Końcowe wyniki zawodów 2022-07-23 14:49:14
Rekreacja leśna na sportowo
===Podkarpacki OZOS======================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: KM 10/12 1.6km 0m 5PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.GÓRSKA, Aleksandra UKS Azymut Siedliska 7 14.20 + 0.00
2.TUR, Mikołaj UKS Azymut Siedliska 7 16.45 + 2.25
3.BISZKONT, Monika UKS Azymut Siedliska 7 17.45 + 3.25
4.ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut Dębów 15 20.22 + 6.02
5.JAMROŻY, Olga UKS Azymut Dębów 15 21.48 + 7.28
6.PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut Siedliska 7 22.36 + 8.16
7.KARDASZ, Karolina UKS Azymut Siedliska 7 23.44 + 9.24
8.SZUWARA, Eryk KU AZS UMCS Lublin 3 23.59 + 9.39
9.WSZOŁEK, Nikola MKS San Jarosław 8 25.47 + 11.27
10.ŻYBURA, Karolina UKS Azymut Siedliska 7 26.04 + 11.44
11.SUDOŁ, Julia MKS San Jarosław 8 28.09 + 13.49
12.SZALA, Wiktoria UKS Azymut Dębów 15 28.25 + 14.05
13.PIESTRAK , Filip 16 16 28.37 + 14.17
14.KOWAL, Paulina UKS Azymut Dębów 15 29.51 + 15.31
15.BISZKONT, Kinga UKS Azymut Siedliska 7 30.02 + 15.42
16.LIS, Jan UKS Azymut Dębów 15 30.43 + 16.23
17.BISZKONT, Wiktoria UKS Azymut Siedliska 7 34.09 + 19.49
IRACKA, Maria UKS Azymut Siedliska 7 NKL-bPK
OLIWIA, Król MKS San Jarosław 8 DNF
HANAS, Sebastian MKS San Jarosław 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM 14/16 4.0km 0m 9PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.PIÓRO, Dawid UKS Azymut Siedliska 7 22.33 + 0.00
2.KRUK, Wojciech UKS Azymut Dębów 15 26.47 + 4.14
3.JUCHA, Weronika UKS Azymut Dębów 15 28.02 + 5.29
4.WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut Dębów 15 36.00 + 13.27
5.SUDAK, Oliwia UKS Azymut Siedliska 7 38.54 + 16.21
6.KOWAL, Julia UKS Azymut Dębów 15 40.22 + 17.49
7.PARUCH, Paweł UKS Azymut Siedliska 7 41.22 + 18.49
8.RUCHAŁA, Julia UKS Azymut Dębów 15 42.56 + 20.23
ADAMEK, Nikola UKS Azymut Siedliska 7 NKL-bPK
LIS, Antoni UKS Azymut Dębów 15 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM18+ 4.7km 0m 10PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.MACIEJ, Hejsak MKS San Jarosław 8 37.32 + 0.00
2.KRUK, Jakub UKS Azymut Dębów 15 46.02 + 8.30
3.PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut Dębów 15 50.00 + 12.28
Końcowe wyniki zawodów: Mistrowska 6.3km 0m 11PK
----------------------------------------------------------------------------------
1.SIWEK, Marcin Stalowowolski Klub B 5 28.42 + 0.00
2.MAREK, Mirosław InO.Maniak Nowa Dęba 2 29.25 + 0.43
3.PODOLAK, Zbigniew Gwiazdy Przemyśl 6 41.54 + 13.12
4.KLIMASZ, Józef Szarotki Rzeszów 1 41.59 + 13.17
5.PAWLOS, Elżbieta 16 bsap 4 84.12 + 55.30
MARGOL-SZUWARA, AgnieszkaKU AZS UMCS Lublin 3 NKL-bPK
STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 5 NKL-bPK
SZUWARA, Piotr KU AZS UMCS Lublin 3 NKL-bPK
|