Lista startowa wg kategorii 2022-10-27 22:14:25
Biegusiem przez las IV RPP
===Podkarpacki OZOS=======================================Orienteering Organiser===
Lista startowa wg kategorii: K10 2.2km 0m 7PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 DUŻYŃSKA, Antonina UKS Azymut, Siedlisk 3 430910 0.00
2 DARCZUK, Karolina UKS Patria, Młynne K31 2.00
3 KRYCZYŃSKA, Natalia MKS" San" Jarosław R24 4.00
4 KURNYTA, Aleksandra UKS Patria, Młynne K31 6.00
5 DYMNICKA, Aleksandra MKS" San" Jarosław R24 8.00
6 SEŃ, Justyna UKS Azymut, Siedlisk 3 430939 10.00
7 STYPUŁA, Anna UKS Patria, Młynne K31 12.00
8 GÓRSKA, Agata UKS Azymut, Siedlisk 3 430945 14.00
9 WALAŚ, Emilia WKS Wawel, Kraków K30 8229143 16.00
10 SZAREK, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 430929 18.00
11 PISZCZEK, Wanda UKS Patria, Młynne K31 20.00
12 KOŁTUN, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 430928 22.00
Lista startowa wg kategorii: K12 2.9km 0m 9PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 ŻYBURA, Karolina UKS Azymut, Siedlisk 3 8229209 0.00
2 SZALA, Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 2.00
3 GÓRSKA, Aleksandra UKS Azymut, Siedlisk 3 8229215 4.00
4 MORDARSKA, Julita UKS Patria, Młynne K31 6.00
5 BISZKONT, Monika UKS Azymut, Siedlisk 3 8229151 8.00
6 ZYGADŁO, Marcelina UKS Azymut, Dębów R22 10.00
7 PUZIO, Emilia MKS" San" Jarosław R24 12.00
8 BISZKONT, Kinga UKS Azymut, Siedlisk 3 8229164 14.00
9 KOWAL, Paulina UKS Azymut, Dębów R22 16.00
10 BISZKONT, Wiktoria UKS Azymut, Siedlisk 3 8229144 18.00
11 DUNIKOWSKA, Nina UKS Patria, Młynne K31 20.00
12 GETMAN, Blanka MKS" San" Jarosław R24 22.00
Lista startowa wg kategorii: K14 3.6km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 RUCHAŁA, Julia UKS Azymut, Dębów R22 1.00
2 BISZCZANIK, Michalina UKS Azymut, Siedlisk 3 8229208 3.00
3 WOJCIECHOWSKA, Honorata UKS Azymut, Dębów R22 5.00
4 MIELKO, Zuzanna UKS Azymut, Siedlisk 3 8032118 7.00
5 KOWAL, Julia UKS Azymut, Dębów R22 9.00
6 ZELEK, Martyna UKS Patria, Młynne K31 11.00
Lista startowa wg kategorii: K16 4.6km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 SUDAK, Oliwia UKS Azymut, Siedlisk 3 8032138 0.00
2 JUCHA, Weronika UKS Azymut, Dębów R22 8636597 2.00
3 SIERKOWSKA, Marta UKS Azymut, Siedlisk 3 8032122 4.00
4 KOTLIŃSKA, Kamila UKS Azymut, Dębów R22 8636596 6.00
5 FITRZYK, Magdalena UKS Patria, Młynne K31 8.00
Lista startowa wg kategorii: K18-21 4.9km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 ORZECHOWSKA, Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 8062053 5.00
2 KIEŁB, Patrycja UKS Azymut, Dębów R22 8062055 7.00
3 PIESTRAK, Aleksandra UKS Azymut, Dębów R22 9.00
4 KIEŁB, Wiktoria UKS Azymut, Dębów R22 8008244 11.00
Lista startowa wg kategorii: K35+ 4.6km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 STAROŃSKA, Anna Stalowowolski Klub B 6 2181501 15.00
2 ZELEK, Urszula UKS Patria, Młynne K31 17.00
3 WALAŚ, Maria WKS Wawel, Kraków K30 8430792 19.00
Lista startowa wg kategorii: M10 2.2km 0m 7PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 SOWA, Wojciech UKS Patria, Młynne K31 1.00
2 MICHURA, Damian UKS Patria, Młynne K31 3.00
3 LIS, Jan UKS Azymut, Dębów R22 5.00
4 SAJDAK, Michał UKS Patria, Młynne K31 7.00
5 SUŁKOWSKI, Dominik UKS Patria, Młynne K31 9.00
6 DZIDUCH, Kuba UKS Azymut, Siedlisk 3 430934 11.00
7 STYPUŁA, Szymon UKS Patria, Młynne K31 13.00
8 KOŚĆ, Kacper UKS Azymut, Siedlisk 3 8229212 15.00
9 KRÓL, Krystian UKS Patria, Młynne K31 17.00
10 KIECANA, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 430943 19.00
11 ZELEK, Bartłomiej UKS Patria, Młynne K31 21.00
Lista startowa wg kategorii: M12 3.1km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 PARUCH, Bartłomiej UKS Azymut, Siedlisk 3 8229216 1.00
2 ZIĘBA, Konrad UKS Azymut, Dębów R22 3.00
3 MATWIEJCZUK, Kamil UKS Azymut, Siedlisk 3 8229211 5.00
4 KOWALIK-MOTYKA, Jan UKS Azymut, Dębów R22 7.00
5 PYSZAK, Damian UKS Azymut, Siedlisk 3 8229214 9.00
6 HUNDT, David WKS Wawel, Kraków K30 8005031 11.00
7 KRUK, Adrian MKS" San" Jarosław R24 13.00
Lista startowa wg kategorii: M14 3.8km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 CWYNAR, Filip MKS" San" Jarosław R24 8.00
2 MORDARSKI, Oskar UKS Patria, Młynne K31 10.00
3 GEMBOWICZ, Maciej MKS" San" Jarosław R24 12.00
4 KURNYTA, Dawid UKS Patria, Młynne K31 14.00
5 PIENIĄŻEK, Jan MKS" San" Jarosław R24 16.00
6 KRÓL, Maksymilian UKS Patria, Młynne K31 18.00
7 KIERSZTYN, Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 8229136 20.00
8 ZELEK, Filip UKS Patria, Młynne K31 22.00
9 JĘDRUCH, Jakub MKS" San" Jarosław R24 24.00
10 BAŁAZIŃSKI, Antoni UKS Patria, Młynne K31 26.00
Lista startowa wg kategorii: M16 5.2km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 MAZUREK, Maciej Tczewskie Stowarzysz 7 8119511 0.00
2 KRUK, Wojciech UKS Azymut, Dębów R22 8008239 2.00
3 PIÓRO, Dawid UKS Azymut, Siedlisk 3 8032154 4.00
4 LIS, Antoni UKS Azymut, Dębów R22 8008238 6.00
5 PARUCH, Paweł Jakub UKS Azymut, Siedlisk 3 8229217 8.00
Lista startowa wg kategorii: M18-21 5.7km 0m 15PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 MACH, Arkadiusz AZS Uniwersytet Rzes 9 17.00
2 WALAT, Adrian 3PBOT 8 19.00
3 HEJSAK, Maciej MKS" San" Jarosław R24 8636596 21.00
4 KRUK, Jakub UKS Azymut, Dębów R22 23.00
Lista startowa wg kategorii: M35-45 5.1km 0m 13PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 ULICKI, Piotr 20 PBOT 13 8229124 10.00
2 MORĄG, Bohdan 14das 12 2044869 12.00
3 MAREK, Mirosław Indywidualni Podkarp 11 8229156 14.00
4 WALAŚ, Waldemar WKS Wawel, Kraków K30 8340406 16.00
5 ŁUCZAK, Stanisław 3PBOT 8 18.00
6 HUNDT, Tomasz WKS Wawel, Kraków K30 8006536 20.00
7 SIWEK, Marcin SKB / UKS Azymut, Dę 10 7021212 22.00
Lista startowa wg kategorii: M50+ 5.2km 0m 12PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 JAKLIK, Andrzej Dreptak Krosno 15 8220016 19.00
2 KLIMASZ, Józef Szarotki Rzeszów 17 418956 21.00
3 SOCHACKI, Witold UKS Patria, Młynne K31 23.00
4 MAZUREK, Jan Tczewskie Stowarzysz 14 8119522 25.00
5 PODOLAK, Zbigniew Gwiady Przemyśl 16 27.00
Lista startowa wg kategorii: Open 3.5km 0m 11PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 MAZUREK, Jakub Tczewskie Stowarzysz G06 332501 15.00
2 ŻELAZO, Artur MORUS Rzeszów 20 17.00
3 BAĆ, Wiesław Wydry Galicja 21 19.00
4 RAJNIK, Michał UKS Azymut, Dębów R22 21.00
5 ŻELAZO, JACEK BRYSIA GŁOGÓW MAŁOPO 18 23.00
6 KOWALCZYK, Janusz JK 22 25.00
Lista startowa wg kategorii: Rodzinna 2.3km 0m 8PK
-----------------------------------------------------------------------------------
1 LONC, Sebastian Indywidualni 23 12.00
2 KOT, Maksymilian Indywidualni 23 12.00
3 MAZUR, Jolanta MKS" San" Jarosław R24 15.00
|