Class start list                                                          01.04.2022 23:10:43
                                CEYOC2022 - Wawel Spring Cup
===Podkarpacki OZOS=================================================Orienteering Organiser===
 
 
Class start list: M16         3.6km    0m 19c  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 [26] GRZEGORCZYK, Borys            WKS Wawel BnO        X56       8099100   1.00         
  2 [36] KREMPIŃSKI, Franciszek        UKS Azymut Pabianice X42       8035590   3.00         
  3 [15] CSOBOTH, Martin               Hungary Youth Team   Y04       8664612   5.00         
  4 [75] WETZEL, Niklas                German Youth Oriente Y02       8606476   7.00         
  5 [41] ŁUBISZ, Dominik               UKS Azymut Pabianice X42       8071013   9.00         
  6 [69] TICHÁČEK, Jakub               TSM Královéhradecko  Y18       8190207  11.00         
  7 [24] FELFÖLDI, Tamás               Hungary Youth Team   Y04       8000966  13.00         
  8 [33] KOPECKÝ, Matyáš               TSM Královéhradecko  Y18       8654570  15.00         
  9 [2] BÁLINT, Gergő                  Hungary Youth Team   Y04       8061122  17.00         
 10 [31] KOCIUBA, Kajetan              Polish Junior Orient X34       8003946  19.00         
 11 [49] PACHUCKI, Tymoteusz           BKS Wataha Warszawa  X06       1986007  21.00         
 12 [40] LIS, Antoni                   UKS Azymut Dębów     X41       8062055  23.00         
 13 [56] RAČANSKÝ, Jiří                TSM Jižní Morava     Y16       8004271  25.00         
 14 [48] PACHNIK, Jędrzej              Polish Junior Orient X34       8000568  27.00         
 15 [30] KLAKLA, Kacper                KS Kościelec Chrzanó X23       8032059  29.00         
 16 [66] STOPCZYŃSKI , Bartosz         BKS Wataha Warszawa  X06       8220606  31.00         
 17 [13] CHODLEWSKI, Antoni            KS Kościelec Chrzanó X23       8032057  33.00         
 18 [14] ČIHÁK , Jan                   TSM Královéhradecko  Y18       8670737  35.00         
 19 [63] STANIAK, Paweł                Harpagan Gdańsk      X11       8229175  37.00         
 20 [70] TOMÁŠEK, Prokop               TSM Ještědská        Y15       8226402  39.00         
 21 [52] PERNIČKA, Václav              TSM Valašsko         Y21       8170602  41.00         
 22 [7] BŘEZINA, Karel                 TSM Ještědská        Y15       8518330  43.00         
 23 [20] DRAPELLA, Stanisław           Polish Junior Orient X34       8011107  45.00         
 24 [62] SRB, Vladimír                 TSM Pardubice        Y19       8667506  47.00         
 25 [46] MUDRÁK, Dan                   TSM Jižní Morava     Y16       8663145  49.00         
 26 [18] DEQUIEDT, Loic                German Youth Oriente Y02       8635837  51.00         
 27 [51] PERFIKOWSKI, Paweł            UMKS Kwidzyn         X52       8271107  53.00         
 28 [10] BUJDOSÓ, Márk                 Hungary2             Y05       8080705  55.00         
 29 [34] KOZEL, Mikołaj                Harpagan Gdańsk      X11       8260506  57.00         
 30 [78] WYRWA, Tobiasz                HKS Azymut Mochy     X12       8636186  59.00         
 31 [64] ŠTĚPÁNEK, Jan                 TSM Jižní Morava     Y16       8660548  61.00         
 32 [73] VANÍČEK, Jan                  TSM Královéhradecko  Y18       8051111  63.00         
 33 [55] PTÁČEK, Jonáš                 TSM Jižní Morava     Y16       8070717  65.00         
 34 [71] UKLEJA, Krzysztof             UKS Azymut 45 Gdynia X40       8032123  67.00         
 35 [60] SCHWAB, Filip                 TSM Jižní Morava     Y16       8000710  69.00         
 36 [8] BROSCH, Ondřej                 TSM Valašsko         Y21       8660437  71.00         
 37 [53] PISAREK, Kordian              WKS Wawel BnO        X56       8640922  73.00         
 38 [72] URVÁLEK, Jan                  TSM Jižní Morava     Y16       8100019  75.00         
 39 [58] RYGIELSKI, Wiktor             UMKS Kwidzyn         X52       8666001  77.00         
 40 [4] BIZJAK, Božo                   OK Azimut            Y09       2133344  79.00         
 41 [11] BULTROWICZ, Tymoteusz         Polish Junior Orient X35       8024885  81.00         
 42 [17] CZIGÁNY, Mátyás               Hungary2             Y05       8423211  83.00         
 43 [5] BOGATAJ, Rok                   OK Azimut            Y09       2045663  85.00         
 44 [16] CSOBOTH, Mihaly               Hungary Youth Team   Y04       8224488  87.00         
 45 [38] KURDZIEL, Szymon              WKS Śląsk Wrocław    X55       8062040  89.00         
 46 [37] KUNCKEL, Vincent              German Youth Oriente Y02       8606406  91.00         
 47 [54] POKORSKI, Igor                UMKS Kwidzyn         X52       8032081  93.00         
 48 [65] STOLAREK, Piotr               LKS Górzanka Nawojow X27       8008230  95.00         
 49 [79] ZAREMBA, Adam                 UMKS Kwidzyn         X52       8000578  97.00         
 50 [23] ELLEDER, David                TSM Praha            Y20       8116696  99.00         
 51 [61] SELJAK, Luka                  OK Komenda           Y10       8011033 101.00         
 52 [29] KIS, Kende Ágoston            Hungary2             Y05       8656998 103.00         
 53 [68] SZTRANEK, Maciej              UKS Azymut Pabianice X42       8071025 105.00         
 54 [59] RZEŃCA, Tomasz                UKS Orientuś Łódź    X46       8412209 107.00         
 55 [3] BENKE-SOMORJAI, Dávid          Hungary Youth Team   Y04       8047101 109.00         
 56 [28] KIELNIEROWSKI, Wojciech       UKS Azymut Pabianice X42       8071012 111.00         
 57 [45] MOLNÁR, István                Hungary2             Y05       8200703 113.00         
 58 [76] WIŚNIEWSKI, Jakub             UKS Azymut Pabianice X42       8281100 115.00         
 59 [22] DROŃ, Wiktor                  UMKS Kwidzyn         X52       8070528 117.00         
 60 [74] WESOŁOWSKI, Oskar             Polish Junior Orient X34       8071024 119.00         
 61 [1] BAATH, Ole Magnus              German Youth Oriente Y02       8130206 121.00         
 62 [39] KURKA, Antonín                TSM Královéhradecko  Y18       8042125 123.00         
 63 [21] DRECHSLER, Jakob              German Youth Oriente Y02       8606411 125.00         
 64 [6] BONIFERT, Gergely              Hungary Youth Team   Y04       8301957 127.00         
 65 [27] HANUŠ, Filip                  TSM Královéhradecko  Y18       8116669 129.00         
 66 [9] PODRABSKY, Ctibor              TSM Ještědská        Y15       8663117 131.00         
 67 [44] MÉZES, Botond                 Hungary2             Y05       8070327 133.00         
 68 [57] RUSINEK, Wojciech             KOS BnO Szczecin     X17       8260718 135.00         
 69 [19] DRAHOŇOVSKÝ, Tomáš            TSM Ještědská        Y15       8667957 137.00         
 70 [67] ŠTRAIT, Vilém                 TSM Praha            Y20       8061443 139.00         
 71 [50] PATKA, Kryštof                TSM Ještědská        Y15       8304111 141.00         
 72 [32] KOLIÁŠ, Štěpán                TSM Praha            Y20       8076030 143.00         
 73 [42] MACIEJEWSKI, Bartłomiej       Polish Junior Orient X34       8092006 145.00         
 74 [43] MAIRICH, Filip                TSM Ještědská        Y15       8662716 147.00         
 75 [47] MÜHLSTÄDT, Lennart            German Youth Oriente Y02       8000894 149.00         
 76 [35] KOZIAK, Michał                KOS BnO Szczecin     X17       8260720 151.00         
 77 [77] WODZICKI, Filip               Polish Junior Orient X35       8006542 153.00         
 78 [12] ČECH, Radan                   TSM Jižní Morava     Y16       8663178 155.00         
 79 [25] FORIS, Máté                   Hungary2             Y05       8664654 157.00         
 
Class start list: M18         4.0km    0m 20c  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 [204] BATA , Barnabás              Hungary2             Y05       8410083   2.00         
  2 [230] VÍTEK, Matěj                 TSM Pardubice        Y19       8116794   4.00         
  3 [206] BLAHA, Adam                  TSM Hana Olomoucko   Y14       8680331   6.00         
  4 [250] WALDHAUSER, Štěpán           TSM Ještědská        Y15       8667503   8.00         
  5 [236] PODWORSKI, Kacper            Polish Junior Orient X34       8181204  10.00         
  6 [210] CERNOCH, Martin              TSM Hana Olomoucko   Y14       8667538  12.00         
  7 [228] MULLER, Wiktor               Polish Junior Orient X34       8040409  14.00         
  8 [241] STABL, Adam                  TSM Hana Olomoucko   Y14       8662429  16.00         
  9 [225] KOLÁŘ, Šimon                 TSM Královéhradecko  Y18       8662691  18.00         
 10 [219] HEŘMÁNEK, Petr               TSM Ještědská        Y15       8680593  20.00         
 11 [207] BOLEHOVSKÝ, Daniel           TSM Praha            Y20       8170805  22.00         
 12 [244] TKÁČ, Matěj                  TSM Ještědská        Y15       8660911  24.00         
 13 [246] TOMANEK, Lukas               TSM Hana Olomoucko   Y14       8680413  26.00         
 14 [248] TURK, Nejc                   OK Komenda           Y10       1425107  28.00         
 15 [220] HOETZEL, Hugo                TSM Ještědská        Y15       8680581  30.00         
 16 [253] WOŁEK, Stanisław             Polish Junior Orient X34       8000845  32.00         
 17 [257] ZŘÍDKAVESELÝ, Adam           TSM Valašsko         Y21       8660411  34.00         
 18 [215] GAJDA, Martin                TSM Praha            Y20       8656715  36.00         
 19 [201] BALATONI, Tamás              Hungary Youth Team   Y04       8515580  38.00         
 20 [255] WÓJTOWICZ, Krzysztof         Polish Junior Orient X34       8040213  40.00         
 21 [205] BENES, Jindrich              TSM Hana Olomoucko   Y14       8660477  42.00         
 22 [212] DĄBROWSKI, Karol             UKS OSiR Góra Kalwar X47       8093113  44.00         
 23 [209] BUCHBERGER, Till             German Youth Oriente Y02       8050103  46.00         
 24 [229] NEJEZCHLEB, Vojtěch          TSM Ještědská        Y15       8680578  48.00         
 25 [213] DOHNÁLEK, Tomáš              TSM Královéhradecko  Y18       8656645  50.00         
 26 [237] PRÁŠIL, Tomáš                TSM Pardubice        Y19       8666871  52.00         
 27 [202] BÁLINT, Ádám                 Hungary Youth Team   Y04       8041007  54.00         
 28 [221] KABÁT, Martin                TSM Praha            Y20       8667514  56.00         
 29 [258] ŻESŁAWSKI, Jakub             WKS Wawel BnO        X56       8073201  58.00         
 30 [238] RAČANSKÝ, Jakub              TSM Jižní Morava     Y16       8100029  60.00         
 31 [218] HAHN, Máriusz                Hungary Youth Team   Y04       8400402  62.00         
 32 [232] ORANY, Vojtěch               TSM Pardubice        Y19       8116725  64.00         
 33 [251] WASILEWSKI, Mikołaj          UKS OSiR Góra Kalwar X47       2033042  66.00         
 34 [247] TREPAC, Adam                 TSM Hana Olomoucko   Y14       8071293  68.00         
 35 [216] GÓRSKI, Patryk               UKS OSiR Góra Kalwar X47       8091813  70.00         
 36 [239] SIEGERT, Marek               German Youth Oriente Y02       8632866  72.00         
 37 [252] WAŻNY, Artur                 WKS Śląsk Wrocław    X55       8062043  74.00         
 38 [235] PETERKA, Jakub               TSM Ještědská        Y15       8659397  76.00         
 39 [254] WÓJCIK, Paweł                Polish Junior Orient X34       8664651  78.00         
 40 [242] STOREK, Jan                  TSM Hana Olomoucko   Y14       8440505  80.00         
 41 [226] MAJOWSKI, Jan                Polish Junior Orient X35       8661594  82.00         
 42 [259] ŻESŁAWSKI, Mateusz           WKS Wawel BnO        X56       8043200  84.00         
 43 [214] FORIS, Dávid                 Hungary2             Y05       8664660  86.00         
 44 [233] OTRUBA, Frantisek            TSM Hana Olomoucko   Y14       8667537  88.00         
 45 [227] MARSZAŁEK, Patryk            UKS Kometa Gliwice   X44       8631676  90.00         
 46 [208] BUBLIK, Piotr                WKS Wawel BnO        X56       8000586  92.00         
 47 [223] KATONA, Marcell              Hungary2             Y05       8410081  94.00         
 48 [240] SOBIEPANEK, Maks             UKS OSiR Góra Kalwar X47       8664841  96.00         
 49 [222] KARASEK, Antonin             TSM Hana Olomoucko   Y14       8061467  98.00         
 50 [256] WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech       UNTS Warszawa        X53       8002885 100.00         
 51 [224] KISS, Mikes Tamás            Hungary Youth Team   Y04       8040227 102.00         
 52 [203] BARÁT, Miklós                Hungary Youth Team   Y04       8051017 104.00         
 53 [211] CHMIELOWSKI, Bartosz         UMKS Kwidzyn         X52       1419855 106.00         
 54 [243] SZÉKELY, Márton              Hungary Youth Team   Y04       8517475 108.00         
 55 [217] GRYC, Ondřej                 TSM Jižní Morava     Y16       8180018 110.00         
 56 [249] TYWONEK, Jan                 UKS OSiR Góra Kalwar X47       8093112 112.00         
 57 [234] PEKÁREK, Tobias              TSM Valašsko         Y21       8663152 114.00         
 58 [245] TŐCZIK, Vendel               Hungary Youth Team   Y04       8519734 116.00         
 59 [231] ODEHNAL, Tomáš               TSM Valašsko         Y21       8660444 118.00         
 
Class start list: W16         3.0km    0m 16c  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 [132] JILKOVA, Lenka               TSM Hana Olomoucko   Y14       8680425   0.00         
  2 [130] JÁNOSI, Tímea                Hungary Youth Team   Y04       8680041   2.00         
  3 [167] PIPKOVÁ, Karolína            TSM Pardubice        Y19       8663190   4.00         
  4 [129] JANIAK, Lena                 UKS Reflex Rybnik    X48        886623   6.00         
  5 [171] PORZYCZ, Małgorzata          UKS Siódemka Rumia   X49       8515505   8.00         
  6 [166] PAULICKOVA, Tereza           TSM Hana Olomoucko   Y14       8226374  10.00         
  7 [158] MŁYNARCZYK, Kaja             Polish Junior Orient X34       8071021  12.00         
  8 [106] BURGMAIR, Juliane            German Youth Oriente Y02       8230107  14.00         
  9 [125] HLAVÁČOVÁ, Lucie             TSM Jižní Morava     Y16       8088288  16.00         
 10 [108] CHABIERA, Filomena           Polish Junior Orient X34       8444999  18.00         
 11 [101] BALÁZS, Eszter               Hungary Youth Team   Y04       8060804  20.00         
 12 [134] KASPRZYK, Marta              UKS OSiR Góra Kalwar X47       8062061  22.00         
 13 [153] MIANOWSKA, Antonina          Polish Junior Orient X34       8131207  24.00         
 14 [143] KOTKOVÁ, Adéla               TSM Praha            Y20       8667545  26.00         
 15 [178] SŁOŃSKA, Antonina            Polish Junior Orient X34       8000395  28.00         
 16 [117] FISCHER, Mila                German Youth Oriente Y02       8654361  30.00         
 17 [145] KOZUŃ, Marika                UKS Azymut Pabianice X42       8071022  32.00         
 18 [133] JUCHA, Weronika              UKS Azymut Dębów     X41       8008235  34.00         
 19 [151] LINDIG, Stanja               German Youth Oriente Y02       8606409  36.00         
 20 [168] PODGÓRSKA, Marta             KS Kościelec Chrzanó X23       8664614  38.00         
 21 [135] KÄSTNER, Anne                German Youth Oriente Y02       8140206  40.00         
 22 [165] OLIINYK , Yelyzaveta         WKS Wawel BnO        X56       8000587  42.00         
 23 [187] WŁODARCZYK, Wiktoria         UKS TRAPER Złocienie X51       8220948  44.00         
 24 [113] DOUŠKOVÁ, Kateřina           TSM Jižní Morava     Y16       8123459  46.00         
 25 [140] KLOTZ , Zsófia               Hungary2             Y05       8000978  48.00         
 26 [162] NOWAK, Hanna                 UKS Orientuś Łódź    X46       8339355  50.00         
 27 [114] DZWONKOWSKA, Paulina         UKS OSiR Góra Kalwar X47       8062062  52.00         
 28 [138] KLECHA, Weronika             HKS Azymut Mochy     X12       8062022  54.00         
 29 [183] SZCZYGIEŁ, Hanna             WKS Śląsk Wrocław    X55       8201402  56.00         
 30 [104] BOREK, Alicja                UKS TRAPER Złocienie X51       8148611  58.00         
 31 [154] MIKES, Janka                 Hungary Youth Team   Y04       8060812  60.00         
 32 [189] SĄDEJ, Zofia                 UKS Siódemka Rumia   X49       8001128  62.00         
 33 [137] KAŹMIERCZAK, Magdalena       HKS Azymut Mochy     X12       8229177  64.00         
 34 [147] KUCIEL, Hanna                WKS Śląsk Wrocław    X55       8000774  66.00         
 35 [164] OLEJNIK, Jaśmina             WKS Wawel BnO        X56       8348977  68.00         
 36 [176] SÁRA, Lošťáková              Indywidualnie        X14       8003639  70.00         
 37 [116] FELFÖLDI, Zsófia             Hungary Youth Team   Y04       8517369  72.00         
 38 [107] ČEČKOVÁ, Karolína            TSM Královéhradecko  Y18       8414128  74.00         
 39 [170] POLEWKA, Julianna            UKS Kometa Gliwice   X44       8516450  76.00         
 40 [122] GÖNCZI, Zsuzsa               Hungary2             Y05       8060710  78.00         
 41 [173] RAWECKA, Zofia               UKS Orientuś Łódź    X46       8339310  80.00         
 42 [180] STANIAK, Joanna              Harpagan Gdańsk      X11       8229122  82.00         
 43 [144] KOVALCIKOVA, Alena           TSM Hana Olomoucko   Y14       8004292  84.00         
 44 [128] SAVRUKOVÁ , Adéla            TSM Ještědská        Y15       8670806  86.00         
 45 [123] HAJDUK, Maria                HKS Azymut Mochy     X12       8636185  88.00         
 46 [163] OBID, Neža                   OK Azimut            Y09       8008246  90.00         
 47 [103] BISKUPSKA, Julia             WKS Wawel BnO        X56       8000584  92.00         
 48 [139] KLOTZ, Noémi                 Hungary2             Y05       8000981  94.00         
 49 [161] NOVOTNÁ, Vendula             TSM Královéhradecko  Y18       8033203  96.00         
 50 [131] JÁVOR, Janka                 Hungary2             Y05       8260611  98.00         
 51 [109] CISZEK, Katarzyna            Polish Junior Orient X35       8654388 100.00         
 52 [105] BURDOVA, Helena              TSM Hana Olomoucko   Y14       8516424 102.00         
 53 [118] FITRZYK, Magdalena           Patria Młynne        X33       8032109 104.00         
 54 [174] RYCHLA, Karolina             TSM Hana Olomoucko   Y14       8445307 106.00         
 55 [141] KÖLNER , Brina               OK Komenda           Y10       2113842 108.00         
 56 [175] SANAKOVA, Marie              TSM Hana Olomoucko   Y14       8226335 110.00         
 57 [110] CZIGÁNY, Emma                Hungary Youth Team   Y04       8057112 112.00         
 58 [169] PODLEŠÁKOVÁ, Monika          TSM Královéhradecko  Y18       8515512 114.00         
 59 [177] ŠKÁCHOVÁ, Viktorie           TSM Praha            Y20       8080810 116.00         
 60 [120] GASCHLER, Emma               Hungary Youth Team   Y04       8060211 118.00         
 61 [150] LAMAČOVÁ, Kateřína           TSM Ještědská        Y15       8014498 120.00         
 62 [148] KUREČKOVÁ, Klára             TSM Jižní Morava     Y16       8008286 122.00         
 63 [179] STAMER, Annika               German Youth Oriente Y02       8020306 124.00         
 64 [115] ERŽEN, Nea                   OK Azimut            Y09       2052183 126.00         
 65 [159] MOLNÁR , Csenge              Hungary2             Y05       8206028 128.00         
 66 [155] MIKUŁA, Daria                Polish Junior Orient X34       8073012 130.00         
 67 [184] SZMYT, Aleksandra            HKS Azymut Mochy     X12       8516904 132.00         
 68 [152] LIPENSKÁ, Barbora            TSM Ještědská        Y15       8445315 134.00         
 69 [157] MIŚ, Milena                  HKS Azymut Mochy     X12       8062029 136.00         
 70 [111] DARGACZ, Paulina             Harpagan Gdańsk      X11       8070720 138.00         
 71 [149] LAMAČOVÁ, Barbora            TSM Ještědská        Y15       8421842 140.00         
 72 [102] BAMBOUSKOVÁ, Julie           TSM Praha            Y20       8660590 142.00         
 73 [142] KOŠKOVÁ, Martina             TSM Královéhradecko  Y18       8113524 144.00         
 74 [127] HOUSKOVÁ, Barbora            TSM Praha            Y20       8116682 146.00         
 75 [136] KASZOWSKA, Zofia             UKS Kometa Gliwice   X44       8631699 148.00         
 76 [182] ŠVÍGLEROVÁ, Kateřina         TSM Pardubice        Y19       8116716 150.00         
 77 [124] HAVRDOVÁ, Sheila             TSM Královéhradecko  Y18       8101007 152.00         
 78 [186] VÍTKOVÁ, Hana                TSM Pardubice        Y19       8226390 154.00         
 79 [126] HOLASOVA, Barbora            TSM Hana Olomoucko   Y14       8660378 156.00         
 80 [146] KRASZEWSKA, Olga             WKS Śląsk Wrocław    X55       8000776 158.00         
 81 [172] PROCHÁZKOVÁ, Doubravka       TSM Valašsko         Y21       8028875 160.00         
 82 [181] ŠTĚPOVÁ, Kateřina            TSM Praha            Y20       8226324 162.00         
 83 [112] DOUŠKOVÁ, Hana               TSM Jižní Morava     Y16       8149311 164.00         
 84 [185] UKLEJA, Patrycja             UKS Azymut 45 Gdynia X40       8032101 166.00         
 85 [119] FUCHSOVÁ, Ema                TSM Jižní Morava     Y16       8667974 168.00         
 86 [156] MIKUŁA, Iga                  Polish Junior Orient X34       8300107 170.00         
 87 [188] ZHYLYK, Anna                 UKS Kometa Gliwice   X44       8629804 172.00         
 88 [160] MYŠKOVÁ, Ema                 TSM Jižní Morava     Y16       8477377 174.00         
 89 [121] GOLDA, Eszter                Hungary2             Y05       8000722 176.00         
 90 [305] CHRASTOVA, Barbora                                          8033224 178.00         
 
Class start list: W18         3.4km    0m 18c  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 [306] DITTRICHOVÁ, Lucie           TSM Valašsko         Y21       8655378   1.00         
  2 [349] SEREDA, Olha                 WKS Wawel BnO        X56       8014409   3.00         
  3 [312] GERZSÉNYI, Bodza             Hungary Youth Team   Y04       8250930   5.00         
  4 [345] POWICHROWSKA, Ilona          UKS OSiR Góra Kalwar X47       8181203   7.00         
  5 [329] LANTAI, Zóra Lili            Hungary Youth Team   Y04       8050418   9.00         
  6 [334] MELLANOVÁ, Judita            TSM Ještědská        Y15       8660382  11.00         
  7 [331] LUBRICHOVA, Veronika         TSM Hana Olomoucko   Y14       8660567  13.00         
  8 [308] ENGI, Lilien                 Hungary Youth Team   Y04       8000823  15.00         
  9 [307] DUŠKOVÁ, Tereza              TSM Jižní Morava     Y16       8414120  17.00         
 10 [332] MÁRAMAROSI , Rita            Hungary Youth Team   Y04       8052213  19.00         
 11 [318] KIEŁB , Wiktoria             UKS Azymut Dębów     X41       8008244  21.00         
 12 [343] PLACHÁ, Zita                 TSM Pardubice        Y19       8116810  23.00         
 13 [319] KISS, Kamilla                Hungary Youth Team   Y04       8241024  25.00         
 14 [333] MATYÁŠOVÁ, Kristýna          TSM Ještědská        Y15       8116690  27.00         
 15 [328] LAMPARSKA, Maja              WKS Wawel BnO        X56       8636994  29.00         
 16 [355] WOJCZYK, Marta               UKS Orientuś Łódź    X46       8007226  31.00         
 17 [335] MIKOVÁ, Lenka                TSM Jižní Morava     Y16       8663167  33.00         
 18 [317] KIEŁB , Patrycja             UKS Azymut Dębów     X41       8008238  35.00         
 19 [339] NOVOTNÁ, Michaela            TSM Ještědská        Y15       8013862  37.00         
 20 [325] KOVALCIKOVA, Anna            TSM Hana Olomoucko   Y14       8648623  39.00         
 21 [350] SKÁCELOVÁ, Adéla             TSM Ještědská        Y15       8066769  41.00         
 22 Vakant                                                                     43.00         
 23 [330] LEŚNIAK, Matylda             UKS Kometa Gliwice   X44       8631700  45.00         
 24 [301] BATANI, Valentina            TSM Valašsko         Y21       8050121  47.00         
 25 [323] KOREN, Anikó                 Hungary Youth Team   Y04       8668962  49.00         
 26 [326] KUBÁKOVÁ, Nela               TSM Pardubice        Y19       8414138  51.00         
 27 [321] KOLCSÁR , Panna              Hungary2             Y05       8040925  53.00         
 28 [] CHRÁSTOVÁ, Magdaléna            TSM Ještědská        Y15       8656541  55.00         
 29 [311] GENDEK, Marta                UNTS Warszawa        X53       1414202  57.00         
 30 [316] JANECKOVA, Adela             TSM Hana Olomoucko   Y14       8517451  59.00         
 31 [346] PUDEŁEK, Jowita              Polish Junior Orient X34       8210905  61.00         
 32 [322] KOMOROWSKA, Marta            UKS Orientuś Łódź    X46       8667262  63.00         
 33 [302] ČÁPOVÁ, Eliška               TSM Pardubice        Y19       8482108  65.00         
 34 [341] PERFIKOWSKA, Hanna           Polish Junior Orient X34       8653296  67.00         
 35 [340] OTRUBOVA, Anna               TSM Hana Olomoucko   Y14       8667550  69.00         
 36 [309] FRITZ, Julia                 German Youth Oriente Y02       8248428  71.00         
 37 [351] SKORUPA, Maja                LKS Górzanka Nawojow X27       8008253  73.00         
 38 [337] MULLER, Iga                  Polish Junior Orient X34       8051213  75.00         
 39 [324] KOUBOVÁ, Hana                TSM Praha            Y20       8149896  77.00         
 40 [338] NOVOTNÁ, Barbora             TSM Ještědská        Y15       8680591  79.00         
 41 [313] GIELEC, Julia                Polish Junior Orient X34       8667261  81.00         
 42 [320] KLECHOVA, Karolina           TSM Hana Olomoucko   Y14       8004330  83.00         
 43 [348] RYGIELSKA, Kinga             UMKS Kwidzyn         X52       8013941  85.00         
 44 [327] KURTYCZ, Natalia             WKS Wawel BnO        X56       8000583  87.00         
 45 [310] FRITZ, Marlene               German Youth Oriente Y02       8442448  89.00         
 46 [353] STANNA, Karolina             InO SCI              X15       2077791  91.00         
 47 [303] CASPARI, Emma                German Youth Oriente Y02       8667604  93.00         
 48 [304] CETLOVA, Magdalena           TSM Hana Olomoucko   Y14       8000238  95.00         
 49 [347] ROßNER, Jule                 German Youth Oriente Y02       8606407  97.00         
 50 [354] VENUSOVA, Anna               TSM Hana Olomoucko   Y14       1418768  99.00         
 51 [352] SRBOVÁ, Michaela             TSM Pardubice        Y19       8660560 101.00         
 52 [342] PESNIČÁKOVÁ, Soňa            TSM Ještědská        Y15       8662749 103.00         
 53 [336] MÜHLSTÄDT, Anna              German Youth Oriente Y02       8606415 105.00         
 54 [315] HUDSKÁ, Štěpánka             TSM Ještědská        Y15       8666872 107.00         
 55 [344] POMPE, Lone Constanze        German Youth Oriente Y02       8606405 109.00         
 56 [314] HANUŠOVÁ, Kateřina           TSM Královéhradecko  Y18       8670740 111.00