Końcowe wyniki zawodów 17.09.2022 13:12:01
Mistrzostwa Małopokski - Middle
===Podkarpacki OZOS========================================Orienteering Organiser===
Końcowe wyniki zawodów: K10 2.0km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.MOSZKOWICZ, Aleksandra WKS Wawel 17 21.23 + 0.00
2.WALAŚ, Emilia WKS Wawel 17 22.11 + 0.48
3.GUMULA, Weronika WKS Wawel 17 34.14 + 12.51
4.BISKUPSKA, Maria WKS Wawel 17 37.59 + 16.36
DUPLAK, Sara Patria Młynne 11 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K12 2.8km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.BISKUPSKA, Małgorzata WKS Wawel 17 25.10 + 0.00
2.WALA, Małgorzata KS Kościelec Chrzanó 5 27.11 + 2.01
3.RYCHŁOWSKA, Julia KS Kościelec Chrzanó 5 28.36 + 3.26
4.DEPTA, Helena WKS Wawel 17 34.05 + 8.55
5.BREKSA, Blanka WKS Wawel 17 34.54 + 9.44
6.WALAŚ, Olga WKS Wawel 17 40.08 + 14.58
7.HEBDA, Julia KS Kościelec Chrzanó 5 42.37 + 17.27
8.DZIK, Zofia LKS Górzanka Nawojow 8 42.50 + 17.40
9.CZAPLA, Julia WKS Wawel 17 122.23 + 97.13
Końcowe wyniki zawodów: K14 3.1km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WALA, Aleksandra KS Kościelec Chrzanó 5 28.46 + 0.00
2.MOSZKOWICZ, Julia WKS Wawel 17 29.14 + 0.28
3.PODGÓRSKA, Gabriela KS Kościelec Chrzanó 5 33.35 + 4.49
4.PORADA, Jagoda UKS REFLEX Rybnik 15 43.36 + 14.50
5.ZELEK, Martyna Patria Młynne 11 48.51 + 20.05
GROCHAL, Nina KS Kościelec Chrzanó 5 NKL-bPK
PK BISKUPSKA, Julia WKS Wawel 17 PK 21.55 + -6.51
PK OLEJNIK, Jaśmina WKS Wawel 17 PK 23.26 + -5.20
Końcowe wyniki zawodów: K16 4.0km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.PODGÓRSKA, Marta KS Kościelec Chrzanó 5 39.30 + 0.00
2.STANIAK, Joanna Harpagan 3 46.01 + 6.31
3.FITRZYK, Magdalena Patria Młynne 11 66.14 + 26.44
PK SŁOŃSKA, Antonina WKS Wawel 17 PK 35.00 + -4.30
Końcowe wyniki zawodów: K18+ 4.3km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WICHA, Małgorzata WKS Wawel 17 38.56 + 0.00
2.PUDEŁEK, Jowita LKS Górzanka Nawojow 8 41.20 + 2.24
3.LAMPARSKA, Maja WKS Wawel 17 45.30 + 6.34
4.GANEEVA, Julia Laika 7 53.12 + 14.16
5.FRĄCZEK, Justyna WKS Wawel 17 58.31 + 19.35
6.SEREDYŃSKA, Wiktoria UKS Patria Młynne 14 68.37 + 29.41
PORADA, Lilka UKS REFLEX Rybnik 15 NKL-bPK
PK KURTYCZ, Natalia WKS Wawel 17 PK 34.33 + -4.23
Końcowe wyniki zawodów: K35 4.0km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.OLEJNIK, Ewa WKS Wawel 17 43.37 + 0.00
2.MYKHAILOVA, Natalia LKS Górzanka Nawojow 8 46.10 + 2.33
3.KOZŁOWSKA, Jolanta Patria Młynne 11 49.45 + 6.08
4.WALAŚ, Maria WKS Wawel 17 57.33 + 13.56
5.SEREDA, Ganna WKS Wawel 17 59.55 + 16.18
6.MAREK-PUDEŁEK, MałgorzataLKS Górzanka Nawojow 8 92.40 + 49.03
DARGACZ, Anna WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: K50 4.0km 0m 15PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.WYSOCKA, Jolanta UKS Kometa Gliwice 13 43.22 + 0.00
2.CZERKAWSKA, Urszula UKS Sparta Czyżowice 16 47.39 + 4.17
3.PUŁCZYŃSKA, Aga WKS Wawel 17 118.49 + 75.27
WOJARSKA, Kamilla LKS Górzanka Nawojow 8 DNF
BUGAJ, Teresa WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM10N 2.3km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.SUŁKOWSKI, Dominik Patria Młynne 11 23.27 0b.PK
2.SAJDAK, Michał Patria Młynne 11 28.00 0b.PK
3.TUREK, Alicja WKS Wawel 17 28.01 0b.PK
4.STYPUŁA, Szymon Patria Młynne 11 29.52 0b.PK
5.ZABOROWSKI, Robert Patria Młynne 11 30.10 0b.PK
6.STYRYLSKI, Igor LKS Górzanka Nawojow 8 31.21 0b.PK
7.KURNYTA, Aleksandra Patria Młynne 11 31.35 0b.PK
8.ŁUPUSZANSKI, Kiril 32.36 0b.PK
9.STYPUŁA, Anna Patria Młynne 11 33.28 0b.PK
10.BREKSA, Pia WKS Wawel 17 39.10 1b.PK
11.DUPLAK, Milena Patria Młynne 11 40.16 0b.PK
12.GANEEV, Danis Laika 7 40.46 0b.PK
13.GANEEV, Erik Laika 7 40.47 0b.PK
14.MYKHAILOVA, Kateryna LKS Górzanka Nawojow 8 42.13 0b.PK
15.PISZCZEK, Wanda Patria Młynne 11 44.14 0b.PK
16.MIŚKIEWICZ, Adam 45.09 1b.PK
17.MIŚKIEWICZ, Jacek WKS Wawel 17 70.14 0b.PK
18.MICHURA, Damian Patria Młynne 11 73.07 0b.PK
SZTUKA, Helena Niezłe Sztuki 9 DNF
SZTUKA, Henryk Niezłe Sztuki 9 DNF
RAUDNER-FORYSTEK, KatarzynaWKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: KM12-14B 2.7km 0m 8PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.MIKOŁAJCZYK, Stanisław Indywidualnie 4 36.13 + 0.00
Końcowe wyniki zawodów: M10 1.9km 0m 6PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.RYGIEL, Aleksander WKS Wawel 17 21.53 + 0.00
2.STYRYLSKI, Kacper 35.13 + 13.20
3.BUBLIK, Maciek WKS Wawel 17 35.33 + 13.40
4.KRYSTIAN, Król Patria Młynne 11 37.26 + 15.33
5.ZELEK, Bartłomiej Patria Młynne 11 57.20 + 35.27
6.URYGA, Adam WKS Wawel 17 57.31 + 35.38
Końcowe wyniki zawodów: M12 2.5km 0m 8PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.HUNDT, David WKS Wawel 17 25.36 + 0.00
2.URYGA, Artur WKS Wawel 17 27.47 + 2.11
3.DEDA, Bartosz KS Kościelec Chrzanó 5 28.12 + 2.36
4.MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel 17 37.48 + 12.12
5.CHABRZYK, Wojciech ChabTeam 2 39.30 + 13.54
TUREK, Andrzej WKS Wawel 17 NKL-bPK
MOSZKOWICZ, Michał WKS Wawel 17 DNF
ZASADZKI, Tymoteusz WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M14 3.2km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.CHODLEWSKI, Antoni KS Kościelec Chrzanó 5 21.37 + 0.00
2.PUŁCZYŃSKI, Jeremi WKS Wawel 17 28.48 + 7.11
3.MORDARSKI, Oskar Patria Młynne 11 30.59 + 9.22
4.KURNYTA, Dawid Patria Młynne 11 48.01 + 26.24
5.WYZNAKIEWICZ, Piotr LKS Górzanka Nawojow 8 51.31 + 29.54
6.KRÓL, Maksymilian Patria Młynne 11 53.58 + 32.21
FORYSTEK, Szymon WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M16 4.0km 0m 13PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.STANIAK, Paweł Harpagan 3 43.41 + 0.00
2.MIGACZ, Dawid LKS Górzanka Nawojow 8 45.22 + 1.41
ZAKHAROV, Artem LKS Górzanka Nawojow 8 NKL-bPK
TARNOWSKI, Przemek LKS Górzanka Nawojow 8 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M18+ 4.8km 0m 16PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.GAJKOWSKI, Bartek WKS Wawel 17 29.55 + 0.00
2.WOJARSKI, Michał LKS Górzanka Nawojow 8 31.43 + 1.48
3.SEREDYŃSKI, Tomasz Indywidualnie 4 38.35 + 8.40
4.GANEEV, Kamil Laika 7 38.44 + 8.49
5.DZIK, Mirosław LKS Górzanka Nawojow 8 40.34 + 10.39
6.OPIOŁA, Mariusz LKS Górzanka Nawojow 8 40.50 + 10.55
BUBLIK, Piotr WKS Wawel 17 DNF
WÓJCIK, Paweł WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M35 5.0km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.DARGACZ, Piotr WKS Wawel 17 36.28 + 0.00
2.MIKHAYLOV, Victor LKS Górzanka Nawojow 8 36.34 + 0.06
3.SEREDA, Oleksii WKS Wawel 17 42.56 + 6.28
4.HEBDA, Ireneusz KS Kościelec Chrzanó 5 44.41 + 8.13
5.MIGACZ, Marcin LKS Górzanka Nawojow 8 49.46 + 13.18
6.CHABRZYK, Andrzej ChabTeam 2 49.47 + 13.19
7.BISKUPSKI, Michał WKS Wawel 17 50.51 + 14.23
8.NIEWIAROWSKI, Andrzej LKS Górzanka Nawojow 8 53.02 + 16.34
9.WÓJCIK, Grzegorz WKS Wawel 17 54.29 + 18.01
10.DOMIN, Tomasz - 1 58.49 + 22.21
11.STYRYLSKI, Zbigniew LKS Górzanka Nawojow 8 60.41 + 24.13
12.WALAŚ, Waldemar WKS Wawel 17 69.10 + 32.42
HUNDT, Tomasz WKS Wawel 17 NKL-bPK
CZAPLA, Przemek WKS Wawel 17 NKL-bPK
URYGA, Sławomir WKS Wawel 17 NKL-bPK
RYCHŁOWSKI, Tomasz KS Kościelec Chrzanó 5 DNF
BADARYCZ, Piotr UKS REFLEX Rybnik 15 DNF
ZASADZKI, Mirosław WKS Wawel 17 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M50 4.1km 0m 14PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KOZŁOWSKI, Jacek Patria Młynne 11 28.59 + 0.00
2.ŁABUZIŃSKI, Sławomir WKS Wawel 17 30.37 + 1.38
3.URBANIAK, Krzysztof Team 360 Warszawa 12 32.33 + 3.34
4.PORADA, Robert UKS REFLEX Rybnik 15 32.59 + 4.00
5.NIESSNER, Piotr WKS Wawel 17 33.50 + 4.51
6.WOJARSKI, Krzysztof LKS Górzanka Nawojow 8 35.36 + 6.37
7.KRYJOMSKI, Jerzy KS Kościelec Chrzanó 5 37.04 + 8.05
8.SŁOŃSKI, Marek WKS Wawel 17 37.09 + 8.10
9.FORYSTEK, Józef WKS Wawel 17 41.46 + 12.47
10.POLEWSKI, Dariusz Indywidualnie 4 42.04 + 13.05
11.SZAJNA, Abu WKS Wawel 17 45.40 + 16.41
12.KRET, Jacek LKS Górzanka Nawojow 8 51.10 + 22.11
13.CZERKAWSKI, Wacław UKS Sparta Czyżowice 16 54.56 + 25.57
14.WYZNAKIEWICZ, Paweł LKS Górzanka Nawojow 8 59.11 + 30.12
POŹNIAK, Szymon LKS Górzanka Nawojow 8 NKL-bPK
KUDŁACZ, Tomasz KTK Piekary Śląskie 6 DNF
Końcowe wyniki zawodów: M70 2.6km 0m 11PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.KRUCZEK, Stanisław WKS Wawel 17 30.31 + 0.00
2.WYSOCKI, Andrzej UKS Kometa Gliwice 13 33.17 + 2.46
BLIMKE, Roman LKS Górzanka Nawojow 8 DNF
POŹNIAK, Szymon NKL
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 4.2km 0m 12PK
------------------------------------------------------------------------------------
1.TUREK, Wojciech WKS Wawel 17 0b.PK 44.01
2.MIGACZ, Katarzyna LKS Górzanka Nawojow 8 0b.PK 77.12
3.TOTOŃ, Tomasz Nowy Styl 10 0b.PK 82.26
4.SZTUKA, Łukasz Nowy Styl 10 0b.PK 82.28
5.KALINA, Anna Nowy Styl 10 0b.PK 95.49
6.DRĄGOWSKA, Maria Nowy Styl 10 0b.PK 95.56
7.MORGAŚ, Marcin Indywidualnie 4 0b.PK 96.31
8.BUZEK, Gabi WKS Wawel 17 0b.PK 99.07
9.WÓJCIKOWSKA-STANIAK, Ewa - 1 4b.PK 57.49
FORYSTEK, Marek WKS Wawel 17 DNF
|