Orienteering Baltic Cup 2013 - Wyniki nieoficjalne - Etap 1
Orienteering Baltic Cup 2013Pt 2013-05-03 20:46
UKS Siódemka RumiaKąty Rybackie
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
10N (8/8)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1640Piotr BanachIND Indywidualnie17:16
2624Michał BieleckiG14 UKS Siódemka20:07
3101Anna Gąsienica-SamekW87 UNTS25:52
4102Adam Gąsienica-SamekW87 UNTS29:12
5105Magdalena RutkowskaG14 UKS Siódemka29:32
6104Antoni LendzioszekW80 KS Spójnia31:35
7103Anastasiya GolovaKal Kaliningrad31:57
8637Karol BonatW80 KS Spójnia40:44
 
 
 
10R (23/24)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1106Jan AntonowiczW87 UNTS17:32
2117Tosia MianowskaW87 UNTS18:08
3118Anna NowakG17 UKS Azymut 4518:44
4596Dawid OssowskiIND Indywidualnie20:33
5115Jakub ŁąckiW81 UKS OSiR22:27
6114Julia ŁąckaW81 UKS OSiR22:53
7606Piotruś MotałaG14 UKS Siódemka23:07
8111Kinga KrochmalW80 KS Spójnia23:58
9120Małgorzata PorzyczG14 UKS Siódemka24:29
10116Anna MelzerG14 UKS Siódemka24:57
11107Agnes BerlinOKO OK Orion26:38
12597Ewa KolczyńskaIND Indywidualnie28:23
13109Mieszko ChachurskiW87 UNTS29:03
14108Marta BieleckaG14 UKS Siódemka29:22
15628Krzysztof JanowskiP40 LKO30:17
16627Wiktoria DutkiewiczD93 MKS Paulinum32:30
17119Maja PiekielnaE70 MUKS Junior36:39
18110Igor GasztychE70 MUKS Junior36:58
19121Michalina WysockaD91 MKS MOS Wrocław39:19
20607Paweł GołąbW02 KS OK!Sport39:59
21113Leszek LendzioszekW80 KS Spójnia43:57
22583Marta GładysiakIND Indywidualnie52:55
23605Antonina, Karoli Damaszk Edyta, LiterskaSTK LUKS "Pol" Czersk1:03:06
 
 
 
M10 (6/6)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1123Mikołaj PaterekP58 HKS Azymut11:28
2122Grzegorz NowakG17 UKS Azymut 4511:54
3124Patryk PawłowskiP58 HKS Azymut12:53
4125Michał SędłakW02 KS OK!Sport13:21
5126Jakub ToborekD91 MKS MOS Wrocław13:36
6602Wiktor MűllerUMKS Kwidzyn16:56
 
 
 
M12 (20/20)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1139Michał PierzchałaW87 UNTS13:42
1135Stanisław KurzypD91 MKS MOS Wrocław13:42
3140Grzegorz PorzyczG17 UKS Azymut 4515:44
4131Marcel KajzerW03 PUKS Młode Orły18:01
5132Bartek KołcunW87 UNTS18:56
6144Krzysztof ŻurkiewiczP35 UKS Arkady19:12
7130Arkadiusz JachD91 MKS MOS Wrocław19:44
8142Bartosz SmykZ06 UKS Traper19:55
9136Jaroslav LitvinKal Kaliningrad20:55
10138Gleb MaksimovKal Kaliningrad21:07
11129Daniel HapkaZ06 UKS Traper21:08
12143Eryk SobczakP35 UKS Arkady22:01
13128Alex GrobelnyP58 HKS Azymut25:10
14137Dominik ŁaszkiewiczZ06 UKS Traper25:13
15141Nikodem SeidelP58 HKS Azymut27:54
16617Piotr PestaG17 UKS Azymut 4528:07
17134Dmitry KurakinKal Kaliningrad31:39
18127Maksymilian BlankG14 UKS Siódemka38:06
19133Krystian KostowW87 UNTS44:07
20623Zbigniew BorekG17 UKS Azymut 451:09:07
 
 
 
M14 (24/24)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1160Szymon MelzerG14 UKS Siódemka28:18
2167Ksawery SzymańskiD93 MKS Paulinum30:11
3153Piotr KlimkowskiP01 BUKOS30:28
4150Gracjan CupryśP58 HKS Azymut30:31
5149Tomasz ChorośW03 PUKS Młode Orły34:48
6145Grzegorz AftowiczD91 MKS MOS Wrocław36:15
7161Piotr NiezgódkaP35 UKS Arkady38:49
8151Jakub CzaplińskiD91 MKS MOS Wrocław40:46
9146Dawid AftowiczD91 MKS MOS Wrocław40:53
10152Adam JankowiakP01 BUKOS42:44
11156Błażej KrudowskiD91 MKS MOS Wrocław43:05
12164Marcin SmektałaP01 BUKOS43:06
13168Mateusz TadejewskiN61 UMKS ORKAN43:27
14157Jakub KuźbaG14 UKS Siódemka44:59
15159Filip LedniowskiD91 MKS MOS Wrocław47:57
16166Marcin StrugałaD91 MKS MOS Wrocław49:28
17163Bartłomiej OgdowskiG14 UKS Siódemka54:28
18158Bruno PawłowiczD93 MKS Paulinum54:53
19147Dawid AntkowiakP58 HKS Azymut56:28
20162Tomasz NitschW87 UNTS58:17
21155Mikołaj KrawczyńskiD91 MKS MOS Wrocław58:35
22170Grzegorz ŻurekG14 UKS Siódemka59:11
23169Rafał ZamojskiG14 UKS Siódemka1:03:10
 
165Dawid StankiewiczG14 UKS Siódemkankl
 
 
 
M16 (28/28)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1186Fryderyk PryjmaW80 KS Spójnia27:27
2197Michał WołowczykW87 UNTS27:28
3173Marcin BiedermanK30 Wawel27:47
4188Adam SawościanikZ06 UKS Traper27:49
5183Maciej LucerskiD93 MKS Paulinum28:12
6196Jerzy UrbaniakW80 KS Spójnia29:28
7178Jakub GarstkaP35 UKS Arkady29:42
8172Jan BaranK30 Wawel29:53
9192Piotr SotniczukW87 UNTS29:59
10189Jakub SawościanikZ06 UKS Traper30:38
11175Maciej BorkowskiW80 KS Spójnia32:00
12193Amadeusz StankiewiczD93 MKS Paulinum33:37
13199Paweł GrzybekG14 UKS Siódemka34:52
14181Michał KwiatkowskiW03 PUKS Młode Orły34:54
15177Marek FirlejP58 HKS Azymut36:54
16180Rafał KluskaC32 MKS Skarmat37:14
17184Wojciech MossakowskiW87 UNTS37:38
18182Kamil LegięćK48 KS Kościelec Chrzanów38:42
19194Kornel SzymańskiD93 MKS Paulinum38:59
20195Tomasz SzymoniakP40 LKO41:02
21176Marcel DomagałaD93 MKS Paulinum41:56
22171Arkadiusz BanachP40 LKO45:41
23191Mateusz SocikG14 UKS Siódemka46:01
24198Daniel WoronaZ06 UKS Traper46:51
25185Maciej MyszkowskiW81 UKS OSiR49:42
26187Jan RutkaW87 UNTS51:07
27190Mariusz SkrzypkowskiW03 PUKS Młode Orły1:04:15
 
pk174Mateusz BoguszewskiG14 UKS Siódemka34:12
 
 
 
M18 (22/23)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1213Maciej NowakD93 MKS Paulinum26:09
2204Michał GarbacikK30 Wawel26:25
3200Kamil AncW87 UNTS26:56
4222Ilya TemnikovKal Kaliningrad29:21
5210Przemysław KaczochaP35 UKS Arkady30:13
6212Marcin KowalskiP40 LKO30:28
7205Dmitriy GavrilovKal Kaliningrad31:36
8202Mateusz DeptulskiG14 UKS Siódemka31:42
9218Marek SkorupaK30 Wawel32:13
10211Sebastian KonarzewskiW81 UKS OSiR32:27
11214Zbigniew PorzyczG17 UKS Azymut 4533:18
12209Szymon KaczmarekP58 HKS Azymut35:11
13215Patryk PowichrowskiW81 UKS OSiR35:15
14207Damian JurdeczkaP40 LKO35:57
15206Augustinas GipasMAD Medeina35:58
16216Marek RosochackiW81 UKS OSiR36:27
17201Mateusz BaranowskiW81 UKS OSiR39:07
18221Adrian SzostakP35 UKS Arkady39:14
19217Daniel SałajczykW81 UKS OSiR45:48
20208Mateusz KacałaE73 UKS GOK Galewice47:18
 
pk223Łukasz WiśniewskiG14 UKS Siódemka27:07
pk224Paweł ZamojskiG14 UKS Siódemka28:00
 
 
 
M21A (11/11)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1611Koen De JongW80 KS Spójnia27:10
2229Aleksandr GalitzinKal Kaliningrad28:04
3234Paweł TadejewskiN61 UMKS ORKAN28:05
4225Mateusz AncW87 UNTS29:17
5230Maciej GędziorowskiW89 KU AZS WAT30:38
6228Sławomir CyglerW87 UNTS31:38
7232Aleksey SolovevKal Kaliningrad33:04
8226Konrad BartnikW89 KU AZS WAT37:30
9233Hubert ŚwierczyńskiZ00 Indywidualnie ZP45:55
10590Łukasz ŁąckiW81 UKS OSiR50:01
11231Karol KaczorIND Indywidualnie53:12
 
 
 
M21B (3/3)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1236Daniel MikielskiN61 UMKS ORKAN25:52
2237Przemysław PatejkoW80 KS Spójnia31:20
3238Ryszard PiekarskiW81 UKS OSiR32:14
 
 
 
M21E (16/16)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1621Marcin RichertG17 UKS Azymut 4526:52
2633Kamil WłodarczykG17 UKS Azymut 4527:35
36Maciej JasińskiD95 WKS Śląsk Wrocław27:42
45Maciej GrabowskiW87 UNTS28:47
515Adam SzmulkowskiW03 PUKS Młode Orły28:53
63Karol GaliczW03 PUKS Młode Orły30:26
77Tomasz LubkiewiczK30 Wawel30:44
813Tadeusz PiłkowskiW02 KS OK!Sport31:14
912Mariusz PiekielnyE70 MUKS Junior31:15
102Mikołaj DutkowskiP35 UKS Arkady32:28
11613Jacek NowakG17 UKS Azymut 4532:37
121Wojciech DudekW03 PUKS Młode Orły33:05
134Marijonas GipasMAD Medeina34:52
1414Jakub PrasałW03 PUKS Młode Orły34:53
158Grzegorz MarcinkiewiczW03 PUKS Młode Orły35:06
 
pk11Przemysław OlechG14 UKS Siódemka32:22
 
 
 
M35 (12/12)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1251Audrius SmilgiusAZU Azuolas25:24
2245Karol GmurP35 UKS Arkady26:11
3242Sebastian CiesiółkaD92 KS Artemis27:51
4239Krzysztof BanachN61 UMKS ORKAN29:25
5243Damian DutkiewiczD93 MKS Paulinum30:10
6252Pavel VoylochnikovKal Kaliningrad31:02
7248Paweł LendzioszekW80 KS Spójnia31:34
8247Igor KiselevKal Kaliningrad33:13
9246Aleksandr KarachevKal Kaliningrad35:47
10240Grzegorz BiolikW87 UNTS36:10
11244Andrzej Gąsienica-SamekW87 UNTS46:11
12250Przemysław GładysiakP00 Indywidualnie Wielkopolski57:21
 
 
 
M40 (17/17)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1256Henrik BerlinOKO OK Orion27:59
2253Marcus AlexanderssonKOK Kalmar OK28:17
3268Krystian SędłakW02 KS OK!Sport31:41
4267Piotr RatajczakN61 UMKS ORKAN32:39
5257Tobias BorgerKOK Kalmar OK34:00
6270Denis ZhilinXRA X-Race34:12
7265Adam PestaIND Indywidualnie35:57
8254Mariusz BanachP40 LKO35:58
9262Andrzej KrupińskiW97 UKS Saper38:15
10259Paweł ChołodyCSW CSWLad38:23
11263Rafał MianowskiW87 UNTS43:12
12266Jarosław PopowskiW87 UNTS44:02
13269Artur StaszakW87 UNTS44:50
14261Arkadiusz KasperskiN61 UMKS ORKAN45:20
15264Tomasz NitschW87 UNTS46:58
16260Arne ErdalSAM Samnanger il48:36
17604Radosław LiterskiSTK LUKS "Pol" Czersk51:09
 
 
 
M45 (13/13)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1271Jarosław BartczakN61 UMKS ORKAN30:04
2272Piotr DeptaPAU Paulinum32:17
3275Evgeny KorchunovKal Kaliningrad33:06
4282Paweł ZielińskiP69 WKS Grunwald33:17
5279Krzysztof UrbaniakW80 KS Spójnia36:42
6280Janusz WiejackiW97 UKS Saper37:39
7276Marek StypińskiGIB GIBnO38:59
8273Tomasz DeptulskiG14 UKS Siódemka39:16
9278Kazimierz SzulżyckiN61 UMKS ORKAN40:32
10281Romuald WysockiD91 MKS MOS Wrocław45:29
11277Krzysztof SzlendakW87 UNTS47:02
12274Wojciech KluskaC32 MKS Skarmat49:13
13603Tomasz MűllerUMKS Kwidzyn49:40
 
 
 
M50 (20/20)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Vytautas GipasMAD Medeina27:00
2294Ove LernaKOK Kalmar OK27:43
3300Marek WołowczykW87 UNTS28:30
4289Jonas Gediminas GvildysMAD Medeina29:29
5293Bogdan LechN61 UMKS ORKAN30:22
6283Ryszard ChachurskiW89 KU AZS WAT30:31
7297Paweł MorawskiG17 UKS Azymut 4530:56
8296Marek MikielskiN61 UMKS ORKAN31:38
9298Jerzy PorzyczG17 UKS Azymut 4531:39
10299Peter StoykovSAM Samnanger il33:05
11290Jan Arild JohnsenFOS Fossum IF33:41
12285Rune ErdalSAM Samnanger il34:55
13295Władysław MachowskiW81 UKS OSiR38:02
14286Helge Magnus ErdalSAM Samnanger il38:15
15292Krzysztof KraśniewskiN61 UMKS ORKAN43:20
16287Andrzej GallaP58 HKS Azymut45:48
17284Wacław CzerkawskiS22 MUKS Gliwice46:04
18301Dariusz ŻebrowskiW02 KS OK!Sport46:26
19291Mariusz KaliszewskiG27 GKS Luzino50:22
20619Leszek AndrzejewskiG17 UKS Azymut 4551:10
 
 
 
M55 (16/16)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1310Jerzy ParzewskiW89 KU AZS WAT28:48
2311Mirosław RogalaW89 KU AZS WAT30:54
3304Ingemar Jansson HaverstadPIN Pinsehelga OK30:56
4315Strandhagen TorgeirPIN Pinsehelga OK31:32
5634Morten BergliaEiker o-lag31:47
6306Boris KrylovKal Kaliningrad32:59
7308Romuald MiszewskiG17 UKS Azymut 4533:07
8305Andrzej KrochmalW80 KS Spójnia34:17
9312Bo SalomonsonKOK Kalmar OK35:51
10302Albert AsylovKal Kaliningrad36:06
11313Mikhail SolovevKal Kaliningrad40:16
12314Sławomir SypułaW87 UNTS43:35
13309Janusz OlbrychtW00 indyw Mazowsze44:33
14307Bogdan LewońN61 UMKS ORKAN44:51
15303Bolesław CzechowskiN61 UMKS ORKAN55:21
 
635Sergey MovkoKal Kaliningradnkl
 
 
 
M60 (11/12)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1323Göran SvenssonSOK SOK Viljan28:01
2316Janusz BohaczekN61 UMKS ORKAN30:25
3318Ryszard JakielaszekG27 GKS Luzino33:25
4609Zbigniew ŁuńskiN61 UMKS ORKAN33:36
5317Vladimir ChernikhKal Kaliningrad36:05
6320Jacenty ŁapanowskiW89 KU AZS WAT40:01
7325Bogdan ŚwierczyńskiF54 KS BnO Modrzew40:03
8319Feliks KaniaW97 UKS Saper40:35
9321Ronning OysteinPIN Pinsehelga OK46:23
10322Viktor RabotiyaginKal Kaliningrad47:49
11324Jan SzepelakN61 UMKS ORKAN1:04:25
 
 
 
M65 (14/14)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1335Matti RailimoFIN SOCH27:08
2337Stanisław WasilewskiW97 UKS Saper33:16
3336Bengt SalomonssonSOL Skaneslattens OL36:36
4332Gert OlssonSOL Skaneslattens OL36:56
5327Adam BogulakD93 MKS Paulinum39:00
6330Józef KmiecińskiW03 PUKS Młode Orły39:47
7339Władysław WołochowiczF54 KS BnO Modrzew41:17
8334Tadeusz PatejkoW80 KS Spójnia41:27
9331Nikolay ManafovKal Kaliningrad42:29
10338Jerzy WojtyłaN61 UMKS ORKAN42:59
11329Jorgen FranssonEMM Emmaboda Verda OK44:28
12340Henryk WoźniakN61 UMKS ORKAN46:14
13333Jan PahlstorpEMM Emmaboda Verda OK49:04
14328Ake BorgerANK Ankarsrums OK51:04
 
 
 
M70 (4/4)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1343Bjrn LinnersjOKO OK Orion31:08
2344Kjell ManssonRON Ronneby OK50:48
3341John-Erik BergstrandVGN Värend GN53:44
4342Edward CzabańskiG17 UKS Azymut 451:11:54
 
 
 
M75 (4/4)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1347Leif SjögrenOKO OK Orion41:49
2630Ryszard BykowskiIND Indywidualnie42:25
3345Bengt-Ake BorgemoSOK SOK Viljan51:04
4346Bernt PeterssonALV ALVESTA SOK56:26
 
 
 
M80 (2/2)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1348Allan HakanssonSOK SOK Viljan36:30
2349Mieczysław ZielczyńskiATO A-TO-MY1:34:40
 
 
 
OPEN 1 (18/19)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1587Krzysztof OgdowskiG14 UKS Siódemka22:34
2586Arek MelzerG14 UKS Siódemka24:41
3588Anna NyquistKOK Kalmar OK26:28
4631Remigiusz RutkowskiG14 UKS Siódemka30:31
5592Marek ChlebowskiIND Indywidualnie31:42
6401Konstantyn KostowW87 UNTS35:54
7626Bogumiła ŚwiątkowskaD93 MKS Paulinum39:49
8625Agnieszka DutkiewiczD93 MKS Paulinum40:07
9404Anna WycowaniecW02 KS OK!Sport45:33
10410Dorota MianowskaW87 UNTS46:55
11403Katarzyna Toborek-OhlyD91 MKS MOS Wrocław52:47
12636Anna WiejackaW97 UKS Saper55:17
13593Grzegorz ChlebowskiIND Indywidualnie59:04
14595Mariusz ChlebowskiIND Indywidualnie59:43
15400Ewa Gąsienica-SamekW87 UNTS1:00:59
 
594Jacek ChincIND Indywidualnienkl
585Tadeusz BieleckiG14 UKS Siódemkankl
599Mari Anne ManssonRON Ronneby OKnkl
 
 
 
OPEN 2 (15/15)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1219Ilya SmirnovKal Kaliningrad39:40
2411Piotr NowakCSW CSWLad49:59
3598Jerzy KolczyńskiIND Indywidualnie50:43
4408Dawid JurkiewiczCSW CSWLad51:32
5632Tomasz ChabieraW87 UNTS51:42
6582Jan WilkanowskiIND Indywidualnie1:03:29
7405Włodzimierz BargielW02 KS OK!Sport1:04:07
8412Ewa SędłakW02 KS OK!Sport1:09:02
9407Nils JohannessonHEL HELSINGBORGS SOK1:10:32
10600Andrey MaximovKal Kaliningrad1:11:22
11406Anna GawełCSW CSWLad1:18:06
12584Natalia KnastCSW CSWLad1:18:54
13629Andrzej KulpaW02 KS OK!Sport1:24:51
14409Adam KuleszaCSW CSWLad1:36:06
15638Eugeniusz BiolikIND Indywidualnie2:42:46
 
 
 
W10 (7/8)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1416Joanna MazurekD91 MKS MOS Wrocław19:12
2417Aleksandra NitschW87 UNTS20:02
3413Lena ChabieraW87 UNTS24:36
4414Zuzanna GradekZ06 UKS Traper27:55
5418Anna PestaG17 UKS Azymut 4532:47
6419Paulina RomanowskaG14 UKS Siódemka43:36
 
415Zuzanna KmiećZ06 UKS Trapernkl
 
 
 
W12 (21/22)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1431Dominika NiezgódkaP35 UKS Arkady17:30
2428Zofia MelzerG14 UKS Siódemka20:36
3423Nadia KędzierskaP58 HKS Azymut21:07
4435Alicja StaszakW87 UNTS23:19
5429Julia MianowskaW87 UNTS24:19
6581Zosia Gąsienica -SamekW87 UNTS25:05
7427Lidia MejzaP01 BUKOS25:09
8430Zuzanna MoskalG14 UKS Siódemka26:55
9426Agnieszka MazurekD91 MKS MOS Wrocław28:41
10434Klaudia SmektałaP01 BUKOS29:14
11424Sonia KubickaW03 PUKS Młode Orły30:34
12437Marta ŻurekG14 UKS Siódemka31:04
13622Hanna TyburaG17 UKS Azymut 4532:13
14432Lidia PiwowarP58 HKS Azymut33:11
15422Małgorzata JaroszZ06 UKS Traper33:45
16615Natalia SmażyńskaG17 UKS Azymut 4538:05
17425Dominika LandowskaG14 UKS Siódemka39:37
18438Julia ŻurekG14 UKS Siódemka48:07
19433Jagoda SeidelP58 HKS Azymut51:54
20614Dominika KwidzińskaG17 UKS Azymut 451:12:21
21421Kamila WojdygaG17 UKS Azymut 451:30:54
 
 
 
W14 (27/27)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1453Zuzanna MorawskaG17 UKS Azymut 4529:29
2451Michalina MaikZ06 UKS Traper35:13
3460Julia SeidelP58 HKS Azymut36:54
4439Aleksandra BieleckaG14 UKS Siódemka37:25
5442Katarzyna CiesiółkaD91 MKS MOS Wrocław39:22
6443Natalia DawidowskaG14 UKS Siódemka39:48
7447Julia KalitkaP58 HKS Azymut40:56
7441Patrycja ChrubczyńskaZ06 UKS Traper40:56
9463Agata SzymoniakP01 BUKOS41:45
10465Wiktoria WierzbaD93 MKS Paulinum42:02
11468Wiktoria MarekW87 UNTS43:14
12445Natalia FilipczakW03 PUKS Młode Orły43:43
13450Katarzyna MaciejewskaZ06 UKS Traper45:17
14444Maria DeptulskaG14 UKS Siódemka45:26
15459Karolina RosochackaW81 UKS OSiR45:52
16448Oliwia KreftG14 UKS Siódemka48:50
17446Ksenia TeslenkoKal Kaliningrad49:25
18456Wiktoria NowickaP35 UKS Arkady50:37
19454Natalia NarożnaE73 UKS GOK Galewice50:59
20449Nikola KuberskaP58 HKS Azymut52:44
21440Karolina BłaszkiewiczG14 UKS Siódemka52:59
22452Magdalena MądraD91 MKS MOS Wrocław1:04:16
23464Alicja UrbaniakW80 KS Spójnia1:08:16
24457Emilia PiekarskaW81 UKS OSiR1:14:21
25466Julia WójcikZ06 UKS Traper1:27:48
26467Magdalena ZielińskaP69 WKS Grunwald1:54:01
 
458Magdalena PlutaP35 UKS Arkadynkl
 
 
 
W16 (20/20)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1488Zuzanna WańczykW03 PUKS Młode Orły27:32
2484Aleksandra SobasK30 Wawel29:22
3471Julia BonatW80 KS Spójnia29:59
4487Kinga UrbanowiczW81 UKS OSiR31:22
5476Zofia GallaP58 HKS Azymut32:43
6481Roksana LegięćK48 KS Kościelec Chrzanów32:44
7486Magdalena SzmulkowskaW03 PUKS Młode Orły34:06
8474Dagmara DominiakW03 PUKS Młode Orły35:23
9483Sandra PomianZ06 UKS Traper37:32
9475Romana DopierałaP35 UKS Arkady37:32
11479Zuzanna KaczmarekP69 WKS Grunwald39:29
12489Barbara WziętekK48 KS Kościelec Chrzanów39:44
13473Katarzyna DajewskaP40 LKO43:46
14480Wiktoria KlimczakP69 WKS Grunwald44:59
15470Alicja BieleckaG14 UKS Siódemka45:57
16469Anna-Maria AntonowiczW87 UNTS48:31
17477Maria GrabiecP58 HKS Azymut50:15
18618Agnieszka AndrzejewskaG17 UKS Azymut 4551:50
19478Alicja GugałaW80 KS Spójnia1:02:17
20485Natalia SygułaE73 UKS GOK Galewice1:03:30
 
 
 
W18 (17/18)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1501Maja MorawskaG17 UKS Azymut 4527:34
2498Martyna MaculZ06 UKS Traper28:37
3492Katarzyna GallaP58 HKS Azymut28:46
4639Barbara ŻebrowskaW02 KS OK!Sport29:11
5499Anna MatybaP35 UKS Arkady29:39
6504Aleksandra WaszczukZ06 UKS Traper29:45
7490Dominika BrajerP35 UKS Arkady30:47
8497Angelika MaciejewskaZ06 UKS Traper33:04
9493Aleksandra HornikP69 WKS Grunwald35:15
10500Katarzyna MireckaP58 HKS Azymut38:38
11502Justyna SelwonW03 PUKS Młode Orły38:42
12620Urszula IzydorczykD93 MKS Paulinum40:04
13491Joanna DudekW03 PUKS Młode Orły40:48
14494Joanna JankowskaD93 MKS Paulinum41:02
15496Angelika KuźnickaW03 PUKS Młode Orły41:21
16503Magdalena TeichertP58 HKS Azymut41:58
17495Katarzyna KalitkaP58 HKS Azymut51:35
 
 
 
W21A (11/11)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1510Greta JęśkowiakP58 HKS Azymut30:22
2509Sara JęśkowiakP58 HKS Azymut34:36
3511Hanna KlimkowskaP40 LKO35:44
4508Katarzyna DyzioK30 Wawel36:41
5612Jagoda FilipczakW03 PUKS Młode Orły36:50
6514Marta TrojeckaW89 KU AZS WAT36:53
7507Paulina BartosiakW80 KS Spójnia38:25
8506Patrycja BartosiakW80 KS Spójnia38:34
9513Katarzyna SypułaW87 UNTS39:27
10512Aleksandra PopkovaKal Kaliningrad40:10
11610Anna DuszaW87 UNTS43:17
 
 
 
W21B (5/6)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1517Anna JosefssonOKO OK Orion22:08
2520Iwona SkrzypkowskaW03 PUKS Młode Orły24:53
3591Katarzyna DżygałoW03 PUKS Młode Orły26:09
4519Patrycja PatejkoW80 KS Spójnia26:57
5516Diana GordonW89 KU AZS WAT32:53
 
 
 
W21E (19/20)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
153Monika GajdaW87 UNTS27:11
251Monika DeptaPAU Paulinum29:31
352Paulina FaronK30 Wawel29:42
456Paulina KołodziejD95 WKS Śląsk Wrocław31:27
554Anna Górnicka-AntonowiczW87 UNTS31:58
663Weronika MachowskaW81 UKS OSiR32:03
762Kamila LubakD95 WKS Śląsk Wrocław33:12
857Olga KovalevaKal Kaliningrad33:56
968Barbara SzubkaD95 WKS Śląsk Wrocław34:38
1064Wioletta Klimczak-KonkolG14 UKS Siódemka34:46
1171Angelika ZamojskaG14 UKS Siódemka36:05
1259Zuzanna KubickaW03 PUKS Młode Orły36:10
1355Kinga GórskaN61 UMKS ORKAN38:03
1461Angelika LińskaG17 UKS Azymut 4538:15
1565Maria Maj-RokoszG14 UKS Siódemka38:32
1667Joanna SzlendakW87 UNTS39:15
1760Justyna KuźbaG14 UKS Siódemka45:53
1866Angelika PiekielnaE70 MUKS Junior49:08
 
pk58Marta KoziełG14 UKS Siódemka48:27
 
 
 
W35 (8/8)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1523Agnieszka BiolikW87 UNTS31:03
2525Monika Marcinkiewicz-KajzerW03 PUKS Młode Orły35:48
3528Ilona ŚliwczyńskaN61 UMKS ORKAN37:24
4530Olga VarygaKal Kaliningrad37:46
5522Kornelia BieleckaG14 UKS Siódemka43:36
6529Natalia ToomKal Kaliningrad43:46
7524Darya LitvinKal Kaliningrad43:59
8526Agata MichałowskaN61 UMKS ORKAN1:10:15
 
 
 
W40 (9/9)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1536Beata NowakG17 UKS Azymut 4529:46
2533Nina MikheevaSOS Sosensky30:24
3538Joanna WysockaD95 WKS Śląsk Wrocław31:36
4535Barbara NowakP58 HKS Azymut31:49
5532Agnieszka DeptulskaG14 UKS Siódemka33:58
6531Kristina BerlinOKO OK Orion35:02
7539Tatyana YanchenkovaKal Kaliningrad39:41
8537Anna StaszakW87 UNTS51:35
9534Joanna NitschW87 UNTS1:10:07
 
 
 
W45 (9/10)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1548Ewa WołekW87 UNTS29:24
2544Vera RyazantzevaKal Kaliningrad34:11
3543Svetlana PopkovaKal Kaliningrad35:52
4549Mariola WołowczykW87 UNTS36:03
5547Magdalena WańczykW03 PUKS Młode Orły38:23
6540Beata BargielW02 KS OK!Sport1:02:29
7546Elżbieta Wachnik-KulpaW02 KS OK!Sport1:06:28
8545Olga TemnikovaKal Kaliningrad1:10:22
 
542Elena MaksimovaKal Kaliningradnkl
 
 
 
W50 (8/8)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1601Anne Line BergliaEiker o-lag23:33
2554Marina MovkoKal Kaliningrad27:14
3552Alicja HornikP69 WKS Grunwald29:30
4550Urszula CzerkawskaS22 MUKS Gliwice31:37
5556Daiva ZiaukieneMAD Medeina34:32
6553Danuta MikielskaN61 UMKS ORKAN40:00
7551Ina GipieneMAD Medeina42:29
8555Agata PorzyczG17 UKS Azymut 4553:38
 
 
 
W55 (13/13)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1560Virginija GvildieneMAD Medeina26:29
2559Bjorseth GerdPIN Pinsehelga OK27:23
3566Christina OlssonSOL Skaneslattens OL27:59
4561Haverstad HelgaPIN Pinsehelga OK33:07
5568Elena SolovevaKal Kaliningrad33:55
6562Sanderud JorunnPIN Pinsehelga OK40:11
7563Natalia LazarevaKal Kaliningrad40:55
8558Halina BiziukN61 UMKS ORKAN41:54
9564Ewa LewońN61 UMKS ORKAN44:55
10567Natalia SmirnovaKal Kaliningrad53:21
11608Regina ŁuńskaN61 UMKS ORKAN53:42
12557Alla AsylovaKal Kaliningrad59:01
13565Anna OlbrychtW00 indyw Mazowsze1:07:36
 
 
 
W60 (5/5)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1570Ann-Helen LinnersjoOKO OK Orion34:16
2572Ingrid SalomonssonSOL Skaneslattens OL38:05
3569Małgorzata CzabańskaG17 UKS Azymut 4539:34
4573Galina SemuchinaKal Kaliningrad1:04:04
5571Merja NieminenFIN SOCH1:28:58
 
 
 
W65 (4/4)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1575Gun-Britt FranssonEMM Emmaboda Verda OK30:11
2577Monica PahlstorpEMM Emmaboda Verda OK31:08
3576Astrid JohannessonHEL HELSINGBORGS SOK33:51
4574Agneta BernboOKO OK Orion1:08:30
 
 
 
W70 (3/3)Status: 20:46
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1578Eva BergstrandVGN Värend GN45:34
2579Birgitta PeterssonALV ALVESTA SOK48:54
3580Helena ZielczyńskaATO A-TO-MY1:15:27