Wyniki zawodów z miedzyczasami 28.07.2022 18:28:37
Sudety Cup 2022 1.E
===Podkarpacki OZOS===========================================================================================================Orienteering Organiser===
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10 1.7km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-44 3-37 4-51 5-38 6-32 7-47 8-48 9-64 10-100
1 LÉTALOVÁ, Eva 16.50 1.41/1* 3.21/1* 4.19/1* 5.29/1* 8.07/1* 11.19/1* 12.35/1* 14.06/1* 15.26/1* 16.30/1*
O-RUNNAŘI Beskydy 1.41/1* 1.40/1* 0.58/1* 1.10/1* 2.38/3 3.12/2 1.16/11 1.31/1* 1.20/4 1.04/14
16.50/1*
0.20/1*
2 MOSZKOWICZ, Aleksandra 21.40 2.48/14 4.59/10 6.22/10 7.53/8 10.54/7 14.22/3 15.23/3 17.37/2 19.47/2 21.16/2
WKS Wawel Kraków 2.48/14 2.11/8 1.23/7 1.31/10 3.01/8 3.28/3 1.01/5 2.14/8 2.10/16 1.29/16
21.40/2
0.24/8
3 HRUŠOVÁ, Kateřina 21.46 3.01/15 4.58/9 6.16/9 7.27/4 10.07/4 15.27/4 16.38/4 19.33/3 20.47/3 21.24/3
OK 99 Hradec Králové 3.01/15 1.57/3 1.18/6 1.11/2 2.40/4 5.20/10 1.11/8 2.55/13 1.14/1* 0.37/3
21.46/3
0.22/3
4 ZVĚŘINOVÁ, Nina 22.35 2.22/7 4.40/7 6.31/11 7.47/7 11.26/8 15.59/5 16.53/5 20.22/5 21.36/4 22.11/4
OK Lokomotiva Pardubice 2.22/7 2.18/10 1.51/13 1.16/4 3.39/14 4.33/6 0.54/3 3.29/18 1.14/1* 0.35/1*
22.35/4
0.24/8
5 WALAŚ, Emilia 23.13 2.01/2 4.14/4 6.10/7 7.37/5 10.36/6 17.01/7 18.09/7 20.34/7 22.01/5 22.49/5
WKS Wawel Kraków 2.01/2 2.13/9 1.56/15 1.27/9 2.59/7 6.25/13 1.08/7 2.25/10 1.27/7 0.48/8
23.13/5
0.24/8
6 SVOBODOVA, Natalie 23.57 2.10/4 5.15/12 6.48/12 8.12/9 12.07/10 16.00/6 18.59/9 20.54/8 22.44/8 23.33/6
SKOB Zlin 2.10/4 3.05/14 1.33/12 1.24/7 3.55/15 3.53/5 2.59/21 1.55/4 1.50/13 0.49/10
23.57/6
0.24/8
7 TOMÍČKOVÁ, Ivana 24.07 2.31/9 4.27/6 5.51/5 11.26/15 14.55/15 18.25/10 19.36/10 21.28/9 23.07/9 23.45/8
KOS Tesla Brno 2.31/9 1.56/2 1.24/8 5.35/20 3.29/12 3.30/4 1.11/8 1.52/3 1.39/10 0.38/4
24.07/7
0.22/3
8 KOZÁKOVÁ, Zuzana 24.10 2.03/3 4.12/3 5.37/4 8.52/11 12.08/11 17.20/9 18.11/8 20.28/6 22.15/7 23.44/7
KOS Tesla Brno 2.03/3 2.09/7 1.25/9 3.15/18 3.16/9 5.12/8 0.51/2 2.17/9 1.47/12 1.29/16
24.10/8
0.26/16
9 KLOSE, Kateřina 24.58 2.36/10 5.00/11 6.00/6 7.11/3 9.47/2 17.14/8 18.03/6 19.54/4 22.10/6 24.36/9
O-RUNNAŘI Beskydy 2.36/10 2.24/11 1.00/2 1.11/2 2.36/2 7.27/15 0.49/1* 1.51/2 2.16/17 2.26/21
24.58/9
0.22/3
10 KUTLVAŠROVÁ, Marta 25.34 2.42/12 6.08/15 7.36/13 9.37/13 13.11/13 19.08/11 20.39/11 22.45/10 24.10/10 25.07/10
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2.42/12 3.26/17 1.28/10 2.01/12 3.34/13 5.57/12 1.31/16 2.06/7 1.25/6 0.57/13
25.34/10
0.27/19
11 POZDÍLKOVÁ, Kateřina 26.28 2.11/5 4.11/2 5.21/2 6.44/2 10.06/3 19.41/13 20.54/12 23.43/11 25.15/11 26.03/11
OK 99 Hradec Králové 2.11/5 2.00/4 1.10/4 1.23/6 3.22/11 9.35/17 1.13/10 2.49/12 1.32/8 0.48/8
26.28/11
0.25/13
12 NOVOTNA, Anna 26.39 2.14/6 4.15/5 5.29/3 7.40/6 10.12/5 13.16/2 14.15/2 24.16/12 25.37/12 26.13/12
OK 99 Hradec Králové 2.14/6 2.01/5 1.14/5 2.11/15 2.32/1* 3.04/1* 0.59/4 10.01/21 1.21/5 0.36/2
26.39/12
0.26/16
13 GORZELNIAK, Maja 27.37 3.28/16 6.56/16 7.58/15 9.17/12 12.04/9 19.11/12 21.23/13 24.52/13 26.31/13 27.16/13
HKS Azymut Mochy 3.28/16 3.28/18 1.02/3 1.19/5 2.47/5 7.07/14 2.12/18 3.29/18 1.39/10 0.45/7
27.37/13
0.21/2
14 DOUSKOVA, Daniela 30.30 2.22/7 5.20/13 7.36/13 10.42/14 14.03/14 23.39/16 25.05/16 27.45/16 29.21/15 30.05/14
KOS Tesla Brno 2.22/7 2.58/12 2.16/19 3.06/17 3.21/10 9.36/18 1.26/14 2.40/11 1.36/9 0.44/6
30.30/14
0.25/13
15 SIDLOVA, Dorota 30.57 5.30/21 8.52/20 10.53/18 12.52/17 15.47/16 21.23/14 23.54/15 25.56/14 28.12/14 30.35/15
SKOB Zlin 5.30/21 3.22/16 2.01/16 1.59/11 2.55/6 5.36/11 2.31/20 2.02/6 2.16/17 2.23/20
30.57/15
0.22/3
16 HANČOVÁ, Alice 31.42 2.39/11 4.46/8 6.14/8 8.44/10 13.02/12 26.09/18 27.13/17 29.12/17 30.27/17 31.19/16
TAP Tretra Praha 2.39/11 2.07/6 1.28/10 2.30/16 4.18/16 13.07/19 1.04/6 1.59/5 1.15/3 0.52/11
31.42/16
0.23/7
17 KNUTH, Kamilla 31.56 3.54/20 7.11/18 9.25/16 11.31/16 16.17/17 21.30/15 22.59/14 26.07/15 30.26/16 31.22/17
OLV Potsdam 3.54/20 3.17/15 2.14/18 2.06/14 4.46/17 5.13/9 1.29/15 3.08/15 4.19/20 0.56/12
31.56/17
0.34/20
18 KRASAUSKAITE, Fauste 35.49 3.28/16 6.59/17 9.54/17 14.50/20 20.32/19 25.38/17 27.39/18 30.48/18 33.05/18 35.25/18
Medeina OK 3.28/16 3.31/19 2.55/20 4.56/19 5.42/19 5.06/7 2.01/17 3.09/16 2.17/19 2.20/19
35.49/18
0.24/8
19 LIPPA, Anna 43.39 2.47/13 5.50/14 11.15/20 13.20/18 20.10/18 34.49/20 37.19/20 40.32/19 42.34/19 43.14/19
LUKS Azymek Zdzieszowice 2.47/13 3.03/13 5.25/21 2.05/13 6.50/21 14.39/20 2.30/19 3.13/17 2.02/15 0.40/5
43.39/19
0.25/13
20 OLIINYK, Arina 47.48 3.34/18 8.44/19 10.53/18 20.02/21 25.34/21 33.29/19 34.49/19 43.17/20 45.07/20 47.09/20
WKS Wawel Kraków 3.34/18 5.10/20 2.09/17 9.09/21 5.32/18 7.55/16 1.20/13 8.28/20 1.50/13 2.02/18
47.48/20
0.39/21
21 BREKSA, Pia 57.29 3.35/19 10.42/21 12.34/21 13.59/19 20.33/20 44.06/21 45.23/21 48.24/21 55.53/21 57.03/21
WKS Wawel Kraków 3.35/19 7.07/21 1.52/14 1.25/8 6.34/20 23.33/21 1.17/12 3.01/14 7.29/21 1.10/15
57.29/21
0.26/16
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.0km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-33 3-44 4-37 5-36 6-65 7-38 8-32 9-47 10-82
11-70 12-64 13-100
1 PANCHENKO, Ivanna 20.26 1.21/1* 2.49/1* 3.37/1* 4.42/1* 6.21/1* 7.23/1* 11.04/1* 13.54/1* 14.38/1* 15.39/1*
KS Hades Poznań 1.21/1* 1.28/1* 0.48/1* 1.05/3 1.39/2 1.02/1* 3.41/8 2.50/2 0.44/1* 1.01/1*
17.47/1* 19.27/1* 20.03/1* 20.26/1*
2.08/1* 1.40/3 0.36/2 0.23/11
2 KACZYŃSKA, Amelia 24.32 1.34/2 3.35/2 4.55/2 5.56/2 9.04/2 10.20/2 13.28/2 16.19/2 17.05/2 19.24/2
PKO Harpagan Gdańsk 1.34/2 2.01/5 1.20/11 1.01/1* 3.08/11 1.16/2 3.08/5 2.51/3 0.46/2 2.19/14
21.55/2 23.29/2 24.11/2 24.32/2
2.31/3 1.34/2 0.42/6 0.21/2
3 BOHNE, Amelia 29.02 3.26/11 4.59/4 6.04/4 7.07/4 9.36/5 12.00/4 17.11/5 20.27/6 21.24/5 22.52/5
HKS Azymut Mochy 3.26/11 1.33/2 1.05/6 1.03/2 2.29/6 2.24/8 5.11/16 3.16/8 0.57/8 1.28/6
25.39/3 27.42/3 28.40/3 29.02/3
2.47/7 2.03/10 0.58/16 0.22/7
4 GORZELNIAK, Zofia 30.11 3.52/13 5.48/8 6.48/7 7.55/6 9.24/4 14.39/9 17.29/6 20.12/5 21.28/6 24.56/7
HKS Azymut Mochy 3.52/13 1.56/3 1.00/5 1.07/5 1.29/1* 5.15/16 2.50/1* 2.43/1* 1.16/14 3.28/17
27.28/5 29.11/5 29.48/4 30.11/4
2.32/4 1.43/4 0.37/3 0.23/11
5 WÓJTOWICZ, Hanna 30.31 5.00/14 7.06/11 8.30/10 9.41/10 13.13/9 14.38/8 17.55/8 21.33/7 22.25/7 24.40/6
UNTS Warszawa 5.00/14 2.06/7 1.24/13 1.11/10 3.32/15 1.25/3 3.17/6 3.38/11 0.52/6 2.15/13
27.02/4 29.07/4 30.09/5 30.31/5
2.22/2 2.05/13 1.02/17 0.22/7
6 POHLOVÁ, Sandra 30.43 1.45/6 3.46/3 5.24/3 6.33/3 9.04/2 11.45/3 14.41/3 17.41/3 18.43/3 19.54/3
KOB Tretra Praha 1.45/6 2.01/5 1.38/14 1.09/8 2.31/7 2.41/13 2.56/2 3.00/5 1.02/12 1.11/2
27.30/6 29.31/6 30.17/6 30.43/6
7.36/18 2.01/9 0.46/10 0.26/14
7 DANKOVA, Inna 31.02 2.20/7 5.28/6 6.42/6 7.56/7 11.52/8 14.01/7 19.06/9 22.32/8 23.33/8 24.57/8
KS Hades Poznań 2.20/7 3.08/9 1.14/9 1.14/11 3.56/16 2.09/7 5.05/15 3.26/9 1.01/10 1.24/5
27.48/7 29.45/7 30.41/7 31.02/7
2.51/8 1.57/7 0.56/15 0.21/2
8 TOMÍČKOVÁ, Eliška 32.34 1.34/2 6.22/9 7.32/8 9.05/8 11.05/6 13.37/6 16.38/4 19.43/4 20.44/4 21.56/4
KOS Tesla Brno 1.34/2 4.48/13 1.10/8 1.33/15 2.00/4 2.32/12 3.01/3 3.05/6 1.01/10 1.12/3
29.24/8 31.28/8 32.13/8 32.34/8
7.28/16 2.04/11 0.45/9 0.21/2
9 KURFÜRSTOVÁ, Marie 33.18 2.20/7 5.17/5 7.52/9 9.24/9 11.48/7 13.25/5 17.32/7 22.44/9 24.05/9 26.09/9
FS Praha 2.20/7 2.57/8 2.35/18 1.32/14 2.24/5 1.37/5 4.07/12 5.12/13 1.21/15 2.04/12
29.40/9 32.02/9 32.54/9 33.18/9
3.31/12 2.22/16 0.52/12 0.24/13
10 CHUDÍKOVÁ, Magdalena 34.38 1.39/5 10.02/14 11.52/15 13.01/14 15.43/12 18.07/10 23.04/11 26.35/10 27.26/10 29.00/10
SKOB Frýdek-Místek 1.39/5 8.23/17 1.50/16 1.09/8 2.42/10 2.24/8 4.57/14 3.31/10 0.51/5 1.34/9
31.37/10 33.32/10 34.12/10 34.38/10
2.37/5 1.55/6 0.40/5 0.26/14
11 ZAMIARA, Gabriela 37.37 1.36/4 8.02/12 8.51/11 9.58/11 13.24/11 18.13/11 22.17/10 28.35/12 29.31/12 31.00/12
KS Hades Poznań 1.36/4 6.26/15 0.49/2 1.07/5 3.26/14 4.49/15 4.04/11 6.18/15 0.56/7 1.29/7
34.09/11 36.33/11 37.15/11 37.37/11
3.09/9 2.24/17 0.42/6 0.22/7
12 DOBRZYŃSKA, Nina 39.07 5.04/15 14.25/17 16.03/18 17.08/18 19.46/18 22.11/17 27.24/17 30.33/13 31.22/13 33.18/14
HKS Azymut Mochy 5.04/15 9.21/18 1.38/14 1.05/3 2.38/9 2.25/10 5.13/17 3.09/7 0.49/3 1.56/11
36.03/12 38.11/12 38.46/12 39.07/12
2.45/6 2.08/14 0.35/1* 0.21/2
13 BREKSA, Blanka 39.40 3.08/10 10.15/15 11.23/14 12.59/13 16.15/13 20.16/13 24.14/13 30.40/14 31.29/14 33.01/13
WKS Wawel Kraków 3.08/10 7.07/16 1.08/7 1.36/16 3.16/12 4.01/14 3.58/10 6.26/16 0.49/3 1.32/8
36.21/13 38.40/13 39.18/13 39.40/13
3.20/10 2.19/15 0.38/4 0.22/7
14 WALAŚ, Olga 40.47 10.08/18 13.50/16 15.07/16 16.38/16 19.09/17 21.40/15 24.57/14 27.51/11 28.48/11 30.05/11
WKS Wawel Kraków 10.08/18 3.42/11 1.17/10 1.31/13 2.31/7 2.31/11 3.17/6 2.54/4 0.57/8 1.17/4
37.33/14 39.37/14 40.20/14 40.47/14
7.28/16 2.04/11 0.43/8 0.27/17
15 DZIK, Zofia 41.24 9.32/17 14.54/18 15.46/17 16.54/17 18.39/15 20.13/12 24.07/12 30.46/15 32.00/15 33.47/15
LKS Górzanka Nawojowa Góra 9.32/17 5.22/14 0.52/3 1.08/7 1.45/3 1.34/4 3.54/9 6.39/17 1.14/13 1.47/10
38.20/15 40.05/15 40.58/15 41.24/15
4.33/15 1.45/5 0.53/13 0.26/14
16 ZAJDOWICZ, Maria 45.13 3.33/12 5.33/7 6.27/5 7.49/5 13.23/10 22.03/16 25.06/15 32.13/16 34.20/17 38.54/17
LUKS Azymek Zdzieszowice 3.33/12 2.00/4 0.54/4 1.22/12 5.34/17 8.40/18 3.03/4 7.07/18 2.07/17 4.34/18
42.21/17 43.42/16 44.52/16 45.13/16
3.27/11 1.21/1* 1.10/18 0.21/2
17 OLIINYK, Hanna 45.33 2.57/9 7.00/10 8.55/12 11.14/12 18.40/16 20.48/14 26.45/16 32.13/16 33.44/16 36.19/16
WKS Wawel Kraków 2.57/9 4.03/12 1.55/17 2.19/18 7.26/18 2.08/6 5.57/18 5.28/14 1.31/16 2.35/15
40.46/16 44.15/17 45.03/17 45.33/17
4.27/14 3.29/18 0.48/11 0.30/18
18 TRZASKO, Martyna 50.26 6.14/16 9.53/13 11.15/13 13.10/15 16.32/14 25.04/18 29.37/18 33.34/18 40.40/18 43.25/18
PKO Harpagan Gdańsk 6.14/16 3.39/10 1.22/12 1.55/17 3.22/13 8.32/17 4.33/13 3.57/12 7.06/18 2.45/16
47.16/18 49.13/18 50.06/18 50.26/18
3.51/13 1.57/7 0.53/13 0.20/1*
MELLER, Zofia NKL-bPK 18.25/ 21.00/ 22.01/ 23.30/ 27.47/ 30.19/ 34.46/ 37.43/ 38.50/ /
KS Hades Poznań 18.25/ 2.35/ 1.01/ 1.29/ 4.17/ 2.32/ 4.27/ 2.57/ 1.07/ /
51.27/ 69.41/ 70.27/ 71.01/
/ 18.14/ 0.46/ 0.34/
WIATROWSKA, Zuzanna DNF / / / / / / / / / /
LUKS Azymek Zdzieszowice / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 2.4km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-73 3-40 4-79 5-65 6-72 7-78 8-52 9-56 10-45
11-55 12-84 13-70 14-71 15-43 16-76 17-86 18-100
1 OLEJNIK, Jaśmina 26.50 1.17/1* 2.05/1* 3.02/1* 4.17/1* 5.01/1* 6.19/1* 7.43/1* 9.26/1* 11.27/1* 15.04/1*
WKS Wawel Kraków 1.17/1* 0.48/1* 0.57/2 1.15/2 0.44/2 1.18/2 1.24/1* 1.43/1* 2.01/2 3.37/3
15.51/1* 16.58/1* 19.26/1* 20.17/1* 21.52/1* 23.30/1* 25.35/1* 26.29/1* 26.50/1*
0.47/2 1.07/1* 2.28/12 0.51/8 1.35/2 1.38/5 2.05/3 0.54/4 0.21/7
2 ČECHOVÁ, Johana 30.12 1.29/6 3.17/12 4.20/8 5.29/6 6.16/5 7.38/3 9.51/4 11.47/3 13.38/2 16.12/2
KOS Tesla Brno 1.29/6 1.48/16 1.03/6 1.09/1* 0.47/3 1.22/3 2.13/10 1.56/4 1.51/1* 2.34/1*
16.54/2 18.30/2 20.05/2 21.00/2 22.28/2 26.09/2 28.57/2 29.51/2 30.12/2
0.42/1* 1.36/10 1.35/1* 0.55/12 1.28/1* 3.41/20 2.48/9 0.54/4 0.21/7
3 OLIINYK, Yelyzaveta 31.47 1.30/7 2.35/7 3.32/5 4.56/4 5.57/4 8.11/4 9.49/3 11.51/4 14.39/4 18.04/3
WKS Wawel Kraków 1.30/7 1.05/7 0.57/2 1.24/5 1.01/12 2.14/13 1.38/4 2.02/5 2.48/13 3.25/2
20.07/3 21.45/4 23.40/4 24.32/4 26.34/4 28.07/3 30.19/3 31.22/3 31.47/3
2.03/20 1.38/11 1.55/4 0.52/9 2.02/10 1.33/4 2.12/5 1.03/14 0.25/19
4 MIŚ, Milena 34.28 1.19/3 2.08/2 3.15/2 4.36/2 5.23/2 6.48/2 8.26/2 11.21/2 13.38/2 21.12/6
HKS Azymut Mochy 1.19/3 0.49/2 1.07/7 1.21/4 0.47/3 1.25/4 1.38/4 2.55/10 2.17/4 7.34/14
22.03/6 23.14/5 25.10/5 25.57/5 28.15/5 30.05/5 33.03/4 34.06/4 34.28/4
0.51/4 1.11/2 1.56/5 0.47/4 2.18/13 1.50/6 2.58/11 1.03/14 0.22/11
5 KUTLVAŠROVÁ, Pavla 34.38 1.31/10 3.38/13 4.48/10 7.14/10 8.02/9 9.18/8 10.47/7 12.33/5 15.03/5 19.17/4
OOS TJ Spartak Vrchlabí 1.31/10 2.07/17 1.10/8 2.26/10 0.48/6 1.16/1* 1.29/2 1.46/2 2.30/8 4.14/4
20.17/4 21.39/3 23.26/3 24.09/3 25.46/3 29.46/4 33.14/5 34.16/5 34.38/5
1.00/5 1.22/5 1.47/2 0.43/3 1.37/3 4.00/21 3.28/13 1.02/13 0.22/11
6 MOSZKOWICZ, Julia 36.11 1.37/11 5.50/18 6.38/18 8.04/12 8.47/12 10.22/11 12.42/11 16.13/12 18.47/11 23.38/9
WKS Wawel Kraków 1.37/11 4.13/21 0.48/1* 1.26/6 0.43/1* 1.35/6 2.20/13 3.31/14 2.34/9 4.51/5
24.43/9 26.08/9 28.22/8 29.24/8 31.12/8 33.03/8 35.00/6 35.49/6 36.11/6
1.05/8 1.25/7 2.14/9 1.02/14 1.48/5 1.51/7 1.57/1* 0.49/2 0.22/11
7 DUTKIEWICZ, Wiktoria 36.31 1.30/7 2.29/5 3.26/3 4.52/3 5.41/3 8.44/6 10.51/8 13.01/6 15.26/6 20.24/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 1.30/7 0.59/4 0.57/2 1.26/6 0.49/8 3.03/21 2.07/9 2.10/6 2.25/6 4.58/6
21.28/5 24.14/6 26.19/6 27.07/6 28.45/6 30.14/6 35.11/7 36.09/7 36.31/7
1.04/7 2.46/19 2.05/7 0.48/5 1.38/4 1.29/2 4.57/19 0.58/9 0.22/11
8 ROKITA, Antonina 37.08 1.23/4 2.27/4 3.27/4 6.34/7 7.21/7 8.52/7 10.23/6 13.31/8 15.48/7 23.17/8
PKO Harpagan Gdańsk 1.23/4 1.04/5 1.00/5 3.07/16 0.47/3 1.31/5 1.31/3 3.08/11 2.17/4 7.29/12
24.07/8 25.26/7 27.18/7 28.12/7 30.12/7 32.12/7 35.44/8 36.43/8 37.08/8
0.50/3 1.19/4 1.52/3 0.54/11 2.00/8 2.00/10 3.32/14 0.59/11 0.25/19
9 KUNARTOVÁ, Dominika 38.31 1.30/7 2.36/8 3.50/6 5.09/5 6.21/6 8.14/5 9.57/5 13.18/7 17.03/8 23.03/7
OK 99 Hradec Králové 1.30/7 1.06/8 1.14/10 1.19/3 1.12/18 1.53/10 1.43/6 3.21/12 3.45/18 6.00/9
24.06/7 25.45/8 29.28/9 30.07/9 32.21/9 35.06/9 37.16/9 38.12/9 38.31/9
1.03/6 1.39/12 3.43/17 0.39/1* 2.14/12 2.45/17 2.10/4 0.56/8 0.19/2
10 PATEREK, Hanna 40.59 2.25/18 3.43/14 5.33/13 9.36/16 10.34/14 12.46/14 15.09/13 16.58/13 20.18/13 28.28/13
HKS Azymut Mochy 2.25/18 1.18/14 1.50/14 4.03/19 0.58/10 2.12/12 2.23/14 1.49/3 3.20/15 8.10/17
29.35/13 30.57/13 32.56/13 33.44/13 35.34/12 37.04/11 39.44/10 40.39/10 40.59/10
1.07/9 1.22/5 1.59/6 0.48/5 1.50/6 1.30/3 2.40/7 0.55/7 0.20/5
11 MASLANOVA, Ema 42.16 1.17/1* 2.26/3 6.36/17 11.43/21 12.41/20 14.23/18 16.10/16 19.00/15 21.07/14 30.17/15
SKOB Zlin 1.17/1* 1.09/9 4.10/22 5.07/22 0.58/10 1.42/7 1.47/7 2.50/9 2.07/3 9.10/18
31.26/14 32.38/14 34.47/14 35.28/14 37.59/14 39.11/12 41.13/11 41.57/11 42.16/11
1.09/11 1.12/3 2.09/8 0.41/2 2.31/14 1.12/1* 2.02/2 0.44/1* 0.19/2
12 KAŹMIERCZAK, Magdalena 43.54 1.43/14 2.55/9 4.34/9 7.24/11 8.34/11 10.21/10 13.25/12 15.43/10 20.07/12 25.12/12
HKS Azymut Mochy 1.43/14 1.12/11 1.39/12 2.50/11 1.10/15 1.47/8 3.04/17 2.18/7 4.24/19 5.05/7
27.04/12 28.49/12 31.04/12 32.21/12 34.15/11 36.54/10 42.31/12 43.35/12 43.54/12
1.52/19 1.45/14 2.15/10 1.17/17 1.54/7 2.39/16 5.37/21 1.04/16 0.19/2
13 ZURYNKOVÁ, Lenka 44.37 1.42/12 7.32/22 8.42/20 11.39/20 12.35/18 14.29/19 16.45/17 20.42/17 23.26/17 30.55/16
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1.42/12 5.50/22 1.10/8 2.57/13 0.56/9 1.54/11 2.16/12 3.57/18 2.44/11 7.29/12
32.03/15 33.38/15 36.15/15 37.07/15 39.08/15 41.07/15 43.22/13 44.16/13 44.37/13
1.08/10 1.35/9 2.37/13 0.52/9 2.01/9 1.59/9 2.15/6 0.54/4 0.21/7
14 JANATOVÁ, Viola 45.03 1.26/5 2.30/6 3.58/7 6.54/8 8.04/10 10.34/12 12.21/9 15.57/11 18.22/10 24.04/10
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1.26/5 1.04/5 1.28/11 2.56/12 1.10/15 2.30/17 1.47/7 3.36/16 2.25/6 5.42/8
25.43/10 27.12/10 30.07/10 31.06/10 37.36/13 39.43/13 43.30/14 44.39/14 45.03/14
1.39/17 1.29/8 2.55/14 0.59/13 6.30/22 2.07/13 3.47/17 1.09/20 0.24/18
15 TRZASKO, Alicja 46.25 2.49/19 3.45/15 5.33/13 7.02/9 7.50/8 10.04/9 12.40/10 15.19/9 17.59/9 24.31/11
PKO Harpagan Gdańsk 2.49/19 0.56/3 1.48/13 1.29/8 0.48/6 2.14/13 2.36/15 2.39/8 2.40/10 6.32/11
26.18/11 28.19/11 30.34/11 31.22/11 33.27/10 39.44/14 45.09/15 46.07/15 46.25/15
1.47/18 2.01/15 2.15/10 0.48/5 2.05/11 6.17/22 5.25/20 0.58/9 0.18/1*
16 POZDÍLKOVÁ, Zuzana 49.03 2.02/16 5.59/19 9.06/21 11.29/18 12.35/18 15.20/21 18.04/18 21.57/18 25.35/18 31.39/17
OK 99 Hradec Králové 2.02/16 3.57/20 3.07/21 2.23/9 1.06/13 2.45/18 2.44/16 3.53/17 3.38/17 6.04/10
32.58/16 35.35/17 39.09/17 40.15/16 42.54/16 44.55/16 47.41/16 48.40/16 49.03/16
1.19/12 2.37/18 3.34/16 1.06/15 2.39/17 2.01/11 2.46/8 0.59/11 0.23/17
17 CIASTOŃ, Oliwia 49.26 1.42/12 2.56/10 5.17/12 8.49/13 10.00/13 12.15/13 15.23/14 18.45/14 21.53/15 29.59/14
MKS MOS Wrocław 1.42/12 1.14/12 2.21/18 3.32/17 1.11/17 2.15/15 3.08/18 3.22/13 3.08/14 8.06/16
33.06/17 34.49/16 39.07/16 40.25/17 43.00/17 45.06/17 47.56/17 49.05/17 49.26/17
3.07/22 1.43/13 4.18/19 1.18/18 2.35/16 2.06/12 2.50/10 1.09/20 0.21/7
18 WOJCZYK, Zofia 61.00 2.15/17 3.58/16 6.22/16 10.38/17 11.45/17 13.35/15 22.38/21 27.14/20 30.37/19 38.20/18
UKS Orientuś Łódź 2.15/17 1.43/15 2.24/19 4.16/21 1.07/14 1.50/9 9.03/22 4.36/19 3.23/16 7.43/15
39.51/18 46.08/19 50.06/19 51.12/19 53.43/18 56.36/18 59.34/18 60.38/18 61.00/18
1.31/15 6.17/22 3.58/18 1.06/15 2.31/14 2.53/18 2.58/11 1.04/16 0.22/11
19 STEHLÍKOVÁ, Josefína 63.17 1.49/15 3.03/11 5.10/11 9.18/14 10.50/15 13.52/17 16.06/15 19.37/16 22.24/16 40.24/19
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1.49/15 1.14/12 2.07/15 4.08/20 1.32/20 3.02/20 2.14/11 3.31/14 2.47/12 18.00/21
41.45/19 44.00/18 48.47/18 50.19/18 56.26/19 58.22/19 62.03/19 62.52/19 63.17/19
1.21/13 2.15/17 4.47/21 1.32/19 6.07/21 1.56/8 3.41/16 0.49/2 0.25/19
20 MARSZAŁEK, Marta 67.32 3.49/22 6.15/20 8.33/19 11.30/19 12.56/21 15.16/20 22.03/20 29.21/21 34.11/21 47.17/21
UKS Azymut 45 Gdynia 3.49/22 2.26/18 2.18/17 2.57/13 1.26/19 2.20/16 6.47/21 7.18/22 4.50/21 13.06/20
48.38/21 51.29/21 54.57/21 56.58/21 60.14/21 62.30/21 66.05/20 67.12/20 67.32/20
1.21/13 2.51/21 3.28/15 2.01/21 3.16/20 2.16/14 3.35/15 1.07/18 0.20/5
21 ČÍŽKOVÁ, Alena 69.17 2.56/20 4.05/17 6.20/15 9.20/15 10.58/16 13.51/16 19.51/19 25.34/19 31.32/20 44.35/20
OK 99 Hradec Králové 2.56/20 1.09/9 2.15/16 3.00/15 1.38/21 2.53/19 6.00/20 5.43/20 5.58/22 13.03/19
46.13/20 48.59/20 53.38/20 55.45/20 58.25/20 61.20/20 67.41/21 68.52/21 69.17/21
1.38/16 2.46/19 4.39/20 2.07/22 2.40/18 2.55/19 6.21/22 1.11/22 0.25/19
22 NOWAK, Zofia 80.59 3.29/21 6.22/21 9.11/22 12.46/22 14.26/22 21.58/22 27.22/22 33.56/22 38.45/22 57.24/22
KS Hades Poznań 3.29/21 2.53/19 2.49/20 3.35/18 1.40/22 7.32/22 5.24/19 6.34/21 4.49/20 18.39/22
59.38/22 61.51/22 67.40/22 69.16/22 72.10/22 74.35/22 79.29/22 80.37/22 80.59/22
2.14/21 2.13/16 5.49/22 1.36/20 2.54/19 2.25/15 4.54/18 1.08/19 0.22/11
SAŁACKA, Joanna NKL-bPK 3.02/ 6.42/ 12.52/ 22.10/ 23.38/ 25.13/ 29.20/ 34.57/ 37.44/ 43.39/
UNTS Warszawa 3.02/ 3.40/ 6.10/ 9.18/ 1.28/ 1.35/ 4.07/ 5.37/ 2.47/ 5.55/
/ 46.24/ 56.51/ 49.36/ 52.07/ 53.50/ 62.11/ 63.00/ 63.21/
/ / 10.27/ / 2.31/ 1.43/ 8.21/ 0.49/ 0.21/
ZĘBALA, Martyna DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 2.7km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-79 2-51 3-50 4-85 5-78 6-58 7-52 8-56 9-53 10-81
11-84 12-71 13-77 14-31 15-83 16-62 17-76 18-86 19-100
1 SŁOŃSKA, Antonina 30.51 3.31/16 4.14/13 5.54/6 7.43/3 8.47/2 9.48/2 10.54/1* 12.36/1* 14.21/1* 16.17/1*
WKS Wawel Kraków 3.31/16 0.43/1* 1.40/1* 1.49/3 1.04/1* 1.01/2 1.06/12 1.42/1* 1.45/4 1.56/3
17.18/1* 19.40/1* 24.04/1* 24.48/1* 25.37/2 26.29/1* 28.02/1* 29.42/1* 30.32/1* 30.51/1*
1.01/2 2.22/1* 4.24/3 0.44/3 0.49/3 0.52/1* 1.33/3 1.40/1* 0.50/8 0.19/1*
2 PAULICKOVA, Tereza 32.13 2.41/7 3.26/5 6.05/8 7.56/5 9.17/3 10.24/4 11.08/2 13.15/2 15.09/2 17.19/2
SOB Olomouc 2.41/7 0.45/3 2.39/13 1.51/4 1.21/7 1.07/7 0.44/1* 2.07/3 1.54/5 2.10/6
18.21/2 20.47/2 24.08/2 24.50/2 25.29/1* 26.41/2 28.17/2 31.01/2 31.52/2 32.13/2
1.02/5 2.26/2 3.21/1* 0.42/2 0.39/1* 1.12/11 1.36/4 2.44/14 0.51/13 0.21/6
3 KUREČKOVÁ, Klára 36.03 2.25/2 3.17/3 5.03/1* 7.01/1* 12.13/13 13.10/12 14.13/12 17.05/12 19.43/11 21.27/9
KOS Tesla Brno 2.25/2 0.52/13 1.46/2 1.58/5 5.12/19 0.57/1* 1.03/11 2.52/16 2.38/16 1.44/1*
22.28/8 24.59/8 29.16/5 30.01/4 30.48/3 31.42/3 33.12/3 34.52/3 35.43/3 36.03/3
1.01/2 2.31/3 4.17/2 0.45/4 0.47/2 0.54/2 1.30/1* 1.40/1* 0.51/13 0.20/3
4 RAWECKA, Zofia 38.25 2.31/3 3.15/2 5.22/2 7.55/4 9.18/4 10.22/3 11.10/3 13.38/3 16.02/3 18.08/3
UKS Orientuś Łódź 2.31/3 0.44/2 2.07/6 2.33/12 1.23/10 1.04/6 0.48/4 2.28/7 2.24/12 2.06/5
19.12/3 22.13/3 29.01/3 30.00/3 31.02/4 32.17/5 34.14/4 37.14/4 37.59/4 38.25/4
1.04/7 3.01/11 6.48/13 0.59/10 1.02/12 1.15/14 1.57/6 3.00/15 0.45/2 0.26/17
5 CISZEK, Katarzyna 38.30 2.45/9 3.35/8 5.27/3 8.01/6 10.13/6 11.16/6 12.26/6 14.48/5 16.45/4 19.04/4
WKS Śląsk Wrocław 2.45/9 0.50/9 1.52/3 2.34/13 2.12/15 1.03/4 1.10/14 2.22/5 1.57/6 2.19/7
20.10/4 22.49/4 29.13/4 30.09/5 31.06/5 32.12/4 35.26/5 37.24/5 38.09/5 38.30/5
1.06/8 2.39/5 6.24/12 0.56/7 0.57/10 1.06/6 3.14/18 1.58/7 0.45/2 0.21/6
6 SZCZYGIEŁ, Hanna 39.12 2.52/11 4.08/10 6.01/7 8.27/7 9.43/5 10.53/5 11.46/4 14.17/4 17.12/6 19.38/6
WKS Śląsk Wrocław 2.52/11 1.16/18 1.53/4 2.26/9 1.16/5 1.10/9 0.53/8 2.31/8 2.55/17 2.26/8
20.46/6 23.38/5 29.21/6 30.39/6 32.07/6 33.19/6 36.14/6 38.00/6 38.50/6 39.12/6
1.08/11 2.52/9 5.43/7 1.18/17 1.28/15 1.12/11 2.55/14 1.46/4 0.50/8 0.22/10
7 ORANYOVÁ, Sylva 40.45 10.27/19 11.39/19 14.03/19 16.10/19 17.20/19 18.28/18 19.14/18 21.13/18 22.54/18 24.47/15
OK Jihlava 10.27/19 1.12/17 2.24/9 2.07/7 1.10/2 1.08/8 0.46/2 1.59/2 1.41/2 1.53/2
25.46/15 28.18/15 32.54/10 33.44/10 34.34/9 35.28/9 37.52/8 39.44/7 40.25/7 40.45/7
0.59/1* 2.32/4 4.36/4 0.50/5 0.50/4 0.54/2 2.24/9 1.52/6 0.41/1* 0.20/3
8 MIANOWSKA, Antonina 41.01 3.28/14 4.15/14 7.40/16 10.26/14 11.47/12 12.57/10 13.49/9 16.13/8 19.11/10 21.42/10
UNTS Warszawa 3.28/14 0.47/7 3.25/16 2.46/15 1.21/7 1.10/9 0.52/7 2.24/6 2.58/18 2.31/9
22.43/10 25.43/9 31.16/8 32.42/8 34.05/8 35.15/8 38.08/9 39.50/8 40.38/8 41.01/8
1.01/2 3.00/10 5.33/6 1.26/18 1.23/14 1.10/8 2.53/13 1.42/3 0.48/6 0.23/12
9 CHABIERA, Filomena 41.21 2.19/1* 3.05/1* 5.33/4 7.07/2 8.30/1* 9.31/1* 12.09/5 14.48/5 17.11/5 19.16/5
UNTS Warszawa 2.19/1* 0.46/5 2.28/10 1.34/1* 1.23/10 1.01/2 2.38/19 2.39/11 2.23/11 2.05/4
20.24/5 23.42/6 29.49/7 30.54/7 32.09/7 34.50/7 36.32/7 40.12/9 41.00/9 41.21/9
1.08/11 3.18/16 6.07/9 1.05/15 1.15/13 2.41/19 1.42/5 3.40/17 0.48/6 0.21/6
10 SZMYT, Aleksandra 42.47 2.41/7 3.39/9 7.05/14 9.32/11 11.18/9 12.44/9 14.01/11 16.19/9 18.26/8 21.02/8
HKS Azymut Mochy 2.41/7 0.58/15 3.26/17 2.27/10 1.46/13 1.26/13 1.17/15 2.18/4 2.07/9 2.36/12
22.36/9 25.47/10 33.35/12 34.38/12 35.31/12 36.33/12 38.38/10 41.10/10 42.23/10 42.47/10
1.34/18 3.11/14 7.48/16 1.03/14 0.53/7 1.02/5 2.05/7 2.32/12 1.13/19 0.24/14
11 PODGÓRSKA, Marta 42.56 2.37/4 3.22/4 6.21/10 10.09/13 11.21/10 14.50/15 16.12/16 18.51/16 20.34/14 23.18/13
KS Kościelec Chrzanów 2.37/4 0.45/3 2.59/15 3.48/16 1.12/3 3.29/19 1.22/17 2.39/11 1.43/3 2.44/14
24.25/13 27.10/12 33.21/11 34.23/11 35.15/11 36.25/11 39.11/12 41.40/11 42.30/11 42.56/11
1.07/9 2.45/8 6.11/10 1.02/13 0.52/5 1.10/8 2.46/12 2.29/11 0.50/8 0.26/17
12 PALÁTOVÁ, Renáta 43.48 2.49/10 4.49/17 8.15/17 10.02/12 11.15/8 13.05/11 13.54/10 16.41/11 20.53/15 23.39/14
KOB Alfa Brno 2.49/10 2.00/19 3.26/17 1.47/2 1.13/4 1.50/18 0.49/5 2.47/14 4.12/19 2.46/15
24.42/14 27.43/13 34.44/13 35.36/13 36.30/13 37.38/13 39.54/13 42.20/12 43.29/12 43.48/12
1.03/6 3.01/11 7.01/14 0.52/6 0.54/8 1.08/7 2.16/8 2.26/10 1.09/17 0.19/1*
13 DARGACZ, Paulina 44.23 2.38/5 3.29/6 6.07/9 8.46/9 11.39/11 12.42/8 13.29/8 16.01/7 17.33/7 20.12/7
PKO Harpagan Gdańsk 2.38/5 0.51/11 2.38/12 2.39/14 2.53/17 1.03/4 0.47/3 2.32/9 1.32/1* 2.39/13
21.31/7 24.13/7 32.42/9 33.42/9 34.42/10 35.42/10 38.55/11 43.15/13 44.02/13 44.23/13
1.19/15 2.42/7 8.29/17 1.00/12 1.00/11 1.00/4 3.13/17 4.20/19 0.47/5 0.21/6
14 KLECHA, Weronika 44.39 3.45/17 4.35/15 6.45/12 8.58/10 12.35/14 13.48/13 14.55/13 17.36/13 20.07/13 22.39/12
HKS Azymut Mochy 3.45/17 0.50/9 2.10/7 2.13/8 3.37/18 1.13/11 1.07/13 2.41/13 2.31/13 2.32/11
24.03/12 28.04/14 35.30/14 36.26/14 37.18/14 38.28/14 41.13/14 43.29/14 44.19/14 44.39/14
1.24/17 4.01/18 7.26/15 0.56/7 0.52/5 1.10/8 2.45/11 2.16/8 0.50/8 0.20/3
15 PANCHENKO, Daniela 47.12 2.40/6 3.32/7 5.47/5 11.26/15 12.47/15 14.04/14 15.01/14 17.50/14 19.48/12 22.34/11
KS Hades Poznań 2.40/6 0.52/13 2.15/8 5.39/18 1.21/7 1.17/12 0.57/9 2.49/15 1.58/7 2.46/15
23.51/11 27.04/11 36.17/15 37.16/15 38.57/15 40.14/15 43.14/15 45.37/15 46.47/15 47.12/15
1.17/14 3.13/15 9.13/18 0.59/10 1.41/16 1.17/16 3.00/15 2.23/9 1.10/18 0.25/16
16 DURKA, Martyna 48.43 4.10/18 4.56/18 6.56/13 15.52/18 17.11/18 18.38/19 20.29/19 23.04/19 25.21/19 27.52/19
MKS Paulinum Jelenia Góra 4.10/18 0.46/5 2.00/5 8.56/19 1.19/6 1.27/14 1.51/18 2.35/10 2.17/10 2.31/9
28.59/19 32.01/18 38.01/18 38.40/18 40.34/18 41.50/18 43.21/16 47.33/17 48.19/16 48.43/16
1.07/9 3.02/13 6.00/8 0.39/1* 1.54/17 1.16/15 1.31/2 4.12/18 0.46/4 0.24/14
17 ŁĄCKA, Julia 48.45 3.19/12 4.10/11 9.18/18 11.48/16 14.00/17 15.40/17 17.00/17 20.00/17 22.33/17 26.24/17
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.19/12 0.51/11 5.08/19 2.30/11 2.12/15 1.40/16 1.20/16 3.00/18 2.33/14 3.51/17
27.58/17 32.15/19 37.00/16 38.09/16 40.04/17 41.26/17 44.00/17 47.32/16 48.22/17 48.45/17
1.34/18 4.17/19 4.45/5 1.09/16 1.55/18 1.22/17 2.34/10 3.32/16 0.50/8 0.23/12
18 KRASZEWSKA, Olga 49.14 3.23/13 4.10/11 6.38/11 8.39/8 10.29/7 12.10/7 12.59/7 16.22/10 18.28/9 27.00/18
WKS Śląsk Wrocław 3.23/13 0.47/7 2.28/10 2.01/6 1.50/14 1.41/17 0.49/5 3.23/19 2.06/8 8.32/19
28.12/18 30.52/17 37.15/17 38.13/17 39.07/16 40.20/16 45.14/18 47.54/18 48.52/18 49.14/18
1.12/13 2.40/6 6.23/11 0.58/9 0.54/8 1.13/13 4.54/19 2.40/13 0.58/16 0.22/10
19 KUCIEL, Hanna 53.25 3.29/15 4.39/16 7.28/15 11.54/17 13.23/16 14.54/16 15.53/15 18.50/15 21.27/16 25.26/16
WKS Śląsk Wrocław 3.29/15 1.10/16 2.49/14 4.26/17 1.29/12 1.31/15 0.59/10 2.57/17 2.37/15 3.59/18
26.48/16 30.20/16 40.57/19 42.56/19 45.32/19 47.03/19 50.13/19 52.04/19 52.58/19 53.25/19
1.22/16 3.32/17 10.37/19 1.59/19 2.36/19 1.31/18 3.10/16 1.51/5 0.54/15 0.27/19
DVOŘÁKOVÁ, Lucie NKL-bPK 4.52/ 6.10/ / 20.16/ 22.46/ 24.41/ 30.41/ 35.05/ / /
Beta Ursus Rosice 4.52/ 1.18/ / / 2.30/ 1.55/ 6.00/ 4.24/ / /
/ / / / / / / / / 54.12/
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 2.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-79 3-40 4-85 5-34 6-58 7-53 8-57 9-59 10-47
11-35 12-48 13-67 14-62 15-77 16-61 17-60 18-100
1 CHATELON, Louna 32.50 2.05/1* 2.49/1* 4.31/1* 6.18/1* 7.36/1* 8.41/1* 11.03/1* 13.36/1* 14.37/1* 18.08/1*
OE42 2.05/1* 0.44/3 1.42/6 1.47/1* 1.18/3 1.05/1* 2.22/1* 2.33/1* 1.01/3 3.31/5
19.17/1* 20.27/1* 23.31/1* 25.09/1* 26.54/1* 28.29/1* 30.36/1* 32.32/1* 32.50/1*
1.09/1* 1.10/5 3.04/4 1.38/2 1.45/1* 1.35/6 2.07/6 1.56/2 0.18/1*
2 MULLER, Iga 34.53 2.16/2 2.58/2 4.59/3 6.59/2 8.22/2 9.29/2 12.12/2 15.02/2 15.56/2 19.33/2
UMKS Kwidzyn 2.16/2 0.42/2 2.01/8 2.00/3 1.23/6 1.07/2 2.43/7 2.50/6 0.54/2 3.37/7
20.51/2 22.11/2 24.59/2 26.52/2 28.53/2 30.42/2 32.32/2 34.29/2 34.53/2
1.18/4 1.20/10 2.48/1* 1.53/4 2.01/3 1.49/8 1.50/3 1.57/3 0.24/12
3 PUDEŁEK, Jowita 35.46 3.15/12 4.02/10 5.29/5 7.44/5 9.02/5 10.26/5 12.51/3 15.26/3 16.46/3 19.57/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.15/12 0.47/4 1.27/2 2.15/6 1.18/3 1.24/10 2.25/2 2.35/3 1.20/7 3.11/2
21.07/3 22.12/3 25.32/3 28.09/3 30.04/3 31.26/3 33.22/3 35.25/3 35.46/3
1.10/2 1.05/2 3.20/6 2.37/14 1.55/2 1.22/1* 1.56/5 2.03/7 0.21/6
4 KURTYCZ, Natalia 36.53 2.18/4 4.54/13 6.38/13 8.47/8 10.08/6 11.20/7 14.08/7 17.00/6 17.53/6 21.36/6
WKS Wawel Kraków 2.18/4 2.36/17 1.44/7 2.09/4 1.21/5 1.12/5 2.48/8 2.52/7 0.53/1* 3.43/8
22.54/6 24.13/6 27.08/6 28.49/5 30.58/5 32.40/5 34.31/4 36.30/4 36.53/4
1.18/4 1.19/9 2.55/3 1.41/3 2.09/5 1.42/7 1.51/4 1.59/4 0.23/10
5 SEREDA, Olha 37.01 2.23/5 3.15/4 4.36/2 7.08/3 8.33/3 10.21/4 12.52/4 15.29/4 17.30/4 21.03/5
WKS Wawel Kraków 2.23/5 0.52/9 1.21/1* 2.32/8 1.25/7 1.48/16 2.31/4 2.37/4 2.01/14 3.33/6
22.47/5 23.59/5 26.51/4 28.23/4 30.37/4 32.09/4 34.39/5 36.41/5 37.01/5
1.44/11 1.12/6 2.52/2 1.32/1* 2.14/7 1.32/4 2.30/8 2.02/6 0.20/3
6 ZASČIURINSKAITE, Elada 37.26 2.48/9 3.39/7 8.24/16 10.19/12 11.18/11 12.27/10 15.01/10 17.34/8 18.43/7 22.11/7
Medeina OK 2.48/9 0.51/8 4.45/17 1.55/2 0.59/1* 1.09/4 2.34/5 2.33/1* 1.09/5 3.28/3
23.23/7 24.29/7 27.38/7 29.49/7 31.51/7 33.14/6 35.02/6 37.05/6 37.26/6
1.12/3 1.06/3 3.09/5 2.11/5 2.02/4 1.23/2 1.48/2 2.03/7 0.21/6
7 OTRESHKO, Eva Maria 38.29 4.02/14 4.42/12 6.12/9 8.25/6 10.10/7 11.17/6 13.43/6 16.20/5 17.33/5 20.21/4
OK Slavia Hradec Králové 4.02/14 0.40/1* 1.30/3 2.13/5 1.45/12 1.07/2 2.26/3 2.37/4 1.13/6 2.48/1*
22.43/4 23.40/4 27.01/5 29.26/6 31.35/6 33.57/7 36.25/7 38.07/7 38.29/7
2.22/16 0.57/1* 3.21/7 2.25/11 2.09/5 2.22/14 2.28/7 1.42/1* 0.22/9
8 DE HEIJ, Laura 41.06 2.16/2 3.05/3 5.31/6 8.44/7 10.34/9 11.52/9 14.54/9 17.54/9 19.00/8 22.30/8
OB Říčany 2.16/2 0.49/6 2.26/12 3.13/10 1.50/13 1.18/7 3.02/12 3.00/8 1.06/4 3.30/4
23.53/8 25.01/8 29.06/8 31.27/8 33.52/8 35.47/8 38.47/8 40.46/8 41.06/8
1.23/8 1.08/4 4.05/12 2.21/9 2.25/8 1.55/9 3.00/15 1.59/4 0.20/3
9 LAMPARSKA, Maja 49.20 2.27/7 3.16/5 5.40/7 8.56/9 10.24/8 11.47/8 14.41/8 18.29/10 20.03/9 25.48/9
WKS Wawel Kraków 2.27/7 0.49/6 2.24/10 3.16/11 1.28/9 1.23/8 2.54/9 3.48/13 1.34/10 5.45/13
27.51/9 29.50/9 33.36/9 35.58/9 39.40/9 41.59/9 46.31/9 48.54/9 49.20/9
2.03/14 1.59/15 3.46/9 2.22/10 3.42/13 2.19/13 4.32/16 2.23/11 0.26/14
10 DOMAGAŁA, Emilia 51.22 4.10/15 5.11/15 7.35/14 11.00/13 12.27/13 13.50/13 16.45/12 20.31/11 22.01/10 27.50/10
UKS Grom Sokolniki 4.10/15 1.01/12 2.24/10 3.25/12 1.27/8 1.23/8 2.55/10 3.46/12 1.30/8 5.49/14
29.53/10 31.52/10 35.42/10 38.00/10 40.49/10 43.55/10 48.39/10 50.56/10 51.22/10
2.03/14 1.59/15 3.50/10 2.18/7 2.49/10 3.06/17 4.44/17 2.17/10 0.26/14
11 RYGIELSKA, Kinga 52.27 3.07/11 3.59/9 6.33/11 9.59/11 12.10/12 13.24/12 16.20/11 22.35/13 25.45/13 30.27/12
UMKS Kwidzyn 3.07/11 0.52/9 2.34/14 3.26/13 2.11/15 1.14/6 2.56/11 6.15/17 3.10/16 4.42/11
33.00/13 34.33/13 38.42/13 42.02/12 44.45/11 46.48/11 49.23/11 52.03/11 52.27/11
2.33/17 1.33/12 4.09/13 3.20/15 2.43/9 2.03/10 2.35/9 2.40/15 0.24/12
12 SKUNDAITE, Auguste 52.59 2.24/6 3.26/6 5.00/4 7.30/4 8.41/4 10.17/3 12.56/5 17.07/7 24.53/12 29.55/11
SM Gaja 2.24/6 1.02/13 1.34/4 2.30/7 1.11/2 1.36/12 2.39/6 4.11/16 7.46/17 5.02/12
31.28/11 32.59/11 37.02/11 41.59/11 45.54/12 47.25/12 50.07/12 52.30/12 52.59/12
1.33/10 1.31/11 4.03/11 4.57/16 3.55/14 1.31/3 2.42/10 2.23/11 0.29/17
13 FLANCZEWSKA, Maja 54.14 4.31/17 5.38/17 9.08/17 14.20/15 17.23/15 19.01/15 23.48/15 26.49/15 28.19/15 34.21/16
PKO Harpagan Gdańsk 4.31/17 1.07/15 3.30/16 5.12/15 3.03/16 1.38/14 4.47/17 3.01/9 1.30/8 6.02/15
35.40/15 36.56/15 41.19/14 43.44/14 48.32/15 50.06/15 51.50/14 53.56/13 54.14/13
1.19/7 1.16/8 4.23/14 2.25/11 4.48/17 1.34/5 1.44/1* 2.06/9 0.18/1*
14 KOPECKÁ, Martina 54.30 3.44/13 4.54/13 6.30/10 9.25/10 11.04/10 13.01/11 17.42/13 20.56/12 22.58/11 31.13/13
OK 99 Hradec Králové 3.44/13 1.10/16 1.36/5 2.55/9 1.39/11 1.57/17 4.41/16 3.14/10 2.02/15 8.15/17
32.31/12 33.45/12 37.12/12 43.32/13 46.41/13 48.51/13 51.36/13 54.10/14 54.30/14
1.18/4 1.14/7 3.27/8 6.20/17 3.09/11 2.10/11 2.45/11 2.34/13 0.20/3
15 SAPIŽOVAITE, Skaiva 55.50 4.26/16 5.13/16 8.18/15 12.50/14 14.26/14 16.08/14 19.47/14 23.57/14 25.50/14 32.13/14
SM Gaja 4.26/16 0.47/4 3.05/15 4.32/14 1.36/10 1.42/15 3.39/14 4.10/15 1.53/12 6.23/16
34.12/14 36.28/14 41.29/15 43.44/14 47.18/14 49.50/14 52.43/15 55.22/15 55.50/15
1.59/13 2.16/17 5.01/16 2.15/6 3.34/12 2.32/15 2.53/13 2.39/14 0.28/16
16 ŠELKOVSKYTE, Vilte 58.20 3.01/10 4.04/11 6.35/12 14.25/16 17.54/16 19.18/16 23.48/15 27.40/16 29.33/16 34.13/15
SM Gaja 3.01/10 1.03/14 2.31/13 7.50/16 3.29/17 1.24/10 4.30/15 3.52/14 1.53/12 4.40/10
35.44/16 37.28/16 42.09/16 44.43/16 48.51/16 51.53/16 54.40/16 57.59/16 58.20/16
1.31/9 1.44/14 4.41/15 2.34/13 4.08/15 3.02/16 2.47/12 3.19/17 0.21/6
17 KRZYŻOSTANEK, Partycja 58.27 2.44/8 3.39/7 6.00/8 17.41/17 19.36/17 21.13/17 24.51/17 28.16/17 30.01/17 34.39/17
UKS Grom Sokolniki 2.44/8 0.55/11 2.21/9 11.41/17 1.55/14 1.37/13 3.38/13 3.25/11 1.45/11 4.38/9
36.25/17 38.02/17 43.23/17 45.41/17 50.14/17 52.24/17 55.20/17 58.04/17 58.27/17
1.46/12 1.37/13 5.21/17 2.18/7 4.33/16 2.10/11 2.56/14 2.44/16 0.23/10
MILASAUSKAITE, Morta DNF / / / / / / / / / /
OSK Sakas / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
KOTENKO, Olesya DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 3.0km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-55 3-53 4-56 5-40 6-79 7-50 8-85 9-78 10-58
11-75 12-48 13-70 14-71 15-77 16-31 17-62 18-43 19-100
1 FILIPIAK, Adrianna 30.54 1.49/1* 2.35/1* 3.55/1* 5.24/1* 6.58/1* 8.08/1* 9.48/1* 11.28/1* 12.27/1* 13.24/1*
KS Hades Poznań 1.49/1* 0.46/2 1.20/2 1.29/1* 1.34/2 1.10/1* 1.40/1* 1.40/1* 0.59/2 0.57/4
15.13/1* 18.12/1* 19.21/1* 19.57/1* 23.15/1* 24.15/1* 25.53/1* 27.35/1* 30.33/1* 30.54/1*
1.49/1* 2.59/1* 1.09/1* 0.36/1* 3.18/1* 1.00/2 1.38/1* 1.42/5 2.58/3 0.21/2
2 SŁOŃSKA, Zofia 37.41 1.58/2 2.44/2 4.26/2 7.57/4 9.56/4 11.49/4 14.06/4 15.50/3 17.37/4 18.46/4
WKS Wawel Kraków 1.58/2 0.46/2 1.42/3 3.31/6 1.59/3 1.53/2 2.17/5 1.44/2 1.47/6 1.09/6
20.54/3 24.06/3 25.24/3 26.16/3 31.02/2 32.01/2 33.47/2 34.44/2 37.21/2 37.41/2
2.08/3 3.12/2 1.18/2 0.52/4 4.46/3 0.59/1* 1.46/2 0.57/2 2.37/1* 0.20/1*
3 DOREŃ, Wiktoria 40.08 3.28/5 4.12/4 5.59/4 7.49/3 9.19/3 11.46/3 13.54/3 15.39/2 16.37/2 17.33/2
UKS Orientuś Łódź 3.28/5 0.44/1* 1.47/4 1.50/3 1.30/1* 2.27/3 2.08/3 1.45/3 0.58/1* 0.56/2
19.26/2 22.55/2 24.23/2 25.22/2 32.46/3 33.47/3 35.49/4 36.43/3 39.43/3 40.08/3
1.53/2 3.29/3 1.28/5 0.59/5 7.24/6 1.01/3 2.02/6 0.54/1* 3.00/4 0.25/5
4 WRZEŚNIAK, Zofia 40.28 3.03/4 3.49/3 5.06/3 6.42/2 8.59/2 11.44/2 13.45/2 16.07/4 17.29/3 18.25/3
WKS Śląsk Wrocław 3.03/4 0.46/2 1.17/1* 1.36/2 2.17/4 2.45/4 2.01/2 2.22/4 1.22/4 0.56/2
22.32/4 26.20/4 27.45/4 28.35/4 32.48/4 33.56/4 35.43/3 36.45/4 40.05/4 40.28/4
4.07/6 3.48/4 1.25/3 0.50/3 4.13/2 1.08/5 1.47/3 1.02/4 3.20/5 0.23/4
5 CHABIERA, Lena 45.58 2.06/3 5.27/5 7.32/5 9.48/5 12.20/5 15.40/5 17.49/5 20.37/5 21.46/5 22.54/5
UNTS Warszawa 2.06/3 3.21/6 2.05/5 2.16/4 2.32/5 3.20/5 2.09/4 2.48/5 1.09/3 1.08/5
25.39/5 29.34/5 32.20/5 33.31/5 38.42/5 39.51/5 41.47/5 42.47/5 45.36/5 45.58/5
2.45/4 3.55/5 2.46/6 1.11/6 5.11/4 1.09/6 1.56/4 1.00/3 2.49/2 0.22/3
6 JELÍNKOVÁ, Adéla 67.46 4.54/6 5.40/6 10.45/6 13.41/6 16.14/6 19.54/6 23.12/6 40.41/6 42.14/6 43.06/6
OK Lokomotiva Pardubice 4.54/6 0.46/2 5.05/6 2.56/5 2.33/6 3.40/6 3.18/6 17.29/6 1.33/5 0.52/1*
46.13/6 50.59/6 52.25/6 53.13/6 58.40/6 59.42/6 61.39/6 63.35/6 67.20/6 67.46/6
3.07/5 4.46/6 1.26/4 0.48/2 5.27/5 1.02/4 1.57/5 1.56/6 3.45/6 0.26/6
SUDOŁ, Hanna DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21 2.9km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-79 3-40 4-85 5-34 6-58 7-53 8-57 9-59 10-47
11-35 12-48 13-67 14-62 15-77 16-61 17-60 18-100
1 ZVĚŘINOVÁ, Martina 28.17 2.14/5 2.58/4 4.05/1* 5.45/1* 6.45/1* 7.48/1* 9.52/1* 12.00/1* 12.51/1* 15.51/1*
OK Lokomotiva Pardubice 2.14/5 0.44/4 1.07/1* 1.40/1* 1.00/3 1.03/3 2.04/3 2.08/1* 0.51/2 3.00/6
16.51/1* 17.43/1* 20.01/1* 21.16/1* 22.50/1* 24.49/1* 26.26/1* 27.54/1* 28.17/1*
1.00/3 0.52/1* 2.18/1* 1.15/2 1.34/1* 1.59/14 1.37/2 1.28/1* 0.23/6
2 CHMELAŘOVÁ, Michaela 30.58 2.09/2 2.46/2 4.21/4 7.27/8 8.25/5 9.29/5 11.30/4 13.42/4 14.30/3 17.07/2
OK Slavia Hradec Králové 2.09/2 0.37/1* 1.35/11 3.06/18 0.58/2 1.04/5 2.01/2 2.12/2 0.48/1* 2.37/2
18.07/2 19.07/2 22.35/3 23.57/4 25.41/2 27.04/2 28.52/2 30.34/2 30.58/2
1.00/3 1.00/5 3.28/19 1.22/4 1.44/2 1.23/2 1.48/3 1.42/5 0.24/11
3 NOVÁKOVÁ, Zuzana 31.11 4.06/24 4.54/23 6.10/19 7.54/10 8.51/6 9.55/6 12.15/6 14.31/5 15.32/5 18.04/5
SK LOB Nová Paka 4.06/24 0.48/10 1.16/2 1.44/3 0.57/1* 1.04/5 2.20/6 2.16/3 1.01/6 2.32/1*
19.04/5 19.56/4 22.20/2 23.34/2 25.55/4 27.38/4 29.10/3 30.48/3 31.11/3
1.00/3 0.52/1* 2.24/2 1.14/1* 2.21/10 1.43/8 1.32/1* 1.38/2 0.23/6
4 HEPNEROVÁ, Martina 31.15 2.10/3 2.56/3 4.16/2 6.15/4 7.30/3 8.33/3 11.02/3 13.24/2 14.26/2 17.38/3
OK 99 Hradec Králové 2.10/3 0.46/7 1.20/6 1.59/5 1.15/7 1.03/3 2.29/10 2.22/4 1.02/9 3.12/7
18.49/3 19.45/3 22.35/3 23.54/3 25.44/3 27.22/3 29.10/3 30.50/4 31.15/4
1.11/16 0.56/3 2.50/7 1.19/3 1.50/3 1.38/5 1.48/3 1.40/4 0.25/18
5 BERNACIAK, Ewa 33.10 2.14/5 3.04/5 4.20/3 6.07/3 7.08/2 8.22/2 10.35/2 13.40/3 14.59/4 17.56/4
UKS Orientuś Łódź 2.14/5 0.50/13 1.16/2 1.47/4 1.01/4 1.14/13 2.13/5 3.05/20 1.19/18 2.57/5
19.02/4 20.08/5 23.09/5 24.32/5 27.10/5 28.41/5 30.41/5 32.40/5 33.10/5
1.06/8 1.06/12 3.01/15 1.23/5 2.38/15 1.31/4 2.00/8 1.59/14 0.30/24
6 MATYBA, Anna 34.23 3.05/20 3.46/18 5.02/11 8.06/13 9.08/9 10.10/7 12.08/5 14.32/6 15.42/6 19.39/7
KS Hades Poznań 3.05/20 0.41/3 1.16/2 3.04/17 1.02/5 1.02/2 1.58/1* 2.24/5 1.10/12 3.57/17
20.37/7 21.40/7 24.09/7 25.42/6 28.11/6 30.28/6 32.24/6 34.02/6 34.23/6
0.58/2 1.03/8 2.29/3 1.33/7 2.29/14 2.17/20 1.56/7 1.38/2 0.21/4
7 MIANOWSKA, Julia 35.45 2.43/14 3.32/13 5.08/12 7.54/10 9.20/11 10.28/9 12.54/9 15.44/9 16.43/9 20.06/10
UNTS Warszawa 2.43/14 0.49/11 1.36/12 2.46/12 1.26/11 1.08/9 2.26/8 2.50/12 0.59/4 3.23/9
21.14/10 22.19/10 25.09/9 26.53/9 29.15/7 31.24/8 33.27/7 35.21/7 35.45/7
1.08/12 1.05/9 2.50/7 1.44/14 2.22/11 2.09/16 2.03/9 1.54/7 0.24/11
8 AZEBOVÁ, Nina 36.15 2.20/9 3.26/10 4.45/8 7.06/6 8.54/7 10.42/11 13.18/11 15.53/10 16.54/10 19.39/7
OK 99 Hradec Králové 2.20/9 1.06/23 1.19/5 2.21/7 1.48/16 1.48/23 2.36/12 2.35/7 1.01/6 2.45/3
20.56/8 22.04/8 25.09/9 27.12/10 29.15/7 31.00/7 33.35/8 35.47/8 36.15/8
1.17/19 1.08/16 3.05/16 2.03/21 2.03/4 1.45/9 2.35/19 2.12/17 0.28/23
9 LUŠTICKÁ, Lucie 37.21 2.10/3 3.05/6 4.26/6 6.51/5 8.07/4 9.27/4 12.36/7 15.24/8 16.40/8 20.05/9
OOB TJ Turnov 2.10/3 0.55/16 1.21/7 2.25/8 1.16/8 1.20/16 3.09/19 2.48/11 1.16/16 3.25/10
21.10/9 22.15/9 24.44/8 26.11/8 30.42/10 32.57/10 35.00/9 36.56/9 37.21/9
1.05/7 1.05/9 2.29/3 1.27/6 4.31/22 2.15/18 2.03/9 1.56/9 0.25/18
10 BUGAJ, Katarzyna 37.42 3.11/21 4.13/20 6.24/20 9.30/19 11.21/18 12.29/17 14.57/15 17.50/15 18.49/15 22.14/15
PKO Harpagan Gdańsk 3.11/21 1.02/21 2.11/21 3.06/18 1.51/17 1.08/9 2.28/9 2.53/13 0.59/4 3.25/10
23.24/15 24.20/15 27.11/14 28.54/13 31.11/11 33.27/13 35.21/11 37.19/10 37.42/10
1.10/13 0.56/3 2.51/10 1.43/13 2.17/8 2.16/19 1.54/6 1.58/12 0.23/6
11 JEŘÁBKOVÁ, Jitka 37.52 2.05/1* 2.44/1* 4.22/5 6.04/2 9.35/13 10.42/11 12.46/8 15.21/7 16.17/7 19.13/6
SKOB Zlín 2.05/1* 0.39/2 1.38/13 1.42/2 3.31/24 1.07/8 2.04/3 2.35/7 0.56/3 2.56/4
20.13/6 21.14/6 24.04/6 26.04/7 32.06/14 33.26/12 35.34/12 37.28/11 37.52/11
1.00/3 1.01/6 2.50/7 2.00/18 6.02/24 1.20/1* 2.08/11 1.54/7 0.24/11
12 ODEHNALOVÁ, Klára 37.59 2.47/16 3.31/12 5.21/15 7.41/9 9.04/8 10.19/8 13.08/10 16.06/11 17.21/11 20.41/11
SK Žabovřesky Brno 2.47/16 0.44/4 1.50/15 2.20/6 1.23/10 1.15/14 2.49/14 2.58/15 1.15/15 3.20/8
22.08/11 23.16/11 26.07/11 28.20/12 30.32/9 32.53/9 35.19/10 37.34/12 37.59/12
1.27/23 1.08/16 2.51/10 2.13/22 2.12/6 2.21/21 2.26/16 2.15/19 0.25/18
13 PABICH, Marta 38.38 2.43/14 3.30/11 4.55/10 8.17/14 9.27/12 11.13/13 14.04/14 16.58/14 18.05/14 21.51/13
UKS Azymut Pabianice 2.43/14 0.47/9 1.25/9 3.22/21 1.10/6 1.46/22 2.51/15 2.54/14 1.07/11 3.46/14
22.58/13 24.03/13 27.18/15 29.06/14 31.11/11 33.09/11 36.01/13 38.14/13 38.38/13
1.07/9 1.05/9 3.15/18 1.48/16 2.05/5 1.58/12 2.52/22 2.13/18 0.24/11
14 ĎOUBALOVÁ, Věra 38.48 2.19/8 3.05/6 4.29/7 7.25/7 9.11/10 10.35/10 13.39/12 16.41/13 17.43/13 21.58/14
KOB Dobruška 2.19/8 0.46/7 1.24/8 2.56/14 1.46/15 1.24/17 3.04/18 3.02/17 1.02/9 4.15/20
23.08/14 24.09/14 27.07/13 29.08/15 31.33/13 33.55/14 36.25/14 38.22/14 38.48/14
1.10/13 1.01/6 2.58/14 2.01/19 2.25/12 2.22/22 2.30/18 1.57/10 0.26/21
15 MORAWSKA, Anna 42.04 2.16/7 3.19/8 4.53/9 7.54/10 10.29/15 11.35/14 13.57/13 16.34/12 17.35/12 21.13/12
Indywidualni Pomorskie 2.16/7 1.03/22 1.34/10 3.01/16 2.35/21 1.06/7 2.22/7 2.37/9 1.01/6 3.38/13
22.26/12 23.33/12 26.28/12 28.04/11 34.24/15 36.04/15 39.03/15 41.33/15 42.04/15
1.13/17 1.07/14 2.55/12 1.36/10 6.20/25 1.40/6 2.59/24 2.30/24 0.31/27
16 JAUGELAITE, Ona 42.25 2.28/10 3.40/16 5.20/14 9.00/18 10.31/16 11.50/15 15.05/16 18.07/16 19.28/16 23.48/16
Medeina OK 2.28/10 1.12/25 1.40/14 3.40/23 1.31/12 1.19/15 3.15/20 3.02/17 1.21/19 4.20/22
25.08/16 26.24/16 30.20/16 32.14/16 34.54/16 37.47/16 39.57/16 42.01/16 42.25/16
1.20/21 1.16/20 3.56/21 1.54/17 2.40/16 2.53/26 2.10/13 2.04/16 0.24/11
17 HANČOVÁ, Marie 43.36 2.38/13 3.23/9 5.19/13 8.38/16 12.35/20 14.00/20 17.01/20 20.08/20 21.35/19 25.57/20
TAP Tretra Praha 2.38/13 0.45/6 1.56/16 3.19/20 3.57/25 1.25/18 3.01/17 3.07/21 1.27/21 4.22/23
27.11/20 28.27/20 31.40/19 33.17/17 36.56/18 39.09/18 41.17/17 43.15/18 43.36/17
1.14/18 1.16/20 3.13/17 1.37/12 3.39/20 2.13/17 2.08/11 1.58/12 0.21/4
18 KLEIBEROVÁ, Eliška 43.38 2.33/11 3.34/15 5.32/16 10.47/21 13.15/21 14.27/21 17.11/21 19.50/19 21.38/20 25.24/18
KOB Chocen 2.33/11 1.01/20 1.58/18 5.15/25 2.28/20 1.12/12 2.44/13 2.39/10 1.48/23 3.46/14
27.06/19 28.19/19 31.00/17 34.19/18 36.31/17 39.02/17 41.27/18 43.14/17 43.38/18
1.42/24 1.13/18 2.41/5 3.19/25 2.12/6 2.31/24 2.25/15 1.47/6 0.24/11
19 GAJDA-MORAWSKA, Monika 46.07 2.34/12 3.32/13 5.37/17 8.30/15 10.37/17 12.18/16 15.16/17 18.27/17 19.37/17 24.25/17
UNTS Warszawa 2.34/12 0.58/17 2.05/19 2.53/13 2.07/18 1.41/21 2.58/16 3.11/22 1.10/12 4.48/24
25.47/17 27.15/17 31.28/18 35.04/19 38.51/19 40.49/19 43.11/19 45.37/19 46.07/19
1.22/22 1.28/23 4.13/22 3.36/26 3.47/21 1.58/12 2.22/14 2.26/22 0.30/24
20 PLASKOVA, Anna 46.57 2.52/17 3.51/19 5.58/18 8.41/17 10.15/14 12.44/18 16.23/18 19.37/18 20.54/18 26.29/21
KOB Alfa Brno 2.52/17 0.59/19 2.07/20 2.43/11 1.34/13 2.29/26 3.39/22 3.14/23 1.17/17 5.35/25
28.36/21 30.04/21 33.33/20 35.35/20 39.04/20 41.40/20 44.09/20 46.38/20 46.57/20
2.07/26 1.28/23 3.29/20 2.02/20 3.29/18 2.36/25 2.29/17 2.29/23 0.19/1*
21 JANÝŠKOVÁ, Alžběta 50.05 4.22/25 5.12/24 7.08/21 9.46/20 11.23/19 13.11/19 16.53/19 20.22/21 21.48/21 25.37/19
O-RUNNAŘI Beskydy 4.22/25 0.50/13 1.56/16 2.38/10 1.37/14 1.48/23 3.42/24 3.29/26 1.26/20 3.49/16
26.47/18 27.53/18 38.37/22 40.22/22 43.16/21 45.11/21 47.49/21 49.46/21 50.05/21
1.10/13 1.06/12 10.44/27 1.45/15 2.54/17 1.55/11 2.38/20 1.57/10 0.19/1*
22 METELKOVÁ, Taťána 52.43 2.52/17 5.53/25 9.30/24 14.02/25 15.18/23 17.21/24 21.13/24 23.41/23 26.39/24 30.10/23
OK 99 Hradec Králové 2.52/17 3.01/27 3.37/26 4.32/24 1.16/8 2.03/25 3.52/25 2.28/6 2.58/26 3.31/12
31.05/22 32.18/22 35.02/21 36.37/21 47.01/22 48.27/22 50.19/22 52.20/22 52.43/22
0.55/1* 1.13/18 2.44/6 1.35/8 10.24/27 1.26/3 1.52/5 2.01/15 0.23/6
23 BĄKOWSKA, Dominika 56.08 4.01/23 4.53/22 7.40/22 11.09/23 14.35/22 15.45/22 18.19/22 21.47/22 23.45/22 35.24/25
PKO Harpagan Gdańsk 4.01/23 0.52/15 2.47/23 3.29/22 3.26/23 1.10/11 2.34/11 3.28/25 1.58/24 11.39/27
36.31/25 39.10/25 43.25/24 45.53/25 48.21/24 50.28/23 53.20/23 55.45/23 56.08/23
1.07/9 2.39/27 4.15/23 2.28/23 2.28/13 2.07/15 2.52/22 2.25/21 0.23/6
24 GÓRSKA, Kinga 59.40 2.56/19 3.45/17 10.01/25 12.38/24 15.32/24 16.57/23 20.36/23 23.54/24 25.33/23 29.48/22
OK! Sport Warszawa 2.56/19 0.49/11 6.16/27 2.37/9 2.54/22 1.25/18 3.39/22 3.18/24 1.39/22 4.15/20
32.07/23 33.37/23 44.09/25 45.45/24 50.59/25 52.40/25 56.04/24 59.10/24 59.40/24
2.19/27 1.30/25 10.32/26 1.36/10 5.14/23 1.41/7 3.24/25 3.06/26 0.30/24
25 LE CAM, Miti 60.15 3.54/22 4.52/21 8.00/23 10.56/22 20.13/25 21.12/25 25.35/25 28.38/25 29.50/25 33.47/24
CRCO 3.54/22 0.58/17 3.08/24 2.56/14 9.17/27 0.59/1* 4.23/26 3.03/19 1.12/14 3.57/17
34.54/24 36.10/24 40.50/23 45.11/23 47.28/23 52.24/24 57.20/25 59.51/25 60.15/25
1.07/9 1.16/20 4.40/24 4.21/27 2.17/8 4.56/27 4.56/27 2.31/25 0.24/11
26 FILIPCZAK, Natalia 60.56 9.54/27 11.01/27 13.40/27 19.34/27 21.53/26 23.18/26 26.55/26 29.55/26 35.18/26 39.22/26
PUKS Młode Orły NDM 9.54/27 1.07/24 2.39/22 5.54/27 2.19/19 1.25/18 3.37/21 3.00/16 5.23/27 4.04/19
40.39/26 41.46/26 44.41/26 46.16/26 52.48/26 54.36/26 58.07/26 60.30/26 60.56/26
1.17/19 1.07/14 2.55/12 1.35/8 6.32/26 1.48/10 3.31/26 2.23/20 0.26/21
27 URBÁNKOVÁ, Tereza 69.10 5.53/26 7.18/26 10.35/26 16.05/26 24.07/27 27.03/27 31.35/27 35.19/27 37.50/27 44.33/27
O-RUNNAŘI Beskydy 5.53/26 1.25/26 3.17/25 5.30/26 8.02/26 2.56/27 4.32/27 3.44/27 2.31/25 6.43/26
46.37/27 48.43/27 54.14/27 56.45/27 60.14/27 62.41/27 65.28/27 68.51/27 69.10/27
2.04/25 2.06/26 5.31/25 2.31/24 3.29/18 2.27/23 2.47/21 3.23/27 0.19/1*
JANCOVA, Jana NKL-bPK 7.33/ 9.05/ 10.54/ 19.44/ 21.34/ 23.17/ 27.06/ 31.16/ 32.53/ 38.38/
SK Sklenarovi 7.33/ 1.32/ 1.49/ 8.50/ 1.50/ 1.43/ 3.49/ 4.10/ 1.37/ 5.45/
40.30/ 42.08/ 46.56/ 49.33/ / 59.23/ 61.52/ 64.54/ 65.32/
1.52/ 1.38/ 4.48/ 2.37/ / / 2.29/ 3.02/ 0.38/
JACHYMIAK, Joanna DNF / / / / / / / / / /
KU AZS WAT Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21E 3.6km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-39 3-50 4-36 5-51 6-41 7-34 8-56 9-53 10-75
11-54 12-59 13-55 14-45 15-35 16-42 17-63 18-31 19-62 20-61
21-74 22-60 23-100
1 CHALOUPSKA, Barbora 33.53 1.13/1* 2.23/1* 4.34/3 5.05/3 6.02/2 8.00/3 8.50/1* 10.29/1* 11.51/1* 13.25/1*
OK 99 Hradec Králové 1.13/1* 1.10/3 2.11/4 0.31/1* 0.57/1* 1.58/4 0.50/1* 1.39/3 1.22/3 1.34/9
15.14/1* 15.53/1* 19.09/1* 19.46/1* 20.24/1* 22.22/1* 25.48/1* 26.43/1* 28.11/1* 29.58/1*
1.49/1* 0.39/1* 3.16/1* 0.37/1* 0.38/1* 1.58/1* 3.26/1* 0.55/1* 1.28/2 1.47/2
31.18/1* 32.00/1* 33.31/1* 33.53/1*
1.20/8 0.42/8 1.31/3 0.22/7
2 TEPLÁ, Karolína 36.29 1.30/14 2.31/4 4.15/1* 4.46/1* 5.45/1* 7.45/1* 9.29/2 10.56/2 12.11/2 13.44/2
OK Slavia Hradec Králové 1.30/14 1.01/1* 1.44/1* 0.31/1* 0.59/2 2.00/6 1.44/17 1.27/1* 1.15/1* 1.33/8
15.34/2 16.19/2 20.02/2 20.40/2 21.21/2 23.34/2 27.48/2 28.45/2 30.34/2 32.40/2
1.50/2 0.45/2 3.43/3 0.38/2 0.41/2 2.13/5 4.14/7 0.57/2 1.49/7 2.06/6
33.57/2 34.35/2 36.07/2 36.29/2
1.17/5 0.38/3 1.32/4 0.22/7
3 JIRCAKOVA, Martina 37.34 1.16/3 2.28/3 4.28/2 5.01/2 6.06/3 7.51/2 9.34/3 11.10/3 13.09/3 14.33/3
TJ Slovan Luhacovice 1.16/3 1.12/6 2.00/2 0.33/3 1.05/3 1.45/1* 1.43/15 1.36/2 1.59/16 1.24/1*
16.37/3 17.23/3 21.38/3 22.25/3 23.26/3 25.36/3 29.32/3 30.42/3 32.03/3 33.43/3
2.04/7 0.46/3 4.15/12 0.47/3 1.01/16 2.10/4 3.56/4 1.10/10 1.21/1* 1.40/1*
34.54/3 35.53/3 37.16/3 37.34/3
1.11/2 0.59/15 1.23/1* 0.18/1*
4 KOZÁKOVÁ, Zdenka 40.54 1.51/20 3.09/13 5.25/8 6.02/9 7.14/9 9.36/8 11.33/10 13.16/9 14.43/7 16.14/7
KOS Tesla Brno 1.51/20 1.18/7 2.16/5 0.37/10 1.12/10 2.22/15 1.57/20 1.43/5 1.27/6 1.31/6
18.19/7 19.09/5 23.26/5 24.23/6 25.10/5 27.23/5 31.04/5 32.16/5 33.58/5 36.10/4
2.05/9 0.50/6 4.17/13 0.57/12 0.47/5 2.13/5 3.41/2 1.12/13 1.42/5 2.12/10
38.06/5 38.45/4 40.31/4 40.54/4
1.56/14 0.39/4 1.46/10 0.23/12
5 LATASTE, Lucie 40.56 1.19/4 3.25/17 6.03/13 6.38/12 7.50/12 10.28/11 11.23/9 13.31/10 14.46/8 16.18/8
CO Colmar 1.19/4 2.06/21 2.38/11 0.35/6 1.12/10 2.38/20 0.55/2 2.08/14 1.15/1* 1.32/7
18.25/8 19.13/6 23.26/5 24.17/5 25.17/6 27.40/6 31.43/6 32.45/6 34.44/6 36.38/5
2.07/11 0.48/5 4.13/11 0.51/10 1.00/15 2.23/9 4.03/5 1.02/4 1.59/12 1.54/5
37.56/4 38.54/5 40.35/5 40.56/5
1.18/7 0.58/14 1.41/6 0.21/5
6 OLEJNIK, Agata 42.03 1.13/1* 2.32/6 5.27/9 6.01/8 7.13/8 9.39/9 11.08/8 13.02/7 14.34/6 16.02/6
UKS Orientuś Łódź 1.13/1* 1.19/8 2.55/13 0.34/4 1.12/10 2.26/16 1.29/12 1.54/7 1.32/9 1.28/3
18.13/6 18.59/4 22.52/4 23.41/4 24.32/4 26.55/4 31.03/4 32.08/4 33.52/4 37.00/6
2.11/13 0.46/3 3.53/5 0.49/7 0.51/9 2.23/9 4.08/6 1.05/6 1.44/6 3.08/18
39.18/6 39.54/6 41.41/6 42.03/6
2.18/18 0.36/2 1.47/11 0.22/7
7 RUFFEROVÁ, Iva 42.17 1.44/18 3.14/16 5.38/11 8.22/19 9.28/18 11.18/17 12.42/15 14.50/14 16.15/12 17.51/12
OOB TJ Turnov 1.44/18 1.30/13 2.24/7 2.44/27 1.06/4 1.50/2 1.24/11 2.08/14 1.25/4 1.36/12
20.12/12 21.02/9 24.52/9 25.42/9 26.29/9 28.55/9 33.19/9 34.46/9 36.55/9 38.47/9
2.21/15 0.50/6 3.50/4 0.50/8 0.47/5 2.26/11 4.24/9 1.27/19 2.09/14 1.52/3
39.52/8 40.26/8 41.55/7 42.17/7
1.05/1* 0.34/1* 1.29/2 0.22/7
8 PAULAVA, Hanna 42.25 1.24/10 2.35/7 5.11/5 5.47/5 7.02/5 9.02/4 10.18/5 12.15/4 14.01/4 15.35/4
WKS Śląsk Wrocław 1.24/10 1.11/4 2.36/10 0.36/8 1.15/15 2.00/6 1.16/8 1.57/9 1.46/12 1.34/9
17.35/4 19.42/7 24.28/8 25.16/8 26.02/8 28.22/8 32.47/8 33.51/8 35.44/7 38.21/8
2.00/4 2.07/22 4.46/16 0.48/5 0.46/4 2.20/8 4.25/10 1.04/5 1.53/9 2.37/15
39.35/7 40.16/7 41.59/8 42.25/8
1.14/3 0.41/6 1.43/8 0.26/21
9 PETEROVÁ, Jana 43.42 1.20/5 2.31/4 5.36/10 6.11/10 7.20/10 9.26/7 10.45/6 12.36/5 14.01/4 15.45/5
OK Lokomotiva Pardubice 1.20/5 1.11/4 3.05/15 0.35/6 1.09/6 2.06/11 1.19/9 1.51/6 1.25/4 1.44/15
18.09/5 20.10/8 24.09/7 24.56/7 25.48/7 27.49/7 32.34/7 33.39/7 36.03/8 37.56/7
2.24/16 2.01/20 3.59/8 0.47/3 0.52/10 2.01/2 4.45/11 1.05/6 2.24/18 1.53/4
40.02/9 41.28/9 43.15/9 43.42/9
2.06/16 1.26/26 1.47/11 0.27/23
10 PACHNIK, Małgorzata 45.09 1.28/13 3.38/18 7.25/18 8.02/17 9.12/17 11.08/16 12.18/13 14.15/11 16.23/14 18.06/14
UKS Orientpark.pl Iwiny 1.28/13 2.10/23 3.47/18 0.37/10 1.10/7 1.56/3 1.10/6 1.57/9 2.08/19 1.43/13
20.10/11 21.47/12 26.13/14 27.23/13 28.18/13 30.52/14 34.47/10 35.56/10 38.24/11 40.30/10
2.04/7 1.37/16 4.26/14 1.10/15 0.55/12 2.34/12 3.55/3 1.09/9 2.28/20 2.06/6
41.44/10 42.46/10 44.44/10 45.09/10
1.14/3 1.02/17 1.58/16 0.25/19
11 SZRAMA, Zuzanna 45.43 1.20/5 2.39/8 5.19/6 5.58/7 7.05/6 9.10/6 11.03/7 12.43/6 14.58/9 16.59/9
PUKS Młode Orły NDM 1.20/5 1.19/8 2.40/12 0.39/14 1.07/5 2.05/10 1.53/19 1.40/4 2.15/21 2.01/19
19.01/9 21.17/10 25.15/10 26.03/10 27.01/10 30.01/11 35.42/12 36.52/12 38.33/12 41.08/11
2.02/5 2.16/25 3.58/7 0.48/5 0.58/13 3.00/19 5.41/23 1.10/10 1.41/4 2.35/13
42.33/11 43.19/11 45.19/11 45.43/11
1.25/10 0.46/9 2.00/18 0.24/16
12 GRUCHALA, Natalia 46.31 1.26/12 2.57/12 5.19/6 5.57/6 7.07/7 9.05/5 10.12/4 13.14/8 16.00/10 17.26/10
PKO Harpagan Gdańsk 1.26/12 1.31/14 2.22/6 0.38/12 1.10/7 1.58/4 1.07/4 3.02/22 2.46/23 1.26/2
20.24/13 21.20/11 25.31/11 26.21/11 27.32/12 30.24/12 35.56/14 37.02/13 39.08/14 41.26/13
2.58/22 0.56/9 4.11/9 0.50/8 1.11/21 2.52/16 5.32/21 1.06/8 2.06/13 2.18/12
43.51/14 44.32/13 46.13/12 46.31/12
2.25/21 0.41/6 1.41/6 0.18/1*
13 ODEHNALOVÁ, Tereza 46.47 1.23/8 2.27/2 4.56/4 5.35/4 6.58/4 12.42/19 13.49/18 15.44/18 17.13/16 18.58/16
SK Žabovřesky Brno 1.23/8 1.04/2 2.29/8 0.39/14 1.23/21 5.44/27 1.07/4 1.55/8 1.29/7 1.45/16
21.25/16 22.19/15 25.46/13 26.39/12 27.28/11 29.46/10 35.55/13 37.07/14 38.57/13 41.33/14
2.27/17 0.54/8 3.27/2 0.53/11 0.49/8 2.18/7 6.09/25 1.12/13 1.50/8 2.36/14
42.57/12 44.12/12 46.16/13 46.47/13
1.24/9 1.15/24 2.04/20 0.31/27
14 GVILDYTE, Tekle Emilija 47.23 1.21/7 2.45/9 7.07/17 7.43/16 8.55/16 11.04/14 12.15/12 14.19/12 16.09/11 17.38/11
Medeina OK 1.21/7 1.24/11 4.22/22 0.36/8 1.12/10 2.09/12 1.11/7 2.04/13 1.50/13 1.29/4
19.40/10 21.51/13 25.44/12 28.06/15 29.39/15 32.30/15 37.54/16 38.55/15 40.25/15 42.33/15
2.02/5 2.11/23 3.53/5 2.22/24 1.33/26 2.51/15 5.24/20 1.01/3 1.30/3 2.08/8
43.50/13 44.57/14 46.54/14 47.23/14
1.17/5 1.07/23 1.57/15 0.29/25
15 CIESIÓŁKA, Katarzyna 47.33 1.30/14 2.55/11 6.10/14 7.01/13 8.22/13 10.38/12 11.42/11 14.37/13 16.21/13 18.04/13
WKS Śląsk Wrocław 1.30/14 1.25/12 3.15/16 0.51/23 1.21/18 2.16/13 1.04/3 2.55/21 1.44/11 1.43/13
20.50/14 21.51/13 26.34/15 27.43/14 28.27/14 30.36/13 34.51/11 36.02/11 37.56/10 41.22/12
2.46/20 1.01/12 4.43/15 1.09/14 0.44/3 2.09/3 4.15/8 1.11/12 1.54/10 3.26/22
43.58/15 45.01/15 47.08/15 47.33/15
2.36/22 1.03/18 2.07/22 0.25/19
16 TOPÓR, Magdalena 50.47 1.23/8 3.12/14 9.10/24 9.48/23 11.02/22 13.02/21 14.39/19 18.28/20 19.57/19 22.14/19
WKS Wawel Kraków 1.23/8 1.49/17 5.58/27 0.38/12 1.14/14 2.00/6 1.37/13 3.49/24 1.29/7 2.17/23
24.20/19 25.16/19 29.28/17 30.31/17 31.29/17 34.25/17 39.13/17 40.46/17 43.33/17 45.44/16
2.06/10 0.56/9 4.12/10 1.03/13 0.58/13 2.56/18 4.48/12 1.33/23 2.47/21 2.11/9
47.29/16 48.34/16 50.24/16 50.47/16
1.45/12 1.05/21 1.50/13 0.23/12
17 WICHA, Iwona 50.58 1.36/16 3.13/15 5.43/12 6.27/11 7.48/11 10.24/10 13.35/17 15.32/17 17.10/15 18.44/15
PUKS Młode Orły NDM 1.36/16 1.37/15 2.30/9 0.44/18 1.21/18 2.36/17 3.11/25 1.57/9 1.38/10 1.34/9
20.56/15 22.22/16 27.32/16 29.00/16 30.06/16 32.58/16 37.46/15 39.02/16 41.15/16 45.52/17
2.12/14 1.26/14 5.10/19 1.28/17 1.06/18 2.52/16 4.48/12 1.16/16 2.13/15 4.37/27
47.58/17 48.49/17 50.34/17 50.58/17
2.06/16 0.51/10 1.45/9 0.24/16
18 SKLENAROVA, Radka 51.44 1.25/11 2.47/10 6.25/15 7.08/14 8.27/15 11.04/14 12.46/16 15.14/16 18.55/18 20.44/18
SK Sklenarovi 1.25/11 1.22/10 3.38/17 0.43/17 1.19/17 2.37/19 1.42/14 2.28/18 3.41/26 1.49/17
23.45/18 24.44/17 30.05/18 31.57/18 32.51/18 35.31/18 40.43/18 42.10/18 44.07/18 46.24/18
3.01/23 0.59/11 5.21/20 1.52/21 0.54/11 2.40/13 5.12/19 1.27/19 1.57/11 2.17/11
48.45/18 49.45/18 51.22/18 51.44/18
2.21/19 1.00/16 1.37/5 0.22/7
19 WICHA, Małgorzata 57.58 2.01/22 3.39/19 7.28/19 8.12/18 9.48/19 12.27/18 16.44/23 19.07/22 21.03/21 23.10/21
WKS Wawel Kraków 2.01/22 1.38/16 3.49/19 0.44/18 1.36/23 2.39/21 4.17/27 2.23/17 1.56/14 2.07/20
25.50/21 27.11/20 32.35/20 34.36/20 35.46/20 39.01/19 44.57/21 46.20/20 49.31/21 52.42/20
2.40/18 1.21/13 5.24/22 2.01/22 1.10/20 3.15/21 5.56/24 1.23/18 3.11/25 3.11/20
54.29/19 55.26/19 57.31/19 57.58/19
1.47/13 0.57/13 2.05/21 0.27/23
20 GARCZAREK, Justyna 58.36 2.10/24 4.30/23 6.40/16 7.14/15 8.25/14 10.44/13 12.27/14 15.00/15 17.42/17 19.41/17
UKS Grom Sokolniki 2.10/24 2.20/25 2.10/3 0.34/4 1.11/9 2.19/14 1.43/15 2.33/19 2.42/22 1.59/18
23.00/17 25.14/18 31.47/19 34.08/19 35.23/19 39.37/21 44.45/19 46.23/21 48.49/19 52.04/19
3.19/25 2.14/24 6.33/26 2.21/23 1.15/24 4.14/25 5.08/16 1.38/24 2.26/19 3.15/21
55.35/21 56.14/21 58.16/20 58.36/20
3.31/25 0.39/4 2.02/19 0.20/4
21 KALATA, Agnieszka 58.41 2.42/25 4.48/24 7.47/20 8.52/21 10.17/20 12.53/20 15.25/20 17.41/19 20.32/20 22.51/20
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.42/25 2.06/21 2.59/14 1.05/26 1.25/22 2.36/17 2.32/23 2.16/16 2.51/24 2.19/24
25.53/22 28.13/22 34.06/22 35.53/21 36.54/22 40.16/22 47.05/23 48.44/23 50.59/23 53.36/22
3.02/24 2.20/26 5.53/25 1.47/20 1.01/16 3.22/23 6.49/26 1.39/25 2.15/16 2.37/15
55.04/20 56.07/20 58.18/21 58.41/21
1.28/11 1.03/18 2.11/24 0.23/12
22 HOFFMANN, Barbara 59.28 1.54/21 3.50/20 9.05/23 9.50/24 11.12/23 14.02/23 16.22/22 19.06/21 23.20/23 25.51/24
KS Hades Poznań 1.54/21 1.56/19 5.15/25 0.45/20 1.22/20 2.50/22 2.20/22 2.44/20 4.14/27 2.31/26
28.32/24 30.10/23 35.37/23 37.08/23 38.17/23 41.27/23 46.34/22 48.14/22 50.30/22 53.40/23
2.41/19 1.38/17 5.27/23 1.31/18 1.09/19 3.10/20 5.07/15 1.40/26 2.16/17 3.10/19
55.36/22 56.52/22 59.04/22 59.28/22
1.56/14 1.16/25 2.12/25 0.24/16
23 DURZYŃSKA, Katarzyna 59.34 5.47/27 7.52/27 13.02/27 13.41/27 14.59/27 17.01/26 18.20/25 20.17/23 22.13/22 23.43/22
HKS Azymut Mochy 5.47/27 2.05/20 5.10/24 0.39/14 1.18/16 2.02/9 1.19/9 1.57/9 1.56/14 1.30/5
25.41/20 27.45/21 33.14/21 36.02/22 36.49/21 39.36/20 44.47/20 46.00/19 49.01/20 53.01/21
1.58/3 2.04/21 5.29/24 2.48/26 0.47/5 2.47/14 5.11/18 1.13/15 3.01/24 4.00/26
56.18/23 57.13/23 59.11/23 59.34/23
3.17/24 0.55/11 1.58/16 0.23/12
24 PANASZEK, Justyna 61.34 1.46/19 3.59/21 7.48/21 8.38/20 10.19/21 13.24/22 15.27/21 21.26/25 23.29/24 25.41/23
UKS Orientpark.pl Iwiny 1.46/19 2.13/24 3.49/19 0.50/22 1.41/24 3.05/23 2.03/21 5.59/27 2.03/18 2.12/22
27.49/23 31.51/24 36.49/24 38.04/24 39.17/24 42.36/24 47.25/24 48.44/23 51.55/24 54.50/24
2.08/12 4.02/27 4.58/18 1.15/16 1.13/23 3.19/22 4.49/14 1.19/17 3.11/25 2.55/17
58.22/24 59.18/24 61.13/24 61.34/24
3.32/26 0.56/12 1.55/14 0.21/5
25 BIAŁA, Weronika 69.06 4.05/26 5.58/26 11.53/26 12.41/26 14.31/26 18.20/27 20.12/27 24.05/27 26.14/27 28.39/26
indywidualnie 4.05/26 1.53/18 5.55/26 0.48/21 1.50/27 3.49/25 1.52/18 3.53/25 2.09/20 2.25/25
32.34/26 34.09/26 39.00/26 41.28/26 42.39/26 46.09/25 53.40/26 55.09/26 58.57/26 62.41/26
3.55/26 1.35/15 4.51/17 2.28/25 1.11/21 3.30/24 7.31/27 1.29/21 3.48/27 3.44/24
65.34/26 66.39/25 68.48/25 69.06/25
2.53/23 1.05/21 2.09/23 0.18/1*
26 MIŚKIEWICZ, Martyna 69.37 2.04/23 5.22/25 10.00/25 10.51/25 12.34/25 15.40/25 18.58/26 23.22/26 25.21/26 27.28/25
UKS Siódemka Rumia 2.04/23 3.18/27 4.38/23 0.51/23 1.43/25 3.06/24 3.18/26 4.24/26 1.59/16 2.07/20
30.24/25 32.05/25 37.26/25 41.02/25 42.18/25 46.52/26 52.00/25 53.57/25 56.51/25 60.18/25
2.56/21 1.41/19 5.21/20 3.36/27 1.16/25 4.34/27 5.08/16 1.57/27 2.54/22 3.27/23
65.16/25 66.43/26 69.08/26 69.37/26
4.58/27 1.27/27 2.25/26 0.29/25
27 LEUNG, Ka Ki 76.50 1.42/17 4.22/22 8.36/22 9.40/22 11.23/24 15.15/24 18.15/24 21.23/24 24.19/25 30.30/27
Hong Kong Island Orienteering Force 1.42/17 2.40/26 4.14/21 1.04/25 1.43/25 3.52/26 3.00/24 3.08/23 2.56/25 6.11/27
34.25/27 36.05/27 48.40/27 50.22/27 52.01/27 56.28/27 62.01/27 63.31/27 66.26/27 70.23/27
3.55/26 1.40/18 12.35/27 1.42/19 1.39/27 4.27/26 5.33/22 1.30/22 2.55/23 3.57/25
72.47/27 73.51/27 76.24/27 76.50/27
2.24/20 1.04/20 2.33/27 0.26/21
ŚLUSARCZYK, Katarzyna NKL-bPK 1.18/ 2.57/ 5.03/ 5.46/ 6.50/ 8.40/ 9.47/ 11.21/ 13.24/ 14.50/
OK! Sport Warszawa 1.18/ 1.39/ 2.06/ 0.43/ 1.04/ 1.50/ 1.07/ 1.34/ 2.03/ 1.26/
/ 20.39/ 23.53/ 25.39/ 26.20/ 29.17/ 33.01/ 34.16/ 37.29/ 39.51/
/ / 3.14/ 1.46/ 0.41/ 2.57/ 3.44/ 1.15/ 3.13/ 2.22/
41.21/ 42.11/ 43.32/ 43.52/
1.30/ 0.50/ 1.21/ 0.20/
GORCZYCA, Maria NKL-bPK 1.33/ 2.57/ 5.40/ 6.21/ 7.44/ 10.21/ 11.41/ 13.56/ 15.39/ 17.30/
WKS Grunwald Poznań 1.33/ 1.24/ 2.43/ 0.41/ 1.23/ 2.37/ 1.20/ 2.15/ 1.43/ 1.51/
19.45/ 21.02/ 27.27/ 28.51/ 29.46/ 32.17/ 37.50/ 39.13/ 41.43/ 45.34/
2.15/ 1.17/ 6.25/ 1.24/ 0.55/ 2.31/ 5.33/ 1.23/ 2.30/ 3.51/
47.04/ / 49.52/ 50.15/
1.30/ / / 0.23/
MAZAN, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
UKS Traper Złocieniec / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35 2.9km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-53 3-56 4-58 5-78 6-85 7-72 8-79 9-39 10-73
11-35 12-48 13-67 14-63 15-31 16-83 17-62 18-76 19-100
1 VÍTKOVÁ, Lucie 33.44 2.28/2 3.53/1* 5.30/1* 7.48/2 9.09/2 10.31/2 12.33/3 15.07/2 16.21/2 18.00/1*
OK 99 Hradec Králové 2.28/2 1.25/3 1.37/2 2.18/8 1.21/8 1.22/9 2.02/8 2.34/9 1.14/6 1.39/4
20.16/4 21.08/1* 23.55/2 26.49/2 28.18/2 29.10/2 30.09/2 31.26/2 33.23/2 33.44/1*
2.16/6 0.52/1* 2.47/3 2.54/4 1.29/11 0.52/3 0.59/2 1.17/1* 1.57/1* 0.21/1*
2 JANATOVÁ, Lucie 33.45 2.31/3 4.35/9 6.53/7 8.52/6 10.00/6 11.05/6 13.18/6 15.27/4 16.30/3 18.10/3
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 2.31/3 2.04/14 2.18/9 1.59/4 1.08/2 1.05/2 2.13/10 2.09/2 1.03/2 1.40/5
20.08/1* 21.08/1* 23.47/1* 26.29/1* 27.45/1* 28.34/1* 29.37/1* 31.02/1* 33.21/1* 33.45/2
1.58/1* 1.00/3 2.39/2 2.42/1* 1.16/5 0.49/1* 1.03/4 1.25/2 2.19/2 0.24/8
3 KOLÍNOVÁ, Kristýna 35.37 2.35/4 4.21/7 5.53/4 8.10/3 9.25/3 10.38/3 12.31/2 14.54/1* 16.17/1* 18.11/4
Oddíl OB Kotlářka 2.35/4 1.46/10 1.32/1* 2.17/7 1.15/5 1.13/5 1.53/6 2.23/6 1.23/10 1.54/8
20.13/2 21.22/3 24.43/4 27.39/3 28.53/3 30.08/4 31.04/3 32.45/4 35.12/3 35.37/3
2.02/2 1.09/7 3.21/10 2.56/5 1.14/3 1.15/13 0.56/1* 1.41/7 2.27/4 0.25/11
4 CHATELON, Lucile 35.41 2.40/5 3.58/3 5.48/3 7.27/1* 8.40/1* 9.38/1* 11.23/1* 15.28/5 16.31/4 18.06/2
OE42 2.40/5 1.18/1* 1.50/3 1.39/1* 1.13/4 0.58/1* 1.45/3 4.05/22 1.03/2 1.35/2
20.15/3 21.23/4 24.24/3 28.00/4 29.09/4 30.04/3 31.08/4 32.40/3 35.19/4 35.41/4
2.09/4 1.08/6 3.01/6 3.36/9 1.09/1* 0.55/5 1.04/5 1.32/3 2.39/6 0.22/2
5 NOVOTNA, Katka 37.43 2.54/10 4.31/8 6.32/5 8.25/5 9.53/5 11.04/5 13.12/5 15.25/3 16.51/5 18.34/5
OK 99 Hradec Králové 2.54/10 1.37/8 2.01/5 1.53/3 1.28/12 1.11/4 2.08/9 2.13/3 1.26/13 1.43/6
21.20/5 22.29/5 25.43/5 28.35/5 29.55/5 30.52/5 32.36/5 34.27/5 37.15/5 37.43/5
2.46/12 1.09/7 3.14/8 2.52/3 1.20/8 0.57/6 1.44/17 1.51/13 2.48/12 0.28/18
6 TIHONOVÁ, Martina 40.09 2.16/1* 3.55/2 5.46/2 8.15/4 9.40/4 11.03/4 13.04/4 15.59/6 17.24/6 19.24/6
OK 99 Hradec Králové 2.16/1* 1.39/9 1.51/4 2.29/11 1.25/11 1.23/10 2.01/7 2.55/15 1.25/12 2.00/10
21.56/6 22.57/6 25.57/6 30.01/6 31.38/6 32.52/6 34.51/6 36.30/6 39.43/6 40.09/6
2.32/11 1.01/4 3.00/5 4.04/12 1.37/14 1.14/11 1.59/22 1.39/6 3.13/15 0.26/14
7 MULÍČKOVÁ, Eva 40.43 2.48/8 4.20/5 7.34/10 9.44/9 11.02/8 12.27/8 15.17/8 17.35/8 18.45/8 20.48/7
KOB Alfa Brno 2.48/8 1.32/6 3.14/13 2.10/6 1.18/7 1.25/11 2.50/18 2.18/5 1.10/5 2.03/11
23.15/7 24.27/7 27.31/7 30.51/7 32.38/7 34.01/7 35.47/8 37.34/7 40.15/7 40.43/7
2.27/9 1.12/9 3.04/7 3.20/6 1.47/17 1.23/19 1.46/19 1.47/11 2.41/7 0.28/18
8 MARCINIAK, Maria Anna 41.13 3.44/17 5.05/11 7.14/9 9.34/8 10.49/7 11.58/7 14.30/7 17.12/7 18.36/7 21.44/8
KS Hades Poznań 3.44/17 1.21/2 2.09/6 2.20/9 1.15/5 1.09/3 2.32/13 2.42/10 1.24/11 3.08/22
23.55/8 25.11/8 28.56/8 32.24/9 34.07/9 35.17/9 36.23/9 37.59/8 40.47/8 41.13/8
2.11/5 1.16/14 3.45/13 3.28/8 1.43/16 1.10/10 1.06/7 1.36/5 2.48/12 0.26/14
9 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksandra 41.23 5.45/22 8.20/21 12.00/19 13.40/17 14.50/15 16.10/15 18.33/13 20.27/13 21.33/12 23.05/11
PKO Harpagan Gdańsk 5.45/22 2.35/18 3.40/18 1.40/2 1.10/3 1.20/7 2.23/12 1.54/1* 1.06/4 1.32/1*
25.26/10 26.25/9 29.18/9 32.06/8 33.19/8 34.33/8 35.38/7 38.14/9 41.01/9 41.23/9
2.21/7 0.59/2 2.53/4 2.48/2 1.13/2 1.14/11 1.05/6 2.36/21 2.47/10 0.22/2
10 KRASAUSKE, Giedre 43.15 3.03/12 4.36/10 7.53/12 11.14/12 13.44/13 15.28/13 17.19/12 20.04/12 21.20/11 23.09/12
Medeina OK 3.03/12 1.33/7 3.17/15 3.21/16 2.30/22 1.44/17 1.51/4 2.45/11 1.16/7 1.49/7
26.08/12 27.23/12 30.38/10 34.43/11 35.58/11 36.58/11 38.20/11 40.06/10 42.53/10 43.15/10
2.59/14 1.15/13 3.15/9 4.05/14 1.15/4 1.00/7 1.22/14 1.46/10 2.47/10 0.22/2
11 MACHOWSKA-KRUPA, Weronika 43.22 2.51/9 4.20/5 6.41/6 9.04/7 11.58/9 14.13/10 16.05/9 18.51/9 20.26/9 22.50/9
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.51/9 1.29/5 2.21/10 2.23/10 2.54/23 2.15/21 1.52/5 2.46/12 1.35/16 2.24/17
25.20/9 26.40/10 31.43/12 35.29/12 36.47/12 37.41/12 38.41/12 40.16/12 42.57/11 43.22/11
2.30/10 1.20/17 5.03/19 3.46/10 1.18/6 0.54/4 1.00/3 1.35/4 2.41/7 0.25/11
12 DARUK, Agnieszka 43.32 2.43/6 4.11/4 7.09/8 11.00/10 12.24/10 14.11/9 16.54/10 19.22/10 20.55/10 22.51/10
OK! Sport Warszawa 2.43/6 1.28/4 2.58/11 3.51/17 1.24/10 1.47/19 2.43/17 2.28/7 1.33/15 1.56/9
26.02/11 27.14/11 30.41/11 34.31/10 35.51/10 36.55/10 38.18/10 40.06/10 43.04/12 43.32/12
3.11/15 1.12/9 3.27/11 3.50/11 1.20/8 1.04/8 1.23/15 1.48/12 2.58/14 0.28/18
13 LÉTALOVÁ, Soňa 46.41 5.35/21 7.33/19 10.49/17 14.41/18 16.56/17 20.57/19 22.37/19 24.53/17 26.11/16 29.13/17
O-RUNNAŘI Beskydy 5.35/21 1.58/11 3.16/14 3.52/19 2.15/21 4.01/23 1.40/1* 2.16/4 1.18/8 3.02/21
31.34/15 32.41/15 35.19/14 38.41/13 39.59/13 40.49/13 41.59/13 43.42/13 46.18/13 46.41/13
2.21/7 1.07/5 2.38/1* 3.22/7 1.18/6 0.50/2 1.10/9 1.43/8 2.36/5 0.23/7
14 KOZIOŁEK, Julia 50.33 2.56/11 5.33/14 9.09/15 11.12/11 13.05/11 14.36/11 17.11/11 19.44/11 21.58/13 24.08/13
WKS Śląsk Wrocław 2.56/11 2.37/19 3.36/16 2.03/5 1.53/18 1.31/13 2.35/15 2.33/8 2.14/20 2.10/13
27.34/13 28.47/13 32.32/13 40.47/15 42.15/14 43.31/14 44.45/14 46.48/14 50.09/14 50.33/14
3.26/18 1.13/12 3.45/13 8.15/24 1.28/10 1.16/15 1.14/11 2.03/15 3.21/16 0.24/8
15 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona 50.55 3.25/14 5.24/12 9.00/14 13.14/15 20.35/22 21.54/21 23.36/20 27.40/20 28.42/20 30.18/18
Stowarzyszenie Team 360 stopni 3.25/14 1.59/13 3.36/16 4.14/20 7.21/24 1.19/6 1.42/2 4.04/21 1.02/1* 1.36/3
32.23/17 33.35/17 37.19/16 42.06/16 43.53/16 45.15/16 46.24/16 48.09/16 50.30/15 50.55/15
2.05/3 1.12/9 3.44/12 4.47/16 1.47/17 1.22/18 1.09/8 1.45/9 2.21/3 0.25/11
16 GRZYMKIEWICZ, Liliana 51.48 3.33/15 5.31/13 7.43/11 12.26/14 14.05/14 15.36/14 19.44/14 23.00/15 25.14/14 27.28/14
UKS Orientuś Łódź 3.33/15 1.58/11 2.12/7 4.43/21 1.39/15 1.31/13 4.08/23 3.16/17 2.14/20 2.14/14
30.22/14 31.48/14 35.47/15 40.38/14 42.29/15 43.46/15 45.36/15 47.52/15 51.16/16 51.48/16
2.54/13 1.26/19 3.59/15 4.51/17 1.51/20 1.17/16 1.50/20 2.16/18 3.24/17 0.32/23
17 OLIINYK, Alona 57.03 3.53/18 6.16/16 11.06/18 16.41/20 18.13/19 19.59/18 22.15/17 25.47/18 27.19/18 32.33/20
WKS Wawel Kraków 3.53/18 2.23/17 4.50/20 5.35/22 1.32/14 1.46/18 2.16/11 3.32/19 1.32/14 5.14/24
36.08/19 37.32/19 41.38/18 46.00/18 47.50/18 49.13/18 50.49/18 52.58/17 56.34/17 57.03/17
3.35/20 1.24/18 4.06/16 4.22/15 1.50/19 1.23/19 1.36/16 2.09/16 3.36/19 0.29/22
18 SIKORA, Natalia 58.18 3.33/15 6.32/17 8.49/13 11.58/13 13.27/12 14.53/12 20.06/16 22.54/14 25.56/15 28.12/15
indywidualnie 3.33/15 2.59/20 2.17/8 3.09/14 1.29/13 1.26/12 5.13/24 2.48/13 3.02/24 2.16/16
31.37/16 32.54/16 37.57/17 44.49/17 46.40/17 47.59/17 49.14/17 53.56/18 57.54/18 58.18/18
3.25/17 1.17/16 5.03/19 6.52/23 1.51/20 1.19/17 1.15/12 4.42/23 3.58/20 0.24/8
19 NIKOŁAJUK, Joanna 59.35 4.54/20 7.09/18 10.10/16 13.28/16 15.34/16 17.09/16 19.51/15 24.25/16 26.27/17 28.42/16
UKS Orientpark.pl Iwiny 4.54/20 2.15/15 3.01/12 3.18/15 2.06/20 1.35/15 2.42/16 4.34/23 2.02/19 2.15/15
34.45/18 36.15/18 41.58/19 47.03/19 48.55/19 50.38/19 52.52/19 54.52/19 59.07/19 59.35/19
6.03/24 1.30/20 5.43/23 5.05/19 1.52/22 1.43/22 2.14/24 2.00/14 4.15/22 0.28/18
20 KURIATNYK, Natalia 61.51 3.23/13 8.30/22 13.10/20 15.49/19 17.40/18 19.00/17 22.32/18 26.15/19 28.15/19 30.48/19
KS Hades Poznań 3.23/13 5.07/24 4.40/19 2.39/13 1.51/17 1.20/7 3.32/22 3.43/20 2.00/17 2.33/19
36.37/20 38.54/20 44.04/20 49.11/20 50.51/20 52.47/21 54.44/21 56.56/21 61.19/20 61.51/20
5.49/23 2.17/24 5.10/21 5.07/20 1.40/15 1.56/23 1.57/21 2.12/17 4.23/23 0.32/23
21 BAŃSKA-BODZIONA, Aneta 61.55 2.46/7 6.01/15 14.15/22 25.53/24 27.16/24 28.58/23 31.31/23 34.24/23 35.45/23 38.11/23
UKS Orientpark.pl Iwiny 2.46/7 3.15/22 8.14/24 11.38/24 1.23/9 1.42/16 2.33/14 2.53/14 1.21/9 2.26/18
41.37/22 43.13/22 48.26/22 52.30/22 54.03/22 55.07/22 56.19/22 58.50/22 61.33/21 61.55/21
3.26/18 1.36/21 5.13/22 4.04/12 1.33/13 1.04/8 1.12/10 2.31/20 2.43/9 0.22/2
22 LESISZ, Agata 61.56 6.26/23 9.35/23 15.48/24 18.23/22 20.03/21 23.37/22 26.48/22 29.46/21 32.00/21 34.04/21
PKO Harpagan Gdańsk 6.26/23 3.09/21 6.13/23 2.35/12 1.40/16 3.34/22 3.11/20 2.58/16 2.14/20 2.04/12
37.55/21 39.36/21 44.12/21 49.20/21 50.52/21 52.07/20 54.18/20 56.43/20 61.34/22 61.56/22
3.51/21 1.41/22 4.36/17 5.08/21 1.32/12 1.15/13 2.11/23 2.25/19 4.51/24 0.22/2
23 DZIKA, Natalia 68.28 4.24/19 8.18/20 13.24/21 17.15/21 19.09/20 21.04/20 24.05/21 30.00/22 32.00/21 36.34/22
15GBZ 4.24/19 3.54/23 5.06/21 3.51/17 1.54/19 1.55/20 3.01/19 5.55/24 2.00/17 4.34/23
41.51/23 43.35/23 49.32/23 55.34/24 57.54/24 59.23/23 61.07/24 63.55/23 68.01/23 68.28/23
5.17/22 1.44/23 5.57/24 6.02/22 2.20/24 1.29/21 1.44/17 2.48/22 4.06/21 0.27/17
24 IŻYKOWSKA, Agnieszka 70.19 7.28/24 9.49/24 14.57/23 24.18/23 25.22/23 29.32/24 32.44/24 36.09/24 38.34/24 41.09/24
6BPD 7.28/24 2.21/16 5.08/22 9.21/23 1.04/1* 4.10/24 3.12/21 3.25/18 2.25/23 2.35/20
44.33/24 45.49/24 50.27/24 55.31/23 57.34/23 59.32/24 60.51/23 66.21/24 69.53/24 70.19/24
3.24/16 1.16/14 4.38/18 5.04/18 2.03/23 1.58/24 1.19/13 5.30/24 3.32/18 0.26/14
CIARKOWSKA, Magdalena DNF / / / / / / / / / /
15BZ / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
MAJASOW, Agata DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40 2.8km 0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-79 3-65 4-72 5-34 6-56 7-52 8-75 9-35 10-48
11-42 12-67 13-77 14-31 15-83 16-62 17-100
1 PEKARKOVA, Eva 32.17 2.01/1* 3.09/1* 3.54/1* 5.09/1* 6.21/1* 8.18/1* 9.59/1* 11.26/1* 14.38/1* 15.37/1*
SKOB Zlin 2.01/1* 1.08/1* 0.45/1* 1.15/1* 1.12/1* 1.57/1* 1.41/1* 1.27/1* 3.12/2 0.59/1*
17.10/1* 19.06/1* 25.00/1* 26.07/1* 27.01/1* 27.55/1* 31.52/1* 32.17/1*
1.33/1* 1.56/2 5.54/17 1.07/12 0.54/1* 0.54/1* 3.57/9 0.25/7
2 KUTLVAŠROVÁ, Vlaďka 36.03 2.21/3 3.42/3 4.39/3 6.34/2 7.58/2 10.40/3 13.20/3 14.51/3 18.20/3 19.39/3
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2.21/3 1.21/4 0.57/6 1.55/16 1.24/2 2.42/9 2.40/8 1.31/2 3.29/3 1.19/11
21.23/3 23.47/3 27.23/2 28.41/2 29.55/2 31.44/2 35.35/2 36.03/2
1.44/4 2.24/11 3.36/2 1.18/18 1.14/11 1.49/23 3.51/8 0.28/15
3 MASLANOVA, Hana 37.51 2.18/2 3.37/2 4.24/2 7.27/7 10.36/8 12.38/7 14.40/5 16.37/5 20.47/5 21.57/5
SKOB Zlin 2.18/2 1.19/2 0.47/2 3.03/24 3.09/15 2.02/2 2.02/2 1.57/5 4.10/8 1.10/4
23.32/4 25.40/4 31.00/6 31.55/6 32.51/4 34.03/4 37.27/3 37.51/3
1.35/2 2.08/6 5.20/14 0.55/2 0.56/2 1.12/8 3.24/1* 0.24/3
4 LIBROVÁ, Lucie 37.54 2.50/7 4.41/6 5.28/5 6.45/4 9.25/4 11.33/4 13.35/4 16.24/4 19.27/4 21.36/4
Orientační Běh Opava 2.50/7 1.51/11 0.47/2 1.17/2 2.40/14 2.08/3 2.02/2 2.49/19 3.03/1* 2.09/23
23.39/5 25.50/5 29.39/3 30.38/3 31.34/3 32.56/3 37.30/4 37.54/4
2.03/8 2.11/7 3.49/5 0.59/7 0.56/2 1.22/15 4.34/12 0.24/3
5 TOMÍČKOVÁ, Dana 39.44 2.30/4 4.56/9 5.57/8 7.24/6 9.45/7 12.15/5 14.59/7 17.24/6 20.55/6 22.03/6
KOS Tesla Brno 2.30/4 2.26/17 1.01/10 1.27/4 2.21/9 2.30/6 2.44/10 2.25/16 3.31/4 1.08/3
24.29/6 26.51/6 30.07/4 31.04/4 32.56/5 34.37/5 39.12/5 39.44/5
2.26/11 2.22/10 3.16/1* 0.57/5 1.52/20 1.41/20 4.35/13 0.32/22
6 SLOVACKOVA, Vera 40.03 2.48/6 4.16/4 5.12/4 6.41/3 8.05/3 10.16/2 12.22/2 14.09/2 17.44/2 18.57/2
SKOB Zlin 2.48/6 1.28/7 0.56/4 1.29/6 1.24/2 2.11/5 2.06/4 1.47/4 3.35/5 1.13/6
20.50/2 22.49/2 30.51/5 31.50/5 34.10/6 35.25/6 39.33/6 40.03/6
1.53/5 1.59/3 8.02/22 0.59/7 2.20/24 1.15/9 4.08/10 0.30/18
7 POGANY-WESOLOWSKA, Borbala 41.31 5.38/22 6.58/18 7.54/17 9.21/15 11.59/14 14.09/11 16.35/9 18.48/8 23.21/7 24.33/7
indywidualnie 5.38/22 1.20/3 0.56/4 1.27/4 2.38/12 2.10/4 2.26/6 2.13/10 4.33/11 1.12/5
26.51/9 29.17/9 34.06/8 35.28/8 36.28/8 37.34/8 41.04/7 41.31/7
2.18/10 2.26/14 4.49/8 1.22/20 1.00/4 1.06/4 3.30/2 0.27/11
8 KOSIŃSKA, Zofia 41.36 2.42/5 5.00/10 5.57/8 7.32/8 11.25/11 14.05/10 17.05/10 20.10/11 25.09/11 26.14/11
WKS Wawel Kraków 2.42/5 2.18/16 0.57/6 1.35/9 3.53/20 2.40/8 3.00/15 3.05/21 4.59/13 1.05/2
28.08/11 30.22/11 34.09/9 35.15/7 36.19/7 37.28/7 41.09/8 41.36/8
1.54/6 2.14/8 3.47/4 1.06/11 1.04/6 1.09/5 3.41/3 0.27/11
9 GRABOWSKA, Joanna 42.46 4.15/18 5.39/12 6.39/12 8.03/11 9.34/5 12.18/6 14.40/5 19.52/10 23.36/9 24.50/9
WKS Wawel Kraków 4.15/18 1.24/5 1.00/9 1.24/3 1.31/4 2.44/10 2.22/5 5.12/24 3.44/7 1.14/7
27.31/10 30.12/10 35.25/10 36.27/10 37.29/9 38.33/9 42.21/9 42.46/9
2.41/12 2.41/17 5.13/13 1.02/10 1.02/5 1.04/3 3.48/7 0.25/7
10 VENCLOVÁ, Veronika 43.52 3.02/9 4.26/5 5.35/6 7.05/5 9.44/6 13.25/8 16.02/8 18.00/7 23.21/7 24.39/8
OB Sokol Žamberk 3.02/9 1.24/5 1.09/13 1.30/7 2.39/13 3.41/15 2.37/7 1.58/6 5.21/17 1.18/8
26.38/7 28.44/7 33.42/7 36.25/9 37.56/10 39.06/10 43.24/10 43.52/10
1.59/7 2.06/4 4.58/10 2.43/24 1.31/15 1.10/6 4.18/11 0.28/15
11 HOLASOVÁ, Šárka 45.54 3.13/11 6.15/15 7.20/14 8.57/14 13.00/17 16.46/15 19.30/15 21.41/15 26.56/14 28.22/14
Orientační Běh Opava 3.13/11 3.02/20 1.05/12 1.37/10 4.03/21 3.46/16 2.44/10 2.11/8 5.15/15 1.26/13
31.29/14 33.35/14 38.43/13 39.34/13 40.45/13 41.45/11 45.29/11 45.54/11
3.07/17 2.06/4 5.08/12 0.51/1* 1.11/9 1.00/2 3.44/4 0.25/7
12 VALÍKOVÁ, Petra 45.59 3.04/10 4.46/8 6.00/10 7.42/9 12.56/16 16.48/16 19.33/16 21.50/16 25.32/12 27.17/13
Orientační Běh Opava 3.04/10 1.42/8 1.14/16 1.42/12 5.14/22 3.52/17 2.45/12 2.17/12 3.42/6 1.45/20
30.05/12 32.31/12 37.04/11 38.53/11 40.30/11 41.50/12 45.35/12 45.59/12
2.48/13 2.26/14 4.33/7 1.49/22 1.37/16 1.20/12 3.45/6 0.24/3
13 PLACHÁ, Andrea 46.35 3.21/12 6.23/16 7.33/15 9.54/17 11.50/13 18.15/19 21.30/17 23.08/17 28.11/16 29.29/16
Oddíl OS SK Prostějov 3.21/12 3.02/20 1.10/14 2.21/23 1.56/5 6.25/23 3.15/18 1.38/3 5.03/14 1.18/8
31.41/15 33.35/14 39.11/15 40.07/14 41.18/14 42.28/14 46.12/13 46.35/13
2.12/9 1.54/1* 5.36/16 0.56/4 1.11/9 1.10/6 3.44/4 0.23/2
14 LEMKE, Katarzyna 47.38 4.12/17 6.50/17 8.06/18 10.17/18 12.36/15 15.55/14 18.52/14 20.57/13 25.44/13 27.12/12
KS Hades Poznań 4.12/17 2.38/18 1.16/18 2.11/21 2.19/8 3.19/13 2.57/14 2.05/7 4.47/12 1.28/14
30.30/13 32.54/13 38.28/12 39.25/12 40.34/12 41.53/13 47.11/14 47.38/14
3.18/19 2.24/11 5.34/15 0.57/5 1.09/7 1.19/11 5.18/17 0.27/11
15 MRÁZKOVÁ, Jana 49.10 3.29/13 5.24/11 6.26/11 8.03/11 11.32/12 14.03/9 17.06/11 19.25/9 23.47/10 25.05/10
OB Kotlářka 3.29/13 1.55/13 1.02/11 1.37/10 3.29/17 2.31/7 3.03/17 2.19/13 4.22/9 1.18/8
26.42/8 28.56/8 38.53/14 40.09/15 41.51/15 43.32/15 48.35/15 49.10/15
1.37/3 2.14/8 9.57/23 1.16/14 1.42/18 1.41/20 5.03/14 0.35/24
16 KOVALČÍKOVÁ, Eva 51.14 2.53/8 4.42/7 5.56/7 7.51/10 11.20/10 14.34/12 18.27/13 20.54/12 27.30/15 29.06/15
Orientační Běh Opava 2.53/8 1.49/10 1.14/16 1.55/16 3.29/17 3.14/12 3.53/21 2.27/17 6.36/20 1.36/16
32.00/16 34.36/16 40.46/16 41.55/16 43.33/16 44.53/16 50.47/16 51.14/16
2.54/15 2.36/16 6.10/18 1.09/13 1.38/17 1.20/12 5.54/22 0.27/11
17 JEŽKOVÁ, Dana 52.02 5.30/21 9.35/22 10.56/22 12.41/22 15.14/21 19.20/21 22.20/19 25.22/20 30.51/19 32.12/19
SNA 5.30/21 4.05/22 1.21/21 1.45/14 2.33/11 4.06/19 3.00/15 3.02/20 5.29/18 1.21/12
35.32/19 37.57/18 41.42/17 42.37/17 44.47/17 46.12/17 51.36/17 52.02/17
3.20/20 2.25/13 3.45/3 0.55/2 2.10/22 1.25/16 5.24/18 0.26/10
18 KOPYTKO, Małgorzata 52.59 3.53/14 5.54/13 6.53/13 8.35/13 10.44/9 15.17/13 17.59/12 21.23/14 28.43/17 30.16/17
KU AZS WAT Warszawa 3.53/14 2.01/15 0.59/8 1.42/12 2.09/7 4.33/21 2.42/9 3.24/22 7.20/24 1.33/15
33.06/17 35.51/17 43.06/18 44.06/18 45.58/18 47.18/18 52.35/18 52.59/18
2.50/14 2.45/18 7.15/20 1.00/9 1.52/20 1.20/12 5.17/16 0.24/3
19 MARSZAŁEK, Maria 54.27 5.18/19 7.06/19 8.22/19 10.18/19 16.02/22 18.51/20 22.28/20 24.51/19 31.34/20 33.17/20
UKS Azymut 45 Gdynia 5.18/19 1.48/9 1.16/18 1.56/19 5.44/24 2.49/11 3.37/19 2.23/15 6.43/21 1.43/17
36.19/20 39.44/20 43.53/19 45.10/19 46.35/19 48.08/19 53.57/19 54.27/19
3.02/16 3.25/24 4.09/6 1.17/17 1.25/12 1.33/19 5.49/21 0.30/18
20 KURFÜRSTOVÁ, Magdalena 56.39 4.07/16 6.07/14 7.35/16 9.52/16 13.43/18 17.54/18 21.42/18 24.04/18 29.19/18 31.15/18
FS Praha 4.07/16 2.00/14 1.28/22 2.17/22 3.51/19 4.11/20 3.48/20 2.22/14 5.15/15 1.56/22
34.55/18 38.00/19 45.27/20 47.00/20 48.49/20 50.30/20 56.10/20 56.39/20
3.40/21 3.05/21 7.27/21 1.33/21 1.49/19 1.41/20 5.40/19 0.29/17
21 PIETRZAK, Katarzyna 63.49 5.25/20 11.19/23 12.32/23 14.04/23 19.32/23 23.01/23 25.50/22 28.04/22 35.05/22 37.34/22
HKS Azymut Mochy 5.25/20 5.54/24 1.13/15 1.32/8 5.28/23 3.29/14 2.49/13 2.14/11 7.01/22 2.29/24
41.45/22 45.06/22 52.16/22 53.32/22 54.58/22 56.13/22 63.27/21 63.49/21
4.11/23 3.21/23 7.10/19 1.16/14 1.26/14 1.15/9 7.14/23 0.22/1*
22 CHUDÍKOVÁ, Pavla 64.35 13.32/24 15.24/24 17.04/24 18.59/24 22.26/24 28.05/24 32.04/24 36.41/24 41.09/24 42.52/24
SKOB Frýdek-Místek 13.32/24 1.52/12 1.40/24 1.55/16 3.27/16 5.39/22 3.59/22 4.37/23 4.28/10 1.43/17
46.06/24 48.59/24 53.49/23 55.08/23 56.18/23 58.17/23 64.05/23 64.35/22
3.14/18 2.53/20 4.50/9 1.19/19 1.10/8 1.59/24 5.48/20 0.30/18
23 PABIAN, Patrycja 64.36 6.13/23 8.51/21 10.08/21 12.10/21 14.41/20 22.54/22 28.28/23 31.10/23 36.44/23 38.39/23
UMKS Kwidzyn 6.13/23 2.38/18 1.17/20 2.02/20 2.31/10 8.13/24 5.34/23 2.42/18 5.34/19 1.55/21
42.23/23 45.43/23 50.43/21 51.59/21 53.24/21 54.49/21 64.04/22 64.36/23
3.44/22 3.20/22 5.00/11 1.16/14 1.25/12 1.25/16 9.15/24 0.32/22
24 ZBROJA-NOWAK, Justyna 65.11 4.00/15 8.16/20 9.46/20 11.39/20 13.44/19 17.49/17 25.18/21 27.29/21 34.42/21 36.25/21
KS Hades Poznań 4.00/15 4.16/23 1.30/23 1.53/15 2.05/6 4.05/18 7.29/24 2.11/8 7.13/23 1.43/17
40.56/21 43.47/21 53.57/24 55.46/24 58.02/24 59.30/24 64.40/24 65.11/24
4.31/24 2.51/19 10.10/24 1.49/22 2.16/23 1.28/18 5.10/15 0.31/21
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45 2.6km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-65 3-50 4-72 5-34 6-52 7-53 8-81 9-84 10-42
11-70 12-71 13-61 14-77 15-43 16-100
1 KOSOVÁ, Michaela 32.44 3.30/2 4.36/4 5.46/3 6.33/2 8.58/3 11.13/3 14.10/2 16.34/2 17.42/1* 20.12/1*
OK 99 Hradec Králové 3.30/2 1.06/5 1.10/3 0.47/1* 2.25/7 2.15/3 2.57/9 2.24/5 1.08/2 2.30/2
21.06/1* 21.58/1* 25.07/1* 26.41/1* 29.19/1* 32.21/1* 32.44/1*
0.54/3 0.52/6 3.09/1* 1.34/3 2.38/2 3.02/3 0.23/3
2 PATEREK, Honorata 33.59 3.18/1* 4.08/1* 5.09/1* 6.05/1* 8.35/1* 10.19/1* 15.33/6 17.46/4 18.53/4 21.03/4
KS Hades Poznań 3.18/1* 0.50/1* 1.01/1* 0.56/7 2.30/9 1.44/1* 5.14/25 2.13/3 1.07/1* 2.10/1*
22.08/3 22.54/3 26.10/2 27.31/2 29.58/2 33.37/2 33.59/2
1.05/7 0.46/1* 3.16/2 1.21/1* 2.27/1* 3.39/6 0.22/1*
3 BULTROWICZ, Agnieszka 34.53 3.50/10 5.00/9 6.15/5 7.22/7 9.47/5 12.06/6 14.14/3 16.26/1* 17.47/2 20.29/2
KS Hades Poznań 3.50/10 1.10/7 1.15/4 1.07/13 2.25/7 2.19/5 2.08/1* 2.12/2 1.21/9 2.42/7
21.59/2 22.50/2 26.13/3 28.36/3 31.28/3 34.28/3 34.53/3
1.30/20 0.51/4 3.23/4 2.23/17 2.52/5 3.00/2 0.25/7
4 BIOLIK, Agnieszka 35.18 3.33/3 4.35/2 5.44/2 6.50/3 12.29/13 15.02/13 17.19/11 19.07/7 20.19/6 22.55/6
UNTS Warszawa 3.33/3 1.02/3 1.09/2 1.06/11 5.39/26 2.33/10 2.17/2 1.48/1* 1.12/3 2.36/4
23.43/6 24.35/6 27.54/6 29.25/5 32.17/5 34.56/4 35.18/4
0.48/1* 0.52/6 3.19/3 1.31/2 2.52/5 2.39/1* 0.22/1*
5 RADOVÁ, Martina 36.14 3.42/8 4.52/7 6.17/6 7.08/5 9.48/6 11.57/5 15.12/5 17.51/5 19.06/5 21.46/5
KOB Alfa Brno 3.42/8 1.10/7 1.25/7 0.51/4 2.40/12 2.09/2 3.15/11 2.39/8 1.15/5 2.40/6
22.40/5 23.35/5 27.19/4 29.03/4 31.46/4 35.47/5 36.14/5
0.54/3 0.55/9 3.44/5 1.44/5 2.43/4 4.01/13 0.27/12
6 SYVORONOVA DANKOVA, Olga 37.27 3.33/3 4.57/8 6.23/7 7.17/6 9.00/4 11.16/4 14.02/1* 16.51/3 18.08/3 20.59/3
KS Hades Poznań 3.33/3 1.24/14 1.26/8 0.54/6 1.43/3 2.16/4 2.46/7 2.49/11 1.17/6 2.51/9
22.33/4 23.29/4 27.43/5 29.52/6 33.09/6 37.02/6 37.27/6
1.34/21 0.56/10 4.14/11 2.09/15 3.17/12 3.53/10 0.25/7
7 KOZŁOWSKA, Jolanta 40.03 4.41/17 6.05/16 7.20/15 8.08/11 9.50/7 12.34/7 15.09/4 19.15/8 20.55/8 23.50/8
Patria Młynne 4.41/17 1.24/14 1.15/4 0.48/2 1.42/2 2.44/14 2.35/5 4.06/19 1.40/17 2.55/11
25.00/7 25.59/7 30.08/7 32.11/7 35.58/9 39.37/7 40.03/7
1.10/8 0.59/12 4.09/9 2.03/11 3.47/14 3.39/6 0.26/10
8 MIANOWSKA, Dorota 40.17 4.43/18 6.23/18 8.04/17 9.19/15 11.51/12 14.52/11 17.17/10 21.54/14 23.11/12 26.02/11
UNTS Warszawa 4.43/18 1.40/21 1.41/14 1.15/17 2.32/10 3.01/17 2.25/3 4.37/22 1.17/6 2.51/9
26.55/11 27.45/11 31.30/10 33.16/10 35.55/8 39.48/8 40.17/8
0.53/2 0.50/3 3.45/7 1.46/6 2.39/3 3.53/10 0.29/20
9 OLEJNIK, Ewa 40.22 3.43/9 5.04/10 7.13/14 8.06/10 10.51/9 13.15/8 16.00/8 18.45/6 20.30/7 23.08/7
WKS Wawel Kraków 3.43/9 1.21/12 2.09/17 0.53/5 2.45/13 2.24/7 2.45/6 2.45/10 1.45/21 2.38/5
25.40/9 26.37/9 30.35/8 33.14/9 36.22/10 39.52/9 40.22/9
2.32/28 0.57/11 3.58/8 2.39/18 3.08/10 3.30/5 0.30/21
10 ČECHOVÁ, Marcela 41.07 3.41/7 4.50/6 7.08/12 9.26/16 12.53/16 15.30/14 17.59/12 20.16/10 21.41/10 24.14/9
KOS Tesla Brno 3.41/7 1.09/6 2.18/21 2.18/27 3.27/20 2.37/12 2.29/4 2.17/4 1.25/12 2.33/3
25.28/8 26.27/8 30.37/9 32.25/8 35.29/7 40.39/10 41.07/10
1.14/11 0.59/12 4.10/10 1.48/7 3.04/8 5.10/23 0.28/17
11 ROSZAK, Maja 43.51 4.11/14 5.24/13 7.02/11 7.52/9 13.33/18 16.55/16 20.22/16 25.51/18 27.05/18 29.48/17
UMKS Kwidzyn 4.11/14 1.13/10 1.38/13 0.50/3 5.41/27 3.22/19 3.27/12 5.29/25 1.14/4 2.43/8
30.43/17 31.29/16 35.13/14 36.52/13 39.47/12 43.28/11 43.51/11
0.55/5 0.46/1* 3.44/5 1.39/4 2.55/7 3.41/8 0.23/3
12 PTÁČKOVÁ, Kateřina 43.56 3.34/5 4.37/5 6.48/10 10.40/19 12.38/14 14.57/12 19.21/15 22.29/15 24.03/15 27.28/15
SK Praga 3.34/5 1.03/4 2.11/18 3.52/29 1.58/5 2.19/5 4.24/21 3.08/13 1.34/15 3.25/14
28.42/15 29.36/15 34.29/13 36.33/12 39.48/13 43.30/12 43.56/12
1.14/11 0.54/8 4.53/15 2.04/13 3.15/11 3.42/9 0.26/10
13 KAŠPAROVÁ, Šárka 44.39 4.06/13 5.33/14 7.10/13 8.23/12 11.13/11 13.38/10 16.25/9 19.49/9 21.14/9 24.53/10
Orientační Běh Opava 4.06/13 1.27/16 1.37/12 1.13/16 2.50/14 2.25/8 2.47/8 3.24/14 1.25/12 3.39/17
26.13/10 27.18/10 32.27/11 34.33/11 38.10/11 44.12/13 44.39/13
1.20/15 1.05/15 5.09/17 2.06/14 3.37/13 6.02/26 0.27/12
14 MALEČKOVÁ, Iva 45.33 3.38/6 4.35/2 5.56/4 7.02/4 8.38/2 11.08/2 15.57/7 21.40/12 23.24/14 26.26/13
USK Praha 3.38/6 0.57/2 1.21/6 1.06/11 1.36/1* 2.30/9 4.49/22 5.43/26 1.44/20 3.02/12
27.29/12 28.20/12 35.33/15 38.44/15 41.49/14 45.05/14 45.33/14
1.03/6 0.51/4 7.13/22 3.11/21 3.05/9 3.16/4 0.28/17
15 NOWICKA-BIELECKA, Kornelia 47.31 6.32/24 8.01/22 10.34/21 12.02/22 15.04/21 17.58/20 21.27/18 24.10/17 25.29/16 29.18/16
UKS Siódemka Rumia 6.32/24 1.29/17 2.33/23 1.28/19 3.02/16 2.54/16 3.29/13 2.43/9 1.19/8 3.49/18
30.37/16 31.43/17 36.21/16 38.36/14 42.50/15 47.00/15 47.31/15
1.19/14 1.06/16 4.38/12 2.15/16 4.14/19 4.10/14 0.31/24
16 KLOSE, Petra 47.35 3.58/12 5.10/11 6.39/8 7.49/8 12.45/15 15.30/14 19.19/14 21.46/13 23.20/13 26.45/14
O-RUNNAŘI Beskydy 3.58/12 1.12/9 1.29/11 1.10/14 4.56/23 2.45/15 3.49/16 2.27/6 1.34/15 3.25/14
28.07/14 29.21/14 37.08/17 39.09/17 43.09/17 47.08/16 47.35/16
1.22/16 1.14/22 7.47/26 2.01/10 4.00/16 3.59/12 0.27/12
17 DRZKOVA, Marketa 49.23 3.54/11 5.15/12 6.43/9 8.27/13 10.37/8 13.20/9 18.27/13 21.23/11 22.46/11 26.23/12
LPU 3.54/11 1.21/12 1.28/9 1.44/23 2.10/6 2.43/13 5.07/24 2.56/12 1.23/10 3.37/16
27.33/13 28.36/13 33.19/12 38.51/16 42.51/16 48.55/17 49.23/17
1.10/8 1.03/14 4.43/13 5.32/28 4.00/16 6.04/27 0.28/17
18 TOPÓR, Monika 52.52 4.46/19 6.22/17 8.38/18 9.49/17 13.27/17 17.28/18 21.27/18 24.03/16 25.45/17 29.53/18
WKS Wawel Kraków 4.46/19 1.36/20 2.16/20 1.11/15 3.38/21 4.01/21 3.59/17 2.36/7 1.42/18 4.08/19
31.17/18 32.27/18 37.24/18 43.21/18 47.53/18 52.29/18 52.52/18
1.24/18 1.10/20 4.57/16 5.57/29 4.32/20 4.36/18 0.23/3
19 LAMPARSKA, Iwona 53.07 6.36/25 8.06/23 10.37/22 11.38/21 14.32/19 17.44/19 22.50/20 26.21/19 27.44/19 32.24/19
WKS Wawel Kraków 6.36/25 1.30/19 2.31/22 1.01/10 2.54/15 3.12/18 5.06/23 3.31/15 1.23/10 4.40/23
33.40/19 34.49/19 42.20/19 44.23/19 48.12/19 52.37/19 53.07/19
1.16/13 1.09/19 7.31/24 2.03/11 3.49/15 4.25/17 0.30/21
20 WÓJTOWICZ, Katarzyna 57.44 5.32/20 7.21/20 14.50/26 15.48/26 20.45/27 23.20/25 27.29/24 31.13/24 32.45/24 37.24/23
UNTS Warszawa 5.32/20 1.49/23 7.29/29 0.58/9 4.57/24 2.35/11 4.09/19 3.44/17 1.32/14 4.39/22
38.51/23 40.07/23 44.53/21 47.35/20 52.33/20 57.17/20 57.44/20
1.27/19 1.16/24 4.46/14 2.42/19 4.58/22 4.44/20 0.27/12
21 SOTER, Johanna 58.31 4.36/16 6.41/19 9.16/19 10.13/18 17.30/24 21.05/22 24.04/22 29.13/23 31.02/22 34.13/20
OLV Potsdam 4.36/16 2.05/25 2.35/24 0.57/8 7.17/29 3.35/20 2.59/10 5.09/24 1.49/22 3.11/13
35.51/20 36.59/20 44.21/20 48.42/21 52.53/21 57.59/21 58.31/21
1.38/22 1.08/18 7.22/23 4.21/27 4.11/18 5.06/22 0.32/25
22 FILIPIAK, Agnieszka 59.43 6.01/21 7.43/21 11.29/23 12.52/23 16.13/22 21.35/23 25.09/23 29.06/22 30.49/21 38.51/24
KS Hades Poznań 6.01/21 1.42/22 3.46/26 1.23/18 3.21/18 5.22/24 3.34/14 3.57/18 1.43/19 8.02/28
40.14/24 41.28/24 47.52/23 49.49/22 55.04/22 59.19/22 59.43/22
1.23/17 1.14/22 6.24/18 1.57/8 5.15/23 4.15/15 0.24/6
23 DOUSKOVA, Klara 62.31 4.24/15 5.53/15 7.21/16 9.05/14 10.59/10 17.12/17 21.25/17 28.47/21 31.19/23 35.39/22
KOS Tesla Brno 4.24/15 1.29/17 1.28/9 1.44/23 1.54/4 6.13/27 4.13/20 7.22/28 2.32/25 4.20/20
38.03/22 39.09/22 49.11/24 51.08/24 55.54/23 62.06/24 62.31/23
2.24/26 1.06/16 10.02/28 1.57/8 4.46/21 6.12/28 0.25/7
24 HÁJKOVÁ KLÍČOVÁ, Kateřina 62.32 6.07/22 8.07/24 9.57/20 11.31/20 14.53/20 19.39/21 23.38/21 27.52/20 29.49/20 34.14/21
KOS Tesla Brno 6.07/22 2.00/24 1.50/15 1.34/21 3.22/19 4.46/23 3.59/17 4.14/20 1.57/23 4.25/21
36.27/21 37.43/21 46.10/22 50.02/23 55.59/24 62.00/23 62.32/24
2.13/25 1.16/24 8.27/27 3.52/25 5.57/24 6.01/24 0.32/25
25 ČÍŽKOVÁ, Dana 70.33 6.25/23 9.29/25 11.41/24 13.16/24 16.19/23 22.03/24 29.35/25 34.20/25 36.32/25 41.51/25
OK Slavia Hradec Králové 6.25/23 3.04/27 2.12/19 1.35/22 3.03/17 5.44/26 7.32/29 4.45/23 2.12/24 5.19/25
43.47/25 47.31/26 54.24/26 57.39/26 64.00/25 70.01/25 70.33/25
1.56/23 3.44/29 6.53/20 3.15/22 6.21/25 6.01/24 0.32/25
26 ZIAREK, Joanna 71.10 12.22/29 13.40/29 16.25/28 19.15/28 24.32/29 28.56/28 32.42/26 36.21/26 39.17/26 44.27/26
UMKS Kwidzyn 12.22/29 1.18/11 2.45/25 2.50/28 5.17/25 4.24/22 3.46/15 3.39/16 2.56/29 5.10/24
45.40/26 47.06/25 53.38/25 56.54/25 66.24/26 70.43/26 71.10/26
1.13/10 1.26/26 6.32/19 3.16/23 9.30/29 4.19/16 0.27/12
27 BOHÁČOVÁ, Alena 79.12 7.53/27 10.25/27 12.27/25 14.00/25 20.30/26 26.05/26 33.36/27 40.47/28 43.30/28 50.44/27
OB Kunvald 7.53/27 2.32/26 2.02/16 1.33/20 6.30/28 5.35/25 7.31/28 7.11/27 2.43/27 7.14/27
52.45/27 54.23/27 61.27/27 65.12/27 73.59/27 78.42/27 79.12/27
2.01/24 1.38/27 7.04/21 3.45/24 8.47/28 4.43/19 0.30/21
28 KÁŇOVÁ, Hana 81.38 7.01/26 10.11/26 14.53/27 16.53/27 19.30/25 28.22/27 35.14/28 39.42/27 42.21/27 51.14/28
O-RUNNAŘI Beskydy 7.01/26 3.10/28 4.42/27 2.00/25 2.37/11 8.52/29 6.52/27 4.28/21 2.39/26 8.53/29
54.10/28 55.20/28 63.06/28 67.20/28 76.05/28 81.00/28 81.38/28
2.56/29 1.10/20 7.46/25 4.14/26 8.45/27 4.55/21 0.38/29
29 ROKITA, Anna 94.25 8.31/28 11.46/28 17.20/29 19.36/29 24.08/28 30.24/29 36.59/29 45.32/29 48.24/29 54.39/29
PKO Harpagan Gdańsk 8.31/28 3.15/29 5.34/28 2.16/26 4.32/22 6.16/28 6.35/26 8.33/29 2.52/28 6.15/26
57.07/29 59.27/29 73.05/29 75.58/29 84.35/29 93.49/29 94.25/29
2.28/27 2.20/28 13.38/29 2.53/20 8.37/26 9.14/29 0.36/28
LEMAŃCZYK, Aleksandra DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
KLAUS URYGA, Anna DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50 2.5km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-80 2-51 3-72 4-85 5-39 6-40 7-56 8-52 9-75 10-55
11-84 12-71 13-67 14-76 15-86 16-100
1 DEPTA, Monika 27.47 2.03/1* 4.16/4 6.24/2 7.35/1* 9.37/1* 10.33/1* 12.29/1* 14.14/1* 15.33/1* 18.12/1*
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.03/1* 2.13/20 2.08/1* 1.11/1* 2.02/1* 0.56/7 1.56/4 1.45/1* 1.19/1* 2.39/1*
19.10/1* 22.18/1* 23.22/1* 24.52/1* 26.25/1* 27.21/1* 27.47/1*
0.58/1* 3.08/7 1.04/1* 1.30/1* 1.33/1* 0.56/7 0.26/5
2 KOPECKÁ, Marcela 32.14 2.10/2 3.59/1* 6.12/1* 7.41/2 11.13/2 12.28/2 14.32/2 16.46/2 18.16/2 21.29/2
OK 99 Hradec Králové 2.10/2 1.49/12 2.13/2 1.29/2 3.32/9 1.15/27 2.04/6 2.14/4 1.30/2 3.13/2
22.37/2 25.22/2 26.28/2 27.59/2 30.57/2 31.47/2 32.14/2
1.08/2 2.45/3 1.06/2 1.31/2 2.58/17 0.50/1* 0.27/9
3 ECKARDT, Cornelia 33.40 3.41/24 4.49/11 7.40/10 10.34/10 13.21/7 14.23/7 15.57/5 18.02/3 20.03/3 23.30/3
USV TU Dresden 3.41/24 1.08/1* 2.51/11 2.54/14 2.47/2 1.02/10 1.34/1* 2.05/2 2.01/8 3.27/5
24.38/3 27.19/3 28.33/3 30.14/3 32.06/3 33.10/3 33.40/3
1.08/2 2.41/2 1.14/3 1.41/3 1.52/2 1.04/15 0.30/24
4 CHALOUPSKA, Pavlina 36.11 3.38/23 4.54/12 7.31/9 9.49/6 13.08/5 14.01/4 16.42/7 19.12/7 20.57/5 24.36/5
OK 99 Hradec Králové 3.38/23 1.16/3 2.37/5 2.18/10 3.19/8 0.53/3 2.41/11 2.30/6 1.45/5 3.39/6
25.48/5 28.39/4 30.03/4 31.51/4 34.32/4 35.41/4 36.11/4
1.12/4 2.51/4 1.24/8 1.48/6 2.41/8 1.09/22 0.30/24
5 WOŁEK, Ewa 36.36 2.30/4 4.09/2 7.16/7 8.55/3 13.41/8 14.55/8 18.02/8 20.32/8 22.10/8 25.29/7
UNTS Warszawa 2.30/4 1.39/10 3.07/12 1.39/3 4.46/21 1.14/26 3.07/13 2.30/6 1.38/4 3.19/4
26.58/7 29.32/5 30.50/5 32.34/5 35.17/5 36.12/5 36.36/5
1.29/11 2.34/1* 1.18/5 1.44/4 2.43/10 0.55/5 0.24/1*
6 LE CAM, Muriel 37.47 2.44/7 4.36/9 7.22/8 9.15/4 13.16/6 14.05/5 15.50/3 19.04/6 21.06/6 25.12/6
CRCO 2.44/7 1.52/13 2.46/9 1.53/4 4.01/15 0.49/2 1.45/3 3.14/17 2.02/9 4.06/12
26.44/6 29.59/6 31.26/6 33.50/7 36.11/6 37.19/6 37.47/6
1.32/13 3.15/8 1.27/10 2.24/17 2.21/4 1.08/19 0.28/14
7 SMUTNÁ, Jana 38.45 2.37/5 4.14/3 6.56/3 10.13/8 13.06/4 14.08/6 15.52/4 19.02/5 20.34/4 26.20/8
OOB Vamberk 2.37/5 1.37/8 2.42/7 3.17/20 2.53/4 1.02/10 1.44/2 3.10/16 1.32/3 5.46/35
28.04/8 31.26/8 32.49/8 34.37/8 37.18/7 38.15/7 38.45/7
1.44/20 3.22/9 1.23/6 1.48/6 2.41/8 0.57/8 0.30/24
8 VRIČANOVÁ, Sylva 41.37 2.51/10 4.16/4 8.27/13 10.28/9 14.35/9 15.44/9 19.11/9 21.53/10 24.02/9 28.06/9
OB Havířov 2.51/10 1.25/4 4.11/30 2.01/6 4.07/16 1.09/16 3.27/20 2.42/9 2.09/11 4.04/10
29.25/9 33.41/9 35.16/9 37.12/9 39.55/8 41.09/8 41.37/8
1.19/8 4.16/25 1.35/18 1.56/8 2.43/10 1.14/27 0.28/14
9 WITKOWSKA, Izabela 42.10 3.07/14 4.22/6 7.04/5 9.15/4 12.03/3 12.57/3 16.22/6 18.34/4 21.07/7 24.23/4
UKS Azymut 45 Gdynia 3.07/14 1.15/2 2.42/7 2.11/7 2.48/3 0.54/5 3.25/19 2.12/3 2.33/19 3.16/3
25.37/4 30.23/7 31.40/7 33.27/6 40.45/9 41.46/9 42.10/9
1.14/6 4.46/32 1.17/4 1.47/5 7.18/39 1.01/11 0.24/1*
10 RYKALOVÁ, Jitka 42.51 3.57/27 5.33/17 8.11/12 10.38/12 14.54/11 15.47/10 19.11/9 21.51/9 25.15/10 29.27/10
OOB Vamberk 3.57/27 1.36/7 2.38/6 2.27/11 4.16/18 0.53/3 3.24/18 2.40/8 3.24/32 4.12/13
30.59/11 34.05/10 35.37/10 37.56/10 41.23/10 42.22/10 42.51/10
1.32/13 3.06/6 1.32/15 2.19/13 3.27/25 0.59/9 0.29/18
11 NOWAK, Barbara 43.18 2.26/3 4.45/10 7.13/6 10.06/7 15.17/12 15.57/12 20.57/13 24.19/13 26.30/13 30.34/12
HKS Azymut Mochy 2.26/3 2.19/23 2.28/3 2.53/13 5.11/25 0.40/1* 5.00/36 3.22/19 2.11/12 4.04/10
31.49/12 35.15/11 36.38/11 39.34/12 41.55/11 42.49/11 43.18/11
1.15/7 3.26/10 1.23/6 2.56/24 2.21/4 0.54/3 0.29/18
12 WAŃCZYK, Magdalena 44.51 3.14/17 7.25/33 10.14/28 13.13/20 16.13/13 17.14/13 20.30/11 22.47/11 25.32/11 29.33/11
PUKS Młode Orły NDM 3.14/17 4.11/37 2.49/10 2.59/16 3.00/6 1.01/9 3.16/16 2.17/5 2.45/24 4.01/9
30.45/10 35.27/12 36.53/12 39.15/11 43.02/12 44.19/12 44.51/12
1.12/4 4.42/30 1.26/9 2.22/15 3.47/29 1.17/30 0.32/29
13 BUGAJ, Teresa 45.01 2.42/6 4.23/7 6.59/4 11.22/14 14.36/10 15.48/11 20.56/12 23.44/12 26.29/12 31.30/14
WKS Wawel Kraków 2.42/6 1.41/11 2.36/4 4.23/30 3.14/7 1.12/23 5.08/37 2.48/10 2.45/24 5.01/27
33.06/13 36.03/13 37.44/13 40.01/13 43.31/13 44.31/13 45.01/13
1.36/17 2.57/5 1.41/23 2.17/12 3.30/27 1.00/10 0.30/24
14 MAŇÁKOVÁ, Silvie 45.29 4.02/30 5.39/18 9.49/22 13.53/24 16.47/17 17.52/16 21.49/16 25.17/17 27.16/15 31.28/13
OK 99 Hradec Králové 4.02/30 1.37/8 4.10/29 4.04/25 2.54/5 1.05/15 3.57/24 3.28/20 1.59/7 4.12/13
33.15/14 37.17/15 38.44/14 41.48/14 44.07/14 45.02/14 45.29/14
1.47/23 4.02/20 1.27/10 3.04/30 2.19/3 0.55/5 0.27/9
15 KAVALÍROVÁ, Kateřina 48.08 3.10/15 6.02/25 11.18/33 13.32/22 17.07/18 18.02/18 22.06/18 25.04/16 27.16/15 32.03/15
OK 99 Hradec Králové 3.10/15 2.52/30 5.16/38 2.14/9 3.35/10 0.55/6 4.04/28 2.58/12 2.12/14 4.47/20
33.27/15 37.01/14 39.54/16 42.05/15 46.48/16 47.41/15 48.08/15
1.24/9 3.34/13 2.53/39 2.11/10 4.43/32 0.53/2 0.27/9
16 WOŁOWCZYK, Mariola 48.10 2.49/8 5.01/13 8.27/13 12.41/19 16.19/14 17.53/17 21.50/17 27.08/19 30.12/18 34.05/18
UNTS Warszawa 2.49/8 2.12/19 3.26/22 4.14/27 3.38/12 1.34/37 3.57/24 5.18/36 3.04/28 3.53/7
35.52/18 39.18/18 40.50/18 43.12/17 46.22/15 47.41/15 48.10/16
1.47/23 3.26/10 1.32/15 2.22/15 3.10/24 1.19/31 0.29/18
17 KADĚROVÁ, Barbora 49.27 5.24/36 9.23/36 13.47/35 18.28/34 22.20/32 23.35/32 25.58/29 29.35/27 31.26/25 35.48/21
OB Havířov 5.24/36 3.59/36 4.24/33 4.41/33 3.52/14 1.15/27 2.23/8 3.37/22 1.51/6 4.22/15
37.23/20 41.01/19 42.36/19 45.30/19 47.56/18 48.58/17 49.27/17
1.35/16 3.38/15 1.35/18 2.54/23 2.26/6 1.02/12 0.29/18
17 FENCLOVÁ, Markéta 49.27 4.26/34 5.59/23 9.26/20 11.39/15 16.22/15 17.44/15 21.01/14 24.53/15 27.15/14 32.04/16
OK Lokomotiva Pardubice 4.26/34 1.33/5 3.27/23 2.13/8 4.43/20 1.22/31 3.17/17 3.52/25 2.22/16 4.49/23
33.45/16 38.06/16 39.39/15 42.52/16 47.46/17 48.58/17 49.27/17
1.41/19 4.21/27 1.33/17 3.13/32 4.54/35 1.12/26 0.29/18
19 JAUGELIENE, Rasa 49.49 3.59/28 6.25/28 9.33/21 14.19/25 20.23/27 21.34/26 24.48/24 28.55/26 31.06/21 35.49/22
Medeina OK 3.59/28 2.26/24 3.08/13 4.46/34 6.04/30 1.11/21 3.14/15 4.07/29 2.11/12 4.43/18
37.19/19 41.08/20 42.46/20 45.19/18 48.07/19 49.15/19 49.49/19
1.30/12 3.49/18 1.38/21 2.33/18 2.48/12 1.08/19 0.34/30
20 ODEHNALOVÁ, Kamila 51.02 3.49/26 6.41/29 9.57/24 12.40/18 18.48/22 19.52/21 24.28/22 27.26/20 30.54/20 35.57/23
KOB Alfa Brno 3.49/26 2.52/30 3.16/19 2.43/12 6.08/31 1.04/13 4.36/32 2.58/12 3.28/33 5.03/28
37.37/21 41.11/21 42.58/21 45.58/20 49.00/20 50.31/20 51.02/20
1.40/18 3.34/13 1.47/26 3.00/29 3.02/21 1.31/34 0.31/28
21 OTRUSINOVÁ, Helena 52.38 2.58/11 5.39/18 10.05/25 15.46/31 22.28/34 23.40/33 25.38/27 28.40/23 31.24/23 36.10/24
KOB Alfa Brno 2.58/11 2.41/26 4.26/34 5.41/35 6.42/35 1.12/23 1.58/5 3.02/14 2.44/22 4.46/19
37.57/24 41.57/23 43.41/23 47.57/21 50.45/21 52.01/21 52.38/21
1.47/23 4.00/19 1.44/25 4.16/35 2.48/12 1.16/29 0.37/34
22 ROMANOW-PĘKAL, Ewa 53.00 4.22/33 7.19/32 10.49/29 14.47/27 20.55/28 21.57/28 24.12/21 27.47/21 30.47/19 35.45/19
UMKS Kwidzyn 4.22/33 2.57/32 3.30/24 3.58/24 6.08/31 1.02/10 2.15/7 3.35/21 3.00/27 4.58/26
37.44/23 44.02/25 45.50/25 48.27/22 51.02/22 52.35/22 53.00/22
1.59/32 6.18/39 1.48/28 2.37/20 2.35/7 1.33/35 0.25/3
23 BERNATÍKOVÁ, Šárka 53.05 2.58/11 4.32/8 7.46/11 10.53/13 17.43/19 18.40/19 22.36/19 25.44/18 31.17/22 35.47/20
O-RUNNAŘI Beskydy 2.58/11 1.34/6 3.14/18 3.07/17 6.50/36 0.57/8 3.56/23 3.08/15 5.33/40 4.30/16
37.42/22 41.47/22 43.18/22 48.28/23 51.34/23 52.38/23 53.05/23
1.55/29 4.05/21 1.31/14 5.10/37 3.06/22 1.04/15 0.27/9
24 KURZYP, Anna 54.01 2.50/9 5.22/15 8.34/15 10.34/10 16.30/16 17.42/14 21.44/15 24.33/14 27.38/17 33.17/17
WKS Śląsk Wrocław 2.50/9 2.32/25 3.12/15 2.00/5 5.56/28 1.12/23 4.02/26 2.49/11 3.05/29 5.39/34
35.12/17 38.59/17 40.37/17 48.29/24 52.06/24 53.32/24 54.01/24
1.55/29 3.47/17 1.38/21 7.52/40 3.37/28 1.26/32 0.29/18
25 LATASTE, Jana 54.03 3.13/16 6.20/26 10.54/30 13.51/23 19.19/23 20.28/23 25.15/26 30.55/30 33.39/29 38.26/28
CO Colmar 3.13/16 3.07/33 4.34/36 2.57/15 5.28/26 1.09/16 4.47/34 5.40/37 2.44/22 4.47/20
39.59/26 45.13/27 47.15/28 49.34/25 52.41/25 53.35/25 54.03/25
1.33/15 5.14/34 2.02/31 2.19/13 3.07/23 0.54/3 0.28/14
26 MIKOVA, Iva 55.03 3.42/25 5.48/22 10.11/26 13.18/21 17.57/20 19.27/20 23.45/20 28.50/24 31.24/23 37.59/26
KOS Tesla Brno 3.42/25 2.06/17 4.23/32 3.07/17 4.39/19 1.30/34 4.18/29 5.05/35 2.34/20 6.35/38
40.01/27 44.43/26 46.49/26 49.47/27 52.45/26 54.26/26 55.03/26
2.02/34 4.42/30 2.06/34 2.58/27 2.58/17 1.41/38 0.37/34
27 MYSLIVCOVÁ, Lenka 55.08 3.18/18 6.00/24 9.13/19 20.02/36 23.37/35 24.46/35 27.14/34 31.26/31 34.12/32 39.36/31
OK Slavia Hradec Králové 3.18/18 2.42/27 3.13/16 10.49/40 3.35/10 1.09/16 2.28/9 4.12/31 2.46/26 5.24/33
41.22/30 45.37/29 47.24/29 50.23/29 53.24/27 54.33/27 55.08/27
1.46/21 4.15/24 1.47/26 2.59/28 3.01/19 1.09/22 0.35/31
28 ŘEHÁKOVÁ, Jana 55.22 3.31/21 5.47/21 9.00/18 12.25/17 19.34/24 20.51/24 24.40/23 28.00/22 33.05/28 37.53/25
SKOB Frýdek-Místek 3.31/21 2.16/22 3.13/16 3.25/21 7.09/37 1.17/30 3.49/21 3.20/18 5.05/37 4.48/22
39.40/25 43.53/24 45.22/24 50.40/30 53.41/28 54.46/28 55.22/28
1.47/23 4.13/23 1.29/13 5.18/38 3.01/19 1.05/18 0.36/33
29 AZEBOVÁ, Martina 56.38 3.06/13 5.07/14 8.43/16 12.17/16 22.15/31 23.24/31 27.44/35 31.40/32 34.08/31 39.24/30
OK 99 Hradec Králové 3.06/13 2.01/16 3.36/25 3.34/22 9.58/39 1.09/16 4.20/30 3.56/27 2.28/18 5.16/31
41.24/31 45.29/28 47.10/27 50.06/28 54.51/29 55.59/29 56.38/29
2.00/33 4.05/21 1.41/23 2.56/24 4.45/33 1.08/19 0.39/37
30 ILLNEROVÁ, Daniela 56.47 6.58/38 8.57/35 12.08/34 15.50/32 22.20/32 23.52/34 27.02/33 30.52/29 33.04/27 38.19/27
Oddíl OB Kotlářka 6.58/38 1.59/14 3.11/14 3.42/23 6.30/34 1.32/36 3.10/14 3.50/24 2.12/14 5.15/30
40.17/28 46.17/30 47.45/30 49.44/26 55.10/30 56.19/30 56.47/30
1.58/31 6.00/37 1.28/12 1.59/9 5.26/37 1.09/22 0.28/14
31 TRYKOZKO, Urszula 58.32 3.31/21 5.46/20 10.12/27 14.29/26 20.12/26 21.43/27 27.01/32 31.41/33 34.06/30 38.58/29
Stowarzyszenie Team 360 stopni 3.31/21 2.15/21 4.26/34 4.17/28 5.43/27 1.31/35 5.18/39 4.40/33 2.25/17 4.52/25
41.05/29 46.29/31 48.41/31 51.30/31 56.52/33 58.06/32 58.32/31
2.07/35 5.24/35 2.12/35 2.49/22 5.22/36 1.14/27 0.26/5
32 TOMASZEWSKA, Monika 58.40 3.28/19 7.07/30 11.04/31 15.30/29 19.39/25 21.04/25 25.38/27 31.56/34 35.17/33 41.08/33
CX80 Kalisz 3.28/19 3.39/35 3.57/27 4.26/31 4.09/17 1.25/33 4.34/31 6.18/38 3.21/31 5.51/36
44.04/33 48.34/33 50.39/33 53.46/34 56.38/31 58.05/31 58.40/32
2.56/38 4.30/29 2.05/32 3.07/31 2.52/16 1.27/33 0.35/31
33 LUKASOVA, Lenka 59.03 3.28/19 5.28/16 8.48/17 14.54/28 18.44/21 20.07/22 24.57/25 28.51/25 32.10/26 41.19/34
KOS Tesla Brno 3.28/19 2.00/15 3.20/20 6.06/36 3.50/13 1.23/32 4.50/35 3.54/26 3.19/30 9.09/40
45.17/35 49.36/36 51.28/36 54.02/35 56.51/32 58.25/33 59.03/33
3.58/40 4.19/26 1.52/29 2.34/19 2.49/15 1.34/36 0.38/36
34 NADERA, Agata 59.31 4.21/32 7.08/31 11.07/32 15.43/30 21.52/30 23.03/30 26.00/30 30.05/28 35.21/34 40.40/32
CX80 Kalisz 4.21/32 2.47/28 3.59/28 4.36/32 6.09/33 1.11/21 2.57/12 4.05/28 5.16/38 5.19/32
42.26/32 47.28/32 49.54/32 52.41/32 57.16/34 58.51/34 59.31/34
1.46/21 5.02/33 2.26/36 2.47/21 4.35/31 1.35/37 0.40/38
35 GORCZYCA, Magdalena 59.46 4.15/31 6.24/27 9.49/22 15.59/33 20.58/29 22.13/29 26.16/31 32.46/35 37.01/35 42.14/35
KS Hades Poznań 4.15/31 2.09/18 3.25/21 6.10/37 4.59/22 1.15/27 4.03/27 6.30/39 4.15/35 5.13/29
44.43/34 49.10/34 51.15/34 54.51/36 58.18/35 59.20/35 59.46/35
2.29/37 4.27/28 2.05/32 3.36/33 3.27/25 1.02/12 0.26/5
36 ŠTORKOVÁ, Simona 64.24 3.59/28 12.22/38 17.37/38 25.32/39 33.36/39 34.40/39 38.33/39 42.40/39 44.44/39 48.42/39
Oddíl OS SK Prostějov 3.59/28 8.23/40 5.15/37 7.55/38 8.04/38 1.04/13 3.53/22 4.07/29 2.04/10 3.58/8
50.09/39 53.54/37 55.29/37 60.08/37 62.56/36 63.58/36 64.24/36
1.27/10 3.45/16 1.35/18 4.39/36 2.48/12 1.02/12 0.26/5
37 PISAREK, Renata 66.51 7.06/39 12.34/39 16.49/37 21.07/37 26.17/37 27.57/37 33.50/38 37.34/38 42.33/38 47.24/38
WKS Wawel Kraków 7.06/39 5.28/39 4.15/31 4.18/29 5.10/24 1.40/38 5.53/40 3.44/23 4.59/36 4.51/24
49.14/37 55.31/39 58.15/39 61.12/38 65.16/37 66.26/37 66.51/37
1.50/27 6.17/38 2.44/38 2.57/26 4.04/30 1.10/25 0.25/3
38 BEAUVIR, Laurence 67.58 13.22/40 16.49/40 20.26/40 23.34/38 28.37/38 29.46/38 32.25/37 36.51/36 39.29/36 44.05/36
BCCO 13.22/40 3.27/34 3.37/26 3.08/19 5.03/23 1.09/16 2.39/10 4.26/32 2.38/21 4.36/17
45.56/36 49.23/35 51.17/35 53.31/33 66.27/38 67.31/38 67.58/38
1.51/28 3.27/12 1.54/30 2.14/11 12.56/40 1.04/15 0.27/9
39 SPRATKOVÁ, Iva 69.58 5.00/35 7.48/34 15.14/36 19.23/35 25.20/36 27.08/36 32.23/36 37.05/37 40.40/37 47.03/37
OB Havířov 5.00/35 2.48/29 7.26/39 4.09/26 5.57/29 1.48/40 5.15/38 4.42/34 3.35/34 6.23/37
49.27/38 54.56/38 57.26/38 61.16/39 67.11/39 69.01/39 69.58/39
2.24/36 5.29/36 2.30/37 3.50/34 5.55/38 1.50/39 0.57/40
40 PUŁCZYŃSKA, Agnieszka 104.15 5.26/37 9.47/37 18.37/39 28.42/40 44.55/40 46.40/40 51.21/40 59.05/40 64.24/40 72.53/40
WKS Wawel Kraków 5.26/37 4.21/38 8.50/40 10.05/39 16.13/40 1.45/39 4.41/33 7.44/40 5.19/39 8.29/39
76.41/40 86.01/40 89.54/40 96.15/40 101.07/40 103.19/40 104.15/40
3.48/39 9.20/40 3.53/40 6.21/39 4.52/34 2.12/40 0.56/39
KRUNKOVÁ, Bohuslava NKL-bPK 4.50/ 8.02/ 17.18/ 24.07/ 30.06/ 31.34/ 36.34/ 40.34/ 43.34/ 50.53/
TJ Start Náchod 4.50/ 3.12/ 9.16/ 6.49/ 5.59/ 1.28/ 5.00/ 4.00/ 3.00/ 7.19/
53.03/ / / / / / 77.14/
2.10/ / / / / / /
KRÁLOVÁ, Gabriela DNF / / / / / / / / / /
OB Havířov / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
PODMOLIKOVA, Dagmar DNF / / / / / / / / / /
SKOB Zlin / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55 2.3km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-79 3-50 4-85 5-34 6-58 7-53 8-84 9-42 10-76
11-62 12-67 13-86 14-100
1 JAROŠOVÁ, Petra 34.05 3.52/5 5.22/5 7.31/2 10.40/2 12.54/2 14.05/2 16.50/2 19.27/1* 21.35/1* 24.37/1*
Oddíl OS SK Prostějov 3.52/5 1.30/2 2.09/1* 3.09/5 2.14/4 1.11/1* 2.45/3 2.37/1* 2.08/1* 3.02/1*
27.27/1* 29.43/1* 32.45/1* 33.37/1* 34.05/1*
2.50/7 2.16/6 3.02/1* 0.52/1* 0.28/5
2 STODULKOVA, Lena 36.49 3.06/2 4.30/1* 6.39/1* 9.43/1* 12.10/1* 13.28/1* 16.41/1* 20.37/2 23.40/3 28.07/3
157 3.06/2 1.24/1* 2.09/1* 3.04/4 2.27/7 1.18/3 3.13/6 3.56/9 3.03/8 4.27/9
30.15/3 32.18/2 35.35/2 36.28/2 36.49/2
2.08/1* 2.03/4 3.17/5 0.53/2 0.21/1*
3 NOVOTNÁ, Ivana 38.08 3.40/4 5.18/4 9.55/8 12.23/5 13.53/4 15.21/4 18.03/3 20.55/3 23.34/2 27.09/2
OK Hradec Králové 3.40/4 1.38/3 4.37/10 2.28/1* 1.30/1* 1.28/6 2.42/2 2.52/3 2.39/3 3.35/6
29.40/2 33.23/4 36.30/4 37.42/3 38.08/3
2.31/4 3.43/11 3.07/3 1.12/6 0.26/2
4 MÜLLEROVÁ, Zorka 38.16 3.29/3 5.08/2 8.39/4 12.40/6 14.29/5 15.55/5 18.53/4 22.10/4 25.06/4 28.23/4
Báječné ženy v orientačním běhu 3.29/3 1.39/4 3.31/8 4.01/9 1.49/2 1.26/4 2.58/5 3.17/5 2.56/7 3.17/2
31.17/4 32.53/3 36.20/3 37.43/4 38.16/4
2.54/10 1.36/2 3.27/6 1.23/9 0.33/7
5 HRSTKOVÁ, Dana 39.53 4.04/6 5.51/6 9.17/5 11.50/4 16.03/7 17.19/6 19.53/5 23.15/5 25.35/5 29.05/5
JHB 4.04/6 1.47/8 3.26/7 2.33/2 4.13/13 1.16/2 2.34/1* 3.22/6 2.20/2 3.30/4
31.45/5 35.15/6 38.23/5 39.26/5 39.53/5
2.40/6 3.30/10 3.08/4 1.03/3 0.27/3
6 TEPLÁ, Hana 40.19 2.55/1* 5.12/3 7.41/3 10.43/3 13.04/3 14.31/3 20.56/6 23.57/6 26.36/6 30.08/6
OK Slavia Hradec Králové 2.55/1* 2.17/10 2.29/3 3.02/3 2.21/5 1.27/5 6.25/12 3.01/4 2.39/3 3.32/5
33.31/6 35.04/5 38.42/6 39.46/6 40.19/6
3.23/11 1.33/1* 3.38/7 1.04/4 0.33/7
7 MISIUNIENE, Irina 41.25 5.16/8 6.59/8 9.41/7 13.28/8 15.53/6 17.24/7 21.03/7 24.40/7 27.30/7 31.44/7
Medeina OK 5.16/8 1.43/7 2.42/4 3.47/8 2.25/6 1.31/7 3.39/8 3.37/7 2.50/6 4.14/8
33.54/7 35.43/7 39.33/7 40.52/7 41.25/7
2.10/2 1.49/3 3.50/8 1.19/8 0.33/7
8 CHMELAŘOVÁ, Marie 44.12 7.28/12 9.08/10 11.51/9 16.57/10 19.49/10 21.25/10 24.10/10 27.00/9 29.42/8 33.11/8
OK Slavia Hradec Králové 7.28/12 1.40/5 2.43/5 5.06/12 2.52/9 1.36/8 2.45/3 2.50/2 2.42/5 3.29/3
35.42/8 39.28/8 42.33/8 43.45/8 44.12/8
2.31/4 3.46/12 3.05/2 1.12/6 0.27/3
9 BIKELIENE, Ema 48.28 5.48/9 7.29/9 12.21/10 16.06/9 17.58/9 19.38/9 22.56/8 26.50/8 32.45/9 37.44/10
Labirintas OK 5.48/9 1.41/6 4.52/11 3.45/7 1.52/3 1.40/9 3.18/7 3.54/8 5.55/11 4.59/10
40.13/10 42.32/10 46.44/10 47.55/9 48.28/9
2.29/3 2.19/7 4.12/11 1.11/5 0.33/7
10 ROUDNA, Eva 48.29 4.30/7 6.23/7 9.37/6 13.05/7 16.19/8 19.16/8 23.51/9 28.21/10 32.53/10 36.43/9
OK Lokomotiva Pardubice 4.30/7 1.53/9 3.14/6 3.28/6 3.14/10 2.57/13 4.35/10 4.30/10 4.32/9 3.50/7
39.34/9 42.23/9 46.24/9 47.56/10 48.29/10
2.51/8 2.49/9 4.01/9 1.32/10 0.33/7
11 NOIMAN, Anat 62.06 8.29/13 11.55/13 16.52/12 21.51/12 25.46/12 27.34/12 32.00/12 36.42/12 44.45/12 49.55/12
Lev Hsharon Menashe 8.29/13 3.26/12 4.57/12 4.59/10 3.55/12 1.48/10 4.26/9 4.42/11 8.03/13 5.10/11
53.38/12 55.48/12 59.57/11 61.35/11 62.06/11
3.43/12 2.10/5 4.09/10 1.38/11 0.31/6
12 WOŁEK, Małgorzata 62.40 5.56/10 10.10/12 14.35/11 19.40/11 23.25/11 25.46/11 31.47/11 36.37/11 42.22/11 48.18/11
UNTS Warszawa 5.56/10 4.14/13 4.25/9 5.05/11 3.45/11 2.21/12 6.01/11 4.50/13 5.45/10 5.56/13
51.10/11 53.46/11 60.22/12 62.03/12 62.40/12
2.52/9 2.36/8 6.36/13 1.41/12 0.37/12
13 SCHAFEROVA, Jana 84.48 6.54/11 9.26/11 22.34/13 38.16/13 40.59/13 43.05/13 50.12/13 54.58/13 61.02/13 66.56/13
SKOB Zlin 6.54/11 2.32/11 13.08/13 15.42/13 2.43/8 2.06/11 7.07/13 4.46/12 6.04/12 5.54/12
71.13/13 75.47/13 82.05/13 83.59/13 84.48/13
4.17/13 4.34/13 6.18/12 1.54/13 0.49/13
Wyniki zawodów z międzyczasami: K60 2.3km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-79 3-50 4-85 5-34 6-58 7-53 8-84 9-42 10-76
11-62 12-67 13-86 14-100
1 MORAWSKA, Irena 34.40 3.31/3 5.20/2 7.39/1* 9.49/1* 13.48/2 15.25/2 18.30/2 21.10/2 23.27/1* 26.34/1*
Indywidualni Pomorskie 3.31/3 1.49/1* 2.19/1* 2.10/1* 3.59/7 1.37/4 3.05/2 2.40/1* 2.17/1* 3.07/1*
28.19/1* 30.15/1* 33.14/1* 34.11/1* 34.40/1*
1.45/1* 1.56/3 2.59/2 0.57/1* 0.29/3
2 KUTKIENE, Violeta 38.40 2.50/1* 5.23/3 7.51/3 13.08/3 14.28/3 15.44/3 18.43/3 21.30/3 24.17/2 27.56/2
Medeina OK 2.50/1* 2.33/6 2.28/2 5.17/3 1.20/2 1.16/1* 2.59/1* 2.47/2 2.47/2 3.39/3
31.50/2 33.27/2 36.56/2 38.07/2 38.40/2
3.54/7 1.37/1* 3.29/4 1.11/5 0.33/6
3 ŽIAUKIENE, Daiva 39.08 3.13/2 5.16/1* 7.44/2 11.19/2 12.50/1* 14.08/1* 17.36/1* 21.09/1* 26.09/3 29.23/3
Medeina OK 3.13/2 2.03/4 2.28/2 3.35/2 1.31/3 1.18/2 3.28/3 3.33/5 5.00/6 3.14/2
32.54/3 34.51/3 37.46/3 38.47/3 39.08/3
3.31/5 1.57/4 2.55/1* 1.01/2 0.21/1*
4 KRÁLOVÁ, Zdenka 42.28 4.15/4 6.16/4 9.03/4 15.31/4 16.43/4 18.07/4 22.23/4 25.36/4 29.03/4 32.44/4
SK Severka Šumperk 4.15/4 2.01/3 2.47/4 6.28/4 1.12/1* 1.24/3 4.16/4 3.13/3 3.27/3 3.41/4
35.47/4 37.40/4 40.59/4 42.00/4 42.28/4
3.03/2 1.53/2 3.19/3 1.01/2 0.28/2
5 CZERKAWSKA, Urszula 54.18 4.15/4 6.34/5 9.24/5 21.22/5 24.10/5 25.53/5 30.17/5 33.44/5 37.32/5 41.46/5
UKS Sparta Czyżowice 4.15/4 2.19/5 2.50/5 11.58/9 2.48/5 1.43/5 4.24/5 3.27/4 3.48/4 4.14/5
45.03/5 47.31/5 52.18/5 53.49/5 54.18/5
3.17/4 2.28/5 4.47/7 1.31/7 0.29/3
6 SOCHOROVÁ, Hana 67.42 9.27/8 12.02/8 18.13/9 25.40/8 30.17/8 32.15/7 38.56/7 44.06/7 49.13/7 54.24/6
OB Havířov 9.27/8 2.35/7 6.11/8 7.27/7 4.37/8 1.58/6 6.41/8 5.10/6 5.07/7 5.11/7
57.31/6 60.29/6 65.25/6 67.00/6 67.42/6
3.07/3 2.58/8 4.56/8 1.35/8 0.42/9
7 BRETTSCHNEIDER, Gudrun 68.39 6.26/6 9.51/6 16.57/7 23.33/7 27.26/6 30.08/6 34.50/6 41.58/6 49.04/6 55.32/7
Kaulsdorfer OLV Berlin 6.26/6 3.25/9 7.06/9 6.36/5 3.53/6 2.42/8 4.42/6 7.08/9 7.06/9 6.28/9
60.01/7 62.48/7 67.02/7 68.09/7 68.39/7
4.29/8 2.47/7 4.14/5 1.07/4 0.30/5
8 GIPIENE, Ina 69.27 10.13/9 12.51/9 18.00/8 29.01/9 31.31/9 33.39/8 41.59/9 47.17/8 51.54/8 56.43/8
Medeina OK 10.13/9 2.38/8 5.09/6 11.01/8 2.30/4 2.08/7 8.20/9 5.18/7 4.37/5 4.49/6
60.30/8 62.59/8 67.21/8 68.51/8 69.27/8
3.47/6 2.29/6 4.22/6 1.30/6 0.36/7
9 VONDRÁČKOVÁ, Zdeňka 75.48 8.49/7 10.48/7 15.57/6 22.36/6 29.53/7 36.31/9 41.30/8 47.23/9 53.13/9 59.35/9
TJ Start Náchod 8.49/7 1.59/2 5.09/6 6.39/6 7.17/9 6.38/9 4.59/7 5.53/8 5.50/8 6.22/8
64.09/9 67.09/9 73.37/9 75.12/9 75.48/9
4.34/9 3.00/9 6.28/9 1.35/8 0.36/7
VOBNDRÁČKOVÁ, Zdeňka DNF 12.49/ 14.48/ 19.57/ 26.36/ 33.53/ 40.31/ 45.30/ 51.23/ 57.13/ 63.35/
TJ Start Náchod 12.49/ 1.59/ 5.09/ 6.39/ 7.17/ 6.38/ 4.59/ 5.53/ 5.50/ 6.22/
68.09/ 71.09/ 77.37/ 79.12/ /
4.34/ 3.00/ 6.28/ 1.35/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K65 2.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-40 3-79 4-65 5-72 6-78 7-52 8-81 9-35 10-70
11-71 12-43 13-76 14-64 15-100
1 STANEVICIENE, Ruta 32.25 3.50/8 5.10/8 7.05/6 8.05/4 10.01/4 12.09/4 14.54/4 19.49/2 20.52/2 23.50/2
Labirintas OK 3.50/8 1.20/2 1.55/2 1.00/1* 1.56/3 2.08/1* 2.45/2 4.55/2 1.03/3 2.58/1*
24.57/2 26.45/1* 28.38/1* 31.07/1* 31.54/1* 32.25/1*
1.07/5 1.48/1* 1.53/1* 2.29/1* 0.47/1* 0.31/5
2 GVILDIENE, Virginija 33.32 2.07/1* 3.20/1* 5.21/1* 6.44/1* 8.45/1* 10.59/2 13.48/1* 19.11/1* 20.15/1* 23.32/1*
Medeina OK 2.07/1* 1.13/1* 2.01/3 1.23/5 2.01/5 2.14/3 2.49/3 5.23/4 1.04/4 3.17/2
24.52/1* 27.14/2 29.08/2 32.02/2 32.55/2 33.32/2
1.20/7 2.22/5 1.54/2 2.54/6 0.53/6 0.37/9
3 WYSOCKA, Jolanta 34.14 2.13/2 3.33/2 6.32/3 7.47/3 9.36/3 11.57/3 14.22/2 20.05/3 21.18/3 24.46/3
UKS Kometa Gliwice 2.13/2 1.20/2 2.59/9 1.15/4 1.49/1* 2.21/4 2.25/1* 5.43/6 1.13/7 3.28/4
25.47/3 28.06/3 30.16/3 32.58/3 33.48/3 34.14/3
1.01/1* 2.19/4 2.10/5 2.42/2 0.50/4 0.26/1*
4 DAMBRAUSKIENE, Genute 39.54 2.42/5 4.27/5 7.02/5 8.11/5 10.45/5 15.18/7 18.09/5 23.44/5 24.41/5 28.46/4
SM Gaja 2.42/5 1.45/7 2.35/7 1.09/2 2.34/10 4.33/11 2.51/4 5.35/5 0.57/2 4.05/7
29.53/4 32.34/4 34.30/4 37.51/4 39.20/4 39.54/4
1.07/5 2.41/8 1.56/3 3.21/7 1.29/11 0.34/6
5 BĚHOUNOVÁ, Jiřina 40.05 2.46/6 4.37/6 6.59/4 9.05/6 11.18/6 15.14/6 19.03/6 24.13/6 25.18/6 29.35/6
OK 99 Hradec Králové 2.46/6 1.51/8 2.22/6 2.06/10 2.13/8 3.56/9 3.49/7 5.10/3 1.05/5 4.17/8
31.13/6 33.24/6 35.58/6 38.46/5 39.35/5 40.05/5
1.38/10 2.11/2 2.34/9 2.48/4 0.49/2 0.30/4
6 NOVOTNÁ, Jiřina 40.59 2.34/4 4.00/3 5.41/2 6.55/2 8.46/2 10.54/1* 14.25/3 22.51/4 23.41/4 29.16/5
OK Lokomotiva Pardubice 2.34/4 1.26/4 1.41/1* 1.14/3 1.51/2 2.08/1* 3.31/5 8.26/9 0.50/1* 5.35/10
30.17/5 32.35/5 34.46/5 39.36/6 40.31/6 40.59/6
1.01/1* 2.18/3 2.11/6 4.50/9 0.55/7 0.28/3
7 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna 43.12 2.33/3 5.09/7 7.18/7 9.26/7 11.29/7 14.02/5 19.27/7 26.52/7 27.59/7 31.54/7
Stowarzyszenie Team 360 stopni 2.33/3 2.36/11 2.09/4 2.08/11 2.03/6 2.33/6 5.25/10 7.25/8 1.07/6 3.55/5
33.22/7 36.53/7 38.56/7 41.49/7 42.38/7 43.12/7
1.28/9 3.31/11 2.03/4 2.53/5 0.49/2 0.34/6
8 MARGIT, Jenei 46.12 2.48/7 4.21/4 8.04/8 9.32/8 12.17/8 16.37/9 21.32/9 27.53/8 30.57/8 34.57/8
BÖF Budaörs 2.48/7 1.33/5 3.43/10 1.28/6 2.45/11 4.20/10 4.55/9 6.21/7 3.04/11 4.00/6
36.02/8 38.38/8 40.50/8 44.25/8 45.29/8 46.12/8
1.05/4 2.36/7 2.12/7 3.35/8 1.04/9 0.43/11
9 MRÁZKOVÁ, Ivana 50.26 16.17/12 18.17/12 21.09/12 22.52/11 24.48/11 27.13/11 31.03/11 35.48/10 37.05/10 40.22/10
OB Kotlářka 16.17/12 2.00/9 2.52/8 1.43/8 1.56/3 2.25/5 3.50/8 4.45/1* 1.17/8 3.17/2
41.24/10 43.46/10 46.23/10 49.09/9 49.59/9 50.26/9
1.02/3 2.22/5 2.37/10 2.46/3 0.50/4 0.27/2
10 KALIBÁNOVÁ, Jiřina 52.25 5.10/10 7.18/9 9.27/9 11.10/9 13.21/9 16.09/8 19.49/8 30.06/9 33.00/9 37.23/9
SK LOB Nová Paka 5.10/10 2.08/10 2.09/4 1.43/8 2.11/7 2.48/7 3.40/6 10.17/11 2.54/10 4.23/9
38.47/9 41.47/9 44.41/9 50.44/10 51.45/10 52.25/10
1.24/8 3.00/9 2.54/11 6.03/10 1.01/8 0.40/10
11 CHODUROVÁ, Milena 68.32 8.23/11 10.04/10 15.04/10 16.45/10 19.13/10 22.34/10 30.31/10 39.01/11 40.20/11 46.17/11
O-RUNNAŘI Beskydy 8.23/11 1.41/6 5.00/11 1.41/7 2.28/9 3.21/8 7.57/12 8.30/10 1.19/9 5.57/11
48.01/11 51.25/11 53.47/11 66.48/11 67.57/11 68.32/11
1.44/11 3.24/10 2.22/8 13.01/12 1.09/10 0.35/8
12 OLBRYCHT, Anna 104.37 4.56/9 11.33/11 18.51/11 26.10/12 30.55/12 41.26/12 48.19/12 63.13/12 66.58/12 78.48/12
Indywidualny Mazowsze 4.56/9 6.37/12 7.18/12 7.19/12 4.45/12 10.31/12 6.53/11 14.54/12 3.45/12 11.50/12
82.58/12 88.10/12 92.47/12 101.14/12 103.07/12 104.37/12
4.10/12 5.12/12 4.37/12 8.27/11 1.53/12 1.30/12
MIKYSKOVA, Hana DNF / / / / / / / / / /
TJ Start Náchod / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K70 2.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-40 3-79 4-65 5-72 6-78 7-52 8-81 9-35 10-70
11-71 12-43 13-76 14-64 15-100
1 KRASUCKIENE, Egle 38.49 2.24/1* 4.11/1* 6.12/1* 7.33/1* 10.04/1* 13.33/1* 16.32/1* 22.50/1* 24.02/1* 28.00/1*
Labirintas OK 2.24/1* 1.47/1* 2.01/1* 1.21/1* 2.31/2 3.29/1* 2.59/1* 6.18/1* 1.12/1* 3.58/1*
29.15/1* 32.08/1* 34.25/1* 37.26/1* 38.19/1* 38.49/1*
1.15/1* 2.53/1* 2.17/1* 3.01/1* 0.53/1* 0.30/1*
2 SIKOROVÁ, Marie 54.46 2.59/2 5.00/2 7.50/2 9.27/2 11.47/2 16.10/2 21.39/2 28.24/2 34.27/2 39.56/2
TJ Baník Ostrava 2.59/2 2.01/2 2.50/2 1.37/2 2.20/1* 4.23/3 5.29/2 6.45/2 6.03/3 5.29/3
41.43/2 45.10/2 48.02/2 52.55/2 53.59/2 54.46/2
1.47/2 3.27/3 2.52/2 4.53/2 1.04/2 0.47/3
3 RUFFEROVÁ, Iva 57.31 4.48/3 7.10/3 11.32/3 13.48/3 17.05/3 20.39/3 27.39/3 35.04/3 36.43/3 41.36/3
TJ Start Náchod 4.48/3 2.22/3 4.22/3 2.16/3 3.17/3 3.34/2 7.00/3 7.25/3 1.39/2 4.53/2
43.27/3 46.49/3 49.53/3 55.46/3 56.53/3 57.31/3
1.51/3 3.22/2 3.04/3 5.53/3 1.07/3 0.38/2
Wyniki zawodów z międzyczasami: K80 1.9km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-32 3-79 4-65 5-72 6-58 7-75 8-47 9-42 10-86
11-100
1 STARÁ, Pavla 51.34 7.58/1* 9.52/1* 17.17/1* 19.01/1* 21.57/1* 31.21/1* 36.19/1* 39.50/1* 45.07/1* 49.11/1*
TJ Baník Ostrava 7.58/1* 1.54/1* 7.25/1* 1.44/1* 2.56/1* 9.24/1* 4.58/1* 3.31/1* 5.17/1* 4.04/1*
50.58/1* 51.34/1*
1.47/1* 0.36/1*
Wyniki zawodów z międzyczasami: Krótka 2.2km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-38 3-36 4-37 5-46 6-49 7-82 8-48 9-64 10-100
1 DUDEK, Izabela 0b.PK 27.10 2.34/3 4.59/1* 10.55/2 12.53/2 16.02/2 17.13/2 21.50/2 24.17/1* 25.45/1* 26.47/1*
PUKS Młode Orły NDM 2.34/3 2.25/1* 5.56/7 1.58/2 3.09/9 1.11/14 4.37/5 2.27/6 1.28/6 1.02/20
27.10/1*
0.23/2
2 MALA, Daniela 0b.PK 27.36 4.38/19 7.14/11 12.03/3 14.12/3 17.00/3 17.55/3 22.31/3 24.53/2 26.33/2 27.11/2
OK Jilemnice 4.38/19 2.36/2 4.49/4 2.09/4 2.48/5 0.55/6 4.36/4 2.22/4 1.40/12 0.38/5
27.36/2
0.25/5
3 KANIKOWSKA, Dominika 0b.PK 30.00 2.40/4 6.01/3 12.21/6 14.32/4 17.49/4 19.04/4 24.10/4 26.45/3 28.46/3 29.33/3
UKS Orientpark.pl Iwiny 2.40/4 3.21/11 6.20/9 2.11/5 3.17/11 1.15/17 5.06/7 2.35/9 2.01/18 0.47/9
30.00/3
0.27/9
4 WALAŚ, Waldemar 0b.PK 30.18 5.50/28 9.44/21 14.23/9 16.38/7 19.13/8 20.08/6 25.23/6 27.55/4 29.15/4 29.52/4
WKS Wawel Kraków 5.50/28 3.54/17 4.39/2 2.15/6 2.35/2 0.55/6 5.15/8 2.32/7 1.20/3 0.37/1*
30.18/4
0.26/8
5 SKLENAROVA, Dita 0b.PK 30.28 2.57/5 6.16/4 12.17/5 14.39/6 19.06/7 19.52/5 25.22/5 28.17/6 29.24/5 30.03/5
SK Sklenarovi 2.57/5 3.19/9 6.01/8 2.22/7 4.27/22 0.46/2 5.30/9 2.55/14 1.07/1* 0.39/6
30.28/5
0.25/5
6 JOHANIS, Viktor 0b.PK 30.48 2.17/1* 5.06/2 9.54/1* 11.49/1* 14.50/1* 15.38/1* 19.27/1* 28.06/5 29.47/6 30.24/6
OK 99 Hradec Králové 2.17/1* 2.49/5 4.48/3 1.55/1* 3.01/6 0.48/4 3.49/1* 8.39/30 1.41/13 0.37/1*
30.48/6
0.24/4
7 CHUDÍK, Michael 0b.PK 32.44 3.18/9 6.17/5 12.09/4 14.35/5 18.20/5 22.19/10 26.53/7 29.39/7 31.15/7 32.14/7
SKOB Frýdek-Místek 3.18/9 2.59/6 5.52/6 2.26/8 3.45/17 3.59/29 4.34/2 2.46/13 1.36/8 0.59/18
32.44/7
0.30/16
8 POZDÍLKOVÁ, Alena 0b.PK 34.07 3.13/8 6.29/7 13.57/7 17.03/10 20.39/10 21.41/8 27.44/8 30.42/8 32.36/8 33.30/8
OK 99 Hradec Králové 3.13/8 3.16/8 7.28/13 3.06/17 3.36/16 1.02/12 6.03/11 2.58/15 1.54/17 0.54/16
34.07/8
0.37/24
9 WALAŚ, Maria 0b.PK 36.54 2.57/5 7.32/13 14.01/8 16.57/9 20.04/9 20.50/7 31.05/10 33.47/9 35.23/9 36.26/9
WKS Wawel Kraków 2.57/5 4.35/24 6.29/10 2.56/13 3.07/8 0.46/2 10.15/18 2.42/10 1.36/8 1.03/21
36.54/9
0.28/12
10 FRAJ, David 0b.PK 39.01 5.27/24 9.02/19 19.25/15 22.22/15 25.36/14 26.52/13 33.49/13 36.34/12 38.03/11 38.40/10
TJ Růžená 5.27/24 3.35/14 10.23/17 2.57/14 3.14/10 1.16/18 6.57/13 2.45/12 1.29/7 0.37/1*
39.01/10
0.21/1*
11 JELÍNKOVÁ, Jana 0b.PK 39.14 5.27/24 9.04/20 19.20/14 22.17/14 25.37/15 26.57/14 33.45/12 36.29/11 38.05/12 38.42/11
TJ Růžená 5.27/24 3.37/15 10.16/16 2.57/14 3.20/12 1.20/20 6.48/12 2.44/11 1.36/8 0.37/1*
39.14/11
0.32/20
12 KOZLOVA, Slavka 0b.PK 39.18 3.42/13 7.15/12 14.33/10 18.06/11 22.05/11 23.26/11 30.28/9 34.09/10 36.28/10 38.42/11
KOB Alfa Brno 3.42/13 3.33/13 7.18/12 3.33/22 3.59/19 1.21/21 7.02/15 3.41/17 2.19/20 2.14/32
39.18/12
0.36/22
13 KOŤÁTKOVÁ, Barbora 0b.PK 39.51 3.25/10 7.49/14 15.56/12 19.01/12 24.43/12 28.44/15 34.30/14 36.52/13 38.31/13 39.24/13
O-RUNNAŘI Beskydy 3.25/10 4.24/21 8.07/15 3.05/16 5.42/28 4.01/30 5.46/10 2.22/4 1.39/11 0.53/15
39.51/13
0.27/9
14 PALÁTOVÁ, Hana 0b.PK 40.00 4.11/16 6.59/10 24.08/20 26.51/20 29.33/16 30.11/16 35.13/16 37.33/14 38.48/14 39.35/14
KOB Alfa Brno 4.11/16 2.48/3 17.09/25 2.43/11 2.42/4 0.38/1* 5.02/6 2.20/3 1.15/2 0.47/9
40.00/14
0.25/5
15 JORDANOVA, Blanka 0b.PK 41.15 3.29/11 6.48/8 25.06/21 27.52/21 30.32/19 31.27/18 36.01/17 38.33/16 40.00/15 40.46/15
SK Jordanovi 3.29/11 3.19/9 18.18/28 2.46/12 2.40/3 0.55/6 4.34/2 2.32/7 1.27/4 0.46/8
41.15/15
0.29/14
16 MURAWSKA, Ewa 0b.PK 45.58 3.41/12 9.52/23 17.51/13 21.33/13 25.25/13 26.20/12 34.35/15 38.02/15 44.25/16 45.25/16
HKS Azymut Mochy 3.41/12 6.11/27 7.59/14 3.42/24 3.52/18 0.55/6 8.15/17 3.27/16 6.23/32 1.00/19
45.58/16
0.33/21
17 DAVID, Vladimír 0b.PK 49.35 2.59/7 6.22/6 20.00/17 25.52/19 30.18/18 31.31/19 41.50/18 46.54/18 48.21/18 49.12/18
O-RUNNAŘI Beskydy 2.59/7 3.23/12 13.38/23 5.52/33 4.26/21 1.13/15 10.19/20 5.04/23 1.27/4 0.51/12
49.35/18
0.23/2
18 DAVIDOVÁ, Tereza 0b.PK 50.11 4.58/20 9.00/18 19.37/16 25.20/18 29.52/17 31.05/17 42.25/19 47.07/19 48.52/19 49.41/19
O-RUNNAŘI Beskydy 4.58/20 4.02/19 10.37/20 5.43/32 4.32/23 1.13/15 11.20/26 4.42/21 1.45/14 0.49/11
50.11/19
0.30/16
19 ŠOPF, Ondřej 0b.PK 51.34 5.13/21 8.23/17 26.06/22 28.38/22 32.13/20 33.05/20 44.51/22 46.50/17 49.13/20 51.07/20
KOB Alfa Brno 5.13/21 3.10/7 17.43/26 2.32/9 3.35/15 0.52/5 11.46/28 1.59/1* 2.23/22 1.54/30
51.34/20
0.27/9
20 MEGA, Robin 0b.PK 53.37 4.06/15 6.54/9 28.10/25 30.44/23 34.14/23 35.09/23 46.52/23 48.57/20 51.19/21 53.08/21
KOB Alfa Brno 4.06/15 2.48/3 21.16/30 2.34/10 3.30/14 0.55/6 11.43/27 2.05/2 2.22/21 1.49/29
53.37/21
0.29/14
21 FRAJOVÁ, Kamila 0b.PK 54.21 5.27/24 9.59/24 20.30/19 24.30/17 32.14/21 33.41/21 44.37/21 49.27/21 52.15/22 53.39/22
TJ Růžená 5.27/24 4.32/23 10.31/18 4.00/26 7.44/31 1.27/23 10.56/24 4.50/22 2.48/30 1.24/26
54.21/22
0.42/26
22 JELÍNEK, Luboš 0b.PK 55.16 5.20/22 9.47/22 20.22/18 24.20/16 32.43/22 34.14/22 44.31/20 49.55/22 52.39/23 54.04/23
TJ Růžená 5.20/22 4.27/22 10.35/19 3.58/25 8.23/33 1.31/24 10.17/19 5.24/26 2.44/28 1.25/27
55.16/23
1.12/33
23 TOMASZEWSKA, Agnieszka 0b.PK 58.07 13.04/31 21.48/31 27.37/24 31.08/24 34.34/24 40.24/24 47.24/24 54.57/23 56.42/24 57.39/24
DKC Dzik Świdnica 13.04/31 8.44/30 5.49/5 3.31/21 3.26/13 5.50/32 7.00/14 7.33/29 1.45/14 0.57/17
58.07/24
0.28/12
24 URBANCOVÁ, Iva 0b.PK 65.28 5.27/24 10.18/25 27.12/23 32.17/25 40.24/28 41.47/25 56.12/25 61.19/24 63.49/25 64.41/25
O-RUNNAŘI Beskydy 5.27/24 4.51/25 16.54/24 5.05/29 8.07/32 1.23/22 14.25/31 5.07/24 2.30/23 0.52/13
65.28/25
0.47/29
25 LEWANDOWSKA, Luiza 0b.PK 69.18 4.18/17 7.58/15 31.54/28 36.42/28 39.44/26 43.49/27 62.03/28 66.07/26 67.56/27 68.48/26
indywidualnie 4.18/17 3.40/16 23.56/31 4.48/28 3.02/7 4.05/31 18.14/32 4.04/18 1.49/16 0.52/13
69.18/26
0.30/16
26 MAČIUKUNIENE, Daina 0b.PK 70.17 10.35/30 18.02/28 29.30/27 34.53/27 40.09/27 42.20/26 56.29/26 61.45/25 64.29/26 69.18/27
Medeina OK 10.35/30 7.27/28 11.28/21 5.23/30 5.16/27 2.11/26 14.09/30 5.16/25 2.44/28 4.49/33
70.17/27
0.59/31
27 CHACHURSKA, Magdalena 0b.PK 71.07 9.25/29 18.43/29 36.41/29 42.12/29 48.16/29 49.32/29 62.05/29 66.09/27 68.46/28 70.09/28
KU AZS WAT Warszawa 9.25/29 9.18/31 17.58/27 5.31/31 6.04/29 1.16/18 12.33/29 4.04/18 2.37/25 1.23/25
71.07/28
0.58/30
28 DAVIDOVÁ, Petra 0b.PK 71.57 4.33/18 20.45/30 46.19/32 49.45/32 54.21/32 55.28/31 63.26/30 67.54/28 70.09/29 71.18/29
O-RUNNAŘI Beskydy 4.33/18 16.12/32 25.34/32 3.26/19 4.36/24 1.07/13 7.58/16 4.28/20 2.15/19 1.09/23
71.57/29
0.39/25
29 KOCUROVÁ, Sylva 0b.PK 76.59 5.26/23 10.23/26 45.11/31 49.20/31 53.56/31 55.53/32 66.54/32 72.24/29 74.56/30 76.16/30
O-RUNNAŘI Beskydy 5.26/23 4.57/26 34.48/33 4.09/27 4.36/24 1.57/25 11.01/25 5.30/28 2.32/24 1.20/24
76.59/30
0.43/28
30 MACHOWSKA- ŁĄCKA, Magdalena 0b.PK 81.57 13.46/32 35.28/32 42.40/30 46.08/30 50.08/30 51.07/30 61.46/27 77.40/32 80.19/33 81.27/31
UKS OSiR Góra Kalwaria 13.46/32 21.42/33 7.12/11 3.28/20 4.00/20 0.59/11 10.39/21 15.54/32 2.39/27 1.08/22
81.57/31
0.30/16
31 KOŤÁTKOVÁ, Dana 0b.PK 82.17 4.00/14 7.58/15 28.55/26 32.19/26 37.18/25 45.33/28 64.39/31 76.43/30 79.38/31 81.35/32
O-RUNNAŘI Beskydy 4.00/14 3.58/18 20.57/29 3.24/18 4.59/26 8.15/33 19.06/33 12.04/31 2.55/31 1.57/31
82.17/32
0.42/26
32 ŁUBISZ, Beata 0b.PK 82.49 33.14/33 37.20/33 48.53/33 52.34/33 58.59/33 61.23/33 72.11/33 77.35/31 80.12/32 81.46/33
UKS Azymut Pabianice 33.14/33 4.06/20 11.33/22 3.41/23 6.25/30 2.24/27 10.48/23 5.24/26 2.37/25 1.34/28
82.49/33
1.03/32
33 DOLEŽAL, Lukáš 1b.PK 46.38 2.21/2 10.27/27 14.47/11 16.53/8 18.43/6 22.12/9 32.57/11 / 45.20/17 46.02/17
OK Slavia Hradec Králové 2.21/2 8.06/29 4.20/1* 2.06/3 1.50/1* 3.29/28 10.45/22 / / 0.42/7
46.38/17
0.36/22
VERBIN, Amit NKL / / / / / / / / / /
ASA Tel Aviv / / / / / / / / / /
/
/
SPILISZEWSKA, Róża NKL / / / / / / / / / /
KS Artemis Wrocław / / / / / / / / / /
/
/
CHWIEJCZAK, Dorota NKL / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10 1.7km 0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-44 3-37 4-51 5-38 6-32 7-47 8-48 9-64 10-100
1 SIDLA, Dalibor 14.03 1.28/1* 2.54/1* 3.49/1* 5.20/1* 7.21/1* 9.51/1* 10.44/1* 12.11/1* 13.03/1* 13.33/1*
SKOB Zlin 1.28/1* 1.26/1* 0.55/1* 1.31/2 2.01/1* 2.30/2 0.53/3 1.27/2 0.52/1* 0.30/1*
14.03/1*
0.30/9
2 GÓRSKI, Krzesimir 14.16 1.57/2 3.29/2 4.35/2 5.54/2 8.02/2 10.13/2 10.55/2 12.15/2 13.20/2 13.55/2
MKS Paulinum Jelenia Góra 1.57/2 1.32/2 1.06/2 1.19/1* 2.08/2 2.11/1* 0.42/1* 1.20/1* 1.05/2 0.35/2
14.16/2
0.21/1*
3 UDRZAL, Lukas 20.21 2.05/3 4.14/3 5.44/3 7.17/3 10.24/3 14.42/3 15.43/3 17.41/3 19.12/3 19.58/3
OK Lokomotiva Pardubice 2.05/3 2.09/3 1.30/3 1.33/4 3.07/3 4.18/4 1.01/5 1.58/4 1.31/4 0.46/6
20.21/3
0.23/3
4 VÍTEK, Michal 22.02 2.13/4 4.47/5 6.37/5 8.15/5 11.31/4 16.24/4 17.07/4 19.37/4 20.59/4 21.39/4
OK 99 Hradec Králové 2.13/4 2.34/6 1.50/5 1.38/5 3.16/4 4.53/7 0.43/2 2.30/9 1.22/3 0.40/5
22.02/4
0.23/3
5 SMOLA, Stepan 23.34 2.15/5 4.34/4 6.25/4 8.12/4 13.19/6 17.00/5 18.15/5 20.23/5 22.26/5 23.13/5
SKOB Zlin 2.15/5 2.19/4 1.51/6 1.47/6 5.07/8 3.41/3 1.15/7 2.08/6 2.03/7 0.47/7
23.34/5
0.21/1*
6 DOBRZYŃSKI, Joachim 27.02 2.38/6 5.08/6 6.39/6 8.49/6 12.49/5 20.56/6 21.53/6 24.17/6 26.00/6 26.38/6
HKS Azymut Mochy 2.38/6 2.30/5 1.31/4 2.10/7 4.00/6 8.07/9 0.57/4 2.24/8 1.43/5 0.38/4
27.02/6
0.24/5
7 VINTR, Otakar 27.43 2.49/9 9.09/10 11.19/9 12.50/8 16.16/7 20.56/6 22.13/7 24.32/7 26.42/7 27.19/7
SKOB Zlin 2.49/9 6.20/10 2.10/7 1.31/2 3.26/5 4.40/5 1.17/8 2.19/7 2.10/8 0.37/3
27.43/7
0.24/5
8 KOLÍN, Jonáš 30.36 3.22/10 7.27/8 11.21/10 15.19/10 19.37/9 24.28/9 25.29/8 27.25/8 29.18/8 30.11/8
Oddíl OB Kotlářka 3.22/10 4.05/8 3.54/10 3.58/10 4.18/7 4.51/6 1.01/5 1.56/3 1.53/6 0.53/8
30.36/8
0.25/7
9 MARSZAŁEK, Karol 36.52 2.39/8 5.53/7 8.12/7 10.22/7 17.01/8 23.14/8 27.45/9 29.47/9 35.09/9 36.27/9
UKS Azymut 45 Gdynia 2.39/8 3.14/7 2.19/8 2.10/7 6.39/9 6.13/8 4.31/10 2.02/5 5.22/10 1.18/10
36.52/9
0.25/7
10 KMIECIŃSKI, Franciszek 52.12 2.38/6 8.16/9 11.17/8 13.50/9 23.36/10 40.54/10 42.38/10 46.38/10 50.31/10 51.35/10
PUKS Młode Orły NDM 2.38/6 5.38/9 3.01/9 2.33/9 9.46/10 17.18/10 1.44/9 4.00/10 3.53/9 1.04/9
52.12/10
0.37/10
GOS, Łukasz NKL-bPK 2.21/ 5.16/ 6.40/ 9.13/ 12.56/ / 16.16/ 23.40/ 24.55/ 25.48/
PUKS Młode Orły NDM 2.21/ 2.55/ 1.24/ 2.33/ 3.43/ / / 7.24/ 1.15/ 0.53/
26.13/
0.25/
MAZAN, Kacper DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/
/
URYGA, Adam DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/
/
WOLNY, Piotr DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.0km 0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-33 3-44 4-37 5-36 6-65 7-38 8-32 9-47 10-82
11-70 12-64 13-100
1 PEKAREK, David 16.55 1.37/5 3.08/3 3.55/3 4.44/3 6.04/1* 6.56/1* 9.04/1* 11.43/1* 12.25/1* 13.13/1*
SKOB Zlin 1.37/5 1.31/3 0.47/1* 0.49/2 1.20/1* 0.52/1* 2.08/1* 2.39/8 0.42/3 0.48/4
14.52/1* 15.58/1* 16.33/1* 16.55/1*
1.39/1* 1.06/4 0.35/9 0.22/9
2 KUTLVAŠR, Vladimír 17.52 1.19/1* 2.38/1* 3.26/1* 4.31/1* 6.27/3 7.58/3 10.07/3 12.23/3 13.07/3 13.51/3
OOS TJ Spartak Vrchlabí 1.19/1* 1.19/1* 0.48/2 1.05/9 1.56/10 1.31/15 2.09/2 2.16/3 0.44/5 0.44/2
15.47/2 16.51/2 17.27/2 17.52/2
1.56/4 1.04/2 0.36/12 0.25/16
3 PĘKAL, Paweł 18.21 1.26/2 2.56/2 3.47/2 4.41/2 6.21/2 7.17/2 9.34/2 11.47/2 12.35/2 13.32/2
UMKS Kwidzyn 1.26/2 1.30/2 0.51/4 0.54/4 1.40/5 0.56/4 2.17/4 2.13/1* 0.48/8 0.57/7
16.16/3 17.23/3 17.55/3 18.21/3
2.44/9 1.07/6 0.32/2 0.26/17
4 JANATA, Matej 22.34 4.10/22 7.03/19 7.55/17 8.38/15 10.19/14 11.12/12 13.35/10 15.48/6 16.34/6 17.29/7
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4.10/22 2.53/14 0.52/6 0.43/1* 1.41/6 0.53/3 2.23/5 2.13/1* 0.46/6 0.55/5
20.27/5 21.33/4 22.08/4 22.34/4
2.58/12 1.06/4 0.35/9 0.26/17
5 BASUS, Ondrej 22.35 2.51/18 5.47/13 6.37/12 7.28/11 8.54/8 10.30/8 13.06/6 15.39/5 16.28/5 17.15/5
OK Kamenice 2.51/18 2.56/15 0.50/3 0.51/3 1.26/2 1.36/16 2.36/7 2.33/6 0.49/9 0.47/3
20.37/6 21.38/5 22.15/5 22.35/5
3.22/14 1.01/1* 0.37/14 0.20/3
6 KOZÁK, Vojtěch 22.42 1.39/8 5.22/11 6.22/11 7.18/10 8.52/7 10.19/6 13.25/8 17.07/11 17.46/9 18.44/9
KOS Tesla Brno 1.39/8 3.43/16 1.00/10 0.56/5 1.34/4 1.27/12 3.06/11 3.42/17 0.39/2 0.58/8
20.38/7 21.49/6 22.21/6 22.42/6
1.54/3 1.11/8 0.32/2 0.21/4
7 HÁJEK, Vojtěch 22.56 1.41/10 3.40/6 4.40/6 6.06/6 7.50/5 9.19/4 11.54/4 15.12/4 16.04/4 16.59/4
KOS Tesla Brno 1.41/10 1.59/7 1.00/10 1.26/17 1.44/7 1.29/13 2.35/6 3.18/13 0.52/11 0.55/5
20.39/8 21.52/7 22.38/7 22.56/7
3.40/16 1.13/9 0.46/20 0.18/2
8 JĘDRAS, Jakub 23.15 2.40/16 4.42/9 5.47/8 7.01/9 9.10/10 10.26/7 13.32/9 15.53/7 16.51/8 18.02/8
UMKS Kwidzyn 2.40/16 2.02/9 1.05/13 1.14/13 2.09/13 1.16/6 3.06/11 2.21/4 0.58/14 1.11/11
20.55/9 22.19/8 22.52/8 23.15/8
2.53/11 1.24/13 0.33/5 0.23/12
9 WYRWA, Fabian 23.43 1.34/4 3.28/5 4.25/4 5.29/4 9.05/9 10.34/9 13.36/11 16.08/9 17.59/11 19.09/10
HKS Azymut Mochy 1.34/4 1.54/6 0.57/9 1.04/8 3.36/18 1.29/13 3.02/10 2.32/5 1.51/20 1.10/10
21.29/10 22.54/9 23.26/9 23.43/9
2.20/6 1.25/14 0.32/2 0.17/1*
10 LÉTAL, Hynek 24.34 1.51/11 4.36/8 5.29/7 6.42/7 9.33/11 11.20/13 14.15/12 16.50/10 17.46/9 19.33/11
O-RUNNAŘI Beskydy 1.51/11 2.45/13 0.53/7 1.13/12 2.51/16 1.47/18 2.55/8 2.35/7 0.56/12 1.47/17
22.16/11 23.33/10 24.12/10 24.34/10
2.43/8 1.17/11 0.39/15 0.22/9
11 FRANC, Julian Emilian 26.25 2.37/15 8.03/22 9.10/22 10.12/20 12.00/17 13.16/16 16.13/15 18.57/14 19.55/14 20.53/14
HKS Azymut Mochy 2.37/15 5.26/22 1.07/14 1.02/7 1.48/9 1.16/6 2.57/9 2.44/10 0.58/14 0.58/8
23.31/12 25.13/11 26.04/11 26.25/11
2.38/7 1.42/15 0.51/21 0.21/4
12 NEŠKUDLA, Jan 26.37 2.31/14 4.19/7 5.55/9 6.54/8 8.39/6 9.53/5 13.00/5 18.15/13 19.01/13 20.31/13
OK Kamenice 2.31/14 1.48/5 1.36/22 0.59/6 1.45/8 1.14/5 3.07/13 5.15/20 0.46/6 1.30/16
24.37/13 25.41/12 26.16/12 26.37/12
4.06/19 1.04/2 0.35/9 0.21/4
13 PAVELEC, Daniel 27.37 1.38/7 3.25/4 4.25/4 5.39/5 7.44/4 10.35/10 14.55/13 17.57/12 18.59/12 20.27/12
SK LOB Nová Paka 1.38/7 1.47/4 1.00/10 1.14/13 2.05/12 2.51/22 4.20/17 3.02/12 1.02/16 1.28/13
25.34/14 26.42/13 27.16/13 27.37/13
5.07/20 1.08/7 0.34/6 0.21/4
14 MASLAN, Prokop 29.52 1.33/3 6.01/15 7.13/15 8.42/16 10.10/12 11.02/11 13.12/7 15.54/8 16.37/7 17.20/6
SKOB Zlin 1.33/3 4.28/19 1.12/17 1.29/18 1.28/3 0.52/1* 2.10/3 2.42/9 0.43/4 0.43/1*
19.07/4 28.52/15 29.26/14 29.52/14
1.47/2 9.45/24 0.34/6 0.26/17
15 DROŃ, Wojciech 30.07 3.28/20 5.42/12 7.05/14 8.27/14 11.00/15 12.24/15 17.40/16 20.40/15 21.52/15 23.21/15
UMKS Kwidzyn 3.28/20 2.14/10 1.23/20 1.22/16 2.33/15 1.24/10 5.16/21 3.00/11 1.12/18 1.29/15
26.28/15 28.44/14 29.41/15 30.07/15
3.07/13 2.16/19 0.57/22 0.26/17
16 BULTROWICZ, Franciszek 32.35 4.07/21 6.21/16 7.30/16 9.30/17 14.14/20 16.29/21 20.41/19 24.38/17 25.40/17 27.36/16
KS Hades Poznań 4.07/21 2.14/10 1.09/16 2.00/23 4.44/23 2.15/20 4.12/15 3.57/19 1.02/16 1.56/18
30.26/16 31.43/16 32.13/16 32.35/16
2.50/10 1.17/11 0.30/1* 0.22/9
17 ZURYNEK, Tomáš 34.32 1.39/8 6.49/17 8.30/20 10.25/21 12.29/18 13.52/17 22.32/21 25.54/19 26.50/18 29.27/18
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1.39/8 5.10/21 1.41/23 1.55/22 2.04/11 1.23/9 8.40/23 3.22/15 0.56/12 2.37/19
31.45/17 33.29/17 34.09/17 34.32/17
2.18/5 1.44/16 0.40/16 0.23/12
18 UDRZAL, Jakub 38.46 2.22/13 4.48/10 5.55/9 7.36/12 11.57/16 14.14/18 18.29/18 21.47/16 23.18/16 29.14/17
OK Lokomotiva Pardubice 2.22/13 2.26/12 1.07/14 1.41/19 4.21/21 2.17/21 4.15/16 3.18/13 1.31/19 5.56/22
34.42/18 37.27/18 38.11/18 38.46/18
5.28/22 2.45/20 0.44/19 0.35/24
19 KLOSE, Albert 38.47 1.37/5 5.54/14 6.45/13 7.50/13 10.11/13 11.29/14 15.52/14 28.37/20 29.13/20 30.41/19
O-RUNNAŘI Beskydy 1.37/5 4.17/18 0.51/4 1.05/9 2.21/14 1.18/8 4.23/18 12.45/23 0.36/1* 1.28/13
36.26/19 37.39/19 38.19/19 38.47/19
5.45/23 1.13/9 0.40/16 0.28/23
20 GROMADZKI, Szymon 47.17 3.02/19 7.57/21 9.09/21 10.29/22 16.57/22 21.05/22 32.22/23 35.51/22 39.13/22 40.28/21
PKO Harpagan Gdańsk 3.02/19 4.55/20 1.12/17 1.20/15 6.28/24 4.08/23 11.17/24 3.29/16 3.22/22 1.15/12
44.29/20 46.22/20 46.56/20 47.17/20
4.01/18 1.53/17 0.34/6 0.21/4
21 HÜBNER, Václav 48.16 2.21/12 15.24/23 16.50/23 18.33/23 22.35/23 24.29/23 29.10/22 32.56/21 36.39/21 39.38/20
KOS Tesla Brno 2.21/12 13.03/23 1.26/21 1.43/21 4.02/19 1.54/19 4.41/19 3.46/18 3.43/23 2.59/20
44.59/21 47.13/21 47.49/21 48.16/21
5.21/21 2.14/18 0.36/12 0.27/22
22 VĚŽNÍK, Roman 51.37 5.32/23 7.32/20 8.27/19 9.36/18 13.03/19 14.27/19 18.20/17 25.47/18 27.47/19 43.41/22
OOB Třebíč 5.32/23 2.00/8 0.55/8 1.09/11 3.27/17 1.24/10 3.53/14 7.27/21 2.00/21 15.54/24
47.14/22 50.31/22 51.13/22 51.37/22
3.33/15 3.17/22 0.42/18 0.24/14
23 SMOLA, Jakub 79.24 9.55/24 24.03/24 25.44/24 27.47/24 32.02/24 38.13/24 45.01/24 52.42/23 57.24/23 66.35/23
SKOB Zlin 9.55/24 14.08/24 1.41/23 2.03/24 4.15/20 6.11/24 6.48/22 7.41/22 4.42/24 9.11/23
70.32/23 77.54/23 78.58/23 79.24/23
3.57/17 7.22/23 1.04/23 0.26/17
24 SIPAK, Kacper 89.44 2.43/17 6.59/18 8.16/18 9.57/19 14.23/21 16.07/20 20.51/20 64.12/24 65.02/24 70.08/24
PUKS Młode Orły NDM 2.43/17 4.16/17 1.17/19 1.41/19 4.26/22 1.44/17 4.44/20 43.21/24 0.50/10 5.06/21
84.57/24 88.04/24 89.20/24 89.44/24
14.49/24 3.07/21 1.16/24 0.24/14
CERNOCH, Jakub NKL-bPK / / 5.13/ 6.13/ / / 10.03/ 13.36/ 14.33/ /
SKOB Zlin / / / 1.00/ / / / 3.33/ 0.57/ /
/ / / 39.11/
/ / / /
KNAKIEWICZ, Szymon DNF / / / / / / / / / /
Knack Clinic / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
URYGA, Artur DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 2.5km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-72 3-85 4-39 5-40 6-56 7-52 8-75 9-47 10-48
11-71 12-43 13-76 14-64 15-100
1 HÁJEK, Štěpán 24.53 2.46/6 5.07/3 6.11/1* 9.02/1* 9.34/1* 10.48/1* 12.23/1* 15.07/1* 16.44/1* 17.57/1*
KOS Tesla Brno 2.46/6 2.21/5 1.04/1* 2.51/7 0.32/1* 1.14/1* 1.35/1* 2.44/22 1.37/1* 1.13/2
19.28/1* 20.55/1* 21.51/1* 24.09/1* 24.36/1* 24.53/1*
1.31/1* 1.27/2 0.56/1* 2.18/9 0.27/2 0.17/2
2 PAVLIK, Adam 28.22 2.41/3 4.30/1* 6.30/2 9.02/1* 9.35/2 13.44/4 15.27/4 16.49/2 18.30/2 20.05/2
SKOB Zlin 2.41/3 1.49/1* 2.00/8 2.32/5 0.33/2 4.09/27 1.43/2 1.22/1* 1.41/2 1.35/14
23.11/4 24.35/4 25.49/3 27.37/3 28.04/2 28.22/2
3.06/19 1.24/1* 1.14/2 1.48/3 0.27/2 0.18/5
2 PERNICKA, Martin 28.22 2.33/1* 7.11/14 8.28/8 11.21/7 12.00/7 14.10/6 16.01/6 17.32/5 19.16/4 20.22/3
SKOB Zlin 2.33/1* 4.38/26 1.17/2 2.53/8 0.39/5 2.10/12 1.51/4 1.31/4 1.44/4 1.06/1*
22.17/2 24.24/3 26.00/4 27.39/4 28.05/3 28.22/2
1.55/2 2.07/12 1.36/8 1.39/1* 0.26/1* 0.17/2
4 KOCIUBA, Wiktor 28.32 2.36/2 5.15/5 7.10/4 9.40/4 10.22/4 14.13/7 15.56/5 17.30/4 19.13/3 20.33/4
MKS MOS Wrocław 2.36/2 2.39/10 1.55/7 2.30/4 0.42/7 3.51/26 1.43/2 1.34/5 1.43/3 1.20/4
22.34/3 24.18/2 25.33/2 27.34/2 28.10/4 28.32/4
2.01/5 1.44/5 1.15/3 2.01/6 0.36/17 0.22/13
5 HOZIK, Stepan 30.01 2.43/4 5.18/6 8.17/7 11.29/8 12.08/8 14.18/8 16.10/7 18.03/7 19.56/6 21.19/6
SKOB Zlin 2.43/4 2.35/9 2.59/18 3.12/9 0.39/5 2.10/12 1.52/5 1.53/12 1.53/5 1.23/5
23.17/5 25.39/5 27.03/5 29.12/5 29.42/5 30.01/5
1.58/4 2.22/22 1.24/6 2.09/7 0.30/7 0.19/7
6 GRZYMKIEWICZ, Mateusz 30.58 3.27/10 6.00/8 7.47/6 10.21/5 11.05/5 12.38/2 15.05/3 17.09/3 19.24/5 21.08/5
UKS Orientuś Łódź 3.27/10 2.33/8 1.47/5 2.34/6 0.44/11 1.33/3 2.27/14 2.04/13 2.15/16 1.44/16
23.35/6 25.43/6 27.03/5 29.57/6 30.33/6 30.58/6
2.27/9 2.08/13 1.20/4 2.54/14 0.36/17 0.25/27
7 RÉMIŠ, Šimon 31.00 3.45/15 6.01/9 7.39/5 10.56/6 11.38/6 13.46/5 16.21/8 18.00/6 20.10/7 21.36/7
OK Slavia Hradec Králové 3.45/15 2.16/4 1.38/3 3.17/11 0.42/7 2.08/11 2.35/15 1.39/7 2.10/13 1.26/7
23.53/7 25.58/8 27.38/8 30.06/7 30.40/7 31.00/7
2.17/7 2.05/11 1.40/9 2.28/11 0.34/14 0.20/11
8 RÉMIŠ, Štěpán 31.49 2.45/5 5.07/3 7.01/3 9.09/3 9.52/3 12.39/3 14.51/2 18.27/8 20.33/8 22.03/8
OK Slavia Hradec Králové 2.45/5 2.22/6 1.54/6 2.08/1* 0.43/10 2.47/22 2.12/10 3.36/26 2.06/9 1.30/11
23.59/8 25.48/7 27.35/7 30.45/8 31.26/8 31.49/8
1.56/3 1.49/8 1.47/12 3.10/17 0.41/24 0.23/20
9 CHATELON, Mae 33.18 2.59/7 5.06/2 8.37/9 12.35/12 13.11/11 15.48/10 17.42/9 19.10/9 21.16/9 22.42/9
OE42 2.59/7 2.07/2 3.31/21 3.58/17 0.36/4 2.37/19 1.54/6 1.28/2 2.06/9 1.26/7
25.11/9 27.27/9 28.49/9 32.12/9 32.54/9 33.18/9
2.29/10 2.16/17 1.22/5 3.23/18 0.42/27 0.24/24
10 DOUSEK, Vilem 34.49 4.42/21 7.32/17 9.46/15 13.09/13 13.54/13 18.26/17 20.44/15 22.48/14 24.56/13 26.10/12
KOS Tesla Brno 4.42/21 2.50/12 2.14/11 3.23/13 0.45/14 4.32/28 2.18/11 2.04/13 2.08/11 1.14/3
28.53/12 30.33/12 32.04/10 34.02/10 34.30/10 34.49/10
2.43/15 1.40/3 1.31/7 1.58/4 0.28/5 0.19/7
11 LUČAN, Matěj 35.12 3.29/11 5.42/7 8.52/11 12.17/10 13.01/10 16.27/12 18.36/10 21.25/11 23.35/11 25.09/10
OK Lokomotiva Pardubice 3.29/11 2.13/3 3.10/20 3.25/14 0.44/11 3.26/25 2.09/8 2.49/23 2.10/13 1.34/12
27.43/10 29.54/10 32.05/11 34.04/11 34.50/11 35.12/11
2.34/13 2.11/16 2.11/20 1.59/5 0.46/28 0.22/13
12 SLOVACEK, Ondrej 36.31 3.00/8 11.50/27 14.28/23 16.40/19 17.58/19 20.12/19 22.19/18 24.03/17 26.16/17 27.40/15
SKOB Zlin 3.00/8 8.50/28 2.38/14 2.12/2 1.18/26 2.14/14 2.07/7 1.44/10 2.13/15 1.24/6
29.43/14 31.28/13 33.54/13 35.37/12 36.09/12 36.31/12
2.03/6 1.45/6 2.26/23 1.43/2 0.32/13 0.22/13
13 DOMAGAŁA, Jakub 37.52 3.34/12 6.37/12 8.42/10 11.56/9 12.47/9 14.38/9 18.37/11 20.18/10 22.37/10 25.17/11
UKS Grom Sokolniki 3.34/12 3.03/15 2.05/9 3.14/10 0.51/17 1.51/6 3.59/23 1.41/8 2.19/18 2.40/26
28.10/11 30.27/11 33.53/12 36.52/13 37.28/13 37.52/13
2.53/16 2.17/19 3.26/26 2.59/15 0.36/17 0.24/24
14 ADAM, Zavadil 38.25 5.02/22 7.45/19 9.29/14 13.44/15 14.39/14 16.35/14 18.54/12 23.53/16 26.10/16 27.45/16
OK Kamenice 5.02/22 2.43/11 1.44/4 4.15/19 0.55/20 1.56/8 2.19/12 4.59/28 2.17/17 1.35/14
31.02/16 33.11/15 35.15/15 37.35/14 38.06/14 38.25/14
3.17/23 2.09/14 2.04/18 2.20/10 0.31/11 0.19/7
15 PAVELEC, Michal 38.45 3.25/9 6.33/11 9.25/13 13.39/14 14.40/15 16.33/13 20.18/14 22.39/13 25.05/14 27.03/14
SK LOB Nová Paka 3.25/9 3.08/16 2.52/16 4.14/18 1.01/21 1.53/7 3.45/22 2.21/17 2.26/19 1.58/19
30.15/15 32.34/14 34.44/14 37.52/15 38.26/15 38.45/15
3.12/22 2.19/21 2.10/19 3.08/16 0.34/14 0.19/7
16 ŁUBISZ, Łukasz 41.14 3.43/14 7.35/18 14.41/24 20.09/22 20.53/22 22.36/22 25.22/20 27.11/19 29.16/20 31.34/20
UKS Azymut Pabianice 3.43/14 3.52/23 7.06/25 5.28/23 0.44/11 1.43/5 2.46/17 1.49/11 2.05/8 2.18/23
34.04/19 35.45/18 37.34/17 40.13/16 40.51/16 41.14/16
2.30/12 1.41/4 1.49/14 2.39/12 0.38/22 0.23/20
17 JOŃCZY, Michał 41.19 4.05/19 7.21/15 10.25/17 15.32/18 16.25/18 19.03/18 22.02/17 23.30/15 26.03/15 28.16/17
MKS Paulinum Jelenia Góra 4.05/19 3.16/17 3.04/19 5.07/20 0.53/18 2.38/20 2.59/19 1.28/2 2.33/20 2.13/21
31.36/17 33.52/16 35.34/16 40.27/17 40.57/17 41.19/17
3.20/25 2.16/17 1.42/10 4.53/25 0.30/7 0.22/13
18 SIKORA, Dawid 42.14 6.57/28 9.19/22 11.35/19 15.29/17 16.22/17 18.03/16 20.14/13 21.48/12 24.22/12 26.39/13
PKO Harpagan Gdańsk 6.57/28 2.22/6 2.16/12 3.54/16 0.53/18 1.41/4 2.11/9 1.34/5 2.34/21 2.17/22
29.00/13 35.55/20 37.39/18 41.17/18 41.52/18 42.14/18
2.21/8 6.55/28 1.44/11 3.38/20 0.35/16 0.22/13
19 TUFEKCIS, Leonidas 44.11 10.50/29 14.20/28 17.15/25 21.04/25 21.46/24 24.37/23 27.00/22 29.26/22 31.22/21 32.48/21
BKS Wataha Warszawa 10.50/29 3.30/21 2.55/17 3.49/15 0.42/7 2.51/23 2.23/13 2.26/18 1.56/6 1.26/7
37.14/21 39.12/21 41.04/20 43.21/19 43.51/19 44.11/19
4.26/29 1.58/9 1.52/15 2.17/8 0.30/7 0.20/11
20 LÉTAL, Jonáš 45.39 3.47/16 7.08/13 9.19/12 14.31/16 15.04/16 17.10/15 23.40/19 27.12/20 29.12/19 30.46/19
O-RUNNAŘI Beskydy 3.47/16 3.21/18 2.11/10 5.12/21 0.33/2 2.06/10 6.30/29 3.32/25 2.00/7 1.34/12
34.04/19 35.51/19 41.49/21 44.37/20 45.23/20 45.39/20
3.18/24 1.47/7 5.58/29 2.48/13 0.46/28 0.16/1*
21 SZOSTAKOWSKI, Krzysztof 46.41 3.53/17 7.25/16 10.04/16 12.26/11 13.16/12 15.58/11 21.34/16 24.03/17 26.56/18 28.46/18
PUKS Młode Orły NDM 3.53/17 3.32/22 2.39/15 2.22/3 0.50/16 2.42/21 5.36/28 2.29/20 2.53/25 1.50/17
31.57/18 34.15/17 40.05/19 45.37/21 46.13/21 46.41/21
3.11/21 2.18/20 5.50/28 5.32/27 0.36/17 0.28/29
22 GREBENCHUK, Yevheni 49.01 4.30/20 7.52/20 11.26/18 16.55/20 18.12/20 20.31/20 25.36/21 28.16/21 31.59/22 35.15/22
KS Hades Poznań 4.30/20 3.22/20 3.34/22 5.29/24 1.17/25 2.19/16 5.05/26 2.40/21 3.43/28 3.16/28
37.56/22 40.57/22 43.09/22 47.57/22 48.38/22 49.01/22
2.41/14 3.01/23 2.12/21 4.48/24 0.41/24 0.23/20
23 POKORSKI, Borys 50.22 5.50/25 9.55/24 13.48/21 19.01/21 20.04/21 22.19/21 27.46/23 30.13/23 33.45/23 37.15/23
UMKS Kwidzyn 5.50/25 4.05/24 3.53/23 5.13/22 1.03/22 2.15/15 5.27/27 2.27/19 3.32/27 3.30/29
40.20/23 42.29/23 45.03/23 49.18/23 49.59/23 50.22/23
3.05/18 2.09/14 2.34/24 4.15/22 0.41/24 0.23/20
24 TOMALA, Maciej 51.26 3.55/18 11.13/26 19.16/26 26.09/27 26.56/27 28.56/26 31.51/26 33.34/25 36.08/24 38.16/24
MKS MOS Wrocław 3.55/18 7.18/27 8.03/27 6.53/27 0.47/15 2.00/9 2.55/18 1.43/9 2.34/21 2.08/20
41.51/24 43.52/24 45.39/24 50.37/24 51.08/24 51.26/24
3.35/26 2.01/10 1.47/12 4.58/26 0.31/11 0.18/5
25 DRULIA, Tauras 51.53 3.34/12 6.30/10 21.11/28 27.12/28 28.21/28 29.45/28 32.26/27 36.13/28 38.21/28 39.49/26
Medeina OK 3.34/12 2.56/14 14.41/29 6.01/25 1.09/23 1.24/2 2.41/16 3.47/27 2.08/11 1.28/10
42.18/25 45.34/25 47.28/25 51.06/25 51.36/25 51.53/25
2.29/10 3.16/24 1.54/16 3.38/20 0.30/7 0.17/2
26 DRZKA, Filip 55.48 5.27/23 9.35/23 14.10/22 21.00/24 22.43/25 26.01/24 30.39/24 33.50/26 36.56/25 39.32/25
LPU 5.27/23 4.08/25 4.35/24 6.50/26 1.43/29 3.18/24 4.38/25 3.11/24 3.06/26 2.36/24
42.36/26 49.23/27 51.17/26 54.47/26 55.24/26 55.48/26
3.04/17 6.47/27 1.54/16 3.30/19 0.37/21 0.24/24
27 MELLER, Jan 58.03 6.41/27 10.02/25 20.02/27 23.20/26 24.52/26 27.13/25 30.46/25 33.06/24 37.25/26 40.01/27
KS Hades Poznań 6.41/27 3.21/18 10.00/28 3.18/12 1.32/27 2.21/17 3.33/20 2.20/16 4.19/29 2.36/24
43.52/28 48.08/26 51.24/27 57.14/27 57.41/27 58.03/27
3.51/27 4.16/26 3.16/25 5.50/29 0.27/2 0.22/13
28 KĘDZIERSKI, Dawid 65.16 6.24/26 9.14/21 11.42/20 20.18/23 21.32/23 28.57/27 32.39/28 34.52/27 37.40/27 40.31/28
HKS Azymut Mochy 6.24/26 2.50/12 2.28/13 8.36/28 1.14/24 7.25/29 3.42/21 2.13/15 2.48/24 2.51/27
43.41/27 55.09/28 58.54/28 64.26/28 64.54/28 65.16/28
3.10/20 11.28/29 3.45/27 5.32/27 0.28/5 0.22/13
29 JONIEC, Hubert 75.39 5.27/23 22.49/29 30.40/29 40.52/29 42.31/29 45.05/29 49.37/29 55.04/29 57.51/29 59.45/29
UMKS Kwidzyn 5.27/23 17.22/29 7.51/26 10.12/29 1.39/28 2.34/18 4.32/24 5.27/29 2.47/23 1.54/18
63.52/29 67.34/29 69.51/29 74.34/29 75.14/29 75.39/29
4.07/28 3.42/25 2.17/22 4.43/23 0.40/23 0.25/27
WOLNY, Maciej NKL-bPK 5.57/ 10.25/ / 28.51/ 30.23/ 33.02/ 36.01/ 38.22/ 41.42/ 43.54/
WKS Wawel Kraków 5.57/ 4.28/ / / 1.32/ 2.39/ 2.59/ 2.21/ 3.20/ 2.12/
46.38/ 49.08/ 56.15/ 59.07/ 59.42/ 60.06/
2.44/ 2.30/ 7.07/ 2.52/ 0.35/ 0.24/
STEPAN, Zavadil NKL-bPK 12.23/ 17.03/ 21.45/ 30.40/ 33.37/ / / / 41.44/ 47.12/
OK Kamenice 12.23/ 4.40/ 4.42/ 8.55/ 2.57/ / / / / 5.28/
/ / / 58.16/ 59.33/ 59.55/
/ / / / 1.17/ 0.22/
VERBIN, Idan DNF / / / / / / / / / /
ASA Tel Aviv / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
CHODLEWSKI, Antoni DNF / / / / / / / / / /
KS Kościelec Chrzanów / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
LEMAŃCZYK, Witold DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 2.9km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-55 2-53 3-56 4-58 5-78 6-85 7-72 8-79 9-39 10-73
11-35 12-48 13-67 14-63 15-31 16-83 17-62 18-76 19-100
1 BULTROWICZ, Tymoteusz 25.39 1.43/1* 2.43/1* 3.54/1* 5.15/1* 6.09/1* 6.52/1* 8.15/1* 10.17/1* 11.14/1* 12.22/1*
WKS Śląsk Wrocław 1.43/1* 1.00/1* 1.11/3 1.21/3 0.54/2 0.43/2 1.23/2 2.02/9 0.57/3 1.08/1*
14.24/1* 15.15/1* 17.26/1* 19.35/1* 20.35/1* 21.21/1* 22.07/2 23.31/1* 25.23/1* 25.39/1*
2.02/8 0.51/4 2.11/2 2.09/1* 1.00/5 0.46/3 0.46/5 1.24/3 1.52/1* 0.16/2
2 METELKA, Tomáš 27.10 2.06/5 3.09/2 4.21/2 5.33/2 6.24/2 7.11/2 8.44/2 10.20/2 11.19/2 13.54/3
OK 99 Hradec Králové 2.06/5 1.03/2 1.12/5 1.12/1* 0.51/1* 0.47/3 1.33/3 1.36/2 0.59/4 2.35/16
15.37/3 16.21/3 18.40/3 21.00/3 21.57/3 23.07/3 23.51/3 25.02/2 26.55/2 27.10/2
1.43/2 0.44/1* 2.19/3 2.20/3 0.57/3 1.10/14 0.44/4 1.11/2 1.53/2 0.15/1*
3 PACHNIK, Jędrzej 27.48 1.47/2 3.57/6 4.59/4 6.12/3 7.09/3 7.49/3 9.11/3 10.44/3 11.26/3 12.55/2
UKS Orientpark.pl Iwiny 1.47/2 2.10/17 1.02/1* 1.13/2 0.57/3 0.40/1* 1.22/1* 1.33/1* 0.42/1* 1.29/3
14.34/2 15.22/2 17.31/2 19.46/2 20.48/2 21.21/1* 22.01/1* 25.37/3 27.32/3 27.48/3
1.39/1* 0.48/2 2.09/1* 2.15/2 1.02/6 0.33/1* 0.40/1* 3.36/18 1.55/3 0.16/2
4 DRAPELLA, Stanisław 29.53 2.02/3 4.06/9 5.17/5 6.46/4 8.43/4 9.33/4 11.33/4 13.10/4 14.16/4 16.33/5
PKO Harpagan Gdańsk 2.02/3 2.04/15 1.11/3 1.29/4 1.57/17 0.50/5 2.00/11 1.37/4 1.06/8 2.17/13
18.22/5 19.10/4 21.29/4 23.54/4 24.50/4 25.34/4 26.24/4 27.32/4 29.33/4 29.53/4
1.49/3 0.48/2 2.19/3 2.25/4 0.56/1* 0.44/2 0.50/7 1.08/1* 2.01/4 0.20/9
5 ČECH, Radan 32.31 2.09/6 3.35/4 6.21/8 7.57/5 9.00/5 9.58/5 11.53/5 13.30/5 14.30/5 16.01/4
KOS Tesla Brno 2.09/6 1.26/5 2.46/15 1.36/5 1.03/5 0.58/6 1.55/10 1.37/4 1.00/5 1.31/5
18.16/4 19.13/5 21.44/5 24.19/5 25.46/5 26.41/5 27.41/5 29.51/5 32.14/5 32.31/5
2.15/9 0.57/6 2.31/6 2.35/5 1.27/13 0.55/10 1.00/9 2.10/14 2.23/10 0.17/4
6 WODZICKI, Filip 36.21 2.03/4 3.31/3 4.41/3 8.13/6 10.21/8 11.29/8 13.02/6 14.38/6 15.39/6 17.31/6
WKS Śląsk Wrocław 2.03/4 1.28/6 1.10/2 3.32/18 2.08/20 1.08/8 1.33/3 1.36/2 1.01/7 1.52/8
19.30/6 21.46/7 24.11/6 27.41/6 28.38/6 29.25/6 30.07/6 33.45/6 35.59/6 36.21/6
1.59/6 2.16/18 2.25/5 3.30/10 0.57/3 0.47/5 0.42/2 3.38/19 2.14/7 0.22/14
7 ŁĄCKI, Jakub 38.07 2.27/9 3.35/4 6.10/7 8.42/8 10.19/7 11.18/6 13.26/7 15.05/7 16.21/7 18.27/7
UKS Azymut Pabianice 2.27/9 1.08/3 2.35/13 2.32/13 1.37/14 0.59/7 2.08/13 1.39/6 1.16/10 2.06/12
20.27/7 21.20/6 24.49/7 29.36/7 30.32/7 31.19/7 32.01/7 35.40/7 37.49/7 38.07/7
2.00/7 0.53/5 3.29/10 4.47/15 0.56/1* 0.47/5 0.42/2 3.39/20 2.09/5 0.18/5
8 KOCIUBA, Kajetan 38.39 2.46/10 6.23/17 8.20/13 10.06/11 11.06/9 13.47/11 15.24/10 18.51/12 19.41/11 21.03/10
KOS BnO Szczecin 2.46/10 3.37/19 1.57/9 1.46/6 1.00/4 2.41/19 1.37/7 3.27/19 0.50/2 1.22/2
22.55/9 25.03/9 28.57/8 31.35/8 32.50/8 33.36/8 34.38/8 36.12/8 38.21/8 38.39/8
1.52/4 2.08/16 3.54/13 2.38/6 1.15/11 0.46/3 1.02/10 1.34/6 2.09/5 0.18/5
9 STOPCZYŃSKI, Bartosz 40.39 5.04/20 9.03/21 10.26/18 12.17/17 13.25/13 14.40/13 16.17/13 20.26/14 21.47/14 23.48/14
BKS Wataha Warszawa 5.04/20 3.59/21 1.23/6 1.51/7 1.08/6 1.15/11 1.37/7 4.09/21 1.21/12 2.01/11
26.06/14 27.06/12 30.20/10 33.15/9 34.25/9 35.18/9 36.06/9 37.35/9 40.12/9 40.39/9
2.18/10 1.00/7 3.14/8 2.55/7 1.10/8 0.53/9 0.48/6 1.29/5 2.37/14 0.27/21
10 DRULIA, Aras 41.44 3.49/16 5.37/14 9.02/14 11.25/14 12.41/12 13.59/12 15.35/11 17.49/10 18.59/10 20.43/9
Medeina OK 3.49/16 1.48/10 3.25/18 2.23/9 1.16/8 1.18/12 1.36/6 2.14/11 1.10/9 1.44/6
23.33/10 26.19/10 29.58/9 33.36/10 34.55/10 36.02/10 37.08/10 38.57/10 41.24/10 41.44/10
2.50/15 2.46/21 3.39/12 3.38/11 1.19/12 1.07/11 1.06/12 1.49/8 2.27/11 0.20/9
11 STOLAREK, Piotr 42.53 2.49/11 4.08/10 6.44/10 9.12/9 11.12/10 12.01/9 13.34/8 15.42/8 17.13/8 18.42/8
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.49/11 1.19/4 2.36/14 2.28/10 2.00/18 0.49/4 1.33/3 2.08/10 1.31/14 1.29/3
20.36/8 21.49/8 31.17/12 34.42/11 36.24/11 37.15/11 38.47/11 40.11/11 42.33/11 42.53/11
1.54/5 1.13/8 9.28/22 3.25/9 1.42/16 0.51/8 1.32/16 1.24/3 2.22/9 0.20/9
12 VALLA, Jakub 44.56 2.22/7 3.59/8 7.08/11 10.35/12 13.26/14 18.42/17 20.43/17 22.36/16 23.36/16 25.28/16
SKOB Zlin 2.22/7 1.37/8 3.09/17 3.27/17 2.51/21 5.16/20 2.01/12 1.53/8 1.00/5 1.52/8
28.12/15 29.38/14 32.48/14 36.06/13 37.17/13 38.24/12 39.29/12 41.25/12 44.38/13 44.56/12
2.44/14 1.26/10 3.10/7 3.18/8 1.11/10 1.07/11 1.05/11 1.56/11 3.13/17 0.18/5
13 ZAREMBA, Adam 44.57 2.58/12 4.48/11 6.42/9 10.00/10 11.20/11 12.30/10 15.36/12 18.18/11 19.56/12 21.49/11
UMKS Kwidzyn 2.58/12 1.50/11 1.54/8 3.18/15 1.20/12 1.10/9 3.06/19 2.42/12 1.38/15 1.53/10
25.14/11 26.34/11 30.46/11 34.52/12 37.12/12 38.45/13 40.03/13 41.59/13 44.35/12 44.57/13
3.25/17 1.20/9 4.12/14 4.06/14 2.20/21 1.33/20 1.18/15 1.56/11 2.36/13 0.22/14
14 RYGIELSKI, Wiktor 46.11 4.10/17 6.10/15 11.16/19 13.46/19 14.54/17 16.05/15 17.51/15 19.43/13 21.06/13 22.50/12
UMKS Kwidzyn 4.10/17 2.00/14 5.06/21 2.30/12 1.08/6 1.11/10 1.46/9 1.52/7 1.23/13 1.44/6
25.25/13 29.57/15 33.18/15 37.05/15 39.04/15 39.53/15 41.08/14 42.57/14 45.48/14 46.11/14
2.35/12 4.32/22 3.21/9 3.47/13 1.59/18 0.49/7 1.15/14 1.49/8 2.51/15 0.23/17
15 DROŃ, Wiktor 46.54 2.26/8 3.58/7 5.36/6 8.39/7 9.55/6 11.26/7 14.06/9 17.26/9 18.42/9 22.54/13
UMKS Kwidzyn 2.26/8 1.32/7 1.38/7 3.03/14 1.16/8 1.31/13 2.40/17 3.20/18 1.16/10 4.12/21
25.20/12 27.57/13 31.33/13 36.32/14 38.03/14 39.16/14 42.01/15 43.53/15 46.28/15 46.54/15
2.26/11 2.37/20 3.36/11 4.59/16 1.31/14 1.13/16 2.45/22 1.52/10 2.35/12 0.26/19
16 STANIAK, Paweł 54.31 3.31/15 5.26/13 9.44/17 12.13/16 14.14/16 16.13/16 19.40/16 22.47/17 26.39/17 30.38/17
PKO Harpagan Gdańsk 3.31/15 1.55/12 4.18/19 2.29/11 2.01/19 1.59/17 3.27/21 3.07/15 3.52/22 3.59/20
33.53/17 35.32/17 41.10/18 44.53/17 46.33/17 47.41/17 49.32/17 51.56/16 54.11/16 54.31/16
3.15/16 1.39/13 5.38/19 3.43/12 1.40/15 1.08/13 1.51/20 2.24/15 2.15/8 0.20/9
17 PISAREK, Kordian 57.15 3.26/13 5.22/12 7.28/12 11.42/15 13.27/15 15.13/14 17.37/14 20.38/15 22.29/15 24.50/15
WKS Wawel Kraków 3.26/13 1.56/13 2.06/11 4.14/21 1.45/16 1.46/16 2.24/14 3.01/13 1.51/16 2.21/14
29.02/16 31.22/16 37.49/16 43.03/16 45.14/16 46.50/16 48.22/16 52.05/17 56.18/17 57.15/17
4.12/19 2.20/19 6.27/21 5.14/17 2.11/19 1.36/21 1.32/16 3.43/21 4.13/19 0.57/22
18 PĘKAL, Mikołaj 61.00 5.18/21 7.27/18 9.26/16 13.21/18 15.02/18 20.18/20 23.11/20 26.26/20 29.12/20 32.16/20
UMKS Kwidzyn 5.18/21 2.09/16 1.59/10 3.55/19 1.41/15 5.16/20 2.53/18 3.15/16 2.46/19 3.04/17
34.54/18 36.30/18 40.51/17 46.29/18 48.44/18 49.56/18 51.40/18 53.47/18 60.34/18 61.00/18
2.38/13 1.36/12 4.21/16 5.38/18 2.15/20 1.12/15 1.44/19 2.07/13 6.47/22 0.26/19
19 CHACHURSKI, Mieszko 62.50 4.30/19 6.15/16 9.20/15 11.20/13 15.32/19 21.24/21 24.44/21 28.14/21 30.10/21 34.25/21
UNTS Warszawa 4.30/19 1.45/9 3.05/16 2.00/8 4.12/22 5.52/22 3.20/20 3.30/20 1.56/17 4.15/22
38.05/21 39.55/20 44.10/20 52.25/20 53.35/20 55.11/20 57.25/20 59.07/19 62.32/19 62.50/19
3.40/18 1.50/14 4.15/15 8.15/20 1.10/8 1.36/21 2.14/21 1.42/7 3.25/18 0.18/5
20 TARELA, Eimantas 64.45 4.25/18 8.06/20 12.54/21 16.59/21 18.18/21 19.55/19 22.25/19 25.27/19 28.17/19 31.29/19
Medeina OK 4.25/18 3.41/20 4.48/20 4.05/20 1.19/11 1.37/14 2.30/16 3.02/14 2.50/20 3.12/19
38.04/20 39.58/21 45.23/21 51.06/19 53.29/19 55.00/19 56.36/19 59.39/20 64.25/20 64.45/20
6.35/22 1.54/15 5.25/18 5.43/19 2.23/22 1.31/19 1.36/18 3.03/17 4.46/20 0.20/9
21 POHL, Lukáš 68.35 3.30/14 10.17/22 12.35/20 15.54/20 17.30/20 19.40/18 22.06/18 25.24/18 28.04/18 31.11/18
KOB Tretra Praha 3.30/14 6.47/22 2.18/12 3.19/16 1.36/13 2.10/18 2.26/15 3.18/17 2.40/18 3.07/18
36.43/19 38.51/19 43.55/19 54.08/21 55.12/21 56.39/21 57.51/21 62.00/21 68.12/21 68.35/21
5.32/20 2.08/16 5.04/17 10.13/21 1.04/7 1.27/18 1.12/13 4.09/22 6.12/21 0.23/17
22 KURDZIEL, Szymon 89.00 5.19/22 7.30/19 18.48/22 25.01/22 26.18/22 27.55/22 39.06/22 46.45/22 49.44/22 52.07/22
WKS Śląsk Wrocław 5.19/22 2.11/18 11.18/22 6.13/22 1.17/10 1.37/14 11.11/22 7.39/22 2.59/21 2.23/15
58.20/22 59.47/22 65.53/22 78.33/22 80.27/22 81.49/22 82.39/22 85.36/22 88.38/22 89.00/22
6.13/21 1.27/11 6.06/20 12.40/22 1.54/17 1.22/17 0.50/7 2.57/16 3.02/16 0.22/14
POKORSKI, Igor NKL-bPK 3.49/ 6.05/ 9.03/ 11.41/ 13.18/ 15.30/ 18.05/ 28.54/ 30.30/ 34.14/
UMKS Kwidzyn 3.49/ 2.16/ 2.58/ 2.38/ 1.37/ 2.12/ 2.35/ 10.49/ 1.36/ 3.44/
39.57/ / / / / / / / 53.41/ 53.57/
5.43/ / / / / / / / / 0.16/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 3.0km 0m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-51 3-50 4-41 5-78 6-56 7-53 8-75 9-54 10-59
11-35 12-81 13-47 14-42 15-71 16-43 17-61 18-74 19-60 20-100
1 WÓJTOWICZ, Krzysztof 28.46 3.15/13 4.16/9 5.35/5 6.21/5 7.49/5 9.04/4 10.56/4 12.09/4 13.57/3 14.38/3
UNTS Warszawa 3.15/13 1.01/1* 1.19/2 0.46/6 1.28/6 1.15/1* 1.52/9 1.13/1* 1.48/1* 0.41/1*
17.35/1* 18.56/2 19.57/2 21.37/2 22.17/2 23.30/2 25.27/1* 26.37/1* 27.08/1* 28.28/1*
2.57/2 1.21/9 1.01/4 1.40/7 0.40/3 1.13/1* 1.57/2 1.10/2 0.31/2 1.20/2
28.46/1*
0.18/2
2 MULLER, Wiktor 30.28 2.04/2 3.09/1* 4.25/1* 5.25/1* 6.24/1* 8.22/1* 9.43/1* 11.06/1* 13.06/1* 14.09/1*
UMKS Kwidzyn 2.04/2 1.05/2 1.16/1* 1.00/10 0.59/1* 1.58/8 1.21/2 1.23/5 2.00/7 1.03/6
17.53/2 19.00/3 20.35/3 22.03/3 22.51/3 24.45/3 26.50/2 28.07/2 28.45/2 30.09/2
3.44/7 1.07/8 1.35/14 1.28/1* 0.48/10 1.54/10 2.05/3 1.17/4 0.38/4 1.24/5
30.28/2
0.19/6
3 ZURYNEK, Jan 32.19 2.02/1* 3.23/3 4.47/3 6.09/4 7.21/3 8.57/3 10.32/3 12.04/3 14.02/4 14.46/4
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 2.02/1* 1.21/8 1.24/4 1.22/13 1.12/2 1.36/3 1.35/6 1.32/6 1.58/5 0.44/2
18.08/4 20.31/5 21.36/4 23.10/4 23.57/4 25.23/4 28.38/4 29.40/3 30.41/3 32.04/3
3.22/4 2.23/13 1.05/6 1.34/4 0.47/9 1.26/5 3.15/9 1.02/1* 1.01/14 1.23/4
32.19/3
0.15/1*
4 MAJOWSKI, Jan 32.37 2.18/6 3.27/4 4.46/2 5.29/2 6.48/2 8.27/2 10.02/2 11.21/2 13.15/2 14.20/2
WKS Śląsk Wrocław 2.18/6 1.09/4 1.19/2 0.43/4 1.19/5 1.39/5 1.35/6 1.19/2 1.54/2 1.05/8
17.57/3 18.30/1* 19.43/1* 21.22/1* 22.03/1* 23.26/1* 28.06/3 29.46/4 30.43/4 32.19/4
3.37/6 0.33/1* 1.13/10 1.39/6 0.41/5 1.23/3 4.40/13 1.40/12 0.57/13 1.36/9
32.37/4
0.18/2
5 WÓJCIK, Paweł 34.26 2.16/4 3.33/5 5.09/4 6.01/3 7.34/4 9.21/5 11.08/5 13.13/6 15.12/6 16.16/5
WKS Wawel Kraków 2.16/4 1.17/7 1.36/5 0.52/8 1.33/7 1.47/6 1.47/8 2.05/15 1.59/6 1.04/7
19.51/5 20.28/4 21.36/4 23.34/5 24.26/5 25.54/5 30.17/5 31.52/5 32.28/5 34.06/5
3.35/5 0.37/3 1.08/9 1.58/11 0.52/12 1.28/7 4.23/12 1.35/10 0.36/3 1.38/10
34.26/5
0.20/7
6 WAŻNY, Artur 37.29 2.21/8 5.02/12 8.06/13 8.51/11 10.07/9 11.55/8 13.11/8 15.10/8 17.04/8 18.46/7
WKS Śląsk Wrocław 2.21/8 2.41/14 3.04/13 0.45/5 1.16/3 1.48/7 1.16/1* 1.59/14 1.54/2 1.42/12
21.37/7 23.01/7 24.06/7 26.01/7 26.49/6 28.16/6 32.30/6 35.07/6 35.36/6 37.04/6
2.51/1* 1.24/10 1.05/6 1.55/10 0.48/10 1.27/6 4.14/11 2.37/14 0.29/1* 1.28/6
37.29/6
0.25/14
7 CHATELON, Titouan 38.29 4.39/14 5.52/14 7.39/11 8.53/12 10.37/12 13.36/12 16.10/12 17.30/12 20.07/11 22.14/11
OE42 4.39/14 1.13/5 1.47/7 1.14/12 1.44/10 2.59/14 2.34/15 1.20/3 2.37/11 2.07/13
27.10/10 27.43/10 28.38/10 30.15/10 30.57/10 32.12/9 34.25/9 36.01/7 36.46/7 38.08/7
4.56/13 0.33/1* 0.55/3 1.37/5 0.42/7 1.15/2 2.13/4 1.36/11 0.45/8 1.22/3
38.29/7
0.21/10
8 WOŁEK, Stanisław 38.50 2.14/3 3.22/2 5.45/6 6.24/6 8.01/6 10.07/6 11.33/6 12.53/5 14.49/5 20.00/9
UNTS Warszawa 2.14/3 1.08/3 2.23/11 0.39/2 1.37/8 2.06/11 1.26/3 1.20/3 1.56/4 5.11/14
23.05/8 26.10/9 27.00/9 28.41/9 29.18/9 32.37/10 34.24/8 36.30/10 37.14/9 38.32/8
3.05/3 3.05/14 0.50/1* 1.41/8 0.37/2 3.19/15 1.47/1* 2.06/13 0.44/6 1.18/1*
38.50/8
0.18/2
9 KREIŠMONAS, Gintaras 38.58 2.19/7 3.43/6 6.02/7 8.24/9 10.01/8 12.01/9 14.13/10 15.49/10 18.25/10 19.27/8
SM Gaja 2.19/7 1.24/9 2.19/9 2.22/14 1.37/8 2.00/10 2.12/12 1.36/8 2.36/10 1.02/5
23.26/9 25.17/8 26.19/8 27.47/8 28.23/7 30.18/8 33.06/7 36.10/8 36.52/8 38.37/9
3.59/11 1.51/11 1.02/5 1.28/1* 0.36/1* 1.55/12 2.48/7 3.04/15 0.42/5 1.45/13
38.58/9
0.21/10
10 BUBLIK, Piotr 39.38 2.17/5 4.21/10 6.56/10 7.34/7 8.50/7 10.25/7 11.59/7 13.36/7 15.38/7 16.23/6
WKS Wawel Kraków 2.17/5 2.04/13 2.35/12 0.38/1* 1.16/3 1.35/2 1.34/5 1.37/9 2.02/8 0.45/3
20.07/6 20.56/6 22.48/6 25.54/6 28.31/8 30.04/7 35.04/10 36.25/9 37.17/10 39.17/10
3.44/7 0.49/5 1.52/15 3.06/15 2.37/15 1.33/8 5.00/14 1.21/5 0.52/10 2.00/15
39.38/10
0.21/10
11 PILECKAS, Justas 42.54 2.39/10 4.34/11 6.42/9 7.40/8 10.08/10 12.07/11 14.19/11 16.07/11 20.36/12 21.52/10
SM Gaja 2.39/10 1.55/11 2.08/8 0.58/9 2.28/14 1.59/9 2.12/12 1.48/10 4.29/14 1.16/11
27.43/12 28.33/11 29.56/11 32.00/11 33.08/11 35.02/11 38.37/11 40.01/11 40.45/11 42.29/11
5.51/14 0.50/6 1.23/12 2.04/12 1.08/13 1.54/10 3.35/10 1.24/7 0.44/6 1.44/12
42.54/11
0.25/14
12 KVASENKO, Yehor 43.49 5.17/15 7.12/15 8.51/14 9.58/13 15.31/15 17.49/14 19.21/14 21.09/14 26.12/15 27.21/15
WKS Śląsk Wrocław 5.17/15 1.55/11 1.39/6 1.07/11 5.33/15 2.18/12 1.32/4 1.48/10 5.03/15 1.09/9
31.07/14 32.07/14 32.58/14 35.03/14 35.44/14 37.09/13 39.29/12 41.01/12 41.56/12 43.31/12
3.46/9 1.00/7 0.51/2 2.05/13 0.41/5 1.25/4 2.20/5 1.32/9 0.55/11 1.35/8
43.49/12
0.18/2
13 BIELECKI, Michał 44.30 2.43/11 3.58/7 8.03/12 8.42/10 10.28/11 12.06/10 14.02/9 15.35/9 18.17/9 25.13/13
UKS Siódemka Rumia 2.43/11 1.15/6 4.05/15 0.39/2 1.46/11 1.38/4 1.56/10 1.33/7 2.42/12 6.56/15
30.02/13 30.42/13 32.01/13 33.30/13 34.10/13 37.26/14 40.05/13 41.27/13 42.29/13 44.10/13
4.49/12 0.40/4 1.19/11 1.29/3 0.40/3 3.16/14 2.39/6 1.22/6 1.02/15 1.41/11
44.30/13
0.20/7
14 SKUNDA, Kristupas 45.35 2.57/12 5.50/13 9.17/15 10.08/14 12.03/13 15.32/13 17.31/13 19.25/13 22.20/13 23.21/12
SM Gaja 2.57/12 2.53/15 3.27/14 0.51/7 1.55/12 3.29/15 1.59/11 1.54/13 2.55/13 1.01/4
27.16/11 29.11/12 30.18/12 32.01/12 33.21/12 36.01/12 41.35/14 42.50/14 43.46/14 45.14/14
3.55/10 1.55/12 1.07/8 1.43/9 1.20/14 2.40/13 5.34/15 1.15/3 0.56/12 1.28/6
45.35/14
0.21/10
15 ŻESŁAWSKI, Jakub 51.55 2.30/9 4.00/8 6.21/8 13.13/15 15.15/14 17.59/15 20.22/15 22.14/15 24.36/14 25.49/14
WKS Wawel Kraków 2.30/9 1.30/10 2.21/10 6.52/15 2.02/13 2.44/13 2.23/14 1.52/12 2.22/9 1.13/10
34.44/15 38.05/15 39.28/15 42.05/15 42.50/15 44.30/15 47.24/15 48.54/15 49.43/15 51.35/15
8.55/15 3.21/15 1.23/12 2.37/14 0.45/8 1.40/9 2.54/8 1.30/8 0.49/9 1.52/14
51.55/15
0.20/7
JELÍNEK, Filip NKL-bPK 1.58/ 3.14/ / 5.16/ 7.09/ 9.24/ 10.49/ 12.21/ 14.26/ 15.11/
OK Lokomotiva Pardubice 1.58/ 1.16/ / / 1.53/ 2.15/ 1.25/ 1.32/ 2.05/ 0.45/
18.26/ 19.40/ 20.32/ 22.57/ 23.40/ 25.04/ 27.18/ 28.46/ 29.40/ 31.13/
3.15/ 1.14/ 0.52/ 2.25/ 0.43/ 1.24/ 2.14/ 1.28/ 0.54/ 1.33/
31.31/
0.18/
GINEIKA, Julius NKL-bPK 2.15/ 3.49/ 5.57/ 7.30/ 9.39/ 11.48/ 13.16/ 14.40/ 17.33/ 18.52/
SM Gaja 2.15/ 1.34/ 2.08/ 1.33/ 2.09/ 2.09/ 1.28/ 1.24/ 2.53/ 1.19/
23.54/ / 26.52/ 28.40/ 29.31/ 31.15/ 33.44/ 34.44/ 35.55/ 37.08/
5.02/ / / 1.48/ 0.51/ 1.44/ 2.29/ 1.00/ 1.11/ 1.13/
37.24/
0.16/
WYCZÓŁKOWSKI, Wojciech NKL-bPK 2.47/ 4.02/ 5.40/ 6.59/ / 10.24/ 12.13/ 13.47/ 20.43/ 21.36/
UNTS Warszawa 2.47/ 1.15/ 1.38/ 1.19/ / / 1.49/ 1.34/ 6.56/ 0.53/
27.36/ 28.40/ 29.38/ 31.42/ 32.24/ / 36.50/ 37.58/ 39.01/ 40.42/
6.00/ 1.04/ 0.58/ 2.04/ 0.42/ / / 1.08/ 1.03/ 1.41/
40.55/
0.13/
ŻESŁAWSKI, Mateusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/
/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 3.3km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-81 2-32 3-41 4-51 5-36 6-50 7-39 8-40 9-56 10-52
11-75 12-84 13-48 14-71 15-61 16-77 17-62 18-43 19-100
1 LATASTE, Mathias 25.54 1.30/3 2.08/2 5.11/2 7.05/3 8.04/3 8.36/3 10.23/2 10.57/2 11.56/1* 13.18/1*
CO Colmar 1.30/3 0.38/2 3.03/3 1.54/8 0.59/1* 0.32/1* 1.47/2 0.34/3 0.59/1* 1.22/2
14.38/2 16.41/1* 17.05/2 18.25/1* 20.33/1* 21.51/1* 23.03/1* 23.47/1* 25.40/1* 25.54/1*
1.20/5 2.03/1* 0.24/3 1.20/1* 2.08/1* 1.18/4 1.12/2 0.44/2 1.53/1* 0.14/1*
2 TOBOREK, Jakub 27.02 1.29/2 2.08/2 5.05/1* 6.38/1* 7.40/1* 8.13/1* 10.23/2 10.57/2 12.02/3 13.26/3
WKS Śląsk Wrocław 1.29/2 0.39/3 2.57/2 1.33/6 1.02/5 0.33/2 2.10/7 0.34/3 1.05/3 1.24/3
14.30/1* 16.43/2 17.04/1* 18.38/2 21.05/2 22.21/2 24.00/2 24.44/2 26.43/2 27.02/2
1.04/2 2.13/3 0.21/1* 1.34/6 2.27/4 1.16/3 1.39/5 0.44/2 1.59/2 0.19/4
3 PATEREK, Mikołaj 27.29 2.00/6 2.46/6 5.30/3 6.44/2 7.44/2 8.24/2 10.16/1* 10.50/1* 11.58/2 13.24/2
WKS Śląsk Wrocław 2.00/6 0.46/7 2.44/1* 1.14/1* 1.00/3 0.40/5 1.52/5 0.34/3 1.08/5 1.26/4
15.05/3 17.12/3 17.40/3 19.10/3 21.22/3 23.01/3 24.09/3 24.49/3 27.09/3 27.29/3
1.41/8 2.07/2 0.28/6 1.30/5 2.12/2 1.39/7 1.08/1* 0.40/1* 2.20/6 0.20/7
4 JELÍNEK, Kryštof 29.04 1.52/4 2.36/4 6.20/5 7.49/5 8.50/5 9.28/5 11.28/4 12.02/4 13.18/5 14.49/5
OK Lokomotiva Pardubice 1.52/4 0.44/5 3.44/6 1.29/4 1.01/4 0.38/4 2.00/6 0.34/3 1.16/6 1.31/6
16.02/5 18.25/4 18.52/4 20.21/4 22.56/4 23.59/4 25.47/4 26.32/4 28.45/4 29.04/4
1.13/4 2.23/5 0.27/5 1.29/4 2.35/7 1.03/1* 1.48/7 0.45/4 2.13/3 0.19/4
5 KULA, Mateusz 29.57 1.23/1* 2.00/1* 7.31/7 8.45/7 9.44/6 10.33/6 12.10/6 12.41/6 13.43/6 16.23/6
KOS BnO Szczecin 1.23/1* 0.37/1* 5.31/8 1.14/1* 0.59/1* 0.49/7 1.37/1* 0.31/2 1.02/2 2.40/8
17.25/6 19.45/6 20.07/6 21.34/6 23.47/6 24.56/5 26.37/5 27.22/5 29.41/5 29.57/5
1.02/1* 2.20/4 0.22/2 1.27/3 2.13/3 1.09/2 1.41/6 0.45/4 2.19/4 0.16/2
6 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy 31.28 1.53/5 2.37/5 6.01/4 7.28/4 8.35/4 9.10/4 11.35/5 12.09/5 13.16/4 14.35/4
UKS Orientuś Łódź 1.53/5 0.44/5 3.24/4 1.27/3 1.07/6 0.35/3 2.25/8 0.34/3 1.07/4 1.19/1*
15.44/4 18.36/5 19.05/5 20.40/5 23.14/5 25.42/6 27.37/6 28.35/6 31.07/6 31.28/6
1.09/3 2.52/9 0.29/7 1.35/8 2.34/6 2.28/8 1.55/8 0.58/8 2.32/8 0.21/8
7 JOŃCZY, Jakub 32.45 3.52/9 4.34/8 8.15/8 10.09/8 11.28/8 12.10/7 14.01/7 14.31/7 16.24/7 17.53/7
WKS Śląsk Wrocław 3.52/9 0.42/4 3.41/5 1.54/8 1.19/8 0.42/6 1.51/3 0.30/1* 1.53/8 1.29/5
19.30/7 21.59/7 22.25/7 23.49/7 26.26/7 27.46/7 29.11/7 30.01/7 32.27/7 32.45/7
1.37/7 2.29/7 0.26/4 1.24/2 2.37/8 1.20/5 1.25/3 0.50/6 2.26/7 0.18/3
8 ŁAGODA, Franciszek 34.46 2.28/7 3.20/7 7.12/6 8.41/6 10.05/7 12.15/8 14.06/8 14.43/8 16.33/8 18.36/8
WKS Śląsk Wrocław 2.28/7 0.52/8 3.52/7 1.29/4 1.24/9 2.10/9 1.51/3 0.37/8 1.50/7 2.03/7
21.06/8 23.32/8 24.12/8 25.46/8 28.13/8 29.41/8 31.13/8 32.06/8 34.25/8 34.46/8
2.30/9 2.26/6 0.40/8 1.34/6 2.27/4 1.28/6 1.32/4 0.53/7 2.19/4 0.21/8
9 OBERNIKHIN, Alex 46.51 3.43/8 4.43/9 10.14/9 12.00/9 13.13/9 14.03/9 16.38/9 20.00/9 24.19/9 27.36/9
Stowarzyszenie Team 360 stopni 3.43/8 1.00/9 5.31/8 1.46/7 1.13/7 0.50/8 2.35/9 3.22/9 4.19/9 3.17/9
29.01/9 31.37/9 32.26/9 34.45/9 37.45/9 40.36/9 42.41/9 43.52/9 46.32/9 46.51/9
1.25/6 2.36/8 0.49/9 2.19/9 3.00/9 2.51/9 2.05/9 1.11/9 2.40/9 0.19/4
SMÍTKA, Vít NKL-bPK 3.04/ 4.51/ 9.44/ 12.25/ 13.45/ 14.30/ 16.37/ 17.27/ 18.59/ 20.29/
OB Říčany 3.04/ 1.47/ 4.53/ 2.41/ 1.20/ 0.45/ 2.07/ 0.50/ 1.32/ 1.30/
22.00/ 25.33/ 26.00/ 29.12/ 33.18/ 35.12/ / 40.46/ 42.56/ 43.17/
1.31/ 3.33/ 0.27/ 3.12/ 4.06/ 1.54/ / / 2.10/ 0.21/
BARTOS, Zbigniew NKL-bPK 1.23/ 2.05/ 5.36/ 7.06/ 8.29/ 9.16/ 11.16/ 11.55/ 13.04/ 14.38/
UKS Orientuś Łódź 1.23/ 0.42/ 3.31/ 1.30/ 1.23/ 0.47/ 2.00/ 0.39/ 1.09/ 1.34/
15.52/ 18.22/ 18.51/ 20.26/ 23.05/ / 25.49/ 26.39/ 29.45/ 30.02/
1.14/ 2.30/ 0.29/ 1.35/ 2.39/ / / 0.50/ 3.06/ 0.17/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21 3.6km 0m 23k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-39 3-50 4-36 5-51 6-41 7-34 8-56 9-53 10-75
11-54 12-59 13-55 14-45 15-35 16-42 17-63 18-31 19-62 20-61
21-74 22-60 23-100
1 KOLÍN, Jan 36.12 1.14/6 2.13/2 4.20/1* 4.54/1* 5.56/1* 7.36/1* 8.51/1* 11.04/4 12.22/2 13.41/2
Oddíl OB Kotlářka 1.14/6 0.59/3 2.07/2 0.34/8 1.02/7 1.40/2 1.15/16 2.13/22 1.18/3 1.19/1*
15.52/2 16.54/3 19.21/1* 20.01/1* 20.46/1* 22.42/1* 26.29/1* 27.50/1* 29.16/1* 31.03/1*
2.11/12 1.02/12 2.27/ 0.40/3 0.45/4 1.56/3 3.47/5 1.21/18 1.26/2 1.47/2
33.56/2 34.30/1* 35.53/1* 36.12/1*
2.53/26 0.34/5 1.23/3 0.19/5
2 KARVÁNEK, Matouš 36.31 1.31/20 2.31/9 4.39/4 5.10/4 6.10/3 7.58/2 8.53/2 10.26/1* 12.04/1* 13.28/1*
OK Jiskra Nový Bor 1.31/20 1.00/5 2.08/3 0.31/1* 1.00/4 1.48/5 0.55/1* 1.33/4 1.38/12 1.24/5
15.49/1* 16.51/2 19.46/2 20.27/2 21.09/2 23.13/2 26.58/2 28.01/2 29.46/2 32.11/2
2.21/16 1.02/12 2.55/2 0.41/4 0.42/3 2.04/5 3.45/4 1.03/5 1.45/11 2.25/16
33.35/1* 34.39/2 36.10/2 36.31/2
1.24/10 1.04/26 1.31/6 0.21/11
3 HEPNER, David 37.37 1.17/12 2.34/11 4.56/7 5.29/7 6.36/7 8.26/6 9.21/4 10.56/2 12.24/3 13.46/3
OK Slavia Hradec Králové 1.17/12 1.17/11 2.22/8 0.33/5 1.07/15 1.50/6 0.55/1* 1.35/5 1.28/9 1.22/2
16.03/4 17.08/4 20.32/4 21.36/5 22.32/4 25.11/5 29.50/7 30.52/7 32.21/6 34.02/4
2.17/14 1.05/15 3.24/7 1.04/16 0.56/19 2.39/21 4.39/17 1.02/4 1.29/4 1.41/1*
35.14/3 35.48/3 37.14/3 37.37/3
1.12/6 0.34/5 1.26/4 0.23/18
4 JANDA, Martin 37.53 1.04/1* 2.00/1* 4.33/3 5.05/2 6.03/2 8.04/4 9.50/10 11.19/6 12.36/5 13.58/5
KOB Dobruška 1.04/1* 0.56/1* 2.33/14 0.32/3 0.58/2 2.01/14 1.46/27 1.29/1* 1.17/2 1.22/2
16.04/5 17.34/8 21.15/7 23.40/10 24.17/8 26.23/8 29.50/7 30.59/8 32.48/7 34.38/7
2.06/10 1.30/26 3.41/10 2.25/29 0.37/1* 2.06/6 3.27/1* 1.09/9 1.49/13 1.50/5
35.38/5 36.09/4 37.31/4 37.53/4
1.00/1* 0.31/2 1.22/2 0.22/14
5 VÍTEK, Petr 38.23 1.11/2 2.21/6 4.49/6 5.25/6 6.28/5 8.05/5 9.30/5 10.59/3 12.26/4 13.54/4
OK 99 Hradec Králové 1.11/2 1.10/9 2.28/12 0.36/12 1.03/9 1.37/1* 1.25/24 1.29/1* 1.27/8 1.28/7
15.55/3 16.40/1* 20.03/3 20.39/3 25.22/13 26.54/10 30.54/10 31.43/10 33.23/9 35.11/9
2.01/6 0.45/1* 3.23/6 0.36/1* 4.43/33 1.32/1* 4.00/11 0.49/1* 1.40/8 1.48/4
36.12/7 36.44/7 38.02/6 38.23/5
1.01/2 0.32/4 1.18/1* 0.21/11
6 PIOTROWSKI, Radosław 38.24 1.15/9 2.14/3 5.18/13 5.51/11 6.58/12 8.43/9 9.46/8 11.25/7 12.56/7 14.25/7
PKO Harpagan Gdańsk 1.15/9 0.59/3 3.04/21 0.33/5 1.07/15 1.45/4 1.03/6 1.39/7 1.31/10 1.29/8
16.21/7 17.15/6 21.32/8 22.45/8 23.32/7 25.33/7 29.11/4 30.27/5 32.16/5 34.16/6
1.56/3 0.54/5 4.17/21 1.13/17 0.47/8 2.01/4 3.38/2 1.16/15 1.49/13 2.00/8
35.33/4 36.14/5 38.00/5 38.24/6
1.17/8 0.41/13 1.46/19 0.24/24
7 CHARUBA, Łukasz 38.29 1.14/6 2.19/4 4.27/2 5.08/3 6.11/4 8.03/3 9.14/3 11.12/5 12.54/6 14.16/6
UKS Orientuś Łódź 1.14/6 1.05/6 2.08/3 0.41/20 1.03/9 1.52/7 1.11/13 1.58/15 1.42/17 1.22/2
16.18/6 17.13/5 20.34/5 21.25/4 22.20/3 24.28/3 29.15/5 30.19/4 32.52/8 34.51/8
2.02/7 0.55/8 3.21/5 0.51/8 0.55/16 2.08/7 4.47/21 1.04/6 2.33/27 1.59/7
35.58/6 36.38/6 38.09/7 38.29/7
1.07/4 0.40/11 1.31/6 0.20/9
8 KHÝN, Vítězslav 39.08 2.47/30 3.44/23 5.36/16 6.11/16 7.04/14 8.46/11 10.55/15 13.05/16 14.23/16 15.56/14
Magnus Orienteering 2.47/30 0.57/2 1.52/1* 0.35/11 0.53/1* 1.42/3 2.09/29 2.10/21 1.18/3 1.33/12
18.03/11 18.54/11 21.57/9 22.36/7 23.22/6 25.17/6 29.15/5 30.35/6 31.57/4 34.10/5
2.07/11 0.51/2 3.03/3 0.39/2 0.46/6 1.55/2 3.58/10 1.20/17 1.22/1* 2.13/9
36.35/9 37.11/9 38.44/8 39.08/8
2.25/20 0.36/7 1.33/11 0.24/24
9 KRČÁL, Jaroslav 39.14 1.13/5 2.37/12 5.09/12 5.47/10 6.51/11 8.49/12 9.53/11 11.29/8 13.07/8 14.40/8
OK Lokomotiva Pardubice 1.13/5 1.24/15 2.32/13 0.38/16 1.04/13 1.58/10 1.04/7 1.36/6 1.38/12 1.33/12
16.31/8 17.24/7 21.03/6 22.00/6 22.49/5 24.57/4 28.41/3 29.47/3 31.23/3 33.40/3
1.51/2 0.53/3 3.39/9 0.57/11 0.49/13 2.08/7 3.44/3 1.06/7 1.36/5 2.17/12
36.30/8 37.01/8 38.51/9 39.14/9
2.50/24 0.31/2 1.50/23 0.23/18
10 SOCHOR, Jan 40.39 1.15/9 2.20/5 4.47/5 5.21/5 6.28/5 8.29/7 9.41/6 12.15/11 13.47/10 16.12/15
OB Havířov 1.15/9 1.05/6 2.27/10 0.34/8 1.07/15 2.01/14 1.12/15 2.34/25 1.32/11 2.25/29
18.15/14 19.09/14 22.37/10 23.34/9 24.22/9 26.31/9 30.28/9 31.24/9 33.29/10 36.49/12
2.03/8 0.54/5 3.28/8 0.57/11 0.48/10 2.09/9 3.57/9 0.56/3 2.05/18 3.20/28
38.03/10 38.44/10 40.15/10 40.39/10
1.14/7 0.41/13 1.31/6 0.24/24
11 MAŇÁK, Michal 41.00 1.15/9 2.48/16 5.07/11 5.44/9 6.48/9 8.42/8 9.49/9 12.12/10 13.34/9 15.13/9
OK 99 Hradec Králové 1.15/9 1.33/19 2.19/6 0.37/14 1.04/13 1.54/8 1.07/11 2.23/23 1.22/5 1.39/16
18.07/12 19.03/13 23.05/13 24.05/12 25.00/11 27.15/11 31.23/12 32.30/12 33.58/11 36.35/10
2.54/27 0.56/9 4.02/16 1.00/15 0.55/16 2.15/11 4.08/12 1.07/8 1.28/3 2.37/22
38.16/11 38.58/11 40.42/11 41.00/11
1.41/15 0.42/16 1.44/18 0.18/2
12 HANČ, Petr 41.19 1.17/12 2.44/14 5.05/8 5.53/14 7.01/13 9.19/14 10.35/13 12.37/12 14.15/13 16.22/16
TAP Tretra Praha 1.17/12 1.27/17 2.21/7 0.48/29 1.08/18 2.18/19 1.16/17 2.02/18 1.38/12 2.07/26
18.42/16 19.44/16 23.41/17 24.36/14 25.24/14 27.41/14 32.05/13 33.36/14 35.58/16 37.45/14
2.20/15 1.02/12 3.57/13 0.55/10 0.48/10 2.17/12 4.24/15 1.31/22 2.22/22 1.47/2
38.51/12 39.28/12 41.00/12 41.19/12
1.06/3 0.37/8 1.32/10 0.19/5
13 BERNATÍK, Lukáš 41.40 1.35/25 3.37/22 6.32/23 7.14/23 8.15/21 10.15/20 11.11/17 12.40/14 14.20/15 15.51/12
O-RUNNAŘI Beskydy 1.35/25 2.02/27 2.55/19 0.42/21 1.01/6 2.00/12 0.56/3 1.29/1* 1.40/16 1.31/9
17.54/10 18.51/10 22.48/11 25.51/18 26.38/17 29.09/16 33.03/16 34.13/16 35.51/14 37.45/14
2.03/8 0.57/11 3.57/13 3.03/32 0.47/8 2.31/17 3.54/7 1.10/11 1.38/6 1.54/6
39.09/14 39.51/13 41.22/13 41.40/13
1.24/10 0.42/16 1.31/6 0.18/2
14 PALÁT, Tomáš 42.05 1.14/6 3.04/19 7.27/25 8.01/25 9.01/25 10.59/21 12.19/22 14.06/21 15.22/20 17.01/18
KOB Alfa Brno 1.14/6 1.50/23 4.23/28 0.34/8 1.00/4 1.58/10 1.20/19 1.47/9 1.16/1* 1.39/16
18.43/17 19.39/15 23.40/16 24.22/13 25.08/12 27.22/13 32.24/14 33.19/13 34.58/13 37.26/13
1.42/1* 0.56/9 4.01/15 0.42/5 0.46/6 2.14/10 5.02/22 0.55/2 1.39/7 2.28/17
38.57/13 40.09/15 41.49/15 42.05/14
1.31/13 1.12/29 1.40/13 0.16/1*
14 MAŇÁK, Matěj 42.05 1.19/15 2.47/15 5.20/14 5.52/13 6.50/10 8.44/10 9.44/7 11.35/9 14.14/11 15.40/10
OK 99 Hradec Králové 1.19/15 1.28/18 2.33/14 0.32/3 0.58/2 1.54/8 1.00/4 1.51/11 2.39/32 1.26/6
17.37/9 18.45/9 22.55/12 23.52/11 24.40/10 27.16/12 31.04/11 32.21/11 34.02/12 36.37/11
1.57/5 1.08/17 4.10/18 0.57/11 0.48/10 2.36/18 3.48/6 1.17/16 1.41/9 2.35/19
39.27/15 39.57/14 41.40/14 42.05/14
2.50/24 0.30/1* 1.43/17 0.25/28
16 KRASUSKI, Marcin 42.31 1.32/23 2.54/17 5.21/15 6.00/15 7.08/16 9.54/17 11.00/16 12.49/15 14.14/11 15.45/11
OK! Sport Warszawa 1.32/23 1.22/13 2.27/10 0.39/17 1.08/18 2.46/27 1.06/8 1.49/10 1.25/6 1.31/9
18.15/14 19.46/17 23.32/15 25.07/16 26.06/15 28.32/15 32.43/15 33.54/15 35.53/15 38.28/16
2.30/18 1.31/28 3.46/12 1.35/21 0.59/21 2.26/16 4.11/13 1.11/12 1.59/17 2.35/19
39.38/16 40.22/16 42.09/16 42.31/16
1.10/5 0.44/21 1.47/21 0.22/14
17 MADEJ, Mateusz 44.30 1.24/17 2.40/13 5.05/8 5.38/8 6.47/8 8.49/12 10.00/12 13.15/19 15.12/19 17.04/19
UKS Orientpark.pl Iwiny 1.24/17 1.16/10 2.25/9 0.33/5 1.09/20 2.02/17 1.11/13 3.15/28 1.57/23 1.52/22
19.00/18 20.35/18 25.54/21 26.44/21 27.25/20 29.50/20 34.26/20 35.40/19 38.18/20 40.38/20
1.56/3 1.35/30 5.19/27 0.50/6 0.41/2 2.25/15 4.36/16 1.14/14 2.38/28 2.20/14
42.00/18 42.40/17 44.10/17 44.30/17
1.22/9 0.40/11 1.30/5 0.20/9
18 ROUDNY, Vaclav 44.45 1.12/4 2.29/7 6.01/17 6.38/18 7.54/18 10.11/19 11.17/19 13.12/18 14.54/18 16.37/17
OK Lokomotiva Pardubice 1.12/4 1.17/11 3.32/25 0.37/14 1.16/23 2.17/18 1.06/8 1.55/14 1.42/17 1.43/18
19.10/19 21.05/20 25.14/19 26.05/19 26.50/18 29.14/17 33.34/17 35.01/17 36.52/17 39.07/17
2.33/22 1.55/32 4.09/17 0.51/8 0.45/4 2.24/14 4.20/14 1.27/19 1.51/15 2.15/11
42.08/19 42.45/18 44.26/18 44.45/18
3.01/27 0.37/8 1.41/16 0.19/5
19 PŘIKRYL, Petr 45.15 1.17/12 3.51/27 6.04/18 6.43/19 7.55/19 9.55/18 11.15/18 13.07/17 14.33/17 18.02/22
KOB Alfa Brno 1.17/12 2.34/31 2.13/5 0.39/17 1.12/21 2.00/12 1.20/19 1.52/13 1.26/7 3.29/33
20.39/22 21.59/22 25.15/20 26.42/20 27.36/21 30.12/21 34.07/19 35.43/20 37.57/18 40.11/18
2.37/23 1.20/20 3.16/4 1.27/20 0.54/15 2.36/18 3.55/8 1.36/24 2.14/19 2.14/10
41.54/17 43.12/20 44.52/19 45.15/19
1.43/16 1.18/31 1.40/13 0.23/18
20 LEHMANN, Karsten 45.22 1.22/16 2.29/7 5.05/8 5.51/11 7.05/15 9.27/15 11.50/20 13.41/20 15.33/21 17.23/20
Sommerkollektiv 1.22/16 1.07/8 2.36/16 0.46/26 1.14/22 2.22/20 2.23/31 1.51/11 1.52/21 1.50/21
19.54/20 20.47/19 24.31/18 25.21/17 26.20/16 29.21/18 34.01/18 35.30/18 38.01/19 40.36/19
2.31/20 0.53/3 3.44/11 0.50/6 0.59/21 3.01/25 4.40/18 1.29/21 2.31/26 2.35/19
42.09/20 42.51/19 44.56/20 45.22/20
1.33/14 0.42/16 2.05/30 0.26/30
21 KADEŘÁVEK, Petr 48.08 1.11/2 2.33/10 6.06/19 6.37/17 7.40/17 9.41/16 10.51/14 12.37/12 14.15/13 15.52/13
OK 99 Hradec Králové 1.11/2 1.22/13 3.33/26 0.31/1* 1.03/9 2.01/14 1.10/12 1.46/8 1.38/12 1.37/15
18.07/12 19.01/12 23.15/14 24.50/15 27.19/19 29.39/19 35.20/21 37.04/21 39.30/21 41.52/21
2.15/13 0.54/5 4.14/20 1.35/21 2.29/32 2.20/13 5.41/28 1.44/29 2.26/24 2.22/15
45.04/21 45.51/21 47.43/21 48.08/21
3.12/29 0.47/22 1.52/25 0.25/28
22 SULC, Vaclav 48.45 1.31/20 2.57/18 6.15/21 6.57/20 7.59/20 11.06/23 12.07/21 14.06/21 15.54/22 17.42/21
SK Sklenarovi 1.31/20 1.26/16 3.18/23 0.42/21 1.02/7 3.07/32 1.01/5 1.59/16 1.48/20 1.48/20
20.23/21 21.45/21 27.06/22 28.56/23 30.01/23 33.04/23 37.47/23 38.56/23 40.51/22 43.19/22
2.41/25 1.22/21 5.21/29 1.50/24 1.05/25 3.03/26 4.43/19 1.09/9 1.55/16 2.28/17
46.04/22 46.42/22 48.22/22 48.45/22
2.45/21 0.38/10 1.40/13 0.23/18
23 LŽÍČAŘ, Martin 49.31 1.33/24 3.22/20 6.26/22 7.13/22 8.48/24 11.37/25 13.01/25 15.04/24 17.10/24 19.15/24
KOB Dobruška 1.33/24 1.49/22 3.04/21 0.47/27 1.35/31 2.49/29 1.24/23 2.03/19 2.06/26 2.05/25
21.45/24 22.56/24 27.41/23 28.40/22 29.35/22 32.32/22 37.17/22 38.54/22 41.42/23 44.26/23
2.30/18 1.11/18 4.45/24 0.59/14 0.55/16 2.57/24 4.45/20 1.37/25 2.48/29 2.44/24
46.11/23 47.15/23 49.05/23 49.31/23
1.45/17 1.04/26 1.50/23 0.26/30
24 JAUGELA, Petras 52.42 1.28/19 3.48/25 6.39/24 7.15/24 8.18/22 11.12/24 12.28/23 14.33/23 16.46/23 18.21/23
Medeina OK 1.28/19 2.20/29 2.51/17 0.36/12 1.03/9 2.54/31 1.16/17 2.05/20 2.13/28 1.35/14
21.01/23 22.29/23 29.09/24 31.00/24 31.53/24 34.31/24 41.26/24 43.08/24 45.37/24 48.31/24
2.40/24 1.28/23 6.40/31 1.51/25 0.53/14 2.38/20 6.55/32 1.42/27 2.29/25 2.54/25
49.59/24 50.42/24 52.20/24 52.42/24
1.28/12 0.43/20 1.38/12 0.22/14
25 FLORIÁN, Vojtěch 55.56 3.03/32 4.44/31 8.08/26 8.53/26 10.33/26 13.13/26 14.38/27 17.25/27 19.21/27 22.23/27
KOB Alfa Brno 3.03/32 1.41/21 3.24/24 0.45/25 1.40/32 2.40/26 1.25/24 2.47/27 1.56/22 3.02/31
25.07/27 26.35/27 31.33/27 33.46/27 34.48/27 37.33/25 43.06/26 44.56/26 47.20/26 49.39/25
2.44/26 1.28/23 4.58/25 2.13/27 1.02/24 2.45/22 5.33/27 1.50/31 2.24/23 2.19/13
52.52/25 53.34/25 55.34/25 55.56/25
3.13/30 0.42/16 2.00/29 0.22/14
26 HOLUSEK, Jiří 56.02 2.13/28 4.19/30 8.37/27 9.19/27 10.45/27 13.15/27 14.36/26 16.36/26 18.18/26 20.19/25
Oddíl OS SK Prostějov 2.13/28 2.06/28 4.18/27 0.42/21 1.26/29 2.30/23 1.21/22 2.00/17 1.42/17 2.01/24
23.14/25 24.44/25 31.20/26 33.34/26 34.30/26 37.40/26 43.02/25 44.14/25 46.35/25 49.57/26
2.55/28 1.30/26 6.36/30 2.14/28 0.56/19 3.10/28 5.22/25 1.12/13 2.21/21 3.22/29
53.01/26 53.58/26 55.44/26 56.02/26
3.04/28 0.57/25 1.46/19 0.18/2
27 GERGELY, Bugár 57.55 1.31/20 3.22/20 6.14/20 7.04/21 8.28/23 11.00/22 12.38/24 15.13/25 18.11/25 21.15/26
BÖF Budaörs 1.31/20 1.51/24 2.52/18 0.50/31 1.24/28 2.32/25 1.38/26 2.35/26 2.58/33 3.04/32
25.03/26 26.08/26 31.09/25 32.50/25 34.21/25 38.05/27 44.02/27 45.55/27 48.12/27 51.11/27
3.48/33 1.05/15 5.01/26 1.41/23 1.31/31 3.44/29 5.57/29 1.53/32 2.17/20 2.59/26
53.56/27 55.13/27 57.32/27 57.55/27
2.45/21 1.17/30 2.19/31 0.23/18
28 KRUPA, Łukasz 60.12 2.08/27 3.44/23 9.38/30 10.18/30 11.38/29 14.06/29 15.57/29 18.22/28 20.31/28 22.41/28
UKS OSiR Góra Kalwaria 2.08/27 1.36/20 5.54/31 0.40/19 1.20/26 2.28/21 1.51/28 2.25/24 2.09/27 2.10/28
25.59/28 27.15/28 31.38/28 34.38/28 35.46/28 40.03/28 45.16/28 46.51/28 50.47/28 55.05/29
3.18/30 1.16/19 4.23/22 3.00/31 1.08/26 4.17/30 5.13/23 1.35/23 3.56/32 4.18/33
56.54/28 58.02/28 59.49/28 60.12/28
1.49/19 1.08/28 1.47/21 0.23/18
29 KOLEK, Petr 60.59 1.25/18 4.03/28 10.06/32 10.55/32 12.14/31 15.06/31 16.12/30 24.57/33 26.54/33 28.26/32
Magnus Orienteering 1.25/18 2.38/32 6.03/32 0.49/30 1.19/24 2.52/30 1.06/8 8.45/33 1.57/23 1.32/11
30.57/32 33.24/33 37.36/31 40.21/31 41.30/31 44.15/31 49.38/31 51.05/31 52.49/31 55.32/30
2.31/20 2.27/33 4.12/19 2.45/30 1.09/27 2.45/22 5.23/26 1.27/19 1.44/10 2.43/23
57.18/29 58.36/29 60.30/29 60.59/29
1.46/18 1.18/31 1.54/27 0.29/33
30 WAŁACHOWSKI, Piotr 62.02 1.53/26 3.49/26 10.55/33 11.48/33 13.11/33 15.58/32 18.11/31 21.36/30 24.01/30 26.10/30
indywidualnie 1.53/26 1.56/26 7.06/33 0.53/32 1.23/27 2.47/28 2.13/30 3.25/29 2.25/30 2.09/27
29.08/30 30.32/30 35.52/30 37.06/30 38.17/30 41.24/30 46.42/29 48.20/29 51.39/29 54.54/28
2.58/29 1.24/22 5.20/28 1.14/18 1.11/28 3.07/27 5.18/24 1.38/26 3.19/30 3.15/27
57.40/30 59.14/30 61.34/30 62.02/30
2.46/23 1.34/33 2.20/32 0.28/32
31 SZRAMA, Dariusz 62.31 3.01/31 5.22/32 9.47/31 10.31/31 12.00/30 14.28/30 15.48/28 19.28/29 21.47/29 23.34/29
PUKS Młode Orły NDM 3.01/31 2.21/30 4.25/29 0.44/24 1.29/30 2.28/21 1.20/19 3.40/30 2.19/29 1.47/19
27.21/29 28.52/29 33.23/29 34.40/29 35.56/29 41.21/29 49.07/30 50.50/30 52.35/30 55.58/31
3.47/32 1.31/28 4.31/23 1.17/19 1.16/29 5.25/33 7.46/33 1.43/28 1.45/11 3.23/30
59.28/31 60.17/31 62.10/31 62.31/31
3.30/31 0.49/23 1.53/26 0.21/11
32 KOZEL, Jiri 73.50 2.20/29 4.12/29 9.16/28 10.16/29 12.37/32 16.44/33 19.16/33 23.11/31 25.40/31 28.07/31
KOB Alfa Brno 2.20/29 1.52/25 5.04/30 1.00/33 2.21/33 4.07/33 2.32/32 3.55/31 2.29/31 2.27/30
31.26/33 33.09/32 40.11/32 43.36/33 45.02/33 49.25/33 56.16/33 58.03/32 61.31/32 65.27/32
3.19/31 1.43/31 7.02/32 3.25/33 1.26/30 4.23/32 6.51/31 1.47/30 3.28/31 3.56/32
69.47/32 70.43/32 73.26/32 73.50/32
4.20/33 0.56/24 2.43/33 0.24/24
33 RUTKOWSKI, Dariusz 75.20 3.43/33 6.25/33 9.28/29 10.15/28 11.34/28 14.04/28 19.04/32 24.43/32 26.42/32 28.35/33
UKS Azymut Pabianice 3.43/33 2.42/33 3.03/20 0.47/27 1.19/24 2.30/23 5.00/33 5.39/32 1.59/25 1.53/23
30.56/31 32.24/31 40.52/33 42.48/32 43.49/32 48.10/32 54.50/32 59.35/33 64.56/33 68.40/33
2.21/16 1.28/23 8.28/33 1.56/26 1.01/23 4.21/31 6.40/30 4.45/33 5.21/33 3.44/31
72.24/33 73.05/33 75.01/33 75.20/33
3.44/32 0.41/13 1.56/28 0.19/5
ZEMAN, Jaroslav NKL-bPK 1.40/ 3.34/ 7.37/ 8.28/ 9.51/ 12.23/ 13.59/ 17.18/ 19.19/ 21.30/
KOB Dobruška 1.40/ 1.54/ 4.03/ 0.51/ 1.23/ 2.32/ 1.36/ 3.19/ 2.01/ 2.11/
24.34/ 27.01/ 33.02/ / 34.39/ 39.53/ 45.57/ 48.01/ 52.55/ 56.03/
3.04/ 2.27/ 6.01/ / / 5.14/ 6.04/ 2.04/ 4.54/ 3.08/
58.28/ 60.18/ 62.42/ 63.13/
2.25/ 1.50/ 2.24/ 0.31/
OLESIŃSKI, Rafał DNF / / / / / / / / / /
2. ORel / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
ČERNÝ, Michal DNF / / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
HEJNA, Martin DNF / / / / / / / / / /
Tretra Praha / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
SZELIGA, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientpark.pl Iwiny / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
PAWŁOWICZ, Adam DNF / / / / / / / / / /
UKS Orientpark.pl Iwiny / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / /
/ / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21E 4.2km 0m 28k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-40 2-39 3-50 4-36 5-51 6-33 7-37 8-41 9-34 10-58
11-52 12-56 13-53 14-59 15-54 16-57 17-84 18-55 19-47 20-42
21-71 22-63 23-31 24-62 25-43 26-61 27-60 28-100
1 HUBACEK, Jonas 30.46 1.26/3 1.52/1* 3.25/1* 3.51/2 4.38/2 5.20/3 5.53/2 7.42/3 8.56/4 9.43/4
Czech Orienteering Team 1.26/3 0.26/7 1.33/3 0.26/3 0.47/3 0.42/3 0.33/1* 1.49/3 1.14/38 0.47/3
10.12/4 11.23/3 12.32/3 14.57/3 15.35/3 16.01/2 18.13/2 18.52/2 19.19/2 20.28/1*
0.29/3 1.11/2 1.09/10 2.25/2 0.38/1* 0.26/1* 2.12/1* 0.39/2 0.27/1* 1.09/2
21.06/2 23.26/1* 24.20/1* 25.51/1* 26.29/1* 28.06/1* 29.18/1* 30.28/2 30.46/1*
0.38/19 2.20/4 0.54/18 1.31/21 0.38/7 1.37/2 1.12/14 1.10/4 0.18/5
1 KUBELKA, Tomas 30.46 1.23/1* 1.53/2 3.25/1* 3.51/2 4.34/1* 5.15/1* 5.49/1* 7.36/1* 8.23/2 9.11/2
OK Lokomotiva Pardubice 1.23/1* 0.30/25 1.32/2 0.26/3 0.43/1* 0.41/2 0.34/2 1.47/2 0.47/5 0.48/4
9.37/1* 11.02/2 12.17/2 14.49/2 15.31/2 16.05/3 18.35/3 19.13/3 19.43/3 20.55/3
0.26/1* 1.25/9 1.15/19 2.32/7 0.42/3 0.34/13 2.30/7 0.38/1* 0.30/2 1.12/3
21.25/3 23.39/2 24.34/2 25.53/2 26.30/2 28.14/2 29.18/1* 30.27/1* 30.46/1*
0.30/1* 2.14/1* 0.55/20 1.19/8 0.37/6 1.44/10 1.04/4 1.09/2 0.19/14
3 KETTNER, Lukáš 33.33 1.25/2 2.01/8 3.42/5 4.10/5 5.06/5 5.55/5 6.32/5 8.24/5 9.19/6 10.09/6
OK Kamenice 1.25/2 0.36/36 1.41/7 0.28/12 0.56/17 0.49/14 0.37/6 1.52/4 0.55/19 0.50/10
10.43/6 12.03/5 13.07/4 15.33/4 16.21/4 16.59/4 19.32/4 20.21/4 20.55/4 22.19/4
0.34/15 1.20/4 1.04/4 2.26/3 0.48/14 0.38/29 2.33/11 0.49/23 0.34/12 1.24/16
22.57/4 25.26/4 26.19/4 28.20/4 28.56/3 30.49/4 31.57/3 33.15/3 33.33/3
0.38/19 2.29/6 0.53/13 2.01/40 0.36/3 1.53/18 1.08/9 1.18/16 0.18/5
4 ZVĚŘINA, Petr 33.46 1.44/20 2.10/14 3.58/8 4.29/10 5.21/9 6.06/8 6.47/8 8.52/8 10.00/10 10.56/10
OK Lokomotiva Pardubice 1.44/20 0.26/7 1.48/11 0.31/24 0.52/8 0.45/6 0.41/16 2.05/14 1.08/34 0.56/22
11.30/10 12.50/9 14.06/8 17.14/11 17.56/11 18.38/12 21.07/12 22.11/14 22.42/14 24.01/13
0.34/15 1.20/4 1.16/21 3.08/25 0.42/3 0.42/38 2.29/5 1.04/39 0.31/3 1.19/8
24.37/13 26.53/7 27.40/7 28.54/7 29.36/7 31.10/6 32.12/4 33.24/4 33.46/4
0.36/8 2.16/2 0.47/5 1.14/4 0.42/14 1.34/1* 1.02/1* 1.12/11 0.22/33
5 METELKA, Ondřej 34.00 1.32/6 1.55/3 3.25/1* 3.50/1* 4.39/3 5.18/2 5.55/3 7.37/2 8.21/1* 9.10/1*
OK 99 Hradec Králové 1.32/6 0.23/1* 1.30/1* 0.25/1* 0.49/4 0.39/1* 0.37/6 1.42/1* 0.44/1* 0.49/6
9.42/2 10.50/1* 11.46/1* 14.25/1* 15.12/1* 15.42/1* 17.59/1* 18.39/1* 19.11/1* 20.32/2
0.32/8 1.08/1* 0.56/1* 2.39/10 0.47/12 0.30/5 2.17/2 0.40/3 0.32/8 1.21/11
21.05/1* 24.35/3 25.20/3 26.59/3 29.07/4 30.47/3 32.34/6 33.45/6 34.00/5
0.33/2 3.30/36 0.45/1* 1.39/30 2.08/43 1.40/6 1.47/40 1.11/6 0.15/1*
6 PRYJMA, Fryderyk 34.01 1.32/6 1.57/6 3.58/8 4.30/12 5.27/12 6.18/12 7.03/13 9.02/10 9.53/8 10.43/8
UNTS Warszawa 1.32/6 0.25/4 2.01/19 0.32/30 0.57/20 0.51/19 0.45/30 1.59/12 0.51/10 0.50/10
11.17/8 12.44/7 13.42/5 16.58/9 17.42/7 18.16/7 20.57/7 21.37/7 22.13/7 23.20/6
0.34/15 1.27/11 0.58/2 3.16/31 0.44/9 0.34/13 2.41/17 0.40/3 0.36/22 1.07/1*
23.58/6 26.32/6 27.25/5 28.38/5 29.26/6 31.15/7 32.24/5 33.43/5 34.01/6
0.38/19 2.34/9 0.53/13 1.13/2 0.48/25 1.49/13 1.09/10 1.19/19 0.18/5
7 LUŠTICKÝ, Martin 34.13 1.46/23 2.15/20 4.03/14 4.31/13 5.25/10 6.35/19 7.13/17 9.07/11 9.56/9 10.55/9
OOB TJ Turnov 1.46/23 0.29/22 1.48/11 0.28/12 0.54/12 1.10/43 0.38/9 1.54/6 0.49/7 0.59/25
11.25/9 12.46/8 13.53/7 16.17/5 17.00/5 17.27/5 20.07/5 20.53/5 21.27/5 22.53/5
0.30/6 1.21/7 1.07/8 2.24/1* 0.43/7 0.27/2 2.40/15 0.46/11 0.34/12 1.26/20
23.27/5 26.11/5 27.33/6 28.40/6 29.14/5 30.58/5 32.43/7 33.53/7 34.13/7
0.34/4 2.44/14 1.22/45 1.07/1* 0.34/1* 1.44/10 1.45/38 1.10/4 0.20/17
8 ROUDNY, Martin 34.23 1.28/4 1.55/3 3.34/4 3.59/4 4.50/4 5.36/4 6.15/4 8.08/4 8.53/3 9.39/3
OK Lokomotiva Pardubice 1.28/4 0.27/15 1.39/5 0.25/1* 0.51/7 0.46/7 0.39/12 1.53/5 0.45/3 0.46/2
10.06/3 13.00/10 14.08/10 17.21/13 18.05/12 18.37/11 20.58/8 21.46/8 22.17/8 23.44/9
0.27/2 2.54/45 1.08/9 3.13/29 0.44/9 0.32/7 2.21/3 0.48/20 0.31/3 1.27/22
24.21/10 27.16/10 28.03/9 29.38/9 30.13/9 31.52/8 32.57/8 34.05/8 34.23/8
0.37/13 2.55/20 0.47/5 1.35/25 0.35/2 1.39/4 1.05/6 1.08/1* 0.18/5
9 JURCZYK, Tomasz 35.03 1.35/8 2.17/24 4.29/26 4.56/25 5.57/24 6.46/22 7.24/20 9.35/19 10.30/18 11.15/15
UKS Sparta Czyżowice 1.35/8 0.42/43 2.12/30 0.27/7 1.01/32 0.49/14 0.38/9 2.11/19 0.55/19 0.45/1*
11.48/14 13.33/16 14.36/13 17.19/12 18.09/13 18.38/12 21.09/13 22.05/13 22.40/13 24.19/14
0.33/13 1.45/36 1.03/3 2.43/12 0.50/19 0.29/3 2.31/8 0.56/33 0.35/17 1.39/30
24.55/14 27.36/12 28.22/12 29.42/11 30.24/10 32.07/10 33.35/10 34.46/9 35.03/9
0.36/8 2.41/11 0.46/3 1.20/9 0.42/14 1.43/9 1.28/25 1.11/6 0.17/4
10 JANATA, Martin 35.15 1.42/15 2.09/12 3.50/6 4.18/6 5.12/7 6.03/7 6.39/7 8.36/7 9.36/7 10.27/7
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1.42/15 0.27/15 1.41/7 0.28/12 0.54/12 0.51/19 0.36/4 1.57/11 1.00/26 0.51/13
11.02/7 12.31/6 13.50/6 16.56/8 17.46/9 18.19/8 21.02/10 21.46/8 22.21/10 23.36/8
0.35/23 1.29/15 1.19/26 3.06/23 0.50/19 0.33/10 2.43/22 0.44/9 0.35/17 1.15/4
24.17/8 26.58/8 27.48/8 29.09/8 29.51/8 31.56/9 33.29/9 34.54/10 35.15/10
0.41/26 2.41/11 0.50/8 1.21/10 0.42/14 2.05/29 1.33/30 1.25/32 0.21/26
11 WOLF, Filip 35.16 1.36/10 1.59/7 4.11/18 4.37/17 5.32/18 6.14/10 6.58/10 9.13/14 10.08/12 10.57/11
OOB TJ Turnov 1.36/10 0.23/1* 2.12/30 0.26/3 0.55/15 0.42/3 0.44/26 2.15/22 0.55/19 0.49/6
11.35/11 13.03/11 14.15/11 16.46/6 17.28/6 18.09/6 20.40/6 21.29/6 22.05/6 23.28/7
0.38/29 1.28/14 1.12/12 2.31/6 0.42/3 0.41/36 2.31/8 0.49/23 0.36/22 1.23/13
24.10/7 27.12/9 28.18/10 29.57/13 30.33/11 32.27/11 33.41/11 34.55/11 35.16/11
0.42/30 3.02/24 1.06/31 1.39/30 0.36/3 1.54/19 1.14/16 1.14/13 0.21/26
12 KUCA, Kacper 35.33 2.27/43 2.51/42 4.54/32 5.22/31 6.22/29 7.21/29 8.00/27 10.13/24 11.05/22 12.04/22
UNTS Warszawa 2.27/43 0.24/3 2.03/23 0.28/12 1.00/31 0.59/33 0.39/12 2.13/20 0.52/13 0.59/25
12.33/21 13.57/20 15.03/19 17.30/14 18.10/14 18.47/14 21.16/14 21.57/12 22.30/12 23.46/10
0.29/3 1.24/8 1.06/6 2.27/4 0.40/2 0.37/25 2.29/5 0.41/6 0.33/9 1.16/6
24.21/10 27.28/11 28.21/11 29.39/10 30.33/11 33.01/12 34.06/12 35.15/12 35.33/12
0.35/6 3.07/27 0.53/13 1.18/6 0.54/36 2.28/39 1.05/6 1.09/2 0.18/5
13 DUDEK, Wojciech 35.48 1.39/13 2.09/12 4.08/16 4.34/15 5.27/12 6.13/9 6.49/9 9.11/12 11.05/22 12.23/26
PUKS Młode Orły NDM 1.39/13 0.30/25 1.59/18 0.26/3 0.53/9 0.46/7 0.36/4 2.22/30 1.54/43 1.18/43
13.02/28 14.33/27 16.01/27 19.15/28 20.00/27 20.36/27 23.10/23 24.13/26 24.44/26 26.03/23
0.39/34 1.31/17 1.28/33 3.14/30 0.45/11 0.36/21 2.34/12 1.03/37 0.31/3 1.19/8
26.39/21 28.57/16 29.43/15 30.57/14 31.38/14 33.15/14 34.19/14 35.32/13 35.48/13
0.36/8 2.18/3 0.46/3 1.14/4 0.41/10 1.37/2 1.04/4 1.13/12 0.16/2
14 KALATA, Michał 35.56 1.57/35 2.22/30 3.58/8 4.25/8 5.11/6 5.58/6 6.33/6 8.27/6 9.11/5 9.59/5
MKS Paulinum Jelenia Góra 1.57/35 0.25/4 1.36/4 0.27/7 0.46/2 0.47/10 0.35/3 1.54/6 0.44/1* 0.48/4
10.30/5 12.02/4 14.07/9 17.04/10 17.53/10 18.25/10 21.06/11 21.47/10 22.18/9 23.47/11
0.31/7 1.32/19 2.05/45 2.57/18 0.49/16 0.32/7 2.41/17 0.41/6 0.31/3 1.29/24
24.20/9 27.47/13 28.34/13 29.56/12 31.08/13 33.02/13 34.13/13 35.35/14 35.56/14
0.33/2 3.27/35 0.47/5 1.22/11 1.12/41 1.54/19 1.11/13 1.22/26 0.21/26
15 MACEK, Ondřej 36.43 1.49/30 2.16/22 4.18/20 4.48/20 5.50/21 6.34/18 7.15/18 9.11/12 10.04/11 11.02/12
OK Lokomotiva Pardubice 1.49/30 0.27/15 2.02/22 0.30/20 1.02/35 0.44/5 0.41/16 1.56/8 0.53/14 0.58/24
11.38/13 13.23/13 14.28/12 16.55/7 17.44/8 18.19/8 21.01/9 21.50/11 22.26/11 23.54/12
0.36/24 1.45/36 1.05/5 2.27/4 0.49/16 0.35/17 2.42/20 0.49/23 0.36/22 1.28/23
24.35/12 28.05/14 29.15/14 31.13/15 31.55/15 33.44/15 35.16/15 36.27/15 36.43/15
0.41/26 3.30/36 1.10/38 1.58/39 0.42/14 1.49/13 1.32/29 1.11/6 0.16/2
16 KOZÁK, Osvald 36.48 1.43/18 2.10/14 4.02/13 4.32/14 5.25/10 6.30/17 7.38/24 9.34/18 10.35/19 11.35/19
KOS Tesla Brno 1.43/18 0.27/15 1.52/14 0.30/20 0.53/9 1.05/40 1.08/46 1.56/8 1.01/27 1.00/27
12.13/19 13.33/16 15.00/18 18.10/18 18.53/17 19.26/16 22.28/17 23.23/18 24.00/18 25.31/17
0.38/29 1.20/4 1.27/31 3.10/27 0.43/7 0.33/10 3.02/35 0.55/32 0.37/28 1.31/27
26.14/18 29.15/19 30.36/22 31.58/21 32.37/20 34.16/18 35.19/16 36.30/16 36.48/16
0.43/31 3.01/23 1.21/44 1.22/11 0.39/8 1.39/4 1.03/2 1.11/6 0.18/5
17 ORANY, Vojtěch 37.10 1.50/31 2.16/22 4.22/23 4.52/21 5.53/23 6.51/24 7.37/22 10.11/23 11.21/26 12.16/23
OK Jihlava 1.50/31 0.26/7 2.06/24 0.30/20 1.01/32 0.58/30 0.46/33 2.34/37 1.10/36 0.55/20
12.56/25 14.31/26 15.44/23 18.56/23 19.46/22 20.21/21 23.00/21 23.46/21 24.24/21 26.20/26
0.40/38 1.35/27 1.13/17 3.12/28 0.50/19 0.35/17 2.39/14 0.46/11 0.38/30 1.56/41
26.57/25 29.23/21 30.39/24 32.02/22 32.38/21 34.20/20 35.34/17 36.50/17 37.10/17
0.37/13 2.26/5 1.16/43 1.23/14 0.36/3 1.42/7 1.14/16 1.16/14 0.20/17
18 UDRZAL, Tomas 37.31 1.36/10 2.05/10 3.58/8 4.29/10 5.27/12 6.21/14 7.04/14 9.00/9 10.26/15 11.29/17
OK Lokomotiva Pardubice 1.36/10 0.29/22 1.53/16 0.31/24 0.58/23 0.54/23 0.43/23 1.56/8 1.26/40 1.03/34
12.03/17 13.28/15 14.48/16 18.09/17 19.11/18 19.45/18 22.30/18 23.19/17 23.55/17 25.35/18
0.34/15 1.25/9 1.20/27 3.21/34 1.02/39 0.34/13 2.45/24 0.49/23 0.36/22 1.40/31
26.12/17 29.09/17 29.59/17 31.24/17 32.13/18 34.15/17 35.42/19 37.08/19 37.31/18
0.37/13 2.57/21 0.50/8 1.25/20 0.49/28 2.02/26 1.27/24 1.26/34 0.23/34
18 PABICH, Mariusz 37.31 1.45/21 2.10/14 5.22/41 5.50/41 6.39/37 7.27/32 8.10/31 10.48/35 11.37/32 12.26/28
UKS Azymut Pabianice 1.45/21 0.25/4 3.12/45 0.28/12 0.49/4 0.48/12 0.43/23 2.38/39 0.49/7 0.49/6
12.58/26 14.16/22 15.31/22 18.33/19 19.26/19 20.10/19 22.51/19 23.40/19 24.14/19 25.38/19
0.32/8 1.18/3 1.15/19 3.02/22 0.53/26 0.44/41 2.41/17 0.49/23 0.34/12 1.24/16
26.21/19 29.10/18 30.01/18 31.19/16 31.58/16 33.48/16 35.40/18 37.07/18 37.31/18
0.43/31 2.49/17 0.51/11 1.18/6 0.39/8 1.50/15 1.52/44 1.27/36 0.24/39
20 LUČAN, Vladimír 37.37 1.43/18 2.13/19 4.34/28 5.05/28 6.01/26 6.50/23 7.37/22 10.21/27 11.23/28 12.18/24
OK Lokomotiva Pardubice 1.43/18 0.30/25 2.21/36 0.31/24 0.56/17 0.49/14 0.47/39 2.44/40 1.02/29 0.55/20
12.52/23 14.21/23 16.11/29 19.09/27 20.17/28 20.54/28 23.21/26 24.08/25 24.41/25 26.10/24
0.34/15 1.29/15 1.50/41 2.58/19 1.08/43 0.37/25 2.27/4 0.47/16 0.33/9 1.29/24
26.45/24 29.27/22 30.32/21 31.45/19 32.27/19 34.44/21 36.00/20 37.16/20 37.37/20
0.35/6 2.42/13 1.05/29 1.13/2 0.42/14 2.17/37 1.16/19 1.16/14 0.21/26
21 NIEWIEDZIAŁA, Robert 37.44 1.42/15 2.12/17 4.22/23 4.52/21 5.49/20 6.43/20 7.23/19 9.39/20 10.29/17 11.33/18
UKS Siódemka Rumia 1.42/15 0.30/25 2.10/28 0.30/20 0.57/20 0.54/23 0.40/14 2.16/24 0.50/9 1.04/38
12.07/18 13.38/18 14.48/16 17.40/16 18.33/15 19.04/15 21.50/15 22.53/15 23.28/15 24.49/15
0.34/15 1.31/17 1.10/11 2.52/14 0.53/26 0.31/6 2.46/25 1.03/37 0.35/17 1.21/11
25.23/15 28.43/15 29.50/16 31.26/18 32.07/17 34.16/18 36.03/21 37.21/21 37.44/21
0.34/4 3.20/33 1.07/32 1.36/27 0.41/10 2.09/34 1.47/40 1.18/16 0.23/34
22 ŠABATKA, Zdenek 37.46 1.48/28 2.19/29 4.20/21 4.54/23 6.01/26 7.00/26 7.46/26 10.13/24 11.11/24 12.03/21
OK 99 Hradec Králové 1.48/28 0.31/29 2.01/19 0.34/37 1.07/42 0.59/33 0.46/33 2.27/32 0.58/23 0.52/16
12.47/22 14.21/23 15.27/20 18.59/25 19.55/25 20.33/26 23.28/27 24.17/27 24.54/27 26.20/26
0.44/42 1.34/25 1.06/6 3.32/36 0.56/34 0.38/29 2.55/29 0.49/23 0.37/28 1.26/20
26.57/25 29.30/23 30.26/20 32.05/23 32.53/23 34.45/22 36.05/22 37.23/22 37.46/22
0.37/13 2.33/7 0.56/23 1.39/30 0.48/25 1.52/16 1.20/21 1.18/16 0.23/34
23 CHLOUPEK, Adam 38.04 1.30/5 1.56/5 4.04/15 4.35/16 5.29/16 8.14/40 8.54/40 10.53/38 12.05/36 12.57/33
SK Sklenarovi 1.30/5 0.26/7 2.08/26 0.31/24 0.54/12 2.45/46 0.40/14 1.59/12 1.12/37 0.52/16
13.30/32 15.11/33 16.29/31 19.04/26 19.55/25 20.31/25 23.17/25 24.03/24 24.36/24 25.51/20
0.33/13 1.41/34 1.18/24 2.35/8 0.51/23 0.36/21 2.46/25 0.46/11 0.33/9 1.15/4
26.27/20 29.43/25 30.36/22 32.11/24 33.03/25 35.07/25 36.25/23 37.44/23 38.04/23
0.36/8 3.16/30 0.53/13 1.35/25 0.52/34 2.04/27 1.18/20 1.19/19 0.20/17
24 SKLENAR, Martin 38.15 2.09/40 2.37/39 4.56/33 5.31/34 6.29/32 7.35/36 8.19/36 10.38/32 11.34/30 12.25/27
SK Sklenarovi 2.09/40 0.28/19 2.19/35 0.35/39 0.58/23 1.06/41 0.44/26 2.19/26 0.56/22 0.51/13
13.01/27 14.38/28 15.50/25 18.56/23 19.43/21 20.21/21 22.53/20 23.40/19 24.18/20 25.59/22
0.36/24 1.37/31 1.12/12 3.06/23 0.47/12 0.38/29 2.32/10 0.47/16 0.38/30 1.41/33
26.42/22 29.35/24 30.39/24 32.18/25 33.00/24 34.56/24 36.31/24 37.55/24 38.15/24
0.43/31 2.53/19 1.04/27 1.39/30 0.42/14 1.56/22 1.35/31 1.24/31 0.20/17
25 BERNACIAK, Aleksander 38.19 1.46/23 2.26/32 4.13/19 4.40/18 5.30/17 6.19/13 7.01/12 9.19/16 10.12/13 11.03/13
WKS Śląsk Wrocław 1.46/23 0.40/41 1.47/10 0.27/7 0.50/6 0.49/14 0.42/19 2.18/25 0.53/14 0.51/13
11.37/12 13.16/12 14.47/15 17.32/15 18.47/16 19.27/17 22.22/16 23.10/16 23.48/16 25.11/16
0.34/15 1.39/33 1.31/35 2.45/13 1.15/45 0.40/34 2.55/29 0.48/20 0.38/30 1.23/13
25.50/16 29.21/20 30.18/19 31.49/20 32.51/22 34.55/23 36.35/25 38.00/25 38.19/25
0.39/23 3.31/38 0.57/24 1.31/21 1.02/39 2.04/27 1.40/37 1.25/32 0.19/14
26 HEWELT, Maciej 39.07 1.38/12 2.15/20 3.59/12 4.28/9 5.27/12 6.22/15 7.00/11 9.15/15 10.19/14 11.11/14
PKO Harpagan Gdańsk 1.38/12 0.37/37 1.44/9 0.29/17 0.59/27 0.55/26 0.38/9 2.15/22 1.04/30 0.52/16
11.53/15 13.26/14 14.38/14 18.40/21 19.52/24 20.30/24 23.10/23 23.58/23 24.32/23 25.57/21
0.42/40 1.33/22 1.12/12 4.02/40 1.12/44 0.38/29 2.40/15 0.48/20 0.34/12 1.25/18
26.43/23 30.49/28 31.44/28 33.08/27 34.01/28 36.12/28 37.27/27 38.46/26 39.07/26
0.46/36 4.06/44 0.55/20 1.24/15 0.53/35 2.11/35 1.15/18 1.19/19 0.21/26
27 SMOLA, Michal 39.12 1.46/23 2.17/24 4.09/17 4.41/19 5.36/19 6.25/16 7.11/16 10.29/30 11.20/25 12.21/25
SKOB Zlin 1.46/23 0.31/29 1.52/14 0.32/30 0.55/15 0.49/14 0.46/33 3.18/44 0.51/10 1.01/30
12.53/24 14.25/25 15.46/24 20.50/38 21.40/38 22.14/37 24.49/33 25.35/31 26.11/29 27.29/28
0.32/8 1.32/19 1.21/28 5.04/45 0.50/19 0.34/13 2.35/13 0.46/11 0.36/22 1.18/7
28.05/28 30.41/27 31.34/27 33.12/28 33.58/27 36.03/27 37.25/26 38.51/27 39.12/27
0.36/8 2.36/10 0.53/13 1.38/29 0.46/21 2.05/29 1.22/22 1.26/34 0.21/26
28 HOFFMANN, Mateusz 39.18 1.50/31 2.18/27 4.27/25 4.58/26 5.57/24 6.55/25 7.40/25 9.47/21 10.48/21 13.07/36
KS Hades Poznań 1.50/31 0.28/19 2.09/27 0.31/24 0.59/27 0.58/30 0.45/30 2.07/15 1.01/27 2.19/46
13.50/36 15.33/36 16.45/33 21.01/40 21.50/39 22.25/39 25.08/35 25.53/36 26.32/35 28.18/35
0.43/41 1.43/35 1.12/12 4.16/42 0.49/16 0.35/17 2.43/22 0.45/10 0.39/37 1.46/38
28.59/35 31.32/31 32.37/30 34.01/30 34.44/29 36.26/29 37.38/28 38.58/28 39.18/28
0.41/26 2.33/7 1.05/29 1.24/15 0.43/20 1.42/7 1.12/14 1.20/23 0.20/17
29 SHÁNĚL, Jan 39.21 1.48/28 2.35/37 5.00/35 5.33/36 6.36/35 7.24/30 8.08/30 10.35/31 11.34/30 12.34/31
KOB Chocen 1.48/28 0.47/45 2.25/37 0.33/34 1.03/37 0.48/12 0.44/26 2.27/32 0.59/24 1.00/27
13.06/29 14.40/29 15.54/26 18.36/20 19.36/20 20.13/20 23.08/22 23.51/22 24.30/22 26.10/24
0.32/8 1.34/25 1.14/18 2.42/11 1.00/36 0.37/25 2.55/29 0.43/8 0.39/37 1.40/31
26.58/27 30.31/26 31.23/26 33.02/26 33.48/26 35.49/26 37.40/29 39.01/29 39.21/29
0.48/39 3.33/40 0.52/12 1.39/30 0.46/21 2.01/25 1.51/43 1.21/25 0.20/17
30 PACHNIK, Wojciech 39.40 2.15/41 2.56/43 5.06/38 5.40/38 6.39/37 7.37/37 8.23/37 11.09/39 12.03/35 13.04/35
UKS Orientpark.pl Iwiny 2.15/41 0.41/42 2.10/28 0.34/37 0.59/27 0.58/30 0.46/33 2.46/42 0.54/16 1.01/30
13.43/35 15.33/36 17.02/36 19.56/30 20.38/29 21.20/29 24.16/28 25.32/30 26.20/33 27.55/31
0.39/34 1.50/41 1.29/34 2.54/15 0.42/3 0.42/38 2.56/33 1.16/46 0.48/42 1.35/29
28.41/30 31.27/30 32.34/29 33.58/29 34.48/30 36.53/30 37.59/30 39.22/30 39.40/30
0.46/36 2.46/16 1.07/32 1.24/15 0.50/32 2.05/29 1.06/8 1.23/28 0.18/5
31 KRAWCZYŃSKI, Mikołaj 40.13 1.46/23 2.18/27 4.56/33 5.25/33 6.24/30 7.20/28 8.07/29 10.17/26 11.24/29 12.28/29
WKS Śląsk Wrocław 1.46/23 0.32/31 2.38/39 0.29/17 0.59/27 0.56/28 0.47/39 2.10/18 1.07/33 1.04/38
13.25/30 14.58/30 16.34/32 19.54/29 20.45/30 21.27/30 25.27/37 26.19/37 26.57/37 28.16/34
0.57/46 1.33/22 1.36/36 3.20/33 0.51/23 0.42/38 4.00/44 0.52/31 0.38/30 1.19/8
28.54/34 32.06/33 33.00/33 34.37/32 35.26/32 37.22/32 38.32/32 39.52/31 40.13/31
0.38/19 3.12/29 0.54/18 1.37/28 0.49/28 1.56/22 1.10/11 1.20/23 0.21/26
32 SMEHLIK, Eduard 40.18 2.18/42 2.44/41 4.42/30 5.17/29 6.40/39 7.34/35 8.15/35 10.28/29 11.22/27 12.32/30
OK Slavia Hradec Králové 2.18/42 0.26/7 1.58/17 0.35/39 1.23/45 0.54/23 0.41/16 2.13/20 0.54/16 1.10/41
13.26/31 15.03/31 16.21/30 20.25/34 21.18/34 21.50/32 24.42/30 25.29/28 26.08/28 27.31/29
0.54/45 1.37/31 1.18/24 4.04/41 0.53/26 0.32/7 2.52/27 0.47/16 0.39/37 1.23/13
28.16/29 31.24/29 32.37/30 34.09/31 34.58/31 37.03/31 38.26/31 39.54/32 40.18/32
0.45/35 3.08/28 1.13/41 1.32/23 0.49/28 2.05/29 1.23/23 1.28/37 0.24/39
33 GALICZ, Karol 40.46 2.02/38 2.31/35 5.12/39 5.44/40 6.42/40 7.29/34 8.12/33 10.46/34 11.52/34 12.56/32
BKS Wataha Warszawa 2.02/38 0.29/22 2.41/40 0.32/30 0.58/23 0.47/10 0.43/23 2.34/37 1.06/32 1.04/38
13.30/32 15.06/32 17.00/35 20.29/36 21.24/36 22.00/34 24.53/34 25.40/34 26.15/31 27.47/30
0.34/15 1.36/28 1.54/42 3.29/35 0.55/32 0.36/21 2.53/28 0.47/16 0.35/17 1.32/28
28.45/31 32.44/35 33.29/34 34.53/33 35.34/33 37.28/33 39.04/33 40.26/33 40.46/33
0.58/46 3.59/42 0.45/1* 1.24/15 0.41/10 1.54/19 1.36/32 1.22/26 0.20/17
34 DZIOBA, Mateusz 41.44 7.56/45 8.22/45 10.01/45 10.28/45 11.21/45 12.07/45 12.44/45 14.53/45 15.38/45 16.30/45
MKS Paulinum Jelenia Góra 7.56/45 0.26/7 1.39/5 0.27/7 0.53/9 0.46/7 0.37/6 2.09/17 0.45/3 0.52/16
17.08/45 18.44/45 19.56/45 22.54/43 23.42/43 24.11/42 27.11/41 27.57/41 28.31/41 30.15/41
0.38/29 1.36/28 1.12/12 2.58/19 0.48/14 0.29/3 3.00/34 0.46/11 0.34/12 1.44/34
31.04/41 34.09/40 34.59/40 36.38/39 37.26/39 39.12/36 40.15/35 41.26/35 41.44/34
0.49/40 3.05/26 0.50/8 1.39/30 0.48/25 1.46/12 1.03/2 1.11/6 0.18/5
35 SVADLENA, Michal 41.47 1.35/8 2.03/9 3.53/7 4.22/7 5.20/8 6.17/11 7.04/14 9.24/17 10.28/16 11.24/16
KOB Chocen 1.35/8 0.28/19 1.50/13 0.29/17 0.58/23 0.57/29 0.47/39 2.20/27 1.04/30 0.56/22
12.00/16 13.52/19 15.28/21 18.45/22 19.48/23 20.24/23 24.23/29 25.29/28 26.18/32 28.30/36
0.36/24 1.52/42 1.36/36 3.17/32 1.03/40 0.36/21 3.59/43 1.06/40 0.49/43 2.12/43
29.17/36 32.34/34 33.36/35 35.19/34 36.08/35 38.21/34 39.49/34 41.24/34 41.47/35
0.47/38 3.17/31 1.02/25 1.43/36 0.49/28 2.13/36 1.28/25 1.35/41 0.23/34
36 JANKOWIAK, Paweł 42.45 1.57/35 2.34/36 5.16/40 5.43/39 6.48/41 7.52/39 8.34/39 12.08/42 12.55/40 13.57/41
Chyże BnO 1.57/35 0.37/37 2.42/41 0.27/7 1.05/38 1.04/38 0.42/19 3.34/45 0.47/5 1.02/33
14.29/41 15.56/40 18.15/41 20.52/39 21.53/40 22.28/40 25.10/36 25.50/35 26.21/34 28.06/33
0.32/8 1.27/11 2.19/46 2.37/9 1.01/38 0.35/17 2.42/20 0.40/3 0.31/3 1.45/35
28.45/31 32.50/36 33.57/37 35.19/34 36.05/34 38.45/35 40.46/36 42.26/36 42.45/36
0.39/23 4.05/43 1.07/32 1.22/11 0.46/21 2.40/41 2.01/45 1.40/43 0.19/14
37 HOLAS, Tomáš 43.30 1.50/31 2.27/33 4.40/29 5.19/30 6.24/30 7.25/31 8.11/32 10.39/33 11.48/33 13.01/34
Orientační Běh Opava 1.50/31 0.37/37 2.13/32 0.39/44 1.05/38 1.01/36 0.46/33 2.28/34 1.09/35 1.13/42
13.40/34 15.29/34 17.13/37 20.08/32 21.01/31 21.41/31 24.46/31 25.37/33 26.45/36 28.58/37
0.39/34 1.49/40 1.44/39 2.55/16 0.53/26 0.40/34 3.05/36 0.51/30 1.08/45 2.13/44
29.48/38 32.52/37 34.17/38 36.02/36 37.07/37 39.55/37 41.33/37 43.06/37 43.30/37
0.50/41 3.04/25 1.25/46 1.45/37 1.05/40 2.48/42 1.38/34 1.33/39 0.24/39
38 VÁŇA, Martin 44.28 1.45/21 2.17/24 5.01/36 5.32/35 6.29/32 7.28/33 8.13/34 10.21/27 12.18/37 13.21/38
OOB TJ Turnov 1.45/21 0.32/31 2.44/42 0.31/24 0.57/20 0.59/33 0.45/30 2.08/16 1.57/44 1.03/34
13.58/38 15.30/35 16.47/34 20.45/37 21.39/37 22.18/38 25.50/39 26.58/39 27.37/38 29.06/38
0.37/28 1.32/19 1.17/23 3.58/39 0.54/31 0.39/33 3.32/39 1.08/42 0.39/37 1.29/24
29.43/37 33.00/38 33.55/36 36.21/38 37.12/38 40.57/38 42.36/38 44.04/38 44.28/38
0.37/13 3.17/31 0.55/20 2.26/44 0.51/33 3.45/45 1.39/36 1.28/37 0.24/39
39 ĎOUBAL, Jan 45.06 2.04/39 2.41/40 4.48/31 5.24/32 6.29/32 9.00/43 9.49/43 12.09/43 13.36/43 14.36/43
KOB Dobruška 2.04/39 0.37/37 2.07/25 0.36/42 1.05/38 2.31/45 0.49/43 2.20/27 1.27/41 1.00/27
15.29/43 17.35/43 19.02/43 23.30/45 24.30/44 25.36/44 29.03/44 30.05/44 30.43/44 32.28/43
0.53/44 2.06/44 1.27/31 4.28/43 1.00/36 1.06/45 3.27/38 1.02/36 0.38/30 1.45/35
33.12/43 35.56/42 37.10/42 39.20/42 40.01/42 41.53/41 43.23/41 44.42/39 45.06/39
0.44/34 2.44/14 1.14/42 2.10/42 0.41/10 1.52/16 1.30/28 1.19/19 0.24/39
40 OGDOWSKI, Bartłomiej 45.10 1.56/34 2.30/34 4.31/27 5.04/27 6.09/28 7.18/27 8.04/28 10.49/37 12.55/40 13.44/40
UKS Siódemka Rumia 1.56/34 0.34/34 2.01/19 0.33/34 1.05/38 1.09/42 0.46/33 2.45/41 2.06/45 0.49/6
14.25/40 15.58/41 17.21/38 20.17/33 21.12/33 22.02/35 26.47/40 27.54/40 28.29/40 30.14/40
0.41/39 1.33/22 1.23/29 2.56/17 0.55/32 0.50/42 4.45/45 1.07/41 0.35/17 1.45/35
30.55/40 33.44/39 34.53/39 36.17/37 37.03/36 41.39/40 43.16/39 44.52/40 45.10/40
0.41/26 2.49/17 1.09/37 1.24/15 0.46/21 4.36/46 1.37/33 1.36/42 0.18/5
41 WOJARSKI, Michał 45.19 2.39/44 3.11/44 5.28/43 6.05/42 7.16/42 8.17/42 9.08/42 12.07/41 13.26/42 14.27/42
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.39/44 0.32/31 2.17/34 0.37/43 1.11/43 1.01/36 0.51/44 2.59/43 1.19/39 1.01/30
15.06/42 16.53/42 18.18/42 22.13/41 23.04/41 23.45/41 27.27/42 28.25/42 29.03/42 30.28/42
0.39/34 1.47/38 1.25/30 3.55/37 0.51/23 0.41/36 3.42/42 0.58/35 0.38/30 1.25/18
31.05/42 34.50/41 35.57/41 37.44/41 38.57/40 41.05/39 43.22/40 44.56/41 45.19/41
0.37/13 3.45/41 1.07/32 1.47/38 1.13/42 2.08/33 2.17/46 1.34/40 0.23/34
42 KRASZEWSKI, Przemysław 46.07 1.41/14 2.24/31 5.25/42 6.24/43 7.25/43 8.16/41 8.58/41 11.27/40 12.18/37 13.21/38
WKS Śląsk Wrocław 1.41/14 0.43/44 3.01/44 0.59/46 1.01/32 0.51/19 0.42/19 2.29/36 0.51/10 1.03/34
13.59/39 15.46/38 17.26/39 20.26/35 21.19/35 21.52/33 24.47/32 25.36/32 26.12/30 27.59/32
0.38/29 1.47/38 1.40/38 3.00/21 0.53/26 0.33/10 2.55/29 0.49/23 0.36/22 1.47/39
28.50/33 31.47/32 32.58/32 37.01/40 39.50/41 42.42/42 44.20/42 45.43/42 46.07/42
0.51/43 2.57/21 1.11/39 4.03/46 2.49/45 2.52/43 1.38/34 1.23/28 0.24/39
43 MALY, Ales 47.35 1.42/15 2.08/11 4.21/22 4.54/23 5.50/21 6.45/21 7.29/21 9.50/22 10.44/20 11.47/20
OK Jilemnice 1.42/15 0.26/7 2.13/32 0.33/34 0.56/17 0.55/26 0.44/26 2.21/29 0.54/16 1.03/34
12.25/20 14.01/21 16.04/28 19.59/31 21.04/32 22.07/36 25.42/38 26.56/38 27.46/39 29.40/39
0.38/29 1.36/28 2.03/43 3.55/37 1.05/41 1.03/44 3.35/40 1.14/44 0.50/44 1.54/40
30.34/39 36.23/43 37.31/43 39.38/43 40.36/43 43.09/43 44.55/43 46.59/43 47.35/43
0.54/45 5.49/46 1.08/36 2.07/41 0.58/37 2.33/40 1.46/39 2.04/46 0.36/46
44 MICHALAK, Kacper 47.46 2.01/37 2.36/38 7.30/44 8.02/44 9.15/44 10.06/44 10.53/44 13.21/44 14.20/44 16.08/44
UNTS Warszawa 2.01/37 0.35/35 4.54/46 0.32/30 1.13/44 0.51/19 0.47/39 2.28/34 0.59/24 1.48/45
16.37/44 18.04/44 19.20/44 22.29/42 23.25/42 24.46/43 28.27/43 29.38/43 30.20/43 32.56/44
0.29/3 1.27/11 1.16/21 3.09/26 0.56/34 1.21/46 3.41/41 1.11/43 0.42/41 2.36/46
33.36/44 37.07/44 38.10/44 40.40/44 42.53/45 44.53/45 46.03/44 47.26/44 47.46/44
0.40/25 3.31/38 1.03/26 2.30/45 2.13/44 2.00/24 1.10/11 1.23/28 0.20/17
45 BORGIEL, Jarosław 48.16 1.46/23 2.12/17 5.01/36 5.36/37 6.38/36 7.42/38 8.24/38 10.48/35 12.29/39 13.19/37
AZS UMCS Lublin 1.46/23 0.26/7 2.49/43 0.35/39 1.02/35 1.04/38 0.42/19 2.24/31 1.41/42 0.50/10
13.55/37 15.53/39 17.56/40 22.55/44 26.43/45 27.20/45 30.44/45 31.40/45 32.18/45 34.15/45
0.36/24 1.58/43 2.03/43 4.59/44 3.48/46 0.37/25 3.24/37 0.56/33 0.38/30 1.57/42
35.05/45 38.26/45 39.30/45 41.03/45 42.04/44 44.29/44 46.16/45 47.56/45 48.16/45
0.50/41 3.21/34 1.04/27 1.33/24 1.01/38 2.25/38 1.47/40 1.40/43 0.20/17
46 SZYDŁO, Tomasz 77.49 15.45/46 16.39/46 19.16/46 20.10/46 21.46/46 23.12/46 24.13/46 28.16/46 30.55/46 32.23/46
poznańbezklubu 15.45/46 0.54/46 2.37/38 0.54/45 1.36/46 1.26/44 1.01/45 4.03/46 2.39/46 1.28/44
33.11/46 36.39/46 38.25/46 44.38/46 45.45/46 46.42/46 52.32/46 53.47/46 54.57/46 57.18/46
0.48/43 3.28/46 1.46/40 6.13/46 1.07/42 0.57/43 5.50/46 1.15/45 1.10/46 2.21/45
58.11/46 63.35/46 64.47/46 67.00/46 70.30/46 74.09/46 75.38/46 77.25/46 77.49/46
0.53/44 5.24/45 1.12/40 2.13/43 3.30/46 3.39/44 1.29/27 1.47/45 0.24/39
DŮREK, Milan DNF / / / / / / / / / /
OK Slavia Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
REMEŠ, Petr DNF / / / / / / / / / /
OK Slavia Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
BEDNARSKI, Jan DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
MAZAN, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35 3.3km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-81 2-32 3-41 4-51 5-36 6-50 7-39 8-40 9-56 10-52
11-75 12-84 13-48 14-71 15-61 16-77 17-62 18-43 19-100
1 SOKALSKI, Dariusz 27.59 1.35/3 2.19/3 5.30/2 6.58/2 7.59/2 8.36/2 10.34/2 11.15/2 12.46/2 14.02/2
KU AZS WAT Warszawa 1.35/3 0.44/3 3.11/2 1.28/3 1.01/1* 0.37/2 1.58/4 0.41/7 1.31/8 1.16/1*
15.28/2 17.44/2 18.10/2 19.35/2 22.08/2 23.24/1* 24.44/1* 25.35/1* 27.41/1* 27.59/1*
1.26/12 2.16/3 0.26/2 1.25/2 2.33/5 1.16/6 1.20/1* 0.51/7 2.06/1* 0.18/2
2 ČECH, Radovan 28.46 1.31/1* 2.11/1* 5.01/1* 6.20/1* 7.22/1* 8.11/1* 9.52/1* 10.32/1* 11.57/1* 13.29/1*
KOS Tesla Brno 1.31/1* 0.40/1* 2.50/1* 1.19/1* 1.02/2 0.49/13 1.41/1* 0.40/4 1.25/5 1.32/3
14.30/1* 16.41/1* 17.05/1* 18.25/1* 20.44/1* 23.57/2 25.24/2 26.06/2 28.25/2 28.46/2
1.01/1* 2.11/1* 0.24/1* 1.20/1* 2.19/1* 3.13/29 1.27/3 0.42/1* 2.19/5 0.21/9
3 NOVÁK, Jiří 30.08 2.26/14 3.09/8 7.33/10 8.56/8 10.01/6 10.40/5 12.37/5 13.21/5 14.36/4 16.01/4
SK LOB Nová Paka 2.26/14 0.43/2 4.24/14 1.23/2 1.05/3 0.39/5 1.57/3 0.44/10 1.15/2 1.25/2
17.26/4 19.41/4 20.11/4 21.37/4 24.05/4 25.17/3 26.43/3 27.33/3 29.47/3 30.08/3
1.25/11 2.15/2 0.30/9 1.26/4 2.28/4 1.12/2 1.26/2 0.50/6 2.14/4 0.21/9
4 PALÁT, Petr 31.42 2.10/9 3.11/9 6.42/5 8.15/4 9.20/4 9.59/3 11.43/3 12.19/3 13.43/3 15.16/3
KOB Alfa Brno 2.10/9 1.01/15 3.31/5 1.33/6 1.05/3 0.39/5 1.44/2 0.36/1* 1.24/4 1.33/4
16.39/3 19.05/3 19.35/3 21.02/3 23.22/3 26.45/4 28.22/4 29.16/4 31.25/4 31.42/4
1.23/9 2.26/6 0.30/9 1.27/5 2.20/2 3.23/30 1.37/5 0.54/9 2.09/2 0.17/1*
5 FROM, Piotr 32.54 1.31/1* 2.18/2 6.50/6 8.19/5 9.28/5 10.02/4 12.07/4 12.47/4 15.03/5 16.39/5
UMKS Kwidzyn 1.31/1* 0.47/4 4.32/16 1.29/5 1.09/6 0.34/1* 2.05/7 0.40/4 2.16/22 1.36/6
18.10/5 21.33/6 22.02/6 23.33/5 25.58/5 27.12/5 29.23/5 30.20/5 32.33/5 32.54/5
1.31/14 3.23/21 0.29/7 1.31/6 2.25/3 1.14/3 2.11/19 0.57/12 2.13/3 0.21/9
6 JAVUREK, Tomas 34.06 4.11/27 5.05/24 9.19/22 10.47/19 12.00/17 12.37/14 14.40/12 15.35/13 17.01/9 18.37/7
HS Kremnicke Vrchy 4.11/27 0.54/10 4.14/11 1.28/3 1.13/9 0.37/2 2.03/6 0.55/23 1.26/7 1.36/6
19.54/7 22.27/7 23.12/7 24.47/7 27.31/6 28.45/6 30.17/6 31.22/6 33.44/6 34.06/6
1.17/3 2.33/7 0.45/26 1.35/7 2.44/10 1.14/3 1.32/4 1.05/18 2.22/7 0.22/15
7 LESISZ, Kamil 34.11 1.48/4 2.40/5 6.37/4 8.41/6 10.07/8 13.20/19 15.37/18 16.18/16 17.35/14 19.11/12
UNTS Warszawa 1.48/4 0.52/8 3.57/9 2.04/18 1.26/19 3.13/30 2.17/10 0.41/7 1.17/3 1.36/6
20.34/10 23.11/9 23.37/9 25.14/9 27.52/8 28.57/7 30.38/7 31.30/7 33.50/7 34.11/7
1.23/9 2.37/9 0.26/2 1.37/9 2.38/6 1.05/1* 1.41/10 0.52/8 2.20/6 0.21/9
8 CHATELON, David 35.24 2.18/13 3.18/13 6.52/7 9.16/10 10.25/9 11.03/7 13.50/8 14.45/9 15.56/6 17.48/6
OE42 2.18/13 1.00/14 3.34/6 2.24/24 1.09/6 0.38/4 2.47/22 0.55/23 1.11/1* 1.52/14
19.07/6 21.28/5 21.54/5 23.39/6 27.55/9 29.14/8 31.31/10 32.15/8 35.04/8 35.24/8
1.19/4 2.21/5 0.26/2 1.45/13 4.16/25 1.19/8 2.17/21 0.44/2 2.49/14 0.20/4
9 KACZYŃSKI, Piotr 35.42 1.51/6 2.44/6 7.45/12 9.35/12 10.50/12 11.31/8 13.53/9 15.29/10 17.07/10 18.57/8
PKO Harpagan Gdańsk 1.51/6 0.53/9 5.01/24 1.50/11 1.15/11 0.41/7 2.22/13 1.36/31 1.38/11 1.50/11
20.19/8 23.17/10 23.50/10 25.50/11 28.33/10 29.50/10 31.27/9 32.23/9 35.20/9 35.42/9
1.22/7 2.58/15 0.33/15 2.00/19 2.43/8 1.17/7 1.37/5 0.56/10 2.57/18 0.22/15
10 SEBERA, Josef 36.36 3.07/22 4.38/22 7.56/14 9.35/12 10.56/13 11.41/10 13.53/9 14.44/8 16.44/8 19.00/10
O-RUNNAŘI Beskydy 3.07/22 1.31/25 3.18/3 1.39/9 1.21/14 0.45/10 2.12/8 0.51/17 2.00/18 2.16/24
20.44/11 23.20/11 23.57/11 25.22/10 28.50/11 30.37/11 32.33/12 33.33/11 36.17/10 36.36/10
1.44/20 2.36/8 0.37/20 1.25/2 3.28/19 1.47/23 1.56/15 1.00/16 2.44/12 0.19/3
11 BEJR, Zdeněk 36.45 2.13/11 3.17/11 6.53/8 8.49/7 10.03/7 10.52/6 13.07/6 13.50/6 16.39/7 18.57/8
SK LOB Nová Paka 2.13/11 1.04/17 3.36/7 1.56/12 1.14/10 0.49/13 2.15/9 0.43/9 2.49/28 2.18/26
20.56/12 23.43/13 24.15/12 26.08/12 29.26/14 30.46/13 32.26/11 33.27/10 36.21/11 36.45/11
1.59/26 2.47/14 0.32/12 1.53/15 3.18/16 1.20/9 1.40/9 1.01/17 2.54/16 0.24/23
12 GORZELNIAK, Karol 37.18 2.17/12 3.27/15 7.51/13 9.52/15 11.11/15 11.57/12 14.25/11 15.33/12 17.33/12 19.23/13
HKS Azymut Mochy 2.17/12 1.10/19 4.24/14 2.01/16 1.19/12 0.46/11 2.28/14 1.08/30 2.00/18 1.50/11
21.03/13 23.42/12 24.15/12 26.15/13 29.24/13 30.52/14 32.54/13 34.16/12 36.58/12 37.18/12
1.40/18 2.39/10 0.33/15 2.00/19 3.09/13 1.28/12 2.02/16 1.22/25 2.42/11 0.20/4
13 DRZKA, Stepan 37.42 1.50/5 2.39/4 8.16/16 9.51/14 11.03/14 11.47/11 14.56/13 15.32/11 17.26/11 19.56/14
LPU 1.50/5 0.49/5 5.37/27 1.35/7 1.12/8 0.44/9 3.09/28 0.36/1* 1.54/17 2.30/29
21.12/14 24.13/14 24.45/14 26.29/14 29.12/12 30.40/12 33.18/14 34.26/13 37.17/13 37.42/13
1.16/2 3.01/16 0.32/12 1.44/12 2.43/8 1.28/12 2.38/27 1.08/19 2.51/15 0.25/27
14 HÜBNER, Jan 37.43 2.12/10 3.02/7 6.22/3 7.57/3 9.02/3 13.03/16 15.21/14 15.57/14 17.34/13 19.09/11
KOS Tesla Brno 2.12/10 0.50/6 3.20/4 1.35/7 1.05/3 4.01/31 2.18/11 0.36/1* 1.37/10 1.35/5
20.30/9 22.50/8 23.19/8 24.57/8 27.35/7 29.15/9 31.02/8 34.35/14 37.20/14 37.43/14
1.21/6 2.20/4 0.29/7 1.38/10 2.38/6 1.40/18 1.47/11 3.33/31 2.45/13 0.23/21
15 DOUSEK, Robert 38.48 2.46/19 4.14/20 8.54/19 10.53/20 12.25/20 13.07/17 15.25/15 16.15/15 18.08/15 20.19/15
KOS Tesla Brno 2.46/19 1.28/24 4.40/19 1.59/15 1.32/23 0.42/8 2.18/11 0.50/15 1.53/16 2.11/22
22.06/15 24.51/15 25.23/15 27.20/15 30.29/15 32.07/15 33.44/15 34.41/15 38.24/15 38.48/15
1.47/22 2.45/12 0.32/12 1.57/18 3.09/13 1.38/16 1.37/5 0.57/12 3.43/26 0.24/23
16 BENCÚR, Juraj 39.27 2.26/14 3.17/11 7.05/9 9.15/9 10.43/10 11.39/9 13.41/7 14.21/7 20.57/22 22.41/22
Orientační Běh Opava 2.26/14 0.51/7 3.48/8 2.10/21 1.28/21 0.56/20 2.02/5 0.40/4 6.36/31 1.44/10
24.14/20 26.53/19 27.24/19 29.00/17 32.16/17 34.15/17 35.53/17 36.41/17 39.04/16 39.27/16
1.33/15 2.39/10 0.31/11 1.36/8 3.16/15 1.59/24 1.38/8 0.48/4 2.23/8 0.23/21
17 NOVÁK, Zdeněk 41.07 2.04/8 3.37/17 7.34/11 9.21/11 10.44/11 12.49/15 15.25/15 16.19/17 18.10/16 20.26/16
SK LOB Nová Paka 2.04/8 1.33/27 3.57/9 1.47/10 1.23/17 2.05/27 2.36/16 0.54/22 1.51/14 2.16/24
22.16/16 25.35/16 26.14/16 27.59/16 31.26/16 32.59/16 34.53/16 35.42/16 40.45/17 41.07/17
1.50/23 3.19/20 0.39/21 1.45/13 3.27/18 1.33/14 1.54/13 0.49/5 5.03/31 0.22/15
18 SEBERA, Václav 42.15 2.39/18 4.24/21 8.47/18 10.44/18 12.08/18 15.00/22 17.36/21 18.28/22 20.38/21 22.29/20
O-RUNNAŘI Beskydy 2.39/18 1.45/28 4.23/13 1.57/14 1.24/18 2.52/29 2.36/16 0.52/19 2.10/20 1.51/13
24.02/19 27.32/20 28.07/20 29.50/20 35.02/21 36.16/20 38.10/19 38.57/19 41.51/18 42.15/18
1.33/15 3.30/24 0.35/18 1.43/11 5.12/28 1.14/3 1.54/13 0.47/3 2.54/16 0.24/23
19 HANZL, Tomáš 42.39 2.29/17 3.31/16 8.04/15 10.09/16 11.44/16 12.36/13 15.32/17 16.31/18 18.55/17 21.03/17
Sportcentrum Jičín 2.29/17 1.02/16 4.33/17 2.05/20 1.35/24 0.52/17 2.56/25 0.59/26 2.24/26 2.08/21
22.54/17 26.06/17 27.07/17 29.01/18 32.47/18 35.06/18 37.24/18 38.41/18 42.12/19 42.39/19
1.51/24 3.12/19 1.01/31 1.54/16 3.46/23 2.19/27 2.18/22 1.17/21 3.31/25 0.27/31
20 MAŠATA, Roman 44.12 3.22/23 6.17/28 10.32/25 12.51/24 15.54/25 20.05/28 22.42/28 23.34/28 25.09/28 27.08/28
OK 99 Hradec Králové 3.22/23 2.55/32 4.15/12 2.19/23 3.03/32 4.11/32 2.37/19 0.52/19 1.35/9 1.59/15
28.28/27 31.31/27 32.05/27 34.06/25 37.05/24 38.25/23 40.14/23 41.12/20 43.52/20 44.12/20
1.20/5 3.03/17 0.34/17 2.01/21 2.59/12 1.20/9 1.49/12 0.58/15 2.40/10 0.20/4
21 MARCINIAK, Tomasz 44.38 2.00/7 3.14/10 9.43/24 15.16/26 16.51/26 17.41/25 20.17/25 21.05/24 22.30/23 24.30/23
KS Hades Poznań 2.00/7 1.14/20 6.29/28 5.33/29 1.35/24 0.50/16 2.36/16 0.48/11 1.25/5 2.00/16
25.57/23 29.01/23 29.41/23 32.30/23 35.51/22 37.31/22 39.49/22 41.17/21 44.17/21 44.38/21
1.27/13 3.04/18 0.40/22 2.49/28 3.21/17 1.40/18 2.18/22 1.28/26 3.00/20 0.21/9
22 ŠATÁNEK, Martin 45.38 3.53/25 4.48/23 9.21/23 11.25/22 12.46/22 13.46/21 16.17/19 17.10/19 19.27/19 21.32/18
O-RUNNAŘI Beskydy 3.53/25 0.55/12 4.33/17 2.04/18 1.21/14 1.00/21 2.31/15 0.53/21 2.17/24 2.05/19
23.18/18 26.44/18 27.20/18 29.27/19 34.29/19 36.14/19 38.55/21 41.57/22 45.13/22 45.38/22
1.46/21 3.26/22 0.36/19 2.07/22 5.02/27 1.45/21 2.41/29 3.02/30 3.16/23 0.25/27
23 WYRZYKOWSKI, Patryk 47.36 4.00/26 5.25/25 10.58/26 13.29/25 15.25/24 16.25/24 19.31/24 20.33/23 23.27/25 25.30/26
KS Hades Poznań 4.00/26 1.25/22 5.33/26 2.31/26 1.56/29 1.00/21 3.06/26 1.02/29 2.54/29 2.03/18
27.09/26 31.18/26 32.03/26 34.15/26 37.49/25 39.28/25 41.38/24 42.35/23 47.12/23 47.36/23
1.39/17 4.09/30 0.45/26 2.12/23 3.34/20 1.39/17 2.10/18 0.57/12 4.37/30 0.24/23
24 DRULIA, Mantas 49.06 5.06/29 6.00/26 10.59/27 15.37/27 17.03/27 17.50/26 20.28/26 21.18/26 23.07/24 25.08/24
Medeina OK 5.06/29 0.54/10 4.59/23 4.38/28 1.26/19 0.47/12 2.38/21 0.50/15 1.49/13 2.01/17
26.30/24 29.16/24 29.43/24 32.05/22 34.51/20 36.18/21 38.46/20 44.33/24 48.41/24 49.06/24
1.22/7 2.46/13 0.27/5 2.22/25 2.46/11 1.27/11 2.28/26 5.47/32 4.08/27 0.25/27
25 FRĄTCZAK, Sławomir 49.49 2.26/14 3.25/14 8.36/17 10.32/17 12.13/19 13.07/17 17.38/22 18.26/21 20.08/20 22.29/20
PKO Harpagan Gdańsk 2.26/14 0.59/13 5.11/25 1.56/12 1.41/26 0.54/19 4.31/31 0.48/11 1.42/12 2.21/28
24.24/21 27.56/21 28.39/21 32.57/24 41.25/27 43.01/27 45.26/26 46.22/26 49.28/25 49.49/25
1.55/25 3.32/25 0.43/24 4.18/31 8.28/32 1.36/15 2.25/24 0.56/10 3.06/22 0.21/9
26 MELLER, Błażej 49.58 2.50/20 4.06/19 8.56/20 11.26/23 12.48/23 15.32/23 19.24/23 21.05/24 23.39/26 25.17/25
KS Hades Poznań 2.50/20 1.16/21 4.50/20 2.30/25 1.22/16 2.44/28 3.52/30 1.41/32 2.34/27 1.38/9
26.59/25 30.57/25 31.53/25 34.55/27 38.31/26 40.30/26 42.56/25 45.10/25 49.38/26 49.58/26
1.42/19 3.58/29 0.56/30 3.02/30 3.36/21 1.59/24 2.26/25 2.14/29 4.28/29 0.20/4
27 CWALINA, Karol 51.03 4.46/28 6.31/29 13.45/29 15.48/28 17.08/28 17.57/27 20.34/27 21.34/27 23.57/27 26.16/27
OK! Sport Warszawa 4.46/28 1.45/28 7.14/29 2.03/17 1.20/13 0.49/13 2.37/19 1.00/27 2.23/25 2.19/27
29.47/28 33.23/28 33.51/28 35.46/28 41.45/28 44.08/28 46.50/28 48.00/28 50.38/27 51.03/27
3.31/32 3.36/26 0.28/6 1.55/17 5.59/29 2.23/28 2.42/30 1.10/20 2.38/9 0.25/27
28 MULÍČEK, Ondřej 53.07 2.54/21 4.02/18 8.57/21 11.12/21 12.40/21 13.33/20 16.39/20 17.30/20 19.22/18 22.18/19
KOB Alfa Brno 2.54/21 1.08/18 4.55/22 2.15/22 1.28/21 0.53/18 3.06/26 0.51/17 1.52/15 2.56/31
24.34/22 28.53/22 29.37/22 31.55/21 35.55/23 39.18/24 45.49/27 47.08/27 52.45/28 53.07/28
2.16/29 4.19/31 0.44/25 2.18/24 4.00/24 3.23/30 6.31/32 1.19/24 5.37/32 0.22/15
29 ŁAZARSKI, Janusz 56.00 5.58/30 8.26/30 13.20/28 20.31/30 22.24/30 23.31/30 26.21/29 27.09/29 29.25/29 31.32/29
2. ORel 5.58/30 2.28/31 4.54/21 7.11/32 1.53/28 1.07/25 2.50/24 0.48/11 2.16/22 2.07/20
33.45/29 37.26/29 38.07/29 40.36/29 46.41/29 48.48/29 50.54/29 52.39/29 55.38/29 56.00/29
2.13/28 3.41/28 0.41/23 2.29/26 6.05/30 2.07/26 2.06/17 1.45/28 2.59/19 0.22/15
30 KOŤÁTKO, Aleš 59.42 6.55/31 8.26/30 16.23/31 22.49/31 24.34/31 25.37/31 28.25/30 29.26/31 32.41/31 34.56/30
O-RUNNAŘI Beskydy 6.55/31 1.31/25 7.57/30 6.26/31 1.45/27 1.03/24 2.48/23 1.01/28 3.15/30 2.15/23
37.00/30 41.56/30 42.42/30 45.34/30 49.53/30 51.37/30 53.51/30 55.09/30 59.20/30 59.42/30
2.04/27 4.56/32 0.46/29 2.52/29 4.19/26 1.44/20 2.14/20 1.18/23 4.11/28 0.22/15
31 MACIEJEWSKI, Marcin 67.30 3.48/24 6.14/27 15.45/30 18.58/29 21.25/29 22.37/29 28.26/31 29.21/30 31.35/30 36.15/31
indywidualnie 3.48/24 2.26/30 9.31/31 3.13/27 2.27/31 1.12/26 5.49/32 0.55/23 2.14/21 4.40/32
38.45/31 42.12/31 42.57/31 47.41/31 55.25/31 57.10/31 61.55/31 63.30/31 66.56/31 67.30/31
2.30/31 3.27/23 0.45/26 4.44/32 7.44/31 1.45/21 4.45/31 1.35/27 3.26/24 0.34/32
32 JAMRÓZ, Piotr 75.31 8.11/32 9.37/32 21.33/32 27.32/32 29.46/32 30.46/32 34.28/32 35.17/32 42.40/32 45.31/32
indywidualnie 8.11/32 1.26/23 11.56/32 5.59/30 2.14/30 1.00/21 3.42/29 0.49/14 7.23/32 2.51/30
47.47/32 51.24/32 52.30/32 55.12/32 58.53/32 68.13/32 70.52/32 72.09/32 75.11/32 75.31/32
2.16/29 3.37/27 1.06/32 2.42/27 3.41/22 9.20/32 2.39/28 1.17/21 3.02/21 0.20/4
MILASAUSKAS, Darius DNF / / / / / / / / / /
OSK Sakas / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
ANTOŠ, Filip DNF / / / / / / / / / /
SK LOB Nová Paka / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
MAJASOW, Kostiantyn DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40 3.1km 0m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-51 3-36 4-72 5-41 6-34 7-56 8-53 9-75 10-57
11-59 12-35 13-55 14-47 15-42 16-71 17-67 18-63 19-74 20-60
21-100
1 MRÁZEK, Jiří 27.44 2.24/11 3.28/4 4.49/5 5.40/2 6.10/1* 7.08/1* 8.51/1* 10.01/1* 11.17/1* 12.30/1*
OB Kotlářka 2.24/11 1.04/1* 1.21/15 0.51/1* 0.30/2 0.58/3 1.43/6 1.10/1* 1.16/1* 1.13/1*
13.31/1* 16.34/1* 17.10/1* 17.48/1* 19.22/1* 20.03/1* 21.02/1* 23.46/1* 25.23/1* 26.01/1*
1.01/17 3.03/2 0.36/15 0.38/6 1.34/1* 0.41/5 0.59/9 2.44/6 1.37/1* 0.38/3
27.25/1* 27.44/1*
1.24/4 0.19/6
2 SLOVACEK, Tomas 29.30 2.16/7 3.27/3 4.35/2 5.44/3 6.33/3 7.39/2 9.24/2 10.45/2 12.12/2 13.34/2
SKOB Zlin 2.16/7 1.11/2 1.08/2 1.09/9 0.49/26 1.06/5 1.45/7 1.21/5 1.27/6 1.22/5
14.32/2 18.18/2 18.48/2 19.26/2 21.10/2 21.55/2 22.52/2 25.12/2 27.03/2 27.42/2
0.58/11 3.46/10 0.30/4 0.38/6 1.44/3 0.45/9 0.57/3 2.20/1* 1.51/3 0.39/4
29.07/2 29.30/2
1.25/6 0.23/23
3 ZIMMER, Łukasz 32.20 3.57/36 5.15/30 6.34/27 7.50/25 8.17/19 9.23/12 10.47/7 12.08/6 13.37/5 14.58/5
2. ORel 3.57/36 1.18/7 1.19/11 1.16/17 0.27/1* 1.06/5 1.24/1* 1.21/5 1.29/7 1.21/4
15.53/4 18.47/4 19.16/4 19.48/3 22.21/5 22.55/4 23.51/4 26.14/3 29.37/3 30.34/3
0.55/9 2.54/1* 0.29/1* 0.32/1* 2.33/33 0.34/1* 0.56/1* 2.23/3 3.23/30 0.57/19
32.03/3 32.20/3
1.29/9 0.17/2
4 SIDLA, Jan 32.46 2.14/5 3.25/2 4.48/4 5.52/5 6.27/2 9.19/11 11.05/10 12.33/7 13.52/7 15.12/6
SKOB Zlin 2.14/5 1.11/2 1.23/20 1.04/4 0.35/7 2.52/37 1.46/9 1.28/8 1.19/2 1.20/3
16.01/6 19.45/6 20.15/6 20.58/6 22.52/6 23.31/6 24.27/6 27.40/6 29.53/4 30.38/4
0.49/3 3.44/7 0.30/4 0.43/19 1.54/8 0.39/4 0.56/1* 3.13/15 2.13/12 0.45/6
32.25/4 32.46/4
1.47/24 0.21/13
5 TIHON, Michal 33.02 2.00/1* 3.14/1* 4.21/1* 5.35/1* 6.54/5 7.50/3 9.27/3 10.47/3 12.21/3 13.53/3
OK 99 Hradec Králové 2.00/1* 1.14/5 1.07/1* 1.14/13 1.19/33 0.56/1* 1.37/3 1.20/4 1.34/11 1.32/15
15.11/3 18.41/3 19.11/3 19.54/4 21.31/3 22.16/3 23.17/3 26.27/4 30.11/5 31.13/5
1.18/29 3.30/6 0.30/4 0.43/19 1.37/2 0.45/9 1.01/11 3.10/11 3.44/35 1.02/25
32.42/5 33.02/5
1.29/9 0.20/9
6 PEKAREK, Evzen 33.32 2.20/8 3.32/5 4.46/3 5.46/4 7.50/14 9.03/10 10.43/5 12.02/5 13.27/4 14.56/4
SKOB Zlin 2.20/8 1.12/4 1.14/6 1.00/2 2.04/40 1.13/12 1.40/5 1.19/3 1.25/4 1.29/11
15.53/4 19.12/5 19.44/5 20.20/5 22.17/4 23.04/5 24.03/5 26.53/5 31.04/6 31.41/6
0.57/10 3.19/5 0.32/9 0.36/3 1.57/13 0.47/16 0.59/9 2.50/9 4.11/41 0.37/2
33.08/6 33.32/6
1.27/8 0.24/28
7 BARTNIK, Konrad 34.06 2.21/9 3.52/10 5.12/9 6.47/11 7.17/8 8.42/7 10.46/6 12.59/10 14.31/9 15.57/8
KU AZS WAT Warszawa 2.21/9 1.31/20 1.20/13 1.35/31 0.30/2 1.25/21 2.04/19 2.13/29 1.32/9 1.26/7
16.47/8 20.44/8 21.20/8 22.06/8 24.03/8 24.48/8 25.46/8 28.54/7 31.08/7 32.03/7
0.50/5 3.57/14 0.36/15 0.46/24 1.57/13 0.45/9 0.58/6 3.08/10 2.14/13 0.55/16
33.44/7 34.06/7
1.41/19 0.22/15
8 ŁONIEWSKI, Grzegorz 34.13 2.21/9 4.21/16 5.42/16 6.50/12 7.24/9 8.30/5 10.52/9 12.48/8 14.18/8 15.59/9
KU AZS WAT Warszawa 2.21/9 2.00/38 1.21/15 1.08/8 0.34/4 1.06/5 2.22/29 1.56/22 1.30/8 1.41/24
16.47/8 21.44/10 22.22/10 23.09/10 25.04/11 25.45/9 26.42/9 29.29/9 31.35/10 32.34/9
0.48/1* 4.57/27 0.38/19 0.47/26 1.55/10 0.41/5 0.57/3 2.47/8 2.06/8 0.59/23
33.53/8 34.13/8
1.19/1* 0.20/9
9 CYCH, Piotr 34.16 2.10/3 3.46/7 5.03/7 6.16/6 8.21/21 9.43/14 11.32/14 13.15/13 14.48/10 16.19/10
WKS Śląsk Wrocław 2.10/3 1.36/21 1.17/8 1.13/11 2.05/41 1.22/20 1.49/10 1.43/12 1.33/10 1.31/13
17.27/11 21.25/9 22.11/9 22.51/9 24.39/9 25.58/11 26.55/10 29.35/10 31.30/9 32.19/8
1.08/25 3.58/15 0.46/31 0.40/11 1.48/6 1.19/38 0.57/3 2.40/5 1.55/4 0.49/9
33.55/9 34.16/9
1.36/14 0.21/13
10 LEHMAN, Piotr 35.26 2.35/16 3.54/11 5.15/11 7.04/15 7.44/12 9.56/18 12.15/18 13.58/17 15.38/17 17.17/17
indywidualnie 2.35/16 1.19/8 1.21/15 1.49/39 0.40/16 2.12/31 2.19/27 1.43/12 1.40/16 1.39/21
18.16/15 22.12/13 22.55/14 23.42/14 25.37/14 26.23/13 27.35/13 30.48/13 32.52/11 33.49/10
0.59/13 3.56/13 0.43/26 0.47/26 1.55/10 0.46/12 1.12/21 3.13/15 2.04/7 0.57/19
35.10/10 35.26/10
1.21/2 0.16/1*
11 SCHAFER, Michal 36.03 3.32/31 4.55/25 6.21/25 7.50/25 8.37/23 9.50/17 11.59/16 13.36/15 15.14/14 16.54/16
SKOB Zlin 3.32/31 1.23/11 1.26/22 1.29/26 0.47/23 1.13/12 2.09/22 1.37/9 1.38/15 1.40/23
18.34/19 22.19/14 22.50/12 23.29/12 25.14/12 26.00/12 26.58/11 29.23/8 31.23/8 33.53/11
1.40/39 3.45/8 0.31/7 0.39/8 1.45/4 0.46/12 0.58/6 2.25/4 2.00/6 2.30/47
35.38/11 36.03/11
1.45/22 0.25/31
12 KOCIUBA, Marek 36.19 2.26/12 3.54/11 5.12/9 7.03/14 7.44/12 8.55/9 11.35/15 14.02/18 15.43/18 17.33/19
KU AZS WAT Warszawa 2.26/12 1.28/17 1.18/10 1.51/40 0.41/17 1.11/10 2.40/35 2.27/36 1.41/17 1.50/27
18.26/17 22.45/16 23.17/15 23.54/15 26.22/17 26.57/15 27.55/15 30.17/12 33.43/14 34.39/15
0.53/7 4.19/17 0.32/9 0.37/5 2.28/32 0.35/2 0.58/6 2.22/2 3.26/31 0.56/17
36.02/12 36.19/12
1.23/3 0.17/2
13 JĘDRAS, Przemysław 36.28 3.41/34 5.03/26 6.15/22 7.19/18 9.26/28 10.57/24 12.42/21 14.19/20 15.53/19 17.28/18
UMKS Kwidzyn 3.41/34 1.22/10 1.12/4 1.04/4 2.07/42 1.31/22 1.45/7 1.37/9 1.34/11 1.35/19
18.50/20 23.13/18 23.53/18 24.37/18 26.31/18 27.18/18 28.29/17 31.42/15 33.26/12 34.26/13
1.22/33 4.23/19 0.40/24 0.44/21 1.54/8 0.47/16 1.11/18 3.13/15 1.44/2 1.00/24
36.04/13 36.28/13
1.38/15 0.24/28
14 VÁVRA, Jaroslav 36.46 2.13/4 3.32/5 4.56/6 6.16/6 6.52/4 7.52/4 9.49/4 11.29/4 13.49/6 15.26/7
OK Lokomotiva Pardubice 2.13/4 1.19/8 1.24/21 1.20/22 0.36/9 1.00/4 1.57/14 1.40/11 2.20/35 1.37/20
16.15/7 20.23/7 20.59/7 21.41/7 23.36/7 24.23/7 25.34/7 30.06/11 33.48/15 34.24/12
0.49/3 4.08/16 0.36/15 0.42/14 1.55/10 0.47/16 1.11/18 4.32/33 3.42/34 0.36/1*
36.20/14 36.46/14
1.56/28 0.26/33
15 LEŠTÍNSKÝ, Tomáš 37.11 2.15/6 4.10/14 5.36/14 6.54/13 7.28/10 8.42/7 11.05/10 12.55/9 14.50/11 16.43/12
Orienteering Adventure 2.15/6 1.55/34 1.26/22 1.18/20 0.34/4 1.14/14 2.23/31 1.50/18 1.55/26 1.53/30
17.58/14 21.50/11 22.33/11 23.15/11 25.02/10 25.54/10 27.39/14 30.51/14 33.26/12 34.33/14
1.15/27 3.52/12 0.43/26 0.42/14 1.47/5 0.52/24 1.45/40 3.12/13 2.35/16 1.07/29
36.42/15 37.11/15
2.09/34 0.29/41
15 NOVOTNY, Jiri 37.11 3.23/29 4.50/24 6.26/26 7.26/19 8.08/16 11.54/29 13.44/27 15.00/23 16.21/20 17.40/20
SKOB Zlin 3.23/29 1.27/16 1.36/29 1.00/2 0.42/19 3.46/41 1.50/11 1.16/2 1.21/3 1.19/2
18.33/18 21.51/12 22.51/13 23.31/13 25.36/13 26.32/14 27.34/12 32.34/18 34.33/17 35.22/17
0.53/7 3.18/4 1.00/38 0.40/11 2.05/16 0.56/29 1.02/12 5.00/36 1.59/5 0.49/9
36.48/16 37.11/15
1.26/7 0.23/23
17 VĚŽNÍK, Roman 37.47 2.41/18 4.34/18 5.56/17 7.39/22 8.17/19 9.26/13 11.18/12 13.06/11 15.01/13 16.49/14
OOB Třebíč 2.41/18 1.53/31 1.22/19 1.43/38 0.38/11 1.09/8 1.52/12 1.48/17 1.55/26 1.48/25
17.53/13 22.38/15 23.19/16 24.01/16 26.20/16 27.12/17 28.32/18 31.50/16 34.19/16 35.16/16
1.04/23 4.45/24 0.41/25 0.42/14 2.19/23 0.52/24 1.20/29 3.18/19 2.29/14 0.57/19
37.22/17 37.47/17
2.06/33 0.25/31
18 KURYJ, Marek 37.57 2.47/21 4.26/17 5.36/14 7.07/16 7.42/11 9.46/16 11.22/13 13.25/14 15.26/16 16.50/15
WKS Wawel Kraków 2.47/21 1.39/23 1.10/3 1.31/28 0.35/7 2.04/29 1.36/2 2.03/25 2.01/29 1.24/6
18.20/16 22.46/17 23.20/17 24.02/17 26.13/15 27.05/16 28.12/16 31.53/17 34.57/18 36.11/18
1.30/37 4.26/20 0.34/14 0.42/14 2.11/20 0.52/24 1.07/13 3.41/26 3.04/22 1.14/37
37.35/18 37.57/18
1.24/4 0.22/15
19 BĄK, Piotr 39.41 3.04/25 4.42/20 5.59/18 8.08/27 8.55/25 10.13/20 12.15/18 14.09/19 17.03/23 18.31/23
WKS Śląsk Wrocław 3.04/25 1.38/22 1.17/8 2.09/43 0.47/23 1.18/17 2.02/18 1.54/21 2.54/42 1.28/8
19.58/23 24.18/22 25.10/22 25.57/22 28.32/24 29.20/23 30.29/22 33.52/21 36.47/20 37.44/21
1.27/36 4.20/18 0.52/35 0.47/26 2.35/35 0.48/21 1.09/15 3.23/21 2.55/19 0.57/19
39.22/19 39.41/19
1.38/15 0.19/6
20 NEŠKUDLA, Jan 39.43 3.15/27 4.44/21 6.03/20 7.15/17 7.58/15 11.18/26 12.57/23 15.33/26 16.59/22 18.27/22
OK Kamenice 3.15/27 1.29/18 1.19/11 1.12/10 0.43/21 3.20/38 1.39/4 2.36/40 1.26/5 1.28/8
19.28/22 23.18/19 23.55/19 24.40/19 26.47/19 27.33/19 30.14/20 33.51/20 36.58/22 37.51/22
1.01/17 3.50/11 0.37/18 0.45/22 2.07/18 0.46/12 2.41/46 3.37/24 3.07/23 0.53/15
39.25/20 39.43/20
1.34/12 0.18/4
21 MASLAN, Jakub 39.49 2.49/22 4.49/22 6.02/19 7.41/23 8.27/22 10.52/21 12.47/22 14.53/22 16.35/21 18.06/21
SKOB Zlin 2.49/22 2.00/38 1.13/5 1.39/35 0.46/22 2.25/33 1.55/13 2.06/26 1.42/19 1.31/13
19.09/21 24.06/21 24.35/20 25.20/20 27.40/20 28.33/20 29.51/19 33.02/19 36.19/19 37.39/19
1.03/22 4.57/27 0.29/1* 0.45/22 2.20/24 0.53/27 1.18/27 3.11/12 3.17/26 1.20/41
39.31/21 39.49/21
1.52/25 0.18/4
22 STĘŻYCKI, Grzegorz 39.54 2.44/20 4.09/13 5.29/13 6.36/10 7.10/6 8.30/5 10.51/8 13.10/12 14.52/12 16.21/11
Indywidualny Lubuskie 2.44/20 1.25/12 1.20/13 1.07/6 0.34/4 1.20/18 2.21/28 2.19/33 1.42/19 1.29/11
17.21/10 23.20/20 24.39/21 25.55/21 28.16/21 29.03/21 30.15/21 33.52/21 36.47/20 37.39/19
1.00/15 5.59/37 1.19/43 1.16/38 2.21/27 0.47/16 1.12/21 3.37/24 2.55/19 0.52/14
39.34/22 39.54/22
1.55/27 0.20/9
23 KUtKIEWICZ, Marcin 40.17 2.32/15 5.40/34 7.17/33 8.58/33 10.04/31 11.16/25 13.24/25 15.17/24 17.09/24 18.43/24
indywidualnie 2.32/15 3.08/47 1.37/30 1.41/36 1.06/30 1.12/11 2.08/21 1.53/20 1.52/25 1.34/18
20.04/24 25.23/25 25.55/25 26.34/24 28.24/23 29.20/23 30.42/24 33.54/23 37.04/23 38.07/23
1.21/32 5.19/33 0.32/9 0.39/8 1.50/7 0.56/29 1.22/31 3.12/13 3.10/25 1.03/27
39.51/23 40.17/23
1.44/21 0.26/33
24 PAULICEK, Michal 41.39 2.26/12 3.51/9 5.18/12 6.32/9 7.13/7 9.58/19 12.20/20 13.41/16 15.15/15 16.48/13
SOB Olomouc 2.26/12 1.25/12 1.27/24 1.14/13 0.41/17 2.45/35 2.22/29 1.21/5 1.34/11 1.33/16
17.36/12 26.37/30 27.15/30 27.57/29 29.59/27 30.46/26 31.55/26 34.40/24 38.57/24 39.38/24
0.48/1* 9.01/46 0.38/19 0.42/14 2.02/15 0.47/16 1.09/15 2.45/7 4.17/42 0.41/5
41.16/24 41.39/24
1.38/15 0.23/23
25 TOMÍČEK, Oldřich 42.21 4.03/39 5.48/36 7.16/32 8.41/30 9.19/26 11.35/28 13.44/27 15.36/27 17.22/26 19.14/26
KOS Tesla Brno 4.03/39 1.45/26 1.28/26 1.25/24 0.38/11 2.16/32 2.09/22 1.52/19 1.46/21 1.52/29
20.30/26 25.26/26 25.55/25 27.49/27 30.41/30 31.50/29 33.04/29 36.49/26 39.18/25 40.14/25
1.16/28 4.56/26 0.29/1* 1.54/46 2.52/41 1.09/34 1.14/25 3.45/28 2.29/14 0.56/17
41.59/25 42.21/25
1.45/22 0.22/15
26 TOMÁŠEK, Jakub 42.46 3.20/28 5.08/29 6.49/28 8.12/29 9.44/30 10.53/22 13.02/24 15.21/25 17.10/25 20.09/28
FS Praha 3.20/28 1.48/28 1.41/32 1.23/23 1.32/36 1.09/8 2.09/22 2.19/33 1.49/22 2.59/46
21.17/27 26.03/27 27.04/28 27.50/28 30.08/28 30.56/28 32.09/27 35.26/25 39.20/26 40.38/26
1.08/25 4.46/25 1.01/39 0.46/24 2.18/22 0.48/21 1.13/23 3.17/18 3.54/38 1.18/40
42.18/26 42.46/26
1.40/18 0.28/38
27 GABROWSKI, Karol 43.16 7.31/47 8.56/47 10.23/42 11.54/42 12.36/38 13.51/35 15.56/34 17.42/33 19.16/31 20.49/31
POLISPORTIVA 'G. MASI' 7.31/47 1.25/12 1.27/24 1.31/28 0.42/19 1.15/15 2.05/20 1.46/15 1.34/11 1.33/16
22.35/31 26.20/28 26.53/27 27.28/26 29.48/26 30.25/25 31.39/25 36.50/27 40.11/27 41.20/27
1.46/41 3.45/8 0.33/13 0.35/2 2.20/24 0.37/3 1.14/25 5.11/38 3.21/28 1.09/31
42.53/27 43.16/27
1.33/11 0.23/23
28 ŁĄCKI, Łukasz 44.01 3.39/33 5.29/32 7.08/30 8.43/31 10.11/32 11.28/27 14.13/30 16.24/30 18.20/28 20.19/29
UKS OSiR Góra Kalwaria 3.39/33 1.50/29 1.39/31 1.35/31 1.28/35 1.17/16 2.45/37 2.11/28 1.56/28 1.59/35
21.20/28 26.27/29 27.06/29 28.07/30 30.34/29 33.03/30 34.14/30 37.38/29 40.24/28 41.33/28
1.01/17 5.07/31 0.39/21 1.01/33 2.27/31 2.29/46 1.11/18 3.24/22 2.46/18 1.09/31
43.27/28 44.01/28
1.54/26 0.34/45
29 WOJCZYK, Sebastian 44.13 2.04/2 3.49/8 5.10/8 6.23/8 8.51/24 12.56/32 14.54/32 16.50/31 18.31/29 19.59/27
UKS Orientuś Łódź 2.04/2 1.45/26 1.21/15 1.13/11 2.28/43 4.05/42 1.58/15 1.56/22 1.41/17 1.28/8
21.25/29 24.30/23 25.24/24 26.00/23 28.22/22 29.06/22 30.34/23 37.24/28 41.33/29 42.20/29
1.26/35 3.05/3 0.54/36 0.36/3 2.22/28 0.44/8 1.28/35 6.50/45 4.09/40 0.47/7
43.54/29 44.13/29
1.34/12 0.19/6
30 ZAMIARA, Piotr 45.02 3.34/32 5.03/26 6.18/24 7.35/21 8.11/18 14.05/36 16.03/35 18.27/34 20.55/34 22.50/34
KS Hades Poznań 3.34/32 1.29/18 1.15/7 1.17/19 0.36/9 5.54/47 1.58/15 2.24/35 2.28/38 1.55/32
23.41/34 28.50/32 29.22/32 30.01/32 32.13/31 34.51/32 36.01/32 39.29/32 41.40/30 42.28/30
0.51/6 5.09/32 0.32/9 0.39/8 2.12/21 2.38/47 1.10/17 3.28/23 2.11/10 0.48/8
44.40/30 45.02/30
2.12/37 0.22/15
31 WYCZÓŁKOWSKI, Grzegorz 45.40 2.51/23 4.49/22 8.30/39 10.26/39 11.04/35 12.01/30 14.01/29 15.44/29 17.34/27 19.13/25
UNTS Warszawa 2.51/23 1.58/35 3.41/45 1.56/41 0.38/11 0.57/2 2.00/17 1.43/12 1.50/24 1.39/21
20.11/25 24.42/24 25.21/23 26.45/25 29.36/25 30.49/27 32.36/28 38.12/30 42.09/32 42.59/31
0.58/11 4.31/21 0.39/21 1.24/41 2.51/39 1.13/36 1.47/41 5.36/40 3.57/39 0.50/11
45.18/31 45.40/31
2.19/39 0.22/15
32 KURFÜRST, Pavel 45.59 2.36/17 4.18/15 6.05/21 7.46/24 9.24/27 10.56/23 13.33/26 15.39/28 19.44/32 21.37/32
FS Praha 2.36/17 1.42/25 1.47/34 1.41/36 1.38/38 1.32/24 2.37/34 2.06/26 4.05/46 1.53/30
22.37/32 27.57/31 28.48/31 29.45/31 32.28/32 33.19/31 34.59/31 39.18/31 41.56/31 43.10/32
1.00/15 5.20/34 0.51/34 0.57/32 2.43/36 0.51/23 1.40/39 4.19/31 2.38/17 1.14/37
45.33/32 45.59/32
2.23/41 0.26/33
33 KIRAKOSOV, Kostiantyn 47.51 3.08/26 5.06/28 6.55/29 8.10/28 14.00/41 15.35/39 18.42/40 20.57/38 22.46/35 24.51/35
HKS Azymut Mochy 3.08/26 1.58/35 1.49/37 1.15/15 5.50/47 1.35/25 3.07/42 2.15/31 1.49/22 2.05/38
25.53/35 31.49/35 32.32/35 33.24/35 35.44/35 36.40/35 37.53/35 41.37/33 44.58/33 45.48/33
1.02/21 5.56/36 0.43/26 0.52/31 2.20/24 0.56/29 1.13/23 3.44/27 3.21/28 0.50/11
47.29/33 47.51/33
1.41/19 0.22/15
34 KUJDA, Arkadiusz 48.57 7.00/46 8.26/43 13.52/47 15.10/47 15.57/46 17.36/43 20.27/43 22.25/42 25.06/42 26.54/41
Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 7.00/46 1.26/15 5.26/46 1.18/20 0.47/23 1.39/27 2.51/39 1.58/24 2.41/41 1.48/25
27.53/40 32.54/38 33.25/37 34.12/36 36.21/36 38.41/39 40.03/39 43.24/36 45.32/34 46.23/34
0.59/13 5.01/29 0.31/7 0.47/26 2.09/19 2.20/45 1.22/31 3.21/20 2.08/9 0.51/13
48.35/34 48.57/34
2.12/37 0.22/15
35 LIPPA, Grzegorz 50.04 6.00/43 7.14/41 8.58/41 10.05/37 14.16/42 16.02/41 20.26/42 22.12/41 24.30/41 26.21/39
LUKS Azymek Zdzieszowice 6.00/43 1.14/5 1.44/33 1.07/6 4.11/44 1.46/28 4.24/46 1.46/15 2.18/34 1.51/28
27.22/39 32.03/36 33.06/36 34.23/38 36.29/37 37.11/36 38.19/36 43.51/37 46.03/35 47.18/35
1.01/17 4.41/22 1.03/41 1.17/39 2.06/17 0.42/7 1.08/14 5.32/39 2.12/11 1.15/39
49.37/35 50.04/35
2.19/39 0.27/37
36 SVOBODA, Petr 51.17 4.02/38 5.53/37 7.40/34 9.15/34 10.27/33 15.54/40 18.10/37 20.42/37 22.53/37 24.52/36
SKOB Zlin 4.02/38 1.51/30 1.47/34 1.35/31 1.12/32 5.27/46 2.16/25 2.32/38 2.11/32 1.59/35
26.12/36 32.40/37 33.25/37 34.14/37 36.39/38 37.55/37 39.27/37 43.51/37 47.37/37 48.44/37
1.20/30 6.28/40 0.45/30 0.49/30 2.25/30 1.16/37 1.32/36 4.24/32 3.46/36 1.07/29
50.46/36 51.17/36
2.02/32 0.31/42
37 CERNOCH, Karel 51.45 3.02/24 4.41/19 6.15/22 7.30/20 8.09/17 9.44/15 12.02/17 14.31/21 18.49/30 20.47/30
SKOB Zlin 3.02/24 1.39/23 1.34/28 1.15/15 0.39/14 1.35/25 2.18/26 2.29/37 4.18/47 1.58/34
21.54/30 30.36/34 31.23/34 32.30/34 35.03/34 36.09/34 37.27/33 42.11/35 47.57/38 49.06/38
1.07/24 8.42/45 0.47/32 1.07/35 2.33/33 1.06/33 1.18/27 4.44/34 5.46/46 1.09/31
51.17/37 51.45/37
2.11/35 0.28/38
38 PIETRZAK, Patryk 51.49 2.43/19 5.19/31 7.13/31 8.43/31 9.41/29 12.06/31 14.39/31 17.21/32 19.45/33 22.02/33
HKS Azymut Mochy 2.43/19 2.36/41 1.54/38 1.30/27 0.58/28 2.25/33 2.33/32 2.42/41 2.24/37 2.17/39
23.34/33 29.42/33 30.29/33 31.37/33 34.28/33 35.54/33 37.32/34 41.49/34 47.25/36 48.38/36
1.32/38 6.08/39 0.47/32 1.08/36 2.51/39 1.26/41 1.38/38 4.17/30 5.36/45 1.13/36
51.18/38 51.49/38
2.40/43 0.31/42
39 POZDÍLEK, Martin 53.13 3.58/37 6.46/40 8.34/40 10.41/40 11.34/37 13.05/33 15.40/33 23.01/43 25.07/43 27.11/42
OK 99 Hradec Králové 3.58/37 2.48/44 1.48/36 2.07/42 0.53/27 1.31/22 2.35/33 7.21/47 2.06/30 2.04/37
28.31/41 33.15/40 34.10/40 35.14/40 37.36/39 38.31/38 39.52/38 46.00/39 49.41/39 50.52/39
1.20/30 4.44/23 0.55/37 1.04/34 2.22/28 0.55/28 1.21/30 6.08/43 3.41/33 1.11/35
52.49/39 53.13/39
1.57/29 0.24/28
40 DOMAGAŁA, Andrzej 55.53 6.00/43 8.38/44 10.35/43 12.09/43 13.12/40 15.19/38 18.25/39 20.38/36 22.49/36 25.16/37
UKS Grom Sokolniki 6.00/43 2.38/42 1.57/39 1.34/30 1.03/29 2.07/30 3.06/41 2.13/29 2.11/32 2.27/42
27.08/37 33.09/39 33.48/39 34.57/39 38.08/40 39.08/40 40.58/40 47.03/40 52.16/40 53.19/40
1.52/42 6.01/38 0.39/21 1.09/37 3.11/43 1.00/32 1.50/42 6.05/42 5.13/44 1.03/27
55.30/40 55.53/40
2.11/35 0.23/23
41 NIKOŁAJUK, Bartosz 58.27 3.30/30 6.14/38 8.29/38 9.55/36 10.34/34 13.21/34 16.17/36 19.37/35 23.10/38 25.35/38
UKS Orientpark.pl Iwiny 3.30/30 2.44/43 2.15/42 1.26/25 0.39/14 2.47/36 2.56/40 3.20/44 3.33/45 2.25/41
27.17/38 35.02/42 39.52/42 41.55/42 44.42/42 46.22/42 47.44/42 51.45/42 54.54/42 56.04/42
1.42/40 7.45/42 4.50/47 2.03/47 2.47/38 1.40/43 1.22/31 4.01/29 3.09/24 1.10/34
58.05/41 58.27/41
2.01/31 0.22/15
42 KACZMARSKI, Paweł 59.17 4.26/40 6.20/39 7.53/37 10.06/38 15.02/44 16.23/42 19.04/41 21.37/40 24.16/40 27.12/43
LKS Górzanka Nawojowa Góra 4.26/40 1.54/33 1.33/27 2.13/44 4.56/45 1.21/19 2.41/36 2.33/39 2.39/40 2.56/43
29.15/43 34.44/41 35.45/41 37.05/41 40.38/41 41.50/41 43.44/41 50.40/41 54.09/41 56.02/41
2.03/43 5.29/35 1.01/39 1.20/40 3.33/45 1.12/35 1.54/43 6.56/46 3.29/32 1.53/46
58.45/42 59.17/42
2.43/44 0.32/44
43 DURMAJ, Marcin 60.39 5.38/41 7.37/42 13.36/46 14.52/46 20.18/47 23.38/47 26.27/47 28.42/47 30.50/45 32.45/45
15GBZ 5.38/41 1.59/37 5.59/47 1.16/17 5.26/46 3.20/38 2.49/38 2.15/31 2.08/31 1.55/32
36.40/45 41.46/45 42.30/44 43.10/44 46.27/44 47.13/44 48.40/43 54.19/43 57.20/43 58.22/43
3.55/47 5.06/30 0.44/29 0.40/11 3.17/44 0.46/12 1.27/34 5.39/41 3.01/21 1.02/25
60.19/43 60.39/43
1.57/29 0.20/9
44 KNAKIEWICZ, Michał 64.46 2.28/14 5.35/33 7.41/36 11.32/41 12.53/39 17.40/44 21.11/44 25.19/44 27.42/44 30.38/44
Knack Clinic 2.28/14 3.07/46 2.06/41 3.51/47 1.21/34 4.47/45 3.31/43 4.08/45 2.23/36 2.56/43
32.02/44 39.51/44 40.55/43 42.20/43 45.30/43 47.00/43 49.14/44 55.34/45 59.24/44 61.09/44
1.24/34 7.49/43 1.04/42 1.25/42 3.10/42 1.30/42 2.14/45 6.20/44 3.50/37 1.45/45
64.18/44 64.46/44
3.09/45 0.28/38
45 HANOUSEK, Martin 65.44 3.48/35 5.41/35 7.40/34 9.16/35 11.17/36 14.43/37 18.21/38 21.36/39 24.14/39 26.36/40
SK Chotebor 3.48/35 1.53/31 1.59/40 1.36/34 2.01/39 3.26/40 3.38/44 3.15/43 2.38/39 2.22/40
28.41/42 38.35/43 42.52/45 44.45/45 47.31/45 48.52/45 50.24/45 55.12/44 61.06/45 62.49/45
2.05/44 9.54/47 4.17/46 1.53/45 2.46/37 1.21/39 1.32/36 4.48/35 5.54/47 1.43/44
65.18/45 65.44/45
2.29/42 0.26/33
46 PERNICKA, Petr 67.21 5.43/42 8.43/45 11.41/45 13.56/45 15.32/45 20.03/46 24.59/46 27.46/45 31.03/46 33.59/46
SKOB Zlin 5.43/42 3.00/45 2.58/44 2.15/45 1.36/37 4.31/43 4.56/47 2.47/42 3.17/43 2.56/43
36.43/46 43.23/46 44.56/46 46.31/46 50.08/46 51.33/46 53.37/46 58.44/46 62.01/46 63.32/46
2.44/46 6.40/41 1.33/44 1.35/44 3.37/46 1.25/40 2.04/44 5.07/37 3.17/26 1.31/43
66.42/46 67.21/46
3.10/46 0.39/47
47 MARSZAŁEK, Michał 75.24 6.37/45 8.48/46 11.04/44 13.31/44 14.38/43 19.15/45 23.13/45 28.16/46 31.37/47 34.52/47
UKS Azymut 45 Gdynia 6.37/45 2.11/40 2.16/43 2.27/46 1.07/31 4.37/44 3.58/45 5.03/46 3.21/44 3.15/47
37.02/47 45.11/47 46.44/47 48.09/47 52.47/47 54.27/47 57.37/47 65.08/47 69.37/47 71.00/47
2.10/45 8.09/44 1.33/44 1.25/42 4.38/47 1.40/43 3.10/47 7.31/47 4.29/43 1.23/42
74.46/47 75.24/47
3.46/47 0.38/46
PLESIŃSKI, Mariusz NKL-bPK 1.56/ 3.07/ 4.21/ 5.31/ 6.07/ 6.56/ 8.33/ 10.12/ 11.31/ 12.55/
Indywidualny Dolnośląskie 1.56/ 1.11/ 1.14/ 1.10/ 0.36/ 0.49/ 1.37/ 1.39/ 1.19/ 1.24/
13.46/ 17.20/ 17.50/ 18.26/ 19.56/ 20.35/ / 24.36/ 28.30/ 29.10/
0.51/ 3.34/ 0.30/ 0.36/ 1.30/ 0.39/ / / 3.54/ 0.40/
30.41/ 31.04/
1.31/ 0.23/
GOLINOWSKI, Paweł NKL-bPK 2.28/ 3.33/ 4.38/ 5.47/ 6.13/ 7.20/ 8.44/ 10.02/ 11.34/ 12.55/
Indywidualny Dolnośląskie 2.28/ 1.05/ 1.05/ 1.09/ 0.26/ 1.07/ 1.24/ 1.18/ 1.32/ 1.21/
13.47/ 16.45/ 17.14/ 17.49/ / 19.36/ 23.27/ 25.56/ 29.01/ 29.46/
0.52/ 2.58/ 0.29/ 0.35/ / / 3.51/ 2.29/ 3.05/ 0.45/
31.25/ 31.48/
1.39/ 0.23/
KUŽEL, Tomáš NKL-bPK 2.59/ 4.20/ 5.38/ 6.57/ 7.32/ 9.21/ 11.11/ 13.03/ 14.45/ 16.23/
FS Praha 2.59/ 1.21/ 1.18/ 1.19/ 0.35/ 1.49/ 1.50/ 1.52/ 1.42/ 1.38/
17.31/ 21.59/ 22.34/ 23.27/ 25.14/ 26.06/ / 30.19/ 32.43/ 33.48/
1.08/ 4.28/ 0.35/ 0.53/ 1.47/ 0.52/ / / 2.24/ 1.05/
35.23/ 35.43/
1.35/ 0.20/
NOVOTNY, Radek NKL-bPK 3.07/ 4.24/ 5.37/ 6.41/ 7.14/ 8.38/ 10.42/ 11.56/ 13.28/ 15.05/
OK 99 Hradec Králové 3.07/ 1.17/ 1.13/ 1.04/ 0.33/ 1.24/ 2.04/ 1.14/ 1.32/ 1.37/
15.52/ 19.12/ 19.43/ 20.24/ 22.05/ 22.54/ / 26.30/ 28.24/ 29.02/
0.47/ 3.20/ 0.31/ 0.41/ 1.41/ 0.49/ / / 1.54/ 0.38/
30.32/ 30.56/
1.30/ 0.24/
PODMOLIK, Tomas NKL-bPK 2.16/ 3.40/ 4.58/ 6.17/ 6.49/ 8.19/ 10.09/ 13.01/ 14.35/ 16.00/
SKOB Zlin 2.16/ 1.24/ 1.18/ 1.19/ 0.32/ 1.30/ 1.50/ 2.52/ 1.34/ 1.25/
19.14/ 22.34/ 23.06/ 23.45/ 25.11/ 25.51/ 26.52/ 31.02/ / 33.18/
3.14/ 3.20/ 0.32/ 0.39/ 1.26/ 0.40/ 1.01/ 4.10/ / /
34.42/ 35.05/
1.24/ 0.23/
DROŃ, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
UMKS Kwidzyn / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ /
/ /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45 3.0km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-55 3-53 4-56 5-40 6-79 7-50 8-85 9-78 10-58
11-75 12-48 13-70 14-71 15-77 16-31 17-62 18-43 19-100
1 VALÍK, Luděk 31.47 1.44/6 2.24/2 3.57/3 5.09/1* 6.47/2 8.06/1* 9.38/1* 11.28/1* 14.32/2 15.16/2
Orientační Běh Opava 1.44/6 0.40/2 1.33/4 1.12/2 1.38/6 1.19/7 1.32/2 1.50/4 3.04/40 0.44/1*
17.05/2 19.56/2 21.03/1* 21.38/1* 25.02/1* 25.49/2 27.49/2 28.39/1* 31.25/1* 31.47/1*
1.49/3 2.51/3 1.07/2 0.35/2 3.24/2 0.47/8 2.00/11 0.50/1* 2.46/7 0.22/12
2 SVADLENA, Pavel 32.07 1.49/9 2.32/5 4.09/6 5.20/2 6.43/1* 8.06/1* 9.47/2 12.36/2 13.49/1* 14.51/1*
KOB Chocen 1.49/9 0.43/3 1.37/6 1.11/1* 1.23/1* 1.23/10 1.41/3 2.49/23 1.13/6 1.02/3
16.53/1* 19.55/1* 21.06/2 21.40/2 25.04/2 25.47/1* 27.45/1* 28.46/2 31.40/2 32.07/2
2.02/13 3.02/5 1.11/9 0.34/1* 3.24/2 0.43/4 1.58/10 1.01/10 2.54/14 0.27/33
3 POHL, Zdeněk 33.29 1.51/14 2.47/11 4.01/5 6.45/11 8.43/10 10.01/8 12.00/8 13.37/4 14.54/4 15.58/3
KOB Tretra Praha 1.51/14 0.56/15 1.14/2 2.44/23 1.58/15 1.18/6 1.59/13 1.37/2 1.17/8 1.04/4
17.50/3 21.00/4 22.06/3 22.43/3 26.21/3 27.25/3 29.20/3 30.15/3 33.07/3 33.29/3
1.52/4 3.10/6 1.06/1* 0.37/5 3.38/7 1.04/30 1.55/7 0.55/6 2.52/11 0.22/12
4 BASUS, Petr 33.54 1.34/3 2.11/1* 3.52/2 6.42/10 8.53/11 10.05/9 12.07/10 13.58/7 15.07/5 16.19/6
OK Sparta Praha 1.34/3 0.37/1* 1.41/9 2.50/25 2.11/20 1.12/2 2.02/17 1.51/5 1.09/4 1.12/13
18.29/8 21.41/6 22.51/6 23.32/6 26.40/4 27.44/4 29.37/4 30.47/4 33.30/4 33.54/4
2.10/14 3.12/7 1.10/8 0.41/11 3.08/1* 1.04/30 1.53/4 1.10/16 2.43/6 0.24/17
5 JOŃCZY, Daniel 34.03 1.30/1* 2.28/3 3.41/1* 6.09/4 8.12/4 9.21/4 11.02/3 13.03/3 14.45/3 16.24/7
MKS Paulinum Jelenia Góra 1.30/1* 0.58/19 1.13/1* 2.28/22 2.03/18 1.09/1* 1.41/3 2.01/11 1.42/23 1.39/27
18.18/6 20.55/3 22.11/4 22.55/4 27.27/5 28.09/5 30.03/6 30.56/5 33.45/5 34.03/5
1.54/7 2.37/1* 1.16/14 0.44/15 4.32/16 0.42/1* 1.54/5 0.53/3 2.49/9 0.18/2
6 BORUNSKÝ, Tomáš 34.58 1.54/16 2.56/15 5.09/15 6.58/12 8.32/9 9.49/7 11.32/5 13.48/6 15.07/5 16.05/4
Orientační Běh Opava 1.54/16 1.02/23 2.13/23 1.49/8 1.34/3 1.17/5 1.43/5 2.16/15 1.19/9 0.58/2
18.02/4 22.05/7 23.20/7 24.02/7 27.29/6 28.18/6 30.02/5 31.51/6 34.37/6 34.58/6
1.57/9 4.03/18 1.15/12 0.42/13 3.27/4 0.49/10 1.44/2 1.49/41 2.46/7 0.21/10
7 FIEDOROWICZ, Szczepan 35.28 1.50/10 2.41/9 4.24/9 6.40/8 8.14/6 10.12/10 11.41/6 14.29/9 15.55/10 17.22/10
UKS Traper Złocieniec 1.50/10 0.51/12 1.43/11 2.16/15 1.34/3 1.58/31 1.29/1* 2.48/22 1.26/13 1.27/19
19.52/9 23.04/8 24.19/8 24.57/8 28.40/7 29.22/7 31.39/7 32.37/7 35.03/7 35.28/7
2.30/20 3.12/7 1.15/12 0.38/7 3.43/9 0.42/1* 2.17/22 0.58/8 2.26/1* 0.25/26
8 CZAPLA, Przemysław 36.41 1.39/4 2.28/3 4.09/6 6.25/5 8.54/12 10.28/11 12.18/11 14.06/8 16.50/11 18.00/11
WKS Wawel Kraków 1.39/4 0.49/10 1.41/9 2.16/15 2.29/31 1.34/21 1.50/9 1.48/3 2.44/36 1.10/12
20.11/10 24.03/11 25.16/10 25.55/10 30.08/9 30.50/9 32.32/8 33.48/8 36.21/8 36.41/8
2.11/15 3.52/17 1.13/10 0.39/8 4.13/14 0.42/1* 1.42/1* 1.16/20 2.33/2 0.20/5
9 SMILGIUS, Audrius 37.07 1.58/18 2.43/10 4.19/8 6.33/6 8.08/3 9.20/3 11.09/4 14.48/11 15.54/9 16.58/9
Takas OSK 1.58/18 0.45/6 1.36/5 2.14/14 1.35/5 1.12/2 1.49/7 3.39/37 1.06/3 1.04/4
18.28/7 21.27/5 22.34/5 23.14/5 30.20/10 31.06/10 33.16/9 34.09/9 36.43/9 37.07/9
1.30/1* 2.59/4 1.07/2 0.40/9 7.06/33 0.46/6 2.10/17 0.53/3 2.34/3 0.24/17
10 MARCINKIEWICZ, Marcin 37.36 1.30/1* 3.45/30 6.30/22 8.05/15 9.35/14 11.01/14 12.45/12 14.37/10 15.36/8 16.40/8
KU AZS WAT Warszawa 1.30/1* 2.15/42 2.45/27 1.35/6 1.30/2 1.26/12 1.44/6 1.52/6 0.59/1* 1.04/4
20.18/11 23.32/9 24.39/9 25.46/9 29.34/8 30.29/8 33.21/10 34.14/10 37.16/10 37.36/10
3.38/34 3.14/9 1.07/2 1.07/42 3.48/10 0.55/16 2.52/33 0.53/3 3.02/19 0.20/5
11 ORANY, Tomáš 38.31 2.14/23 3.11/18 5.05/14 8.12/17 9.53/15 11.18/15 13.16/14 15.15/13 16.58/12 18.26/13
OK Jihlava 2.14/23 0.57/17 1.54/15 3.07/26 1.41/8 1.25/11 1.58/12 1.59/8 1.43/25 1.28/21
20.21/12 23.54/10 25.18/11 26.09/12 30.21/11 31.15/11 33.33/11 34.58/11 38.05/11 38.31/11
1.55/8 3.33/11 1.24/19 0.51/24 4.12/13 0.54/15 2.18/23 1.25/30 3.07/21 0.26/29
12 BŁACHUT, Igor 39.32 1.46/7 2.33/6 3.58/4 7.26/13 9.04/13 10.54/12 13.16/14 15.16/14 17.05/13 18.11/12
Stowarzyszenie Team 360 stopni 1.46/7 0.47/9 1.25/3 3.28/30 1.38/6 1.50/27 2.22/27 2.00/9 1.49/27 1.06/8
21.58/15 27.05/14 28.12/14 29.03/14 32.33/14 33.28/14 35.22/13 36.18/13 39.13/13 39.32/12
3.47/36 5.07/31 1.07/2 0.51/24 3.30/5 0.55/16 1.54/5 0.56/7 2.55/16 0.19/3
13 KUNART, Tomáš 39.33 1.43/5 2.35/7 4.33/11 5.52/3 8.12/4 9.40/6 11.47/7 13.47/5 15.12/7 16.16/5
OK 99 Hradec Králové 1.43/5 0.52/13 1.58/17 1.19/4 2.20/23 1.28/14 2.07/20 2.00/9 1.25/12 1.04/4
18.17/5 25.00/13 26.08/13 26.49/13 31.59/13 32.43/13 35.18/12 36.16/12 39.08/12 39.33/13
2.01/12 6.43/41 1.08/6 0.41/11 5.10/21 0.44/5 2.35/30 0.58/8 2.52/11 0.25/26
14 BIOLIK, Grzegorz 40.30 1.50/10 2.52/12 4.39/12 6.33/6 8.21/7 9.34/5 12.06/9 14.59/12 19.42/18 21.47/18
UNTS Warszawa 1.50/10 1.02/23 1.47/14 1.54/10 1.48/14 1.13/4 2.32/31 2.53/25 4.43/45 2.05/36
23.40/17 27.21/16 28.37/16 29.37/16 33.10/15 34.01/15 36.05/14 37.06/14 40.05/14 40.30/14
1.53/6 3.41/13 1.16/14 1.00/40 3.33/6 0.51/12 2.04/14 1.01/10 2.59/18 0.25/26
15 KRZYŻOSTANEK, Jarosław 41.57 3.00/32 3.58/32 5.38/18 8.05/15 10.30/17 11.52/17 14.13/17 15.43/15 17.19/14 18.27/14
UKS Grom Sokolniki 3.00/32 0.58/19 1.40/7 2.27/21 2.25/25 1.22/8 2.21/25 1.30/1* 1.36/22 1.08/9
20.27/13 24.08/12 25.21/12 25.57/11 30.48/12 32.23/12 36.11/15 38.35/15 41.29/15 41.57/15
2.00/10 3.41/13 1.13/10 0.36/4 4.51/17 1.35/43 3.48/44 2.24/45 2.54/14 0.28/36
16 MYSLIVEC, Tomáš 44.08 2.20/27 3.43/29 6.21/21 9.46/26 11.45/22 13.16/20 15.18/20 20.45/24 21.58/23 23.33/22
OK Slavia Hradec Králové 2.20/27 1.23/36 2.38/25 3.25/28 1.59/16 1.31/18 2.02/17 5.27/42 1.13/6 1.35/25
26.35/22 30.06/19 31.41/19 32.21/19 36.10/17 37.00/17 40.01/18 41.05/17 43.45/16 44.08/16
3.02/26 3.31/10 1.35/30 0.40/9 3.49/11 0.50/11 3.01/36 1.04/14 2.40/4 0.23/15
17 SITNICKI, Mariusz 44.09 5.40/42 6.23/40 12.01/43 15.48/42 17.33/38 19.24/37 21.13/35 23.06/33 24.48/32 26.31/30
Indywidualny Lubuskie 5.40/42 0.43/3 5.38/40 3.47/34 1.45/12 1.51/29 1.49/7 1.53/7 1.42/23 1.43/32
28.15/26 30.57/22 32.13/20 32.58/20 37.23/20 38.11/19 40.06/19 40.58/16 43.50/17 44.09/17
1.44/2 2.42/2 1.16/14 0.45/16 4.25/15 0.48/9 1.55/7 0.52/2 2.52/11 0.19/3
18 FILIPIAK, Marek 44.42 1.47/8 3.00/16 5.32/16 9.03/20 11.29/20 12.55/19 15.16/19 17.35/17 19.21/16 20.57/16
KS Hades Poznań 1.47/8 1.13/32 2.32/24 3.31/31 2.26/26 1.26/12 2.21/25 2.19/16 1.46/26 1.36/26
23.48/18 28.29/17 29.59/17 30.52/17 36.56/18 37.55/18 39.59/17 41.13/18 44.18/18 44.42/18
2.51/25 4.41/23 1.30/24 0.53/27 6.04/25 0.59/23 2.04/14 1.14/19 3.05/20 0.24/17
19 WIŚNIEWSKI, Paweł 44.52 2.41/30 3.42/28 7.10/27 9.29/23 12.18/23 15.52/26 18.08/25 21.14/26 22.41/25 24.28/25
WKS Wawel Kraków 2.41/30 1.01/21 3.28/36 2.19/17 2.49/38 3.34/45 2.16/24 3.06/29 1.27/14 1.47/34
26.20/21 31.07/23 32.39/21 33.24/21 37.04/19 38.18/20 40.44/20 41.46/20 44.28/19 44.52/19
1.52/4 4.47/27 1.32/27 0.45/16 3.40/8 1.14/35 2.26/24 1.02/12 2.42/5 0.24/17
20 CHABIERA, Tomasz 45.52 2.12/22 3.35/24 6.31/23 9.18/22 10.59/18 12.31/18 14.26/18 18.03/18 19.23/17 20.57/16
UNTS Warszawa 2.12/22 1.23/36 2.56/29 2.47/24 1.41/8 1.32/20 1.55/10 3.37/36 1.20/10 1.34/24
23.24/16 27.07/15 28.31/15 29.19/15 35.46/16 36.38/16 39.07/16 41.14/19 45.30/20 45.52/20
2.27/19 3.43/15 1.24/19 0.48/19 6.27/28 0.52/13 2.29/27 2.07/43 4.16/37 0.22/12
21 SZMYT, Łukasz 47.01 2.15/24 3.12/19 4.52/13 6.41/9 8.28/8 10.56/13 12.52/13 16.27/16 17.27/15 18.36/15
HKS Azymut Mochy 2.15/24 0.57/17 1.40/7 1.49/8 1.47/13 2.28/39 1.56/11 3.35/34 1.00/2 1.09/10
21.12/14 29.09/18 30.18/18 31.08/18 39.24/22 40.22/21 42.36/21 43.45/21 46.41/21 47.01/21
2.36/21 7.57/44 1.09/7 0.50/23 8.16/38 0.58/21 2.14/19 1.09/15 2.56/17 0.20/5
22 VAITIEKUS, Arturas 47.48 2.11/21 3.40/27 9.28/34 11.14/29 13.26/26 15.13/24 17.20/23 20.17/22 21.51/22 23.33/22
Medeina OK 2.11/21 1.29/38 5.48/41 1.46/7 2.12/22 1.47/25 2.07/20 2.57/26 1.34/19 1.42/30
26.36/23 30.21/20 33.31/23 34.17/23 39.22/21 40.51/22 42.53/22 44.12/22 47.24/22 47.48/22
3.03/27 3.45/16 3.10/42 0.46/18 5.05/19 1.29/39 2.02/12 1.19/26 3.12/23 0.24/17
23 KOLAR, Viktor 49.07 2.32/29 3.37/25 10.05/38 12.02/32 14.34/30 17.06/31 19.33/33 21.44/29 24.03/30 26.09/29
OK Slavia Hradec Králové 2.32/29 1.05/28 6.28/42 1.57/11 2.32/33 2.32/40 2.27/28 2.11/14 2.19/33 2.06/37
28.32/27 32.36/27 34.02/26 34.50/26 40.54/23 42.01/23 44.09/23 45.20/23 48.40/23 49.07/23
2.23/18 4.04/19 1.26/22 0.48/19 6.04/25 1.07/34 2.08/16 1.11/17 3.20/25 0.27/33
24 BÍLEK, Tomáš 49.26 1.54/16 2.39/8 4.24/9 7.51/14 10.02/16 11.32/16 14.05/16 18.51/20 20.01/19 22.53/19
Sportcentrum Jičín 1.54/16 0.45/6 1.45/13 3.27/29 2.11/20 1.30/16 2.33/32 4.46/39 1.10/5 2.52/43
25.41/19 30.42/21 34.00/24 34.37/24 41.05/24 42.08/24 44.24/24 45.41/24 49.00/24 49.26/24
2.48/24 5.01/30 3.18/44 0.37/5 6.28/29 1.03/29 2.16/21 1.17/25 3.19/24 0.26/29
25 CISZEK, Marcin 50.13 3.47/38 4.33/35 10.04/37 13.45/34 15.28/32 17.27/34 19.26/32 21.36/28 25.21/33 26.48/31
WKS Śląsk Wrocław 3.47/38 0.46/8 5.31/39 3.41/33 1.43/10 1.59/32 1.59/13 2.10/13 3.45/44 1.27/19
29.06/30 32.40/28 34.05/27 35.03/27 41.49/25 42.44/25 44.47/25 45.58/25 49.49/25 50.13/25
2.18/17 3.34/12 1.25/21 0.58/36 6.46/31 0.55/16 2.03/13 1.11/17 3.51/34 0.24/17
26 SIUDEK, Konrad 50.54 2.27/28 3.31/22 5.38/18 9.13/21 11.40/21 13.26/21 15.31/21 18.42/19 21.41/20 23.32/21
UKS Orientuś Łódź 2.27/28 1.04/27 2.07/21 3.35/32 2.27/28 1.46/24 2.05/19 3.11/31 2.59/39 1.51/35
26.42/24 31.12/24 34.25/28 35.19/28 42.18/26 43.18/26 45.15/26 46.47/26 50.34/26 50.54/26
3.10/32 4.30/21 3.13/43 0.54/30 6.59/32 1.00/25 1.57/9 1.32/37 3.47/33 0.20/5
27 KALSZTEIN, Karol 53.16 3.10/35 4.15/34 7.02/25 10.21/27 13.04/25 15.23/25 18.00/24 20.39/23 22.14/24 23.59/24
PKO Harpagan Gdańsk 3.10/35 1.05/28 2.47/28 3.19/27 2.43/36 2.19/37 2.37/34 2.39/19 1.35/21 1.45/33
28.44/29 34.13/30 35.55/30 36.53/30 43.38/28 44.31/28 46.46/27 48.13/27 52.52/27 53.16/27
4.45/41 5.29/36 1.42/32 0.58/36 6.45/30 0.53/14 2.15/20 1.27/32 4.39/41 0.24/17
28 MOL, Krzysztof 53.19 6.59/44 7.55/42 9.51/36 13.47/35 15.46/35 17.08/33 19.15/31 21.24/27 23.22/26 27.29/34
HKS Azymut Mochy 6.59/44 0.56/15 1.56/16 3.56/35 1.59/16 1.22/8 2.07/20 2.09/12 1.58/29 4.07/45
31.53/34 37.09/34 38.27/34 39.02/34 44.40/30 45.26/29 47.18/29 49.05/29 52.58/29 53.19/28
4.24/39 5.16/33 1.18/17 0.35/2 5.38/24 0.46/6 1.52/3 1.47/39 3.53/36 0.21/10
29 SLAVIK, Pavel 53.23 2.19/25 3.53/31 7.37/28 9.43/25 12.20/24 14.21/22 17.02/22 20.11/21 21.44/21 23.15/20
TJ Start Náchod 2.19/25 1.34/39 3.44/37 2.06/12 2.37/34 2.01/33 2.41/35 3.09/30 1.33/18 1.31/22
26.18/20 31.37/25 33.10/22 34.06/22 43.18/27 44.24/27 46.58/28 48.14/28 52.52/27 53.23/29
3.03/27 5.19/34 1.33/28 0.56/33 9.12/41 1.06/32 2.34/29 1.16/20 4.38/40 0.31/42
30 VINTR, Radek 54.27 1.50/10 2.53/13 11.27/40 13.52/36 15.35/33 17.06/31 19.06/30 22.11/31 23.34/28 24.43/26
SKOB Zlin 1.50/10 1.03/25 8.34/45 2.25/19 1.43/10 1.31/18 2.00/16 3.05/28 1.23/11 1.09/10
26.43/25 32.24/26 34.00/24 34.42/25 44.47/31 46.27/32 49.26/32 50.42/32 54.03/31 54.27/30
2.00/10 5.41/38 1.36/31 0.42/13 10.05/45 1.40/44 2.59/34 1.16/20 3.21/26 0.24/17
31 REJMENT, Daniel 54.29 4.49/41 5.33/38 8.31/31 13.55/37 16.44/36 18.14/36 21.13/35 24.00/35 26.04/34 27.28/33
Centrum OK 4.49/41 0.44/5 2.58/31 5.24/41 2.49/38 1.30/16 2.59/39 2.47/21 2.04/32 1.24/17
31.10/33 35.28/32 36.58/32 37.52/32 45.33/33 46.28/33 48.55/31 50.18/31 54.01/30 54.29/31
3.42/35 4.18/20 1.30/24 0.54/30 7.41/35 0.55/16 2.27/25 1.23/27 3.43/31 0.28/36
32 KUTLVAŠR, Ruda 55.13 7.02/45 9.21/43 11.29/41 15.35/40 18.14/42 20.02/41 23.10/41 26.29/38 27.56/38 30.05/39
OOS TJ Spartak Vrchlabí 7.02/45 2.19/43 2.08/22 4.06/37 2.39/35 1.48/26 3.08/40 3.19/32 1.27/14 2.09/38
32.52/35 37.25/35 39.18/35 40.09/35 45.16/32 46.18/30 48.47/30 50.11/30 54.38/32 55.13/32
2.47/23 4.33/22 1.53/35 0.51/24 5.07/20 1.02/27 2.29/27 1.24/29 4.27/38 0.35/45
33 MURAWSKI, Piotr 56.33 3.04/33 4.05/33 6.45/24 10.53/28 14.07/28 16.03/29 18.46/28 22.22/32 23.52/29 25.32/28
HKS Azymut Mochy 3.04/33 1.01/21 2.40/26 4.08/38 3.14/41 1.56/30 2.43/36 3.36/35 1.30/16 1.40/28
28.40/28 33.24/29 35.07/29 36.03/29 44.04/29 46.25/31 50.12/33 51.28/33 56.04/33 56.33/33
3.08/30 4.44/26 1.43/33 0.56/33 8.01/37 2.21/46 3.47/43 1.16/20 4.36/39 0.29/40
34 MIANOWSKI, Rafał 57.05 4.17/39 5.07/37 7.07/26 11.16/30 13.44/27 16.00/28 18.30/26 21.53/30 23.24/27 24.56/27
UNTS Warszawa 4.17/39 0.50/11 2.00/18 4.09/39 2.28/30 2.16/36 2.30/30 3.23/33 1.31/17 1.32/23
31.07/32 36.14/33 37.43/33 38.41/33 47.56/36 48.58/36 51.37/35 52.53/34 56.38/34 57.05/34
6.11/43 5.07/31 1.29/23 0.58/36 9.15/43 1.02/27 2.39/31 1.16/20 3.45/32 0.27/33
35 TRZASKO, Bogusław 58.00 1.51/14 3.07/17 9.45/35 11.55/31 14.22/29 15.56/27 21.41/37 24.44/37 27.04/37 28.23/37
PKO Harpagan Gdańsk 1.51/14 1.16/34 6.38/43 2.10/13 2.27/28 1.34/21 5.45/46 3.03/27 2.20/34 1.19/16
33.29/36 40.40/39 43.29/39 44.23/39 48.27/37 49.25/37 52.57/37 53.59/36 57.32/35 58.00/35
5.06/42 7.11/42 2.49/40 0.54/30 4.04/12 0.58/21 3.32/40 1.02/12 3.33/30 0.28/36
36 WIECZOREK, Piotr 59.33 2.10/19 3.15/20 6.11/20 8.33/18 11.27/19 15.02/23 18.41/27 21.09/25 24.45/31 27.02/32
Stowarzyszenie Team 360 stopni 2.10/19 1.05/28 2.56/29 2.22/18 2.54/40 3.35/46 3.39/41 2.28/17 3.36/43 2.17/39
30.11/31 34.54/31 36.27/31 37.26/31 47.29/35 48.35/35 52.18/36 53.47/35 59.13/36 59.33/36
3.09/31 4.43/25 1.33/28 0.59/39 10.03/44 1.06/32 3.43/42 1.29/34 5.26/44 0.20/5
37 KAŹMIERCZAK, Tomasz 60.07 3.04/33 9.37/45 11.21/39 15.31/38 17.34/39 19.45/38 21.57/38 24.25/36 26.23/35 28.05/36
HKS Azymut Mochy 3.04/33 6.33/45 1.44/12 4.10/40 2.03/18 2.11/34 2.12/23 2.28/17 1.58/29 1.42/30
38.15/41 43.13/41 46.13/41 47.02/41 52.21/39 53.21/39 55.33/38 57.00/38 59.50/37 60.07/37
10.10/46 4.58/29 3.00/41 0.49/21 5.19/23 1.00/25 2.12/18 1.27/32 2.50/10 0.17/1*
38 MIKHAYLOV, Victor 60.44 2.45/31 3.37/25 13.08/45 15.33/39 18.02/40 19.52/39 22.21/39 28.13/42 30.04/41 31.29/41
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.45/31 0.52/13 9.31/46 2.25/19 2.29/31 1.50/27 2.29/29 5.52/43 1.51/28 1.25/18
33.43/37 39.26/37 40.57/36 41.53/36 47.06/34 48.30/34 50.58/34 56.47/37 60.11/38 60.44/38
2.14/16 5.43/39 1.31/26 0.56/33 5.13/22 1.24/38 2.28/26 5.49/46 3.24/28 0.33/44
39 DOBIECKI, Artur 61.25 1.50/10 2.53/13 7.43/29 9.00/19 14.35/31 16.15/30 18.50/29 23.45/34 26.42/36 28.00/35
Indywidualni Zachodniopomorskie 1.50/10 1.03/25 4.50/38 1.17/3 5.35/44 1.40/23 2.35/33 4.55/40 2.57/38 1.18/15
35.37/39 40.27/38 41.48/37 42.41/37 51.06/38 52.38/38 55.42/39 57.29/39 60.59/39 61.25/39
7.37/44 4.50/28 1.21/18 0.53/27 8.25/40 1.32/41 3.04/37 1.47/39 3.30/29 0.26/29
40 BADARYCZ, Piotr 62.21 2.10/19 3.29/21 11.51/42 13.12/33 15.38/34 18.01/35 20.00/34 26.30/39 28.04/39 29.20/38
UKS Reflex Rybnik 2.10/19 1.19/35 8.22/44 1.21/5 2.26/26 2.23/38 1.59/13 6.30/44 1.34/19 1.16/14
33.44/38 38.25/36 42.59/38 43.48/38 53.00/40 54.34/40 57.21/40 58.46/40 61.53/40 62.21/40
4.24/39 4.41/23 4.34/46 0.49/21 9.12/41 1.34/42 2.47/32 1.25/30 3.07/21 0.28/36
41 DAVID, Vladimír 67.13 3.31/36 7.25/41 9.27/33 15.40/41 18.02/40 21.13/42 23.56/42 26.46/40 32.07/42 34.36/42
O-RUNNAŘI Beskydy 3.31/36 3.54/44 2.02/19 6.13/43 2.22/24 3.11/43 2.43/36 2.50/24 5.21/46 2.29/40
37.17/40 42.51/40 44.53/40 45.46/40 57.10/41 58.09/41 61.44/41 63.22/41 66.44/41 67.13/41
2.41/22 5.34/37 2.02/36 0.53/27 11.24/46 0.59/23 3.35/41 1.38/38 3.22/27 0.29/40
42 GAIŽUTIS, Ramunas 69.06 2.19/25 3.32/23 5.35/17 9.32/24 16.53/37 19.57/40 22.43/40 26.53/41 29.21/40 31.01/40
Medeina OK 2.19/25 1.13/32 2.03/20 3.57/36 7.21/45 3.04/42 2.46/38 4.10/38 2.28/35 1.40/28
41.08/42 46.58/42 49.03/42 50.09/42 57.58/42 59.19/42 62.18/42 63.47/42 68.27/42 69.06/42
10.07/45 5.50/40 2.05/37 1.06/41 7.49/36 1.21/36 2.59/34 1.29/34 4.40/42 0.39/46
43 PAVEL, Zavadil 69.59 3.36/37 4.46/36 7.59/30 17.55/43 26.32/45 28.00/45 31.52/45 34.34/44 36.34/43 41.50/44
OK Kamenice 3.36/37 1.10/31 3.13/33 9.56/46 8.37/46 1.28/14 3.52/42 2.42/20 2.00/31 5.16/46
45.03/44 50.26/43 52.39/43 54.00/43 58.52/43 60.14/43 64.16/43 65.45/43 69.36/43 69.59/43
3.13/33 5.23/35 2.13/38 1.21/44 4.52/18 1.22/37 4.02/45 1.29/34 3.51/34 0.23/15
44 URBÁNEK, Martin 74.06 4.21/40 5.55/39 8.53/32 18.30/44 21.15/43 23.29/43 28.34/43 33.59/43 37.13/44 40.37/43
O-RUNNAŘI Beskydy 4.21/40 1.34/39 2.58/31 9.37/45 2.45/37 2.14/35 5.05/44 5.25/41 3.14/42 3.24/44
43.40/43 51.08/44 53.34/44 54.59/44 62.11/44 63.08/44 66.15/44 68.29/44 73.42/44 74.06/44
3.03/27 7.28/43 2.26/39 1.25/45 7.12/34 0.57/20 3.07/38 2.14/44 5.13/43 0.24/17
45 DVOŘÁK, Miloš 84.19 7.18/46 9.22/44 12.42/44 18.41/45 21.56/44 25.28/44 30.08/44 38.33/45 41.43/45 44.33/45
Beta Ursus Rosice 7.18/46 2.04/41 3.20/34 5.59/42 3.15/42 3.32/44 4.40/43 8.25/46 3.10/41 2.50/42
48.36/45 58.24/45 60.15/45 61.27/45 67.53/45 69.46/45 76.55/45 78.18/45 83.53/45 84.19/45
4.03/38 9.48/46 1.51/34 1.12/43 6.26/27 1.53/45 7.09/46 1.23/27 5.35/45 0.26/29
46 ELYASS., Ilan 95.45 5.58/43 18.54/46 22.16/46 30.09/46 35.21/46 38.19/46 43.34/46 50.27/46 53.20/46 56.03/46
NA 5.58/43 12.56/46 3.22/35 7.53/44 5.12/43 2.58/41 5.15/45 6.53/45 2.53/37 2.43/41
59.59/46 68.18/46 71.44/46 73.18/46 81.40/46 83.09/46 86.38/46 88.37/46 95.14/46 95.45/46
3.56/37 8.19/45 3.26/45 1.34/46 8.22/39 1.29/39 3.29/39 1.59/42 6.37/46 0.31/42
SĘDŁAK, Krystian NKL-bPK 1.36/ 2.22/ 3.35/ 6.13/ 7.43/ 9.14/ 11.52/ 13.35/ / 15.46/
OK! Sport Warszawa 1.36/ 0.46/ 1.13/ 2.38/ 1.30/ 1.31/ 2.38/ 1.43/ / /
17.29/ 21.00/ 22.28/ 23.08/ 27.29/ 28.28/ 31.01/ 32.44/ 35.19/ 35.42/
1.43/ 3.31/ 1.28/ 0.40/ 4.21/ 0.59/ 2.33/ 1.43/ 2.35/ 0.23/
KOVALČÍK, Tomáš NKL-bPK 1.34/ 2.14/ 3.52/ 6.10/ / 9.02/ 10.35/ 12.04/ 13.07/ 14.03/
Orientační Běh Opava 1.34/ 0.40/ 1.38/ 2.18/ / / 1.33/ 1.29/ 1.03/ 0.56/
15.48/ 18.35/ 19.41/ 20.15/ 24.12/ 24.52/ 26.36/ 27.28/ 29.55/ 30.18/
1.45/ 2.47/ 1.06/ 0.34/ 3.57/ 0.40/ 1.44/ 0.52/ 2.27/ 0.23/
GMUR, Karol NKL-bPK 1.43/ 2.23/ / 7.50/ 12.21/ 13.35/ 15.11/ 19.36/ 20.31/ 21.26/
WKS Śląsk Wrocław 1.43/ 0.40/ / / 4.31/ 1.14/ 1.36/ 4.25/ 0.55/ 0.55/
23.18/ 27.25/ 29.17/ 29.47/ 34.35/ 35.07/ 37.08/ 43.25/ 46.03/ 46.27/
1.52/ 4.07/ 1.52/ 0.30/ 4.48/ 0.32/ 2.01/ 6.17/ 2.38/ 0.24/
GBUR, Arkadiusz DNF / / / / / / / / / /
indywidualnie / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
SPILISZEWSKI, Piotr DNF / / / / / / / / / /
KS Artemis Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
CHOŁODY, Paweł DNF / / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
LEMAŃCZYK, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
WÓJTOWICZ, Grzegorz DNF / / / / / / / / / /
UNTS Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
URYGA, Sławomir DNF / / / / / / / / / /
WKS Wawel Kraków / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50 2.8km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-79 3-65 4-72 5-78 6-56 7-38 8-52 9-75 10-35
11-48 12-42 13-43 14-63 15-31 16-83 17-62 18-100
1 NOWAK, Remigiusz 24.42 1.11/1* 2.23/1* 3.03/1* 4.05/1* 5.43/1* 7.09/1* 7.38/1* 8.46/1* 9.59/1* 12.32/1*
KS Hades Poznań 1.11/1* 1.12/1* 0.40/1* 1.02/1* 1.38/10 1.26/1* 0.29/2 1.08/1* 1.13/1* 2.33/2
13.21/1* 14.55/1* 16.54/1* 18.58/1* 19.55/1* 20.43/1* 21.31/1* 24.17/1* 24.42/1*
0.49/1* 1.34/7 1.59/2 2.04/2 0.57/2 0.48/3 0.48/2 2.46/3 0.25/18
2 SCHMIEDEBERG, Nils 28.21 1.24/5 2.45/2 3.30/2 4.52/3 6.06/2 7.52/2 8.30/2 9.48/2 12.08/4 14.58/3
Team Sonnenschein 1.24/5 1.21/3 0.45/5 1.22/13 1.14/5 1.46/4 0.38/4 1.18/6 2.20/24 2.50/5
15.54/2 17.11/2 19.27/2 21.38/2 22.48/2 23.40/2 25.15/2 27.56/2 28.21/2
0.56/3 1.17/3 2.16/4 2.11/3 1.10/6 0.52/6 1.35/27 2.41/2 0.25/18
3 SOKOLÁŘ, Zdeněk 30.06 1.29/9 2.50/4 3.39/4 4.59/4 6.43/5 8.32/5 9.28/5 10.45/5 12.14/5 15.24/4
SNA 1.29/9 1.21/3 0.49/10 1.20/9 1.44/14 1.49/5 0.56/23 1.17/5 1.29/5 3.10/10
16.24/4 17.55/4 20.16/4 23.03/4 24.20/3 25.10/3 26.29/3 29.41/3 30.06/3
1.00/5 1.31/5 2.21/7 2.47/7 1.17/11 0.50/4 1.19/18 3.12/8 0.25/18
4 DZIK, Mirosław 30.27 1.22/4 3.26/9 4.10/7 5.41/8 7.22/9 9.02/7 9.47/7 11.03/6 12.22/6 15.54/5
LKS Górzanka Nawojowa Góra 1.22/4 2.04/21 0.44/4 1.31/17 1.41/12 1.40/2 0.45/15 1.16/4 1.19/2 3.32/21
16.57/6 18.40/6 20.47/6 24.37/8 25.44/6 26.31/6 27.13/4 30.03/4 30.27/4
1.03/8 1.43/11 2.07/3 3.50/22 1.07/5 0.47/2 0.42/1* 2.50/4 0.24/12
5 BEAUVIR, Yannick 31.18 2.36/23 9.10/33 9.52/31 10.54/31 12.51/29 14.44/26 15.12/25 16.20/24 17.39/21 20.00/20
BCCO 2.36/23 6.34/32 0.42/2 1.02/1* 1.57/18 1.53/7 0.28/1* 1.08/1* 1.19/2 2.21/1*
20.50/19 21.57/15 23.34/10 25.27/9 26.16/9 26.59/9 28.33/9 31.00/5 31.18/5
0.50/2 1.07/1* 1.37/1* 1.53/1* 0.49/1* 0.43/1* 1.34/25 2.27/1* 0.18/1*
6 GORCZYCA, Jacek 31.28 1.40/10 3.33/10 4.16/9 5.43/9 6.58/6 8.58/6 9.40/6 11.16/7 13.02/7 15.54/5
KS Hades Poznań 1.40/10 1.53/16 0.43/3 1.27/16 1.15/6 2.00/12 0.42/8 1.36/13 1.46/13 2.52/6
16.55/5 18.09/5 20.27/5 23.02/3 24.37/4 26.06/4 27.17/5 31.05/6 31.28/6
1.01/7 1.14/2 2.18/5 2.35/5 1.35/19 1.29/25 1.11/10 3.48/22 0.23/10
7 STASZAK, Artur 31.52 1.21/3 3.17/7 4.04/6 5.11/5 7.10/7 9.29/9 10.12/9 11.51/9 13.19/9 16.06/8
UNTS Warszawa 1.21/3 1.56/17 0.47/8 1.07/3 1.59/21 2.19/18 0.43/12 1.39/16 1.28/4 2.47/4
17.06/7 18.51/7 21.13/7 24.04/6 25.29/5 26.28/5 28.09/8 31.28/7 31.52/7
1.00/5 1.45/12 2.22/8 2.51/9 1.25/14 0.59/9 1.41/28 3.19/10 0.24/12
8 BARTCZAK, Jarosław 31.58 1.55/12 3.12/6 4.12/8 5.28/7 6.37/4 8.17/4 8.59/4 10.17/4 11.58/3 14.51/2
UMKS ORKAN Ostróda 1.55/12 1.17/2 1.00/21 1.16/5 1.09/2 1.40/2 0.42/8 1.18/6 1.41/11 2.53/7
15.56/3 17.32/3 19.50/3 23.13/5 25.59/8 26.54/7 28.00/7 31.34/8 31.58/8
1.05/11 1.36/9 2.18/5 3.23/17 2.46/31 0.55/8 1.06/5 3.34/16 0.24/12
9 WITKOWSKI, Adam 33.06 1.19/2 2.47/3 3.38/3 4.48/2 6.18/3 8.16/3 8.58/3 10.16/3 11.54/2 16.05/7
UKS Azymut 45 Gdynia 1.19/2 1.28/8 0.51/14 1.10/4 1.30/8 1.58/9 0.42/8 1.18/6 1.38/10 4.11/23
17.09/8 19.09/8 21.40/8 24.29/7 25.47/7 26.56/8 27.49/6 32.46/9 33.06/9
1.04/9 2.00/19 2.31/12 2.49/8 1.18/12 1.09/17 0.53/3 4.57/29 0.20/2
10 NADERA, Dariusz 33.48 1.24/5 3.07/5 3.57/5 5.13/6 7.10/7 9.05/8 9.47/7 11.22/8 13.12/8 16.19/9
CX80 Kalisz 1.24/5 1.43/12 0.50/12 1.16/5 1.57/18 1.55/8 0.42/8 1.35/11 1.50/14 3.07/9
17.54/9 20.57/11 23.27/9 26.40/10 27.59/10 28.52/10 30.01/10 33.26/10 33.48/10
1.35/26 3.03/28 2.30/11 3.13/14 1.19/13 0.53/7 1.09/8 3.25/12 0.22/9
11 ILLNER, Jakub 34.28 3.51/31 6.19/27 7.14/27 8.35/26 9.45/20 11.44/19 12.24/19 13.58/17 15.29/15 18.31/13
Oddíl OB Kotlářka 3.51/31 2.28/23 0.55/19 1.21/11 1.10/3 1.59/10 0.40/6 1.34/10 1.31/7 3.02/8
19.35/13 21.22/13 23.57/11 27.01/12 28.06/11 29.06/11 30.07/11 34.01/11 34.28/11
1.04/9 1.47/13 2.35/13 3.04/11 1.05/4 1.00/10 1.01/4 3.54/23 0.27/25
12 WRZESIŃSKI, Krzysztof 35.22 2.42/25 6.50/29 7.39/28 9.00/27 10.11/23 13.16/22 13.53/21 15.15/20 16.52/20 19.36/18
WKS Śląsk Wrocław 2.42/25 4.08/29 0.49/10 1.21/11 1.11/4 3.05/26 0.37/3 1.22/9 1.37/9 2.44/3
20.44/17 22.02/16 24.29/12 26.56/11 28.32/12 30.11/12 31.32/12 34.58/12 35.22/12
1.08/13 1.18/4 2.27/10 2.27/4 1.36/20 1.39/29 1.21/19 3.26/13 0.24/12
13 FINKENSTAEDT, Björn 36.04 2.45/26 4.11/16 5.01/12 6.19/13 8.06/13 10.05/11 10.48/12 12.25/10 14.16/12 18.33/14
Team Sonnenschein 2.45/26 1.26/7 0.50/12 1.18/8 1.47/15 1.59/10 0.43/12 1.37/15 1.51/15 4.17/26
20.12/15 22.34/18 25.32/14 28.11/13 29.27/13 30.51/13 32.05/13 35.43/13 36.04/13
1.39/27 2.22/24 2.58/16 2.39/6 1.16/10 1.24/23 1.14/16 3.38/19 0.21/3
14 BERNATÍK, Aleš 36.17 1.25/7 4.43/19 5.30/17 7.02/16 9.00/16 11.13/16 11.56/15 13.40/16 15.16/14 18.54/15
O-RUNNAŘI Beskydy 1.25/7 3.18/25 0.47/8 1.32/19 1.58/20 2.13/15 0.43/12 1.44/19 1.36/8 3.38/22
20.00/14 21.38/14 25.32/14 28.56/14 30.35/15 31.26/14 32.38/14 35.56/15 36.17/14
1.06/12 1.38/10 3.54/25 3.24/18 1.39/23 0.51/5 1.12/12 3.18/9 0.21/3
15 FENCL, Jiří 36.18 1.25/7 3.17/7 4.19/10 5.44/10 7.37/10 9.59/10 10.45/11 12.30/12 14.32/13 17.48/12
OK Lokomotiva Pardubice 1.25/7 1.52/15 1.02/24 1.25/15 1.53/17 2.22/19 0.46/17 1.45/20 2.02/20 3.16/13
19.01/12 21.00/12 26.01/17 29.11/15 30.23/14 31.28/15 32.40/15 35.51/14 36.18/15
1.13/18 1.59/18 5.01/28 3.10/12 1.12/9 1.05/15 1.12/12 3.11/7 0.27/25
16 BUCHNAJZER, Mariusz 37.39 2.18/20 4.20/17 5.06/15 7.00/15 9.22/18 11.36/18 12.21/18 14.04/18 15.58/17 19.29/17
CX80 Kalisz 2.18/20 2.02/20 0.46/7 1.54/27 2.22/27 2.14/17 0.45/15 1.43/18 1.54/17 3.31/19
20.49/18 22.59/19 26.22/19 30.00/18 31.10/16 32.42/17 33.48/16 37.14/16 37.39/16
1.20/20 2.10/22 3.23/20 3.38/19 1.10/6 1.32/26 1.06/5 3.26/13 0.25/18
17 JIROUS, Jiří 38.02 2.06/15 4.06/14 5.06/15 6.58/14 8.37/14 11.28/17 12.20/17 14.13/19 16.16/19 19.40/19
Tretra Praha 2.06/15 2.00/19 1.00/21 1.52/25 1.39/11 2.51/22 0.52/21 1.53/23 2.03/21 3.24/18
21.03/20 23.03/20 25.54/16 29.44/17 31.35/18 32.38/16 33.55/17 37.41/17 38.02/17
1.23/21 2.00/19 2.51/14 3.50/22 1.51/26 1.03/13 1.17/17 3.46/21 0.21/3
18 PTÁČEK, Jan 38.09 3.52/32 5.30/25 6.21/24 7.52/22 9.17/17 11.08/15 11.56/15 13.32/15 15.55/16 20.09/21
SK Praga 3.52/32 1.38/11 0.51/14 1.31/17 1.25/7 1.51/6 0.48/18 1.36/13 2.23/25 4.14/24
21.20/21 23.21/21 26.21/18 29.33/16 31.54/19 32.57/18 34.09/18 37.43/18 38.09/18
1.11/15 2.01/21 3.00/18 3.12/13 2.21/30 1.03/13 1.12/12 3.34/16 0.26/23
19 MICHALAK, Tomasz 38.38 2.16/19 4.06/14 5.01/12 6.18/12 8.01/11 10.05/11 10.43/10 12.25/10 14.07/11 17.18/10
UNTS Warszawa 2.16/19 1.50/13 0.55/19 1.17/7 1.43/13 2.04/13 0.38/4 1.42/17 1.42/12 3.11/11
18.44/11 20.33/10 28.35/21 31.30/20 32.34/20 33.40/20 34.51/19 38.17/19 38.38/19
1.26/22 1.49/15 8.02/32 2.55/10 1.04/3 1.06/16 1.11/10 3.26/13 0.21/3
20 METELKA, Pavel 39.44 2.37/24 4.00/13 5.02/14 7.43/19 10.03/22 13.25/23 14.14/23 16.07/23 18.01/22 21.32/22
OK 99 Hradec Králové 2.37/24 1.23/5 1.02/24 2.41/32 2.20/24 3.22/27 0.49/20 1.53/23 1.54/17 3.31/19
23.23/24 25.40/23 28.49/22 32.06/21 33.34/21 35.10/21 36.22/21 39.23/20 39.44/20
1.51/30 2.17/23 3.09/19 3.17/15 1.28/17 1.36/28 1.12/12 3.01/5 0.21/3
21 ODEHNAL, Roman 40.45 1.55/12 3.45/12 6.16/22 7.51/21 9.22/18 12.44/21 13.47/20 15.38/21 18.42/24 22.02/24
KOB Alfa Brno 1.55/12 1.50/13 2.31/33 1.35/20 1.31/9 3.22/27 1.03/26 1.51/22 3.04/31 3.20/15
23.10/23 24.43/22 30.03/23 33.20/22 34.31/22 35.31/22 36.37/22 40.13/21 40.45/21
1.08/13 1.33/6 5.20/29 3.17/15 1.11/8 1.00/10 1.06/5 3.36/18 0.32/30
22 PISAREK, Piotr 41.00 2.13/16 3.42/11 4.35/11 5.55/11 8.04/12 10.58/14 11.54/14 13.29/14 16.14/18 19.26/16
WKS Wawel Kraków 2.13/16 1.29/9 0.53/16 1.20/9 2.09/22 2.54/23 0.56/23 1.35/11 2.45/30 3.12/12
20.37/16 22.24/17 24.46/13 30.03/19 31.32/17 33.15/19 36.15/20 40.36/22 41.00/22
1.11/15 1.47/13 2.22/8 5.17/27 1.29/18 1.43/30 3.00/33 4.21/26 0.24/12
23 SŁOŃSKI, Marek 41.36 1.51/11 5.21/23 6.06/20 7.29/17 8.37/14 10.47/13 11.28/13 12.36/13 14.06/10 17.25/11
WKS Wawel Kraków 1.51/11 3.30/26 0.45/5 1.23/14 1.08/1* 2.10/14 0.41/7 1.08/1* 1.30/6 3.19/14
18.22/10 19.57/9 27.40/20 33.48/23 35.26/23 36.26/23 37.51/23 41.11/23 41.36/23
0.57/4 1.35/8 7.43/31 6.08/32 1.38/22 1.00/10 1.25/22 3.20/11 0.25/18
24 ZURYNEK, Jan 42.53 2.13/16 5.56/26 7.05/26 9.07/28 11.27/26 14.08/24 15.05/24 16.59/25 19.09/25 24.42/25
Ekonom Praha 2.13/16 3.43/27 1.09/27 2.02/29 2.20/24 2.41/21 0.57/25 1.54/26 2.10/22 5.33/29
26.08/26 28.05/25 31.03/25 34.49/25 36.14/24 37.24/24 38.45/24 42.27/24 42.53/24
1.26/22 1.57/17 2.58/16 3.46/20 1.25/14 1.10/18 1.21/19 3.42/20 0.26/23
25 KUREČKA, Robert 43.49 3.29/29 5.01/20 5.54/19 7.45/20 14.50/31 17.03/30 17.51/30 19.37/29 21.29/28 24.52/26
KOB Alfa Brno 3.29/29 1.32/10 0.53/16 1.51/24 7.05/33 2.13/15 0.48/18 1.46/21 1.52/16 3.23/17
26.03/25 27.55/24 30.47/24 34.36/24 36.16/25 37.43/25 39.28/25 43.28/25 43.49/25
1.11/15 1.52/16 2.52/15 3.49/21 1.40/24 1.27/24 1.45/29 4.00/24 0.21/3
26 ŽEBRÁK, Zbyněk 49.04 2.27/22 5.01/20 6.26/25 8.18/25 10.38/24 15.14/27 16.21/27 19.16/28 21.45/29 26.00/28
lepus.cz 2.27/22 2.34/24 1.25/30 1.52/25 2.20/24 4.36/32 1.07/28 2.55/31 2.29/27 4.15/25
27.31/28 30.41/28 35.18/27 39.39/26 41.34/26 42.56/26 44.06/26 48.40/26 49.04/26
1.31/25 3.10/29 4.37/26 4.21/26 1.55/27 1.22/22 1.10/9 4.34/27 0.24/12
27 JURCZYK, Piotr 50.09 3.15/28 7.36/30 8.37/30 10.24/30 12.40/28 15.34/28 16.27/28 18.43/27 20.43/26 25.36/27
UKS Sparta Czyżowice 3.15/28 4.21/31 1.01/23 1.47/22 2.16/23 2.54/23 0.53/22 2.16/29 2.00/19 4.53/27
27.03/27 29.48/27 34.30/26 40.17/27 42.01/27 43.14/27 44.35/27 49.40/27 50.09/27
1.27/24 2.45/25 4.42/27 5.47/29 1.44/25 1.13/19 1.21/19 5.05/31 0.29/28
28 LEVÝ, Tomáš 51.53 4.00/33 5.24/24 6.18/23 8.07/24 9.59/21 12.30/20 13.58/22 15.55/22 18.29/23 21.49/23
OB Sokol Žamberk 4.00/33 1.24/6 0.54/18 1.49/23 1.52/16 2.31/20 1.28/30 1.57/27 2.34/28 3.20/15
23.07/22 29.11/26 39.41/32 43.44/30 45.10/30 46.24/29 48.25/30 51.30/29 51.53/28
1.18/19 6.04/33 10.30/33 4.03/25 1.26/16 1.14/20 2.01/30 3.05/6 0.23/10
29 MULLER, Tomasz 51.58 1.57/14 9.08/32 10.16/33 12.13/32 15.17/32 18.11/32 19.14/31 21.07/31 24.14/31 29.52/30
UMKS Kwidzyn 1.57/14 7.11/33 1.08/26 1.57/28 3.04/29 2.54/23 1.03/26 1.53/23 3.07/32 5.38/30
31.33/30 34.21/30 37.47/29 41.47/28 43.24/28 44.56/28 47.09/28 51.29/28 51.58/29
1.41/28 2.48/26 3.26/21 4.00/24 1.37/21 1.32/26 2.13/31 4.20/25 0.29/28
30 MÜLLER, Robert 54.53 2.14/18 4.24/18 5.34/18 7.41/18 11.47/27 15.54/29 17.25/29 20.23/30 22.33/30 30.07/32
Orienteering Adventure 2.14/18 2.10/22 1.10/28 2.07/31 4.06/32 4.07/30 1.31/31 2.58/32 2.10/22 7.34/32
32.06/31 35.44/31 39.27/30 44.47/31 46.52/31 48.11/31 49.38/31 54.18/30 54.53/30
1.59/31 3.38/30 3.43/23 5.20/28 2.05/28 1.19/21 1.27/23 4.40/28 0.35/32
31 KRYSZCZAK, Adam 55.03 3.05/27 5.03/22 6.15/21 8.01/23 10.52/25 14.38/25 16.05/26 18.14/26 20.49/27 28.07/29
2. ORel 3.05/27 1.58/18 1.12/29 1.46/21 2.51/28 3.46/29 1.27/29 2.09/28 2.35/29 7.18/31
29.52/29 32.51/29 36.18/28 42.17/29 44.31/29 46.37/30 48.05/29 54.29/31 55.03/31
1.45/29 2.59/27 3.27/22 5.59/30 2.14/29 2.06/31 1.28/24 6.24/32 0.34/31
32 KNUTH, David 58.10 2.24/21 6.25/28 7.51/29 9.56/29 13.32/30 18.07/31 19.39/32 22.33/32 24.56/32 29.59/31
OLV Potsdam 2.24/21 4.01/28 1.26/31 2.05/30 3.36/31 4.35/31 1.32/32 2.54/30 2.23/25 5.03/28
32.08/32 35.46/32 39.37/31 45.43/32 48.59/32 51.10/32 52.44/32 57.43/32 58.10/32
2.09/32 3.38/30 3.51/24 6.06/31 3.16/32 2.11/32 1.34/25 4.59/30 0.27/25
33 GAPIŃŚKI, Włodzimierz 81.15 3.44/30 7.52/31 9.59/32 12.52/33 16.14/33 21.08/33 23.15/33 27.48/33 31.26/33 39.23/33
UKS Orientuś Łódź 3.44/30 4.08/29 2.07/32 2.53/33 3.22/30 4.54/33 2.07/33 4.33/33 3.38/33 7.57/33
41.55/33 46.59/33 52.53/33 62.01/33 65.17/33 68.22/33 71.06/33 79.56/33 81.15/33
2.32/33 5.04/32 5.54/30 9.08/33 3.16/32 3.05/33 2.44/32 8.50/33 1.19/33
WRZOSEK, Zbigniew NKL-bPK 4.03/ 6.15/ 7.35/ 8.55/ 10.36/ 13.02/ 13.56/ 16.03/ 18.26/ 21.45/
Indywidualny Mazowsze 4.03/ 2.12/ 1.20/ 1.20/ 1.41/ 2.26/ 0.54/ 2.07/ 2.23/ 3.19/
23.02/ / 29.43/ 35.17/ 36.54/ 38.02/ 39.06/ 43.30/ 43.54/
1.17/ / / 5.34/ 1.37/ 1.08/ 1.04/ 4.24/ 0.24/
MAČIUKUNAS, Gediminas NKL-bPK 8.23/ / / / / / 42.14/ 45.44/ 49.58/ 55.35/
Medeina OK 8.23/ / / / / / / 3.30/ 4.14/ 5.37/
58.16/ 62.58/ 66.46/ 74.31/ 77.11/ 79.30/ 81.06/ 87.20/ 87.52/
2.41/ 4.42/ 3.48/ 7.45/ 2.40/ 2.19/ 1.36/ 6.14/ 0.32/
RYCERSKI, Bogdan DNF / / / / / / / / / /
KS Artemis Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
KRASUSKI, Bartłomiej DNF / / / / / / / / / /
Stowarzyszenie Team 360 stopni / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
ZSCHÄCKEL, Raik DNF / / / / / / / / / /
Team Sonnenschein / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
SOBCZYŃSKI, Kalikst DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55 2.7km 0m 19k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-79 2-51 3-50 4-85 5-78 6-58 7-52 8-56 9-53 10-81
11-84 12-71 13-77 14-31 15-83 16-62 17-76 18-86 19-100
1 LE CAM, Raphaël 28.23 2.21/5 3.05/3 4.36/1* 5.52/1* 8.14/1* 9.12/1* 9.51/1* 11.31/1* 12.53/1* 14.40/1*
CRCO 2.21/5 0.44/1* 1.31/1* 1.16/1* 2.22/27 0.58/1* 0.39/1* 1.40/1* 1.22/1* 1.47/3
15.39/1* 18.10/1* 21.44/1* 22.27/1* 23.16/1* 24.18/1* 25.31/1* 27.14/1* 28.00/1* 28.23/1*
0.59/1* 2.31/5 3.34/3 0.43/1* 0.49/1* 1.02/5 1.13/1* 1.43/2 0.46/2 0.23/5
2 KOZŁOWSKI, Jacek 31.53 2.14/2 2.58/2 4.44/2 6.45/2 8.23/2 9.45/2 10.29/2 12.24/2 14.32/2 16.37/2
Patria Młynne 2.14/2 0.44/1* 1.46/4 2.01/5 1.38/12 1.22/10 0.44/3 1.55/2 2.08/17 2.05/8
17.45/2 20.11/2 24.13/2 24.59/2 25.54/2 27.02/2 28.25/2 30.32/2 31.25/2 31.53/2
1.08/9 2.26/4 4.02/6 0.46/2 0.55/6 1.08/11 1.23/3 2.07/13 0.53/8 0.28/25
3 MOSZKOWICZ, Paweł 34.21 2.01/1* 2.50/1* 5.42/9 9.15/15 10.27/10 12.02/9 13.04/9 15.07/7 16.35/6 19.01/6
WKS Wawel Kraków 2.01/1* 0.49/6 2.52/29 3.33/25 1.12/1* 1.35/16 1.02/16 2.03/5 1.28/2 2.26/13
20.05/6 22.42/6 25.59/3 27.03/3 27.53/3 29.46/3 31.23/3 33.08/3 33.57/3 34.21/3
1.04/4 2.37/8 3.17/1* 1.04/20 0.50/3 1.53/34 1.37/10 1.45/3 0.49/3 0.24/11
4 URBANIAK, Krzysztof 35.19 2.28/9 3.22/9 6.01/15 8.06/8 9.33/5 10.50/4 11.44/4 14.13/5 16.03/5 18.06/5
Stowarzyszenie Team 360 stopni 2.28/9 0.54/12 2.39/27 2.05/6 1.27/5 1.17/8 0.54/12 2.29/11 1.50/10 2.03/7
19.16/5 22.23/5 26.45/4 27.38/4 28.46/4 30.08/4 31.51/4 33.58/4 34.55/4 35.19/4
1.10/11 3.07/17 4.22/9 0.53/11 1.08/16 1.22/24 1.43/15 2.07/13 0.57/16 0.24/11
5 WOŁOWCZYK, Marek 35.53 2.34/11 3.33/12 5.43/10 8.02/7 9.28/4 10.43/3 11.32/3 14.02/4 15.43/3 17.38/3
UNTS Warszawa 2.34/11 0.59/17 2.10/13 2.19/7 1.26/4 1.15/7 0.49/5 2.30/12 1.41/5 1.55/5
18.47/3 21.23/4 27.27/5 28.46/6 29.49/6 31.02/6 32.38/5 34.32/5 35.29/5 35.53/5
1.09/10 2.36/7 6.04/24 1.19/31 1.03/11 1.13/15 1.36/7 1.54/6 0.57/16 0.24/11
6 LATASTE, Pierre 36.12 2.41/13 3.31/10 5.19/5 8.24/9 10.16/8 11.18/6 12.24/7 15.09/8 19.45/17 21.56/17
CO Colmar 2.41/13 0.50/7 1.48/5 3.05/19 1.52/15 1.02/2 1.06/20 2.45/14 4.36/35 2.11/10
23.01/16 25.26/13 28.43/9 29.33/9 30.49/9 31.44/9 33.19/6 35.05/6 35.50/6 36.12/6
1.05/5 2.25/3 3.17/1* 0.50/5 1.16/24 0.55/1* 1.35/5 1.46/4 0.45/1* 0.22/2
7 DEPTA, Piotr 36.46 2.18/3 3.16/6 5.07/3 9.10/14 11.11/15 12.22/11 13.15/10 16.03/12 18.03/9 20.10/8
MKS Paulinum Jelenia Góra 2.18/3 0.58/15 1.51/7 4.03/28 2.01/19 1.11/3 0.53/10 2.48/17 2.00/16 2.07/9
21.22/9 24.21/8 28.00/7 29.04/7 30.03/7 31.30/7 33.50/8 35.32/7 36.23/7 36.46/7
1.12/14 2.59/16 3.39/4 1.04/20 0.59/8 1.27/26 2.20/28 1.42/1* 0.51/6 0.23/5
8 NOIMAN, Ziv 37.47 2.25/7 3.15/5 5.53/13 11.37/27 13.11/23 14.47/23 15.38/22 17.58/21 19.34/16 22.07/18
Lev Hsharon Menashe 2.25/7 0.50/7 2.38/24 5.44/33 1.34/9 1.36/17 0.51/8 2.20/9 1.36/3 2.33/18
23.18/17 25.33/14 29.19/10 30.11/10 31.03/10 32.11/10 33.46/7 36.29/8 37.22/8 37.47/8
1.11/12 2.15/2 3.46/5 0.52/9 0.52/4 1.08/11 1.35/5 2.43/21 0.53/8 0.25/17
9 GOSSEL, Heiko 37.48 2.31/10 3.31/10 5.11/4 7.56/6 12.17/20 13.30/19 14.23/19 16.21/13 18.10/11 19.51/7
USV TU Dresden 2.31/10 1.00/19 1.40/2 2.45/13 4.21/32 1.13/5 0.53/10 1.58/3 1.49/8 1.41/1*
20.50/7 23.04/7 28.10/8 29.24/8 30.43/8 31.39/8 34.41/10 36.35/9 37.25/9 37.48/9
0.59/1* 2.14/1* 5.06/16 1.14/30 1.19/25 0.56/2 3.02/31 1.54/6 0.50/4 0.23/5
10 WOLF, Tobias 37.58 2.20/4 3.07/4 5.45/11 7.29/3 9.25/3 11.10/5 11.50/5 13.48/3 15.45/4 17.41/4
BUS 2.20/4 0.47/4 2.38/24 1.44/2 1.56/17 1.45/24 0.40/2 1.58/3 1.57/14 1.56/6
18.47/3 21.18/3 27.38/6 28.24/5 29.13/5 30.15/5 34.25/9 36.36/10 37.36/10 37.58/10
1.06/7 2.31/5 6.20/28 0.46/2 0.49/1* 1.02/5 4.10/35 2.11/15 1.00/23 0.22/2
11 HOLEC, Jan 38.28 3.28/26 4.14/20 6.28/19 9.35/17 11.09/13 12.23/12 13.41/12 15.55/10 18.12/12 20.59/11
OB Honza Holec 3.28/26 0.46/3 2.14/16 3.07/20 1.34/9 1.14/6 1.18/29 2.14/7 2.17/19 2.47/22
22.05/11 24.45/10 29.58/11 30.59/11 32.02/11 33.17/12 35.10/13 37.04/11 38.05/11 38.28/11
1.06/7 2.40/10 5.13/18 1.01/15 1.03/11 1.15/17 1.53/18 1.54/6 1.01/25 0.23/5
12 BRETTSCHNEIDER, Gerhard 38.33 2.27/8 3.19/7 5.48/12 10.02/22 12.02/18 13.13/18 14.21/18 16.33/16 18.28/14 20.12/9
Kaulsdorfer OLV Berlin 2.27/8 0.52/9 2.29/20 4.14/30 2.00/18 1.11/3 1.08/22 2.12/6 1.55/12 1.44/2
21.13/8 24.41/9 31.09/16 32.01/16 32.55/16 33.51/16 35.28/16 37.14/12 38.07/12 38.33/12
1.01/3 3.28/21 6.28/29 0.52/9 0.54/5 0.56/2 1.37/10 1.46/4 0.53/8 0.26/20
13 NIESSNER, Piotr 38.41 2.21/5 3.21/8 5.31/6 7.30/4 9.46/6 12.53/15 13.43/14 15.58/11 17.49/8 21.21/13
WKS Wawel Kraków 2.21/5 1.00/19 2.10/13 1.59/3 2.16/21 3.07/34 0.50/6 2.15/8 1.51/11 3.32/29
22.36/14 25.47/15 30.13/14 31.03/12 32.08/13 33.43/14 35.20/14 37.19/13 38.18/13 38.41/13
1.15/18 3.11/19 4.26/10 0.50/5 1.05/13 1.35/31 1.37/10 1.59/9 0.59/20 0.23/5
14 CHMELAŘ, Pavel 39.01 2.57/16 3.49/15 5.31/6 7.31/5 9.49/7 11.26/7 12.17/6 15.02/6 16.46/7 21.22/14
OK Slavia Hradec Králové 2.57/16 0.52/9 1.42/3 2.00/4 2.18/23 1.37/18 0.51/8 2.45/14 1.44/6 4.36/31
22.27/12 25.59/16 30.02/12 31.06/13 32.15/14 33.17/12 34.43/11 37.41/16 38.40/15 39.01/14
1.05/5 3.32/22 4.03/7 1.04/20 1.09/19 1.02/5 1.26/4 2.58/26 0.59/20 0.21/1*
15 JORDANOV, Nikolaj 39.02 2.50/14 4.19/24 6.24/18 9.03/13 10.40/12 12.07/10 13.28/11 16.27/15 18.07/10 21.12/12
SK Jordanovi 2.50/14 1.29/33 2.05/10 2.39/11 1.37/11 1.27/13 1.21/30 2.59/22 1.40/4 3.05/25
22.35/13 25.16/12 30.18/15 31.19/15 32.47/15 33.47/15 35.26/15 37.29/14 38.35/14 39.02/15
1.23/23 2.41/12 5.02/15 1.01/15 1.28/29 1.00/4 1.39/14 2.03/12 1.06/30 0.27/23
16 KARVÁNEK, Petr 39.15 3.08/21 4.14/20 6.32/21 9.39/19 11.10/14 13.06/16 14.02/15 16.24/14 18.22/13 20.50/10
OK Jiskra Nový Bor 3.08/21 1.06/26 2.18/17 3.07/20 1.31/6 1.56/27 0.56/14 2.22/10 1.58/15 2.28/16
22.04/10 24.50/11 30.04/13 31.06/13 32.07/12 33.11/11 34.47/12 37.34/15 38.47/16 39.15/16
1.14/17 2.46/13 5.14/19 1.02/18 1.01/9 1.04/8 1.36/7 2.47/22 1.13/34 0.28/25
17 SOCHOR, Tomáš 39.49 2.59/17 4.05/18 6.12/17 8.35/10 10.27/10 11.45/8 12.42/8 15.39/9 19.59/18 21.48/15
OB Havířov 2.59/17 1.06/26 2.07/11 2.23/8 1.52/15 1.18/9 0.57/15 2.57/21 4.20/33 1.49/4
23.00/15 26.20/17 31.14/17 32.27/17 33.48/17 34.57/17 36.34/17 38.35/17 39.25/17 39.49/17
1.12/14 3.20/20 4.54/12 1.13/28 1.21/27 1.09/13 1.37/10 2.01/11 0.50/4 0.24/11
18 CHACHURSKI, Ryszard 42.11 2.35/12 3.43/13 6.49/24 9.24/16 12.30/21 14.08/21 15.13/21 18.02/22 20.45/20 23.39/21
KU AZS WAT Warszawa 2.35/12 1.08/28 3.06/30 2.35/10 3.06/30 1.38/21 1.05/19 2.49/18 2.43/22 2.54/24
24.55/21 27.49/20 31.56/18 33.00/18 34.09/18 35.30/18 37.17/18 40.45/18 41.45/18 42.11/18
1.16/19 2.54/15 4.07/8 1.04/20 1.09/19 1.21/23 1.47/17 3.28/30 1.00/23 0.26/20
19 MŁYNARCZYK, Piotr 42.59 2.55/15 3.43/13 5.36/8 8.49/11 10.20/9 13.10/17 14.17/17 16.49/17 21.06/21 23.19/20
UKS Orientuś Łódź 2.55/15 0.48/5 1.53/8 3.13/22 1.31/6 2.50/33 1.07/21 2.32/13 4.17/32 2.13/11
24.30/20 27.23/18 32.32/19 33.39/19 36.05/21 37.24/21 38.44/20 41.41/19 42.36/19 42.59/19
1.11/12 2.53/14 5.09/17 1.07/24 2.26/34 1.19/19 1.20/2 2.57/25 0.55/12 0.23/5
20 SHEMA, Nati 43.03 3.01/19 4.00/16 6.04/16 10.47/23 12.11/19 13.44/20 14.34/20 17.25/19 20.04/19 22.39/19
Modiin O club 3.01/19 0.59/17 2.04/9 4.43/32 1.24/3 1.33/14 0.50/6 2.51/20 2.39/21 2.35/19
23.59/19 27.57/22 33.31/20 34.31/20 35.39/20 36.58/19 38.54/21 41.43/20 42.39/20 43.03/20
1.20/21 3.58/30 5.34/20 1.00/14 1.08/16 1.19/19 1.56/19 2.49/23 0.56/13 0.24/11
21 TEPLÝ, Jiří 43.17 3.07/20 4.04/17 5.54/14 9.56/21 11.18/17 12.44/14 14.09/16 17.31/20 21.28/23 24.00/23
OK Slavia Hradec Králové 3.07/20 0.57/13 1.50/6 4.02/27 1.22/2 1.26/11 1.25/32 3.22/27 3.57/31 2.32/17
25.13/22 27.51/21 33.34/21 34.33/21 35.31/19 36.58/19 38.34/19 41.45/21 42.48/21 43.17/21
1.13/16 2.38/9 5.43/21 0.59/13 0.58/7 1.27/26 1.36/7 3.11/28 1.03/26 0.29/29
22 SKLENAR, Josef 44.09 3.27/25 4.24/26 6.33/22 12.50/30 15.06/29 16.44/29 17.28/28 21.06/28 23.01/25 25.25/25
SK Sklenarovi 3.27/25 0.57/13 2.09/12 6.17/34 2.16/21 1.38/21 0.44/3 3.38/30 1.55/12 2.24/12
26.49/25 29.59/25 34.31/23 35.43/23 36.50/23 38.22/23 40.19/23 42.41/22 43.39/22 44.09/22
1.24/24 3.10/18 4.32/11 1.12/26 1.07/14 1.32/30 1.57/21 2.22/18 0.58/18 0.30/32
23 VALENTA, Jiří 44.21 2.59/17 4.08/19 6.30/20 8.53/12 11.14/16 12.40/13 13.42/13 17.02/18 19.17/15 21.53/16
SK Severka Šumperk 2.59/17 1.09/29 2.22/18 2.23/8 2.21/26 1.26/11 1.02/16 3.20/26 2.15/18 2.36/20
23.23/18 27.31/19 34.11/22 35.12/22 36.32/22 37.51/22 39.37/22 42.55/24 43.53/23 44.21/23
1.30/27 4.08/32 6.40/31 1.01/15 1.20/26 1.19/19 1.46/16 3.18/29 0.58/18 0.28/25
24 MOSSAKOWSKI, Przemysław 44.23 3.20/24 4.20/25 6.54/25 9.50/20 13.26/24 15.03/24 15.57/23 19.14/23 22.04/24 24.31/24
Stowarzyszenie Team 360 stopni 3.20/24 1.00/19 2.34/22 2.56/15 3.36/31 1.37/18 0.54/12 3.17/25 2.50/24 2.27/15
25.50/24 28.30/23 34.34/24 36.03/25 37.12/24 38.35/24 40.54/24 42.53/23 43.56/24 44.23/24
1.19/20 2.40/10 6.04/24 1.29/35 1.09/19 1.23/25 2.19/26 1.59/9 1.03/26 0.27/23
25 SKLENAR, Miroslav 46.03 5.32/31 6.24/31 8.46/31 11.42/28 13.44/25 15.40/25 16.44/25 19.29/24 21.18/22 23.44/22
SK Sklenarovi 5.32/31 0.52/9 2.22/18 2.56/15 2.02/20 1.56/27 1.04/18 2.45/14 1.49/8 2.26/13
25.17/23 29.12/24 35.11/25 36.02/24 38.47/25 39.59/25 42.04/25 44.24/25 45.35/25 46.03/25
1.33/29 3.55/27 5.59/23 0.51/8 2.45/35 1.12/14 2.05/23 2.20/17 1.11/32 0.28/25
26 NECHUSHTAN, Yaron 49.34 3.09/22 4.14/20 6.47/23 9.35/17 14.45/28 16.39/28 18.03/29 21.31/29 24.24/27 27.16/27
Modiin O club 3.09/22 1.05/24 2.33/21 2.48/14 5.10/34 1.54/26 1.24/31 3.28/28 2.53/25 2.52/23
28.48/27 32.45/27 37.46/26 39.06/26 40.17/26 42.00/26 44.21/26 48.17/27 49.09/26 49.34/26
1.32/28 3.57/29 5.01/14 1.20/32 1.11/22 1.43/32 2.21/29 3.56/31 0.52/7 0.25/17
27 ŠTOREK, Petr 49.43 3.37/28 4.54/28 7.32/26 11.33/26 14.01/26 15.50/26 17.03/26 20.56/27 24.51/28 27.32/28
Oddíl OS SK Prostějov 3.37/28 1.17/31 2.38/24 4.01/26 2.28/28 1.49/25 1.13/27 3.53/33 3.55/30 2.41/21
29.20/28 33.09/28 38.03/27 39.25/27 40.55/27 42.25/27 45.27/27 48.06/26 49.21/27 49.43/27
1.48/33 3.49/25 4.54/12 1.22/33 1.30/30 1.30/28 3.02/31 2.39/19 1.15/35 0.22/2
28 MALARZ, Zbigniew 50.12 3.15/23 4.16/23 8.20/29 11.17/24 13.06/22 14.46/22 16.32/24 20.09/25 23.12/26 26.50/26
Indywidualnie Opole 3.15/23 1.01/22 4.04/32 2.57/17 1.49/13 1.40/23 1.46/34 3.37/29 3.03/28 3.38/30
28.35/26 32.26/26 39.01/28 39.51/28 41.17/28 42.36/28 46.22/28 48.41/28 49.48/28 50.12/28
1.45/31 3.51/26 6.35/30 0.50/5 1.26/28 1.19/19 3.46/34 2.19/16 1.07/31 0.24/11
29 BURCHARDT, Sławomir 56.22 3.45/29 4.50/27 8.08/28 14.55/32 17.59/31 20.24/31 23.04/34 26.44/34 29.29/34 32.57/33
KS Hades Poznań 3.45/29 1.05/24 3.18/31 6.47/35 3.04/29 2.25/31 2.40/35 3.40/32 2.45/23 3.28/28
35.40/33 39.41/33 47.04/33 47.51/32 48.52/31 49.56/31 52.08/31 54.58/29 55.57/29 56.22/29
2.43/34 4.01/31 7.23/33 0.47/4 1.01/9 1.04/8 2.12/25 2.50/24 0.59/20 0.25/17
30 HLAVÁČEK, Luboš 56.40 7.15/35 8.57/35 11.43/33 15.03/33 19.47/34 21.21/33 22.32/32 26.11/33 29.13/33 32.30/32
OK 99 Hradec Králové 7.15/35 1.42/35 2.46/28 3.20/23 4.44/33 1.34/15 1.11/25 3.39/31 3.02/27 3.17/26
34.04/31 37.59/31 45.09/30 46.20/30 48.16/30 49.47/30 52.06/30 55.05/30 56.09/30 56.40/30
1.34/30 3.55/27 7.10/32 1.11/25 1.56/31 1.31/29 2.19/26 2.59/27 1.04/28 0.31/34
31 ŻESŁAWSKI, Wojciech 56.41 5.35/32 6.52/34 10.59/32 13.43/31 16.02/30 17.59/30 19.07/30 24.31/30 26.19/30 31.57/31
WKS Wawel Kraków 5.35/32 1.17/31 4.07/33 2.44/12 2.19/24 1.57/29 1.08/22 5.24/35 1.48/7 5.38/34
33.17/30 36.54/30 47.02/32 48.15/33 49.23/32 50.30/32 52.30/32 55.11/31 56.15/31 56.41/31
1.20/21 3.37/24 10.08/35 1.13/28 1.08/16 1.07/10 2.00/22 2.41/20 1.04/28 0.26/20
32 TOMASZEWSKI, Krzysztof 57.36 3.31/27 5.04/29 7.41/27 12.18/29 14.08/27 16.12/27 17.23/27 20.28/26 24.59/29 30.01/29
CX80 Kalisz 3.31/27 1.33/34 2.37/23 4.37/31 1.50/14 2.04/30 1.11/25 3.05/24 4.31/34 5.02/32
31.46/29 35.21/29 41.36/29 42.38/29 43.51/29 45.06/29 47.17/29 55.54/32 57.05/32 57.36/32
1.45/31 3.35/23 6.15/26 1.02/18 1.13/23 1.15/17 2.11/24 8.37/35 1.11/32 0.31/34
33 LIBER, Vlastimil 60.21 5.06/30 6.19/30 8.30/30 11.27/25 18.57/32 21.28/34 22.36/33 25.38/32 28.16/32 33.33/34
Orientační Běh Opava 5.06/30 1.13/30 2.11/15 2.57/17 7.30/35 2.31/32 1.08/22 3.02/23 2.38/20 5.17/33
35.01/32 39.38/32 45.55/31 47.19/31 49.25/33 50.39/33 54.00/33 58.56/33 59.52/33 60.21/33
1.28/26 4.37/34 6.17/27 1.24/34 2.06/32 1.14/16 3.21/33 4.56/34 0.56/13 0.29/29
34 WEISSMAN, Shaul 68.45 5.35/32 6.37/32 13.31/34 17.43/34 19.15/33 20.52/32 22.07/31 24.57/31 28.08/31 31.29/30
Modiin O club 5.35/32 1.02/23 6.54/34 4.12/29 1.32/8 1.37/18 1.15/28 2.50/19 3.11/29 3.21/27
40.22/34 44.45/34 52.17/34 53.11/34 55.30/34 60.01/34 62.24/34 67.19/34 68.15/34 68.45/34
8.53/35 4.23/33 7.32/34 0.54/12 2.19/33 4.31/35 2.23/30 4.55/33 0.56/13 0.30/32
35 JERLECKI, Mirosław 80.27 5.42/34 6.40/33 17.04/35 20.28/35 22.48/35 27.54/35 29.35/35 33.34/35 36.27/35 54.27/35
RWT Balice 5.42/34 0.58/15 10.24/35 3.24/24 2.20/25 5.06/35 1.41/33 3.59/34 2.53/25 18.00/35
55.51/35 62.31/35 68.15/35 69.27/35 70.34/35 72.18/35 74.14/35 79.05/35 79.58/35 80.27/35
1.24/24 6.40/35 5.44/22 1.12/26 1.07/14 1.44/33 1.56/19 4.51/32 0.53/8 0.29/29
KAVALÍR, Karel NKL-bPK / / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
WOŁEK, Andrzej NKL-bPK 10.06/ 13.24/ / / / / / 22.08/ 29.35/ 37.45/
UNTS Warszawa 10.06/ 3.18/ / / / / / / 7.27/ 8.10/
42.05/ / / / / / / / 49.19/ 51.01/
4.20/ / / / / / / / / 1.42/
PŁYTNIK, Stanisław DNF / / / / / / / / / /
KOS BnO Szczecin / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
KAMENICKY, Jan DNF / / / / / / / / / /
OK 99 Hradec Králové / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
ŻEBROWSKI, Dariusz DNF / / / / / / / / / /
OK! Sport Warszawa / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
WIDZIEWICZ, Remigiusz DNF / / / / / / / / / /
WKS Śląsk Wrocław / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
/ / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60 2.6km 0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-65 3-50 4-72 5-34 6-52 7-53 8-81 9-84 10-42
11-70 12-71 13-61 14-77 15-43 16-100
1 URVALEK, Jiri 30.16 2.55/3 3.36/2 4.43/2 5.30/2 9.37/9 11.05/6 13.14/5 15.19/4 16.15/2 18.05/2
KOS Tesla Brno 2.55/3 0.41/1* 1.07/2 0.47/2 4.07/16 1.28/2 2.09/2 2.05/2 0.56/2 1.50/2
19.12/2 19.52/2 22.55/2 24.22/2 26.46/1* 29.46/1* 30.16/1*
1.07/7 0.40/1* 3.03/1* 1.27/1* 2.24/2 3.00/2 0.30/14
2 MORAWSKI, Paweł 30.33 2.39/1* 3.27/1* 4.26/1* 5.21/1* 6.46/1* 8.33/1* 10.52/1* 12.49/1* 13.59/1* 16.24/1*
Indywidualni Pomorskie 2.39/1* 0.48/3 0.59/1* 0.55/8 1.25/3 1.47/3 2.19/7 1.57/1* 1.10/3 2.25/5
17.22/1* 18.08/1* 21.46/1* 23.42/1* 26.54/2 30.07/2 30.33/2
0.58/3 0.46/3 3.38/4 1.56/9 3.12/6 3.13/5 0.26/8
3 GVILDYS, Jonas Gediminas 33.28 2.53/2 3.48/3 5.34/3 6.28/3 8.20/4 10.19/3 12.35/3 15.03/2 16.16/3 18.56/4
Medeina OK 2.53/2 0.55/5 1.46/11 0.54/7 1.52/6 1.59/5 2.16/5 2.28/7 1.13/6 2.40/8
19.59/3 20.48/3 24.22/3 26.14/3 29.18/3 33.03/3 33.28/3
1.03/6 0.49/4 3.34/3 1.52/6 3.04/5 3.45/10 0.25/5
4 WOJARSKI, Krzysztof 34.04 3.44/10 4.45/9 6.02/7 7.07/8 8.21/5 10.23/4 12.31/2 15.17/3 16.29/4 18.46/3
LKS Górzanka Nawojowa Góra 3.44/10 1.01/9 1.17/6 1.05/12 1.14/1* 2.02/6 2.08/1* 2.46/11 1.12/4 2.17/3
20.10/4 21.00/4 25.03/4 27.04/4 30.29/5 33.40/4 34.04/4
1.24/14 0.50/5 4.03/10 2.01/11 3.25/8 3.11/4 0.24/2
5 GREPL, Ladislav 34.08 4.32/12 5.14/12 6.25/10 7.05/6 13.40/13 15.07/11 17.17/11 19.24/10 20.17/10 22.05/10
KOB Konice 4.32/12 0.42/2 1.11/3 0.40/1* 6.35/18 1.27/1* 2.10/3 2.07/3 0.53/1* 1.48/1*
23.07/10 23.50/9 26.57/7 28.26/7 30.47/6 33.44/5 34.08/5
1.02/5 0.43/2 3.07/2 1.29/2 2.21/1* 2.57/1* 0.24/2
6 SMUTNÝ, Michal 35.10 3.51/11 4.57/10 6.17/8 7.21/9 10.07/10 11.58/8 14.16/7 16.39/7 17.51/7 20.20/6
OOB Vamberk 3.51/11 1.06/10 1.20/7 1.04/11 2.46/12 1.51/4 2.18/6 2.23/6 1.12/4 2.29/6
21.36/7 22.27/6 26.07/6 28.06/6 31.09/7 34.44/6 35.10/6
1.16/11 0.51/6 3.40/5 1.59/10 3.03/4 3.35/8 0.26/8
7 ROUDNY, Vaclav 35.40 3.35/6 4.35/6 5.48/4 6.39/4 8.05/2 10.07/2 13.17/6 15.31/5 16.49/5 19.48/5
OK Lokomotiva Pardubice 3.35/6 1.00/8 1.13/4 0.51/4 1.26/4 2.02/6 3.10/12 2.14/5 1.18/8 2.59/11
20.49/5 21.41/5 25.22/5 27.08/5 30.05/4 35.18/7 35.40/7
1.01/4 0.52/8 3.41/6 1.46/4 2.57/3 5.13/16 0.22/1*
8 WAŁACHOWSKI, Janusz 36.37 3.42/9 4.37/7 6.38/11 7.36/11 9.31/8 12.27/9 14.37/8 17.07/8 18.24/8 21.20/8
PUKS Młode Orły NDM 3.42/9 0.55/5 2.01/13 0.58/9 1.55/7 2.56/13 2.10/3 2.30/8 1.17/7 2.56/10
22.29/8 23.26/8 27.21/9 29.10/9 32.24/8 36.05/8 36.37/8
1.09/8 0.57/11 3.55/7 1.49/5 3.14/7 3.41/9 0.32/16
9 HARTMAN, Petr 38.01 3.26/5 4.41/8 5.57/6 6.50/5 8.12/3 10.40/5 13.09/4 15.54/6 17.43/6 20.20/6
DVOA 3.26/5 1.15/13 1.16/5 0.53/5 1.22/2 2.28/11 2.29/8 2.45/10 1.49/12 2.37/7
21.35/6 22.34/7 27.11/8 29.06/8 32.56/9 37.34/9 38.01/9
1.15/10 0.59/14 4.37/13 1.55/8 3.50/11 4.38/13 0.27/11
10 DYZIO, Włodzimierz 39.47 3.18/4 4.08/4 6.24/9 7.22/10 9.19/7 12.27/9 15.11/9 17.46/9 19.05/9 21.27/9
WKS Wawel Kraków 3.18/4 0.50/4 2.16/15 0.58/9 1.57/8 3.08/14 2.44/9 2.35/9 1.19/9 2.22/4
23.05/9 23.58/10 28.06/10 31.35/10 35.00/10 39.18/10 39.47/10
1.38/16 0.53/9 4.08/12 3.29/16 3.25/8 4.18/12 0.29/13
11 LUX, Zdeněk 44.28 3.36/7 4.32/5 5.53/5 7.06/7 8.49/6 11.23/7 15.35/10 20.18/11 24.12/11 28.16/11
OB Kunvald 3.36/7 0.56/7 1.21/8 1.13/16 1.43/5 2.34/12 4.12/17 4.43/14 3.54/17 4.04/14
29.01/11 30.00/11 33.58/11 36.32/11 40.31/11 44.03/11 44.28/11
0.45/1* 0.59/14 3.58/8 2.34/14 3.59/12 3.32/6 0.25/5
12 WOLLSTEIN, Danni 48.08 5.51/15 7.14/14 8.35/13 11.26/15 14.16/14 16.24/14 20.14/15 26.52/15 29.11/15 31.53/14
Lev Hsharon Menashe 5.51/15 1.23/14 1.21/8 2.51/19 2.50/13 2.08/8 3.50/15 6.38/18 2.19/14 2.42/9
33.11/15 34.08/15 38.15/15 40.07/12 43.56/12 47.42/12 48.08/12
1.18/13 0.57/11 4.07/11 1.52/6 3.49/10 3.46/11 0.26/8
13 NOVOTNÝ, Miroslav 48.29 6.29/16 7.40/15 9.20/14 10.31/14 12.53/12 15.19/12 19.31/13 24.22/13 28.01/14 32.15/15
OK Lokomotiva Pardubice 6.29/16 1.11/12 1.40/10 1.11/14 2.22/10 2.26/10 4.12/17 4.51/15 3.39/16 4.14/16
33.09/14 34.05/14 38.04/13 40.26/13 44.27/13 48.01/13 48.29/13
0.54/2 0.56/10 3.59/9 2.22/13 4.01/13 3.34/7 0.28/12
14 CZERKAWSKI, Wacław 52.23 5.11/14 6.35/13 9.20/14 10.28/13 12.27/11 15.40/13 19.09/12 22.51/12 24.47/12 28.59/13
UKS Sparta Czyżowice 5.11/14 1.24/15 2.45/17 1.08/13 1.59/9 3.13/15 3.29/13 3.42/12 1.56/13 4.12/15
30.41/13 32.04/13 38.12/14 41.14/14 46.15/14 51.49/14 52.23/14
1.42/18 1.23/16 6.08/14 3.02/15 5.01/16 5.34/18 0.34/17
15 CHLÁDEK, Josef 55.15 12.19/19 13.28/18 15.29/18 16.22/18 18.50/17 23.48/17 26.34/17 28.45/16 30.16/16 33.21/16
OB Sokol Žamberk 12.19/19 1.09/11 2.01/13 0.53/5 2.28/11 4.58/17 2.46/10 2.11/4 1.31/11 3.05/13
34.46/16 35.37/16 44.40/16 46.23/15 51.45/15 54.50/15 55.15/15
1.25/15 0.51/6 9.03/17 1.43/3 5.22/17 3.05/3 0.25/5
16 SHECHORY, Itai 59.38 3.39/8 5.10/11 7.09/12 7.56/12 14.58/15 17.16/15 20.11/14 24.22/13 25.42/13 28.42/12
Modiin O club 3.39/8 1.31/16 1.59/12 0.47/2 7.02/19 2.18/9 2.55/11 4.11/13 1.20/10 3.00/12
29.59/12 30.56/12 37.33/12 50.14/16 54.30/16 59.14/16 59.38/16
1.17/12 0.57/11 6.37/16 12.41/18 4.16/14 4.44/14 0.24/2
17 HYJEK, Adam 72.07 11.40/18 13.57/19 18.20/19 19.32/19 24.05/19 29.05/19 32.35/18 38.18/18 44.07/18 50.33/18
LUKS Azymek Zdzieszowice 11.40/18 2.17/17 4.23/19 1.12/15 4.33/17 5.00/18 3.30/14 5.43/17 5.49/18 6.26/18
52.11/18 53.43/18 60.15/18 62.30/17 66.51/17 71.36/17 72.07/17
1.38/16 1.32/18 6.32/15 2.15/12 4.21/15 4.45/15 0.31/15
18 MANOR, Moshe 85.44 5.06/13 7.41/16 11.13/16 12.45/16 15.50/16 19.17/16 23.27/16 32.08/17 34.27/17 40.12/17
Modiin O club 5.06/13 2.35/18 3.32/18 1.32/17 3.05/14 3.27/16 4.10/16 8.41/19 2.19/14 5.45/17
41.25/17 42.55/17 53.26/17 72.45/18 79.36/18 85.07/18 85.44/18
1.13/9 1.30/17 10.31/18 19.19/19 6.51/18 5.31/17 0.37/18
19 HOVAV, Shimon 97.47 7.00/17 10.22/17 13.06/17 15.15/17 19.11/18 25.55/18 34.20/19 39.49/19 47.27/19 57.18/19
Modiin O club 7.00/17 3.22/19 2.44/16 2.09/18 3.56/15 6.44/19 8.25/19 5.29/16 7.38/19 9.51/19
60.09/19 62.59/19 73.32/19 80.05/19 87.49/19 96.51/19 97.47/19
2.51/19 2.50/19 10.33/19 6.33/17 7.44/19 9.02/19 0.56/19
BIKELIS, Vytautas NKL-bPK 3.13/ 4.07/ 5.16/ 6.14/ 8.55/ 10.47/ 12.59/ 16.15/ 17.21/ 19.36/
Labirintas OK 3.13/ 0.54/ 1.09/ 0.58/ 2.41/ 1.52/ 2.12/ 3.16/ 1.06/ 2.15/
/ 20.49/ 24.59/ 28.21/ 30.58/ 34.20/ 34.51/
/ / 4.10/ 3.22/ 2.37/ 3.22/ 0.31/
KRYJOMSKI, Jerzy DNF / / / / / / / / / /
KS Kościelec Chrzanów / / / / / / / / / /
/ / / / / / /
/ / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65 2.4km 0m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-73 3-40 4-79 5-65 6-72 7-78 8-52 9-56 10-45
11-55 12-84 13-70 14-71 15-43 16-76 17-86 18-100
1 JAKOBI, Zdeněk 29.51 1.35/3 2.27/1* 3.32/1* 4.59/1* 5.49/1* 8.36/2 9.50/2 11.47/1* 14.00/1* 16.55/1*
OB Havířov 1.35/3 0.52/1* 1.05/1* 1.27/3 0.50/1* 2.47/19 1.14/1* 1.57/2 2.13/2 2.55/2
17.51/1* 19.09/1* 21.50/1* 22.28/1* 24.10/1* 26.18/1* 28.19/1* 29.23/1* 29.51/1*
0.56/2 1.18/4 2.41/11 0.38/1* 1.42/2 2.08/7 2.01/1* 1.04/10 0.28/8
2 BĚHOUN, Pavel 29.55 1.38/5 2.33/2 3.40/2 5.08/2 6.07/2 7.46/1* 9.47/1* 12.50/3 15.03/3 17.53/2
OK 99 Hradec Králové 1.38/5 0.55/2 1.07/3 1.28/4 0.59/3 1.39/4 2.01/8 3.03/9 2.13/2 2.50/1*
19.08/3 20.14/2 22.26/3 23.11/3 24.52/2 26.28/2 28.32/2 29.29/2 29.55/2
1.15/10 1.06/1* 2.12/5 0.45/2 1.41/1* 1.36/3 2.04/3 0.57/4 0.26/3
3 KALIBÁN, Pavel 30.41 1.29/2 3.24/9 4.57/7 6.16/4 7.30/4 8.56/4 10.54/4 12.34/2 14.53/2 18.00/3
TJ Start Náchod 1.29/2 1.55/15 1.33/11 1.19/1* 1.14/9 1.26/2 1.58/7 1.40/1* 2.19/5 3.07/4
19.03/2 20.17/3 22.03/2 22.53/2 25.17/3 27.15/3 29.18/3 30.14/3 30.41/3
1.03/4 1.14/2 1.46/1* 0.50/3 2.24/9 1.58/6 2.03/2 0.56/3 0.27/5
4 SOUČEK, Pavel 37.52 1.53/11 3.11/8 4.25/5 6.21/5 7.52/6 9.42/6 11.52/6 14.55/5 17.43/4 21.31/4
OK 99 Hradec Králové 1.53/11 1.18/9 1.14/5 1.56/8 1.31/17 1.50/7 2.10/10 3.03/9 2.48/8 3.48/6
22.50/4 24.11/4 26.10/4 27.02/4 29.44/4 31.54/4 35.52/4 37.25/4 37.52/4
1.19/13 1.21/6 1.59/4 0.52/5 2.42/16 2.10/10 3.58/18 1.33/18 0.27/5
5 KROCHMAL, Andrzej 38.36 1.45/6 2.52/3 4.02/3 5.47/3 7.24/3 9.13/5 11.45/5 16.55/6 19.45/6 23.24/5
KOS Warszawa 1.45/6 1.07/5 1.10/4 1.45/7 1.37/18 1.49/6 2.32/13 5.10/21 2.50/9 3.39/5
25.12/5 26.41/5 28.58/5 30.13/5 32.18/5 34.27/5 36.56/5 38.05/5 38.36/5
1.48/17 1.29/10 2.17/6 1.15/19 2.05/5 2.09/8 2.29/7 1.09/11 0.31/11
6 GUGA, Romuald 39.37 1.35/3 9.04/21 11.01/21 12.36/21 13.58/20 15.32/18 17.18/15 19.16/12 21.56/10 26.20/9
WKS Śląsk Wrocław 1.35/3 7.29/22 1.57/16 1.35/5 1.22/11 1.34/3 1.46/3 1.58/3 2.40/7 4.24/8
27.19/8 29.18/9 31.11/8 32.01/7 33.51/6 36.00/6 38.21/6 39.11/6 39.37/6
0.59/3 1.59/15 1.53/3 0.50/3 1.50/3 2.09/8 2.21/5 0.50/2 0.26/3
7 SLOVACEK, Rudolf 40.01 1.50/9 2.58/5 5.04/9 7.09/8 8.08/8 10.48/9 13.41/9 16.57/7 19.56/7 25.45/7
SKOB Zlin 1.50/9 1.08/7 2.06/19 2.05/12 0.59/3 2.40/18 2.53/14 3.16/12 2.59/11 5.49/13
26.49/7 28.39/7 31.16/9 32.14/9 34.17/7 36.02/7 38.30/7 39.31/7 40.01/7
1.04/5 1.50/13 2.37/10 0.58/9 2.03/4 1.45/4 2.28/6 1.01/7 0.30/9
8 HRSTKA, Vladislav 41.56 2.40/18 4.06/13 5.33/11 7.53/11 9.18/11 11.16/10 14.56/11 18.54/11 21.49/9 26.30/10
JHB 2.40/18 1.26/12 1.27/7 2.20/13 1.25/14 1.58/10 3.40/17 3.58/17 2.55/10 4.41/9
28.04/10 29.32/10 31.56/10 33.02/10 35.25/10 37.20/8 40.21/8 41.22/8 41.56/8
1.34/15 1.28/9 2.24/9 1.06/16 2.23/8 1.55/5 3.01/13 1.01/7 0.34/15
9 JÓZSEF, Bugár 42.32 2.02/13 4.03/12 6.35/15 8.36/14 9.44/12 11.57/12 13.40/8 16.57/7 20.28/8 24.17/6
BÖF Budaörs 2.02/13 2.01/17 2.32/22 2.01/9 1.08/8 2.13/13 1.43/2 3.17/13 3.31/14 3.49/7
25.29/6 28.16/6 31.07/7 32.05/8 34.38/8 37.28/9 40.45/9 41.54/9 42.32/9
1.12/8 2.47/19 2.51/16 0.58/9 2.33/12 2.50/18 3.17/15 1.09/11 0.38/18
10 PIETRUSIŃSKI, Marek 42.44 1.52/10 3.02/6 4.08/4 7.46/10 8.50/9 10.37/8 12.25/7 14.48/4 17.54/5 27.49/11
KS Artemis Wrocław 1.52/10 1.10/8 1.06/2 3.38/19 1.04/6 1.47/5 1.48/4 2.23/4 3.06/12 9.55/21
28.53/11 30.33/11 32.56/11 33.51/11 36.41/11 38.16/10 40.52/10 42.13/10 42.44/10
1.04/5 1.40/12 2.23/8 0.55/8 2.50/18 1.35/2 2.36/9 1.21/15 0.31/11
11 ZÁKRAVSKÝ, Zdeněk 43.15 5.44/21 6.42/20 8.24/20 11.52/19 12.51/19 16.21/20 18.10/19 20.52/17 23.10/15 26.11/8
TJ Start Náchod 5.44/21 0.58/3 1.42/13 3.28/18 0.59/3 3.30/21 1.49/5 2.42/6 2.18/4 3.01/3
27.25/9 28.42/8 31.04/6 31.57/6 34.42/9 38.57/11 41.42/11 42.42/11 43.15/11
1.14/9 1.17/3 2.22/7 0.53/7 2.45/17 4.15/22 2.45/11 1.00/6 0.33/14
12 WIERCIŃSKI, Piotr 43.27 1.49/8 2.53/4 5.01/8 10.11/17 11.15/16 13.06/15 17.36/16 20.37/15 23.10/15 28.39/12
MKS Metalowiec Łódź 1.49/8 1.04/4 2.08/20 5.10/22 1.04/6 1.51/8 4.30/18 3.01/8 2.33/6 5.29/12
29.50/12 31.17/12 33.59/12 34.58/12 37.14/12 39.25/12 42.02/12 43.00/12 43.27/12
1.11/7 1.27/8 2.42/12 0.59/11 2.16/7 2.11/12 2.37/10 0.58/5 0.27/5
13 PASZYŃSKI, Józef 46.01 2.02/13 5.22/16 6.51/16 10.13/18 11.42/17 13.39/16 15.57/12 19.23/13 23.08/14 30.23/14
UKS Orientuś Łódź 2.02/13 3.20/19 1.29/8 3.22/17 1.29/16 1.57/9 2.18/11 3.26/14 3.45/15 7.15/16
31.57/14 33.19/14 36.07/15 37.07/15 39.32/14 41.42/14 44.17/14 45.27/13 46.01/13
1.34/15 1.22/7 2.48/15 1.00/13 2.25/10 2.10/10 2.35/8 1.10/13 0.34/15
14 KRASUCKIS, Rimantas 46.37 1.56/12 3.03/7 4.38/6 6.39/7 7.58/7 10.19/7 15.57/12 20.37/15 24.05/17 29.25/13
Labirintas OK 1.56/12 1.07/5 1.35/12 2.01/9 1.19/10 2.21/14 5.38/20 4.40/20 3.28/13 5.20/11
30.40/13 32.09/13 34.52/13 35.51/13 38.28/13 40.46/13 44.13/13 45.43/14 46.37/14
1.15/10 1.29/10 2.43/13 0.59/11 2.37/14 2.18/14 3.27/17 1.30/17 0.54/21
15 HORNIK, Zbigniew 47.56 1.15/1* 3.48/10 5.19/10 6.38/6 7.33/5 8.51/3 10.43/3 20.29/14 22.39/13 31.42/17
LKO Leszno 1.15/1* 2.33/18 1.31/9 1.19/1* 0.55/2 1.18/1* 1.52/6 9.46/22 2.10/1* 9.03/19
32.35/15 33.54/15 35.42/14 36.34/14 43.05/17 44.33/16 46.48/16 47.32/15 47.56/15
0.53/1* 1.19/5 1.48/2 0.52/5 6.31/22 1.28/1* 2.15/4 0.44/1* 0.24/1*
16 ZEMAN, Ludvík 48.03 1.46/7 5.40/18 7.03/17 9.07/15 10.30/15 16.02/19 18.09/18 21.01/18 25.48/18 30.57/15
SK OB Frýdek Místek 1.46/7 3.54/21 1.23/6 2.04/11 1.23/12 5.32/22 2.07/9 2.52/7 4.47/19 5.09/10
32.48/16 34.54/16 37.59/16 39.03/16 41.10/15 43.21/15 46.08/15 47.33/16 48.03/16
1.51/18 2.06/16 3.05/17 1.04/15 2.07/6 2.11/12 2.47/12 1.25/16 0.30/9
17 MUTINA, Vlastimil 51.06 2.13/15 4.11/15 5.43/12 8.04/12 9.51/14 13.01/14 16.05/14 18.40/10 22.29/11 32.28/18
SKOB Frýdek-Místek 2.13/15 1.58/16 1.32/10 2.21/15 1.47/20 3.10/20 3.04/15 2.35/5 3.49/16 9.59/22
33.46/18 35.44/17 39.00/17 40.08/17 42.45/16 45.37/17 48.44/17 50.19/17 51.06/17
1.18/12 1.58/14 3.16/18 1.08/17 2.37/14 2.52/19 3.07/14 1.35/19 0.47/20
18 DAMBRAUSKAS, Algimantas 52.40 2.48/19 4.07/14 5.55/14 7.38/9 9.04/10 11.16/10 13.42/10 17.29/9 22.35/12 31.40/16
SM Gaja 2.48/19 1.19/10 1.48/14 1.43/6 1.26/15 2.12/12 2.26/12 3.47/16 5.06/20 9.05/20
32.59/17 36.48/18 39.31/18 40.31/18 43.07/18 45.51/18 51.04/18 52.06/18 52.40/18
1.19/13 3.49/22 2.43/13 1.00/13 2.36/13 2.44/17 5.13/20 1.02/9 0.34/15
19 JAVŮREK, Antonín 62.46 3.30/20 5.24/17 7.36/18 10.07/16 12.07/18 14.38/17 17.44/17 21.52/19 26.05/19 32.43/19
KOS Tesla Brno 3.30/20 1.54/14 2.12/21 2.31/16 2.00/21 2.31/16 3.06/16 4.08/18 4.13/17 6.38/14
36.11/19 39.21/19 43.03/19 44.17/19 47.44/19 50.45/19 59.46/19 61.50/19 62.46/19
3.28/22 3.10/21 3.42/20 1.14/18 3.27/20 3.01/20 9.01/22 2.04/22 0.56/22
20 HNYK, Petr 66.21 2.14/16 5.48/19 7.52/19 12.14/20 14.57/21 17.23/21 22.06/21 26.39/21 33.20/20 41.25/20
TJ Start Náchod 2.14/16 3.34/20 2.04/18 4.22/20 2.43/22 2.26/15 4.43/19 4.33/19 6.41/21 8.05/17
43.41/20 46.48/20 51.31/20 53.57/20 57.25/20 59.43/20 64.04/20 65.50/20 66.21/20
2.16/19 3.07/20 4.43/21 2.26/20 3.28/21 2.18/14 4.21/19 1.46/21 0.31/11
21 OLBRYCHT, Janusz 69.33 2.18/17 3.56/11 5.50/13 8.10/13 9.49/13 12.27/13 21.19/20 24.59/20 36.31/21 43.36/21
Indywidualny Mazowsze 2.18/17 1.38/13 1.54/15 2.20/13 1.39/19 2.38/17 8.52/21 3.40/15 11.32/22 7.05/15
46.00/21 48.18/21 53.53/21 56.29/21 59.27/21 61.51/21 67.20/21 68.55/21 69.33/21
2.24/20 2.18/17 5.35/22 2.36/21 2.58/19 2.24/16 5.29/21 1.35/19 0.38/18
22 ĎOUBAL, Jaromír 89.47 14.02/22 15.23/22 17.24/22 22.09/22 23.32/22 25.42/22 51.58/22 55.01/22 59.47/22 67.57/22
KOB Dobruška 14.02/22 1.21/11 2.01/17 4.45/21 1.23/12 2.10/11 26.16/22 3.03/9 4.46/18 8.10/18
70.38/22 73.04/22 76.25/22 79.22/22 81.53/22 84.54/22 88.12/22 89.22/22 89.47/22
2.41/21 2.26/18 3.21/19 2.57/22 2.31/11 3.01/20 3.18/16 1.10/13 0.25/2
EIMAITIS, Bernardas NKL-bPK 1.45/ 2.42/ 4.17/ 6.09/ / 9.15/ 12.20/ 14.42/ 17.11/ 24.44/
Labirintas OK 1.45/ 0.57/ 1.35/ 1.52/ / / 3.05/ 2.22/ 2.29/ 7.33/
25.49/ 27.02/ 29.37/ 30.34/ 32.38/ 35.01/ 37.56/ 39.12/ 39.41/
1.05/ 1.13/ 2.35/ 0.57/ 2.04/ 2.23/ 2.55/ 1.16/ 0.29/
BÍLEK, Jaromír DNF / / / / / / / / / /
OB Kunvald / / / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
/ / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70 2.3km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-39 2-79 3-50 4-85 5-34 6-58 7-53 8-84 9-42 10-76
11-62 12-67 13-86 14-100
1 HICKETHIER, Manfred 37.28 4.08/3 5.26/3 7.47/1* 10.44/1* 12.18/1* 13.41/1* 21.41/2 24.06/1* 26.30/1* 29.43/1*
SSV Planeta Radebeul 4.08/3 1.18/1* 2.21/1* 2.57/1* 1.34/2 1.23/2 8.00/10 2.25/1* 2.24/1* 3.13/1*
31.20/1* 33.01/1* 35.59/1* 36.59/1* 37.28/1*
1.37/1* 1.41/1* 2.58/3 1.00/3 0.29/4
2 PILC, Oldrich 43.11 3.49/2 5.12/2 8.03/2 11.10/2 14.40/2 16.30/2 21.20/1* 25.37/2 28.37/2 34.56/2
SK SKI Sport Praděd 3.49/2 1.23/2 2.51/3 3.07/2 3.30/7 1.50/6 4.50/6 4.17/5 3.00/4 6.19/8
36.57/2 38.55/2 41.45/2 42.43/2 43.11/2
2.01/3 1.58/4 2.50/2 0.58/2 0.28/3
3 SIKORA, Miroslav 46.20 4.08/3 6.38/6 9.58/5 13.41/4 16.55/3 18.40/3 22.02/3 27.20/3 31.23/3 35.48/3
TJ Baník Ostrava 4.08/3 2.30/9 3.20/5 3.43/3 3.14/5 1.45/4 3.22/1* 5.18/9 4.03/10 4.25/3
38.54/3 40.59/3 44.23/3 45.48/3 46.20/3
3.06/8 2.05/5 3.24/5 1.25/6 0.32/8
4 KALIBÁN, Jaroslav 46.45 4.09/5 5.40/4 8.27/3 12.59/3 19.04/4 20.26/4 25.11/4 29.46/4 32.22/4 38.59/4
SK LOB Nová Paka 4.09/5 1.31/4 2.47/2 4.32/4 6.05/10 1.22/1* 4.45/5 4.35/7 2.36/2 6.37/9
40.50/4 42.47/4 45.29/4 46.18/4 46.45/4
1.51/2 1.57/3 2.42/1* 0.49/1* 0.27/2
5 GLIŃSKI, Henryk 51.11 3.19/1* 4.55/1* 14.04/9 20.12/9 21.38/5 24.36/5 30.36/7 34.00/6 36.51/5 42.03/6
KS Artemis Wrocław 3.19/1* 1.36/5 9.09/10 6.08/5 1.26/1* 2.58/8 6.00/9 3.24/2 2.51/3 5.12/7
44.37/6 46.43/5 49.45/5 50.45/5 51.11/5
2.34/7 2.06/6 3.02/4 1.00/3 0.26/1*
6 KRUCZEK, Stanisław 52.59 4.29/6 6.16/5 9.13/4 19.54/7 21.41/6 24.50/6 29.13/5 33.32/5 36.58/6 41.24/5
WKS Wawel Kraków 4.29/6 1.47/6 2.57/4 10.41/10 1.47/3 3.09/9 4.23/3 4.19/6 3.26/5 4.26/4
43.33/5 46.46/6 50.29/6 52.21/6 52.59/6
2.09/4 3.13/10 3.43/7 1.52/10 0.38/9
7 ŁAPANOWSKI, Jacenty 55.13 5.33/10 7.03/8 15.18/10 24.48/10 28.14/10 29.46/10 34.02/10 38.16/10 42.17/10 46.15/10
KU AZS WAT Warszawa 5.33/10 1.30/3 8.15/9 9.30/9 3.26/6 1.32/3 4.16/2 4.14/4 4.01/8 3.58/2
48.30/8 50.18/7 53.43/7 54.44/7 55.13/7
2.15/5 1.48/2 3.25/6 1.01/5 0.29/4
8 ŠROLER, Zdeněk 57.08 5.17/9 7.12/9 12.33/8 19.55/8 22.00/7 25.51/9 31.42/9 37.12/9 40.50/9 45.54/9
OB Kunvald 5.17/9 1.55/7 5.21/8 7.22/7 2.05/4 3.51/10 5.51/8 5.30/10 3.38/6 5.04/5
48.26/7 50.50/8 55.06/8 56.38/8 57.08/8
2.32/6 2.24/7 4.16/8 1.32/7 0.30/6
9 GORAJSKI, Andrzej 60.13 4.29/6 6.43/7 10.04/6 18.35/5 23.07/8 24.56/7 29.19/6 34.19/7 38.21/7 43.25/7
WKS Śląsk Wrocław 4.29/6 2.14/8 3.21/6 8.31/8 4.32/8 1.49/5 4.23/3 5.00/8 4.02/9 5.04/5
49.06/9 51.37/9 57.43/9 59.33/9 60.13/9
5.41/9 2.31/8 6.06/9 1.50/9 0.40/10
10 WYSOCKI, Andrzej 66.28 4.48/8 7.21/10 11.33/7 18.39/6 23.25/9 25.32/8 30.44/8 34.33/8 38.32/8 45.52/8
UKS Kometa Gliwice 4.48/8 2.33/10 4.12/7 7.06/6 4.46/9 2.07/7 5.12/7 3.49/3 3.59/7 7.20/10
52.56/10 55.56/10 64.17/10 65.57/10 66.28/10
7.04/10 3.00/9 8.21/10 1.40/8 0.31/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M75 2.2km 0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-73 2-40 3-79 4-65 5-72 6-78 7-52 8-81 9-35 10-70
11-71 12-43 13-76 14-64 15-100
1 HROBAŘ, Rudolf 37.13 3.55/7 5.05/4 7.18/5 8.27/3 10.16/2 12.53/2 15.50/2 21.55/1* 22.58/1* 26.27/1*
SKP Rychnov nad Kněžnou 3.55/7 1.10/1* 2.13/3 1.09/1* 1.49/1* 2.37/3 2.57/1* 6.05/1* 1.03/1* 3.29/1*
27.53/1* 30.29/1* 33.02/1* 35.56/1* 36.43/1* 37.13/1*
1.26/6 2.36/2 2.33/5 2.54/1* 0.47/2 0.30/1*
2 SIDLA, Antonin 40.26 2.50/3 4.13/1* 6.39/2 7.54/2 11.02/3 13.45/3 17.02/3 23.46/3 24.59/3 29.22/3
SKOB Zlin 2.50/3 1.23/2 2.26/4 1.15/2 3.08/7 2.43/4 3.17/3 6.44/3 1.13/4 4.23/4
30.46/3 33.18/3 35.12/3 38.44/2 39.48/2 40.26/2
1.24/5 2.32/1* 1.54/1* 3.32/2 1.04/5 0.38/7
3 BAUER, Emil 43.07 2.36/2 5.07/5 7.12/4 8.35/5 11.02/3 14.06/4 17.09/4 24.06/4 25.58/4 30.02/4
VSK Mendelu Brno 2.36/2 2.31/8 2.05/2 1.23/4 2.27/3 3.04/5 3.03/2 6.57/4 1.52/8 4.04/2
31.09/4 33.55/4 35.52/4 41.55/3 42.35/3 43.07/3
1.07/1* 2.46/4 1.57/3 6.03/6 0.40/1* 0.32/2
4 KMIECIŃSKI, Józef 44.50 2.06/1* 4.16/2 6.10/1* 7.27/1* 9.20/1* 11.54/1* 15.13/1* 22.37/2 23.41/2 27.47/2
PUKS Młode Orły NDM 2.06/1* 2.10/7 1.54/1* 1.17/3 1.53/2 2.34/2 3.19/4 7.24/6 1.04/2 4.06/3
29.00/2 31.49/2 33.45/2 43.22/4 44.14/4 44.50/4
1.13/3 2.49/5 1.56/2 9.37/8 0.52/3 0.36/6
5 KUTKA, Rimvydas 47.33 2.56/4 4.28/3 6.54/3 8.33/4 11.46/5 16.58/6 20.19/5 28.35/5 30.02/5 34.47/5
Medeina OK 2.56/4 1.32/3 2.26/4 1.39/5 3.13/8 5.12/8 3.21/5 8.16/7 1.27/7 4.45/5
36.01/5 38.41/5 41.33/5 45.32/5 46.48/5 47.33/5
1.14/4 2.40/3 2.52/7 3.59/4 1.16/8 0.45/8
6 SOKOLÁŘ, Zdeněk 48.15 3.41/6 5.25/7 9.12/6 11.02/6 13.44/6 16.05/5 22.48/6 29.49/6 30.53/6 35.55/6
TJ Start Náchod 3.41/6 1.44/4 3.47/7 1.50/6 2.42/5 2.21/1* 6.43/8 7.01/5 1.04/2 5.02/6
37.05/6 40.20/6 42.54/6 46.37/6 47.43/6 48.15/6
1.10/2 3.15/8 2.34/6 3.43/3 1.06/7 0.32/2
7 PTACEK, Jiri 58.55 11.54/8 14.00/8 16.44/8 18.57/8 22.03/8 25.54/8 31.08/8 37.44/7 39.04/7 44.19/7
Banik Ostrava 11.54/8 2.06/6 2.44/6 2.13/8 3.06/6 3.51/7 5.14/7 6.36/2 1.20/6 5.15/7
46.02/7 49.08/7 51.37/7 57.25/7 58.21/7 58.55/7
1.43/7 3.06/6 2.29/4 5.48/5 0.56/4 0.34/5
8 PROCHÁZKA, Aleš 63.32 3.09/5 5.14/6 13.04/7 15.07/7 17.46/7 21.30/7 24.53/7 38.17/8 39.30/8 46.06/8
OB Kotlářka 3.09/5 2.05/5 7.50/8 2.03/7 2.39/4 3.44/6 3.23/6 13.24/8 1.13/4 6.36/8
47.49/8 51.01/8 54.27/8 61.54/8 62.59/8 63.32/8
1.43/7 3.12/7 3.26/8 7.27/7 1.05/6 0.33/4
WASILEWSKI, Stanisław DNF / / / / / / / / / /
PUKS Młode Orły NDM / / / / / / / / / /
/ / / / / /
/ / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: M80 1.9km 0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-45 2-32 3-79 4-65 5-72 6-58 7-75 8-47 9-42 10-86
11-100
1 DURA, Kazimierz 41.21 7.55/2 9.44/2 16.52/2 18.14/2 20.32/2 24.44/1* 29.14/1* 32.08/1* 36.14/1* 39.28/1*
WKS Śląsk Wrocław 7.55/2 1.49/1* 7.08/3 1.22/2 2.18/1* 4.12/1* 4.30/3 2.54/1* 4.06/2 3.14/1*
40.49/1* 41.21/1*
1.21/1* 0.32/2
2 HAVLÍK, Jaroslav 44.53 3.21/1* 5.18/1* 9.48/1* 11.08/1* 13.26/1* 28.18/2 32.27/2 35.38/2 39.33/2 42.51/2
Sportcentrum Jičín 3.21/1* 1.57/2 4.30/1* 1.20/1* 2.18/1* 14.52/3 4.09/2 3.11/2 3.55/1* 3.18/2
44.24/2 44.53/2
1.33/2 0.29/1*
3 MIKULECKÝ, Jan 56.08 10.41/3 13.14/3 19.09/3 21.08/3 24.18/3 30.36/3 34.43/3 42.10/3 49.13/3 53.26/3
OK 99 Hradec Králové 10.41/3 2.33/3 5.55/2 1.59/3 3.10/3 6.18/2 4.07/1* 7.27/3 7.03/3 4.13/3
55.20/3 56.08/3
1.54/3 0.48/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodzinna 1.7km 0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-49 2-44 3-37 4-51 5-38 6-47 7-48 8-86 9-100
1 HEPNER, Martin 0b.PK 16.09 1.50/1* 4.05/1* 5.11/1* 6.24/1* 9.05/1* 11.29/1* 13.15/1* 14.42/1* 15.43/1* 16.09/1*
OK 99 Hradec Králové 1.50/1* 2.15/1* 1.06/1* 1.13/1* 2.41/1* 2.24/1* 1.46/2 1.27/1* 1.01/2 0.26/9
2 KURFÜRSTOVÁ, Anna 0b.PK 20.32 2.42/7 5.31/6 7.27/7 9.12/7 12.11/4 14.57/3 17.02/4 19.02/3 20.08/2 20.32/2
FS Praha 2.42/7 2.49/10 1.56/11 1.45/13 2.59/2 2.46/3 2.05/5 2.00/4 1.06/3 0.24/3
3 KACZYŃSKA, Zofia 0b.PK 20.53 2.44/8 5.39/10 7.20/6 8.38/4 12.05/3 15.04/4 16.56/2 19.06/4 20.24/3 20.53/3
PKO Harpagan Gdańsk 2.44/8 2.55/12 1.41/6 1.18/2 3.27/6 2.59/4 1.52/3 2.10/6 1.18/5 0.29/20
4 NOVOTNY, Matous 0b.PK 21.00 2.48/9 5.06/4 6.47/3 8.23/3 11.45/2 14.21/2 17.00/3 18.55/2 20.35/4 21.00/4
OK 99 Hradec Králové 2.48/9 2.18/2 1.41/6 1.36/5 3.22/3 2.36/2 2.39/14 1.55/3 1.40/12 0.25/6
5 SEBEROVI, Eduard, Hugo 0b.PK 21.59 2.12/2 4.44/2 6.24/2 8.00/2 12.42/6 15.56/6 18.35/7 20.22/5 21.36/5 21.59/5
O-RUNNAŘI Beskydy 2.12/2 2.32/4 1.40/3 1.36/5 4.42/15 3.14/9 2.39/14 1.47/2 1.14/4 0.23/1*
6 JAVURKOVA, Julia 0b.PK 23.02 2.21/5 5.30/5 7.10/4 8.51/5 13.13/7 16.16/7 18.30/6 20.38/7 22.26/6 23.02/6
HS Kremnicke Vrchy 2.21/5 3.09/15 1.40/3 1.41/8 4.22/11 3.03/6 2.14/7 2.08/5 1.48/16 0.36/23
7 ČECHOVSKÁ, Tereza 0b.PK 23.06 2.53/11 5.38/9 7.18/5 9.01/6 12.36/5 15.55/5 18.06/5 20.34/6 22.40/7 23.06/7
Junior Prostějov 2.53/11 2.45/9 1.40/3 1.43/10 3.35/7 3.19/11 2.11/6 2.28/10 2.06/23 0.26/9
8 PIETRZAK, Inez 0b.PK 24.18 3.04/16 5.58/12 8.15/9 10.19/11 13.45/8 16.45/8 19.17/8 21.47/8 23.51/8 24.18/8
HKS Azymut Mochy 3.04/16 2.54/11 2.17/16 2.04/18 3.26/5 3.00/5 2.32/12 2.30/12 2.04/21 0.27/15
9 BEJROVÁ, Anita 0b.PK 24.46 3.02/15 6.12/13 8.29/11 10.18/10 14.09/9 17.26/9 19.57/9 22.22/9 23.58/9 24.46/9
SK LOB Nová Paka 3.02/15 3.10/16 2.17/16 1.49/15 3.51/9 3.17/10 2.31/10 2.25/8 1.36/10 0.48/33
10 SEMENIUK-PRZYMĘCKA, Sylwia 0b.PK 24.47 2.56/12 5.33/7 8.21/10 9.51/9 14.36/11 18.11/11 20.47/10 23.27/10 24.24/10 24.47/10
MKS MOS Wrocław 2.56/12 2.37/5 2.48/23 1.30/4 4.45/17 3.35/13 2.36/13 2.40/13 0.57/1* 0.23/1*
11 HANČ, Marek 0b.PK 25.30 3.52/18 6.59/17 9.04/17 10.48/14 15.19/14 18.56/13 21.27/12 23.43/11 25.04/11 25.30/11
TAP Tretra Praha 3.52/18 3.07/14 2.05/13 1.44/11 4.31/12 3.37/14 2.31/10 2.16/7 1.21/6 0.26/9
12 WOJCZYK, Agata 0b.PK 25.50 6.10/31 8.53/23 10.31/21 12.24/20 15.48/17 18.59/14 21.20/11 23.47/12 25.26/12 25.50/12
UKS Orientuś Łódź 6.10/31 2.43/7 1.38/2 1.53/16 3.24/4 3.11/8 2.21/8 2.27/9 1.39/11 0.24/3
13 KOZÁKOVÁ, Michaela 0b.PK 26.42 3.00/14 6.44/16 8.36/13 11.12/18 15.49/18 19.35/16 21.56/14 24.38/14 26.18/13 26.42/13
KOS Tesla Brno 3.00/14 3.44/21 1.52/10 2.36/26 4.37/14 3.46/15 2.21/8 2.42/15 1.40/12 0.24/3
14 VĚŽNÍKOVÁ, Magda 0b.PK 26.46 2.19/3 5.02/3 9.29/18 10.56/15 14.50/13 18.44/12 21.37/13 24.05/13 26.19/14 26.46/14
OOB Třebíč 2.19/3 2.43/7 4.27/35 1.27/3 3.54/10 3.54/17 2.53/19 2.28/10 2.14/24 0.27/15
15 JOHANISOVÁ, Nikola 0b.PK 28.50 2.28/6 6.23/14 8.40/14 10.44/13 15.36/16 22.22/20 24.02/19 27.03/18 28.25/15 28.50/15
OK 99 Hradec Králové 2.28/6 3.55/23 2.17/16 2.04/18 4.52/18 6.46/32 1.40/1* 3.01/18 1.22/8 0.25/6
16 KOŤÁTKO, Albert 0b.PK 29.02 2.57/13 5.39/10 7.37/8 9.18/8 14.37/12 20.05/17 23.11/18 26.41/17 28.25/15 29.02/16
O-RUNNAŘI Beskydy 2.57/13 2.42/6 1.58/12 1.41/8 5.19/21 5.28/29 3.06/20 3.30/22 1.44/15 0.37/24
17 KOZEL, Krystof 0b.PK 29.14 2.20/4 5.36/8 8.30/12 10.32/12 14.16/10 18.03/10 22.36/15 26.28/16 28.47/17 29.14/17
KOB Alfa Brno 2.20/4 3.16/17 2.54/25 2.02/17 3.44/8 3.47/16 4.33/31 3.52/24 2.19/25 0.27/15
18 MRÁZEK, Václav 0b.PK 29.38 5.25/26 7.49/19 9.35/19 11.19/19 17.06/20 20.10/18 22.54/17 26.13/15 29.12/18 29.38/18
OB Kotlářka 5.25/26 2.24/3 1.46/9 1.44/11 5.47/23 3.04/7 2.44/17 3.19/21 2.59/31 0.26/9
19 TRZASKO, Oleg 0b.PK 29.48 3.53/19 7.18/18 8.59/16 11.03/17 16.01/19 20.54/19 22.48/16 28.01/19 29.22/19 29.48/19
PKO Harpagan Gdańsk 3.53/19 3.25/19 1.41/6 2.04/18 4.58/19 4.53/26 1.54/4 5.13/29 1.21/6 0.26/9
20 WALAŚ, Helena 0b.PK 30.14 3.04/16 6.33/15 8.45/15 10.57/16 15.29/15 19.27/15 25.20/20 28.01/19 29.34/20 30.14/20
WKS Wawel Kraków 3.04/16 3.29/20 2.12/14 2.12/22 4.32/13 3.58/19 5.53/34 2.41/14 1.33/9 0.40/28
21 JOHANISOVÁ, Blanka 0b.PK 31.24 5.33/28 8.54/24 12.05/25 14.15/24 19.44/22 23.17/21 26.02/21 29.03/21 30.52/21 31.24/21
OK 99 Hradec Králové 5.33/28 3.21/18 3.11/28 2.10/21 5.29/22 3.33/12 2.45/18 3.01/18 1.49/17 0.32/21
22 HÜBNEROVÁ, Johana 0b.PK 34.38 5.21/25 10.02/29 13.57/30 16.20/30 21.31/27 26.08/23 29.30/22 32.30/22 34.12/22 34.38/22
KOS Tesla Brno 5.21/25 4.41/28 3.55/33 2.23/24 5.11/20 4.37/24 3.22/23 3.00/17 1.42/14 0.26/9
23 SVOBODA, Simon 0b.PK 36.36 4.03/20 8.11/21 10.43/22 13.33/23 20.46/25 26.34/24 29.53/23 33.50/23 35.55/23 36.36/23
SKOB Zlin 4.03/20 4.08/25 2.32/20 2.50/28 7.13/27 5.48/31 3.19/21 3.57/25 2.05/22 0.41/30
24 VINTROVA, Matylda 0b.PK 39.37 5.43/29 9.45/28 13.04/27 16.13/29 20.57/26 26.07/22 29.55/24 36.13/24 39.10/24 39.37/24
SKOB Zlin 5.43/29 4.02/24 3.19/29 3.09/34 4.44/16 5.10/28 3.48/26 6.18/31 2.57/30 0.27/15
25 KOLÍNOVÁ, Anita 0b.PK 40.14 5.25/26 10.22/30 13.00/26 16.02/28 24.04/31 28.36/29 32.52/28 37.05/25 39.37/25 40.14/25
Oddíl OB Kotlářka 5.25/26 4.57/29 2.38/21 3.02/29 8.02/29 4.32/23 4.16/29 4.13/26 2.32/27 0.37/24
26 NOVÁK, Tadeáš 0b.PK 40.45 4.24/22 8.14/22 11.01/23 13.23/22 19.56/23 26.51/25 30.42/25 37.13/26 40.03/27 40.45/26
SK LOB Nová Paka 4.24/22 3.50/22 2.47/22 2.22/23 6.33/26 6.55/33 3.51/28 6.31/32 2.50/29 0.42/31
27 MADEJ, Zofia 0b.PK 40.47 5.46/30 13.06/32 16.07/32 19.15/32 26.47/33 31.47/32 35.18/30 38.07/28 40.00/26 40.47/27
UKS Orientpark.pl Iwiny 5.46/30 7.20/33 3.01/26 3.08/31 7.32/28 5.00/27 3.31/24 2.49/16 1.53/19 0.47/32
28 SIUDEK, Piotr 0b.PK 41.12 2.48/9 7.52/20 10.07/20 12.30/21 20.43/24 28.34/28 31.15/26 38.03/27 40.47/28 41.12/28
UKS Orientuś Łódź 2.48/9 5.04/30 2.15/15 2.23/24 8.13/33 7.51/34 2.41/16 6.48/33 2.44/28 0.25/6
29 CHARUBA, Maria 0b.PK 44.41 5.10/24 9.39/27 13.36/29 16.44/31 23.02/29 31.28/31 35.49/31 40.27/30 43.50/30 44.41/29
UKS Orientuś Łódź 5.10/24 4.29/26 3.57/34 3.08/31 6.18/25 8.26/35 4.21/30 4.38/27 3.23/34 0.51/34
30 SIKORA, Adam i Magdalena 0b.PK 44.45 4.38/23 9.12/25 11.32/24 14.35/25 22.47/28 28.15/27 33.43/29 39.25/29 43.10/29 44.45/30
Sikorki 4.38/23 4.34/27 2.20/19 3.03/30 8.12/32 5.28/29 5.28/33 5.42/30 3.45/35 1.35/36
31 PAULINEK, Magda i Jarek 0b.PK 49.54 9.01/33 16.16/33 20.05/33 24.14/34 32.37/35 37.29/34 42.42/34 46.16/31 49.17/31 49.54/31
IWsp SZ 9.01/33 7.15/32 3.49/32 4.09/35 8.23/34 4.52/25 5.13/32 3.34/23 3.01/33 0.37/24
32 MARCINIAK, Tadek i Dorotka 0b.PK 50.20 9.25/34 22.45/35 26.09/35 29.17/35 35.23/36 39.20/35 42.39/33 47.20/32 49.40/32 50.20/32
KS Hades Poznań 9.25/34 13.20/35 3.24/30 3.08/31 6.06/24 3.57/18 3.19/21 4.41/28 2.20/26 0.40/28
33 LEHMAN, Oliwia 0b.PK 51.15 4.07/21 11.10/31 14.19/31 15.55/27 23.57/30 28.09/26 31.59/27 48.56/33 50.48/33 51.15/33
indywidualnie 4.07/21 7.03/31 3.09/27 1.36/5 8.02/29 4.12/20 3.50/27 16.57/35 1.52/18 0.27/15
34 LIPPA, Jan 0b.PK 56.16 6.23/32 9.21/26 13.05/28 15.50/26 24.22/32 28.41/30 49.29/35 52.39/34 55.38/34 56.16/34
LUKS Azymek Zdzieszowice 6.23/32 2.58/13 3.44/31 2.45/27 8.32/35 4.19/22 20.48/35 3.10/20 2.59/31 0.38/27
35 MYKHAILOVA, Kateryna 0b.PK 58.59 11.26/35 18.53/34 21.45/34 23.33/33 31.36/34 35.53/33 39.38/32 56.32/35 58.26/35 58.59/35
LKS Górzanka Nawojowa Góra 11.26/35 7.27/34 2.52/24 1.48/14 8.03/31 4.17/21 3.45/25 16.54/34 1.54/20 0.33/22
36 SOCHA, Stanisław 4b.PK127.55 65.04/36 / 52.00/36 / 19.12/21 / 108.49/36 / 126.22/36 127.55/36
Stowarzyszenie Team 360 stopni 65.04/36 / / / / / / / / 1.33/35
SCHODNICKI, Edward NKL / / / / / / / / / /
indywidualnie / / / / / / / / / /
MELLER, Zofia NKL / / / / / / / / / /
KS Hades Poznań / 3.36/ 1.29/ / / 4.04/ / / / /
GAIŽUTIS, Gvidas NKL / / / / / / / / / /
Medeina OK / / / / / / / / / /
GAIŽUTYTE, Rusne NKL / / / / / / / / / /
Medeina OK / / / / / / / / / /
LÉTALOVÁ, Jana NKL / / / / / / / / / /
O-RUNNAŘI Beskydy / 2.42/ 1.24/ 1.45/ 5.06/ 6.24/ 2.38/ 1.56/ 1.37/ 0.27/
PUSTKOWSKI, Wojciech NKL / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
RÓŻYCKA-PUSTKOWSKA, Barbara NKL / / / / / / / / / /
PKO Harpagan Gdańsk / / / / / / / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: Średnia 3.1km 0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-46 2-33 3-44 4-37 5-36 6-65 7-38 8-47 9-63 10-83
11-82 12-48 13-86 14-100
1 SEREDYŃSKI, Tomasz 0b.PK 29.39 1.36/3 2.59/1* 3.51/2 5.11/3 7.56/6 8.53/4 12.24/5 14.02/3 21.18/3 22.32/3
Małopolska 1.36/3 1.23/2 0.52/2 1.20/12 2.45/8 0.57/2 3.31/14 1.38/2 7.16/2 1.14/1*
25.46/3 27.22/3 28.25/1* 29.21/1* 29.39/1*
3.14/1* 1.36/2 1.03/2 0.56/4 0.18/1*
2 KOZŁOWSKA, Olga 0b.PK 29.55 1.39/4 3.18/5 4.12/5 5.14/4 6.39/2 7.37/2 10.04/1* 12.03/1* 19.14/1* 20.57/1*
indywidualnie 1.39/4 1.39/7 0.54/3 1.02/3 1.25/1* 0.58/4 2.27/2 1.59/4 7.11/1* 1.43/6
24.50/1* 27.17/2 28.36/3 29.34/2 29.55/2
3.53/9 2.27/9 1.19/8 0.58/6 0.21/5
3 PÍŠOVÁ, Monika 0b.PK 30.30 1.43/5 3.15/4 4.10/4 5.22/5 6.52/3 7.49/3 10.17/2 13.03/2 20.25/2 21.43/2
SK LOB Nová Paka 1.43/5 1.32/4 0.55/4 1.12/9 1.30/2 0.57/2 2.28/3 2.46/12 7.22/3 1.18/2
25.15/2 27.16/1* 28.32/2 30.02/3 30.30/3
3.32/6 2.01/5 1.16/6 1.30/22 0.28/16
4 SORNAT, Paweł 0b.PK 31.46 1.44/6 3.37/9 4.33/7 5.39/6 8.25/7 9.49/6 12.17/4 14.23/4 22.28/4 24.03/4
indywidualnie 1.44/6 1.53/11 0.56/6 1.06/5 2.46/9 1.24/13 2.28/3 2.06/6 8.05/7 1.35/5
27.26/4 29.06/4 30.21/4 31.19/4 31.46/4
3.23/3 1.40/3 1.15/4 0.58/6 0.27/13
5 FILIPCZAK, Jagoda 0b.PK 34.51 1.55/11 3.27/6 4.40/9 5.53/8 7.55/5 9.07/5 12.04/3 15.41/7 23.34/5 25.56/6
PUKS Młode Orły NDM 1.55/11 1.32/4 1.13/13 1.13/10 2.02/4 1.12/6 2.57/8 3.37/21 7.53/6 2.22/14
29.40/6 31.40/5 33.03/5 34.24/5 34.51/5
3.44/8 2.00/4 1.23/9 1.21/18 0.27/13
6 MĄDRY, Paweł 0b.PK 35.55 1.13/1* 3.02/2 3.41/1* 4.25/1* 6.37/1* 7.26/1* 13.08/6 14.37/5 27.18/11 28.39/10
indywidualnie 1.13/1* 1.49/10 0.39/1* 0.44/1* 2.12/5 0.49/1* 5.42/24 1.29/1* 12.41/20 1.21/3
31.59/8 33.29/6 34.30/6 35.36/6 35.55/6
3.20/2 1.30/1* 1.01/1* 1.06/10 0.19/3
7 TOMASZEWSKI, Jacek 0b.PK 37.31 1.44/6 3.32/7 4.27/6 6.06/9 9.18/10 11.30/12 13.51/8 16.00/8 26.08/10 28.53/11
DKC Dzik Świdnica 1.44/6 1.48/9 0.55/4 1.39/20 3.12/13 2.12/20 2.21/1* 2.09/8 10.08/16 2.45/18
32.22/9 34.48/7 36.23/8 37.08/7 37.31/7
3.29/5 2.26/8 1.35/13 0.45/1* 0.23/6
8 KOZŁOWSKA, Maria 0b.PK 37.37 1.50/9 4.03/11 5.14/11 6.19/10 9.52/12 11.09/10 14.08/11 16.10/10 25.49/9 27.40/8
Patria Młynne 1.50/9 2.13/16 1.11/12 1.05/4 3.33/16 1.17/7 2.59/9 2.02/5 9.39/15 1.51/8
31.14/7 34.48/7 36.12/7 37.13/8 37.37/8
3.34/7 3.34/20 1.24/10 1.01/9 0.24/8
9 LEDVINA, Martin 0b.PK 39.08 3.32/22 4.50/16 5.48/13 6.56/12 8.50/8 11.18/11 14.02/10 16.08/9 23.54/6 26.56/7
KOB Alfa Brno 3.32/22 1.18/1* 0.58/8 1.08/6 1.54/3 2.28/21 2.44/5 2.06/6 7.46/5 3.02/20
33.38/11 36.37/10 37.55/10 38.45/9 39.08/9
6.42/24 2.59/15 1.18/7 0.50/2 0.23/6
10 OLIINYK, Illia 0b.PK 39.19 2.11/16 3.49/10 5.07/10 6.22/11 9.08/9 10.25/8 14.01/9 16.35/11 25.13/8 27.42/9
WKS Wawel Kraków 2.11/16 1.38/6 1.18/17 1.15/11 2.46/9 1.17/7 3.36/15 2.34/10 8.38/9 2.29/16
33.17/10 35.45/9 37.21/9 38.45/9 39.19/10
5.35/19 2.28/10 1.36/14 1.24/20 0.34/22
11 KOZŁOWSKA, Wiktoria 0b.PK 39.25 1.35/2 3.06/3 4.02/3 4.58/2 7.25/4 10.22/7 13.29/7 15.15/6 24.03/7 25.50/5
Patria Młynne 1.35/2 1.31/3 0.56/6 0.56/2 2.27/7 2.57/22 3.07/10 1.46/3 8.48/11 1.47/7
29.13/5 36.51/11 38.06/11 39.05/11 39.25/11
3.23/3 7.38/22 1.15/4 0.59/8 0.20/4
12 SKLENAROVA, Dorothea 0b.PK 41.59 1.51/10 4.39/13 5.55/14 7.17/14 10.15/13 11.37/13 15.40/13 18.29/12 28.01/12 30.17/12
SK Sklenarovi 1.51/10 2.48/18 1.16/14 1.22/13 2.58/12 1.22/11 4.03/17 2.49/14 9.32/13 2.16/12
34.58/12 38.29/12 40.17/12 41.30/12 41.59/12
4.41/15 3.31/19 1.48/15 1.13/15 0.29/18
13 RÉMIŠ, Jaromír 0b.PK 43.06 1.48/8 3.33/8 4.38/8 5.48/7 12.08/16 13.26/15 16.36/14 19.48/16 29.03/13 31.25/13
OK Slavia Hradec Králové 1.48/8 1.45/8 1.05/11 1.10/7 6.20/25 1.18/9 3.10/11 3.12/16 9.15/12 2.22/14
35.50/13 40.05/13 41.33/13 42.42/13 43.06/13
4.25/12 4.15/21 1.28/11 1.09/13 0.24/8
14 MYKHAILOVA, Natalia 0b.PK 46.53 2.14/17 4.42/15 6.20/16 8.00/16 11.33/15 13.25/14 17.12/16 19.27/14 33.16/16 35.14/15
LKS Górzanka Nawojowa Góra 2.14/17 2.28/17 1.38/22 1.40/21 3.33/16 1.52/17 3.47/16 2.15/9 13.49/22 1.58/10
40.41/14 43.22/14 44.51/14 46.22/14 46.53/14
5.27/18 2.41/13 1.29/12 1.31/23 0.31/20
15 BIELECKI, Tadeusz 0b.PK 47.06 3.50/23 6.00/17 7.03/17 8.13/17 11.25/14 15.26/17 18.20/17 23.30/18 31.40/15 38.30/19
UKS Siódemka Rumia 3.50/23 2.10/15 1.03/10 1.10/7 3.12/13 4.01/23 2.54/7 5.10/25 8.10/8 6.50/25
42.31/18 44.36/18 45.49/15 46.41/15 47.06/15
4.01/10 2.05/6 1.13/3 0.52/3 0.25/11
16 DVOŘÁK, Jakub 0b.PK 47.50 2.07/14 4.05/12 5.42/12 7.07/13 9.28/11 11.02/9 15.33/12 18.47/13 31.33/14 34.26/14
Beta Ursus Rosice 2.07/14 1.58/12 1.37/21 1.25/16 2.21/6 1.34/14 4.31/19 3.14/17 12.46/21 2.53/19
40.44/15 43.59/16 46.03/16 47.23/16 47.50/16
6.18/22 3.15/17 2.04/19 1.20/17 0.27/13
17 BOLF, Vojtěch 0b.PK 47.56 2.08/15 8.36/21 9.52/20 11.36/19 15.47/19 17.50/19 22.27/20 25.13/19 34.48/18 37.23/17
Tretra Praha 2.08/15 6.28/21 1.16/14 1.44/22 4.11/19 2.03/19 4.37/20 2.46/12 9.35/14 2.35/17
41.53/17 44.32/17 46.24/18 47.32/17 47.56/17
4.30/13 2.39/12 1.52/16 1.08/12 0.24/8
18 KORBELÁŘOVÁ, Johana 0b.PK 48.50 2.33/18 4.40/14 6.06/15 7.52/15 12.10/17 13.29/16 16.56/15 19.30/15 34.40/17 38.13/18
OB Havířov 2.33/18 2.07/14 1.26/18 1.46/23 4.18/23 1.19/10 3.27/13 2.34/10 15.10/23 3.33/21
42.36/19 45.13/19 47.27/19 48.24/18 48.50/18
4.23/11 2.37/11 2.14/22 0.57/5 0.26/12
19 PAULINEK, Ewa 0b.PK 50.00 4.59/24 14.40/25 16.14/25 17.43/25 20.29/23 21.29/22 24.19/21 28.01/21 35.30/19 36.59/16
IWsp SZ 4.59/24 9.41/23 1.34/20 1.29/17 2.46/9 1.00/5 2.50/6 3.42/22 7.29/4 1.29/4
41.30/16 43.49/15 46.16/17 49.22/19 50.00/19
4.31/14 2.19/7 2.27/23 3.06/25 0.38/23
20 FRAJ, Oldřich 0b.PK 52.31 2.02/12 12.33/23 13.59/22 15.34/22 18.54/22 20.40/21 26.02/22 29.23/22 38.10/22 40.12/20
TJ Růžená 2.02/12 10.31/24 1.26/18 1.35/18 3.20/15 1.46/16 5.22/22 3.21/18 8.47/10 2.02/11
45.38/20 48.51/20 50.48/20 51.59/20 52.31/20
5.26/17 3.13/16 1.57/17 1.11/14 0.32/21
21 CHUDÍK, Martin 0b.PK 60.25 2.05/13 6.16/18 8.03/18 9.38/18 13.52/18 15.37/18 19.45/18 23.07/17 35.46/20 40.16/21
SKOB Frýdek-Místek 2.05/13 4.11/19 1.47/23 1.35/18 4.14/21 1.45/15 4.08/18 3.22/20 12.39/19 4.30/23
45.54/21 56.27/21 58.31/21 59.55/21 60.25/21
5.38/20 10.33/23 2.04/19 1.24/20 0.30/19
22 SOKOŁOWSKA, Agnieszka 0b.PK 61.30 3.02/19 7.32/20 10.59/21 12.21/20 17.38/21 19.00/20 22.16/19 25.14/20 37.44/21 41.25/22
2. ORel 3.02/19 4.30/20 3.27/25 1.22/13 5.17/24 1.22/11 3.16/12 2.58/15 12.30/18 3.41/22
46.24/22 57.57/22 59.55/22 61.02/22 61.30/22
4.59/16 11.33/24 1.58/18 1.07/11 0.28/16
23 BIAŁA, Zosia 0b.PK 71.30 3.28/21 14.32/24 15.48/24 17.10/24 21.21/25 23.13/24 28.39/23 32.34/23 43.43/23 46.01/23
indywidualnie 3.28/21 11.04/25 1.16/14 1.22/13 4.11/19 1.52/17 5.26/23 3.55/23 11.09/17 2.18/13
52.05/23 66.45/23 69.29/23 70.51/23 71.30/23
6.04/21 14.40/25 2.44/25 1.22/19 0.39/24
24 ROMANIAK, Sebastian 0b.PK 75.54 5.16/25 7.22/19 8.23/19 13.25/21 17.28/20 21.53/23 29.15/24 33.42/24 49.09/24 51.06/24
indywidualnie 5.16/25 2.06/13 1.01/9 5.02/25 4.03/18 4.25/24 7.22/25 4.27/24 15.27/24 1.57/9
69.30/24 72.12/24 74.21/24 75.36/24 75.54/24
18.24/25 2.42/14 2.09/21 1.15/16 0.18/1*
25 HOROSZKIEWICZ, Ewelina 0b.PK 92.14 3.25/20 12.01/22 15.06/23 16.56/23 21.13/24 31.20/25 36.03/25 39.24/25 70.47/25 77.20/25
indywidualnie 3.25/20 8.36/22 3.05/24 1.50/24 4.17/22 10.07/25 4.43/21 3.21/18 31.23/25 6.33/24
83.46/25 87.04/25 89.46/25 91.27/25 92.14/25
6.26/23 3.18/18 2.42/24 1.41/24 0.47/25
|