Wyniki zawodów z miedzyczasami 2022-04-09 14:45:20
Puchar Podkarpacia 1 Runda
===Podkarpacki OZOS=================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-32 3-49 4-41 5-51 6-52 7-34 8-47 9-100
1 ŻYGADŁO,Marcelinka 35.42 1.54/1* 3.16/1* 6.00/1* 13.21/1* 19.53/1* 23.44/1* 30.26/1* 34.53/1* 35.31/1* 35.42/1*
UKS Azymut Dębów 1.54/1* 1.22/1* 2.44/1* 7.21/1* 6.32/5 3.51/2 6.42/1* 4.27/1* 0.38/2 0.11/1*
2 ŻYBURA,Karolina 40.28 5.19/5 7.10/5 10.15/3 17.43/3 23.55/3 27.26/3 34.28/2 39.28/2 40.15/2 40.28/2
UKS Azymut Siedliska 5.19/5 1.51/2 3.05/2 7.28/2 6.12/2 3.31/1* 7.02/2 5.00/2 0.47/5 0.13/5
3 KARDASZ,Karolina 46.33 3.38/4 7.06/4 10.30/4 22.19/5 26.05/5 30.24/5 39.54/4 45.48/3 46.21/3 46.33/3
UKS Azymut Siedliska 3.38/4 3.28/5 3.24/4 11.49/5 3.46/1* 4.19/3 9.30/3 5.54/3 0.33/1* 0.12/2
4 KOWAL,Paulina 46.49 3.04/2 4.56/2 8.09/2 15.38/2 21.58/2 26.22/2 36.43/3 45.58/4 46.37/4 46.49/4
UKS Azymut Dębów 3.04/2 1.52/3 3.13/3 7.29/3 6.20/4 4.24/5 10.21/4 9.15/5 0.39/3 0.12/2
5 SZALA,Wiktoria 50.41 3.16/3 6.34/3 12.07/5 19.40/4 25.57/4 30.18/4 40.40/5 49.49/5 50.29/5 50.41/5
UKS Azymut Dębów 3.16/3 3.18/4 5.33/5 7.33/4 6.17/3 4.21/4 10.22/5 9.09/4 0.40/4 0.12/2
GÓRSKA,Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.4km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-50 3-49 4-32 5-41 6-51 7-52 8-45 9-34 10-47
11-100
1 WOJCIECHOWSKA,Honorata 35.25 1.57/2 4.12/1* 5.59/1* 9.00/1* 15.36/1* 18.36/1* 22.01/1* 24.00/1* 30.14/1* 34.50/1*
UKS Azymut Dębów 1.57/2 2.15/1* 1.47/1* 3.01/3 6.36/1* 3.00/3 3.25/2 1.59/2 6.14/1* 4.36/1*
35.16/1* 35.25/1*
0.26/1* 0.09/1*
2 MIELKO,Zuzanna 39.43 1.40/1* 6.26/2 8.50/2 11.06/2 19.04/2 21.43/2 24.58/2 26.58/2 34.13/2 39.03/2
UKS Azymut Siedliska 1.40/1* 4.46/3 2.24/4 2.16/1* 7.58/2 2.39/2 3.15/1* 2.00/3 7.15/2 4.50/2
39.32/2 39.43/2
0.29/3 0.11/4
3 KOWAL,Julia 54.43 3.43/3 7.25/3 10.07/3 13.38/3 23.39/3 29.52/3 33.42/3 36.03/3 45.07/3 53.56/3
UKS Azymut Dębów 3.43/3 3.42/2 2.42/5 3.31/4 10.01/3 6.13/5 3.50/3 2.21/4 9.04/3 8.49/4
54.34/3 54.43/3
0.38/5 0.09/1*
4 BURKOVSKA,Kateryna 86.22 5.22/4 16.55/4 19.06/4 21.24/4 35.42/4 38.13/4 61.25/4 62.49/4 75.03/4 85.33/4
WTEM 5.22/4 11.33/4 2.11/3 2.18/2 14.18/5 2.31/1* 23.12/5 1.24/1* 12.14/5 10.30/5
86.09/4 86.22/4
0.36/4 0.13/5
5 ADAMIAK,Amelia 87.58 12.11/5 32.32/5 34.41/5 42.32/5 56.43/5 61.08/5 65.40/5 68.03/5 80.10/5 87.23/5
UKS Azymut Siedliska 12.11/5 20.21/5 2.09/2 7.51/5 14.11/4 4.25/4 4.32/4 2.23/5 12.07/4 7.13/3
87.49/5 87.58/5
0.26/1* 0.09/1*
BISZCZANIK,Michalina DNF / / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / / /
/ /
/ /
DOŁEMSKA,Karolina NKL / / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / / /
/ /
/ /
SUDOŁ,Julia NKL / / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / / /
/ /
/ /
RUCHAŁA,Julia NKL / / / / / / / / / /
UKS Azymut Dębów / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.2km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-50 3-46 4-33 5-35 6-39 7-40 8-45 9-34 10-47
11-100
1 JUCHA,Weronika 44.25 6.41/3 8.22/3 11.41/2 14.04/2 15.55/2 21.09/1* 23.38/1* 32.12/1* 38.14/1* 43.49/1*
UKS Azymut Dębów 6.41/3 1.41/1* 3.19/3 2.23/1* 1.51/1* 5.14/1* 2.29/1* 8.34/1* 6.02/1* 5.35/4
44.17/1* 44.25/1*
0.28/1* 0.08/1*
2 SIERKOWSKA,Marta 46.28 4.06/1* 6.01/1* 8.54/1* 11.51/1* 15.18/1* 21.29/2 24.26/2 34.34/2 40.48/2 45.48/2
UKS Azymut Siedliska 4.06/1* 1.55/3 2.53/2 2.57/2 3.27/3 6.11/3 2.57/3 10.08/5 6.14/2 5.00/2
46.18/2 46.28/2
0.30/3 0.10/4
3 KOTLIŃSKA,Kamila 48.27 7.46/5 9.32/4 12.11/4 15.45/4 18.03/3 23.43/3 26.32/3 36.28/3 42.49/3 47.50/3
UKS Azymut Dębów 7.46/5 1.46/2 2.39/1* 3.34/5 2.18/2 5.40/2 2.49/2 9.56/3 6.21/3 5.01/3
48.19/3 48.27/3
0.29/2 0.08/1*
4 WYCZARSKA,Maria 52.31 6.58/4 10.30/5 14.51/5 17.48/5 21.17/5 27.32/5 30.29/5 40.21/5 46.51/4 51.50/4
UKS Azymut Dębów 6.58/4 3.32/5 4.21/5 2.57/2 3.29/4 6.15/4 2.57/3 9.52/2 6.30/4 4.59/1*
52.22/4 52.31/4
0.32/4 0.09/3
5 SUDAK,Oliwia 54.37 6.07/2 8.10/2 11.43/3 15.11/3 19.32/4 26.46/4 29.52/4 39.55/4 47.34/5 53.53/5
UKS Azymut Siedliska 6.07/2 2.03/4 3.33/4 3.28/4 4.21/5 7.14/5 3.06/5 10.03/4 7.39/5 6.19/5
54.25/5 54.37/5
0.32/4 0.12/5
DOBROMILSKA,Izabela DNF / / / / / / / / / /
UKS Azymut Siedliska / / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21 4.7km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-48 3-45 4-44 5-42 6-40 7-41 8-38 9-35 10-33
11-32 12-46 13-47 14-100
1 KIEŁB,Wiktoria 45.51 2.57/1* 8.13/2 13.27/2 14.40/1* 20.53/1* 28.27/1* 30.18/1* 32.07/1* 38.30/1* 40.14/1*
UKS Azymut Dębów 2.57/1* 5.16/3 5.14/3 1.13/1* 6.13/3 7.34/3 1.51/1* 1.49/1* 6.23/2 1.44/2
41.20/1* 42.52/1* 45.20/1* 45.42/1* 45.51/1*
1.06/2 1.32/1* 2.28/3 0.22/1* 0.09/1*
2 ORZECHOWSKA ,Aleksandra 49.42 4.50/3 9.51/3 14.09/3 20.41/3 26.50/3 32.53/3 35.07/3 37.04/3 42.49/2 44.28/2
UKS Azymut Dębów 4.50/3 5.01/2 4.18/1* 6.32/3 6.09/2 6.03/1* 2.14/3 1.57/2 5.45/1* 1.39/1*
45.33/2 47.26/2 49.04/2 49.33/2 49.42/2
1.05/1* 1.53/3 1.38/1* 0.29/2 0.09/1*
3 KIEŁB,Patrycja 50.04 3.17/2 7.46/1* 12.55/1* 18.46/2 24.48/2 31.30/2 33.39/2 35.53/2 42.50/3 44.37/3
UKS Azymut Dębów 3.17/2 4.29/1* 5.09/2 5.51/2 6.02/1* 6.42/2 2.09/2 2.14/3 6.57/3 1.47/3
45.57/3 47.29/3 49.16/3 49.49/3 50.04/3
1.20/3 1.32/1* 1.47/2 0.33/3 0.15/3
PIESTRAK,Aleksandra NKL-bPK 5.00/ 10.32/ 32.47/ 35.07/ / / / / / /
UKS Azymut Dębów 5.00/ 5.32/ 22.15/ 2.20/ / / / / / /
/ / / 53.03/ 53.15/
/ / / / 0.12/
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+ 4.2km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-50 3-46 4-33 5-35 6-39 7-40 8-45 9-34 10-47
11-100
1 STAROŃSKA,Anna 48.28 6.15/1* 8.07/1* 12.29/1* 16.01/1* 18.35/1* 23.39/1* 27.38/1* 38.27/1* 43.11/1* 47.45/1*
Stalowowolski Klub Biegacza 6.15/1* 1.52/1* 4.22/1* 3.32/1* 2.34/1* 5.04/1* 3.59/1* 10.49/1* 4.44/1* 4.34/1*
48.15/1* 48.28/1*
0.30/1* 0.13/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM10N 1.1km 0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-49 3-50 4-100
1 ZMORA,Dawid 17.51 4.34/4 10.48/3 13.08/1* 17.38/1* 17.51/1*
UKS Azymut Dębów 4.34/4 6.14/5 2.20/4 4.30/1* 0.13/2
2 FLIS,Maciej 21.45 8.38/8 14.33/5 16.42/2 21.33/2 21.45/2
San Jarosław 8.38/8 5.55/4 2.09/1* 4.51/5 0.12/1*
3 ZIĘBA,Szymek 25.50 12.36/11 18.51/10 21.05/5 25.36/3 25.50/3
UKS Azymut Dębów 12.36/11 6.15/6 2.14/2 4.31/2 0.14/5
4 GETMAN,Blanka 27.07 4.11/3 16.24/6 19.24/3 26.53/4 27.07/4
San Jarosław 4.11/3 12.13/14 3.00/6 7.29/10 0.14/5
5 PIENIĄŻEK,Jan 27.50 14.37/14 20.28/11 22.47/6 27.28/5 27.50/5
San Jarosław 14.37/14 5.51/3 2.19/3 4.41/4 0.22/13
6 KŁAK,Natalia 28.10 5.14/5 17.14/8 20.32/4 27.57/6 28.10/6
San Jarosław 5.14/5 12.00/12 3.18/10 7.25/8 0.13/2
7 JĘDRUCH,Jakub 29.41 12.01/10 22.30/12 24.54/7 29.27/7 29.41/7
San Jarosław 12.01/10 10.29/10 2.24/5 4.33/3 0.14/5
8 DYMNICKA,Aleksandra 34.28 8.32/7 16.42/7 25.30/8 34.10/8 34.28/8
San Jarosław 8.32/7 8.10/8 8.48/14 8.40/16 0.18/10
9 CZUBA,Igor 35.25 9.35/9 17.45/9 26.28/9 35.07/9 35.25/9
San Jarosław 9.35/9 8.10/8 8.43/13 8.39/15 0.18/10
10 SZALA, Artur 37.53 5.40/6 12.27/4 31.41/13 37.40/10 37.53/10
UKS Azymut Dębów 5.40/6 6.47/7 19.14/15 5.59/6 0.13/2
11 TUREK,Gabriela 38.20 15.19/15 27.18/13 30.35/10 38.02/11 38.20/11
San Jarosław 15.19/15 11.59/11 3.17/9 7.27/9 0.18/10
12 KRUK,Adrian 40.09 3.35/2 9.23/2 31.16/11 39.52/12 40.09/12
San Jarosław 3.35/2 5.48/2 21.53/16 8.36/14 0.17/9
13 BUKOWY,Milena 40.34 17.00/17 29.22/15 32.22/14 40.04/13 40.34/13
San Jarosław 17.00/17 12.22/15 3.00/6 7.42/11 0.30/14
14 MATUSZKIEWICZ,Walter 45.56 2.04/1* 5.09/1* 39.39/17 45.41/15 45.56/14
San Jarosław 2.04/1* 3.05/1* 34.30/17 6.02/7 0.15/8
15 BALICKA,Maja 46.38 13.08/12 33.44/16 37.43/15 45.25/14 46.38/15
San Jarosław 13.08/12 20.36/17 3.59/11 7.42/11 1.13/16
16 SAWUŁA,Kacper 47.37 14.13/13 34.32/17 38.45/16 46.27/16 47.37/16
San Jarosław 14.13/13 20.19/16 4.13/12 7.42/11 1.10/15
17 ŁASZKIEWICZ,Lena 48.32 16.23/16 28.32/14 31.38/12 46.29/17 48.32/17
San Jarosław 16.23/16 12.09/13 3.06/8 14.51/17 2.03/17
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 3.1km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-32 3-49 4-40 5-51 6-52 7-34 8-100
1 ZIĘBA,Konrad 36.11 2.11/2 3.52/3 7.04/2 18.38/1* 20.25/1* 24.03/1* 31.21/1* 35.59/1* 36.11/1*
UKS Azymut Dębów 2.11/2 1.41/3 3.12/2 11.34/1* 1.47/3 3.38/1* 7.18/3 4.38/1* 0.12/2
2 PARUCH,Bartłomiej 36.53 1.31/1* 2.43/1* 5.40/1* 19.46/2 21.32/2 25.32/2 31.21/1* 36.41/2 36.53/2
UKS Azymut Siedliska 1.31/1* 1.12/1* 2.57/1* 14.06/3 1.46/2 4.00/3 5.49/1* 5.20/2 0.12/2
3 HALINOWSKI,Jakub 40.29 2.28/3 3.47/2 9.05/3 20.41/3 22.24/3 26.15/3 33.23/3 40.20/3 40.29/3
UKS Azymut Siedliska 2.28/3 1.19/2 5.18/3 11.36/2 1.43/1* 3.51/2 7.08/2 6.57/3 0.09/1*
BURKOVSKI,Dmitro NKL-bPK 2.32/ 4.24/ / 39.48/ 41.25/ 45.10/ 51.10/ 57.30/ 57.45/
WTEM 2.32/ 1.52/ / / 1.37/ 3.45/ 6.00/ 6.20/ 0.15/
TUR,Mikołaj NKL-bPK 2.00/ 3.12/ 7.24/ / / / / 47.45/ 48.20/
UKS Azymut Siedliska 2.00/ 1.12/ 4.12/ / / / / / 0.35/
LAL,Franciszek DNF / / / / / / / / /
KU AZS UMCS Lublin / / / / / / / / /
SMORĄG,Kamil DNF / / / / / / / / /
San Jarosław / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 3.7km 0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-35 3-33 4-50 5-40 6-52 7-45 8-34 9-46 10-100
1 KOŚĆ,Krystian 44.34 3.31/1* 5.06/1* 6.52/3 10.51/1* 18.15/1* 25.30/1* 27.09/1* 33.17/1* 43.15/1* 44.24/1*
UKS Azymut Siedliska 3.31/1* 1.35/1* 1.46/1* 3.59/2 7.24/2 7.15/1* 1.39/3 6.08/1* 9.58/3 1.09/2
44.34/1*
0.10/2
2 KIERSZTYN,Jakub 46.31 4.13/3 6.52/3 8.59/2 12.52/2 20.17/2 27.33/2 29.05/2 35.18/2 45.14/2 46.23/2
UKS Azymut Siedliska 4.13/3 2.39/3 2.07/2 3.53/1* 7.25/3 7.16/2 1.32/1* 6.13/3 9.56/1* 1.09/2
46.31/2
0.08/1*
3 SZAREK,Wiktor 50.35 4.04/2 6.36/2 10.14/3 16.56/3 24.18/3 31.35/3 33.11/3 39.20/3 49.17/3 50.25/3
UKS Azymut Siedliska 4.04/2 2.32/2 3.38/3 6.42/3 7.22/1* 7.17/3 1.36/2 6.09/2 9.57/2 1.08/1*
50.35/3
0.10/2
CWYNAR,Filip NKL-bPK 33.34/ 38.02/ / / / / / / / /
San Jarosław 33.34/ 4.28/ / / / / / / / /
51.58/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.3km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-49 3-32 4-33 5-31 6-39 7-40 8-44 9-45 10-48
11-46 12-100
1 MAZUREK,Maciej 43.32 3.53/3 7.25/2 9.15/2 10.07/2 10.29/2 17.34/2 19.54/2 29.44/2 30.55/2 37.26/1*
TSRS 3.53/3 3.32/2 1.50/1* 0.52/2 0.22/2 7.05/1* 2.20/3 9.50/2 1.11/1* 6.31/1*
41.59/1* 43.23/1* 43.32/1*
4.33/2 1.24/3 0.09/1*
2 KRUK,Wojtek 43.37 3.33/2 5.31/1* 7.31/1* 8.26/1* 8.48/1* 16.17/1* 18.06/1* 28.04/1* 29.16/1* 37.37/2
UKS Azymut Dębów 3.33/2 1.58/1* 2.00/2 0.55/3 0.22/2 7.29/2 1.49/1* 9.58/3 1.12/2 8.21/2
42.11/2 43.27/2 43.37/2
4.34/3 1.16/1* 0.10/2
3 LIS,Antoni 47.33 2.46/1* 9.22/3 11.23/3 12.14/3 12.34/3 20.10/3 22.09/3 31.55/3 33.12/3 41.36/3
UKS Azymut Dębów 2.46/1* 6.36/3 2.01/3 0.51/1* 0.20/1* 7.36/3 1.59/2 9.46/1* 1.17/3 8.24/3
46.02/3 47.22/3 47.33/3
4.26/1* 1.20/2 0.11/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21 5.5km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-33 3-31 4-46 5-50 6-36 7-37 8-39 9-40 10-42
11-44 12-45 13-48 14-47 15-100
1 WALAT,Adrian 51.08 3.22/3 6.21/4 6.36/3 8.37/1* 10.56/1* 15.18/1* 24.19/1* 27.24/1* 29.18/1* 35.35/1*
3PBOT 3.22/3 2.59/4 0.15/1* 2.01/1* 2.19/1* 4.22/2 9.01/1* 3.05/3 1.54/1* 6.17/1*
38.13/1* 39.18/1* 45.16/1* 50.38/1* 51.00/1* 51.08/1*
2.38/1* 1.05/1* 5.58/2 5.22/2 0.22/1* 0.08/1*
2 LENAR,Michał 69.46 3.17/1* 5.31/1* 6.01/1* 8.53/3 13.27/4 17.37/3 38.01/2 41.01/2 43.19/2 50.20/2
14 das 3.17/1* 2.14/1* 0.30/3 2.52/4 4.34/5 4.10/1* 20.24/2 3.00/1* 2.18/2 7.01/3
55.38/2 56.47/2 64.28/2 69.00/2 69.34/2 69.46/2
5.18/5 1.09/2 7.41/3 4.32/1* 0.34/5 0.12/5
3 HEJSAK,Maciej 80.20 3.17/1* 5.32/2 6.02/2 8.37/1* 11.43/2 17.18/2 41.52/3 44.55/3 48.02/3 58.14/3
San Jarosław 3.17/1* 2.15/2 0.30/3 2.35/3 3.06/3 5.35/3 24.34/3 3.03/2 3.07/3 10.12/5
63.12/3 64.21/3 73.38/3 79.49/3 80.11/3 80.20/3
4.58/4 1.09/2 9.17/5 6.11/5 0.22/1* 0.09/2
4 KRUK,Jakub 88.21 3.56/4 6.17/3 6.41/4 10.11/4 13.03/3 19.07/4 49.27/4 52.58/4 56.05/4 66.15/4
UKS Azymut Dębów 3.56/4 2.21/3 0.24/2 3.30/5 2.52/2 6.04/4 30.20/4 3.31/4 3.07/3 10.10/4
71.11/4 72.29/4 81.40/4 87.50/4 88.12/4 88.21/4
4.56/3 1.18/4 9.11/4 6.10/4 0.22/1* 0.09/2
5 MACH,Arkadiusz 89.40 6.48/5 10.35/5 11.05/5 13.29/5 16.44/5 23.55/5 57.18/5 61.17/5 65.00/5 71.22/5
AZS Uniwersytet Rzeszowski 6.48/5 3.47/5 0.30/3 2.24/2 3.15/4 7.11/5 33.23/5 3.59/5 3.43/5 6.22/2
76.07/5 77.30/5 83.22/5 89.01/5 89.29/5 89.40/5
4.45/2 1.23/5 5.52/1* 5.39/3 0.28/4 0.11/4
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-45 5.0km 0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-50 2-45 3-43 4-42 5-44 6-52 7-40 8-38 9-32 10-33
11-36 12-49 13-46 14-100
1 SIWEK,Marcin 37.36 2.42/1* 7.57/1* 9.22/1* 10.00/1* 16.12/3 17.11/3 20.31/2 22.14/2 27.53/1* 28.45/1*
UKS Azymut Dębów / SKB 2.42/1* 5.15/1* 1.25/1* 0.38/2 6.12/3 0.59/2 3.20/1* 1.43/2 5.39/1* 0.52/1*
31.10/1* 33.48/1* 36.23/1* 37.24/1* 37.36/1*
2.25/1* 2.38/2 2.35/1* 1.01/2 0.12/4
2 ULICKI,Piotr 39.27 3.25/2 9.45/2 11.14/2 11.55/2 14.28/1* 15.39/1* 19.28/1* 21.26/1* 28.50/2 29.49/2
3 3.25/2 6.20/3 1.29/3 0.41/4 2.33/2 1.11/4 3.49/3 1.58/4 7.24/5 0.59/3
32.22/2 35.10/2 38.17/2 39.16/2 39.27/2
2.33/2 2.48/3 3.07/5 0.59/1* 0.11/3
3 MORĄG,Bohdan 40.12 3.45/3 10.05/3 11.51/4 12.42/4 15.05/2 16.26/2 20.43/3 22.49/3 29.34/3 30.37/3
14 das 3.45/3 6.20/3 1.46/4 0.51/5 2.23/1* 1.21/5 4.17/4 2.06/5 6.45/4 1.03/5
33.14/3 36.06/3 38.48/3 40.00/3 40.12/3
2.37/3 2.52/4 2.42/2 1.12/4 0.12/4
4 ŁUCZAK,Stanisław 45.13 4.11/4 10.11/4 11.36/3 12.12/3 19.47/4 20.55/4 25.33/4 27.10/4 33.13/4 34.08/4
3PBOT 4.11/4 6.00/2 1.25/1* 0.36/1* 7.35/5 1.08/3 4.38/6 1.37/1* 6.03/2 0.55/2
38.21/4 40.43/4 43.43/4 45.03/4 45.13/4
4.13/6 2.22/1* 3.00/4 1.20/5 0.10/2
5 MAREK,Mirosław 46.11 4.47/5 12.32/5 14.36/5 15.14/5 22.25/5 23.21/5 26.58/5 28.50/5 35.32/5 36.34/5
InO.Maniak Nowa Dęba 4.47/5 7.45/5 2.04/5 0.38/2 7.11/4 0.56/1* 3.37/2 1.52/3 6.42/3 1.02/4
39.11/5 42.09/5 45.00/5 46.04/5 46.11/5
2.37/3 2.58/5 2.51/3 1.04/3 0.07/1*
6 KAWA,Paweł 77.49 8.51/6 22.50/6 25.01/6 26.15/6 38.22/6 41.09/6 45.26/6 48.02/6 61.47/6 64.15/6
WTEM 8.51/6 13.59/6 2.11/6 1.14/6 12.07/6 2.47/6 4.17/4 2.36/6 13.45/6 2.28/6
67.46/6 71.33/6 75.42/6 77.36/6 77.49/6
3.31/5 3.47/6 4.09/6 1.54/6 0.13/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50+ 4.3km 0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-49 3-32 4-33 5-31 6-39 7-40 8-44 9-45 10-48
11-46 12-100
1 KLIMASZ ,Józef 37.41 3.11/1* 4.49/2 6.39/1* 8.17/1* 8.46/1* 14.59/1* 17.15/1* 23.54/1* 24.56/1* 30.29/1*
Szarotki Rzeszów 3.11/1* 1.38/2 1.50/2 1.38/4 0.29/2 6.13/3 2.16/4 6.39/1* 1.02/1* 5.33/2
36.15/1* 37.28/1* 37.41/1*
5.46/2 1.13/2 0.13/3
2 PUKA,Hubert 43.36 4.36/5 6.28/4 8.17/3 9.12/2 9.38/2 15.48/2 17.50/2 29.01/2 30.17/2 36.25/2
Ujadające Okratki 4.36/5 1.52/3 1.49/1* 0.55/1* 0.26/1* 6.10/2 2.02/1* 11.11/3 1.16/2 6.08/5
42.07/2 43.23/2 43.36/2
5.42/1* 1.16/3 0.13/3
3 PODOLAK,Zbigniew 46.45 3.15/2 4.41/1* 6.43/2 13.48/5 14.21/5 20.27/5 22.37/5 31.26/3 33.00/3 38.21/3
16 3.15/2 1.26/1* 2.02/3 7.05/6 0.33/3 6.06/1* 2.10/2 8.49/2 1.34/4 5.21/1*
45.22/3 46.33/3 46.45/3
7.01/3 1.11/1* 0.12/1*
4 MAZUREK,Jan 50.59 4.30/4 6.52/5 9.02/4 10.31/3 11.14/3 18.26/3 21.50/4 35.13/4 36.44/4 42.25/4
TSRS 4.30/4 2.22/5 2.10/4 1.29/3 0.43/4 7.12/5 3.24/5 13.23/4 1.31/3 5.41/4
49.29/4 50.45/4 50.59/4
7.04/4 1.16/3 0.14/5
5 MOTYKA,Mariusz 54.14 4.14/3 6.25/3 9.26/5 10.40/4 11.40/4 18.31/4 20.43/3 37.34/5 39.20/5 44.54/5
20 4.14/3 2.11/4 3.01/5 1.14/2 1.00/5 6.51/4 2.12/3 16.51/6 1.46/5 5.34/3
52.09/5 54.02/5 54.14/5
7.15/5 1.53/5 0.12/1*
6 FEDUŚ,Wiesław 68.25 5.24/6 8.25/6 12.14/6 14.02/6 15.02/6 26.39/6 30.21/6 44.58/6 47.02/6 57.34/6
114 szpital wojskowy 5.24/6 3.01/6 3.49/6 1.48/5 1.00/5 11.37/6 3.42/6 14.37/5 2.04/6 10.32/6
65.30/6 67.58/6 68.25/6
7.56/6 2.28/6 0.27/6
JAKLIK,Andrzej DNF / / / / / / / / / /
Dreptak Krosno / / / / / / / / / /
/ / /
/ / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN 3.9km 0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-36 3-33 4-49 5-37 6-40 7-41 8-50 9-32 10-46
11-100
1 KRUK ,Zbigniew 41.23 3.12/1* 5.14/1* 8.16/1* 10.30/1* 25.04/2 28.50/2 30.34/2 35.25/2 38.15/2 40.13/2
Wydry Galicja 3.12/1* 2.02/1* 3.02/1* 2.14/1* 14.34/2 3.46/1* 1.44/1* 4.51/2 2.50/4 1.58/2
41.13/1* 41.23/1*
1.00/1* 0.10/1*
2 OLEKSAK ,Marek 41.28 4.21/3 7.20/2 10.57/2 13.43/2 22.27/1* 27.15/1* 29.31/1* 35.14/1* 37.28/1* 39.43/1*
Wydry Galicja 4.21/3 2.59/3 3.37/2 2.46/3 8.44/1* 4.48/3 2.16/2 5.43/4 2.14/1* 2.15/5
41.16/2 41.28/2
1.33/4 0.12/2
3 SKUBIDA,Ewa 58.05 5.29/4 8.15/3 14.38/3 18.39/3 33.26/3 39.36/3 42.48/3 48.40/3 52.30/3 54.43/3
Ujadające Okratki 5.29/4 2.46/2 6.23/4 4.01/5 14.47/3 6.10/5 3.12/5 5.52/5 3.50/5 2.13/4
57.48/3 58.05/3
3.05/5 0.17/5
4 RAJNIK ,Michał 65.26 11.47/5 14.52/4 23.37/4 26.11/4 49.14/4 53.25/4 55.46/4 60.13/4 62.39/4 64.05/4
UKS Azymut Dębów 11.47/5 3.05/4 8.45/5 2.34/2 23.03/5 4.11/2 2.21/3 4.27/1* 2.26/3 1.26/1*
65.14/4 65.26/4
1.09/2 0.12/2
5 MAJKOWSKA ,Anna 70.54 3.54/2 22.21/5 27.27/5 30.26/5 51.17/5 56.24/5 59.19/5 64.54/5 67.17/5 69.25/5
Wataha Rzeszów 3.54/2 18.27/5 5.06/3 2.59/4 20.51/4 5.07/4 2.55/4 5.35/3 2.23/2 2.08/3
70.42/5 70.54/5
1.17/3 0.12/2
KOWALCZYK,Janusz NKL-bPK 4.23/ 6.42/ / 79.20/ 61.34/ 69.03/ 72.35/ 82.03/ 84.36/ 87.01/
21 4.23/ 2.19/ / / / 7.29/ 3.32/ 9.28/ 2.33/ 2.25/
89.24/ 89.42/
2.23/ 0.18/
|