Końcowe wyniki kategorii                                                                                                          04.07.2022 12:24:40
                                                              LimanowaCup 2022 3.stage
===Podkarpacki OZOS=========================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[39] PATEJKO, Zuzanna              KOS Warszawa         23 0584   28.47 0b.PK/1   23.40 0b.PK/2   52.27 0b.PK/1   22.14 0b.PK/1   74.41 0b.PK/1  
  2.[185] WIKTOR, Hanna                UKS Patria, Młynne   46 0523   31.01 0b.PK/2   22.29 0b.PK/1   53.30 0b.PK/2   29.33 0b.PK/3   83.03 0b.PK/2  
  3.[182] STYPUŁA, Anna                UKS Patria, Młynne   46 0574   39.07 0b.PK/6   24.34 0b.PK/3   63.41 0b.PK/4   23.36 0b.PK/2   87.17 0b.PK/3  
  4.[173] KURNYTA, Aleksandra          UKS Patria, Młynne   46 0527   34.07 0b.PK/3   28.19 0b.PK/4   62.26 0b.PK/3   34.46 0b.PK/5   97.12 0b.PK/4  
  5.[128] DUŻYŃSKA, Antonina           UKS Azymut, Siedlisk 43 0571   34.54 0b.PK/4   44.43 0b.PK/7   79.37 0b.PK/6   36.04 0b.PK/6  115.41 0b.PK/5  
  6.[146] SIERKOWSKA, Karolina         UKS Azymut, Siedlisk 43 0572   50.19 0b.PK/7   42.21 0b.PK/6   92.40 0b.PK/7   34.10 0b.PK/4  126.50 0b.PK/6  
  7.[145] SEŃ, Justyna                 UKS Azymut, Siedlisk 43 0584   37.37 0b.PK/5   31.42 0b.PK/5   69.19 0b.PK/5   62.20 0b.PK/7  131.39 0b.PK/7  
    [64] MYKHAILOVA, Kateryna          LKS Górzanka Nawojow 27        DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[61] WALA, Małgorzata              KS Kościelec, Chrzan 26 0513       15.53/1       15.22/2       31.15/1       14.27/1       45.42/1  
  2.[54] HEBDA, Julia                  KS Kościelec, Chrzan 26 0452       17.06/2       15.02/1       32.08/2       14.50/2       46.58/2  
  3.[58] RYCHŁOWSKA, Julia             KS Kościelec, Chrzan 26 0451       17.42/3       21.01/4       38.43/3       15.31/3       54.14/3  
  4.[176] MORDARSKA, Julita            UKS Patria, Młynne   46 0458       18.43/4       22.39/5       41.22/4       17.27/4       58.49/4  
  5.[69] DZIK, Zofia                   LKS Górzanka, Nawojo 28 0547       25.04/7       18.28/3       43.32/5       21.16/9       64.48/5  
  6.[121] ZYGADŁO, Marcelina           UKS Azymut, Dębów    41 0540       23.38/5       24.28/6       48.06/6       22.30/11      70.36/6  
  7.[167] JUSZCZAK, Anna               UKS Patria, Młynne   46 0458       24.45/6       39.13/8       63.58/7       19.22/5       83.20/7  
  8.[114] KOWAL, Paulina               UKS Azymut, Dębów    41 0539       29.49/10      42.10/10      71.59/8       28.42/14     100.41/8  
  9.[125] BISZKONT, Kinga              UKS Azymut, Siedlisk 43 0584       26.43/9       58.56/14      85.39/11      20.19/6      105.58/9  
 10.[133] KARDASZ, Karolina            UKS Azymut, Siedlisk 43 0488       36.44/11      46.09/12      82.53/10      27.19/13     110.12/10 
 11.[32] STANNA, Katarzyna             InO SCI              20            51.05/14      40.10/9       91.15/12      20.20/7      111.35/11 
 12.[127] BISZKONT, Wiktoria           UKS Azymut, Siedlisk 43 0584       42.02/12      64.55/15     106.57/13      32.41/15     139.38/12 
 13.[150] ŻYBURA, Karolina             UKS Azymut, Siedlisk 43 0571       45.46/13      73.54/16     119.40/14      35.39/16     155.19/13 
    [118] SZALA, Wiktoria              UKS Azymut, Dębów    41 0495   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [126] BISZKONT, Monika             UKS Azymut, Siedlisk 43 0584   NKL-bPK  /        28.28/7   NKL      /        22.21/10  NKL      /   
    [132] IRACKA, Maria                UKS Azymut, Siedlisk 43        NKL-bPK  /    NKL-bPK  /    NKL      /        45.03/17  NKL      /   
    [164] DUNIKOWSKA, Nina             UKS Patria, Młynne   46 0518       25.32/8       47.58/13      73.30/9   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [213] CZAPLA, Julia                WKS Wawel, Kraków    54 0508   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [112] GOŚCINIAK, Wiktoria          UKS Arkady, Raszków  40 5486                     43.23/11           /        21.08/8            /   
    [94] LARSSON, Hanna                OK Gipen             99                                                      26.35/12           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[229] MOSZKOWICZ, Julia            WKS Wawel, Kraków    54 0402       31.40/1       47.05/1       78.45/1       19.37/1       98.22/1  
  2.[60] WALA, Aleksandra              KS Kościelec, Chrzan 26 0507       46.43/6       55.53/2      102.36/2       22.22/4      124.58/2  
  3.[52] GROCHAL, Nina                 KS Kościelec, Chrzan 26 0493       45.09/3       59.26/3      104.35/3       22.25/5      127.00/3  
  4.[194] PORADA, Jagoda               UKS Reflex, Rybnik   47 0476       45.59/5       59.26/3      105.25/4       22.18/3      127.43/4  
  5.[193] KLIŚ, Weronika               UKS Reflex, Rybnik   47 0562       45.46/4       61.53/5      107.39/5       22.56/6      130.35/5  
  6.[119] WOJCIECHOWSKA, Honorata      UKS Azymut, Dębów    41 0475       51.09/7       62.27/6      113.36/6       24.00/7      137.36/6  
  7.[56] PODGÓRSKA, Gabriela           KS Kościelec, Chrzan 26 0416       55.51/8       73.00/8      128.51/8       20.51/2      149.42/7  
  8.[89] SINKUNAITE, Vilte             OSK Rudamina         34            57.34/11      64.03/7      121.37/7       31.22/13     152.59/8  
  9.[138] MIELKO, Zuzanna              UKS Azymut, Siedlisk 43 0436       57.05/10      75.40/9      132.45/9       27.13/10     159.58/9  
 10.[190] ZELEK, Martyna               UKS Patria, Młynne   46 0363       55.53/9       78.35/11     134.28/10      25.49/9      160.17/10 
 11.[113] KOWAL, Julia                 UKS Azymut, Dębów    41 0495       62.09/12      77.18/10     139.27/11      29.54/11     169.21/11 
 12.[13] PAKULSKA, Natalia             BKS Wataha, Warszawa 8  0492       63.22/13     100.17/12     163.39/12      25.01/8      188.40/12 
    [48] NOWAK, Zofia                  KS Hades, Poznań     25 0370   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [123] ADAMEK, Nikola               UKS Azymut, Siedlisk 43 0584      119.21/15  NKL-bPK  /    NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [124] ADAMIAK, Amelia              UKS Azymut, Siedlisk 43 0493      113.20/14  NKL-bPK  /    NKL      /        31.13/12  NKL      /   
    [236] SEREDA, Daria                WKS Wawel, Kraków    54 0583       43.09/2   DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[57] PODGÓRSKA, Marta              KS Kościelec, Chrzan 26 0361       41.34/1       71.23/1      112.57/1       30.53/1      143.50/1  
  2.[166] FITRZYK, Magdalena           UKS Patria, Młynne   46 0362       55.06/2       74.50/2      129.56/2       35.54/2      165.50/2  
    [147] SIERKOWSKA, Marta            UKS Azymut, Siedlisk 43 0436       61.43/3   NKL-bPK  /    NKL      /        41.08/3   NKL      /   
    [148] SUDAK, Oliwia                UKS Azymut, Siedlisk 43 0436       65.46/4   NKL-bPK  /    NKL      /        53.16/4   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18-20                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[227] LAMPARSKA, Maja              WKS Wawel, Kraków    54 0383       45.13/2       93.22/1      138.35/1       35.08/2      173.43/1  
  2.[75] SKORUPA, Maja                 LKS Górzanka, Nawojo 28 0372       47.16/3      102.56/2      150.12/2       39.51/3      190.03/2  
    [63] MONIAK, Zofia                 LKS Górzanka Nawojow 27        DNF      /                                    32.07/1   NKL      /   
    [181] SROKA, Małgorzata            UKS Patria, Młynne   46 0220       44.53/1   DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[207] PAULAVA, Hanna               WKS Śląsk, Wrocław   52 0552       39.53/1       64.31/1      104.24/1       25.21/1      129.45/1  
  2.[158] PACHNIK, Małgorzata          UKS Orientpark.pl, I 45 0117       42.27/3       64.58/2      107.25/2       26.23/3      133.48/2  
  3.[43] FILIPIAK, Adrianna            KS Hades, Poznań     25 0415       41.45/2       75.07/3      116.52/3       26.08/2      143.00/3  
  4.[239] TOPÓR, Magdalena             WKS Wawel, Kraków    54 0293       47.09/5       81.31/5      128.40/4       27.26/4      156.06/4  
  5.[159] PANASZEK, Justyna            UKS Orientpark.pl, I 45 0526       46.53/4       82.47/6      129.40/5       28.20/5      158.00/5  
  6.[105] WIGIER, Klara                Stowarzyszenie Team  37 0008       50.13/6       81.12/4      131.25/6       35.54/6      167.19/6  
    [4] SKARŁUBOWUCZ, Karolina         17WBZ Międzyrzecz    4         DNF      /    DNF      /    NKL      /        45.44/7   NKL      /   
    [38] PATEJKO, Patrycja             KOS Warszawa         23 0054       51.34/7       86.42/7      138.16/7   DNF      /    NKL      /   
    [84] WIERCIŃSKA, Anna              MKS Metalowiec, Łódź 31 0267   NKL-bPK  /                                    65.29/8   NKL      /   
    [221] GRABOWSKA, Joanna            WKS Wawel, Kraków    54 3716                    103.17/8            /    DNF      /             /   
    [88] CHMIEL, Dominika              Nie zrzeszona        33        DNF      /                                                           
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[92] SINKUNIENE, Dovile            OSK Rudamina         34            37.23/1       71.21/1      108.44/1       29.51/2      138.35/1  
  2.[157] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta       UKS Orientpark.pl, I 45 0428       39.48/2       77.44/2      117.32/2       29.06/1      146.38/2  
  3.[23] IŻYKOWSKA, Agnieszka          Indywidualny         15            49.43/4      107.06/3      156.49/3       30.22/3      187.11/3  
  4.[2] CIARKOWSKA, Magdalena          15GBZ                2             46.12/3      112.38/4      158.50/4       33.50/5      192.40/4  
  5.[12] PAKULSKA, Mieczysława         BKS Wataha, Warszawa 8  0492       57.45/5      126.22/5      184.07/5       32.43/4      216.50/5  
    [101] ŚLIWCZYŃSKA, Ilona           Stowarzyszenie Team  37 0234       67.28/6   NKL-bPK  /    NKL      /        49.00/6   NKL      /   
    [212] ZAJĄC, Honorata              WKS Wawel            53        DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    []  WALIDUDA, Anna                                                              NKL-bPK  /    NKL      /        59.03/7   NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[237] SEREDA, Ganna                WKS Wawel, Kraków    54            54.13/1      110.39/2      164.52/2       29.45/1      194.37/1  
  2.[49] ZBROJA-NOWAK, Justyna         KS Hades, Poznań     25 0091       63.55/3       99.09/1      163.04/1       32.06/3      195.10/2  
  3.[102] TRYKOZKO, Urszula            Stowarzyszenie Team  37 0269       61.31/2      134.36/3      196.07/3       36.12/4      232.19/3  
    [65] MYKHAILOVA, Natalia           LKS Górzanka Nawojow 27        DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [] KOLESNIK, Kateryna                                                      /             /             /        30.56/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K45-50                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[152] MARSZAŁEK, Maria             UKS Kometa, Gliwice  44 0414       38.30/1       68.08/1      106.38/1       29.57/1      136.35/1  
  2.[73] NOWAK-SKORUPA, Magdalena      LKS Górzanka, Nawojo 28 0224       44.51/2       70.37/2      115.28/2       34.56/3      150.24/2  
  3.[240] TOPÓR, Monika                WKS Wawel, Kraków    54 0337       73.16/7       73.44/3      147.00/4       33.18/2      180.18/3  
  4.[226] LAMPARSKA, Iwona             WKS Wawel, Kraków    54 0427       61.20/4       90.51/5      152.11/5       40.07/6      192.18/4  
  5.[103] TURSKA, Magdalena            Stowarzyszenie Team  37 0537       79.38/8       94.14/7      173.52/7       35.57/4      209.49/5  
  6.[44] FILIPIAK, Agnieszka           KS Hades, Poznań     25 0441       72.38/6      102.55/8      175.33/8       37.16/5      212.49/6  
  7.[234] PISAREK, Renata              WKS Wawel, Kraków    54            71.01/5       92.28/6      163.29/6       53.36/7      217.05/7  
    [205] MIANOWSKA, Dorota            UNTS, Warszawa       51 0240       57.50/3       82.46/4      140.36/3   DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K60+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[155] WYSOCKA, Jolanta             UKS Kometa, Gliwice  44 0218       36.56/1       57.11/1       94.07/1       29.25/1      123.32/1  
  2.[201] LEWOŃ, Ewa                   UMKS ORKAN, Ostróda  50 0012       61.25/2       78.46/3      140.11/2       31.27/2      171.38/2  
    [81] ZENCHENKO, Tamara             Master Dnipro        29                 /        71.00/2            /    DNF      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[108] MOKROSZ, Tomasz              TJ TŽ Třinec         39            15.01/1       12.53/1       27.54/1       16.10/1       44.04/1  
  2.[228] MOSZKOWICZ, Aleksandra       WKS Wawel, Kraków    54 0522       25.08/2       16.41/2       41.49/2       19.01/2       60.50/2  
  3.[169] KRÓL, Krystian               UKS Patria, Młynne   46 0518       28.22/3       21.56/3       50.18/3       22.45/4       73.03/3  
  4.[188] ZELEK, Bartłomiej            UKS Patria, Młynne   46 0518       29.08/4       26.11/4       55.19/4       31.11/5       86.30/4  
  5.[130] HALINOWSKI, Antoni           UKS Azymut, Siedlisk 43 0571       30.18/5       35.55/6       66.13/5       21.53/3       88.06/5  
  6.[136] KOŁTUN, Zuzanna              UKS Azymut, Siedlisk 43 0571       46.41/6       29.39/5       76.20/6       48.50/6      125.10/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : KM10R                     1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[165] WIKTOR, Liliana              UKS Patria, Młynne   46 0518   0b.PK 30.09/1   0b.PK  9.30/1   0b.PK 39.39/1   0b.PK 35.46/5   0b.PK 75.25/1  
  2.[161] BODURKA, Maria               UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 32.00/3   0b.PK 23.55/4   0b.PK 55.55/3   0b.PK 24.20/1   0b.PK 80.15/2  
  3.[162] BODURKA, Zofia               UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 31.53/2   0b.PK 23.50/3   0b.PK 55.43/2   0b.PK 24.54/2   0b.PK 80.37/3  
  4.[] ZABOROWSKI, Patryk                                             0b.PK 45.13/4   0b.PK 25.10/5   0b.PK 70.23/4   0b.PK 48.58/9   0b.PK119.21/4  
  5.[21] SZABLA, Feliks                Indywidualnie        13        0b.PK 48.04/5   0b.PK 40.22/6   0b.PK 88.26/5   0b.PK 37.44/6   0b.PK126.10/5  
  6.[20] SZABLA, Barbara               Indywidualnie        13        0b.PK 51.01/6   0b.PK 42.49/7   0b.PK 93.50/6   0b.PK 37.51/8   0b.PK131.41/6  
  7.[196] JURCZYK, Ida                 UKS Sparta Czyżowice 48        0b.PK 74.40/7   0b.PK 55.18/9   0b.PK129.58/7   0b.PK 37.47/7   0b.PK167.45/7  
    [187] ZABOROWSKI, Robert           UKS Patria, Młynne   46        NKL      /    0b.PK 23.45/2   NKL      /    0b.PK 35.44/4   NKL      /   
    [219] FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna  WKS Wawel, Kraków    54        1b.PK 56.05/8   0b.PK 46.13/8   1b.PK102.18/8   NKL      /    NKL      /   
    [] PATEJKO, Jan                                                                                             0b.PK 30.14/3            /   
    [] PIETROŃ, Wojtek                                                                                          0b.PK 62.24/10           /   
    [] PIETROŃ, Tomek                                                                                           0b.PK 63.09/11           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[183] STYPUŁA, Szymon              UKS Patria, Młynne   46 0574   24.39 0b.PK/2   24.03 0b.PK/3   48.42 0b.PK/3   24.12 0b.PK/3   72.54 0b.PK/1  
  2.[178] SAJDAK, Michał               UKS Patria, Młynne   46 0574   22.24 0b.PK/1   24.57 0b.PK/4   47.21 0b.PK/1   27.50 0b.PK/5   75.11 0b.PK/2  
  3.[33] STANNY, Daniel                InO SCI              20        35.58 0b.PK/5   19.55 0b.PK/1   55.53 0b.PK/4   22.14 0b.PK/1   78.07 0b.PK/3  
  4.[180] SOWA, Wojciech               UKS Patria, Młynne   46        26.30 0b.PK/3   20.56 0b.PK/2   47.26 0b.PK/2   32.48 0b.PK/7   80.14 0b.PK/4  
  5.[184] SUŁKOWSKI, Dominik           UKS Patria, Młynne   46 0522   29.52 0b.PK/4   30.52 0b.PK/5   60.44 0b.PK/5   23.09 0b.PK/2   83.53 0b.PK/5  
  6.[134] KIECANA, Jakub               UKS Azymut, Siedlisk 43 0571   38.27 0b.PK/6   47.22 0b.PK/7   85.49 0b.PK/6   26.02 0b.PK/4  111.51 0b.PK/6  
  7.[129] DZIDUCH, Kuba                UKS Azymut, Siedlisk 43 0571   47.23 0b.PK/7   38.58 0b.PK/6   86.21 0b.PK/7   28.15 0b.PK/6  114.36 0b.PK/7  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[151] MARSZAŁEK, Dawid             UKS Kometa, Gliwice  44 0414       14.31/1       11.50/1       26.21/1       12.13/1       38.34/1  
  2.[90] SINKUNAS, Gaudenis            OSK Rudamina         34            19.32/2       15.21/2       34.53/2       16.26/5       51.19/2  
  3.[223] HUNDT, David                 WKS Wawel, Kraków    54 0579       20.34/3       20.36/3       41.10/3       15.02/3       56.12/3  
  4.[141] PARUCH, Bartłomiej           UKS Azymut, Siedlisk 43 0493       20.42/4       25.46/7       46.28/4       14.55/2       61.23/4  
  5.[120] ZIĘBA, Konrad                UKS Azymut, Dębów    41 0540       25.35/6       22.54/5       48.29/5       18.34/9       67.03/5  
  6.[115] KOWALIK-MOTYKA, Jan          UKS Azymut, Dębów    41 0495       21.38/5       28.55/8       50.33/6       18.06/8       68.39/6  
  7.[149] TUR, Mikołaj                 UKS Azymut, Siedlisk 43 0549       28.34/7       30.20/9       58.54/7       15.53/4       74.47/7  
  8.[51] DEDA, Bartosz                 KS Kościelec, Chrzan 26 0513       44.54/9       20.51/4       65.45/8       16.50/6       82.35/8  
  9.[143] PYSZAK, Damian               UKS Azymut, Siedlisk 43 0571       64.55/11      31.58/10      96.53/10      21.38/10     118.31/9  
    [100] MIZIOŁEK, Jerzy              Stowarzyszenie Team  37 0560       35.29/8   NKL-bPK  /    NKL      /        25.56/11  NKL      /   
    [131] HALINOWSKI, Jakub            UKS Azymut, Siedlisk 43 0510       60.58/10      25.19/6       86.17/9   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [144] RYBAK, Igor                  UKS Azymut, Siedlisk 43        NKL-bPK  /        41.00/12  NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [109] GOŚCINIAK, Kacper            UKS Arkady, Raszków  40 5487                     35.46/11           /        16.56/7            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[107] MOKROSZ, Mateusz             TJ TŽ Třinec         39            30.27/1       44.58/1       75.25/1       16.50/1       92.15/1  
  2.[10] LENDZIOSZEK, Roman            BKS Wataha, Warszawa 8  0494       32.34/3       45.04/2       77.38/2       20.40/4       98.18/2  
  3.[160] BAŁAZIŃSKI, Antoni           UKS Patria, Młynne   46 0458       34.37/4       52.08/4       86.45/3       17.25/2      104.10/3  
  4.[15] TUFEKCIS, Leonidas            BKS Wataha, Warszawa 8             30.43/2       59.31/5       90.14/4       17.49/3      108.03/4  
  5.[189] ZELEK, Filip                 UKS Patria, Młynne   46 0363       37.45/5       61.52/6       99.37/5       27.33/8      127.10/5  
  6.[177] MORDARSKI, Oskar             UKS Patria, Młynne   46 0362       55.40/8       51.29/3      107.09/6       23.09/5      130.18/6  
  7.[137] KOŚĆ, Krystian               UKS Azymut, Siedlisk 43 0488       48.18/7       64.45/7      113.03/7       24.06/6      137.09/7  
  8.[174] KURNYTA, Dawid               UKS Patria, Młynne   46 0362       55.49/9       83.56/8      139.45/8       30.49/9      170.34/8  
  9.[168] JUSZCZAK, Antoni             UKS Patria, Młynne   46 0458       71.13/11      90.36/9      161.49/9       34.51/11     196.40/9  
 10.[170] KRÓL, Maksymilian            UKS Patria, Młynne   46 0362       67.12/10      96.31/10     163.43/10      35.58/13     199.41/10 
    [83] LEDERER, Shalev               Menashe Lev Hasharon 30            47.46/6   NKL-bPK  /    NKL      /        25.27/7   NKL      /   
    [97] BŁACHUT, Olgierd              Stowarzyszenie Team  37 0268   DNF      /       167.55/11  NKL      /        48.59/14  NKL      /   
    [135] KIERSZTYN, Jakub             UKS Azymut, Siedlisk 43 0443   NKL-bPK  /    NKL-bPK  /    NKL      /        35.37/12  NKL      /   
    [218] FORYSTEK, Szymon             WKS Wawel, Kraków    54 0393   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [] WYZNAKIEWICZ, Piotr             LKS Górzanka Nawojow 27 4496                                                 32.27/10           /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[232] PISAREK, Kordian             WKS Wawel, Kraków    54 0426       32.08/1       60.46/1       92.54/1       23.36/1      116.30/1  
  2.[50] ZIELIŃSKI, Tomasz             KS Hades, Poznań     25            42.19/3       64.00/3      106.19/2       26.26/3      132.45/2  
  3.[14] STOPCZYŃSKI, Bartosz          BKS Wataha, Warszawa 8  0409       49.02/5       60.51/2      109.53/3       27.21/5      137.14/3  
  4.[77] STOLAREK, Piotr               LKS Górzanka, Nawojo 28 0481       39.37/2       74.28/5      114.05/4       25.24/2      139.29/4  
  5.[11] PACHUCKI, Tymoteusz           BKS Wataha, Warszawa 8  0439       44.33/4       73.55/4      118.28/5       28.43/6      147.11/5  
  6.[222] GRZEGORCZYK, Borys           WKS Wawel, Kraków    54 0448       55.49/6       93.38/8      149.27/6       32.33/8      182.00/6  
  7.[116] LIS, Antoni                  UKS Azymut, Dębów    41            77.16/7       74.35/6      151.51/7       31.29/7      183.20/7  
  8.[142] PIÓRO, Dawid                 UKS Azymut, Siedlisk 43 0440       78.54/8       83.40/7      162.34/8       27.03/4      189.37/8  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[153] MARSZAŁEK, Patryk            UKS Kometa, Gliwice  44 0382       35.20/1       65.55/1      101.15/1       31.26/2      132.41/1  
  2.[242] WÓJCIK, Paweł                WKS Wawel, Kraków    54 0299       38.23/3       76.38/3      115.01/2       29.18/1      144.19/2  
  3.[244] ŻESŁAWSKI, Mateusz           WKS Wawel, Kraków    54 0320       57.33/4       73.37/2      131.10/4       32.43/3      163.53/3  
    [139] MYRONENKO, Maksym            UKS Azymut, Siedlisk 43 0572   DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [243] ŻESŁAWSKI, Jakub             WKS Wawel, Kraków    54 0320       37.29/2       80.57/4      118.26/3   NKL-bPK  /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[203] KUCA, Kacper                 UNTS, Warszawa       51 0203       37.39/2       51.51/1       89.30/1       27.58/2      117.28/1  
  2.[197] JURCZYK, Tomasz              UKS Sparta, Czyżowic 49 0193       36.45/1       59.07/2       95.52/2       26.44/1      122.36/2  
  3.[46] FILIPIAK, Mateusz             KS Hades, Poznań     25 0441       55.57/5       76.45/5      132.42/4       33.43/3      166.25/3  
  4.[66] SKORUPA, Piotr                LKS Górzanka Nawojow 27            50.21/4       96.02/8      146.23/6       33.53/4      180.16/4  
  5.[34] STANNY, Jakub                 InO SCI              20            61.15/7       92.06/7      153.21/7       38.15/7      191.36/5  
  6.[17] OPIOŁA, Mariusz               Górzanka Nawojowa Gó 10            63.21/8       96.49/9      160.10/8       42.17/9      202.27/6  
  7.[] DRUIAREK, Jarosław                                                 68.31/9      123.22/11     191.53/10      37.01/6      228.54/7  
  8.[36] SZABLA, Rafał                 Inżynieria Biegania  22            73.51/10     114.07/10     187.58/9       44.10/10     232.08/8  
    [3] KRAKOWSKI, Piotr               17WBZ                3             82.18/11  NKL-bPK  /    NKL      /        34.37/5   NKL      /   
    [79] WOJARSKI, Michał              LKS Górzanka, Nawojo 28 0110       44.47/3       65.41/3      110.28/3   DNF      /    NKL      /   
    [86] KLUSKA, Rafał                 MKS Skarmat, Toruń   32 0149       57.20/6       75.55/4      133.15/5   DNF      /    NKL      /   
    [220] GARBACIK, Michał             WKS Wawel, Kraków    54 0158   DNF      /        86.57/6   NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [] TSCHIRCH, Krzysztof             Indywidualnie        13                 /             /             /        41.23/8            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[204] LESISZ, Kamil                UNTS, Warszawa       51 0390       35.10/1       63.31/1       98.41/1       26.40/1      125.21/1  
  2.[117] SIWEK, Marcin                UKS Azymut, Dębów    41 0477       37.23/2       69.16/2      106.39/2       31.58/2      138.37/2  
  3.[35] BIJOK, Marcin                 InOSCI               21            43.38/3       88.54/3      132.32/3       34.34/4      167.06/3  
  4.[95] NAGÓREK, Kamil                Słupsk               36            44.03/4       96.30/4      140.33/4       32.07/3      172.40/4  
    [211] ZAJĄC, Bartosz               WKS Wawel            53        DNF      /    DNF      /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [8] NIEZGODA, Przemysław           Baraniok             7                           99.48/5            /    DNF      /             /   
    [16] BUKOWIEC, Mariusz             Bukowa               9             62.45/5                                                          
 
Końcowe wyniki kategorii           : M40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[24] GOLINOWSKI, Paweł             Indywidualny Dolnośl 16 0289       34.02/1       56.02/1       90.04/1       28.48/1      118.52/1  
  2.[29] STĘŻYCKI, Grzegorz            Indywidualny lubuski 18 0468       40.19/2       71.34/3      111.53/2       31.56/2      143.49/2  
  3.[19] KUTKIEWICZ, Marcin            Indywidualni Małopol 12 0526       42.39/3       76.26/5      119.05/3       33.21/4      152.26/3  
  4.[82] LEDERER, Hagai                Menashe Lev Hasharon 30            50.19/6       73.40/4      123.59/4       32.43/3      156.42/4  
  5.[91] SINKUNAS, Rimvydas            OSK Rudamina         34            53.59/8       77.54/7      131.53/6       38.18/8      170.11/5  
  6.[70] KACZMARSKI, Paweł             LKS Górzanka, Nawojo 28 0431       46.50/4       90.23/8      137.13/7       37.21/6      174.34/6  
  7.[9] LENDZIOSZEK, Michał            BKS Wataha, Warszawa 8  0494       59.42/9      103.52/10     163.34/9       37.58/7      201.32/7  
    [28] STACHOWSKI, Paweł             Indywidualny lubuski 18 0153       62.04/10  NKL-bPK  /    NKL      /    NKL-bPK  /    NKL      /   
    [59] RYCHŁOWSKI, Tomasz            KS Kościelec, Chrzan 26 0518       50.54/7       77.42/6      128.36/5   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [192] KLIŚ, Maciej                 UKS Reflex, Rybnik   47            49.41/5       95.40/9      145.21/8   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [209] DARGACZ, Piotr               WKS Wawel            53                          70.21/2            /                               
    [1] ŚLEBIODA, Piotr                10 BKpanc            1             80.52/11                                                         
    [6] ADAMCZYK, Bartosz              AKInO Kraków         5                          117.30/11           /    DNF      /             /   
    [] GROCHAL, Marcin                 KS Kościelec, Chrzan 26 0483                                                 35.54/5            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[230] MOSZKOWICZ, Paweł            WKS Wawel, Kraków    54 0082       32.05/1       53.28/1       85.33/1       27.28/4      113.01/1  
  2.[25] PLESIŃSKI, Mariusz            10BKPanc             16 0130       34.55/4       62.16/3       97.11/3       24.06/1      121.17/2  
  3.[96] BŁACHUT, Igor                 Stowarzyszenie Team  37 0267       33.48/3       63.07/4       96.55/2       26.52/3      123.47/3  
  4.[215] CZAPLA, Tomasz               WKS Wawel, Kraków    54 0343       37.39/7       62.01/2       99.40/4       28.16/5      127.56/4  
  5.[18] MOL, Krzysztof                HKS Azymut, Mochy    11 0286       41.54/9       64.53/5      106.47/6       29.05/6      135.52/5  
  6.[214] CZAPLA, Przemysław           WKS Wawel, Kraków    54 0293       33.09/2       72.12/8      105.21/5       32.37/14     137.58/6  
  7.[27] SITNICKI, Mariusz             Indywidualny lubuski 18 0437       39.33/8       67.49/7      107.22/7       32.21/12     139.43/7  
  8.[45] FILIPIAK, Marek               KS Hades, Poznań     25 0441       46.15/14      72.26/9      118.41/11      30.24/9      149.05/8  
  9.[154] MARSZAŁEK, Waldemar          UKS Kometa, Gliwice  44 0414       45.08/11      75.00/11     120.08/12      31.10/11     151.18/9  
 10.[210] WIŚNIEWSKI, Paweł            WKS Wawel            53            36.55/6       78.24/15     115.19/10      36.16/16     151.35/10 
 11.[26] BALMOWSKI, Radosław           Indywidualny Kujawsk 17 0543       60.45/16      73.56/10     134.41/15      30.17/8      164.58/11 
 12.[238] SEREDA, Oleksii              WKS Wawel, Kraków    54            54.35/15      76.48/13     131.23/14      37.04/17     168.27/12 
 13.[224] HUNDT, Tomasz                WKS Wawel, Kraków    54 0578       62.47/17      81.42/17     144.29/17      30.27/10     174.56/13 
 14.[241] WÓJCIK, Grzegorz             WKS Wawel, Kraków    54 0319       65.05/18      78.30/16     143.35/16      32.34/13     176.09/14 
 15.[104] WIECZOREK, Piotr             Stowarzyszenie Team  37 0301       69.23/19      89.25/18     158.48/18      35.43/15     194.31/15 
    [53] HEBDA, Ireneusz               KS Kościelec, Chrzan 26 0526       42.20/10      78.08/14     120.28/13  NKL-bPK  /    NKL      /   
    [72] MIKHAYLOV, Victor             LKS Górzanka, Nawojo 28 0577       94.54/20  NKL-bPK  /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [74] RUSINEK, Piotr                LKS Górzanka, Nawojo 28 0542       45.52/13      67.40/6      113.32/9   DNF      /    NKL      /   
    [191] BADARYCZ, Piotr              UKS Reflex, Rybnik   47 0565       45.43/12  NKL-bPK  /    NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [206] MIANOWSKI, Rafał             UNTS, Warszawa       51 0206       36.37/5       75.26/12     112.03/8   DNF      /    NKL      /   
    [209] DARGACZ, Piotr               WKS Wawel            53        DNF      /                                    29.57/7   NKL      /   
    [] WALUGA, Ireneusz                Stowarzyszenie Team  37 0269                                                 24.15/2            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[47] NOWAK, Remigiusz              KS Hades, Poznań     25 0090       30.31/1       48.35/1       79.06/1       24.40/1      103.46/1  
  2.[76] SKORUPA, Mariusz              LKS Górzanka, Nawojo 28 0100       35.49/4       61.24/3       97.13/3       26.51/2      124.04/2  
    [42] RYCERSKI, Bogdan              KS Artemis, Wrocław  24 0130       34.40/3       64.32/5       99.12/4   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [68] DZIK, Mirosław                LKS Górzanka, Nawojo 28 0119       32.31/2       55.11/2       87.42/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [87] KLUSKA, Wojciech              MKS Skarmat, Toruń   32 0525       53.38/9       93.39/7      147.17/7   DNF      /    NKL      /   
    [195] PORADA, Robert               UKS Reflex, Rybnik   47 0208       42.55/6       71.18/6      114.13/6   DNF      /    NKL      /   
    [198] BARTCZAK, Jarosław           UMKS ORKAN, Ostróda  50 0074       36.13/5   NKL-bPK  /    NKL      /        29.43/3   NKL      /   
    [225] JAMROZIK, Krzysztof          WKS Wawel, Kraków    54 0426   DNF      /        93.57/8   NKL      /    DNF      /    NKL      /   
    [233] PISAREK, Piotr               WKS Wawel, Kraków    54 0458       44.02/7       61.28/4      105.30/5   DNF      /    NKL      /   
    [98] KRASUSKI, Bartłomiej          Stowarzyszenie Team  37 0221       49.10/8            /             /    DNF      /             /   
    [] WYZNAKIEWICZ, Paweł             LKS Górzanka Nawojow 27 5430                                                 51.15/4            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[216] FORYSTEK, Józef              WKS Wawel, Kraków    54 0208       57.00/3       84.27/2      141.27/2       32.14/2      173.41/1  
  2.[22] MALARZ, Zbigniew              Indywidualnie Opole  14            65.48/4       90.46/3      156.34/3       45.53/4      202.27/2  
  3.[122] KŁOS, Józef                  UKS Azymut, Pabianic 42 0068       69.17/5      128.35/4      197.52/4       43.23/3      241.15/3  
    [245] ŻESŁAWSKI, Wojciech          WKS Wawel, Kraków    54 0366       37.38/1       83.35/1      121.13/1   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [62] MONIAK, Andrzej               LKS Górzanka Nawojow 27            43.08/2                                   31.08/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M60                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[200] LECH, Bogdan                 UMKS ORKAN, Ostróda  50 0078       35.25/2       56.47/1       92.12/1       25.20/1      117.32/1  
  2.[78] WOJARSKI, Krzysztof           LKS Górzanka, Nawojo 28 0112       33.10/1       61.24/2       94.34/2       26.28/2      121.02/2  
  3.[30] POLEWSKI, Dariusz             Indywidualny Opolski 19 0425       39.34/3       65.41/3      105.15/3       38.20/4      143.35/3  
  4.[55] KRYJOMSKI, Jerzy              KS Kościelec, Chrzan 26 0096       51.13/4       83.37/4      134.50/4       29.15/3      164.05/4  
    [80] SIDOROV, Sergij               Master Dnipro        29        DNF      /       121.11/5   NKL      /    DNF      /    NKL      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M65                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[41] PIETRUSIŃSKI, Marek           KS Artemis, Wrocław  24 0132       35.59/1       57.21/1       93.20/1       29.57/4      123.17/1  
  2.[37] KROCHMAL, Andrzej             KOS Warszawa         23 0052       40.49/3       68.44/3      109.33/3       29.06/3      138.39/2  
  3.[71] KRET, Jacek                   LKS Górzanka, Nawojo 28 0372       53.42/5       70.32/4      124.14/4       28.07/2      152.21/3  
  4.[85] WIERCIŃSKI, Piotr             MKS Metalowiec, Łódź 31 0110       42.12/4       97.04/5      139.16/5       32.32/5      171.48/4  
    [7] MAŃKA, Zbigniew                AZS UMCS, Lublin     6  0056       38.26/2       66.18/2      104.44/2   NKL-bPK  /    NKL      /   
    [65] LARSSON, Urban                OK Gipen             99                                                      28.05/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M70+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[250] KRUCZEK, Stanisław           WKS Wawel, Kraków    54            37.27/1       58.41/2       96.08/1       31.21/1      127.29/1  
  2.[199] BOHACZEK, Janusz             UMKS ORKAN, Ostróda  50 0013       47.32/2       54.30/1      102.02/2       32.02/2      134.04/2  
  3.[40] GLIŃSKI, Henryk               KS Artemis, Wrocław  24 0132       54.35/5       68.49/3      123.24/4       32.03/3      155.27/3  
  4.[156] WYSOCKI, Andrzej             UKS Kometa, Gliwice  44 0269       49.44/3       69.27/4      119.11/3       40.54/5      160.05/4  
  5.[67] BLIMKE, Roman                 LKS Górzanka, Nawojo 28 0018       53.09/4       83.30/5      136.39/5       39.37/4      176.16/5  
  6.[202] WOŹNIAK, Henryk              UMKS ORKAN, Ostróda  50 0013       59.37/6       99.47/6      159.24/6       48.33/6      207.57/6  
 
Końcowe wyniki kategorii           : NO                        1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [6] ADAMCZYK, Bartosz              AKInO Kraków         5         DNF      /                                                           
    [8] NIEZGODA, Przemysław           Baraniok             7         DNF      /                                                           
    [94] FILIPCZAK, Jagoda             PUKS Młode Orły, Now 35 20                                                                          
    [106] CHWIEJCZAK, Dorota           Team360              38        DNF      /                                                           
    [112] GOŚCINIAK, Wiktoria          UKS Arkady, Raszków  40 5486   DNF      /                                                           
    [109] GOŚCINIAK, Kacper            UKS Arkady, Raszków  40 5487   DNF      /                                                           
    [110] GOŚCINIAK, Karolina          UKS Arkady, Raszków  40 5763   DNF      /                                                           
    [111] GOŚCINIAK, Leszek            UKS Arkady, Raszków  40        DNF      /                                                           
    [171] KRZAK, Agnieszka             UKS Patria, Młynne   46                         117.15/1            /    DNF      /             /   
    [172] KRZAK, Jakub                 UKS Patria, Młynne   46                         117.17/2            /    DNF      /             /   
    [221] GRABOWSKA, Joanna            WKS Wawel, Kraków    54 3716   DNF      /                                                           
    [5] ADAMCZYK, Agata                AKInO Kraków         5         DNF      /                                                           
    [231] NIESSNER, Piotr              WKS Wawel, Kraków    54 2725   DNF      /                                                           
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.[93] FILIPCZAK, Jagoda             PUKS Młode Orły, Now 35 0002   0b.PK 30.28/1   0b.PK 48.41/1   0b.PK 79.09/1   0b.PK 19.01/1   0b.PK 98.10/   
  2.[31] STANNA, Ewa                   InO SCI              20        0b.PK 71.19/6   0b.PK129.39/8   0b.PK200.58/3   0b.PK 26.22/1   0b.PK227.20/1  
    [99] MEIER, Wolfgang               Stowarzyszenie Team  37 0537   NKL      /    0b.PK 96.41/5   NKL      /             /    NKL      /   
    [140] NIMANIKHINA, Sofiia          UKS Azymut, Siedlisk 43 0572            /             /             /    NKL      /    NKL      /   
    [179] SOCHACKI, Bartłomiej         UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 36.05/3   0b.PK 53.17/2   0b.PK 89.22/2   NKL      /    NKL      /   
    [217] FORYSTEK, Marek              WKS Wawel, Kraków    54 0262            /             /             /    NKL      /    NKL      /   
    [1] ŚLEBIODA, Piotr                10 BKpanc            1                       0b.PK 86.31/4            /    0b.PK 28.38/2            /   
    [94] FILIPCZAK, Jagoda             PUKS Młode Orły, Now 35 20                                                                          
    [106] CHWIEJCZAK, Dorota           Team360              38                      0b.PK135.52/9            /    NKL      /             /   
    [110] GOŚCINIAK, Karolina          UKS Arkady, Raszków  40 5763                 0b.PK112.50/6            /    0b.PK 30.31/3            /   
    [111] GOŚCINIAK, Leszek            UKS Arkady, Raszków  40                      0b.PK112.55/7            /    0b.PK 30.32/4            /   
    [171] KRZAK, Agnieszka             UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 62.13/4                                                          
    [172] KRZAK, Jakub                 UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 62.48/5                                                          
    [208] DARGACZ, Anna                WKS Wawel            53                 /    2b.PK101.05/10           /    NKL      /             /   
    TYCZYŃSKI, Bartosz                                                         /    0b.PK 62.53/3            /             /             /   
    [] ŻELAZO, Jacek                                                           /             /             /    1b.PK 38.56/5            /   
    [163] CZAJA, Monika                UKS Patria, Młynne   46        0b.PK 35.03/2