Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                            2010-06-12 14:20:01
                                                            MP średniodystansowe
===WKS Flota Gdynia=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         4.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-33      3-34      4-76      5-39      6-77      7-37      8-38      9-40     10-70    
                                      11-72     12-74     13-75     14-100   
  1 Galla Katarzyna                35.36  2.35/9    4.59/2    7.18/2    8.33/2   12.47/1*  16.22/1*  18.30/1*  21.02/1*  25.18/1*  27.36/1* 
    HKS Azymut Mochy                      2.35/9    2.24/2    2.19/4    1.15/5    4.14/1*   3.35/10   2.08/2    2.32/2    4.16/2    2.18/4  
                                         30.40/1*  31.48/1*  34.12/1*  34.58/1*  35.36/1* 
                                          3.04/3    1.08/4    2.24/4    0.46/9    0.38/3  
  2 Zamojska Angelika              38.15  2.12/3    5.11/3    7.28/3    8.42/3   15.37/5   18.33/5   20.38/2   23.12/2   27.58/2   30.10/2  
    UKS Siódemka Rumia                    2.12/3    2.59/6    2.17/3    1.14/4    6.55/10   2.56/3    2.05/1*   2.34/3    4.46/7    2.12/3  
                                         33.29/2   34.39/2   36.53/2   37.36/2   38.15/2  
                                          3.19/5    1.10/6    2.14/1*   0.43/6    0.39/5  
  3 Kupniewska Patrycja            41.59  2.26/7    5.32/7    8.21/6   10.09/7   14.35/4   18.03/4   23.01/4   26.17/4   30.41/4   33.01/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.26/7    3.06/10   2.49/7    1.48/12   4.26/3    3.28/9    4.58/8    3.16/10   4.24/3    2.20/5  
                                         36.29/3   37.47/3   40.19/3   41.12/3   41.59/3  
                                          3.28/7    1.18/8    2.32/7    0.53/12   0.47/13 
  4 Waszczuk Aleksandra            43.08  2.21/6    5.28/6    8.47/7   10.02/6   14.32/3   17.42/3   20.52/3   23.36/3   28.56/3   32.26/3  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.21/6    3.07/11   3.19/13   1.15/5    4.30/4    3.10/4    3.10/4    2.44/5    5.20/11   3.30/12 
                                         37.36/4   39.20/4   41.48/4   42.27/4   43.08/4  
                                          5.10/15   1.44/13   2.28/5    0.39/3    0.41/9  
  5 Stankiewicz Agata              43.56  2.33/8    5.36/8    8.01/4    9.49/5   14.10/2   17.27/2   25.58/7   28.42/7   33.18/6   35.38/5  
    UKS Orientus Lódz                     2.33/8    3.03/8    2.25/5    1.48/12   4.21/2    3.17/6    8.31/11   2.44/5    4.36/5    2.20/5  
                                         38.28/5   39.42/5   42.12/5   43.00/5   43.56/5  
                                          2.50/1*   1.14/7    2.30/6    0.48/11   0.56/15 
  6 Macul Martyna                  46.21  2.14/4    5.11/3   13.05/12  14.03/11  18.38/9   21.32/8   24.56/6   27.39/5   32.58/5   36.25/6  
    UKS Traper Zlocieniec                 2.14/4    2.57/4    7.54/15   0.58/1*   4.35/5    2.54/2    3.24/5    2.43/4    5.19/10   3.27/11 
                                         41.17/6   42.22/6   45.02/6   45.44/6   46.21/6  
                                          4.52/14   1.05/2    2.40/8    0.42/4    0.37/2  
  7 Siess Malgorzata               46.46  5.25/12   8.23/10  10.55/9   12.07/9   16.58/7   21.09/7   24.51/5   28.11/6   33.18/6   37.51/8  
    UKS Azymut Pabianice                  5.25/12   2.58/5    2.32/6    1.12/3    4.51/6    4.11/13   3.42/6    3.20/12   5.07/9    4.33/14 
                                         41.35/7   42.35/7   45.21/7   46.07/7   46.46/7  
                                          3.44/8    1.00/1*   2.46/10   0.46/9    0.39/5  
  8 Kuzba Justyna                  47.42  2.10/2    5.11/3    8.07/5    9.30/4   18.34/8   21.58/9   27.05/9   30.22/8   34.51/8   37.21/7  
    UKS Siódemka Rumia                    2.10/2    3.01/7    2.56/11   1.23/7    9.04/14   3.24/8    5.07/10   3.17/11   4.29/4    2.30/8  
                                         41.41/8   42.49/8   46.05/8   46.59/8   47.42/8  
                                          4.20/10   1.08/4    3.16/11   0.54/13   0.43/11 
  9 Tomon Katarzyna                49.28  7.06/14   9.52/12  12.02/10  13.32/10  22.33/14  25.55/14  30.57/10  33.58/10  38.46/9   40.54/9  
    UKS Siódemka Rumia                    7.06/14   2.46/3    2.10/2    1.30/9    9.01/13   3.22/7    5.02/9    3.01/8    4.48/8    2.08/2  
                                         44.50/10  45.56/9   48.12/9   48.48/9   49.28/9  
                                          3.56/9    1.06/3    2.16/2    0.36/1*   0.40/7  
 10 Haniszewska Angelika           50.44  2.01/1*   4.17/1*   6.14/1*   7.24/1*  16.11/6   18.59/6   32.42/11  35.06/11  39.21/11  41.22/10 
    UKS Tukan Iwiny                       2.01/1*   2.16/1*   1.57/1*   1.10/2    8.47/11   2.48/1*  13.43/14   2.24/1*   4.15/1*   2.01/1* 
                                         44.38/9   46.46/10  49.28/10  50.06/10  50.44/10 
                                          3.16/4    2.08/15   2.42/9    0.38/2    0.38/3  
 11 Wisniewska Edyta               53.57  6.27/13   9.31/11  12.36/11  14.33/12  20.48/12  24.37/12  26.48/8   31.56/9   38.46/9   43.51/11 
    UKS Siódemka Rumia                    6.27/13   3.04/9    3.05/12   1.57/14   6.15/9    3.49/12   2.11/3    5.08/15   6.50/13   5.05/15 
                                         47.13/11  48.59/11  52.32/11  53.16/11  53.57/11 
                                          3.22/6    1.46/14   3.33/12   0.44/7    0.41/9  
 12 Kazmierczak Aneta              57.46  2.16/5   10.33/13  13.22/13  15.08/13  20.27/10  24.11/11  40.00/15  42.52/14  47.30/13  49.53/13 
    UKS Orientus Lódz                     2.16/5    8.17/14   2.49/7    1.46/11   5.19/8    3.44/11  15.49/15   2.52/7    4.38/6    2.23/7  
                                         52.45/12  54.03/12  56.20/12  57.02/12  57.46/12 
                                          2.52/2    1.18/8    2.17/3    0.42/4    0.44/12 
 13 Baczek Dominika                60.32  4.17/10   7.24/9   10.13/8   11.39/8   20.38/11  25.01/13  36.46/13  39.56/13  46.18/12  48.59/12 
    WKS Wawel Kraków                      4.17/10   3.07/11   2.49/7    1.26/8    8.59/12   4.23/15  11.45/13   3.10/9    6.22/12   2.41/9  
                                         53.31/13  55.00/13  58.48/13  59.52/13  60.32/13 
                                          4.32/11   1.29/12   3.48/13   1.04/15   0.40/7  
 14 Kropinska Zuzanna              65.37  8.19/15  11.29/14  14.18/14  15.48/14  20.50/13  24.03/10  33.03/12  36.49/12  49.32/14  52.50/14 
    LKO Leszno                            8.19/15   3.10/13   2.49/7    1.30/9    5.02/7    3.13/5    9.00/12   3.46/13  12.43/15   3.18/10 
                                         57.32/14  58.59/14  64.04/14  64.49/14  65.37/14 
                                          4.42/13   1.27/11   5.05/15   0.45/8    0.48/14 
 15 Rogala Malgorzata              70.27  4.36/11  12.57/15  16.18/15  19.50/15  30.45/15  35.03/15  38.58/14  43.27/15  55.26/15  59.08/15 
    UMKS Orkan Ostróda                    4.36/11   8.21/15   3.21/14   3.32/15  10.55/15   4.18/14   3.55/7    4.29/14  11.59/14   3.42/13 
                                         63.48/15  65.07/15  68.56/15  69.51/15  70.27/15 
                                          4.40/12   1.19/10   3.49/14   0.55/14   0.36/1* 
    Filipczak Jagoda           NKl        3.30/     7.28/    10.03/    11.34/    19.11/    23.08/         /    30.16/    35.51/    40.01/   
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 3.30/     3.58/     2.35/     1.31/     7.37/     3.57/         /         /     5.35/     4.10/   
                                         43.33/    44.41/    47.16/    48.02/    48.54/   
                                          3.32/     1.08/     2.35/     0.46/     0.52/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.8km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-67      3-68      4-35      5-61      6-76      7-36      8-39      9-37     10-38    
                                      11-69     12-40     13-70     14-72     15-73     16-75     17-100   
  1 Morawska Anna                  33.47  3.26/3    5.00/4    5.59/3    7.14/3    9.31/2   11.33/1*  13.55/1*  15.07/1*  18.15/1*  20.46/1* 
    WKS Flota Gdynia                      3.26/3    1.34/6    0.59/1*   1.15/19   2.17/3    2.02/1*   2.22/1*   1.12/3    3.08/2    2.31/5  
                                         23.23/1*  26.32/1*  28.14/1*  30.29/1*  31.00/1*  32.42/1*  33.14/1*  33.47/1* 
                                          2.37/4    3.09/4    1.42/1*   2.15/1*   0.31/5    1.42/1*   0.32/1*   0.33/2  
  2 Ewiak Natalia                  36.56  3.24/2    4.51/3    5.52/1*   7.34/4    9.50/3   12.13/3   14.47/2   16.05/2   19.08/2   21.38/2  
    UKS Orientus Lódz                     3.24/2    1.27/2    1.01/3    1.42/32   2.16/2    2.23/2    2.34/2    1.18/8    3.03/1*   2.30/4  
                                         24.10/2   27.06/2   28.52/2   33.00/2   33.32/2   35.36/2   36.22/2   36.56/2  
                                          2.32/2    2.56/2    1.46/2    4.08/22   0.32/7    2.04/6    0.46/29   0.34/3  
  3 Linska Angelika                37.47  3.31/4    4.50/2    5.53/2    7.02/2   11.13/6   13.42/5   16.48/5   17.52/5   21.02/3   23.27/3  
    WKS Flota Gdynia                      3.31/4    1.19/1*   1.03/4    1.09/14   4.11/31   2.29/5    3.06/6    1.04/1*   3.10/4    2.25/2  
                                         26.01/3   29.01/3   30.57/3   34.19/3   34.53/3   36.41/3   37.13/3   37.47/3  
                                          2.34/3    3.00/3    1.56/6    3.22/10   0.34/13   1.48/3    0.32/1*   0.34/3  
  4 Klimkowska Hanna Maria         38.45  3.48/6    5.17/5    6.26/5    7.49/5   10.27/4   12.50/4   15.36/4   16.55/4   22.09/4   25.10/4  
    LKO Leszno                            3.48/6    1.29/4    1.09/7    1.23/25   2.38/5    2.23/2    2.46/3    1.19/9    5.14/20   3.01/12 
                                         27.39/4   30.50/4   32.45/4   35.16/4   35.45/4   37.29/4   38.08/4   38.45/4  
                                          2.29/1*   3.11/5    1.55/4    2.31/2    0.29/2    1.44/2    0.39/10   0.37/10 
  5 Kulczycka Dominika             40.51  3.54/9    5.54/7    7.28/10   8.54/12  13.02/17  15.46/11  18.58/10  20.07/9   23.16/5   25.39/5  
    UKS Koscielec Chrzanów                3.54/9    2.00/23   1.34/23   1.26/27   4.08/30   2.44/11   3.12/8    1.09/2    3.09/3    2.23/1* 
                                         28.28/5   31.20/5   33.08/5   37.03/5   37.37/5   39.41/5   40.21/5   40.51/5  
                                          2.49/8    2.52/1*   1.48/3    3.55/20   0.34/13   2.04/6    0.40/13   0.30/1* 
  6 Kwiatkowska Olga               43.52  4.22/11   6.00/8    7.15/8    8.12/6   12.25/11  14.55/7   18.03/6   19.23/6   23.16/5   26.28/6  
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.22/11   1.38/8    1.15/14   0.57/7    4.13/32   2.30/6    3.08/7    1.20/10   3.53/7    3.12/13 
                                         30.23/6   34.04/6   36.21/6   39.40/6   40.18/7   42.29/7   43.10/6   43.52/6  
                                          3.55/22   3.41/10   2.17/15   3.19/9    0.38/20   2.11/11   0.41/16   0.42/16 
  7 Sanocka Barbara                44.02  4.54/21   6.51/18   8.50/20   9.55/20  12.39/15  15.15/8   18.44/7   20.05/8   25.49/7   28.24/7  
    UKS Kometa Gliwice                    4.54/21   1.57/19   1.59/32   1.05/12   2.44/8    2.36/9    3.29/12   1.21/11   5.44/25   2.35/6  
                                         31.05/7   35.05/7   37.05/7   39.41/7   40.14/6   42.19/6   43.20/7   44.02/7  
                                          2.41/6    4.00/12   2.00/7    2.36/3    0.33/9    2.05/8    1.01/37   0.42/16 
  8 Dyzio Natalia                  45.12  6.11/28   7.58/27   9.38/27  10.17/22  12.30/12  15.18/10  18.45/8   20.01/7   26.06/8   29.43/10 
    WKS Wawel Kraków                      6.11/28   1.47/14   1.40/26   0.39/2    2.13/1*   2.48/12   3.27/10   1.16/5    6.05/27   3.37/19 
                                         32.22/8   35.49/8   37.50/8   41.33/8   41.58/8   43.59/8   44.37/8   45.12/8  
                                          2.39/5    3.27/8    2.01/8    3.43/14   0.25/1*   2.01/5    0.38/8    0.35/6  
  9 Szeliga Malgorzata             47.13  4.24/12   6.04/9    7.19/9    8.25/9   17.46/30  20.13/19  24.35/17  25.48/16  29.16/14  31.42/13 
    UKS Tukan Iwiny                       4.24/12   1.40/10   1.15/14   1.06/13   9.21/38   2.27/4    4.22/23   1.13/4    3.28/5    2.26/3  
                                         34.27/10  37.53/10  39.48/9   43.36/9   44.06/9   46.02/9   46.39/9   47.13/9  
                                          2.45/7    3.26/7    1.55/4    3.48/15   0.30/3    1.56/4    0.37/4    0.34/3  
 10 Dudzinska Paulina              47.57  3.47/5    5.46/6    6.58/6    8.13/7   11.11/5   19.06/17  22.06/15  23.38/15  27.25/11  30.55/11 
    UKS Arkady Raszków                    3.47/5    1.59/21   1.12/8    1.15/19   2.58/12   7.55/27   3.00/5    1.32/16   3.47/6    3.30/18 
                                         34.32/12  38.33/12  40.35/12  43.44/10  44.23/10  46.36/10  47.16/10  47.57/10 
                                          3.37/15   4.01/13   2.02/10   3.09/7    0.39/23   2.13/13   0.40/13   0.41/12 
 11 Stefaniak Sandra               49.07  4.25/13   6.13/12   8.11/15   9.13/13  12.40/16  16.03/12  20.16/13  21.51/12  26.48/9   29.42/9  
    WKS Slask Wroclaw                     4.25/13   1.48/15   1.58/31   1.02/10   3.27/22   3.23/15   4.13/19   1.35/19   4.57/17   2.54/10 
                                         33.00/9   37.24/9   40.27/10  44.16/11  45.04/11  47.37/11  48.22/11  49.07/11 
                                          3.18/12   4.24/16   3.03/31   3.49/16   0.48/34   2.33/27   0.45/25   0.45/23 
 12 Zamojska Ewelina               50.03  3.21/1*   4.48/1*   6.02/4    6.46/1*   9.29/1*  12.05/2   15.00/3   16.33/3   29.43/15  34.32/15 
    UKS Siódemka Rumia                    3.21/1*   1.27/2    1.14/11   0.44/5    2.43/7    2.36/9    2.55/4    1.33/17  13.10/39   4.49/33 
                                         37.23/15  41.01/13  43.02/13  45.49/12  46.21/12  48.47/12  49.28/12  50.03/12 
                                          2.51/9    3.38/9    2.01/8    2.47/5    0.32/7    2.26/24   0.41/16   0.35/6  
 13 Gryzio Sylwia                  51.12  4.55/22   6.41/16   8.18/16   9.38/18  12.16/10  14.46/6   19.04/11  20.37/11  28.38/12  32.56/14 
    UKS Azymut Pabianice                  4.55/22   1.46/13   1.37/24   1.20/24   2.38/5    2.30/6    4.18/21   1.33/17   8.01/31   4.18/29 
                                         37.11/14  41.24/14  43.44/14  46.45/13  47.23/13  49.41/13  50.24/13  51.12/13 
                                          4.15/26   4.13/15   2.20/17   3.01/6    0.38/20   2.18/18   0.43/20   0.48/34 
 14 Baluta Anna                    52.45  7.39/36   9.27/33  10.26/29  11.35/29  14.01/21  16.33/13  20.13/12  22.14/13  32.02/17  34.59/16 
    UKS Patria Mlynne                     7.39/36   1.48/15   0.59/1*   1.09/14   2.26/4    2.32/8    3.40/14   2.01/33   9.48/36   2.57/11 
                                         39.08/16  43.11/16  45.15/16  48.29/14  49.06/14  51.22/14  52.04/14  52.45/14 
                                          4.09/25   4.03/14   2.04/12   3.14/8    0.37/19   2.16/17   0.42/19   0.41/12 
 15 Urbanowicz Beata               54.07  4.14/10   6.28/14   8.18/16  10.24/23  13.42/20  17.25/14  21.09/14  22.26/14  26.55/10  29.36/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.14/10   2.14/26   1.50/27   2.06/36   3.18/19   3.43/17   3.44/15   1.17/7    4.29/10   2.41/9  
                                         35.37/13  42.11/15  44.31/15  49.38/15  50.21/15  52.45/15  53.26/15  54.07/15 
                                          6.01/32   6.34/25   2.20/17   5.07/28   0.43/30   2.24/23   0.41/16   0.41/12 
 16 Fitrzyk Katarzyna              54.35  3.52/8    7.29/20   8.41/19   9.23/15  12.12/9   15.17/9   18.45/8   20.15/10  28.53/13  31.33/12 
    UKS Patria Mlynne                     3.52/8    3.37/37   1.12/8    0.42/3    2.49/9    3.05/14   3.28/11   1.30/14   8.38/32   2.40/7  
                                         34.31/11  38.20/11  40.30/11  50.18/16  50.51/16  53.10/16  53.49/16  54.35/16 
                                          2.58/11   3.49/11   2.10/13   9.48/36   0.33/9    2.19/20   0.39/10   0.46/27 
 17 Skrzypkowska Iwona             58.21  4.28/15   6.07/11   8.00/13   9.18/14  12.08/8   17.30/15  23.38/16  26.52/18  31.46/16  35.49/17 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.28/15   1.39/9    1.53/28   1.18/22   2.50/10   5.22/24   6.08/30   3.14/39   4.54/16   4.03/26 
                                         39.27/17  46.06/17  48.24/17  53.39/17  54.31/17  56.49/17  57.36/17  58.21/17 
                                          3.38/17   6.39/26   2.18/16   5.15/30   0.52/38   2.18/18   0.47/32   0.45/23 
 18 Jeskowiak Sara                 61.00  5.06/23   6.38/15   8.04/14   9.30/17  12.35/14  22.04/25  27.27/22  29.02/22  35.38/22  40.00/21 
    HKS Azymut Mochy                      5.06/23   1.32/5    1.26/19   1.26/27   3.05/13   9.29/32   5.23/27   1.35/19   6.36/29   4.22/30 
                                         43.41/21  48.38/18  51.20/18  55.33/18  56.12/18  59.08/18  60.12/18  61.00/18 
                                          3.41/19   4.57/18   2.42/23   4.13/24   0.39/23   2.56/33   1.04/39   0.48/34 
 19 Winczewska Beata               61.16  5.35/26   7.40/22   9.13/24  10.09/21  13.26/19  22.23/27  28.29/24  30.06/24  34.28/20  37.47/19 
    UKS Orientus Lódz                     5.35/26   2.05/24   1.33/21   0.56/6    3.17/18   8.57/31   6.06/29   1.37/22   4.22/9    3.19/16 
                                         43.21/19  50.23/20  52.54/19  56.43/19  57.22/19  59.43/19  60.28/19  61.16/19 
                                          5.34/31   7.02/30   2.31/20   3.49/16   0.39/23   2.21/22   0.45/25   0.48/34 
 20 Donczew Anna                   63.20  6.30/32   8.20/29   9.36/26  10.50/26  15.29/27  20.38/20  25.41/20  27.39/20  33.07/18  37.09/18 
    WKS Slask Wroclaw                     6.30/32   1.50/17   1.16/16   1.14/18   4.39/35   5.09/22   5.03/25   1.58/32   5.28/24   4.02/25 
                                         40.42/18  50.21/19  53.14/21  58.35/22  59.05/22  61.57/20  62.34/20  63.20/20 
                                          3.33/14   9.39/36   2.53/27   5.21/32   0.30/3    2.52/32   0.37/4    0.46/27 
 21 Szlendak Joanna                63.31  5.13/24   6.47/17   7.53/12   8.30/10  18.32/32  29.14/36  32.31/31  33.54/30  37.55/28  41.40/24 
    UNTS Warszawa                         5.13/24   1.34/6    1.06/5    0.37/1*  10.02/39  10.42/34   3.17/9    1.23/12   4.01/8    3.45/20 
                                         45.05/24  51.48/23  54.32/23  58.24/21  58.59/21  62.17/21  62.56/21  63.31/21 
                                          3.25/13   6.43/28   2.44/25   3.52/18   0.35/15   3.18/36   0.39/10   0.35/6  
 22 Linowska Julita                64.47  4.43/16   6.57/19   8.27/18   9.25/16  12.31/13  20.55/21  25.45/21  28.06/21  33.20/19  38.25/20 
    PKO Harpagan Gdansk                   4.43/16   2.14/26   1.30/20   0.58/8    3.06/14   8.24/29   4.50/24   2.21/38   5.14/20   5.05/35 
                                         44.27/22  50.34/21  53.31/22  58.04/20  58.53/20  63.02/22  64.04/22  64.47/22 
                                          6.02/33   6.07/23   2.57/29   4.33/25   0.49/36   4.09/38   1.02/38   0.43/20 
 23 Kolodziej Paulina              65.08  3.49/7    6.05/10   7.11/7    8.13/7   11.47/7   21.23/22  25.12/18  26.28/17  36.54/25  42.41/27 
    WKS Slask Wroclaw                     3.49/7    2.16/28   1.06/5    1.02/10   3.34/24   9.36/33   3.49/17   1.16/5   10.26/37   5.47/36 
                                         46.43/26  54.10/26  56.52/26  60.19/23  61.21/24  63.32/23  64.16/23  65.08/23 
                                          4.02/24   7.27/31   2.42/23   3.27/12   1.02/39   2.11/11   0.44/23   0.52/38 
 24 Winczewska Katarzyna           65.45  6.32/33   9.00/32  11.40/32  13.05/30  16.12/28  22.07/26  29.46/29  32.04/29  37.03/26  41.55/25 
    UKS Orientus Lódz                     6.32/33   2.28/30   2.40/36   1.25/26   3.07/15   5.55/26   7.39/35   2.18/37   4.59/18   4.52/34 
                                         45.50/25  52.23/24  55.19/24  60.31/24  61.09/23  64.15/24  65.01/24  65.45/24 
                                          3.55/22   6.33/24   2.56/28   5.12/29   0.38/20   3.06/35   0.46/29   0.44/21 
 25 Baran Karolina                 66.26  4.49/18   7.45/23   9.07/22  10.41/25  14.20/24  18.39/16  25.35/19  27.14/19  36.40/24  41.10/23 
    WKS Wawel Kraków                      4.49/18   2.56/31   1.22/17   1.34/29   3.39/27   4.19/20   6.56/33   1.39/25   9.26/35   4.30/31 
                                         44.51/23  53.14/25  55.55/25  61.54/25  62.25/25  64.58/25  65.41/25  66.26/25 
                                          3.41/19   8.23/34   2.41/22   5.59/33   0.31/5    2.33/27   0.43/20   0.45/23 
 26 Bartczak Natalia               67.03  6.13/29   7.53/24   9.05/21   9.47/19  14.19/23  37.52/39  41.40/39  43.11/39  47.58/38  51.23/38 
    UKS Orientus Lódz                     6.13/29   1.40/10   1.12/8    0.42/3    4.32/34  23.33/39   3.48/16   1.31/15   4.47/14   3.25/17 
                                         54.14/36  57.29/31  59.32/29  62.58/29  63.33/29  65.39/27  66.23/27  67.03/26 
                                          2.51/9    3.15/6    2.03/11   3.26/11   0.35/15   2.06/9    0.44/23   0.40/11 
 27 Pilkowska Alicja               67.11  6.14/30   7.54/25   9.33/25  11.15/27  14.22/25  25.56/32  29.30/25  31.13/25  35.51/23  40.01/22 
    UKS Viktoria Józefów                  6.14/30   1.40/10   1.39/25   1.42/32   3.07/15  11.34/35   3.34/13   1.43/27   4.38/12   4.10/28 
                                         43.38/20  50.37/22  53.02/20  62.27/27  63.11/27  65.37/26  66.22/26  67.11/27 
                                          3.37/15   6.59/29   2.25/19   9.25/35   0.44/31   2.26/24   0.45/25   0.49/37 
 28 Jeskowiak Greta                67.44  4.26/14   6.20/13   7.34/11   8.46/11  13.16/18  21.39/23  29.36/28  31.40/28  40.21/32  44.15/31 
    HKS Azymut Mochy                      4.26/14   1.54/18   1.14/11   1.12/16   4.30/33   8.23/28   7.57/36   2.04/34   8.41/33   3.54/23 
                                         48.46/28  54.38/27  57.28/27  62.19/26  62.59/26  66.03/28  66.57/28  67.44/28 
                                          4.31/27   5.52/22   2.50/26   4.51/26   0.40/26   3.04/34   0.54/35   0.47/32 
 29 Hinc Dorota                    67.47  6.40/34   9.45/34  11.41/33  13.18/31  18.40/33  22.03/24  27.30/23  29.11/23  35.20/21  43.00/28 
    GKS Luzino                            6.40/34   3.05/34   1.56/30   1.37/30   5.22/36   3.23/15   5.27/28   1.41/26   6.09/28   7.40/37 
                                         49.26/30  54.55/28  58.40/28  62.33/28  63.23/28  66.06/29  67.05/29  67.47/29 
                                          6.26/34   5.29/19   3.45/39   3.53/19   0.50/37   2.43/30   0.59/36   0.42/16 
 30 Hanuszkiewicz Karolina         70.38  4.53/20  11.40/36  13.02/34  14.47/33  18.17/31  22.38/28  29.33/27  31.18/26  40.39/34  45.13/34 
    UKS Orientus Lódz                     4.53/20   6.47/39   1.22/17   1.45/34   3.30/23   4.21/21   6.55/32   1.45/28   9.21/34   4.34/32 
                                         49.05/29  57.21/30  59.54/30  66.02/31  66.37/31  69.06/30  69.51/30  70.38/30 
                                          3.52/21   8.16/33   2.33/21   6.08/34   0.35/15   2.29/26   0.45/25   0.47/32 
 31 Flisak  Zaneta                 71.05 12.06/39  14.18/39  16.22/39  18.08/39  21.28/38  24.25/30  29.32/26  31.20/27  37.18/27  44.58/33 
    UKS Energetyk Dychów                 12.06/39   2.12/25   2.04/33   1.46/35   3.20/21   2.57/13   5.07/26   1.48/29   5.58/26   7.40/37 
                                         51.34/33  57.04/29  60.45/31  64.51/30  65.33/30  69.43/31  70.19/31  71.05/31 
                                          6.36/35   5.30/21   3.41/37   4.06/21   0.42/28   4.10/39   0.36/3    0.46/27 
 32 Kubicka Zuzanna                72.17  4.44/17   8.08/28  11.14/31  14.15/32  17.08/29  29.10/35  33.26/35  35.04/33  45.48/37  49.57/36 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.44/17   3.24/36   3.06/37   3.01/38   2.53/11  12.02/36   4.16/20   1.38/23  10.44/38   4.09/27 
                                         53.36/35  60.16/33  62.29/32  67.45/32  68.33/32  70.53/32  71.33/32  72.17/32 
                                          3.39/18   6.40/27   2.13/14   5.16/31   0.48/34   2.20/21   0.40/13   0.44/21 
 33 Chodukiewicz Edyta             75.01  5.14/25   7.38/21   9.55/28  11.33/28  15.11/26  33.46/37  38.05/37  39.57/37  44.59/36  48.57/35 
    UKS Energetyk Dychów                  5.14/25   2.24/29   2.17/34   1.38/31   3.38/25  18.35/38   4.19/22   1.52/30   5.02/19   3.58/24 
                                         55.36/37  61.05/34  64.42/34  68.54/33  69.36/33  73.41/33  74.19/33  75.01/33 
                                          6.39/36   5.29/19   3.37/35   4.12/23   0.42/28   4.05/37   0.38/8    0.42/16 
 34 Ptak Natalia                   75.57  6.27/31   8.25/30  10.45/30  15.53/34  19.04/34  23.07/29  32.16/30  34.31/32  39.53/30  50.49/37 
    LKO Leszno                            6.27/31   1.58/20   2.20/35   5.08/39   3.11/17   4.03/19   9.09/38   2.15/36   5.22/23  10.56/39 
                                         55.58/38  64.35/36  68.18/36  71.46/34  72.26/34  74.39/34  75.16/34  75.57/34 
                                          5.09/28   8.37/35   3.43/38   3.28/13   0.40/26   2.13/13   0.37/4    0.41/12 
 35 Kropinska Agnieszka            80.14 11.01/38  13.00/37  14.55/36  16.07/35  20.09/36  25.56/32  33.14/34  35.10/34  40.24/33  44.17/32 
    LKO Leszno                           11.01/38   1.59/21   1.55/29   1.12/16   4.02/29   5.47/25   7.18/34   1.56/31   5.14/20   3.53/22 
                                         51.57/34  59.37/32  63.14/33  75.15/35  76.00/35  78.41/35  79.28/35  80.14/35 
                                          7.40/38   7.40/32   3.37/35  12.01/37   0.45/32   2.41/29   0.47/32   0.46/27 
 36 Bartosiak Patrycja             80.51  5.49/27   8.47/31  14.43/35  17.18/38  22.41/39  37.11/38  41.04/38  42.29/38  49.06/39  51.46/39 
    WKS Gwardia Warszawa                  5.49/27   2.58/33   5.56/39   2.35/37   5.23/37  14.30/37   3.53/18   1.25/13   6.37/30   2.40/7  
                                         66.19/39  71.14/39  74.14/38  76.55/36  77.30/36  79.38/36  80.15/36  80.51/36 
                                         14.33/39   4.55/17   3.00/30   2.41/4    0.35/15   2.08/10   0.37/4    0.36/9  
 37 Kolosinska Malgorzata          84.27  7.12/35  10.49/35  15.35/38  16.53/37  20.43/37  24.33/31  33.02/33  35.16/35  40.08/31  43.55/29 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                7.12/35   3.37/37   4.46/38   1.18/22   3.50/28   3.50/18   8.29/37   2.14/35   4.52/15   3.47/21 
                                         51.02/32  71.12/38  74.28/39  79.23/37  80.08/37  82.56/37  83.42/37  84.27/37 
                                          7.07/37  20.10/39   3.16/34   4.55/27   0.45/32   2.48/31   0.46/29   0.45/23 
 38 Linska Kamila                  86.46  4.49/18   7.56/26   9.10/23  10.25/24  14.03/22  19.23/18  32.33/32  34.11/31  38.44/29  42.00/26 
    GKS Luzino                            4.49/18   3.07/35   1.14/11   1.15/19   3.38/25   5.20/23  13.10/39   1.38/23   4.33/11   3.16/15 
                                         47.31/27  64.09/35  67.19/35  82.30/38  83.03/38  85.17/38  86.00/38  86.46/38 
                                          5.31/30  16.38/37   3.10/33  15.11/38   0.33/9    2.14/15   0.43/20   0.46/27 
 39 Senk Weronika                  89.01 10.45/37  13.41/38  15.14/37  16.14/36  19.33/35  28.27/34  34.38/36  36.13/36  40.51/35  44.03/30 
    UKS Energetyk Dychów                 10.45/37   2.56/31   1.33/21   1.00/9    3.19/20   8.54/30   6.11/31   1.35/19   4.38/12   3.12/13 
                                         49.33/31  66.12/37  69.21/37  84.33/39  85.06/39  87.21/39  88.09/39  89.01/39 
                                          5.30/29  16.39/38   3.09/32  15.12/39   0.33/9    2.15/16   0.48/34   0.52/38 
    Lipienska Paulina          NKl        6.25/     8.06/     9.35/    10.39/    13.31/    17.04/    23.31/    25.31/    30.18/         /   
    UKS Siódemka Rumia                    6.25/     1.41/     1.29/     1.04/     2.52/     3.33/     6.27/     2.00/     4.47/         /   
                                              /         /         /         /         /    43.33/    44.54/    45.43/   
                                              /         /         /         /         /         /     1.21/     0.49/   
    Drobotowicz Karolina       NKl       19.08/    21.51/    24.07/    25.23/    29.34/    35.30/    42.44/    45.22/    50.20/    58.09/   
    PKO Harpagan Gdansk                  19.08/     2.43/     2.16/     1.16/     4.11/     5.56/     7.14/     2.38/     4.58/     7.49/   
                                              /    95.22/    98.18/   102.44/   104.24/   109.10/   110.10/   111.04/   
                                              /         /     2.56/     4.26/     1.40/     4.46/     1.00/     0.54/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20         5.6km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-65      3-63      4-32      5-64      6-31      7-77      8-38      9-62     10-44    
                                      11-66     12-41     13-40     14-70     15-72     16-74     17-75     18-100   
  1 Gajda Monika                   40.56  5.09/5    6.17/6    8.40/5   11.06/6   13.37/2   14.40/2   19.35/4   21.38/3   24.29/4   26.28/3  
    UNTS Warszawa                         5.09/5    1.08/12   2.23/5    2.26/6    2.31/1*   1.03/1*   4.55/9    2.03/1*   2.51/7    1.59/1* 
                                         29.40/1*  30.29/1*  33.22/1*  35.16/1*  37.29/1*  38.19/1*  39.54/1*  40.25/1*  40.56/1* 
                                          3.12/1*   0.49/1*   2.53/1*   1.54/1*   2.13/1*   0.50/1*   1.35/1*   0.31/1*   0.31/1* 
  2 Faron Paulina                  42.52  6.02/8    6.28/8    8.59/8   10.54/5   14.06/4   15.19/4   18.36/2   21.22/2   23.58/2   26.09/1* 
    WKS Wawel Kraków                      6.02/8    0.26/1*   2.31/7    1.55/1*   3.12/5    1.13/4    3.17/1*   2.46/6    2.36/4    2.11/2  
                                         29.46/2   30.43/2   33.52/2   36.06/2   38.35/2   39.40/2   41.36/2   42.15/2   42.52/2  
                                          3.37/4    0.57/4    3.09/2    2.14/7    2.29/2    1.05/5    1.56/3    0.39/5    0.37/4  
  3 Gwózdz Ewa                     42.54  4.34/1*   5.01/1*   6.49/1*   8.55/1*  12.20/1*  13.39/1*  18.25/1*  21.10/1*  23.37/1*  26.26/2  
    UKS Orientus Lódz                     4.34/1*   0.27/3    1.48/1*   2.06/3    3.25/7    1.19/5    4.46/7    2.45/5    2.27/2    2.49/6  
                                         30.02/3   30.56/3   34.19/3   36.13/3   38.57/3   39.53/3   41.45/3   42.21/3   42.54/3  
                                          3.36/2    0.54/3    3.23/3    1.54/1*   2.44/5    0.56/3    1.52/2    0.36/4    0.33/2  
  4 Morawska Urszula               44.41  4.41/3    5.36/2    8.12/2   10.52/4   14.19/5   15.31/5   19.08/3   21.43/4   24.22/3   27.04/4  
    WKS Flota Gdynia                      4.41/3    0.55/11   2.36/8    2.40/8    3.27/8    1.12/3    3.37/3    2.35/3    2.39/5    2.42/4  
                                         31.04/4   32.03/4   35.55/4   37.50/4   40.29/4   41.25/4   43.27/4   44.02/4   44.41/4  
                                          4.00/5    0.59/5    3.52/6    1.55/3    2.39/3    0.56/3    2.02/4    0.35/3    0.39/5  
  5 Kobusinska Adrianna            46.02  5.07/4    5.41/3    9.41/10  12.10/9   15.12/8   17.13/9   20.38/5   23.20/5   25.50/5   28.36/5  
    WKS Grunwald Poznan                   5.07/4    0.34/8    4.00/12   2.29/7    3.02/2    2.01/10   3.25/2    2.42/4    2.30/3    2.46/5  
                                         32.12/5   33.03/5   36.33/5   38.29/5   41.18/5   42.33/5   44.35/5   45.21/5   46.02/5  
                                          3.36/2    0.51/2    3.30/4    1.56/4    2.49/6    1.15/9    2.02/4    0.46/9    0.41/8  
  6 Lubak Kamila                   49.57  6.13/10   6.44/10   8.53/7   11.35/7   14.44/6   16.46/7   21.36/7   24.27/6   27.06/6   30.38/6  
    WKS Slask Wroclaw                     6.13/10   0.31/7    2.09/3    2.42/9    3.09/4    2.02/11   4.50/8    2.51/7    2.39/5    3.32/11 
                                         35.01/6   36.09/6   40.01/6   42.27/6   45.18/6   46.13/6   48.49/6   49.22/6   49.57/6  
                                          4.23/6    1.08/7    3.52/6    2.26/8    2.51/7    0.55/2    2.36/9    0.33/2    0.35/3  
  7 Wicha Malgorzata               51.24  4.37/2    5.59/4    8.42/6   10.45/3   14.44/6   16.24/6   21.59/8   26.16/8   29.09/8   32.12/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.37/2    1.22/13   2.43/10   2.03/2    3.59/9    1.40/8    5.35/11   4.17/10   2.53/8    3.03/8  
                                         36.50/7   37.59/7   42.01/7   44.05/7   46.46/7   47.53/7   50.03/7   50.45/7   51.24/7  
                                          4.38/7    1.09/8    4.02/8    2.04/5    2.41/4    1.07/6    2.10/6    0.42/6    0.39/5  
  8 Szubka Barbara                 55.46  8.00/12   8.30/12  10.53/11  13.09/11  17.20/11  18.57/11  23.09/10  26.18/9   29.33/9   33.18/9  
    WKS Slask Wroclaw                     8.00/12   0.30/6    2.23/5    2.16/5    4.11/11   1.37/7    4.12/4    3.09/8    3.15/9    3.45/12 
                                         38.08/8   39.22/8   44.23/8   47.01/8   50.19/8   51.28/8   54.08/8   54.55/8   55.46/8  
                                          4.50/8    1.14/11   5.01/12   2.38/11   3.18/11   1.09/7    2.40/12   0.47/12   0.51/11 
  9 Kolosinska Jolanta             56.57  5.53/7    6.19/7    8.36/4   10.43/2   14.01/3   15.07/3   24.04/11  26.34/10  28.46/7   31.05/7  
    UNTS Warszawa                         5.53/7    0.26/1*   2.17/4    2.07/4    3.18/6    1.06/2    8.57/13   2.30/2    2.12/1*   2.19/3  
                                         41.41/10  43.11/10  46.51/10  48.56/10  51.47/9   52.57/9   55.18/9   56.04/9   56.57/9  
                                         10.36/13   1.30/13   3.40/5    2.05/6    2.51/7    1.10/8    2.21/7    0.46/9    0.53/12 
 10 Filaber Anna                   57.29  6.27/11   6.54/11   9.35/9   12.21/10  15.23/9   16.53/8   21.08/6   25.42/7   32.53/10  35.49/10 
    UNTS Warszawa                         6.27/11   0.27/3    2.41/9    2.46/10   3.02/2    1.30/6    4.15/5    4.34/11   7.11/12   2.56/7  
                                         41.16/9   42.19/9   46.21/9   48.47/9   52.06/10  53.27/10  56.06/10  56.50/10  57.29/10 
                                          5.27/9    1.03/6    4.02/8    2.26/8    3.19/12   1.21/10   2.39/10   0.44/8    0.39/5  
 11 Chmielecka Malgorzata          62.58  6.12/9    6.39/9   13.10/13  16.04/13  20.08/12  22.16/12  27.20/12  30.47/11  34.16/11  37.40/11 
    UKS Orientus Lódz                     6.12/9    0.27/3    6.31/13   2.54/11   4.04/10   2.08/13   5.04/10   3.27/9    3.29/10   3.24/10 
                                         45.42/11  46.53/11  51.27/11  54.05/11  57.22/11  58.54/11  61.29/11  62.15/11  62.58/11 
                                          8.02/11   1.11/10   4.34/10   2.38/11   3.17/10   1.32/13   2.35/8    0.46/9    0.43/9  
 12 Majchrzak Marta                68.56  5.29/6    6.08/5    8.14/3   12.04/8   16.40/10  18.20/10  23.00/9   31.51/12  40.14/13  43.24/13 
    UKS Azymut Pabianice                  5.29/6    0.39/9    2.06/2    3.50/13   4.36/12   1.40/8    4.40/6    8.51/13   8.23/13   3.10/9  
                                         51.39/13  52.48/13  57.26/13  59.59/12  63.15/12  64.46/12  67.25/12  68.07/12  68.56/12 
                                          8.15/12   1.09/8    4.38/11   2.33/10   3.16/9    1.31/11   2.39/10   0.42/6    0.49/10 
 13 Hoffmann Barbara               72.09  8.02/13   8.45/13  11.58/12  15.12/12  20.52/13  22.57/13  29.08/13  33.47/13  37.54/12  42.37/12 
    WKS Grunwald Poznan                   8.02/13   0.43/10   3.13/11   3.14/12   5.40/13   2.05/12   6.11/12   4.39/12   4.07/11   4.43/13 
                                         48.47/12  50.10/12  57.16/12  60.26/13  64.53/13  66.24/13  70.21/13  71.14/13  72.09/13 
                                          6.10/10   1.23/12   7.06/13   3.10/13   4.27/13   1.31/11   3.57/13   0.53/13   0.55/13 
    Gebka Monika               NKl       24.54/    25.27/    28.25/    31.51/    37.43/    40.48/    45.41/    49.44/    55.16/    60.30/   
    UKS Azymut Pabianice                 24.54/     0.33/     2.58/     3.26/     5.52/     3.05/     4.53/     4.03/     5.32/     5.14/   
                                         67.39/    68.55/         /         /         /         /    91.07/    91.58/    92.54/   
                                          7.09/     1.16/         /         /         /         /         /     0.51/     0.56/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.6km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-65      3-63      4-32      5-64      6-31      7-77      8-38      9-62     10-44    
                                      11-66     12-41     13-40     14-70     15-72     16-74     17-75     18-100   
  1 Depta Monika                   36.28  4.04/3    4.34/2    6.33/2    8.29/2   11.12/3   12.32/3   15.32/3   18.04/4   20.07/3   22.10/1* 
    WKS Flota Gdynia                      4.04/3    0.30/8    1.59/4    1.56/3    2.43/6    1.20/9    3.00/3    2.32/4    2.03/2    2.03/1* 
                                         25.13/1*  26.15/1*  29.02/1*  30.42/1*  32.49/1*  33.34/1*  35.19/1*  35.52/1*  36.28/1* 
                                          3.03/2    1.02/17   2.47/1*   1.40/2    2.07/1*   0.45/1*   1.45/4    0.33/1*   0.36/2  
  2 Wisniewska Hanna               36.51  4.03/2    4.38/4    6.42/3    8.33/3   10.54/2   11.56/2   14.34/1*  17.46/2   19.48/1*  22.40/3  
    WKS Slask Wroclaw                     4.03/2    0.35/18   2.04/5    1.51/2    2.21/1*   1.02/2    2.38/1*   3.12/9    2.02/1*   2.52/9  
                                         25.47/2   26.31/2   29.24/2   31.02/2   33.11/2   34.01/2   35.42/2   36.17/2   36.51/2  
                                          3.07/3    0.44/2    2.53/3    1.38/1*   2.09/2    0.50/3    1.41/2    0.35/3    0.34/1* 
  3 Lajn Daria                     38.24  4.22/5    4.47/5    6.57/4    8.59/4   11.29/4   12.33/4   15.22/2   17.40/1*  20.08/4   22.36/2  
    WKS Flota Gdynia                      4.22/5    0.25/1*   2.10/6    2.02/7    2.30/2    1.04/3    2.49/2    2.18/3    2.28/5    2.28/3  
                                         26.47/4   27.31/4   30.37/4   32.23/4   34.52/4   35.38/3   37.13/3   37.48/3   38.24/3  
                                          4.11/14   0.44/2    3.06/5    1.46/5    2.29/4    0.46/2    1.35/1*   0.35/3    0.36/2  
  4 Wicha Iwona                    38.47  4.10/4    4.35/3    7.23/9    9.23/6   12.32/7   14.00/7   17.23/5   20.02/5   22.05/5   24.15/5  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.10/4    0.25/1*   2.48/17   2.00/4    3.09/11   1.28/14   3.23/7    2.39/5    2.03/2    2.10/2  
                                         27.16/5   28.13/5   31.00/5   32.40/5   34.50/3   35.42/4   37.30/4   38.08/4   38.47/4  
                                          3.01/1*   0.57/9    2.47/1*   1.40/2    2.10/3    0.52/4    1.48/5    0.38/8    0.39/7  
  5 Górnicka-Antonowicz Anna       39.06  3.52/1*   4.24/1*   5.56/1*   7.45/1*  10.20/1*  11.17/1*  15.43/4   18.00/3   20.04/2   22.58/4  
    UNTS Warszawa                         3.52/1*   0.32/13   1.32/1*   1.49/1*   2.35/4    0.57/1*   4.26/14   2.17/2    2.04/4    2.54/11 
                                         26.31/3   27.14/3   30.14/3   31.54/3   35.20/5   36.13/5   37.57/5   38.30/5   39.06/5  
                                          3.33/5    0.43/1*   3.00/4    1.40/2    3.26/16   0.53/5    1.44/3    0.33/1*   0.36/2  
  6 Koslacz Julia                  46.34  4.44/8    5.13/8    7.02/5    9.54/8   12.25/6   13.30/5   17.30/6   20.09/6   24.55/7   28.35/7  
    WKS Slask Wroclaw                     4.44/8    0.29/5    1.49/3    2.52/23   2.31/3    1.05/4    4.00/11   2.39/5    4.46/27   3.40/25 
                                         32.35/6   33.27/6   37.02/6   39.01/6   41.57/6   42.55/6   45.14/6   45.54/6   46.34/6  
                                          4.00/9    0.52/5    3.35/6    1.59/7    2.56/9    0.58/9    2.19/16   0.40/10   0.40/9  
  7 Pabich Maria                   47.49  4.28/6    4.55/6    7.16/7    9.16/5   12.07/5   13.42/6   20.18/10  24.38/13  27.09/11  29.57/9  
    UKS Azymut Pabianice                  4.28/6    0.27/3    2.21/12   2.00/4    2.51/9    1.35/19   6.36/25   4.20/26   2.31/6    2.48/6  
                                         33.27/8   34.19/7   38.20/7   41.00/10  43.46/8   44.43/8   46.33/7   47.09/7   47.49/7  
                                          3.30/4    0.52/5    4.01/14   2.40/25   2.46/6    0.57/7    1.50/6    0.36/5    0.40/9  
  8 Baczek-Motala Barbara          48.03  4.48/9    5.23/10   7.40/10  10.03/9   13.15/11  14.49/11  21.16/13  24.41/14  27.12/12  30.01/10 
    WKS Wawel Kraków                      4.48/9    0.35/18   2.17/9    2.23/10   3.12/13   1.34/18   6.27/22   3.25/14   2.31/6    2.49/8  
                                         33.49/9   34.47/9   38.38/9   40.43/7   43.29/7   44.34/7   46.36/8   47.16/8   48.03/8  
                                          3.48/6    0.58/11   3.51/11   2.05/8    2.46/6    1.05/18   2.02/8    0.40/10   0.47/21 
  9 Ewiak Alicja                   48.52  4.49/10   5.20/9    7.07/6    9.42/7   13.08/10  14.34/10  18.48/8   22.55/8   25.53/8   29.07/8  
    UKS Orientus Lódz                     4.49/10   0.31/10   1.47/2    2.35/19   3.26/18   1.26/12   4.14/12   4.07/21   2.58/13   3.14/15 
                                         33.14/7   34.25/8   38.32/8   40.48/8   43.53/9   44.54/9   47.20/9   48.00/9   48.52/9  
                                          4.07/12   1.11/21   4.07/15   2.16/16   3.05/13   1.01/11   2.26/21   0.40/10   0.52/31 
 10 Karwatka Agata                 49.01  7.23/27   7.57/27  10.29/25  12.56/23  15.40/17  16.59/16  20.18/10  23.49/9   26.47/9   30.09/11 
    WKS Slask Wroclaw                     7.23/27   0.34/15   2.32/15   2.27/12   2.44/7    1.19/7    3.19/5    3.31/17   2.58/13   3.22/20 
                                         34.18/10  35.10/10  38.46/10  40.56/9   44.08/10  45.16/10  47.38/10  48.22/10  49.01/10 
                                          4.09/13   0.52/5    3.36/7    2.10/13   3.12/14   1.08/22   2.22/18   0.44/20   0.39/7  
 11 Tynelska Justyna               49.46  6.47/25   7.21/24   9.45/22  12.04/17  15.19/15  16.47/15  23.14/18  26.38/18  29.10/17  31.57/16 
    UNTS Warszawa                         6.47/25   0.34/15   2.24/13   2.19/9    3.15/14   1.28/14   6.27/22   3.24/13   2.32/8    2.47/5  
                                         35.45/13  36.46/14  40.28/12  42.37/12  45.25/11  46.27/11  48.29/11  49.10/11  49.46/11 
                                          3.48/6    1.01/15   3.42/8    2.09/11   2.48/8    1.02/14   2.02/8    0.41/14   0.36/2  
 12 Kraj Anna                      50.38  5.36/19   6.12/17   9.00/14  11.11/14  14.21/12  15.57/12  19.54/9   24.14/12  27.06/10  30.40/12 
    WKS Slask Wroclaw                     5.36/19   0.36/20   2.48/17   2.11/8    3.10/12   1.36/20   3.57/9    4.20/26   2.52/10   3.34/22 
                                         34.43/11  35.42/11  40.02/11  42.11/11  45.47/12  46.50/12  49.07/12  49.54/12  50.38/12 
                                          4.03/10   0.59/13   4.20/17   2.09/11   3.36/18   1.03/15   2.17/13   0.47/23   0.44/15 
 13 Wieleba Marlena                51.10  5.32/18   6.02/12   8.17/11  10.18/10  13.04/9   14.15/9   17.36/7   20.48/7   24.30/6   28.14/6  
    WKS Flota Gdynia                      5.32/18   0.30/8    2.15/7    2.01/6    2.46/8    1.11/6    3.21/6    3.12/9    3.42/24   3.44/26 
                                         36.59/18  38.10/18  41.55/18  43.44/16  47.11/15  48.05/15  49.57/14  50.34/14  51.10/13 
                                          8.45/33   1.11/21   3.45/9    1.49/6    3.27/17   0.54/6    1.52/7    0.37/6    0.36/2  
 14 Machowska Weronika             51.18  4.34/7    5.05/7    7.21/8   10.21/11  13.03/8   14.11/8   21.49/16  24.03/11  28.57/16  32.33/18 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.34/7    0.31/10   2.16/8    3.00/28   2.42/5    1.08/5    7.38/28   2.14/1*   4.54/28   3.36/23 
                                         36.47/17  37.35/16  41.22/15  43.28/15  46.29/13  47.36/13  49.48/13  50.32/13  51.18/14 
                                          4.14/15   0.48/4    3.47/10   2.06/9    3.01/10   1.07/20   2.12/10   0.44/20   0.46/19 
 15 Richert Anna                   51.19  5.29/13   6.28/19   9.43/21  12.19/21  15.41/18  17.39/19  21.35/14  24.50/15  27.43/13  31.03/13 
    WKS Slask Wroclaw                     5.29/13   0.59/33   3.15/27   2.36/20   3.22/17   1.58/27   3.56/8    3.15/11   2.53/11   3.20/18 
                                         35.46/14  36.43/13  41.06/14  43.27/14  46.30/14  47.37/14  49.59/15  50.36/15  51.19/15 
                                          4.43/22   0.57/9    4.23/19   2.21/18   3.03/12   1.07/20   2.22/18   0.37/6    0.43/14 
 16 Wolek Ewa                      52.09  5.17/11   6.05/15   9.03/16  11.30/16  14.47/14  16.16/13  20.42/12  23.59/10  27.58/14  31.15/14 
    UNTS Warszawa                         5.17/11   0.48/28   2.58/22   2.27/12   3.17/16   1.29/16   4.26/14   3.17/12   3.59/26   3.17/17 
                                         35.19/12  36.20/12  40.43/13  42.58/13  47.29/16  48.26/16  50.42/16  51.23/16  52.09/16 
                                          4.04/11   1.01/15   4.23/19   2.15/14   4.31/27   0.57/7    2.16/12   0.41/14   0.46/19 
 17 Karnia-Biskupska Anna          52.51  5.31/16   6.14/18   9.09/17  12.07/18  15.51/19  17.18/18  21.38/15  25.14/16  28.14/15  31.19/15 
    WKS Wawel Kraków                      5.31/16   0.43/27   2.55/21   2.58/27   3.44/20   1.27/13   4.20/13   3.36/18   3.00/15   3.05/13 
                                         35.56/15  37.02/15  41.25/16  43.49/17  47.58/18  49.03/17  51.21/17  52.04/17  52.51/17 
                                          4.37/19   1.06/19   4.23/19   2.24/19   4.09/22   1.05/18   2.18/15   0.43/18   0.47/21 
 18 Dyzio Katarzyna                53.30  5.31/16   6.07/16   8.32/13  11.03/13  14.29/13  16.31/14  25.17/21  28.45/20  31.18/20  34.06/19 
    WKS Wawel Kraków                      5.31/16   0.36/20   2.25/14   2.31/17   3.26/18   2.02/28   8.46/32   3.28/16   2.33/9    2.48/6  
                                         37.59/19  38.55/19  42.48/19  44.54/19  47.56/17  49.07/18  51.54/18  52.43/18  53.30/18 
                                          3.53/8    0.56/8    3.53/12   2.06/9    3.02/11   1.11/25   2.47/27   0.49/25   0.47/21 
 19 Mikowska Kinga                 55.51  5.29/13   6.02/12   8.20/12  10.48/12  17.20/23  18.44/23  23.53/19  28.00/19  30.54/19  34.39/20 
    UMKS Orkan Ostróda                    5.29/13   0.33/14   2.18/10   2.28/15   6.32/34   1.24/11   5.09/18   4.07/21   2.54/12   3.45/27 
                                         39.30/20  40.49/20  45.29/20  47.46/20  51.05/19  52.06/19  54.20/19  55.04/19  55.51/19 
                                          4.51/23   1.19/27   4.40/23   2.17/17   3.19/15   1.01/11   2.14/11   0.44/20   0.47/21 
 20 Krzystanek Aldona              56.02  7.23/27   7.59/28  10.38/26  13.03/24  16.47/22  18.06/21  22.05/17  25.57/17  29.35/18  32.20/17 
    WKS Wawel Kraków                      7.23/27   0.36/20   2.39/16   2.25/11   3.44/20   1.19/7    3.59/10   3.52/20   3.38/23   2.45/4  
                                         36.34/16  37.38/17  41.34/17  44.38/18  51.07/20  52.10/20  54.31/20  55.14/20  56.02/20 
                                          4.14/15   1.04/18   3.56/13   3.04/30   6.29/33   1.03/15   2.21/17   0.43/18   0.48/25 
 21 Etterle-Biederman Lilianna      57.08 14.21/34  14.52/34  17.45/34  20.14/33  23.08/31  24.30/30  27.47/27  30.56/25  33.58/23  36.57/23 
    WKS Wawel Kraków                     14.21/34   0.31/10   2.53/20   2.29/16   2.54/10   1.22/10   3.17/4    3.09/8    3.02/16   2.59/12 
                                         41.15/22  42.40/22  47.33/21  49.48/21  52.30/21  53.29/21  55.46/21  56.26/21  57.08/21 
                                          4.18/17   1.25/28   4.53/25   2.15/14   2.42/5    0.59/10   2.17/13   0.40/10   0.42/11 
 22 Dampc Edyta                    60.46 10.12/32  10.39/31  13.37/29  16.10/28  19.25/28  21.22/26  29.32/29  33.16/28  36.22/27  39.15/26 
    WKS Flota Gdynia                     10.12/32   0.27/3    2.58/22   2.33/18   3.15/14   1.57/26   8.10/30   3.44/19   3.06/18   2.53/10 
                                         43.57/25  45.03/25  49.23/23  51.47/23  55.57/22  56.58/22  59.23/22  60.01/22  60.46/22 
                                          4.42/21   1.06/19   4.20/17   2.24/19   4.10/23   1.01/11   2.25/20   0.38/8    0.45/18 
 23 Trojecka Marta                 61.36  6.07/22   6.48/22  10.27/24  13.34/26  18.40/26  21.25/27  26.40/25  30.59/26  34.29/25  37.37/25 
    WKS Gwardia Warszawa                  6.07/22   0.41/26   3.39/30   3.07/31   5.06/28   2.45/32   5.15/19   4.19/25   3.30/22   3.08/14 
                                         43.10/23  44.26/23  49.28/24  52.09/24  55.58/23  57.13/23  59.52/23  60.41/23  61.36/23 
                                          5.33/26   1.16/25   5.02/27   2.41/26   3.49/20   1.15/27   2.39/23   0.49/25   0.55/32 
 24 Schmidt Angelika               61.56  5.28/12   5.57/11   9.01/15  11.28/15  15.36/16  17.12/17  25.55/24  28.51/21  36.35/28  40.36/28 
    WKS Flota Gdynia                      5.28/12   0.29/5    3.04/24   2.27/12   4.08/24   1.36/20   8.43/31   2.56/7    7.44/34   4.01/29 
                                         45.03/27  46.03/27  50.20/26  52.46/25  57.04/26  58.07/24  60.33/24  61.14/24  61.56/24 
                                          4.27/18   1.00/14   4.17/16   2.26/21   4.18/26   1.03/15   2.26/21   0.41/14   0.42/11 
 25 Proga Katarzyna                62.27  5.57/21   7.22/25  11.54/27  14.50/27  19.04/27  20.33/25  25.48/23  29.13/23  32.26/21  35.41/21 
    UKS Orientus Lódz                     5.57/21   1.25/35   4.32/33   2.56/26   4.14/26   1.29/16   5.15/19   3.25/14   3.13/19   3.15/16 
                                         43.58/26  45.25/26  50.08/25  52.52/26  57.03/25  58.21/25  61.01/25  61.43/25  62.27/25 
                                          8.17/31   1.27/29   4.43/24   2.44/27   4.11/24   1.18/30   2.40/24   0.42/17   0.44/15 
 26 Biniecka Malgorzata            64.00  5.30/15   6.04/14   9.21/18  12.13/19  16.16/20  18.04/20  24.37/20  29.11/22  34.07/24  37.28/24 
    UKS Azymut Pabianice                  5.30/15   0.34/15   3.17/28   2.52/23   4.03/23   1.48/25   6.33/24   4.34/29   4.56/29   3.21/19 
                                         43.17/24  44.34/24  50.32/27  53.46/27  57.59/27  59.22/26  62.06/26  63.09/26  64.00/26 
                                          5.49/27   1.17/26   5.58/32   3.14/31   4.13/25   1.23/31   2.44/25   1.03/33   0.51/29 
 27 Najman Natalia                 65.21 11.03/33  11.40/33  15.34/33  18.13/31  24.22/32  26.02/32  30.47/31  35.02/29  38.27/29  41.50/29 
    WKS Gwardia Warszawa                 11.03/33   0.37/24   3.54/31   2.39/21   6.09/32   1.40/22   4.45/16   4.15/24   3.25/21   3.23/21 
                                         47.21/29  48.19/29  53.45/29  56.17/29  59.55/28  61.04/27  63.50/27  64.37/27  65.21/27 
                                          5.31/25   0.58/11   5.26/29   2.32/23   3.38/19   1.09/24   2.46/26   0.47/23   0.44/15 
 28 Wysocka Malwina                68.03  5.43/20   6.35/20   9.40/20  12.53/22  18.03/24  20.09/24  28.04/28  32.45/27  36.09/26  40.01/27 
    UKS Kometa Gliwice                    5.43/20   0.52/30   3.05/26   3.13/32   5.10/29   2.06/30   7.55/29   4.41/30   3.24/20   3.52/28 
                                         45.55/28  47.09/28  52.09/28  54.37/28  62.06/29  63.19/28  66.24/28  67.15/28  68.03/28 
                                          5.54/28   1.14/24   5.00/26   2.28/22   7.29/35   1.13/26   3.05/30   0.51/28   0.48/25 
 29 Porzycz Agnieszka              70.50  6.09/23   6.45/21   9.35/19  12.14/20  16.16/20  18.20/22  25.29/22  29.38/24  32.41/22  36.17/22 
    WKS Flota Gdynia                      6.09/23   0.36/20   2.50/19   2.39/21   4.02/22   2.04/29   7.09/27   4.09/23   3.03/17   3.36/23 
                                         40.55/21  42.31/21  48.16/22  51.03/22  56.04/24  66.12/29  69.03/29  69.54/29  70.50/29 
                                          4.38/20   1.36/31   5.45/31   2.47/29   5.01/28  10.08/35   2.51/28   0.51/28   0.56/33 
 30 Dusza Anna                     71.30  7.16/26   7.55/26  14.10/30  17.04/29  21.17/29  23.04/29  29.50/30  35.25/30  40.49/30  45.37/30 
    UNTS Warszawa                         7.16/26   0.39/25   6.15/35   2.54/25   4.13/25   1.47/24   6.46/26   5.35/31   5.24/31   4.48/31 
                                         50.50/30  52.25/30  57.50/30  60.22/30  65.35/30  66.50/30  69.46/30  70.42/30  71.30/30 
                                          5.13/24   1.35/30   5.25/28   2.32/23   5.13/30   1.15/27   2.56/29   0.56/32   0.48/25 
 31 Dabrowska Karolina             81.35  6.17/24   7.13/23  10.17/23  13.22/25  18.19/25  22.01/28  27.22/26  41.34/32  45.17/31  50.11/31 
    Indywidualnie                         6.17/24   0.56/32   3.04/24   3.05/29   4.57/27   3.42/34   5.21/21  14.12/34   3.43/25   4.54/32 
                                         58.50/31  60.46/31  66.27/31  71.38/31  75.29/31  76.45/31  80.00/31  80.53/31  81.35/31 
                                          8.39/32   1.56/32   5.41/30   5.11/34   3.51/21   1.16/29   3.15/32   0.53/30   0.42/11 
 32 Kajzer Monika                  86.46 16.12/35  16.41/35  19.00/35  22.06/35  27.24/34  29.08/33  34.06/32  39.46/31  55.11/33  59.24/33 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                16.12/35   0.29/5    2.19/11   3.06/30   5.18/30   1.44/23   4.58/17   5.40/32  15.25/35   4.13/30 
                                         67.10/33  68.23/33  72.58/33  75.42/33  80.49/32  81.57/32  85.05/32  85.55/32  86.46/32 
                                          7.46/30   1.13/23   4.35/22   2.44/27   5.07/29   1.08/22   3.08/31   0.50/27   0.51/29 
 33 Marchlik Malgorzata            90.01  8.15/29   9.09/29  12.45/28  17.15/30  22.34/30  25.57/31  35.18/33  41.48/33  48.50/32  54.27/32 
    WKS Gwardia Warszawa                  8.15/29   0.54/31   3.36/29   4.30/33   5.19/31   3.23/33   9.21/33   6.30/33   7.02/32   5.37/33 
                                         61.53/32  63.53/32  71.10/32  75.22/32  82.34/33  84.17/33  88.17/33  89.12/33  90.01/33 
                                          7.26/29   2.00/33   7.17/33   4.12/32   7.12/34   1.43/32   4.00/33   0.55/31   0.49/28 
 34 Michalowska Agata             125.15  9.20/30  10.10/30  14.10/30  19.25/32  33.25/35  35.47/35  54.14/35  68.27/35  73.35/35  80.15/35 
    UMKS Orkan Ostróda                    9.20/30   0.50/29   4.00/32   5.15/35  14.00/35   2.22/31  18.27/35  14.13/35   5.08/30   6.40/35 
                                         89.37/34  91.43/34 104.39/34 109.20/34 114.45/34 117.13/34 123.01/35 124.17/35 125.15/34 
                                          9.22/34   2.06/34  12.56/35   4.41/33   5.25/31   2.28/34   5.48/35   1.16/34   0.58/34 
 35 Pieczka  Bozena               125.37  9.43/31  10.47/32  15.21/32  20.29/34  26.55/33  33.25/34  46.27/34  50.59/34  58.37/34  64.52/34 
    Indywidualnie Pom.                    9.43/31   1.04/34   4.34/34   5.08/34   6.26/33   6.30/35  13.02/34   4.32/28   7.38/33   6.15/34 
                                         94.15/35  96.56/35 104.40/35 110.08/35 115.57/35 117.52/35 122.18/34 123.47/34 125.37/35 
                                         29.23/35   2.41/35   7.44/34   5.28/35   5.49/32   1.55/33   4.26/34   1.29/35   1.50/35 
    Patejko Patrycja           NKl       11.22/    13.26/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    WKS Gwardia Warszawa                 11.22/     2.04/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-67      3-32      4-63      5-34      6-76      7-31      8-37      9-38     10-40    
                                      11-70     12-74     13-75     14-100   
  1 Breska Ewelina                 63.09  8.24/1*  10.56/1*  15.21/1*  19.13/1*  28.34/1*  30.44/1*  35.35/1*  39.52/1*  44.23/1*  49.47/1* 
    Indywidualnie                         8.24/1*   2.32/1*   4.25/1*   3.52/1*   9.21/1*   2.10/1*   4.51/1*   4.17/1*   4.31/1*   5.24/1* 
                                         53.40/1*  58.00/1*  61.22/1*  62.15/1*  63.09/1* 
                                          3.53/1*   4.20/1*   3.22/1*   0.53/1*   0.54/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40-45      4.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-67      3-32      4-63      5-34      6-76      7-31      8-37      9-38     10-40    
                                      11-70     12-74     13-75     14-100   
  1 Wolowczyk Mariola              37.09  3.07/3    5.15/3    6.22/3    9.33/3   12.25/2   13.53/2   16.40/2   20.08/2   23.19/2   27.21/1* 
    UNTS Warszawa                         3.07/3    2.08/3    1.07/4    3.11/3    2.52/1*   1.28/2    2.47/1*   3.28/2    3.11/2    4.02/1* 
                                         29.36/1*  33.08/1*  35.34/1*  36.21/1*  37.09/1* 
                                          2.15/2    3.32/3    2.26/2    0.47/2    0.48/1* 
  2 Wardecka Dorota                37.47  2.44/2    5.02/2    5.48/2    8.56/2   12.01/1*  13.16/1*  16.26/1*  19.54/1*  22.55/1*  27.49/2  
    UNTS Warszawa                         2.44/2    2.18/4    0.46/1*   3.08/2    3.05/2    1.15/1*   3.10/3    3.28/2    3.01/1*   4.54/3  
                                         30.27/2   33.47/2   36.10/2   36.57/2   37.47/2  
                                          2.38/3    3.20/2    2.23/1*   0.47/2    0.50/2  
  3 Morawska Irena                 38.50  2.42/1*   4.30/1*   5.24/1*   8.24/1*  13.50/3   15.30/3   18.31/3   21.17/3   24.30/3   29.16/3  
    WKS Flota Gdynia                      2.42/1*   1.48/1*   0.54/2    3.00/1*   5.26/5    1.40/4    3.01/2    2.46/1*   3.13/3    4.46/2  
                                         31.27/3   34.45/3   37.14/3   38.00/3   38.50/3  
                                          2.11/1*   3.18/1*   2.29/3    0.46/1*   0.50/2  
  4 Parfianowicz Joanna            49.12  4.36/4    6.43/4    7.39/4   11.02/4   14.41/4   16.14/4   21.03/4   24.57/4   29.51/4   36.00/4  
    UNTS Warszawa                         4.36/4    2.07/2    0.56/3    3.23/4    3.39/3    1.33/3    4.49/5    3.54/4    4.54/5    6.09/4  
                                         38.45/4   43.26/4   47.00/4   48.03/4   49.12/4  
                                          2.45/4    4.41/4    3.34/4    1.03/4    1.09/4  
  5 Dragowska Marzena              56.39  4.48/5    7.26/5    8.49/5   13.08/5   17.01/5   19.05/5   23.25/5   28.21/5   32.41/5   39.40/5  
    OKS Otwock                            4.48/5    2.38/5    1.23/5    4.19/5    3.53/4    2.04/5    4.20/4    4.56/5    4.20/4    6.59/5  
                                         43.41/5   49.17/5   53.48/5   55.10/5   56.39/5  
                                          4.01/5    5.36/5    4.31/5    1.22/5    1.29/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         3.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-33      3-34      4-76      5-39      6-77      7-37      8-40      9-70     10-72    
                                      11-74     12-75     13-100   
  1 Mikielska Danuta               46.04  3.01/1*   7.02/1*  10.09/1*  12.54/2   18.38/1*  22.21/1*  26.10/1*  31.15/1*  34.35/1*  39.12/1* 
    UMKS Orkan Ostróda                    3.01/1*   4.01/4    3.07/3    2.45/6    5.44/1*   3.43/1*   3.49/4    5.05/2    3.20/5    4.37/2  
                                         40.32/1*  44.21/1*  45.17/1*  46.04/1* 
                                          1.20/1*   3.49/3    0.56/2    0.47/1* 
  2 Lunska Regina                  49.58  4.03/4    7.57/2   11.02/2   12.39/1*  19.19/2   23.29/2   27.50/2   32.54/2   36.02/2   42.17/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.03/4    3.54/1*   3.05/1*   1.37/3    6.40/3    4.10/2    4.21/5    5.04/1*   3.08/4    6.15/6  
                                         43.38/2   47.41/2   48.56/2   49.58/2  
                                          1.21/2    4.03/5    1.15/6    1.02/4  
  3 Mazurkiewicz Jolanta           51.58  5.56/5    9.51/5   13.00/4   14.36/3   21.17/3   25.54/3   29.03/3   35.11/3   38.06/3   44.15/3  
    UKS Orientus Lódz                     5.56/5    3.55/3    3.09/4    1.36/2    6.41/4    4.37/4    3.09/3    6.08/4    2.55/2    6.09/5  
                                         45.44/3   49.45/3   50.58/3   51.58/3  
                                          1.29/4    4.01/4    1.13/5    1.00/3  
  4 Wróblewska Bogna               55.08  3.39/3    8.52/3   13.18/5   15.23/5   22.01/4   26.53/4   29.17/4   38.21/4   42.17/4   47.01/4  
    OKS Otwock                            3.39/3    5.13/5    4.26/6    2.05/4    6.38/2    4.52/5    2.24/2    9.04/5    3.56/6    4.44/3  
                                         49.03/4   52.41/4   53.51/4   55.08/4  
                                          2.02/6    3.38/2    1.10/3    1.17/6  
  5 Biziuk Halina                  56.18  7.53/6   11.47/6   14.52/6   16.25/6   23.10/5   27.20/5   36.08/6   41.18/5   44.22/5   50.16/5  
    UMKS Orkan Ostróda                    7.53/6    3.54/1*   3.05/1*   1.33/1*   6.45/5    4.10/2    8.48/6    5.10/3    3.04/3    5.54/4  
                                         51.37/5   54.34/5   55.23/5   56.18/5  
                                          1.21/2    2.57/1*   0.49/1*   0.55/2  
  6 Mroczek Danuta                 61.49  3.31/2    9.22/4   12.38/3   14.49/4   23.14/6   28.42/6   31.03/5   46.42/6   49.31/6   53.40/6  
    WKS Gwardia Warszawa                  3.31/2    5.51/6    3.16/5    2.11/5    8.25/6    5.28/6    2.21/1*  15.39/6    2.49/1*   4.09/1* 
                                         55.19/6   59.32/6   60.43/6   61.49/6  
                                          1.39/5    4.13/6    1.11/4    1.06/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K55         3.4km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-65      3-71      4-33      5-68      6-67      7-64      8-70      9-74     10-75    
                                      11-100   
  1 Lewon Ewa                      38.55  7.06/1*   7.49/1*  13.07/1*  14.27/1*  17.50/1*  19.37/1*  24.19/1*  29.16/1*  33.34/1*  36.50/1* 
    UMKS Orkan Ostróda                    7.06/1*   0.43/1*   5.18/2    1.20/1*   3.23/1*   1.47/1*   4.42/1*   4.57/1*   4.18/1*   3.16/1* 
                                         37.55/1*  38.55/1* 
                                          1.05/2    1.00/1* 
  2 Czabanska Malgorzata           46.33  9.45/2   10.44/2   15.16/2   17.37/2   21.18/2   24.24/2   30.12/2   36.05/2   40.54/2   44.30/2  
    WKS Flota Gdynia                      9.45/2    0.59/2    4.32/1*   2.21/2    3.41/2    3.06/2    5.48/2    5.53/2    4.49/2    3.36/2  
                                         45.25/2   46.33/2  
                                          0.55/1*   1.08/2  
  3 Zielczynska Helena            123.16 25.02/3   31.04/3   39.15/3   42.42/3   57.26/3   60.49/3   73.45/3  105.18/3  113.42/3  119.30/3  
    Indywidualnie Mazow.                 25.02/3    6.02/3    8.11/3    3.27/3   14.44/3    3.23/3   12.56/3   31.33/3    8.24/3    5.48/3  
                                        121.02/3  123.16/3  
                                          1.32/3    2.14/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         5.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-63      3-71      4-67      5-68      6-64      7-36      8-39      9-77     10-37    
                                      11-38     12-69     13-40     14-73     15-75     16-100   
  1 Dudek Wojciech                 35.56  4.41/6    7.19/6    7.39/6    9.00/3    9.59/3   12.52/5   17.13/5   18.09/5   20.20/4   22.06/3  
    UKS Saper Kazun Nowy                  4.41/6    2.38/5    0.20/1*   1.21/1*   0.59/1*   2.53/8    4.21/7    0.56/1*   2.11/1*   1.46/4  
                                         24.01/2   27.20/2   30.43/1*  33.31/1*  34.58/1*  35.30/1*  35.56/1* 
                                          1.55/1*   3.19/10   3.23/1*   2.48/1*   1.27/1*   0.32/2    0.26/1* 
  2 Dzioba Mateusz                 40.05  3.43/1*   6.10/1*   6.32/1*   7.53/1*   8.55/1*  11.05/1*  14.32/1*  15.36/1*  18.11/1*  19.12/1* 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.43/1*   2.27/3    0.22/2    1.21/1*   1.02/3    2.10/1*   3.27/1*   1.04/3    2.35/5    1.01/1* 
                                         22.20/1*  29.27/3   33.03/2   37.03/2   38.45/2   39.27/2   40.05/2  
                                          3.08/11   7.07/15   3.36/4    4.00/10   1.42/3    0.42/12   0.38/10 
  3 Badan Jurij                    40.22  4.55/9    7.09/3    7.34/3    9.16/5   10.15/4   12.27/2   16.05/2   17.16/3   19.41/2   25.41/5  
    WKS Slask Wroclaw                     4.55/9    2.14/2    0.25/3    1.42/6    0.59/1*   2.12/3    3.38/2    1.11/8    2.25/3    6.00/13 
                                         27.57/5   30.17/4   34.25/3   37.41/3   39.21/3   39.51/3   40.22/3  
                                          2.16/3    2.20/2    4.08/7    3.16/3    1.40/2    0.30/1*   0.31/3  
  4 Konarzewski Sebastian          41.26  4.44/8    7.52/7    8.18/7   10.20/7   11.22/7   14.18/7   18.13/6   19.22/6   21.46/6   25.04/4  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.44/8    3.08/9    0.26/5    2.02/10   1.02/3    2.56/9    3.55/5    1.09/6    2.24/2    3.18/8  
                                         27.47/4   30.20/5   34.36/4   38.09/4   40.10/4   40.49/4   41.26/4  
                                          2.43/7    2.33/4    4.16/9    3.33/5    2.01/9    0.39/10   0.37/8  
  5 Zamojski Pawel                 44.14  4.42/7    7.09/3    7.35/4    9.21/6   10.43/6   13.54/6   18.45/7   19.50/7   22.22/7   26.17/6  
    UKS Siódemka Rumia                    4.42/7    2.27/3    0.26/5    1.46/7    1.22/12   3.11/12   4.51/11   1.05/5    2.32/4    3.55/11 
                                         28.46/6   34.03/6   37.41/5   41.16/5   43.09/5   43.42/5   44.14/5  
                                          2.29/6    5.17/14   3.38/5    3.35/6    1.53/6    0.33/5    0.32/5  
  6 Wolowczyk Krzysztof            44.45  4.30/4    7.09/3    7.37/5    9.14/4   10.26/5   12.37/3   16.25/4   17.29/4   20.39/5   29.41/9  
    UNTS Warszawa                         4.30/4    2.39/6    0.28/8    1.37/4    1.12/9    2.11/2    3.48/4    1.04/3    3.10/10   9.02/15 
                                         32.04/9   34.48/8   38.15/6   41.27/6   43.39/6   44.11/6   44.45/6  
                                          2.23/4    2.44/6    3.27/2    3.12/2    2.12/11   0.32/2    0.34/7  
  7 Powichrowski Patryk            46.12  4.39/5   11.53/11  12.20/11  14.17/12  15.21/11  18.13/10  22.17/9   23.27/9   26.21/8   29.06/8  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.39/5    7.14/14   0.27/7    1.57/8    1.04/6    2.52/7    4.04/6    1.10/7    2.54/8    2.45/6  
                                         31.58/8   34.40/7   38.44/8   42.45/7   44.54/7   45.35/7   46.12/7  
                                          2.52/9    2.42/5    4.04/6    4.01/11   2.09/10   0.41/11   0.37/8  
  8 Wolowczyk Michal               50.16  7.40/12  10.47/10  11.20/10  13.46/10  14.58/9   17.55/9   23.11/10  24.46/10  28.17/11  31.45/10 
    UNTS Warszawa                         7.40/12   3.07/8    0.33/12   2.26/14   1.12/9    2.57/10   5.16/12   1.35/13   3.31/12   3.28/10 
                                         34.13/10  37.25/10  42.58/10  46.36/9   48.51/8   49.36/8   50.16/8  
                                          2.28/5    3.12/9    5.33/10   3.38/7    2.15/12   0.45/13   0.40/11 
  9 Wisniewski Lukasz              50.18  4.23/3   12.13/12  12.38/12  14.12/11  15.14/10  18.56/12  23.26/11  24.46/10  27.35/9   28.39/7  
    UKS Siódemka Rumia                    4.23/3    7.50/15   0.25/3    1.34/3    1.02/3    3.42/14   4.30/8    1.20/10   2.49/7    1.04/2  
                                         31.24/7   34.59/9   39.12/9   42.58/8   49.13/9   49.46/9   50.18/9  
                                          2.45/8    3.35/11   4.13/8    3.46/9    6.15/15   0.33/5    0.32/5  
 10 Jasinski Witold                52.32  4.59/10   8.29/8    9.00/8   11.03/8   12.11/8   15.41/8   21.38/8   23.26/8   27.42/10  33.33/12 
    UKS Orientus Lódz                     4.59/10   3.30/10   0.31/11   2.03/11   1.08/7    3.30/13   5.57/13   1.48/14   4.16/15   5.51/12 
                                         35.32/11  38.02/11  46.01/11  49.21/10  51.10/10  51.46/10  52.32/10 
                                          1.59/2    2.30/3    7.59/11   3.20/4    1.49/5    0.36/7    0.46/15 
 11 Ulasinski Pawel                54.33  6.05/11   9.45/9   11.01/9   13.06/9   15.54/12  18.45/11  28.34/14  29.55/14  33.00/13  35.53/13 
    PKO Harpagan Gdansk                   6.05/11   3.40/11   1.16/15   2.05/12   2.48/15   2.51/6    9.49/15   1.21/11   3.05/9    2.53/7  
                                         38.57/13  44.09/13  47.40/12  51.20/11  53.13/11  53.50/11  54.33/11 
                                          3.04/10   5.12/13   3.31/3    3.40/8    1.53/6    0.37/9    0.43/14 
 12 Piechowski Marcin              62.21  4.19/2    6.20/2    6.48/2    8.46/2    9.55/2   12.37/3   16.18/3   17.15/2   19.50/3   21.08/2  
    UKS Siódemka Rumia                    4.19/2    2.01/1*   0.28/8    1.58/9    1.09/8    2.42/5    3.41/3    0.57/2    2.35/5    1.18/3  
                                         24.16/3   26.33/1*  38.30/7   59.22/12  61.22/12  61.54/12  62.21/12 
                                          3.08/11   2.17/1*  11.57/12  20.52/15   2.00/8    0.32/2    0.27/2  
 13 Socik Sebastian                68.06  9.43/14  12.24/13  12.52/13  14.58/13  16.29/13  19.28/13  23.58/12  25.17/12  28.30/12  31.57/11 
    UKS Siódemka Rumia                    9.43/14   2.41/7    0.28/8    2.06/13   1.31/14   2.59/11   4.30/8    1.19/9    3.13/11   3.27/9  
                                         35.41/12  38.49/12  52.08/13  65.15/13  66.59/13  67.35/13  68.06/13 
                                          3.44/14   3.08/8   13.19/13  13.07/14   1.44/4    0.36/7    0.31/3  
 14 Mossakowski Wojciech           72.27  9.34/13  15.17/14  15.52/14  19.01/14  20.25/14  24.19/15  30.19/15  32.15/15  36.21/15  38.08/14 
    UNTS Warszawa                         9.34/13   5.43/12   0.35/13   3.09/15   1.24/13   3.54/15   6.00/14   1.56/15   4.06/13   1.47/5  
                                         41.49/14  44.47/14  62.32/14  67.23/14  70.57/14  71.46/14  72.27/14 
                                          3.41/13   2.58/7   17.45/14   4.51/12   3.34/13   0.49/14   0.41/12 
 15 Trzebiatowski Jakub            81.18 10.37/15  16.52/15  17.39/15  19.17/15  20.30/15  22.45/14  27.34/13  29.07/13  33.16/14  41.12/15 
    PKO Harpagan Gdansk                  10.37/15   6.15/13   0.47/14   1.38/5    1.13/11   2.15/4    4.49/10   1.33/12   4.09/14   7.56/14 
                                         46.52/15  51.03/15  70.30/15  75.59/15  79.44/15  80.36/15  81.18/15 
                                          5.40/15   4.11/12  19.27/15   5.29/13   3.45/14   0.52/15   0.42/13 
    Witke Tomasz               NKl        3.57/         /    11.35/    14.54/    16.00/    18.17/    32.06/    33.37/    36.18/    42.43/   
    UKS Siódemka Rumia                    3.57/         /         /     3.19/     1.06/     2.17/    13.49/     1.31/     2.41/     6.25/   
                                         48.02/    61.28/    66.59/    70.34/    72.48/    73.26/    74.03/   
                                          5.19/    13.26/     5.31/     3.35/     2.14/     0.38/     0.37/   
    Ciekanski Mateusz          NKl        4.17/     6.59/     7.31/     9.04/    10.37/    14.46/    19.01/    23.06/    27.53/    43.01/   
    UKS Azymut Pabianice                  4.17/     2.42/     0.32/     1.33/     1.33/     4.09/     4.15/     4.05/     4.47/    15.08/   
                                         45.37/         /         /         /    69.34/    70.26/    71.02/   
                                          2.36/         /         /         /         /     0.52/     0.36/   
    Jez Krzysztof              NKl       10.18/    13.09/    13.59/    15.32/         /    19.46/    25.40/    26.55/    31.43/    37.41/   
    UKS Orientus Lódz                    10.18/     2.51/     0.50/     1.33/         /         /     5.54/     1.15/     4.48/     5.58/   
                                         39.37/    42.04/    46.19/    49.37/    51.36/    52.17/    53.04/   
                                          1.56/     2.27/     4.15/     3.18/     1.59/     0.41/     0.47/   
    Maczynski Jakub            NKl        8.50/    11.52/    12.21/    14.12/    17.39/    21.19/         /         /         /         /   
    UKS Orientus Lódz                     8.50/     3.02/     0.29/     1.51/     3.27/     3.40/         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /    49.42/   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Skwierawski Grzegorz       NKl       10.15/    16.12/    16.42/    18.21/    19.21/    23.04/    27.05/    31.51/    34.53/    42.45/   
    UKS Siódemka Rumia                   10.15/     5.57/     0.30/     1.39/     1.00/     3.43/     4.01/     4.46/     3.02/     7.52/   
                                         46.37/         /    64.53/         /    70.21/    71.05/    71.47/   
                                          3.52/         /         /         /         /     0.44/     0.42/   
    Szuryga Bartosz            NKl        3.57/     9.21/     9.42/    11.06/    12.03/    14.49/    19.06/    20.14/    22.45/         /   
    MKS Start Lublin                      3.57/     5.24/     0.21/     1.24/     0.57/     2.46/     4.17/     1.08/     2.31/         /   
                                         34.32/    37.19/    40.58/    44.08/    46.13/    46.48/    47.35/   
                                              /     2.47/     3.39/     3.10/     2.05/     0.35/     0.47/   
    Garbulinski Grzegorz       NKl        6.31/     9.49/    10.17/    12.05/    15.49/    19.13/    24.34/    25.52/    29.02/    33.00/   
    UKS Saper Kazun Nowy                  6.31/     3.18/     0.28/     1.48/     3.44/     3.24/     5.21/     1.18/     3.10/     3.58/   
                                         40.00/         /         /         /    63.40/    64.47/    66.14/   
                                          7.00/         /         /         /         /     1.07/     1.27/   
    Pieczka Tymoteusz          NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /    13.15/   
    PKO Harpagan Gdansk                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         18.46/    23.04/    42.31/    47.53/    51.46/    52.41/    53.19/   
                                          5.31/     4.18/    19.27/     5.22/     3.53/     0.55/     0.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         5.7km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-63      3-71      4-33      5-68      6-67      7-61      8-31      9-77     10-38    
                                      11-69     12-43     13-62     14-44     15-42     16-40     17-74     18-75     19-100   
  1 Olejnik Michal                 31.05  3.55/4    5.24/3    5.46/3    6.34/3    8.02/2    8.49/2   10.52/2   12.00/2   14.29/2   16.21/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  3.55/4    1.29/3    0.22/4    0.48/15   1.28/2    0.47/2    2.03/2    1.08/1*   2.29/1*   1.52/2  
                                         18.24/1*  18.55/1*  19.56/1*  21.48/1*  23.20/1*  26.48/1*  28.50/1*  30.11/1*  30.36/1*  31.05/1* 
                                          2.03/4    0.31/3    1.01/1*   1.52/4    1.32/15   3.28/1*   2.02/1*   1.21/1*   0.25/1*   0.29/7  
  2 Kruczkowski Michal             34.13  4.50/13   6.33/12   6.56/12   7.40/9    9.23/9   10.27/10  12.40/7   13.55/7   16.29/4   18.24/3  
    UKS Traper Zlocieniec                 4.50/13   1.43/12   0.23/8    0.44/8    1.43/10   1.04/24   2.13/5    1.15/6    2.34/2    1.55/3  
                                         20.30/3   21.01/3   22.03/3   23.52/3   25.25/3   29.13/2   31.29/2   33.09/2   33.41/2   34.13/2  
                                          2.06/6    0.31/3    1.02/3    1.49/3    1.33/16   3.48/3    2.16/3    1.40/7    0.32/12   0.32/18 
  3 Niewiedziala Robert            34.21  3.38/1*   5.00/1*   5.21/1*   6.02/1*   7.34/1*   8.25/1*  10.28/1*  11.41/1*  14.21/1*  17.28/2  
    UKS Siódemka Rumia                    3.38/1*   1.22/1*   0.21/2    0.41/3    1.32/3    0.51/4    2.03/2    1.13/4    2.40/3    3.07/17 
                                         19.40/2   20.12/2   21.57/2   23.44/2   25.11/2   29.42/3   31.58/3   33.24/3   33.54/3   34.21/3  
                                          2.12/10   0.32/6    1.45/23   1.47/1*   1.27/12   4.31/9    2.16/3    1.26/3    0.30/9    0.27/1* 
  4 Wojnowicz Marek                36.00  4.59/14   6.26/9    6.51/10   7.43/10   9.18/7   10.14/7   12.21/5   13.30/5   18.00/9   20.04/6  
    UKS Tukan Iwiny                       4.59/14   1.27/2    0.25/14   0.52/18   1.35/4    0.56/13   2.07/4    1.09/2    4.30/27   2.04/5  
                                         22.27/6   22.57/6   23.58/5   25.46/4   27.31/6   31.03/4   33.24/4   35.04/4   35.30/4   36.00/4  
                                          2.23/15   0.30/1*   1.01/1*   1.48/2    1.45/21   3.32/2    2.21/7    1.40/7    0.26/2    0.30/11 
  5 Dutkowski Mikolaj              37.01  3.49/3    5.21/2    5.43/2    6.27/2    8.06/3    8.59/3   11.21/4   13.05/4   15.48/3   20.37/8  
    UKS Arkady Raszków                    3.49/3    1.32/6    0.22/4    0.44/8    1.39/6    0.53/5    2.22/10   1.44/25   2.43/4    4.49/31 
                                         22.36/7   23.07/7   24.13/6   26.11/5   27.19/4   32.23/5   34.42/5   36.06/5   36.34/5   37.01/5  
                                          1.59/3    0.31/3    1.06/4    1.58/5    1.08/2    5.04/16   2.19/5    1.24/2    0.28/4    0.27/1* 
  6 Lubak Mariusz                  38.42  4.32/10   6.16/7    6.43/7    7.30/8    9.17/6   10.55/14  14.09/18  15.53/18  18.54/11  21.18/10 
    WKS Slask Wroclaw                     4.32/10   1.44/13   0.27/17   0.47/14   1.47/11   1.38/35   3.14/31   1.44/25   3.01/7    2.24/9  
                                         23.34/9   24.11/9   25.35/9   27.37/9   29.14/9   33.20/7   36.03/6   37.43/6   38.14/6   38.42/6  
                                          2.16/12   0.37/14   1.24/11   2.02/9    1.37/18   4.06/4    2.43/11   1.40/7    0.31/11   0.28/4  
  7 Szmulkowski Adam               39.03  4.04/5    5.45/4    6.07/4    7.06/5    9.27/11  10.21/9   12.49/9   14.52/10  17.53/7   20.46/9  
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.04/5    1.41/9    0.22/4    0.59/25   2.21/28   0.54/8    2.28/13   2.03/30   3.01/7    2.53/14 
                                         23.26/8   24.01/8   25.20/8   27.36/8   28.58/8   33.18/6   36.08/7   37.53/7   38.29/7   39.03/7  
                                          2.40/21   0.35/11   1.19/9    2.16/10   1.22/10   4.20/6    2.50/13   1.45/14   0.36/16   0.34/22 
  8 Rychly Damian                  39.50  5.59/25   7.28/18   7.54/18   8.40/18  10.19/18  11.25/18  13.40/15  14.54/11  17.38/5   19.47/5  
    HKS Azymut Mochy                      5.59/25   1.29/3    0.26/15   0.46/10   1.39/6    1.06/27   2.15/7    1.14/5    2.44/5    2.09/7  
                                         22.02/5   22.42/5   24.22/7   26.21/7   27.30/5   34.27/8   37.17/8   38.49/8   39.16/8   39.50/8  
                                          2.15/11   0.40/18   1.40/19   1.59/7    1.09/3    6.57/23   2.50/13   1.32/5    0.27/3    0.34/22 
  9 Kaszuba Bartosz                41.11  4.26/8    6.38/13   7.05/13   7.45/11   9.11/5   10.07/5   12.26/6   13.45/6   20.22/16  24.05/17 
    UKS Azymut Debów                      4.26/8    2.12/26   0.27/17   0.40/2    1.26/1*   0.56/13   2.19/9    1.19/10   6.37/32   3.43/22 
                                         26.32/18  27.02/18  28.08/15  30.06/13  31.18/12  36.31/10  38.44/9   40.10/9   40.38/9   41.11/9  
                                          2.27/16   0.30/1*   1.06/4    1.58/5    1.12/5    5.13/18   2.13/2    1.26/3    0.28/4    0.33/21 
 10 Wels Dominik                   41.56  4.04/5    5.45/4    6.08/5    6.51/4    8.31/4    9.17/4   11.16/3   12.28/3   17.52/6   19.34/4  
    LKO Leszno                            4.04/5    1.41/9    0.23/8    0.43/7    1.40/8    0.46/1*   1.59/1*   1.12/3    5.24/28   1.42/1* 
                                         21.29/4   22.04/4   23.41/4   26.12/6   27.40/7   36.45/11  39.05/10  40.51/10  41.27/10  41.56/10 
                                          1.55/2    0.35/11   1.37/17   2.31/15   1.28/13   9.05/30   2.20/6    1.46/15   0.36/16   0.29/7  
 11 Lipienski Pawel                41.59  5.52/22   8.00/22   8.23/22   9.18/21  11.22/19  12.17/19  14.42/19  15.57/19  20.19/15  22.41/14 
    UKS Siódemka Rumia                    5.52/22   2.08/23   0.23/8    0.55/21   2.04/20   0.55/11   2.25/11   1.15/6    4.22/25   2.22/8  
                                         24.59/14  25.36/14  26.51/12  30.01/12  31.10/11  36.48/12  39.17/12  41.03/11  41.32/11  41.59/11 
                                          2.18/13   0.37/14   1.15/7    3.10/25   1.09/3    5.38/19   2.29/8    1.46/15   0.29/6    0.27/1* 
 12 Majewski Igor                  42.31  4.40/11   6.22/8    6.46/8    7.52/13   9.41/12  10.48/12  13.24/13  14.49/9   18.55/13  21.41/11 
    WKS Gwardia Warszawa                  4.40/11   1.42/11   0.24/12   1.06/27   1.49/13   1.07/29   2.36/18   1.25/11   4.06/23   2.46/12 
                                         24.11/10  24.52/10  26.20/10  29.36/11  30.50/10  35.55/9   39.13/11  41.18/12  41.55/12  42.31/12 
                                          2.30/18   0.41/21   1.28/14   3.16/29   1.14/6    5.05/17   3.18/27   2.05/27   0.37/19   0.36/26 
 13 Gasior Krzysztof               43.01  4.42/12   6.40/14   7.33/16   8.27/16  10.18/17  11.21/17  14.02/17  15.19/16  18.54/11  21.43/12 
    WKS Slask Wroclaw                     4.42/12   1.58/18   0.53/35   0.54/20   1.51/15   1.03/22   2.41/20   1.17/9    3.35/15   2.49/13 
                                         24.22/11  24.56/11  27.49/13  31.56/18  33.13/16  37.37/14  40.23/13  42.02/13  42.31/13  43.01/13 
                                          2.39/20   0.34/9    2.53/32   4.07/34   1.17/8    4.24/7    2.46/12   1.39/6    0.29/6    0.30/11 
 14 Prasal Jakub                   43.35  4.19/7    6.10/6    6.39/6    7.27/6    9.21/8   10.19/8   13.12/11  14.54/11  21.03/22  24.00/16 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.19/7    1.51/15   0.29/25   0.48/15   1.54/17   0.58/17   2.53/26   1.42/23   6.09/31   2.57/15 
                                         26.19/17  27.01/17  28.43/17  31.15/16  32.41/14  37.32/13  40.25/14  42.19/14  43.03/14  43.35/14 
                                          2.19/14   0.42/23   1.42/21   2.32/16   1.26/11   4.51/14   2.53/18   1.54/21   0.44/31   0.32/18 
 15 Owczarek Rafal                 43.59  3.43/2    6.32/11   6.51/10   7.29/7    9.24/10  10.13/6   12.48/8   15.00/14  18.31/10  20.33/7  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                3.43/2    2.49/30   0.19/1*   0.38/1*   1.55/18   0.49/3    2.35/16   2.12/33   3.31/12   2.02/4  
                                         24.28/12  25.02/12  28.48/18  31.58/19  33.05/15  38.49/18  41.18/15  43.02/15  43.31/15  43.59/15 
                                          3.55/33   0.34/9    3.46/35   3.10/25   1.07/1*   5.44/21   2.29/8    1.44/12   0.29/6    0.28/4  
 16 Klimkiewicz Kacper             45.09  6.15/26   8.07/23   8.36/23   9.44/25  11.35/22  12.37/22  15.07/21  17.13/22  20.47/18  24.05/17 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             6.15/26   1.52/16   0.29/25   1.08/30   1.51/15   1.02/21   2.30/14   2.06/32   3.34/14   3.18/18 
                                         26.14/16  26.51/16  28.31/16  30.50/15  33.36/18  38.22/16  42.20/17  44.01/16  44.39/16  45.09/16 
                                          2.09/8    0.37/14   1.40/19   2.19/12   2.46/28   4.46/11   3.58/31   1.41/10   0.38/21   0.30/11 
 17 Hetman Grzegorz                45.24  5.55/24   7.24/17   7.46/17   8.28/17  10.08/15  11.02/15  13.36/14  15.07/15  17.56/8   22.36/13 
    WKS Gwardia Warszawa                  5.55/24   1.29/3    0.22/4    0.42/4    1.40/8    0.54/8    2.34/15   1.31/13   2.49/6    4.40/30 
                                         24.44/13  25.16/13  26.29/11  29.33/10  31.34/13  38.47/17  41.49/16  44.03/17  44.41/17  45.24/17 
                                          2.08/7    0.32/6    1.13/6    3.04/23   2.01/26   7.13/26   3.02/21   2.14/29   0.38/21   0.43/33 
 18 Kurek Tomasz                   45.50  6.19/27   8.14/26   8.43/24   9.29/22  11.28/21  12.27/21  15.18/22  16.58/21  20.41/17  24.24/19 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                6.19/27   1.55/17   0.29/25   0.46/10   1.59/19   0.59/18   2.51/23   1.40/20   3.43/17   3.43/22 
                                         27.46/21  28.33/21  30.41/23  33.14/22  35.04/23  39.45/20  42.44/18  44.40/19  45.20/19  45.50/18 
                                          3.22/29   0.47/26   2.08/28   2.33/18   1.50/24   4.41/10   2.59/19   1.56/23   0.40/26   0.30/11 
 19 Chrustowicz Jakub              45.56  5.42/20   7.32/19   7.58/19   8.49/19  11.24/20  12.18/20  14.53/20  16.30/20  20.49/19  25.51/25 
    UKS Orientus Lódz                     5.42/20   1.50/14   0.26/15   0.51/17   2.35/33   0.54/8    2.35/16   1.37/19   4.19/24   5.02/34 
                                         27.56/22  29.03/24  30.42/24  33.16/23  34.45/20  39.36/19  42.48/19  44.36/18  45.16/18  45.56/19 
                                          2.05/5    1.07/34   1.39/18   2.34/19   1.29/14   4.51/14   3.12/25   1.48/18   0.40/26   0.40/32 
 20 Nowak Bartlomiej               46.08  4.28/9    6.27/10   6.50/9    7.50/12  10.15/16  11.11/16  13.55/16  15.38/17  19.06/14  24.24/19 
    WKS Gwardia Warszawa                  4.28/9    1.59/19   0.23/8    1.00/26   2.25/30   0.56/13   2.44/21   1.43/24   3.28/11   5.18/35 
                                         27.26/20  28.02/20  30.16/20  33.39/24  35.23/24  40.09/21  43.00/20  44.51/20  45.32/20  46.08/20 
                                          3.02/28   0.36/13   2.14/29   3.23/31   1.44/19   4.46/11   2.51/16   1.51/19   0.41/28   0.36/26 
 21 Grochowalski Mateusz           46.32  5.24/17   7.01/15   7.28/14   8.10/14   9.59/14  10.52/13  13.05/10  14.35/8   21.28/23  23.36/15 
    UKS Azymut Pabianice                  5.24/17   1.37/8    0.27/17   0.42/4    1.49/13   0.53/5    2.13/5    1.30/12   6.53/33   2.08/6  
                                         26.03/15  26.44/15  28.04/14  30.31/14  34.52/21  40.31/22  43.22/21  45.19/21  45.57/21  46.32/21 
                                          2.27/16   0.41/21   1.20/10   2.27/14   4.21/31   5.39/20   2.51/16   1.57/24   0.38/21   0.35/25 
 22 Kurek Krzysztof                49.06  5.32/19   8.08/25   8.46/25   9.52/26  11.59/24  13.07/24  16.35/25  18.40/27  22.25/24  25.46/23 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.32/19   2.36/27   0.38/33   1.06/27   2.07/23   1.08/31   3.28/34   2.05/31   3.45/18   3.21/19 
                                         27.56/22  28.40/22  30.22/22  33.08/21  34.54/22  42.52/23  45.57/22  47.59/22  48.38/22  49.06/22 
                                          2.10/9    0.44/25   1.42/21   2.46/20   1.46/22   7.58/28   3.05/22   2.02/25   0.39/25   0.28/4  
 23 Kubiak Bartlomiej              49.34  7.01/30   9.04/27   9.36/27  10.32/27  12.57/26  14.00/25  16.26/24  17.41/24  20.51/20  25.15/21 
    UKS Orientus Lódz                     7.01/30   2.03/20   0.32/29   0.56/22   2.25/30   1.03/22   2.26/12   1.15/6    3.10/9    4.24/26 
                                         27.09/19  27.47/19  29.33/19  31.33/17  33.21/17  38.07/15  46.42/23  48.28/23  49.05/23  49.34/23 
                                          1.54/1*   0.38/17   1.46/24   2.00/8    1.48/23   4.46/11   8.35/35   1.46/15   0.37/19   0.29/7  
 24 Gappa Marcin                   50.57  5.23/16   8.07/23   8.50/26   9.42/24  13.45/29  14.51/28  17.56/29  20.34/30  29.56/34  32.55/34 
    UKS Siódemka Rumia                    5.23/16   2.44/29   0.43/34   0.52/18   4.03/34   1.06/27   3.05/28   2.38/35   9.22/34   2.59/16 
                                         35.36/34  36.08/34  37.25/34  39.42/32  41.03/29  45.22/25  48.12/25  49.56/25  50.28/24  50.57/24 
                                          2.41/23   0.32/6    1.17/8    2.17/11   1.21/9    4.19/5    2.50/13   1.44/12   0.32/12   0.29/7  
 25 Uscinski Marek                 51.07  5.48/21   7.58/21   8.22/21   9.29/22  11.46/23  12.45/23  15.37/23  17.18/23  20.51/20  25.48/24 
    UKS OSiR Góra Kalwaria                5.48/21   2.10/25   0.24/12   1.07/29   2.17/27   0.59/18   2.52/24   1.41/21   3.33/13   4.57/33 
                                         29.19/25  29.59/25  31.27/25  33.59/25  35.43/25  44.10/24  47.30/24  49.46/24  50.33/25  51.07/25 
                                          3.31/30   0.40/18   1.28/14   2.32/16   1.44/19   8.27/29   3.20/28   2.16/31   0.47/34   0.34/22 
 26 Sweda Marcin                   51.29  5.14/15   7.54/20   8.21/20   9.07/20  13.24/27  14.24/27  16.40/26  18.28/25  22.57/25  25.31/22 
    UKS Saper Kazun Nowy                  5.14/15   2.40/28   0.27/17   0.46/10   4.17/35   1.00/20   2.16/8    1.48/27   4.29/26   2.34/10 
                                         28.07/24  28.54/23  30.21/21  32.40/20  34.30/19  45.59/28  48.38/27  50.21/26  50.59/26  51.29/26 
                                          2.36/19   0.47/26   1.27/13   2.19/12   1.50/24  11.29/32   2.39/10   1.43/11   0.38/21   0.30/11 
 27 Grabiec Mikolaj                51.51  5.27/18   7.02/16   7.29/15   8.15/15   9.50/13  10.43/11  13.22/12  14.57/13  24.47/29  29.20/32 
    HKS Azymut Mochy                      5.27/18   1.35/7    0.27/17   0.46/10   1.35/4    0.53/5    2.39/19   1.35/16   9.50/35   4.33/29 
                                         32.05/29  32.47/28  34.11/27  37.08/27  40.58/28  45.25/26  48.31/26  50.33/27  51.15/27  51.51/27 
                                          2.45/24   0.42/23   1.24/11   2.57/22   3.50/30   4.27/8    3.06/23   2.02/25   0.42/29   0.36/26 
 28 Matyja Tadeusz                 52.35  7.52/34  11.03/33  11.24/33  12.06/32  13.54/31  14.59/30  18.04/30  20.00/29  25.42/31  28.25/27 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             7.52/34   3.11/33   0.21/2    0.42/4    1.48/12   1.05/25   3.05/28   1.56/28   5.42/29   2.43/11 
                                         31.26/27  32.13/27  33.59/26  37.03/26  38.37/26  45.40/27  49.21/28  51.35/28  52.05/28  52.35/28 
                                          3.01/27   0.47/26   1.46/24   3.04/23   1.34/17   7.03/25   3.41/29   2.14/29   0.30/9    0.30/11 
 29 Byczuk Pawel                   54.51  7.07/32   9.15/29   9.43/28  12.03/31  14.08/32  15.17/32  18.39/31  20.39/31  24.36/28  29.06/30 
    UKS Orientus Lódz                     7.07/32   2.08/23   0.28/22   2.20/34   2.05/22   1.09/32   3.22/33   2.00/29   3.57/21   4.30/28 
                                         32.41/31  33.36/31  35.43/30  38.31/30  41.03/29  48.02/29  51.08/29  53.37/29  54.12/29  54.51/29 
                                          3.35/31   0.55/32   2.07/27   2.48/21   2.32/27   6.59/24   3.06/23   2.29/33   0.35/15   0.39/31 
 30 Skorupa Piotr                  56.15  6.40/28  10.12/31  10.40/31  11.37/30  13.41/28  15.05/31  20.07/33  21.42/33  25.44/32  29.11/31 
    MUKS Gliwice                          6.40/28   3.32/34   0.28/22   0.57/24   2.04/20   1.24/34   5.02/35   1.35/16   4.02/22   3.27/20 
                                         32.09/30  32.49/29  34.17/29  37.27/28  38.42/27  50.08/31  53.09/30  55.02/30  55.44/30  56.15/30 
                                          2.58/26   0.40/18   1.28/14   3.10/25   1.15/7   11.26/31   3.01/20   1.53/20   0.42/29   0.31/17 
 31 Gestwicki Damian               57.34  5.53/23  12.06/34  12.43/34  14.53/34  17.01/34  18.08/34  21.27/34  24.03/34  27.43/33  31.32/33 
    UMKS Orkan Ostróda                    5.53/23   6.13/35   0.37/32   2.10/33   2.08/24   1.07/29   3.19/32   2.36/34   3.40/16   3.49/24 
                                         34.20/33  35.21/33  37.17/32  40.47/33  43.45/32  49.58/30  54.18/31  56.30/31  57.02/31  57.34/31 
                                          2.48/25   1.01/33   1.56/26   3.30/32   2.58/29   6.13/22   4.20/34   2.12/28   0.32/12   0.32/18 
 32 Frackowiak Lukasz              59.44  7.34/33  10.27/32  10.59/32  13.38/33  15.53/33  16.49/33  19.59/32  21.34/32  25.29/30  28.57/29 
    KOS Modrzew Skwierzyna                7.34/33   2.53/32   0.32/29   2.39/35   2.15/26   0.56/13   3.10/30   1.35/16   3.55/20   3.28/21 
                                         31.37/28  33.29/30  36.13/31  39.26/31  44.35/33  52.16/32  56.00/32  58.20/32  59.06/32  59.44/32 
                                          2.40/21   1.52/35   2.44/31   3.13/28   5.09/33   7.41/27   3.44/30   2.20/32   0.46/33   0.38/30 
 33 Prajsnar Bartosz               60.35  6.53/29   9.43/30  10.14/30  11.30/29  13.51/30  14.56/29  17.46/28  19.19/28  23.13/26  27.25/26 
    MUKS Gliwice                          6.53/29   2.50/31   0.31/28   1.16/32   2.21/28   1.05/25   2.50/22   1.33/15   3.54/19   4.12/25 
                                         31.01/26  31.55/26  34.12/28  37.28/29  42.26/31  54.06/33  57.21/33  59.16/33  59.52/33  60.35/33 
                                          3.36/32   0.54/31   2.17/30   3.16/29   4.58/32  11.40/34   3.15/26   1.55/22   0.36/16   0.43/33 
 34 Galla Jacek                    66.59  7.05/31   9.11/28   9.43/28  10.39/28  12.53/25  14.04/26  16.58/27  18.39/26  24.27/27  28.56/28 
    HKS Azymut Mochy                      7.05/31   2.06/21   0.32/29   0.56/22   2.14/25   1.11/33   2.54/27   1.41/21   5.48/30   4.29/27 
                                         33.19/32  34.06/32  37.22/33  41.18/34  46.46/34  58.19/34  62.26/34  65.31/34  66.15/34  66.59/34 
                                          4.23/34   0.47/26   3.16/33   3.56/33   5.28/34  11.33/33   4.07/33   3.05/35   0.44/31   0.44/35 
 35 Zóltowski Wojciech             94.43 23.45/35  25.52/35  26.20/35  27.28/35  30.02/35  30.57/35  33.49/35  35.20/35  38.44/35  43.39/35 
    PKO Harpagan Gdansk                  23.45/35   2.07/22   0.28/22   1.08/30   2.34/32   0.55/11   2.52/24   1.31/13   3.24/10   4.55/32 
                                         52.20/35  53.07/35  56.34/35  60.44/35  74.44/35  86.30/35  90.33/35  93.19/35  94.06/35  94.43/35 
                                          8.41/35   0.47/26   3.27/34   4.10/35  14.00/35  11.46/35   4.03/32   2.46/34   0.47/34   0.37/29 
    Nowocinski Bartosz         NKl        5.19/     7.07/     7.38/     8.29/    10.36/    11.35/    14.24/    15.55/    19.17/    22.03/   
    UMKS Orkan Ostróda                    5.19/     1.48/     0.31/     0.51/     2.07/     0.59/     2.49/     1.31/     3.22/     2.46/   
                                         24.34/         /    26.45/    29.20/    30.47/    35.31/    38.40/    40.37/    41.19/    41.56/   
                                          2.31/         /         /     2.35/     1.27/     4.44/     3.09/     1.57/     0.42/     0.37/   
    Nowak Pawel                NKl       13.04/    15.08/    15.38/    16.36/    23.06/    26.34/    35.19/    36.38/    40.52/    52.44/   
    MUKS Gliwice                         13.04/     2.04/     0.30/     0.58/     6.30/     3.28/     8.45/     1.19/     4.14/    11.52/   
                                              /         /         /         /         /    70.11/    77.44/    80.58/    81.44/    82.30/   
                                              /         /         /         /         /         /     7.33/     3.14/     0.46/     0.46/   
    Polomski Mateusz           NKl        5.44/     8.45/     9.28/    10.37/    14.20/    18.31/    21.52/    24.21/         /         /   
    UKS Orientus Lódz                     5.44/     3.01/     0.43/     1.09/     3.43/     4.11/     3.21/     2.29/         /         /   
                                              /         /         /         /         /    28.51/    33.05/    35.19/    36.02/    36.55/   
                                              /         /         /         /         /         /     4.14/     2.14/     0.43/     0.53/   
    Chudzik Dominik            NKl        4.14/     6.18/     7.15/     8.04/     9.41/    10.28/    12.29/         /    16.54/    21.13/   
    UKS Orientus Lódz                     4.14/     2.04/     0.57/     0.49/     1.37/     0.47/     2.01/         /         /     4.19/   
                                         23.13/    23.49/    25.34/    27.36/    29.06/    33.37/    35.59/    37.34/    38.05/    38.34/   
                                          2.00/     0.36/     1.45/     2.02/     1.30/     4.31/     2.22/     1.35/     0.31/     0.29/   
    Kowalski Cezary            NKl        5.44/     8.22/     8.51/    10.18/    12.45/         /    17.17/    18.45/    22.59/    29.12/   
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 5.44/     2.38/     0.29/     1.27/     2.27/         /         /     1.28/     4.14/     6.13/   
                                         31.57/    32.42/    36.46/    39.59/    41.07/    48.25/    51.41/    54.01/    54.48/    55.34/   
                                          2.45/     0.45/     4.04/     3.13/     1.08/     7.18/     3.16/     2.20/     0.47/     0.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         6.4km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-34      3-71      4-32      5-68      6-67      7-33      8-31      9-37     10-69    
                                      11-43     12-62     13-44     14-66     15-41     16-40     17-70     18-72     19-74     20-75    
                                      21-100   
  1 Hewelt Maciej                  36.29  3.30/10   4.15/7    6.04/2    7.16/1*   8.12/1*   9.02/1*  10.18/1*  13.20/1*  15.16/1*  19.05/1* 
    WKS Flota Gdynia                      3.30/10   0.45/3    1.49/2    1.12/2    0.56/2    0.50/4    1.16/3    3.02/7    1.56/3    3.49/3  
                                         19.34/1*  20.41/1*  22.38/1*  25.46/1*  26.21/1*  29.53/1*  31.14/1*  33.20/1*  34.04/1*  35.29/1* 
                                          0.29/1*   1.07/1*   1.57/4    3.08/8    0.35/1*   3.32/15   1.21/2    2.06/3    0.44/7    1.25/1* 
                                         36.00/1*  36.29/1* 
                                          0.31/5    0.29/4  
  2 Podzinski Rafal                36.36  3.03/4    3.50/3    6.47/7    8.09/6    9.06/4   10.03/3   11.11/3   13.45/2   15.40/2   19.34/2  
    UKS Orientus Lódz                     3.03/4    0.47/5    2.57/12   1.22/4    0.57/3    0.57/11   1.08/1*   2.34/1*   1.55/2    3.54/4  
                                         20.06/2   21.45/2   23.50/2   26.35/2   27.26/2   30.05/2   31.31/3   33.28/3   34.10/3   35.39/2  
                                          0.32/5    1.39/13   2.05/7    2.45/1*   0.51/13   2.39/3    1.26/3    1.57/1*   0.42/6    1.29/2  
                                         36.09/2   36.36/2  
                                          0.30/3    0.27/1* 
  3 Pawlak Bartosz                 36.50  5.20/18   6.12/16   7.53/10   9.03/10  10.00/9   10.48/9   12.07/8   15.05/7   16.59/5   20.30/5  
    WKS Grunwald Poznan                   5.20/18   0.52/10   1.41/1*   1.10/1*   0.57/3    0.48/2    1.19/5    2.58/5    1.54/1*   3.31/1* 
                                         21.01/4   22.15/4   24.02/4   26.51/4   27.34/3   30.05/2   31.25/2   33.26/2   34.06/2   35.43/3  
                                          0.31/3    1.14/4    1.47/2    2.49/2    0.43/3    2.31/1*   1.20/1*   2.01/2    0.40/4    1.37/5  
                                         36.19/3   36.50/3  
                                          0.36/14   0.31/8  
  4 Cygler Slawomir                37.16  3.02/3    3.53/4    6.00/1*   7.30/2    8.31/2    9.19/2   10.41/2   14.08/3   16.14/3   20.21/3  
    UNTS Warszawa                         3.02/3    0.51/8    2.07/3    1.30/9    1.01/6    0.48/2    1.22/7    3.27/14   2.06/4    4.07/6  
                                         20.53/3   22.06/3   23.51/3   26.43/3   27.35/4   30.26/4   31.55/4   34.02/4   34.51/4   36.20/4  
                                          0.32/5    1.13/3    1.45/1*   2.52/4    0.52/14   2.51/4    1.29/4    2.07/4    0.49/10   1.29/2  
                                         36.47/4   37.16/4  
                                          0.27/1*   0.29/4  
  5 Matyja Rafal                   39.31  2.53/1*   3.42/1*   6.35/6    8.02/5    8.55/3   10.04/4   11.33/4   14.34/4   16.44/4   20.27/4  
    MKS Paulinum Jelenia Góra             2.53/1*   0.49/7    2.53/11   1.27/8    0.53/1*   1.09/17   1.29/9    3.01/6    2.10/6    3.43/2  
                                         21.09/5   22.21/5   24.24/5   27.19/5   28.08/5   31.05/5   33.20/5   35.40/5   36.42/5   38.27/5  
                                          0.42/17   1.12/2    2.03/5    2.55/5    0.49/8    2.57/7    2.15/17   2.20/7    1.02/17   1.45/7  
                                         39.01/5   39.31/5  
                                          0.34/9    0.30/7  
  6 Zielinski Jakub                41.04  2.58/2    3.44/2    7.22/9    8.45/9   10.15/10  11.02/10  12.19/10  15.07/8   17.59/11  22.11/8  
    UKS Orientus Lódz                     2.58/2    0.46/4    3.38/14   1.23/5    1.30/18   0.47/1*   1.17/4    2.48/3    2.52/15   4.12/8  
                                         22.48/8   24.14/7   26.28/7   29.46/9   30.34/9   33.11/7   34.43/6   37.54/8   38.27/8   40.03/7  
                                          0.37/14   1.26/6    2.14/11   3.18/10   0.48/4    2.37/2    1.32/6    3.11/12   0.33/2    1.36/4  
                                         40.33/7   41.04/6  
                                          0.30/3    0.31/8  
  6 Hoffmann Mateusz               41.04  3.03/4    4.05/6    6.20/4    7.56/4    9.11/5   10.05/5   11.38/5   14.49/6   17.15/6   21.25/7  
    LKO Leszno                            3.03/4    1.02/14   2.15/7    1.36/11   1.15/12   0.54/7    1.33/13   3.11/8    2.26/9    4.10/7  
                                         22.01/7   24.20/8   26.28/7   29.43/8   30.31/8   33.47/8   35.19/8   37.30/7   38.11/7   39.55/6  
                                          0.36/10   2.19/18   2.08/8    3.15/9    0.48/4    3.16/14   1.32/6    2.11/5    0.41/5    1.44/6  
                                         40.28/6   41.04/6  
                                          0.33/7    0.36/14 
  8 Charuba Lukasz                 41.12  3.10/6    3.58/5    6.12/3    7.55/3    9.17/6   10.19/7   11.51/7   15.13/9   17.25/7   22.33/10 
    UKS Orientus Lódz                     3.10/6    0.48/6    2.14/6    1.43/14   1.22/15   1.02/14   1.32/12   3.22/12   2.12/7    5.08/14 
                                         23.04/9   24.21/9   26.11/6   29.18/6   30.07/6   33.06/6   34.52/7   37.12/6   38.05/6   40.04/8  
                                          0.31/3    1.17/5    1.50/3    3.07/7    0.49/8    2.59/8    1.46/10   2.20/7    0.53/12   1.59/13 
                                         40.40/8   41.12/8  
                                          0.36/14   0.32/10 
  9 Mostek Lukasz                  42.50  3.34/11   4.26/10   6.48/8    8.21/8    9.31/8   10.26/8   12.07/8   15.19/10  17.55/10  22.41/11 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             3.34/11   0.52/10   2.22/8    1.33/10   1.10/10   0.55/9    1.41/15   3.12/9    2.36/13   4.46/11 
                                         23.11/11  24.41/10  27.07/11  30.27/10  31.15/10  34.28/10  35.58/10  38.19/9   39.21/9   41.34/9  
                                          0.30/2    1.30/10   2.26/14   3.20/11   0.48/4    3.13/12   1.30/5    2.21/9    1.02/17   2.13/16 
                                         42.14/9   42.50/9  
                                          0.40/17   0.36/14 
 10 Pachnik Wojciech               43.05  3.22/8    4.21/9    6.29/5    8.14/7    9.20/7   10.18/6   11.40/6   14.34/4   17.28/8   21.22/6  
    UKS Tukan Iwiny                       3.22/8    0.59/12   2.08/4    1.45/16   1.06/8    0.58/12   1.22/7    2.54/4    2.54/16   3.54/4  
                                         21.57/6   23.33/6   26.30/9   30.33/11  31.22/11  34.16/9   35.54/9   39.51/11  40.21/10  42.07/10 
                                          0.35/9    1.36/11   2.57/19   4.03/16   0.49/8    2.54/5    1.38/8    3.57/14   0.30/1*   1.46/8  
                                         42.36/10  43.05/10 
                                          0.29/2    0.29/4  
 11 Dragowski Kuba                 44.16  3.49/12   4.31/12   8.54/16  10.09/14  11.07/11  12.00/11  13.08/11  15.45/11  17.53/9   22.30/9  
    OKS Otwock                            3.49/12   0.42/1*   4.23/20   1.15/3    0.58/5    0.53/6    1.08/1*   2.37/2    2.08/5    4.37/9  
                                         23.04/9   24.42/11  26.46/10  29.36/7   30.15/7   34.44/11  36.29/11  40.26/12  41.20/12  43.10/11 
                                          0.34/7    1.38/12   2.04/6    2.50/3    0.39/2    4.29/19   1.45/9    3.57/14   0.54/13   1.50/10 
                                         43.41/11  44.16/11 
                                          0.31/5    0.35/11 
 12 Pilkowski Tadeusz              44.23  3.24/9    4.15/7    8.37/14  10.02/11  11.11/12  12.05/12  13.25/12  17.02/12  19.26/12  24.06/12 
    OKS Otwock                            3.24/9    0.51/8    4.22/18   1.25/6    1.09/9    0.54/7    1.20/6    3.37/16   2.24/8    4.40/10 
                                         24.42/12  26.10/12  28.22/12  31.27/12  32.15/12  35.09/12  37.18/12  39.47/10  40.44/11  43.14/12 
                                          0.36/10   1.28/8    2.12/10   3.05/6    0.48/4    2.54/5    2.09/15   2.29/10   0.57/14   2.30/20 
                                         43.47/12  44.23/12 
                                          0.33/7    0.36/14 
 13 Madej Mateusz                  46.44  3.54/13   4.57/13   8.25/12  10.03/13  11.32/15  12.45/15  14.15/15  17.32/13  20.02/13  24.48/13 
    UKS Tukan Iwiny                       3.54/13   1.03/15   3.28/13   1.38/12   1.29/17   1.13/18   1.30/11   3.17/10   2.30/10   4.46/11 
                                         25.24/13  26.50/13  28.58/13  32.41/13  34.10/13  37.19/13  39.16/13  42.51/13  43.25/13  45.28/13 
                                          0.36/10   1.26/6    2.08/8    3.43/14   1.29/21   3.09/11   1.57/13   3.35/13   0.34/3    2.03/14 
                                         46.16/13  46.44/13 
                                          0.48/20   0.28/2  
 14 Pietrzykowski Tomasz           49.16  4.53/15   6.18/17   8.51/15  10.30/16  11.46/16  12.36/14  14.11/13  17.36/14  20.10/14  25.03/14 
    UKS Azymut Pabianice                  4.53/15   1.25/20   2.33/9    1.39/13   1.16/14   0.50/4    1.35/14   3.25/13   2.34/12   4.53/13 
                                         25.37/14  27.19/14  29.38/14  33.17/14  34.12/14  37.27/14  39.43/14  45.35/14  46.20/14  48.07/14 
                                          0.34/7    1.42/14   2.19/13   3.39/13   0.55/15   3.15/13   2.16/18   5.52/20   0.45/8    1.47/9  
                                         48.41/14  49.16/14 
                                          0.34/9    0.35/11 
 15 Wojarski Michal                49.34  5.03/17   6.02/15   8.15/11  10.02/11  11.15/13  13.03/16  14.32/16  17.50/16  20.22/15  26.27/15 
    WKS Wawel Kraków                      5.03/17   0.59/12   2.13/5    1.47/17   1.13/11   1.48/21   1.29/9    3.18/11   2.32/11   6.05/17 
                                         27.04/15  29.28/15  31.56/15  35.41/15  36.31/15  39.34/15  41.21/15  45.42/15  46.32/15  48.24/15 
                                          0.37/14   2.24/19   2.28/15   3.45/15   0.50/11   3.03/9    1.47/11   4.21/17   0.50/11   1.52/11 
                                         48.58/15  49.34/15 
                                          0.34/9    0.36/14 
 16 Anc Mateusz                    52.26  5.49/20   6.32/18  10.49/20  12.15/19  13.16/18  14.11/17  16.23/18  24.38/20  27.43/18  32.51/18 
    UNTS Warszawa                         5.49/20   0.43/2    4.17/17   1.26/7    1.01/6    0.55/9    2.12/21   8.15/21   3.05/17   5.08/14 
                                         33.29/18  34.58/18  37.15/17  40.48/17  41.38/17  44.42/17  46.31/16  48.43/16  49.31/16  51.23/16 
                                          0.38/16   1.29/9    2.17/12   3.33/12   0.50/11   3.04/10   1.49/12   2.12/6    0.48/9    1.52/11 
                                         51.58/16  52.26/16 
                                          0.35/12   0.28/2  
 17 Zych Piotr                     55.31  3.21/7    4.26/10   8.32/13  10.15/15  11.30/14  12.30/13  14.11/13  17.43/15  20.56/16  29.23/16 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 3.21/7    1.05/16   4.06/16   1.43/14   1.15/12   1.00/13   1.41/15   3.32/15   3.13/19   8.27/21 
                                         29.59/16  31.48/16  34.20/16  38.33/16  39.48/16  44.33/16  46.55/17  50.03/17  51.24/17  53.59/17 
                                          0.36/10   1.49/16   2.32/16   4.13/18   1.15/19   4.45/21   2.22/19   3.08/11   1.21/21   2.35/21 
                                         54.47/17  55.31/17 
                                          0.48/20   0.44/21 
 18 Kochn Lukasz                   59.23  4.58/16   6.40/19   9.20/17  11.28/17  12.59/17  14.28/18  16.25/19  20.39/17  23.45/17  30.09/17 
    PUKS Mlode Orly NDMaz                 4.58/16   1.42/21   2.40/10   2.08/20   1.31/19   1.29/20   1.57/19   4.14/18   3.06/18   6.24/18 
                                         30.59/17  32.41/17  37.30/18  42.01/18  43.16/18  47.57/18  50.09/18  54.36/18  55.38/18  58.02/18 
                                          0.50/21   1.42/14   4.49/20   4.31/20   1.15/19   4.41/20   2.12/16   4.27/18   1.02/17   2.24/18 
                                         58.43/18  59.23/18 
                                          0.41/19   0.40/19 
 19 Lesnicki Marcin                64.26  4.26/14   5.31/14   9.53/18  11.43/18  13.19/19  14.38/19  16.20/17  21.12/18  28.34/19  35.16/19 
    UKS Azymut Debów                      4.26/14   1.05/16   4.22/18   1.50/19   1.36/20   1.19/19   1.42/17   4.52/20   7.22/21   6.42/19 
                                         36.00/19  39.20/20  42.02/19  47.13/19  48.08/19  51.40/19  53.40/19  59.49/19  60.48/19  63.11/19 
                                          0.44/18   3.20/21   2.42/17   5.11/21   0.55/15   3.32/15   2.00/14   6.09/21   0.59/16   2.23/17 
                                         63.49/19  64.26/19 
                                          0.38/16   0.37/18 
 20 Galazka Arkadiusz              64.47  5.47/19   6.56/20  10.42/19  12.57/20  16.17/20  17.22/20  19.28/20  23.32/19  30.13/20  36.04/20 
    KOS Modrzew Skwierzyna                5.47/19   1.09/18   3.46/15   2.15/21   3.20/21   1.05/15   2.06/20   4.04/17   6.41/20   5.51/16 
                                         36.52/20  38.52/19  44.06/20  48.11/20  49.13/20  53.28/20  55.50/20  60.00/20  61.08/20  63.32/20 
                                          0.48/20   2.00/17   5.14/21   4.05/17   1.02/17   4.15/18   2.22/19   4.10/16   1.08/20   2.24/18 
                                         64.07/20  64.47/20 
                                          0.35/12   0.40/19 
 21 Michalik Maciej                66.56 12.29/21  13.39/21  18.24/21  20.11/21  21.33/21  22.40/21  24.36/21  29.17/21  32.05/21  39.19/21 
    UKS Orientus Lódz                    12.29/21   1.10/19   4.45/21   1.47/17   1.22/15   1.07/16   1.56/18   4.41/19   2.48/14   7.14/20 
                                         40.04/21  43.04/21  45.59/21  50.12/21  51.23/21  54.56/21  57.21/21  62.40/21  63.37/21  65.41/21 
                                          0.45/19   3.00/20   2.55/18   4.13/18   1.11/18   3.33/17   2.25/21   5.19/19   0.57/14   2.04/15 
                                         66.21/21  66.56/21 
                                          0.40/17   0.35/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         7.3km    0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-65      3-63      4-33      5-32      6-67      7-35      8-64      9-36     10-39    
                                      11-40     12-41     13-66     14-43     15-62     16-44     17-42     18-69     19-70     20-73    
                                      21-75     22-100   
  1 Dwojak Wojciech                37.09  3.25/6    3.47/6    5.05/6    5.58/5    6.53/6    7.29/4    8.38/3   10.32/2   13.06/2   13.57/2  
    WKS Slask Wroclaw                     3.25/6    0.22/9    1.18/3    0.53/1*   0.55/17   0.36/1*   1.09/1*   1.54/4    2.34/2    0.51/3  
                                         19.13/4   21.35/4   22.54/4   24.47/4   25.47/4   27.28/3   28.24/1*  29.57/1*  32.46/1*  34.53/1* 
                                          5.16/14   2.22/3    1.19/6    1.53/2    1.00/1*   1.41/2    0.56/1*   1.33/3    2.49/1*   2.07/4  
                                         36.10/1*  36.39/1*  37.09/1* 
                                          1.17/3    0.29/9    0.30/6  
  2 Kowalski Wojciech              37.16  3.03/1*   3.23/1*   4.41/1*   5.48/3    6.33/3    7.09/1*   8.23/1*  10.13/1*  12.44/1*  13.34/1* 
    WKS Slask Wroclaw                     3.03/1*   0.20/3    1.18/3    1.07/15   0.45/4    0.36/1*   1.14/4    1.50/2    2.31/1*   0.50/2  
                                         18.14/1*  20.20/1*  21.37/1*  23.48/1*  24.50/1*  27.48/4   28.48/3   30.20/2   33.12/2   35.10/2  
                                          4.40/2    2.06/1*   1.17/3    2.11/13   1.02/3    2.58/27   1.00/5    1.32/1*   2.52/3    1.58/1* 
                                         36.23/2   36.49/2   37.16/2  
                                          1.13/1*   0.26/2    0.27/1* 
  3 Morawski Jacek                 38.23  3.17/4    3.37/5    4.51/3    5.45/2    6.27/2    7.18/2    8.32/2   10.32/2   13.14/3   14.05/3  
    WKS Flota Gdynia                      3.17/4    0.20/3    1.14/2    0.54/4    0.42/1*   0.51/21   1.14/4    2.00/9    2.42/5    0.51/3  
                                         18.28/2   20.53/2   22.06/2   23.59/2   25.02/2   26.42/1*  29.18/4   31.04/3   33.59/3   36.10/3  
                                          4.23/1*   2.25/7    1.13/1*   1.53/2    1.03/4    1.40/1*   2.36/30   1.46/15   2.55/5    2.11/9  
                                         37.27/3   37.54/3   38.23/3  
                                          1.17/3    0.27/4    0.29/5  
  4 Nowacki Lukasz                 39.24  3.17/4    3.36/4    4.49/2    5.42/1*   6.25/1*   7.34/6    8.54/6   11.03/8   14.09/8   15.04/8  
    WKS Grunwald Poznan                   3.17/4    0.19/2    1.13/1*   0.53/1*   0.43/2    1.09/31   1.20/14   2.09/13   3.06/13   0.55/13 
                                         19.55/7   22.23/7   23.48/7   25.48/7   27.09/7   29.26/5   30.25/5   32.02/5   34.51/4   37.00/4  
                                          4.51/7    2.28/10   1.25/10   2.00/5    1.21/17   2.17/14   0.59/4    1.37/6    2.49/1*   2.09/6  
                                         38.23/4   38.52/4   39.24/4  
                                          1.23/7    0.29/9    0.32/12 
  5 Richert Marcin                 39.48  3.30/9    3.51/8    5.11/7    6.23/8    7.08/8    7.44/7    9.02/7   10.56/6   13.41/6   14.35/7  
    WKS Flota Gdynia                      3.30/9    0.21/7    1.20/5    1.12/22   0.45/4    0.36/1*   1.18/12   1.54/4    2.45/6    0.54/9  
                                         19.39/5   22.03/5   23.30/5   25.34/5   26.50/6   29.34/8   30.30/6   32.13/6   35.13/5   37.23/5  
                                          5.04/11   2.24/6    1.27/12   2.04/9    1.16/12   2.44/21   0.56/1*   1.43/11   3.00/7    2.10/7  
                                         38.47/5   39.17/5   39.48/5  
                                          1.24/9    0.30/12   0.31/8  
  6 Banach Robert                  39.54  3.03/1*   3.23/1*   5.01/5    5.57/4    6.42/4    7.23/3    8.44/4   10.41/5   13.35/5   14.28/5  
    WKS Grunwald Poznan                   3.03/1*   0.20/3    1.38/13   0.56/7    0.45/4    0.41/9    1.21/16   1.57/8    2.54/10   0.53/7  
                                         19.54/6   22.19/6   23.46/6   25.38/6   26.42/5   29.26/5   30.34/7   32.16/7   35.32/6   37.31/6  
                                          5.26/16   2.25/7    1.27/12   1.52/1*   1.04/5    2.44/21   1.08/10   1.42/10   3.16/12   1.59/2  
                                         38.54/6   39.23/6   39.54/6  
                                          1.23/7    0.29/9    0.31/8  
  7 Grabowski Maciej               39.58  4.23/19   4.52/18   6.16/17   7.11/14   7.54/13   8.36/12  10.07/14  12.02/12  15.12/13  16.04/12 
    WKS Flota Gdynia                      4.23/19   0.29/24   1.24/6    0.55/6    0.43/2    0.42/11   1.31/21   1.55/6    3.10/15   0.52/5  
                                         21.09/12  23.24/11  24.53/12  26.55/11  28.03/10  29.47/9   30.59/9   32.34/8   35.32/6   37.39/7  
                                          5.05/12   2.15/2    1.29/14   2.02/7    1.08/7    1.44/3    1.12/13   1.35/4    2.58/6    2.07/4  
                                         38.59/7   39.27/7   39.58/7  
                                          1.20/5    0.28/7    0.31/8  
  8 Stefanski Dawid                41.00  3.39/13   4.01/12   5.42/11   7.02/12   7.52/12   8.37/13  10.01/13  12.20/13  15.11/12  16.05/13 
    WKS Grunwald Poznan                   3.39/13   0.22/9    1.41/15   1.20/28   0.50/13   0.45/16   1.24/17   2.19/19   2.51/8    0.54/9  
                                         21.04/11  23.27/12  24.50/11  27.09/12  28.15/11  29.59/10  31.11/10  32.49/9   35.58/8   38.28/8  
                                          4.59/9    2.23/5    1.23/8    2.19/18   1.06/6    1.44/3    1.12/13   1.38/8    3.09/8    2.30/17 
                                         40.02/8   40.33/8   41.00/8  
                                          1.34/16   0.31/14   0.27/1* 
  9 Wenslaw Mateusz                41.05  3.27/7    3.47/6    5.12/8    6.05/6    6.50/5    7.30/5    8.45/5   10.37/4   13.15/4   14.08/4  
    WKS Flota Gdynia                      3.27/7    0.20/3    1.25/8    0.53/1*   0.45/4    0.40/8    1.15/7    1.52/3    2.38/4    0.53/7  
                                         18.55/3   21.28/3   22.42/3   24.40/3   25.40/3   27.26/2   28.41/2   31.49/4   36.27/9   38.47/9  
                                          4.47/5    2.33/12   1.14/2    1.58/4    1.00/1*   1.46/5    1.15/15   3.08/34   4.38/26   2.20/14 
                                         40.09/9   40.37/9   41.05/9  
                                          1.22/6    0.28/7    0.28/3  
 10 Nowak Jacek                    41.25  3.37/11   4.00/11   5.24/9    6.25/9    7.24/9    8.08/10   9.22/9   11.34/11  14.57/11  15.51/11 
    WKS Flota Gdynia                      3.37/11   0.23/13   1.24/6    1.01/9    0.59/23   0.44/15   1.14/4    2.12/15   3.23/18   0.54/9  
                                         20.41/10  23.18/10  24.35/10  26.46/10  28.40/12  30.34/12  31.44/11  33.21/10  36.33/10  38.51/10 
                                          4.50/6    2.37/14   1.17/3    2.11/13   1.54/32   1.54/7    1.10/12   1.37/6    3.12/9    2.18/13 
                                         40.26/10  40.52/10  41.25/10 
                                          1.35/17   0.26/2    0.33/17 
 11 Lubkiewicz Tomasz              42.25  3.33/10   3.56/9    5.55/13   6.49/11   7.37/11   8.14/11   9.25/11  11.29/10  14.22/9   15.19/10 
    WKS Flota Gdynia                      3.33/10   0.23/13   1.59/23   0.54/4    0.48/8    0.37/5    1.11/3    2.04/11   2.53/9    0.57/17 
                                         20.05/8   22.32/8   24.02/8   26.04/8   27.17/8   30.00/11  31.56/12  34.32/13  38.01/13  40.13/13 
                                          4.46/4    2.27/9    1.30/15   2.02/7    1.13/10   2.43/20   1.56/25   2.36/29   3.29/14   2.12/10 
                                         41.28/12  41.55/12  42.25/11 
                                          1.15/2    0.27/4    0.30/6  
 11 Jasinski Maciej                42.25  3.28/8    3.58/10   5.35/10   6.41/10   7.29/10   8.07/9    9.23/10  11.24/9   14.23/10  15.18/9  
    WKS Slask Wroclaw                     3.28/8    0.30/26   1.37/12   1.06/14   0.48/8    0.38/6    1.16/9    2.01/10   2.59/12   0.55/13 
                                         20.19/9   22.54/9   24.14/9   26.19/9   27.34/9   29.29/7   30.44/8   33.52/12  37.27/12  39.56/11 
                                          5.01/10   2.35/13   1.20/7    2.05/11   1.15/11   1.55/9    1.15/15   3.08/34   3.35/16   2.29/16 
                                         41.23/11  41.53/11  42.25/11 
                                          1.27/12   0.30/12   0.32/12 
 13 Bernaciak Aleksander           42.51  4.33/21   4.55/19   6.29/19   7.25/18   8.13/16   9.25/19  10.40/17  12.50/17  15.58/16  16.58/16 
    WKS Slask Wroclaw                     4.33/21   0.22/9    1.34/11   0.56/7    0.48/8    1.12/32   1.15/7    2.10/14   3.08/14   1.00/18 
                                         21.41/14  24.19/14  25.51/14  27.56/13  29.13/13  31.07/13  32.12/13  33.48/11  37.03/11  40.10/12 
                                          4.43/3    2.38/15   1.32/17   2.05/11   1.17/14   1.54/7    1.05/7    1.36/5    3.15/10   3.07/28 
                                         41.43/13  42.17/13  42.51/13 
                                          1.33/15   0.34/21   0.34/21 
 14 Paszynski Piotr                43.16  4.03/17   4.24/16   6.06/15   7.10/13   8.00/14   8.39/14   9.56/12  12.27/14  15.37/14  16.37/14 
    UKS Orientus Lódz                     4.03/17   0.21/7    1.42/16   1.04/11   0.50/13   0.39/7    1.17/11   2.31/21   3.10/15   1.00/18 
                                         21.30/13  24.14/13  25.32/13  28.53/15  30.39/15  32.37/15  33.45/15  35.17/15  38.35/14  40.52/14 
                                          4.53/8    2.44/17   1.18/5    3.21/31   1.46/29   1.58/11   1.08/10   1.32/1*   3.18/13   2.17/12 
                                         42.24/14  42.48/14  43.16/14 
                                          1.32/14   0.24/1*   0.28/3  
 15 Wlodarczyk Kamil               43.51  3.12/3    3.34/3    5.00/4    6.12/7    7.04/7    7.53/8    9.11/8   10.56/6   13.43/7   14.32/6  
    WKS Flota Gdynia                      3.12/3    0.22/9    1.26/9    1.12/22   0.52/16   0.49/20   1.18/12   1.45/1*   2.47/7    0.49/1* 
                                         23.05/17  25.27/16  27.03/16  29.03/16  31.05/16  33.42/16  34.40/16  36.18/16  39.11/16  41.21/16 
                                          8.33/35   2.22/3    1.36/19   2.00/5    2.02/34   2.37/19   0.58/3    1.38/8    2.53/4    2.10/7  
                                         42.45/15  43.19/15  43.51/15 
                                          1.24/9    0.34/21   0.32/12 
 16 Mayasov Kostyantyn             44.15  3.37/11   4.48/17   6.27/18   7.31/19   8.19/18   9.01/16  10.21/16  12.28/15  15.56/15  16.50/15 
    WKS Slask Wroclaw                     3.37/11   1.11/34   1.39/14   1.04/11   0.48/8    0.42/11   1.20/14   2.07/12   3.28/19   0.54/9  
                                         22.01/15  24.30/15  26.01/15  28.05/14  29.21/14  32.09/14  33.14/14  34.58/14  38.42/15  40.54/15 
                                          5.11/13   2.29/11   1.31/16   2.04/9    1.16/12   2.48/24   1.05/7    1.44/12   3.44/18   2.12/10 
                                         43.04/16  43.41/16  44.15/16 
                                          2.10/31   0.37/24   0.34/21 
 17 Pabich Mariusz                 45.56  3.48/14   4.12/13   6.04/14   7.11/14   8.00/14   8.53/15  10.18/15  12.31/16  16.07/17  17.07/17 
    UKS Azymut Pabianice                  3.48/14   0.24/18   1.52/20   1.07/15   0.49/12   0.53/24   1.25/18   2.13/16   3.36/22   1.00/18 
                                         22.53/16  25.52/17  27.40/17  29.59/17  31.17/17  34.08/17  35.14/17  37.07/17  40.43/17  43.18/17 
                                          5.46/18   2.59/20   1.48/23   2.19/18   1.18/15   2.51/26   1.06/9    1.53/17   3.36/17   2.35/20 
                                         44.53/17  45.25/17  45.56/17 
                                          1.35/17   0.32/17   0.31/8  
 18 Sokalski Dariusz               47.40  4.04/18   5.09/23   6.56/21   8.22/22   9.12/21  10.04/21  11.39/21  14.22/21  17.19/19  18.15/19 
    WKS Slask Wroclaw                     4.04/18   1.05/33   1.47/19   1.26/30   0.50/13   0.52/22   1.35/23   2.43/23   2.57/11   0.56/15 
                                         23.58/19  28.37/20  30.03/19  32.16/19  33.34/19  35.29/18  36.29/18  38.16/18  42.21/18  44.52/18 
                                          5.43/17   4.39/34   1.26/11   2.13/15   1.18/15   1.55/9    1.00/5    1.47/16   4.05/22   2.31/19 
                                         46.33/18  47.06/18  47.40/18 
                                          1.41/20   0.33/18   0.34/21 
 19 Kruk Piotr                     47.58  6.51/30   7.09/29   8.55/27   9.59/27  10.55/26  11.31/26  12.41/24  14.36/23  17.13/18  18.05/18 
    UKS Azymut Debów                      6.51/30   0.18/1*   1.46/18   1.04/11   0.56/19   0.36/1*   1.10/2    1.55/6    2.37/3    0.52/5  
                                         23.25/18  26.41/18  28.20/18  30.54/18  32.20/18  36.17/20  38.35/21  40.19/20  43.34/20  45.34/19 
                                          5.20/15   3.16/24   1.39/20   2.34/22   1.26/18   3.57/35   2.18/28   1.44/12   3.15/10   2.00/3  
                                         46.58/19  47.25/19  47.58/19 
                                          1.24/9    0.27/4    0.33/17 
 20 Gryzio Lukasz                  48.28  5.27/28   5.50/26   8.21/25   9.23/25  10.21/25  11.04/25  12.20/23  14.37/24  18.22/24  19.18/22 
    UKS Azymut Pabianice                  5.27/28   0.23/13   2.31/27   1.02/10   0.58/21   0.43/13   1.16/9    2.17/18   3.45/25   0.56/15 
                                         26.55/24  29.36/23  30.59/21  33.13/20  34.23/20  36.09/19  37.40/19  39.24/19  42.53/19  45.56/20 
                                          7.37/30   2.41/16   1.23/8    2.14/16   1.10/9    1.46/5    1.31/21   1.44/12   3.29/14   3.03/27 
                                         47.24/20  47.55/20  48.28/20 
                                          1.28/13   0.31/14   0.33/17 
 21 Student Kamil                  51.02  4.36/23   5.08/22   6.50/20   8.06/20   9.15/22   9.58/20  11.26/20  14.10/20  17.54/21  18.56/20 
    UKS Orientus Lódz                     4.36/23   0.32/27   1.42/16   1.16/25   1.09/31   0.43/13   1.28/19   2.44/24   3.44/23   1.02/22 
                                         25.44/22  29.06/21  31.06/22  33.43/23  35.28/23  38.17/23  39.36/22  41.47/22  45.38/21  48.16/21 
                                          6.48/26   3.22/25   2.00/28   2.37/24   1.45/28   2.49/25   1.19/18   2.11/22   3.51/20   2.38/21 
                                         49.59/21  50.30/21  51.02/21 
                                          1.43/21   0.31/14   0.32/12 
 22 Krasuski Marcin                52.02  3.49/15   4.16/15   6.10/16   7.18/16   8.17/17   9.04/17  11.02/18  13.38/18  18.10/23  19.18/22 
    Indywidualnie Mazow.                  3.49/15   0.27/22   1.54/21   1.08/19   0.59/23   0.47/18   1.58/30   2.36/22   4.32/31   1.08/25 
                                         25.37/21  29.32/22  31.07/23  33.38/22  35.08/22  37.17/21  38.33/20  40.33/21  46.13/22  49.05/22 
                                          6.19/23   3.55/30   1.35/18   2.31/21   1.30/21   2.09/12   1.16/17   2.00/19   5.40/31   2.52/24 
                                         50.50/22  51.24/22  52.02/22 
                                          1.45/23   0.34/21   0.38/27 
 23 Pyra Bartlomiej                52.27  4.30/20   5.11/24   7.08/23   8.25/23   9.51/24  10.37/23  12.41/24  15.46/25  20.02/26  21.10/25 
    WKS Slask Wroclaw                     4.30/20   0.41/30   1.57/22   1.17/27   1.26/36   0.46/17   2.04/32   3.05/31   4.16/29   1.08/25 
                                         27.32/25  30.37/25  32.23/25  34.57/25  36.32/24  38.46/24  41.13/24  43.21/25  47.06/23  49.36/23 
                                          6.22/24   3.05/21   1.46/22   2.34/22   1.35/23   2.14/13   2.27/29   2.08/21   3.45/19   2.30/17 
                                         51.21/23  51.54/23  52.27/23 
                                          1.45/23   0.33/18   0.33/17 
 24 Kowalczyk Jacek                53.14  7.19/31   7.46/30  10.58/29  12.14/29  13.19/29  14.07/29  15.36/29  17.50/28  21.10/28  22.17/28 
    WKS Flota Gdynia                      7.19/31   0.27/22   3.12/31   1.16/25   1.05/28   0.48/19   1.29/20   2.14/17   3.20/17   1.07/23 
                                         28.06/27  30.54/26  32.37/26  34.52/24  36.52/26  39.51/26  41.20/25  43.14/24  47.57/24  50.25/24 
                                          5.49/19   2.48/18   1.43/21   2.15/17   2.00/33   2.59/28   1.29/20   1.54/18   4.43/27   2.28/15 
                                         52.01/24  52.38/24  53.14/24 
                                          1.36/19   0.37/24   0.36/26 
 25 Dragowski Piotr                54.54  4.36/23   5.00/20   7.05/22   8.13/21   9.10/20  10.07/22  11.40/22  14.26/22  17.56/22  19.18/22 
    OKS Otwock                            4.36/23   0.24/18   2.05/24   1.08/19   0.57/20   0.57/26   1.33/22   2.46/25   3.30/20   1.22/32 
                                         26.19/23  29.54/24  32.16/24  35.01/26  36.36/25  39.47/25  41.51/26  43.53/26  48.21/25  51.50/26 
                                          7.01/28   3.35/27   2.22/34   2.45/27   1.35/23   3.11/31   2.04/26   2.02/20   4.28/25   3.29/30 
                                         53.37/25  54.15/25  54.54/25 
                                          1.47/25   0.38/26   0.39/30 
 26 Olech Przemyslaw               54.55  3.51/16   4.14/14   5.46/12   7.22/17   8.25/19   9.22/18  11.04/19  13.51/19  17.35/20  18.56/20 
    UKS Siódemka Rumia                    3.51/16   0.23/13   1.32/10   1.36/34   1.03/26   0.57/26   1.42/25   2.47/26   3.44/23   1.21/31 
                                         25.04/20  28.19/19  30.07/20  33.35/21  35.03/21  37.50/22  40.44/23  43.07/23  49.04/26  51.46/25 
                                          6.08/21   3.15/23   1.48/23   3.28/33   1.28/19   2.47/23   2.54/31   2.23/27   5.57/32   2.42/23 
                                         53.41/26  54.23/26  54.55/26 
                                          1.55/26   0.42/31   0.32/12 
 27 Dutkiewicz Damian              55.53  5.00/26   6.32/28   8.45/26   9.57/26  10.55/26  11.51/27  13.34/27  16.29/27  20.23/27  21.37/27 
    MKS Paulinum Jelenia Góra             5.00/26   1.32/35   2.13/26   1.12/22   0.58/21   0.56/25   1.43/26   2.55/28   3.54/26   1.14/27 
                                         27.42/26  31.22/27  33.22/27  36.01/27  37.31/27  39.56/27  43.18/27  45.31/27  49.35/27  52.36/27 
                                          6.05/20   3.40/28   2.00/28   2.39/25   1.30/21   2.25/16   3.22/34   2.13/23   4.04/21   3.01/26 
                                         54.41/27  55.14/27  55.53/27 
                                          2.05/29   0.33/18   0.39/30 
 28 Patejko Przemyslaw             60.05  4.37/25   5.03/21   7.12/24   8.46/24   9.47/23  10.45/24  12.47/26  15.46/25  19.50/25  21.17/26 
    WKS Gwardia Warszawa                  4.37/25   0.26/21   2.09/25   1.34/33   1.01/25   0.58/28   2.02/31   2.59/29   4.04/27   1.27/34 
                                         28.21/28  32.05/28  34.25/28  37.18/28  38.56/28  42.14/28  45.09/28  47.27/28  51.54/28  56.25/28 
                                          7.04/29   3.44/29   2.20/33   2.53/28   1.38/25   3.18/33   2.55/32   2.18/25   4.27/24   4.31/32 
                                         58.39/28  59.20/28  60.05/28 
                                          2.14/32   0.41/30   0.45/34 
 29 Mientki Sebastian              65.22  5.37/29   6.20/27   9.22/28  10.45/28  11.52/28  12.51/28  15.02/28  18.06/29  24.08/30  25.22/30 
    UMKS Orkan Ostróda                    5.37/29   0.43/31   3.02/30   1.23/29   1.07/30   0.59/29   2.11/34   3.04/30   6.02/34   1.14/27 
                                         33.23/31  37.27/31  39.25/31  43.27/31  45.32/31  48.51/32  50.35/32  53.20/31  58.45/30  61.44/29 
                                          8.01/32   4.04/31   1.58/27   4.02/35   2.05/35   3.19/34   1.44/23   2.45/31   5.25/29   2.59/25 
                                         64.00/29  64.43/29  65.22/29 
                                          2.16/33   0.43/32   0.39/30 
 30 Ciesiólka Sebastian            66.36  5.07/27   5.32/25  12.56/32  14.03/32  15.08/32  15.49/31  17.30/31  20.21/32  23.52/29  24.59/29 
    KS Artemis Wroclaw                    5.07/27   0.25/20   7.24/36   1.07/15   1.05/28   0.41/9    1.41/24   2.51/27   3.31/21   1.07/23 
                                         31.21/29  34.29/29  36.22/29  41.24/30  43.07/30  46.10/30  49.37/30  52.13/29  60.06/32  63.16/31 
                                          6.22/24   3.08/22   1.53/26   5.02/36   1.43/26   3.03/29   3.27/35   2.36/29   7.53/33   3.10/29 
                                         65.17/31  66.01/30  66.36/30 
                                          2.01/27   0.44/34   0.35/24 
 31 Galazka Krzysztof              66.40  7.39/32   8.25/31  10.59/30  12.31/30  13.45/30  14.46/30  16.53/30  19.59/30  24.43/31  26.01/32 
    KOS Modrzew Skwierzyna                7.39/32   0.46/32   2.34/28   1.32/32   1.14/32   1.01/30   2.07/33   3.06/32   4.44/33   1.18/30 
                                         32.56/30  37.40/32  40.06/32  43.29/32  45.34/32  48.44/31  50.26/31  52.55/30  58.15/29  62.56/30 
                                          6.55/27   4.44/35   2.26/36   3.23/32   2.05/35   3.10/30   1.42/22   2.29/28   5.20/28   4.41/33 
                                         65.15/30  66.02/31  66.40/31 
                                          2.19/34   0.47/35   0.38/27 
 32 Stachowski Pawel               69.09  8.39/35   9.15/34  12.02/31  13.32/31  14.55/31  16.17/33  18.31/33  23.50/34  30.31/36  31.45/35 
    KOS Modrzew Skwierzyna                8.39/35   0.36/29   2.47/29   1.30/31   1.23/35   1.22/33   2.14/35   5.19/36   6.41/35   1.14/27 
                                         37.57/33  41.28/33  43.34/33  46.13/33  47.42/33  50.16/33  53.33/33  55.47/33  60.02/31  64.46/32 
                                          6.12/22   3.31/26   2.06/30   2.39/25   1.29/20   2.34/18   3.17/33   2.14/24   4.15/23   4.44/34 
                                         67.42/32  68.22/32  69.09/32 
                                          2.56/35   0.40/28   0.47/36 
 33 Gmur Karol                     71.50  8.26/33   8.49/32  13.19/33  14.28/33  15.23/33  16.15/32  17.59/32  20.20/31  24.49/32  25.49/31 
    UKS Arkady Raszków                    8.26/33   0.23/13   4.30/33   1.09/21   0.55/17   0.52/22   1.44/27   2.21/20   4.29/30   1.00/18 
                                         33.55/32  36.51/30  38.42/30  41.06/29  42.58/29  45.16/29  47.02/29  53.52/32  66.09/33  68.49/33 
                                          8.06/34   2.56/19   1.51/25   2.24/20   1.52/31   2.18/15   1.46/24   6.50/36  12.17/36   2.40/22 
                                         70.32/33  71.12/33  71.50/33 
                                          1.43/21   0.40/28   0.38/27 
 34 Majewski Piotr                 75.47  4.35/22   9.23/35  14.14/35  15.21/35  16.24/34  18.38/35  20.29/35  25.35/36  29.44/33  31.23/33 
    WKS Gwardia Warszawa                  4.35/22   4.48/36   4.51/34   1.07/15   1.03/26   2.14/35   1.51/28   5.06/35   4.09/28   1.39/36 
                                         39.16/34  43.51/34  46.15/34  49.10/34  50.18/34  52.43/34  54.57/34  57.15/34  67.39/34  72.23/35 
                                          7.53/31   4.35/33   2.24/35   2.55/29   1.08/7    2.25/16   2.14/27   2.18/25  10.24/35   4.44/34 
                                         74.25/34  75.08/34  75.47/34 
                                          2.02/28   0.43/32   0.39/30 
 35 Jarocki Michal                 76.46  9.10/36   9.42/36  13.23/34  15.12/34  16.26/35  17.55/34  20.17/34  23.28/33  30.22/35  31.45/35 
    PKO Harpagan Gdansk                   9.10/36   0.32/27   3.41/32   1.49/36   1.14/32   1.29/34   2.22/36   3.11/33   6.54/36   1.23/33 
                                         39.50/35  44.02/35  46.17/35  50.06/35  51.52/35  55.06/35  60.07/35  63.00/35  68.30/35  72.10/34 
                                          8.05/33   4.12/32   2.15/32   3.49/34   1.46/29   3.14/32   5.01/36   2.53/33   5.30/30   3.40/31 
                                         75.12/35  76.01/35  76.46/35 
                                          3.02/36   0.49/36   0.45/34 
 36 Hajdas Przemyslaw              81.45  8.32/34   9.01/33  14.36/36  16.12/36  17.27/36  19.43/36  21.39/36  25.13/35  29.53/34  31.28/34 
    WKS Slask Wroclaw                     8.32/34   0.29/24   5.35/35   1.36/34   1.15/34   2.16/36   1.56/29   3.34/34   4.40/32   1.35/35 
                                         42.33/36  49.05/36  51.12/36  54.14/36  55.57/36  60.25/36  61.52/36  64.40/36  73.37/36  78.27/36 
                                         11.05/36   6.32/36   2.07/31   3.02/30   1.43/26   4.28/36   1.27/19   2.48/32   8.57/34   4.50/36 
                                         80.32/36  81.10/36  81.45/36 
                                          2.05/29   0.38/26   0.35/24 
    Pabich Tomasz              NKl        5.25/     7.55/    10.13/    11.23/    12.21/    13.10/    16.16/    23.05/         /         /   
    UKS Azymut Pabianice                  5.25/     2.30/     2.18/     1.10/     0.58/     0.49/     3.06/     6.49/         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /    26.39/         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /    32.37/    34.48/   
                                              /         /     2.11/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         5.9km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-76      2-65      3-71      4-33      5-68      6-67      7-64      8-31      9-37     10-77    
                                      11-69     12-43     13-42     14-66     15-41     16-40     17-70     18-73     19-75     20-100   
                                     
  1 Porzycz Janusz                 36.06  3.33/2    4.48/1*   6.36/1*   7.22/1*   8.58/1*   9.51/1*  12.12/1*  13.18/1*  15.18/1*  16.39/1* 
    WKS Flota Gdynia                      3.33/2    1.15/1*   1.48/1*   0.46/1*   1.36/1*   0.53/1*   2.21/1*   1.06/2    2.00/1*   1.21/5  
                                         21.09/1*  21.49/1*  23.18/1*  25.52/1*  26.36/1*  29.22/1*  30.48/1*  33.20/1*  34.53/1*  35.27/1* 
                                          4.30/1*   0.40/2    1.29/1*   2.34/1*   0.44/1*   2.46/1*   1.26/1*   2.32/1*   1.33/1*   0.34/3  
                                         36.06/1* 
                                          0.39/7  
  2 Banach Krzysztof               40.33  4.05/5    5.54/5    8.07/3    9.02/3   10.42/3   11.43/3   14.16/3   15.27/3   17.27/3   18.42/2  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.05/5    1.49/6    2.13/5    0.55/5    1.40/2    1.01/2    2.33/2    1.11/4    2.00/1*   1.15/1* 
                                         23.59/3   24.39/3   26.19/2   28.57/2   29.42/2   32.56/2   34.46/2   37.46/2   39.26/2   40.01/2  
                                          5.17/4    0.40/2    1.40/3    2.38/2    0.45/3    3.14/4    1.50/3    3.00/3    1.40/4    0.35/5  
                                         40.33/2  
                                          0.32/2  
  3 Sobczynski Kalikst             41.17  3.30/1*   4.50/2    6.56/2    7.57/2    9.47/2   10.56/2   13.40/2   14.43/2   17.22/2   18.45/3  
    WKS Slask Wroclaw                     3.30/1*   1.20/2    2.06/3    1.01/6    1.50/3    1.09/6    2.44/4    1.03/1*   2.39/5    1.23/6  
                                         23.46/2   24.21/2   26.22/3   29.21/3   30.05/3   33.12/3   35.01/3   38.31/3   40.07/3   40.41/3  
                                          5.01/2    0.35/1*   2.01/5    2.59/6    0.44/1*   3.07/2    1.49/2    3.30/8    1.36/3    0.34/3  
                                         41.17/3  
                                          0.36/4  
  4 Sedlak Krystian                45.00  4.30/6    6.25/6    8.49/4    9.38/4   11.38/4   13.33/4   16.10/4   17.19/4   19.43/4   21.31/4  
    OKS Otwock                            4.30/6    1.55/8    2.24/6    0.49/2    2.00/4    1.55/14   2.37/3    1.09/3    2.24/4    1.48/9  
                                         26.38/4   27.48/4   29.25/4   33.25/4   34.15/4   37.26/4   39.37/4   42.19/4   43.54/4   44.24/4  
                                          5.07/3    1.10/14   1.37/2    4.00/14   0.50/4    3.11/3    2.11/7    2.42/2    1.35/2    0.30/1* 
                                         45.00/4  
                                          0.36/4  
  5 Biederman Pawel                48.55  3.44/3    5.20/3   10.28/9   11.31/8   14.29/7   15.33/7   18.44/6   20.45/6   23.38/6   25.01/6  
    WKS Wawel Kraków                      3.44/3    1.36/3    5.08/13   1.03/7    2.58/9    1.04/3    3.11/5    2.01/10   2.53/7    1.23/6  
                                         31.19/6   32.11/6   33.55/5   36.36/5   37.33/5   41.00/5   42.56/5   45.59/5   47.50/5   48.26/5  
                                          6.18/5    0.52/10   1.44/4    2.41/3    0.57/7    3.27/5    1.56/4    3.03/4    1.51/5    0.36/6  
                                         48.55/5  
                                          0.29/1* 
  6 Kalsztein Karol                54.44  7.10/12   9.24/11  11.34/10  12.46/9   15.14/9   16.38/9   20.14/8   22.03/8   24.57/7   27.03/8  
    PKO Harpagan Gdansk                   7.10/12   2.14/10   2.10/4    1.12/10   2.28/6    1.24/9    3.36/9    1.49/9    2.54/8    2.06/11 
                                         34.08/8   34.54/8   37.52/7   40.43/7   41.36/7   45.57/7   48.15/7   51.24/7   53.25/6   54.08/6  
                                          7.05/11   0.46/7    2.58/9    2.51/4    0.53/5    4.21/11   2.18/9    3.09/5    2.01/7    0.43/10 
                                         54.44/6  
                                          0.36/4  
  7 Zaworonek Rafal                55.10  5.22/9    7.01/7    9.31/5   11.07/6   13.12/5   14.19/5   17.50/5   19.26/5   22.21/5   24.03/5  
    WKS Wawel Kraków                      5.22/9    1.39/4    2.30/7    1.36/13   2.05/5    1.07/4    3.31/8    1.36/7    2.55/9    1.42/8  
                                         30.48/5   31.30/5   38.19/8   41.15/8   42.27/8   46.24/8   48.33/8   51.47/8   53.42/7   54.25/7  
                                          6.45/8    0.42/4    6.49/15   2.56/5    1.12/10   3.57/8    2.09/6    3.14/6    1.55/6    0.43/10 
                                         55.10/7  
                                          0.45/12 
  8 Renc Piotr                     55.58  6.59/11  10.13/12  13.04/11  14.20/11  17.22/11  18.29/11  21.51/10  23.08/10  25.22/9   26.38/7  
    MKS Start Lublin                      6.59/11   3.14/14   2.51/11   1.16/11   3.02/10   1.07/4    3.22/7    1.17/5    2.14/3    1.16/2  
                                         33.39/7   34.25/7   36.40/6   39.51/6   40.47/6   44.23/6   46.23/6   50.15/6   54.37/8   55.19/8  
                                          7.01/10   0.46/7    2.15/6    3.11/7    0.56/6    3.36/6    2.00/5    3.52/11   4.22/14   0.42/9  
                                         55.58/8  
                                          0.39/7  
  9 Dzik  Miroslaw                 58.44  9.48/14  11.59/14  14.03/12  14.55/12  17.32/12  18.46/12  22.06/11  24.41/11  29.04/11  30.21/11 
    MUKS Gliwice                          9.48/14   2.11/9    2.04/2    0.52/3    2.37/7    1.14/7    3.20/6    2.35/14   4.23/12   1.17/3  
                                         37.17/10  38.02/10  40.18/10  43.34/10  44.38/9   48.44/9   50.57/9   55.24/10  57.27/10  58.03/9  
                                          6.56/9    0.45/6    2.16/7    3.16/9    1.04/9    4.06/10   2.13/8    4.27/13   2.03/8    0.36/6  
                                         58.44/9  
                                          0.41/9  
 10 Mastela Rafal                  59.01  5.04/8    7.33/9   10.15/8   12.55/10  15.32/10  17.41/10  21.21/9   22.52/9   25.47/10  28.46/9  
    UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój          5.04/8    2.29/13   2.42/9    2.40/15   2.37/7    2.09/15   3.40/10   1.31/6    2.55/9    2.59/14 
                                         35.16/9   36.08/9   39.58/9   43.10/9   44.47/10  48.51/10  51.44/10  55.14/9   57.21/9   58.27/10 
                                          6.30/6    0.52/10   3.50/13   3.12/8    1.37/13   4.04/9    2.53/13   3.30/8    2.07/9    1.06/15 
                                         59.01/10 
                                          0.34/3  
 11 Kosicki Tomasz                 65.59  4.47/7    7.01/7    9.46/6   11.09/7   14.31/8   16.20/8   20.12/7   21.51/7   25.14/8   29.34/10 
    OKS Otwock                            4.47/7    2.14/10   2.45/10   1.23/12   3.22/14   1.49/13   3.52/11   1.39/8    3.23/11   4.20/15 
                                         37.45/11  38.29/11  42.21/11  46.08/11  48.08/11  53.36/11  56.41/11  61.18/11  64.04/11  64.59/11 
                                          8.11/14   0.44/5    3.52/14   3.47/12   2.00/14   5.28/13   3.05/14   4.37/14   2.46/12   0.55/13 
                                         65.59/11 
                                          1.00/14 
 12 Stryjak Tomasz                 71.14 10.12/15  11.57/13  14.27/13  15.32/13  18.35/13  20.04/13  24.33/12  26.42/12  37.45/12  39.05/12 
    Indywidualnie Kuj.-Pom.              10.12/15   1.45/5    2.30/7    1.05/8    3.03/11   1.29/10   4.29/12   2.09/12  11.03/15   1.20/4  
                                         45.42/12  46.30/12  50.17/12  54.16/12  55.17/12  59.03/12  61.26/12  65.11/12  70.00/12  70.32/12 
                                          6.37/7    0.48/9    3.47/12   3.59/13   1.01/8    3.46/7    2.23/10   3.45/10   4.49/15   0.32/2  
                                         71.14/12 
                                          0.42/10 
 13 Sikora Waldemar                73.45  3.45/4    5.36/4    9.47/7   10.40/5   13.43/6   15.05/6   36.48/15  38.55/15  41.42/13  43.31/13 
    MKS Start Lublin                      3.45/4    1.51/7    4.11/12   0.53/4    3.03/11   1.22/8   21.43/15   2.07/11   2.47/6    1.49/10 
                                         50.49/13  51.43/13  54.26/13  57.45/13  59.10/13  63.44/13  66.24/13  69.50/13  72.23/13  73.03/13 
                                          7.18/12   0.54/12   2.43/8    3.19/10   1.25/11   4.34/12   2.40/11   3.26/7    2.33/10   0.40/8  
                                         73.45/13 
                                          0.42/10 
 14 Dobrosielski Tomasz            84.53  9.17/13  12.34/15  17.47/14  18.58/14  22.13/14  23.55/14  34.06/13  36.46/13  46.24/15  48.36/15 
    Indywidualnie                         9.17/13   3.17/15   5.13/14   1.11/9    3.15/13   1.42/11  10.11/14   2.40/15   9.38/14   2.12/13 
                                         56.21/15  57.22/15  60.30/14  64.11/14  66.14/14  73.27/14  76.14/14  80.35/14  83.16/14  84.02/14 
                                          7.45/13   1.01/13   3.08/10   3.41/11   2.03/15   7.13/15   2.47/12   4.21/12   2.41/11   0.46/12 
                                         84.53/14 
                                          0.51/13 
 15 Swierkosz Krzysztof            93.06  6.02/10   8.28/10  22.28/15  24.36/15  28.15/15  30.00/15  35.28/14  37.50/14  43.42/14  45.53/14 
    UKS Jedynka Jastrzebie Zdrój          6.02/10   2.26/12  14.00/15   2.08/14   3.39/15   1.45/12   5.28/13   2.22/13   5.52/13   2.11/12 
                                         55.46/14  57.06/14  60.48/15  72.27/15  73.54/15  79.34/15  82.50/15  87.31/15  91.01/15  92.01/15 
                                          9.53/15   1.20/15   3.42/11  11.39/15   1.27/12   5.40/14   3.16/15   4.41/15   3.30/13   1.00/14 
                                         93.06/15 
                                          1.05/15 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         5.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-65      3-71      4-33      5-76      6-31      7-37      8-38      9-69     10-43    
                                      11-42     12-66     13-40     14-70     15-74     16-75     17-100   
  1 Cych Piotr                     33.34  5.43/10   6.12/7    8.07/6    8.58/5   11.05/4   13.13/4   15.21/3   17.25/3   19.38/2   20.12/2  
    WKS Slask Wroclaw                     5.43/10   0.29/4    1.55/1*   0.51/1*   2.07/4    2.08/2    2.08/1*   2.04/1*   2.13/1*   0.34/2  
                                         21.38/2   23.59/2   27.10/2   28.44/2   31.03/2   32.32/2   33.04/2   33.34/1* 
                                          1.26/1*   2.21/3    3.11/3    1.34/1*   2.19/1*   1.29/1*   0.32/1*   0.30/1* 
  2 Bartczak Jaroslaw              33.35  4.03/3    4.34/3    6.36/2    7.32/2    9.34/2   12.26/3   14.43/2   17.03/2   19.17/1*  19.53/1* 
    UMKS Orkan Ostróda                    4.03/3    0.31/5    2.02/5    0.56/5    2.02/1*   2.52/11   2.17/3    2.20/2    2.14/2    0.36/3  
                                         21.19/1*  23.38/1*  26.37/1*  28.21/1*  30.46/1*  32.24/1*  32.59/1*  33.35/2  
                                          1.26/1*   2.19/2    2.59/1*   1.44/4    2.25/2    1.38/3    0.35/3    0.36/4  
  3 Widziewicz Remigiusz           35.33  4.00/2    4.25/2    6.22/1*   7.16/1*   9.22/1*  11.32/1*  13.48/1*  16.14/1*  20.00/3   20.32/3  
    WKS Slask Wroclaw                     4.00/2    0.25/2    1.57/3    0.54/4    2.06/3    2.10/3    2.16/2    2.26/4    3.46/13   0.32/1* 
                                         23.16/3   25.33/3   28.33/3   30.14/3   32.50/3   34.25/3   35.00/3   35.33/3  
                                          2.44/11   2.17/1*   3.00/2    1.41/2    2.36/3    1.35/2    0.35/3    0.33/2  
  4 Skorupa Mariusz                41.48  5.27/9    6.30/9    8.25/8    9.21/7   11.26/6   13.47/5   17.06/4   20.56/6   23.59/5   24.35/5  
    MUKS Gliwice                          5.27/9    1.03/15   1.55/1*   0.56/5    2.05/2    2.21/5    3.19/11   3.50/12   3.03/12   0.36/3  
                                         26.28/5   29.13/4   33.59/6   35.48/4   38.41/4   40.30/4   41.09/4   41.48/4  
                                          1.53/6    2.45/7    4.46/8    1.49/5    2.53/9    1.49/4    0.39/9    0.39/9  
  5 Antonowicz Jerzy               42.58  5.03/7    5.39/6    7.50/4    8.53/4   11.33/7   14.14/7   17.13/6   20.25/5   23.20/4   24.03/4  
    UNTS Warszawa                         5.03/7    0.36/12   2.11/6    1.03/11   2.40/12   2.41/9    2.59/9    3.12/11   2.55/7    0.43/8  
                                         26.22/4   29.35/5   33.32/4   35.48/4   39.00/5   41.15/5   42.02/5   42.58/5  
                                          2.19/10   3.13/13   3.57/5    2.16/10   3.12/12   2.15/12   0.47/16   0.56/18 
  6 Ratajczak Piotr                43.59  4.31/4    6.12/7    8.30/9    9.29/8   11.57/8   14.27/8   17.06/4   19.37/4   24.39/6   25.16/6  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.31/4    1.41/16   2.18/8    0.59/8    2.28/8    2.30/6    2.39/5    2.31/5    5.02/18   0.37/5  
                                         27.13/6   29.47/6   33.42/5   37.26/6   40.32/6   42.36/6   43.16/6   43.59/6  
                                          1.57/7    2.34/4    3.55/4    3.44/17   3.06/11   2.04/9    0.40/10   0.43/14 
  7 Wrzosek Zbigniew               44.02  5.52/11   6.36/10   9.51/11  10.51/11  13.21/10  15.57/9   20.10/8   22.50/7   25.20/7   26.13/7  
    Indywidualnie Mazow.                  5.52/11   0.44/13   3.15/15   1.00/9    2.30/9    2.36/8    4.13/14   2.40/6    2.30/3    0.53/15 
                                         28.30/7   31.42/7   35.55/7   37.56/7   40.45/7   42.46/7   43.22/7   44.02/7  
                                          2.17/9    3.12/12   4.13/6    2.01/7    2.49/8    2.01/8    0.36/6    0.40/11 
  8 Urbaniak Krzysztof             45.36  5.08/8    6.49/11   9.43/10  10.44/10  13.14/9   17.16/10  20.05/7   22.53/8   25.54/8   26.40/8  
    WKS Gwardia Warszawa                  5.08/8    1.41/16   2.54/14   1.01/10   2.30/9    4.02/18   2.49/6    2.48/7    3.01/11   0.46/11 
                                         30.02/9   32.41/8   37.27/8   39.39/8   42.24/8   44.22/8   45.00/8   45.36/8  
                                          3.22/13   2.39/5    4.46/8    2.12/9    2.45/6    1.58/7    0.38/8    0.36/4  
  9 Krupinski Andrzej              48.31  3.52/1*   4.23/1*   6.42/3    7.34/3    9.48/3   11.58/2   22.03/11  26.16/11  29.07/11  29.55/12 
    UKS Saper Kazun Nowy                  3.52/1*   0.31/5    2.19/9    0.52/2    2.14/5    2.10/3   10.05/18   4.13/14   2.51/5    0.48/12 
                                         31.24/11  36.19/12  40.35/10  42.18/9   44.57/9   47.11/9   47.53/9   48.31/9  
                                          1.29/3    4.55/18   4.16/7    1.43/3    2.39/4    2.14/11   0.42/11   0.38/7  
 10 Pachnik Dariusz                51.02 13.47/17  14.14/17  16.12/16  17.15/16  19.38/16  21.42/16  24.08/13  26.33/13  29.07/11  29.49/11 
    UKS Tukan Iwiny                      13.47/17   0.27/3    1.58/4    1.03/11   2.23/7    2.04/1*   2.26/4    2.25/3    2.34/4    0.42/7  
                                         33.49/13  36.39/13  43.24/13  45.23/13  48.06/13  49.55/10  50.28/10  51.02/10 
                                          4.00/15   2.50/8    6.45/13   1.59/6    2.43/5    1.49/4    0.33/2    0.34/3  
 11 Foremny Grzegorz               51.21  6.34/12   7.06/12  10.35/12  11.38/12  14.26/11  17.18/11  20.16/9   23.11/9   26.03/9   26.53/9  
    Indywidualnie                         6.34/12   0.32/7    3.29/16   1.03/11   2.48/13   2.52/11   2.58/8    2.55/8    2.52/6    0.50/14 
                                         30.08/10  33.21/10  41.05/11  43.31/11  47.08/11  50.00/12  50.42/12  51.21/11 
                                          3.15/12   3.13/13   7.44/15   2.26/11   3.37/16   2.52/16   0.42/11   0.39/9  
 11 Kramski Mariusz                51.21  4.56/5    5.31/4    8.05/5    9.03/6   11.19/5   14.02/6   22.05/12  26.28/12  30.40/13  31.20/13 
    UKS Energetyk Dychów                  4.56/5    0.35/9    2.34/10   0.58/7    2.16/6    2.43/10   8.03/16   4.23/15   4.12/16   0.40/6  
                                         33.30/12  36.09/11  42.28/12  44.29/12  47.41/12  49.57/11  50.40/11  51.21/11 
                                          2.10/8    2.39/5    6.19/12   2.01/7    3.12/12   2.16/13   0.43/15   0.41/12 
 13 Wrzesinski Krzysztof           52.02  9.17/14   9.52/13  12.09/13  13.02/13  15.33/13  18.33/12  21.23/10  24.22/10  27.22/10  28.06/10 
    WKS Slask Wroclaw                     9.17/14   0.35/9    2.17/7    0.53/3    2.31/11   3.00/13   2.50/7    2.59/9    3.00/10   0.44/9  
                                         29.57/8   32.54/9   40.01/9   43.12/10  46.41/10  50.43/13  51.25/13  52.02/13 
                                          1.51/5    2.57/9    7.07/14   3.11/16   3.29/15   4.02/18   0.42/11   0.37/6  
 14 Pilkowski Pawel                53.47  8.51/13  10.59/15  13.45/15  14.52/15  17.52/14  21.01/14  24.26/14  30.19/16  33.16/15  34.10/15 
    OKS Otwock                            8.51/13   2.08/18   2.46/11   1.07/14   3.00/14   3.09/14   3.25/12   5.53/18   2.57/9    0.54/16 
                                         35.51/14  39.36/14  45.27/14  47.59/14  50.45/14  52.34/14  53.09/14  53.47/14 
                                          1.41/4    3.45/16   5.51/11   2.32/13   2.46/7    1.49/4    0.35/3    0.38/7  
 15 Olas Jacek                     57.02  9.54/15  10.29/14  13.17/14  14.24/14  17.53/15  21.26/15  25.30/15  29.40/14  33.42/16  34.27/16 
    UKS Orientus Lódz                     9.54/15   0.35/9    2.48/13   1.07/14   3.29/17   3.33/16   4.04/13   4.10/13   4.02/15   0.45/10 
                                         38.32/16  41.37/16  46.45/15  49.14/15  53.11/15  55.31/15  56.13/15  57.02/15 
                                          4.05/17   3.05/10   5.08/10   2.29/12   3.57/17   2.20/14   0.42/11   0.49/16 
 16 Jankowski Tomasz               58.56  4.59/6    5.33/5    8.20/7   10.29/9   15.09/12  18.45/13  26.59/16  30.03/15  32.58/14  33.52/14 
    PKO Harpagan Gdansk                   4.59/6    0.34/8    2.47/12   2.09/18   4.40/18   3.36/17   8.14/17   3.04/10   2.55/7    0.54/16 
                                         38.08/15  41.14/15  49.39/16  52.24/16  55.28/16  57.38/16  58.15/16  58.56/16 
                                          4.16/18   3.06/11   8.25/16   2.45/14   3.04/10   2.10/10   0.37/7    0.41/12 
 17 Szuryga Hubert                 73.27 20.21/18  20.45/18  24.33/18  26.19/18  29.24/18  31.56/18  36.11/18  40.58/18  45.16/18  46.05/18 
    MKS Start Lublin                     20.21/18   0.24/1*   3.48/17   1.46/16   3.05/15   2.32/7    4.15/15   4.47/16   4.18/17   0.49/13 
                                         50.00/18  53.23/18  63.13/18  66.03/17  69.26/17  71.50/17  72.37/17  73.27/17 
                                          3.55/14   3.23/15   9.50/18   2.50/15   3.23/14   2.24/15   0.47/16   0.50/17 
 18 Kirschenstein Jaroslaw         80.04 12.55/16  13.54/16  22.11/17  23.58/17  27.20/17  30.34/17  33.51/17  38.40/17  42.39/17  44.06/17 
    Indywidualnie                        12.55/16   0.59/14   8.17/18   1.47/17   3.22/16   3.14/15   3.17/10   4.49/17   3.59/14   1.27/18 
                                         48.06/17  52.10/17  61.04/17  66.25/18  75.18/18  78.14/18  79.21/18  80.04/18 
                                          4.00/15   4.04/17   8.54/17   5.21/18   8.53/18   2.56/17   1.07/18   0.43/14 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45         5.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-63      3-71      4-67      5-68      6-64      7-36      8-39      9-37     10-38    
                                      11-69     12-40     13-74     14-75     15-100   
  1 Tarnowski Miroslaw             34.31  4.02/1*   6.25/1*   6.48/1*   8.18/1*  10.01/1*  12.27/1*  16.41/1*  17.50/1*  21.06/1*  23.28/1* 
    MKS Start Lublin                      4.02/1*   2.23/2    0.23/1*   1.30/1*   1.43/7    2.26/1*   4.14/2    1.09/2    3.16/1*   2.22/2  
                                         25.57/1*  28.55/1*  31.39/1*  33.21/1*  33.55/1*  34.31/1* 
                                          2.29/3    2.58/2    2.44/2    1.42/2    0.34/1*   0.36/1* 
  2 Depta Piotr                    36.47  5.11/4    7.40/2    8.08/2    9.54/2   11.20/2   14.22/3   18.18/2   19.21/2   23.53/3   26.02/2  
    WKS Flota Gdynia                      5.11/4    2.29/3    0.28/2    1.46/4    1.26/4    3.02/7    3.56/1*   1.03/1*   4.32/6    2.09/1* 
                                         28.16/2   31.11/2   33.53/2   35.32/2   36.11/2   36.47/2  
                                          2.14/1*   2.55/1*   2.42/1*   1.39/1*   0.39/3    0.36/1* 
  3 Dyzio Wlodzimierz              41.47  4.40/2    8.00/3    8.38/3   10.21/3   11.34/3   14.05/2   18.22/3   19.50/3   23.36/2   28.37/4  
    WKS Wawel Kraków                      4.40/2    3.20/7    0.38/7    1.43/3    1.13/2    2.31/2    4.17/3    1.28/7    3.46/3    5.01/8  
                                         31.43/4   35.03/4   38.16/3   40.19/3   41.02/3   41.47/3  
                                          3.06/5    3.20/4    3.13/4    2.03/4    0.43/4    0.45/8  
  4 Chachurski Ryszard             41.57  6.39/8    9.13/6    9.45/6   11.26/6   13.51/6   17.22/6   21.58/6   23.11/6   27.11/5   29.53/5  
    KU AZS WAT Warszawa                   6.39/8    2.34/4    0.32/4    1.41/2    2.25/8    3.31/8    4.36/5    1.13/3    4.00/4    2.42/4  
                                         32.19/5   35.56/5   38.46/4   40.40/4   41.17/4   41.57/4  
                                          2.26/2    3.37/5    2.50/3    1.54/3    0.37/2    0.40/3  
  5 Wolowczyk Marek                42.29  6.26/7    8.30/5    9.01/5   10.52/4   12.00/4   14.56/4   19.25/4   20.44/4   24.05/4   26.45/3  
    UNTS Warszawa                         6.26/7    2.04/1*   0.31/3    1.51/5    1.08/1*   2.56/4    4.29/4    1.19/4    3.21/2    2.40/3  
                                         30.45/3   33.56/3   38.56/5   41.03/5   41.46/5   42.29/5  
                                          4.00/7    3.11/3    5.00/8    2.07/5    0.43/4    0.43/6  
  6 Markowski Adam                 48.08  4.58/3    8.08/4    8.45/4   11.16/5   12.47/5   15.44/5   20.52/5   22.13/5   28.49/6   32.41/6  
    UKS Energetyk Dychów                  4.58/3    3.10/5    0.37/6    2.31/7    1.31/5    2.57/5    5.08/6    1.21/5    6.36/8    3.52/7  
                                         35.51/6   39.53/6   43.45/6   46.32/6   47.24/6   48.08/6  
                                          3.10/6    4.02/7    3.52/6    2.47/8    0.52/8    0.44/7  
  7 Lickiewicz Jaroslaw            51.52  5.59/5   12.00/8   12.32/8   14.35/7   16.15/7   19.15/7   24.54/7   27.14/7   32.04/7   35.19/7  
    Zubr Bialowieza                       5.59/5    6.01/8    0.32/4    2.03/6    1.40/6    3.00/6    5.39/7    2.20/8    4.50/7    3.15/6  
                                         39.40/7   44.14/7   48.09/7   50.19/7   51.10/7   51.52/7  
                                          4.21/8    4.34/8    3.55/7    2.10/6    0.51/7    0.42/5  
  8 Krasniewski Krzysztof          53.52  6.09/6    9.23/7   12.31/7   15.07/8   16.27/8   19.20/8   30.53/8   32.15/8   36.24/8   39.34/8  
    UMKS Orkan Ostróda                    6.09/6    3.14/6    3.08/8    2.36/8    1.20/3    2.53/3   11.33/8    1.22/6    4.09/5    3.10/5  
                                         42.26/8   46.23/8   49.48/8   52.27/8   53.11/8   53.52/8  
                                          2.52/4    3.57/6    3.25/5    2.39/7    0.44/6    0.41/4  
    Mroczek Andrzej            NKl        6.35/    11.51/    12.19/    14.30/    15.47/    19.52/         /         /         /         /   
    WKS Gwardia Warszawa                  6.35/     5.16/     0.28/     2.11/     1.17/     4.05/         /         /         /         /   
                                              /         /    41.05/    44.27/    45.16/    46.07/   
                                              /         /         /     3.22/     0.49/     0.51/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         4.7km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-67      3-33      4-76      5-36      6-39      7-37      8-69      9-43     10-66    
                                      11-41     12-40     13-73     14-75     15-100   
  1 Olech Andrzej                  31.22  1.56/3    3.19/2    4.51/1*   6.59/1*   9.43/1*  10.59/1*  13.56/1*  18.53/2   19.27/2   21.40/1* 
    MKS Start Lublin                      1.56/3    1.23/3    1.32/2    2.08/1*   2.44/3    1.16/5    2.57/1*   4.57/2    0.34/4    2.13/1* 
                                         22.50/1*  25.42/1*  28.30/1*  30.11/1*  30.42/1*  31.22/1* 
                                          1.10/7    2.52/2    2.48/2    1.41/2    0.31/1*   0.40/7  
  2 Chulek Aleksander              33.33  1.52/2    3.14/1*   4.54/3    7.46/4   10.50/5   12.01/4   15.58/4   20.56/3   21.29/3   23.42/2  
    WKS Flota Gdynia                      1.52/2    1.22/2    1.40/4    2.52/10   3.04/6    1.11/2    3.57/7    4.58/3    0.33/3    2.13/1* 
                                         24.52/2   27.43/2   30.34/2   32.17/2   32.53/2   33.33/2  
                                          1.10/7    2.51/1*   2.51/3    1.43/3    0.36/3    0.40/7  
  3 Dragowski Robert               35.38  1.45/1*   3.23/3    4.55/4    7.20/2   10.03/2   11.15/3   14.36/3   21.24/4   22.07/4   24.56/4  
    OKS Otwock                            1.45/1*   1.38/7    1.32/2    2.25/3    2.43/2    1.12/3    3.21/3    6.48/9    0.43/8    2.49/7  
                                         26.02/4   29.28/4   32.31/3   34.22/3   34.59/3   35.38/3  
                                          1.06/5    3.26/5    3.03/4    1.51/5    0.37/4    0.39/4  
  4 Lech Bogdan                    35.39  2.09/5    3.24/4    4.52/2    7.23/3   10.04/3   11.06/2   14.28/2   18.49/1*  19.21/1*  25.22/5  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.09/5    1.15/1*   1.28/1*   2.31/4    2.41/1*   1.02/1*   3.22/4    4.21/1*   0.32/2    6.01/12 
                                         26.21/5   29.41/5   32.50/4   34.27/4   35.06/4   35.39/4  
                                          0.59/3    3.20/4    3.09/5    1.37/1*   0.39/7    0.33/2  
  5 Mossakowski Przemyslaw         37.22  2.03/4    3.31/5    5.31/5    8.05/5   10.49/4   12.05/5   16.20/5   21.41/5   22.23/5   24.43/3  
    Indywidualnie Mazow.                  2.03/4    1.28/5    2.00/6    2.34/7    2.44/3    1.16/5    4.15/9    5.21/4    0.42/7    2.20/3  
                                         25.32/3   28.49/3   33.27/5   36.04/5   36.42/5   37.22/5  
                                          0.49/1*   3.17/3    4.38/10   2.37/11   0.38/5    0.40/7  
  6 Machowski Wladyslaw            39.23  4.16/10   5.39/10   7.39/9   10.11/9   12.56/7   14.13/7   18.25/6   23.50/6   24.37/6   26.59/6  
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.16/10   1.23/3    2.00/6    2.32/5    2.45/5    1.17/7    4.12/8    5.25/5    0.47/11   2.22/4  
                                         27.50/6   31.49/6   35.41/6   38.06/6   38.44/6   39.23/6  
                                          0.51/2    3.59/9    3.52/9    2.25/9    0.38/5    0.39/4  
  7 Kryjomski Jerzy                41.18  4.34/12   7.15/12   9.31/11  12.08/11  15.28/10  17.05/10  20.18/10  26.16/9   27.02/9   29.35/9  
    UKS Koscielec Chrzanów                4.34/12   2.41/13   2.16/10   2.37/8    3.20/8    1.37/11   3.13/2    5.58/8    0.46/9    2.33/5  
                                         30.36/8   34.02/7   37.32/7   40.01/7   40.40/7   41.18/7  
                                          1.01/4    3.26/5    3.30/7    2.29/10   0.39/7    0.38/3  
  8 Konstanciak Andrzej            42.14  2.32/8    4.29/8    6.44/8    9.35/8   13.26/8   14.55/8   18.43/8   25.33/7   26.19/7   29.16/8  
    OKS Otwock                            2.32/8    1.57/9    2.15/9    2.51/9    3.51/9    1.29/10   3.48/6    6.50/10   0.46/9    2.57/9  
                                         30.27/7   34.50/8   38.21/8   40.42/8   41.25/8   42.14/8  
                                          1.11/9    4.23/10   3.31/8    2.21/8    0.43/9    0.49/12 
  9 Wróblewski Tadeusz             42.23  2.26/7    4.01/7    6.07/7    8.25/7   13.58/9   15.10/9   18.37/7   27.36/10  28.12/10  31.02/10 
    OKS Otwock                            2.26/7    1.35/6    2.06/8    2.18/2    5.33/11   1.12/3    3.27/5    8.59/12   0.36/5    2.50/8  
                                         32.08/10  35.36/10  38.46/9   40.48/9   41.36/9   42.23/9  
                                          1.06/5    3.28/7    3.10/6    2.02/7    0.48/10   0.47/10 
 10 Wojarski Krzysztof             43.40  2.10/6    3.54/6    5.45/6    8.17/6   11.29/6   12.46/6   19.59/9   25.40/8   26.21/8   29.08/7  
    WKS Wawel Kraków                      2.10/6    1.44/8    1.51/5    2.32/5    3.12/7    1.17/7    7.13/12   5.41/7    0.41/6    2.47/6  
                                         30.54/9   35.30/9   40.12/10  42.12/10  43.01/10  43.40/10 
                                          1.46/12   4.36/11   4.42/11   2.00/6    0.49/11   0.39/4  
 11 Mikielski Marek                55.21 10.32/13  12.29/13  14.51/13  21.24/12  27.42/12  28.59/12  35.14/12  40.53/12  41.24/12  44.40/11 
    UMKS Orkan Ostróda                   10.32/13   1.57/9    2.22/11   6.33/12   6.18/12   1.17/7    6.15/10   5.39/6    0.31/1*   3.16/10 
                                         46.08/11  49.45/11  52.31/11  54.16/11  54.51/11  55.21/11 
                                          1.28/11   3.37/8    2.46/1*   1.45/4    0.35/2    0.30/1* 
 12 Czerkawski Waclaw              61.26  2.59/9    5.09/9    7.48/10  11.26/10  15.45/11  17.28/11  31.28/11  40.19/11  41.22/11  45.09/12 
    MUKS Gliwice                          2.59/9    2.10/11   2.39/12   3.38/11   4.19/10   1.43/12  14.00/13   8.51/11   1.03/12   3.47/11 
                                         46.32/12  52.02/12  57.01/12  59.42/12  60.38/12  61.26/12 
                                          1.23/10   5.30/12   4.59/12   2.41/12   0.56/12   0.48/11 
 13 Lewandowski Krzysztof          83.10  4.24/11   6.38/11  10.18/12  26.56/13  33.56/13  36.34/13  42.51/13  53.07/13  54.27/13  61.13/13 
    UKS Orientus Lódz                     4.24/11   2.14/12   3.40/13  16.38/13   7.00/13   2.38/13   6.17/11  10.16/13   1.20/13   6.46/13 
                                         63.21/13  68.59/13  77.38/13  81.15/13  82.19/13  83.10/13 
                                          2.08/13   5.38/13   8.39/13   3.37/13   1.04/13   0.51/13 
    Deptula Jerzy              NKl        9.07/    10.41/    33.54/    37.02/    42.09/    43.42/    54.17/         /         /         /   
    UKS Energetyk Dychów                  9.07/     1.34/    23.13/     3.08/     5.07/     1.33/    10.35/         /         /         /   
                                              /    68.56/    72.52/    74.51/    75.27/    76.14/   
                                              /         /     3.56/     1.59/     0.36/     0.47/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55         4.4km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-61      2-31      3-39      4-36      5-76      6-77      7-37      8-38      9-43     10-69    
                                      11-40     12-73     13-75     14-100   
  1 Parzewski Jerzy                31.59  2.04/1*   3.45/1*   7.21/1*   8.22/1*  11.02/1*  14.38/1*  15.46/1*  18.47/1*  21.41/1*  22.34/1* 
    KU AZS WAT Warszawa                   2.04/1*   1.41/4    3.36/1*   1.01/5    2.40/1*   3.36/1*   1.08/1*   3.01/5    2.54/6    0.53/6  
                                         26.03/1*  28.59/1*  30.46/1*  31.23/1*  31.59/1* 
                                          3.29/3    2.56/1*   1.47/2    0.37/3    0.36/1* 
  2 Miszewski Romuald              34.53  2.04/1*   3.46/2    9.00/9    9.54/5   12.55/3   16.35/2   18.43/2   21.26/2   24.03/2   24.58/2  
    WKS Flota Gdynia                      2.04/1*   1.42/6    5.14/15   0.54/1*   3.01/4    3.40/3    2.08/7    2.43/1*   2.37/1*   0.55/8  
                                         28.01/2   31.28/2   33.34/2   34.14/2   34.53/2  
                                          3.03/1*   3.27/6    2.06/8    0.40/5    0.39/6  
  3 Mientki Tadeusz                36.13  5.01/15   6.28/12  10.52/12  11.51/11  14.46/10  18.43/8   19.52/6   22.54/5   25.46/4   26.37/4  
    UMKS Orkan Ostróda                    5.01/15   1.27/2    4.24/7    0.59/3    2.55/3    3.57/6    1.09/2    3.02/7    2.52/3    0.51/5  
                                         30.09/4   33.05/3   34.55/3   35.31/3   36.13/3  
                                          3.32/6    2.56/1*   1.50/3    0.36/1*   0.42/10 
  4 Szredel Marek                  37.32  2.21/4    4.29/7    8.25/4    9.26/3   13.02/4   16.38/3   19.32/4   22.16/3   25.45/3   26.33/3  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.21/4    2.08/10   3.56/4    1.01/5    3.36/7    3.36/1*   2.54/11   2.44/2    3.29/10   0.48/3  
                                         29.48/3   33.24/4   36.07/4   36.52/4   37.32/4  
                                          3.15/2    3.36/9    2.43/14   0.45/11   0.40/8  
  5 Wolejszo  Tadeusz              37.52  2.29/6    4.15/4    8.11/3   10.33/9   13.35/5   17.29/5   19.20/3   22.28/4   26.17/5   27.12/5  
    KU AZS WAT Warszawa                   2.29/6    1.46/8    3.56/4    2.22/15   3.02/5    3.54/5    1.51/6    3.08/9    3.49/11   0.55/8  
                                         31.01/5   34.16/5   36.18/5   37.16/5   37.52/5  
                                          3.49/8    3.15/4    2.02/7    0.58/15   0.36/1* 
  6 Guga Romuald                   37.59  3.15/12   4.48/9    8.30/5    9.24/2   16.54/11  20.36/11  21.48/9   24.50/9   27.39/8   28.28/8  
    WKS Slask Wroclaw                     3.15/12   1.33/3    3.42/2    0.54/1*   7.30/16   3.42/4    1.12/3    3.02/7    2.49/2    0.49/4  
                                         32.05/7   35.03/6   36.45/6   37.22/6   37.59/6  
                                          3.37/7    2.58/3    1.42/1*   0.37/3    0.37/3  
  7 Podsiadly Leszek               39.09  2.20/3    4.01/3    7.54/2   10.14/8   14.10/8   18.34/7   21.29/8   24.26/8   27.43/9   28.30/9  
    WKS Wawel Kraków                      2.20/3    1.41/4    3.53/3    2.20/14   3.56/8    4.24/8    2.55/12   2.57/4    3.17/8    0.47/1* 
                                         32.00/6   35.32/7   37.48/7   38.31/7   39.09/7  
                                          3.30/4    3.32/8    2.16/11   0.43/9    0.38/4  
  8 Manka Zbigniew                 40.13  2.35/8    4.20/5    8.46/6    9.54/5   13.59/6   18.10/6   19.48/5   23.25/6   27.20/7   28.17/7  
    MKS Start Lublin                      2.35/8    1.45/7    4.26/8    1.08/8    4.05/10   4.11/7    1.38/5    3.37/12   3.55/12   0.57/11 
                                         32.32/8   36.50/9   38.46/9   39.27/8   40.13/8  
                                          4.15/11   4.18/13   1.56/4    0.41/6    0.46/13 
  9 Bohaczek Janusz                40.14  2.27/5    4.49/10   8.57/8   10.06/7   14.05/7   18.52/9   20.17/7   24.12/7   27.04/6   27.59/6  
    UMKS Orkan Ostróda                    2.27/5    2.22/12   4.08/6    1.09/9    3.59/9    4.47/10   1.25/4    3.55/13   2.52/3    0.55/8  
                                         32.40/9   36.43/8   38.43/8   39.35/9   40.14/9  
                                          4.41/12   4.03/11   2.00/6    0.52/14   0.39/6  
 10 Lunski Zbigniew                41.09  2.34/7    4.45/8    9.53/10  11.08/10  14.21/9   19.37/10  22.01/10  25.29/10  28.39/10  29.43/10 
    UMKS Orkan Ostróda                    2.34/7    2.11/11   5.08/13   1.15/10   3.13/6    5.16/12   2.24/8    3.28/11   3.10/7    1.04/12 
                                         33.56/10  37.34/10  39.43/10  40.25/10  41.09/10 
                                          4.13/10   3.38/10   2.09/9    0.42/8    0.44/12 
 11 Gracjasz Jan                   43.33  2.57/10   4.22/6    8.49/7    9.49/4   12.43/2   17.17/4   26.08/11  29.09/11  32.01/11  32.55/11 
    WKS Wawel Kraków                      2.57/10   1.25/1*   4.27/9    1.00/4    2.54/2    4.34/9    8.51/16   3.01/5    2.52/3    0.54/7  
                                         36.51/11  40.08/11  42.04/11  42.51/11  43.33/11 
                                          3.56/9    3.17/5    1.56/4    0.47/12   0.42/10 
 12 Swierczynski Bogdan            45.20  2.45/9    8.03/15  12.37/15  13.44/13  18.18/13  24.35/13  27.34/12  30.28/12  33.48/12  34.35/12 
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.45/9    5.18/15   4.34/10   1.07/7    4.34/12   6.17/14   2.59/13   2.54/3    3.20/9    0.47/1* 
                                         38.06/12  41.34/12  43.51/12  44.32/12  45.20/12 
                                          3.31/5    3.28/7    2.17/12   0.41/6    0.48/14 
 13 Binkiewicz Leon                50.16  3.58/13   6.58/13  12.06/13  13.28/12  18.25/14  25.32/14  28.10/13  31.29/13  35.50/13  37.29/13 
    Indywidualnie                         3.58/13   3.00/14   5.08/13   1.22/11   4.57/13   7.07/15   2.38/10   3.19/10   4.21/14   1.39/15 
                                         42.31/13  46.36/13  48.49/13  49.38/13  50.16/13 
                                          5.02/13   4.05/12   2.13/10   0.49/13   0.38/4  
 14 Lewon Bogdan                   53.10  4.51/14   7.20/14  12.27/14  13.51/14  17.56/12  23.00/12  28.44/15  33.07/14  37.15/14  38.20/14 
    UMKS Orkan Ostróda                    4.51/14   2.29/13   5.07/12   1.24/12   4.05/10   5.04/11   5.44/15   4.23/14   4.08/13   1.05/13 
                                         43.42/14  48.30/14  51.23/14  52.07/14  53.10/14 
                                          5.22/14   4.48/14   2.53/15   0.44/10   1.03/15 
 15 Paszynski Józef                55.48  2.59/11   4.59/11   9.57/11  14.07/15  20.15/15  25.52/15  28.27/14  33.58/15  39.05/15  40.36/15 
    UKS Orientus Lódz                     2.59/11   2.00/9    4.58/11   4.10/16   6.08/15   5.37/13   2.35/9    5.31/15   5.07/15   1.31/14 
                                         46.17/15  51.55/15  54.32/15  55.08/15  55.48/15 
                                          5.41/15   5.38/15   2.37/13   0.36/1*   0.40/8  
 16 Czechowski Boleslaw            90.02  5.57/16  13.02/16  25.58/16  28.02/16  34.03/16  45.02/16  48.21/16  58.20/16  64.46/16  67.11/16 
    UMKS Orkan Ostróda                    5.57/16   7.05/16  12.56/16   2.04/13   6.01/14  10.59/16   3.19/14   9.59/16   6.26/16   2.25/16 
                                         76.59/16  83.38/16  87.38/16  88.54/16  90.02/16 
                                          9.48/16   6.39/16   4.00/16   1.16/16   1.08/16 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.1km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-76      3-34      4-39      5-77      6-37      7-38      8-69      9-40     10-70    
                                      11-72     12-74     13-75     14-100   
  1 Bartkowiak Edward              36.58  3.55/3    6.14/2    7.35/2   11.14/1*  14.16/1*  15.46/1*  18.41/1*  22.01/1*  26.03/1*  28.20/1* 
    WKS Grunwald Poznan                   3.55/3    2.19/1*   1.21/2    3.39/2    3.02/2    1.30/1*   2.55/3    3.20/3    4.02/3    2.17/3  
                                         31.45/1*  32.52/1*  35.32/1*  36.17/1*  36.58/1* 
                                          3.25/5    1.07/3    2.40/5    0.45/2    0.41/2  
  2 Wolochowicz Wladyslaw          45.20  4.02/4    7.49/4    9.29/4   15.10/4   21.10/5   23.53/4   26.45/4   30.08/4   34.09/3   36.27/2  
    KOS Modrzew Skwierzyna                4.02/4    3.47/5    1.40/6    5.41/7    6.00/8    2.43/7    2.52/2    3.23/4    4.01/2    2.18/4  
                                         39.50/2   40.59/2   43.36/2   44.21/2   45.20/2  
                                          3.23/3    1.09/4    2.37/4    0.45/2    0.59/6  
  3 Wasilewski Stanislaw           45.36  3.10/2   10.31/6   11.58/6   16.37/5   19.37/4   21.20/3   25.26/3   28.21/3   35.23/4   37.50/3  
    UKS Saper Kazun Nowy                  3.10/2    7.21/8    1.27/3    4.39/4    3.00/1*   1.43/3    4.06/8    2.55/1*   7.02/7    2.27/5  
                                         40.33/3   41.39/3   44.12/3   44.57/3   45.36/3  
                                          2.43/1*   1.06/2    2.33/2    0.45/2    0.39/1* 
  4 Kukuryka Janusz                46.57 12.01/8   14.50/8   17.30/8   21.08/8   24.17/7   25.47/5   28.38/5   32.06/5   36.05/5   38.21/5  
    MKS Start Lublin                     12.01/8    2.49/4    2.40/8    3.38/1*   3.09/4    1.30/1*   2.51/1*   3.28/5    3.59/1*   2.16/1* 
                                         41.37/4   42.47/4   45.23/4   46.10/4   46.57/4  
                                          3.16/2    1.10/5    2.36/3    0.47/5    0.47/3  
  5 Michalek Janusz                49.08  3.03/1*   5.22/1*   6.39/1*  11.17/2   14.25/2   27.50/8   30.49/8   34.04/6   38.07/6   40.23/6  
    KOS Modrzew Skwierzyna                3.03/1*   2.19/1*   1.17/1*   4.38/3    3.08/3   13.25/8    2.59/4    3.15/2    4.03/4    2.16/1* 
                                         43.46/5   45.01/5   47.33/5   48.17/5   49.08/5  
                                          3.23/3    1.15/6    2.32/1*   0.44/1*   0.51/5  
  6 Królikowski Wladyslaw          49.49  4.25/6    6.51/3    8.18/3   13.12/3   17.15/3   19.51/2   22.57/2   26.41/2   31.34/2   37.51/4  
    KOS Modrzew Skwierzyna                4.25/6    2.26/3    1.27/3    4.54/5    4.03/5    2.36/6    3.06/5    3.44/6    4.53/5    6.17/8  
                                         44.07/6   45.11/6   48.05/6   48.59/6   49.49/6  
                                          6.16/7    1.04/1*   2.54/6    0.54/6    0.50/4  
  7 Wozniak Henryk                 55.43  6.30/7   12.25/7   14.04/7   19.34/6   23.52/6   25.48/6   29.36/6   34.10/7   41.52/8   44.46/7  
    UMKS Orkan Ostróda                    6.30/7    5.55/7    1.39/5    5.30/6    4.18/6    1.56/4    3.48/7    4.34/8    7.42/8    2.54/6  
                                         48.46/7   50.21/7   53.45/7   54.43/7   55.43/7  
                                          4.00/6    1.35/8    3.24/7    0.58/7    1.00/8  
  8 Wojtyla Jerzy                  60.20  4.08/5    7.55/5    9.56/5   19.57/7   24.53/8   27.15/7   30.41/7   34.43/8   41.17/7   46.24/8  
    UMKS Orkan Ostróda                    4.08/5    3.47/5    2.01/7   10.01/8    4.56/7    2.22/5    3.26/6    4.02/7    6.34/6    5.07/7  
                                         52.58/8   54.24/8   58.16/8   59.21/8   60.20/8  
                                          6.34/8    1.26/7    3.52/8    1.05/8    0.59/6  
    Patejko Tadeusz            NKl       19.30/    32.59/    34.53/         /         /         /         /         /         /    55.48/   
    WKS Gwardia Warszawa                 19.30/    13.29/     1.54/         /         /         /         /         /         /         /   
                                         61.52/    63.17/    66.21/    67.16/    68.19/   
                                          6.04/     1.25/     3.04/     0.55/     1.03/   
    Jakielaszek Ryszard        NKl        4.24/         /    10.49/    14.56/    20.38/    23.05/    26.00/    29.01/    33.29/    36.22/   
    GKS Luzino                            4.24/         /         /     4.07/     5.42/     2.27/     2.55/     3.01/     4.28/     2.53/   
                                         40.02/    41.12/    43.39/    44.29/    45.34/   
                                          3.40/     1.10/     2.27/     0.50/     1.05/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M65         3.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-76      3-34      4-36      5-39      6-77      7-38      8-40      9-70     10-72    
                                      11-73     12-75     13-100   
  1 Pluciennik Waldemar            37.31  3.29/1*   6.26/1*   7.45/1*  11.15/1*  12.47/1*  15.55/1*  20.49/1*  25.42/1*  28.23/1*  31.52/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                3.29/1*   2.57/2    1.19/1*   3.30/1*   1.32/1*   3.08/1*   4.54/1*   4.53/1*   2.41/1*   3.29/1* 
                                         32.43/1*  35.54/1*  36.46/1*  37.31/1* 
                                          0.51/2    3.11/3    0.52/3    0.45/1* 
  2 Pietkiewicz Waldemar           51.18  4.51/3    7.46/2    9.30/2   14.51/2   16.47/2   20.46/2   25.42/2   32.32/2   38.05/2   46.37/2  
    Indywidualnie Dolnosl.                4.51/3    2.55/1*   1.44/2    5.21/2    1.56/2    3.59/2    4.56/2    6.50/3    5.33/3    8.32/3  
                                         47.15/2   49.40/2   50.30/2   51.18/2  
                                          0.38/1*   2.25/1*   0.50/2    0.48/3  
  3 Pokora Edward                  54.46  3.49/2   14.57/3   16.51/3   22.22/3   24.33/3   30.50/3   36.10/3   41.23/3   44.24/3   49.42/3  
    Skarmat Torun                         3.49/2   11.08/3    1.54/3    5.31/3    2.11/3    6.17/3    5.20/3    5.13/2    3.01/2    5.18/2  
                                         50.43/3   53.18/3   54.00/3   54.46/3  
                                          1.01/3    2.35/2    0.42/1*   0.46/2  
    Ostojski Jerzy             NKl       11.34/    14.27/    16.01/    26.09/    28.28/    34.45/         /         /         /         /   
    UKS Energetyk Dychów                 11.34/     2.53/     1.34/    10.08/     2.19/     6.17/         /         /         /         /   
                                              /         /         /    70.42/   
                                              /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         3.7km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-76      3-34      4-36      5-39      6-77      7-38      8-40      9-70     10-72    
                                      11-73     12-75     13-100   
  1 Dura Kazimierz                 40.58  3.59/1*   6.44/1*   8.11/1*  12.49/1*  14.22/1*  18.13/1*  22.54/1*  28.19/1*  30.58/1*  34.43/1* 
    WKS Slask Wroclaw                     3.59/1*   2.45/1*   1.27/1*   4.38/1*   1.33/1*   3.51/1*   4.41/2    5.25/1*   2.39/1*   3.45/1* 
                                         35.42/1*  39.42/1*  40.15/1*  40.58/1* 
                                          0.59/1*   4.00/1*   0.33/1*   0.43/1* 
  2 Czabanski Edward               56.26  4.30/2    8.05/2    9.46/2   14.28/2   16.16/2   21.16/2   25.27/2   31.59/2   44.59/2   49.18/2  
    Indywidualnie Pom.                    4.30/2    3.35/2    1.41/2    4.42/2    1.48/2    5.00/2    4.11/1*   6.32/2   13.00/4    4.19/2  
                                         50.17/2   54.19/2   55.23/2   56.26/2  
                                          0.59/1*   4.02/2    1.04/2    1.03/2  
  3 Wysocki Stanislaw              67.02  5.18/3    9.24/3   11.43/3   21.31/3   24.36/3   29.52/3   38.07/3   48.25/3   52.29/3   57.46/3  
    WKS Gwardia Warszawa                  5.18/3    4.06/3    2.19/4    9.48/3    3.05/3    5.16/3    8.15/3   10.18/4    4.04/2    5.17/3  
                                         59.04/3   63.59/3   65.41/3   67.02/3  
                                          1.18/3    4.55/3    1.42/4    1.21/3  
  4 Zielczynski Mieczyslaw         89.26  7.39/4   12.15/4   14.09/4   26.15/4   29.22/4   40.46/4   49.46/4   59.34/4   67.04/4   78.53/4  
    Indywidualnie Mazow.                  7.39/4    4.36/4    1.54/3   12.06/4    3.07/4   11.24/4    9.00/4    9.48/3    7.30/3   11.49/4  
                                         80.44/4   86.26/4   87.56/4   89.26/4  
                                          1.51/4    5.42/4    1.30/3    1.30/4