Końcowe wyniki zawodów 2022-06-26 12:18:15
Puchar Podkarpacia Runda III
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.5km 0m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.GETMAN,Blanka San Jarosław R24 77.26 + 0.00
2.KRYCZYŃSKA,Natalia San Jarosław R24 79.42 + 2.16
3.ŁASZKIEWICZ,Lena San Jarosław R24 81.48 + 4.22
Końcowe wyniki zawodów: K12 3.0km 0m 8PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.BISZKONT,Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk L01 47.09 + 0.00
2.GÓRSKA,Aleksandra UKS Azymut, Siedlisk L01 47.46 + 0.37
3.MORDARSKA,Julita UKS Patria, Młynne K31 49.47 + 2.38
4.BISZKONT,Kinga UKS Azymut, Siedlisk L01 50.36 + 3.27
5.JAMROŻY,Olga UKS Azymut, Dębów R22 51.30 + 4.21
6.SUDOŁ,Julia San Jarosław R24 52.49 + 5.40
7.KOWAL,Paulina UKS Azymut, Dębów R22 53.32 + 6.23
8.ŻYBURA,Karolina UKS Azymut, Siedlisk L01 54.53 + 7.44
9.SZALA,Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 60.45 + 13.36
ZYGADŁO,Marcelina UKS Azymut, Dębów R22 NKL-bPK
DYMNICKA,Aleksandra San Jarosław R24 NKL-bPK
BALICKA,Maja San Jarosław R24 NKL-bPK
TUREK,Gabriela San Jarosław R24 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.6km 0m 10PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MIELKO,Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk L01 49.08 + 0.00
2.ZELEK,Martyna UKS Patria, Młynne K31 53.12 + 4.04
3.WOJCIECHOWSKA,Honorata UKS Azymut, Dębów R22 55.07 + 5.59
4.BURKOVSKA,Katia WTEM 5 65.52 + 16.44
5.KOWAL,Julia UKS Azymut, Dębów R22 75.01 + 25.53
ADAMIAK,Amelia UKS Azymut, Siedlisk L01 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: K16 4.6km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KOTLIŃSKA,Kamila UKS Azymut, Dębów R22 56.05 + 0.00
2.FITRZYK,Magdalena UKS Patria, Młynne K31 58.46 + 2.41
3.SUDAK,Oliwia UKS Azymut, Siedlisk L01 65.09 + 9.04
JUCHA,Weronika UKS Azymut, Dębów R22 DNF
WYCZARSKA,Maria UKS Azymut, Dębów R22 DNF
SIERKOWSKA,Marta UKS Azymut, Siedlisk L01 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K18-21 5.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ORZECHOWSKA,Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 55.08 + 0.00
2.CZEPIEL,Sylwia 3 PBOT / UKS Azymut, 6 57.07 + 1.59
3.KIEŁB,Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 59.06 + 3.58
4.KIEŁB,Patrycja UKS Azymut, Dębów R22 63.02 + 7.54
5.PIESTRAK,Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 64.59 + 9.51
6.PRACOŃ,Izabela 3 PBOT 7 122.30 + 67.22
Końcowe wyniki zawodów: K35+ 5.0km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.STAROŃSKA,Anna Stalowowolski Klub B 8 60.19 + 0.00
2.PAWLOS,Elżbieta 16bsap 9 72.15 + 11.56
3.SZYDŁO,Lidia 3 PBOT 7 72.28 + 12.09
4.STADNIK,Jadwiga 3 PBOT 7 75.14 + 14.55
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 1.8km 0m 4PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.POLACZEK,Jan WTEM 5 12.03 + 0.00
2.MICHURA,Damian UKS Patria, Młynne K31 21.10 + 9.07
3.WIKTOR,Hanna UKS Patria, Młynne K31 23.10 + 11.07
4.KURNYTA,Aleksandra UKS Patria, Młynne K31 25.13 + 13.10
5.PISZCZEK,Wanda UKS Patria, Młynne K31 25.30 + 13.27
6.SUŁKOWSKI,Dominik UKS Patria, Młynne K31 27.23 + 15.20
7.STYPUŁA,Szymon UKS Patria, Młynne K31 29.21 + 17.18
8.STYPUŁA,Anna UKS Patria, Młynne K31 37.52 + 25.49
9.SOWA,Wojciech UKS Patria, Młynne K31 69.48 + 57.45
Końcowe wyniki zawodów: M10 2.5km 0m 7PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.ZELEK,Bartłomiej UKS Patria, Młynne K31 39.01 + 0.00
2.KRÓL,Krystian UKS Patria, Młynne K31 40.38 + 1.37
3.HANAS,Sebastian San Jarosław R24 68.40 + 29.39
SAJDAK,Michał UKS Patria, Młynne K31 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M12 3.2km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MATWIEJCZUK,Kamil UKS Azymut, Siedlisk L01 26.47 + 0.00
2.PYSZAK,Damian UKS Azymut, Siedlisk L01 39.51 + 13.04
3.ZIĘBA,Konrad UKS Azymut, Dębów R22 44.03 + 17.16
4.PARUCH,Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk L01 45.12 + 18.25
5.BURKOVSKI,Dima WTEM 5 51.11 + 24.24
6.JĘDRUCH,Jakub San Jarosław R24 56.44 + 29.57
7.KOWALIK-MOTYKA,Jan UKS Azymut, Dębów R22 61.08 + 34.21
8.PIENIĄŻEK,Jan San Jarosław R24 66.46 + 39.59
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.8km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MORDARSKI,Oskar UKS Patria, Młynne K31 42.01 + 0.00
2.KURNYTA,Dawid UKS Patria, Młynne K31 43.48 + 1.47
3.KOŚĆ,Krystian UKS Azymut, Siedlisk L01 51.08 + 9.07
4.KIERSZTYN,Jakub UKS Azymut, Siedlisk L01 55.25 + 13.24
5.KRÓL,Maksymilian UKS Patria, Młynne K31 72.16 + 30.15
6.CWYNAR,Filip San Jarosław R24 82.23 + 40.22
Końcowe wyniki zawodów: M16 5.0km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.PIÓRO,Dawid UKS Azymut, Siedlisk L01 54.51 + 0.00
2.LIS,Antoni UKS Azymut, Dębów R22 56.50 + 1.59
3.MAZUREK,Maciej Tczewskie Stowarzysz G06 61.56 + 7.05
KRUK,Wojciech UKS Azymut, Dębów R22 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18-21 6.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WALAT,Adrian 3 PBOT 7 60.24 + 0.00
2.KRUK,Jakub UKS Azymut, Dębów R22 77.07 + 16.43
Końcowe wyniki zawodów: M35-45 5.4km 0m 14PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK,Marcin UKS Azymut, Dębów R22 35.20 + 0.00
2.ŁUCZAK,Stanisław 3 PBOT 7 38.33 + 3.13
3.ULICKI,Piotr 3 bsp 12 74.54 + 39.34
4.MACIEJ Paweł 23 23 81.56 + 46.36
MORĄG,BOHDAN 14 DAS 11 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M50+ 5.1km 0m 13PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KLIMASZ,Józef Szarotki Rzeszów 16 44.18 + 0.00
2.JAKLIK,Andrzej Dreptak Krosno 14 47.33 + 3.15
3.PODOLAK,Zbigniew Gwiazdy Przemyśl 15 52.09 + 7.51
4.MOTYKA,Mariusz 23 23 56.15 + 11.57
5.SOCHACKI,Witold UKS Patria, Młynne K31 77.30 + 33.12
6.MAZUREK,Jan Tczewskie Stowarzysz G06 83.53 + 39.35
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 4.5km 0m 12PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KRUK,Zbigniew Wydry Galicja 17 40.00 + 0.00
2.MAJKOWSKA,Anna Wataha Rzeszów 19 47.57 + 7.57
3.OLEKSAK,Marek Wydry Galicja 17 56.38 + 16.38
4.ŻELAZO,Artur MORUS RZESZÓW 20 70.10 + 30.10
5.BAĆ,Wiesław Wydry Galicja 17 74.50 + 34.50
6.ŻELAZO,Jacek Start Brysia Głogów 18 96.19 + 56.19
ZACHARA,Maciej IPA Rzeszów 21 DNF
WOŹNIAK Bogdan 23 23 NKL
Końcowe wyniki zawodów: Rodzinna 1.8km 0m 4PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.Gromada Gromada 22 30.03 + 0.00
2.MOTYKA WTEM 5 52.11 + 22.08
|