Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe) 12.09.2021 18:18:41
Gliwicki Rajd Przygodowy 2021
===Podkarpacki OZOS============================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: M 0.0km 0m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1> 111 [83] CSC Adventure, Karol Wądołowski 1 1 0b.PK405.10
1> 112 [83] CSC Adventure, Maciej Widera 1 1 0b.PK405.10
3> 61 [54] NIKT nie spodziewa się hiszpańskiej1 1 0b.PK434.03
3> 62 [54] NIKT nie spodziewa się hiszpańskiej1 1 0b.PK434.03
5> 19 [20] Brygada RR, Adrian Reszka 1 1 0b.PK442.35
5> 20 [20] Brygada RR,Karol Reszka 1 1 0b.PK442.35
7> 99 [78] Ruby i Rubszy, Dawid Urbański 1 1 0b.PK465.21
7> 100 [78] Ruby i Rubszy, Krzysztof Hertling 1 1 0b.PK465.21
9 23 [23] Team M&M's, Marcin Cyngler 1 1 1b.PK451.21
9 24 [23] Team M&M's, Michał Harazim 1 1 1b.PK451.21
11 43 [43] Nothing to Fear, Łukasz Zarudzki 1 1 1b.PK474.27
11 44 [43] Nothing to Fear, Waldemar Senczenko1 1 1b.PK474.27
13 105 [80] Tom&John, Jan Muszyński 1 1 2b.PK458.27
13 106 [80] Tom&John, Tomek Procek 1 1 2b.PK458.27
15 53 [48] P&M, Michał Wośnica 1 1 3b.PK444.41
15 54 [48] P&M, Piotr Pola 1 1 3b.PK444.41
17 87 [7] Szmaragd Team, Antek Wiśniewski 1 1 3b.PK461.25
17 88 [7] Szmaragd Team, Paweł Brodacki 1 1 3b.PK461.25
19 103 [8] Hazok & Harnaś, Mateusz Zając 1 1 4b.PK411.33
19 104 [8] Hazok & Harnaś, Tomasz Bocheńczak 1 1 4b.PK411.33
21 33 [33] Sparta Platfus, Grzegorz Ziober 1 1 4b.PK429.02
21 34 [33] Sparta Platfus, Paweł Szołtysik 1 1 4b.PK429.02
23 63 [55] Do Porzygu OCR Team, Andrzej Kłos 1 1 4b.PK429.54
23 64 [55] Do Porzygu OCR Team, Tomasz Januszy1 1 4b.PK429.54
25 35 [37] Gliwickie chachary, Patryk Buchcik 1 1 5b.PK264.44
25 36 [37] Gliwickie chachary, Robert Musik 1 1 5b.PK264.44
27 115 [86] Dwa Minionki, Dawid Richter 1 1 5b.PK423.16
27 116 [86] Dwa Minionki, Tomasz Pawełczak 1 1 5b.PK423.16
29 9 [14] 6bpd, Bogdan Stanik 1 1 6b.PK289.22
29 10 [14] 6bpd, Paweł Słowik 1 1 6b.PK289.22
31 91 [71] Born to Fly, Krzysztof Świdziński 1 1 6b.PK360.57
31 92 [71] Born to Fly, Piotr Mącior 1 1 6b.PK360.57
33 29 [30] CrossFit Silesia, Dawid Wochnik 1 1 6b.PK412.17
33 30 [30] CrossFit Silesia, Krzysztof Szeszko1 1 6b.PK412.17
35 79 [66] SLAYER, Bartłomiej Królicki 1 1 6b.PK428.19
35 80 [66] SLAYER, Konrad Drzał 1 1 6b.PK428.19
37 15 [19] SZYBCY I WŚCIEKLI, Adam Piasny 1 1 7b.PK428.38
37 16 [19] SZYBCY I WŚCIEKLI, Rafał Piasny 1 1 7b.PK428.38
39 75 [64] Czarne koty, Andrzej Szczerbik 1 1 11b.PK355.41
39 76 [64] Czarne koty, Piotr Wójtowicz 1 1 11b.PK355.41
Wstepne wyniki zawodów: MIX 0.0km 0m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1> 77 [65] Leśne skrzaty, Agnieszka Lisewska 1 1 0b.PK292.34
1> 78 [65] Leśne skrzaty, Radosław Jaroszek 1 1 0b.PK292.34
3> 69 [6] Kometka, Julia Nyga 1 1 0b.PK316.14
3> 70 [6] Kometka, Michał Towarek 1 1 0b.PK316.14
5> 95 [73] Eventyr Team, Joanna Jachym-Drewnia1 1 0b.PK319.58
5> 96 [73] Eventyr Team, Sebastian Mański 1 1 0b.PK319.58
7> 93 [72] Tylko się nie zmęczmy, Agata Świąte1 1 0b.PK324.41
7> 94 [72] Tylko się nie zmęczmy, Jan Byrczek 1 1 0b.PK324.41
9> 65 [57] Dobrze zORIENTowani, Bartosz Wojtan1 1 0b.PK411.45
9> 66 [57] Dobrze zORIENTowani, Marta Szmulik-1 1 0b.PK411.45
11 57 [51] Prawie Zwycięzcy, Beata Bieniek 1 1 1b.PK423.28
11 58 [51] Prawie Zwycięzcy, Mariusz Wita 1 1 1b.PK423.28
13 55 [5] Double Trouble, Magdalena Konopacka 1 1 1b.PK472.58
13 56 [5] Double Trouble, Ricardo Bessa 1 1 1b.PK472.58
15 3 [10] WIEŚTRACK, Michał Foit 1 1 2b.PK475.33
15 4 [10] WIEŚTRACK, Paulina Pawłowska 1 1 2b.PK475.33
17 39 [4] Głupki Leśne, Kasia Borysowska 1 1 3b.PK462.44
17 40 [4] Głupki Leśne, Łukasz Wisniewski 1 1 3b.PK462.44
19 21 [22] Szejki, Leszek Szejka 1 1 3b.PK466.08
19 22 [22] Szejki, Małgorzata Szejka 1 1 3b.PK466.08
21 25 [25] Ale urwał, Dominika Jantas 1 1 3b.PK472.52
21 26 [25] Ale urwał, Michał Rawicki 1 1 3b.PK472.52
23 83 [68] Kania i Huba, Hania Szczerbik 1 1 4b.PK451.47
23 84 [68] Kania i Huba, Jakub Pindycki 1 1 4b.PK451.47
25 119 [9] WONSY Team, Anna Wons 1 1 4b.PK461.51
25 120 [9] WONSY Team, Karol Wons 1 1 4b.PK461.51
27 71 [62] sygieciki, Grzegorz Sygiet 1 1 5b.PK453.23
27 72 [62] sygieciki, Maja Sygiet 1 1 5b.PK453.23
29 1 [1] Promyczki, Agnieszka Tomczyk 1 1 6b.PK380.44
29 2 [1] Promyczki, Łukasz Zięba 1 1 6b.PK380.44
31 27 [29] RUSHING TURTLES, Agata Foltyn 1 1 6b.PK412.26
31 28 [29] RUSHING TURTLES, Alicja Śliwińska 1 1 6b.PK412.26
33 7 [13] RoMisiaKi, Marcin Cząstkiewicz 1 1 6b.PK428.24
33 8 [13] RoMisiaKi, Roma Slabon 1 1 6b.PK428.24
35 59 [52] Socios Silesia, Agnieszka Bańka 1 1 6b.PK441.02
35 60 [52] Socios Silesia, Maciej Gorczewski 1 1 6b.PK441.02
37 48 [45] KOGUTY, Krzysztof Kogut 1 1 6b.PK471.25
38 47 [45] KOGUTY, Aleksandra Wilczynska-Kogut1 1 6b.PK471.39
39 109 [82] Companeros de crimen, Alicja Nieśmi1 1 6b.PK480.23
39 110 [82] Companeros de crimen, Sebastian Ole1 1 6b.PK480.23
41 51 [47] NieCheMiSie, Joanna Głowik 1 1 7b.PK389.12
41 52 [47] NieCheMiSie, Łukasz Miczka 1 1 7b.PK389.12
43 45 [44] Alpaki z naszej paki, Barbara Kania1 1 8b.PK361.15
43 46 [44] Alpaki z naszej paki, Katarzyna Skr1 1 8b.PK361.15
45 5 [12] OnaiOn, Ewa Malinowska 1 1 10b.PK369.32
45 6 [12] OnaiOn, Michał Malinowski 1 1 10b.PK369.32
47 11 [15] Wędrowcy, Anna Kocikowska 1 1 10b.PK456.00
47 12 [15] Wędrowcy, Paweł Skotnicki 1 1 10b.PK456.00
49 117 [87] iMigo, Dariusz Konopka 1 1 11b.PK407.38
49 118 [87] iMigo, Wiola Sumigowska 1 1 11b.PK407.38
51 13 [16] Wschodzące gwiazdy, Agnieszka Kawka1 1 13b.PK438.19
51 14 [16] Wschodzące gwiazdy, Katarzyna Drabi1 1 13b.PK438.19
53 37 [38] Bajeczki, Amelia Bajkiewicz 1 1 14b.PK478.53
53 38 [38] Bajeczki, Herbert Bajkiewicz 1 1 14b.PK478.53
55 73 [63] Drużyna WW, Łukasz Warmuziński 1 1 17b.PK489.25
55 74 [63] Drużyna WW, Maja Warmuz-Warmuzińska1 1 17b.PK489.25
57 85 [69] Jaka nazwa, Milena Pietrzak 1 1 19b.PK416.27
57 86 [69] Jaka nazwa, Tomasz Dawidko 1 1 19b.PK416.27
PK 89 [70] Taka nazwa, Katarzyna Biedka 1 1 PK19b.PK416.
Wstepne wyniki zawodów: MIXV 0.0km 0m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1> 49 [46] Irek i Ola, Irek Towarek 1 1 0b.PK299.17
1> 50 [46] Irek i Ola, Ola Popiel-Kruk 1 1 0b.PK299.17
3> 113 [84] Dziewiorki, Arkadiusz Dziewior 1 1 0b.PK357.01
3> 114 [84] Dziewiorki, Iwona Dziewior 1 1 0b.PK357.01
5 101 [79] WINOFANI, Katarzyna Procek 1 1 2b.PK473.36
5 102 [79] WINOFANI, Marcin Procek 1 1 2b.PK473.36
7 41 [40] Ananas, Anna Pawłowska 1 1 7b.PK373.37
7 42 [40] Ananas, Marcin Chrzanowski 1 1 7b.PK373.37
9 67 [58] RAZEMSETA, Aleksandra Szczerbik 1 1 7b.PK491.24
9 68 [58] RAZEMSETA, Anna Bogucka Jaroszek 1 1 7b.PK491.24
11 97 [76] Czarne konie UM, Małgorzata Pietrza1 1 10b.PK471.46
11 98 [76] Czarne konie UM, Violetta Koza 1 1 10b.PK471.46
Wstepne wyniki zawodów: MV 0.0km 0m 30PK
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1> 31 [32] Paniówki Team, Jarosław Prokop 1 1 0b.PK348.18
1> 32 [32] Paniówki Team, Tomasz Bosowski 1 1 0b.PK348.18
3> 107 [81] FC Harpagany, Bogusław Brzozowski 1 1 0b.PK429.47
3> 108 [81] FC Harpagany, Zbigniew Brzozowski 1 1 0b.PK429.47
5> 81 [67] Niezgrani, Przemek Zając 1 1 0b.PK441.03
5> 82 [67] Niezgrani, Tomasz Tarnowski 1 1 0b.PK441.03
7 17 [2] Opel Active Team / Zaginieni w akcji1 1 6b.PK415.18
7 18 [2] Opel Active Team / Zaginieni w akcji1 1 6b.PK415.18
|