Końcowe wyniki zawodów                                                         2010-07-01 14:42:27
                                        Limanowa Cup 2010
===Podkarpacki OZOS=================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.7km   85m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.8 BIEDERMAN ADRIANNA                    WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 16.14         
  2.4 GARBACIK MAJA                         WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 21.05         
  3.11 KOZŁOWSKA OLGA                       Koziołki Kraków      KOZ        0b.PK 24.28         
  4.6 KOWAL NATALIA                         KS Kościelec Chrzanó K48        0b.PK 25.41         
  5.3 TOPÓR MAGDALENA                       Ind. Podkarpacie     IPD        0b.PK 27.04         
  6.7 KOZŁOWSKA MARIA                       Koziołki Kraków      KOZ        0b.PK 28.54         
  7.1 LEŚNICKA AGNIESZKA                    UKS Azymut Dębów     R22        0b.PK 29.47         
  8.2 URBANIAK ALICJA                       Gwardia Warszawa     W88        0b.PK 35.09         
  9.10 OHLASZENY ZUZANNA                    KS Kościelec Chrzanó K48        0b.PK 43.56         
    9 KACIK MONIKA                          UKS Patria Młynne    K31        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.0km   85m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.26 LEGIĘĆ ROKSANA                       KS Kościelec Chrzanó K48            16.56  +      0.00
  2.24 CYCH AGNIESZKA                       Echo Twardogóra      D45            20.13  +      3.17
  3.25 FILIPOWSKA ALEKSANDRA                UKS Orientuś Łódź    E75            21.18  +      4.22
  4.20 WZIĘTEK BARBARA                      KS Kościelec Chrzanó K48            22.58  +      6.02
  5.27 LECH ZUZANNA                         UKS Orientuś Łódź    E75            23.40  +      6.44
  6.23 WIERZBA WIKTORIA                     MKS Paulinum Jalenia D93            25.41  +      8.45
  7.16 CIESIÓŁKA KATARZYNA                  MKS MOS Wrocław      D91            27.47  +     10.51
  8.14 KOZŁOWSKA WIKTORIA                   Koziołki Kraków      KOZ            28.37  +     11.41
  9.18 LISTEK MARTA                         WKS Wawel Kraków     K30            30.29  +     13.33
 10.17 TAMAS DENISA                         CS SPRIA BAIA SPRIE  CSS            30.30  +     13.34
 11.15 KAPUŚCIŃSKA AGATA                    UKS Orientuś Łódź    E75            31.10  +     14.14
 12.19 GUZIK JULIA                          Ogniwo Piekiełko     K38            40.28  +     23.32
 13.29 GOTOWICZ NATALIA                     Gwardia Warszawa     W88            64.32  +     47.36
    22 BONAT JULIA                          Gwardia Warszawa     W88        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.9km  125m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.38 WAŃCZYK ZUZANNA                      PUKS Młode Orły      W03            29.01  +      0.00
  2.45 URBANOWICZ KINGA                     OSIR Góra Kalwaria   W81            29.40  +      0.39
  3.12 CYCH WERONIKA                        Echo Twardogóra      D45            30.08  +      1.07
  4.33 SELWON JUSTYNA                       PUKS Młode Orły      W03            34.08  +      5.07
  5.51 KORDALA MAŁGORZATA                   UKS Orientuś Łódź    E75            35.20  +      6.19
  6.37 SOBAS ALEKSANDRA                     WKS Wawel Kraków     K30            35.43  +      6.42
  7.49 SZMULKOWSKA MAGDALENA                PUKS Młode Orły      W03            35.52  +      6.51
  8.52 SIKORA MARCELINA                     Start Lublin         L45            38.27  +      9.26
  9.50 LEKAN LIDIA                          Azymut Siedliska     L01            38.39  +      9.38
 10.43 SOWA JOANNA                          Azymut Siedliska     L01            41.31  +     12.30
 11.46 DOMINIAK DAGMARA                     PUKS Młode Orły      W03            42.26  +     13.25
 12.40 KAŹMIERCZAK MARZENA                  UKS Orientuś Łódź    E75            43.14  +     14.13
 13.41 POMIAN SANDRA                        Traper Złocieniec    Z06            44.56  +     15.55
 14.42 KUŹNICKA ANGELIKA                    PUKS Młode Orły      W03            48.36  +     19.35
 15.35 KORDALA KAROLINA                     UKS Orientuś Łódź    E75            51.18  +     22.17
 16.36 JANKOWSKA JOANNA                     MKS Paulinum Jalenia D93            51.48  +     22.47
 17.32 DZIK JUSTYNA                         MUKS Gliwice         S22            55.06  +     26.05
 18.48 HORBACZEWSKA JOANNA                  UKS Orientuś Łódź    E75            55.22  +     26.21
 19.44 BANAŚ AGNIESZKA                      UKS Orientuś Łódź    E75            55.46  +     26.45
 20.47 ŁABA ANETA                           Azymut Siedliska     L01            79.48  +     50.47
    34 NAWOROL SYLWIA                       Azymut Siedliska     L01        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.2km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.64 BROMBOSZCZ MAŁGORZATA                KS Kościelec Chrzanó K48            46.11  +      0.00
  2.66 ZAWODNIK TOLA                        WKS Oleśniczanka     D78            46.13  +      0.02
  3.59 ŻEBROWSKA BARBARA                    KWM Mazowsze         KWM            49.08  +      2.57
  4.60 FILIPCZAK JAGODA                     KWJ Mazowsze         KWJ            51.10  +      4.59
  5.68 WASZCZUK ALEKSANDRA                  Traper Złocieniec    Z06            52.29  +      6.18
  6.72 BIAŁKOWSKA ANETA                     UKS Orientuś Łódź    E75            57.29  +     11.18
  7.54 GOLONKA KAROLINA                     UKS Patria Młynne    K31            57.52  +     11.41
  8.56 MACUL MARTYNA                        Traper Złocieniec    Z06            63.52  +     17.41
  9.57 BURDYNA DOMINIKA                     Tukan Iwiny          D23            66.24  +     20.13
 10.62 ŚMIGIEL JOLANTA                      Traper Złocieniec    Z06            68.48  +     22.37
 11.63 KANIKOWSKA DOMINIKA                  Tukan Iwiny          D23            74.02  +     27.51
 12.61 KAŹMIERCZAK ANETA                    UKS Orientuś Łódź    E75            76.25  +     30.14
 13.67 ŚWIECH WIKTORIA                      UKS Orientuś Łódź    E75            88.11  +     42.00
 14.69 RYGIEL PAULINA                       Tukan Iwiny          D23           102.46  +     56.35
 15.58 MICHAŁEK DARIA                       KS Kościelec Chrzanó K48           114.34  +     68.23
 16.55 GARMULEWICZ MAJA                     UKS Orientuś Łódź    E75           121.58  +     75.47
    65 BARGIEL MONIKA                       KWM Mazowsze         KWM        NKl               
    70 LEŚNIAK KINGA                        KS Kościelec Chrzanó K48        NKl               
    73 KUBERA DOMINIKA                      KWM Mazowsze         KWM        DNF               
    71 BARTOSIAK PAULINA                    KWJ Mazowsze         KWJ        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         4.9km  225m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.88 SZELIGA MAŁGORZATA                   Tukan Iwiny          D23            48.48  +      0.00
  2.82 DUDZIŃSKA PAULINA                    Arkady Raszków       P35            52.35  +      3.47
  3.86 SZLENDAK JOANNA                      KWJ Mazowsze         KWJ            55.18  +      6.30
  4.91 KLUCZKA ALEKSANDRA                   KWJ Mazowsze         KWJ            58.15  +      9.27
  5.92 FITRZYK KATARZYNA                    UKS Patria Młynne    K31            64.16  +     15.28
  6.79 BALUTA ANNA                          UKS Patria Młynne    K31            64.22  +     15.34
  7.80 ŚCIESZKO NATALIA                     UKS Orientuś Łódź    E75            69.09  +     20.21
  8.87 MÓL MAŁGORZATA                       UKS Patria Młynne    K31            71.40  +     22.52
  9.81 KUBICKA ZUZANNA                      KWJ Mazowsze         KWJ            74.01  +     25.13
 10.93 HANUSZKIEWICZ KAROLINA               UKS Orientuś Łódź    E75            77.17  +     28.29
 10.83 JĘŚKOWIAK SARA                       Azymut Mochy         P58            77.17  +     28.29
 12.76 GRYZIO SYLWIA                        Azymut Pabianice     E71            80.11  +     31.23
 13.90 BANAŚ ALEKSANDRA                     UKS Orientuś Łódź    E75            82.04  +     33.16
 14.85 BARTCZAK NATALIA                     UKS Orientuś Łódź    E75            84.52  +     36.04
 15.84 SKRZYPKOWSKA IWONA                   PUKS Młode Orły      W03            89.14  +     40.26
 16.94 JĘŚKOWIAK GRETA                      Azymut Mochy         P58            90.01  +     41.13
 17.77 LECH AGATA                           UKS Orientuś Łódź    E75            90.21  +     41.33
 18.110  BARAN KAROLINA                     WKS Wawel Kraków     K30            90.49  +     42.01
    78 BARTOSIAK PATRYCJA                   KWJ Mazowsze         KWJ        DNF               
    95 PIŁKOWSKA ALICJA                     KWJ Mazowsze         KWJ        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20-21      5.2km  240m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.53 POLAKOVA TATIANA                     Ind. Białoruś        INB            50.10  +      0.00
  2.105 PABICH MARIA                        Azymut Pabianice     E71            58.26  +      8.16
  3.99 MACHOWSKA WERONIKA                   OSIR Góra Kalwaria   W81            58.50  +      8.40
  4.100 ETTERLE-BIEDERMAN LILIAN            WKS Wawel Kraków     K30            63.58  +     13.48
  5.106 WOŁEK EWA                           UNTS Warszawa        W87            64.06  +     13.56
  6.109 WYSOCKA MALWINA                     Kometa Gliwice       S28            75.04  +     24.54
  7.98 PATEJKO PATRYCJA                     Gwardia Warszawa     W88            84.27  +     34.17
  8.107 HEPCAL ANDREA                       CS SPRIA BAIA SPRIE  CSS            88.35  +     38.25
  9.103 SYPUŁA KATARZYNA                    UNTS Warszawa        W87            96.18  +     46.08
 10.101 TARASIŃSKA AGNIESZKA                Ind. Mazowsze        IMA            98.04  +     47.54
 11.104 MARCHLIK MAŁGORZATA                 Gwardia Warszawa     W88           107.09  +     56.59
 12.102 STANKIEWICZ MAŁGORZATA              Azymut Siedliska     L01           116.17  +     66.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K35-45      4.0km  190m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.113 CHRAMIEC ALINA                      Ciche                CIC            54.39  +      0.00
  2.111 CZERKAWSKA URSZULA                  MUKS Gliwice         S22            59.53  +      5.14
  3.114 TOPÓR MONIKA                        Ind. Podkarpacie     IPD            85.17  +     30.38
  4.112 URHOJ KIRSTEN                       TISVILDE HEGN        TIS           113.34  +     58.55
 
Końcowe wyniki zawodów: K50+        3.0km  130m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.115 LEWOŃ EWA                           Orkan Ostróda        N61            38.45  +      0.00
  2.117 WRÓBLEWSKA BOGNA                    OKS Start Otwock     W85            45.09  +      6.24
  3.123 ŁUŃSKA REGINA                       Orkan Ostróda        N61            45.26  +      6.41
  4.121 BIZIUK HALINA                       Orkan Ostróda        N61            47.59  +      9.14
  5.118 HULANICKA IRINA                     UNTS Warszawa        W87            48.17  +      9.32
  6.119 NEDVIDKOVA JITKA                    LITOMERICE CZECHY    LIT            72.26  +     33.41
  7.116 OLBRYCHT ANNA                       Ind. Mazowsze        IMA            75.31  +     36.46
  8.120 ŚWIATKOWSKA BOGUMIŁA                MKS Paulinum Jalenia D93            79.18  +     40.33
    122 PASZYŃSKA MSAŁGORZATA               UKS Orientuś Łódź    E75        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       2.7km   85m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.124 CYCH MIKOŁAJ                        Echo Twardogóra      D45            22.38  +      0.00
  2.127 PACHNIK STAŚ                        Tukan Iwiny          D23            22.48  +      0.10
  3.126 CYCH MAKSYMILIAN                    Echo Twardogóra      D45            24.01  +      1.23
  4.5 DUPLAK SANDRA                         UKS Patria Młynne    K31            24.46  +      2.08
  5.125 CHRAMIEC DAWID                      Ciche                CIC            27.10  +      4.32
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.7km   85m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.137 CUBER JAKUB                         WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 16.43         
  2.130 GOLONKA KRZYSZTOF                   UKS Patria Młynne    K31        0b.PK 18.10         
  3.135 PIETEK JAKUB                        UKS Orientuś Łódź    E75        0b.PK 20.45         
  4.134 DUDEK JAKUB                         UKS Patria Młynne    K31        0b.PK 21.04         
  5.131 BARAN GRZEGORZ                      WKS Wawel Kraków     K30        0b.PK 27.46         
  6.133 STARZYKIEWICZ KACPER                KS Kościelec Chrzanó K48        0b.PK 27.47         
  7.129 KŁOCZEK ADAM                        Azymut Siedliska     L01        0b.PK 64.30         
    138 KACIK MARCIN                        UKS Patria Młynne    K31        DNF               
    136 PIASKOWY DANIEL                     UKS Patria Młynne    K31        DNF               
    132 ZABRZEŃSKI DOMINIK                  UKS Patria Młynne    K31        DNF               
    128 GOLONKA ADRIAN                      UKS Patria Młynne    K31        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.9km   85m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.143 BIEDERMAN MARCIN                    WKS Wawel Kraków     K30            15.39  +      0.00
  2.157 KUSTOSZ PAWEŁ                       WKS Wawel Kraków     K30            16.21  +      0.42
  3.147 DĄBROWSKI GRZEGORZ                  WKS Wawel Kraków     K30            17.12  +      1.33
  4.152 URBANIAK JERZY                      Gwardia Warszawa     W88            21.40  +      6.01
  5.151 BARAN JĘDRZEJ                       WKS Wawel Kraków     K30            21.48  +      6.09
  6.153 MAMALA PIOTR                        UKS Patria Młynne    K31            23.42  +      8.03
  7.150 WĘGRZYN JAKUB                       Azymut Siedliska     L01            24.45  +      9.06
  8.149 MYSZKOWSKI MACIEJ                   OSIR Góra Kalwaria   W81            25.51  +     10.12
  9.156 FITRZYK KAMIL                       UKS Patria Młynne    K31            26.04  +     10.25
 10.146 ZUCHMAŃSKI PRZEMYSŁAW               UKS Orientuś Łódź    E75            33.02  +     17.23
 11.154 MATWIEJCZUK KACPER                  Azymut Siedliska     L01            36.47  +     21.08
 12.142 GOLONKA DANIEL                      UKS Patria Młynne    K31            45.50  +     30.11
 13.141 GAŁECKI MACIEJ                      KS Kościelec Chrzanó K48            56.51  +     41.12
    145 MAMALA PAWEŁ                        UKS Patria Młynne    K31        DNF               
    148 MATRAS DAWID                        UKS Patria Młynne    K31        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.1km  140m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.174 SAWOŚCIANIK ADAM                    Traper Złocieniec    Z06            29.44  +      0.00
  2.168 ROSOCHACKI MAREK                    OSIR Góra Kalwaria   W81            30.01  +      0.17
  3.162 NALEPKO MATEUSZ                     Azymut Siedliska     L01            31.25  +      1.41
  4.183 SAŁAJCZYK DANIEL                    OSIR Góra Kalwaria   W81            32.37  +      2.53
  5.180 PALKA KRZYSZTOF                     KS Kościelec Chrzanó K48            33.52  +      4.08
  6.176 WOŁOWCZYK MICHAŁ                    UNTS Warszawa        W87            33.56  +      4.12
  7.167 RZEŃCA KRZYSZTOF                    UKS Orientuś Łódź    E75            34.24  +      4.40
  8.170 SZELIGA BARTŁOMIEJ                  Tukan Iwiny          D23            34.29  +      4.45
  9.179 KWIATKOWSKI MICHAŁ                  PUKS Młode Orły      W03            36.03  +      6.19
 10.178 BUBULA BARTOSZ                      Ogniwo Piekiełko     K38            36.13  +      6.29
 11.177 TŁUCZEK WOJCIECH                    Azymut Siedliska     L01            36.29  +      6.45
 12.160 GĄSIOR MATEUSZ                      Echo Twardogóra      D45            36.59  +      7.15
 13.165 LEGIĘĆ KAMIL                        KS Kościelec Chrzanó K48            37.15  +      7.31
 14.182 PAŁKA SZYMON                        UKS Orientuś Łódź    E75            37.19  +      7.35
 15.173 OLKOWICZ KAMIL                      PUKS Młode Orły      W03            37.21  +      7.37
 16.181 BARAN JAN                           WKS Wawel Kraków     K30            39.21  +      9.37
 17.175 TARNOWSKI ALEKSANDER                Start Lublin         L45            39.39  +      9.55
 18.163 FERENC RAFAŁ                        PUKS Młode Orły      W03            46.08  +     16.24
 19.172 WĘGRZYN KAROL                       Azymut Siedliska     L01            48.46  +     19.02
 20.140 KITKA KONRAD                        Azymut Siedliska     L01            51.33  +     21.49
 21.166 KANIA ADAM                          WKS Wawel Kraków     K30            63.30  +     33.46
 22.164 GUZIK BARTŁOMIEJ                    Ogniwo Piekiełko     K38            63.51  +     34.07
 23.169 SKRZYPKOWSKI MARIUSZ                PUKS Młode Orły      W03            73.45  +     44.01
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.8km  260m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.212 JEŻ KRZYSZTOF                       UKS Orientuś Łódź    E75            45.41  +      0.00
  2.209 MARSZAŁEK PATRYK                    UKS Azymut Dębów     R22            46.18  +      0.37
  3.202 KORDALA MICHAŁ                      UKS Orientuś Łódź    E75            51.47  +      6.06
  4.205 KONARZEWSKI SEBASTIAN               KWM Mazowsze         KWM            51.55  +      6.14
  5.192 SZURYGA BARTOSZ                     Start Lublin         L45            56.36  +     10.55
  6.200 SOCHACKI BARTŁOMIEJ                 UKS Patria Młynne    K31            57.08  +     11.27
  7.198 NIEDBAŁA MATEUSZ                    KS Kościelec Chrzanó K48            57.51  +     12.10
  8.193 POWICHROWSKI PATRYK                 KWM Mazowsze         KWM            58.13  +     12.32
  9.188 GARBACIK MICHAŁ                     WKS Wawel Kraków     K30            58.16  +     12.35
 10.211 ANC KAMIL                           KWJ Mazowsze         KWJ            58.30  +     12.49
 11.206 BARTCZAK MACIEJ                     Orkan Ostróda        N61            60.04  +     14.23
 12.194 GARBULIŃSKI GRZEGORZ                KWJ Mazowsze         KWJ            61.01  +     15.20
 13.197 WOJNOWICZ MARIUSZ                   Tukan Iwiny          D23            62.17  +     16.36
 14.190 MĄCZYŃSKI JAKUB                     UKS Orientuś Łódź    E75            65.22  +     19.41
 15.191 KŁOCZEK SZYMON                      Azymut Siedliska     L01            67.36  +     21.55
 16.187 JASZAK KAMIL                        Azymut Siedliska     L01            76.30  +     30.49
 17.199 WORONA KAMIL                        Traper Złocieniec    Z06            78.41  +     33.00
 18.210 BARANOWSKI MATEUSZ                  KWM Mazowsze         KWM            81.40  +     35.59
 19.208 GUZIK SŁAWOMIR                      Ogniwo Piekiełko     K38            84.49  +     39.08
 20.196 CHABROS MACIEJ                      Azymut Siedliska     L01            95.13  +     49.32
 21.204 ŚWIRSKI TOMASZ                      PUKS Młode Orły      W03           104.07  +     58.26
 22.186 VAJDULIAK JURAJ JUNIOR              OB. TVRDOSIN         OBT           107.03  +     61.22
    189 ROSIŃSKI MARCIN                     KWM Mazowsze         KWM        NKl               
    201 JAKUBOWSKI ADAM                     KWM Mazowsze         KWM        NKl               
    203 NAWÓJ MICHAŁ                        Azymut Siedliska     L01        NKl               
    207 RYCAJ MICHAŁ                        Azymut Siedliska     L01        NKl               
    214 GUTEK ŁUKASZ                        Azymut Siedliska     L01        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.8km  310m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.235 OWCZAREK RAFAŁ                      KWJ Mazowsze         KWJ            53.32  +      0.00
  2.237 DUTKOWSKI MIKOŁAJ                   Arkady Raszków       P35            53.53  +      0.21
  3.225 SZMULKOWSKI ADAM                    KWJ Mazowsze         KWJ            53.54  +      0.22
  4.242 GRABIEC MIKOŁAJ                     Azymut Mochy         P58            56.55  +      3.23
  5.241 MAJEWSKI IGOR                       KWJ Mazowsze         KWJ            57.59  +      4.27
  6.217 NOWOCIŃSKI BARTOSZ                  Orkan Ostróda        N61            59.16  +      5.44
  7.219 BYSTRY BARTOSZ                      Junior Ochędzyn      E70            59.39  +      6.07
  8.236 CHRUSTOWICZ JAKUB                   UKS Orientuś Łódź    E75            60.49  +      7.17
  9.222 CHUDZIK DOMINIK                     UKS Orientuś Łódź    E75            61.13  +      7.41
 10.221 PRASAŁ JAKUB                        KWJ Mazowsze         KWJ            61.48  +      8.16
 11.239 FAT ANDREI                          CS SPRIA BAIA SPRIE  CSS            62.01  +      8.29
 12.230 KRUCZKOWSKI MICHAŁ                  Traper Złocieniec    Z06            62.06  +      8.34
 13.245 MACUL BARTOSZ                       Traper Złocieniec    Z06            65.40  +     12.08
 14.218 GROCHOWALSKI MATEUSZ                Azymut Pabianice     E71            66.14  +     12.42
 15.229 CIUPA RAFAŁ                         Azymut Siedliska     L01            69.17  +     15.45
 16.231 HETMAN GRZEGORZ                     KWJ Mazowsze         KWJ            71.51  +     18.19
 17.228 GALLA JACEK                         Azymut Mochy         P58            75.20  +     21.48
 18.232 KUBIAK BARTŁOMIEJ                   UKS Orientuś Łódź    E75            84.30  +     30.58
 19.243 BYCZUK PAWEŁ                        UKS Orientuś Łódź    E75            86.17  +     32.45
 20.238 SYPUŁA MACIEJ                       UNTS Warszawa        W87            88.06  +     34.34
 21.226 MICHALIK JAKUB                      UKS Orientuś Łódź    E75            95.50  +     42.18
    224 KOWALSKI CEZARY                     PUKS Młode Orły      W03        NKl               
    233 NOWAK BARTLOMIEJ                    Gwardia Warszawa     W88        NKl               
    244 PIELA JAROSŁAW                      Azymut Siedliska     L01        NKl               
    234 GONTARZ WOJCIECH                    Azymut Siedliska     L01        NKl               
    240 UŚCIŃSKI MAREK                      OSIR Góra Kalwaria   W81        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         6.5km  360m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.254 CHARUBA ŁUKASZ                      UKS Orientuś Łódź    E75            56.52  +      0.00
  2.256 WOJARSKI MICHAŁ                     WKS Wawel Kraków     K30            59.34  +      2.42
  3.251 PIŁKOWSKI TADEUSZ                   OKS Start Otwock     W85            62.13  +      5.21
  4.252 MICHALIK MACIEJ                     UKS Orientuś Łódź    E75            71.43  +     14.51
  5.248 GAŁĄZKA ARKADIUSZ                   Modrzew Skwierzyna   F54            80.45  +     23.53
  6.253 KOCHN ŁUKASZ                        PUKS Młode Orły      W03            82.59  +     26.07
  7.255 ZYCH PIOTR                          PUKS Młode Orły      W03            95.36  +     38.44
    249 PACHNIK WOJCIECH                    Tukan Iwiny          D23        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21A        6.5km  390m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.262 MARIAN CIPRIAN                      CS SPRIA BAIA SPRIE  CSS            59.58  +      0.00
  2.161 MIŚTAL MATEUSZ                      WKS Wawel Kraków     K30            65.58  +      6.00
  3.260 JAŁOCHA ROBERT                      WKS Wawel Kraków     K30            72.10  +     12.12
  4.259 PATEJKO PRZEMYSŁAW                  Gwardia Warszawa     W88            74.11  +     14.13
  5.263 KRUCZEK STANISŁAW                   WKS Wawel Kraków     K30           102.01  +     42.03
  6.261 REJNIAK MATEUSZ                     Junior Ochędzyn      E70           102.51  +     42.53
    258 WRÓBLEWSKI MATEUSZ                  OKS Start Otwock     W85        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        8.9km  470m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.275 LUBKIEWICZ TOMASZ                   WKS Flota Gdynia     G18            67.10  +      0.00
  2.269 WATTERDAL EIRIK                     BAEKKELAGETS SK      BAE            67.21  +      0.11
  3.272 SOKALSKI DARIUSZ                    Śląsk Wrocław        D95            73.16  +      6.06
  4.268 MOCKUNAS LEONAS                     OK. VERSME           OKV            74.58  +      7.48
  5.277 CYCH PIOTR                          Śląsk Wrocław        D95            77.27  +     10.17
  6.274 GAJKOWSKI BARTOSZ                   WKS Wawel Kraków     K30            78.52  +     11.42
  7.273 STUDENT KAMIL                       UKS Orientuś Łódź    E75            88.38  +     21.28
  8.267 CIESIÓŁKA SEBASTIAN                 Artemis Wrocław      D92            92.48  +     25.38
  9.271 GALICZ KAROL                        Siódemka Legionowo   W01           138.52  +     71.42
    276 KOSOWSKI ŁUKASZ                     Siódemka Legionowo   W01        NKl               
    270 WŁODARCZYK KAMIL                    WKS Flota Gdynia     G18        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.6km  360m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.280 TAMAS RELU                          CS SPRIA BAIA SPRIE  CSS            68.37  +      0.00
  2.97 DZIK MIROSŁAW                        MUKS Gliwice         S22            69.46  +      1.09
  3.283 SIKORA WALDEMAR                     Start Lublin         L45            75.58  +      7.21
  4.285 RENC PIOTR                          Start Lublin         L45           140.17  +     71.40
  5.281 KASPERCZYK ROBERT                   Start Lublin         L45           143.39  +     75.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M40-45      6.3km  350m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.291 BARTCZAK JAROSŁAW                   Orkan Ostróda        N61            56.21  +      0.00
  2.288 PACHNIK DARAIUSZ                    Tukan Iwiny          D23            58.17  +      1.56
  3.294 TARNOWSKI MIROSŁAW                  Start Lublin         L45            59.28  +      3.07
  4.289 NEREGAARD MORTEN                    TISVILDE HEGN        TIS            62.27  +      6.06
  5.158 IWANOWSKI OLEG                      Ind. Białoruś        INB            62.30  +      6.09
  6.293 URBANIAK KRZYSZTOF                  Gwardia Warszawa     W88            66.25  +     10.04
  7.295 SOBIEGRAJ MAREK                     UKS Sprint Pełczyce  Z25            80.08  +     23.47
  8.287 VAJDULIAK JURAJ                     OB. TVRDOSIN         OBT            91.02  +     34.41
  9.292 OLAS JACEK                          UKS Orientuś Łódź    E75            97.34  +     41.13
 10.290 CHABROS PIOTR                       Azymut Siedliska     L01           115.37  +     59.16
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         4.5km  210m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.298 KRYJOMSKI JERZY                     KS Kościelec Chrzanó K48            41.20  +      0.00
  2.305 OLECH ANDRZEJ                       Start Lublin         L45            42.27  +      1.07
  3.300 ROGALA MIROSŁAW                     Start Lublin         L45            47.51  +      6.31
  4.155 WOJARSKI KRZYSZTOF                  WKS Wawel Kraków     K30            59.17  +     17.57
  5.297 WRÓBLEWSKI TADEUSZ                  OKS Start Otwock     W85            62.51  +     21.31
  6.301 CZERKAWSKI WACŁAW                   MUKS Gliwice         S22            63.19  +     21.59
  7.296 LEWANDOWSKI KRZYSZTOF               UKS Orientuś Łódź    E75            90.48  +     49.28
  8.304 GARGAŁA EUGENIUSZ                   Indywidualni         IND           105.18  +     63.58
    303 SYPUŁA SŁAWOMIR                     UNTS Warszawa        W87        NKl               
    299 MOSSAKOWSKI PRZEMYSŁAW              Indywidualni         IND        DNF               
    302 SKONIECZNY ANDRZEJ                  MKS Paulinum Jalenia D93        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         3.9km  150m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.247 MISZEWSKI ROMUALD                   WKS Flota Gdynia     G18            31.41  +      0.00
  2.184 WOŁEJSZO TADEUSZ                    KU AZS WAT Warszawa  W89            35.14  +      3.33
  3.159 PARZEWSKI JERZY                     KU AZS WAT Warszawa  W89            35.45  +      4.04
  4.215 WATTERDAL TORE                      OL TONSBERG          OLT            36.49  +      5.08
  5.250 ŁUŃSKI ZBIGNIEW                     Orkan Ostróda        N61            38.37  +      6.56
  6.89 BOHACZEK JANUSZ                      Orkan Ostróda        N61            41.37  +      9.56
  7.227 PASZYŃSKI JÓZEF                     UKS Orientuś Łódź    E75            45.35  +     13.54
  8.257 OLBRYCHT JANUSZ                     Ind. Mazowsze        IMA            51.51  +     20.10
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         3.3km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.139 JAKIELASZEK RYSZARD                 GKS Luzino           G27            32.23  +      0.00
  2.171 KUKURYKA JAN                        Start Lublin         L45            36.31  +      4.08
  3.246 ROHAC IGOR                          ATU KOSICE           KOS            37.52  +      5.29
  4.28 BOGULAK ADAM                         MKS Paulinum Jalenia D93            39.46  +      7.23
  5.39 JANOWSKI KONRAD                      Gwardia Warszawa     W88            40.37  +      8.14
  6.279 BABICKY TOMAS                       LITOMERICE CZECHY    LIT            40.45  +      8.22
  7.144 KMIECIŃSKI JÓZEF                    KWJ Mazowsze         KWJ            41.21  +      8.58
  8.185 ŁAPANOWSKI JACENTY                  KU AZS WAT Warszawa  W89            42.27  +     10.04
  9.223 WOŹNIAK HENRYK                      Orkan Ostróda        N61            42.36  +     10.13
    278 BARTKOWIAK EDWARD                   Grunwald Poznań      P69        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         3.0km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.265 BYKOWSKI RYSZARD                    Ind. Kraków          IKR            37.26  +      0.00
  2.286 PŁUCIENNIK WALDEMAR                 Modrzew Skwierzyna   F54            38.40  +      1.14
  3.220 CEGLIŃSKI JANUSZ                    Gwardia Warszawa     W88            46.24  +      8.58
  4.195 KĘDZIOREK ANDRZEJ                   Gwardia Warszawa     W88            46.26  +      9.00
  5.266 PIETKIEWICZ WALDEMAR                I. Dolnośląskie      IDL            46.53  +      9.27
  6.284 DURA KAZIMIERZ                      Śląsk Wrocław        D95            48.39  +     11.13
  7.213 WYSOCKI STANISŁAW                   Gwardia Warszawa     W88            66.18  +     28.52
    264 WRONICZ ZYGMUNT                     Ind. Kraków          IKR        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.1km  145m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.21 CYCH EWA                             Echo Twardogóra      D45            40.13  +      0.00
  2.216 CIESIÓŁKA MAGDALENA                 Artemis Wrocław      D92            48.11  +      7.58
  3.108 MICHAŁOWSKA AGATA                   Orkan Ostróda        N61            62.44  +     22.31