Grand Prix Mazowsza - Wyniki Etap 2
L.p. Imię i nazwisko Ur. Nr iden Klub Czas Strata W sumie
K10NR (10) 3.0 km 0 m 4 PK
1 Natalia Kulpa 03 W07010 UKS Victoria Józefów 17:29 0:00 42:11
2 Gabriela Chabrzyk 00 UKS Orientu�Łód� 17:50 0:21 89:26
3 Gabriela Olszanka 01 W07005 UKS Victoria Józefów 18:31 1:02 40:38
4 Agnieszka Le�icka 02 R22002 UKS Azymut Dębów 18:42 1:13 46:04
5 Agnieszka Proga 00 UKS Orientu�Łód� 25:35 8:06 70:51
6 Kinga Krochmal indywidualni Warszawa 27:09 9:40 65:30
7 Aleksandra Olszanka 04 W07006 UKS Victoria Józefów 32:47 15:18 65:53
8 Anna Rze�icka 00 UKS Orientu�Łód� 32:59 15:30 49:39
9 Ola Grzelik 00 E71004 UKS Azymut Pabianice 33:51 16:22 100:56
10 Michalina Lech 07 GIBnO Amator Warszawa 37:46 20:17 85:59
K10 (2) 1.6 km 4 PK
1 Karolina Rosochacka 00 W81043 UKS OSiR Góra Kalwaria 39:16 0:00 63:49
2 Aleksandra Rosińska 01 W04002 UOLKA Ostrów Mazowieck 41:26 2:10 67:21
K12 (26) 2.1 km 0 m 6 PK
1 Maria Grabiec 98 P58070 HKS Azymut Mochy 19:32 0:00 38:30
2 Julia Seidel 99 P58062 HKS Azymut Mochy 20:05 0:33 37:16
3 Katarzyna Ciesiółka 00 MKS MOS Wrocław 20:55 1:23 41:10
4 Emilia Tomaszewska 98 UKS Saper Kazuń 23:05 3:33 65:23
5 Anna Maria Antonowi 98 W87101 UNTS Warszawa 23:32 4:00 54:17
6 Aleksandra Filipows 98 E75101 UKS Orientu�Łód� 23:40 4:08 39:10
7 Adriana Knapik 99 L01044 UKS Azymut Siedliska 24:17 4:45
8 Klaudia Kołodziejek 99 W88040 WKS Gwardia Warszawa 25:12 5:40
9 Joanna Łaska 98 W87132 UNTS Warszawa 26:43 7:11 52:39
10 Izabela Chwaliszews 99 P40034 LKO Leszno 27:17 7:45 61:49
11 Natalia Swęda 99 W97009 UKS Saper Kazuń 27:50 8:18
12 Grażyna Rozmysłowic 98 W88072 WKS Gwardia Warszawa 27:57 8:25 52:04
13 Zuzanna Morawska 99 G18058 WKS Flota Gdynia 29:40 10:08 45:31
14 Joanna Begert 99 E71025 UKS Azymut Pabianice 29:44 10:12 57:07
15 Marta Nosowicz 98 W87133 UNTS Warszawa 29:49 10:17 56:08
16 Sandra Węgrzyn 98 L01053 UKS Azymut Siedliska 30:11 10:39 49:55
17 Agata Szymoniak 99 P40036 LKO Leszno 33:26 13:54 61:57
18 Zofia Galla 98 P58042 HKS Azymut Mochy 34:33 15:01 51:34
19 Aleksandra Starowic 99 E71092 UKS Azymut Pabianice 34:52 15:20 55:18
20 Zuzanna Horbaczewsk 98 UKS Orientu�Łód� 35:10 15:38 67:21
21 Kinga Królik 99 E71093 UKS Azymut Pabianice 36:17 16:45 53:03
22 Zuzanna Lech 98 E75102 UKS Orientu�Łód� 36:23 16:51 55:24
23 Katarzyna Waliszews 99 E71008 UKS Azymut Pabianice 40:19 20:47 73:28
24 Magda Kalińska 98 W88037 WKS Gwardia Warszawa 40:53 21:21 73:31
25 Alicja Gugała 98 W88038 WKS Gwardia Warszawa 61:51 42:19 78:17
Gabriela Lech 99 GIBnO Amator Warszawa nkl
K14 (37) 2.4 km 0 m 7 PK
1 Marzena Ka�ierczak 97 E75016 UKS Orientu�Łód� 18:02 0:00 59:02
2 Patrycja Płatek 97 W87124 UNTS Warszawa 18:09 0:07 56:45
3 Aleksandra Hornik 96 P69021 WKS Grunwald Poznań 18:34 0:32 68:48
4 Maja Morawska 96 G18043 WKS Flota Gdynia 18:51 0:49 57:37
5 Wiktoria Klimczak 97 P69035 WKS Grunwald Poznań 19:07 1:05 68:32
6 Natalia Idczak 96 P40066 LKO Leszno 20:13 2:11 79:30
7 Agnieszka Bana� 96 E75093 UKS Orientu�Łód� 20:27 2:25 67:32
8 Karolina Kordala 97 E75103 UKS Orientu�Łód� 21:04 3:02 68:09
9 Zuzanna Wańczyk 97 W03019 PUKS Młode Orły NDMaz 21:26 3:24 57:40
10 Anna Matyba 96 P35066 UKS Arkady Raszków 21:33 3:31 65:56
11 Kinga Urbanowicz 97 W81042 UKS OSiR Góra Kalwaria 22:07 4:05 62:58
12 Magdalena Teichert 96 P58094 HKS Azymut Mochy 23:03 5:01 76:22
13 Angelika Ku�icka 96 W03026 PUKS Młode Orły NDMaz 23:17 5:15
14 Magda Pipka 96 G27035 GKS Luzino 23:48 5:46 85:10
15 Joanna Kulas 96 P35048 UKS Arkady Raszków 25:31 7:29 64:23
16 Paulina Lewandowska 97 P69032 WKS Grunwald Poznań 25:36 7:34 80:56
17 Małgorzata Kordala 97 E75104 UKS Orientu�Łód� 25:43 7:41 85:31
18 Katarzyna Mirecka 96 P58030 HKS Azymut Mochy 26:14 8:12 74:44
19 Justyna Selwon 96 W03023 PUKS Młode Orły NDMaz 26:23 8:21 71:13
20 Monika Czerwionka 96 G14061 UKS Siódemka Rumia 27:43 9:41 164:54
21 Iwona Księżopolska 96 G18057 WKS Flota Gdynia 27:44 9:42 80:38
22 Karolina Graczyk 96 G27034 GKS Luzino 27:54 9:52 77:55
23 Magdalena Szmulkows 97 W03013 PUKS Młode Orły NDMaz 28:48 10:46 71:48
24 Karolina Lendziosze 97 UOLKA Ostrów Mazowieck 29:49 11:47 93:12
25 Aleksandra Więckows 97 W87023 UNTS Warszawa 30:13 12:11 85:36
26 Klaudia Kaczyk 97 E71020 UKS Azymut Pabianice 31:08 13:06 81:52
27 Agata Szostek 96 W87013 UNTS Warszawa 32:29 14:27 87:12
28 Aleksandra Bek 97 W04008 UOLKA Ostrów Mazowieck 32:35 14:33 92:17
29 Dagmara Dominiak 97 W03014 PUKS Młode Orły NDMaz 32:46 14:44 85:00
30 Magda Ja�iewicz 97 E71011 UKS Azymut Pabianice 35:26 17:24 96:55
31 Marcelina Lech 96 GIBnO Amator Warszawa 37:33 19:31 115:08
32 Joanna Horbaczewska 96 UKS Orientu�Łód� 41:24 23:22 110:17
33 Katarzyna Kalitka 96 P58031 HKS Azymut Mochy 47:14 29:12 94:12
34 Joanna Trebus 96 L01056 UKS Azymut Siedliska 50:12 32:10 114:37
35 Weronika Fuks 97 E71015 UKS Azymut Pabianice 57:42 39:40
Małgorzata Dzido 96 G14062 UKS Siódemka Rumia nkl
Aleksandra Rosochac 97 W81035 UKS OSiR Góra Kalwaria nkl
K16 (30) 3.5 km 0 m 11 PK
1 Barbara Żebrowska 95 W07001 UKS Victoria Józefów 24:57 0:00 69:19
2 Maria Drągowska 95 W07003 UKS Victoria Józefów 26:30 1:33 67:13
3 Katarzyna Galla 95 P58024 HKS Azymut Mochy 27:08 2:11 70:35
4 Aneta Ka�ierczak 95 E75082 UKS Orientu�Łód� 28:31 3:34 81:03
5 Justyna Ku�a 94 G14044 UKS Siódemka Rumia 28:38 3:41 84:43
6 Magdalena Grabiec 95 P58022 HKS Azymut Mochy 30:10 5:13 84:48
7 Jagoda Filipczak 94 W03022 PUKS Młode Orły NDMaz 30:25 5:28 77:43
7 Zuzanna Kropinska 95 P40014 LKO Leszno 30:25 5:28 81:50
9 Lyubov Matrosova 94 R20111 Kaliningrad 30:53 5:56 87:48
10 Aneta Białkowska 95 E75081 UKS Orientu�Łód� 31:51 6:54 82:14
11 Kinga Jędrzejewska 94 W88034 WKS Gwardia Warszawa 31:52 6:55 88:54
12 Michalina Kantecka 94 G14042 UKS Siódemka Rumia 31:57 7:00 80:12
13 Paulina Bartosiak 94 W88010 WKS Gwardia Warszawa 32:16 7:19 83:24
14 Sandra Sicha 95 G27015 GKS Luzino 33:18 8:21 79:54
15 Dominika Dopierała 94 P35018 UKS Arkady Raszków 33:36 8:39 93:13
16 Kinga Skoczylas 94 P35014 UKS Arkady Raszków 36:05 11:08 90:35
17 Edyta Wi�iewska 95 G14058 UKS Siódemka Rumia 36:29 11:32 90:32
18 Małgorzata Siess 95 E71019 UKS Azymut Pabianice 36:53 11:56 78:21
19 Dominika Nadolska 95 G27017 GKS Luzino 37:41 12:44 87:27
20 Patrycja Kupniewska 94 N61008 UMKS Orkan Ostróda 37:47 12:50 95:31
21 Małgorzata Rogala 95 N61037 UMKS Orkan Ostróda 38:29 13:32
21 Dominika Kubera 94 W88074 WKS Gwardia Warszawa 38:29 13:32 97:50
23 Aneta Jader 97 P58018 HKS Azymut Mochy 39:12 14:15 93:43
24 Klaudia �iniarek 95 P58020 HKS Azymut Mochy 40:04 15:07 94:50
25 Dominika Brajer 95 P35042 UKS Arkady Raszków 41:28 16:31 85:26
26 Kamila Stachowiak 94 P58032 HKS Azymut Mochy 42:18 17:21 99:51
27 Angelika Zamojska 94 G14008 UKS Siódemka Rumia 43:39 18:42 94:52
28 Katarzyna Tomoń 94 G14013 UKS Siódemka Rumia 46:12 21:15 101:52
29 Maja Garmulewicz 95 UKS Orientu�Łód� 47:48 22:51 135:10
Milena �it 95 P40070 LKO Leszno nkl
K18 (26) 4.0 km 0 m 14 PK
1 Zuzanna Kubicka 93 W03021 PUKS Młode Orły NDMaz 25:24 0:00 82:19
2 Natalia Bartczak 93 E75020 UKS Orientu�Łód� 26:00 0:36 81:59
3 Hanna Klimkowska 92 P40002 LKO Leszno 27:05 1:41 74:02
4 Paulina Dudzińska P35004 UKS Arkady Raszków 27:46 2:22 80:10
5 Sara Ję�owiak 93 P58008 HKS Azymut Mochy 27:54 2:30 85:08
6 Sylwia Gryzio 92 E71026 UKS Azymut Pabianice 28:06 2:42 83:16
7 Aleksandra Kluczka 93 W81014 UKS OSiR Góra Kalwaria 29:26 4:02 83:39
8 Patrycja Bartosiak 92 W88007 WKS Gwardia Warszawa 29:48 4:24 100:58
9 Olga Kwiatkowska 92 W03011 PUKS Młode Orły NDMaz 29:49 4:25 86:47
10 Natalia �ieszko 93 E75051 UKS Orientu�Łód� 29:56 4:32 85:31
11 Daria Arsentjeva 92 Kaliningrad 30:22 4:58 91:55
12 Ewelina Zamojska 93 G14006 UKS Siódemka Rumia 30:37 5:13 92:41
13 Iwona Skrzypkowska 93 W03025 PUKS Młode Orły NDMaz 32:12 6:48 97:05
14 Greta Ję�owiak 93 P58010 HKS Azymut Mochy 32:51 7:27 91:03
15 Paulina Lipieńska 93 G14005 UKS Siódemka Rumia 34:04 8:40 93:14
16 Karolina Hanuszkiew 93 E75060 UKS Orientu�Łód� 35:08 9:44 100:09
17 Alicja Piłkowska 92 W07004 UKS Victoria Józefów 36:08 10:44 90:27
18 Aleksandra Bana� 93 E75050 UKS Orientu�Łód� 36:34 11:10 106:48
19 Małgorzata Kołosińs 92 W81023 UKS OSiR Góra Kalwaria 39:04 13:40 118:53
20 Natalia Ptak 93 P40004 LKO Leszno 39:11 13:47 116:52
21 Marta Walczewska 92 P40044 LKO Leszno 40:02 14:38 140:49
22 Katarzyna Winczewsk 92 E75046 UKS Orientu�Łód� 40:38 15:14 117:33
23 Agata Lech 92 E75086 UKS Orientu�Łód� 42:32 17:08 114:38
24 Marta Kozieł 92 G14003 UKS Siódemka Rumia 43:19 17:55 117:04
25 Beata Urbanowicz 93 W81030 UKS OSiR Góra Kalwaria 43:27 18:03 104:30
26 Agnieszka Kropinska 92 P40010 LKO Leszno 45:32 20:08 117:15
K20/21 (20) 7.1 km 0 m 20 PK
1 Olga Sluta 86 U20204 KSO SKIF 39:57 0:00 98:02
2 Maria Pabich 82 E71006 UKS Azymut Pabianice 41:28 1:31 113:18
3 Marlena Wieleba 88 G18013 WKS Flota Gdynia 45:26 5:29 108:47
4 Weronika Machowska 86 W81004 UKS OSiR Góra Kalwaria 47:21 7:24 121:14
5 Ewa Wołek 68 W87003 UNTS Warszawa 49:43 9:46 129:05
6 Małgorzata Wicha 91 W81013 UKS OSiR Góra Kalwaria 51:33 11:36 125:36
7 Kinga Mikowska 89 N61021 UMKS Orkan Ostróda 51:40 11:43 140:48
8 Anastasiia Kalynovs 89 U20301 KSO Our Club 54:17 14:20 128:26
9 Małgorzata Biniecka 87 E71063 UKS Azymut Pabianice 56:10 16:13 139:55
10 Ewa Fiuk 81 W87066 UNTS Warszawa 56:52 16:55 132:21
11 Anna Filaber 90 W87047 UNTS Warszawa 58:51 18:54 137:23
12 Olga Kovaleva 79 R20104 Kaliningrad 60:21 20:24 154:36
13 Katarzyna Sypuła W87 UNTS Warszawa 64:39 24:42 166:08
14 Alicja Ewiak 87 E75003 UKS Orientu�Łód� 65:29 25:32 148:35
15 Katarzyna Proga 87 E75004 UKS Orientu�Łód� 68:58 29:01 166:19
16 Anna Dusza 89 W87022 UNTS Warszawa 70:06 30:09 166:02
17 Urszula Herman-Iżyc indywidualni Warszawa 92:25 52:28 215:08
18 Marlena Czerwieniec 90 L01001 UKS Azymut Siedliska 100:35 60:38
19 Agata Michałowska 78 N61014 UMKS Orkan Ostróda 117:49 77:52 251:31
Agnieszka Kocińska 87 N61047 UMKS Orkan Ostróda nkl
K35/40 (7) 4.3 km 0 m 11 PK
1 Olena Drozd 70 U20202 KSO SKIF 33:29 0:00 88:26
2 Dorota Wardecka 65 W87006 UNTS Warszawa 33:34 0:05 95:46
3 Magdalena Wańczyk 68 W04003 UOLKA Ostrów Mazowieck 33:49 0:20 104:10
4 Mariola Wołowczyk 68 W87031 UNTS Warszawa 36:17 2:48 104:14
5 Barbara Nowak 70 P58040 HKS Azymut Mochy 43:25 9:56 101:28
6 Ewa Tarnowska 71 L45025 MKS Start Lublin 48:20 14:51 128:48
7 Wioleta Olszanka 70 W85006 OKS Start Otwock 50:10 16:41 128:13
K45 (12) 3.3 km 0 m 8 PK
1 Irena Morawska 62 G18001 WKS Flota Gdynia 22:33 0:00 70:24
2 Marina Movko 60 R20101 Kaliningrad 24:45 2:12 72:58
3 Lyudmyla Sluta 63 U20203 KSO SKIF 25:31 2:58 74:09
4 Urszula Czerkawska 62 S22031 MUKS Gliwice 26:33 4:00 82:09
5 Joanna Parfianowicz 64 W87017 UNTS Warszawa 27:00 4:27 87:51
6 Alicja Hornik 63 P69025 WKS Grunwald Poznań 30:56 8:23 81:48
7 Marina Odintzova 62 Kaliningrad 32:24 9:51 104:38
8 Elżbieta Kulpa-Wach 64 W85019 OKS Start Otwock 35:22 12:49 108:30
9 Marzena Drągowska 62 W85007 OKS Start Otwock 36:58 14:25
10 Beata Bargiel 65 W85010 OKS Start Otwock 41:06 18:33 118:10
11 Irina Matrosova 61 R20110 Kaliningrad 52:21 29:48 138:43
12 Barbara Krawczyk 61 indywidualny Mazowsze 77:17 54:44 154:32
K50 (7) 3.1 km 0 m 8 PK
1 Halina Biziuk 57 N61076 UMKS Orkan Ostróda 27:57 0:00 67:17
2 Elena Solovyeva 58 R20102 Kaliningrad 30:21 2:24 69:47
3 Jolanta Mazurkiewic 57 E75094 UKS Orientu�Łód� 31:37 3:40 76:38
4 Bogna Wróblewska 58 W85001 OKS Start Otwock 32:53 4:56 78:25
5 Elena Mirochnichenk 58 R20106 Kaliningrad 34:44 6:47 90:48
6 Danuta Mikielska 59 N61029 UMKS Orkan Ostróda 37:00 9:03 76:49
7 Regina Łuńska 56 N61039 UMKS Orkan Ostróda 38:21 10:24 90:34
K55 (3) 2.4 km 0 m 10 PK
1 Ewa Lewoń 55 N61035 UMKS Orkan Ostróda 20:17 0:00 58:37
2 Natalia Lazareva 55 Kaliningrad 23:35 3:18 70:02
3 Danuta Trzpil 51 W85011 OKS Start Otwock 37:34 17:17 110:09
K60 (4) 2.2 km 0 m 7 PK
1 Krystyna Deck 50 indywidualnie Sulejówe 21:52 0:00 74:39
2 Alla Toropilina 50 R20116 Kaliningrad 23:32 1:40 88:03
3 Barbara Glińska 49 W87056 UNTS Warszawa 24:19 2:27 72:38
4 Helena Zielczyńska 27 W00401 A-TO-MY Warszawa 42:30 20:38 118:12
M10NR (6) 3.0 km 0 m 4 PK
1 Michał Pierzchała 01 W87134 UNTS Warszawa 14:23 0:00 38:08
2 Paweł Drągowski 01 W07009 UKS Victoria Józefów 19:12 4:49 44:26
3 Filip Janowski 05 WKS Gwardia Warszawa 21:48 7:25 55:52
4 Konrad Płóciennik 00 E71021 UKS Azymut Pabianice 25:34 11:11 55:53
5 Radosław Horwat 00 E71022 UKS Azymut Pabianice 29:00 14:37 60:15
6 Antoni Lendzioszek WKS Gwardia Warszawa 46:03 31:40
M10 (2) 2.0 km 0 m 5 PK
1 Tomasz Choro� 00 W97006 UKS Saper Kazuń 29:36 0:00 47:11
2 Jakub Pietek 00 E75111 UKS Orientu�Łód� 30:39 1:03 49:50
M12 (32) 3.1 km 0 m 6 PK
1 Piotr Sotniczuk 98 W87044 UNTS Warszawa 21:00 0:00 40:06
2 Jerzy Urbaniak 98 W88062 WKS Gwardia Warszawa 23:39 2:39 42:48
3 Marek Firlej 98 P58037 HKS Azymut Mochy 24:40 3:40 54:23
4 Jakub Węgrzyn 98 L01046 UKS Azymut Siedliska 27:25 6:25 48:49
5 Rafał Kluska 98 C32020 MKS Skarmat Toruń 28:34 7:34 81:29
6 Szymon Raczkowski 98 C32032 MKS Skarmat Toruń 29:37 8:37
7 Gracjan Cupry� 99 P58067 HKS Azymut Mochy 29:51 8:51 53:50
8 Jakub Kisielewicz 99 E71099 UKS Azymut Pabianice 31:06 10:06 64:39
9 Bartek Janowski 99 W88046 WKS Gwardia Warszawa 31:17 10:17 65:33
10 Przemysław Zuchmańs 98 E75114 UKS Orientu�Łód� 31:47 10:47 102:01
11 Mateusz Lis 98 W97013 UKS Saper Kazuń 34:59 13:59 58:38
12 Wojciech Mossakowsk 98 W87002 UNTS Warszawa 35:36 14:36 53:36
13 Marcin Smektała 99 P40075 LKO Leszno 37:02 16:02 67:10
14 Bartosz Stępień G14031 UKS Siódemka Rumia 38:35 17:35 74:28
15 Mateusz Socik 98 G14039 UKS Siódemka Rumia 38:43 17:43 64:26
16 Maciej Myszkowski 98 W81045 UKS OSiR Góra Kalwaria 39:45 18:45 65:10
17 Jakub Morawski 99 E71083 UKS Azymut Pabianice 39:53 18:53 70:07
18 Jakub Michałowski 99 N61078 UMKS Orkan Ostróda 42:15 21:15 72:03
19 Maciej Borkowski 98 W88029 WKS Gwardia Warszawa 42:44 21:44 64:03
20 Dariusz Krawczyk 99 P40073 LKO Leszno 46:15 25:15 74:08
21 Krystian Marciniak 99 E71088 UKS Azymut Pabianice 52:37 31:37 80:54
22 Mateusz Jaksa 99 E71085 UKS Azymut Pabianice 54:02 33:02 93:06
23 Grzegorz Siess 98 E71090 UKS Azymut Pabianice 57:37 36:37 84:19
24 Kacper Matwiejczuk 98 L01204 UKS Azymut Siedliska 59:38 38:38 100:22
25 Fryderyk Pryjma 98 funexsports 60:23 39:23 82:09
26 Piotr Klimkowski 99 P40071 LKO Leszno 69:49 48:49 95:31
27 Kacper Bujnowicz 99 E71033 UKS Azymut Pabianice 71:44 50:44 110:31
28 Jarosław Witkie G14023 UKS Siódemka Rumia 85:32 64:32 120:14
Przemek Gliński 99 W20601 indywidualny Mazowsze nkl
Oskar Tyczyński 99 W87148 UNTS Warszawa nkl
Mateusz Tadejewski UMKS Orkan Ostróda nkl
Maksymilian Tomczyk 98 UKS OSiR Góra Kalwaria nkl
M14 (32) 3.9 km 0 m 7 PK
1 Sebastian Socik 96 G14024 UKS Siódemka Rumia 23:06 0:00 66:11
2 Filip Prasał 96 W03007 PUKS Młode Orły NDMaz 23:27 0:21 65:58
3 Tomasz Witke 96 G14015 UKS Siódemka Rumia 26:36 3:30 93:12
4 Karol Zimny 96 P35035 UKS Arkady Raszków 27:35 4:29 79:32
5 Mateusz Boguszewski G14034 UKS Siódemka Rumia 28:33 5:27 107:48
6 Daniel Sałajczyk 96 W81044 UKS OSiR Góra Kalwaria 30:10 7:04 79:20
7 Kamil Olkowicz 96 W03009 PUKS Młode Orły NDMaz 30:19 7:13 102:30
8 Zbigniew Porzycz 96 G18042 WKS Flota Gdynia 31:44 8:38 95:21
9 Aleksander Tarnowsk 97 L45011 MKS Start Lublin 33:34 10:28 96:33
10 Eryk Pauch 97 P58047 HKS Azymut Mochy 34:35 11:29 89:53
11 Kamil Jabłoński 97 C32047 MKS Skarmat Toruń 34:39 11:33 116:16
12 Bartek Wanuszka 96 F54008 KOS Modrzew Skwierzyna 35:22 12:16 100:07
13 Karol Węgrzyn 97 L01045 UKS Azymut Siedliska 40:45 17:39 86:42
14 Mateusz Zięba 97 R22046 UKS Azymut Dębów 42:04 18:58 103:48
15 Przemysław Kaczocha 96 P35051 UKS Arkady Raszków 42:42 19:36 107:56
16 Paweł Grzybek G14033 UKS Siódemka Rumia 43:54 20:48 130:58
17 Wojciech Tłuczek 96 L01038 UKS Azymut Siedliska 44:47 21:41 99:12
18 Marek Rosochacki 96 W81031 UKS OSiR Góra Kalwaria 45:26 22:20 90:32
19 Kamil Borowiak 97 G14046 UKS Siódemka Rumia 47:59 24:53 126:05
20 Michał Kwiatkowski 97 W03010 PUKS Młode Orły NDMaz 50:49 27:43 113:29
21 Marcin Gliński 96 W20602 indywidualny Mazowsze 50:55 27:49
22 Krzysztof Rzeńca 96 E75116 UKS Orientu�Łód� 51:36 28:30 103:15
23 Damian Gumowski 96 W88025 WKS Gwardia Warszawa 53:45 30:39 159:33
24 Rafał Ferenc 97 W03020 PUKS Młode Orły NDMaz 57:43 34:37 124:06
25 Mateusz Janowski 96 W88047 WKS Gwardia Warszawa 57:59 34:53
26 Kamil Szymczak 96 P35045 UKS Arkady Raszków 69:40 46:34 176:16
27 Mariusz Skrzypkowsk 97 W03024 PUKS Młode Orły NDMaz 72:36 49:30 219:13
28 Tomasz Baksalary 96 P40043 LKO Leszno 75:23 52:17 170:00
Michał Wołowczyk 97 W87034 UNTS Warszawa nkl
Konrad Kitka 96 L01203 UKS Azymut Siedliska nkl
Łukasz Wi�iewski 96 G14030 UKS Siódemka Rumia nkl
pk Szymon Pałka 96 E75011 UKS Orientu�Łód� 23:21
M16 (38) 4.8 km 0 m 13 PK
1 Witold Jasiński 94 E75084 UKS Orientu�Łód� 25:50 0:00 76:55
2 Grzegorz Skwierawsk 95 G14012 UKS Siódemka Rumia 28:35 2:45 96:00
3 Patryk Bolewicz 94 P40011 LKO Leszno 29:23 3:33 95:39
4 Michał Kordala 94 E75024 UKS Orientu�Łód� 29:42 3:52 92:59
5 Kamil Anc 95 W87036 UNTS Warszawa 30:20 4:30 91:20
6 Sebastian Konarzews 95 W81025 UKS OSiR Góra Kalwaria 30:34 4:44 90:00
7 Grzegorz Garbulińsk 94 W97007 UKS Saper Kazuń 31:57 6:07 94:29
8 Mikołaj Dubicki 94 P40009 LKO Leszno 32:04 6:14 109:04
9 Stepan Arsentjev 94 Kaliningrad 32:15 6:25 128:00
10 Mateusz Ciekański 95 E71032 UKS Azymut Pabianice 32:35 6:45 89:09
11 Krzysztof Jeż 94 E75009 UKS Orientu�Łód� 32:46 6:56 106:57
12 Ilia Temnikov 95 Kaliningrad 33:34 7:44 104:14
13 Jakub Mączyński 95 E75106 UKS Orientu�Łód� 33:41 7:51 108:43
14 Adrian Szostak 95 P35005 UKS Arkady Raszków 34:44 8:54
15 Bartosz Szuryga 95 L45015 MKS Start Lublin 34:59 9:09 89:21
16 Patryk Marszałek 95 R22049 UKS Azymut Dębów 35:08 9:18 105:20
17 Marcin Piechowski 94 G14009 UKS Siódemka Rumia 35:16 9:26 93:22
18 Adam Jakubowski 95 W04007 UOLKA Ostrów Mazowieck 36:29 10:39 127:50
19 Patryk Powichrowski 95 W81032 UKS OSiR Góra Kalwaria 36:42 10:52 103:11
20 Maciej Bartczak 94 N61010 UMKS Orkan Ostróda 37:09 11:19 110:18
21 Kamil Gęstwicki 94 W61054 UMKS Orkan Ostróda 37:14 11:24 102:57
22 Miłosz Kalitka 95 P58031 HKS Azymut Mochy 37:58 12:08 126:57
23 Michał Rycaj 95 L01054 UKS Azymut Siedliska 38:53 13:03 158:13
24 Szymon Kaczmarek 95 P58035 HKS Azymut Mochy 40:22 14:32 104:49
25 Tomasz �irski 95 W03008 PUKS Młode Orły NDMaz 41:04 15:14 152:41
26 Marcin Rosiński 94 W04005 UOLKA Ostrów Mazowieck 42:27 16:37 114:24
27 Damian Jurdeczka 95 P40063 LKO Leszno 43:31 17:41 137:33
28 Maciek Sadowski 94 W04010 UOLKA Ostrów Mazowieck 48:34 22:44 159:35
29 Mateusz Baranowski 95 W81055 UKS OSiR Góra Kalwaria 50:24 24:34 151:28
30 Patryk Marciniak 95 E71031 UKS Azymut Pabianice 52:32 26:42 121:36
31 Piotr Każmierski 95 W81034 UKS OSiR Góra Kalwaria 55:51 30:01 154:46
32 Marcin Kowalski 95 P40035 LKO Leszno 56:02 30:12 130:13
33 Kamil Jaszak 95 L01043 UKS Azymut Siedliska 66:52 41:02 178:33
34 Kacper Jakubowski 94 UOLKA Ostrów Mazowieck 74:55 49:05 225:49
35 Szymon Kłoczek 95 L01048 UKS Azymut Siedliska 87:03 61:13 161:41
36 Łukasz Gutek 95 L01201 UKS Azymut Siedliska 95:16 69:26
Dominik Bolewicz 95 P40015 LKO Leszno nkl
Grzegorz Knober 95 W88028 WKS Gwardia Warszawa nkl
M18 (24) 5.5 km 0 m 11 PK
1 Damian Rychły 92 P58007 HKS Azymut Mochy 26:48 0:00 85:57
2 Mikołaj Grabiec 93 P58017 HKS Azymut Mochy 29:57 3:09 93:35
3 Mateusz Grochowalsk 92 E71009 UKS Azymut Pabianice 30:13 3:25 85:26
4 Adam Szmulkowski 93 W03004 PUKS Młode Orły NDMaz 30:19 3:31 86:07
5 Dominik Chudzik 92 E75076 UKS Orientu�Łód� 30:38 3:50 89:54
6 Dominik Wels 92 P40001 LKO Leszno 30:48 4:00 85:04
7 Bartosz Kaszuba 92 R22005 UKS Azymut Dębów 31:19 4:31 89:03
8 Jakub Chrustowicz 92 E75055 UKS Orientu�Łód� 32:02 5:14 103:04
9 Tomasz Kurek 93 W81027 UKS OSiR Góra Kalwaria 32:46 5:58 111:34
10 Bartłomiej Kubiak 92 E75038 UKS Orientu�Łód� 33:39 6:51 100:42
11 Jakub Prasał 93 W03005 PUKS Młode Orły NDMaz 33:43 6:55 95:57
12 Paweł Lipieński 93 G14019 UKS Siódemka Rumia 33:55 7:07 106:42
13 Marcin Gappa 92 G14060 UKS Siódemka Rumia 34:13 7:25 136:26
14 Rafał Owczarek 93 W81010 UKS OSiR Góra Kalwaria 35:13 8:25 100:48
15 Marcin Swęda 93 W97016 UKS Saper Kazuń 35:27 8:39 96:06
16 Jacek Galla 93 P58011 HKS Azymut Mochy 36:59 10:11 121:13
17 Bartosz Nowociński 93 N61033 UMKS Orkan Ostróda 37:57 11:09 105:22
18 Krzysztof Kurek 92 W81026 UKS OSiR Góra Kalwaria 42:45 15:57 117:51
19 Wojciech Gontarz 93 L01030 UKS Azymut Siedliska 54:43 27:55 159:23
20 Damian Gęstwicki 93 N61054 UMKS Orkan Ostróda 55:17 28:29 131:44
21 Jakub Michalik 93 E75017 UKS Orientu�Łód� 56:57 30:09 149:26
22 Karol Czarkowski 93 W04006 UOLKA Ostrów Mazowieck 59:06 32:18 140:52
23 Rafał Ciupa 93 L01011 UKS Azymut Siedliska 78:38 51:50 156:01
Marek U�iński 93 W81037 UKS OSiR Góra Kalwaria nkl
M20 (8) 5.6 km 0 m 16 PK
1 Mateusz Anc 91 W87037 UNTS Warszawa 28:18 0:00 91:23
2 Tadeusz Piłkowski 90 W85021 OKS Start Otwock 28:41 0:23
3 Piotr Zych 90 W03003 PUKS Młode Orły NDMaz 32:51 4:33 101:44
4 Arkadiusz Gałązka 90 F54017 KOS Modrzew Skwierzyna 38:45 10:27 126:26
5 Marcin Le�icki 91 R22001 UKS Azymut Dębów 39:15 10:57 122:46
6 Łukasz Kochn 90 W03002 PUKS Młode Orły NDMaz 39:51 11:33 136:45
7 Aleksander Szczęsny 90 W20603 indywidualny Mazowsze 43:45 15:27 162:51
8 Ryszard Piekarski 91 W81015 UKS OSiR Góra Kalwaria 44:53 16:35 132:21
M21 (23) 8.7 km 0 m 24 PK
1 Łukasz Gryzio 88 E71003 UKS Azymut Pabianice 40:09 0:00 103:55
2 Janusz Porzycz 73 G18019 WKS Flota Gdynia 40:11 0:02 104:22
3 Paweł Tadejewski indywidaulny Warmia 43:45 3:36 106:06
4 Marcin Krasuski 72 W00408 Warsaw Heroes 44:36 4:27 119:07
5 Piotr Kruk 89 R22007 UKS Azymut Dębów 44:48 4:39 114:51
6 Tomasz Pabich 82 E71005 UKS Azymut Pabianice 45:07 4:58 118:16
7 Kamil Student 87 E75012 UKS Orientu�Łód� 49:17 9:08 125:36
8 Piotr Drągowski 82 W85027 OKS Start Otwock 49:51 9:42 122:54
9 Witold Mikielski 88 N61026 UMKS Orkan Ostróda 51:33 11:24 138:43
10 Przemysław Olech 85 G14055 UKS Siódemka Rumia 54:52 14:43 132:20
11 Sebastian Ciesiółka 75 D92005 KS Artemis Wrocław 55:43 15:34 133:26
11 Nikita Kachpurov 91 Kaliningrad 55:43 15:34 132:39
13 Karol Gmur 76 P35041 UKS Arkady Raszków 55:46 15:37 130:09
14 Sergey Chernov 86 R20113 Kaliningrad 56:13 16:04 140:39
15 Franciszek Galla 89 P58003 HKS Azymut Mochy 56:37 16:28 140:27
16 Paweł Stachowski 82 F54030 KOS Modrzew Skwierzyna 62:18 22:09 166:50
17 Piotr Zając 75 W89004 KU AZS WAT Warszawa 70:55 30:46 176:54
18 Michał Stankiewicz G18052 WKS Flota Gdynia 80:16 40:07 172:33
19 Bartosz Rydliński 85 W03001 PUKS Młode Orły NDMaz 82:01 41:52 197:04
20 Koper Maciej 85 UKS Siódemka Legionowo 83:29 43:20 221:42
21 Michał Lendzioszek 82 indywidualny Mazowsze 103:25 63:16 230:33
Karol Galicz 86 UKS Siódemka Legionowo nkl
Jakub Żytka indywidualni Warszawa nkl
M35 (3) 5.9 km 0 m 19 PK
1 Rafał Zaworonek 74 K30019 WKS Wawel Kraków 39:26 0:00 114:14
2 Grzegorz Jurek 71 indywidualni Warszawa 40:39 1:13 129:42
3 Piotr Renc 75 L45008 MKS Start Lublin 41:16 1:50 127:37
M40 (14) 5.9 km 0 m 19 PK
1 Jarosław Bartczak 68 N61001 UMKS Orkan Ostróda 33:07 0:00 90:42
2 Piotr Ratajczak 69 N61002 UMKS Orkan Ostróda 37:16 4:09 95:20
3 Evgeny Korschunov 68 Kaliningrad 39:10 6:03 106:05
4 Roman Sabak W87 UNTS Warszawa 40:16 7:09 108:50
5 Andrzej Krupiński 69 W97086 UKS Saper Kazuń 43:41 10:34 110:04
6 Zbigniew Wrzosek 70 W00418 indywidualny Mazowsze 44:51 11:44 115:55
7 Arkadiusz Rosiński 68 W04004 UOLKA Ostrów Mazowieck 44:52 11:45 117:28
8 Jacek Olas 69 E75098 UKS Orientu�Łód� 46:42 13:35 130:24
9 Jarosław Popowski 69 W87039 UNTS Warszawa 47:20 14:13 137:51
10 Wojciech Kluska 68 C32008 MKS Skarmat Toruń 50:00 16:53 130:23
11 Krzysztof Szlendak 68 W87035 UNTS Warszawa 51:39 18:32 148:26
12 Paweł Piłkowski 66 W85038 OKS Start Otwock 54:33 21:26 148:04
Piotr Chabros 70 L01047 UKS Azymut Siedliska nkl
Tomasz Garbarski 68 indywidualny Mazowsze nkl
M45 (10) 4.9 km 0 m 14 PK
1 Jacek Kozłowski 63 P40077 LKO Leszno 26:40 0:00 82:10
2 Mirosław Tarnowski 64 L45007 MKS Start Lublin 28:04 1:24 89:13
3 Ihor Slutyy 63 U20201 KSO SKIF 32:41 6:01 95:25
4 Jerzy Porzycz 61 G18012 WKS Flota Gdynia 35:20 8:40 104:12
5 Tomasz Pryjma 64 funexsports 40:32 13:52 112:50
6 Marek Drągowski 65 W85036 OKS Start Otwock 41:55 15:15 128:47
7 Paweł Lech 65 GIBnO Amator Warszawa 42:17 15:37 109:38
8 Jarosław Lickiewicz 64 B50001 KS Żubr Białowieża 42:52 16:12 126:39
9 Dariusz Żebrowski 63 W85005 OKS Start Otwock 45:20 18:40 137:36
10 Włodzimierz Bargiel 64 W85008 OKS Start Otwock 60:56 34:16 164:20
M50 (20) 4.8 km 0 m 14 PK
1 Bogdan Lech 60 N61049 UMKS Orkan Ostróda 29:12 0:00 77:49
2 Robert Drągowski 59 W85017 OKS Start Otwock 29:43 0:31
3 Janusz Wałachowski 59 W97050 UKS Saper Kazuń 30:03 0:51 88:07
4 Albert Budavas 57 Kaliningrad 31:59 2:47 95:38
5 Przemysław Mossakow 60 W20710 indywidualny Mazowsze 33:02 3:50 88:13
6 Mirosław Rogala 57 L45024 MKS Start Lublin 33:17 4:05 86:17
7 Tadeusz Wróblewski 58 W85002 OKS Start Otwock 34:01 4:49 94:40
8 Boris Krylov 57 R20109 Kaliningrad 34:15 5:03 90:04
9 Andrzej Konstanciak 59 W85016 OKS Start Otwock 35:34 6:22 102:28
10 Marek Mikielski 60 N61028 UMKS Orkan Ostróda 36:31 7:19
11 Aleksander Chułek 56 G18018 WKS Flota Gdynia 39:14 10:02 91:46
12 Sylwester Przybyła 57 W89006 KU AZS WAT Warszawa 39:40 10:28 110:02
13 Stanisław Krawczyk 58 indywidualny Mazowsze 41:29 12:17 113:52
14 Mikhail Solovyev 57 R20103 Kaliningrad 44:49 15:37 110:09
15 Victor Mirochnichen 56 R20107 Kaliningrad 44:53 15:41 113:07
16 Jerzy Wo�iak 56 E71024 UKS Azymut Pabianice 47:27 18:15 120:05
17 Wacław Czerkawski 60 S22032 MUKS Gliwice 48:41 19:29 127:42
18 Krzysztof Lewandows 58 E75008 UKS Orientu�Łód� 57:55 28:43 144:10
19 Sławomir Sypuła 58 W87016 UNTS Warszawa 72:39 43:27 149:29
Władysław Machowski 59 W81001 UKS OSiR Góra Kalwaria nkl
M55 (14) 4.4 km 0 m 13 PK
1 Zbigniew Łuński 52 N61040 UMKS Orkan Ostróda 29:59 0:00 84:41
2 Tadeusz Wołejszo 51 W89019 KU AZS WAT Warszawa 31:39 1:40 85:02
3 Romuald Miszewski 54 G18045 WKS Flota Gdynia 33:00 3:01 84:38
4 Janusz Bohaczek 52 N61005 UMKS Orkan Ostróda 33:29 3:30 87:32
5 Wiesław Deck 54 indywidualnie Sulejówe 34:51 4:52 101:07
6 Bogdan Lewoń 55 N61036 UMKS Orkan Ostróda 35:24 5:25 101:00
7 Feliks Kania 51 W97036 UKS Saper Kazuń 35:33 5:34 97:09
8 Benedykt Król 53 G14001 UKS Siódemka Rumia 35:35 5:36 85:02
9 Viktor Arsentjev 54 Kaliningrad 39:46 9:47 107:11
10 Józef Paszyński 53 E75028 UKS Orientu�Łód� 43:25 13:26 117:57
11 Bogdan �ierczyński 53 F54022 KOS Modrzew Skwierzyna 43:53 13:54 111:38
12 Vladimir Chernykh 52 R20112 Kaliningrad 44:27 14:28 105:22
13 Nikolay Toropilin 51 R20115 Kaliningrad 46:49 16:50 212:03
14 Wiktor Mordecki OKS Start Otwock 51:14 21:15 116:25
M60 (9) 4.1 km 0 m 15 PK
1 Stanisław Wasilewsk 46 W97003 UKS Saper Kazuń 27:14 0:00 70:57
2 Ryszard Jakielaszek 49 G27031 GKS Luzino 27:55 0:41 70:13
3 Jan Kukuryka 47 L45023 MKS Start Lublin 31:35 4:21 78:17
4 Władysław Królikows 47 F54013 KOS Modrzew Skwierzyna 33:30 6:16 91:23
5 Władysław Wołochowi 47 F54051 KOS Modrzew Skwierzyna 36:50 9:36 92:58
6 Józef Kmieciński 47 W03016 PUKS Młode Orły NDMaz 36:55 9:41 86:02
7 Henryk Wo�iak 48 N61044 UMKS Orkan Ostróda 37:03 9:49 97:02
8 Jan Szepelak 50 N61045 UMKS Orkan Ostróda 41:26 14:12
9 Nikolay Manafov 44 R20117 Kaliningrad 42:39 15:25 103:10
M65/70 (4) 2.2 km 0 m 8 PK
1 Waldemar Płuciennik 43 F54001 KOS Modrzew Skwierzyna 18:13 0:00 57:04
2 Andrzej Kędziorek 44 W88022 WKS Gwardia Warszawa 25:54 7:41 86:43
3 Jan Gliński 40 W87057 UNTS Warszawa 30:06 11:53 94:24
4 Mieczysław Zielczyń 30 W00402 A-TO-MY Warszawa 32:01 13:48 125:36
Open (10) 3.6 km 0 m 10 PK
1 Maciej Lech 85 W20401 indywidualni 26:21 0:00 68:40
2 Katarzyna Biniecka 83 E71089 UKS Azymut Pabianice 28:56 2:35 76:26
3 Marcin Fastyn 86 E75013 UKS Orientu�Łód� 29:05 2:44 78:04
4 Michał Lech 90 W20402 indywidualni 30:45 4:24 78:46
5 Elena Ivkina 81 R20105 Kaliningrad 34:54 8:33
6 Mateusz Drągowski 95 OKS Start Otwock 36:22 10:01 93:02
7 Andrej Snapelev 76 R20108 Kaliningrad 37:17 10:56
8 Natalia Toom Kaliningrad 38:39 12:18 115:03
9 Magdalena Ciesiółka 77 KS Artemis Wrocław 68:01 41:40 130:07
10 Jerzy Antonowicz 68 W87030 UNTS Warszawa 76:05 49:44 116:08
|