Końcowe wyniki zawodów 09.07.2022 16:43:49
WawelCup 2022 4.stage
===Podkarpacki OZOS=====================================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.9km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1004] RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 4 21.54 + 0.00
2.[1003] OBERNIKHIN, Stsiapan Team 360 3 32.08 + 10.14
3.[1006] TADEJEWSKI, Nikodem UMKS ORKAN Ostróda 6 0449 35.25 + 13.31
4.[1005] SOBIEPANEK, Marcel UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 58.23 + 36.29
5.[1001] KMIECŃSKI, Franciszek PUKS Młode Orły Nowy 1 4533 64.24 + 42.30
[1007] URYGA, Adam WKS Wawel 4 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M12 1.9km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1209] MARSZAŁEK, Dawid UKS Kometa Gliwice 11 0414 15.17 + 0.00
2.[1218] WIŚNIEWSKI, Adam UKS Azymut Pabianice 13 0440 17.00 + 1.43
3.[1216] SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 9 0477 17.15 + 1.58
4.[1213] RAUGAS, Jogaila SM Gaja 10 17.16 + 1.59
5.[1202] CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 8 21.01 + 5.44
6.[1204] GÓRSKI, Seweryn UKS OSiR Góra Kalwar 5 0532 21.46 + 6.29
7.[1206] KOJALA, Joris SM Gaja 10 24.57 + 9.40
8.[1205] HUNDT, David WKS Wawel 4 26.32 + 11.15
9.[1208] LAL, Franciszek KU AZS UMCS Lublin 9 5458 27.46 + 12.29
10.[1207] KORULCZYK, Stanisław KU AZS UMCS Lublin 9 28.58 + 13.41
11.[1211] MITURA, Jan KU AZS UMCS Lublin 9 31.26 + 16.09
12.[1201] BUCZMA, Jakub Stowarzyszenie Team 7 0546 33.23 + 18.06
13.[1203] FEKNER, Szymon KU AZS UMCS Lublin 9 5834 46.35 + 31.18
14.[1210] MIKOSZA, Antoni Stowarzyszenie Team 2 0486 52.00 + 36.43
15.[1212] MIZIOŁEK, Jerzy Stowarzyszenie Team 7 55.43 + 40.26
16.[1215] SIPAK, Kacper PUKS Młode Orły Nowy 1 5572 60.20 + 45.03
[1217] URYGA, Artur WKS Wawel 4 NKL-bPK
[1214] ŠINKUNAS, Gaudenis OSK Rudamina 12 DNF
[1219] ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 4 Tak DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.7km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1412] KOCIUBA, Wiktor MKS MOS Wrocław 21 4002 26.34 + 0.00
2.[1426] TRZECIAK, Antoni UKS Orientuś Łódź 16 5024 29.09 + 2.35
3.[1422] SIKORA, Dawid Harpagan Gdańsk 22 0527 30.30 + 3.56
4.[1409] GRZYMKIEWICZ, Mateusz UKS Orientuś Łódź 16 4878 32.35 + 6.01
5.[1417] LENDZIOSZEK, Roman BKS Wataha Warszawa 24 0494 33.07 + 6.33
6.[1415] LEMAŃCZYK, Witold Harpagan Gdańsk 22 0480 33.30 + 6.56
7.[1401] ANDRIUŠIS, Deimas SM Gaja 10 36.24 + 9.50
8.[1427] TUFEKCIS, Leonidas BKS Wataha Warszawa 24 4577 36.50 + 10.16
9.[1404] CIUPA, Jan UKS Orientuś Łódź 16 3926 36.57 + 10.23
10.[1428] WASILEWSKI, Antoni UKS OSiR Góra Kalwar 5 0444 37.19 + 10.45
11.[1425] TREPCZYŃSKI, Franciszek UKS Orientuś Łódź 16 4220 39.44 + 13.10
12.[1418] ŁUBISZ, Łukasz UKS Azymut Pabianice 13 0440 39.58 + 13.24
13.[1424] SZOSTAKOWSKI, Krzysztof PUKS Młode Orły Nowy 1 4714 40.36 + 14.02
14.[1420] OBERNIKHIN, Piotr Team 360 3 43.41 + 17.07
15.[1419] MARCINKEVIČIUS, Nojus SM Gaja 10 45.29 + 18.55
16.[1413] KOŚĆ, Krystian UKS Azymut Siedliska 20 4885 46.26 + 19.52
17.[1405] DOMAGAŁA, Jakub UKS GROM Sokolniki 17 0438 46.45 + 20.11
18.[1407] GREBENCHUK , Yevheni KS Hades Poznań 18 0576 48.53 + 22.19
19.[1414] KRAWCZYK, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0460 51.57 + 25.23
20.[1423] SIUDEK, Krzysztof UKS Orientuś Łódź 16 4874 52.28 + 25.54
21.[1406] DZWONKOWSKI, Łukasz UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 53.28 + 26.54
22.[1403] BARTOS, Ryszard UKS Orientuś Łódź 16 4217 55.52 + 29.18
23.[1416] LENDZIOSZEK, Leszek KOS Warszawa 23 0473 60.48 + 34.14
24.[1410] JANAS, Aleksander UKS KOMETA Gliwice 19 0451 64.12 + 37.38
25.[1408] GROMADZKI, Wiktor Stowarzyszenie Team 7 0407 67.27 + 40.53
26.[1411] KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut Siedliska 20 0443 72.31 + 45.57
[1402] BANACH, Kacper WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 DNF
[1421] PUŁCZYŃSKI , Jeremi WKS Wawel 4 0401 DNF
[1429] ZWONEK, Rafał 25 25 DNF
[1153] FORYSTEK, Szymon DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 4.4km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1603] DRAPELLA, Stanisław Harpagan Gdańsk 22 0480 26.00 + 0.00
2.[1627] WODZICKI, Filip WKS Śląsk 34 4646 30.22 + 4.22
3.[1612] MACKEVIČIUS, Tadas oriens 30 30.32 + 4.32
4.[1608] KOCIUBA, Kajetan KOS BnO Szczecin 29 0478 31.00 + 5.00
5.[1609] KREMPIŃSKI, Franciszek UKS Azymut Pabianice 13 0355 32.55 + 6.55
6.[1618] PISAREK, Kordian WKS Wawel 4 Tak 33.02 + 7.02
7.[1613] MOLNÁR , István SDS Salgótarján 26 33.27 + 7.27
8.[1610] ŁĄCKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0329 33.42 + 7.42
9.[1620] STOLAREK, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 4815 34.34 + 8.34
10.[1622] SZTRANEK, Maciej UKS Azymut Pabianice 13 0356 36.33 + 10.33
11.[1628] ZIELIŃSKI, Tomasz KS Hades Poznań 18 0370 36.43 + 10.43
12.[1626] WIŚNIEWSKI, Jakub UKS Azymut Pabianice 13 0387 38.13 + 12.13
13.[1616] PEČIULIS, Simas SM Gaja 10 42.17 + 16.17
14.[1601] ALB, Zalán SDS Salgótarján 26 42.28 + 16.28
15.[1624] VILUTIS, Karolis SM Gaja 10 42.38 + 16.38
16.[1611] ŁUBISZ, Dominik UKS Azymut Pabianice 13 0416 44.06 + 18.06
17.[1605] JEČMEN, Matyáš SKOB Ostrov 28 47.09 + 21.09
18.[1607] KIELNIEROWSKI, Wojciech UKS Azymut Pabianice 13 0410 49.55 + 23.55
19.[1617] PERFIKOWSKI, Paweł UMKS Kwidzyn 32 3568 50.11 + 24.11
20.[1606] KELECKAS, Šarunas SM Gaja 10 51.52 + 25.52
21.[1602] CHACHURSKI , Mieszko UNTS Warszawa 27 0419 52.32 + 26.32
22.[1619] SŁOMCZYŃSKI, Filip UKS Orientuś Łódź 16 3765 105.56 + 79.56
23.[1623] SZUWARA, Daniel KU AZS UMCS Lublin 9 0477 121.14 + 95.14
[1615] PACHUCKI, Tymoteusz BKS Wataha Warszawa 24 4395 NKL-bPK
[1614] NAROŻNY, Kacper UKS GOK Galewice 31 0411 DNF
[1621] STOPCZYŃSKI, Bartosz BKS Wataha Warszawa 24 4093 DNF
[1625] WESOŁOWSKI, Oskar UKS Azymut Pabianice 13 0445 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18 5.5km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1814] WÓJTOWICZ, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0317 35.39 + 0.00
2.[1810] PODWORSKI, Kacper UKS OSiR Góra Kalwar 5 0278 41.37 + 5.58
3.[1808] MARSZAŁEK, Patryk UKS Kometa Gliwice 11 0382 43.13 + 7.34
4.[1812] TYWONEK, Jan UKS OSiR Góra Kalwar 5 0384 44.21 + 8.42
5.[1802] DĄBROWSKI, Karol UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 45.16 + 9.37
6.[1803] DOHNÁLEK, Tomáš OK Slavia Hradec Kra 35 50.49 + 15.10
7.[] ŻESŁAWSKI, Mateusz 51.07 + 15.28
8.[1809] MORÁVEK, Martin SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 53.30 + 17.51
9.[1801] ASTAPOVYCH, Mykhailo UNTS Warszawa 27 58.34 + 22.55
10.[1804] HRYCIUK, Mikołaj UKS GROM Sokolniki 17 0383 65.21 + 29.42
11.[1811] STROLE, Salvijus oriens 30 74.02 + 38.23
12.[1807] MAROSSZÉKY, Péter SDS Salgótarján 26 129.44 + 94.05
[1806] MAIER, Bendegúz SDS Salgótarján 26 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M20 6.3km 0m 13PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2007] SŁOMCZYŃSKI, Ignacy UKS Orientuś Łódź 16 2837 41.13 + 0.00
2.[2009] TREPÁČ, Adam ARDF team Slovakia 38 48.34 + 7.21
3.[2003] JURČÍK, Tomáš ARDF team Slovakia 38 49.03 + 7.50
4.[2006] PUDEŁEK, Błażej LKS Górzanka Nawojow 40 3852 49.51 + 8.38
5.[2002] FÁBERA, David OK Slavia Hradec Kra 35 49.55 + 8.42
6.[2004] KUBISIAK, Witold Skierniewickie Stowa 39 0484 60.56 + 19.43
7.[2008] SPUNDZEVIČIUS, Gytis oriens 30 65.43 + 24.30
[2001] BARTOS, Zbigniew UKS Orientuś Łódź 16 2127 DNF
[2005] NOWAKOWSKI, Maciej BKS Wataha Warszawa 24 3150 DNF
[2010] OBERNIKHIN , Alex Stowarzyszenie Team 2 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M21E 8.7km 0m 20PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[03] DZIOBA, Mateusz 10 BKPanc Świętoszów 41 1101 48.19 + 0.00
2.[06] KALATA , Michał 43 43 0085 49.49 + 1.30
3.[10] PACHNIK, Wojciech UKS 47 0070 53.51 + 5.32
4.[05] JANKOWIAK, Paweł Chyże BnO 42 55.46 + 7.27
5.[20] HOVORKA, Lukáš Y01 60.21 + 12.02
6.[17] TICHÝ, Radomír OK Slavia Hradec Kra 35 60.25 + 12.06
7.[18] WOJARSKI, Michał LKS Górzanka, Nawojo 49 0110 62.08 + 13.49
8.[09] KUNIKOWSKI, Tomasz 1 batalion kawalerii 46 0513 66.04 + 17.45
9.[07] KRASUSKI, Marcin OK!Sport Warszawa 44 0268 68.46 + 20.27
10.[19] WOŁOWCZYK, Krzysztof UNTS Warszawa 27 0048 69.09 + 20.50
11.[04] HOFFMANN, Mateusz KS Hades Poznań 18 0000 73.14 + 24.55
12.[13] ŠABATKA, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 73.29 + 25.10
13.[14] ŠABATKA, Zdeněk OK Slavia Hradec Kra 35 85.08 + 36.49
14.[01] CYGLER, Sławomir WKS Wawel 4 0009 85.33 + 37.14
15.[12] PORKERT, Jan OK Slavia Hradec Kra 35 88.06 + 39.47
16.[16] SRUBAR, Michal Žabovřesky Brno 48 90.28 + 42.09
17.[11] Warmuz, Mateusz 97.07 + 48.48
18.[02] DEREDOS, Bruno UKS Orientuś Łódź 16 2839 97.38 + 49.19
[08] KRASZEWSKI, Przemysław WKS Śląsk Wrocław 45 0483 NKL-bPK
Końcowe wyniki zawodów: M21S 3.9km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2113] STORK, Mihály SDS Salgótarján 26 26.21 + 0.00
2.[2104] FILIPIAK, Mateusz KS Hades Poznań 18 4415 28.54 + 2.33
3.[2103] DRUCIAREK, Jaroslaw 10 BKPanc Świętoszów 41 30.24 + 4.03
4.[2114] STORK , Gábor SDS Salgótarján 26 34.12 + 7.51
5.[2112] PRZYWORSKI, Kamil 5 Lubuski pułk artyl 57 37.11 + 10.50
6.[2109] KUREK, Jarosław Wojskowa Akademia Te 55 38.40 + 12.19
7.[2107] KRAKOWSKI, Piotr 17WBZ 51 41.50 + 15.29
8.[2111] PLUTA, Marcin KS Hades Poznań 18 0578 44.27 + 18.06
9.[2118] MQJDZIŃSKI, Konrad indywidualnie 53 47.02 + 20.41
10.[2116] WAŁACHOWSKI, Piotr Indywidualnie Legion 59 48.01 + 21.40
11.[2115] URANOWSKI, Marek 15GBZ 58 51.48 + 25.27
12.[2106] GĄSIOROWSKI, MARIUSZ indywidualnie 53 57.27 + 31.06
13.[2108] KRZYŻANOWSKI, Bartłomiej 54 54 59.42 + 33.21
14.[2105] FUTERA , Sylwester 11MPA 52 60.12 + 33.51
15.[2101] BUGÁR, Gergely BÖF Budaörs 50 66.59 + 40.38
16.[2110] PARFIANOWICZ, Adam Indywidualnie Warsza 56 69.26 + 43.05
[2102] DOMAŃSKI, Dariusz 17WBZ 51 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 6.3km 0m 13PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3522] ŠKLÍBA, Jan SOOB Spartak Rychnov 37 C 46.43 + 0.00
2.[] MAZUREK, Filip DyMano zzaWinkla 190 46.47 + 0.04
3.[3509] LESISZ, Kamil UNTS Warszawa 27 0390 49.33 + 2.50
4.[3523] SVOBODA, Ondřej OK Slavia Hradec Kra 35 50.25 + 3.42
5.[3512] ŁUBIS, Michał UKS Azymut Pabianice 13 0265 51.00 + 4.17
6.[3515] MARTE, Michal KU AZS WAT WARSZAWA 67 0194 51.43 + 5.00
7.[3517] MIODUSZEWSKI, Mateusz Stowarzyszenie Team 2 0397 52.02 + 5.19
8.[3506] KOŁUCKI, Arkadiusz 12BZ 62 Brak 53.15 + 6.32
9.[3518] NAGÓREK, Kamil Słupsk 68 60.23 + 13.40
10.[3501] BERECZ, Gábor SDS Salgótarján 26 62.33 + 15.50
11.[3520] PIETRZAK, Konrad KU AZS UMCS Lublin 9 0334 63.22 + 16.39
12.[3508] LEHMANN, Karsten Sommerkollektiv 63 65.33 + 18.50
13.[3503] JAMRÓZ, Piotr 60 60 73.45 + 27.02
14.[3502] BERNAŚ, Tomasz WKS Śląsk Wrocław 45 3883 74.40 + 27.57
15.[3504] JĘDROCHA, ŁUKASZ RCI Kraków 61 74.50 + 28.07
16.[3521] RAMOTOWSKI, Mariusz 15GBZ 58 77.29 + 30.46
17.[3513] MACIEJEWSKI, Marcin Indywidualnie Wrocła 65 77.49 + 31.06
18.[3524] WYRZYKOWSKI, Patryk KS Hades Poznań 18 0507 80.37 + 33.54
19.[3514] MALCZEWSKI, Daniel 10 BLog Opole 66 88.12 + 41.29
20.[3507] KRAWCZYK, Marcin UKS Azymut Pabianice 13 0523 89.18 + 42.35
[3505] KACZYŃSKI, Piotr Harpagan Gdańsk 22 0434 NKL-bPK
[3516] MIERZEJEWSKI, Krzysztof 15GBZ 58 DNF
[3527] Grassi, Paolo 000 DNF
[3528] Cortellazzi, Edoardo 000 DNF
PK [3510] LUBKIEWICZ, TOMASZ WKS Wawel 4 PK 47.20 + 0.37
Końcowe wyniki zawodów: M35-49S 4.0km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3602] GOCYŁA, Mateusz KS Jurajskie Orły 71 37.23 + 0.00
2.[] GOLDMAN, Robert 42.32 + 5.09
3.[3607] MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 75 0546 42.35 + 5.12
4.[4517] HUNDT, Tomasz 43.46 + 6.23
5.[3604] KROCHMAL, Adam Bemowo Orienteering 73 46.07 + 8.44
6.[3605] LATÁK , Rudolf FŐMTERV 74 48.21 + 10.58
7.[3609] SZŰCS, Péter KFKI Budapest 76 51.21 + 13.58
8.[3606] LEMAŃCZYK, Dariusz Harpagan Gdańsk 22 0484 53.24 + 16.01
9.[3603] HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanó 72 0526 56.03 + 18.40
10.[3611] WESOŁOWSKI, Rafał - 77 57.50 + 20.27
11.[3601] DARUK, Mariusz Indywidualnie 70 87.23 + 50.00
[3608] MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow 40 0577 DNF
[3610] URYGA, Sławek WKS Wawel 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M40 5.5km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4029] TADEJEWSKI, Paweł UMKS ORKAN Ostróda 6 0090 36.18 + 0.00
2.[4011] KOCIUBA, Marek Wojskowa Akademia Te 81 39.56 + 3.38
3.[4007] GOLINOWSKI, Paweł 10 BKPanc Świętoszów 41 0289 41.09 + 4.51
4.[4022] PLESIŃSKI, Mariusz 10 BKPanc Świętoszów 41 0130 41.27 + 5.09
5.[4020] OBERNIKHIN, Igor Team 360 3 44.27 + 8.09
6.[4028] SZUWARA, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0489 47.17 + 10.59
7.[4030] TAINI, Juha Jämsän Retki-Veikot 85 47.34 + 11.16
8.[4004] DARGACZ, Piotr WKS WAWEL 80 48.24 + 12.06
9.[4027] STĘŻYCKI, Grzegorz 10 BKPanc Świętoszów 41 50.41 + 14.23
10.[4012] KURYJ, Marek RCI Kraków 61 3252 50.57 + 14.39
11.[4019] MUSIAŁ, Krzysztof 8pplot Koszalin 83 51.03 + 14.45
12.[4036] ZIMMER, Łukasz Packman Team 87 51.53 + 15.35
13.[4025] ŠINKUNAS, Rimvydas OSK Rudamina 12 54.04 + 17.46
14.[4024] SIKORA, Roger Harpagan Gdańsk 22 0514 54.30 + 18.12
15.[4033] ZAMIARA, Piotr KS Hades Poznań 18 0369 54.52 + 18.34
16.[4010] KACZMARSKI, Paweł LKS Górzanka Nawojo 33 0431 55.29 + 19.11
17.[4014] KUTKIEWICZ, Marcin RCI Kraków 61 0526 55.57 + 19.39
18.[4009] JEČMEN, Vladimír SKOB Ostrov 28 56.06 + 19.48
19.[4032] WOJCZYK, Sebastian UKS Orientuś Łódź 16 5272 56.42 + 20.24
20.[4021] PIELACH, Piotr 1 batalion kawalerii 84 0559 57.25 + 21.07
21.[4003] CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 8 Brak 57.38 + 21.20
22.[4001] BEK, Michał Rodzinna Grupa Rower 78 0481 63.27 + 27.09
23.[4006] DURMAJ, Marcin 15GBZ 58 63.50 + 27.32
24.[4015] LENDZIOSZEK, Michał BKS Wataha Warszawa 24 0494 71.02 + 34.44
25.[4005] DOMAGAŁA, Andrzej UKS GROM Sokolniki 17 0457 73.32 + 37.14
26.[4013] KUŚ, Michał Klub InO Stowarzysze 82 76.18 + 40.00
27.[4023] RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec Chrzanó 72 0518 89.46 + 53.28
28.[4008] GROCHAL, Marcin KS Kościelec Chrzanó 72 0483 92.46 + 56.28
29.[4031] VAJDULIAK, Juraj OB Tvrdosin 86 99.28 + 63.10
30.[4026] STEFANIAK, Marcin OK!Sport Warszawa 44 112.26 + 76.08
[4034] ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M45 5.3km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4510] FIEDOROWICZ , Szczepan UKS Traper Złocienie 91 0290 36.48 + 0.00
2.[4508] CZAPLA , Tomasz WKS Wawel 4 38.50 + 2.02
3.[4502] BALMOWSKI, Radosław Balmowski 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 41.55 + 5.07
4.[4529] MIANOWSKI, Rafał UNTS Warszawa 27 2068 44.47 + 7.59
5.[4523] KRZYŻOSTANEK, Jarosław UKS GROM Sokolniki 17 0254 44.54 + 8.06
6.[4521] KOWAL, Tomasz KOS BnO Szczecin 29 45.31 + 8.43
7.[4541] SITNICKI , Mariusz 102 1020437 45.36 + 8.48
8.[4547] Sioma, Grzegorz KU AZS UMCS Lublin 9 48.48 + 12.00
9.[4518] JANAS, Sebastian UKS KOMETA Gliwice 19 0451 50.11 + 13.23
10.[4543] SLOVÁK, Miroslav OK Slavia Hradec Kra 35 50.12 + 13.24
11.[4522] KREMPIŃSKI, Piotr UKS Azymut Pabianice 13 0265 50.22 + 13.34
12.[4512] FILIPIAK, Marek KS Hades Poznań 18 4414 52.12 + 15.24
13.[4526] LENDZIOSZEK, Paweł KOS Warszawa 23 0139 53.16 + 16.28
14.[4527] MARCINKIEWICZ, Marcin KU AZS WAT Warszawa 96 0499 54.06 + 17.18
15.[4520] KOŚCIELNY, Wojciech WKS Wawel 4 0161 55.12 + 18.24
16.[4545] WIŚNIEWSKI , Paweł 103 103 55.39 + 18.51
17.[4507] CICVAREK, Ivo Žabovřesky Brno 48 C 56.34 + 19.46
17.[4536] PANCERZ, Piotr 100 100 56.34 + 19.46
19.[4530] MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 40 56.51 + 20.03
20.[4514] GLISZCZYŃSKI, Janusz TRV Potrzanowo 92 56.59 + 20.11
21.[4546] WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 4 0319 58.20 + 21.32
22.[4535] PACYNA, Krzysztof UKS ENERGETYK Dychów 99 0485 58.22 + 21.34
23.[4542] SIUDEK, Konrad UKS Orientuś Łódź 16 4873 59.08 + 22.20
24.[4540] SEREDA , Oleksii WKS Wawel 4 59.14 + 22.26
25.[4505] BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 4 60.57 + 24.09
26.[4528] MARSZAŁEK, Waldemar UKS Kometa Gliwice 11 0414 61.50 + 25.02
27.[4525] KUBISIAK, Marek Skierniewickie Stowa 95 0210 64.14 + 27.26
28.[4531] MOL, Krzysztof 5 pułk artylerii Sul 97 0286 66.52 + 30.04
29.[4509] DOBROWOLSKI, Piotr KU AZS UMCS Lublin 9 0297 67.32 + 30.44
30.[4533] NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 40 67.54 + 31.06
31.[4513] GIELEC, Artur UKS Orientuś Łódź 16 5271 71.03 + 34.15
32.[4504] BARTKOWIAK, Rafał Ortimed Bydgoszcz 90 0554 74.28 + 37.40
33.[4537] PERFIKOWSKI, Piotr UMKS Kwidzyn 32 4190 76.16 + 39.28
34.[4532] MOLNÁR, István SDS Salgótarján 26 87.43 + 50.55
35.[4519] KIELNIEROWSKI, Paweł UKS Azymut Pabianice 13 0523 88.32 + 51.44
36.[4524] KUBAK , Krzysztof biegusiem.pl 94 100.21 + 63.33
[4503] BANACH, Robert WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 DNF
[4516] GRYDZIUSZKO, Marcin UKS ENERGETYK DYCHÓW 93 0393 DNF
[4534] OLEJNIK, Tomasz WKS Wawel Kraków 98 4270 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 5.2km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5017] MOSZKOWICZ, Pawel WKS Wawel 4 37.35 + 0.00
2.[5026] SKORUPA, Mariusz LKS Górzanka Nawojo 33 41.16 + 3.41
3.[5001] BARTCZAK, Jarosław UMKS ORKAN Ostróda 6 0074 42.02 + 4.27
4.[5031] ZIELIŃSKI, Paweł KS Hades Poznań 18 0091 46.54 + 9.19
5.[5018] NADERA, Dariusz CX80 Kalisz 104 47.19 + 9.44
6.[5022] PORADA, Robert UKS Reflex Rybnik 88 0208 47.52 + 10.17
7.[5020] NOVOTNÝ, Tomáš TJ Zlaté Hory 113 48.15 + 10.40
8.[5030] WRZESIŃSKI, Krzysztof September Team 1160113 48.58 + 11.23
9.[5014] KUZNETSOW, Uladzimir Indywidualnie Hawle 110 49.25 + 11.50
10.[5016] MAŽUOLIS, Vitalis Oriens 111 49.47 + 12.12
11.[5025] RYCERSKI, Bogdan MNC NE Szczecin 1150130 49.55 + 12.20
12.[5027] SŁOMCZYŃSKI, Robert UKS Orientuś Łódź 16 3001 50.07 + 12.32
13.[5024] PUDEŁEK, Paweł LKS Górzanka Nawojow 40 4339 52.03 + 14.28
14.[5013] KRAMSKI, Mariusz UKS ENERGETYK Dychów 99 55.43 + 18.08
15.[5011] KŁAK, Andrzej 109 109 58.12 + 20.37
16.[5003] BUCHNAJZER, MARIUSZ CX80 Kalisz 104 60.05 + 22.30
17.[5004] DOLIŃSKI, Grzegorz BKS Wataha Warszawa 24 3143 61.15 + 23.40
18.[5012] KRÁL, Jozef ARDF team Slovakia 38 61.32 + 23.57
19.[5010] JURČÍK, Peter ARDF team Slovakia 38 61.44 + 24.09
20.[5007] GRAJEK, Grzegorz 2 Pułk Inżynieryjny 89 0543 67.03 + 29.28
21.[5009] JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 108 79.41 + 42.06
22.[5008] GROCHOWALSKI, Tomasz Fluo Works 107 88.22 + 50.47
23.[5015] MARSZAŁEK, Marcin OK!Sport Warszawa 44 91.15 + 53.40
24.[5032] Czarołęcki, Krzysztof 97.18 + 59.43
25.[5023] PORTKA, Mariusz 114 114 102.31 + 64.56
26.[5019] NECHUTA, Milan PZR Zdar nad Sazavou 112PZR7 106.06 + 68.31
[5021] PISAREK, Piotr WKS Wawel 4 NKL-bPK
[5029] SZTRANEK, Paweł UKS Azymut Pabianice 13 0482 NKL-bPK
[5002] BARTŁOMIEJ, Krasuski Stowarzyszenie Team 7 0221 DNF
[5005] GNATIOUK, sergiy hvo 105 DNF
[5006] GORAL, Michał AZS UMCS Lublin 1060455 DNF
[5028] SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 4 DNF
[5032] ZWONEK, Paweł 117 117 DNF
[5034] HYNEK, Petr indywidualnie 53 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M55 4.5km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5503] CZAJKOWSKI, Piotr LKS Górzanka Nawojo 33 37.20 + 0.00
2.[5522] WOŁOWCZYK, Marek UNTS Warszawa 27 0011 39.25 + 2.05
3.[5511] KOZŁOWSKI, Jacek UKS Patria Młynne 121 39.28 + 2.08
4.[5515] NIESSNER, Piotr WKS WAWEL 80 0272 39.30 + 2.10
5.[5510] KLASA, Tomasz KS Hades Poznań 18 0037 41.01 + 3.41
6.[5502] CHACHURSKI , Ryszard KU AZS WAT Warszawa 96 0006 43.03 + 5.43
7.[5525] ŻESŁAWSKI, Wojciech WKS Wawel 4 3660 46.00 + 8.40
8.[5521] URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 1260052 48.34 + 11.14
9.[5519] TARNOWSKI, Mirosław KU AZS UMCS Lublin 9 764 50.09 + 12.49
10.[5512] ŁASKI, Tomasz KInO Stowarzysze 1220531 50.16 + 12.56
11.[5514] MOSSAKOWSKI, Przemek Stowarzyszenie Team 7 0175 50.42 + 13.22
12.[5505] DRĄGOWSKI, Marek OK!Sport Warszawa 44 53.16 + 15.56
13.[5523] ZARINŠ, Atis MONA 127 54.48 + 17.28
14.[] PETRAITIS, Rolandas indywidualnie 53 55.58 + 18.38
15.[5516] PARFIANOWICZ, Marcin Warszawa 123 61.06 + 23.46
16.[5508] JERLECKI, Mirosław RCI Kraków 61 62.46 + 25.26
17.[5524] ZEBROWSKI, Dariusz OK!Sport Warszawa 44 62.53 + 25.33
18.[5507] FORYSTEK, Józef WKS Wawel 4 0208 65.09 + 27.49
19.[5501] BURCHARDT, Sławomir KS Hades Poznań 18 0369 71.02 + 33.42
20.[5518] STYPIŃSKI, MAREK GIBnO 125 71.14 + 33.54
21.[5506] FIALA, Petr ZOOB Rumburk 119 74.22 + 37.02
22.[5525] Król, Adrian 74.57 + 37.37
23.[5520] TOMASZEWSKI, KRZYSZTOF CX80 Kalisz 104 88.55 + 51.35
[5509] KARSKI, Ryszard MKS Paulinum Jelenia 1203807 DNF
[5517] PREGARTNER, Georg SKV OLG Deutsch Kalt 124 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M60 4.1km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6015] WEILER, Zsolt MAF 134 40.41 + 0.00
2.[6016] WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 40 0112 42.34 + 1.53
3.[6010] KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 72 0096 43.52 + 3.11
4.[6014] WAŁACHOWSKI, Janusz PUKS Młode Orły Nowy 1 0117 45.23 + 4.42
5.[6012] MIKIELSKI, Marek UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 47.17 + 6.36
6.[6001] BELICA, Krzysztof 128 128 49.29 + 8.48
7.[6002] CICENAS , Rimantas Oriens 111 51.12 + 10.31
8.[6007] KHOLIAVKO, Yevhen O-club 131 52.10 + 11.29
9.[6009] KROCHMAL, Grzegorz KU AZS WAT Warszawa 96 076 56.58 + 16.17
10.[6005] HORELYY, Dmytro O-club 131 59.27 + 18.46
11.[6013] SYPUŁA, Sławomir 133 133 61.36 + 20.55
12.[6008] KONSTANCIAK, Andrzej OK!Sport Warszawa 44 73.30 + 32.49
13.[6003] CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 1290149 84.36 + 43.55
Końcowe wyniki zawodów: M65 3.9km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6511] ŠALKAUSKAS, Algirdas Oriens 111 37.48 + 0.00
2.[6508] LARSSON , Urban OK Gipen 137 38.41 + 0.53
3.[6505] HORNIK , Zbyszek 136 1361554 38.51 + 1.03
4.[6504] GAVENAS, Gintaras OSK Rudamina 12 41.42 + 3.54
5.[6509] PIETRUSIŃSKI, Marek KS Artemis Wrocław 1381323 43.16 + 5.28
6.[6512] ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan Harpagan Gdańsk 22 0088 45.24 + 7.36
7.[6507] KROCHMAL, Andrzej KOS Warszawa 23 0052 48.21 + 10.33
8.[6503] DUDA, Kostas OSK Rudamina 12 49.18 + 11.30
9.[6513] WIERCIŃSKI, Piotr MKS Metalowiec 164 50.52 + 13.04
10.[6501] BUGÁR, József BÖF Budaörs 50 51.17 + 13.29
11.[6510] POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojo 33 Nie 65.24 + 27.36
12.[6502] CAPPER, Mike Limestone Cowboys 135 69.31 + 31.43
13.[6506] KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojo 33 0372 83.54 + 46.06
Końcowe wyniki zawodów: M70 3.4km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7009] PARZEWSKI, Jerzy KU AZS WAT Warszawa 96 0007 33.57 + 0.00
2.[7003] BOHACZEK, Janusz UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 39.57 + 6.00
3.[7001] BABICKÝ, Tomáš ZOOB Rumburk 119 43.09 + 9.12
4.[7010] SIKORA, Miroslav Baník Ostrava 142 46.13 + 12.16
5.[7005] GLIŃSKI, Henryk KS Artemis Wrocław 138D920 48.25 + 14.28
6.[7011] TRZPIL, LECH OK!Sport Warszawa 44 0069 50.37 + 16.40
7.[7007] ŁAPANOWSKI, Jacenty KU AZS WAT Warszawa 96 0019 51.46 + 17.49
8.[7008] ŁUŃSKI, Zbigniew UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 52.54 + 18.57
9.[7014] WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 11 57.00 + 23.03
10.[7013] WOŹNIAK, Józef KU AZS WAT Warszawa 96 61.11 + 27.14
11.[7002] BARTKOWIAK, Edward wks Grunwald Poznań 1400092 63.20 + 29.23
12.[7006] KRUCZEK, Stanislaw WKS Wawel 4 66.32 + 32.35
13.[7012] WOŹNIAK, Henryk UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 108.37 + 74.40
[7004] DVORAK, Vlastimil 141 141 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M75 3.0km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7503] WASILEWSKI, Stanisław PUKS Młode Orły Nowy 1 1168 40.15 + 0.00
2.[7501] BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojo 33 0018 52.37 + 12.22
3.[7502] PIETKIEWICZ, Waldemar 143 1430108 72.07 + 31.52
4.[7504] WRONICZ, Zygmunt LKS Górzanka, Nawojo 49 0497 89.57 + 49.42
Końcowe wyniki zawodów: M80 3.0km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[8001] DURA, Kazimierz WKS Śląsk 34 0072 56.29 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: OPENLong 6.9km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9051] CIURA, Krzysztof - 77 0b.PK 87.03
2.[9056] ZAKRZEWSKI, Piotr 0b.PK 89.42
3.[9054] JACKOWIAK, Jacek 17WBZ 51 0b.PK 92.29
[9052] FORYSTEK, Konrad WKS Wawel 4 0226 DNF
[9569] KOWALCZYK, Sebastian 150 150 DNF
[9055] MEIER, Wolfgang NKL
Końcowe wyniki zawodów: OPENShort 4.1km 0m 8PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[9583] ŚLEBIODA, Piotr 10 BKPanc Świętoszów 41 0b.PK 41.00
2.[9587] WALIDUDA, Anna 0b.PK 41.32
3.[9563] FILIPCZAK, Jagoda PUKS Młode Orły Nowy 1 0b.PK 43.28
4.[9566] GARBACIK, Wojciech 148 148 0b.PK 45.21
5.[9573] MAZURKIEWICZ, Beata Smoleckie Syrenki/AL 152 0b.PK 48.37
6.[9561] DRĄGOWSKI, Paweł OK! Sport Warszawa 146 0b.PK 50.50
7.[9554] BOROWSKI, Mateusz UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 54.55
8.[9577] NAGY, Eszter KFKI Budapest 76 0b.PK 55.09
9.[9571] MARCINIAK, Patryk UKS Azymut Pabianice 13 0035 0b.PK 55.42
10.[9575] MOL, Weronika HKS Azymut Mochy 1530496 0b.PK 55.57
11.[9574] MAZURKIEWICZ, Marta Smoleckie Syrenki 151 0b.PK 59.46
12.[9564] SIKORA, Magdalena 0b.PK 62.47
13.[9558] CIUPA, Marcin UKS Orientuś Łódź 16 3927 0b.PK 66.46
14.[9559] CIURA, Marzena - 77 0b.PK 72.55
15.[9576] MUSZKIEWICZ, Karolina UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 73.27
16.[9572] MAZURKIEWICZ, Agnieszka Smoleckie Syrenki 151 0b.PK 76.44
17.[9560] DARGACZ, Anna WKS WAWEL 80 0b.PK 79.31
18.[9582] SZOTA, Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 0b.PK 86.22
19.[9555] CHACHURSKA , Magdalena KU AZS WAT Warszawa 96 0b.PK 88.27
20.[9557] CHYBCZYŃSKI, Wojciech Janosiki 145 0b.PK 95.15
21.[9580] SIKORSKA, Natalia Janosiki 145 0b.PK 95.47
22.[9570] KUŚ, Agnieszka Klub InO Stowarzysze 82 0b.PK 99.01
23.[9562] DROŃ, Anita 147 147 0b.PK104.34
24.[9588] GOŁĄB, Paweł 0b.PK105.21
25.[9552] ASTAPOVYCH, Larysa UNTS Warszawa 27 0b.PK114.05
26.[] Gabor 0b.PK122.45
27.[9568] KOREK, Anna UKS GROM Sokolniki 17 0b.PK123.39
[9553] BODZIONA, Daria 144 144 NKL
[9556] CHWIEJCZAK, Dorota Team 360 3 NKL
[9565] FORYSTEK, Marek WKS Wawel 4 0262 NKL
[9578] OLIINYK, Illia WKS WAWEL 80 1 NKL
[9584] WĄSIEWICZ, Marzena Team 360 3 0408 NKL
[9585] WĄSIEWICZ, Piotr Team 360 3 0408 NKL
PK [] WICHA, Małgorzata PK0b.PK 37.0
Końcowe wyniki zawodów: W10 1.9km 0m 6PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1055] RAUGAITE, Vytaute SM Gaja 10 22.00 + 0.00
2.[1053] MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel 4 22.56 + 0.56
3.[1052] HYNKOVÁ, Ann SKOB Ostrov 28 27.38 + 5.38
4.[1051] BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 4 5096 31.27 + 9.27
[1054] OLIINYK, Arina WKS WAWEL 80 1 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W12 1.9km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1267] PANCHENKO, Ivanna KS Hades Poznań 18 0576 16.09 + 0.00
2.[1269] SZAFAREWICZ, Katarzyna UMKS Kwidzyn 32 4179 16.44 + 0.35
3.[1253] BISKUPSKA , Małgorzata WKS Wawel 4 4748 17.22 + 1.13
4.[1257] HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0452 19.23 + 3.14
5.[1270] TAINI, Iida Jämsän Retki-Veikot 85 19.59 + 3.50
6.[1268] RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 72 0451 20.42 + 4.33
7.[1271] WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 72 0513 21.24 + 5.15
8.[1260] KACZYŃSKA, Amelia Harpagan Gdańsk 22 0495 23.05 + 6.56
9.[1258] HYNKOVA, Marie SKOB Ostrov 28 25.05 + 8.56
10.[1251] BANIULYTE, Deimile SM Gaja 10 26.39 + 10.30
11.[1255] DANKOVA, Inna KS Hades Poznań 18 0572 28.18 + 12.09
12.[1259] JANAS, Agnieszka UKS KOMETA Gliwice 19 0451 29.44 + 13.35
13.[1262] LARSSON , Hanna OK Gipen 137 30.09 + 14.00
14.[1256] GROMADZKA, Lena Stowarzyszenie Team 2 0469 32.20 + 16.11
15.[1275] ZAMIARA, Gabrysia KS Hades Poznań 18 0469 32.32 + 16.23
16.[1252] BELICA, Karolina 154 154 32.49 + 16.40
17.[1273] WÓJTOWICZ, Hanna UNTS Warszawa 27 0454 33.23 + 17.14
18.[1261] KOSECKA, Natalia Ortimed Bydgoszcz 90 51.40 + 35.31
[1254] CZAPLA, Julia WKS Wawel 4 DNF
[1265] OLIINYK, Hanna WKS WAWEL 80 1 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W14 3.5km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1463] ROKITA, Antonina Harpagan Gdańsk 22 0484 34.52 + 0.00
2.[1467] WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 72 0507 37.05 + 2.13
3.[1453] GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 72 0493 38.19 + 3.27
4.[] MOSZKOWICZ, Julia 38.25 + 3.33
5.[1456] JUREVIČIUTE, Urte SM Gaja 10 38.43 + 3.51
6.[1460] OLIINYK, Yelyzaveta WKS WAWEL 80 1 41.07 + 6.15
7.[1454] JANULYTE, Aida oriens 30 42.41 + 7.49
8.[1469] WOJCZYK, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 5025 45.01 + 10.09
9.[1452] BARTCZAK, Antonina UKS Orientuś Łódź 16 5656 46.45 + 11.53
10.[1462] PORADA, Jagoda UKS Reflex Rybnik 88 0476 47.09 + 12.17
11.[1461] PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 72 0416 50.20 + 15.28
12.[1465] ŠINKUNAITE, Vilte OSK Rudamina 12 51.13 + 16.21
13.[1457] KOWALCZYK, Kalina UKS Azymut Pabianice 13 0417 54.04 + 19.12
14.[1451] ADAMIAK, Amelia UKS Azymut Siedliska 20 0493 57.04 + 22.12
15.[] MACINSKAITE, Meta 60.31 + 25.39
16.[1468] WASILEWSKA, Olga UKS OSiR Góra Kalwar 5 0425 62.12 + 27.20
17.[1458] MIELKO, Zuzanna UKS Azymut Siedliska 20 0436 64.44 + 29.52
18.[1455] JEČMENOVÁ, Veronika SKOB Ostrov 28 65.48 + 30.56
19.[1459] MILCZAREK, Oliwia UKS Orientuś Łódź 16 5023 78.02 + 43.10
20.[] KRAPAUS KAITE, Guste indywidualnie 53 92.18 + 57.26
21.[1466] SPIŻEWSKA, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 5657 96.36 + 61.44
Końcowe wyniki zawodów: W16 4.4km 0m 13PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1669] SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 4 32.47 + 0.00
2.[1665] OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 4 35.48 + 3.01
3.[1661] MIKUŁA, Daria KOS BnO Szczecin 29 0396 36.46 + 3.59
4.[1662] MIKUŁA, Iga KOS BnO Szczecin 29 0395 37.37 + 4.50
5.[1667] PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 72 0361 41.17 + 8.30
6.[1663] MŁYNARCZYK, Kaja UKS Azymut Pabianice 13 0459 42.08 + 9.21
7.[1658] KOZUŃ, Marika UKS Azymut Pabianice 13 0459 42.35 + 9.48
8.[1660] MIANOWSKA, Antonina UNTS Warszawa 27 3554 43.51 + 11.04
9.[1668] RAWECKA, Zofia UKS Orientuś Łódź 16 4880 44.03 + 11.16
10.[1671] SZCZYGIEŁ, Hanna WKS Śląsk Wrocław 45 0291 48.12 + 15.25
11.[1652] BELICA, Milena 155 155 51.57 + 19.10
12.[1666] PANCHENKO, Daniela KS Hades Poznań 18 0576 52.01 + 19.14
13.[1656] JURČÍKOVÁ, Nina ARDF team Slovakia 38 52.44 + 19.57
14.[1654] CEGIEŁKA, Milena UKS GROM Sokolniki 17 0411 52.45 + 19.58
15.[1655] DZWONKOWSKA, Paulina UKS OSiR Góra Kalwar 5 0336 53.44 + 20.57
16.[1659] ŁĄCKA, Julia UKS OSiR Góra Kalwar 5 0357 58.02 + 25.15
17.[1664] NOWAK, Hanna UKS Orientuś Łódź 16 4870 63.42 + 30.55
18.[1675] KRASZEWSKA, Olga WKS Śląsk 34 4651 66.34 + 33.47
19.[1657] KASPRZYK, Marta UKS OSiR Góra Kalwar 5 0454 69.37 + 36.50
20.[1670] STANIAK, Joanna Harpagan Gdańsk 22 93.59 + 61.12
21.[1674] ŻUCZKOWSKA, Oliwia UKS GOK Galewice 31 0433 96.11 + 63.24
22.[1651] BATALOVA, Viktorija Oriens 111 104.30 + 71.43
[1653] BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 4 DNF
[1672] WĄSIEWICZ, Urszula Team 360 3 0408 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W18 5.3km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1867] TAINI, Elli Jämsän Retki-Veikot 85 45.13 + 0.00
2.[1851] ČINČIKAITE, Migle oriens 30 45.27 + 0.14
3.[1865] PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 40 3998 45.37 + 0.24
4.[1864] MORÁVKOVÁ, Zuzana SOOB Spartak Rychnov 37 SRK0 46.50 + 1.37
5.[1857] KOMOROWSKA, Marta UKS Orientuś Łódź 16 4655 51.12 + 5.59
6.[1855] GIELEC, Julia UKS Orientuś Łódź 16 3047 54.56 + 9.43
7.[1856] KEVENAITE, Agile oriens 30 58.36 + 13.23
8.[1858] KRZYŻOSTANEK, Patrycja UKS GROM Sokolniki 17 0383 61.07 + 15.54
9.[1863] MOLNÁR, Emese SDS Salgótarján 26 62.35 + 17.22
10.[1854] GAIŽIUNAITE, Toma oriens 30 64.53 + 19.40
11.[1853] DOMAGAŁA, Emilia UKS GROM Sokolniki 17 0383 67.12 + 21.59
12.[1859] KUPRYTE, Gabriele oriens 30 72.17 + 27.04
13.[1852] DOLIŃSKA, Julia BKS Wataha Warszawa 24 3158 102.38 + 57.25
14.[1862] MIRGOS, Nikola UKS OSiR Góra Kalwar 5 0569 111.59 + 66.46
[1866] SKORUPA, Maja LKS Górzanka Nawojo 33 NKL-bPK
[1860] KURTYCZ, Natalka WKS Wawel 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W20 5.3km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[2053] NAGY, Szilvia SDS Salgótarján 26 40.41 + 0.00
2.[2052] FILIPIAK, Adrianna KS Hades Poznań 18 4153 42.16 + 1.35
3.[2059] Malvina Girinskyte indywidualnie 53 48.12 + 7.31
4.[2056] THÝNOVÁ, Martina OK Slavia Hradec Kra 35 49.40 + 8.59
5.[2057] TREPÁČOVÁ, Gabriela ARDF team Slovakia 38 68.19 + 27.38
6.[2054] SIUDEK, Agnieszka UKS Orientuś Łódź 16 4869 95.10 + 54.29
[2051] DOREŃ, Wiktoria UKS Orientuś Łódź 16 3854 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21E 5.9km 0m 14PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[65] ŚLUSARCZYK, Katarzyna OK!Sport Warszawa 44 0348 42.37 + 0.00
2.[63] PAULAVA, Hanna WKS Śląsk 34 0552 45.16 + 2.39
3.[68] Goldmann, Julia SDS Salgótarján 26 45.53 + 3.16
4.[62] PACHNIK, Małgorzata Orientpark.pl Iwiny 159 47.33 + 4.56
5.[54] CYGLER, Paulina WKS Wawel 4 0083 50.02 + 7.25
6.[55] DURZYŃSKA, Katarzyna 5 Lubuski pułk artyl 57 50.42 + 8.05
7.[57] GRUCHAŁA, Natalia Harpagan Gdańsk 22 0476 54.00 + 11.23
8.[58] HOFFMANN, Barbara KS Hades Poznań 18 0093 55.54 + 13.17
9.[53] CIURA, Aleksandra WKS Śląsk 34 60.12 + 17.35
10.[60] KRONIKOVÁ, Štěpánka OK Slavia Hradec Kra 35 65.23 + 22.46
11.[52] BIAŁA, Weronika 156 156 70.59 + 28.22
12.[] FRĄCZEK, Justyna 88.44 + 46.07
13.[59] KALATA , Agnieszka 158 1580380 93.40 + 51.03
14.[2163] SEKTA, Marta 165 165 122.55 + 80.18
[51] BALUTA-MAŁECKA, Edyta UKS Patria Młynne 121 DNF
[56] GÓRSKA, Kinga OK!Sport Warszawa 44 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W21S 4.1km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[] PUDEŁEK, Michalina LKS Górzanka Nawojo 33 36.38 + 0.00
2.[2157] PANASZEK, Justyna Orientpark 1610526 37.29 + 0.51
3.[2152] BILAWA, Karolina 17WBZ 51 39.50 + 3.12
4.[2153] BINIECKA, Małgorzata UKS Azymut Pabianice 13 0033 45.49 + 9.11
5.[] KREJČÍKOVÁ, Marie SKOB Żlin Y02 45.53 + 9.15
6.[] PATEJKO, Patrycja KOS Warszawa 23 48.06 + 11.28
7.[2151] BABUŠYTE, Gintare SM Gaja 10 64.52 + 28.14
8.[2155] MASYTE, Evelina SM Gaja 10 76.54 + 40.16
9.[2154] FUTERA, Milena 15GBZ 58 82.22 + 45.44
10.[2160] SKARŁUBOWUCZ, Karolina 17WBZ Międzyrzecz 162 89.10 + 52.32
11.[2161] WAGRODZKA, Paulina 19 bdow 163 92.06 + 55.28
12.[2156] MESIARKINOVA, Kamila Žabovřesky Brno 48 95.24 + 58.46
13.[2162] WIERCIŃSKA, Anna MKS Metalowiec 164 131.58 + 95.20
Końcowe wyniki zawodów: W35 5.5km 0m 12PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3563] PABICH, Maria UKS Azymut Pabianice 13 0033 48.29 + 0.00
2.[3560] LUBKIEWICZ, MAŁGORZATA WKS Wawel 4 54.41 + 6.12
3.[3553] DARUK, Agnieszka OK! Sport Warszawa 1460050 59.38 + 11.09
4.[3551] BAŃSKA-BODZIONA, Aneta Orientpark.pl Iwiny 159 60.58 + 12.29
5.[3565] ŠINKUNIENE, Dovile OSK Rudamina 12 61.28 + 12.59
6.[3568] SYPUŁA-PACIOREK, Katarzyna 166 166 62.35 + 14.06
7.[3554] DYBKA, Katarzyna 12BZ 62 69.29 + 21.00
8.[3552] BUDNA, Emilia 17WBZ/Team 360 X010578 69.53 + 21.24
9.[3561] NIKONOWICZ, Ewa 15GBZ 58 75.41 + 27.12
10.[3558] GRABOWSKA, Joanna WKS Wawel 4 77.30 + 29.01
11.[3559] HYNKOVÁ, Jana SKOB Ostrov 28 78.30 + 30.01
12.[3567] ŠKLÍBOVÁ, Jana SOOB Spartak Rychnov 37 C 80.36 + 32.07
13.[3556] FIŁKA, Ewa 17WBZ 51 85.36 + 37.07
[3557] GAWRON, Kasia WKS Wawel 4 DNF
[3562] OLIINYK, Alona WKS Wawel 4 1 DNF
[3569] ZAJĄC, Honorata Zając WKS Wawel 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W35-49S 3.9km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[3653] KOMSA, Małgorzata UKS Orientuś Łódź 16 366 45.56 + 0.00
2.[3651] CIARKOWSKA, Magdalena 15GBZ 58 0390 55.01 + 9.05
3.[3566] SIPAK, Marta PUKS Młode Orły Nowy 1 5593 55.41 + 9.45
4.[3655] LAMPARSKA , Iwona WKS Wawel 4 59.50 + 13.54
5.[3652] FILIPIAK, Agnieszka KS Hades Poznań 18 4413 62.50 + 16.54
6.[3661] SŁOŃSKA, Bogusława WKS Wawel 4 64.22 + 18.26
7.[3654] LACZKA, Edit KFKI Budapest 76 69.11 + 23.15
8.[3656] LAURINYECZ, Kata KFKI Budapest 76 77.48 + 31.52
9.[3659] ROKITA, Anna Harpagan Gdańsk 22 0558 97.32 + 51.36
10.[3660] SŁOMCZYŃSKA, Ewa UKS Orientuś Łódź 16 101.48 + 55.52
11.[3657] MACHOWSKA-ŁĄCKA, Magdalena UKS OSiR Góra Kalwar 5 0390 122.21 + 76.25
[3658] MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 40 0576 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W40 4.4km 0m 11PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4063] TAINI, Mia Jämsän Retki-Veikot 85 35.30 + 0.00
2.[4057] KOSINSKA, Zofia WKS Wawel 4 41.44 + 6.14
3.[4055] KOLESNYK, Kateryna 167 167 47.14 + 11.44
4.[4051] CICVÁRKOVÁ, Lucie Žabovřesky Brno 48 C 51.36 + 16.06
5.[]KARNIA-BISKUPSKA, Anna 52.14 + 16.44
6.[4053] GOLINOWSKA, Elżbieta 5 Lubuski pułk artyl 57 0367 52.24 + 16.54
7.[4061] SEREDA, Ganna WKS Wawel 4 53.50 + 18.20
8.[4062] SZYMAŃSKA, Zuzanna Stowarzyszenie Team 1690269 54.38 + 19.08
9.[4058] LEMKE, Katarzyna KS Hades Poznań 18 0525 55.17 + 19.47
10.[4059] MARGOL-SZUWARA, Agnieszka Margol-KU AZS UMCS Lublin 9 0489 55.46 + 20.16
11.[4054] JEČMENOVÁ, Věra SKOB Ostrov 28 62.45 + 27.15
12.[4018] MIKOSZA, Ewelina 74.04 + 38.34
13.[4052] CIUPA, Monika UKS Orientuś Łódź 16 4654 88.51 + 53.21
14.[4060] MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna UKS Orientuś Łódź 16 5274 96.56 + 61.26
15.[4056] KOSECKA, Justyna Ortimed Bydgoszcz 90 0554 135.41 + 100.11
Końcowe wyniki zawodów: W45 4.4km 0m 13PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[4558] KULICKA, Agata Skierniewickie Stowa 1700115 39.10 + 0.00
2.[4556] KONC, Katarzyna UKS Azymut Pabianice 13 0295 47.42 + 8.32
3.[4565] SYVORONOVA-DANKOVA, Olga KS Hades Poznań 18 0572 47.54 + 8.44
4.[4564] SHERENKOVSKA, Olena O-club 131 50.14 + 11.04
5.[4557] KRONIKOVÁ, Jana OK Slavia Hradec Kra 35 50.50 + 11.40
6.[4561] MARSZAŁEK, Maria UKS Kometa Gliwice 11 0414 51.29 + 12.19
7.[4563] OLEJNIK, Ewa WKS Wawel Kraków 98 4120 52.18 + 13.08
8.[4559] LEMAŃCZYK, Aleksandra Harpagan Gdańsk 22 0484 61.03 + 21.53
9.[4553] GRZYWACZ, Agnieszka Stowarzyszenie Team 2 62.34 + 23.24
10.[4568] WÓJTOWICZ, Katarzyna UNTS Warszawa 27 0454 63.32 + 24.22
11.[4562] MIANOWSKA, Dorota UNTS Warszawa 27 2405 70.20 + 31.10
12.[4554] JANAS, Irena UKS KOMETA Gliwice 19 0451 73.45 + 34.35
13.[4566] SZTRANEK, Iwona UKS Azymut Pabianice 13 0482 79.20 + 40.10
14.[4567] TURSKA, Magdalena Stowarzyszenie Team 7 0537 106.31 + 67.21
[4555] KLAUS-URYGA, Anna WKS Wawel 4 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W50 4.0km 0m 8PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5051] EBINGER, Mónika KFKI Budapest 76 40.46 + 0.00
2.[5062] WOŁOWCZYK, Mariola UNTS Warszawa 27 0011 43.33 + 2.47
3.[5061] VIKSVIENE , Renata oriens 30 45.40 + 4.54
4.[5054] NAGY, Ákosné SDS Salgótarján 26 55.58 + 15.12
5.[5056] PISAREK, Renata WKS WAWEL 80 59.58 + 19.12
6.[5055] NECHUTOVA, Alena PZR Zdar nad Sazavou 112 60.01 + 19.15
7.[5060] TRYKOZKO, Urszula Team 360 3 0269 60.02 + 19.16
8.[5059] TOMASZEWSKA, MONIKA CX80 Kalisz 104 62.46 + 22.00
9.[5053] NADERA, Agata CX80 Kalisz 104 64.36 + 23.50
10.[5052] KUCIŃSKA, MAGDALENA CX80 Kalisz 104 80.43 + 39.57
[5058] PUŁCZYŃSKA , Agnieszka WKS Wawel 4 0519 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W55 3.9km 0m 10PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[5551] BAGLYK, Olena O-club 131 51.50 + 0.00
2.[5557] WARDECKA , Dorota 171 1710019 60.07 + 8.17
3.[5554] ŁASKA, Renata KInO Stowarzysze 1220531 62.20 + 10.30
4.[5552] BARGIEL, Beata OK!Sport Warszawa 44 99.20 + 47.30
5.[5556] MUSIAŁ, Anna OK!Sport Warszawa 44 120.31 + 68.41
6.[5553] CYWINSKA, Katarzyna indywidualnie 53 121.04 + 69.14
[5555] MAGET, Brigitte SKV OLG Deutsch Kalt 124 DNF
Końcowe wyniki zawodów: W60 3.4km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6052] CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 1290149 43.11 + 0.00
2.[6055] MIKIELSKA, Danuta UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 47.43 + 4.32
3.[6054] KROCHMAL, Małgorzata KU AZS WAT Warszawa 96 075 60.49 + 17.38
4.[6051] BARTNIK, Bożena kiu AZS WA Warszawa 172 89.56 + 46.45
5.[6056] WOJARSKA, Kamilla LKS Górzanka Nawojow 40 0336 98.57 + 55.46
Końcowe wyniki zawodów: W65 2.6km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[6552] KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna Stowarzyszenie Team 7 0543 33.11 + 0.00
2.[6554] ŁUŃSKA, Regina UMKS ORKAN Ostróda 6 0013 37.07 + 3.56
3.[6555] WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 11 39.57 + 6.46
4.[6553] LEWOŃ, Ewa UMKS ORKAN Ostróda 6 0129 47.38 + 14.27
5.[6551] JENEI, Margit BÖF Budaörs 50 47.46 + 14.35
Końcowe wyniki zawodów: W70 2.6km 0m 9PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[7051] DUDIENE, Violeta OSK Rudamina 12 38.27 + 0.00
2.[7052] SIKOROVÁ, Marie Baník Ostrava 142 41.58 + 3.31
Końcowe wyniki zawodów: WM10N 2.1km 0m 5PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1073] KACZYŃSKA, Zofia Harpagan Gdańsk 22 brak 19.41 0b.PK
2.[1080] KREJCIK, Vit 21.38 0b.PK
3.[1072] JANAS, Małgorzata UKS KOMETA Gliwice 19 0451 27.26 0b.PK
4.[1077] KUCIŃSKA, Morganne CX80 Kalisz 104 28.22 0b.PK
5.[1076] PATEJKO, Zuzanna KOS Warszawa 23 33.20 0b.PK
Końcowe wyniki zawodów: WM10R 2.1km 0m 5PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[112] LEMKE, Kaja KS Hades Poznań 18 0b.PK 22.45
2.[110] KOWALCZYK, Lilka UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 24.41
3.[122] WOJCZYK, Agata UKS Orientuś Łódź 16 5653 0b.PK 27.17
4.[111] KRAWCZYK, Anna UKS Azymut Pabianice 13 0b.PK 31.02
5.[117] MOL, Magdalena HKS Azymut Mochy 153 0b.PK 31.18
6.[1081] STYPIŃSKA, Matylda 0b.PK 33.59
7.[124] PATEJKO, Jan KOS Warszawa 23 0b.PK 35.37
8.[113] LENDZIOSZEK, Łucja KOS Warszawa 23 0b.PK 35.55
9.[104] GOCYŁA, Franciszek 173 173 0b.PK 36.38
10.[105] GOCYŁA, Jerzy KS Jurajskie Orły 71 0b.PK 36.43
11.[108] KOMSA, Aleksandra UKS Orientuś Łódź 16 5654 0b.PK 38.37
12.[118] PUSTKOWSKA, Jagoda Harpagan Gdańsk 22 brak 0b.PK 43.51
13.[116] MAZURKIEWICZ, Aneta Smoleckie Syrenki/SS 174 0b.PK 46.25
14.[109] KOMSA, Piotr UKS Orientuś Łódź 16 5666 0b.PK 47.31
15.[102] CYGLER, Olga WKS Wawel 4 0b.PK 48.48
16.[] KIZERWETTER, Oliwia 0b.PK 49.40
17.[115] ŁĄCKI, Adam UKS OSiR Góra Kalwar 5 0b.PK 50.59
18.[106] GOCYŁA, Wojciech KS Jurajskie Orły 71 0b.PK 51.45
19.[9581] SOCHA, Stanisław Stowarzyszenie Team 7 0b.PK 53.09
20.[] WYRZYKOWSKI, Igor 0b.PK 53.17
21.[119] PUSTKOWSKA, Malina Harpagan Gdańsk 22 brak 0b.PK 59.38
22.[120] WESOŁOWSKA, Katarzyna 175 175 0b.PK 62.17
23.[121] WESOŁOWSKA, Magdalena 176 176 0b.PK 62.18
24.[107] HYNKOVÁ, Johanka SKOB Ostrov 28 1b.PK 60.40
[101] BANACH, Zuzanna, Zofia WKS GRUNWALD POZNAŃ 15 NKL
[103] FORYSTEK-RAUDNER, Katarzyna WKS Wawel 4 NKL
[1158] Woźniak, Barłomiej WKS Wawel 4 NKL
Końcowe wyniki zawodów: WM12-14B 2.7km 0m 7PK
-------------------------------------------------------------------------------------------------
1.[1152] CEGIEŁKA, Konrad UKS GOK Galewice 31 0433 35.30 + 0.00
2.[1155] JUŠKAITE, Kotryna SM Gaja 10 43.14 + 7.44
3.[1151] ČEČINAITE, Fausta SM Gaja 10 54.46 + 19.16
4.[1156] PAPALAUSKAITE, Gyte SM Gaja 10 55.00 + 19.30
5.[1154] GOLOŠČAPOVAS, Danas SM Gaja 10 56.56 + 21.26
|