Końcowe wyniki zawodów                                             2009-08-17 21:52:32
                              Grand Prix "Polonia" 2009
===Podkarpacki OZOS=====================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        0.0km   55m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidel Julia  99         HKS Azymut Mochy     P58       0b.PK 21.40         
  2.Biederman Adrianna 00    WKS Wawel Kraków     K30       0b.PK 23.50         
  3.Skrzypa Klaudia  99      Azymut Siedliska     L01       0b.PK 24.18         
  4.Cych Agnieszka  99       MLKS "Echo" Twardogó D45       0b.PK 24.54         
  5.Garbacik Maja 00         WKS Wawel Kraków     K30       0b.PK 26.12         
  6.Ciesiółka Katarzyna 00   MKS MOS Wrocław      MKS       0b.PK 27.32         
  7.Chereta Monika  99       Azymut Siedliska     L01       0b.PK 27.42         
  8.Kozłowska Wiktoria 99    Koziołki Kraków      KOJ       0b.PK 28.35         
  9.Seidel Jagoda  01        HKS Azymut Mochy     P58       0b.PK 39.40         
    Wierzba Wiktoria 99      MKS Paulinum Jelenia D93       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.1km   55m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawska Zuzanna 99      WKS Flota Gdynia     G08           19.17  +      0.00
  2.Rosochacka Aleksandra 97 KWM Mazowsze         KWM           19.25  +      0.08
  3.Sobas Aleksandra 97      WKS Wawel Kraków     K30           20.14  +      0.57
  4.Wańczyk Zuzanna 97       KWM Mazowsze         KWM           20.44  +      1.27
  5.Legięć Roksana 98        KS "Kościelec" Chrza K48           22.05  +      2.48
  6.Szmulkowska Magdalena    PUKS Młode Orły      W03           23.28  +      4.11
  7.Urbanowicz Kinga 97      KWM Mazowsze         KWM           23.31  +      4.14
  8.Bugaj Katarzyna  98      WKS Wawel Kraków     K30           26.41  +      7.24
  9.Dominiak Dagmara 97      KWM Mazowsze         KWM           26.58  +      7.41
 10.Kaźmierczak Marzena 97   Orientuś Łódź        E75           30.47  +     11.30
 11.Filipowska Aleksandra 98 Orientuś Łódź        E75           30.56  +     11.39
 12.Węgrzyn Sandra  98       Azymut Siedliska     L01           33.54  +     14.37
 13.Karwat Adriana  97       Azymut Siedliska     L01           35.27  +     16.10
 14.Skrzypczak Paulina 97    UKS Arkady Raszków   X35           35.46  +     16.29
 15.Pankiewicz Weronika 98   UKS Arkady Raszków   X35           36.33  +     17.16
 16.Jarzyna Monika  97       KWM Mazowsze         KWM           43.22  +     24.05
    Galla Zofia  98          HKS Azymut Mochy     P58       NKl               
 PK Kukla Gabriela  95       WKS Wawel Kraków     K30      PK   25.15  +      5.58
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.1km  110m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Galla Katarzyna  95      HKS Azymut Mochy     P58           31.32  +      0.00
  2.Haniszewska Angelika     UKS "Tukan" Iwiny    D23           34.00  +      2.28
  3.Golonka Karolina         UKS "Patria" Młynne  K31           35.08  +      3.36
  4.Cych Weronika  96        MLKS "Echo" Twardogó D45           35.09  +      3.37
  5.Bromboszcz Małgorzata 95 KS "Kościelec" Chrza K48           35.48  +      4.16
  6.Hornik Aleksandra 96     WKS Grunwald Poznań  W69           36.16  +      4.44
  7.Morawska Maja  96        WKS Flota Gdynia     G08           39.08  +      7.36
  8.Bączek Dominika 96       WKS Wawel Kraków     K30           39.14  +      7.42
  9.Sicha Sandra  95         GKS Luzino           G27           39.45  +      8.13
  9.Białkowska Aneta 95      Orientuś Łódź        E75           39.45  +      8.13
 11.Leśniak Kinga  95        KS "Kościelec" Chrza K48           40.08  +      8.36
 12.Banaś Agnieszka 96       Orientuś Łódź        E75           41.20  +      9.48
 13.Trebus Joanna  96        Azymut Siedliska     L01           41.23  +      9.51
 14.BRAJER DOMINIKA  95      UKS Arkady Raszków   X35           41.43  +     10.11
 15.Siess Małgorzata 95      Azymut Pabianice     E71           41.51  +     10.19
 16.Kaźmierczak Aneta 95     Orientuś Łódź        E75           42.22  +     10.50
 17.Plesińska Klaudia 96     MKS Paulinum Jelenia D93           42.31  +     10.59
 18.Nadolska Dominika 95     GKS Luzino           G27           43.09  +     11.37
 19.Bargiel Monika  95       KWM Mazowsze         KWM           44.01  +     12.29
 20.Żebrowska Barbara 95     KWM Mazowsze         KWM           47.15  +     15.43
 21.Kulas Joanna  96         UKS Arkady Raszków   X35           48.30  +     16.58
 22.Kalitka Katarzyna 96     HKS Azymut Mochy     P58           49.06  +     17.34
 23.Dudek Joanna  96         KWM Mazowsze         KWM           55.03  +     23.31
 24.Idczak Natalia  96       LKO Leszno           P40           56.07  +     24.35
 25.Mirecka Katarzyna 96     HKS Azymut Mochy     P58           59.13  +     27.41
 26.Kropińska Zuzanna 95     LKO Leszno           P40           59.21  +     27.49
 27.Selwon Kustyna  96       KWM Mazowsze         KWM           59.23  +     27.51
 28.Molicka Mirosława 95     LKO Leszno           P40           63.52  +     32.20
 29.Świech Wiktoria 95       Orientuś Łódź        E75           64.54  +     33.22
 30.Kanikowska Dominika 95   UKS "Tukan" Iwiny    D23           68.02  +     36.30
 31.Kuśnicka Angelika 96     KWM Mazowsze         KWM           70.14  +     38.42
    Drągowska Maria 95       KWM Mazowsze         KWM       NKl               
    Sowa Joanna  96          Azymut Siedliska     L01       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16A        3.9km  140m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawska Anna  93        WKS Flota Gdynia     G08           39.38  +      0.00
  2.Szlendak Joanna  93      KWJ Mazowsze         KWJ           40.11  +      0.33
  3.Szeliga Małgorzata 93    UKS "Tukan" Iwiny    D23           41.46  +      2.08
  4.Baluta Edyta             UKS "Patria" Młynne  K31           42.07  +      2.29
  5.Kulczycka Dominika 93    KS "Kościelec" Chrza K48           42.58  +      3.20
  6.Stankiewicz Agata 94     Orientuś Łódź        E75           43.00  +      3.22
  7.Baran Karolina  93       WKS Wawel Kraków     K30           43.14  +      3.36
  8.Kubicka Zuzanna  93      KWJ Mazowsze         KWJ           46.34  +      6.56
  9.Kluczka Aleksandra 93    KWJ Mazowsze         KWJ           47.22  +      7.44
 10.Jęśkowiak Greta 93       HKS Azymut Mochy     P58           48.27  +      8.49
 11.Filipczak Jagoda 94      PUKS Młode Orły      W03           50.06  +     10.28
 12.Skrzypkowska Iwona 93    PUKS Młode Orły      W03           54.08  +     14.30
 13.Jęśkowiak Sara 93        HKS Azymut Mochy     P58           54.13  +     14.35
 14.Urbanowicz Beata 93      KWJ Mazowsze         KWJ           60.50  +     21.12
 15.Odintzowa Daria  94      Kaliningrad          KAL           60.55  +     21.17
 16.Bartczak Natalia 93      Orientuś Łódź        E75           68.41  +     29.03
 17.Gargas Renata            UKS "Strzała" Wielog K34           69.51  +     30.13
 18.Hanuszkiewicz Karolina 93Orientuś Łódź        E75           74.33  +     34.55
 19.Bartosik Natalia 94      Orientuś Łódź        E75           83.04  +     43.26
 20.Bartosiak Paulina 94     WKS Gwardia Warszawa W88           86.38  +     47.00
 21.Kubera Dominika  94      WKS Gwardia Warszawa W88           92.26  +     52.48
    Magiera Anna             UKS "Strzała" Wielog K34       NKl               
    Banaś Aleksandra 93      Orientuś Łódź        E75       DNF               
    MISTEWICZ HELENA 93      UKS Arkady Raszków   X35       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K17-20      3.8km  160m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazur Agnieszka  91      ZSP nr 6 Krosno      ZSP           56.10  +      0.00
  2.Maszota Ewelina  90      GKS Luzino           G27           58.56  +      2.46
  3.Lekan Lena 89            Azymut Siedliska     L01           64.04  +      7.54
  4.Kołosińska Małgorzata 92 UKS OSiR Góra Kalwar W81           68.51  +     12.41
  5.Błażejczyk Anna 90       Azymut Siedliska     L010293       70.07  +     13.57
    Pulnar Kamila  92        ZSP nr 6 Krosno      ZSP       NKl               
    Podgórska Katarzyna 91   ZSP nr 6 Krosno      ZSP       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18A        4.5km  170m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Faron Paulina  91        WKS Wawel Kraków     K30           39.39  +      0.00
  2.Kobusińska Adrianna 91   WKS Grunwald Poznań  W69           41.41  +      2.02
  3.Baluta Anna              UKS "Patria" Młynne  K31           44.43  +      5.04
  4.Morawska Urszula 91      WKS Flota Gdynia     G08           45.37  +      5.58
  5.Dyzio Natalia  92        WKS Wawel Kraków     K30           45.53  +      6.14
  6.Baran Anna  91           WKS Wawel Kraków     K30           46.18  +      6.39
  7.Wicha Małgorzata 91      UKS OSiR Góra Kalwar W81           46.56  +      7.17
  8.Ewiak Natalia  92        Orientuś Łódź        E75           47.06  +      7.27
  9.Kołosińska Jolanta 91    KWJ Mazowsze         KWJ           47.17  +      7.38
 10.Fitrzyk Katarzyna        UKS "Patria" Młynne  K31           49.05  +      9.26
 11.Pipka Alicja  91         GKS Luzino           G27           51.10  +     11.31
 12.Kwiatkowsska Olga 92     KWJ Mazowsze         KWJ           51.13  +     11.34
 13.Kruczek Klaudia  91      WKS Wawel Kraków     K30           51.28  +     11.49
 14.Gryzio Sylwia  92        Azymut Pabianice     E71           55.23  +     15.44
 15.Hoffmann Barbara 91      WKS Grunwald Poznań  W69           62.13  +     22.34
 16.Piłkowska Alicja 92      KWJ Mazowsze         KWJ           64.40  +     25.01
 17.Sotniczuk Maria  92      KWJ Mazowsze         KWJ           67.48  +     28.09
 18.Kozłowska Katarzyna 92   KWJ Mazowsze         KWJ           70.17  +     30.38
    Bartosiak Patrycja 92    WKS Gwardia Warszawa W88       NKl               
    Żanowska Aleksandra 91   WKS Wawel Kraków     K30       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20A        4.6km  170m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stróżek Monika 89        Orientuś Łódź        E75           47.18  +      0.00
  2.Hełminiak Magdalena 90   WKS Flota Gdynia     G08           50.40  +      3.22
  3.Mikowska Kinga  89       UMKS "Orkan" Ostróda N61           51.22  +      4.04
  4.Kowalska Marta  90       Orientuś Łódź        E75           56.01  +      8.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         4.2km  170m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Patejko Patrycja 88      KWJ Mazowsze         KWJ           44.54  +      0.00
  2.Trojecka Marta  83       WKS Gwardia Warszawa W88           48.13  +      3.19
  3.Kovaleva Olga  79        Kaliningrad          KAL           50.29  +      5.35
  4.Wysocka Malwina  85      UKS Kometa Gliwice   S28           54.08  +      9.14
  5.Popitchenko Ekaterina 83 Kaliningrad          KAL           58.20  +     13.26
  6.Proga Katarzyna  87      Orientuś Łódź        E75           63.04  +     18.10
  7.Deck Anna  85            Zawodnik Indywidualn 000           66.31  +     21.37
  8.Marchlik Małgorzata 88   WKS Grunwald Poznań  W69           68.28  +     23.34
  9.Kujala Terhi             Pohjankyrön Rasti    POR           79.06  +     34.12
    Chwała Justyna           Azymut Siedliska     L01       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21E        4.8km  210m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lajn Daria  89           WKS Flota Gdynia     G08           42.48  +      0.00
  2.Pabich Maria  82         Azymut Pabianice     E71           43.06  +      0.18
  3.Machowska Weronika 86    KWM Mazowsze         KWM           45.26  +      2.38
  4.Gwóźdź Ewa  90           Orientuś Łódź        E75           45.28  +      2.40
  5.Wieleba Marlena  88      WKS Flota Gdynia     G08           46.24  +      3.36
  6.Kosińska Dorota 84       WKS Gwardia Warszawa W88           47.41  +      4.53
  7.Dyzio Katarzyna  88      WKS Wawel Kraków     K30           48.18  +      5.30
  8.Leśniak Magdalena 88     WKS Wawel Kraków     K30           49.48  +      7.00
  9.Karnia-Biskupska Anna 80 WKS Wawel Kraków     K30           49.55  +      7.07
 10.Kizerwetter Małgorzata 86WKS Gwardia Warszawa W88           52.29  +      9.41
 11.Etterle-Biederman Lilianna 73WKS Wawel Kraków     K30           53.53  +     11.05
 12.Majewska Karolina 87     WKS Grunwald Poznań  W69           63.30  +     20.42
    Krzystanek Aldona 78     WKS Wawel Kraków     K30       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.1km  170m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Joanna 64   UNTS Warszawa        W87           47.06  +      0.00
  2.Kozłowska Jolanta 74     Koziołki Kraków      KOJ           54.24  +      7.18
  3.Dzik Bogusława           MUKS Gliwice         S22           68.19  +     21.13
  4.Topór Monika  70         UKS "Azymut" Dębów   R22           70.26  +     23.20
  5.Nowak Barbara  70        HKS Azymut Mochy     P58           71.18  +     24.12
 
Końcowe wyniki zawodów: K40-45      3.8km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawska Irena  62       WKS Flota Gdynia     G08           37.56  +      0.00
  2.Movko Marina  60         Kaliningrad          KAL           41.42  +      3.46
  3.Wardecka Dorota  65      UNTS Warszawa        W87           45.20  +      7.24
  4.Tikhonova Elena  68      OMEGA                OME           52.19  +     14.23
  5.Odintzowa Marina 62      Kaliningrad          KAL           56.14  +     18.18
  6.Cych Ewa  68             MLKS "Echo" Twardogó D45           66.42  +     28.46
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         3.3km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikielska Danuta 59      UMKS "Orkan" Ostróda N61           44.18  +      0.00
  2.Solovyeva Elena  58      Kaliningrad          KAL           49.11  +      4.53
  3.Biziuk Halina  57        UMKS "Orkan" Ostróda N61           54.16  +      9.58
  4.Krochmal Małgorzata 58   KU AZS WAT Warszawa  W89           55.34  +     11.16
  5.Wysocka Jolanta  56      SKBnO "Orientuś" Zab S29           56.34  +     12.16
  6.Mazurkiewicz Jolanta 57  Orientuś Łódź        E75           60.09  +     15.51
  7.Hulanicka Irina  56      UNTS Warszawa        W87           70.20  +     26.02
  8.Olbrycht Anna  56        Zawodnik Indywidualn 000           96.16  +     51.58
 
Końcowe wyniki zawodów: K55+        3.1km  120m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deck Krystyna  50        Zawodnik Indywidualn 000           65.01  +      0.00
  2.Glińska Barbara 49       UNTS Warszawa        W87           86.00  +     20.59
  3.Zembrzuska Magdalena 41  UNTS Warszawa        W87           87.45  +     22.44
  4.Zielczyńska Helena 27    A-To-My              W04           94.57  +     29.56
  5.Trzpil Danuta  51        OKS Otwock           W85           97.52  +     32.51
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10R       0.0km   55m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kozłowska Olga  01       Koziołki Kraków      KOJ       0b.PK 22.28         
  2.Leśnicka Agnieszka 02    UKS "Azymut" Dębów   R22       0b.PK 22.39         
  3.Kozłowska Maria 01       Koziołki Kraków      KOJ       0b.PK 22.56         
  4.Urbaniak Alicja 00       WKS Gwardia Warszawa W88       0b.PK 25.03         
  5.Cych Maksymilian         MLKS "Echo" Twardogó D45       0b.PK 25.50         
  6.Cych Mikołaj             MLKS "Echo" Twardogó D45       0b.PK 29.22         
    Topór Magdalena 01       UKS "Azymut" Dębów   R22       NKl               
    Knapik Adriana  99       Azymut Siedliska     L01       NKl               
    Janowski Filip  05       WKS Gwardia Warszawa W88       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        0.0km   55m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Choroś Tomasz  00        UKS "Saper" Kazuń    W97       0b.PK 17.58         
  2.Seidel Nikodem  01       HKS Azymut Mochy     P58       0b.PK 23.44         
  3.Janowski Bartek  99      WKS Gwardia Warszawa W88       0b.PK 24.08         
  4.Mróz Bartosz  00         UKS "Saper" Kazuń    W97       0b.PK 30.12         
  5.Karwat Emil  99          Azymut Siedliska     L01       0b.PK 35.10         
  6.Cupryś Gracjan  99       HKS Azymut Mochy     P58       0b.PK 43.05         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.2km   55m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wołowczyk Michał 97      KWM Mazowsze         KWM           14.27  +      0.00
  2.Legięć Kamil  97         KS "Kościelec" Chrza K48           16.22  +      1.55
  3.Urbaniak Jerzy  98       WKS Gwardia Warszawa W88           17.13  +      2.46
  4.Warmuz Mateusz  98       WKS Wawel Kraków     K30           17.18  +      2.51
  5.Biederman Marcin 98      WKS Wawel Kraków     K30           17.28  +      3.01
  6.Kustosz Paweł  98        WKS Wawel Kraków     K30           17.30  +      3.03
  7.Ferenc Rafał  97         KWM Mazowsze         KWM           18.00  +      3.33
  8.Kwiatkowski Michał 97    KWM Mazowsze         KWM           27.05  +     12.38
  9.Siess Grzegorz  98       Azymut Pabianice     E71           30.05  +     15.38
 10.Zięba Mateusz            UKS "Azymut" Dębów   R22           30.35  +     16.08
 11.Baran Jan  97            WKS Wawel Kraków     K30           31.27  +     17.00
 12.Węgrzyn Karol  97        Azymut Siedliska     L01           35.37  +     21.10
 13.Zając Mateusz            UKS "Azymut" Dębów   R22           46.57  +     32.30
 14.Skrzypkowski Mariusz 97  KWM Mazowsze         KWM           63.46  +     49.19
    Matwiejczuk Kacper 98    Azymut Siedliska     L01       NKl               
    Topór Michał  98         UKS "Azymut" Dębów   R22       DNF               
    Wegrzyn Jakub  98        Azymut Siedliska     L01       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.4km  130m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz  95       MKS Paulinum Jelenia D93           29.14  +      0.00
  2.Wołowczyk Krzysztof 95   KWM Mazowsze         KWM           29.40  +      0.26
  3.Szuryga Bartosz 95       Start Lublin         L45           31.33  +      2.19
  4.Nowak Maciej  96         MKS Paulinum Jelenia D93           31.49  +      2.35
  5.Marszałek Patryk 95      UKS "Azymut" Dębów   R22           32.11  +      2.57
  6.Kłoczek Szymon  95       Azymut Siedliska     L01           35.04  +      5.50
  7.Powichrowski Patryk 95   KWM Mazowsze         KWM           37.17  +      8.03
  8.Konarzewski Sebastian 95 KWM Mazowsze         KWM           38.29  +      9.15
  9.Pałka Szymon  96         Orientuś Łódź        E75           39.11  +      9.57
 10.Rosochacki Marek 96      KWM Mazowsze         KWM           40.11  +     10.57
 11.Ciekański Mateusz 95     Azymut Pabianice     E71           41.33  +     12.19
 12.Marcinak Patryk  95      Azymut Pabianice     E71           42.07  +     12.53
 13.Sochacki Bartłomiej      UKS "Patria" Młynne  K31           42.16  +     13.02
 14.Kalitka Miłosz  95       HKS Azymut Mochy     P58           42.20  +     13.06
 15.Szostak Adrian  95       UKS Arkady Raszków   X35           42.28  +     13.14
 16.Bubula Bartosz  96       UKS Ogniwo Piekiełko K38           42.58  +     13.44
 17.Garbacik Michał 95       WKS Wawel Kraków     K30           45.25  +     16.11
 18.Odolecki Filip  96       KWM Mazowsze         KWM           45.49  +     16.35
 19.Prasał Filip  96         KWM Mazowsze         KWM           45.55  +     16.41
 20.Anc Kamil  95            KWM Mazowsze         KWM           49.05  +     19.51
 21.ZIMNY KAROL  96          UKS Arkady Raszków   X35           49.07  +     19.53
 22.Fiołek Dominik  95       UKS "Azymut" Dębów   R22           49.20  +     20.06
 23.Tłuczek Wojciech 95      Azymut Siedliska     L01           49.39  +     20.25
 24.Skorupa Marek  96        WKS Wawel Kraków     K30           51.23  +     22.09
 25.Gzowski Mateusz  95      KWM Mazowsze         KWM           53.26  +     24.12
 26.Janowski Mateusz 96      WKS Gwardia Warszawa W88           53.46  +     24.32
 27.Szeliga Bartek  96       UKS "Tukan" Iwiny    D23           64.43  +     35.29
 28.Olkowicz Kamil  96       KWM Mazowsze         KWM           66.34  +     37.20
 29.Sałajczyk Daniel 96      KWM Mazowsze         KWM           70.29  +     41.15
 30.Świrski Tomasz 95        KWM Mazowsze         KWM           72.08  +     42.54
 31.Kuliński Michał 96       KWM Mazowsze         KWM           84.04  +     54.50
 32.Jaszak Kamil  95         Azymut Siedliska     L01          119.06  +     89.52
 
Końcowe wyniki zawodów: M16A        4.8km  225m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Piotr 94    KWJ Mazowsze         KWJ           37.44  +      0.00
  2.Szmulkowski Adam         PUKS Młode Orły      W03           39.15  +      1.31
  3.Prasał Jakub  93         KWJ Mazowsze         KWJ           40.20  +      2.36
  4.Jasiński Witold 94       Orientuś Łódź        E75           40.25  +      2.41
  5.Dudek Wojciech  94       UKS "Saper" Kazuń    W97           41.05  +      3.21
  6.Hetman Grzegorz  93      KWJ Mazowsze         KWJ           41.20  +      3.36
  7.Grabiec Mikołaj 93       HKS Azymut Mochy     P58           41.43  +      3.59
  8.Swęda Marcin  94         UKS "Saper" Kazuń    W97           42.32  +      4.48
  9.Jeż Krzysztof  94        Orientuś Łódź        E75           43.01  +      5.17
 10.Nowak Bartłomiej 93      KWJ Mazowsze         KWJ           43.15  +      5.31
 11.Niedbała Mateusz 94      KS "Kościelec" Chrza K48           43.16  +      5.32
 12.Majewski Igor  93        KWJ Mazowsze         KWJ           43.54  +      6.10
 13.Owczarek Rafał  93       KWJ Mazowsze         KWJ           44.31  +      6.47
 14.Matyja Tadeusz  93       MKS Paulinum Jelenia D93           45.20  +      7.36
 15.Klimkiewicz Kacper 93    MKS Paulinum Jelenia D93           45.46  +      8.02
 16.Prajsnar Bartosz 93      MUKS Gliwice         S22           49.22  +     11.38
 17.Skorupa Piotr  93        MUKS Gliwice         S22           50.36  +     12.52
 18.Frąckowiak Łukasz 93     KOS Modrzew Skwierzy F54           51.17  +     13.33
 19.Bolewicz Patryk 94       LKO Leszno           P40           55.56  +     18.12
 20.Galla Jacek  93          HKS Azymut Mochy     P58           56.48  +     19.04
 21.Kowalski Cezary  93      PUKS Młode Orły      W03           59.01  +     21.17
 22.Garbuliński Grzegorz 94  UKS "Saper" Kazuń    W97           62.57  +     25.13
    Gontarz Wojciech 93      Azymut Siedliska     L01       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M17-20      4.6km  200m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Markowski Michał 94      UKS "Azymut" Dębów   R22           51.36  +      0.00
  2.Mazan Bartłomiej 92      MKS Wiking Szczecin  Z07           54.36  +      3.00
  3.Przybylski Rafał 91      UKS "Słowak"         SLO           91.31  +     39.55
    Nowak Paweł  93          MUKS Gliwice         S22       NKl               
    Orzechowski Piotr 95     UKS "Azymut" Dębów   R22       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18A        6.1km  250m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał  92       Azymut Pabianice     E71           40.37  +      0.00
  2.Rychły Damian  92        HKS Azymut Mochy     P58           43.05  +      2.28
  3.Podziński Rafał 91       Orientuś Łódź        E75           43.23  +      2.46
  4.Mostek Łukasz  91        MKS Paulinum Jelenia D93           43.36  +      2.59
  5.Tikhonov Gleb  92        OMEGA                OME           43.43  +      3.06
  6.Zieliński Jakub 91       Orientuś Łódź        E75           45.30  +      4.53
  7.Hoffman Mateusz 91       LKO Leszno           P40           48.05  +      7.28
  8.Matyja Rafał  91         MKS Paulinum Jelenia D93           49.53  +      9.16
  9.Grochowalski Mateusz 92  Azymut Pabianice     E71           51.16  +     10.39
 10.Anc Mateusz  91          KWJ Mazowsze         KWJ           51.53  +     11.16
 11.DUTKOWSKI MIKOÂŁAJ 92    UKS Arkady Raszków   X35           52.41  +     12.04
 12.Pachnik Wojciech 91      UKS "Tukan" Iwiny    D23           55.05  +     14.28
 13.Kubiak Bartłomiej 92     Orientuś Łódź        E75           56.04  +     15.27
 14.Wels Dominik 92          LKO Leszno           P40           59.07  +     18.30
 15.Piekarski Ryszard 91     KWJ Mazowsze         KWJ           62.57  +     22.20
 16.Miśtal Jędrzej 91        WKS Wawel Kraków     K30           63.23  +     22.46
 17.Markowiak Sebastian 92   Orientuś Łódź        E75           63.43  +     23.06
 18.Chudzik Dominik  92      Orientuś Łódź        E75           63.44  +     23.07
 19.Byczuk Paweł  92         Orientuś Łódź        E75           63.56  +     23.19
 20.Garbuliński Krzysztof 91 UKS "Saper" Kazuń    W97           65.04  +     24.27
 21.Chrustowicz Jakub 92     Orientuś Łódź        E75           72.44  +     32.07
 22.Tuszkiewicz Grzegorz 91  WKS Chojnice         CHO          110.51  +     70.14
    Dubicki Mateusz  92      LKO Leszno           P40       NKl               
    Knitter Karol  91        WKS Chojnice         CHO       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20A        6.4km  270m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Jakub  90         MKS Paulinum Jelenia D93           50.47  +      0.00
  2.Miśtal Mateusz  89       WKS Wawel Kraków     K30           51.54  +      1.07
  3.Galla Franciszek 89      HKS Azymut Mochy     P58           53.24  +      2.37
  4.Charuba Łukasz  90       Orientuś Łódź        E75           55.23  +      4.36
  5.Konieczny Paweł 89       MKS Paulinum Jelenia D93           56.30  +      5.43
  6.Kalata Michał  89        MKS Paulinum Jelenia D93           59.36  +      8.49
  7.Kochn Łukasz  90         PUKS Młode Orły      W03           64.58  +     14.11
  8.Piłkowski Tadeusz 90     OKS Otwock           W85           67.29  +     16.42
  9.Zych Piotr  90           PUKS Młode Orły      W03           85.25  +     34.38
 10.Gałązka Arkadiusz 90     KOS Modrzew Skwierzy F54           86.46  +     35.59
    Mikielski Daniel 90      UMKS "Orkan" Ostróda N61       DNF               
    Wojarski Michał 90       WKS Wawel Kraków     K30       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         6.3km  270m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Michał  88         MKS Paulinum Jelenia D93           43.33  +      0.00
  2.Leśniak Piotr  87        WKS Wawel Kraków     K30           43.52  +      0.19
  3.Mikielski Witold 88      UMKS "Orkan" Ostróda N61           48.16  +      4.43
  4.Mäkilä Jussi             Turun Metsänkävijät  JUH           49.17  +      5.44
  5.Mazurek Filip  86        WKS Wawel Kraków     K30           50.24  +      6.51
  6.Zimoń Paweł  86          MKS Paulinum Jelenia D93           50.42  +      7.09
  7.Gajkowski Bartosz 85     WKS Wawel Kraków     K30           51.05  +      7.32
  8.Pancerowicz Tomasz 86    WKS Śląsk Wrocław    X68           52.17  +      8.44
  9.Galla Marek  87          HKS Azymut Mochy     P58           54.46  +     11.13
 10.Matras Daniel  88        UKS "Patria" Młynne  K31           54.59  +     11.26
 11.Mutka Mikko              Turun Metsänkävijät  JUH           66.17  +     22.44
 12.Wojtowicz Jacek  85      WKS Gwardia Warszawa W88           69.24  +     25.51
 13.Byrski Marek  75         114 Szpital Wojskowy 114           79.33  +     36.00
 14.Kiper Krzysztof  81      Szarotki Rzeszów     SZA           80.07  +     36.34
 15.Stachowski Pawel 82      KOS Modrzew Skwierzy F54          130.56  +     87.23
    Pabich Tomasz  82        Azymut Pabianice     E71       NKl               
    Elomaa Jukka             Turun Metsänkävijät  JUH       DNF               
    Suntila Juha             Turun Metsänkävijät  JUH       DNF               
    Mucha Karol  88          UKS Ogniwo Piekiełko K38       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21E        7.8km  310m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lubkiewicz Tomasz 87     WKS Flota Gdynia     G08           49.57  +      0.00
  2.Richert Marcin  79       WKS Flota Gdynia     G08           51.10  +      1.13
  3.Wensław Mateusz 87       WKS Flota Gdynia     G08           51.27  +      1.30
  4.Pawlak Bartosz  90       WKS Grunwald Poznań  W69           52.17  +      2.20
  5.Hewelt Maciej  90        WKS Flota Gdynia     G08           52.54  +      2.57
  6.Tarasiuk Paweł  84       WKS Grunwald Poznań  W69           55.44  +      5.47
  7.Kanarczak Dariusz 84     WKS Grunwald Poznań  W69           58.02  +      8.05
  8.Krasuski Marcin  72      Warsaw Heroes        WAR           63.28  +     13.31
  9.Stefański Dawid 89       WKS Grunwald Poznań  W69           64.27  +     14.30
 10.Weber Michał  85         WKS Śląsk Wrocław    X68           65.05  +     15.08
 11.Gryzio Łukasz  88        Azymut Pabianice     E71           65.09  +     15.12
 12.Ciesiółka Sebastian 75   KS Artemis Wrocław   D92           79.16  +     29.19
 13.Drągowski Piotr 82       OKS Otwock           W85           86.54  +     36.57
 14.Kvedaravicius Mindaugas 75Levou                LEV           91.51  +     41.54
 15.Herman-Iżycki Leszek 58  KU AZS WAT Warszawa  W89          115.58  +     66.01
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.1km  240m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sytov Nikolay  71        Mosmeridian          MOS           47.35  +      0.00
  2.Sędłak Krystian 73       OKS Otwock           W85           52.20  +      4.45
  3.Dzik Mirosław  71        MUKS Gliwice         S22           55.23  +      7.48
  4.Skorupa Mariusz  70      MUKS Gliwice         S22           57.56  +     10.21
  5.Polewczak Roman  71      Zawodnik Indywidualn 000           66.07  +     18.32
  6.Wiertelak Sławomir       Szarotki Rzeszów     SZA           74.08  +     26.33
  7.Kłak Andrzej  71         Szarotki Rzeszów     SZA           74.41  +     27.06
  8.Krasuski Bartłomiej 70   Warsaw Heroes        WAR           86.45  +     39.10
    Biederman Paweł 71       WKS Wawel Kraków     K30       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         5.7km  200m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Piotr  68           MLKS "Echo" Twardogó D45           48.37  +      0.00
  2.Sabak Roman  64          UNTS Warszawa        W87           52.04  +      3.27
  3.Pachnik Dariusz  69      UKS "Tukan" Iwiny    D23           53.56  +      5.19
  4.Urbaniak Krzysztof 67    WKS Gwardia Warszawa W88           56.16  +      7.39
  5.Krupiński Andrzej 69     UKS "Saper" Kazuń    W97           57.05  +      8.28
  6.Wrzesiński Krzysztof 68  WKS Śląsk Wrocław    X68           64.56  +     16.19
  7.Szlendak Krzysztof 68    UNTS Warszawa        W87           65.01  +     16.24
  8.Olas Jacek  69           Orientuś Łódź        E75           84.04  +     35.27
  9.Kojder Andrzej  68       Szarotki Rzeszów     SZA          100.06  +     51.29
    Janowski Piotr  65       WKS Gwardia Warszawa W88       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         5.2km  200m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawski Paweł  62       WKS Flota Gdynia     G08           45.15  +      0.00
  2.Tikhonov Nikolay 63      OMEGA                OME           46.51  +      1.36
  3.Dyzio Włodzimierz 61     WKS Wawel Kraków     K30           52.36  +      7.21
  4.Lech Bogdan  60          UMKS "Orkan" Ostróda N61           54.55  +      9.40
  5.Wojarski Krzysztof 60    MUKS Gliwice         S22           57.12  +     11.57
  6.Żanowski Jerzy           WKS Wawel Kraków     K30           59.11  +     13.56
  7.Klimasz Józef  62        Szarotki Rzeszów     SZA           59.26  +     14.11
  8.Mikielski Marek  60      UMKS "Orkan" Ostróda N61           59.38  +     14.23
  9.Podolak Zbigniew 61      Zawodnik Indywidualn 000           62.02  +     16.47
 10.Konstanciak Andrzej 59   OKS Otwock           W85           63.50  +     18.35
 11.Kłos Józef  63           Azymut Pabianice     E71           91.07  +     45.52
 12.Czerkawski Wacław 60     MUKS Gliwice         S22           97.04  +     51.49
    DUTKOWSKI ADAM  63       UKS Arkady Raszków   X35       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         4.7km  180m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy  58      KS "Kościelec" Chrza K48           41.49  +      0.00
  2.Podsiadły Leszek 55      WKS Wawel Kraków     K30           47.39  +      5.50
  3.Miszewski Romuald 54     WKS Flota Gdynia     G08           47.53  +      6.04
  4.Movko Sergey  55         Kaliningrad          KAL           54.19  +     12.30
  5.Solovyev Mikhail 57      Kaliningrad          KAL           54.27  +     12.38
  6.Wałachowski Krzysztof 59 UKS "Saper" Kazuń    W97           56.00  +     14.11
  7.Machowski Władysław 59   KWM Mazowsze         KWM           58.13  +     16.24
  8.Olbrycht Janusz 55       Zawodnik Indywidualn 000           71.12  +     29.23
  9.Gargała Eugeniusz 56     Zawodnik Indywidualn 000           86.14  +     44.25
 10.Lewandowski Krzysztof 58 Orientuś Łódź        E75          110.55  +     69.06
    Krochmal Grzegorz 59     KU AZS WAT Warszawa  W89       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.2km  175m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Świerczyński Bogdan 53   KOS Modrzew Skwierzy F54           49.20  +      0.00
  2.Bohaczek Janusz  52      UMKS "Orkan" Ostróda N61           52.37  +      3.17
  3.Deck Wiesław  54         Zawodnik Indywidualn 000           54.43  +      5.23
  4.Paszyński Józef 53       Orientuś Łódź        E75           57.50  +      8.30
  5.Owczarski Tomasz 51      WKS Chojnice         CHO           71.29  +     22.09
  6.Feduś Wiesław  52        114 Szpital Wojskowy 114           89.45  +     40.25
  7.Wysocki Andrzej  51      MUKS Gliwice         S22           92.56  +     43.36
    Łapanowski Jacenty 50    KU AZS WAT Warszawa  W89       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60         3.7km  165m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakielaszek Ryszard 49   GKS Luzino           G27           43.29  +      0.00
  2.Bogulak Adam 48          MKS Paulinum Jelenia D93           43.31  +      0.02
  3.Wasilewski Stanisław 46  UKS "Saper" Kazuń    W97           45.16  +      1.47
  4.Michałek Janusz  48      KOS Modrzew Skwierzy F54           49.34  +      6.05
  5.Janowski Konrad  49      WKS Gwardia Warszawa W88           50.28  +      6.59
  6.Hiller Jerzy  47         Start Lublin         L45           64.50  +     21.21
  7.Szcześniak Andrzej 49    KS Artemis Wrocław   D92           68.16  +     24.47
    Kmieciński Józef         KWM Mazowsze         KWM       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M65+        3.4km  140m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Płuciennik Waldemar 43   KOS Modrzew Skwierzy F54           37.53  +      0.00
  2.Wysocki Stanisław 29     WKS Gwardia Warszawa W88           70.09  +     32.16
  3.Gliński Jan  40          UNTS Warszawa        W87           86.19  +     48.26
    Zielczyński Mieczysław 30A-To-My              W04       NKL-LIM           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN-K      3.1km  120m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jasek Bogumiła 71        Zawodnik Indywidualn 000           51.15  +      0.00
  2.Świątkowska Bogumiła 60  MKS Paulinum Jelenia D93           55.48  +      4.33
  3.Ciesiółka Magdalena 77   KS Artemis Wrocław   D92           61.55  +     10.40
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN-M      3.6km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Żak Tomasz  73           LZS Kopanica         KOP           41.41  +      0.00
  2.Kosicki Roman  77        LZS Kopanica         KOP           50.17  +      8.36
  3.Pinecki Zbigniew 77      LZS Kopanica         KOP           53.35  +     11.54
  4.Krochmal Adam  86        UNTS Warszawa        W87           54.57  +     13.16
  5.Galla Andrzej  59        HKS Azymut Mochy     P58           57.52  +     16.11
  6.Klimasz Cezary  86       Szarotki Rzeszów     SZA           63.15  +     21.34
  7.Barczewski Karol 84      LZS Kopanica         KOP          133.03  +     91.22
    Klemke Dariusz  74       LZS Kopanica         KOP       DNF               
    Szmidtka Wiesław 61      GKS Luzino           G27       DNF