Wyniki sztafet 24.04.2022 12:56:35
KMP R1 - Sztafety
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================================Orienteering Organiser===
Wstepne wyniki zawodów: K105 3.0- 3.1km 0- 0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 10559 UKS Siódemka Rumia 81.41 Nowak, Beata 24.07 Porzycz, Agnieszka 28.43 52.50 Konkol-Klimczak, W 28.51 81.41
2 10552 KS Hades 83.06 Marciniak, Maria 26.18 Paterek, Honorata 29.51 56.09 Bultrowicz, Agnies 26.57 83.06
3 10557 UKS Azymut Pabianice 89.28 Konc, Katarzyna 26.24 Mazur, Katarzyna 31.10 57.34 Biniecka, Małgorza 31.54 89.28
4 10553 Team 360 89.34 Śliwczyńska, Ilona 29.59 Wigier, Klara 35.39 65.38 Górnicka-Antonowic 23.56 89.34
5 10563 WKS Wawel Kraków 1 93.20 Kosińska, Zofia 31.13 Grabowska, Joanna 31.22 62.35 Karnia-Biskupska, 30.45 93.20
6 10556 UKS Azymut 45 105.24 Ukleja, Ewa 38.45 Witkowska, Izabela 32.57 71.42 Rasczupkina, Nina 33.42 105.24
7 10561 UNTS Warszawa 107.58 Mianowska, Dorota 28.34 Wójtowicz, Katarzy 38.17 66.51 Parfianowicz, Joan 41.07 107.58
8 10558 UKS Orientuś Łódź 122.34 Komsa, Małgorzata 43.52 Grzymkiewicz, Lili 36.13 80.05 Moroz-Gołacka, Kat 42.29 122.34
9 10554 Team 360 2 126.22 Szewczykowska, Ann 56.04 Jesionkiewicz, Mag 30.16 86.20 Grzywacz, Agnieszk 40.02 126.22
10 10551 Klub Harpagan 135.28 Lesisz, Agata 36.46 Lemańczyk, Aleksan 34.49 71.35 Rokita, Anna 63.53 135.28
11 10560 UMKS Kwidzyn 135.52 Roszak, Maja 37.28 Pabian, Patrycja 48.25 85.53 Romanow - Pękal, E 49.59 135.52
12 10564 WKS Wawel Kraków 2 160.24 Bączek-Motała, Bar 28.28 Dyzio, Anna 61.13 89.41 Pułczyńska, Agnies 70.43 160.24
13 10562 WKS Śląsk Wrocław 66.34 Wysocka, Joanna 27.44 Kurzyp, Anna 38.50 66.34 Majasow, Agata
14 10555 UKS Arkady Raszków 88.56 Uciechowska, Anna 45.19 Gościniak, Karolin 43.37 88.56 Trzeciak, Izabela
Wstepne wyniki zawodów: K12 1.9- 2.0km 0- 0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1253 KS Kościelec Chrzanów 59.07 Wala, Małgorzata 21.04 Rychłowska, Julia 20.45 41.49 Hebda, Julia 17.18 59.07
2 1257 UMKS Kwidzyn 60.40 Rombel, Gabriela 19.41 Marciniak, Klaudia 21.12 40.53 Szafarewicz, Katar 19.47 60.40
3 1255 Team 360 75.50 Gromadzka, Lena 21.20 Mioduszewska, Jani 26.52 48.12 Benesz, Olga 27.38 75.50
4 1251 HKS Azymut Mochy 79.37 Gorzelniak, Zofia 22.07 Seweryn, Weronika 26.24 48.31 Bohne, Amelia 31.06 79.37
5 1252 KS Hades 80.59 Zamiara, Gabriela 37.30 Dankova, Inna 26.13 63.43 Panachenko, Ivanna 17.16 80.59
6 1256 Wielkopolska 103.48 Gościniak, Wiktori 26.44 Król, Hanna 42.43 69.27 Kurkowiak, Jaśmina 34.21 103.48
7 1258 UMKS Kwidzyn 110.45 Wejtko, Paula 42.16 Marciniak, Alicja 39.08 81.24 Kubacka, Sandra 29.21 110.45
8 1259 WKS Wawel Kraków 125.42 Biskupska, Małgorz 22.23 Depta, Helena 26.29 48.52 Walaś, Olga 76.50 125.42
1254 MKS Paulinum Jelenia G NKL Nalepa, Hanna 38.50 Szlachta, Wiktoria NKL-bPK NKL Ładomirska, Maja 28.26 NKL
Wstepne wyniki zawodów: K14 2.3- 2.4km 0- 0m 9-9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1461 UKS Siódemka Rumia 79.42 Klimczak, Oksana 29.05 Sądej, Zofia 26.56 56.01 Roman, Antonia 23.41 79.42
2 1462 MKS Mos Wrocław 82.09 Staniec, Julia 25.36 Ciastoń, Oliwia 33.04 58.40 Wysocka, Michalina 23.29 82.09
3 1455 UKS Traper 83.22 Trela, Wanessa 24.25 Szydłowska, Magda 28.10 52.35 Stempniewska, Nadi 30.47 83.22
4 1454 UKS Traper 84.24 Duda, Kornelia 23.57 Motylińska, Anasta 26.42 50.39 Włodarczyk, Wiktor 33.45 84.24
5 1460 UKS Siódemka Rumia 87.47 Klimczak, Olimpia 35.39 Bielecka, Marta 31.05 66.44 Porzycz, Małgorzat 21.03 87.47
6 1453 KS Kościelec Chrzanów 96.08 Podgórska, Gabriel 36.26 Grochal, Nina 28.51 65.17 Wala, Aleksandra 30.51 96.08
7 1458 UKS Reflex Rybnik 99.25 Porada, Jagoda 29.16 Jurek, Marta 41.45 71.01 Kliś, Weronika 28.24 99.25
8 1456 UKS Arkady Raszków 101.22 Uciechowska, Oliwi 29.18 Waśko, Anna 29.17 58.35 Trzeciak, Klaudia 42.47 101.22
9 1463 MKS Mos Wrocław 120.23 Gołębiowska, Marta 35.11 Szafran, Karolina 39.21 74.32 Jażdżyk, Aniela 45.51 120.23
10 1452 Klub Harpagan 122.18 Kaczyńska, Amelia 28.09 Zębala, Martyna 39.25 67.34 Semprykh, Tereza 54.44 122.18
11 1459 UKS Reflex Rybnik 138.57 Kruczkowska, Alicj 37.34 Szendra, Iwona 40.05 77.39 Baj, Zuzanna 61.18 138.57
12 1457 UKS Arkady Raszków 96.48 Suplicka, Weronika 36.33 Chernomor, Sofiia 60.15 96.48 Mądra, Klaudia
1451 HKS Azymut Mochy NKL Miś, Milena 23.03 Paterek, Hanna NKL-bPK NKL Kaźmierczak, Magda 23.52 NKL
Wstepne wyniki zawodów: K140 2.9- 3.0km 0- 0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 14052 UNTS Warszawa 96.46 Biolik, Agnieszka 33.33 Wołowczyk, Mariola 33.24 66.57 Wołek, Ewa 29.49 96.46
2 14053 WKS Wawel Kraków 127.44 Bugaj, Teresa 36.26 Słońska, Bogusława 44.27 80.53 Lamparska, Iwona 46.51 127.44
3 14051 Team 360 132.05 Trykozko, Urszula 42.23 Turska, Magdalena 42.12 84.35 Socha-Kamińska, Ha 47.30 132.05
Wstepne wyniki zawodów: K16 3.0- 3.2km 0- 0m 12-12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1651 HKS Azymut Mochy 101.09 Klecha, Weronika 34.47 Hajduk, Maria 33.29 68.16 Szmyt, Aleksandra 32.53 101.09
2 1657 UKS OSiR Góra Kalwaria 107.25 Kasprzyk, Marta 30.09 Wasilewska, Olga 41.13 71.22 Dzwonkowska, Pauli 36.03 107.25
3 1656 UKS Orientuś Łódź 109.20 Rawecka, Zofia 31.27 Nowak, Hanna 36.45 68.12 Wojczyk, Zofia 41.08 109.20
4 1653 MKS Paulinum Jelenia G 116.37 Durka, Martyna 32.10 Dutkiewicz, Wiktor 33.55 66.05 Kamińska, Aleksand 50.32 116.37
5 1652 HKS Azymut Mochy 122.06 Murek, Emilia 33.56 Młynkowiak, Karoli 42.05 76.01 Skorupka, Julia 46.05 122.06
6 1655 Wielkopolska 126.41 Uciechowska, Ameli 31.35 Kurkowiak, Jagoda 56.53 88.28 Prais, Julia 38.13 126.41
7 1658 WKS Śląsk Wrocław 29.34 Szczygieł, Hanna 29.34 Kuciel, Hanna Kraszewska, Olga
1654 PK UNTS Warszawa PKNKL SAŁACKA, Joanna CHABIERA. FilomenaPK 31.12 PKNKL Staniak, Paweł PK 33.34 PKNKL
Wstepne wyniki zawodów: K18 3.6- 3.7km 0- 0m 14-14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1852 UKS Azymut Dębów 149.08 Kiełb, Wiktoria 46.15 Kiełb, Patrycja 48.32 94.47 Jucha, Weronika 54.21 149.08
2 1851 UKS Traper 152.17 Szczurko, Paulina 50.18 Borek, Alicja 52.23 102.41 Urban, Aneta 49.36 152.17
1853 UKS Grom Sokolniki / W NKL Żuczkowska, Oliwia 78.06 Krzyżostanek, Patr 48.52 126.58 Domagała, Emilia DNF NKL
Wstepne wyniki zawodów: K21 2.2- 2.2km 0- 0m 4-4k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2163 WKS Śląsk Wrocław 109.53 Cych, Agnieszka 35.09 Paulava, Hanna 39.48 74.57 Sudoł, Hanna 34.56 109.53
2 2158 UKS Orientuś Łódź 1 121.15 Gielec, Zuzanna 38.32 Doreń, Wiktoria 45.08 83.40 Olejnik, Agata 37.35 121.15
3 2164 WKS Śląsk Wrocław 125.22 Ciesiółka, Katarzy 39.44 Ciura, Aleksandra 41.42 81.26 Podzińska, Weronik 43.56 125.22
4 2161 UNTS Warszawa 126.51 Babych, Olena 45.32 Fortuniak, Weronik 41.44 87.16 Polishchuk, Mariya 39.35 126.51
5 2152 Klub Harpagan 128.52 Trzasko, Aleksandr 40.08 Bugaj, Katarzyna 48.24 88.32 Gruchała, Natalia 40.20 128.52
6 2166 WKS Wawel Kraków 132.24 Słońska, Zofia 43.09 Topór, Magdalena 45.10 88.19 Wicha, Małgorzata 44.05 132.24
7 2162 UNTS Warszawa 139.38 Balas, Anna 39.43 Mianowska, Julia 49.01 88.44 Chabiera, Lena 50.54 139.38
8 2156 UKS Azymut 45 147.37 Cepurdej, Nina 46.15 Pesta, Anna 47.37 93.52 Cepurdej, Katarzyn 53.45 147.37
9 2153 KS Hades 148.30 Filipiak, Adrianna 39.47 Hoffmann, Barbara 45.06 84.53 Kuriatnyk, Natalia 63.37 148.30
10 2157 UKS Azymut Pabianice 152.20 Krempińska, Julia 39.50 Pabich, Marta 60.36 100.26 Pabich, Maria 51.54 152.20
11 2159 UKS Orientuś Łódź 2 156.45 Ewiak-Paszyńska, A 46.00 Komorowska, Marta 61.02 107.02 Nikitczenko, Natas 49.43 156.45
12 2165 WKS Śląsk Wrocław 160.43 Kostrzewska, Justy 55.49 Mazurek, Agnieszka 55.32 111.21 Wrześniak, Zofia 49.22 160.43
13 2160 UKS Siódemka Rumia 162.08 Dawidowska, Natali 48.18 Bielecka, Aleksand 50.12 98.30 Miśkiewicz, Martyn 63.38 162.08
14 2155 UKS Arkady Raszków 111.24 Dera, Dominika 49.42 Dobroś, Aleksandra 61.42 111.24 Niezgódka, Dominik
15 2154 KU AZS WAT Warszawa 124.49 Chrubczyńska, Patr 52.58 Kopytko, Małgorzat 71.51 124.49 Kankowska, Dominik
16 2151 Górzanka Nawojowa Góra 139.48 Moniak, Zofia 73.21 Skorupa, Maja 66.27 139.48 Dzik, Justyna
Wstepne wyniki zawodów: KM10 1.6- 1.7km 0- 0m 7-7k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 102 WKS Wawel Kraków 70.56 Walaś, Emilia 20.11 Biskupska, Maria 29.00 49.11 Oliinyk, Arina 21.45 70.56
101 UKS Traper NKL SZulc, Adam NKL-bPK Borek, Adam 19.08 NKL Szutko, Aleksander 22.21 NKL
Wstepne wyniki zawodów: M105 3.4- 3.5km 0- 0m 13-13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 10519 UKS Siódemka Rumia 73.51 Kożyczkowski, Edwa 25.56 Nowak, Jacek 23.55 49.51 Richert, Marcin 24.00 73.51
2 10508 KU AZS WAT Warszawa 77.43 Bartnik, Konrad 26.51 Sokalski, Krzyszto 27.42 54.33 Sokalski, Dariusz 23.10 77.43
3 10510 Team 360 83.54 Dopierała, Piotr 26.04 Waluga, Ireneusz 30.12 56.16 Jaskuła, Kornel 27.38 83.54
4 10509 KU AZS WAT Warszawa 89.57 Kociuba, Marek 28.04 Marcin, Marcinkiew 30.14 58.18 Paweł, Krzemiński 31.39 89.57
5 10502 HKS Azymut Mochy 90.02 Seweryn, Grzegorz 30.07 Kirakosov, Kostian 29.23 59.30 Gorzelniak, Karol 30.32 90.02
6 10501 BKS Wataha Warszawa 90.39 Galicz, Karol 24.21 Doliński, Grzegorz 34.04 58.25 Magier, Andrzej 32.14 90.39
7 10505 Klub Harpagan 95.49 Kaczyński, Piotr 26.55 Sikora, Roger 29.36 56.31 Frątczak, Sławomir 39.18 95.49
8 10512 UKS Traper 98.16 Duda, Tomasz 29.47 Włodarczyk, Łukasz 36.23 66.10 Fiederowicz, Szcze 32.06 98.16
9 10518 UKS Orientuś Łódź 2 99.29 Trepczyński, Jaros 27.53 Słomczyński, Rober 39.18 67.11 Ledzion, Grzegorz 32.18 99.29
10 10520 UMKS Kwidzyn 102.18 From, Piotr 25.55 Jędras, Przemyśław 30.58 56.53 Droń, Grzegorz 45.25 102.18
11 10517 UKS Orientuś Łódź 1 104.49 Wojczyk, Sebastian 44.30 Siudek, Konrad 31.52 76.22 Chmielecki, Piotr 28.27 104.49
12 10506 KS Hades 105.44 Wyrzykowski, Patry 28.40 Marciniak, Tomasz 38.24 67.04 Meller, Błażej 38.40 105.44
13 10507 KS OK!Sport Warszawa 106.21 Sędłak, Krystian 28.02 Drągowski, Piotr 36.03 64.05 Kosicki, Tomasz 42.16 106.21
14 10521 UNTS Warszawa 121.18 Chabiera, Tomasz 27.55 Wójtowicz, Grzegor 49.00 76.55 Parfianowicz, Ludo 44.23 121.18
15 10513 UKS Traper 126.51 Szulc, Tomasz 42.06 Borek, Krzysztof 43.27 85.33 Borek, Monika 41.18 126.51
16 10516 UKS Grom Sokolniki / W 128.39 Borzyszkowski, Jac 50.01 Krzyżostanek, Jaro 32.46 82.47 Domagała, Andrzej 45.52 128.39
17 10504 Klub Harpagan 138.03 Surma, Grzegorz 50.03 Lemańczyk, Dariusz 46.42 96.45 Kalsztein, Karol 41.18 138.03
18 10511 Team 360 2 138.49 Benesz, Rafał 38.24 Lenczowski, Jan 45.25 83.49 Krasuski, Bartłomi 55.00 138.49
19 10503 HKS Azymut Mochy 146.32 Dobrzyński, Michał 64.29 Murawski, Piotr 36.05 100.34 Pietrzak, Patryk 45.58 146.32
20 10514 UKS Azymut Pabianice 85.40 Mazur, Michał 30.20 Sztranek, Paweł 55.20 85.40 Krempiński, Piotr
21 10515 UKS Orientuś Łódź 3 111.11 Bartos, Maciej 47.09 Ciupa, Monika 64.02 111.11 Nowak, Magda
Wstepne wyniki zawodów: M12 2.2- 2.4km 0- 0m 11-11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1201 HKS Azymut Mochy 77.55 Franc, Julian Emil 22.21 Wyrwa, Fabian 29.30 51.51 Niedzialski, Mikoł 26.04 77.55
2 1207 UKS Azymut Pabianice 86.49 Pabich, Hanna 29.42 Lorenc, Sara 36.38 66.20 Wiśniewski, Adam 20.29 86.49
3 1210 UNTS Warszawa 93.21 Wójtowicz, Hanna 30.08 SOBOLIVSKYI, Makar 19.54 50.02 Gajda, Szczepan 43.19 93.21
4 1208 UMKS Kwidzyn 107.49 Droń, Wojciech 30.02 Kawecka, Amelia 54.17 84.19 Jędras, Jakub 23.30 107.49
5 1206 UKS Traper 119.57 Duda, Łukasz 26.07 Cerk, Szymon 54.03 80.10 Szymanowski, Natan 39.47 119.57
6 1204 MKS Paulinum Jelenia G 56.20 Lewandowski, Ksawe 30.04 Górski, Krzesimir 26.16 56.20 Dwojak, Jan
7 1202 HKS Azymut Mochy 93.28 Młynkowiak, Fabian 34.23 Dobrzyński, Joachi 59.05 93.28 Dobrzyńska, Nina
8 1205 Team 360 94.13 Szewczykowski, Raf 38.14 Miziołek, Jerzy 55.59 94.13 Lenczowski, Krzysz
9 1209 UMKS Kwidzyn 60.03 Sagrera, Leon 60.03 Sagrera, Brunon Cichewicz, Przemys
1203 Pomorskie NKL Kożyczkowska, Anna NKL-bPK Trzasko, Martyna 55.40 NKL Gromadzki, Szymon
1211 PK WKS Wawel / KOS BnOPKNKL Oliinyk, Hanna BALABANOV, MikhailPKNKL-bPK PKNKL Dzik, Zofia
Wstepne wyniki zawodów: M14 2.7- 2.8km 0- 0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1408 UKS Orientuś Łódź 1 82.47 Ciupa, Jan 27.19 Grzymkiewicz, Mate 25.32 52.51 Trzeciak, Antoni 29.56 82.47
2 1416 UKS Orientpark.pl Iwin 82.52 Nikołajuk, Martyna 28.37 Hetnar, Oliwia 27.40 56.17 Pachnik, Antoni 26.35 82.52
3 1414 MKS Mos Wrocław 87.20 Stefańczak, Tymon 29.00 Tomala, Maciej 38.28 67.28 Kociuba, Wiktor 19.52 87.20
4 1404 MKS Paulinum Jelenia G 88.29 Jończy, Michał 26.41 Górski, Igor 37.37 64.18 Ładomirski, Szymon 24.11 88.29
5 1413 WKS Wawel Kraków 94.21 Pułczyński, Jeremi 28.42 Oliinyk, Liza 28.00 56.42 Zasadzki, Tymoteus 37.39 94.21
6 1401 BKS Wataha Warszawa 100.09 Tufekcis, Leonidas 34.43 Maślanka, Mateusz 39.18 74.01 Lendzioszek, Roman 26.08 100.09
7 1406 UKS Azymut Pabianice 102.41 Łubisz, Łukasz 27.02 Krawczyk, Piotr 35.14 62.16 Kowalczyk, Kalina 40.25 102.41
8 1415 MKS Mos Wrocław 105.45 Staśkiewicz, Miłos 34.34 Widziewicz, Damian 34.58 69.32 Kamiński, Marcin 36.13 105.45
9 1410 UKS OSiR Góra Kalwaria 105.49 Wasilewski, Antoni 27.20 Górski, Seweryn 42.12 69.32 Dzwonkowski, Łukas 36.17 105.49
10 1402 Klub Harpagan 107.09 Lemańczyk, Witold 31.19 Trzasko, Alicja 45.44 77.03 Rokita, Antonina 30.06 107.09
11 1411 UKS Reflex Rybnik /Kom 109.55 Konik, Robert 40.59 Marszałek, Dawid 26.06 67.05 Kracjarz, Szymon 42.50 109.55
12 1405 Team 360 126.43 Gromadzki, Wiktor 36.40 Jesionkiewicz, Kac 49.51 86.31 Lenczowski, Adam 40.12 126.43
13 1407 UKS Grom Sokolniki / W 151.15 Domagała, Jakub 41.11 Cegiełka, Konrad 48.54 90.05 Chałupka, Zuzanna 61.10 151.15
14 1403 KS Hades 105.53 Bultrowicz, Franci 41.01 Meller, Jan 64.52 105.53 Piotrowska, Wiktor
1409 UKS Orientuś Łódź 2 NKL Bartos, Ryszard 40.10 Siudek, Krzysztof 43.19 83.29 Trepczyński, Franc NKL-bPK NKL
1412 UMKS Kwidzyn NKL Rubaj, Konrad 27.57 Sandomierska, Iga NKL-bPK NKL Pokorski, Borys 46.59 NKL
Wstepne wyniki zawodów: M140 3.2- 3.3km 0- 0m 9-9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 14018 WKS Śląsk Wrocław 78.07 Cych, Piotr 25.24 Widziewicz, Remigi 24.21 49.45 Majasow, Kostianty 28.22 78.07
2 14008 Team 360 83.58 Błachut, Igor 25.50 Urbaniak, Krzyszto 31.52 57.42 Mioduszewski, Mate 26.16 83.58
3 14017 UNTS Warszawa 85.01 Mianowski, Rafał 25.52 Biolik, Grzegorz 30.02 55.54 Michalak, Tomasz 29.07 85.01
4 14001 Górzanka Nawojowa Góra 85.13 Pudełek, Paweł 30.59 Skorupa, Mariusz 27.09 58.08 Dzik, Mirosław 27.05 85.13
5 14015 UKS Siódemka Rumia 86.32 Motała, Michał 26.38 Porzycz, Janusz 28.07 54.45 Suchenia, Piotr 31.47 86.32
6 14019 WKS Śląsk Wrocław 86.51 Ciszek, Marcin 34.39 Sobczyński, Kaliks 24.52 59.31 Gmur, Karol 27.20 86.51
7 14011 UKS ENERGETYK DYCHÓW 87.21 GRYDZIUSZKO, Marci 30.21 KRAMSKI, Mariusz 29.06 59.27 ŻAK, Tomasz 27.54 87.21
8 14016 UNTS Warszawa 88.22 Lesisz, Kamil 29.12 Wołowczyk, Marek 31.31 60.43 Staszak, Artur 27.39 88.22
9 14007 MKS Paulinum Jelenia G 88.40 Jończy, Daniel 23.41 Dutkiewicz, Damian 32.14 55.55 Szarlik, Przemysła 32.45 88.40
10 14002 HKS Azymut Mochy 94.19 Mol, Krzysztof 30.23 Nowak, Barbara 32.53 63.16 Szmyt, Łukasz 31.03 94.19
11 14005 KS Hades 99.18 Zamiara, Piotr 28.33 Klasa, Tomasz 30.47 59.20 Dankova, Olga 39.58 99.18
12 14021 WKS Wawel Kraków 2 102.52 Pisarek, Piotr 31.50 Żesławski, Wojciec 36.28 68.18 Hundt, Tomasz 34.34 102.52
13 14006 KU AZS UMCS Lublin 106.41 GORAL, Michał 32.17 SZURYGA, Hubert 43.56 76.13 DOBROWOLSKI, Piotr 30.28 106.41
14 14014 UKS Reflex Rybnik 107.24 Porada, Robert 30.00 Badarycz, Piotr 43.19 73.19 Mastela, Rafał 34.05 107.24
15 14004 KS Hades 116.25 Filipiak, Marek 52.39 Zieliński, Paweł 37.22 90.01 Nowak, Remigiusz 26.24 116.25
16 14012 UKS ENERGETYK DYCHÓW 116.26 SOCHACKI, Marcin 31.42 PACYNA, Krzysztof 39.27 71.09 MICHAŁAŁEK, Janusz 45.17 116.26
17 14013 UKS Orientuś Łódź 121.00 Nowak, Paweł 44.22 Gielec, Artur 41.05 85.27 Rzeńca, Piotr 35.33 121.00
18 14009 UKS Arkady Raszków 125.54 Król, Adam 30.34 Chmura, Jarosław 45.53 76.27 Dutkowski, Adam 49.27 125.54
19 14003 KOS BnO Szczecin 136.47 Balabanov, Peter 31.26 Balabanov, Irina 36.56 68.22 Wollenberg, Bernd 68.25 136.47
14020 WKS Wawel Kraków NKL Kuryj, Marek 25.56 Czapla, Przemysław Forystek, Józef NKL NKL
14010 UKS Azymut 45 NKL Witkowski, Adam NKL-bPK Cepurdej, Oleksand Porzycz, Jerzy
Wstepne wyniki zawodów: M16 3.5- 3.6km 0- 0m 12-12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1610 UKS Azymut Pabianice 88.12 Sztranek, Maciej 29.44 Łącki, Jakub 31.53 61.37 Wesołowski, Oskar 26.35 88.12
2 1604 KOS BnO Szczecin 94.17 Kotkowiak, Bartosz 32.51 Kula, Maja 36.54 69.45 Kociuba, Kajetan 24.32 94.17
3 1607 KS Kościelec Chrzanów 97.03 Podgórska, Marta 34.16 Klakla, Kacper 35.37 69.53 Chodlewski, Antoni 27.10 97.03
4 1611 UKS Azymut Pabianice 97.24 Kozuń, Marika 33.48 Młynarczyk, Kaja 33.22 67.10 Łubisz, Dominik 30.14 97.24
5 1603 Klub Harpagan 100.07 Sikora, Dawid 36.39 Dargacz, Paulina 35.33 72.12 Kozel, Mikołaj 27.55 100.07
6 1615 UMKS Kwidzyn 105.43 Rygielski, Wiktor 33.42 Pokorski, Igor 35.00 68.42 Pękal, Mikołaj 37.01 105.43
7 1616 WKS Śląsk Wrocław 116.25 Korotkyi, Dmytro 40.12 Kurzyp, Michał 34.13 74.25 Ivanchykhin, Danyi 42.00 116.25
8 1613 UKS Siódemka Rumia 118.20 Nowak, Anna 34.10 Motała, Piotr 34.18 68.28 Domarus, Aleksande 49.52 118.20
9 1606 KS Hades 118.55 Zieliński, Tomasz 34.37 Panchenko, Daniela 32.15 66.52 Grebenchuk, Yevhen 52.03 118.55
10 1605 KOS BnO Szczecin 121.48 Koziak, Michał 32.32 Iwanowska, Michali 45.51 78.23 Rusinek, Wojciech 43.25 121.48
11 1609 UKS Azymut Dębów 139.19 Lis, Antoni 34.54 Kruk, Wojciech 40.29 75.23 Wojciechowska, Hon 63.56 139.19
12 1602 HKS Azymut Mochy 139.22 Murawski, Rafał 48.52 Wyrwa, Tobiasz 30.49 79.41 Teichert, Katarzyn 59.41 139.22
1601 Górzanka Nawojowa Góra NKL Stolarek, Piotr NKL-bPK Migacz, Dawid 49.48 NKL Tarnowski, Przemys 34.45 NKL
1614 UMKS Kwidzyn NKL Droń, Wiktor 34.28 Zaremba, Adam 32.31 66.59 Perfikowski, Paweł NKL-bPK NKL
1612 UKS Dąb Leszno NKL Mikołajczak, Tymon NKL-bPK Mikołajczak, Iga 50.38 NKL Białasik, Bartosz
1608 UKS Azymut 45 NKL Ukleja, Krzysztof NKL Ukleja, Patrycja Cepurdej, Władysła
Wstepne wyniki zawodów: M175 2.8- 2.9km 0- 0m 10-10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 17514 WKS Wawel Kraków 97.59 Kruczek, Stanisław 35.48 Niessner, Piotr 31.00 66.48 Dyzio, Włodzimierz 31.11 97.59
2 17510 UKS Orientuś Łódź 104.28 Młynarczyk, Piotr 30.44 Ziółkiewicz, Krzys 29.52 60.36 Paszyński, Józef 43.52 104.28
3 17511 UMKS Kwidzyn 114.30 Serocki, Wojciech 25.50 Pokora, Edward 41.43 67.33 Mądrzyński, Zbigni 46.57 114.30
4 17503 Klub Harpagan 114.42 Trzasko, Bogusław 25.28 Gackowski, Bogdan 48.00 73.28 Świerczyński, Bogd 41.14 114.42
5 17505 KOS Warszawa 114.43 Patejko, Przemysła 27.00 Krochmal, Andrzej 43.19 70.19 Janowski, Konrad 44.24 114.43
6 17502 Górzanka Nawojowa Góra 84.42 Piotr, Rusinek 28.23 Roman, Blimke 56.19 84.42 Wronicz, Zygmunt
7 17504 KOS BnO Szczecin PK 86.35 Iwanowski, Dariusz 55.54 Płytnik, Stanisław 30.41 86.35 Wołochowicz, Włady
8 17507 UKS Sparta / Indywidua 88.19 Czerkawska, Urszul 42.20 Czerkawski, Wacław 45.59 88.19 Pietkiewicz, Walde
17501 Górzanka Nawojowa Góra NKL Moniak, Andrzej 38.32 Poźniak, Szymon NKL NKL Kret, Jacek 41.01 NKL
17506 KS Artemis Wrocław NKL Pietrusiński, Mare 35.42 Gliński, Henryk NKL-bPK NKL Spiliszewski, Piot NKL NKL
17508 MKS SKARMAT NKL Wojciechowski, Krz 29.28 Jakielaszek, Rysza NKL-bPK NKL Klawczyński, Zbign NKL NKL
17513 WKS Śląsk Wrocław NKL Mazurek, Piotr 29.46 Gorajski, Andrzej DNF NKL Guga, Romuald NKL NKL
Wstepne wyniki zawodów: M18 4.3- 4.5km 0- 0m 15-15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 1805 WKS Wawel Kraków 1 125.13 Bublik, Piotr 39.08 Lamparska, Maja 47.07 86.15 Sereda, Olha 38.58 125.13
2 1803 UKS OSiR Góra Kalwaria 134.11 Dąbrowski, Karol 41.33 Górski, Patryk 40.18 81.51 Sobiepanek, Maksym 52.20 134.11
3 1804 WKS Śląsk Wrocław 144.21 Ważny, Artur 53.16 Klymenko, Maksym 48.24 101.40 Wodzicki, Filip 42.41 144.21
4 1802 UKS Grom Sokolniki / W 164.21 Narożny, Kacper 48.56 Hryciuk, Mikołaj 52.24 101.20 Ertel, Jacek 63.01 164.21
1806 WKS Wawel Kraków 2 NKL Pisarek, Kordian 35.54 Żesławski, Mateusz NKL-bPK NKL Żesławski, Jakub 39.27 NKL
1801 Klub Harpagan NKL Semprykh, Andrian 51.17 Flanczewska, Maja NKL-bPK NKL Staniak, Joanna
Wstepne wyniki zawodów: M21 5.2- 5.3km 0- 0m 18-18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 2115 WKS Śląsk Wrocław 100.24 Dutkowski, Mikołaj 34.38 Kurzyp, Stanisław 34.21 68.59 Kowalski, Wojciech 31.25 100.24
2 2103 MKS Paulinum Jelenia G 105.55 Kalata, Michał 34.59 Dzioba, Mateusz 34.36 69.35 Drągowski, Kuba 36.20 105.55
3 2116 WKS Śląsk Wrocław 114.06 Kraszewski, Przemy 35.07 Paterek, Mikołaj 35.56 71.03 Toborek, Jakub 43.03 114.06
4 2112 UNTS Warszawa 1 114.10 Babycz, Serghiy 42.16 Wołowczyk, Krzyszt 38.51 81.07 Parfianowicz, Piot 33.03 114.10
5 2107 UKS Orientuś Łódź 1 115.39 Rzeńca, Krzysztof 38.04 Podziński, Rafał 37.25 75.29 Paszyński, Piotr 40.10 115.39
6 2111 UKS Siódemka Rumia 117.04 Nowak, Grzegorz 35.13 Ogdowski, Bartłomi 40.25 75.38 Niewiedziała, Robe 41.26 117.04
7 2117 WKS Śląsk Wrocław 118.12 Łagoda, Franciszek 37.49 Strugarek, Łukasz 40.22 78.11 Jończy, Jakub 40.01 118.12
8 2106 UKS Azymut Pabianice 122.05 Sztranek, Jan 35.19 Pabich, Mariusz 35.28 70.47 Łubis, Michał 51.18 122.05
9 2102 KOS BnO Szczecin 127.22 Kula, Mateusz 35.19 Balabanov, Gleb 38.49 74.08 Fleiss, Sebastian 53.14 127.22
10 2108 UKS Orientuś Łódź 2 127.48 Pachnik, Stanisław 34.56 Bartos, Zbigniew 42.46 77.42 Słomczyński, Ignac 50.06 127.48
11 2105 UKS Azymut 45 130.27 Wensław, Mateusz 36.04 Byrczek, Jan 39.58 76.02 Petersburski, Krys 54.25 130.27
12 2101 Klub Harpagan 131.02 Hewelt, Maciej 38.21 Piotrowski, Radosł 42.52 81.13 Muzioł, Łukasz 49.49 131.02
13 2109 UKS Orientuś Łódź 3 147.00 Charuba, Łukasz 40.34 Nowak, Michał 52.01 92.35 Zuchmański, Przemy 54.25 147.00
14 2104 Team 360 161.12 Piłkowski, Tadeusz 48.43 Pilipczuk, Marcin 61.58 110.41 Jaroszek, Radosław 50.31 161.12
15 2113 UNTS Warszawa 2 169.17 Michalak, Kacper 45.29 Balas, Maksym 60.08 105.37 Wołowczyk, Michał 63.40 169.17
2118 WKS Wawel Kraków NKL Biederman, Marcin 38.55 Pudełek, Błażej NKL-bPK NKL Tarnawski, Jan
2110 PK UKS OSiR Góra PKNKL Gładecki, Dawid PK 42.28 Tywonek, Jan Powichrowska, IlonPKNKL-bPK PKNKL
|