Końcowe wyniki kategorii 10.04.2022 14:00:30
Kuyavia Cup 2022 2.stage
===Podkarpacki OZOS=================================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki kategorii : K12 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ROMAN, Antonia UKS Siódemka, Rumia 7 5052 29.44/1 22.34/4 52.18/1
2.PANCHENKO, Ivanna KS Hades, Poznań 2 36.23/5 19.36/1 55.59/2
3.HEBDA, Julia KS Kościelec, Chrzan 5 4520 30.43/2 27.11/8 57.54/3
4.KOŻYCZKOWSKA, Anna UKS Siódemka, Rumia 7 5727 38.13/8 20.52/2 59.05/4
5.BOHNE, Amelia HKS Azymut, Mochy 1 4904 39.13/9 20.59/3 60.12/5
6.RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec, Chrzan 5 4519 35.04/3 26.32/7 61.36/6
7.WALA, Małgorzata KS Kościelec, Chrzan 5 5133 41.06/10 22.48/5 63.54/7
8.PABICH, Hanna UKS Azymut, Pabianic 6 4168 37.44/7 27.32/9 65.16/8
9.MIODUSZEWSKA, Janina Stowarzyszenie Team 4 4828 41.59/11 28.59/10 70.58/9
10.GORZELNIAK, Zofia HKS Azymut, Mochy 1 4903 36.09/4 47.43/14 83.52/10
11.LORENC, Sara UKS Azymut, Pabianic 6 5241 45.28/12 42.21/13 87.49/11
12.DANKOVA, Inna KS Hades, Poznań 2 52.11/16 36.43/12 88.54/12
13.ŁĄTKOWSKA, Gabrysia KB MANIAC Poznań 8 5726 65.09/17 25.09/6 90.18/13
14.GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 4 4693 47.53/13 48.46/15 96.39/14
15.WÓJTOWICZ, Hanna UNTS, Warszawa 9 4547 49.11/14 55.57/16 105.08/15
GOŚCINIAK, Wiktoria UKS Arkady, Raszków 3 5486 NKL-bPK / 34.41/11 NKL /
JAROS, Abigail UKS Azymut, Pabianic 6 5237 51.27/15 NKL-bPK / NKL /
ZAMIARA, Gabriela KS Hades, Poznań 2 4690 37.07/6 NKL-bPK / NKL /
KURKOWIAK, Jaśmina WKS Grunwald 10 NKL-bPK /
MOZIA, Emilia UKS Błyskawica 11 72.13/18
Końcowe wyniki kategorii : K14 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PORZYCZ, Małgorzata UKS Siódemka, Rumia 7 4252 40.50/3 17.44/1 58.34/1
2.MAHAS, YEVHENIIA Ukraine 13 37.59/1 23.15/11 61.14/2
3.KAŹMIERCZAK, Magdalena HKS Azymut, Mochy 1 4638 38.53/2 22.54/8 61.47/3
4.MOTYLIŃSKA, Anastazja UKS Traper, Złocieni 12 4528 44.31/5 20.28/4 64.59/4
5.YENKALO, OLHA Ukraine 13 44.25/4 20.59/5 65.24/5
6.STEMPNIEWSKA, Nadia UKS Traper, Złocieni 12 4139 48.46/8 21.11/6 69.57/6
7.KLIMCZAK, Olimpia UKS Siódemka, Rumia 7 4482 47.38/6 22.59/9 70.37/7
8.DUDA, Kornelia UKS Traper, Złocieni 12 4141 56.08/12 19.16/2 75.24/8
9.KLIMCZAK, Oksana UKS Siódemka, Rumia 7 4960 48.43/7 28.32/14 77.15/9
10.GROCHAL, Nina KS Kościelec, Chrzan 5 4935 50.21/9 27.38/13 77.59/10
11.PATEREK, Hanna HKS Azymut, Mochy 1 5047 55.21/11 25.53/12 81.14/11
12.UCIECHOWSKA, Oliwia UKS Arkady, Raszków 3 4416 59.03/14 23.14/10 82.17/12
13.PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec, Chrzan 5 4164 51.29/10 36.42/17 88.11/13
14.WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś, Łódź 15 5025 68.45/15 34.03/16 102.48/14
15.WAŚKO, Anna UKS Arkady, Raszków 3 5049 58.01/13 49.02/19 107.03/15
16.PAKULSKA, Natalia BKS Wataha, Warszawa 14 4924 83.07/16 33.19/15 116.26/16
17.MĄDRA, Klaudia UKS Arkady, Raszków 3 5488 132.40/18 42.57/18 175.37/17
SPIRINA, SOFIA Ukraine 13 DNF / DNF / NKL /
SUPLICKA, Weronika UKS Arkady, Raszków 3 5008 NKL-LIM / 19.59/3 NKL /
ŚWITAŁA, Nikola UKS Arkady, Raszków 3 4418 84.27/17 DNF / NKL /
WALA, Aleksandra KS Kościelec, Chrzan 5 5077 NKL-bPK / 22.12/7 NKL /
KURKOWIAK, Jagoda WKS Grunwald 10 NKL-bPK /
Końcowe wyniki kategorii : K16 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MIANOWSKA, Antonina UNTS, Warszawa 9 3554 41.07/1 25.21/2 66.28/1
2.BOREK, Alicja UKS Traper, Złocieni 12 3314 45.20/3 24.21/1 69.41/2
3.PANCHENKO, Daniela KS Hades, Poznań 2 46.11/5 25.21/2 71.32/3
4.KASPRZYK, Marta UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4540 45.07/2 28.11/7 73.18/4
5.DENESIUK, YULIIA Ukraine 13 45.42/4 27.52/6 73.34/5
6.RAWECKA, Zofia UKS Orientuś, Łódź 15 4880 48.24/8 27.31/4 75.55/6
7.DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3366 47.06/7 28.54/8 76.00/7
8.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut, Pabianic 6 4596 48.24/8 29.06/9 77.30/8
9.SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 17 2911 48.42/10 29.50/12 78.32/9
10.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec, Chrzan 5 3611 49.14/11 29.19/10 78.33/10
11.KUCIEL, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 17 4295 49.19/12 29.37/11 78.56/11
12.SZMYT, Aleksandra HKS Azymut, Mochy 1 4635 53.31/15 27.35/5 81.06/12
13.CHABIERA, Filomena UNTS, Warszawa 9 3856 46.14/6 35.55/16 82.09/13
14.NOWAK, Anna UKS Siódemka, Rumia 7 2858 51.37/13 33.51/15 85.28/14
15.HAJDUK, Maria HKS Azymut, Mochy 1 3257 52.22/14 35.55/16 88.17/15
16.NOWAK, Hanna UKS Orientuś, Łódź 15 4870 54.17/16 39.16/18 93.33/16
17.UCIECHOWSKA, Amelia UKS Arkady, Raszków 3 4035 61.54/17 33.34/14 95.28/17
18.ŁĄCKA, Julia UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3573 75.19/18 32.40/13 107.59/18
19.MŁYNKOWIAK, Karolina HKS Azymut, Mochy 1 3262 78.53/19 47.56/19 126.49/19
KOZUŃ, Marika UKS Azymut, Pabianic 6 4599 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K18 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GIELEC, Julia UKS Orientuś, Łódź 15 3047 51.44/2 34.49/3 86.33/1
2.OTRESHKO, YEVA-MARIIA Ukraine 13 56.12/5 32.47/1 88.59/2
3.KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś, Łódź 15 4655 52.16/3 38.58/5 91.14/3
4.WOJCZYK, Marta UKS Orientuś, Łódź 15 4877 57.53/6 34.45/2 92.38/4
5.DOBROŚ, Aleksandra UKS Arkady, Raszków 3 3060 55.54/4 37.05/4 92.59/5
UHLEMANN, Livia OLV Potsdam 18 49.25/1 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K20 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WRZEŚNIAK, Zofia WKS Śląsk, Wrocław 17 3152 56.57/1 36.52/1 93.49/1
CHABIERA, Lena UNTS, Warszawa 9 2391 DNF / DNF / NKL /
RUTKOWSKA, Magdalena TSRS 19 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K21 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GALLA, Zofia HKS Azymut, Mochy 1 57.34/1 36.55/1 94.29/1
2.MIANOWSKA, Julia UNTS, Warszawa 9 2096 59.17/2 37.44/2 97.01/2
3.DEPTULSKA, Maria TSRS 19 70.45/3 51.10/3 121.55/3
PANASZEK, Justyna 20 20 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K21E 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SUDOŁ, Hanna WKS Śląsk, Wrocław 17 3491 68.47/4 31.27/1 100.14/1
2.FILIPIAK, Adrianna KS Hades, Poznań 2 4153 65.08/1 36.12/8 101.20/2
3.GÓRNICKA-ANTONOWICZ, AnnaTeam 360 22 91 66.51/2 34.47/3 101.38/3
4.MYRONENKO, OLENA Ukraine 13 69.32/5 34.57/4 104.29/4
5.CIESIÓŁKA, Katarzyna WKS Śląsk, Wrocław 17 1827 68.27/3 37.44/10 106.11/5
6.KREMPIŃSKA, Julia UKS Azymut, Pabianic 6 2651 70.26/7 36.06/7 106.32/6
7.PODZIŃSKA, Weronika WKS Śląsk, Wrocław 17 1586 71.57/9 35.31/5 107.28/7
8.KONKOL-KLIMCZAK, WiolettaUKS Siódemka, Rumia 7 1990 70.26/7 38.10/11 108.36/8
9.GIELEC, Zuzanna UKS Orientuś, Łódź 15 3046 76.25/17 32.55/2 109.20/9
10.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk, Wrocław 17 3696 74.12/15 36.04/6 110.16/10
11.DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś, Łódź 15 3854 73.55/14 37.01/9 110.56/11
12.PABICH, Maria UKS Azymut, Pabianic 6 330 70.01/6 41.14/15 111.15/12
13.EWIAK, Natalia UKS Orientuś, Łódź 15 416 72.20/12 41.11/14 113.31/13
14.EWIAK - PASZYŃSKA, AlicjaUKS Orientuś, Łódź 15 363 73.18/13 41.02/13 114.20/14
15.HOFFMANN, Barbara KS Hades, Poznań 2 930 75.43/16 39.05/12 114.48/15
16.NIKITCZENKO, Natasza UKS Orientuś, Łódź 15 3250 72.18/11 47.33/17 119.51/16
17.DERA, Dominika UKS Arkady, Raszków 3 102.48/20 47.06/16 149.54/17
18.DOROCHOWICZ, Alicja MKS Skarmat, Toruń 21 4971 95.51/19 55.35/18 151.26/18
19.PUHACH, MARIIA Ukraine 13 111.17/21 62.59/19 174.16/19
DOROCHOWICZ, Alicja MKS Skarmat, Toruń 21 4971 DNF / DNF / NKL /
DURZYŃSKA, Katarzyna HKS Azymut, Mochy 1 3584 72.07/10 NKL-bPK / NKL /
Vakant DNF / / NKL /
SOROKA, Martyna OOB TJ Turnov 23 93.57/18
Końcowe wyniki kategorii : K35 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut, Pabianic 6 339 56.24/3 30.18/1 86.42/1
2.PORZYCZ, Agnieszka UKS Siódemka, Rumia 7 1626 55.01/2 32.25/2 87.26/2
3.OWCZAREK, Monika Indywidualnie Dąbrow 25 58.31/4 45.06/5 103.37/3
4.KURIATNYK, Natalia KS Hades, Poznań 2 73.14/5 43.32/3 116.46/4
5.KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś, Łódź 15 366 82.17/6 43.40/4 125.57/5
6.MACHOWSKA- ŁĄCKA, MagdalenaUKS OSiR, Góra Kalwa 16 3908 125.46/7 76.33/6 202.19/6
BAŃSKA-BODZIONA, Aneta UKS Orientpark.pl, I 24 4287 DNF / DNF / NKL /
BIOLIK, Agnieszka UNTS, Warszawa 9 2178 50.53/1 NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : K40 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BOREK, Monika UKS Traper, Złocieni 12 4531 48.18/1 31.45/2 80.03/1
2.RATAJCZAK, Izabela UKS Siódemka, Rumia 7 2891 49.41/2 30.46/1 80.27/2
3.LEMKE, Katarzyna KS Hades Poznań 26 56.34/3 32.27/3 89.01/3
4.GOLINOWSKA, Elżbieta HKS Azymut, Mochy 1 3675 65.02/4 34.11/4 99.13/4
5.MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś, Łódź 15 5274 76.54/5 41.09/5 118.03/5
6.CIUPA, Monika UKS Orientuś, Łódź 15 4654 81.12/6 56.42/6 137.54/6
KURKOWIAK, Patrycja WKS Grunwald 10 116.06/7
Końcowe wyniki kategorii : K45 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Beata UKS Siódemka, Rumia 7 144 40.52/1 25.12/1 66.04/1
2.BULTROWICZ, Agnieszka KS Hades, Poznań 2 944 49.55/2 28.48/2 78.43/2
3.KONC, Katarzyna UKS Azymut, Pabianic 6 2953 51.42/3 31.45/3 83.27/3
4.DANKOVA, Olga KS Hades, Poznań 2 56.43/4 33.30/4 90.13/4
5.MIANOWSKA, Dorota UNTS, Warszawa 9 2405 59.37/5 43.35/8 103.12/5
6.WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS, Warszawa 9 4548 69.54/6 41.41/6 111.35/6
7.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades, Poznań 2 4413 75.36/7 37.21/5 112.57/7
8.GRZYWACZ, Agnieszka Team 360 22 4277 76.30/8 41.58/7 118.28/8
9.KUSSOWSKA, Hanna PKO Harpagan, Gdańsk 27 5581 95.22/9 53.00/10 148.22/9
10.SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś, Łódź 15 5288 102.13/10 131.02/11 233.15/10
IRYNA, BILYK Ukraine 13 45.32/9 /
Końcowe wyniki kategorii : K50+ 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁEK, Ewa UNTS, Warszawa 9 1208 52.14/2 28.21/1 80.35/1
2.WOŁOWCZYK, Mariola UNTS, Warszawa 9 112 47.34/1 36.24/2 83.58/2
3.DEPTULSKA, Agnieszka TSRS 19 70.02/3 41.34/3 111.36/3
4.KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT, Warszawa 28 75 73.28/4 42.12/4 115.40/4
5.ZYKOVA, LILIIA Ukraine 13 91.24/5 61.35/5 152.59/5
Końcowe wyniki kategorii : KM10 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BOREK, Adam UKS Traper, Złocieni 12 4144 24.28/1 25.32/2 50.00/1
2.CIUPA, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 15 5267 50.31/2 26.53/3 77.24/2
GOS, Łukasz PUKS Młode Orły, Now 29 5216 DNF / DNF / NKL /
KMIECIŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły, Now 29 4533 DNF / DNF / NKL /
LIPIEC, Błażej PUKS Młode Orły, Now 29 5561 DNF / DNF / NKL /
SZUTKO, Aleksander UKS Traper, Złocieni 12 4919 NKL-bPK / 16.19/1 NKL /
RATAJCZAK, Jan NKL / NKL-bPK / NKL /
RATAJCZAK, Iga NKL / NKL-bPK / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M12 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NIEDZIELSKI, Mikołaj HKS Azymut, Mochy 1 4792 31.24/1 18.03/1 49.27/1
2.WYRWA, Fabian HKS Azymut, Mochy 1 5521 40.20/2 23.35/3 63.55/2
3.GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR, Góra Kalwa 16 5321 58.09/3 24.12/4 82.21/3
4.MŁYNKOWIAK, Fabian HKS Azymut, Mochy 1 4791 60.07/4 28.06/5 88.13/4
BULTROWICZ, Franciszek KS Hades, Poznań 2 5389 NKL-bPK / DNF / NKL /
GOŚCINIAK, Kacper UKS Arkady, Raszków 3 5487 DNF / 61.48/6 NKL /
SZYMANOWSKI, Natan UKS Traper, Złocieni 12 4920 NKL-bPK / 23.00/2 NKL /
WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut, Pabianic 6 4406 DNF / DNF / NKL /
NOWAK, Dawid UKS Błyskawica 11 93.01/6
WITCZAK, Adam UKS Błyskawica 11 66.05/5
Końcowe wyniki kategorii : M14 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec, Chrzan 5 3602 37.37/1 24.27/2 62.04/1
2.LUTSIV, LUBOMYR Ukraine 13 40.09/2 23.08/1 63.17/2
3.LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha, Warszawa 14 4944 43.49/3 27.56/3 71.45/3
4.WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4441 48.49/4 29.50/5 78.39/4
5.FEDOROVSKYI, OLEKSANDR Ukraine 13 51.04/6 28.34/4 79.38/5
6.ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut, Pabianic 6 4402 49.39/5 30.05/6 79.44/6
7.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut, Pabianic 6 4606 61.26/7 30.07/7 91.33/7
8.LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 30 4736 79.45/8 46.28/9 126.13/8
9.BARTOS, Ryszard UKS Orientuś, Łódź 15 4217 124.05/11 42.15/8 166.20/9
NASTASENKO, NIKITA Ukraine 13 NKL-bPK / 65.28/10 NKL /
CHMURA, Patryk UKS Arkady, Raszków 3 4994 101.17/10 DNF / NKL /
GREBENCHUK, Yevgeni KS Hades, Poznań 2 DNF / DNF / NKL /
GROMADZKI, Wiktor Team 360 22 4072 86.32/9 NKL-bPK / NKL /
STEFAŃSKI, Marek UKS Arkady, Raszków 3 4034 69.00/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M16 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BULTROWICZ, Tymoteusz WKS Śląsk, Wrocław 17 3700 39.45/2 24.09/1 63.54/1
2.RZEŃCA, Tomasz UKS Orientuś, Łódź 15 3712 43.55/3 25.27/2 69.22/2
3.MACIEJEWSKI, Bartłomiej BKS Wataha Warszawa 31 38.52/1 33.50/9 72.42/3
4.WODZICKI, Filip WKS Śląsk, Wrocław 17 4646 45.02/5 27.54/3 72.56/4
5.WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut, Pabianic 6 4458 44.22/4 29.23/5 73.45/5
6.ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 6 46.45/6 29.48/6 76.33/6
7.BARCHUK, MAKSYM Ukraine 13 50.42/7 29.19/4 80.01/7
8.ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut, Pabianic 6 4169 51.13/8 31.48/7 83.01/8
9.KOROTKYI, DMYTRO Ukraine 13 52.39/9 35.54/10 88.33/9
10.MEDVIEDIEV, KYRYLO Ukraine 13 54.08/10 36.13/11 90.21/10
11.KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut, Pabianic 6 4105 57.53/11 33.30/8 91.23/11
12.WYRWA, Tobiasz HKS Azymut, Mochy 1 3865 58.21/12 36.53/12 95.14/12
13.KURZYP, Michał WKS Śląsk, Wrocław 17 3271 60.43/13 37.39/14 98.22/13
14.ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades, Poznań 2 3701 61.43/14 37.23/13 99.06/14
15.MIODUSZEWSKI, Władysław Team 360 22 5306 63.09/16 41.03/16 104.12/15
16.IVANCHYKHIN, DANYIL Ukraine 13 63.05/15 41.27/17 104.32/16
17.CIUPA, Jan UKS Orientuś, Łódź 15 3926 66.17/17 41.39/18 107.56/17
18.PETERENKO, Volodymyr Ukraine 13 71.18/18 42.25/19 113.43/18
19.KURDZIEL, Szymon WKS Śląsk, Wrocław 17 4293 75.43/19 38.45/15 114.28/19
20.SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś, Łódź 15 3765 116.19/20 73.14/20 189.33/20
BARTCZAK, Jonasz UKS Arkady, Raszków 3 5001 NKL-bPK / DNF / NKL /
KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut, Pabianic 6 3559 NKL-bPK / DNF / NKL /
SZTRANEK, Maciej UKS Azymut, Pabianic 6 3562 DNF / DNF / NKL /
WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut, Pabianic 6 3879 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M18 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.MAJOWSKI, Jan WKS Śląsk, Wrocław 17 3502 44.08/1 29.10/1 73.18/1
2.PODWORSKI, Kacper UKS OSiR, Góra Kalwa 16 2780 48.06/2 32.41/2 80.47/2
3.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS, Warszawa 9 3174 54.00/4 36.46/6 90.46/3
4.GÓRSKI, Patryk UKS OSiR, Góra Kalwa 16 4541 49.27/3 42.14/8 91.41/4
5.DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3907 56.40/7 36.28/4 93.08/5
6.KUTOVYI, ARTUR Ukraine 13 58.39/8 36.45/5 95.24/6
7.TYWONEK, Jan UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3841 56.37/6 40.22/7 96.59/7
8.WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech UNTS Warszawa 32 54.53/5 51.34/9 106.27/8
KLYMENKO, Maksym Ukraine 13 NKL-bPK / 36.26/3 NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M20 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Grzegorz UKS Siódemka, Rumia 7 2370 46.42/1 30.15/2 76.57/1
2.JOŃCZY, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 17 3104 47.14/2 31.27/4 78.41/2
3.SZTRANEK, Jan UKS Azymut, Pabianic 6 2653 49.52/3 29.41/1 79.33/3
4.ŁAGODA, Franciszek WKS Śląsk, Wrocław 17 3281 51.15/5 30.53/3 82.08/4
5.TOBOREK, Jakub WKS Śląsk, Wrocław 17 2141 50.34/4 32.41/5 83.15/5
6.STRUGAREK, Łukasz WKS Śląsk, Wrocław 17 4160 82.38/6 36.08/6 118.46/6
Końcowe wyniki kategorii : M21 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.RUTKOWSKI, Dariusz UKS Azymut, Pabianic 6 71.54/1 69.44/2 141.38/1
2.KROCHMAL, Adam UNTS Warszawa 32 82.56/2 61.49/1 144.45/2
3.HOROSZKIEWICZ, Adrian UKS Orientuś, Łódź 15 5285 96.52/4 74.07/3 170.59/3
4.DEPTULSKI, Mateusz TSRS 19 86.29/3 119.56/4 206.25/4
Końcowe wyniki kategorii : M21E 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PABICH, Mariusz UKS Azymut, Pabianic 6 338 59.02/1 32.37/1 91.39/1
2.DZIOBA, Mateusz MKS Paulinum, Jeleni 33 1101 60.51/2 32.43/3 93.34/2
3.KURZYP, Stanisław WKS Śląsk, Wrocław 17 2225 63.57/4 32.41/2 96.38/3
4.KALATA, Michał MKS Paulinum, Jeleni 33 853 63.55/3 33.17/5 97.12/4
5.LEVYTSKYI, Nazar KSO IF DEAF 37 67.04/7 32.54/4 99.58/5
6.WENSŁAW, Mateusz UKS Azymut 45, Gdyni 38 153 65.36/5 35.16/6 100.52/6
7.PASZYŃSKI, Piotr UKS Orientuś, Łódź 15 423 66.47/6 38.00/10 104.47/7
8.KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk, Wrocław 17 4836 69.15/8 36.29/7 105.44/8
9.GŁADECKI, Dawid UKS OSiR, Góra Kalwa 16 3729 71.49/10 37.40/9 109.29/9
10.MICHALAK, Kacper UNTS, Warszawa 9 2980 84.00/13 36.35/8 120.35/10
11.KUNIKOWSKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 36 5130 84.14/14 38.31/11 122.45/11
12.FROM, Piotr CSLog 34 77.41/12 48.55/13 126.36/12
13.WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS, Warszawa 9 488 95.28/15 49.37/14 145.05/13
14.DEREDOS, Bruno UKS Orientuś, Łódź 15 2839 117.47/16 47.39/12 165.26/14
JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 35 71.06/9 NKL-bPK / NKL /
OMER, Wiktor MKS Metalowiec, Łódź 36 5595 NKL-bPK / NKL-bPK / NKL /
ZAKOURIL, Vit OOB TJ Turnov 23 75.00/11
Końcowe wyniki kategorii : M35 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOJCIECH, Sebastian KS Hades, Poznań 2 4542 65.44/3 34.48/1 100.32/1
2.MAJASOW, Kostiantyn WKS Śląsk, Wrocław 17 1406 66.51/5 36.42/2 103.33/2
3.MIODUSZEWSKI, Mateusz Team 360 22 3970 63.54/1 41.01/5 104.55/3
4.ŁUBIS, Michał UKS Azymut, Pabianic 6 2657 65.48/4 39.27/4 105.15/4
5.GORZELNIAK, Karol HKS Azymut, Mochy 1 4909 67.45/6 37.56/3 105.41/5
6.WDOWCZYK, Piotr 2 pinz 40 65.37/2 42.25/6 108.02/6
7.WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades, Poznań 2 5078 86.28/9 47.14/7 133.42/7
8.FRĄTCZAK, Sławomir PKO Harpagan, Gdańsk 27 4370 81.23/8 52.56/9 134.19/8
9.ŁĄTKOWSKI, Krzysztof KB MANIAC Poznań 8 5725 91.55/10 61.40/11 153.35/9
10.KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut, Pabianic 6 5233 107.36/11 57.53/10 165.29/10
11.PIOTROWSKI, Jarosław MKS Metalowiec, Łódź 36 5126 115.56/12 62.47/12 178.43/11
GOLARZ, Tomasz 2 Pułk Inżynieryjny 39 DNF / 48.43/8 NKL /
RYMINIECKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 15 5670 78.21/7 DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : M40 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GOLINOWSKI, Paweł Indywidualny Dolnośl 42 2892 50.03/1 34.04/1 84.07/1
2.PABICH, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 6 331 64.00/2 40.24/4 104.24/2
3.ZAMIARA, Piotr KS Hades, Poznań 2 3698 67.15/4 39.16/2 106.31/3
4.BĄK, Piotr WKS Śląsk, Wrocław 17 5005 68.55/6 39.28/3 108.23/4
5.KIRAKOSOV, Kostiantyn ambitracing team 43 67.27/5 43.14/5 110.41/5
6.MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 47 64.39/3 47.02/9 111.41/6
7.WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś, Łódź 15 5272 74.43/9 44.58/7 119.41/7
8.KUJDA, Arkadiusz Indywidualny Kujawsk 44 3987 77.14/10 44.46/6 122.00/8
9.BOREK, Krzysztof UKS Traper, Złocieni 12 5592 70.36/8 51.38/11 122.14/9
10.LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha, Warszawa 14 4945 83.11/13 45.24/8 128.35/10
11.BEK, Michał Indywidualny Łódzkie 41 4818 83.44/15 48.49/10 132.33/11
12.TOMECKI, Tomasz MKS Metalowiec, Łódź 36 5122 80.09/11 59.27/13 139.36/12
13.GROCHAL, Marcin KS Kościelec, Chrzan 5 4830 86.34/16 53.18/12 139.52/13
14.RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec, Chrzan 5 5184 83.01/12 65.18/15 148.19/14
15.STACHOWSKI, Paweł Indywidualny lubuski 45 1536 95.51/17 63.52/14 159.43/15
16.MATACZYŃSKI, Marcin Indywidualnie 46 98.30/18 71.29/16 169.59/16
MAŁECKI, Bartłomiej Indywidualny lubuski 45 3906 70.05/7 DNF / NKL /
TKACZUK, Tomasz UKS Azymut, Pabianic 6 3253 DNF / DNF / NKL /
KURKOWIAK, Grzegorz WKS Grunwald 10 83.14/14
Końcowe wyniki kategorii : M45 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.NOWAK, Jacek UKS Siódemka, Rumia 7 143 43.14/1 25.31/1 68.45/1
2.GMUR, Karol WKS Śląsk, Wrocław 17 1237 45.53/2 27.04/2 72.57/2
3.PORZYCZ, Janusz UKS Siódemka, Rumia 7 232 52.51/5 28.15/3 81.06/3
4.FIEDOROWICZ, Szczepan UKS Traper, Złocieni 12 2906 49.56/3 31.29/7 81.25/4
5.SĘDŁAK, Krystian OK! Sport, Warszawa 50 1130 51.12/4 30.26/4 81.38/5
6.SZMYT, Łukasz HKS Azymut, Mochy 1 4634 54.36/6 31.02/5 85.38/6
7.MOL, Krzysztof HKS Azymut, Mochy 1 2866 56.51/7 31.13/6 88.04/7
8.MIANOWSKI, Rafał UNTS, Warszawa 9 2068 57.23/9 36.09/11 93.32/8
9.DUDA, Tomasz UKS Traper, Złocieni 12 4529 58.00/10 35.50/9 93.50/9
10.CHABIERA, Tomasz UNTS, Warszawa 9 2521 56.54/8 37.28/12 94.22/10
11.FILIPIAK, Marek KS Hades, Poznań 2 4414 58.39/11 37.57/13 96.36/11
12.BIOLIK, Grzegorz UNTS, Warszawa 9 2177 62.45/15 34.45/8 97.30/12
13.KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut, Pabianic 6 2652 62.20/14 38.32/14 100.52/13
14.PACYNA, Krzysztof UKS Energetyk, Dychó 48 4857 68.11/16 38.38/15 106.49/14
15.GBUR, Arkadiusz Indywidualnie 46 61.50/12 46.16/18 108.06/15
16.KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut, Pabianic 6 5236 75.19/22 35.54/10 111.13/16
17.NOWAK, Paweł UKS Orientuś, Łódź 15 3930 70.11/18 42.01/17 112.12/17
18.MACIEJEWSKI, Mikołaj BKS Wataha, Warszawa 14 3944 71.52/19 41.33/16 113.25/18
19.GIELEC, Artur UKS Orientuś, Łódź 15 5271 69.18/17 48.39/20 117.57/19
20.WÓJTOWICZ, Grzegorz UNTS, Warszawa 9 4546 73.13/20 52.32/21 125.45/20
21.STRYJAK, Tomasz Indywidualni Bydgosz 51 77.16/24 48.34/19 125.50/21
22.HEBDA, Ireneusz KS Kościelec, Chrzan 5 5266 77.15/23 52.55/22 130.10/22
23.KUSSOWSKI, Andrzej PKO Harpagan, Gdańsk 27 5355 81.34/26 58.03/23 139.37/23
24.GROMADZKI, Emil Team 360 22 5261 116.28/27 68.30/24 184.58/24
BORZYSZKOWSKI, Jacek UKS Siódemka, Rumia 7 3307 DNF / DNF / NKL /
PANCERZ, Piotr Indywidualny Wielkop 49 2974 73.43/21 DNF / NKL /
UHLEMANN, Andreas ESV Lok Berlin-Schön 52 62.14/13 DNF / NKL /
KRZYMINIEWSKI, Sławomir UKS Błyskawica 11 80.17/25
Końcowe wyniki kategorii : M50 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SOBCZYŃSKI, Kalikst WKS Śląsk, Wrocław 17 717 45.01/1 30.04/1 75.05/1
2.STASZAK, Artur UNTS, Warszawa 9 2013 48.13/2 30.50/2 79.03/2
3.MICHALAK, Tomasz UNTS, Warszawa 9 2981 51.42/3 32.48/3 84.30/3
4.MOSSAKOWSKI, Przemysław Team 360 22 1758 55.12/4 37.39/5 92.51/4
5.LEDZION, Grzegorz UKS Orientuś, Łódź 15 4657 58.05/6 37.44/6 95.49/5
6.ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades, Poznań 2 913 59.21/8 37.22/4 96.43/6
7.SZTRANEK, Paweł UKS Azymut, Pabianic 6 4827 58.47/7 40.39/9 99.26/7
8.SZARLIK, Przemysław MKS Paulinum, Jeleni 33 4905 61.56/10 38.05/7 100.01/8
9.KOSICKI, Tomasz OK! Sport, Warszawa 50 1522 73.27/11 39.17/8 112.44/9
10.GRAJEK, Grzegorz Indywidualny Kujawsk 44 5437 56.19/5 59.44/14 116.03/10
11.SZCZYGIEŁ, Marcin WKS Śląsk, Wrocław 17 4648 73.33/12 46.48/12 120.21/11
12.SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś, Łódź 15 3001 79.51/13 40.48/10 120.39/12
13.BARTOS, Maciej UKS Orientuś, Łódź 15 4218 87.30/14 55.24/13 142.54/13
14.CZEREPIUK, Krzysztof Indywidualnie 46 5439 94.59/15 83.01/15 178.00/14
NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 53 60.13/9 DNF / NKL /
WDOWIAK, Robert Indywidualny Łódzkie 41 5291 DNF / DNF / NKL /
CHMURA, Jarosław UKS Arkady, Raszków 3 4995 45.16/11 /
Końcowe wyniki kategorii : M55 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.WOŁOWCZYK, Marek UNTS, Warszawa 9 113 44.31/1 30.25/2 74.56/1
2.MŁYNARCZYK, Piotr UKS Orientuś, Łódź 15 3294 50.08/2 30.08/1 80.16/2
3.KLASA, Tomasz KS Hades, Poznań 2 3730 54.10/3 35.34/3 89.44/3
4.DEPTULSKI, Tomasz TSRS 19 64.54/4 43.52/4 108.46/4
SZOCIŃSKI, Robert 2 pułk inżynieryjny 54 71.46/5
Końcowe wyniki kategorii : M60 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec, Chrzan 5 963 52.57/1 31.01/1 83.58/1
2.KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT, Warszawa 28 76 53.17/2 34.08/2 87.25/2
3.KLAWCZYŃSKI, Zbigniew MKS Skarmat, Toruń 21 3895 58.47/3 36.57/3 95.44/3
FIJOR, Waldemar MKS Skarmat, Toruń 21 5251 43.43/4 /
Końcowe wyniki kategorii : M65 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.HORNIK, Zbigniew LKO, Leszno 55 1554 38.49/1 26.14/1 65.03/1
2.GUGA, Romuald WKS Śląsk, Wrocław 17 716 42.21/2 32.49/2 75.10/2
3.PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis, Wrocław 58 1323 48.30/3 36.03/3 84.33/3
4.MĄDRZYŃSKI, Zbigniew UMKS, Kwidzyn 57 2885 66.46/5 36.20/4 103.06/4
5.LEWOŃ, Bogdan UMKS ORKAN, Ostróda 56 130 60.58/4 43.23/5 104.21/5
DOMINIAK, Zdzisław UKS Błyskawica 11 DNF /
Końcowe wyniki kategorii : M70+ 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.FALTYŃSKI, Władysław WKS Grunwald, Poznań 59 911 49.07/1 33.25/2 82.32/1
2.GLIŃSKI, Henryk KS Artemis, Wrocław 58 1324 55.50/2 27.48/1 83.38/2
3.GORAJSKI, Andrzej WKS Śląsk, Wrocław 17 5303 66.36/3 40.45/3 107.21/3
KMIECIŃSKI, Józef PUKS Młode Orły, Now 29 69 DNF / DNF / NKL /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN A 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FLORKOWSKA-DWOJAK, Marta KS Osobowice 65 0b.PK 43.46/1 /
PLUTA, Marcin - 66 0b.PK 45.19/2 /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN B 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ANTONOWICZ, Jerzy Team 360 22 90 0b.PK 58.44/1 0b.PK 34.38/1 0b.PK 93.22/1
2.KUJDA, Tymoteusz Indywidualnie 46 0b.PK 66.21/2 0b.PK 47.24/2 0b.PK113.45/2
3.GOŚCINIAK, Karolina UKS Arkady, Raszków 3 0b.PK132.59/4 0b.PK 75.46/4 0b.PK208.45/3
4.MUSZKIEWICZ, Karolina UKS Azymut, Pabianic 6 0b.PK124.22/ 0b.PK 85.55/6 0b.PK210.17/4
5.PIENTKA, Jerzy brak 60 0b.PK122.59/3 0b.PK105.36/7 0b.PK228.35/5
6.UCIECHOWSKA, Anna UKS Arkady, Raszków 3 2b.PK 97.57/5 0b.PK 75.59/5 2b.PK173.56/6
PABICH, Marta UKS Azymut, Pabianic 6 355 15b.PK118.00/6 / /
GAŃCZAK, Dawid 0b.PK 55.03/3 /
Końcowe wyniki kategorii : OPEN C 1.E 2.E Raz. 2.E
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.FIEDLER, Liam RCV - Rugby Club Vel 61 0b.PK 33.23/3 0b.PK 18.01/1 0b.PK 51.24/1
1.WOJCZYK, Agata UKS Orientuś, Łódź 15 5653 0b.PK 33.20/2 0b.PK 18.04/2 0b.PK 51.24/1
3.PASZYŃSKA, Klara UKS Orientuś, Łódź 15 5287 0b.PK 33.30/4 0b.PK 18.45/3 0b.PK 52.15/3
4.KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś, Łódź 15 5654 0b.PK 34.38/6 0b.PK 19.29/4 0b.PK 54.07/4
5.FIEDLER, Damian RCV - Rugby Club Vel 61 0b.PK 34.39/7 0b.PK 20.56/5 0b.PK 55.35/5
6.ŁYSENO, Masha 0b.PK 40.07/9 0b.PK 23.18/7 0b.PK 63.25/6
7.PAWLAK, Gabrysia Sports Entertainment 62 0b.PK 34.29/5 0b.PK 32.11/11 0b.PK 66.40/7
8.ŁĄCKI, Łukasz UKS OSiR, Góra Kalwa 16 1673 0b.PK 40.15/10 0b.PK 27.33/8 0b.PK 67.48/8
9.PIENTKA, Bogusława brak 60 0b.PK 48.50/13 0b.PK 21.34/6 0b.PK 70.24/9
10.CHERNOMOR, Sofiia UKS Arkady, Raszków 3 0b.PK 43.16/12 0b.PK 32.55/12 0b.PK 76.11/10
11.DWOJAK, Dawid WKS Śląsk, Wrocław 17 5590 0b.PK 60.24/16 0b.PK 31.31/10 0b.PK 91.55/11
12.CZAJKA, Katarzyna UKS Arkady, Raszków 3 0b.PK 61.28/17 0b.PK 34.49/13 0b.PK 96.17/12
13.PASZYŃSKI, Wojciech UKS Orientuś, Łódź 15 5673 0b.PK 37.56/8 1b.PK 18.33/14 1b.PK 56.29/13
14.DWOJAK, Nina WKS Śląsk, Wrocław 17 5589 0b.PK 59.01/15 1b.PK 31.23/15 1b.PK 90.24/14
MIELEWCZYK, Wiktor TSRS 19 NKL / 4b.PK120.02/16 NKL /
RUTKOWSKA, Lena NKL / / NKL /
RUTKOWSKA, Lidia NKL / / NKL /
NADERA, Łukasz CX80 Kalisz 53 0b.PK 23.27/1 / /
PRONTISHEVA, LUDMYLA Ukraine 13 0b.PK 55.16/14 / /
DERING, Antoni UKS Arkady, Raszków 3 / 0b.PK 31.28/9 /
PABICH, Wojtek UKS Azymut, Pabianic 6 0b.PK117.32/18 / /
CHMURA, Jolanta UKS Arkady, Raszków 3 0b.PK 42.30/11
PABICH, Piotr UKS Azymut, Pabianic 6 1b.PK-1168.04/19 / 1b.PK32012.40/
|