Wyniki zawodów z miedzyczasami 2021-09-11 13:25:14
Mistrzostwa Polski Leśników 2.etap
===Podkarpacki OZOS================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: 10N 7.2km 0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-53 3-54 4-56 5-43 6-58 7-60 8-52 9-99
1 [79] MICHAŁOWSKI, Piotr 113.46 0b.PK 1.14/2 8.00/1* 9.53/1* 94.16/1* 97.55/1* 101.29/1* 107.51/1* 112.49/1* 113.17/1* 113.46/1*
BULiGL o. Brzeg 1.14/2 6.46/1* 1.53/1* 84.23/1* 3.39/2 3.34/1* 6.22/2 4.58/1* 0.28/2 0.29/1*
2 [31] ERTEL Alicja 116.47 0b.PK 1.10/1* 10.35/2 12.51/2 97.15/2 100.53/2 104.32/2 110.53/2 115.51/2 116.15/2 116.47/2
1.10/1* 9.25/2 2.16/2 84.24/2 3.38/1* 3.39/2 6.21/1* 4.58/1* 0.24/1* 0.32/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 7.8km 0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-70 3-71 4-65 5-56 6-64 7-58 8-55 9-60 10-59
11-52 12-99
1 [27] DUDA, Kornelia 20.27 0.47/1* 1.53/1* 3.12/1* 6.09/1* 8.46/1* 10.59/1* 12.47/1* 14.50/1* 17.02/1* 18.15/1*
BULiGL o. Szczecinek 0.47/1* 1.06/1* 1.19/1* 2.57/2 2.37/1* 2.13/1* 1.48/2 2.03/1* 2.12/1* 1.13/1*
19.24/1* 19.51/1* 20.27/1*
1.09/1* 0.27/1* 0.36/1*
2 [53] KASPRZAK, Zuzanna 33.12 3.08/2 4.55/2 6.15/2 9.11/2 11.48/2 14.07/2 15.50/2 17.54/2 22.31/2 25.01/2
BULiGL o. Brzeg 3.08/2 1.47/2 1.20/2 2.56/1* 2.37/1* 2.19/2 1.43/1* 2.04/2 4.37/2 2.30/2
31.35/2 32.24/2 33.12/2
6.34/2 0.49/2 0.48/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 11.0km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-33 3-63 4-56 5-39 6-67 7-60 8-57 9-59 10-99
11-32 12-74 13-49 14-99
1 [124] WĘGLEWSKA, Alicja 54.55 2.49/4 6.32/3 10.02/4 13.04/1* 18.40/1* 23.41/1* 29.34/1* 31.40/1* 33.43/1* 35.37/1*
ZSL Ruciane-Nida 2.49/4 3.43/3 3.30/5 3.02/2 5.36/1* 5.01/3 5.53/2 2.06/3 2.03/4 1.54/1*
42.37/1* 47.15/1* 50.02/1* 54.21/1* 54.55/1*
7.00/1* 4.38/4 2.47/4 4.19/2 0.34/4
2 [115] SZPAKOWICZ, Angelika 59.33 2.21/2 5.04/1* 7.32/1* 14.13/2 21.31/2 25.57/2 33.31/2 35.23/2 37.15/2 39.11/2
TL Białowieża 2.21/2 2.43/1* 2.28/3 6.41/4 7.18/3 4.26/2 7.34/4 1.52/1* 1.52/1* 1.56/3
47.59/2 50.52/2 53.23/2 59.07/2 59.33/2
8.48/4 2.53/2 2.31/2 5.44/4 0.26/1*
3 [43] GOSTOMCZYK, Antonina 60.52 2.16/1* 12.35/5 16.04/5 19.03/4 24.39/3 29.40/3 35.31/3 37.38/3 39.37/3 41.39/3
TL Tuchola 2.16/1* 10.19/5 3.29/4 2.59/1* 5.36/1* 5.01/3 5.51/1* 2.07/4 1.59/3 2.02/4
48.39/3 53.14/3 56.01/3 60.18/3 60.52/3
7.00/1* 4.35/3 2.47/4 4.17/1* 0.34/4
4 [100] RESZUTA, Weronika 65.53 2.38/3 6.31/2 8.52/2 15.23/3 27.32/4 31.56/4 39.29/4 41.24/4 43.19/4 45.14/4
TL Białowieża 2.38/3 3.53/4 2.21/2 6.31/3 12.09/5 4.24/1* 7.33/3 1.55/2 1.55/2 1.55/2
53.58/4 56.47/4 59.26/4 65.20/4 65.53/4
8.44/3 2.49/1* 2.39/3 5.54/5 0.33/3
5 [90] PAJĄK, Zuzanna 96.48 3.49/5 7.26/4 8.53/3 34.03/5 42.36/5 47.41/5 66.25/5 70.02/5 72.47/5 75.13/5
TL Białowieża 3.49/5 3.37/2 1.27/1* 25.10/5 8.33/4 5.05/5 18.44/5 3.37/5 2.45/5 2.26/5
84.02/5 89.35/5 91.48/5 96.21/5 96.48/5
8.49/5 5.33/5 2.13/1* 4.33/3 0.27/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 9.4km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-36 3-37 4-33 5-38 6-39 7-64 8-44 9-57 10-99
11-74 12-48 13-47 14-45 15-99
1 [91] PALUSZAK, Zofia 87.48 4.17/2 6.42/2 11.12/1* 15.45/1* 19.49/1* 31.30/1* 35.31/1* 42.08/1* 46.19/1* 52.02/1*
ZSL Goraj 4.17/2 2.25/2 4.30/1* 4.33/3 4.04/1* 11.41/3 4.01/1* 6.37/1* 4.11/3 5.43/3
62.36/2 70.25/2 75.29/1* 83.47/1* 87.06/1* 87.48/1*
10.34/3 7.49/3 5.04/1* 8.18/1* 3.19/1* 0.42/3
2 [122] WAGA, Kamila 103.24 3.15/1* 5.37/1* 12.43/2 17.10/2 25.22/2 33.43/2 38.13/2 47.01/2 51.10/2 55.43/2
ZSL Ruciane-Nida 3.15/1* 2.22/1* 7.06/3 4.27/2 8.12/2 8.21/2 4.30/3 8.48/2 4.09/2 4.33/1*
61.19/1* 68.48/1* 88.03/2 99.08/2 102.45/2 103.24/2
5.36/1* 7.29/2 19.15/2 11.05/2 3.37/3 0.39/1*
3 [116] SZPAKOWICZ, Oliwia 106.20 6.50/3 9.40/3 15.46/3 20.06/3 28.25/3 36.39/3 40.45/3 49.57/3 53.28/3 58.43/3
TL Białowieża 6.50/3 2.50/3 6.06/2 4.20/1* 8.19/3 8.14/1* 4.06/2 9.12/3 3.31/1* 5.15/2
64.22/3 71.36/3 90.58/3 102.06/3 105.41/3 106.20/3
5.39/2 7.14/1* 19.22/3 11.08/3 3.35/2 0.39/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 13.3km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-36 3-37 4-63 5-38 6-56 7-39 8-67 9-69 10-55
11-44 12-59 13-99 14-32 15-48 16-47 17-74 18-49 19-99
1 [118] ŚWIC Aleksandra 68.48 3.13/2 7.07/2 11.24/1* 14.23/1* 16.37/1* 19.42/1* 22.49/1* 26.04/1* 27.55/1* 31.15/1*
TL Białowieża 3.13/2 3.54/3 4.17/1* 2.59/1* 2.14/1* 3.05/1* 3.07/1* 3.15/1* 1.51/1* 3.20/1*
32.50/1* 35.23/1* 37.40/1* 41.49/1* 45.05/1* 48.49/1* 61.46/1* 64.46/1* 68.15/1* 68.48/1*
1.35/1* 2.33/1* 2.17/1* 4.09/1* 3.16/1* 3.44/1* 12.57/3 3.00/1* 3.29/1* 0.33/1*
2 [62] KOWAL, Joanna 82.08 3.02/1* 6.11/1* 11.25/2 15.40/2 17.57/2 21.37/2 25.29/2 29.51/2 32.01/2 37.04/2
ZSL Ruciane-Nida 3.02/1* 3.09/1* 5.14/2 4.15/4 2.17/2 3.40/4 3.52/3 4.22/2 2.10/2 5.03/4
39.19/2 43.05/2 46.26/2 51.21/2 62.10/2 67.14/2 71.34/2 76.17/2 81.34/2 82.08/2
2.15/3 3.46/4 3.21/3 4.55/2 10.49/3 5.04/2 4.20/1* 4.43/4 5.17/3 0.34/3
3 [130] ZIELIŃSKA , Dominika 106.07 3.37/3 7.56/4 13.54/4 17.44/4 22.23/4 25.35/4 30.17/4 36.44/4 39.04/4 43.19/4
TL Tuchola 3.37/3 4.19/4 5.58/3 3.50/3 4.39/4 3.12/2 4.42/4 6.27/4 2.20/3 4.15/3
44.55/4 48.03/4 50.23/4 58.17/4 65.02/3 73.02/3 97.11/4 100.24/4 105.34/3 106.07/3
1.36/2 3.08/2 2.20/2 7.54/4 6.45/2 8.00/4 24.09/4 3.13/2 5.10/2 0.33/1*
4 [52] KASPRZAK, Patrycja 138.25 3.38/4 7.19/3 13.47/3 17.29/3 19.57/3 23.30/3 26.48/3 32.12/3 34.52/3 38.46/3
ZSL Goraj 3.38/4 3.41/2 6.28/4 3.42/2 2.28/3 3.33/3 3.18/2 5.24/3 2.40/4 3.54/2
41.01/3 44.35/3 48.17/3 54.17/3 79.21/4 84.42/4 90.08/3 94.22/3 137.11/4 138.25/4
2.15/3 3.34/3 3.42/4 6.00/3 25.04/4 5.21/3 5.26/2 4.14/3 42.49/4 1.14/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 10.7km 0m 19k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-36 3-37 4-35 5-34 6-33 7-65 8-38 9-72 10-39
11-64 12-44 13-45 14-99 15-32 16-47 17-48 18-49 19-99
1 [4] BĄCZEK, Małgorzata 57.49 2.09/2 3.42/2 6.26/1* 8.27/1* 9.44/1* 13.37/1* 14.42/1* 16.17/1* 22.00/1* 26.17/1*
ZUL Dariusz Bączek 2.09/2 1.33/2 2.44/1* 2.01/1* 1.17/1* 3.53/1* 1.05/1* 1.35/1* 5.43/2 4.17/2
30.19/1* 34.05/1* 37.24/1* 39.37/1* 42.54/1* 46.40/1* 50.20/1* 54.30/1* 57.18/1* 57.49/1*
4.02/2 3.46/1* 3.19/2 2.13/1* 3.17/1* 3.46/1* 3.40/2 4.10/2 2.48/1* 0.31/1*
2 [66] KULCZYCKA-WÓJCIK, Dominika 58.57 2.05/1* 3.34/1* 6.49/2 9.49/2 11.24/2 15.36/2 16.47/2 19.58/2 23.48/2 27.31/2
32 2.05/1* 1.29/1* 3.15/2 3.00/2 1.35/2 4.12/2 1.11/2 3.11/2 3.50/1* 3.43/1*
30.19/1* 34.26/2 37.31/2 40.07/2 44.01/2 48.19/2 51.19/2 55.06/2 58.17/2 58.57/2
2.48/1* 4.07/2 3.05/1* 2.36/2 3.54/2 4.18/2 3.00/1* 3.47/1* 3.11/2 0.40/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 9.7km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-31 3-36 4-37 5-38 6-72 7-39 8-69 9-44 10-57
11-99 12-73 13-48 14-47 15-49 16-99
1 [45] GRZYWACZ, Anna 97.38 3.04/1* 5.43/1* 13.33/1* 20.15/2 27.56/1* 33.40/1* 45.18/2 53.19/2 60.58/1* 65.27/1*
TL Tuchola 3.04/1* 2.39/2 7.50/2 6.42/2 7.41/1* 5.44/1* 11.38/2 8.01/1* 7.39/1* 4.29/1*
71.00/2 74.45/1* 83.16/1* 87.11/1* 91.02/1* 97.04/1* 97.38/1*
5.33/2 3.45/1* 8.31/1* 3.55/1* 3.51/1* 6.02/2 0.34/1*
2 [12] BUTRYM, Justyna 101.33 8.23/2 10.55/2 14.00/2 17.51/1* 30.50/2 40.14/2 44.53/1* 53.11/1* 61.28/2 66.01/2
BULiGL o. Szczecinek 8.23/2 2.32/1* 3.05/1* 3.51/1* 12.59/2 9.24/2 4.39/1* 8.18/2 8.17/2 4.33/2
70.37/1* 74.55/2 85.27/2 90.53/2 96.16/2 100.54/2 101.33/2
4.36/1* 4.18/2 10.32/2 5.26/2 5.23/2 4.38/1* 0.39/2
[67] KULPA, Marta DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Śnieżka / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 10.2km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-69 3-31 4-33 5-38 6-56 7-67 8-44 9-57 10-49
11-99 12-73 13-74 14-45 15-99
1 [119] ŚWIĆ, Anetta 83.03 4.57/1* 8.52/1* 14.22/1* 18.34/1* 28.30/2 32.14/2 35.12/2 40.21/2 43.32/1* 49.30/1*
TL Białowieża 4.57/1* 3.55/1* 5.30/1* 4.12/1* 9.56/2 3.44/1* 2.58/1* 5.09/1* 3.11/1* 5.58/1*
53.39/1* 56.53/1* 73.15/1* 79.34/1* 82.31/1* 83.03/1*
4.09/1* 3.14/1* 16.22/2 6.19/1* 2.57/1* 0.32/1*
2 [102] RYBA, Sabina 99.35 5.43/2 10.08/2 15.38/2 21.21/2 25.01/1* 29.18/1* 32.52/1* 39.34/1* 47.06/2 54.39/2
BULiGL Kraków 5.43/2 4.25/2 5.30/1* 5.43/2 3.40/1* 4.17/2 3.34/2 6.42/2 7.32/2 7.33/2
59.38/2 77.04/2 85.56/2 94.57/2 98.55/2 99.35/2
4.59/2 17.26/2 8.52/1* 9.01/2 3.58/2 0.40/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 7.8km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-36 3-37 4-65 5-56 6-64 7-55 8-57 9-99 10-32
11-48 12-49 13-45 14-99
1 [101] RUDA-ERTEL, Krystyna 74.57 3.09/1* 5.34/1* 10.22/1* 16.01/1* 25.51/1* 28.39/1* 32.23/1* 37.36/1* 43.10/1* 53.13/1*
LZD Siemianice 3.09/1* 2.25/1* 4.48/1* 5.39/1* 9.50/1* 2.48/1* 3.44/1* 5.13/1* 5.34/1* 10.03/1*
58.19/1* 65.22/1* 71.20/1* 74.23/1* 74.57/1*
5.06/1* 7.03/1* 5.58/1* 3.03/1* 0.34/1*
[36] FRYC, Bożena NKL-bPK 5.22/ 8.43/ / 70.14/ / / / / / /
Nadleśnictwo Brynek 5.22/ 3.21/ / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55 11.2km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-69 3-56 4-72 5-65 6-33 7-36 8-31 9-60 10-59
11-99 12-73 13-74 14-49 15-99
1 [17] CHWOŁKA, Barbara 80.13 4.19/1* 8.59/1* 14.42/1* 22.13/1* 28.31/1* 31.27/1* 36.18/1* 40.16/1* 47.31/1* 49.33/1*
LZD Siemianice 4.19/1* 4.40/1* 5.43/2 7.31/1* 6.18/1* 2.56/1* 4.51/1* 3.58/1* 7.15/2 2.02/1*
52.31/1* 57.18/1* 67.39/1* 73.25/1* 79.27/1* 80.13/1*
2.58/1* 4.47/1* 10.21/1* 5.46/1* 6.02/1* 0.46/1*
2 [108] SŁOWIK, Agata 117.57 5.58/2 10.43/2 15.58/2 25.50/2 34.53/2 51.24/2 56.33/2 62.05/2 69.09/2 71.27/2
Nadleśnictwo Opole 5.58/2 4.45/2 5.15/1* 9.52/2 9.03/2 16.31/2 5.09/2 5.32/2 7.04/1* 2.18/2
74.25/2 84.11/2 101.55/2 108.10/2 117.08/2 117.57/2
2.58/1* 9.46/2 17.44/2 6.15/2 8.58/2 0.49/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 7.9km 0m 13k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-36 3-33 4-65 5-56 6-64 7-55 8-60 9-99 10-73
11-74 12-45 13-99
1 [6] BIZIUK, Halina 48.13 2.32/1* 4.54/1* 8.42/1* 10.18/1* 12.48/1* 15.16/1* 21.29/1* 24.21/1* 27.57/1* 31.36/1*
Nadleśnictwo Korpele 2.32/1* 2.22/1* 3.48/1* 1.36/1* 2.30/1* 2.28/1* 6.13/2 2.52/1* 3.36/1* 3.39/1*
39.44/1* 44.40/1* 47.40/1* 48.13/1*
8.08/1* 4.56/1* 3.00/1* 0.33/1*
2 [58] KONIECZNA, Krystyna 62.01 5.00/2 9.08/2 13.07/2 15.17/2 19.10/2 24.57/2 29.23/2 32.29/2 36.47/2 41.09/2
Nadleśnictwo Lipka 5.00/2 4.08/2 3.59/2 2.10/2 3.53/2 5.47/2 4.26/1* 3.06/2 4.18/2 4.22/2
50.29/2 57.20/2 61.13/2 62.01/2
9.20/2 6.51/2 3.53/2 0.48/2
[81] MIKIELSKA, Danuta NKL-bPK 2.49/ 5.36/ 8.52/ 10.46/ 13.29/ 16.02/ 19.52/ 22.31/ 25.22/ 28.32/
Nadleśnictwo Olsztynek 2.49/ 2.47/ 3.16/ 1.54/ 2.43/ 2.33/ 3.50/ 2.39/ 2.51/ 3.10/
36.47/ / 41.29/ 42.02/
8.15/ / / 0.33/
[18] CIEŚLIK, Alicja DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Podanin / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 8.5km 0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-31 3-54 4-65 5-56 6-67 7-55 8-60 9-57 10-59
11-52 12-99
1 [28] DUDA, Łukasz 25.48 2.04/1* 3.43/2 6.18/2 9.22/2 11.52/2 14.29/1* 16.21/1* 19.00/1* 20.32/1* 22.26/1*
BULiGL o. Szczecinek 2.04/1* 1.39/3 2.35/3 3.04/1* 2.30/1* 2.37/1* 1.52/1* 2.39/1* 1.32/1* 1.54/1*
23.28/1* 25.21/1* 25.48/1*
1.02/1* 1.53/3 0.27/1*
2 [3] BĄCZEK, Jędrzej 29.13 2.06/2 3.14/1* 5.34/1* 8.58/1* 11.50/1* 17.02/2 19.23/2 22.03/2 23.50/2 26.10/2
ZUL Dariusz Bączek 2.06/2 1.08/1* 2.20/1* 3.24/3 2.52/2 5.12/3 2.21/2 2.40/2 1.47/3 2.20/2
28.07/2 28.41/2 29.13/2
1.57/3 0.34/1* 0.32/2
3 [80] MICHAŁOWSKI, Witold 32.44 5.07/3 6.19/3 8.40/3 12.01/3 15.00/3 20.07/3 22.32/3 25.19/3 27.04/3 29.31/3
BULiGL o. Brzeg 5.07/3 1.12/2 2.21/2 3.21/2 2.59/3 5.07/2 2.25/3 2.47/3 1.45/2 2.27/3
31.18/3 32.06/3 32.44/3
1.47/2 0.48/2 0.38/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 10.1km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-31 3-33 4-65 5-38 6-56 7-64 8-55 9-60 10-45
11-99 12-73 13-48 14-47 15-49 16-99
1 [56] KLEKOTKO, Mateusz 60.59 4.03/3 5.57/2 9.30/1* 10.29/1* 14.21/1* 18.32/1* 20.46/1* 24.40/1* 27.54/1* 29.44/1*
TL Białowieża 4.03/3 1.54/1* 3.33/2 0.59/1* 3.52/6 4.11/5 2.14/2 3.54/2 3.14/4 1.50/1*
33.09/1* 38.50/1* 44.48/1* 53.53/2 57.29/1* 60.32/1* 60.59/1*
3.25/3 5.41/5 5.58/1* 9.05/7 3.36/2 3.03/1* 0.27/4
2 [11] BUJNICKI, Sebastian 64.53 3.14/1* 5.48/1* 13.07/4 14.06/3 19.22/5 22.05/4 24.18/3 28.09/3 30.51/3 33.10/3
TL Białowieża 3.14/1* 2.34/3 7.19/5 0.59/1* 5.16/7 2.43/1* 2.13/1* 3.51/1* 2.42/1* 2.19/3
36.19/3 39.31/2 45.35/2 49.55/1* 61.24/2 64.30/2 64.53/2
3.09/1* 3.12/1* 6.04/2 4.20/2 11.29/7 3.06/2 0.23/2
3 [61] KORZENIECKI, Mateusz 65.33 4.03/3 6.08/3 13.03/3 14.51/5 17.49/4 21.12/3 25.53/5 30.28/4 33.16/4 35.55/4
TL Białowieża 4.03/3 2.05/2 6.55/4 1.48/5 2.58/4 3.23/2 4.41/7 4.35/4 2.48/2 2.39/4
39.53/4 43.41/3 54.45/3 58.30/3 61.40/3 65.02/3 65.33/3
3.58/4 3.48/2 11.04/6 3.45/1* 3.10/1* 3.22/3 0.31/6
4 [148] SIEWERT Witold 76.16 3.36/2 7.01/4 12.01/2 13.43/2 16.08/2 23.02/5 25.52/4 31.39/5 36.22/5 39.03/5
TL Tuchola 3.36/2 3.25/5 5.00/3 1.42/4 2.25/3 6.54/7 2.50/5 5.47/6 4.43/7 2.41/5
43.21/5 48.05/4 55.45/4 63.29/4 70.16/4 75.48/4 76.16/4
4.18/6 4.44/3 7.40/5 7.44/5 6.47/5 5.32/7 0.28/5
5 [44] GRZYBOWSKI, Tomasz 87.20 6.11/5 8.53/5 23.52/6 26.07/6 28.27/6 32.01/6 34.56/6 40.05/6 44.03/6 46.59/6
TL Tuchola 6.11/5 2.42/4 14.59/7 2.15/6 2.20/2 3.34/3 2.55/6 5.09/5 3.58/5 2.56/7
51.02/6 62.36/6 69.53/5 75.23/5 82.25/5 86.46/5 87.20/5
4.03/5 11.34/6 7.17/3 5.30/3 7.02/6 4.21/5 0.34/7
6 [88] OSTROWSKI, Michał 89.03 6.43/7 10.14/6 13.19/5 14.45/4 16.47/3 20.34/2 23.05/2 27.07/2 30.00/2 32.03/2
ZSL Ruciane-Nida 6.43/7 3.31/6 3.05/1* 1.26/3 2.02/1* 3.47/4 2.31/3 4.02/3 2.53/3 2.03/2
35.20/2 48.27/5 74.07/7 80.33/6 84.20/6 88.37/6 89.03/6
3.17/2 13.07/7 25.40/7 6.26/4 3.47/3 4.17/4 0.26/3
7 [125] WINCONEK, Filip 94.00 6.41/6 15.37/7 24.37/7 31.17/7 34.40/7 41.04/7 43.48/7 49.40/7 54.19/7 57.01/7
ZSL Ruciane-Nida 6.41/6 8.56/7 9.00/6 6.40/7 3.23/5 6.24/6 2.44/4 5.52/7 4.39/6 2.42/6
61.20/7 66.06/7 73.44/6 81.37/7 88.17/7 93.38/7 94.00/7
4.19/7 4.46/4 7.38/4 7.53/6 6.40/4 5.21/6 0.22/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 11.3km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-36 3-37 4-34 5-33 6-65 7-72 8-39 9-69 10-44
11-60 12-99 13-73 14-32 15-48 16-49 17-45 18-99
1 [32] ERTEL, Jacek 53.34 4.01/5 6.44/4 11.54/5 13.44/4 16.46/2 17.37/2 21.18/1* 26.06/1* 30.43/1* 33.58/1*
LZD Siemianice 4.01/5 2.43/5 5.10/6 1.50/1* 3.02/1* 0.51/1* 3.41/1* 4.48/9 4.37/1* 3.15/1*
35.32/1* 37.43/1* 39.52/1* 42.33/1* 44.57/1* 48.34/1* 50.58/1* 53.13/1* 53.34/1*
1.34/3 2.11/1* 2.09/1* 2.41/3 2.24/1* 3.37/1* 2.24/1* 2.15/2 0.21/1*
2 [149} MOLIK, Jakub 66.58 2.33/1* 4.41/1* 8.44/1* 10.42/1* 15.09/1* 16.51/1* 29.33/5 33.36/4 39.03/2 43.35/2
ZSL Goraj 2.33/1* 2.08/2 4.03/4 1.58/2 4.27/6 1.42/8 12.42/11 4.03/1* 5.27/2 4.32/2
45.06/2 47.25/2 50.40/2 53.41/2 57.25/2 61.51/2 64.20/2 66.34/2 66.58/2
1.31/1* 2.19/2 3.15/7 3.01/10 3.44/11 4.26/8 2.29/2 2.14/1* 0.24/3
3 [99] JUDEK Filip 74.37 5.03/8 8.00/7 12.12/6 15.09/5 19.18/5 20.35/5 25.14/3 29.34/2 43.50/4 49.05/4
ZSL Goraj 5.03/8 2.57/7 4.12/5 2.57/10 4.09/3 1.17/2 4.39/3 4.20/6 14.16/10 5.15/6
50.45/4 54.35/4 57.39/4 60.30/4 63.22/4 67.10/3 71.04/3 74.06/3 74.37/3
1.40/5 3.50/7 3.04/2 2.51/8 2.52/5 3.48/6 3.54/5 3.02/6 0.31/12
4 [109] GOSTOŃSKI Hubert 76.38 3.02/2 5.30/2 11.00/4 13.18/2 18.09/4 19.28/4 24.58/2 33.01/3 39.37/3 45.14/3
TL Tuchola 3.02/2 2.28/3 5.30/7 2.18/4 4.51/8 1.19/3 5.30/6 8.03/12 6.36/3 5.37/10
47.31/3 50.39/3 55.41/3 58.23/3 62.00/3 67.25/4 72.16/4 76.09/4 76.38/4
2.17/12 3.08/3 5.02/12 2.42/6 3.37/8 5.25/11 4.51/10 3.53/12 0.29/9
5 [48] HOŁOWATY, Dominik 80.22 4.25/6 7.56/6 10.36/3 13.26/3 17.50/3 19.20/3 28.55/4 33.52/5 46.08/5 51.20/5
ZSL Goraj 4.25/6 3.31/10 2.40/1* 2.50/8 4.24/5 1.30/5 9.35/9 4.57/11 12.16/7 5.12/5
52.56/5 57.48/5 62.34/5 65.32/5 69.14/5 72.54/5 76.53/5 79.58/5 80.22/5
1.36/4 4.52/13 4.46/10 2.58/9 3.42/9 3.40/2 3.59/7 3.05/9 0.24/3
6 [87] OLSZOK, Łukasz 86.22 4.33/7 6.39/3 9.48/2 20.20/7 26.11/7 32.32/8 37.08/6 41.24/6 55.44/8 60.54/7
TL Brynek 4.33/7 2.06/1* 3.09/3 10.32/13 5.51/11 6.21/12 4.36/2 4.16/4 14.20/13 5.10/3
62.40/7 66.22/7 69.43/7 72.24/7 75.13/7 78.57/7 82.56/6 86.00/6 86.22/6
1.46/8 3.42/6 3.21/8 2.41/3 2.49/3 3.44/3 3.59/7 3.04/7 0.22/2
7 [71] LEONOWICZ, Sebastian 88.07 3.28/3 7.50/5 13.29/7 15.39/6 20.18/6 22.34/6 38.35/7 42.40/7 49.53/6 58.55/6
TL Białowieża 3.28/3 4.22/11 5.39/8 2.10/3 4.39/7 2.16/11 16.01/12 4.05/2 7.13/4 9.02/12
61.13/6 64.49/6 67.56/6 70.23/6 73.11/6 78.16/6 84.03/7 87.37/7 88.07/7
2.18/13 3.36/5 3.07/3 2.27/1* 2.48/2 5.05/10 5.47/11 3.34/10 0.30/10
8 [75] MACKIEWICZ, Jan 89.27 6.50/9 9.48/8 15.39/8 23.24/8 29.08/9 35.30/10 40.11/8 44.31/8 58.48/9 63.59/9
TL Białowieża 6.50/9 2.58/8 5.51/9 7.45/12 5.44/9 6.22/13 4.41/5 4.20/6 14.17/11 5.11/4
65.42/9 69.33/9 72.56/9 75.26/9 78.17/8 82.04/8 86.06/9 89.01/8 89.27/8
1.43/7 3.51/8 3.23/9 2.30/2 2.51/4 3.47/4 4.02/9 2.55/3 0.26/7
9 [85] MRÓZ, Kamil 89.28 12.39/11 15.07/10 21.34/9 24.21/9 28.11/8 29.59/7 42.10/9 46.50/9 55.05/7 63.12/8
TL Białowieża 12.39/11 2.28/3 6.27/11 2.47/7 3.50/2 1.48/9 12.11/10 4.40/8 8.15/6 8.07/11
65.07/8 68.26/8 71.39/8 74.44/8 78.27/9 82.53/9 85.28/8 89.03/9 89.28/9
1.55/11 3.19/4 3.13/6 3.05/11 3.43/10 4.26/8 2.35/3 3.35/11 0.25/6
10 [74] ŁUPIŃSKI, Jan 92.30 17.53/13 21.20/12 27.29/12 30.39/12 36.59/12 38.36/12 43.16/10 47.27/10 61.41/11 66.56/11
ZSL Goraj 17.53/13 3.27/9 6.09/10 3.10/11 6.20/12 1.37/7 4.40/4 4.11/3 14.14/9 5.15/6
68.38/11 72.31/10 75.41/10 78.28/10 / / / / 92.30/10
1.42/6 3.53/10 3.10/4 2.47/7 / / / / /
11 [120] ŚWITECKI, Filip 95.24 16.36/12 22.46/13 25.34/10 28.28/10 32.48/10 34.17/9 43.50/11 48.46/11 61.06/10 66.23/10
TL Białowieża 16.36/12 6.10/12 2.48/2 2.54/9 4.20/4 1.29/4 9.33/8 4.56/10 12.20/8 5.17/9
67.55/10 72.42/11 77.35/11 81.20/11 84.19/10 88.06/10 91.59/10 94.56/10 95.24/11
1.32/2 4.47/12 4.53/11 3.45/12 2.59/7 3.47/4 3.53/4 2.57/5 0.28/8
12 [128] ZAKRZEWSKI, Mateusz 104.26 11.11/10 14.05/9 37.12/13 39.42/13 46.56/13 49.00/13 55.10/12 59.29/12 73.46/12 79.01/12
TL Białowieża 11.11/10 2.54/6 23.07/13 2.30/5 7.14/13 2.04/10 6.10/7 4.19/5 14.17/11 5.15/6
80.47/12 84.38/12 87.50/12 90.31/12 93.24/11 97.12/11 101.07/11 104.02/11 104.26/12
1.46/8 3.51/8 3.12/5 2.41/3 2.53/6 3.48/6 3.55/6 2.55/3 0.24/3
13 [42] GAWRYLUK, Andrzej 160.11 3.35/4 18.50/11 26.51/11 29.29/11 35.14/11 36.45/11 58.54/13 76.01/13 84.07/13 96.19/13
TL Białowieża 3.35/4 15.15/13 8.01/12 2.38/6 5.45/10 1.31/6 22.09/13 17.07/13 8.06/5 12.12/13
98.08/13 102.17/13 107.33/13 113.15/13 141.05/12 147.40/12 156.37/12 159.41/12 160.11/13
1.49/10 4.09/11 5.16/13 5.42/13 27.50/12 6.35/12 8.57/12 3.04/7 0.30/10
[107] SKISIAŁY, Karol NKL-bPK 6.28/ / / / 10.18/ 11.36/ / / / /
ZSL Ruciane-Nida 6.28/ / / / / 1.18/ / / / /
27.04/ 55.51/ 35.04/ / 40.22/ 49.44/ 29.06/ / 56.23/
/ 28.47/ / / / 9.22/ / / /
[117] SZYMAŃSKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
TL Białowieża / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 11.6km 0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-31 3-33 4-37 5-34 6-36 7-65 8-72 9-56 10-39
11-55 12-45 13-99 14-74 15-48 16-47 17-49 18-99
1 [105] SEIDEL, Nikodem 48.16 1.21/1* 3.02/1* 6.02/1* 8.08/1* 9.56/1* 12.17/1* 14.38/1* 18.29/1* 20.20/1* 22.58/1*
Nadleśnictwo Kościan 1.21/1* 1.41/2 3.00/3 2.06/1* 1.48/1* 2.21/1* 2.21/1* 3.51/1* 1.51/1* 2.38/2
28.45/1* 32.00/1* 33.46/1* 36.43/1* 39.52/1* 42.55/1* 45.03/1* 47.56/1* 48.16/1*
5.47/4 3.15/1* 1.46/1* 2.57/1* 3.09/3 3.03/1* 2.08/1* 2.53/2 0.20/1*
2 [78] MAZUR, Kajetan 55.27 1.57/2 3.34/2 6.30/2 9.20/2 11.24/2 14.18/2 16.57/2 21.09/2 25.37/3 27.58/3
ZSL Goraj 1.57/2 1.37/1* 2.56/2 2.50/3 2.04/3 2.54/4 2.39/2 4.12/2 4.28/6 2.21/1*
32.52/2 37.01/2 39.27/2 42.44/2 45.39/2 48.59/2 51.40/2 54.55/2 55.27/2
4.54/1* 4.09/3 2.26/4 3.17/2 2.55/1* 3.20/3 2.41/3 3.15/3 0.32/6
3 [16] CHUDECKI, Dominik 58.53 2.19/3 4.03/3 6.51/3 9.38/3 11.35/3 14.23/3 17.08/3 21.57/3 24.45/2 27.43/2
TL Tuchola 2.19/3 1.44/3 2.48/1* 2.47/2 1.57/2 2.48/2 2.45/4 4.49/4 2.48/2 2.58/5
33.24/3 37.48/3 39.55/3 44.30/3 48.33/3 52.05/3 55.00/3 58.28/3 58.53/3
5.41/3 4.24/4 2.07/2 4.35/4 4.03/4 3.32/4 2.55/4 3.28/4 0.25/2
4 [94] PIEŃKOWSKI, Szymon 58.59 2.23/4 4.31/4 7.42/4 11.04/4 13.56/4 16.48/4 19.28/4 24.06/4 26.54/4 31.52/4
ZSL Ruciane-Nida 2.23/4 2.08/6 3.11/4 3.22/4 2.52/6 2.52/3 2.40/3 4.38/3 2.48/2 4.58/6
37.12/4 40.55/4 43.20/4 46.43/4 49.51/4 53.05/4 55.42/4 58.33/4 58.59/4
5.20/2 3.43/2 2.25/3 3.23/3 3.08/2 3.14/2 2.37/2 2.51/1* 0.26/4
5 [39] GALUBA, Hubert 84.23 3.17/5 5.15/5 8.57/5 14.02/5 16.31/5 21.25/5 24.38/5 31.45/5 34.52/5 37.47/5
ZSL Goraj 3.17/5 1.58/5 3.42/5 5.05/5 2.29/4 4.54/6 3.13/6 7.07/5 3.07/4 2.55/3
44.42/5 50.26/5 53.42/5 62.56/5 68.12/5 73.55/5 79.19/5 83.58/5 84.23/5
6.55/6 5.44/5 3.16/6 9.14/6 5.16/5 5.43/6 5.24/6 4.39/6 0.25/2
6 [150]KOWALCZYK Miłosz 90.01 9.23/6 11.11/6 14.54/6 20.05/6 22.36/6 27.28/6 30.31/6 37.48/6 40.56/6 43.53/6
ZSL Goraj 9.23/6 1.48/4 3.43/6 5.11/6 2.31/5 4.52/5 3.03/5 7.17/6 3.08/5 2.57/4
50.46/6 56.31/6 59.45/6 68.48/6 74.16/6 79.58/6 84.56/6 89.33/6 90.01/6
6.53/5 5.45/6 3.14/5 9.03/5 5.28/6 5.42/5 4.58/5 4.37/5 0.28/5
[37] PASŁAWSKI Paskal DNF / / / / / / / / / /
TL Brynek / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 9.2km 0m 20k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-33 3-34 4-35 5-37 6-36 7-38 8-39 9-40 10-41
11-42 12-64 13-44 14-45 15-99 16-32 17-48 18-47 19-49 20-99
1 [76] MAŁECKI, Bartłomiej 60.43 2.23/1* 4.35/1* 7.58/1* 9.22/1* 11.05/1* 13.50/1* 17.34/1* 21.47/1* 26.38/1* 30.49/1*
BULiGL Gorzów Wlkp 2.23/1* 2.12/3 3.23/1* 1.24/1* 1.43/3 2.45/7 3.44/2 4.13/1* 4.51/4 4.11/9
33.35/1* 37.32/1* 41.03/1* 43.31/1* 45.31/1* 48.48/1* 51.34/1* 54.29/1* 57.56/1* 60.17/1*
2.46/7 3.57/1* 3.31/2 2.28/1* 2.00/2 3.17/1* 2.46/4 2.55/3 3.27/8 2.21/3
60.43/1*
0.26/3
2 [65] KRZYŻOSTANEK, Jarosław 62.22 3.39/7 6.18/4 11.07/5 13.03/4 14.37/4 16.53/4 21.30/4 27.07/4 31.27/4 34.06/4
Nadleśnictwo Przedborów 3.39/7 2.39/4 4.49/7 1.56/4 1.34/2 2.16/2 4.37/6 5.37/6 4.20/3 2.39/1*
36.22/3 40.55/3 44.19/2 46.58/2 48.41/2 52.06/2 54.15/2 57.10/2 59.35/2 61.51/2
2.16/3 4.33/2 3.24/1* 2.39/2 1.43/1* 3.25/2 2.09/1* 2.55/3 2.25/1* 2.16/2
62.22/2
0.31/6
3 [95] PIERSA, Jakub 64.41 2.37/2 4.36/2 8.35/3 11.18/3 14.00/3 15.59/3 19.23/2 25.23/3 29.33/3 32.36/2
ZSL Ruciane-Nida 2.37/2 1.59/1* 3.59/3 2.43/10 2.42/9 1.59/1* 3.24/1* 6.00/8 4.10/1* 3.03/2
37.23/4 42.05/4 46.07/4 48.57/4 51.07/4 54.46/4 56.56/3 59.45/3 62.14/3 64.18/3
4.47/12 4.42/3 4.02/7 2.50/3 2.10/4 3.39/3 2.10/2 2.49/2 2.29/2 2.04/1*
64.41/3
0.23/1*
4 [2] BĄCZEK, Dariusz 67.21 2.43/3 4.53/3 8.33/2 9.59/2 11.29/2 14.35/2 20.23/3 25.07/2 29.23/2 33.06/3
ZUL Dariusz Bączek 2.43/3 2.10/2 3.40/2 1.26/2 1.30/1* 3.06/11 5.48/10 4.44/3 4.16/2 3.43/5
35.26/2 40.30/2 44.20/3 47.15/3 49.21/3 54.00/3 57.57/4 60.39/4 64.09/4 66.52/4
2.20/4 5.04/7 3.50/4 2.55/4 2.06/3 4.39/7 3.57/10 2.42/1* 3.30/9 2.43/4
67.21/4
0.29/4
5 [21] CIEŚLIK, Sławomir 72.53 3.20/5 6.26/6 10.41/4 13.32/8 15.23/6 17.55/5 22.10/5 29.02/5 34.22/5 37.58/5
Nadleśnictwo Podanin 3.20/5 3.06/9 4.15/5 2.51/11 1.51/5 2.32/4 4.15/4 6.52/11 5.20/6 3.36/4
40.04/5 45.01/5 48.49/5 52.18/5 55.10/5 59.35/5 62.24/5 66.23/5 69.07/5 72.18/5
2.06/1* 4.57/6 3.48/3 3.29/7 2.52/8 4.25/5 2.49/5 3.59/9 2.44/4 3.11/6
72.53/5
0.35/10
6 [7] BOJARSKI, Krzysztof 78.28 3.25/6 6.39/7 11.14/6 13.10/5 16.24/8 20.31/7 27.24/8 34.55/9 40.26/9 43.54/8
BULiGL Gorzów Wlkp 3.25/6 3.14/10 4.35/6 1.56/4 3.14/13 4.07/14 6.53/12 7.31/12 5.31/8 3.28/3
46.00/7 50.50/7 54.51/7 58.10/7 61.05/7 65.37/6 68.21/6 72.25/6 75.03/6 78.05/6
2.06/1* 4.50/4 4.01/6 3.19/6 2.55/9 4.32/6 2.44/3 4.04/11 2.38/3 3.02/5
78.28/6
0.23/1*
7 [126] WODA, Michał 85.12 4.16/10 7.12/9 11.26/8 13.13/6 15.01/5 21.54/9 26.02/7 30.28/6 35.57/6 39.43/6
BULiGL Kraków 4.16/10 2.56/7 4.14/4 1.47/3 1.48/4 6.53/15 4.08/3 4.26/2 5.29/7 3.46/6
44.46/6 49.40/6 53.34/6 56.35/6 58.58/6 71.15/7 74.31/7 77.54/7 80.50/7 84.32/7
5.03/13 4.54/5 3.54/5 3.01/5 2.23/5 12.17/15 3.16/6 3.23/5 2.56/6 3.42/8
85.12/7
0.40/14
8 [34] FABISIAK, Mateusz 88.05 3.16/4 6.19/5 11.15/7 13.13/6 15.38/7 19.11/6 24.50/6 31.20/7 39.34/8 43.29/7
Nadleśnictwo Strzałowo 3.16/4 3.03/8 4.56/9 1.58/7 2.25/7 3.33/13 5.39/8 6.30/10 8.14/14 3.55/7
46.03/8 52.47/8 58.35/8 63.00/8 65.59/8 71.47/8 75.07/8 79.39/8 83.50/8 87.33/8
2.34/6 6.44/12 5.48/12 4.25/10 2.59/11 5.48/13 3.20/7 4.32/14 4.11/10 3.43/9
88.05/8
0.32/7
9 [9] BRĄGIEL, Mateusz 89.36 3.56/8 6.48/8 12.15/9 16.30/9 18.22/9 21.22/8 30.10/11 35.17/10 41.20/10 48.59/10
BULiGL o. Brzeg 3.56/8 2.52/6 5.27/11 4.15/13 1.52/6 3.00/10 8.48/14 5.07/4 6.03/9 7.39/13
52.44/11 59.01/10 64.02/10 67.59/10 70.40/10 74.52/9 78.19/9 82.08/9 85.13/9 89.02/9
3.45/10 6.17/11 5.01/8 3.57/9 2.41/6 4.12/4 3.27/8 3.49/8 3.05/7 3.49/11
89.36/9
0.34/8
10 [111] STELTER, Paweł 92.07 3.58/9 8.56/12 14.11/10 16.32/10 19.38/10 22.26/10 28.09/9 33.22/8 38.41/7 46.22/9
BULiGL o. Brzeg 3.58/9 4.58/14 5.15/10 2.21/8 3.06/12 2.48/8 5.43/9 5.13/5 5.19/5 7.41/14
49.28/9 55.26/9 61.37/9 66.36/9 69.37/9 74.53/10 80.47/10 84.56/10 87.51/10 91.37/10
3.06/9 5.58/10 6.11/13 4.59/14 3.01/12 5.16/10 5.54/12 4.09/12 2.55/5 3.46/10
92.07/10
0.30/5
11 [96] PLATA, Dawid 102.42 13.42/15 16.23/14 21.16/14 23.13/12 29.33/13 32.10/13 36.25/12 44.32/12 50.37/12 54.44/12
Nadleśnictwo Bytów 13.42/15 2.41/5 4.53/8 1.57/6 6.20/15 2.37/5 4.15/4 8.07/13 6.05/10 4.07/8
59.58/12 65.38/12 71.00/12 74.36/12 77.33/12 82.16/12 85.49/11 89.22/11 98.38/11 102.05/11
5.14/14 5.40/9 5.22/10 3.36/8 2.57/10 4.43/8 3.33/9 3.33/6 9.16/15 3.27/7
102.42/11
0.37/12
12 [38] FURS, Mateusz 111.50 4.54/13 8.27/10 14.43/11 17.13/11 20.04/11 23.13/11 29.50/10 36.14/11 42.37/11 49.38/11
Nadleśnictwo Choszczno 4.54/13 3.33/11 6.16/12 2.30/9 2.51/10 3.09/12 6.37/11 6.24/9 6.23/11 7.01/11
52.41/10 59.26/11 64.54/11 69.42/11 72.45/11 77.58/11 93.08/12 97.27/12 106.36/12 111.11/12
3.03/8 6.45/13 5.28/11 4.48/11 3.03/13 5.13/9 15.10/14 4.19/13 9.09/13 4.35/12
111.50/12
0.39/13
13 [131] ŻUK, Patryk 120.53 4.36/11 8.53/11 18.32/13 26.06/13 28.47/12 31.26/12 38.59/13 44.54/13 51.21/13 58.55/13
Nadleśnictwo Brzózka 4.36/11 4.17/12 9.39/14 7.34/14 2.41/8 2.39/6 7.33/13 5.55/7 6.27/12 7.34/12
61.25/13 68.33/13 73.46/13 78.44/13 81.30/13 87.03/13 102.38/13 106.24/13 115.33/13 120.18/13
2.30/5 7.08/14 5.13/9 4.58/13 2.46/7 5.33/12 15.35/15 3.46/7 9.09/13 4.45/13
120.53/13
0.35/10
14 [5] BIAŁKOWSKI, Karol 136.40 5.54/14 19.23/15 33.02/15 36.55/15 39.51/14 42.44/14 47.56/14 56.36/14 66.19/14 71.54/14
Nadleśnictwo Lubsko 5.54/14 13.29/15 13.39/15 3.53/12 2.56/11 2.53/9 5.12/7 8.40/14 9.43/15 5.35/10
76.31/14 89.59/14 100.50/14 105.43/14 109.23/14 114.42/14 120.26/14 126.08/14 130.32/14 135.57/14
4.37/11 13.28/15 10.51/14 4.53/12 3.40/14 5.19/11 5.44/11 5.42/15 4.24/11 5.25/14
136.40/14
0.43/15
15 [54] KIEDRZYN, Tadeusz 156.05 4.46/12 9.24/13 16.50/12 36.27/14 41.50/15 44.16/15 56.58/15 66.00/15 72.53/15 81.01/15
TL Brynek 4.46/12 4.38/13 7.26/13 19.37/15 5.23/14 2.26/3 12.42/15 9.02/15 6.53/13 8.08/15
93.03/15 98.36/15 109.37/15 116.54/15 120.48/15 129.11/15 138.34/15 142.33/15 150.03/15 155.31/15
12.02/15 5.33/8 11.01/15 7.17/15 3.54/15 8.23/14 9.23/13 3.59/9 7.30/12 5.28/15
156.05/15
0.34/8
[106] SIJKA, Bartłomiej NKL-bPK 4.49/ 7.57/ 14.08/ 26.14/ 32.37/ 35.42/ 39.49/ 48.36/ 55.29/ 61.42/
Nadleśnictwo Złotów 4.49/ 3.08/ 6.11/ 12.06/ 6.23/ 3.05/ 4.07/ 8.47/ 6.53/ 6.13/
67.54/ 74.18/ 80.52/ 86.07/ 90.11/ 97.29/ 102.09/ 111.02/ 114.38/ 90.27/
6.12/ 6.24/ 6.34/ 5.15/ 4.04/ 7.18/ 4.40/ 8.53/ 3.36/ /
120.27/
30.00/
[47] HŁADCZUK, Piotr NKL-bPK 5.59/ 28.40/ 43.00/ 53.05/ 59.53/ 62.28/ 85.56/ 92.42/ / /
UP Poznań 5.59/ 22.41/ 14.20/ 10.05/ 6.48/ 2.35/ 23.28/ 6.46/ / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
[41] GAŁECKI, Wojciech DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 12.6km 0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-69 3-39 4-40 5-42 6-72 7-38 8-33 9-31 10-44
11-99 12-74 13-48 14-47 15-49 16-45 17-99
1 [86] NIKONOWICZ, Łukasz 69.36 2.46/3 5.54/2 10.53/3 19.18/3 23.35/3 29.14/2 33.03/1* 36.14/1* 39.13/1* 44.45/1*
Nadleśnictwo Białogard 2.46/3 3.08/3 4.59/4 8.25/4 4.17/1* 5.39/5 3.49/2 3.11/5 2.59/2 5.32/2
49.30/1* 53.31/1* 56.41/1* 60.19/1* 63.32/1* 66.39/1* 69.01/1* 69.36/1*
4.45/2 4.01/1* 3.10/2 3.38/3 3.13/2 3.07/2 2.22/1* 0.35/1*
2 [70] LEHWARK, Emil 75.58 2.39/2 6.18/4 10.31/2 20.47/4 26.26/4 32.10/3 36.06/4 39.10/4 42.33/4 50.08/4
NADLEŚNICTWO TRZCIANKA 2.39/2 3.39/4 4.13/1* 10.16/5 5.39/5 5.44/2 3.56/3 3.04/2 3.23/4 7.35/4
55.21/4 59.39/4 63.10/4 66.31/4 70.05/3 72.31/2 75.22/2 75.58/2
5.13/3 4.18/3 3.31/3 3.21/1* 3.34/3 2.26/1* 2.51/3 0.36/2
3 [20] CIEŚLIK, Marcin 76.00 3.15/4 6.10/3 11.21/4 17.25/2 22.18/1* 29.00/1* 33.44/2 36.50/2 40.11/3 46.11/3
RDLP Zielona Góra 3.15/4 2.55/1* 5.11/5 6.04/1* 4.53/2 6.42/4 4.44/5 3.06/3 3.21/3 6.00/3
51.40/3 55.44/2 59.21/2 63.02/2 66.08/2 72.50/3 75.24/3 76.00/3
5.29/4 4.04/2 3.37/4 3.41/4 3.06/1* 6.42/5 2.34/2 0.36/2
4 [69] LACH, Jan 97.32 2.29/1* 5.30/1* 10.20/1* 17.11/1* 22.27/2 32.13/4 35.19/3 37.34/3 40.03/2 44.56/2
BULiGL Kraków 2.29/1* 3.01/2 4.50/3 6.51/2 5.16/3 9.46/5 3.06/1* 2.15/1* 2.29/1* 4.53/1*
49.30/1* 58.52/3 62.01/3 65.23/3 87.41/4 91.02/4 94.13/4 97.32/4
4.34/1* 9.22/4 3.09/1* 3.22/2 22.18/5 3.21/4 3.11/4 3.19/5
5 [92] PAŃKOWSKI, Mateusz 98.53 10.01/5 13.41/5 17.55/5 25.41/5 31.08/5 37.32/5 41.55/5 45.04/5 48.41/5 58.01/5
ZSL Ruciane-Nida 10.01/5 3.40/5 4.14/2 7.46/3 5.27/4 6.24/3 4.23/4 3.09/4 3.37/5 9.20/5
63.55/5 78.04/5 82.48/5 86.47/5 90.48/5 94.06/5 98.11/5 98.53/5
5.54/5 14.09/5 4.44/5 3.59/5 4.01/4 3.18/3 4.05/5 0.42/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 9.4km 0m 16k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-69 3-56 4-38 5-37 6-36 7-65 8-67 9-44 10-59
11-99 12-73 13-32 14-48 15-49 16-99
1 [30] DUDA, Tomek 46.57 1.58/1* 4.13/2 6.12/1* 9.01/2 15.49/3 18.29/3 21.37/3 26.08/2 29.38/1* 32.26/1*
BULiGL o. Szczecinek 1.58/1* 2.15/3 1.59/2 2.49/4 6.48/5 2.40/2 3.08/6 4.31/3 3.30/3 2.48/6
33.56/1* 36.29/1* 38.07/1* 40.26/1* 43.52/1* 46.28/1* 46.57/1*
1.30/5 2.33/4 1.38/2 2.19/2 3.26/2 2.36/3 0.29/3
2 [97] POMIANEK, Mateusz 49.45 2.20/4 4.23/3 6.16/2 8.51/1* 13.00/1* 15.53/1* 18.43/1* 22.51/1* 33.42/4 36.02/4
Nadleśnictwo Maskulińskie 2.20/4 2.03/1* 1.53/1* 2.35/3 4.09/1* 2.53/4 2.50/4 4.08/1* 10.51/7 2.20/1*
37.12/4 39.28/3 40.55/3 43.29/2 46.51/2 49.22/2 49.45/2
1.10/1* 2.16/3 1.27/1* 2.34/3 3.22/1* 2.31/2 0.23/1*
3 [29] DUDA, Marcin 51.44 1.58/1* 4.06/1* 8.17/5 10.51/4 15.47/2 17.58/2 20.19/2 29.00/4 31.53/3 34.17/3
Nadleśnictwo Maskulińskie 1.58/1* 2.08/2 4.11/8 2.34/2 4.56/2 2.11/1* 2.21/1* 8.41/9 2.53/1* 2.24/2
36.11/3 40.32/4 42.12/4 44.28/4 48.51/4 51.19/3 51.44/3
1.54/7 4.21/9 1.40/3 2.16/1* 4.23/5 2.28/1* 0.25/2
4 [123] WASZKIEWICZ, Michał 51.51 2.26/5 4.52/5 7.01/3 11.14/5 16.13/4 19.01/4 21.55/4 27.09/3 31.17/2 34.12/2
RDLP w Białymstoku 2.26/5 2.26/5 2.09/3 4.13/6 4.59/3 2.48/3 2.54/5 5.14/5 4.08/4 2.55/7
35.47/2 38.39/2 40.26/2 44.17/3 48.26/3 51.21/4 51.51/4
1.35/6 2.52/5 1.47/4 3.51/7 4.09/4 2.55/4 0.30/4
5 [89] PACAN, Bogumił 56.29 2.47/6 6.22/6 8.59/6 14.06/6 20.29/6 25.59/6 28.29/6 33.22/6 36.26/5 39.06/5
Nadleśnictwo Opole 2.47/6 3.35/6 2.37/5 5.07/8 6.23/4 5.30/6 2.30/2 4.53/4 3.04/2 2.40/4
40.25/5 42.38/5 44.52/5 47.45/5 52.34/5 55.57/5 56.29/5
1.19/4 2.13/2 2.14/7 2.53/4 4.49/6 3.23/6 0.32/5
6 [64] KRÓL, Piotr 63.30 2.13/3 4.35/4 7.17/4 9.45/3 19.54/5 24.19/5 27.00/5 31.20/5 44.57/6 47.25/6
RDLP w Katowicach 2.13/3 2.22/4 2.42/6 2.28/1* 10.09/9 4.25/5 2.41/3 4.20/2 13.37/8 2.28/3
48.43/6 50.54/6 52.55/6 55.59/6 59.41/6 62.52/6 63.30/6
1.18/3 2.11/1* 2.01/6 3.04/5 3.42/3 3.11/5 0.38/7
7 [77] MAŁEK, Piotr 73.51 4.13/7 10.10/8 14.07/8 18.49/8 26.48/8 32.34/8 36.36/8 43.11/7 48.23/7 52.21/7
BULiGL Gorzów Wlkp 4.13/7 5.57/8 3.57/7 4.42/7 7.59/6 5.46/7 4.02/7 6.35/6 5.12/5 3.58/9
54.23/7 57.47/7 59.36/7 63.29/7 69.22/7 73.12/7 73.51/7
2.02/8 3.24/6 1.49/5 3.53/8 5.53/8 3.50/7 0.39/8
8 [68] KUŹNICKI, Artur 79.43 5.35/8 9.35/7 11.48/7 15.19/7 24.00/7 30.35/7 36.08/7 43.23/8 57.04/8 59.48/8
BULiGL Kraków 5.35/8 4.00/7 2.13/4 3.31/5 8.41/8 6.35/8 5.33/9 7.15/8 13.41/9 2.44/5
61.04/8 64.38/8 67.03/8 70.07/8 75.13/8 79.10/8 79.43/8
1.16/2 3.34/8 2.25/8 3.04/5 5.06/7 3.57/8 0.33/6
9 [10] BUDASZ, Karol 103.53 12.49/9 20.19/9 25.27/9 32.36/9 41.06/9 48.31/9 53.33/9 60.42/9 66.24/9 70.12/9
BULiGL Gorzów Wlkp 12.49/9 7.30/9 5.08/9 7.09/9 8.30/7 7.25/9 5.02/8 7.09/7 5.42/6 3.48/8
72.44/9 76.08/9 79.56/9 86.41/9 97.39/9 103.11/9 103.53/9
2.32/9 3.24/6 3.48/9 6.45/9 10.58/9 5.32/9 0.42/9
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 10.9km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-55 3-64 4-39 5-72 6-38 7-33 8-31 9-60 10-99
11-73 12-48 13-57 14-45 15-99
1 [8] BORZYSZKOWSKI, Jacek 48.17 2.22/1* 4.42/1* 7.52/1* 13.19/2 17.02/2 20.08/2 22.13/1* 24.30/1* 27.45/1* 30.09/1*
Nadleśnictwo Kościerzyna 2.22/1* 2.20/1* 3.10/1* 5.27/4 3.43/1* 3.06/1* 2.05/1* 2.17/1* 3.15/1* 2.24/1*
32.15/1* 36.24/1* 44.27/1* 46.01/1* 47.55/1* 48.17/1*
2.06/1* 4.09/1* 8.03/1* 1.34/1* 1.54/1* 0.22/1*
2 [127] WÓJTOWICZ, Piotr 57.13 3.01/2 5.25/2 9.14/2 11.33/1* 16.38/1* 19.49/1* 22.22/2 24.53/2 30.01/2 32.35/2
Nadleśnictwo Strzebielino 3.01/2 2.24/2 3.49/2 2.19/1* 5.05/2 3.11/2 2.33/2 2.31/2 5.08/3 2.34/2
35.01/2 40.45/2 51.17/2 54.09/2 56.43/2 57.13/2
2.26/2 5.44/2 10.32/3 2.52/4 2.34/2 0.30/2
3 [46] GUZIAK, Jerzy 84.00 3.52/3 9.07/3 14.08/3 17.35/3 28.19/3 36.40/4 40.37/3 44.28/3 51.01/3 54.36/3
BULiGL o. Brzeg 3.52/3 5.15/4 5.01/3 3.27/2 10.44/4 8.21/5 3.57/3 3.51/4 6.33/5 3.35/3
58.14/3 66.05/3 76.28/3 79.01/3 83.16/3 84.00/3
3.38/3 7.51/3 10.23/2 2.33/3 4.15/3 0.44/4
4 [93] PERTEK, Maciej 111.14 5.26/4 10.48/4 17.07/4 21.08/4 30.36/4 35.24/3 49.14/4 54.17/4 59.58/4 63.40/4
ZSL Goraj 5.26/4 5.22/5 6.19/4 4.01/3 9.28/3 4.48/4 13.50/5 5.03/5 5.41/4 3.42/4
67.38/4 75.35/4 99.07/4 106.07/4 110.29/4 111.14/4
3.58/4 7.57/4 23.32/5 7.00/5 4.22/4 0.45/5
5 [129] ZIARKO, Arkadiusz 131.44 10.58/5 15.14/5 30.48/5 37.28/5 62.13/5 66.48/5 76.16/5 80.06/5 85.12/5 90.13/5
BULiGL o. Brzeg 10.58/5 4.16/3 15.34/5 6.40/5 24.45/5 4.35/3 9.28/4 3.50/3 5.06/2 5.01/5
101.37/5 111.10/5 122.53/5 125.22/5 131.04/5 131.44/5
11.24/5 9.33/5 11.43/4 2.29/2 5.42/5 0.40/3
[83] MOLSKI, Remigiusz DNF / / / / / / / / / /
ZSL Goraj / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 8.5km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-36 3-34 4-37 5-38 6-64 7-44 8-57 9-99 10-32
11-48 12-47 13-49 14-99
1 [72] LICKIEWICZ, Jarosław 47.54 2.15/1* 3.54/1* 7.30/1* 9.48/1* 14.19/1* 18.54/1* 23.12/1* 25.43/1* 29.00/1* 33.16/1*
BULiGL Białystok 2.15/1* 1.39/1* 3.36/1* 2.18/1* 4.31/2 4.35/2 4.18/2 2.31/1* 3.17/1* 4.16/1*
37.07/1* 40.40/1* 44.10/1* 47.27/1* 47.54/1*
3.51/2 3.33/2 3.30/3 3.17/2 0.27/1*
2 [24] DEINOWSKI, Mariusz 61.49 2.37/2 4.22/2 10.15/2 12.44/2 16.58/2 21.24/2 25.31/2 28.20/2 32.45/2 47.29/2
Nadleśnictwo Osie 2.37/2 1.45/2 5.53/3 2.29/2 4.14/1* 4.26/1* 4.07/1* 2.49/2 4.25/3 14.44/4
51.55/3 55.10/3 58.26/3 61.19/2 61.49/2
4.26/3 3.15/1* 3.16/2 2.53/1* 0.30/2
3 [104] SEIDEL, Marek 62.05 2.59/3 6.03/3 11.30/3 14.31/3 21.20/3 28.07/3 33.53/3 37.29/3 41.43/3 47.32/3
Nadleśnictwo Kościan 2.59/3 3.04/4 5.27/2 3.01/3 6.49/3 6.47/3 5.46/3 3.36/3 4.14/2 5.49/2
50.48/2 54.40/2 57.36/2 61.26/3 62.05/3
3.16/1* 3.52/3 2.56/1* 3.50/3 0.39/4
4 [103] RYBA, Zenon 85.32 4.12/4 6.41/4 14.34/4 18.08/4 27.54/4 35.31/4 43.02/4 47.15/4 51.56/4 60.09/4
BULiGL Kraków 4.12/4 2.29/3 7.53/4 3.34/4 9.46/4 7.37/4 7.31/4 4.13/4 4.41/4 8.13/3
66.46/4 75.16/4 79.02/4 84.58/4 85.32/4
6.37/4 8.30/4 3.46/4 5.56/4 0.34/3
[33] ERTEL, Radosław DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 11.0km 0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-36 3-33 4-38 5-56 6-72 7-39 8-67 9-60 10-57
11-99 12-32 13-48 14-49 15-99
1 [13] CEGIEŁKA, Jan 73.40 1.05/1* 5.56/2 10.00/2 13.50/1* 18.09/1* 23.36/2 30.58/2 36.08/2 43.15/2 46.00/2
10 1.05/1* 4.51/2 4.04/1* 3.50/1* 4.19/2 5.27/2 7.22/2 5.10/2 7.07/2 2.45/1*
51.12/2 57.11/2 61.34/1* 67.58/1* 72.55/1* 73.40/1*
5.12/2 5.59/2 4.23/1* 6.24/2 4.57/2 0.45/2
2 [73] LISZCZYK, Janusz 74.26 1.18/2 5.00/1* 9.52/1* 14.38/2 18.26/2 22.57/1* 28.13/1* 33.16/1* 40.01/1* 43.35/1*
BULiGL o. Brzeg 1.18/2 3.42/1* 4.52/2 4.46/2 3.48/1* 4.31/1* 5.16/1* 5.03/1* 6.45/1* 3.34/2
48.28/1* 54.25/1* 63.35/2 69.38/2 73.46/2 74.26/2
4.53/1* 5.57/1* 9.10/2 6.03/1* 4.08/1* 0.40/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 9.8km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-31 3-36 4-65 5-56 6-64 7-44 8-45 9-99 10-32
11-48 12-47 13-49 14-99
1 [82] MIKIELSKI, Marek 39.39 1.10/1* 3.18/1* 6.29/2 9.20/2 11.31/1* 13.20/1* 17.24/1* 20.33/1* 22.48/1* 26.31/1*
Nadleśnictwo Olsztynek 1.10/1* 2.08/1* 3.11/4 2.51/1* 2.11/1* 1.49/1* 4.04/1* 3.09/1* 2.15/1* 3.43/1*
29.38/1* 32.45/1* 35.44/1* 39.15/1* 39.39/1*
3.07/1* 3.07/1* 2.59/1* 3.31/2 0.24/1*
2 [59] KONIECZNY, Tomasz 48.03 1.14/2 4.23/4 7.02/4 10.22/4 12.34/2 14.49/2 18.54/2 23.53/3 26.27/3 30.48/2
Nadleśnictwo Złotów 1.14/2 3.09/4 2.39/2 3.20/4 2.12/2 2.15/3 4.05/2 4.59/4 2.34/3 4.21/2
34.21/2 38.13/2 42.21/2 47.27/2 48.03/2
3.33/3 3.52/4 4.08/4 5.06/4 0.36/3
3 [35] FAŁKOWSKI, Zbigniew 54.35 1.14/2 3.50/3 6.13/1* 9.18/1* 12.56/4 15.16/4 20.04/3 23.41/2 26.09/2 39.31/3
Nadleśnictwo Osie 1.14/2 2.36/3 2.23/1* 3.05/2 3.38/4 2.20/4 4.48/3 3.37/3 2.28/2 13.22/4
43.42/3 47.18/3 50.40/3 54.01/3 54.35/3
4.11/4 3.36/3 3.22/3 3.21/1* 0.34/2
4 [98] PROTASIEWICZ, Włodzimierz 56.48 1.18/4 3.45/2 6.35/3 9.48/3 12.43/3 14.57/3 31.03/4 34.20/4 37.09/4 42.25/4
Nadleśnictwo Czarna Białostocka 1.18/4 2.27/2 2.50/3 3.13/3 2.55/3 2.14/2 16.06/4 3.17/2 2.49/4 5.16/3
45.40/4 49.13/4 52.28/4 56.11/4 56.48/4
3.15/2 3.33/2 3.15/2 3.43/3 0.37/4
[40] GAŁECKI, Iwo DNF / / / / / / / / / /
LZD Siemianice / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[113] SUDOŁ, Jerzy DNF / / / / / / / / / /
Nadleśnictwo Bytów / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 11.5km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-71 3-33 4-65 5-56 6-64 7-69 8-51 9-60 10-99
11-73 12-32 13-49 14-99
1 [114] SZCZEPAŃSKI, Marek 30.06 0.52/1* 3.01/1* 4.32/1* 5.42/1* 7.57/1* 10.01/1* 11.40/1* 14.32/1* 15.50/1* 18.24/1*
ZSL Ruciane-Nida 0.52/1* 2.09/5 1.31/1* 1.10/1* 2.15/1* 2.04/1* 1.39/2 2.52/1* 1.18/1* 2.34/1*
21.37/1* 23.29/1* 26.24/1* 29.44/1* 30.06/1*
3.13/1* 1.52/1* 2.55/1* 3.20/1* 0.22/1*
2 [50] KACZANOWSKI, Feliks 40.55 1.30/2 4.16/2 6.14/2 8.47/2 11.10/2 13.15/2 14.44/2 19.52/2 21.59/2 25.25/2
OSP Krutyń 1.30/2 2.46/2 1.58/2 2.33/2 2.23/2 2.05/2 1.29/1* 5.08/2 2.07/2 3.26/2
28.40/2 31.21/2 35.57/2 40.16/2 40.55/2
3.15/2 2.41/2 4.36/2 4.19/2 0.39/2
3 [15] CHMIELEWSKI, Wiesław 68.38 1.44/4 6.17/4 9.08/3 11.55/3 15.13/3 18.24/3 21.24/3 27.19/3 30.40/3 39.46/3
BULiGL o. Brzeg 1.44/4 4.33/4 2.51/3 2.47/3 3.18/4 3.11/5 3.00/3 5.55/3 3.21/4 9.06/4
48.00/3 53.15/3 60.34/3 67.36/3 68.38/3
8.14/4 5.15/5 7.19/3 7.02/4 1.02/3
4 [49] JELIŃSKI, Zygmunt 71.35 1.40/3 6.04/3 9.58/4 14.11/4 18.11/4 21.21/4 24.21/4 30.17/4 33.38/4 42.49/4
ZSL Goraj 1.40/3 4.24/3 3.54/5 4.13/4 4.00/5 3.10/4 3.00/3 5.56/4 3.21/4 9.11/5
50.56/4 56.10/4 63.30/4 70.31/4 71.35/4
8.07/3 5.14/4 7.20/4 7.01/3 1.04/4
5 [19] CIEŚLIK, Jerzy 74.37 2.09/5 9.07/5 12.54/5 18.04/5 21.18/5 24.16/5 27.29/5 33.25/5 36.35/5 45.18/5
Nadleśnictwo Podanin 2.09/5 6.58/5 3.47/4 5.10/5 3.14/3 2.58/3 3.13/5 5.56/4 3.10/3 8.43/3
54.04/5 58.50/5 66.21/5 73.27/5 74.37/5
8.46/5 4.46/3 7.31/5 7.06/5 1.10/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: Mundur 11.0km 0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-70 2-33 3-63 4-56 5-39 6-67 7-60 8-57 9-59 10-99
11-32 12-74 13-49 14-99
1 [147] PYRKOSZ Paweł 56.30 1.30/1* 4.13/1* 5.07/1* 8.57/1* 12.17/1* 15.55/1* 21.14/1* 22.35/1* 24.01/1* 26.26/1*
5 Pułk Chemiczny 1.30/1* 2.43/1* 0.54/1* 3.50/4 3.20/1* 3.38/2 5.19/2 1.21/1* 1.26/1* 2.25/3
48.19/1* 49.55/1* 51.34/1* 55.56/1* 56.30/1*
21.53/2 1.36/1* 1.39/3 4.22/4 0.34/1*
2 [142] CICHOŃ, Joanna 64.20 5.04/4 9.48/4 11.27/4 14.57/4 21.38/4 24.59/2 30.25/2 31.51/2 33.22/2 35.14/2
PSP Tarnowskie Góry 5.04/4 4.44/4 1.39/2 3.30/3 6.41/4 3.21/1* 5.26/3 1.26/2 1.31/2 1.52/1*
57.20/2 59.09/2 60.42/2 63.40/2 64.20/2
22.06/3 1.49/3 1.33/1* 2.58/2 0.40/3
3 [144] ZIAJA, Kamil 70.18 2.50/2 5.35/2 9.10/2 12.24/2 15.50/2 29.50/3 34.38/3 36.25/3 38.18/3 41.10/3
PSP Tarnowskie Góry 2.50/2 2.45/2 3.35/3 3.14/1* 3.26/2 14.00/3 4.48/1* 1.47/4 1.53/4 2.52/4
63.21/4 65.03/3 66.41/3 69.34/3 70.18/3
22.11/4 1.42/2 1.38/2 2.53/1* 0.44/4
4 [139] KOSELSKI, Roman 72.01 3.09/3 7.21/3 11.01/3 14.16/3 17.55/3 32.59/4 38.58/4 40.30/4 42.08/4 44.12/4
Komandosi Lubliniec 3.09/3 4.12/3 3.40/4 3.15/2 3.39/3 15.04/4 5.59/4 1.32/3 1.38/3 2.04/2
60.18/3 65.49/4 68.22/4 71.27/4 72.01/4
16.06/1* 5.31/4 2.33/4 3.05/3 0.34/1*
[143] WOLNIK, Robert NKL-bPK / 45.39/ / / 19.59/ / / / / 102.19/
PSP Tarnowskie Góry / / / / / / / / / /
/ 66.45/ 95.43/ / 102.52/
/ / 28.58/ / /
[146] LATOS Tomasz NKL-bPK 4.28/ 7.07/ 8.04/ 11.54/ 15.20/ 18.53/ 24.09/ 25.26/ 26.54/ 29.20/
5 Pułk Chemiczny 4.28/ 2.39/ 0.57/ 3.50/ 3.26/ 3.33/ 5.16/ 1.17/ 1.28/ 2.26/
51.17/ 52.50/ 54.28/ / 58.30/
21.57/ 1.33/ 1.38/ / /
[145]LANGOŚ Łukasz NKL-bPK 2.24/ 10.08/ 11.10/ 14.52/ 18.15/ 21.50/ 27.07/ 28.32/ 29.59/ 32.24/
5 Pułk Chemiczny 2.24/ 7.44/ 1.02/ 3.42/ 3.23/ 3.35/ 5.17/ 1.25/ 1.27/ 2.25/
54.16/ 55.52/ 57.36/ / 61.45/
21.52/ 1.36/ 1.44/ / /
[138] SIOMA, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
ITD w Katowicach / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[140] MITURA, Mikołaj DNF / / / / / / / / / /
Komandosi Lubliniec / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
[141] KUPISZ, Tomasz DNF / / / / / / / / / /
Komandosi Lubliniec / / / / / / / / / /
/ / / / /
/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 7.8km 0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-53 3-54 4-62 5-63 6-56 7-43 8-58 9-60 10-52
11-99
1 [26] DRABEK-UNOLT, Natalia, DRABEK Ewa,S 0b.PK 45.43 1.53/1* 4.42/1* 6.29/1* 9.01/1* 12.14/1* 18.04/1* 21.41/1* 26.32/1* 36.41/1* 42.40/1*
Nadleśnictwo Rajgród 1.53/1* 2.49/1* 1.47/1* 2.32/1* 3.13/1* 5.50/5 3.37/7 4.51/5 10.09/7 5.59/7
44.18/1* 45.43/1*
1.38/7 1.25/7
2 [14] CHMIELEWSKA, Helena 0b.PK 73.35 4.02/7 27.31/4 30.15/4 32.59/4 50.06/4 55.41/2 58.09/2 62.03/2 68.16/2 71.50/2
BULiGL o. Brzeg 4.02/7 23.29/4 2.44/4 2.44/5 17.07/4 5.35/4 2.28/1* 3.54/4 6.13/4 3.34/1*
72.47/2 73.35/2
0.57/3 0.48/1*
3 [14] CHMIELEWSKI, Ziemowit 0b.PK 73.38 3.45/6 27.34/5 30.18/5 33.01/5 50.09/5 55.43/3 58.13/3 62.06/3 68.18/3 71.52/3
BULiGL o. Brzeg 3.45/6 23.49/5 2.44/4 2.43/4 17.08/5 5.34/3 2.30/2 3.53/3 6.12/3 3.34/1*
72.49/3 73.38/3
0.57/3 0.49/2
4 [51] KASPRZAK, Ignacy 0b.PK 76.37 3.39/5 30.41/6 33.06/7 35.43/7 53.01/6 58.32/4 61.15/4 64.58/4 71.06/4 74.43/4
BULiGL o. Brzeg 3.39/5 27.02/6 2.25/3 2.37/3 17.18/6 5.31/1* 2.43/3 3.43/2 6.08/1* 3.37/4
75.43/4 76.37/4
1.00/5 0.54/3
5 [51] KASPRZAK, Kinga 0b.PK 76.41 3.35/4 30.43/7 33.03/6 35.39/6 53.04/7 58.35/5 61.18/5 65.00/5 71.09/5 74.45/5
BULiGL o. Brzeg 3.35/4 27.08/7 2.20/2 2.36/2 17.25/7 5.31/1* 2.43/3 3.42/1* 6.09/2 3.36/3
75.46/5 76.41/5
1.01/6 0.55/4
6 [112] STELTER, Weronika 0b.PK 86.38 2.32/3 6.21/3 9.42/2 17.00/2 31.45/2 64.46/6 67.36/6 72.45/6 79.59/6 84.23/6
BULiGL o. Brzeg 2.32/3 3.49/2 3.21/6 7.18/7 14.45/2 33.01/7 2.50/5 5.09/6 7.14/5 4.24/5
85.19/6 86.38/6
0.56/2 1.19/5
7 [112] STELTER, Stanisław 0b.PK 86.40 2.31/2 6.20/2 9.45/3 17.01/3 31.47/3 64.47/7 67.37/7 72.46/7 80.00/7 84.25/7
BULiGL o. Brzeg 2.31/2 3.49/2 3.25/7 7.16/6 14.46/3 33.00/6 2.50/5 5.09/6 7.14/5 4.25/6
85.20/7 86.40/7
0.55/1* 1.20/6
|