Końcowe wyniki zawodów 2022-05-15 15:33:01
Mistrzostwa Podkarpacia
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 1.1km 0m 6PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WALAŚ,Emilia WKS Wawel, Kraków K305093 19.20 + 0.00
2.PIOTROWSKA,Pola Ultramind 2 21.22 + 2.02
Końcowe wyniki zawodów: K12 1.3km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.JAMROŻY,Olga UKS Azymut, Dębów R225402 24.26 + 0.00
2.BISZKONT,Kinga UKS Azymut, Siedlisk L01 25.28 + 1.02
3.CZAPLA,Julia WKS Wawel, Kraków K30 29.15 + 4.49
4.BISZKONT,Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk L01 29.36 + 5.10
5.GÓRSKA,Aleksandra UKS Azymut, Siedlisk L015718 31.44 + 7.18
6.ZYGADŁO,Marcelina UKS Azymut, Dębów R225400 32.13 + 7.47
7.KARDASZ,Karolina UKS Azymut, Siedlisk L014884 37.05 + 12.39
8.KOWAL,Paulina UKS Azymut, Dębów R225399 39.17 + 14.51
9.DOŁEMSKA,Karolina San Jarosław R23 57.00 + 32.34
10.WALAŚ,Olga WKS Wawel, Kraków K305092 60.42 + 36.16
11.SUDOŁ,Julia San Jarosław R23 63.01 + 38.35
12.ŻYBURA,Karolina UKS Azymut, Siedlisk L015712 71.27 + 47.01
13.SZALA,Wiktoria UKS Azymut, Dębów R224951 74.03 + 49.37
14.BISZKONT,Monika UKS Azymut, Siedlisk L01 79.19 + 54.53
Końcowe wyniki zawodów: K14 2.1km 0m 10PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WOJCIECHOWSKA,Honorata UKS Azymut, Dębów R224751 26.33 + 0.00
2.KOWAL,Julia UKS Azymut, Dębów R224952 30.39 + 4.06
3.MIELKO,Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk L014362 30.58 + 4.25
4.BURKOVSKA,Katia WTEM 6 33.33 + 7.00
Końcowe wyniki zawodów: K16 3.0km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.JUCHA,Weronika UKS Azymut, Dębów R224752 38.04 + 0.00
2.SUDAK,Oliwia UKS Azymut, Siedlisk L014361 40.27 + 2.23
3.WYCZARSKA,Maria UKS Azymut, Dębów R224754 42.11 + 4.07
4.KOTLIŃSKA,Kamila UKS Azymut, Dębów R224056 53.00 + 14.56
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 3.4km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.GRODZICKA,Izabela AZS UMCS, Lublin 19 49.05 + 0.00
2.ORZECHOWSKA,Aleksandra UKS Azymut, Dębów R224057 57.49 + 8.44
3.PANASZEK,Justyna UKS Orientpark.pl, I 7 5264 61.27 + 12.22
4.PIESTRAK,Aleksandra UKS Azymut, Dębów R224460 63.43 + 14.38
CZEPIEL,Sylwia UKS Azymut, Dębów R222038 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K35+ 3.0km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.BAŃSKA-BODZIONA,Aneta UKS Orientpark.pl, I 7 4287 33.52 + 0.00
2.GAWRON,Katarzyna WKS Wawel, Kraków K30 49.32 + 15.40
3.STAROŃSKA,Anna Stalowowolski Klub B 8 54.53 + 21.01
4.TARNAWSKA,Ewa AZS UMCS, Lublin 19 55.52 + 22.00
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 0.9km 0m 4PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.TUREK,Gabriela San Jarosław R23 21.53 + 0.00
2.TWARDOWSKI,Filip San Jarosław R23 24.11 + 2.18
3.MANAS,Sebastian San Jarosław R23 26.03 + 4.10
4.DYMNICKA,Aleksa San Jarosław R23 30.56 + 9.03
BALICKA,Maja San Jarosław R23 DNF
ŁASZKIEWICZ,Lena San Jarosław R23 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.9km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ZIĘBA,Konrad UKS Azymut, Dębów R225401 40.50 + 0.00
2.PARUCH,Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk L01 41.28 + 0.38
3.HUNDT,David WKS Wawel, Kraków K305790 42.51 + 2.01
4.TUR,Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk L015493 46.55 + 6.05
5.BURKOVSKI,Dmitro WTEM 6 54.37 + 13.47
6.MATWIEJCZUK,Kamil UKS Azymut, Siedlisk L014936 84.50 + 44.00
7.CWYNAR,Filip San Jarosław R23 102.10 + 61.20
8.PIENIĄŻEK,Jan San Jarosław R23 104.12 + 63.22
GEMBROWICZ,Maciej San Jarosław R23 DNF
JĘDRUCH,Jakub San Jarosław R23 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 2.9km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KOŚĆ,Krystian UKS Azymut, Siedlisk L014885 55.31 + 0.00
2.SZAREK,Wiktor UKS Azymut, Siedlisk L015108 59.30 + 3.59
3.KIERSZTYN,Jakub UKS Azymut, Siedlisk L014431 61.30 + 5.59
FORYSTEK,Szymon WKS Wawel, Kraków K30 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 3.5km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KRUK,Wojciech UKS Azymut, Dębów R224090 47.50 + 0.00
2.LIS,Antoni UKS Azymut, Dębów R224249 51.49 + 3.59
3.PIÓRO,Dawid UKS Azymut, Siedlisk L014408 55.29 + 7.39
4.MAZUREK,Maciej Tczewskie Stowarzysz 9 5605 59.22 + 11.32
5.CZERNIEJ,Mikołaj UKS Azymut, Siedlisk L015722 61.29 + 13.39
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 4.3km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.GOLINOWSKI,Paweł 10 BKPanc 55 31.04 + 0.00
2.MACH,Arkadiusz AZS Uniwersytet Rzes 12 60.23 + 29.19
3.KRUK,Jakub UKS Azymut, Dębów R223846 67.16 + 36.12
4.HEJSAK,Maciej San Jarosław R23 69.12 + 38.08
5.WALAT,Adrian 3PBOT 10 72.44 + 41.40
6.LENAR,Michał 14 Das 11 83.57 + 52.53
KAWA,Kacper WTEM 6 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 3.9km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK,Marcin UKS Azymut, Dębów / 13 4773 34.43 + 0.00
2.CZAPLA,Przemysław WKS Wawel, Kraków K30 45.13 + 10.30
3.STĘŻYCKI,Grzegorz Indywidualnie lubusk 15 4684 45.43 + 11.00
4.MAREK,Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 14 5462 48.44 + 14.01
5.HUNDT,Tomasz WKS Wawel, Kraków K305789 58.01 + 23.18
6.ULICKI,Piotr 3 bsp 16 65.12 + 30.29
7.MORĄG,Bohdan 14 das 35 65.29 + 30.46
8.DOBROWOLSKI,Piotr AZS UMCS, Lublin 19 67.40 + 32.57
9.WALAŚ,Waldemar WKS Wawel, Kraków K30 69.58 + 35.15
KAWA,Paweł WTEM 6 NKL-bPK
WISNIEWSKI,Paweł WKS Wawel, Kraków K30 NKL-bPK
ŁUCZAK,Stanisław 3PBOT 10 DNF
SZCZUDŁO,Dionizy Maratończyk Dębica 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50+ 3.5km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.SZURYGA,Hubert AZS UMCS, Lublin 19 683 43.48 + 0.00
2.PISAREK,Piotr WKS Wawel, Kraków K304588 44.03 + 0.15
3.KLIMASZ,Józef Szarotki Rzeszów 22 44.38 + 0.50
4.FORYSTEK,Józef WKS Wawel, Kraków K302080 51.23 + 7.35
5.PODOLAK,Zbigniew Gwiazdy Przemyśl 25 52.18 + 8.30
6.GORAL,Michał AZS UMCS, Lublin 19 4551 55.59 + 12.11
7.JAKLIK,Andrzej Dreptak Krosno 20 78.13 + 34.25
8.PUKA,Hubert Ujadające Okratki 23 80.25 + 36.37
9.MOTYKA,Mariusz JGB 24 84.30 + 40.42
10.MIŁEK,Andrzej SST Lubcza 27 90.39 + 46.51
DZIEDZIAK,Marek Gorlicka Grupa Biego 21 NKL-bPK
MAZUREK,Jan Tczewskie Stowarzysz 18 5606 DNF
MAŃKA,Zbigniew AZS UMCS, Lublin 19 567 DNF
FEDUŚ,Wiesław 114 Szpital Wojskowy 26 DNF
TARNAWSKI,Mirosław AZS UMCS, Lublin 19 DNF
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 2.9km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KRUK,Zbigniew Wydry Galicja 28 46.49 + 0.00
2.OLEKSAK,Marek Wydry Galicja 28 55.20 + 8.31
3.RAJNIK,Michał UKS Azymut, Dębów R22 56.59 + 10.10
4.PIOTROWSKI,Maciej Ultramind 2 58.50 + 12.01
5.MAJKOWSKA,Anna Wataha Rzeszów 29 59.00 + 12.11
6.ZACHARA,Maciej IPA Rzeszów 31 68.11 + 21.22
7.ŻELAZO,JACEK Brysia Głogów Małopo 30 92.15 + 45.26
8.BAĆ,Wiesław Wydry Galicja 28 114.22 + 67.33
BAĆ,Hubert Indywidualnie 34 NKL-bPK
SKUBIDA,Ewa Ujadające Okratki 23 NKL-bPK
BARAN,Marlena Brysia Głogów Małopo 30 NKL-bPK
ŻELAZO,Jakub Brysia Głogów Małopo 30 NKL-bPK
MÜLLER,Piotr Indywidualnie 34 NKL-bPK
GUZEK,Michał Indywidualnie 34 NKL-bPK
ŁYSZCZASZ,Marek Indywidualnie 34 NKL-bPK
FORYSTEK,Marek WKS Wawel, Kraków K30 DNF
WOŹNIAK,Mariusz WKS Wawel, Kraków K30 DNF
NOWAK,Łukasz Indywidualnie 34 DNF
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA 0.9km 0m 4PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ŻELAZO,Artur MORUS Rzeszów 33 14.03 + 0.00
2.PIOTROWSKI,MaciejiPola Ultramind 2 15.18 + 1.15
3.WALAŚ,Helena WKS Wawel, Kraków K30 15.54 + 1.51
4.POTERA,Kamil Indywidualnie 34 33.33 + 19.30
RAUDNER-FORYSTEK,KatarzynWKS Wawel, Kraków K30 NKL-bPK
|