Final total class results 22.06.2022 22:33:16
DGRSZ
===Podkarpacki OZOS=============================================================Orienteering Organiser===
Final total class results : K21 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PACHNIK, Małgorzata 23pa 7 24.39/1 47.16/1 71.55/1
2.PANASZEK, Justyna 10BKPanc 10 28.14/2 53.54/2 82.08/2
3.LUBAK, Kamila CSWIiChem 1 33.22/3 60.56/3 94.18/3
4.KALATA, Agnieszka 10BKPanc 10 41.41/6 68.36/4 110.17/4
5.BILAWA, Karolina 17WBZ 9 34.20/4 90.47/8 125.07/5
6.NAWROCKA, Monika 23pa 7 41.14/5 95.07/9 136.21/6
7.SKARBUŁOWICZ, Karolina 17WBZ 9 52.53/7 84.46/6 137.39/7
8.CHMIEL, Dominika 6BPD 2 77.51/10 69.26/5 147.17/8
9.KIEFER, Klaudia 1psap 3 79.30/11 85.27/7 164.57/9
10.ZOK, Patrycja 1psap 3 70.57/9 103.51/13 174.48/10
11.JANUSZ, Agnieszka 6BPD 2 81.32/12 98.09/10 179.41/11
12.GAŁECKA, Olga 4pplot 5 83.11/13 103.15/12 186.26/12
13.SOSNOWSKA, Natalia 4pplot 5 99.04/14 100.55/11 199.59/13
14.MAŁECKA, Żaneta 11bdow 8 62.55/8 139.12/14 202.07/14
15.DAWIDIUK, Anna 5pchem 4 101.08/15 142.18/15 243.26/15
Final total class results : K21PK 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.JAKUBOWSKA, Katarzyna 17WBZ 9 76.30/1 99.43/1 176.13/1
KOŁACZ, Kinga 6BPD 2 77.29/2 MISPUNCH / DISQ /
Final total class results : K35 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.BUDNA, Emilia 17WBZ 9 31.54/1 50.43/1 82.37/1
2.WŁODARCZYK-SZYMAŃSKA, Anna1psap 3 34.14/2 55.56/4 90.10/2
3.BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 10BKPanc 10 45.40/4 51.42/2 97.22/3
4.FIŁKA, Ewa 17WBZ 9 50.05/5 65.43/5 115.48/4
5.KACZMAREK, Agnieszka 6BPD 2 40.36/3 79.06/7 119.42/5
6.WALIDUDA, Anna 1psap 3 54.08/6 71.02/6 125.10/6
7.BUGANIK, Magdalena 23pa 7 80.26/14 55.19/3 135.45/7
8.IŻYKOWSKA, Agnieszka 6BPD 2 62.31/10 83.04/9 145.35/8
8.ZIELONKA, Bernadeta 11brem 6 61.14/9 84.21/10 145.35/8
10.NIKOŁAJUK, Joanna 23pa 7 55.10/8 94.51/14 150.01/10
11.HORBOWA, Ewelina 11bdow 8 54.48/7 97.49/15 152.37/11
12.DROŃ, Anita 10BKPanc 10 63.07/11 91.43/12 154.50/12
13.RATOWICZ, Aleksandra 4pplot 5 78.53/13 85.23/11 164.16/13
14.BARTO, Lidia 5pchem 4 67.25/12 99.27/16 166.52/14
15.SUWADA, Katarzyna CSWIiChem 1 82.47/15 99.58/17 182.45/15
16.OLESZCZUK, Patrycja 11brem 6 86.50/16 103.05/18 189.55/16
17.POPKIEWICZ, Luiza CSWIiChem 1 130.06/19 81.49/8 211.55/17
18.TOMASZEWSKA, Agnieszka 11bdow 8 122.02/17 93.17/13 215.19/18
19.MARUSIAK, Anna 4pplot 5 124.04/18 135.14/19 259.18/19
Final total class results : K35PK 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.SOKOŁOWSKA, Kinga 11bdow 8 110.02/1 138.21/1 248.23/1
2.PADUSZYŃSKA, Wioletta 17WBZ 9 110.48/2 138.37/2 249.25/2
KRUPKA, Kinga 23pa 7 DNF / DISQ / DISQ /
Final total class results : M21 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.DZIOBA, Mateusz 10BKPanc 10 21.37/1 53.15/3 74.52/1
2.DUTKOWSKI, Mikołaj 4pplot 5 22.54/2 52.17/2 75.11/2
3.KALATA, Michał 10BKPanc 10 23.32/3 51.44/1 75.16/3
4.DOMAŃSKI, Dariusz 17WBZ 9 34.45/4 70.40/4 105.25/4
5.JANUSZ, Tomasz 6BPD 2 47.46/8 87.49/7 135.35/5
6.NATKANIEC, Daniel 6BPD 2 56.33/10 79.20/5 135.53/6
7.PLEŚNIAK, Kamil 4pplot 5 42.59/5 94.42/8 137.41/7
8.HYCZKO, Paweł CSWIiChem 1 46.51/7 95.19/9 142.10/8
9.WACHOWICZ, Marcin 17WBZ 9 46.20/6 102.30/10 148.50/9
10.TSCHIRCH, Krzysztof 23pa 7 74.34/14 80.03/6 154.37/10
11.SZCZEKALA, Bartosz 5pchem 4 80.32/15 116.59/11 197.31/11
12.PIECUCH, Michał 1psap 3 56.15/9 144.01/12 200.16/12
13.GROMYKO, Adrian 23pa 7 61.44/11 145.50/13 207.34/13
14.PAŃKOWSKI, Łukasz 1psap 3 69.50/13 168.53/15 238.43/14
15.BUBULA, Krystian CSWIiChem 1 101.04/16 156.56/14 258.00/15
LATOS, Tomasz 5pchem 4 64.38/12 DNF / DISQ /
Final total class results : M21PK 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.KOWALCZYK, Kacper 6BPD 2 58.08/1 82.26/1 140.34/1
2.KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 9 81.45/2 105.43/2 187.28/2
Final total class results : M35 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.URBAŃSKI, Kamil 17WBZ 9 38.39/1 72.53/1 111.32/1
2.KOWALCZYK, Tomasz 6BPD 2 49.54/2 86.31/3 136.25/2
3.DRUCIAREK, Jarosław 10BKPanc 10 75.14/8 82.26/2 157.40/3
4.WÓJCIK, Łukasz 10BKPanc 10 58.58/3 111.38/10 170.36/4
5.WEISSENSTEINER, Dawid 1psap 3 73.54/6 103.27/7 177.21/5
6.HOMIK, Marek 11bdow 8 60.38/4 117.01/12 177.39/6
7.POPŁAWSKI, Radosław 4pplot 5 83.29/10 96.41/4 180.10/7
8.SKRĘTOWSKI, Mariusz 23pa 7 85.34/11 101.54/6 187.28/8
9.CIEPLOWSKI, Andrzej 11bdow 8 93.41/14 98.34/5 192.15/9
10.ŚMITKOWSKI, Michał 6BPD 2 64.52/5 128.17/14 193.09/10
11.BARTKOWIAK, Sebastian 4pplot 5 75.00/7 120.46/13 195.46/11
12.LANGOŚ, Łukasz 5pchem 4 87.35/13 109.29/9 197.04/12
13.ZADROŻNY, Marcin 1psap 3 109.09/15 109.26/8 218.35/13
14.MACHNIJ, Radosław 23pa 7 87.33/12 141.51/15 229.24/14
15.KMIECIK, Krzysztof 17WBZ 9 81.38/9 149.56/16 231.34/15
MAŚLANKA, Marcin 5pchem 4 DNF / 115.29/11 DISQ /
Final total class results : M35PK 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.CZUCHMAN, Marek 17WBZ 9 87.08/1 119.10/1 206.18/1
CHWASTYNIAK, Wojciech 4pplot 5 DNF / DISQ / DISQ /
Final total class results : M40 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.GOLINOWSKI, Paweł 10BKPanc 10 22.52/1 47.17/1 70.09/1
2.WALICKI, Rafał 17WBZ 9 30.54/2 48.23/2 79.17/2
3.STĘŻYCKI, Grzegorz 10BKPanc 10 37.09/5 55.01/3 92.10/3
4.GĄSIOREK, Tomasz 17WBZ 9 33.06/3 62.18/6 95.24/4
5.KOGUT, Szczepan 11brem 6 40.30/6 57.56/4 98.26/5
6.SZTYCH, Damian 23pa 7 35.21/4 66.41/7 102.02/6
7.KOPEĆ, Adam 23pa 7 42.57/8 70.56/8 113.53/7
8.KACZMARSKI, Paweł 6BPD 2 42.32/7 77.31/10 120.03/8
9.GRZEGORZEWSKI, Marcin CSWIiChem 1 55.43/9 87.26/14 143.09/9
10.SOBCZAK, Dawid 1psap 3 72.44/14 75.41/9 148.25/10
11.MIROWSKI, Sławomir CSWIiChem 1 66.24/11 82.41/13 149.05/11
12.TYCZKA, Adam 5pchem 4 68.29/12 80.39/11 149.08/12
13.DERESZ, Rafał 4pplot 5 58.23/10 92.57/15 151.20/13
14.KADŁUBOWSKI, Marcin 1psap 3 71.55/13 81.58/12 153.53/14
OLSZEWSKI, Jarosław 6BPD 2 MISPUNCH / 61.06/5 DISQ /
BUBEL, Sebastian 5pchem 4 129.52/15 MISPUNCH / DISQ /
KRZYŻOSTWANEK, Piotr 4pplot 5 DNF / DNF / DISQ /
Final total class results : M40PK 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.ŚLEBODA, Piotr 10BKPanc 10 87.09/1 79.51/1 167.00/1
Final total class results : M45 1.S 2.S Tot. 2.S
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.PLESIŃSKI, Mariusz 10BKPanc 10 20.56/1 46.52/1 67.48/1
2.CISZEK, Marcin CSWIiChem 1 24.18/3 56.01/3 80.19/2
3.WIŚNIEWSKI, Paweł 6BPD 2 24.13/2 57.36/4 81.49/3
4.SITNICKI, Maiusz 10BKPanc 10 31.42/5 53.30/2 85.12/4
5.JACKOWIAK, Jacek 17WBZ 9 30.09/4 66.43/5 96.52/5
6.KAZIMIERCZAK, Tomasz 17WBZ 9 32.23/6 79.29/6 111.52/6
7.LACHOWSKI, Przemysław 23pa 7 58.07/8 82.50/8 140.57/7
8.CHORYŃSKI, Daniel 4pplot 5 60.06/10 82.35/7 142.41/8
9.TOMASZEWSKI, Grzegorz 11bdow 8 56.37/7 135.30/9 192.07/9
10.KMITA, Krzysztof 23pa 7 58.38/9 141.08/11 199.46/10
11.PYZIK, Tomasz 1psap 3 66.09/11 138.05/10 204.14/11
12.PRZYBYŁEK, Piotr 11bdow 8 74.00/12 159.07/13 233.07/12
13.DWOJAKOWSKI, Zdzisław 5pchem 4 80.48/14 158.03/12 238.51/13
14.JAMRÓZ, Gracjan 1psap 3 93.28/15 162.02/14 255.30/14
KONIECZNY, Dariusz 4pplot 5 78.18/13 MISPUNCH / DISQ /
JAROS, Rafał 5pchem 4 115.06/16 / /
|