] ERTEL Alicja 116.47 0b.PK
Końcowe wyniki zawodów: K12 7.8km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[27] DUDA, Kornelia BULiGL o. Szczecinek 9 20.27 + 0.00
2.[53] KASPRZAK, Zuzanna BULiGL o. Brzeg 7 33.12 + 12.45
Końcowe wyniki zawodów: K16 11.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[124] WĘGLEWSKA, Alicja ZSL Ruciane-Nida 27 54.55 + 0.00
2.[115] SZPAKOWICZ, Angelika TL Białowieża 8 59.33 + 4.38
3.[43] GOSTOMCZYK, Antonina TL Tuchola 11 60.52 + 5.57
4.[100] RESZUTA, Weronika TL Białowieża 8 65.53 + 10.58
5.[90] PAJĄK, Zuzanna TL Białowieża 8 96.48 + 41.53
Końcowe wyniki zawodów: K18 9.4km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[91] PALUSZAK, Zofia ZSL Goraj 17 87.48 + 0.00
2.[122] WAGA, Kamila ZSL Ruciane-Nida 27 103.24 + 15.36
3.[116] SZPAKOWICZ, Oliwia TL Białowieża 8 106.20 + 18.32
Końcowe wyniki zawodów: K20 13.3km 0m 19PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[118] ŚWIC Aleksandra TL Białowieża 8 68.48 + 0.00
2.[62] KOWAL, Joanna ZSL Ruciane-Nida 27 82.08 + 13.20
3.[130] ZIELIŃSKA , Dominika TL Tuchola 11 106.07 + 37.19
4.[52] KASPRZAK, Patrycja ZSL Goraj 17 138.25 + 69.37
Końcowe wyniki zawodów: K21 10.7km 0m 19PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4] BĄCZEK, Małgorzata ZUL Dariusz Bączek 2 57.49 + 0.00
2.[66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 32 32 58.57 + 1.08
Końcowe wyniki zawodów: K35 9.7km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[45] GRZYWACZ, Anna TL Tuchola 11 97.38 + 0.00
2.[12] BUTRYM, Justyna BULiGL o. Szczecinek 9 101.33 + 3.55
[67] KULPA, Marta Nadleśnictwo Śnieżka 33 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K45 10.2km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[119] ŚWIĆ, Anetta TL Białowieża 8 83.03 + 0.00
2.[102] RYBA, Sabina BULiGL Kraków 1 99.35 + 16.32
Końcowe wyniki zawodów: K50 7.8km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[101] RUDA-ERTEL, Krystyna LZD Siemianice 12 74.57 + 0.00
[36] FRYC, Bożena Nadleśnictwo Brynek 22 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K55 11.2km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[17] CHWOŁKA, Barbara LZD Siemianice 12 80.13 + 0.00
2.[108] SŁOWIK, Agata Nadleśnictwo Opole 38 117.57 + 37.44
Końcowe wyniki zawodów: K60 7.9km 0m 13PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6] BIZIUK, Halina Nadleśnictwo Korpele 4 48.13 + 0.00
2.[58] KONIECZNA, Krystyna Nadleśnictwo Lipka 28 62.01 + 13.48
[81] MIKIELSKA, Danuta Nadleśnictwo Olsztyn 36 NKL-bPK
[18] CIEŚLIK, Alicja Nadleśnictwo Podanin 13 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 8.5km 0m 12PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[28] DUDA, Łukasz BULiGL o. Szczecinek 9 25.48 + 0.00
2.[3] BĄCZEK, Jędrzej ZUL Dariusz Bączek 2 29.13 + 3.25
3.[80] MICHAŁOWSKI, Witold BULiGL o. Brzeg 7 32.44 + 6.56
Końcowe wyniki zawodów: M16 10.1km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[56] KLEKOTKO, Mateusz TL Białowieża 8 60.59 + 0.00
2.[11] BUJNICKI, Sebastian TL Białowieża 8 64.53 + 3.54
3.[61] KORZENIECKI, Mateusz TL Białowieża 8 65.33 + 4.34
4.[148] SIEWERT Witold TL Tuchola 11 76.16 + 15.17
5.[44] GRZYBOWSKI, Tomasz TL Tuchola 11 87.20 + 26.21
6.[88] OSTROWSKI, Michał ZSL Ruciane-Nida 27 89.03 + 28.04
7.[125] WINCONEK, Filip ZSL Ruciane-Nida 27 94.00 + 33.01
Końcowe wyniki zawodów: M18 11.3km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[32] ERTEL, Jacek LZD Siemianice 12 53.34 + 0.00
2.[149} MOLIK, Jakub ZSL Goraj 17 66.58 + 13.24
3.[99] JUDEK Filip ZSL Goraj 17 74.37 + 21.03
4.[109] GOSTOŃSKI Hubert TL Tuchola 11 76.38 + 23.04
5.[48] HOŁOWATY, Dominik ZSL Goraj 17 80.22 + 26.48
6.[87] OLSZOK, Łukasz TL Brynek 23 86.22 + 32.48
7.[71] LEONOWICZ, Sebastian TL Białowieża 8 88.07 + 34.33
8.[75] MACKIEWICZ, Jan TL Białowieża 8 89.27 + 35.53
9.[85] MRÓZ, Kamil TL Białowieża 8 89.28 + 35.54
10.[74] ŁUPIŃSKI, Jan ZSL Goraj 17 92.30 + 38.56
11.[120] ŚWITECKI, Filip TL Białowieża 8 95.24 + 41.50
12.[128] ZAKRZEWSKI, Mateusz TL Białowieża 8 104.26 + 50.52
13.[42] GAWRYLUK, Andrzej TL Białowieża 8 160.11 + 106.37
[107] SKISIAŁY, Karol ZSL Ruciane-Nida 27 NKL-bPK
[117] SZYMAŃSKI, Wojciech TL Białowieża 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M20 11.6km 0m 18PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[105] SEIDEL, Nikodem Nadleśnictwo Kościan 41 48.16 + 0.00
2.[78] MAZUR, Kajetan ZSL Goraj 17 55.27 + 7.11
3.[16] CHUDECKI, Dominik TL Tuchola 11 58.53 + 10.37
4.[94] PIEŃKOWSKI, Szymon ZSL Ruciane-Nida 27 58.59 + 10.43
5.[39] GALUBA, Hubert ZSL Goraj 17 84.23 + 36.07
6.[150]KOWALCZYK Miłosz ZSL Goraj 17 90.01 + 41.45
[37] PASŁAWSKI Paskal TL Brynek 23 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21 9.2km 0m 20PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[76] MAŁECKI, Bartłomiej BULiGL Gorzów Wlkp 5 60.43 + 0.00
2.[65] KRZYŻOSTANEK, Jarosław Nadleśnictwo Przedbo 31 62.22 + 1.39
3.[95] PIERSA, Jakub ZSL Ruciane-Nida 27 64.41 + 3.58
4.[2] BĄCZEK, Dariusz ZUL Dariusz Bączek 2 67.21 + 6.38
5.[21] CIEŚLIK, Sławomir Nadleśnictwo Podanin 13 72.53 + 12.10
6.[7] BOJARSKI, Krzysztof BULiGL Gorzów Wlkp 5 78.28 + 17.45
7.[126] WODA, Michał BULiGL Kraków 1 85.12 + 24.29
8.[34] FABISIAK, Mateusz Nadleśnictwo Strzało 21 88.05 + 27.22
9.[9] BRĄGIEL, Mateusz BULiGL o. Brzeg 7 89.36 + 28.53
10.[111] STELTER, Paweł BULiGL o. Brzeg 7 92.07 + 31.24
11.[96] PLATA, Dawid Nadleśnictwo Bytów 39 102.42 + 41.59
12.[38] FURS, Mateusz Nadleśnictwo Choszcz 24 111.50 + 51.07
13.[131] ŻUK, Patryk Nadleśnictwo Brzózka 45 120.53 + 60.10
14.[5] BIAŁKOWSKI, Karol Nadleśnictwo Lubsko 3 136.40 + 75.57
15.[54] KIEDRZYN, Tadeusz TL Brynek 23 156.05 + 95.22
[106] SIJKA, Bartłomiej Nadleśnictwo Złotów 29 NKL-bPK
[47] HŁADCZUK, Piotr UP Poznań 25 NKL-bPK
[41] GAŁECKI, Wojciech LZD Siemianice 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 12.6km 0m 17PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[86] NIKONOWICZ, Łukasz Nadleśnictwo Białoga 37 69.36 + 0.00
2.[70] LEHWARK, Emil NADLEŚNICTWO TRZCIAN 34 75.58 + 6.22
3.[20] CIEŚLIK, Marcin RDLP Zielona Góra 14 76.00 + 6.24
4.[69] LACH, Jan BULiGL Kraków 1 97.32 + 27.56
5.[92] PAŃKOWSKI, Mateusz ZSL Ruciane-Nida 27 98.53 + 29.17
Końcowe wyniki zawodów: M40 9.4km 0m 16PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[30] DUDA, Tomek BULiGL o. Szczecinek 9 46.57 + 0.00
2.[97] POMIANEK, Mateusz Nadleśnictwo Maskuli 19 49.45 + 2.48
3.[29] DUDA, Marcin Nadleśnictwo Maskuli 19 51.44 + 4.47
4.[123] WASZKIEWICZ, Michał RDLP w Białymstoku 43 51.51 + 4.54
5.[89] PACAN, Bogumił Nadleśnictwo Opole 38 56.29 + 9.32
6.[64] KRÓL, Piotr RDLP w Katowicach 30 63.30 + 16.33
7.[77] MAŁEK, Piotr BULiGL Gorzów Wlkp 5 73.51 + 26.54
8.[68] KUŹNICKI, Artur BULiGL Kraków 1 79.43 + 32.46
9.[10] BUDASZ, Karol BULiGL Gorzów Wlkp 5 103.53 + 56.56
Końcowe wyniki zawodów: M45 10.9km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8] BORZYSZKOWSKI, Jacek Nadleśnictwo Kościer 6 48.17 + 0.00
2.[127] WÓJTOWICZ, Piotr Nadleśnictwo Strzebi 44 57.13 + 8.56
3.[46] GUZIAK, Jerzy BULiGL o. Brzeg 7 84.00 + 35.43
4.[93] PERTEK, Maciej ZSL Goraj 17 111.14 + 62.57
5.[129] ZIARKO, Arkadiusz BULiGL o. Brzeg 7 131.44 + 83.27
[83] MOLSKI, Remigiusz ZSL Goraj 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 8.5km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[72] LICKIEWICZ, Jarosław BULiGL Białystok 35 47.54 + 0.00
2.[24] DEINOWSKI, Mariusz Nadleśnictwo Osie 16 61.49 + 13.55
3.[104] SEIDEL, Marek Nadleśnictwo Kościan 41 62.05 + 14.11
4.[103] RYBA, Zenon BULiGL Kraków 1 85.32 + 37.38
[33] ERTEL, Radosław LZD Siemianice 12 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 11.0km 0m 15PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[13] CEGIEŁKA, Jan 10 10 73.40 + 0.00
2.[73] LISZCZYK, Janusz BULiGL o. Brzeg 7 74.26 + 0.46
Końcowe wyniki zawodów: M60 9.8km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[82] MIKIELSKI, Marek Nadleśnictwo Olsztyn 36 39.39 + 0.00
2.[59] KONIECZNY, Tomasz Nadleśnictwo Złotów 29 48.03 + 8.24
3.[35] FAŁKOWSKI, Zbigniew Nadleśnictwo Osie 16 54.35 + 14.56
4.[98] PROTASIEWICZ, Włodzimierz Nadleśnictwo Czarna 40 56.48 + 17.09
[40] GAŁECKI, Iwo LZD Siemianice 12 DNF
[113] SUDOŁ, Jerzy Nadleśnictwo Bytów 39 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M65 11.5km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[114] SZCZEPAŃSKI, Marek ZSL Ruciane-Nida 27 30.06 + 0.00
2.[50] KACZANOWSKI, Feliks OSP Krutyń 26 40.55 + 10.49
3.[15] CHMIELEWSKI, Wiesław BULiGL o. Brzeg 7 68.38 + 38.32
4.[49] JELIŃSKI, Zygmunt ZSL Goraj 17 71.35 + 41.29
5.[19] CIEŚLIK, Jerzy Nadleśnictwo Podanin 13 74.37 + 44.31
Końcowe wyniki zawodów: Mundur 11.0km 0m 14PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[147] PYRKOSZ Paweł 5 Pułk Chemiczny 99 56.30 + 0.00
2.[142] CICHOŃ, Joanna PSP Tarnowskie Góry 48 64.20 + 7.50
3.[144] ZIAJA, Kamil PSP Tarnowskie Góry 48 70.18 + 13.48
4.[139] KOSELSKI, Roman Komandosi Lubliniec 47 72.01 + 15.31
[143] WOLNIK, Robert PSP Tarnowskie Góry 48 NKL-bPK
[146] LATOS Tomasz 5 Pułk Chemiczny 99 NKL-bPK
[145]LANGOŚ Łukasz 5 Pułk Chemiczny 99 NKL-bPK
[138] SIOMA, Grzegorz ITD w Katowicach 46 DNF
[140] MITURA, Mikołaj Komandosi Lubliniec 47 DNF
[141] KUPISZ, Tomasz Komandosi Lubliniec 47 DNF
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna 7.8km 0m 11PK
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[26] DRABEK-UNOLT, Natalia, DRABEK Ewa,SNadleśnictwo Rajgród 18 0b.PK 45.43
2.[14] CHMIELEWSKA, Helena BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 73.35
3.[14] CHMIELEWSKI, Ziemowit BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 73.38
4.[51] KASPRZAK, Ignacy BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 76.37
5.[51] KASPRZAK, Kinga BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 76.41
6.[112] STELTER, Weronika BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 86.38
7.[112] STELTER, Stanisław BULiGL o. Brzeg 7 0b.PK 86.40
|