Lista startowa wg kategorii 17.11.2021 13:24:50
KCR46
===Podkarpacki OZOS=========================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: BASIC-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 PRZYBYŁO, Julia WKS Wawel 2 1.00
2 OLIINYK, Arina WKS WAWEL 21 3.00
3 BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 2 5.00
4 OLIINYK, Hanna WKS WAWEL 21 7.00
Lista startowa wg kategorii: BASIC-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 URYGA, Adam WKS Wawel BnO 1 8120528 2.00
2 PRZYBYŁO, Jakub WKS Wawel 2 4.00
3 BIBLIK, Maciuś WKS Wawel BnO 1 6.00
Lista startowa wg kategorii: CRACE-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 KOZŁOWSKA, Wiktoria 11 11 345998 0.30
2 GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 2 8099122 1.30
3 KOZŁOWSKA , Maria - 9 2021372 2.30
4 KOZŁOWSKA , Olga 10 10 2021371 3.30
5 OSYSZKO, Izabela 23 23 4.30
6 LATAŁA, Bożena 15 15 5.30
7 KSIĄŻEK, Natalia 13 13 6.30
Lista startowa wg kategorii: CRACE-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 TICHORUK, Rafał 26 26 0.00
2 DOMIN, Tomasz sevencoins.pl 3 7504300 1.00
3 WIELOSIK, Marcin Visegrad Maraton Ryt 28 2.00
4 WĘGRZYŃSKI, Paweł 27 27 3.00
5 ROMANIAK, Sebastian - 9 4.00
6 RUSINEK, Piotr LKS Górzanka Nawijow 24 8003257 5.00
7 KSIĄŻEK, Kacper 12 12 6.00
8 KONOPIŃSKI, Maciej AKInO 7 7.00
9 KURAS, Przemysław NUNEK SPITFIRE 14 8.00
10 FIEDOROWICZ, Szczepan COL 4 9.00
11 LEŚNICKI, Marcin UKS Azymut Dębów 16 886307 10.00
12 WIĘCEK, Maciej inov-8 29 11.00
13 KOZIOŁ, Piotr 8 8 12.00
14 MICHALCZAK, Paweł WKS Wawel Kraków BnO 19 2117439 13.00
15 MĄDRY , Paweł - 9 14.00
16 OPIOŁA, Mariusz Górzanka Nawojowa Gó 22 15.00
17 JAMROZIK, Max 5 5 8102102 16.00
18 MALICKI, Grzegorz 18 18 17.00
19 JAMROZIK, Krzysiek WKS Wawel 2 7102102 18.00
Lista startowa wg kategorii: SPRINT-K
-------------------------------------------------------------------------------------
1 LAMPARSKA, Iwona WKS Wawel 2 8012083 0.30
2 OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL 21 1.30
3 BISKUPSKA , Julia WKS Wawel 2 8000584 2.30
4 PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 20 8210905 3.30
5 NIESSNER, Pola WKS Wawel 2 8000393 4.30
6 KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel BnO 1 5.30
7 LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 2 8636994 6.30
8 BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel 2 7.30
9 OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 2 8303011 8.30
10 PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojow 20 8000305 9.30
11 OLIINYK, Alona WKS Wawel 2 1391362 10.30
12 MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojow 20 2300284 11.30
13 OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 2 8650888 12.30
14 BREKSA, Blanka WKS Wawel 2 13.30
15 BUZEK, Gabi WKS Wawel BnO 1 889674 14.30
16 KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 2 8000583 15.30
17 PUŁCZYŃSKA, Hanna WKS Wawel 2 8666005 16.30
Lista startowa wg kategorii: SPRINT-M
-------------------------------------------------------------------------------------
1 TICHY, Tomas WKS Wawel 2 8014563 0.00
2 URYGA, Artur WKS Wawel BnO 1 8051001 1.00
3 ŻESŁAWSKI, Mateusz WKS Wawel 2 8043200 2.00
4 MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow 20 2300232 3.00
5 WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 2 8664651 4.00
6 URYGA, Sławek WKS Wawel BnO 1 5.00
7 BUBLIK, Piotr WKS Wawel 2 8000586 6.00
8 ŚMITKOWSKI , Fabian LOS TREPOS COMPANIER 25 7.00
9 PRZYBYŁO, Tomasz WKS Wawel 2 8093108 8.00
10 MALAWSKI, Filip Velocilamy 17 9.00
11 OLIINYK, Illia WKS WAWEL 21 1391361 10.00
12 PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 20 8003253 11.00
13 PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 2 8636993 12.00
14 WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawijow 24 2133394 13.00
15 TARNAWSKI, Jan WKS Wawel BnO 1 8030914 14.00
16 WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawijow 24 2121115 15.00
17 SZAJNA, Abu WKS Wawel BnO 1 7204931 16.00
18 STOLAREK , Piotr LKS Górzanka Nawijow 24 8008230 17.00
19 KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 6 8200108 18.00
20 TARNOWSKI, Przemek WKS Wawel 2 2108822 19.00
21 ŻESŁAWSKI , Jakub WKS Wawel 2 8073201 20.00
|