Końcowe wyniki zawodów 08.07.2022 23:32:59
Desert Dessert
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: MElite 2.7km 0m 24PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.TADEJEWSKI, Paweł 18.59 + 0.00
2.DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 4 19.31 + 0.32
3.JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 9 19.54 + 0.55
4.TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kra 3 20.19 + 1.20
5.HOVORKA, Lukáš OK Lokomotiva Pardub 8 20.34 + 1.35
6.BIEDERMAN, Marcin WKS Wawel 1 21.24 + 2.25
7.DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kra 3 21.31 + 2.32
8.FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 5 21.57 + 2.58
9.OBERNIKHIN, Alex 15 15 22.06 + 3.07
10.FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kra 3 22.13 + 3.14
11.ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kra 3 22.22 + 3.23
12.CYGLER, Sławomir WKS Wawel 1 22.55 + 3.56
13.SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 2 23.01 + 4.02
14.OBERNIKHIN, Igor 16 16 23.07 + 4.08
15.WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 14 24.19 + 5.20
16.PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kra 3 25.32 + 6.33
17.DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 2 26.04 + 7.05
18.JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 10 26.06 + 7.07
19.TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 10 27.43 + 8.44
20.PARFIANOWICZ, Adam Warszawa 12 31.15 + 12.16
21.PLUTA, Marcin Hades Poznań 13 33.01 + 14.02
22.ZAKRZEWSKI, Piotr 35.00 + 16.01
FRENZEL, Oskar 6 6 DNF
GĄSIOROWSKI, Mariusz 7 7 DNF
KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 11 11 DNF
Końcowe wyniki zawodów: MMasters 2.6km 0m 26PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Te 24 19.18 + 0.00
2.KURYJ, Marek RCI Kraków 27 20.17 + 0.59
3.KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 25 21.08 + 1.50
4.LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 30 21.54 + 2.36
5.SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 29 22.01 + 2.43
6.SRUBAR, Michal 39 39 23.17 + 3.59
7.MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 32 23.19 + 4.01
8.ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 23 24.28 + 5.10
9.LEHMANN, Karsten 24.51 + 5.33
10.FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 5 25.36 + 6.18
11.JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 22 26.37 + 7.19
12.ZIMMER, Łukasz Packman Team 36 26.56 + 7.38
13.SIUDEK, Konrad 37 37 27.31 + 8.13
14.MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 33 27.36 + 8.18
15.BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 17 28.39 + 9.21
15.SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kra 3 28.39 + 9.21
17.WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 2 28.45 + 9.27
18.Zsolt Weiler 38 38 29.03 + 9.45
19.GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 2 29.06 + 9.48
20.KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 23 29.43 + 10.25
21.LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 29 31.12 + 11.54
22.MACIEJEWSKI, Marcin 31 31 32.20 + 13.02
23.DURMAJ, Marcin 15GBZ 20 32.51 + 13.33
24.KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 28 33.07 + 13.49
25.KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 23 33.08 + 13.50
26.BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 18 33.45 + 14.27
27.RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 20 34.01 + 14.43
28.KUDŁACZ, Tomasz 26 26 46.12 + 26.54
DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 19 DNF
KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 23 DNF
MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 34 DNF
PK GROSSI, Paolo 35 35 PK 22.25 + 3.07
PK CORTELLAZZI, Edoardo 40 40 PK 25.38 + 6.20
PK CIVERA, Tommaso 41 41 PK 21.03 + 1.45
Końcowe wyniki zawodów: MSMasters 1.8km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 54 15.26 + 0.00
2.BARTCZAK, Jarosław 45 45 16.19 + 0.53
3.HORNIK, Zbyszek 56 56 16.34 + 1.08
4.PISAREK, Piotr WKS Wawel 1 17.15 + 1.49
5.URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 51 17.42 + 2.16
6.WOJARSKI, Krzysztof LZS Górzanka Nawojow 53 18.21 + 2.55
7.CHACHURSKI, Ryszard KU AZS WAT Warszawa 32 18.44 + 3.18
8.ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 46 19.31 + 4.05
9.MOSSAKOWSKI, Przemek Team 360 47 20.14 + 4.48
10.HORELYY, Dmytro 55 55 20.38 + 5.12
11.KROCHMAL, Andrzej 57 57 21.30 + 6.04
12.PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa 12 22.56 + 7.30
13.KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 10 23.09 + 7.43
14.GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 44 23.46 + 8.20
15.JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 10 24.52 + 9.26
16.CIURA, Krzysztof indywidualnie 43 26.29 + 11.03
17.PORTKA, Mariusz 48 48 27.18 + 11.52
18.VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 52 33.42 + 18.16
CAPPER, Mike Limestone Cowboys 42 DNF
PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 49 DNF
RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 50 DNF
WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 47 DNF
Końcowe wyniki zawodów: MYouth 2.3km 0m 24PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.PACHNIK, Jędrzej 63 63 15.42 + 0.00
2.DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 29 15.51 + 0.09
3.WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 30 16.35 + 0.53
4.KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 58 16.42 + 1.00
5.TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 2 17.04 + 1.22
6.SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 23 18.09 + 2.27
7.KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 59 18.44 + 3.02
8.STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 60 19.50 + 4.08
9.GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 2 20.52 + 5.10
10.CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 2 21.19 + 5.37
11.JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 22 21.29 + 5.47
12.GRZEGORCZYK, Borys WKS Wawel 1 22.35 + 6.53
13.WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 23 22.48 + 7.06
14.LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 29 23.07 + 7.25
15.KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 23 25.15 + 9.33
16.SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 29 26.21 + 10.39
17.ŁUBISZ, Łukasz 61 61 28.45 + 13.03
18.KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 23 32.33 + 16.51
19.BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 2 33.48 + 18.06
20.SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 2 35.52 + 20.10
21.TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 2 36.41 + 20.59
BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 23 NKL-bPK
CHACHURSKI, Mieszko UNTS Warszawa 30 NKL-bPK
KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 23 NKL-bPK
WIŚNIEWSKI, Adam 62 62 NKL-bPK
PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 60 DNF
TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 60 DNF
WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 23 DNF
Końcowe wyniki zawodów: WElite 2.5km 0m 24PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.CYGLER, Paulina WKS Wawel 1 22.14 + 0.00
2.FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 5 22.27 + 0.13
3.KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kra 3 23.51 + 1.37
4.GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 29 27.38 + 5.24
5.TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 10 28.01 + 5.47
6.KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Zlin 64 28.40 + 6.26
7.WERONIKA, Biała 65 65 33.10 + 10.56
8.CIURA, Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 18 40.41 + 18.27
9.SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 2 41.14 + 19.00
10.MAZURKIEWICZ, Beata 68 68 42.26 + 20.12
11.SEKTA, Marta 15 GBZ 67 47.26 + 25.12
DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 2 DNF
PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 66 DNF
WICHA, Małgorzata WKS Wawel 1 DNF
Końcowe wyniki zawodów: WMasters 2.1km 0m 21PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 23 20.27 + 0.00
2.BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 23 22.01 + 1.34
3.EBINGER, Monika KFKI Budapest 69 23.45 + 3.18
4.KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 23 25.52 + 5.25
5.HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 22 29.43 + 9.16
6.KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kra 3 31.47 + 11.20
7.NIKONOWICZ, Ewa 15GBZ 20 31.56 + 11.29
8.LAURINYECZ, Kata 71 71 34.42 + 14.15
9.DZIKA, Natalia 15GBZ 20 35.59 + 15.32
10.LUCIE, Cicvarkowa Zaborvesky Brno 72 36.36 + 16.09
11.FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 5 36.56 + 16.29
12.JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 22 39.20 + 18.53
13.MAZURKIEWICZ, Agnieszka 70 70 43.10 + 22.43
KACZKA, Edit KFKI Budapest 69 NKL-bPK
CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 20 DNF
DARGACZ, Anna WKS WAWEL 19 DNF
GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 1 DNF
KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 1 DNF
Końcowe wyniki zawodów: WSMasters 1.5km 0m 18PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.TRYKOZKO, Urszula Team 360 47 22.49 + 0.00
2.KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 73 24.28 + 1.39
3.ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 46 24.53 + 2.04
MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 49 DNF
WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 47 DNF
Końcowe wyniki zawodów: WYouth 1.9km 0m 19PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 30 16.12 + 0.00
2.KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 23 16.52 + 0.40
3.MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 23 18.26 + 2.14
4.MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 2 19.14 + 3.02
5.ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 29 20.13 + 4.01
6.JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 10 21.32 + 5.20
7.WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 2 26.36 + 10.24
8.SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 2 28.41 + 12.29
9.JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 22 29.26 + 13.14
10.BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 2 35.36 + 19.24
11.MARIE, Hynková SKOB Ostrov 22 35.49 + 19.37
12.MAZURKIEWICZ, Marta 74 74 59.27 + 43.15
WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 47 DNF
|